لباس حسینی، دردسر تازه آبی‌ها در لیگ قهرمانان
۹۲۸۷۲۵
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳
۳۳۶۴ 
بر اساس قوانین جدید لیگ قهرمانان آسیا همه تیم‌ها باید لباس‌های خود را به مالزی بفرستند تا ایرادات آن از نظر شکل نقش بستن آرم اسپانسر‌ها بررسی شده و ایرادات آن توسط بازرسان AFC معین شود.

خبرورزشی: هیاهوی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا کم‌کم در حال آغاز شدن است. ماه آینده قرعه‌کشی انجام می‌شود تا تیم‌های حاضر در مرحله گروهی و پلی‌آف رقبای خود را بشناسند و از بهمن‌ماه نیز کار شروع می‌شود (البته پلی‌آف) حاضران در لیگ قهرمانان هم‌اکنون در مرحله ارسال مدارک و لوازم مورد نظر برای کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا هستند تا کار‌ها طبق روال قانونی جلو برود.

در حال حاضر همه تیم‌ها باید لباس‌های خود را به مالزی بفرستند تا ایرادات آن از نظر شکل نقش بستن آرم اسپانسر‌ها بررسی شده و ایرادات آن توسط بازرسان AFC معین شود. همین مسئله مقامات باشگاه استقلال را مجاب کرده تا پیگیر داستان فوق باشند، اما مسئله مشکلاتی را هم ایجاد کرده است که البته حاد نبوده و به راحتی قابل حل است.

کاهش اسپانسر‌ها

بر اساس قوانین لیگ قهرمانان، هر تیم حاضر در این مسابقات به غیر از آرم شرکت تولیدکننده لباس‌های ورزشی خود، فقط می‌تواند آرم یک برند را به عنوان تبلیغات روی پیراهن بازیکنان خودش بزند و اندازه آن نیز به هیچ‌عنوان نباید از حد استاندارد تعیین شده بزرگ‌تر باشد بنابراین استقلال فقط باید با یک حامی مالی برای لیگ قهرمانان قرارداد ببندد. البته بدیهی است با توجه به اهمیت این مسابقات، قرارداد منعقد شده با آن اسپانسر کاملاً ویژه خواهد بود.

لباس دردسرساز

اما یکی از مهم‌ترین ماجرا‌های استقلال در لیگ قهرمانان، بحث لباس حسین حسینی است. سنگربان آبی‌ها طی روز‌های سپری شده از لیگ برتر اغلب اوقات پیراهنی بر تن کرده که توسط شرکتی غیر از تولیدی طرف قرارداد با باشگاه تولید شده است. این مسئله شاید در مسابقات داخلی قابل حل باشد، ولی حکایت آن در لیگ قهرمانان متفاوت بوده و ظاهراً استقلال باید تدبیری دیگر برای آن اتخاذ کند.

اگر حسینی لباسی غیر از البسه تأیید شده توسط AFC را بر تن کند، بابت هر بازی جریمه‌ای چند هزار دلاری برای استقلال به ارمغان خواهد آورد و تازه هنوز معلوم نیست کنفدراسیون تأیید کند او می‌تواند پیراهنی بپوشد که با باشگاه استقلال به عنوان تولید کننده پوشاک فصل قرارداد ندارد.

ماجرای دستکش‌ها

علاوه بر پیراهن، دستکش‌های حسینی (و به طور کلی هر کس که درون دروازه استقلال قرار بگیرد) هم جزو مواردی است که کمیته مسابقات لیگ قهرمانان خیلی روی آن حساس است. حسینی نمی‌تواند در این مسابقات از دستکش‌های متفاوت در هر بازی (بابت شرکت تولیدی آنها) استفاده کند و از ابتدا تا انتهای مرحله گروهی فقط می‌تواند دستکش‌های یک کمپانی را بر دست کند در غیر این صورت جریمه نقدی در انتظار استقلال خواهد بود.

تازه دستکش‌ها باید به تأیید AFC برسد. البته این قانون به منزله دشمنی با استقلال نیست بلکه همه تیم‌های حاضر در مسابقات اعم از ایرانی و غیرایرانی ملزم به رعایت دقیق آن هستند و سرپیچی از آن بار‌ها و بار‌ها برای شرکت‌کنندگان دردسرساز شده است.

انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1398/08/23
هر مسئله چرت و پیش پا افتاده ذو باید تیتر کنید؟
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1398/08/23
کیسه تنان گنجشک و رنگ کردن جای قناری قالب کنن
پاسخ ها
تاج بزرگ آسیا چهارفینال آسیا دو قهرمانی آسیا . لنگ علی عبده هم پشمک حاج عبدالله
Germany
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
این هیچ مشگلی نیس دستکش و لباس حسینی فقط فعلا مختص لیگه و توآسیا عوض میشه این تیتر چرته. درضمن تیمی ک گنجشک رو جای قناری میفروخت لنگه حرومیه ک جعل و تبانی و دزدی و پولهای دزدی تو ذات و مکتبشه. خدایی شمل لنگیا چطو روتونه حرف بزنید
Iran, Islamic Republic of
10:55 - 1398/08/23
ورزشی نویس لنگی توخودتوناراحت نکن باشگاه فکری بحالش میکندچی گیردمیآداینقدرفرافکنی میکنی
Iran, Islamic Republic of
11:01 - 1398/08/23
بیرانوند هم با پوما قرارداد داره چرا از این متنا برای شیافپولیس نمی‌نویسی؟
پاسخ ها
تاج بزرگ آسیا چهارفینال آسیا دو قهرمانی آسیا . لنگ علی عبده هم پشمک حاج عبدالله
Germany
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
چون فقط برعلیه استقلال حاشیه درست میکنن آقایون نگران اوج گرفتن استقلالن آخه بهترین تیم لیگه. واقعا نمیدونن لباس حسینی مختص لیگه فقط و توآسیا عوض میشه؟
خوزستان
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
موش به سوراخ نمیرفت جارو به دمش بستند کیسه کش
خوزستان
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
کیسه اون کجا واین کجا
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1398/08/23
الان این قوانین فقط برای حسینی نوشته شده.؟
تاج بزرگ آسیا چهارفینال آسیا دو قهرمانی آسیا . لنگ علی عبده هم پشمک حاج عبدالله
Germany
11:48 - 1398/08/23
این آخه شد مشگل؟ ک تیتر زدید
Croatia
12:39 - 1398/08/23
آخه لنگی بیرانوندم که همین مشکلو داره چرا فقط به تاج کبیر گیر میدید
پاسخ ها
سفیر صلح
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
استفراااااااااااغ......
پرسپولیس کبیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
خب دوتا کیسه بدن حسینی دستش کنه دیگه AFC هم تایید میکنه مشکل نداره
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1398/08/23
استفرااااااااااااااغ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج