ساختمان پزشکان

فال روزانه اختصاصی برترین ها
شعر، نشانه یک زندگی عالی و بشری است. مردم با خیال زندگی می کنند و بهترین چیزی که خیال را تحت تاثیر قرار می دهد شعر است، پس این واقعیت که نقش روزمره کننده را ایفا می کند و شعر، حقیقتی است که اگر نمی شود سراینده آن بود، می توان دست کم خواننده آن شد و از روزمر گی رهید.
سرگذشت سیب از نیوتن تا تنباکو
هر نوشته ای نویسنده ای دارد. هر نویسنده ای حق دارد اسمش را پای مطلبش ببیند. نوشته هایی که در این صفحه می خوانید، Status های کپی پیست شده ای است که در شبکه های اجتماعی دست به دست چرخیده و صاحبش را گم کرده.
مسجد میرپنج در تاریخ 1284 قمری توسط حسین خان میرپنجه سردار توپخانه مظفر الدین شاه قاجار بنا نهاده شده و در سال 1386 به ثبت آثار ملی ایران رسیده است. این مسجد تنها مسجد منقش شهرستان است.
سواحل کشورهایی همچون هند، پاکستان، اندونزی و بنگلادش جایی است که بسیاری از کشتی های غول پیکر جهان پس از سال ها فعالیت، در آنجا تکه تکه شده و فروخته یا بازیافت می شوند.
در ماه مارس گذشته، تنها یک شب طول کشید که یک مسیر قطار هوایی به ایستگاه Shibuya کاهش پیدا کرد تا به ایستگاه اصلی مترو تبدیل شود. در ادامه مطلب ویدیو این عملیات طاقت فرسا را تماشا خواهید کرد.
راهنمای تورگردشگری که 15 سال است از حیات وحش عکاسی می‌کند چند روز پیش به طور اتفاقی صحنه‌ای را مشاهده کرد که نظیرش را تا کنون ندیده بود؛ تلاش یک تمساح برای بلعیدن یک لاک پشت.
در آمریکا طبق یک سنت قدیمی , زوج های جوان پس از مراسم ازدواج سوار اتومبیلی می شدند که پشتش نوشته شده بود "Just Married" معنی آن این است که همین حالا ازدواج کرده اند و به اتومبیلشان چند قوطی خالی با نخ وصل می کنند تا با راه افتادن ماشین روی جاده کشیده شده و سروصدا کند .
قطب شمال در طی سال های متمادی شاهد تغییراتی عظیم در چشم انداز طبیعی، محیط زیست و سبک زندگی ساکنانش بوده است.
دریاچه "بزنگان" سرخس، تنها دریاچه طبیعی شمال شرق کشور این روزها با مرگ دست و پنجه نرم می کند و در حال احتضار است.
همیشه شیرها حرف اول را نمی زنند؛ این تجربه ای بود که "گوردن دونوان" عکاس حیات وحش از سفر به پارک ملی "اتوشا" در نامیبیا به دست آورد.
حمام نواب از جمله آثار دوره قاجاریه شهر تهران است و در خیابان 15 خرداد شرقی کوچه بیک دامغانی( بازارچه نواب سابق) قرار دارد . در اولین نقشه‌های تهیه شده تهران به نام گذر حمام نواب ذکر شده است.
پس از چندین سال، سرانجام کمپانی «یونیورسال»، تریلر قسمت چهارم «پارک ژوراسیک» را منتشر کرد. این فیلم به تهیه کننده‌گی استیون اسپیلبرگ و کارگردانی کالین تروارو ساخته شده است.
گاه جلوه‌های زیبایی چنان نزدیک است که از چشممان دور می‌ماند؛ حکایت همانی که می‌گفت درختان نمی‌گذارند جنگل را ببینم!
آکروبات‌باز آمریکایی بر روی طنابی که از ساختمانی به ساختمان دیگر بسته شده بود، بدون هیچ لرزشی راه رفت.
عکاس کانادایی که برای عکاسی از خرس ها به منطقه "کوتینیا" در پارک ملی "بریتیش کلمبیای" کانادا رفته بود با خرسی مواجه شد که می خواست سر از کار دوربینش دربیاورد.
در جهان مجسمه‌هایی وجود دارند که هر یک به تنهایی سالانه میزبان هزاران گردشگر هستند.
شرکت Zollner Elektronik AG با ساخت ربات ۸ متری رکورد گینس این عنوان را از آن خود کرده است . این ربات اژدهایی است که ۱۶ متر طول دارد و می تواند از دهان خودش آتش بیرون دهد .
مائور زابر هنرمندی از اسرائیل است که اقدام به ساخت کلاه هایی به شکل موادغذایی نموده است. کلاه هایی که به شدت طبیعی و وسوسه کننده هستند.
در سال 1392 ، 17 هزار و 994 نفر در حوادث رانندگی کشته شدند. این تعداد نسبت به سال 1391 ، 5/7 درصد کاهش یافته است.
به تازگی موج جدیدی در ژاپن به راه افتاده است که صاحبان گربه های خانگی، برای حیوانات خود روی کاغذ چشم می کشند و روی چشم آنها می گذارند و عکس می گیرند. به این کار هم «مونتاژ گربه‌ای» لقب داده‌اند.
دوران بارداری و حاملگی یکی از دوران های خاص برای زنان میباشد. کانون تبلیغاتی دنتسو نائویا این دوران را به شیوه ای دیدنی و خلاقانه به کتاب تبدیل کرده است.
یکی از شرکت‌های بیمه‌ای کشور طرحی را در بازه زمانی ابتدای محرم تا اربعین امسال اجرا کرده است که در آن، حوادث با پوشش تروریستی هم بیمه می‌شوند.
مسلما در سال ۱۳۶۲ تصور تبلت‌های کنونی بسیار دشوار و بلکه غیرممکن بود، در آن زمانه جنگ احتمالا خیلی‌ها با حسرت این مطلب مجله دانشمند را می‌خواندند و عکس‌هایش را می‌دیدند.
طنز
امروز آمبولانس را خاموش می‌کنیم و به‌جاش یک گاری می‌خریم تا ببندیم به بعضی‌ها و بفرستیمشان وسط بیابان. اصلا بهتر است چراغ‌ها را خاموش کنیم و ستاره‌های سربی، فانوسکای خاموش، من و هجوم گریه پِلی کنیم و ‌های‌های گریه کنیم.
رکورد جالبی از پرش یک تریلی از سکو و عبور همزمان یک ماشین مسابقه از زیر آن
آسمان مکانی شگفت انگیز و مملو از ستارگان درخشان است، در این میان برخی از ستاره‌ها نورانی تر از بقیه هستند.
تجربه‌های کسب شده از طبیعت بسیار با ارزش بوده و آنچه طبیعت به ما ارائه می‌کند نیازمند هیچ مداخله فناوری نیست. اما همیشه هم اینطور نیست و در حال حاضر معماران شرکت Sturgess Architecture مکانی را برای پیاده‌روی در کوه‌های راکی کانادا برای بازدیدکنندگان طراحی کرده‌اند.
هیجان خیلی زیادی دارد که فانتزی های خود را روی کاغذ بکشید و بعد از مدتی، مدل های واقعی آنها را دریافت کنید! عالی می شد اگر می شد که رویاهای آدم ها به همین سادگی برآورده می شدند.
استودیویی در مونیخ دفتری با عنوان اخبار و گزارش فوتبال بین‌المللی طراحی کرده است.
قطار ماگلو شینکانزن ژاپن با سرعتی نفس‌گیر و با 500 کیلومتر در ساعت، رکورد سرعت بر روی ریل را شکست.
مجموعه ای از اطلاعات عمومی، ترفند ها و پیشنهادهایی که شاید گره ای، هرچند کوچک در زندگی روزمره‌مان باز کند. ترفند ها و پیشنهاد هایی که بسیار ساده اند و در عین حال کاربردی و مفید.
این جزیره "پونتی ها" نامگذاری شده است و یک خانه کوچک و تک اتاق خوابه است همچنین تنها 4 نفر در این جزیره زندگی می کنند که اعضای خانواده باروش هستند. او برای این جزیره پاسپورت اختصاصی نیز درست کرده است که شماره پاسپورت خودش 0001 است.
«کرم چند» در این جشن تولد به سن 109 سالگی رسید در حالی که همسرش «کارتاری» به سن 102 سالگی رسیده است. این زن و شوهر روز یکشنبه تولد خود را به همراه 4 نسل از خانوادشان در منطقه یورکشایر انگلستان گرفتند.
1
اخبار ورزشی
جالبترین ها