اکبرپور: شرایط استقلال بحرانی است
۹۶۲۷۷۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۰
۴۲۱۱
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: شرایط استقلال بحرانی است، این تیم نه مدیرعامل دارد نه سرپرست دارد و در حیطه فنی هم یک لشگر مصدوم که امیدوارم زودتر برگردند.

خبرگزاری میزان: علیرضا اکبرپور درباره شرایط استقلال و دیدار آتی این تیم مقابل ذوب‌آهن گفت: متاسفانه شرایط استقلال بحرانی است، این تیم نه مدیرعامل دارد نه سرپرست دارد و در حیطه فنی هم یک لشگر مصدوم که امیدوارم زودتر مصدوم‌ها برگردند تا دست مجیدی انقدر بسته نباشد.

وی در خصوص مصدومیت بازیکنان استقلال نصریح کرد: در تعطیلات بین نیم فصل که تیم‌ها به دنبال پوشش نقاظ ضعف بدنی و فنی بودند، استقلال به دنبال برگشتن استراماچونی بود و زمانی هم که مجیدی آمد دیگر فرصت بدنسازی وجود نداشت، در ضمن این را هم باید قبول کنیم استقلال طی ۱۸ روز ۵ بازی در خارج و داخل ایران انجام داد این مسئله هم می‌تواند روی مصدومیت بازیکنان تاثیرگذار باشد.

اکبرپور در خصوص دیدار استقلال و ذوب‌آهن در هفته بیستم لیگ برتر هم عنوان کرد: ذوب‌آهن یکی از تیم‌های خوب و قدیمی فوتبال ما است، درسته که فصل را خوب شروع نکردند، اما با تغییر کادرفنی روند خوبی داشتند و قطعا حریف سرسختی برای استقلال است. به نظر من تا زمانی که مصدومیت‌های بازیکنان به پایان نرسد استقلال مشکل خواهد داشت، چون این تیمی که در حال حاضر برای استقلال بازی می‌کند با تیم اول فصل کلی فاصله دارد، چون نیمی از تیم در مصدومیت به سر می‌برند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج