مرکز آمار: طرح‌های آمارگیری متوقف شد
۹۶۸۸۵۳
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۵
۱۱۶۶۳
مرکز آمار ایران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که اجرای تمام طرح‌های آمارگیری که لازم است از طریق مراجعه مستقیم به خانوارها انجام شود تا پایان سال متوقف شده است.

ایرنا: مرکز آمار ایران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که اجرای تمام طرح‌های آمارگیری که لازم است از طریق مراجعه مستقیم به خانوارها انجام شود تا پایان سال متوقف شده است.

با توجه به انتشار مطالبی با عنوان «اجرای طرح آمارگیری گذران وقت در استان‌های کشور و مراجعه حضوری به خانوارها، با عنایت به خطرات شیوع بیماری کرونا»، در روز پنجشنبه در برخی رسانه‌ها، روابط عمومی مرکز آمار ایران با صدور اطلاعیه‌ای توضیحاتی در این باره ارائه کرد.

مرکز آمار: طرح‌های آمارگیری متوقف شد

در اطلاعیه مرکز آمار ایران آمده است که پیرو توصیه اکید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، این مرکز اجرای طرح آمارگیری از گذران وقت در استان‌های کشور را به تعویق انداخته است و در هفته‌های قبل هم تصمیم گیری در مورد نحوه اجرای طرح با توجه به شرایط هر استان، به مسوولان مربوط استان‌ها واگذار شده بود.

این اطلاعیه می‌افزاید: اجرای تمام طرح‌های آمارگیری که لازم است از طریق مراجعه مستقیم به خانوارها انجام شود نیز تا پایان سال متوقف شده است.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
12:00 - 1398/12/17
میخواهند مردم از آمار بی خبر باشند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج