ساختمان پزشکان

سالیان زیادی است که خانم ها پا توی کفش آقایان کرده و لباس های مردانه به تن می کنند. هرچند این مسئله در بدو امر ناخوشایند به نظر می آمد اما خیلی زود و به صورت وسیعی این سبک لباس پوشیدن مورد استقبال گسترده خانم ها قرار گرفت.
زنی جوان، هنرمند و کارآفرین است که 13 سال به همراه خواهرش به شکل تجربی سرّاجی سنتی انجام می‌دهد.
20 مهرماه 93 بزرگ ترین پل عبور و مرور غیرخودرویی ایران افتتاح شد پلی سه طبقه، با طراحی ارگانیک و شبیه به درخت که بوستان آب و آتش در غرب اراضی عباس آباد را به بوستان طالقانی در شرق متصل می کند.
«پناهندگی به استرالیا سفر بی بازگشت.» این جمله شاید بهترین توصیف برای پناهنده های غیرقانونی به استرالیا باشد که این روزها رویاهای خود را از دست رفته تر از همیشه می بینند...
شیوع فرهنگ سلفی نگاری توسط دستگاه های الکترونیکی همراه و انتشار روی فضاهای اجتماعی باعث شده تا کاربران به صورت ناخودآگاه خود را با تصاویر سلفی منتشرشده توسط دیگران مقایسه کنند.
مرد چاق ایرانی 66 ماه است که رنگ آفتاب و مهتاب را ندیده است. پزشکان می گویند با این پیشرفت وزن، به زودی وزن این مرد اهوازی به نیم تن خواهد رسید!
در سال های اخیر مسائلی در جامعه به وجود آمده یا ظهور و بروز پیدا کرده که باعث شده بسیاری از کارشناسان و برنامه های تلویزیونی و سایر رسانه ها درباره اش هشدار بدهند، فیلم سازان درباره اش فیلم بسازند و...
امروز در تاریخ
امروز 29 فروردین برابر با 18 آوریل تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
طبق آخرین آمار بانک مرکزی سال گذشته بیش از چهار میلیارد تراکنش خرید روی پایانه های فروش انجام شده است، یعنی می شود گفت به طور متوسط ماهانه بیش از سیصد و سی میلیون تراکنش خرید روی پایانه های فروش انجام شده است.
ما همه جوره به راست گویی دعوت شده ایم. حتی خیلی وقت ها سفارش شده راست بگویید حتی اگر به نفع شما نباشد.
Raymond Bechard در دو مقاله موازی که خطاب به زنان و مردان نوشته است تلاش کرد توصیه هایی را برشمارد که عملی شدن آنها، باعث می شود تا فرد مورد علاقه در زندگی شان را از دست بدهند.
امروز در تاریخ
امروز 28 فروردین برابر با 17 آوریل تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
ظریف و کی روش، فاتحان کمپین های عمومی
افزایش موج پیشرفت رسانه ای باعث حساس تر شدن اقشار مختلف جامعه بر روی موضوعات گوناگون هم می شود. تا چند سال قبل برای ابرازنظر در مورد یک پدیده خاص راهکاری گیراتر و ماناتر از تظاهرات و گردهمایی ها وجود نداشت اما حالا به لطف تکنولوژی، همه روزه شاهد راه افتادن کمپین های مختلف اینترنتی هستیم.
آیا از میزان نگرانی و اضطراب اجتماعی خود در زمانی که اتفاقات عجیب یا غیرعادی رخ می دهد، آگاه هستید؟ به سوالات این آزمون پاسخ دهید تا واقعیت را دریابید. شاید به کمک فردی نیاز پیدا کنید تا برای یافتن پاسخ صحیح به شما کمک کند.
در دوران عقد چکار کنیم، دوران عقد کردگی، دو رو دارد. یک روی زیبا و پر از دلدادگی و یک روی شناخت و حل اختلافات بین زن و شوهر جوان و همچنین خانواده های آن ها.
ياسي و آبي ملايم دو رنگي هستند كه شما با خيال راحت مي‌توانيد به تن كنيد و خيال تان از بابت جذابيت‏شان راحت باشد. بنفش هم رنگ ديگري است كه مي‌توانيد در طول ايامي كه رنگ موهاي‌تان را عوض نكرده‌ايد از آن استفاده كنيد.
ابرقهرمان ها به پیش
یک داستان تصویری دنباله دار، حکایتی است در قالب تعدادی تصویر متوالی که معمولا و نه همیشه همراه با متن می آید. این داستان می تواند از چند تصویر منفرد تا هزاران تصویر را شامل شود.
امروز در تاریخ
امروز 27 فروردین برابر با 16 آوریل تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
اگر به دنبال شیک ترین و خوش دوخت ترین کت و شلوار ها می گردید نگاهی به لباس آقایان خوش پوش هالیوودی بیندازید. درست است که این آقایان خوش تیپ و خوش اندام هر چه بپوشند به آنها خواهد آمد، ولی می توانند الگوی بسیار مناسبی برای همه آقایان باشند.
گل یک مخدر جدید نیست، در واقع همان «ماری جوانا» است که فروشندگان مواد برای سود بیشتر، برای آن اسم جدید و وسوسه کننده ای انتخاب کرده اند تا جوان ها را به سمت این ماده بکشانند.
قتی می گوییم معتاد، اولین تصویری که به ذهنتان می رسد چیست؟ شاید هنوز در ذهن شما فردی خمیده، با چشمانی خمار و بی حالت، با سر و وضعی آشفته که نمی تواند درست حرف بزند، بنشیند یا راه برود و... نماد یک فرد معتاد باشد.
روز اولی که به خواستگاری می روید شش دانگ حواس تان را جمع کنید و اگر تفاوت های اساسی بین خودتان و همسر آینده تان می بینید، همانجا خداحافظی کنید. همه این تفاوت ها بعدها می تواند مثل چماق هر روز بر سر شما بخورد.
در این مطلب، 40 ایده جالب برای آرایش مو با انواع هدبند، کش، تل، سنجاق سر و ... برایتان معرفی کرده ایم که طرز ساخت های آسانی دارند و می توانید در خانه آنها را درست و موهای خود را آرایش کنید.
تی‌شرت‌ها و آدم‌ها
مارك زوكربرگ، بنیانگذار و مدیر فیس بوك چند هفته قبل در جلسه پرسش و پاسخ عمومی‌ با پرسشی نامتعارف مواجه شد اما پاسخ او به این پرسش مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. یكی از حضار در این جلسه از مارك زوكربرگ پرسید كه چرا او همواره تی‌شرتی مشابه به تن دارد؟
اجتناب، به معنای گریز، به تعویق انداختن یا فراموش کردن کامل اختلاف است. شخصی که به این راه حل توسل می جوید، ممکن است بگوید: «لطفا کمی بعد در این باره حرف بزنیم.» یا «من از بحث کردن در این باره متنفرم.»
امروز در تاریخ
امروز 26 فروردین برابر با 15 آوریل تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
اوقات فراغت را یکی از ویژگی های تمدن مدرن برشمرده اند که در آن فضای کار و خانه با تمایزهای زیادی از هم فاصله گرفته است. حالا دیگر فقط جنبه های سرگرمی و پرکردن اوقات آزاد اهمیت ندارد، بلکه انتخاب شیوه گذراندن اواقت فراغت نشانگر وجوه هویتی، و تداوم آن نشان دهنده الگوهای رفتاری و باوری است.
با اینکه فصل بهارتازه آغاز شده است، بد نیست کمی هم به فکر آینده و روزهای گرم بهاری و گرمای تابستان باشید.
وقتی به تازگی وارد رابطه‌ای می‌شویم، با عینک خوش‌بینی به طرف‌مقابل و رابطه‌مان نگاه می‌کنیم.
از اکبر اعتماد تا جواد ظریف
محمدجواد ظریف با خنده ای روی لب سوار ماشین می شود تا خودش را برساند به سالن کنفرانس. دل توی دل مردم نیست...
امروز در تاریخ
امروز 25 فروردین برابر با 14 آوریل تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
چند سال پيش يکي از بازي‌هاي استراتژيک به شدت مشهور شد و خيلي‌ها را درگير خودش کرد؛ تراوين! حالا بازي‌هاي Candy Crush و Clash of Clans خواب و خوراک را بر خيلي‌ها حرام کرده!
خانم ها و دخترخانم ها آیا می دانید ناخن هایتان خیلی چیزها را در مورد شما نمایان می کند؟ شکل و دیزاین ناخن ها نشان دهنده شخصیت و ویژگی های رفتاری شما است. یا شاید بتوان گفت مردها بر اساس ناخن های خانم ها برداشت های یکسانی دارند.
فارغ التحصیلان رشته های مالی و مدیریتی شانس بیشتری برای استخدام شدن در بانک ها دارند. تسهیلات بالا، حقوق مناسب، مزایای متنوع و پرستیژ اجتماعی باعث محبوبیت این شغل شده است.
سال ۱۳۴۷، پادشاه عربستان از امیر بحرین به عنوان رئیس یک کشور استقبال کرد. این در حالی بود که هنوز بحرین جزئی از خاک ایران بود و در ۲۳ مرداد ۱۳۵۰ از ایران جدا شد.
با دادن پاسخ های صادقانه و روراست به پرسش های زیر، می توانید از کیفیت ایده های مهر، محبت، عشق و علاقه خود آگاه شوید. هم شما و هم همسرتان، لازم است که این پرسشنامه را تکمیل کنید.
«کریستن استوارت» به عنوان چهره تبلیغاتی مجموعه بهار و تابستان 2015 شنل جلوی دوربین رفت.
امروز در تاریخ
امروز 24 فروردین برابر با 13 آوریل تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
با یک سی دی میشه الگوی یه جعبه کادویی در آورد. باورتون نمیشه؟ این ویدئو رو ببینید تا شما هم یاد بگیرید انجامش بدید.
دوباره خیلی ها یاد رقص بحرینی ها با پرچم عربستان افتاده بودند. کینه دیرینه عرب و عجم. زخم چرکینی که هرچند وقت یک بار سر باز می کند اما این خشم و خون خواهی ما فقط به مستطیل فوتبال محدود نمی شود و فقط هم رنگ و بوی ضدعربی ندارد.
همراه با رشد علاقه روز افزون مردم به پوشیدن لباس های اسپورت فعالان در دنیای مد نیز تمایل بیشتری به طراحی لباس های اسپورت نشان می دهند. این روزها حتی برندهای برجسته و لوکسی مثل «تام فورد» نیز خودشان را وارد این بازی کرده اند.
بررسی عملکرد یک سال و نیمه شهیندخت ملاوردی
در تمام این یک سال و نیمی که روی صندلی دفتر امور زنان ریاست جمهوری نشسته است، کارهایی کرد و حرف هایی زد، اما صحبت هایش به مراتب بیشتر از کارهایش بود.
1
اخبار ورزشی
جالبترین ها
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج