ساختمان پزشکان

شکی نیست که ظاهر نقش بسیار مهمی در انتخاب یک عینک آفتابی دارد اما مهم‌تر از زیبایی وظیفه عینک‌های آفتابی محافظت از چشم‌ها در برابر نور خورشید است. نکته‌های مهم و ظریفی وجود دارد که با دقت به آنها می‌توانید سلامت حساس‌ترین عضو بدن‌تان را بیمه کنید.
خیلی‌ها دست‌کم یک دست از این لباس را در کمد‌شان دارند. بعضی‌ها دکمه‌هایش را می‌بندند و بعضی دیگر باز می‌گذارند. صحبت از بارانی است که کمتر کسی می‌داند زمانی لباس افسران بریتانیایی بوده و مخصوص آن‌ها طراحی شده است.
محققان دانشگاه شیکاگو می‌گویند حرکات چشم نشان می‌دهد که به چه کسی به چشم شریک و معشوق آینده نگاه می‌کنید و چه کسی بعنوان شریک جنسی، نظرتان را گرفته است.
ایران از نظر جغرافیایی و آب و هوایی در منطقه‌ای واقع شده است که خشک بوده و همیشه با مشکل کم‌آبی و خشکسالی روبه رو شده است. سدهای قدیمی و آثار باقی مانده از شبکه‌های آبیاری و قنات‌ها، نشان می‌دهد که مردم ایران زمین همواره در صدد مقابله با بی‌آبی بوده‌اند.
دو تست روانشناسی که نشان می‌دهد چه زمانی برای ازدواج شما مناسب است و با چه جور آدمی؟!
وقتی پای عطرهای تابستانی به میان می‌آید ذهن‌ ناخودآگاه متوجه رایحه‌هایی می‌شود که احساس خنکی را تداعی می‌کنند. اما این احساس دلچسب خنکی در گرو یک انتخاب درست است به‌خصوص وقتی پای عطرهای فرار تابستانی در میان باشد.
آی لوطی! iLouti
در حال حاضر گروهی که ما آنها را لات، لوطی، داش مشدی یا پهلوان می دانیم، نسبش می رسد به عیاران. آنها جوانمردانی بودند که در سایه روشن تاریخ گاهی می غلتند به سمت راهزن و دزد و گاهی به سمت اینکه اهل تصوف و ایثار بودند و با اتکا به بازو یاور بی پناهان.
در این مطلب 10 وسیله کاربردی را برایتان معرفی کرده ایم که در طول جنگ جهانی اول اختراع شده اند و وجود خود را مدیون سختی ها و کاستی های آن زمان هستند.
سفته، نکات و ویژگی‌های مختلفی دارد که می‌تواند بسیار کاربردی باشد.
دلیل بی وفایی مردان چیست؟ شاید باور نکنید، اما این مسئله همیشه بخاطر روابط جنسی نیست.
اگر بتوانید از آسانسور صرفنظر کنید و پی چند پله بیشتر را به تن تان بمالید، حتما می توانید 20 تا 30 میلیون تومان صرفه جویی کنید. مشاوران املاک توصیه می کنند واحدهای طبقه چهارم و بالاتر در آپارتمان های بدون آسانسور را بخرید که قیمت شان مناسب تر است.
مولبری (Mulberry) کمپانی فشن انگلیسی است که در سال 1971 توسط راجر سال و مادرش جوآن در سامرست انگلستان تأسیس شد
در دنیایی که همه چیز خیلی زود فراموش می‌شود و تاریخ هم تنها برای عبرت نگرفتن است، عکس‌ها سندی هستند که با ثبت یک لحظه، راوی تاریخ می‌شوند.
فرهنگ ما به گونه‌ای است که شناخت دقیقی درباره‌ی هیچیک از گونه‌های اقلیت‌های جنسی نداریم. در مواجهه‌ی خود با این افراد ممکن است درگیر قضاوت‌های نا‌به‌جا شده و یا حتا با رفتارهای نامناسب خود به بروز ناهنجاری ها دامن بزنیم.
چسب‌ها یکی از پرکاربرد‌ترین ابزار‌ها در زندگی روزمره ما هستند. هر یک از انواع چسب‌ها بسته به نوع کاری که با آنها داریم مورد استفاده قرار می‌گیرند تا نتیجه دلخواهمان را بدهند.
شرکت لویی‌ویتون، معرف حضور خانم‌ها، به‌خصوص خانم‌هایی که به برندپوشی علاقه دارند، هست. شرکت فرانسوی که کارش را با تولید کیف و چمدان شروع کرد و حالا یکی از نام‌های بزرگ در دنیای طراحی لباس است.
شخصیت شناسی
زبان بدن افرادی که هنگام صحبت کردن با وسیله‌های اطراف بازی می‌کنند.
هنگامي که مورد تحقير و تمسخر قرار گرفتيد برخورد آرامي داشته باشيد و اين تکنيک‌ها را به کار بگيريد.
رسانه ها معمولا از آنها زن و شوهري دوست داشتني با شش فرزند را به نمايش مي گذارند ولي با مطالعه قوانيني كه در خانه اين زوج برقرار است كاملا تعجب زده خواهيد شد.
دنياي فانتزي زنانه چيست و چگونه شكل مي‌گيرد؟
گرایش شدید و باورنکردنی زنان امروزی به مصرف سیگار سوال‌برانگیز است! در 20 سال اخیر آمار زنان سیگاری در دنیا سه برابر شده است و به طور کلی مصرف سیگار به وضوح در حال «زنانه شدن» است!
مدل حرفه ای توی اینستاگرام عکس نمی گذارد
شاداب تَتَرِچه اما از آن جوان های با پشتکاری بود که کار مادلینگ را قبل از فراگیر شدن علاقه گروهی از جوان ها به مادلینگ آغاز کرد و حالا از معدود مدل هایی است که در خارج از ایران فعالیت رسمی و حرفه ای انجام می دهد.
در کار تولیدی و مغازه استانداردهایی هست که در مزون لزومی به رعایت آنها نیست، چون کار مزون شخصی‌دوزی است و با توجه به سفارش مشتری و ویژگی‌های او لباس طراحی و دوخته می‌شود.
آسیب شناسی خودکشی در ایران و جهان
خودکشی به عنوان یک آسیب اجتماعی،یکی از موانع عمده توسعه به حساب می آید چرا که جامعه بسیاری از نیروی انسانی خود را از دست می دهد.
سکوت مرگباری بر آسمان روستا حاکم شده بود. همه جا تاریک بود و تنها صدای ناله‌های ضعیفی که از زیر آوار بیرون می‌آمد، شنیده می‌شد. همه چیز در چند ثانیه اتفاق افتاد و روستاهای شهرستان ورزقان و هریس با زلزله‌ای مهیب تبدیل به تلی از خاک شد.
گرد و غبار و یا لکه‌هایی که روی صفحه‌نمایش کامپیوتر یا تلویزیون نقش می‌بندند، علاوه بر آلودگی‌های فراوان که با خود به همراه دارند، ظاهر نامناسبی به صفحه‌نمایش می‌دهند. برای برطرف‌کردن این مشکل، باید همواره آن‌ها را تمیز کنید.
کتاب‌های قدیمی را که باز می‌کنی به جای اسامی پر از القاب خان، میرزا، سلطنه، دوله، گرفته تا ملا و سید و ... هزار و یک عنوان دیگر و حتی گاهی چند تا از این القاب در کنار هم بود نام‌هایی که مشخص نبود بخش اصلی این نام چیست.
این روزها اکثر دخترها و پسرهای جوان دوست دارند به جای اینکه زن یا شوهر همسرشان باشند، تنها با او دوست باشند؟! اما آیا واقعا این روش درستی برای زندگی مشترک است و می‌تواند خوشبختی را به ارمغان بیاورد؟
در این مطلب سریالی عطرهای خوش‌بو برایتان انتخاب و معرفی کرده ایم.
12 آگوست روزیست که همه موضوعات زیست‌محیطی به کناری می‌رود و بحث دریای خزر داغ می‌شود؛ بزرگترین دریاچه دنیا که وسعتش موجب شده آن را دریا بنامند و برای خودش روز جهانی داشته باشد؛ خزری که همیشه راه‌ حل مسائل زیست‌محیطی است.
خانم ها، آقایان؛ معرفی می کنیم: اینستارادیو. شبکه اجتماعی جدیدی که به هر کس که گوشی اندرویدی یا آیفون دارد، امکان می دهد یک ایستگاه رادیویی کوچک و جمع و جور برای خودش دست و پا کند.
یکی از مشکلاتی که در زندگی مشترک زن و شوهرهای جوان امروزی بسیار دیده می‌شود، این است که پس از مدتی که از ازدواجشان می‌گذرد، آن عشق و علاقه آتشین و در کل آن رابطه صمیمانه‌ای که ابتدای زندگی، در قلبشان نهادینه و جاگیر شده بود بتدریج کمرنگ می‌شود.
این روز‌ها ارتباطات ما با استفاده از انواع ابزارهای جدید، تغییر ظاهری پیدا کرده که این تغییرات در چند مرحله اتفاق افتاده، در این مقاله به آنچه در چند سال قبل گذشت نگاهی می‌اندازیم و بررسی می‌کنیم که آیا سبک ارتباطات امروز ما دچار مشکلاتی شده است؟
شرکت انگلیسی لیبرتی، چند وقتی است همکاری با شرکت‌های مختلف تولید پوشاک را شروع کرده است. این شرکت طرح‌های خاص و متفاوتی را برای محصولات مردانه در اختیار شرکت‌ها قرار می‌دهد تا براساس این طرح ها، کیف، کفش و لباس مردانه تولید کنند.
با انتشار عکس هایی از کشتن یک بزمجه بار دیگر بحث کشتار حیوانات بیگناه داغ شده است
خریداران ایرانی همیشه با یک سوال تعیین‌کننده رو به رو هستند؛ آیا محصولی که می‌خرند اصل است یا تقلبی؟ این سوال برای خرید اغلب محصولات از وسایل الکترونیکی گرفته تا لباس، کیف و کفش وجود دارد.
تصمیم‌گیری‌های هر فرد، سازنده موفقیت و آرامش او در آینده‌اش است.
این روزها خیلی از جوان ها فکر می کنند از طریق مدلینگ می توانند میلیونر شوند؛ رویایی که راه سوءاستفاده را برای خیلی ها باز کرده است.
پرونده‌يي براي جوانان ايـران
كي از نقدهايي كه بارها به گروه نسل چهارم شده است اين بوده كه ما فقط جوانان تهراني را مي‌شناسيم و از دغدغه‌ها و مشكلات همسن و سال‌هايمان در شهرهاي ديگر نه خبر داريم و نه مي‌توانيم منعكس‌شان كنيم.
اگر فکر می‌کنید شوهرتان در شبکه‌های اجتماعی تلفن همراه با افراد دیگری در ارتباط است، در این شرایط چه کار می کنید؟
هیچ‌کس نمی‌تواند منکر نقش رنگ‌ها در برانگیختن احساسات، ایجاد حس خوشایند آرامش و... شود، به همین دلیل توصیه می‌شود در مراسم و برنامه‌های مختلف به رنگ لباس خودتان دقت کنید و باتوجه به روانشناسی رنگ‌ها و تاثیرگذاری‌شان دست به انتخاب رنگ مناسب بزنید.
در این عکس یک سرباز عراقی دیده می‌شود که تلاش می‌کند خود را از وسیله نقلیه‌ای که روی آن سوار بود، بالا بکشد. شعله‌ها وسیله او را در بر گرفته بودند و بدنش را تا عمق استخوانش خاکستر کرده‌اند.
فرم پاهای افراد بر اساس انگشتان پا متفاوت است به همین خاطر صرفا با تکیه بر سایز نباید اقدام به خرید کفش کرد. پس چه نکاتی را هنگام خرید کفش باید در نظر داشت که مناسب باشد؟ چند دانستنی درباره تولید کفش و خرید آن را در ادامه بخوانید.
یک بررسی جدید نشان می‌دهد که در درازمدت زندگی مشترک زوج‌ها در صورتی که شوهر شخصیتی سازگار داشته باشد و و از سلامت مناسبی برخوردار باشد،شادتر خواهند بود.
در اینکه فیس بوک هنوز بیشترین کاربران را بین همه شبکه های اجتماعی دارد شکی نیست. در اینکه خیلی از مردم دنیا عادت دارند هر روزرا پای پیج های فیس بوک بگذرانند. اما در این یکی دو سال خیلی ها تصمیم گرفته اند بروند سراغ سایر شبکه های اجتماعی.
1
اخبار ورزشی
جالبترین ها