ترفندهای خرید کردن؛ مراقب باشید کلاه سرتان نرود!

روسای اتحادیه های مختلف به ما می گویند، به دیدن چه ترفندهایی می توان به صداقت و درستی یک فروشنده شک کرد. با جادوگران بازار آشنا شوید.
۶ ساعت پیش
سبک زندگی

خانم‌ها چه زماني همسرشان را خوش‌تيپ مي‌دانند؟

وقتي پاي سليقه خانم‌ها به ميان مي‌آيد، كار براي آقايان هم سخت مي‌شود. تا به حال پيش آمده همسرتان به شما بگويد چطور خوش‌تيپ‌تر مي‌شويد و چطور از خوش‌تيپي فاصله مي‌گيريد؟
۹ ساعت پیش
سبک زندگی

پرویز کاظمی: احمدی نژاد تمام شد

پرویز کاظمی از وزرای محمود احمدی نژاد بوده اما زمان زیادی نتواسته با او کنار بیاید . او خیلی زود از کابینه او کنار رفت و از همان زمان تا امروز منتقد احمدی نژاد شده است.
۱۰ ساعت پیش
سبک زندگی

جدیدترین کلکسیون لباس های بچه گانه «دفاکتو»

دفاکتو یکی از شرکت های مطرح تولید پوشاک در کشور ترکیه است. تولیدات این شرکت از لحاظ کیفیت و زیبایی حرف اول را در منطقه می زند. محصولات دفاکتو به اکثر کشورهای جهان صادر می گردد و به همین دلیل برای رقابت با سایر تولید کننده ها دارای استاندارد A جهانی می باشد.
۱۳ ساعت پیش
سبک زندگی

چرا همه چیز در ایران، سیاسی می شود؟

بر هر کنشی در ایران، از کنش رسانه ای یا مجازی تا حتی در محدوده اظهارنظرهای اتوبوسی و گپ و گفت های فامیلی و در هر حوزه ای اعم از سیاسی و اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی و حتی ورزشی، سایه ای از سیاست افتاده است.
۱۴ ساعت پیش
سبک زندگی

چرا با کلمه «حق» آشنا نیستیم؟

چرا وقتی جامعه‌مان با خطر تخریب محیط‌زیست مواجه می‌شود، اعتراض نمی‌کنیم!؟ چرا وقتی ساختار هویتی شهرمان را آسمان‌خراش‌ها برهم می‌زنند، گلایه نمی‌کنیم!؟ و چرا ما با حقوق شهروندی خود آشنا نیستیم!؟
۱ روز پیش
سبک زندگی

روزگار زنان در افغانستان

یکی از شگفتی های افغانستان فیلتر نبودن فیس بوک و توییتر است! فیس بوک در این سرزمین محبوبیت و فراگیری عجیبی داشت. آنقدر که جوانان برای چک کردن اخبار خبرگزاری ها و روزنامه ها به فیس بوک مراجعه می کردند و پیگیر همه رویدادها از طریق صفحات فیس بوک بودند.
۱ روز پیش
سبک زندگی

فیلم: یک فرمول برای پاک کردن لکه ها

لکه ها را با محلول دست ساز خودتان به راحتی تمیز کنید.
۱ روز پیش
سبک زندگی

طرز ساخت تاج گل عروس؛ در شب رویایی تان بدرخشید!

در فصل بهار که گلهای زیبا نیز جایگاه ویژه ای دارند، خوب است که از این پتانسیل استفاده کنید و تاج گل عروس را به سادگی خودتان بسازید.
۱ روز پیش
سبک زندگی

زنان این 8 خواسته را از مردان دارند

خانم ها نیازها و خواسته های متفاوتی دارند اما برخی از نیازهای آنها مشترک است، نیازهایی مهم اما ساده که برآوردن آنها برای آقایان کار سختی نیست.
۲ روز پیش
سبک زندگی

از جنون دیده شدن تا افسردگی لاکچری

«لاکچری» حالا کلیدواژه ای است که نمودش نه صرفا در شبکه های مجازی که در متن زندگی بسیاری از افراد وارد شده است و آفتی است برای خودشان و دیگران.«سبک زندگی لوکس» ترجمه راحت تری از این واژه فرانسوی است. زندگی که بسیاری را حتی وادار می کند تا خودروی زیرپایشان را بفروشند تا بتوانند یک کفش معمولی بخرند!
۲ روز پیش
سبک زندگی

خوش استایل ترین ستاره های هفته (52)

اغلب ستاره ها و چهره های هالیوودی و غیرهالیوودی استایلیست شخصی خود را دارند که در برای حضور در مراسم مهم این صنعت، فرش قرمزها، و پارتی ها و غیره به آنها کمک می کنند تا خود را به بهترین وجه نشان دهند.
۲ روز پیش
سبک زندگی

سعودی ها و تحریک گسل های مذهبی در ایران

پیشرفت های گسترده در فناوری اطلاعات و حمل و نقل، چنان دنیای ما را در هم تنیده که وابستگی متقابل میان بازیگران سیاسی بیش از پیش جلوه گر شده و امکان تفکیک سرنوشت میان ایشان را بسیار سخت کرده و امکان کشیدن خطوط فرضی و خود مصون پنداری از تحولات مثبت یا منفی منطقه ای و جهانی عملا بسیار تنزل یافته است.
۲ روز پیش
سبک زندگی

زندگی بخور و نمیر ۲.۵ میلیون زن در ایران

350 هزار نفر از زنان سرپرست خانوار به دلیل از کارافتادگی، زندانی شدن یا ترک شوهر از خانواده در این گروه جای دارند، 250 هزار نفر به دلیل طلاق و جدایی و 135 هزار نفر به دلیل عدم ازدواج، خودسرپرست‌اند.

توصیه هایی برای جذاب تر شدن آقایان

برای جذاب بودن باید اول از همه به ظاهر خود توجه کنید زیرا که ظاهر شما اولین چیزی است که به چشم طرف مقابل می آید. صاف و درست ایستادن یکی از چیزهایی است که باید آن را رعایت کنید.
۳ روز پیش
سبک زندگی

ماندن یا رفتن؟ بررسی پدیده مهاجرت

یکی از مسائل اجتماعی که به رغم مساله بودنش برای جامعه ایرانی، مورد اقبال و توجه جوانان و بخشی از نخبگان قرار گرفته است، پدیده مهاجرت به خارج از ایران است. ابتدا توصیفی از این پدیده داشته باشید و سپس عواملی را که در این زمینه تاثیرگذار هستند، برایمان به بحث بگذارید؟ و این که در چنین شرایطی چه باید کرد؟
۳ روز پیش
سبک زندگی

با مدل‌های خارجی مناظره‌های انتخاباتی آشنا شوید

علیرغم اینکه عمر راه‌اندازی شبکه‌های تلویزیونی به نزدیک صد سال می‌رسد، مناظره‌های انتخاباتی ریاست‌جمهوری سن و سال چندانی ندارند؛ آمریکا در زمینه برگزاری مناظره‌های تلویزیونی پیشتاز به نظر می‌رسد و بقیه کشورها هرکدام تجربه‌های متفاوتی داشته‌اند.
۳ روز پیش
سبک زندگی

تحول خانواده در ایران در جهت بحرانی است؟ (2)

مدت ها است که گزارش هایی درباره الگوهای نامتعارف از زندگی خانوادگی از جمله ازدواج سپید منتشر شده است. این پدیده که با عنوان زوج زیستی (Cohabitation) از آن نام برده می شود اغلب در بین کسانی که قبلا ازدواج ناموفق یا طلاق را تجربه کرده اند شایع تر است.
۳ روز پیش
سبک زندگی

این ست های میهمانی را از دست ندهید

به دلیل تنوع بالایی که لباس های فصل بهار دارد، از لباس هایی با رنگ های شاد و متنوع گرفته تا طرح های گلدار و شلوغ، نحوه ست کردنشان کمی دشوار می شود. ما در اینجا کلکسیونی از زیباترین و به روزترین ست های بهاره مخصوص میهمانی خانم ها را برایتان آورده ایم تا در صورت علاقه از آنها ایده بگیرید.
۴ روز پیش
سبک زندگی

انتخاب حلقه نامزدی برای متولدین ماه های مختلف

اگر میخواهید بدانید که کدام حلقه نامزدی مطابق شخصیت شماست، این مطلب را بخوانید.
۴ روز پیش
سبک زندگی

یافته های علمی درباره «سندروم شرارت انسان»

چه دلیلی می تواند عامل تبدیل یک دانشجوی معمولی به یک تروریست خونسرد باشد؟ این معمایی است که از زمان به وجود آمدن گروه تروریستی داعش، بسیاری را به مطالعه و تفکر در خصوص آن مجبور و مشغول کرده است اما 70 سال پیش هم سوالاتی مشابه در رابطه با کمپ های نازی ها پرسیده می شد. سوال این است که: چرا یک آدم معمولی به یک آدمکش تبدیل می شود؟

شهرداری تهران هم به یک حسن روحانی نیاز دارد

تهران شهری است که شب فعال نیست و نیاز به زندگی شب دارد. بالاخره بخشی از جمعیت شهر ما شب کارند و باید نیازهایشان را پاسخ دهیم. علاوه بر آن اگر شب فعال شود از مشکلات زیاد روزانه هم کاسته می‌شود.

تب «غذای خانگی» در فضای مجازی

همه یک روز زده می شوند. چه کسی می تواند غذاهای چرب و چیل رستورانی را روزهای پی در پی بخورد و یک روز هوس کته تازه خانه را نکند؟ یا هوس سالاد و آبمیوه خانگی و شستن میوه ها و سبزیجات در یک کاسه پلاستیکی رنگی با مواد ضدعفونی کننده مطمئن؟
۴ روز پیش
سبک زندگی

افسانۀ مردان ثروتمند و زنان زیبا

در عالمِ واقع زنان دنبال مردانی نیستند که از لحاظ ثروت برتر از خودشان باشند و مردان نیز دنبال زنانی نمی‌‌گردند که از لحاظ زیبایی از خودشان پیشی بگیرند. امیدبخش اینکه مردم به‌واقع در جست‌وجوی ... سازگاری و همراهی هستند.
۴ روز پیش
سبک زندگی

منفی و مثبت های قانون انتخابات در ایران

قانون انتخابات ایران با وجود اینکه در این سی و هشت سال، سی و چند انتخابات برگزار شده است، هنوز هم محل بحث و تبادل نظر و اختلافات سلیقه ای است و به همین دلیل سوال های زیادی را موجب شده است.

تحول خانواده در ایران در جهت بحرانی است؟ (1)

در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، خانواده از ارزش و مقام بالایی برخوردار است. در اصول مختلف از جمله اصل دهم، تصریح شده: از آنجا که خانواده واحد بنیادی جامعه اسلامی است، همه قوانین و مقررات و برنامه ریزی های مربوط باید در جهت آسان کردن تشکیل خانواده، پاسداری از قداست آن و استواری روابط خانوادگی بر پایه حقوق و اخلاق اسلامی باشد.
۵ روز پیش
سبک زندگی

منافع پنهان در پس ایدئولوژی بازار

گفت و گو با فرشاد مومنی درباره بازار و تحولاتش در چند دهه اخیر رابطه اجتماع و بازار چیست و این دو چگونه از هم تاثیر می پذیرند؟
۵ روز پیش
سبک زندگی

جاستین تیمبرلیک و سیر تحول تیپ های جذاب اش

در سال 2000، زمانی که جاستین تیمبرلیک به روی صحنه آمد عضو گروه های موسیقی «انسینک» بود. اما از آن زمان به بعد، با فعالیت بیشتر در موسیقی و بازیگری و همچنین ازدواج اش با بازیگر معروف، جسیکا بیل، بر سر زبان ها افتاد.
۵ روز پیش
سبک زندگی

گفتگو با قربانی فراموش شده اسیدپاشی در اصفهان

در فرودگاه امام خمینی (ره) روی صندلی های سالن انتظار نشسته اند؛ سهیلا جورکش همراه پدرش راهی سفارت آمریکا در دوبی هستند. قرار است عمل جراحی روی شبکیه و قرنیه چشم چپ سهیلا انجام شود تا بینایی از دست رفته چشم سیهلا دوباره به او بازگردد؛ همان چشمی که دو سال پیش، قربانی اسید سوزان شد.
۶ روز پیش
سبک زندگی

افراطی ترین تماشاگران فوتبال دنیا را بشناسید

جورج اورول یک بار گفته بود «فوتبال جنگ بدون تیراندازی است». خب جنگی که جورج اورول از آن دم می زد چیزی است که از صفحه تلویزیون قابل دیدن نیست.

مرحله به مرحله تا آرایش تیره چشم

اگر چه آرایش تیره چشم را نمی توان برای هر موقعیتی به کار برد اما گاهی اوقات برای مراسمی چون عروسی یا میهمانی های شبانه بسیار شیک و زیباست.
۶ روز پیش
سبک زندگی

چگونه با خیانت همسرمان برخورد کنیم؟

خیانت یکی از رفتارهایی است که رابطه عاطفی را ویران می کند. شاید از بسیاری مشکلات بتوان گذشت اما خیانت غیر قابل جبران است.
۶ روز پیش
سبک زندگی

بهترین مشاغل برای متولدین ماه های مختلف

خصوصیات اخلاقی متولدین ماههای مختلف از هم متفاوت است. در این مطلب می خواهیم ببینیم که هر کدام از متولدین ماه های مختلف، برای چه شغل هایی مناسب هستند.
۶ روز پیش
سبک زندگی

راه های ترغیب مردم برای مشارکت در انتخابات

اگر دست اندرکاران یک دولت و یا یک حاکمیت سیاسی بتوانند به مردم ثابت کنند و آن ها را متقاعد کنند که مطالبات آن ها در انتخابات، تحقق بخش آن مطالباتی است که تحت عنوان شعار مطرح کرده اند، مشارکت در انتخابات به میزان بالایی افزایش خواهدیافت.

«دوقوزآباد» یک اصطلاح نیست؛ روستایی است با هزار مشکل

ریزتر، آن زیر، نام جدید را می‌نویسند. فردا آنچه باقی است، تابلویی است رنگ‌پاشی‌شده و نافرم. دوباره نام روستا را می‌نویسند و زیرش داخل یک پرانتز کوچک، نام جدید را. صبح که خورشید می‌زند، باز لکه‌هایی از رنگ، نوربازی می‌کنند.
۷ روز پیش
سبک زندگی

عشق همیشگی می‌خواهید؟

انتظار نداشته باشید یک ‌نفر همه چیزی باشد که شما به آن نیاز دارید و هرچیزی که «باید» باشید را به‌عنوان شخصیت غیرقابل تغییر به همسرتان تحمیل نکنید. همه اشتباه می‌کنند؛ حفظ یک رابطه مطلقاً عاشقانه اصلاً آسان نیست. اما شما با تمرین تغییر می‌توانید رابطه عاشقانه را با وجود اشتباهات زنده نگه دارید.
۷ روز پیش
سبک زندگی

اسکرین‌ شات می‌تواند جرم باشد

٢ سال زندان و جزای نقدی بر اساس ماده ٧٤٥ (ماده ١٦ قانون جرایم رایانه‌ای)مجازات افشای اسرار خصوصی دیگران است قانون، ادله الکترونیک را به رسمیت شناخته و اگر شخصی در فضای مجازی تهدید شد می‌تواند از طریق مراجع قانونی آن را پیگیری کند.
۷ روز پیش
سبک زندگی

صدا و سیما اصلاح نمی شود

نوع رویکرد صدا و سیمای علی لاریجانی در انتخابات هفتمین دوره ریاست جمهوری را باید نقطه شروع رفتارهای جناحی این دستگاه ملی دانست.
۷ روز پیش
سبک زندگی

سوتی های هالیوودی ها در لباس پوشیدن

وقتی صحبت از ستاره های هالیوود می شود، ما فکر می کنیم که آنها باید همیشه بی عیب و نقض باشند، اما در واقع اینگونه نیست. اگر چه آنها جزو خوش تیپ ترین ها به حساب می آیند اما گاهی اشتباهاتی هم در لباس پوشیدن مرتکب می شوند که ما در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم.
۸ روز پیش
سبک زندگی

10 سال پس از انقلاب یادشان افتاد زنان هم وجود دارند

سیده زهرا شجاعی، متولد 1335 در شهر تهران، از جمله فعالان سیاسی- اجتماعی و فعال حوزه زنان در جمهوری اسلامی ایران است و در زمره اولین زنانی قرار دارد که در دولت ایران به کابینه راه یافته اند.
۸ روز پیش
سبک زندگی

شيزوفرنی فرهنگی در ايران

در ایام نزدیک به انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر، شاهد حضور سیل متقاضیان ثبت نام به عنوان کاندیدا بودیم. از هر شکل و از هر فرهنگ و با هر میزان سواد که تصور کنید، کاندیدا وجود داشت. زن و مرد، گاهی حتی به صورت خانوادگی برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری آمده بودند.

سنگ تمام «آنجلینا جولی» برای دختران افغانستان

آنجلینا جولی با نقش آفرینی در هالیوود شناخته می شود؛ بازیگری که معمولا بالاترین دستمزد را می گیرد و تا به حال جوایز ارزنده- اسکار و گلدن گلوب- را دریافت کرده است.
۸ روز پیش
سبک زندگی

فیلم: آموزش کاشت بذر سبزیجات در ظرف شیشه ای

در این ویدیو چگونگی کاشتن بذر سبزیجات در ظرف های شیشه ای آموزش داده شده است.
۸ روز پیش
سبک زندگی

ریشه آشوب های جدید دنیا در کجاست؟

انتخاب دونالد ترامپ در ایالات متحده و موفقیت برگزیت در انگلستان که از آنها به عنوان دو زلزله سیاسی سال 2016 یاد می شود، نتیجه و پیامد ناکامی نخبگان در فهم و درک نارضایتی هایی بود که سیاست در نظام های دموکراتیک سراسر جهان را زیر و زبر کرد.
۸ روز پیش
سبک زندگی

ست های فوق العاده زیبا برای بهار 96 (4)

ست کردن لباس می تواند تبدیل به یک معضل شود از آن جهت که در انتخاب لباس، نه تنها بحث زیبایی بلکه بحث راحتی نیز اهمیت می یابد. به دلیل تنوع بالایی که لباس های فصل بهار دارد، از لباس هایی با رنگ های شاد و متنوع گرفته تا طرح های گلدار و شلوغ، نحوه ست کردنشان کمی دشوار می شود.
۹ روز پیش
سبک زندگی
آخرین عناوین
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج