حاجیلو: سعید رمضانی جنتلمن و کاربلد است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۹۵۳۷۸۹
۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
۳۰۰۱
سرپرست سابق استقلال گفت: من در ادوار مختلفی در استقلال سرپرست بوده‌ام و بدون تعارف باید عرض کنم سعید رمضانی یک جنتلمن و سرپرست کاربلد برای استقلال است.

خبرورزشی: اصغر حاجیلو تیرماه امسال از سرپرستی تیم استقلال استعفا داد و مجدداً در آکادمی این باشگاه فعالیتش را شروع کرد. با این پیشکسوت آبی گفت‌وگویی انجام داده‌ایم که می‌خوانید:

* چون همچنان از مسائل مرتبط با استقلال اطلاع دارید، می‌خواستیم از شما بپرسیم چرا اینقدر اوضاع بلبشو است؟

شما اگر تصادف کنید و آسیب ببینید، شاید سال‌ها زمان ببرد تا به سلامت قبل از زمان تصادف دست پیدا کنید. مشکلات و بحران‌های مالی زیادی از سال‌های قبل اطراف استقلال وجود داشت که ناگهان برای صدور مجوز شرکت در لیگ قهرمانان باید با همه طلبکاران تسویه‌حساب می‌شد. پول ورودی به سیستم مالی باشگاه برای تیمداری مشخص بود، اما برای تسویه‌حساب‌ها به بودجه بالایی نیاز بود که هیئت مدیره با دردسر‌های زیادی که داشت، با بسیاری تسویه‌حساب کرد، بعد هم بحث پرداخت مطالبات مربیان و بازیکنان به وجود آمد و استراماچونی هم روز بازی استقلال و پیکان از ایران خارج شد و حاشیه‌ها اوج گرفت.

برخی از اتفاقات که بحران‌ساز شد، خارج از اراده باشگاه بود، اما در عمل انجام شده قرار گرفتند. می‌رسیم به مقطع فعلی که می‌بینیم بحث عدم میزبانی مطرح شده تا همچنان ذهن هواداران، مدیران، اعضای تیم، من پیشکسوت و همه عوامل به‌هم ریخته باشد.

*برخی پیشکسوتان استقلال معتقد بودند باید یک استقلالی سرپرست تیم می‌شد. نظر شما چیست؟

من در ادوار مختلفی در استقلال سرپرست بوده‌ام و بدون تعارف باید عرض کنم سعید رمضانی یک جنتلمن و سرپرست کاربلد برای استقلال است. احتمالاً می‌دانید که بنده به عنوان واسطه خدمت ناصرخان حجازی رفتم و دخترشان را برای سعید رمضانی خواستگاری کردم تا بعد از موافقت ناصرخان، خانواده رمضانی رسماً به مراسم خواستگاری بروند. مسلماً حدود ۲۰ سال قبل این‌قدر روی سعید رمضانی شناخت، اعتماد و اعتقاد داشتم که پیشگام شدم، چون هیچ‌کس جرأت نمی‌کرد تک‌دختر ناصرخان را برای یک فوتبالیست خواستگاری کند، اما در مدت زمانی که با ناصرخان در ذوب‌آهن بودم، به این نتیجه رسیدم که رمضانی فردی باشخصیت سالم و با ذکاوت است.

*پاسخ آقای حجازی به شما چه بود؟

با ناصرخان رفته بودیم کنار زاینده‌رود قدم بزنیم که موضوع را مطرح کردم. حسابی رفت توی فکر و مشغول قدم زدن شد. درباره بقیه ماجرا صحبت زیاد است، اما می‌خواهم به پیشکسوتان عزیز بگویم نباید درباره دیگران زود قضاوت کرد. مثلاً دیدم یکی از پیشکسوتان از آقای موسوی هیئت مدیره انتقاد کرده، ولی اگر او را می‌شناخت، ابداً آن صحبت‌ها را مطرح نمی‌کرد.

*چطور؟

من نیازی ندارم از کسی تعریف کنم، اما وجدانم نمی‌گذارد یک جا‌هایی سکوت کنم. حدود ۸ سال قبل که مسئول آکادمی استقلال بودم و شب عید پول در باشگاه نبود تا به اعضای تیم‌های پایه‌ای تزریق کنیم، همین آقای عبدالرضا موسوی دستمزد همه اعضای آکادمی را به من داد و خواست بدون اینکه موضوع رسانه‌ای شود، به آن‌ها بدهم تا شب عیدی دست خالی نباشند. آن زمان هیچ سمتی هم در باشگاه استقلال نداشت و یکی از دوستداران این تیم بود. می‌بینم برخی پیشکسوتان می‌گویند چرا نباید آن‌ها در هیئت مدیره باشند.

خود منِ اصغر حاجیلو بروم هیئت مدیره چه‌کار کنم؟ اعضای هیئت مدیره در این شرایط اقتصادی باید برای باشگاه کسب درآمد کنند که می‌دانم آقای موسوی و خلیل‌زاده این کار را انجام داده‌اند. آقای فتح‌ا... زاده و منزوی هم که از مدیران باسابقه و کاملاً استقلالی هستند. ما باید حامی این مدیران باشیم تا استقلال به ساحل آرامش برسد.

به خدا هواداران این تیم استحقاق بهترین‌ها را دارند. چند سالی است به هوادار استقلال خیلی کم‌لطفی شده است. انواع کم‌لطفی‌ها را تحمل کرده‌اند. بازیکنان استقلال باید قدردان این هواداران سرشار از عشق و محبت باشند. خود من همیشه گفته‌ام هرچه دارم از استقلال است و استقلال بدون هوادارانش یک تیم معمولی می‌شد.

*فکر می‌کنید استقلال فصل را با موفقیت به اتمام برساند؟

قطعاً کار سختی پیش‌روست، اما ان‌شاءا... با حمایت هواداران و تجربیات خوبی که فرهاد مجیدی دارد و از جنس استقلال است، موفقیت دور از دسترس نخواهد بود. در این مقطع همه باید متحد و حامی یکدیگر، حامی باشگاه و مربیان باشیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
عارفی_1
ادیب_1
عارفی_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
ادیب_3
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
تنورستان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
کالازم_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو