مدیر زنیت: امیدواریم سردار آزمون در کنار ما بماند
۹۳۷۲۸۵
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۵
۳۴۳۵
مدیر ورزشی باشگاه زنیت در مصاحبه‌ای تفصیلی با تارنمای رسمی این باشگاه نسبت به در اختیار داشتن «سردار آزمون» برای مدت زمانی طولانی ابراز امیدواری کرد.

خبرگزاری ایرنا: مدیر ورزشی باشگاه زنیت در مصاحبه‌ای تفصیلی با تارنمای رسمی این باشگاه نسبت به در اختیار داشتن «سردار آزمون» برای مدت زمانی طولانی ابراز امیدواری کرد.

«خاویر ریبالتا» در این مصاحبه تاکید کرد که زنیت به بازیکنانی احتیاج دارد که ذهنیت برنده بودن داشته باشند.

مدیر زنیت: امیدواریم سردار آزمون در کنار ما بماند

وی در پاسخ به این پرسش که بیشتر از همه به کدامیک از خریدهای خود از ژانویه سال گذشته افتخار می‌کند، گفت: راکیتسکی، آزمون، باریوس، دوگلاس سانتوس، اوساریو، کاروائف همه خوب و قابل افتخار هستند اما ترجیح می‌دهم یک نفر را انتخاب نکنم. تمامی آنها فوتبالی عالی را به نمایش گذاشته‌اند و از این بابت بسیار خوشحالم.

ریبالتا در بخشی از این مصاحبه در پاسخ به این پرسش که به طور مشخص در خصوص آزمون چه نظری دارد، تاکید کرد: در مورد سردار باید بگویم که اگر در همین سطح فعلی ادامه دهد، تمایل باشگاه برای جذب وی دائمی خواهد بود زیرا این موضوع جزو قوانین بازار است.

وی ادامه داد: اما هیچ رقمی نمی‌دهم زیرا برچسب قیمتی برای ما دردسر ساز می‌شود. زمانی که باشگاهی تصمیم به ارائه پیشنهاد بگیرد، با ما تماس خواهد گرفت و سپس خواهیم دید نتیجه چه خواهد شد. اما در شرایط فعلی، امیدواریم آزمون مدت زمان طولانی‌تری با ما بماند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج