فال روزانه ۲۸/ ۱۲/ ۱۳۹۸
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
زمردی_داخلی1
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_1
ریزخور_3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
زمردی_داخلی4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
ریزخور_2
زمردی_داخلی2
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۹۷۳۱۱۴
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۳:۵۵
۱۹۲۱
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین‌ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه 98/12/28

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در طول عمرتان کمک زیادی به اطرافیان نکرده‌اید و سالی که با تولدتان آغاز می‌شود را برای کمک به اطرافیان غنیمت بدانید و به خاطر داشته باشید که محبت، محبت می‌‌آورد. ماه‌های سال تولدتان به خوبی و خوشی ادامه پیدا می‌کند تا خرداد و تیر سال آینده و در این ماه‌ها سایه همای سعادت روی سرتان می‌افتد و با فرصت‌های زیادی برای موفقیت و پیشرفت روبرو خواهید شد. پاییز سال آینده زمان عاشقی شما است و اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، در پاییز سالی که از راه می‌رسد طعم شیرین عشق را خواهید چشید. در آبان ماه سال آینده ایده‌های بکری به ذهن‌ شما می‌رسد و فرصتی پیدا می‌کنید تا زندگی خود را دگرگون کنید. زحمت‌هایی که در زندگی کشیده‌اید در دی ماه سال آینده به بار می‌نشیند و در این ماه مزد زحمت‌های شبانه‌روزی‌تان را دریافت خواهید کرد. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را به سالی سرشار از تجربه‌های درخشان تبدیل نمایید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فرصتی برای رسیدن به آرزوی دیرینه‌تان مهیا خواهد شد. پولی به دست‌تان می‌رسد اما بهتر است قسمتی از آن را برای کارهای خیریه کنار بگذارید. به همراه دوستان و قدیمی دور هم جمع خواهید شد و حسابی خوش می‌گذرانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز شما را غرق در محبت و مهربانی می‌کند. اسرار دل‌تان را پیش هر کسی افشا نکنید و رازدار باشید. اعضای خانواده مشکلات زیادی دارند اما امروز فرصتی برای رسیدگی به مشکلات خانوادگی پیدا نمی‌کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روزی همراه با سلامتی و شادکامی را به پایان می‌رسانید. اهمیت بیشتری به اعضای خانواده بدهید و انتظارات‌شان را برآورده کنید. منفعتی در کارهای شما ایجاد می‌شود و مشکلات‌ مالی‌تان خاتمه پیدا می‌کند. یکی از اطرافیان امروز واقعیت را به شما نمی‌گوید و به دردسر می‌افتید. هرگز به عشق همسر یا عشق‌زندگی‌تان شک نکنید. عازم سفر هستید اما در آخرین لحظه این سفر به آینده موکول می‌شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز از همیشه سرحال‌تر به نظر می‌رسید و خطری وجود نازنین‌تان را تهدید نمی‌کند. پولی روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود و بهتر است قسمتی از این پول را برای روز مبادا پس‌انداز کنید. تحت‌فشار کارهای عقب‌مانده قرار دارید و از عهده‌ کارها بر نمی‌آیید. به خاطر داشته باشید که محبت‌، محبت می‌آورد و عشق و صفا در پیش بگیرید. اهل تقلب و فریبکاری هستید و این رفتار امروز کار دست‌تان می‌دهد. فرصتی پیدا می‌کنید تا دمی در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان بنشینید و از عشق و محبت سخن بگویید.

فـال روزانـه - Daily Omen

حجم زیاد کارهای امروز حسابی شما را خسته و آزرده خواهد کرد. به فردی که از شما درخواست پول دارد پاسخ منفی بدهید. برنامه‌ای بلندمدت برای موفقیت و پیشرفت طرح کنید. دنیا را به رنگ عشق و محبت می‌بینید و امروز حس‌و‌حال عاشقانه‌ای دارید. رازهایی که در سینه نهان دارید را با احدی درمیان نگذارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز ناخوش‌احوال خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

دست اطرافیان را بگیرید و از کمک به دیگران غافل نشوید. اگر شش‌دانگ حواس‌تان را جمع نکنید، امروز حسابی ضرر می‌کنید. مراقب باشید دشمنی که در لباس دوست پنهان‌شده‌ امروز سر شما کلاه نگذارد. کینه‌توزی را کنار بگذارید و با اطرافیان از در محبت وارد شوید. شورواشتیاق خود را به انجام کارهای مهم و ضروری اختصاص دهید. کارها را پشت‌گوش نیاندازید و کارهای عقب‌مانده را در اولویت قرار دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به رازی که از وی مخفی کرده‌اید پی خواهد برد.

فـال روزانـه - Daily Omen

تصمیم مهمی را اتخاذ کرده‌اید و نگران هستید که بهترین تصمیم را نگرفته‌ باشید، اما مطمئن باشید که این تصمیم صلاح شما را به دنبال دارد. پای صحبت بزرگان فامیل بنشینید و از تجربه‌های آنها درس بگیرید. امروز هزینه‌ای هنگفت پیش‌روی شما قرار می‌گیرد. از شکست‌هایی که در زندگی‌ خورده‌اید درس بگیرید. اجازه ندهید کار عقب‌افتاده‌ای از امروز به فردا موکول شود. فردی از میان آشنایان صحبت‌های ناخوشایندی را درباره شما با همسر یا عقش‌زندگی‌تان مطرح کرده‌است.

فـال روزانـه - Daily Omen

اهمیت بیشتری به رژیم‌غذایی‌تان بدهید و خوراکی‌های ناسالم را کنار بگذارید. معامله‌ای پرسود در پیش دارید و از این معامله سود هنگفتی به جیب خواهید زد. عشق و محبت خود را به زبان بیاورید و به عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که امروز بیشتر از همیشه دوستش دارید. قول‌‌های پوشالی را کنار بگذارید و سر حرف‌تان بمانید. انسان درون‌گرایی هستید و امروز فرصتی برای خلوت و تنهایی پیدا می‌کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز رفتار ناپسندی را با شما در پیش می‌گیرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

نگرانی‌های بی‌مورد و کم‌اهمیت را کنار بگذارید. فرصت مناسبی برای پس‌انداز پیدا می‌کنید و از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. اختلاف‌نظر با همسر یا عشق‌زندگی‌تان را کنار بگذارید. خیال‌پردازی نکنید و نگاهی واقع‌گرایانه‌ به زندگی در پیش بگیرید. احترام بیشتری به اطرافیان قائل شوید و محبت آنها را بدست آورید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز تحت‌تاثیر صحبت‌های فردی قرار گرفته و رفتار خوبی با شما نخواهد داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

زودرنج نباشید و استقامت بیشتری در حل مشکلات به خرج دهید. پیشنهاد وسوسه‌برانگیزی برای افزایش درآمد به شما می‌شود، اما این پیشنهاد به‌غیر از ضرر چیزی برای شما نخواهد داشت. انسان جذابی هست و این روحیه امروز به کمک‌تان می‌آید تا دوستان بیشتری پیدا کنید. از همسر یا عشق‌زندگی‌تان برای رفتار ناپسندی که داشته‌اید عذرخواهی کنید. امروز کارها بر وفق مراد شما انجام خواهد شد. نقاط ضعف خود را بشناسید و تقویت کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌‌تان امروز رفتاری همراه با عشق و محبت را با شما در پیش خواهد گرفت.

فـال روزانـه - Daily Omen

خوراکی‌های ناسالم را کنار بگذارید و بیشتر مواظب سلامتی‌تان باشید. مشکلاتی که با آنها روبرو هستید را به کمک اطرافیان پشت‌سر بگذارید. دوستی قدیمی امروز به دیدارتان می‌آید و لحظه‌های خوشی را در کنار هم سپری می‌کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز از در حمایت و پشتیبانی از شما وارد می‌شود و هر کاری که از دستش برآید را برای موفقیت‌های شما انجام خواهد داد. اخلاق نیکو و پسندیده را در پیش بگیرید و نظر اطرافیان را با رفتار محترمانه به خود جلب کنید. امروز متوجه می‌شوید که همسر یا عشق‌زندگی‌تان دروغ بزرگی به شما گفته‌است.

فـال روزانـه - Daily Omen

اهمیت بیشتری به رژیم‌غذایی‌تان بدهید و هر خوراکی را نخورید. معامله‌ای در پیش دارید و این معامله سود چشمگیری را روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز از عشق برای شما چیزی کم نخواهد گذاشت. پیشنهاد‌ی برای افزایش درآمد به شما می‌شود، اما قبل از هر گونه اقدامی، جوانب مختلف این پیشنهاد را کاملا بررسی نمایید. امروز فرصتی دست می‌دهد تا کار جدید و خلاقانه‌ای را انجام دهید. روی خوش زندگی را امروز خواهید دید و اوضاع بروفق مرادتان پیش می‌رود.

فـال روزانـه - Daily Omen

هوش سرشاری دارید و از این روحیه برای حل مشکلات امروز کمک بگیرید. فکرهای منفی را کنار بگذارید و همیشه به افکار مثبت و خوشایند فکر کنید. پیشنهادی که یکی از بزرگ‌ترهای فامیل با شما درمیان گذاشته را اجرا کنید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای درمیان اعضای خانواده وجود دارد. اجازه ندهید عادت‌های ناپسند شما زمینه ناراحتی همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم کند. امروز بیشتر از همیشه کار کنید و مطمئن باشید که مزد زحمت‌های خود را دریافت خواهید کرد. مشاجره‌ای که با همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید به صلح و صفا تبدیل خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 2
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
زمردی_فوتر اصلی
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو