ساختمان پزشکان

متن استوانه کوروش به نحوه‌های مختلفی بازتاب داده شده است. برخی از ترجمه‌ها ارتباطی با متن اصلی ندارند و حاصل تخیل برخی نویسندگان معاصر هستند.
یک مادربزرگ 97 ساله آمریکایی پشت فرمان یک کامیون بزرگ نشست تا بتواند یکی از آرزوهایش را در این سن و سال برآورده کند.
چهلمین مسابقه عکاسی «دنیای کوچک نیکون» در سال 2014 برگزار می شود.
با اجباری شدن طرح درج میزان کالری محصولات غذایی، بزرگترین فست فود جهان رنگ لوگوی خود را از قرمز به سبز تغییر می‌دهد.
فال روزانه اختصاصی برترین ها
شعر، نشانه یک زندگی عالی و بشری است. مردم با خیال زندگی می کنند و بهترین چیزی که خیال را تحت تاثیر قرار می دهد شعر است، پس این واقعیت که نقش روزمره کننده را ایفا می کند و شعر، حقیقتی است که اگر نمی شود سراینده آن بود، می توان دست کم خواننده آن شد و از روزمر گی رهید.
عزاداری در محرم یکی از آئین های مورد توجه شاهان قاجار به شمار می رفت و آنها از این فرصت برای نشان داد پایبندی خود به شرع و ارادتشان به اهل بیت(ع) استفاده می کردند.
تحقیقات جدید نشان می‌دهد که اکثر مردم بریتانیا معتقدند که شهرهای این کشور بیش از حد کسل کننده هستند و بیش از یک سوم آن‌ها شهرها را بی رنگ توصیف می‌کنند.
نقاشی با آتش: هنرمندی که با استفاده از شعله آتش و دوده، بصورت فی البداهه طراحی می کند.
آبشار آنجل، بلندترین آبشار دنیا به ارتفاع ۹۷۹ متر است که در میان جنگل‌های دورافتاده پارک ملی کانایما در ایالت بولیوار در جنوب شرقی کشور ونزوئلا جای دارد.
شگفت‌انگیزترین غار آهکی جهان که با نام «کاخ هنرهای طبیعی» شناخته می‌شود و یکی از پربازدیدترین جاذبه‌های گردشگری چین است.
دستورالعمل های قضاقورتکی
«پولدار بودن» باحال است. حتی «بچه پولدار بودن» هم باحال است. حتی «حس بچه پولدار بودن» هم، ای، بدک نیست. حتی «بچه پولدار نمایی» هم چیزی از ارزش های شما کم نمی کند.
رصدخانه دینامیک خورشیدی (SDO) ناسا، وقوع دو جرقه خورشیدی کلاس X را در منطقه فعال ۱۲۱۹۲ ثبت کرد.
در ساخت بدنه این خودرو از شکل حرکت باد الهام گرفته شده است. شما در بدنه این خودرو می توانید گوشه های تیز را مشاهده نمایید و همچنین روی بدنه دقیقا محل های گذر باد به صورت فضای باز طراحی شده است.
این قیچی با شمایل یک تمساح، یکی از پرکاربردترین وسایل شکنجه در اروپای قرون وسطی بوده است.با توجه به درد بسیار زیاد و وارد کردن جراحت های عمیق، این قیچی، مجازات کسانی بود که برای کشتن شاه اقدام نمایند.
«لولا» نام یک لاک‌پشت خانگی است که صاحبش پس از دیدن بد بودن حالش او را به دامپزشکی می برد تا ببیند مشکلش چیست. پس از آزمایشات و اسکن اشعه ایکس، مشخص می شود او یک وسیله تزئینی شبیه لاک‌پشت را قورت داده است.
هزاران قطعه ماهی ریز ساردین در ساحل بزرگ ترین اسکله صیادی کشور در بندر کنارک به دلایل نامعلوم تلف شدند.
باغ و عمارت عین الدوله مربوط به دوره قاجار است که در حوالی میدان هروی تهران واقع شده و در تاریخ ۴ تیر ۱۳۷۷ با شمارهٔ ثبت ۲۰۴۲ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است .
در این مطلب، چند عکس بسیار جالب از پرنده هایی همانند جغد، کلاغ و عقاب را مشاهده می‌کنید که گویا آرایشگاه رفته و موهای خود را براشینگ کرده اند.
از آنجایی که تحصیل در مدرسه هوگارتز برای هر کسی در دسترس نیست، کسانی که در لندن هستند می‌توانند یک شب در هتلی بمانند که بازسازی دنیای "هری پاتر" است.
همزمان با بزرگ شدن بچه‌ها، باید دوچرخه‌های بزرگ‌تر و پیشرفته‌تری برایشان تهیه کنید. این کار به معنی هزینه بیشتر است.
جمله های زیبا، دلنوشته های دلنشین، اشعار ماندگار، پاراگراف های تاثیرگذار و بی‌نظیر از یک کتاب یا مقاله. همه این‌ها می‌تواند بهانه ای برای هایلایت کردن آنها در کتاب، مجله و یا ذهنتان باشد.
در دل جنگل در نیمه های شب، سگ های بی زبانی که قتل عام شده اند در کنار رودخانه در قفس های فلزی روی هم انباشته می شوند تا برای استفاده از گوشتشان به کشورهای همسایه همچون ویتنام فرستاده شوند.
دیلی‌میل در گزارش خود گربه های Sphynx را به گرملین های واقعی تشبیه کرده است. گرملين‌ موجودی افسانه ای و جن‌مانند است که گفته‌ مى‌شود باعث‌ خراب‌ شدن‌ هواپيماها و به‌ هم‌ خوردن‌ كارها می شود.
حتی پس از قطع پای این دختربچه خطر مرگ او وجود دارد زیرا خطر تجزیه بافتی که می‌تواند کل بافت عضلانی بدن را نابود کند و منجر به آسیب کلیوی شود این دختر را تهدید می‌کند.
«جونگ می یون» از سال ۲۰۰۵ از بچه‌های مختلف در دنیا برای پروژه صورتی و آبی کودکان عکاسی کرده است.
به درخواست شارلوت فیتزموریس بدون فوت وقت ترتیب اثر داده شد، تا اتفاقی نو در تاریخ قضایی انگلستان رقم بخورد. این اولین باری است که در این کشور، اجازۀ مرگ کودکی که بدون کمک دستگاه نفس می‌کشد و به بیماری کشنده مبتلا نیست صادر می‌شود.
«کانستا آنتیکو» خانمی است که چشمانش حالت خاصی دارد و به واسطه آن می تواند 100 برابر بیشتر از انسان های معمولی رنگ ها را تشخیص دهد. این خانم می تواند تک تک رنگ های دنیا را تجزیه شده ببیند و هیچ چیز برای او تک رنگ نیست.
1
اخبار ورزشی
جالبترین ها