ساختمان پزشکان

بعد از نصب ویندوز که ضروری ترین اقدام است، احتمالا می خواهید با کامپیوترتان چیزی بنویسید و به محصولات آفیس نیاز خواهید داشت. Word برای تایپ کردن و Excel برای حسابداری یا Powerpoint برای ارائه دادن یک تحقیق. برای همین سه نوع نرم افزار اگر در کشوری که قوانین کپی رایت داسته باشد باید حدود یک تا یک و نیم میلیون تومان هزینه کنید.
امروز سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در سال 1361 است. به همین مناسبت مروری داریم بر عملیات «الی بیت‌المقدس» که منجر به آزادسازی خرمشهر شد.
ترکیبی از چند ورزش که مساوی شد با MMA
MMA مخفف عبارت «Mixed Martial Arts» و به زبان ساده ترکیب هنرهای رزمی است.
در گوگل جستجو کنید کوچ سرفینگ! صفحه ورودی یک شبکه اجتماعی پیش روی شما باز می شود. باید در آن ثبت نام کنید. البته می توانید اکانت فیس بوکتان را با اکانت کوچ سرفینگ سینک کنید و البته دوستان فیس بوکی را هم به این شبکه اجتماعی دعوت کنید.
نیلوفر خوش خلق درباره ویژگی‌های همسر خود چه می‌گوید؟
باهوش بودن متولدین خرداد ماه در بین دیگران زبانزد است تا جایی كه همه آنها را به كنجكاو و نكته‌سنج بودن می‌شناسند. با وجود نزدیك شدن به آدم‌ها از اینكه دیگران سر از كارشان در بیاورند خوش‌شان نمی‌آید و تا حدودی آب زیركاه هستند.
امروز در تاریخ
امروز 3 خرداد برابر با 24 مِی تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
بخش سبک زندگی مجله اینترنتی برترین ها قصد دارد سلسله مقالاتی درباره فرآیند اخذ پذیرش در مقاطع عالی تحصیلی در کشورهای مختلف جهان را برای مخاطبان خود در روزهای زوج ارائه کند.
بخش سبک زندگی مجله اینترنتی برترین ها قصد دارد سلسله مقالاتی درباره فرآیند اخذ پذیرش در مقاطع عالی تحصیلی در کشورهای مختلف جهان را برای مخاطبان خود ارائه کند.
به بهانه هجدهمین سالروز یک نقطه عطف
جدی تر شدن رقابت در انتخابات ریاست جمهوری و امضای رهبری ذیل حکم منتخبی که الزاما مورد نظر نهاد های رسمی روحانی نبوده دو ویژگی تاثیر پذیرفته از دوم خرداد 76 است که کمتر درباره آن گفته شده است.
هزار نکته برای تحصیل رایگان در خارج از ایران
باید اظهار داشت که در بورسیه های تحصیلی ،تنها کمک هزینه هایی نیست که توسط دانشگاه در اختیار محققان و دانشجویان قرار می گیرد.
پس از این که نوزاد خانه علی(ع)به عرصه گیتی گام نهاد، او را در قنداقه ای نهادند و به دست حضرت دادند. چشم ها منتظر و دل ها بی قرار بود تا ببینند امام، نوزادش را چه می نامد.
جنگ اول یا صلح آخر
وارد شدن به زندگی مشترک، ورود به دنیایی دو نفره است که در آن، مدام باید در حال توافق و کنار آمدن با مسائل مختلف باشید و کلید موفقیت در این کار هم تنها یک چیزی است که «گفتگو» نام دارد.
کلاهبرداران در موارد متعدد برای دستیابی به اطلاعات بانکی یا مواردی مانند ورود به رایانه‌ها هم در حال استفاده از تلفن هستند.
تابه‌تا شو !
این روزها دیگر همه خانم‌ها می‌دانند كه بدون داشتن زیورآلات، چیزی در ست لباس‌شان كم است و همه تلاشی كه برای یك انتخاب تمام و كمال كرده‌اند، بی‌نتیجه می‌ماند.
سایز دقیق‌ شما چند است؟ دانستن سایز دقیق و درست مهم‌ترین مورد در انتخاب لباس است. مهم است لباسی را كه انتخاب می‌كنید روی اندام‌تان بنشیند؛ یعنی نه گشاد باشد كه به تن‌تان زار بزند و نه آنقدر تنگ باشد كه در آن لباس احساس راحتی نداشته باشید.
در نگاه به قلّه‌های رفیع ایمان و شجاعت و وفا، چشم ما به وارسته مردی بزرگ و بی بدیل می‌افتد، به نام عبّاس؛ فرزند بزرگوار حضرت امیرالمؤمنین‌ علی (ع) که در فضل، کمال، فتوّت و رادمردی، الگویی برجسته است.
چرا خیلی از کسانی که در جوانی به پول و شهرت می رسند نمی توانند سلامت خود را حفظ کنند.
امروز در تاریخ
امروز 2 خرداد برابر با 23 مِی تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
امروزه انواع مختلفی از شکلات وجود دارد: تخته ای، بیسکویتی، کیکی، بستنی و خیلی چیزهای دیگر، اما درست مثل همه شکلات ها، زندگی آنها هم از یک نیام پر از دانه آغاز شده است.
وقتی از مقابله با بحران حرف می زنیم، از چه حرف می زنیم؟
دختر جوانی در یک روز بهاری از پنجره اتاق هتل یکی از زیباترین شهرهای ایران به پایین پرتاب می شود. چند ساعت بعد شایعه در شهر می پیچد؛ دخترک برای دفاع از ناموس خود، خود را به پایین پرتاب کرده.
معرفی شبکه اجتماعی Netlog
این روزها که انواع شبکه های اجتماعی با قابلیت های مختلف عرضه می شوند، Netlog با امکانات متفاوت خود توانسته نزدیک به 100 میلیون مشترک را از سراسر جهان جذب کند.
تجربه شکست عاطفی، تجربه ای دردناک با عوارضی متعدد است؛ اما دردناک بودن این تجربه و یا گستردگی عوارض به این معنا نیست که نمی توان برای مدیریت این وضعیت اقدامی انجام داد.
رویای «پیمودن ره صدساله در یک شب!» تنها انگیزه و هدف شان همین است. آنها با این رویای پوشالی در یک چشم بر هم زدن به قهقرا می روند. اغلب تبهکاران قبل از اینکه وارد دنیای تبهکارانه شوند با خود کنار آمده اند و می خواهند بدون هیچ تلاشی، حق ناحق شان را هرطور که شده از دیگران بستانند.
سال گذشته، بازار انواع بافت روی موی خانم‌ها حسابی گرم بود. آرایشگاه‌های زنانه در رقابت با یكدیگر انواع مدل‌های بافت را ابداع و روی سر خانم‌ها پیاده می‌كردند.
امروز در تاریخ
امروز 31 اردیبهشت برابر با 21 مِی تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
شما می توانید گاهی تنوعی به رنگ لاک دست تان دهید. برای این که ناخن هایتان بیشتر به چشم آید، از لاک مشکی استفاده کنید. این رنگ در کنار رنگ های دیگر زیبایی خاصی به دست هایتان می دهند که ما در اینجا تعدادی از زیباترین طرح ها را برایتان آورده ایم.
شکست خوردن در عشق و رابطه یا شنیدن جواب نه، از کسی که دوستش داریم، یکی از شایع ترین اتفاقاتی است که برای هرکسی در طول زندگی ممکن است پیش بیاید؛ اما این دفعه این اتفاق برای شما نیافتاده بلکه یکی از دوستان نزدیکتان رابطه عاطفی اش به هم خورده.
اتاق کوچکی است، چهار تخت دارد اما 8 نفر در آن جا شده‌اند، دور از شهر و خانواده، در این اتاق هم درس می‌خوانند و هم غذا می‌خورند.
این سخن قدیمی که " دروغ گو به چشمانتان زل نمی‌زند" را حتماً شنیده‌اید، اما واقعاً با اکتفا به این گفته میشه مجرم رو پیدا کرد؟ اینفوگرافیک زیر رو مطالعه کنید تا شما هم در پیدا کردن دروغ گو استاد بشید.
چند قدم تا رویای چهاردیواری اقساطی
در همین روزها بانک مرکزی با کلیات تصویب وام 60 میلیون تومانی هم موافقت کرده است؛ وامی که در صورت تصویب می تواند مقداری به بازار مسکن کشور رونق ببخشد.
هزار نکته برای تحصیل رایگان در خارج از ایران
در میان کشورهای اسکاندیناوی، کشور سوئد یکی از مقاصد اصلی ایرانیان برای تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا می باشد. این کشور به لحاظ قرابت های فرهنگی و اجتماعی با ایران در یک قرن گذشته، مقصد بسیاری از دانشجویان و محققان ایرانی بوده است.
می‌گویند ازدواج مانند هندوانه سر بسته است. به هر حال وقتی قرار است وارد مسیر ازدواج شوید، باید خودتان را برای هر شرایطی آماده كنید و اگر می‌بینید كه طعم ازدواج برخلاف تصورتان شیرین و خوشمزه نیست.
برای ما خانم‌های ایرانی زیبایی و آراستگی اهمیت خاصی دارد به‌خصوص وقتی جایی دعوت می‌شویم و می‌خواهیم در جمع بدرخشیم.
تمام ما روزانه برای تامین انرژی مورد نیاز خود و حفظ سلامتی مقداری غذا و خوراکی می‌خوریم اما در این میان برخی خوراکی‌ها بهای پایینی دارند اما برخی نیز از برچسب قیمت بالاتری برخوردار هستند.
حرف های عجیب و غریب می زند! می گوید: «دیوار ضربان دارد، دارد تکان می خورد؛ دارد زلزله می آید!» اما همه جا امن و امان است و هیچ حرکتی نیست! چشم هایش گشاد شده، زل زده به جایی که نمی دانم کجاست و چیزهایی زیر لب می گوید از هجوم رنگ و صدا...
امروز در تاریخ
امروز 30 اردیبهشت برابر با 20 مِی تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
بسیاری از رسوم و تشریفات عروسی تاریخچه ای باستانی و شیرین دارند. برای آنکه با ریشه و علت بعضی از این رسومات جالب عروسی آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید..
با 7 مرحله ساده آموزش بافت وسط سر همراه شما هستیم پس قدم‌به‌قدم آموزش ما را دنبال کنید تا بافت زیبایی برای بهار و تابستان امسال روی سر خود داشته باشید.
معترضان مصری سال 2011 یکصدا شدند تا در بهار عربی به آزادی و عدالت دست پیدا کنند. اما گزارشی که اخیرا منتشر شده نشان می‌دهد که نیروهای پلیس، نظامیان و نیروهای امنیتی به شکلی کاملا بی‌سابقه علیه زنان خشونت نشان می‌دهند.
در عصر ارتباطات و میان غوغای هزاران رسانه در سطح دنیا، سوژه شدن کار سختی نیست. ایرانی‌ها هم از این قاعده مستثنا نیستند.
همگام دریافت پاکت رمز کارت بانک خود از شعبه به سلامت و پاره نبودن پاکت دقت کنید.
اسدالله خان سريال پدرسالار را يادتان هست؟ اگر در خانواده‌اي سنتي پرورش يافته باشيد، احتمالا اسدالله خان‌هاي زيادي را اطراف‌تان ديده‌ايد، اما حتي اگر در يك خانواده سنتي زندگي كرده باشيد، بعيد نيست كه كنار آمدن با چنين مردي براي‌تان دشوار باشد.
آمارها و تحلیل های روانشناسی و اجتماعی از افزایش خشونت در جامعه می گوید. هر روز اخباری از خشونت های بیشتر می شنویم و فضای واقعی و مجازی آکنده از پرخاش است. سوال این است که چرا؟ به کجا می رویم؟ چه باید کرد؟
خوشبختی سوئیسی
ماه گذشته مدیرعامل آمریکایی، «دن پرایس» تصمیم گرفت دستمزد سالانه 120 کارمندش را به 70 هزار دلار افزایش دهد تا روحیه آنها بالاتر برود. استدلال او این بود که حس رضایت روحی نسبت مستقیمی با بازدهی افراد دارد ولی آیا می توانیم نتیجه بگیریم که این کارمندان خوشحال هم هستند؟
بهار و تابستان امسال باید خودتان را برای پوشیدن كفش‌های پارچه‌ای آماده كنید. كفش‌های پارچه‌ای با زیره‌های یك تكه و البته بلند ابری!
29 اردیبهشت روز تولد آتاتورک رهبر ترکیه
مصطفی کمال پاشا (معروف به آتاتورک به‌معنای پدرِ تُرک) نظامی و دولت‌مرد و بنیان‌گذار جمهوری ترکیه بود. وی استعداد شگرفی در امور نظامی داشت...
طراحی ناخن ها همیشه میتواند روحیه تان را تغییر دهد. ما در این مطلب ویدئوهای آموزشی از بهترین و به روزترین طراحی های ناخن را برای تان گلچین کرده ایم. امیدواریم مورد توجه و رضایت شما قرار بگیرد.
امروز در تاریخ
امروز 29 اردیبهشت برابر با 19 مِی تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
از وقتی کلاس چهارم بودم و دوستانم در خیابان به من گفتند بچه سرراهی هستم، زندگی ام تغییر کرد، آنقدر درگیر این موضوع شدم که مدام گوش هایم تیز بود تا ببینم من واقعا بچه واقعی پدر و مادر هستم یا نه! بالاخره در یکی از دیدارهای خانوادگی متوجه زمزمه های دیگران شدم و فهمیدم که من آخرین فرزند خوانده این خانواده هستم.
گفت‌وگو با علي عراقچي، بنيانگذار كمپيني با ٢٧ ميليون مخاطب
«ايران را بايد ديد» نام هشتگي است كه نزديك به يك‌سال است در تمام شبكه‌هاي اجتماعي به تبليغ ايران مي‌پردازد.
توصیه هایی به زوج ها
شما برای خرید بهتر، راه اندازی یک کار و کاسبی خوب و هر فعالیت دیگری منتظر زمان مناسب برای آن می مانید. برای رابطه جنسی نیز اهمیت این مسئله به قوت خود باقی است.
شاید آدم‌ها خودشان حواسشان نباشد، اما همه‌ی تلاش شبانه‌روزی و این‌در و آن‌در زدن آدم‌ها، فقط و فقط یک دلیل دارد؛ رسیدن به آرامش.
نه تنها جمعیت بشر افزایش تصاعدی ندارد بلکه در حال کاهش است. در طی سی سال گذشته از تعداد فرزندان به دنیا آمده توسط زنان جهان کاسته شده است. در مقیاس جهانی، زنان معاصر به اندازه نصف مادران خود بارور می شوند.
مردهایی که به دنیای جراحی زیبایی می‌روند احتمالا در شخصیت‌شان ضعف‌هایی دارند. دیه‌گو مارادوناهم زیر تیغ جراح زیبایی رفت؛ آن هم به دلیل درخواست نامزد جوان و كم‌سن وسالش!
هزار نکته برای تحصیل رایگان در خارج از ایران
در این گفتار، به طور اختصاصی درباره مساله اقامتی دانشجویان متقاضی تحصیل در اروپا، مواردی ارائه میشود. این راهنماها کلی و توصیه هایی است که تنها جنبه مشورتی دارد و متاقضیان محترم باید نسبت به شرایط خود، جهت انتخاب مکان اقامت مطلوب اقدام کنند.
امروز در تاریخ
امروز 28 اردیبهشت برابر با 18 مِی تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
خنک مثل نسیم
دور ریختن شال‌های ضخیم و گرم زمستانی و رفتن سراغ شال‌های بهاری، حس سبكی خوشایندی برای خانم‌ها دارد؛ انگار سریع‌تر و سبك‌تر می‌توانند حركت كنند و كارها به سرعت معجزه‌آسایی انجام می‌شود.
پشت پرده بازار DVD در ایران
اگر فکر می کنید تهیه کننده های سینمایی، پخش کننده های محصولات فرهنگی خانگی یا حتی سینماداران بیشترین درآمد را از صنعت فیلم کشور یا به طور کلی پخش محصولات فرهنگی به خود اختصاص می دهند، اشتباه می کنید.
40 دقیقه در شبانه روز، سهم همه ما از ندیدن جهان است. 40 دقیقه واقعی ما از اتفاق های اطراف خود را از دست می دهیم و آن ها را نمی بینیم تا چشم های ما شبیه یک دوربین شفاف کار کند.
اسمشان بد در رفته ، مردان را می گویم ، بخاطر صدای مردانه و ظاهرشان گمان می کنیم سر سخت تر از آن هستند که نیاز روحی داشته باشند.
عصرانه‌های شیك
كارشناسان مد، بهار و تابستان را روزهای سبكی می‌دانند. روزهایی كه نیازی به همراه بردن دستكش، چتر و. . . نیست و می‌توانید خیلی سبك حتی با یك كیف كوچك از خانه خارج شوید. از سوی دیگر عصرهای تابستان بلند است.
امروز در تاریخ
امروز 27 اردیبهشت برابر با 17 مِی تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
در این مطلب، به صورت تصویری ایده هایی به شما داده ایم که می توانید روی میوه ها اعمال و از آنها استفاده کنید.
دوست دارید مثل خیلی از خانم‌ها همیشه موهای حالتدار و آراسته شده‌ای داشته باشید ولی وقت كافی و مهارت لازم را ندارید یا اصلا حوصله كافی در شما پیدا نمی‌شود.
غذاخوری ها روی سن
نزدیک ترین جایی که می توانید میان نمایش ها استراحت کنید، کافه تریای تئاتر شهر است در بخش ورودی تالار چهارسو. کافه ای که گاه تبدیل می شود به محل اجرای نمایش. فقط اشکالش این است که افراد زیادی می خواهند از این نزدیکی استفاده کنند.
بوی چمن خیس خورده و گل‌های تازه چیده شده در همان لحظه اول روی هر لبی لبخند می‌آورد. اما این عطرها حتما ارتباطی با آرامش باغ‌های زیر نور آفتاب دارند که اینقدر آرامش می‌دهند.
در حاشیه ساری، مرکز یکی از پرجمعیت‌ترین استان‌های شمالی ایران، محله‌هایی هست که به سرتاسر ایران «آدم» صادر می‌کنند، به انواع و اقسام؛ معتاد، گدا، دزد، کارگر جنسی. «نوبنیاد» که قبلا آن را «جانبازان» می‌گفتند...
مباحث امنیتی هیچ گاه در اثر گذشت زمان اهمیت خود را از دست نمی دهند، بلکه در هر برهه ای از زمان شکل جدیدی به خود گرفته و مطابق رشد تکنولوژی ظاهر می شوند.
تجربه شکست عاطفی، تجربه ای دردناک با عوارضی متعدد است؛ اما دردناک بودن این تجربه و یا گستردگی عوارض به این معنا نیست که نمی توان برای مدیریت این وضعیت اقدامی انجام داد.
والدین خود را هوشمندانه انتخاب کنید
به رغم شواهدمحکم مبنی بر اینکه سال های اولیه زندگی بیشترین اهمیت را دارد، تنها 67 درصد بچه های سه تا پنج ساله آمریکا و 42 درصد بچه های زیر سه سال در مهد کودک ها یا پیش دبستانی های رسمی ثبت نام می شوند.
عبدالرضا داوری می گوید مدیران احمدی نژادی، شبکه ای پنج هزار نفری در سراسر ایران هستند که حضوری جدی در انتخابات خواهندداشت و اصولگرایان هم برای پیروزی راهی جز ائتلاف با آنها ندارند.
هیچ چیزی بدتر از این نیست که پس از خروج از آرایشگاه ببینید مدل مویی که انتخاب کرده اید، به چهره تان نمی آید. مدل موهای متفاوتی وجود دارند اما آیا تمام آنها به صورت شما می آیند؟ بار دیگر که می خواهید برای آرایش موهایتان اقدام کنید، به نکاتی که در اینجا برایتان آورده ایم، توجه کنید تا با بهترین انتخاب بر زیبایی چهره خود بیافزایید
هزار نکته برای تحصیل رایگان در خارج از ایران
مهم ترین قضیه جهت دریافت ویزای شنگن تحصیلی و غیر تحصیلی، اطمینان سفارت خانه مطبوع از بازگشت شما به کشور پس از انجام سفر می باشد.
فوتبال افیون توده هاست
دوباره ناخن می جویم، دوباره با هر توپی که سمت دروازه ی تیم محبوبمان می آید بند دلمان پاره میشود، ما می دانیم بازیکن محبوبمان شب گذشته تمرکز فکری نداشته، اما محتاجیم به هیجان، به رقابت، می دانیم میلیاردی می گیرند و ریالی کیفیت ندارند!
گاهی بهتر است خودمان یک رابطه نامناسب را تمام کنیم. این جور وقت ها شکست عاطفی خوردن، بسیار بهتر از ماندن در یک رابطه با یک تلخی مزمن است.
به طور یقین بسیاری از اعضای شبکه های اجتماعی جزو هواداران فیلم های سینمایی هستند و گروهی از کارشناسان آمریکایی برای پاسخ دادن به نیاز این گروه از افراد، شبکه اجتماعی اختصاصی خود را با نام Flixster راه اندازی کرده اند.
ذهن ما و خریدهای نامعقول
همه ما گاه چیزهایی می خریم که احتیاج چندانی به آنها نداریم، مثلا یک شلوار جین گران قیمت، یک تکه کیک پنیر اضافه، و یا یک گوشی هوشمند با مدلی بالاتر از آنچه سال گذشته خریده ایم. واقعیت این است که چیزی علاوه بر سلیقه و درآمدمان در خرید این وسایل غیرضروری نقش دارد.
25 رجب، سالروز شهادت باب‌الحوائج (ع)
امام هفتم شیعیان باب گشوده خدا بر حوائج مردمان و رشته پیوند زمین و آسمان است. بردن نام این بزرگوار کلید گشایش گره‏‌های فرو بسته و یادش، مایه آرامش دل‏‌های شکسته است.
حتما در مصاحبه های تلویزیونی افرادی را دیده اید که سعی می کنند هرطور که می توانند در کنار فرد مصاحبه شونده قرار بگیرند تا در دوربین دیده شوند و مخاطبان آن ها را ببینند.
همانطور که می دانید انتخاب عینک بسیار مهم است و می بایست در نوع جنس و شیشه آن دقت لازم را به خرج دهیم و عینکی با کیفیت و استاندارد لازم را انتخاب کنیم تا بتوانیم از چشم خود در مقابل انواع اشعه ها و نورهای مضر محافظت کنیم.
انتشار نتایج تحقیقات جدید نشان می دهد که تمامی رفتار کاربرهای شبکه های اجتماعی براساس الگوهای روانشناسی شکل می گیرد.
پلاک «ایران 99» هم به بازار شماره گذاری ماشین آمد. آیا ظرفیت شماره گذاری های جدید پر شده است؟ آیا شایعه تغییر در پلاک خودروها درست است؟
ارزيابي عملكرد اپراتورها در ورود به حريم خصوصي
توسعه شبکه‌های اجتماعی موبایلی و استفاده اپراتورهای تلفن همراه از این ابزارها برای ورود به حریم خصوصی کاربران که نمونه آن را درباره شنود قانونی و غیر قانونی آمریکا و اتفاق‌های روی‌داده در دادگاه تجدید نظر آمریکا شاهد هستیم...
امروز در تاریخ
امروز 24 اردیبهشت برابر با 14 مِی تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
به خدا، این ازدواج ها افسانه است...
شما که در آستانه ازدواج هستید؛ آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که «چرا قصد ازدواج دارید؟» مطمئنا پاسخ به این سوال چرایی، می تواند بر چگونگی ازدواج شما اثر بگذارد.
میزان سلامت عاطفی هر خانواده ای با خانواده ای دیگر فرق می کند. این مقیاس که نام دقیق آن «مقیاس عملکرد خانواده بیورز» است از نام «رابرت بیورز»، روان پزشکی که آن را تهیه کرده، گرفته شده است.
تصادف پورشه زردرنگ در خیابان شریعتی تهران، بهانه ای شد که برخی پدیده های تازه که تاکنون در لایه های جامعه ایران پنهان مانده بود به یک بحث عمومی تبدیل شود. واکنش های خشم آلود اقشار مختلف مردم به این طبقه نوظهور پورشه سواران نشان از یک خطر در زیر پوست جامعه ایران دارد.
دنیا محیط پیچیده ای است. اگر شهروند وظیفه شناسی باشید، احتمالاً دوست دارید که در سیاست درگیر شوید اما مطمئناً نمی خواهید طرفدار چیزی شوید که به آن اعتقادی ندارید.
در میان شخصیت های منفی و سیاه و ترس آور داستان ها و افسانه ها گروهی وجود دارند که با کم و بیش تغییراتی در باورها و اسطوره ها و افسانه های سراسر دنیا دیده می شوند.
لوازم آرایش عروس با لوازم آرایش معمولی فرق دارد، چرا که لوازم آرایشی که برای عروس استفاده می‌شود باید علاوه بر ماندگاری بالا، درخشنده نیز باشد.
«آرایشگاه هایی که اقدام به اصلاح مو در مدل های اصطلاحا «شیطان پرستی» می کنند جواز کسب شان باطل می شود»، «خالکوبی، سولاریوم و برداشتن زیر ابو تخلف است» و ...
قدغن های بعد از شکست
با تمام عشقی که من نثارش کرده بودم، با وجود آن همه زمان و انرژی که برایش صرف کرده بودم، همیشه ته دلم آرزوی این را داشتم که «روزی نظرش را عوض می کند و کوتاه می آید و عشق مرا می پذیرد. همیشه خودم را این طوری دلداری می دادم که او نمی تواند از این همه عشقی که به پایش ریخته ام بگذرد. اما در کمال ناباوری من، این کار را کرد.
امروز در تاریخ
امروز 23 اردیبهشت برابر با 13 مِی تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
هزار نکته برای تحصیل رایگان در خارج از ایران
در این گفتار تلاش داریم تا برای آن دسته از عزیرانی که قصد دارند با هزینه دانشگاه مقصد، تحصیل خود را انجام دهند و به اصطلاح، بورس تحصیلی دریافت کنند، منابع معتبر در این حوزه را به طور اختصاصی برای قاره اروپا ارائه کنیم.
زندگی زنان به‌عنوان نیمی از جمعیت، دست‌کم در ایران هیچگاه مورد توجه تاریخ‌نگاران نبوده است مگر درباره زنان طبقات بالا؛ از همین‌رو سخن گفتن از دنیای زنان به‌ویژه سرگرمی‌های آنان در وهله نخست سخت می‌نمایاند.
1
اخبار ورزشی
جالبترین ها
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج