۱۴۷۴۵
۰۱ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۱:۲۱
۲۳۳۷۸ 
ايده‌هايي براي اين‌كه هميشه در ياد مهمانان تان بمانيد
وقتي مي‌خواهيد مهمانان‌تان را به جشن خاصي مثل تولد، عروسي، سالگرد ازدواج يا جشن‌هاي ديگري مثل فارغ‌التحصيلي دعوت كنيد، چه مي‌كنيد؟ اگر شما هم دوست داريد چند روش جالب براي دعوت كردن را ياد بگيريد، اين مطلب را بخوانيد و مهمانان‌تان را شگفت‌زده كنيد.
برترین مجله اینترنتی ایران
برترین ها: وقتي مي‌خواهيد مهمانان‌تان را به جشن خاصي مثل تولد، عروسي، سالگرد ازدواج يا جشن‌هاي ديگري مثل فارغ‌التحصيلي دعوت كنيد، چه مي‌كنيد؟ خيلي‌ها تلفن مي‌كنند و دعوت مي‌كنند، بعضي‌ها كارت دعوت مي‌فرستند و بعضي ديگر از روش‌هاي جالب و ابتكاري استفاده مي‌كنند. اگر شما هم دوست داريد چند روش جالب براي دعوت كردن را ياد بگيريد، اين مطلب را بخوانيد و مهمانان‌تان را شگفت‌زده كنيد.

  اين روش به درد مهماني‌هاي شام مي‌خورد. يك بطري كوچك را پر از آجيل، ترشي يا مربا كنيد و روي آن برگه دعوتنامه را بچسبانيد.  براي مهماني‌هاي جوانانه مي‌توانيد از اين روش استفاده كنيد. يك بطري نوشابه يا آبميوه را برداريد و يك ني به آن بچسبانيد و بعد مي‌توانيد كارت دعوت را روي آن ني سوار كنيد. براي مهماني‌هاي غافلگيرانه مي‌توانيد بسته‌هاي كوچك پر از شكلات را تهيه كنيد و درون هر كدام از آن‌ها يك كارت دعوت بگذاريد. مهمان شما با باز كردن جعبه شكلات، كارت دعوت را خواهد ديد.   اگر مهمانان‌تان كم هستند و يك مهماني رسمي و كاري داريد، مي‌توانيد براي هر كدام از مهمانان هديه‌اي درنظر بگيريد. مثلا فلش‌مموري يا خودكار، هديه‌هاي مناسبي هستند كه مي‌توانيد كارت دعوت را به آن‌ها متصل كنيد.  براي مهماني بچه‌ها مي‌توانيد قيف‌هاي پر از تنقلاتي مثل شيريني، آجيل يا برنجك و شاهدانه تهيه كنيد، سر آن‌ها را ببنديد و كارت دعوت را به سر قيف وصل كنيد.  اگر تعداد مهمان‌ها كم است، مي‌توانيد براي آن‌ها هديه‌هاي گران‌تري درنظر بگيريد. براي مثال كاكتوس‌هاي كوچك وسيله‌هاي مناسبي هستند براي اين‌كه دعوتنامه را روي گلدان آن‌ها بچسبانيد.  براي مهماني‌هاي سنتي مي‌توانيد دعوت سنتي درنظر بگيريد. براي مثال يك شاخه نبات يا مقداري چاي خشك را در پلاستيك‌هاي كوچك بريزيد، سر آن‌ها را پاپيون كنيد و كارت دعوت را به پاپيون بچسبانيد.  اگر مي‌خواهيد كمتر هزينه كنيد، مي‌توانيد از كيك‌يزدي يا بيسكويت‌هاي كوچك استفاده كنيد. روي آن‌ها را با سلفون بپوشانيد و دعوتنامه را به آن متصل كنيد. اين روش جالب به درد مهماني‌هاي زنانه يا شو‌ي لباس مي‌خورد. يك متر را تا كنيد و روي آن كارت دعوت را با يك نوارچسب بچسبانيد. مي‌توانيد متر را جوري تا كنيد كه تاريخ كارت دعوت روي عدد متر بيفتد.

اختصاصی مجله اینترنتی برترین ها Bartarinha.ir

مجله اینترنتی برترین ها


نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج