ورود امام جمعه قلعه رئیسی به ماجرای استراماچونی
۹۴۲۷۷۸
۰۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
۱۰۰۶۷
حجت الاسلام و المسلمین صلواتی امام جمعه قلعه رئیسی استان کهگیلویه و بویر احمد با انتشار پستی اینستاگرامی در صفحه خود نسبت حواشی اخیر پیرامون باشگاه استقلال و آمدن یا نیامدن استراماچونی سرمربی ایتالیایی این تیم واکنش نشان داد.

خبرآنلاین: حجت الاسلام و المسلمین صلواتی امام جمعه قلعه رئیسی استان کهگیلویه و بویر احمد با انتشار پستی اینستاگرامی در صفحه خود نسبت حواشی اخیر پیرامون باشگاه استقلال و آمدن یا نیامدن استراماچونی سرمربی ایتالیایی این تیم واکنش نشان داد. در متن پست اینستاگرامی حجت الاسلام و المسلمین صلواتی امام جمعه قلعه رئیسی در استان کهگیلویه و بویراحمد آمده است:

اوف بر این فرهنگ و ادب، اوف بر این ناز ، اوف بر این علم، اوف بر این حرفه، اوف بر کسی که وقتی بهت نیاز دارند اینقدر ناز کند.

در این ایام خیلی ها را سکته دادی، دل خیلی ها را به درد آوردی؛ حال روز تو مثل زنی است که شوهرش و بچه هایش را رها کرده و رفته است. او به ایران برنمی گردد و اصرارها فایده ای ندارد.

مسئولان با احساسات هواداران بازی نکنید، قید این زن فراری را بزنید، نمی‌آید؛ بروید برای بچه ها و شوهر بدبخت او چاره اندیشی کنید.

ورود امام جمعه قلعه رئیسی به ماجرای استراماچونی

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج