آداب لباس پوشیدن در جاهای مهم

لباسی که شما می‌پوشید پر است از علائم و نشانه‌های مخفی؛ نشانه‌هایی که اگر درست انتخاب نشوند باوجود همه شایستگی‌های‌تان در بستن یک قرارداد یا مصاحبه کاری اجازه نمی‌دهند شما موفق باشید!
۱۴ ساعت پیش
سبک زندگی

لباس هایی که گران‌ترین های روی زمین هستند

لباس های باشگاهی گران ترین مناطق روی کره زمین هستند؛ تصور کنید شرکت هایی وجود دارند که برای اجاره ابعاد 50×70 سانتی متری روی پیراهن، حاضرند تا 100 میلیون دلار در سال پرداخت کنند.
۱۴ ساعت پیش
سبک زندگی

گران‌ترین خانه‌های پایتخت در بازار اجاره

آخرین گزارش های رسمی شهادت می دهند متوسط قیمت اجاره بهای ماهیانه در تهران، پایتخت ایران چیزی حدود 27 هزار و 647 تومان است.

فیلم: کوسن‌های پشمالو برای مبل‌ها

با این روش برای مبل های خود کوسن های زیبا بسازید.
۱۴ ساعت پیش
سبک زندگی

جایگاه اقلیت‌های دینی در جمهوری اسلامی ایران

«حاکمیت مطلق بر جهان و انسان، از آن خداست و هم او انسان را بر سرنوشت اجتماعی خویش حاکم ساخته است. هیچ‌کس نمی‌تواند این حق الهی را از انسان سلب کند یا در خدمت منافع فرد یا گروهی خاص قرار دهد. ملت این حق خداداد را از طرقی که در اصول بعد می‌آید، اِعمال می‌کند».
۱۴ ساعت پیش
سبک زندگی

وزارت سحر و جادو دقیقا کجاست؟

این‌که وزارت سحر و جادوی ایران در یافت‌آباد است یا تهرانپارس؛ البته پرسش معقولی است که بماند برای یک وقت دیگر. محل مدرسه علوم و فنون جادویی ایران هم که به لطف ارتفاعات و جغرافیای متنوع کشور خیلی جاها می‌تواند باشد.
۱۵ ساعت پیش
سبک زندگی

خوش استایل ترین ستاره های هفته (59)

اغلب ستاره ها و چهره های هالیوودی و غیرهالیوودی استایلیست شخصی خود را دارند که در برای حضور در مراسم مهم این صنعت، فرش قرمزها، و پارتی ها و غیره به آنها کمک می کنند تا خود را به بهترین وجه نشان دهند.
۱۷ ساعت پیش
سبک زندگی

روز جهانی عکاسی؛ تاثیرگذارترین عکس های ثبت شده در تاریخ

۱۹ اوت، مصادف با ۲۸ مرداد ماه، در تقویم بسیاری از کشورهای جهان به عنوان روز جهانی عکاسی نامگذاری شده است. پیشنهاد نام‌گذاری این تاریخ به عنوان روز جهانی عکاسی نخستین بار توسط انجمن‌های عکاسی در آمریکا اعلام شد. اما باید اشاره کنیم که شورای عکاسی بین‌المللی هند نخستین نهادی بود که در سال ۱۹۹۱ این روز را به طور رسمی جشن گرفت.
۱ روز پیش
سبک زندگی

کودتا را نمی‌توان پای ارتباط آیت‌الله کاشانی با آمریکا گذاشت

دیدارهای آیت‌الله کاشانی که در اسناد جدید آمریکا به آن اشاره می‌شود را نمی‌توان در قالب دخالت آمریکا یا ارتباطات کاشانی با آمریکا گذاشت.
۱ روز پیش
سبک زندگی

بهترین کتانی‌های جورابی 2017

این روزها کتانی های جورابی طرفداران زیادی پیدا کرده اند. شاید نتوان این مدل کفش ها را در تمام موقعیت ها به پا کرد اما سبکی و راحتی آنها به قدری است که توصیه می کنیم حتما یکی از آنها را در کمد کفش های خود داشته باشید.
۱ روز پیش
سبک زندگی

فیلم: ترفندهای آرایشیِ به درد بخور!

در این ویدیو با چند ترفند آرایشی آشنا میشوید، که میتوانید برای زیبا تر شدن از آنها استفاده کنید.
۱ روز پیش
سبک زندگی

روایت رفاقتی خونین، که پس از ۱۱ سال بند آمد

«سیاوش» درخواب هم نمی‌دید یک روز خانواده مقتول رضایت دهد و وکیل، نامه آزادی را بدهد دستش. او هم یک نفس راحت بکشد و وزنه‌ای که مدت‌ها توی مغزش سنگینی می‌کرد، بیفتد پایین.

تابستان اسفناک اهالی غزه

ساحل گسترده غزه یکی از مشخص ترین ویژگی های این شهر است. حلقه های رنگارنگ برای شنا بیش از هر چیز دیگری به چشم می خورد. قایق کوچکی برخی افراد را به نوبت تا میانه دریا می برند و سپس باز می گرداند.
۱ روز پیش
سبک زندگی

ما ایرانی ها، در لباس پوشیدن بلاتکلیفیم

افشین صنایعی، طراح لباس هنرمندانی چون لیلا حاتمی، اصغر فرهادی و پیمان معادی روی فرش قرمز جشنواره های بین المللی فیلم همچون اسکار و کن و همچنین رویدادهای داخلی است.
۱ روز پیش
سبک زندگی

با این طرح ها، به ناخن هایتان تنوع دهید

طرح های متنوع و زیادی برای ناخن وجود دارند که می توانید با توجه به سلیقه خود بهترین را انتخاب کنید. طرح های گلدار، فرنچ، رنگ های خنثی، رنگ های جیغ یا... هر کدام برای موقعیت های خاصی مناسب اند.
۲ روز پیش
سبک زندگی

راه های درست بحث کردن با همسر!

یک ازدواج موفق نیازمند کار و تلاش است و ناچارا جر و بحث‌هایی با همسرتان خواهید داشت. جر و بحث بخشی طبیعی از هر رابطه‌ای است، اینکه چطور با همسرتان بحث کنید می‌تواند تعیین کند رابطه‌تان دوام خواهد داشت یا در دراز مدت به جدایی خواهد انجامید.
۲ روز پیش
سبک زندگی

قاچاق تجهیزات پزشکی، ویروس نظام سلامت

بازار 700 میلیون دلاری قاچاق تجهیزات پزشکی اقتصاد ملی و سلامت بیماران را نشانه رفته است.

فیلم: شلوارهایتان را اینطوری سایز کنید

حتما شما هم مشکلاتی از قبیل بلند بودن یا تنگ بودن شلوار جین را تجربه کرده اید، این ویدیو به شما ترفندهایی برای رفع این مشکلات آموزش میدهد.
۲ روز پیش
سبک زندگی

با آدم‌های بی‌ادب چطور رفتار کنیم؟

ما چه بخواهیم و چه نخواهیم با آدم‌های بی‌ادب برخورد داریم. ممکن است این بی‌ادب‌ها کاملا غریبه باشند، مثلا کسی که پشت سر شما در صف سینما ایستاده و یا متصدی امور بانکی. شاید هم مجبور باشید به طور مرتب با یک فرد بی‌ادب برخورد داشته باشید، مثلا یک همکار یا کسی در اقوام.
۳ روز پیش
سبک زندگی

خون انسان ها، رنگین تر از یوزپلنگ ها نیست!

پروژه بین المللی حفاظت از یوزپلنگ آسیایی با همکاری نهادهای بین المللی نظیر سازمان ملل و سازمان حفاظت محیط زیست نزدیک به دو دهه است که تلاش می کند وضعیت یوزپلنگ ایرانی را بهبود بخشد، با دبیر این پروژه به گفت و گو نشستیم تا از اهمیت و وضعیت این کار اطلاعات بیشتری به دست آوریم.
۳ روز پیش
سبک زندگی

مدل‌های موی کوتاه برای خانم ها در تابستان

در فصل تابستان و با گرم شدن هوا بیشتر خانم ها به فکر کوتاه کردن موهای خود و البته جدیدترین مدل های کوتاهی مو هستند زیرا کوتاه بودن موها باعث صرفه جویی در وقت برای شستن و رسیدگی به موها نیز می شود.
۳ روز پیش
سبک زندگی

10 ارثیه پر دردسر برای آقای شهردار

محمد باقر قالیباف در حال آماده سازی تحویل طبقه آخر ساختمان شهرداری در خیابان بهشت به محمد علی نجفی است. این 12 سالی که از مدیریت قالیباف می گذرد شما را یاد چه می اندازد؟
۳ روز پیش
سبک زندگی

فیلم: کاربردهای آویز لباس

از آویز لباس استفاده های متفاوتی میتوان کرد که در این ویدیو نشان داده شده است.
۴ روز پیش
سبک زندگی

نگاهی به امکانات و تجهیزات دروغ‌ پردازی سعودی‌ها

دیگر آن زمان گذشت که برای حمله به کشوری، لشکری عظیم راه می انداختند و با اسب و شمشیر تصمیم به گسترش مرزها می گرفتند. حاکمان و سیاستمداران امروز می دانند که دیگر فرصت و منابع مالی کافی برای چنین کارهایی وجود ندارد. برای همین بیشتر جنگ ها مرزها را درنوردیده و فراتر از حقیقت پا به عرصه مجازی گذاشته اند.
۴ روز پیش
سبک زندگی

مشهورترین قاتلان سریالیِ زن

کمتر در‌مورد قاتلان سریالی زن می‌شنویم، اما حقیقت این است که آن‌ها وجود دارند و اغلب نیز نسبت به قربانیانشان بی‌رحم‌اند. مطالعه جنایات این زنان اثبات می‌کند که تنها مردان نیستند که می‌توانند به قاتلان بالفطره‌ای تبدیل شوند.
۴ روز پیش
سبک زندگی

آرایش چشم برای پلک های افتاده

پلک های افتاده چشم ها را کوچک تر نشان می دهد و مطمئنا در این شرایط آرایش کردن نیز سخت است. در این مواقع شما باید دانش کافی برای آرایش چشم هایتان داشته باشید در غیر این صورت پلک های شما افتاده تر از قبل خود را نشان می دهد و از زیبایی صورت تان نیز می کاهد.
۴ روز پیش
سبک زندگی

دلایل علمی به نفع تنبلی

هر کسی که تیپ شخصیتی‌اش بیشتر به نوع L یا همان تنبلی (!) نزدیک است، باید بداند که ویژگی‌های بسیار خوبی دارد. به هر حال پذیرفتن این ویژگی‌ها از تغییر کردن که راحت‌تر است!
۴ روز پیش
سبک زندگی

فیلم: ترفندهای پدرانه در کارهای تعمیراتی

این چند ترفند را یاد بگیرید و در تعمیرات منزل از آنها استفاده کنید.
۵ روز پیش
سبک زندگی

عینک خلاقانه‌ای که گوشواره می شود!

طراحان اخیرا عینکی را طراحی کرده اند که به عنوان گوشواره نیز می توان از آن استفاده کرد. هیجان انگیز است، نه؟!
۵ روز پیش
سبک زندگی

زیر و بم مبارزه با فساد در ایران

بیشتر حجم فساد در كشور ما در دو حوزه است؛ حوزه «پولی و مالی» و حوزه «زمین». فساد زمین دست كمی از فسادهای دیگر ندارد. فساد زمین كمی گم است و گستره‌‌اش در كشور پهن است. فسادهای مالی و پولی تمركزش در پایتخت و در حوزه‌های خاص است.
۵ روز پیش
سبک زندگی

ایمنی و امنیت در سفر معنوی حج

آنچه در این مطلب می‌خوانید، نتیجه پژوهش‌های متعدد درباره حوادثی است که در مسیر سفر روحانی حج تمتع به شکل‌های مختلف اتفاق افتاده و اینک به‌صورت توصیه‌هایی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.
۵ روز پیش
سبک زندگی

بیمه بیکاری در ایران و مقایسه با دنیا

شاید اگر به قرن 10 برگردیم، هیچ کس حتی به مخیله اش هم خطور نکند که روزی به کسی که کار نمی کند حقوق پرداخت شود؛ تازه نه برای اشراف و روحانیون رده بالا، بلکه برای کارگران و مردمان عادی که اکنون قانونی حامی آن ها شده است.
۵ روز پیش
سبک زندگی

فیلم: چند کاربرد متفاوت قلاب آویز

در این ویدیو چند کاربرد متفاوت قلاب آویز را تماشا میکنید.
۶ روز پیش
سبک زندگی

طراحی گلدار ناخن 2017

اگر می خواهید که ناخن هایتان بیش از همیشه توی چشم باشد، به خصوص در فصلی چون تابستان، ما مدل های زیبایی را به شما پیشنهاد می دهیم. در اینجا طرح هایی گلدار از زیباترین مدل های ناخن را برایتان آورده ایم تا در صورت علاقه از آنها ایده بگیرید.
۶ روز پیش
سبک زندگی

«جیب خالی» و «پُز عالی»

مدیریت هزینه و درآمد آن هم طی ماه یکی از دغدغه های اصلی خانواده های ایرانی است؛ اما همیشه راهکارهایی وجود دارد که می تواند به تناسب دخل و خرج شما تا انتهای ماه کمک کند.
۶ روز پیش
سبک زندگی

مدیریت سیاسی بر دانشجویان غیرسیاسی

باید گفت وضعیت دانشگاه آزاد در شرایطی است كه هر تغییری در آن‌جا برای مدت‌ها به مسئله‌ای مهم و سرتیتر خبرهای داخلی تبدیل می‌شود.
۶ روز پیش
سبک زندگی

خط عشق دستتان، در مورد رابطه عاطفی‌تان چه می گوید؟

کَف‌بینی نوعی طالع بینی است که متخصصان آن ادعا می کنند با استفاده از خط های کف دست کسی، از سرنوشت، آینده، گذشته و اخلاق شخص آگاهی می یابند.
۶ روز پیش
سبک زندگی

تکرار این جملات تاکیدی، جادو می کند

مثبت اندیش بودن یکی از راههای نجات بشر در این دنیای بی رحم است. زمانی که ما احساس شکست یا ناراحتی می کنیم، به دنبال راهی برای فرار از افکار منفی هستیم. در این شرایط ،گاهی برخی جمله ها زندگی ما را از این رو به آن رو می کنند.
۶ روز پیش
سبک زندگی

13 اگوست، روز جهانی چپ دست ها مبارک!

روز ۱۳ آگوست برابر با ۲۲مرداد به نام روز جهانی چپ‌دست‌ها نام‌گذاری شده ‌است. نام این روز در ‌سال ۱۹۷۶ برابر با ۱۳۵۵خورشیدی پیشنهاد شد و به تصویب رسید.
۷ روز پیش
سبک زندگی

تجربه تلخ چپ دست‌‌ها، در دنیای راست دست‌ها

مهم‌ترین عامل در تعیین چپ دستی و راست دستی، عوامل ژنتیکی است. چنانکه اگر پدر و مادر هر دو چپ دست باشند، احتمال چپ دست بودن فرزندشان ۵۰٪ و اگر هر دو راست دست باشند، احتمال چپ دست بودن فرزندشان حدود دو درصد است.
۷ روز پیش
سبک زندگی

فیلم: نو کردن آباژورهای قدیمی

آباژورهای قدیمی را به این روش به آباژور نو و زیبا تبدیل کنید.
۷ روز پیش
سبک زندگی

بهترین کتانی هایی که به بازار آمده اند

ما به دنبال آنیم که جدیدترین محصولات لوکس دنیای مد را به شما معرفی کنیم. از آنجا که رقابت میان برندهای مطرح جهان شدید است، هر کدام از آنها سعی دارند بهترین محصولات خود را در کمترین زمان ممکن وارد بازار کنند. البته این را هم اضافه کنیم که در این میان، برندهایی چون نایک و آدیداس حرف اول را می زنند.
۷ روز پیش
سبک زندگی

ماجرای فروش خانه 10 میلیاردی پسر مظفرالدین شاه

سریال فروش خانه های تاریخی یک قسمت جدید دارد. خانه تاریخی ناصرالدین میرزا. اگرچه قسمت های قبلی این سریال معمولا پایان دلخواه سازندگان خود نداشته اند اما این بار سازمان بازنشستگی کشوری می گوید این خانه را به جای بدهی خود از دولت گرفته و امیدوار است بتواند با فروش آن بعد از بیش از ربع قرن بدهی خود را از دولت نقد کند.
آخرین عناوین
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج