قصاص مردِ قناد به خاطر قتلِ نامزدش
۹۳۰۸۵۰
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۰
۲۹۸۲۹
یک جوان قناد از ترس اینکه مبادا رابطه پنهانی اش با زن متأهل فاش شود، نامزدش را با طرح نقشه‌ای به بیابان کشاند و پس از کشتن وی جسدش را به آتش کشید. این مرد جنایتکار پس از محاکمه در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به قصاص محکوم شد وقضات، زن خیانتکار را هم به حبس محکوم کردند.

روزنامه ایران: سال گذشته معصومه که دانشجوی مهندسی صنایع غذایی بود هنگام رفتن به دانشگاه ناپدید شد. پدرش با مراجعه به کلانتری ۴۱ خرمدشت به پلیس گفت: دخترم امروز صبح از خانه خارج شد تا به دانشگاه برود، اما دیگر برنگشت. چند روز بعد مأموران پلیس جسد نیمه سوخته این دختر جوان را در جاده آتشگاه پیدا کردند.

بقایای جسد این دختر به دستور بازپرس کشیک قتل به پزشکی قانونی منتقل شد و معاینه جسد نشان داد قربانی قبل از سوختن در اثر خفگی به قتل رسیده وسپس جسدش را به آتش کشیده‌اند. در ادامه تحقیقات، کارآگاهان با ردیابی آخرین تماس‌های تلفن همراه این دختر دریافتند وی آخرین بار در محدوده حصارک کرج دیده شده که قنادی محل کار نامزدش درآنجاست.

از طرفی با بررسی دوربین‌های محل، پلیس یک خودرو ۲۰۶ را که متعلق به زنی به‌نام فرانک بود شناسایی کرد. در ادامه کارآگاهان دریافتند سیامک، نامزد دختر دانشجو با این زن متأهل ارتباط پنهانی داشته است. با دستگیری و بازداشت سیامک، وی سرانجام به قتل هولناک نامزدش اعتراف کرد.

با اعتراف‌های تکان دهنده مرد جنایتکار، مأموران فرانک را نیز به اتهام همدستی با او دستگیر کردند و هر دو متهم در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز پای میز محاکمه ایستادند. در ابتدای جلسه، پدر و مادر مقتول در جایگاه ایستادند و برای عاملان قتل دخترشان قصاص خواستند.

سیامک در مورد نحوه آشنایی خود با فرانک گفت: سال ۹۶ بود که این زن به شیرینی فروشی پدرم که من هم در آنجا کار می‌کردم آمد و کیک تولد سفارش داد. ما یک سوپر مارکت هم در کنار شیرینی فروشی داشتیم که این زن گاهی برای خرید به آنجا می‌آمد.

می‌دانستم او شوهر و دو فرزند دارد. این متهم گفت: مدتی از رابطه من با فرانک می‌گذشت که به درخواست خانواده‌ام به خواستگاری معصومه رفتیم و باهم عقد کردیم. حدود شش ماه از عقد ما می‌گذشت که نامزدم متوجه رابطه من و فرانک شد. می‌خواست شکایت کند و آبروی مرا ببرد به او گفتم بهتر است تو خودت با این زن رودررو حرف بزنی تا ماجرا تمام شود.

روز حادثه باز هم جرو بحثمان شد تا اینکه فرانک با خودرو ۲۰۶ به محل قرار آمد. نامزدم وقتی او را دید شروع به سرو صدا کرد من به زور او را داخل خودرو انداختم و جلو دهانش را گرفتم بعد با طناب سبزرنگی که در جیبم بود خفه‌اش کردم. دقایق بعد نیز با تینر جسد را کنار جاده سوزاندیم و فرار کردیم.

پس از اظهارات این متهم فرانک در برابر قضات دادگاه ایستاد و ضمن انکار همدستی با سیامک گفت: من نمی‌دانستم می‌خواهد او را بکشد. فقط از من خواست به آن محل بروم، ولی وقتی نامزدش مرا دید شروع به ناسزاگویی کرد و با سیامک درگیر شد. صبح دیروز با حکم قضات متهم اصلی پرونده به اتهام قتل عمد به قصاص وهمدستش به اتهام معاونت درقتل و آدم ربایی به حبس محکوم شد، همچنین قرار است این زن متأهل به اتهام رابطه نامشروع در دادگاه دیگری هم محاکمه شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
04:16 - 1398/08/29
به داد من برسی والا اینها نقشه قتل من هم ریختن سپاس از گروه خبر نگاری
پاسخ ها
اهوازی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
تا وکیل نجفی هستش کسی اعدام یا زندانی نمیشه چون همه بی گناه تشریف دارن
Iran, Islamic Republic of
07:39 - 1398/08/29
کسی که به شوهرش خیانت کنه مجازاتش مر که بی‌شرف خائن
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
مردی که به زنش خیانت کنه چی؟ لابد اون عیب نداره
Iran, Islamic Republic of
08:53 - 1398/08/29
من که فک میکنم سیامک شیشه ای چیزی میکشیده که همچین کاری کرده چون ادم عاقل ازاین کارا نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1398/08/29
واقعا چی شد که این همه بی بند و باری و خیانت و قتل و..تو ایران زیاد شد.بخدا بهترین مردم دنیا را از لحاظ اخلاقی داشتیم...
United Arab Emirates
10:55 - 1398/08/29
هر دوشون باید اعدام بشن. کثافتها.
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1398/08/29
بازهم خیانت.زنیکه حقش بود بی شرف
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1398/08/29
بیشرف تو که بایکی دیگه رابطه داشتی چرارفتی خواستگاری اون دختر
Iran, Islamic Republic of
08:02 - 1398/08/30
قاتل بد کرد اما اگه این دخترخانم هم بجای سلیطه بازی و آبرو ریزی کمی موقرانه تر عمل میکرد و سعی میکرد با منطق قضیه رو تموم کنه نامزدش مجبور نمیشد بکشدش.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
توام پاش برسه مثل همون جانی هستی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج