کمیته استیناف اعتراض داماش را رد کرد
۹۲۸۸۳۲
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹
۲۹۱۱
اعتراض باشگاه داماش گیلانیان به رأی صادر شده علیه تیم فوتبال این باشگاه از سوی کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، رد شد.

سایت رسمی فدراسیون فوتبال: اعتراض باشگاه داماش گیلانیان به رأی صادر شده علیه تیم فوتبال این باشگاه از سوی کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، رد شد.

رأی کمیته استیناف در خصوص تجدید نظرخواهی باشگاه داماش گیلانیان به شرح زیر اعلام شد:

«محکومیت باشگاه داماش مبنی بر یک جلسه محرومیت از همراهی و حضور تماشاگران در بازی خانگی، به واسطه ارتکاب تخلف تماشاگران و هواداران تیم فوتبال داماش در تخریب صندلی و پرتاب کردن آن به سمت پیست دوومیدانی و رفتار نامناسب در بازی با تیم گل ریحان، برابر گزارش مراجع رسمی مشتمل به داور و ناظر مسابقه و مسئول مجموعه ورزشی انقلاب کرج (محل برگزاری مسابقه) که تصریح داشته تماشاگران تیم میهمان (داماش گیلانیان)، اقدام به تخریب تعداد صد عدد صندلی ورزشگاه نمودند و نیز گزارش مسئول حراست فدراسیون فوتبال با توجه به بند 2 ماده 85 مقررات انضباطی که اشعار می‌دارد صرف نظر از اینکه اعمال و رفتار خلاف قانون تماشاگران عمدی یا غیرعمدی و یا اینکه ناشی از عدم ساماندهی مناسب مسابقه باشد، باشگاه میهمان مسئول رفتار و اقدامات تماشاگران است.

لذا با توجه به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأی صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید به عمل نیامده، مستنداً به ماده 106 مقررات انضباطی فدراسیون ضمن رد اعتراض، دادنامه صادره عیناً تأیید می‌گردد. رأی صادره قطعی است.»

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج