کارت‌های تلفن قابل شارژ شد
۹۳۴۷۲۷
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
۱۶۸۷۶ 
شرکت مخابرات ایران به منظور دسترسی آسان کاربران تلفن همگانی به کارت‌های قابل شارژ، طرح به روزرسانی تلفن‌های همگانی را به اجرا در آورده و تماس از طریق تلفن‌های همگانی در صورت فعال‌سازی کارت‌های تلفن، به راحتی و با قابلیت شارژ مجدد امکان‌پذیر خواهد بود.

ایسنا: شرکت مخابرات ایران به منظور دسترسی آسان کاربران تلفن همگانی به کارت‌های قابل شارژ ، طرح به روزرسانی تلفن‌های همگانی را به اجرا در آورده و تماس از طریق تلفن‌های همگانی در صورت فعال‌سازی کارت‌های تلفن، به راحتی و با قابلیت شارژ مجدد امکان‌پذیر خواهد بود.

سیدمجید صدری با بیان این که تماس از طریق تلفن همگانی فقط در صورت فعال سازی کارت‌های تلفن امکان پذیر است، تصریح کرد: زیرساخت‌های بسیار مناسبی در حوزه تلفن ثابت در سراسر کشور برقرار شده است و در همین راستا از ظرفیت دستگاه‌های هوشمند تلفن همگانی در طرح جدید استفاده و بهینه‌سازی می شود.

وی افزود: مشتریان برای فعال‌سازی کارت‌های تلفن قدیمی می‌توانند به مراکز مخابراتی مراجعه کنند و پس از ثبت کارت تلفن به نام مشتری، رمز ۴ رقمی به کارت تلفن اختصاص می‌یابد و در صورتی که مشتریان کارت تلفن جدید خریداری کنند، آن کارت به نام مشتری ثبت و رمز ۴ رقمی به کارت تلفن اختصاص می یابد.

صدری با اشاره به این‌که در کارت تلفن جدید خریداری شده مبلغی به عنوان شارژ اولیه موجود است بیان کرد: مشتریان می توانند برای خرید شارژ به سایت شرکت مخابرات ایران به آدرس www.tci.ir، مراجعه به مراکز مخابراتی و یا از کد دستوری ستاره ۲۰۲۰ مربع استفاده کنند.

وی افزود: مشترکان باید ابتدا کارت تلفن خود را در کارت خوان تلفن همگانی قرار دهند که در این قسمت پیام "در حال ارزیابی اعتبار کارت" مشاهده می‌شود، سپس باید رمز چهار رقمی خود را وارد کنند که بعد از مشاهده پیام “لطفا شماره گیری کنید”، کارت فعال می شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران همچنین اضافه کرد: در روش جدید به‌روزرسانی سعی شده است که کاربران تلفن‌های همگانی همچنان از کارت‌های تلفن در اختیار خود، استفاده و بعد از اتمام اعتبار آن بتوانند نسبت به شارژ و استفاده مجدد از آن اقدام کنند.

وی افزود: با توجه به قابل شارژ بودن کارت های تلفن، از دور انداختن کارت پس از اتمام شارژ مشترکان خودداری شود و در صورتی که مشترک هنگام استفاده از کارت تلفن خود پیام "کارت غیر مجاز می باشد" را در دستگاه تلفن همگانی مشاهده کرد، لازم است برای حل مشکل به مراکز مخابراتی مراجعه کند.

صدری در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به این‌که بخش عمده‌ای از کارکرد تلفن‌های همگانی مربوط به بخش‌های متراکم و گروه های خاص جمعیتی مانند خوابگاه‌ها، پادگان‌ها و مکان‌های مشابه است، شرکت مخابرات ایران در تلاش است تا با استفاده از تمام امکانات خود، ارتباطات هم‌وطنان را در سراسر کشور به بهترین شکل ممکن و در راستای تحقق شعار ارتباطی فراگیر، به صورت پایدار نگاه دارد.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1398/09/10
این روش وقت نیروغیرمعمول دردنیامیباشدکجادیده شده استفاده کننده نلفن ازکیوسک تلفن باجه تلفن یاتلفن سرراهی اول بایدبگم اسمم اینه ومنمکه دارم زنگ میزنم تاحتی اخباریکه نمیخام اسمم معلومشه ودرحال جامعه موئثرمیباشدهم نگم
پاسخ ها
نیکوکار سامری
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
چی گفتی الان دقیقا؟؟؟
بدون نام
France
۰۴:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
چی زدی؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1398/09/10
طرح خوبی است ولی چه فایده که بحث اطلاعاتی وتجسس درامورتمامی تماسهای مردم است
Iran, Islamic Republic of
17:36 - 1398/09/10
آخی! دلم برای استفاده کردن از تلفن عمومی تنگ شده
Iran, Islamic Republic of
20:26 - 1398/09/10
یه روز میگن جمع اوری میشه یه روز میگن هوشمند میشه
۶.۷سال پیش تو پادگان همین تلفن درب و داغون هم ۱ماه و نیم طول کشید تا واسمون نصب کردن.تلفنش هم همه ی کارت ها رو قبول نمیکرد.فقط کارتی ک روش نوشته بود مخابرات تهران.کابوسی بود برای خودش.ماه اول سربازی تلفن نداشتیم از خانواده خبر بگیریم و خبر بدیم.الانم که تو خیابون همون چندتایی ک میدیدم جمع کردنشون..‌اصلا قابل اتکا نیست این تلفن عمومی اصلا . نباید روش حساب کرد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج