ارسال پیامک نوسازی به تاکسی‌های ۸۷ به قبل
۹۳۶۰۲۱
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۳
۲۶۰۶ 
معاون فنی سازمان تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد که پیامک نوسازی برای رانندگان تاکسی های مدل 87 به قبل ارسال شده است.

ایسنا: معاون فنی سازمان تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد که پیامک نوسازی برای رانندگان تاکسی های مدل 87 به قبل ارسال شده است.

علی محتشمی پور در مورد سن تاکسی هایی که مشمول دریافت تسهیلات نوسازی می‌شوند، گفت: در گذشته براساس اولویت بندی، نوسازی تاکسی‌های فرسوده انجام می‌شد؛ اما با ارائه تسهیلات جدید نوسازی که از هفته گذشته برای تاکسیرانان مشخص شد، تمامی تاکسی‌های فرسوده 87 به پایین می‌توانند نسبت به نوسازی تاکسی خود اقدام کنند.

ارسال پیامک نوسازی به تاکسی‌های ۸۷ به قبل

وی با بیان اینکه پیامک نوسازی برای تمامی رانندگان تاکسی مدل 87 به پایین ارسال شده تا در صورت تمایل به اخذ تسهیلات 50 میلیونی اقدام کنند، تصریح کرد: اگر تاکسیرانی این پیامک را دریافت نکرده اما خواهان نوسازی تاکسی خود است می‌توانند با در دست داشتن سند مالکیت تاکسی و پروانه معتبر به دفاتر هماهنگی امور تاکسیرانی مراجعه کنند.

محتشمی‌پور افزود: پس از ثبت درخواست راننده برای دریافت تسهیلات نوسازی، کارشناسان نسبت به بررسی مدارک و صدور معرفی نامه به صندوق کارآفرینی امید اقدام می کنند که بر همین اساس رانندگان می‌توانند برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه 50میلیون تومانی با کارمزد 4 درصد 5 ساله اقدام کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:28 - 1398/09/14
برن پژو405 اشغال بگیرن که رودست ایرانخودرومونده، که ازسال اینده این پژوهاازرده خارج وشماره گذاری هم توسط پلیس نمیشه، ازراننده تاکسی بدبخت ترم داریم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج