احتمال ابطال پروانه‌ی پزشکانِ فراری از کارت‌خوان
۹۳۴۷۰۴
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸
۱۰۱۰۳ 
عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اینکه فرار مالیاتی در جامعه پزشکی زیاد است، گفت: پروانه نظام پزشکی پزشکانی که تا حالا کارت‌خوان نصب نکرده‌اند را باید باطل کرد. در این صورت پزشکان مجبور به تمکین از قانون می‌شوند.

خبرگزاری فارس: هدایت الله خادمی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی درباره لزوم مقابله با فرارهای مالیاتی در کشور گفت: درآمدهای مالیاتی قابلیت تامین بخش زیادی از بودجه کشور را دارند. درحال حاضر اتکاء بر درآمدهای نفتی مشکلات زیادی را برای کشور ایجاد کرده است. دستگاه‌های متولی هرچه سریع‌تر باید نسبت به گسترش چتر مالیاتی و مقابله با فرارهای مالیاتی اقدام کنند.

خادمی ضمن انتقاد از عدم استقبال پزشکان از نصب کارت‌خوان، اظهار داشت: براساس آمارهای ارائه شده کمتر از 30 درصد پزشکان در مطب‌های خود کارت‌خوان نصب کرده‌اند. گزارش‌های هم داریم مبنی بر اینکه در مطب‌ها به بیماران گفته می‌شود، پرداخت حق ویزیت با کارت‌خوان 70 هزار تومان و نقدی 60 هزار تومان است.

وی ادامه داد: فرار مالیاتی در جامعه پزشکی زیاد است. وقتی پزشکان کشور این طور باشند، نمی‌توان امیدی به توسعه کشور داشت. نظارت بیشتری در این خصوص لازم است. پزشکان هم از بیمارستان و هم از مطب‌های شخصی خود درآمدزایی می‌کنند.

خادمی با بیان اینکه سازوکارهای برای الزام پزشکان به نصب کارت‌خوان باید گذاشته شود، گفت: به اعتقاد بنده پروانه نظام پزشکی پزشکانی که تا حالا کارت‌خوان نصب نکرده‌اند را باید باطل کرد. در این صورت پزشکان مجبور به تمکین از قانون می‌شوند.

وی با بیان اینکه میزان معافیت‌های مالیاتی در کشور را باید کاهش داد، گفت: متاسفانه شاهد معافیت‌های مالیاتی فراوان، تحت عناوین مختلف در کشور هستیم. معافیت مناطق آزاد از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده و برخی صنایع لبنی و پروتئینی ازجمله آن‌ها هستند. این معافیت‌ها به معنی هدر دادن منابع کشور است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1398/09/10
خودتان هم می دانید جرات وعرضه اینکارو راندارید!؟
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1398/09/10
درود بر هر چی نماینده شجاع و باشرف است.
Iran, Islamic Republic of
14:18 - 1398/09/10
افرين أز اول بايد همين كار رو ميكرديد فكر ميكنيد پزشكان با شخصيت و قانون مدار هستن؟نه عزيزم همگي دزد و پدرسوخته هستن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
دمت گرررم
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1398/09/10
به به اقای نجومی بگیر با خونه ۷۰۰متری
-
15:08 - 1398/09/10
دیگه دیگه کاری نداره کارت به کارت میکنن
Iran, Islamic Republic of
19:15 - 1398/09/10
بابا چرا لقمه را دور سرتان می چرخانید وزارت بهداشت میتواند پزشکان الزام به نوشتن نسخه الکترونیکی کند که چند مزایادارد اولین مزیت نسخه دقیق نوشته بیمار متوجه نحوه مصرف صحیح استفاده دارو و داروخانه دارو صحیح وبدون اشتباه وبدون کم وزیاد دارو به بیمار می دهد بیمه گر میتواند نظارت داشته تاشو استفاده از دفترچه نشو د اداره دارایی هم به سهم خود میرسد شفافیت تمام .........اگر.......عزم..چدی..باشد
Iran, Islamic Republic of
19:24 - 1398/09/10
چرا انقد لقمه دور سرتان می چرخونید بیشترین سقف مالیاتی ممکن ازشون بگیرید
Iran, Islamic Republic of
20:17 - 1398/09/10
واقعا که خجالت داره قشر تحصیل کرده ومتخصص جامعه انقدر تهی هستند،فرض کنید الان در لسانجلس بودید فکر میکردید که بایستی مالیات بدهید یا بگیرید
Iran, Islamic Republic of
20:26 - 1398/09/10
جنابعالی برو به فکر حقوق نجومی پنجاه میلیونی و خونه هزار متری ات باش کاری به این چیزها نداشته باش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
خیلی هاشون باسهمیه پزشک شدن یادشون رفته!!
Iran, Islamic Republic of
07:55 - 1398/09/11
کارمندهاوهمین پرستارهایی که بازنشسته شدند باخقوق دومیلیون مالیات بدهنداماپزشکانی که درآمدشان بی حساب است مالیات نگیریدواقعا بایدشرم کنید.
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1398/09/11
میشه قبل ازهراقدامی توضیح بدین خودشمانماینده هاچراازمعافیت مالیاتی برخوردارهستین
درکنارشماهنرمندان وسلبریتی هاهم معاف ازمالیات هستن صاحبان صنایع وکارخانجات درمناطق البته آزادازپرداخت مالیات برارزش افزوده معاف هستن پزشکان هم که دم به تله نمیدن میمونه قشرضعیف وفقیرجامعه که بزورازآنهامالیات گرفته میشه ...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج