احتمال سقوط سنگ در محورهای کوهستانی تهران
۹۸۰۵۹۲
۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۶
۲۴۳۱۱ 
معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران از احتمال سقوط سنگ و آمدن گل و لای در راههای کوهستانی خبر داد و گفت: از سفرهای غیرضروری تا پایداری شرایط جوی خودداری شود.

خبرگزاری مهر: معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران از احتمال سقوط سنگ و آمدن گل و لای در راههای کوهستانی خبر داد و گفت: از سفرهای غیرضروری تا پایداری شرایط جوی خودداری شود.

عادل مصدقی اظهار داشت: با توجه به شرایط خاص جوی پیش آمده در سطح استان تهران و فعال شدن انواع سامانه‌های بارش زا برف، تگرگ، باران، کولاک و بوران، مه گرفتگی و وقوع ریزش‌های مکرر سنگ و گل و لای و ایجاد آبگرفتگی در تعدادی از محورها و زیرگذرها طی بازدید میدانی از محور هراز کنترل و نظارتی بر وضعیت نقاط رانشی و روند پاکسازی ها و ماشین آلات درگیر و وضعیت راهدارخانه‌ها انجام شد.

احتمال سقوط سنگ در محورهای کوهستانی تهران

مصدقی با اشاره به تداوم فعالیت سامانه‌های بارشی افزود: همچنان اکیپ‌های راهداری و ماشین آلات و تجهیزات راهداری در آماده باش کامل هستند.

وی با تاکید بر خودداری از سفر در این ایام خاص به هموطنان علی الخصوص در مناطق کوهستانی توصیه کرد در صورت ضرورت به انجام سفر رعایت نکات ایمنی را در دستور کار قرار دهند.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران از احتمال سقوط سنگ و آمدن گل و لای در راههای کوهستانی خبر داد و گفت: در صورت مواجه با این مورد حتماً با مأمورین راهداری همکاری لازم را داشته باشند و به توصیه‌ها توجه نمایند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج