مأموران قلابی اورژانس اجتماعی قاتل مرد طلافروش
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۷۲۷۶۱
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۰
۲۳۲۹۱
سه مرد جنایتکار که در پوشش مأمور اورژانس اجتماعی و به بهانه شناسایی بیماران کرونایی یک طلافروش را ربوده و پس از قتل بیش از 6 میلیارد تومان طلا از مغازه‌اش سرقت کرده بودند از سوی پلیس دستگیر شدند.

روزنامه ایران: سه مرد جنایتکار که در پوشش مأمور اورژانس اجتماعی و به بهانه شناسایی بیماران کرونایی یک طلافروش را ربوده و پس از قتل بیش از 6 میلیارد تومان طلا از مغازه‌اش سرقت کرده بودند از سوی پلیس دستگیر شدند.

 شامگاه چهارشنبه 21 اسفند زن جوانی با پلیس تماس گرفت و از ناپدید شدن همسرش خبر داد. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد که مرد جوان به نام شاهین آخرین بار ظهر چهارشنبه به خانه آمده و ساعتی بعد به قصد رفتن به طلافروشی‌اش خانه را ترک کرده است.با اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران آغاز شد.

در نخستین گام کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت به سراغ طلافروشی مرد جوان رفتند اما به محض ورود مشخص شد که مقدار زیادی طلا به سرقت رفته است.بدین ترتیب فرضیه آدم ربایی به خاطر سرقت مطرح شد. در اقدام بعدی تیم تحقیق به بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف خانه و مغازه مرد طلافروش پرداختند.

بازبینی دوربین‌ها نشان داد که مرد طلافروش هنگام خروج از خانه از سوی دو مرد سوار خودروی اورژانس اجتماعی شده و لحظاتی بعد نیز خودرو از محل دور شده است. اما دقایقی بعد همان خودروی اورژانس اجتماعی در مقابل طلافروشی شاهین در خیابان نبرد توقف کرد و مردی که ماسک به چهره داشته از خودرو پیاده شده و وارد مغازه شده است. چند دقیقه بعد نیز مرد نقاب دار طلاهای مغازه را که 7 کیلو بوده داخل ساک دستی ریخته و سوار بر خودرو آنجا را ترک کرده است.

دستگیری آدم رباها

با برملا شدن این موضوع بلافاصله شماره پلاک خودروی اورژانس اجتماعی استعلام شد. اما بررسی‌ها نشان می‌داد که پلاک متعلق به یک خودروی پراید بوده که مدتی قبل به سرقت رفته است.

در ادامه بررسی‌ها مشخص شد که یکی از اقوام دور شاهین در این آدم ربایی نقش دارد. بدین ترتیب به دستور بازپرس جنایی، مرد جوان که جابر نام داشت 25 اسفند در محدوده خیابان نبرد بازداشت شد.جابر ابتدا منکر آدم ربایی و سرقت بود اما در کمتر از دو ساعت به سرقت با همدستی دو نفر از دوستانش اعتراف کرد

سردار علیرضا لطفی، رئیس پلیس آگاهی پایتخت در تشریح این خبر گفت: بدنبال اظهارات مرد 35 ساله کارآگاهان با انجام اقدامات ویژه پلیسی مخفیگاه همدستانش وحید و رحیم را در یکی از شهرهای شمال شرقی شناسایی کرده و هر دو متهم بازداشت شدند. در بازرسی از مخفیگاه آنها اموال مسروقه و حدود 4 کیلوگرم طلا کشف شد. تحقیقات برای کشف جسد مرد طلافروش به دستور بازپرس سهرابی از شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران ادامه دارد.

سردار حسین رحیمی - رئیس پلیس تهران نیز در خصوص این خبر گفت: اعضای این باند در پوشش مأمور اورژانس اجتماعی به در خانه مرد طلافروش مراجعه کرده و به بهانه ابتلای وی به ویروس کرونا، وی را سوار بر خودروی اورژانس اجتماعی کرده و پس از سرقت طلاهای مغازه وی با تزریق آمپول او را به قتل رساندند.

گفت‌و‌گو با متهم

نقشه سرقت را چگونه اجرا کردید؟

شاهین از اقوام دور من بود می‌دانستم طلافروشی دارد. با دوستانم به در خانه او رفتیم و در حالی که ماسک داشتیم گفتیم ما مأموران اورژانس اجتماعی هستیم و به این بهانه که مبتلا به ویروس کرونا است او را سوار خودروی اورژانس اجتماعی کردیم. داخل خودرو به او آمپول تزریق کردیم و راهی طلافروشی‌اش در مسعودیه شدیم.

بعد چه اتفاقی افتاد؟

بعد از بیهوش کردن شاهین با کلید مغازه‌اش که در جیبش بود به سراغ طلافروشی او رفتیم. طلاها را سرقت کرده و از آنجا دور شدیم. ما قصد داشتیم بعد از سرقت شاهین را در محلی خلوت رها کنیم اما متوجه شدیم که مقدار داروی بیهوشی که به او تزریق کردیم زیاد است و او جان باخته است.

با جسد چه کردید؟

در اطراف کهریزک، جسد را دفن کردیم.

خودروی اورژانس اجتماعی را از کجا آوردید؟

خودروی ون سفیدی را اجاره کردیم و پلاک پرایدی را که یک ماه قبل سرقت کرده بودیم، روی ماشین نصب کردیم. بعد از آن هم طرح اورژانس اجتماعی را جعل کردیم و روی خودرو چسباندیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:16
Iran, Islamic Republic of
07:59 - 1398/12/27
واقعا اون مادر حاضر به بخشش پسرش نیست لااقل دلیلشو بگین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
لعنت خداورسول خدابراین ملعونها بایدبه اشدمجازات بکشد
Iran, Islamic Republic of
08:02 - 1398/12/27
ایناباید اعدام بشن که دیگه درکشور تکرار نشه
Iran, Islamic Republic of
08:17 - 1398/12/27
باتشکراززحمات بیدریغ نیروهای انتظامی قوه قضائیه باید باقاطیعت بااین افرادکثیف وجنایتکارکه دراین اوضاع واحوال کشورپیش آمده برخوردکند وحکم اعدام این خبیثان رااجرا کند ایکاش قوه قضائیه عجله نمی کرد واین زندانیان را آزاد نمی کرد وامنیت جامعه رابه خطرنمی انداخت
پاسخ ها
میلاد
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
چرا چرت وپرت میگی آقای محترم تو از کجا میدونی اونا از اون زندانی ها بودن و۴ تا امثال خودت نبودند .بعد وقتی یه پست فطرت همچین کار کثیفی انجام میده که یه جامعه را قضاوت نمیکنند یکی اون زندانهای بیگناه من بودم که سر مهریه مجرم بودم و زندانی .بعد اگه خدای مهربان یکی مثل خود تا پرده های زندگی تو میزد کنار به نظرت باید چند سال تو همین زندانها سر میکردی و قضاوت میشدی .شرف داشته باش با خودت روراست باش یه عدد بگو اگرم انقدر پاک بودی من معذرت میخوام
Iran, Islamic Republic of
08:33 - 1398/12/27
قبل از تحویل سال نو این چند حیوان را که به اعتماد عمومی ظلم کرده اند و مرتکب قتل و سرقت شده اند را محاکمه و به سختی و شدت مجازات و عبرت عام و خاص کنید. در شرایط فعلی این همه خباثت پاسخ سریع و شدید می طلبد.
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1398/12/27
وقتی قیمت طلا در دولت اصلاحطلبان چندین برابر شده طمع سارقان طلا هم بیشتر می شود ؟!!!؟؟؟؟!؟/!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1398/12/27
هیچ توجیهی و راه گریزی برای خودشون نزاشتن . باید به سرعترین شکل ممکن توی این اوضاع کشور باهاشون برخورد جدی بشه
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1398/12/27
قضات‌محترم‌بایداینها‌رااعدام‌کنند‌تاجامعه‌ازقدوم‌نامبارک‌چنین‌افرادی‌پاک‌شود‌
Germany
11:26 - 1398/12/27
شمارابه همان خدایی که همه ستایش میکنیم قسمتون میدم اگربخواهید به این بی وژدانها رحم کنید وبجز ادام قدمی برایشان برندارید چون این وحشی ها اگرپیش بیاد به هیچ کس رحم نمی کنندفقط اعدام ووووو
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1398/12/27
من ازدزدوکلادزدی خوشم نمیاد ولی انصافابیشتراینجوراتفاقهاریشه دربیکاری و اوضاع خراب مملکت داره بر باعث وبانی این اتفاقات لعنت باد
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1398/12/28
با امدن ویروس چه کاراکه نمکنند اون بیچره مستحقه مرگ بود قوه قضاییه فقط اعدام با شدید ترین شکل ممکن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر