«عروسی مردم» در راه جشنواره فجر
۹۲۸۱۲۳
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
۴۲۷۸ 
درحالیکه فیلمبرداری فیلم سینمایی «عروسی مردم» به کارگردانی مجید توکلی و تهیه کنندگی علی سرتیپی در خیابان‌های تهران ادامه دارد، سپیده عبدالوهاب تد‌وین همزمان این فیلم را آغاز کرد.

سینمادیلی: درحالیکه فیلمبرداری فيلم سينمايی «عروسی مردم» به كارگردانی مجيد توكلی و تهيه كنندگی علي سرتيپی در خیابان های تهران ادامه دارد، سپیده عبدالوهاب تد‌وین همزمان این فیلم را آغاز کرد.

«عروسی مردم» در راه جشنواره فجر


«عروسی مردم» دومين فيلم توكلی بعد از «متولد ٦٥» است كه به قلم جميله دارالشفايی و بر اساس طرحی از توكلی به نگارش درآمده و علي سرتيپی به عنوان تهيه كننده، علی اوجی مجري طرح و دانیال زمانی مدیر پروژه كنار توكلی قرار گرفتند.

نازنين بياتی و شكيب شجره تركيب تازه ای در سينمای ايران هستند كه نقش های اصلی اين فيلم را ايفا مي كنند. زهرا داوودنژاد، خسرو بامداد، افسانه تهرانچی، سجاد تابش، محمد امامی، سارا محمدی، محمد حيدری، ايمان صديق، ژوبین و با حضور احترام برومند از ديگر بازيگران اين فيلم هستند كه مقابل دوربين تورج اصلانی رفتند.

این فیلم جوانانه پیش از این «روزی دو میلیون» نام داشت که نامش به «عروسی مردم» تغییر کرد و پیش بینی می شود با توجه به موضوع، یکی از فیلم های متفاوت جشنواره امسال باشد

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج