روایت جالب منصور رشیدی از پدر شدن ناصر حجازی
۹۹۹۲۸۰
۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲
۹۴۷ 
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: وقتی همسر ناصر باردار بود، او اسم آتیلا را انتخاب کرد و گاهی در خواب نام آتیلا را زمزمه می‌کرد. من سر صبحانه به بازیکنان می‌گفتم ناصر مجنون شده و تا صبح ۱۰ بار در خواب می‌گوید آتیلا!

خبرورزشی: منصور رشیدی سالیان زیادی را به عنوان دروازه‌بان و مربی در استقلال کار کرده است. او جزو پیشکسوتان این تیم به شمار می‌رود و هم‌نسل‌های رشیدی می‌گویند او تحمل دیدن باخت استقلال را ندارد. دیروز با رشیدی دقایقی گپ زدیم که در آغاز گفت: «ویروس کرونا باعث شد امسال نتوانیم برای دوست و همبازی خوبم ناصر حجازی مراسم بگیریم و از این بابت ناراحتم. دوستی من با ناصر به عنوان ۲ رقیب جدی در تیم ملی و استقلال برای همه عجیب بود، چون ما در همه اردو‌ها هم‌اتاقی بودیم!»

رشیدی ادامه داد: «وقتی همسر ناصر باردار بود، او اسم آتیلا را انتخاب کرد و گاهی در خواب نام آتیلا را زمزمه می‌کرد. من سر صبحانه به بازیکنان می‌گفتم ناصر مجنون شده و تا صبح ۱۰ بار در خواب می‌گوید آتیلا! حتی این اواخر بیشتر نگرانش شده بودم تا اینکه در اردو بودیم و ساعت ۶ صبح تلفن اتاق زنگ خورد و من از خواب پریدم و فکر کردم کسی قصد آزارمان را دارد که ساعت ۶ صبح زنگ زده، اما دیدم آن طرف خط، صدای همسر ناصر است و گفت؛ سلام خوب هستید آقای رشیدی؟ به ناصر بگویید آتیلا به دنیا آمد. نگران نباشد و حال من و فرزندش خوب است. نگاهی کردم و دیدم ناصر خواب است. او را تکان دادم و گفتم پاشو، پاشو ما را کشتی با آتیلایت! چشمانش را باز کرد و گفت به آتیلا چه کار داری؟ خندیدم و گفتم الان همسرت از بیمارستان زنگ زد و گفت آتیلا به دنیا آمد. باورتان نمی‌شود که بگویم ناصر در حالی که روی تخت دراز کشیده بود، در عرض یک ثانیه چنان از جا پرید که من شوک شدم. یعنی کم مانده بود سرش به سقف بخورد.»

این پیشکسوت استقلال گفت: «دیدم ناصر با شلوارک و زیرپوش دارد از اتاق خارج می‌شود، پرسیدم کجا؟ گفت می‌روم بیمارستان. دوباره صدایش زدم و گفتم با این پوشش می‌روی؟ که متوجه شد و هول‌هولکی یک چیزی پوشید. دوباره گفتم برادر من، تو خوش‌تیپ‌ترین فوتبالیست این مملکتی. این‌جوری بروی بیمارستان که خانواده‌ات ناراحت می‌شوند که شروع کرد به تیپ زدن و گفت خودت به رایکوف بگو من رفتم. به هر زحمتی بود، به سرمربی تیم فهماندم ناصر پدر شده و بعد از ظهر ناصر با چهار تا جعبه شیرینی برگشت و به قدری خوشحال بود که تا آن زمان او را این‌قدر خوشحال ندیده بودیم.»

رشیدی درباره ادامه لیگ یا تعطیل شدن مسابقات گفت: «اکثر مردم از صبح تا شب سر کارند و میانگین درآمدی‌شان در طول سال بین ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان است و بازیکنان بابت ۲ ساعت تمرین و یک بازی در هفته حدود میلیارد تومان درمی‌آورند. اگر ویروس خطرناک است، برای همه خطر دارد و همه باید داخل خانه بمانند. نمی‌شود گفت خون فوتبالیست‌ها رنگین‌تر است. ویروس کرونا برای همه اقشار وجود دارد و نباید فکر کنیم عده‌ای با بقیه فرق دارند.»

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1399/03/07
ایواله منصور جان شما و مرحوم که در تیم ملی بودید هیچگاه کنتاکی با هم نداشتید انشالله خداوند به شما سلامتی و به مرحوم حجازی آمرزش و غفران عطا بفرماید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج