بارگذاریِ ایران‌چک جدید در خودپرداز‌ها
۹۲۵۶۸۲
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰
۷۸۰۱ 
بانک‌ مرکزی اعلام کرد در حال حاضر ایران چک‌های جدید، در بسیاری از خودپردازهای بانک‌های کشور در استانهای مختلف بارگذاری شده است.

خبرگزاری ایسنا: بانک‌ مرکزی اعلام کرد در حال حاضر ایران چک‌های جدید، در بسیاری از خودپردازهای بانک‌های کشور در استانهای مختلف بارگذاری شده است.

 پیرو انتشار برخی اخبار در مورد عدم امکان بارگذاری ایران‌چک جدید در دستگاه‌های خودپرداز، روابط عمومی بانک‌مرکزی اعلام کرد: طبیعتا فرایند تنظیم و تطبیق کاسِت دستگاه‌های خودپرداز با نوع اسکناس مورد نظر، پیش‌نیاز بارگذاری هر نوع اسکناس و ایران چک جدید است. لذا به منظور بارگذاری ایران چک جدید، ضرورت دارد آن دسته از شعب بانک ها که تنظیمات مذکور را اعمال نکرده‌اند، نسبت به تطبیق خودپردازهای خود اقدام لازم به عمل آورند.

بارگذاریِ ایران‌چک جدید در خودپرداز‌ها

خاطرنشان می سازد این فرایند، همواره در مورد تمام اقطاع جدید اسکناس، از جمله اسکناس‌های یکصد هزار ریالی و پنجاه هزار ریالی و نیز نسخه اول ایران چک بانک مرکزی که ابعادی بزرگتر از ایران چک جدید دارند نیز انجام گرفته است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:20 - 1398/08/14
اصلا نیاز به چاپ.این اسکناس ها نیس این فقط پز دادن و یادگاری برا خودسون درست کردن که همتی امضا یادگار بذاره.از دوره خودش همین
Iran, Islamic Republic of
21:22 - 1398/08/14
آخه طراحان اسکناس جدید کاری به موارد استفاده ندارند و فقط طراحی می کنند حتی به تشابه رنگی با پونصد تومنی هم کاری ندارند!
Iran, Islamic Republic of
00:51 - 1398/08/15
عین پونصد تومنی قدیمه .
البته اگر کمی واقع بین آر باشیم در اصل میبایست شبیه 50 تومنی قدیم در میآوردند
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1398/08/15
یه بنده خدا میگفت همسرم یه بسته ازاین چک پولهارو
به جای پونصدی شاباش داده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج