گریزمان: به حضور در بارسلونا افتخار می‌کنم
۹۲۹۹۲۰
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹
۲۷۶۲ 
آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی بارسلونا، معتقد است که بازی کردن در این تیم کار آسانی نیست و او به مرور زمان بهتر خواهد شد.

ورزش سه: آنتوان گریزمان در تابستان و پس از کش و قوس های فراوان از اتلتیکو مادرید به بارسلونا پیوست. این ستاره فرانسوی اما تا به اینجا نتوانسته عملکرد درخشانی در ترکیب بلوگرانا ارائه دهد. هر چند که گریزمان در فصل جدید آمار 4 گل و 3 پاس گل را تا به اینجا ثبت کرده اما با این وجود هواداران بارسا انتظار بیشتری از او دارند.

گریزمان اما معتقد است که بازی کردن در بارسلونا کار آسانی نیست. او در این باره گفت: " این آسان ترین مکان برای بازی کردن نیست. من به یک باشگاه جدید و متفاوت با تاکتیک های تازه پا گذشته ام. با این وجود باید به سختی تلاش کنم. به طور کلی به حضور در بارسلونا افتخار می کنم. تیم به من اعتماد دارد و من هم باید اعتماد آن ها را جلب کنم. مطمئنا در آینده آماده خواهم شد."

گریزمان در ادامه گفت: "من یک بازیکن در خدمت تیم هستم و همیشه سعی می کنم که حرکت بقیه بازیکنان را مدیریت کنم. به طور کلی سعی می کنم که برای هم تیمی هایم مفید باشم و چه بهتر که در گلزنی نیز موفق باشم اما قطعا زدن گل هدف اصلی من نیست. من تنها با گرفتن سه امتیاز در هر بازی خوشحال می شوم."

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج