ساختمان پزشکان

آخرین وضعیت دختران دبستان شین آباد
در 16 آذر سال 91 آتش سوزی در دبستانی در شین آباد پیرانشهر روی داد. ساعت 7 و نیم صبح بود و معلم هم یک خانم. مخزن بخاری لبریز از نفت می شود. بخاری در مقابل در کلاس بود و پنجره هم با نرده های فلزی گرفته شده بود. با مشتعل شدن آتش بچه ها می ترسند...
ملیجک روزگاری مقرب‌ترین فرد در نزد ناصرالدین شاه قاجار محسوب می‌شد و شاه او را ملیجک ثانی خود می‌خواند، اخترالدوله دخترش را به او داد و غلامعلی پسر محمدخان شد داماد شاه!
زندگی مشترک با یک فرد تحصیلکرده، روشنفکر و خاص دردسرهایی دارد. آدم های خاص همان طور که خودشان هم عقیده دارند با بقیه متفاوت اند و نمی توانید انتظار داشته باشید با آنها طبق قواعد زندگی دیگران، زندگی کنید.
امروز در تاریخ
امروز 7 بهمن برابر با 27 ژانویه تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
هنوز هم که هنوز است، اکستریم کلوزهای لیگ برتری از ساق پای بازیکنان ایرانی می تواندتصاویری مثل ضعف تکنیکی در صدور پاس بغل پا یا استپ کردن توپ را نشانمان بدهد. البته که همه این مهارت ها، مثل شخصیت آدم ها از یک سنی به بعد چندان قابل تغییر نیستند و برای فوتبالیست شدن، زود اقدام کردن بسیار مهم به نظر می رسد.
استفاده از قرمز تيره يكي از انتخاب‏هاي خوب زمستانه شماست. اين رنگ را از دل طبيعت بگيريد و در پوشش‌تان به كار ببريد. نيم‌بوت‌هاي جير و تيره تداعي‌كننده گرما هستند و شما با آنها شيك‌تر از هميشه خواهيد بود.
شاید تا به حال به این فكر نكرده‌ باشید كه ادكلن‌تان را براساس موقعیتی كه قرار است در آن حاضر شوید انتخاب كنید، هرچند حق دارید تا زمانی كه از راز مسحوركننده ادكلن‌ها در موقعیت‌های شغلی، عاطفی و. . . بی‌خبر باشید طبیعی است.
انتخاب نادرست ریمل می‌تواند مژه‌‌های شما را كم كند و باعث ریزش آنها شود اما مسلما انتخاب یك ریمل خوب می‌تواند چشمان شما را زیباتر كند.
نکات کلی که انجام دادنشان در هر نوع سخنرانی می تواند به شما کمک کند...
گران اما با ارزش
چرم ها با توجه به تنوع رنگ، سبکی و زیبایی که دارند بیشتر مورد توجه خانم ها قرار می گیرند و بسیاری از خانم ها ترجیح می دهند فصل های پاییز و زمستان را با بارانی ها، کفش ها، کیف ها و دستکش های چرمی سپری کنند.
استفاده از «تنبیه» به عنوان یکی از ابزارهای تربیتی در مدارس هنوز ادامه دارد. با وجود مشخص بودن عواقب تخریب کننده اعمال خشونت اما این رفتار از سوی برخی از دبیران و مسئولان مدارس به شکل های مختلف بروز می کند.
شاید فکر کنید با اینهمه عکس های توی موبایل و اینستاگرام و ... چه کار خلاقانه ای می توان انجام داد. شاید بهتر باشد بهترین عکس ها را قاب کنید تا همیشه جلوی چشم تان باشد. اما وارد کردن این عکس ها به زندگی واقعی تان راه های خلاقانه تری هم وجود دارد...
امروز در تاریخ
امروز 6 بهمن برابر با 26 ژانویه تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
این هم یك پیشنهاد برای طرفداران پوتین‌های اسكیمویی! آگ‌ها فارغ از همه اتفاق‌های تازه در دنیای نیم‌بوت‌ها همچنان در مسیر خاص خودش قدم برمی‌دارد و این روزها همچنان‌ تر و تازه و محبوب ‌ هستند.
زندگی یکنواخت نیست و چیزهایی که به هم متصل نیستند به مرور از هم فاصله می گیرند. زمانی که در زندگی مشترک خود سرگردان هستید، اتصال به یک نفر دیگر به صورت آنلاین خیلی راحت تر می شود.
وقتی به خودم احترام می گذارم...
عزت نفس سالم، حالتی است که در آن فرد خود را فردی ارزشمند می بیند که می تواند به گونه ای موفقیت آمیز با چالش های زندگی اش رو به رو شود و ارزش و لیاقت آن را دارد که شاد باشد.
هشت سال گذشته بود. نه آن شور و حرارت روزهای اول را داشت و نه حالی برای حرف زدن، محمود احمدی نژاد را می گویم، گرد پیری روی صورتش نشسته بود و داشت برای مرتضی حیدری مجری محبوبش سخنرانی می کرد.
امروز در تاریخ
امروز 5 بهمن برابر با 25 ژانویه تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
عیدی کارگران امسال بین یک میلیون و 200 هزار تومان تا یک میلیون و 800 هزار تومان تعیین شده است. با اینحال عیدی کارمندان دولت 503 هزار تومان خواهد بود. یعنی کارمندان حداقل 700 هزار تومان کمتر از کارگران عیدی و پاداش می گیرند.
گایوس سزار (۱۲ ـ ۴۱ میلادی)، که به کالیگولا (به معنی پوتین‌های کوچک) معروف بود، در سال ۳۷ میلادی به امپراتوری رسید. سربازان ارتش، که پدرش فرماندهی آنان را به عهده داشت، نام مستعار کالیگولا را به او دادند، چرا که او پوتین‌های سربازی کوچکی به پا می‌کرد.
عکس های پرتره و خبری دو دسته از با ارزش ترین بخش های عکاسی هستند که متاسفانه به آن جایگاهی که لایقش هستند نرسیده اند
بند شلوار، این اختراع کوچک مد را نخستین بار آلبرت تراستون، طراح انگلیسی، سال 1820 اختراع کرده است. هنوز هم برند آلبرت تراستون مشغول به فعالیت است که برند تخصصی برای طراحی بند شلوار محسوب می شود و بین طرح هایش می توان مدل های منحصر به فرد و وینتیج پیدا کرد.
لباس پوشیدن هنگام بارداری کمی سخت می شود، چرا که نمی توانید به راحتی قبل لباس ها و مدل های مورد علاقه تان را پیدا کنید.
من ((شارلی هستم )) نقل قولی از جرج کلونی ستاره ی هالیوودی که در حاشیه گلدن گلوب تیتر یک روزنامه( مردم امروز) شده است.این اتفاقات بهانه ای شد برای مرور توقیف نشریات در یک سال گذشته و در دوره ی حسن روحانی.
همزمان با رکود بازار مسکن، آمار متقاضیان وام های مسکن هم پایین آمده است.
تخفیف لب مرز
بانه؛ شهری مرزی در کردستان که سال هاست به رقیبی سرسخت و نابرابر برای نمایندگی های لوازم خانگی تبدیل شده.
امروز در تاریخ
امروز 4 بهمن برابر با 24 ژانویه تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
اینکه دوست ماندن با همسر و نامزد سابق حرکتی مثبت و سازنده باشد، به عوامل بسیاری بستگی دارد. اما در 10 مورد زیر، این دوستی به هیچ وجه توصیه نمی شود.
امروز در تاریخ
امروز 3 بهمن برابر با 23 ژانویه تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
اچ اند ام یکی از برندهای محبوب ما ایرانیان است. این برند سوئدی با قیمت های مناسب و تنوع فراوان محصولات انتخاب خوبی برای لباس های روزانه و اسپورت است، هرچند که مدل های رسمی تر نیز می توان در این مجموعه یافت.
همین دانشجوها باعث شده اند هر روز موسساتی مثل قارچ از زمین سر در آورند و به هوای فرستادن دانشجویان ایرانی به خارج از کشور برای خودشان کاسبی راه بیندازند.
بوت‏ها جزء لاينفك پوشش زمستاني هستند! چنانچه اصول انتخاب آنها را بلد نباشيد حتي اگر زيباترين لباس‏ها را بپوشيد و بهترين آرايش و مدل مو را هم داشته باشيد فايده‌اي ندارد.
گویا دختران ایرانی میل زیادی به ازدواج با اتباع غیر ایرانی پیدا کرده‌اند و مرد زندگی آینده خود را از میان مردان غیر ایرانی انتخاب می‌کنند.
هر کاری در زندگی اتیکت خاص خود را دارد. غذاخوردن نیز از این امر مستثنی نیست. اتیکت یا همان آداب در واقع مجموعه‌ای از ضوابط رفتاری است که در یک جامعه، طبقه یا گروه انتظار انجام آن‌ها وجود دارد.
امروز در تاریخ
امروز 2 بهمن برابر با 22 ژانویه تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
در حالی که ارتش تروریستی داعش با در اختیار گفتن مناطق نفت خیز عراق و فروش نفت آن در بازارهای جهانی توانسته میلیون ها دلار به ماشین جنگی خود تزریق کند، به تازگی گزارش هایی از قاچاق اندام های انسان به وسیله این گروه تروریستی در ماه های اخیر منتشر شده است.
برای خريد پالتوهاي گرم فصل سرما ، پيشنهادهاي ما را از دست ندهيد!
غذایی محبوب؛ سرمایه گذاری مطمئن
تعدادی از ستاره های دنیای ورزش و سینما هم ترغیب شده اند سرمایه خود را در راهی سودآور به جریان بیندازند. پیتزا فروشی های معتبر تقریبا هیچ وقت خلوت نیستند.
دعوا کردن با همسرتان کاملاً طبیعی و سالم است. شما دو آدم کاملاً جدا از هم هستید و گاهی اوقات ممکن است نظرات متفاوتی داشته باشید. اما چیزی که شاید متوجه آن نشوید این است که چیزهایی که بعد از دعوا به زبان می‌آورید، به همان اندازه حرف‌هایی که در لحظات داغ و آتشین عشق‌بازی می‌زنید، اهمیت دارند.
هر فردی در طول زندگی خود با رویدادهایی مواجه می‌شود که زندگی او را تغییر خواهد داد و فرصت موفقیت یا شکست را پیش روی او قرار می‌دهد. خوردن برخی مواد غذایی در این لحظات، در دستیابی به موفقیت بی‌اثر نیست و به شما در موقعیت‌هایی چون مصاحبه شغلی، امتحانات درسی، خواستگاری، ازدواج، بارداری و ... کمک شایانی خواهد کرد.
سالمندی فردایی است که اگر خوش شانس باشیم، آن را تجربه خواهیم کرد که می تواند سخت و مشقت بار یا زیبا و پربار باشد. در اینجا موضوع مهم این است که شما به عنوان فرزند و یا همسر چه وظایفی بر عهده دارید. برای آگاهی بیشتر این نکات را بخوانید.
با مقیاس رفتار دوستانه، دوستی هایمان را محک بزنیم
همه ما، دست کم یک بار دوستی را تجربه کرده ایم و از آن خاطره خوب یا بد داریم. برخی، چنان تجربه ناخوشایندی از دوستی دارند که به تنهایی پناه برده و تا جایی پیش می روند که دور هرگونه دوست و دوستی را خط می کشند.
امروز در تاریخ
امروز 1 بهمن برابر با 21 ژانویه تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
همه ما می دانیم تا چند سال پیش طلاق امری قبیح بود، اما اکنون کمتر خانواده ای را می بینیم که در نزدیکان خود حداقل یک فرد طلاق گرفته نداشته باشد؛ درواقع امروزه دیگر طلاق زشت و ناپسند نیست.
بربری، شرکت کالای لوکس و خانه مد بریتانیایی است، که در زمینه طراحی، تولید و توزیع پوشاک، لوازم آرایشی، عینک‌های آفتابی، لوازم جانبی، عطر و ترکیبات معطر فعالیت می‌کند.
1
اخبار ورزشی
جالبترین ها