هرگونه تجمع در بوستان‌های تهران ممنوع است
۹۷۶۸۸۴
۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱
۶۵۴۳ 
مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضاهای سبز شهرداری تهران با تاکید بر منوعیت ورود به پارک‌ها و بوستان‌های شهر تهران در روز ۱۳ فروردین گفت: با توجه به اینکه پارک‌ها حصار ندارند، از ماموران شهرداری برای جلوگیری از ورود مردم به پارک‌ها استفاده می‌کنیم.

خبرگزاری ایلنا: مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضاهای سبز شهرداری تهران با تاکید بر منوعیت ورود به پارک‌ها و بوستان‌های شهر تهران در روز ۱۳ فروردین گفت: با توجه به اینکه پارک‌ها حصار ندارند، از ماموران شهرداری برای جلوگیری از ورود مردم به پارک‌ها استفاده می‌کنیم.

علی‌محمد مختاری (مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضاهای سبز شهرداری تهران) با اشاره به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر تعطیلی پارک‌ها و بوستان‌های شهر تهران گفت: تمامی بوستان‌ها و فضاهای سبز شهری و جنگلی تهران تا اطلاع ثانوی بسته است و در جلوی پارک‌ها پلاکاردی به این مضمون نصب شده است که شهروندان گرامی به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا از پذیرش افراد و خانواده‌ها در بوستان‌های شهر تهران معذوریم و لطفا در خانه‌ها بمانید.

او با بیان اینکه نگهبان‌هایی را مامور کردیم که از ورود مردم به پارک‌ها جلوگیری کنند، تصریح کرد: با توجه به اینکه پارک‌ها حصار ندارند، از ماموران شهرداری برای جلوگیری از ورود به پارک‌ها استفاده می‌کنیم، اگرچه که شهروندان نهایت همکاری را با ما داشته‌اند.

مختاری با بیان اینکه پلیس نیز در این زمینه با شهردای همکاری می‌کند، گفت: ماموران شهرداری تهران پای کار هستند و پلیس نیز در این زمینه همکاری خوبی دارد.

مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضاهای سبز شهرداری تهران تاکید کرد: هرگونه تجمع در بوستان‌ها، پارک‌ها و فضاهای سبز شهری ممنوع است و شهروندان تهرانی تا امروز همکاری خوبی داشته‌اند که امیدواریم در روز طبیعت نیز ادامه داشته باشد.

او از شهروندان تهرانی درخواست کرد اگر مورد تخلفی در این زمینه مشاهده کردند با شماره تماس ۱۳۷ به شهرداری تهران گزارش دهند. مختاری گفت: ما سر کار هستیم و مامورین ما به صورت مرتب در حال رصد بوستان‌ها و فضاهای سبز هستند، و به‌صورت ۲۴ ساعته در حال رصد هستیم، اما اگر شهروندان تهرانی با موردی مواجه شدند، می‌توانند با شماره ۱۳۷ به ما اطلاع دهند تا فورا به آن برخورد شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج