ساختمان پزشکان

روز 12 فروردين 1358، روز اعلام نتايج همه پرسي در مورد نوع حکومت پس از انقلاب اسلامي بود که طي آن 98.2 درصد مردم ايران به " جمهوري اسلامي " راي آري دادند.
چه ظرافت‌ها!
او پیراهن سفید رسمی به تن داشت كه ابتدای نام و فامیل او، لبه آستین تك‌دوزی شده بود و نشان می‌داد این پیراهن ویژه جناب ظریف دوخته شده است.
اين روزها ديگر با شنيدن صداي پيامك به سمت گوشي نمي‌دود، هر لحظه كه تماس مي‌گيريد، منتظر خداحافظي‌تان است و آنقدر حرف‌هاي مشترك‌تان كم شده كه ميلي براي ماندن پشت خط براي هيچ‌كدام‌تان نمي‌ماند.
از زمان های دور مرتاضان هندی ادعا می کرده اند که قدرتی ماورایی دارند و به کارهایی عجیب پرداخته اند. برای مثال دست خود را روی عصایی گذاشته و در هوا معلق می نشیننند اما چنان که در تصویر دیده می شود، ماجرا از این قرار است که مرتاض بر یک صفحه فلزی کوچک می نشیند و عصا ارتباط بین این صفحه و یک پایه مخفی را برقرار می کند.
پس از یک سال زندگی زناشویی، زن و مرد به زیبایی صورت هم فکر نمی کنند و فقط به خلق و خو و رفتار یکدیگر توجه دارند!
جامعه زنان نه تنها در دوره هخامنشیان، بلکه در تمام دوران های تاریخی جنبه های چندگانه ای داشته است. هرگز نمی توان شرایط زندگی عامه زنان جامعه را با زنان طبقه اشراف و وابستگان درجه اول خاندان شاهی هم تراز و مشابه دانست.
اینجا هتل 5 ستاره حیوانات است؛ سگ و گربه هایی که وقتی صاحب شان سر کار می رود چند ساعتی در اینجا نگهداری می شوند!
براي عيد گيسو ببافید!
شايد در سريال «بازي تاج و تخت» بازیگران خانم را ديده باشيد كه بافت‌هاي موي متفاوت و زيبايي دارند. ما پنج مدل بافت راحت، ساده اما متفاوت از اين بازیگران را به شما ياد مي‌دهيم كه به سادگي مي‌توانيد امتحان كنيد.
بهار امسال با جذابترین طرح های گلدار ناخن در مرکز توجه همه قرار بگیرید.
ضرب المثلی هست که می گوید: «کسی که بتواند خودش را کنترل کند، می تواند دنیا را کنترل کند.»
در دنیای مد لباس، اغلب آدم‌های چاق و سایز بزرگ نادیده گرفته می‌شوند. انگار این افراد محكوم شده‌اند كه همیشه لباس مشكی بپوشند تا برای مخاطبان بصری خود خطای چشم ایجاد كرده و از نظر جسم ابعاد كوچك‌تری ارائه دهند.
«میراث دیجیتالی» از حدود یک دهه قبل به دغدغه اصل ساکنان هزاره سوم تبدیل شده است تا مشخص شود پس از فوت هر شخص اموال غیرمادی او چگونه و برچه اساس در اختیار بازماندگان قرار می گیرند.
نقوش ایرانی برای ایرانی
این زیورآلات دست‌سازند و زاییده ذهن امیرحسین رحیمی یگانه، گرافیست جوانی كه در كنار كار گرافیك به‌دنبال علاقه همیشگی‌اش به دنیای اكسسوری، هنر خوشنویسی و گرافیك را که همه را با هم درآمیخته و محصولاتی خلق كرده كه موضوع این مطلب ما شده است.
اگر می‌خواهید با لباس پوشیدن‌تان حس اعتماد دیگران را برانگیزید با ما همراه باشید.
گفتگو با دکتر ولی الله نقی پور فر عضو هیات علمی دانشگاه الهیات قم درخصوص زندگی اجنه و خصوصیاتی که آنها دارند.
اتو کشیدن یکی از کارهای مشکل مهمی است که در هر خانه ای لازم است. هرچند اتوکشی های بیرون از منزل هستند اما این کار هزینه بر است و با کمی دقت می توان در خانه به همان خوبی و با هزینه ی کمتر ،لباس هایی منظم و اتو کشیده داشت.
همسر خوب ما را از مراوده با دوست بی نیاز می کند؟ صمیمیت با همسر حدی دارد؟ با دوستی قدیمی می توان بیشتر از همسر تبادل راز کرد؟
استفاده از ویروس های خطرناک در جنگ های آینده چه بلایی بر سر ساکنان زمین خواهدآورد؟
متاسفانه هنوز هم قادر نیستیم که از آینده ای بلند و یا حتی میان مدت سخن بگوییم، زیرا ناتوان تر از آن هستیم که بر متغیرها موجود خود کنترل قابل قبول داشته باشیم، با وجود این به رسم معهود، می کوشیم که حداقل در بازه زمانی کوتاه مدت برای سال 1394 آینده نگری کنیم.
کجا بشتابید؟ همان جا که هستید بمانید. خیلی لازم نیست انرژی مصرف کنید. فقط گوشی های موبایلتان را در دست بگیرید و این آقایان خوش‌تیپ‌مکوئین را «فالو» کنید.
تعطيلات عيد هميشه به كم كردن خستگي‌تان منجر نمي‌شود و بودن در كنار هم بدون دغدغه كار كردن، هميشه رابطه شما و همسرتان را نزديك‌تر نمي‌كند. ما در اين صفحات از اصلي‌ترين دلايل دعواهاي زن و شوهري در تعطيلات مي‌گوييم.
زندگی فراز و فرود زیادی دارد. هر چه سن آدم بالاتر می رود، به بار تجربه هایش اضافه می شود، نگاهش تغییر می کند و آرزوهایش دیگر آنهایی نیستند که در بچگی داشته.
در ایران، مردم شبکه های اجتماعی و به طور کلی فناوری های نوین ارتباط را آن گونه که مردم کشورهای توسعه یافته استفاده می کنند، استفاده نمی کنند.
در سرزمین ساعت، سوییس، قطارها واقعا مثل ساعت کار می کنند. اگر 30 ثانیه دیر برسید، جا مانده اید.
در این ویدئو بافت تل مو را به شما آموزش می دهیم.
وب‌سایت بیزینس‌اینسایدر 20 شهر مهم دنیا از نظر اقتصادی را به ترتیب اولویت لیست کرده است. نام و رتبه و سیر صعود و نزول این شهرها نسبت به سال های گذشته را می توانید در ادامه این مطلب دنبال کنید.
از کجا بفهمیم که در زندگی انسان موفقی هستیم یا نه؟
بسیاری از ما این دوره را تجربه کرده ایم که احساس کنیم زندگی به نفع ما پیش نمی رود. اینکه خود را برای سطح توانایی مان در هر موقعیتی، از محل کار گرفته تا امور منزل سرزنش کنیم.
این فیلم زندگی زوجی را به تصویر می‌كشد كه انگار قرار است در یك روز همه خطاهای زندگی شان را مرتکب شوند.
در این ویدئو مدل بافت موی تیغ ماهی فنری را یه شما آموزش می دهیم.
امروز در تاریخ
امروز 6 فروردین برابر با 26 مارس تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
استفاده از کارت بانکی به جای پول نقد دیگر چند سالی است که برای اغلب ما جا افتاده است و حالا دیگر به جای پول نقد در کیف های ما انواع کارت های بانکی است.
امروز در تاریخ
امروز 5 فروردین برابر با 25 مارس تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
بوی بهار می آید! وقتش رسیده با خانواده بیرون برویم و عکس هایی خاطره انگیز خلق کنیم؛ اما سوال اینکه چی بپوشیم؟!
حباب های باران بهاری را روی ناخنتان طراحی کنید. در این ویدئو دیزاین طرح حباب روی ناخن را به شما آموزش میدهیم.
رد پای حضور دنیای مجازی و شبکه های اجتماعی را این روزها می توان در زندگی همه پیدا کرد، با اینکه با وجود این دنیای مجازی به راحتی می توان از حال کسانی که می شناسیم، باخبر شویم اما واقعا چقدر از دوستانمان باخبریم؟
بالاخره از راه رسید! زمانی را که به طور خالص به شما و همسرتان تعلق دارد، عرض می کنم.
به روایت دکتر شهیدی
یکی از کتاب های ماندگار درباره دختر گرامی پیامبر اسلام (س) کتاب «زندگانی حضرت زهرا (س)» نوشته مرحوم دکتر سید جعفر شهیدی است.
هیجان خواهی، یک صفت ارثی یا ویژگی شخصیتی است که نخستین بار توسط ماروین زاکرمن در سال های آغازی دهه 1970میلادی مطرح شد. او معتقد است هیجان خواهی با نیاز به احساس ها و تجربه های گوناگون، نوین و پیچیده، و میل به خطرجویی جسمانی و اجتماعی به خاطر چنین تجربه هایی تعریف می شود.
به فرم ساعت شني اگر دقت كنيد متوجه مي‌شويد قسمت بالا و پايين آن با هم متناسب هستند و كمر باريكي هم دارد. در دنياي مد و لباس هم اگر فرم بدن كسي اين‌طور باشد گفته مي‌شود اندامش شكل ساعت شني دارد.
امروز در تاریخ
امروز 4 فروردین برابر با 24 مارس تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
دلایل مجرد ماندن تان را می دانید؟
دلال زیادی وجود دارند که می توانند باعث مجردماندن افراد بشوند؛ البته دلایلی جز انتخاب تجرد به صورت خودخواسته.
خطوط چهره مرد شماره یک فوتبال ایران با شما حرف می‌زند
چهره کارلوس کی‌روش در تعاریف روانشناسی چه پیام‌هایی به طرف مقابل می‌دهد؟
1
اخبار ورزشی
جالبترین ها
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج