تمجید سردبیر ماهنامه فیلم از «مطرب»
۹۲۸۳۵۲
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰
۲۳۴۹ 
هوشنگ گلمکانی در اینستاگرامش نوشت: تیزر و تبلیغات فیلم «مطرب» به‌شدت بد و گمراه‌کننده است و قصدش کشاندن تماشاگر متفنن به سینما، با دادن نشانی غلط است. تیزر، «مطرب» را فیلمی بشکن‌وبالابنداز، لوده‌وار و خیلی سطحی و سرهم‌بندی‌شده معرفی می‌کند.

برترین‌ها: هوشنگ گلمکانی در اینستاگرامش نوشت: تیزر و تبلیغات فیلم «مطرب» به‌شدت بد و گمراه‌کننده است و قصدش کشاندن تماشاگر متفنن به سینما، با دادن نشانی غلط است. تیزر، «مطرب» را فیلمی بشکن‌وبالابنداز، لوده‌وار و خیلی سطحی و سرهم‌بندی‌شده معرفی می‌کند، در حالی که این طور نیست.

تیزر «مطرب» به‌شدت بد و گمراه‌کننده است

«مطرب» یک «کمدی غم‌انگیز» درباره مردمی‌ست که سال‌هاست اسباب و امکان شادمانی‌های کوچک از آن‌ها سلب شده است. در جاهایی از فیلم، بدون آن که فیلم مستهجن شود، بدون شکلک و لودگی و جنگولک‌بازی، البته تماشاگر می‌خندد، اما فیلم حکایت یک اندوه جمعی است.

حکایت دورانی که طرب مذموم و مطرب مطرود شده است. پایان فیلم هم ظاهرا یک هپی‌اند است اما بیش از همه، اشک‌های دختر جوان مطرب میان‌سال داستان است که فیلم را معنا می‌کند.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:55 - 1398/08/22
دیشب این فیلمو دیدم
فیلم نسبتا خوبی بود
دیدنش توصیه میشه
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1398/08/22
الناز بهتر از حتی شبی که ماه کامل شد، بازی کرده، به نظرم به تازگی میشه گفت الناز شاکردوست یه بازیگر هنرمند شده، بر خلاف قبل از اینها که بازیگری تصنعی بود
Iran, Islamic Republic of
20:08 - 1398/08/22
دیشب فیلمو همراه خانواده تما شا کردیم حکایت فیلم انرا میرساندکه مردم عادی هیچیاند مقابل سیاستمداران فقط مردم میتوند بکمک هم میتوندکاری انجام دهند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج