پیام روحانی به مناسبت فرا رسیدن سال ۹۹
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
ریزخور_4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۹۷۳۷۹۰
۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۶
۶۶۷۱
رئیس‌جمهور در پیام نوروزی به مناسبت حلول سال 1399 هجری شمسی، با بیان اینکه "وحدت، اتحاد و اخلاق است که می‌تواند آینده خوبی را برای ما بسازد"، تاکید کرد: سال 99 سالِ افتتاح طرح‌های بزرگ، سال رونق با کمک همه مردم در بخش اقتصاد و سال تحول در زندگی مردم و روابط اقتصادی ما با جهان و تعاملات ما با همسایگان ما خواهد بود.

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری: رئیس‌جمهور در پیام نوروزی به مناسبت حلول سال 1399 هجری شمسی، با بیان اینکه "وحدت، اتحاد و اخلاق است که می‌تواند آینده خوبی را برای ما بسازد"، تاکید کرد: سال 99 سالِ افتتاح طرح‌های بزرگ، سال رونق با کمک همه مردم در بخش اقتصاد و سال تحول در زندگی مردم و روابط اقتصادی ما با جهان و تعاملات ما با همسایگان ما خواهد بود.

پیام نوروزی روحانی به مناسبت فرا رسیدن سال ۹۹

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی با ارائه فهرستی از حادثه‌ها و حماسه‌های سال گذشته و مشکلاتی که مردم با آن مواجه بودند، اظهارداشت: سال 99 گرچه آغازش همچنان سلامت، مساله اول ما است اما با دو بال از این مشکل عبور خواهیم کرد بال اول بالِ کادر درمانی و پزشکی ماست که باید همه تلاش خود را بکار گیرند و بال دوم بخش خصوصی ما است که در کنار دولت و سایر نهادها باید به صحنه بیایند تا سال 99 را سالِ سلامت و اشتغال و سال تحرک در مسائل اقتصادی و فرهنگی بسازیم.

متن کامل پیام نوروزی دکتر روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدالله والصلوه علی رسوله و آله و صحبه

عید سعید نوروز را به محضر همه ایرانیان عزیز در سراسر کشور و خارج از کشور و همچنین آنهایی که نوروز را در سراسر منطقه گرامی می‌دارند تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

یاد می‌کنیم از پدر برومند امام هشتم حضرت علی‌بن موسی‌الرضا(ع)، پدر فاطمه معصومه(علیهاالسلام) ، پدر احمدبن موسی شاه چراغ و به آن اسوه ایستادگی و مقاومت احترام می‌گذاریم و ایام بعثت پیامبر عظیم‌الشأن اسلام و میلاد سرور آزادگان و پرچمدارش و فرزندش، زینت‌بخش همه عبادت‌کنندگان تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

به همه پزشکان، پرستاران و کادر پزشکی و درمانی که در این لحظات تحویل سال نو در کنار بیماران عزیز ما هستند و مخصوصا آنهایی که به این ویروس مخرب مبتلا شده‌اند به آنها خسته نباشید می‌گویم و برای همه مریضان و بیماران ما در سراسر کشور شفا و عافیت را طلب می‌کنم.

سالی که گذشت سالِ حادثه‌ها و حماسه‌ها بود. بزرگ‌ترین حادثه‌ها در تاریخ کشور ما رخ داد و پرافتخارترین حماسه‌ها توسط مردم دلاور ما آفریده شد.

با سیل کم نظیر در تاریخ ایران که در روزهای اول فروردین، 25 استان کشور ما را درگیر کرد و مشکلات فراوانی را برای مردم ما به وجود آورد و مردمی که برای هفته‌ها و ماهها بی‌خانمان شدند، سال 98 آغاز شد اما در کنار این سیلِ ویران‌کننده، حضور مردم، وحدت و همکاری و کمک مردم و سپس بازسازی از طرف دولت و مسوولین کاری بزرگ و شگفت‌آور بود.

این سیل 35 هزار میلیارد تومان به ما خسارت زد و بیش از 68 هزار خانه را ویران کرد و 80 هزار خانه نیاز به مرمت پیدا کردند. در طول سالی که گذشت اکثر خانه‌هایی که نیاز به احداث داشتند، احداث شدند و همه خانه‌ها و بناها مرمت شدند و زیربناها ساخته شد.

بار سختی ها و غم بزرگی بر مردم ما تحمیل شد اما ملت ما در این سیل، پایدار و استوار ماند و سپس در ماه بعد شدید‌ترین تحریم تاریخی از سوی تروریست‌های جهانی علیه ملت ما آغاز شد.

صنعت نفت در شدیدترین تحریم تاریخی قرار گرفت و فشارها از هر سو بر اقتصاد کشور ما وارد شد، فکر می‌کردند با این شدت فشارها مردم ما تسلیم خواهند شد اما ملت بزرگ ما در برابر این سختی‌ها مقاومت کرد و حماسه جدیدی را آفرید. حماسه اداره اقتصاد کشور بدون نفت که برای اولین بار در دهه‌های اخیر تحقق می‌یافت.

آنها فکر می‌کردند در تورم و رکود، کشور را به نقطه بحرانی برسانند اما همه آمارها به ما می‌گوید در 9 ماهه سال 98 رشد اقتصادی ما مثبت بوده و تورم در حد ممکن مهار شده است. تعداد مجوزها برای تولید بیش از حد انتظار بوده، سرمایه‌گذاران و همه تجار و ملت قدرتمند ما با صادرات غیرنفتی همه نیازهای ما را تامین کرد و دولت توانست در این سال سخت همه نیازمندی‌های ضروری کشور را تامین کند و با ارز ترجیحی، کالاهای اساسی را تامین کند و امروز یعنی اولین روز سال 1399 ذخایر استراتژیک کشور ما از هر سال دیگر و از هر نوروز دیگر بهتر است.

این به معنی حماسه ملت بزرگ ایران ، مسوولین اقتصادی کشور، بخش خصوصی، کشاورزان، صنعت‌گران و کارگران ما بود.

در همین سال سخت بزرگ‌ترین طرح‌های اقتصادی دهه‌های اخیر در کشور ما افتتاح شد. از پالایشگاه عظیم و بزرگ گرفته تا سدهای متنوع تا احیای بخش کشاورزی، تا تحول بزرگ در نفت و گاز و تا افتتاح بزرگ‌ترین شاهراهها ، جاده‌ها و راه‌آهن‌ها و بنادر در یک سال اخیر.

پس ما شکست نخوردیم، در برابر فشار آمریکا ایستادیم، مقاومت کردیم و در دادگاه بین‌المللی در برابر آمریکا پیروز شدیم و این دادگاه در قدم اول آمریکا را محکوم شناخت و در همه مجامع بین‌المللی از لحاظ سیاسی و افکار عمومی پیروز شدیم.

چندی نگذشت که در همین سال مردم ما در تب و تاب احساس یک جنگ ناخواسته قرار گرفتند. از همه سو تهدید بر کشور ما، اما کاری که رزمندگان بزرگ و نظامیان ما در صحنه ایستادگی و مقاومت و مرزها و دفاع ما آفریدند، کم نظیر بود.

آنچه که می‌توان به عنوان ثمره تکنولوژی پیشرفته سالهای اخیر خواند توسط موشک پدافند ما در مرز جنوبی ما سرنگون شد و این نشان داد این ملت در همه سختی‌ها آفریننده بزرگترین حادثه‌های عظیم به نفع کشور است، با موشکی این پهپاد را سرنگون کردیم که به دست صنعتگران ایرانی ساخته‌ شد. سیستم پدافندی صددرصد ایرانی در برابر مدرن‌ترین تکنولوژی آمریکا موفقیت و پیروزی خود را به رخ جهانیان کشید و چندی نگذشت که بی‌شرمانه‌ترین و بزدلانه‌ترین ترور تاریخی را آمریکا علیه سردار بزرگ ما، سردار مبارزه با تروریزم انجام داد.

اما آنچنان مردم ما و ملت‌‌های منطقه پاسخ دادند که آن را تبدیل به یک فرصت بزرگ مقاومت در سطح منطقه ساخته‌اند. بدرقه‌ای که بغداد، کربلا و نجف، اهواز، تهران، مشهد، قم، کرمان و همه ملت ایران انجام داد به جهانیان نشان داد که ملت ایران ملت قدرشناس است و فداکاران ، مجاهدان و آنهایی که خون خود را برای کشور و امنیت کشور فدا کردند، هرگز از یاد نخواهند برد.

یک سردار را از ما گرفتند و هزاران سردار در این بدرقه باشکوه ساخته شد. همه مردم ما توانستند به جهانیان نشان دهند نه تنها ملت ایران که مردم عراق، سوریه، لبنان و حتی مردم کشمیر و برخی از کشورهای آفریقایی همه ندای مقاومت و ایستادگی را سر دادند و رزمندگان ما با غرش موشک در یکی از بزرگترین پایگاه‌های نظامی این دژ پوشالین را فرو ریختند. آنچنان این سیلی محکم بود که هنوز هم آمریکا حاضر نیست تلفات و خسارات خود را در این حادثه بیان کند.

در کنار این همه حوادث تلخ و شیرین، خطای باورنکردنی یک فرد را هم شاهد بودیم و 176 عزیز که عمدتا هموطنان ما بودند از این حادثه قربانی شدند، حادثه‌ای که همه مردم ما را متاثر کرد اما غم‌خواری و همنوایی مردم مرهم بزرگی بر دلهای همه آنهایی که عزیزان خود را از دست دادند و مرهمی بر دلهای همه بود و ملت ما به خوبی نشان داد که همه یکی هستند ، همه عضو یک پیکرند.

در حادثه از دست رفتن عزیزان، در بدرقه سردار بزرگ ما در کرمان و در حوادث دیگری که در این سال رخ داد، مردم مقاومت و ایستادگی خود را به خوبی نشان دادند.

پایان سال با یک میهمان ناخوانده مخرب روبرو شدیم، نه ما که بیش از 150 کشور و ملت، ویروس کرونا و این ویروس توانست سلامتی مردم و حتی کسب و کار مردم را در معرض خطر قرار دهد اما پزشکان ، پرستاران ما، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی ما آنچنان شجاعانه به صحنه آمدند که حتی حاضر شدند برخی از پروتکل‌های بهداشتی را برای نجات سریع‌تر بیماران زیر پا بگذارند اما نگذارند عزیزان ما بی‌پناه باشند؛ همه مردم و مسوولین در کنار آنها هستند.

در اینجا می‌خواهم به نکته مهمی اشاره کنم و آن اینکه در طول 6 سال گذشته دولت در دو امر سرمایه‌گذاری ویژه انجام داد، در امر بهداشت و درمان و طرح تحول سلامت و در مساله فضای مجازی و ارتباطات و شبکه ملی اطلاعات و این روزها مردم قدر این دو طرح عظیم و بزرگ را بهتر از هر زمان دیگر لمس می‌کنند.

امروز روزی، مشکلات بیماری به سراغ مردم آمده که تخت بیمارستانی ما در طول این 6 سال دو برابر شده است، تجهیزات بیمارستانی ما از هر زمان دیگر شرایط بهتری دارد.

امروز در شرایطی نیازمند به فضای مجازی شدیم که در طول این 6 سال بهترین اقدامات زیربنایی برای شبکه اطلاعات انجام گرفته است.

در این 6 سال پهنای باند ما سی و چند برابر شده و زیربناهای اقتصادی کشور، آمادگی مردم، وحدت و اتحاد مردم، بزرگترین عامل برای پیروزی این ملت در برابر همه مشکلات خواهد بود.

سالِ سختی بر مردم ما بود اما بیش از همه این سختی‌ها مردم را آبدیده کرد، جسم مردم را آزار داد اما روح مردم را مقاوم‌تر کرد. ما با اتکال به خداوند و با سرمایه دعای نیکان و پاکان از این مشکلات عبور خواهیم کرد.

اما نکته مهم این است که از کرونا خطرناک‌تر، از بیماری جسم سخت‌تر، بیماری روح و روان است که باید با آن مقابله کنیم و بجنگیم.

وَ نَزَعْنَا مَا فِی‌ صُدُورِهِمْ‌ مِنْ‌ غِلٍ‌ إِخْوَاناً باید کینه از دلها زدوده و کنده شود تا فضای اخوت و فضای بهشتی پیش روی مردمان ما قرار گیرد.

چه کسی باور می‌کرد که در این فضای سخت و در این بیماری عده‌ای با روح و جان و سلامت مردم هم بخواهند بازی کنند، سخنانی در فضای مجازی و حقیقی بگویند که روح مردم را آزرده کنند.

از کرونای جسمی سریع خواهیم گذشت با وحدت، تلاش، همکاری، با تلاش پزشکان، باید تلاش کنیم از کرونای روحی هم عبور کنیم. وحدت، اتحاد و اخلاق است که می‌تواند آینده خوبی را برای ما بسازد.

سال 99 گرچه آغازش همچنان سلامت، مساله اول ما است اما با دو بال از این مشکل عبور خواهیم کرد بال اول بالِ کادر درمانی و پزشکی ماست که باید همه تلاش خود را بکار گیرند و بال دوم بخش خصوصی ما است که در کنار دولت و سایر نهادها باید به صحنه بیایند تا سال 99 را سالِ سلامت و اشتغال بسازیم، سال تحرک در مسائل اقتصادی و فرهنگی بسازیم.

آنهایی که در کسب و کار ضرر دیده‌اند بتوانند در سال جدید با رونق اقتصادی مشکلات خود را جبران کنند. دولت با همه توان هر اقدامی که توانسته انجام داده و انجام خواهد داد، از بسته‌‌های جدید معیشتی تا تسهیلات جدید بانکی.

به مردم عزیزمان بگویم که سال 99 سالِ افتتاح طرح‌های بزرگ، سال رونق با کمک همه مردم در بخش اقتصاد و سال تحول در زندگی مردم و روابط اقتصادی ما با جهان و تعاملات ما با همسایگان ما خواهد بود.

کما اینکه علیرغم همه فشارها در سال 98 سالی بود که توانسته‌ایم در یک پیمان مهم اقتصادی منطقه‌ای یعنی اوراسیا حضور پیدا کنیم.

لحظات بسیار مبارک برای مردم عزیز و بزرگوار ما هست، سال 99 دعای‌مان را جانسوزتر خواهیم کرد. دستها را بلندتر به سمت آسمان دراز خواهیم کرد.

او رزاق و شفابخش است، سلامت و رونق و زندگی بهتر را از او می‌خواهیم که او خدای رحمان و رحیم است.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

پیام روحانی به مناسبت فرا رسیدن سال ۹۹

برچسب ها:
انتشار یافته: 39
در انتظار بررسی:3
Iran, Islamic Republic of
08:12 - 1399/01/01
پیامت هم برای. خودت
Iran, Islamic Republic of
08:18 - 1399/01/01
سالی که نکوست ازبهارش پیداست وقتی رعیس یک مملکت دروغ میگه واول سال روبادروغ اغازمیکنه یعنی الگومیده دست سایرین که هرکاری میخواهین بکنین وبعدش دروغ بگین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۱
رئیس جون اول که رئیس را اینطوری مینویسند.دوم اینکه روز اول سال را با حسن نیت و بر داشت مثبت شروع کن.
Iran, Islamic Republic of
08:27 - 1399/01/01
واقعا چه عجب.ایشون خبردار شدن که سال تحویل شده.میترسیدم که صبح جمعه بلند بشه بیاد تلویزیون بگه من همین الان فهمیدم که سال جدید شده.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۱
مثل اینکه امروز جمعه است ها
ع
United Arab Emirates
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۱
واسه همین امسال جمعه شده که بهونه نداشته باشه خخخخ
ع
United Arab Emirates
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۱
اره دیگه ملت تلاش بکنن دولت روحانی به اهدافش برسه، کارا برعکس شده
Iran, Islamic Republic of
08:27 - 1399/01/01
از روزی که بنزین گران کردی مردم دیگه خوشی ندیدن همش به بهانه تحریم مردم رو دور زدی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۱
بابا روحانی هیچ کاره ست
Iran, Islamic Republic of
08:27 - 1399/01/01
احتیاج به پیام نداریم
Iran, Islamic Republic of
08:30 - 1399/01/01
آینده خوب با این مسئولینو طرز اداره دولتشون؟؟
خنده داره
Iran, Islamic Republic of
08:31 - 1399/01/01
تازه شروع شده
مطمئنم بدتر از 98 میشه. ...
Iran, Islamic Republic of
08:34 - 1399/01/01
سر سالیه کم خالی ببند.
پاسخ ها
ا.ع
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۱
تبریک به برترینهاوعزبزانی که تودیدگاه ونظرات هستن میگم بلا دور باشه.وتبریک به کاردپزشکان وپرستاران عزیز.وتسلیت به تمام داغداران مملکت عزیزم.. ...
مدیر پایگاه ممنون از لطف شما
Iran, Islamic Republic of
08:47 - 1399/01/01
منهم سال نو را به ریاست جمهوری اسلامی ایران تبریک میگم امیدوارم که این سال بهترین سال برای همه مردم ایران باشد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۱
تقریبا" سی ساله که میبینم مسولین دعای تحویل سال (.....حول حالنا الی احسنالحال) را میگویند اما خود کوچکترین تغییری نکردند
Iran, Islamic Republic of
08:50 - 1399/01/01
با همه کمی وکاستیهایی که در سال قبل داشتیم انشالله دست بدست هم دهیم تا ایران عزیزمان را بسازیم منهم بنوبه خودم دست تمام کادر پزشکی مردم صبور م که در دنیا نظیر ندارند وهمه کسانیکه زحمت کشیدن برای ابادانی کشورمان میبوسم یا علی مدد
Iran, Islamic Republic of
09:10 - 1399/01/01
پیغامتو که نخوندم ، یعنی قطعا ارزش خوندن نداشت ، ولی کلا سعی کن کمتر حرف بزنی
Romania
09:12 - 1399/01/01
آقای رییس جمهور محترم نوروز به شما هم مبارک باشه ولی بدون تو این وضعیت نابسامان بداد ما فقرا نرسیدی یارانه کرونایی هم عادلانه توزیع نشد قسط وام قرض الحسنه هم گفته بودید برداشت کردند و.....موفق باشید
Iran, Islamic Republic of
09:25 - 1399/01/01
امیدوار بودیم سال جدید را با دروغ اغاز نکنی ولی شد اونم خیلی زیاد
Iran, Islamic Republic of
09:57 - 1399/01/01
اقای روحانی سال نوی شمام مبارک
تو رو خدا به فکر مردمت باش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۱
میخوای بازم یه بدبختی دیگه سرمون بیاره.1-گرانی دلار به 5 برابر قیمت از سال 97 بعدش 2- گرانی سوخت و تورم ناشی از آ 3- عدم افزایش حقوق متناسب با تورم 500 درصدی ناشی از بی ارزشی ریال و گرانی ارز و هزاران عملکرد منفی دیگه مثل عدم اعلام بموقع کرونا و عدم تامین ماسک و الکل و دستکش ووووووو
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1399/01/01
پیام شما به درد ملت بی پول سفره خالی نمیخوره خدا کنه این یک سالم بگذره بلکه از شر و دروغ راحت شیم
Iran, Islamic Republic of
10:19 - 1399/01/01
دارم فکر میکنم ایشان کی خبر دار شدن که که امروز عید است .!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۱
کمی فکر کنی معنای اون اظهار نظر روحانی این بود که یعنی من در گرانی بنزین نقشی نداشته ودر اختیار من نبوده
Iran, Islamic Republic of
10:20 - 1399/01/01
تا اینجای سال جدید که فعلا چیزی گرون نشده!!
روحانی مچکریم
Iran, Islamic Republic of
10:29 - 1399/01/01
یک بیت شعر در جواب حرفای روحانی میشود گفت :

امیدوار بود آدمى به خیر کسان مرا به خیر تو امید نیست، شر مرسان
Iran, Islamic Republic of
10:55 - 1399/01/01
خیلی خوب حرف میزنی،سخنران توانایی هستی،ولی ای کاش اهل درعمل هم اینجور می بودی.
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1399/01/01
در این چهار دهه یک سال خوب نداشتیم، بجز گرانی ،اختلاس،..‌... چیزی ندادیم.
Iran, Islamic Republic of
11:41 - 1399/01/01
اصلا نیازی نیست حرفی هم نمانده آقای رئیس جمهور روزگار ما سیاه است
Switzerland
11:44 - 1399/01/01
زمستان رفته و فکر نمد کن. نمد را لوله کن
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1399/01/01
خدارو شکر که تحویل سال جمعه بود و اقایه رئیس جمهور متوجه شد .اگر سه شنبه سال تحویل میشد باید تا امروز منتظر
میموندیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۱
هر هر هر
بامزه ای چقد نابغه
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1399/01/01
چه پیامی من کارگرم مریضم بیکارم چرا بسته یارانه کرونا بهم ندادن چرا گفتی دادیم کووووو پس من کارگر روزمزدم تواشغالا کارمیکنم
Iran, Islamic Republic of
16:55 - 1399/01/01
شما برید ملت به همه چی انگار رسیدن
Iran, Islamic Republic of
21:26 - 1399/01/01
جا داره به عوض سال نو، این حجم از محبوبیت را به کلیدساز دروغگو تبریک بگیم!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
خرید باکس 1
ادیب_1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
ادیب_3
عارفی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
ادیب_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
عارفی_2
سوییچ ایران_2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
اورانوس_فوترموبایل2
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کالازم_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
انجمن پرستاری ایران_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کالازم_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تنورستان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
اورانوس_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر