محرمی با دینامو قرارداد دارد نه پرسپولیس
۹۳۶۰۸۷
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
۴۱۵۸
بازیکن سابق پرسپولیس در آستانه حضور مجدد در پرسپولیس قرار دارد؛ این خبری بود که یکی دو روز پیش روی خروجی اغلب خبرگزاری‌ها قرار گرفت. این در حالی بود که پرسپولیس دو مدافع راست به نام‌های حسین ماهینی و مهدی شیری دارد، اما سرمربی خارجی پرسپولیس با امتحان کردن شجاع در پست دفاع راست و حتی سیامک نعمتی در این جناح و دقایق بسیار کم بازی به ماهینی و تعویض شیری در چند بازی نشان داد که بی‌میل نیست یک مدافع راست جدید را به خدمت بگیرد.

روزنامه ایران ورزشی: بازیکن سابق پرسپولیس در آستانه حضور مجدد در پرسپولیس قرار دارد؛ این خبری بود که یکی دو روز پیش روی خروجی اغلب خبرگزاری‌ها قرار گرفت. این در حالی بود که پرسپولیس دو مدافع راست به نام‌های حسین ماهینی و مهدی شیری دارد اما سرمربی خارجی پرسپولیس با امتحان کردن شجاع در پست دفاع راست و حتی سیامک نعمتی در این جناح و دقایق بسیار کم بازی به ماهینی و تعویض شیری در چند بازی نشان داد که بی‌میل نیست یک مدافع راست جدید را به خدمت بگیرد.

این مسائل در کنار هم موجب شد تا خبر حضور محرمی در پرسپولیس قوت بگیرد. یک منبع موثق به محرمی در رابطه با شرایط صادق محرمی و احتمال پیوستن این بازیکن به پرسپولیس گفت: «صحبتی از جانب باشگاه پرسپولیس با دینامو زاگرب در خصوص صادق محرمی نشده است، مسئولان این باشگاه هم بشدت از صادق راضی‌اند و از این بازیکن استفاده می‌کنند.»

در اوایل فصل پیشنهاد رسمی از باشگاه گلاسکو به باشگاه دینامو برای به خدمت گرفتن صادق محرمی ارسال شد اما بازیکن ایرانی دینامو در آن مقطه بشدت مصدوم شد. بعد از آن هم مدیر ورزشی باشگاه گلاسکو رنجرز تغییر کرد تا محرمی در باشگاه دینامو بماند. مصدومیت بدموقع صادق محرمی به پایان رسید و بازیکن سابق پرسپولیس بعد از یک ماه دست و پنجه نرم کردن با مصدومیت، فیزیوترابی و تمرینات خودش را شروع کرد و آماده بازی شد. دینامو بازی‌های پلی‌آفش را در چمپیونزلیگ با موفقیت به اتمام رساند و وارد مرحله گروهی لیگ قهرمانان شد.
بعد از مصدومیت و مشکلاتی که برای محرمی به وجود آمد بهترین تصمیم این بود که محرمی قرضی به لکوموتیو برود. این در حالی است که بعد از نمایش‌های خوب محرمی در تیم لکوموتیو خبر حضور صادق در پرسپولیس دهان به دهان پیچید اما مسئولان دینامو هم به صادق اعتقاد دارند و هیچ برنامه‌ای هم برای فروش صادق ندارند ضمن اینکه بر خلاف شایعات اخیر باشگاه پرسپولیس هیچ درخواستی به باشگاه دینامو نداشته است.

صادق محرمی هم به شایعات اخیر واکنش خاصی نداشته است. منبع نزدیک به محرمی در این ارتباط می‌گوید: «محرمی همیشه پرسپولیس و هوادارانش را دوست داشته و دارد اما در این مقطع صحبتی بین دو باشگاه نشده و با توجه به قراردادی که دینامو با محرمی دارد این انتقال به‌هیچ‌وجه شدنی به‌نظر نمی‌رسد.

از سوی دیگر با صحبت‌هایی که مدیرعامل پرسپولیس به‌صراحت به زبان آورد و اعلام کرد که به‌دنبال جذب دو مهاجم خارجی است و در پست دیگری نیاز به جذب بازیکن جدید احساس نمی‌کند، پروسه حضور بازیکن دیگری به‌جز پست دفاع در پرسپولیس منتفی به‌نظر می‌رسد و جدا از جذب مهاجمان جدید به‌نظر می‌رسد باید پرونده جذب بازیکنان دیگر در پرسپولیس را بست.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج