شورا به شهردار تهران: مدیران کم‌کار را عزل کن
۹۲۹۹۱۲
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۱
۱۵۵۴۶ 
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورای شهر به شهردار تهران پیشنهاد داد با افراد خاطی و کسانی که روز گذشته کم کاری کردند در حد عزل برخورد کند.

مهر نوشت: سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورای شهر به شهردار تهران پیشنهاد داد با افراد خاطی و کسانی که روز گذشته کم کاری کردند در حد عزل برخورد کند.

علی اعطا امروز در حاشیه برگزاری جلسه شورای شهر تهران در ارتباط با فعالیتهای شهرداری تهران در پی بارش برف در روز گذشته گفت : باید به این نکته اشاره کنیم که شهرداری روز گذشته آماده نبود و باید از قبل آمادگی لازم را پیدا می‌کرد البته مسئولان شهری معتقدند که بارش برف در سالهای گذشته در چنین روزهای سابقه نداشته است.

وی ادامه داد: موضوعی که باید به آن توجه شود این است که روز گذشته شاهد دو مسئله در تهران بودیم؛ یک بخش مربوط به بارش برف می‌شود و مسئله دیگر مربوط به اعتراضات شهروندان نسبت به افزایش قیمت بنزین.

سخنگوی شورای شهر تهران با بیان اینکه امروز نیز شهردار تهران به صورت سرزده در جلسه هم‌اندیشی اعضای شورای شهر تهران شرکت کرد، گفت: حناچی در این جلسه توضیحاتی در ارتباط با اقدامات انجام شده مطرح کرد و شورا نیز پیشنهادی به شهردار داد که با افراد خاطی و کسانی که روز گذشته کم کاری کردند در حد عزل اقدام کند.

وی همچنین در خصوص آماده شدن گزارش کمیته عوامل حذف عنوان شهید نیز گفت: در جلسه امروز هم‌اندیشی، گزارشی از فرآیند به اعضای شورای شهر تهران رسانده شد ضمن اینکه با توجه به اینکه این گزارش در اختیار هیئت‌ رئیسه قرار گرفته است از آنها تقاضا کردیم تا زمانی را برای ارائه گزارش در اختیار ما قرار بدهند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:17 - 1398/08/26
اگر وجود دارید مرد عمل هستید پورسعید را برکنار کنید که من در مرد بودن شما شک دارم
United Arab Emirates
17:38 - 1398/08/26
فقط بلدن طرح بفروشن پول بگیرند!!!
Iran, Islamic Republic of
18:09 - 1398/08/26
اعتراض درجوی ارام خوب است ولی تخریب اموال چه دولتی عمومی وخاص درست نیست وخارج ازعرف است مانندخودکشی
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1398/08/26
مخصوصا شهردار بی عرضه شهرری.نسیم شهر و اسلامشهر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج