۱۶۱۳۰
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵
۴۸۱۱۹۷ 
رابطه‌ نامزدي كه به قصد ازدواج شروع شده ممكن است به ازدواج ختم نشود، در اين ميان زمان فرد بايد رابطه‌اش را فراموش كند اين كار ساده‌اي نيست، راهكار ما به شما كمك مي‌كند كه از اين مقطع سخت بگذريد.
مجله زندگی ایده آل: هميشه جدايي و پايان يك رابطه مي‌تواند آسيب‌هاي فراواني داشته‌باشد به‌خصوص اگر فرد غافلگير شود و نداند در چنين موقعيتي بايد چگونه برخورد كرد، شايد براي خيلي ازخانم‌ها و آقايان جوان بعد از دوران آشنايي پيش از ازدواج و نامزدي جدايي و پايان رابطه بسيار مشكل باشد.
 
آنقدر كه هرروز آن را به تعويق بيندازند و تا حد ممكن به‌دنبال راهي براي فرار از چنين موقعيتي باشند ولي قرار نيست بعد از هر خواستگاري ازدواج باشد. گاهي 2 فرد براي هم مناسب نيستند و بايد هرچه زودتر رابطه را تمام كنند، اين‌كه چگونه بايد به رابطه‌اي پايان داد و بعد از اين پايان و جدايي چگونه همه چيز را فراموش كرد و دوباره به زندگي عادي برگشت سوال خيلي از جوان‌هاست. مسلما كار راحتي نيست ولي مي‌توان با يك نگاه واقع‌بينانه و بدون آسيب رواني زياد زندگي جديدي را آغاز كرد.
 
چطور شکست عشقی خود را فراموش کنیم؟

همه چيز را نمي‌توان فراموش كرد

نبايد انتظار داشت كه بتوان همه چيز را فراموش كرد. بسيار پيش مي‌آيد كه نمي‌توانيم خيلي از چيزها را فراموش كنيم به‌خصوص اگر خاطرات خوبي با آن فرد داشته باشيد. به هر صورت بخشي از آن خاطرات هميشه همراه ما خواهد بود.براي رها شدن از گذشته بايد ياد بگيريد كه ذهن را مديريت كنيد و هرلحظه نسبت به‌خودتان آگاه باشيد و نگذاريد ذهن هرگاه كه خواست به گذشته سفر كند. اگر دقت كرده‌باشيد بيشتر اوقات ذهن يا در گذشته سير مي‌كند يا در آينده و كمتر پيش مي‌آيد كه ذهن به همان زمان حال فكر كند.

اما چگونه مي‌توان ذهن را به زمان حال آورد؟ بايد اول ياد بگيريد ذهن‌تان را ببينيد و حواس‌تان باشد الان ذهن‌تان در كجاست؟ ذهن مثل كودكي بازيگوش مرتب بين گذشته و آينده گردش مي‌كند، با آموختن روش‌هاي بدست گرفتن افسار ذهن مي‌توانيد مانع سفر آن به گذشته‌هاي نامطلوب شويد.

دستور ايست دهيد

اين روش را روش ايست ذهني مي‌نامم، يعني لازم است خيلي محكم و مقتدر به ذهن‌تان ايست بدهيد تا نتواند به هركجا خواست برود. شايد براي همه ما پيش آمده باشد كه هنگام تماشاي تلويزيون يا در تاكسي يا... يك دفعه ذهن به سمت موضوعي در گذشته منحرف مي‌شود و براي دقايقي يا ساعاتي يا حتي چند روز كنترل ذهن از دست مي‌رود. در حقيقت اگر آگاه نباشيد و نبينيد كه ذهن‌تان در حال سفر به گذشته است نمي‌توانيد جلوي آن را بگيريد اما اگر حواس‌تان باشد به محض اين‌كه ذهن بخواهد به گذشته سفر كند به آن يك ايست محكم مي‌دهيد و از پيشروي آن جلوگيري مي‌كنيد. مي‌توانيد به‌خود بگوييد: «ساكت،  ديگر نمي‌خواهم بيشتر فكر كنم! ياهيس» يا در ذهن‌مان روي اين فكرها ضربدر بزنيم و جلوي آن‌ها را بگيريم.
 
چطور ذهن‌تان را خالي كنيد

گاهي هم پيش مي‌آيد كه ذهن ما آنقدر ازوقايع گذشته‌ و اتفاقات پيش آمده پر است كه انگار ظرف ذهن پرشده و در حال لبريز شدن است و مرتب وقايع در ذهن مرور مي‌شود و نمي‌توان به موضوع ديگري فكر كرد. ذهن تا حد معيني گنجايش دارد و بايد به نوعي از افكار نامطلوب و دوست نداشتني خالي شود. بهترين كار در اين زمان نوشتن است، كافي است هرچه در ذهن داريد بدون هيچ‌گونه انتخابي روي كاغذ بياوريد و هيچ‌چيزي را جا نيندازيد، بايد كاملا بدون سانسور و صادقانه بنويسيد تا ذهن كاملا تخليه شود.  بعد وقتي ذهن كاملا خالي شد، آن كاغذها را دور بيندازيد يا حتي بسوزانيد.

از اول به جدايي هم فكر كنيد

وقتي در مراحل آشنايي پيش از ازدواج يا دوران نامزدي هستيد بايد از ابتدا هر 2 باهم اين توافق را داشته‌باشيد كه ممكن است اين رابطه به دلايل مختلف از جمله تفاوت خانواده‌ها يا تفاهم نداشتن يا. . .  به سرانجام نرسد. در حقيقت بهتر است زوجين قبل از ازدواج با هم اين موضوع را روشن كنند كه قرار است مدتي را مثلا 6 ماه براي بدست آوردن شناخت باهم باشند تا تصميم بگيرند كه براي هم مناسب هستند يا نه! به همين دليل از ابتدا به هم وابسته نشويد. علاوه بر اين، براي پيشگيري از وابستگي از همان ابتدا هر روز و هر ساعت با هم صحبت نكنيد تا مبادا به فضاي احساسي وارد شويد. هرچقدر بيشتر به شناخت رسيديد كم‌كم رابطه را بيشتر كرده و احساسات را وارد رابطه كنيد.

اول شناخت، بعد احساسات

حواس‌تان باشد كه براي پيشگيري از آسيب‌ روحي در اين مدت آشنايي مثلا 6 ماه بايد شناخت‌تان جلوتر از احساس‌تان حركت كند، اگر احساسات زودتر از شناخت پيش برود ممكن است زود به هم وابسته شويد و ديگر دل‌كندن به اين آساني‌ها نباشد ونتوان نه گفت. در دوران نامزدي و آشنايي پيش از ازدواج هميشه اين خطر وجود دارد كه بين طرفين وابستگي به‌وجود بيايد. من هميشه به مراجعانم توصيه مي‌كنم، دريچه‌هاي احساس‌تان را زود به روي هم باز نكنيد و بعد از چند ماه كم‌كم از نظر احساس نزديك شويد.

صادق باشيد

اگر به هر دليلي در دوران آشنايي قبل از ازدواج و نامزدي به اين نتيجه رسيديد كه به طرف مقابل نه بگوييد، در اين مواقع توصيه مي‌كنيم حتما با طرف مقابل صادق باشيد. بهتر است شما با يك خاطره خوب از هم جدا شويد، بايد به اين بلوغ برسيد كه حتما لازم نيست جدايي‌با دعوا و دلخوري و حرف‌هاي آزاردهنده و... باشد، مي‌توان خيلي آرام و با آرامش از هم جدا شد به‌خصوص اگر همان اول به اين توافق رسيده باشيد و از ابتدا آگاه باشيد كه ممكن است از هم جدا شويد. در واقع هر كدام از شما حق داريد بدانيد چرا اين رابطه نبايد ادامه پيدا كند و همچنين شما بتوانيد با خود كنار بياييد.

توافق‌هاي بعد از جدايي

قبل از جدايي بهتر است با خاطره‌اي خوش با هم توافق‌هايي كنيد، مثلا اين‌كه ديگر با هم تماس نگيريد يا اگر وسايلي ردوبدل يا هديه شده به هم برگردانيد تا هم دوباره خاطرات را يادآوري نكند و هم ديگر بهانه‌اي براي تماس مجدد نداشته‌باشيد. يعني از همان ابتدا همه چيزها را آرام آرام از خود جدا كنيد.

با اقتدار «نه» بگوييد

اگر در دوران آشنايي يا نامزدي وابستگي به‌وجود آمده باشد، جدايي مشكل مي‌شود و حتي گاهي اتفاقات ناگواري مثل افسردگي و حتي خودكشي هم پيش مي‌آيد. هنگام جدايي نبايد تنها به فكر خود باشيم بلكه بايد حواس‌مان به حال و هواي طرف مقابل هم باشد چون وقتي وارد رابطه‌اي مي‌شويم ديگر تنها خودمان نيستيم بلكه مسئول طرف مقابل هم هستيم و نبايد كاري كنيم كه به او آسيبي برسد. اگر قطع يك دفعه‌اي رابطه ممكن است به او آسيب برساند، در اين جور مواقع پيشنهاد مي‌شود به‌تدريج رابطه كم شود. مثلا اگر 3 روز در هفته با هم صحبت مي‌كرديد حال آن را به يك روز در هفته تبديل كنيد تا آرام آرام طرف مقابل براي جدايي آماده شود. حواس‌تان باشد در اين مواقع از موضع قدرت وارد نشويد مبادا حرف‌هاي نابجا بزنيد و احساس طرف مقابل را زير سوال ببريد، مهم اين است كه شما هنگام جدايي رفتاري انساني داشته باشيد.

زمان و اقتدار به همراه هم كمك مي‌كنند تا بتوانيد وابستگي طرف مقابل را كم كنيد. اگر او ببيندمرتب و مداوم و با اقتدار شما به او «نه» مي‌گوييد و او هر راهي را امتحان مي‌كند ولي باز هم نه مي‌شنود، كم كم كنار مي‌آيد كه از شما دل‌ ببرد.

3 ماه زمان نياز داريد

وقتي ماشيني با سرعت زياد در حال حركت است،  هنگام ايستادن يك خط ترمزي روي زمين به‌وجود مي‌آيد، رابطه نيز چنين است. بعد از پايان رابطه مدت زماني طول مي‌كشد كه شرايط دوباره عادي شود. اين زمان در درجه اول بستگي به ميزان پذيرش شما دارد و بعد باتوجه به راه‌هايي كه براي مديريت ذهن‌تان انتخاب كرده‌ايد مي‌تواند اين زمان طولاني‌تر يا كوتاه‌تر باشد. معمولا 2 تا 3 ماه زمان مي‌برد كه فرد بتواند خود را با شرايط جديد وفق دهد، اصولا مي‌گويند، تغييرات رواني بعد از 3 ماه خودش را نشان مي‌دهد، البته اين زمان در آدم‌هاي مختلف مي‌تواند كمتر يا بيشتر باشد.

فردا سخت‌ تر از امروز است

اگر در دوران آشنايي به شناختي از طرف مقابل رسيده‌ايد و مي‌دانيد بايد رابطه را قطع كنيد ولي به‌دليل وابستگي اين كار براي‌تان راحت نيست با خود بينديشيد كه اگر امروز اين كار نكنيد ممكن است يك ماه ديگر يا يك سال يا حتي 5 سال ديگر با وضعيت بدتري جدا شويد، پس هرچه زودتر اين اتفاق بيفتد بهتر است. بايد اين بلوغ را در خود به‌وجود بياوريد كه خيلي اوقات اتفاقات زندگي مطابق خواسته شما پيش نخواهد رفت و زمان‌هايي نمي‌توانيد به خواسته‌هاي‌تان برسيد. اگر چنين تحملي را در خود به‌وجود بياوريد و از همان اول به‌خود بقبولانيد كه ممكن است در پايان آشنايي از هم جدا شويد ديگر از جدايي ضربه سنگيني نخواهيد خورد. بنابراين براي جدايي بايد اول در ذهن‌تان تصور كنيد كه اگر امروز جدا نشويد سال ديگر جدايي براي‌تان دشوارتر نخواهد بود؟ بعد بايد سعي كنيد جلوي خودتان را بگيرد و مشغول كارها و فعاليت‌هايي شويد كه كامل ذهن شما را به‌خود مشغول مي‌كند.
 
چطور شکست عشقی خود را فراموش کنیم؟

انرژي‌ تان را تخليه كنيد

اگر در دوران جدايي فقط در خانه يا تنها باشيد و هيچ كاري هم براي انجام دادن نداشته باشيد مسلما اذيت خواهيد شد. تمام ذهن شما آدمي است كه او را ترك كرده‌ايد و مدام در وسوسه زنگ زدن و ارتباط با او هستيد، پس بايد خودتان را مشغول كرده و دورتان را شلوغ كنيد، خود را در روابط اجتماعي و در بين دوستان‌تان قرار دهيد، به كارها و فعاليت‌هاي موردعلاقه‌تان مشغول شويد تا انرژي شما را به سمت ديگر ببرد چون عشق و دوست داشتن نوعي انرژي است كه به سمت شخص مورد علاقه شما معطوف است پس شما بايد اين انرژي را به سمت ديگري چون ورزش كردن، علاقه‌هاي شخصي، سفر و. . .  منحرف كنيد، گرچه ممكن است صددر صد فراموش نكنيد اما مسلما احساس بهتري پيدا خواهيد كرد.

از يك رابطه وارد رابطه جديد نشويد

گاهي پيش مي‌آيد بعد از جدايي از نامزدي قبلي بلافاصله موقعيت ازدواج ديگري پيش مي‌آيد. آيا در چنين مواقعي ازدواج مي‌تواند به فراموشي نامزد قبلي كمك كند؟ مثلا فرض كنيد در رابطه قبلي نامزدتان احترام چنداني براي شما قائل نبود، حالا در رابطه جديد شما به محض ديدن كوچك‌ترين احترامي‌ جذب مي‌شويد و به فاكتورهاي ديگر توجه‌اي نمي‌كنيد و تنها نداشته‌هاي رابطه قبلي را در رابطه جديد جست‌وجو مي‌كنيد. حواس‌تان باشد شما نبايد از رابطه قبلي فرار كنيد و تنها منتظر باشيد بدون فكر به فرد ديگري وابسته شويد. به همين دليل پيشنهاد مي‌كنيم بعد از قطع رابطه‌ نامزدي تا چند ماهي  نامزدي جديدي را آغاز نكنيد، بهتر است كمي صبر كنيد تا خودتان را پيدا كنيد و بعد در يك رابطه جديد قرار بگيريد چون در اينجا احتمال اشتباهاتي به‌وجود مي‌آيد كه مي‌تواند براي‌تان سنگين تمام شود.

با كسي حرف بزنيد

گاهي بعد از جدايي آنقدر فرد تحت فشار قرار مي‌گيرد كه بد نيست با يك مشاور صحبت كند چون شايد مشاور بتواند به او كمك كند تا از فضاي وابستگي بيرون بيايد چون گاهي مشاور به تحليل‌هايي از دوران كودكي و شخصيت فرد مي‌رسد كه مي‌تواند بسيار كمك‌كننده باشد، از طرف ديگر فضاي حمايتي جلسات مشاوره مي‌تواند كمك بيشتري هم بكند اما اگر هم فرد چندان تمايل ندارد از يك مشاور كمك بگيرد مي‌تواند احساساتش را با يك دوست صميمي يا يكي از اعضاي خانواده يا. . .  در ميان بگذارد همين بيان احساسات و گفت‌وگو مي‌تواند بسيار كمك‌كننده باشد و همچنين خود حرف زدن مي‌تواند بسياري از استرس‌ها و فشارها را از بين ببرد. البته خودتان درذهن‌تان بايد به اين پذيرش رسيده‌باشيد كه قطع اين رابطه به نفع‌تان بوده‌است، در اين حالت ديگران نيز با حمايت‌شان به شما كمك بيشتري مي‌كنند.

به‌دنبال تغيير باشيد

بعد از جدايي هرگونه تغيير محيطي مي‌تواند به شما كمك كند، مثلا سفر يا خريد وسيله‌اي ‌تازه يا... مثلا اگر از مدت‌ها پيش مي‌خواستيد ميز تازه‌اي براي خود بخريد، ‌حالا همان خريد مي‌تواند كمك‌كننده باشد. به سراغ كارهايي برويد كه مدت‌هاست انجام نداده‌ايد و انجام آن‌ها مي‌تواند حس‌هاي جديدي را در شما ايجاد كند، مثلا مي‌توانيد به سراغ كلاس‌هاي موسيقي يا‌سازي‌ كه مدت‌هاست آن را دوست داريد برويد يا آموختن يك زبان تازه يا... برويد تا حسابي مشغول شويد. در واقع به‌دنبال فعاليت جديدي باشيد كه تا به حال به آن نپرداخته‌ايد و مي‌تواند بسياري از انرژي‌هاي‌تان را تخليه كند و ديگر فرصت نكنيد به چيزي فكر كنيد.
 
چطور شکست عشقی خود را فراموش کنیم؟

نگران حرف مردم نباشيد

متاسفانه آدم‌ها متوجه نيستند كه وقتي به حرف ديگران اهميت زيادي مي‌دهند در واقع خود را تبديل به عروسكي مي‌كنند كه نخ‌هايش در دست ديگران است،  چون بايد خود را شبيه حرف ديگران كنند. ما يك‌بار بيشتر به دنيا نمي‌آييم و فرصت كمي هم در اختيار داريم، در اين فرصت كوتاه قرار نيست طبق گفته ديگران زندگي كنيم چون در اين صورت مسلما زندگي خود را باخته‌ايم. آدم‌هايي كه از كمبود خودباوري و اعتماد به نفس رنج مي‌برند و تاييد دروني ندارند معمولا در بيرون و در حرف‌هاي ديگران به‌دنبال تاييد هستند و منتظرند تا ببينند ديگران چه چيزي مي‌گويند تا عمل كنند. اگر بتوانيد خودتان تاييد را به‌خود بدهيد ديگر نيازي به حرف ديگران نداريد.
 
فرض كنيد در دوران نامزدي به دليل حرف مردم از طرف‌تان جدا نشديد ولي بعد از 10 سال دچار مشكلات زيادي شديد اما در اين موقعيت شما تنهاي تنها هستيد و هيچ كدام از آن‌هايي كه قبلا شما به دليل حرف‌هاي‌شان جدا نشديد حالا حمايت‌تان نمي‌كنند و شما در اوج مسائل و مشكلات‌تان تنها مانده‌ايد. بايد بدانيد مردم حرف‌هاي زياد مي‌زنند و شما بايد فقط به حرف‌هاي خودتان گوش كنيد، شما بايد جايي در زندگي‌تان تصميم بگيريد كه فقط خودتان باشيد؛ بدون نقاب، بدون فيلم بازي كردن و... .
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 102
در انتظار بررسی:5
آقای بی نام نامزد خانم بی نام
Iran, Islamic Republic of
19:16 - 1396/09/19
متاسفانه بعضی از خانمها خیلی دهن بین هستند و فقط براشون مهمه کی راجه به همسر آیندشون چی میگه! مشاورشون میشه یک دوست حسود که زیرکانه زندگیشونو بهم میریزه
این تقصیر اونا نیست اینقدر این خانمها ساده هستن که حرف هر کسی رو قبول میکنن در صورتیکه کافیه کمی فکر کنند ببینن مشکل ساز اصلی توی رابطه کیه اگر کسی رو دوست دارید واقعن باید بپاش بمونین نه تا تقی به توقی بخوره باروبندیل جم کنید زندگی بالا و پایین زیاد داره هنوزم عشق واقعی بین مردا هست که همه چیشو براتون بده اگه فقط با یک کلمه حرف حامیش باشید نمیخاد کار زیادتری انجام بدید فقط حامیش باشید و به عهدتون وفادار
برای همتون آرزوی خوشبختی میکنم
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1396/09/22
یه حیوون خانگی بخرین با اون مشغول بشین !
Iran, Islamic Republic of
13:35 - 1396/09/22
برترین تو این دوره زمونه پر از هوس و تنوع طلبی و شهوت تو عشق پیدا کن من شکستشم به جون میخرم والااااااااااااا............
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1396/09/22
ده دیقه گریه چند ساعت قدم زدن یه روز دپرس بودن یه هفته فکر کردن بهش و بعد زندگی عادی میشه, اگه رابطه درست بود که تموم نمیشد رابطه غلط هم هرچه زودتر تموم شه بهتره
Iran, Islamic Republic of
19:17 - 1396/09/22
هم اون که مقاله را نوشته هم شما دوستان که پیغام گذاشته اید نمی دونید عشق و شکست عشقی چیه؟بابا یعنی واقعا تا حالا کسی را از ته دل دوست نداشتین-چهره اش،رفتارش،صداش،خاطرات و... به این میگن عشق
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1396/09/23
من مهرماه تموم کردم - طرف اواسط آبان خبر عروسیشو گذاشت اینستاگرام -اصلا چطوری توی یه ماهو نیم آشنا شده،عاشق شده،عروسی کرده -ینی من اینقددددد بی ارزش بودم واسش که به راحتی فراموشم کرده و رفته با یکی دیگه-امروز همینطور که توی برف قدم میزدم های های گریه میکردم از ناراحتی- باورم نمیشه اینقد بی اهمیت بودم براش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۴
منم عین تو .... حاضر بودم براش بمیرم و یا همه چیزش بسازم با وجودی که معتاد بود بیکار بود دخترباز بود اما نمی دونم چراخدا باهام اینکار رو کرد... دیگه نمیخام به هیچ مردی فکر کنم
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1396/09/24
بعد ۸سال برگشته گفته من زندگی آرومی دارم با زنم،آره گفت با زنم؟آخه اگه زندگیت آروم بود ک خیانت نمیکردی ک زندگی منو نابود نمیکردی ک الان دستام بلرزه اشکام بیاد پایین من تورو ب اون بالایی واگذار کردم ،وقتی باعث دراومدن اشک کسی میشید با خدا طرفید دیگه
Iran, Islamic Republic of
19:12 - 1396/09/26
عاشق شدن جرم نیست ولی شکست عشقی مجازات زیادی داره.
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1396/09/30
من ی مدتی تو ی رابطه بودم و الان از طرف مقابل تموم شده ومن الان خیلی تو فکرشم خیلی داغونم سه روز گذشته و نمیتونم خودمو جمع کنم خیلی سخته...
Iran, Islamic Republic of
22:00 - 1396/10/02
منم قبلا عاشقم بوده ولی الان نیست خستم
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1396/10/12
بعد از 5سال عشق عاشقی انگشتر دستش کردم البته از اولش هم پدر ماد را در جریان بودن برگرده بهت بگه من کسی دیگه هم اومده خواستگاری 3ماه به دوتا توناون فرست میدم هرکس کاربارش زود تر جور شد اونو قبول میکنم این یعنی چی
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
دوست عزیز بنظر ینده اگه کم کم فراموشش کنی خیلی بهتره چون اگه واقعا نسبت به شما حسی داشت جز شما کسی رو نمیدید چه برسه به دادن وقت
United Arab Emirates
00:02 - 1396/10/18
منم سه سال از عمرم رو پای کسی گذاشتم که میگفت به جان مادرم از مادرت بیشتر دوست دارم ولی آخرش رفت با یه نفر دیگه دیگه هیچ مردی رو باور ندارم همه خیانتکارن
Iran, Islamic Republic of
19:37 - 1396/10/20
توف به هرچی عشق وعاشقی ودوست داشتن که توی این دنیا

وجود داره لعنت به هرچی نامرد وخیانتکاره لعنت به هرچی پسر که توی این

کره زمین هست ایشالا خذا نسلشونو از زمین زیشه کن کنه

تنهایی بهتر از ادمای بی ارزشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۹
خدایا همه ی خیانتکارا و نامردا رو نابود کن
Iran, Islamic Republic of
02:56 - 1396/10/21
وقتی تو رابطه هستی فک میکنی محشره عالیه تمومه حله ولی وقتی از تب و تاب عشق میندازت وقتی توقع داره بخاطرش عوض شی خودت نباشی از ی طرف غرور و شخصیتت جریحه دار میشه از یه طرف دل لعنتیت میگ بخاطرش اینکارو بکنم وقتیکبعد یه سال و خورده ای بهش میگی نه و دیگه کشش ندارم و خسته شدم و بعد از گذشت 6 ماه نتونی کنار بیای و شبا دلتنگش بشی و نتونی کس دیگه ای رو کنار خودت حتی تصور کنی!!
چرا وقتی دو نفر همدیگه رو دوست دارن اینجور همو اذیت میکنن هرکسی ک میخونه خواهشا بچه دار که شدید درست تربیتش کنید جهان سومی بارش نیارید منطقی و روشن فکر و ایده ال و صرف نظر از جنسیت بارش بیارید. عذابه عشقی که تهش ب جایی نرسه. وقتی قراره عشق وصال نداشته باشه بزرگترین حماقت احساسی بشر میتونه باشه
Germany
05:27 - 1396/10/21
بزینم دهنهمتون که عاشق شدید همتون مثه من خرین که باابا چراعاشق میشید فک کردین پیامبرین که می بینید دوربرتون پراز زخم خوردس ولی بازم واردرابطه میشیدوباخودتون میگید منکه شکست عشقی نمیخورم اخه گاومیشا بقیه ام همینومیگفتن که بدبخت شدن دیگه پس فک کردین به امید شکست خوردن واردرابطه شدن؟؟؟ ....
Iran, Islamic Republic of
05:55 - 1396/10/26
من تا حالا عشق واقعی رو تجربه نکردم
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
سلام تجربه نکتین خیلی بهتره
Iran, Islamic Republic of
08:33 - 1396/11/03
نظرات رو خوندم خیلی ناراحت شدم. چرا باید جامعه ما این قدر بیمار باشه همه به هم ضربه بزنند بعنوان روانشناس راه طولانی در پیش داریم.
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1396/11/11
شکست اصلش اونجاست بفهمی طرف بخاطر پولت تورو میخاست..
بخاطرش بهترین رشته تو ترکیه رو میخوندم اینقد اذیتم کرد افسرده شدم کالجو نرفتم اخراج شدم برگشتم ایران...خدا ازت نگذره عشق قلابیم...هیچوقت نمیبخشمت ایشالا یکی عین خودت جلوپات سبز بشه
Iran, Islamic Republic of
09:39 - 1396/11/14
اين چيزا ك تو سايتع اگ افاقع داشت ك هيچي شكست نميخورذ
بعد٢سال و ٢ماه چجوري فراموشش كنم
Iran, Islamic Republic of
02:09 - 1396/11/16
یکسال ونیم رابطه پاک داشتم فقط درحدصحبت ب بدترین حالت ممکن ترکم کرد هیچی کم نداشتم...
بعده کلی جون کندن فک کردم فراموشش کردم ولی
سه سال بعد اخرین روز دانشگام خیلی اتفاقی عکسش و دیدم ک با یکی ازدوستام نامزد کرده شیش ماه اخری ک بامن رابطه داشت بااونم بود...
داغ دلم تازه شد دیگ نشد فراموشش کنم...
آبروش، زندگیش دست من بود... دلم نیومد لطمه بزنم بش بخدا بخشیدمش ...

بعده اون ب اونا ک شکست عشقی خوردن مشاوره دادم
ولی زخمش همیشگیه
دلم سنگ شد
خیلی داغونم مخصوصا شب ها
کاش بشه از قلب مریضم بیرون بیادتانفس بکشه قلبم میخوادازجاش دراد....
مادخترا خیلی ظریف واسیب پذیریم خدارو داریم
خدابداد پسراودخترای نامرد برسه....
Iran, Islamic Republic of
08:59 - 1396/11/23
نمیگم همه مردها نامردی میکنن چون در این صورت حرفم عادلانه نیست ولی تف به غیرت هر چی نامرده پست فطرته - یک سال تمام به آقایی که چند سال از خودم کوچکتر بود و ابراز علاقه می کرد گفتم به درد هم نمی خوریم و دست از سرم برداره ولی اون هر روز با قسم و دلیل و برهان میگفت دوستت دارم و تحت هر شرایطی تو رو می خوام و کم کم منو به خودش علاقمند کرد ولی حالا خیلی راحت برگشته به من میگه ببخشید خانوادم مخالف ازدواج ما هستن و یکی دیگه رو برام انتخاب کردن - خدا ازت نگذره که اینطوری دل منو شکستی تو رو به خدا واگذار می کنم من با تو صادقانه و با دل و نیت پاک رفتار کردم ولی تو وقیحانه دل منو شکستی
Iran, Islamic Republic of
18:02 - 1396/11/28
سلام امروز دومین روز جداییمونه اونم باکسی ک تمام دلخوشیم بود سعی میکنم خودمو سر گرم کنم ولی خوب نمیشه میدونین چرا چون عشقم خالصانه عاشقم بود حتی یه بارم بهم دروغ نگفته بود همونجور که من بهش دروغ نمی گفتم ولی به قول خودش بخاطر مصلحت دیروز از خواب باشده بهم بی ام داده ک از زندگی من برو بیرون چون خانواده من ک چی بگم عموی بزرگم مخالفه الان بدجور شکستم جوری ک دیگه فک نکنم نای بلند شدن داشته باشم و بتونم تو زندگیم حتی ب کسی فکر کنم اخه دلم بیشش گیرههههههههههههههههههههه خدا یا اشنامون نکن یا وقتی اشنا شدیم جدامون نکن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
من تعجب می‌کنم خیلی از خانمها هی شکایت میکنن از پسرها که چرا خیانت میکنید چرا پای عهدتون نیستید اونوقت که. نوبتشون میشه خیلی راحت میزنن زیر همه چیز کدوم دختریه حاضره بخاطر عشقش تورو ی خانوادش که هیچ، جراتشو داشته باشه فقط احساسشون رو به خونوادشون بگن؟
گفت دوسم داره عاشقمه اما همین که ن شنید ازخونوادش سرد شد بعدش خیلی راحت تنهام گذاشت حتی نذاشت سعی خودمو بکنم همش بهونه میوورد من عاشقش بودم اونم دیوانه وار امیدوارم یه روز درک کنه...
امین
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۹
تا از مادرش جواب نه گرفت بهم گفت نشد ک بشه دیگ نمیخوام این رابطه رو ادامه بدم ...پس دلی ک اینهمه عاشقش بود چی میشه؟؟
اون دوستت دارمایی ک بهم گفت چی؟؟هه متنفرم از هرچی عشقه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۰
بعضی ها توی رابطه ی جور رفتار میکنن که انگار فقط خودشون هستن و بس انگار عشق بچه بازیه وقتی نمیتونی ی رابطه رو نگه داری به هر دلیلی غلط میکنی ابراز علاقه میکنی و باعث میشی طرف مقابلت دل ببنده
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1396/12/01
من جوری شکستم تاروز مرگم دلشکستم‌ همه پسرا نامردن.آقا من وقتی اون نامرد ت قلبمه چجور برم ازدواج کنم بخداسخته زن یکی باشی امادلت پیشش نباشه بخدا سخته
Iran, Islamic Republic of
16:27 - 1396/12/03
به دختر ها
مگر شما کسی رو نمیخایید که عاشقانه شمارو بپرسته و یکی مثل کوه پشت سرتون بایسته؟ پس چرا برای رسیدن به عشقتون هرچند کم تلاش نمی‌کنید؟یا حداقل صبر کنید؟ از نظر من حتی اینکه نظرتون رو درباره عشقتون به خونوادتون بگید کافیه مگه بعدش قراره تیغ بذارن زیر گلوتون؟(البته انصافا دخترایی هستن که پای عشقشون میمونن) عشقم همه چیزو خراب کرد، منم ناخواسته همه چیزو خراب تر کردم منم ازش هیچی نخواستم جز اینکه باور داشته باشه بهم، زود قضاوت کرد و رفت… . با وجود اینکه ادعای عاشقی می‌کرد بهم گفت من بخاطر تو حاضر نیستم آیندمو خراب کنم، هههه منی که حاضر بودم از همه دارو ندارم بگذرم بخاطرش بخدا حق من این نیست. بدم میاد از هرچی عشقه از هرچی آدم دورو. خودم با بقیه حرف میزنم ارومشون میکنم، اما درونم آتیشه…
United Arab Emirates
21:35 - 1396/12/08
امروز روز اول جداییمه ایشالا خدا ازش نگذره
Iran, Islamic Republic of
01:12 - 1396/12/10
سلام دوستان عزیز من برای بار دوم که اینجا پیام میگزارم به امید اینکه شاید حرف هام التیام بخش دل کسی باشه . منم تجربه شکست خیلی بدی رو داشتم .کسی عاشم شد به قول دوستی عاشق قلابی از هر دری وارد شد که بتونه من رو به خودش علاقه مند کنه .خانوادش هم باهاش همدست شدند از همه لحاظ من به اون برتری داشتم اغراق نمیکنم ولی حقیقت رو میگم . اومد خواستگاری خانواده مخالف بودن اما دیگه من تو چال وابستگی افتادم سه سال صبر کردم که شرایطش درست بشه قابل توجه اونا که میگن صبر کردن خوبه که بزرگترین اشتباه من بود. توی این مدت از هیچ محبتی بهش دریغ نکردم همیشه سعی میکردم براش بهترین باشم و عیار تمام خوبی ها باشم برام. در طول رابطه ما اصلا توهین به همدیگه نبود بسیار عاشقانه
یکی از روزایی که خیلی عاشقانه بودیم من متوجه شدم که نامزد کردن(البته من مدت ها بود متوجه تغییرات رفتاری ایشون شده بودم اما باور نمیکردم با توجه به تمام محبت هام همچین خیانتی ببینم)
که خودش و خانوادش بهم خیانت کرده بودن ولی من رو نگه داشته بودن نمیدونم به چه دلیلی.من توی این مدت خواستگارهای زیادی از دست دادم برای وفاداری احمقانه خودم.الان 73روز کاملا قطع رابطه کردم.ولی دوستان صبر کردن توی مسائل عاطفی اوج حماقت هیچ تضمینی وجود نداره که طرفتون بعد از چند سال به حرف هاش پایبند بمونه.من اینقدر به ایشون اعتماد داشتم که احتمال بد بودن خودم رو میدادم نه اون چون حتی طی مدتی که من شک کرده بودم با کسی هست بازم به شکلی قربون صدقم میرفتم که هیچ مردی اون شکلی قربون صدقه خانمش هم نمیره . پس گول حرف رو هم نخورید که هیچ تضمینی نداره. دوستان حرف سند نیست. شاید باور کردنی نباشه براتون از غم زیاد طی مدت 40روز ده کیلو وزن کم کردم. حال خوبی تجربه نکردم اما خدا رو شکر میکنم که تموم شد چون مطمئنم با اون خوشبخت نمیشدم.الانم فراموش نکردم ولی به آرامش نسبی رسیدم و مطمئنم که در آینده نزدیک حال دلم بهتر از قبل هم میشه و امیدوارم که هیچ وقت عشق به اون شکل رو هرگز تجربه نکنم. چون یه شروع غلط قطعا خاتمه غلطی هم داره حتی اگه به ازدواج هم ختم بشه. در ضمن شک نکنید که دنیا دار مکافات کسی که کسی دیگر رو فریب بده قطعا یه روز فریبی از همون جنس به سمتش برمیگرده .مطمئن باشید که خدا جبران کننده است و بهترین ها رو پیش میاره .از پرگویی خودم عذرخواهی میکنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۰
منی که عاشقانه عشقم رو می‌پرستیدم کسی رو که اینقدر دوسش داشته بودم که خدای من شده بود ارزش اینو نداشتم که منتظرم بمونه؟ همه مثل هم نیستن...
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1396/12/12
من تا حالا شکست عشقی نخوردم ینی عاشق نشدم که شکست بخورم ولی یچیزو خوب میدونم و میخام به اونایی که شکست خوردن بگم:چیزی که با زور بدست بیارین،کسیو با زوز کناره خودتون نگه دارین هیچ ارزشی نداره پس بیخیالش شین و به داشته هاتون فک کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۳
گفتن اینکه بیخیالش شی کار اسونیه
شما هنوز عاشق نشدین که بدونین درد عشق چطوریه آدم احساس میکنه نفسش بالا نمیاد انگار قلب آدم میخاد از جاش بکنه به خصوص شبا، احساس میکنی جایی بین زمین و آسمونی، حق با شماست کسی رو نمیشه بزور نگه داشت اما امان از درد عشق که باعث میشه آدم چه کارایی نکنه، آدم عاشق وقتی معشوقش رو از دست بده مثل دیونه ها رفتار میکنه بدتر از اون اینکه یه جور باید رفتار کنی که انگار حالت خوبه خوبه. عههههه.
Iran, Islamic Republic of
07:28 - 1396/12/13
خدا لعنت کنه هر چی مرد پست ، بی غیرت ، بی عرضه و دروغگو هست و خداوند ازشون انتقام بگیره اونهایی که دل دیگری رو به خودشون وابسته میکنن و بعد دل میشکنن من یکی گذشت نمیکنم و تا عمر دارم نفرین میکنم که هیچ وقت روی خوشبختی نبینه اون مردی که دل منم به بهانه مخالفت خانوادش شکست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۳
منم دختر خالم با مخالفت خونوادش پسم زد و الان هم مثل غریبه ها با من رفتار رمیکنه من عاشقشم هر کاری کردم برای اینکه دیگه بهش احساسی نداشته باشم! خواستم ازش متنفر باشم نتونستم! خواستم ازش بدم بیاد نتونستم! خواستم بدی هاشو بیارم جلو چشمم نبود چیزی! شاید هم بود اما من کور بودم و ندیدم! مثل اینکه نفرین شدم فقط ی حس بهش
داشته باشم اینکه عاشقش باشم کلا عشقش منو از درس و
زندگی عقب انداخته ولی دیوانشم خیلی نمیدونم تو این کار خدا چه حکمتی هست جز اینکه به کلی بدبخت شدم...
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1396/12/16
اميدوارم كسي به نام "م" كه يا نامرده واقعي هستش اين جا بياد و اين نوشته رو بخونه كسي كه گفت عاشقمه و فقط قصدش اخاذي بود و پنجاه ميليون تومان سر من كلاه گذاشت و رفت. احساسم رو خجش كردم ، پولهام رفت و حالا يك زن تنهام با كلي قرض و بدبختي و اون داره زندگيش رو با زنش سپري مي كنه . هر كسي را نتوان گفت كه صاحبنظر است عشق بازي دگر و نفس پرستي دگر است.
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1396/12/21
من تقریباسه ماهه بایه نفرواردیه رابطه شدم.ولی اون قبلایکیودوست داشته.اوایل میگفت فراموش کردم اماالان میگه نتونستم فراموش کنم بااینکه هیچ حسی بهش نداره.همین موضوع باعث شده یکم ازم دوربشه وبخوادبرای مدتی تنهاباشه..لطفاکمکم کنیدچیکارکنم که بتونم بهش کمک کنم فراموش کنه.خودشم خیلی میخوادفراموش کنه
پاسخ ها
بانوی خسته
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
دوست عزیز شما قرار نیست به اون کمک کنی که عشق سابقش رو فراموش کنه.از کجا اینقدر مطمئنی که هیچ حسی به اون فرد نداره .از نظر من خیلی وقیحانه است که یک خانم یا اقا با نفر بعدی که وارد زندگیشون میشه در مورد نفر قبلی حرفی بزنه. مطمئن باشید پرونده نفر قبلی هنوز براش کاملا بسته نشده.
Iran, Islamic Republic of
21:40 - 1396/12/23
من هشت سال پیش عاشق دوست پسرم شدم اونم عاشق من شد قرار شد با هم ازدواج کنیم ولی ازدواجمون به این آسونی نبود چهار سال طول کشید با هزار بد بختی با هم ازدواج کنیم و الان دارم با عشقم زندگی میکنم درسته اخلاق های به خصوصی داره که خانوادم میگن با هرکی دیگه ازدواج میکردی بهتر از اون بود ولی من میدونم اگه به عشقم نمی رسیدم میمردم از موقعی که باهاش ازدواج کردم خیلی اذیت شدم سه سال تو خونه ای که داشت سقفش و دیواراش میریخت و خیلی قدیمی بود با مادر شوهرم و خانواده شوهرم زندگی کردم و روزی نبود تو زندگیم دخالت نکن و زندگی رو برام جهنم نکن و شوهرم خیلی سرد باهام رفتار میکرد ولی الان خدا رو شکر خونمونو عوض کردیم و مستقل شدیم تو این سه سال میخواستم خودمو بکشم ولی خوش حالم تحمل کردم فقط به خاطر اینکه عاشق بودم و عشقم باعث شد سختی هارو تحمل کنم آرزو میکنم همه عاشق ها بهم برسن چون زندگی با عشقت خیلی شیرینه با همه سختی هاش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۴
خوش به حالت... واقعا خوشبختی من اگه جات بودم روزی دو رکعت نماز شکر می خوندم امروز تو تلگرام عکس پروفایل کسی که ع اش قش بودم رو دیدم که دست تو دست یکی به حلقه و گل گذاشته... دلم میخاد تو صورت دنیا چنگ بندازم
Iran, Islamic Republic of
21:37 - 1396/12/24
سلام
به نطرتون از این عشقا هنوز م پیدا میشه
۳۰ سال پیش قراربود با فامیل ازدواج کنم خلاصه بگم که چه عشق پاکی بهم داشتیم پاک که میگم یعنی اینکه من حتی نمیتونستم به صورتش نگاه کنم در حالیکه تو یک کلاس درس میخوندیم ...خدا اینو بهتره میدونه که وقتی هم صحبت ازدواج شد فقط خودشو میخاستم باایمان بود ووضع مالی چندان خوبی هم نداشت
تا مرحله عقد برنامه ردیف شد بعد یهویی خانوادش همه چی رو بهم زدن من و اونو داعون کردن من که هنوز داعونم ازدواج کردم ولی هنوزم .....آه آه پناگاهم سجاده نمازم هست ولی بخدا فراموش نکردم نمیدونم روز حساب منم طلب دارم .... ....یا تازه طرف فعلی من طلبکارم باشه یه عمر با دلشکسته روزهای زندگیموسپری کردم !!!
هنوز م گرفتارم ....فراموش کردن یعنی چه
خدا از سر باعث و بانیش نگذره .....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۶
با این حرفاتون خیلی منو میترسونید منم چند ماهی هست ازش خبری ندارم ولی بخداوندی خدا یک روز هم نشده که بهش فکر نکردم خیلی دوسش دارم خیلی نمیدونم واقعا چیکار کنم که فراموشش کنم هر روز صبح اولین چیزی که میاد تو ذهنم خودشه فرشته یکی یه دونه خودم.
Iran, Islamic Republic of
09:30 - 1396/12/26
خوشبحالتون بهتون حسودیم میشه کاشکی عشقم یه نمه از شما یاد میگرفت با ی نه شنیدن زد زیر همه چیز خیلی زود نفسش برید.از صمیم قلب براتون ارزوی خوشبختی میکنم.موفق باشد.
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1396/12/27
من 4 سال با یکی بودم 2 سالش عاشقانه همدیگه رو دوست داشتیم طوری دوسم داشت که اسممو خالکوبی کرد رو دستش منم اونو خیلی دوست داشتم2 سال بعدی بهم خبر میدادن با فلانی قرار گذاشته اون حاشا میکرد ومنم میدونستم دروغ میگه بازم رو خودم نمیاوردم میبخشیدمش تا اینکه دیشب لایو گذاشت تو اینستا دوستم دید چطور یه دختره براش عشقم عشقم میکرده منم دیدم داغون شدم از داغ دلم تل و اینستا هم پاک کردم نمیدونم چیکار کنم خسته شدم از ادمایی که ارزو دارن باهات باشن تا اینکه ارزو شون برا ورده میشه بیخیال همه چی میشن... خدا فقط یه چیزی میخوام اونم اینکه به حال وروز من بیوفته و درکم کنه...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۷
شما مطمئنی اونم عاشقتون بوده؟بعنوان یک پسر بهتون میگم اگه واقعا دوستتون داشت حتی برای یه لحظه فکر خیانت به سرش نمیزد .خوب منم عاشق شدم فکر خیانت که هیچ حتی به بقیه دخترا هم نگاه نمیکردم الان هم که جدا شدیم حوصله هیچ دختری رو هم ندارم.دست خودم نیست عاشقشم همیشه فقط اون جلو چشمامه
Iran, Islamic Republic of
20:05 - 1396/12/29
سال نو به همه دلشکسته های عاشق مبارککککککک
به امید روزی که سال نو رو با لایقترین ها جشن بگیریم
Iran, Islamic Republic of
12:20 - 1397/01/01
نامرد بی معرفت تمام آرزوهامو به دلم گذاشت...حتی نذاشت اولین عیدمون رو پیش هم باشیم.... خیلی راحت بعد 10 ماه نامزدی گذاشت رفت.همش الکی بهونه میگرفت..حالا من موندمو این همه خاطرات....من از دوری اون بغض میکنم گریه میکنم...اونم به فکر اینه ک چه جوری منو بده زندان...!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۰
من ۴ماهه که نامزدیم با کسی که واقعا عاشقشم حتی اونو بیشار از عشق اولم که ۴سال با خانواده هامون جنگیدیم و بهم نرسیدیم دوس دارم دیوانه وار همو میخواستیم تا اینکه دیشب نمیدونم چیشد که زنگ زدن مامانمو همه چیو تموم کردن گفتن اخلاقاشون بهم نمیخوره.دروغ میگفتن زنگ زدم ب نامزدم تا بپرسم جریان چیه اون با لحن بدی گف همچی تموم شده خوبی بدی دیدی حلال کن.از دیشب از بس گریه کردمو خودزنی کردم هلاکم تورو قران واسم دعا کنید من هم عشقمو از دست دادم هم غررورمو.من بدون اون میمیرم بخدا
United Arab Emirates
14:14 - 1397/01/01
امیدوارم که سال جدید بر همگی مبارک باشه و سال به گل نشستن آرزوهای همگیتون باشه دوستان عزیزم
United Arab Emirates
15:59 - 1397/01/02
پاتریکم، میدونیم جنسش با همه فرق داشت،تا ابد پیشه خودم نگهت میدارم....
Iran, Islamic Republic of
23:14 - 1397/01/05
بهم می گفت کائو قلبش من دارم فقط 1 هفته نبودم رفت با یکی دیگه نمی تونم فراموشش کنم
Iran, Islamic Republic of
02:03 - 1397/01/07
سلام دوستان من ۸ ماهه با ی اقایی وارد ی رابطه شدم که زن داره میدونم نمیتونه تا اخر با من باشه ولی میخوام رابطه رو تموم کنم مثل مردن میمونه موندم چکار کنم میدونم هر چقدرطول بکشه شکستش سختره دارم دیونه میشم
پاسخ ها
ی
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۷
شما دارین به زندگی ی نفر دیگه آسیب میزنین خیلی زود از این رابطه بیاین بیرون
Iran, Islamic Republic of
07:53 - 1397/01/07
درد عشق هیچ درمانی نداره و تا زمانی که زنده ای فراموش نمیشه کاش هیچ وقت عاشق نمیشدم و کاش میدونستم چطور میشه آلزایمر گرفت .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۹
میترسم آلزایمر بگیرم همه رو فراموش کنم بجز عشقم
Iran, Islamic Republic of
23:48 - 1397/01/07
بعد از هفت سال رابطه یهو زد زیر همه چی...گف من با تو خوشبخت نمیشم و مسئول خوشبختی تو هم نیستم ..الان سه ماهه رفته من موندم یه عالم خاطره
Iran, Islamic Republic of
11:21 - 1397/01/08
من که عشق هیچکس وباور نمیکنم
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1397/01/08
منم یه دختر بیخیال راحت با فامیل بودم واهل دوستی با هیچکس.تا اینکه یکی از پسرهای فامیل خیلی بهم محبت میکرد به طوری که همه بهم میگفتنند تا من کمکم واقعا دیدم همه راست میکنند اونقدر بهم محبت میکرد که خواهر ومادرش نسبت به من حسادت میکردنند ولی من بیخیال مثل همیشه به خاطر اینکه خانواده اش فکر نکنند من مقصرم به اونا میگفتم داداشام چطورنند الان باهام خوبند خوانواده اش ولی پسرشون جایی که من باشم حضور پیدا نمیکنه ولی خوشحالم از اینکه به خاطر من بین من وخانواده اش یکی رو انتخاب نکرد وبرایش ارزوی خوشبختی میکنم چون پسر خوبوایده عالی بود.من یکی از معیار ازدواجم این بود همینطور که پسر ی من میخواد خانوادهاش هم با جان دل من وبخوانند
Iran, Islamic Republic of
01:52 - 1397/01/09
توزندگیم عاشق یه نفر شدم ولی اول منو وابسته خودش کرد گفت که دوستت دارم واسه ازدواج تورو میخوام بعدش هم منو ول کردو رفت بنظرتون چیکار کنم که عاشقم بشه
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1397/01/10
من ۴ماهه نامزدیم دیروز نمیدونم‌چیشد بهمش زدن گفتن اخلاقاشون بهم نمیخوره. ما واقعا عاشق هم بودیم.ولی وقتی دیروز زنگ زدم جریانو بگم ک چرا بهمش زدن با لحن بدی گف هرچی بینمون بود تموم شد خوبی بدی دیدی حلال کن.باورم نمیشع تا دیروز قربون صدقم میرف خانومم خانومم میکرد.از دیشب از بس گریه کردم و خودزنی کردم هلاکم.تورو خدا واسم دعا کنید.من نمیتونم فراموشش کنم.من هنوز تو شوکم ک اینکه مث خر عاشقم بودچیشد پس
پاسخ ها
بانوی خسته
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۲
دوست عزیزم خودزنی نداره اونی که باید کتک بخوره شما نیستی اونه بعدشم این روزها حرف رو همه بلدن بزنن به عمل کردن به حرف که نیست به حرف همه خوبن درحق شما ظلم کرده ولی آخر دنیای شما نیست قوی باش یکیشما رو دوست داشته الان دیگه ندارهبه شما این فرصت رو داده که کسان دیگر رو عاقلانه تر انتخاب کنید
چیزی که میگم قبولش به عنوان یه احساس سخت ولی به لحاظ منطق بسیار راحت.ذکر یونسیه قلب رو آروم میکنه
Iran, Islamic Republic of
02:32 - 1397/01/11
سلام.کسی که درحد مرگ دوستش داشتم گذاشت و رفت... واقعا مسئولیتی درمقابل احساسم نداشت؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:58 - 1397/01/12
عشقم دیروز رفت واس همیشه.آخه لعنتی نگفت من چجوری کنار بیام.قرار بود تیرماه عقد کنیم.آخه خدا چرا با من اینکارو میکنی،اینجا کسی واس درد هست با آی دی تلگرام حرف بزنیم
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۶
سلام عزیزم منم مثل خودتم خعلی تنها خعلی عاشق حتی خانوادم دیگه قبولم ندارم احساس میکنم خعلی محکم زمین خوردم .
France
02:46 - 1397/01/15
لعنت به هر چی خائن و نامرده
Iran, Islamic Republic of
11:26 - 1397/01/15
کلا رابطمون 5 ماه طول کشید که وسطش 45 روز جدا بودیم و من برگشتم طرفش... یه دختر اروم و مهربون و خوشگل و تحصیلکرده ... اما خب نخواست دیگه ...وقتی نمیخوادت جواب پیامتو 5 ساعت یبار میده وقتی نمیخوادت قهر و اشتیت زیاد براش مهم نیست ... وقتی نمیخوادت هر روشی که بکار ببری که عاشقش کنی جواب نمیده ... وقتی نمیخوادت باید ول کنی و بری ... ماه اول از جدایی گذشت و حالم بدتر شده ... اما ایمان دارم خوب میشم و ایمان دارم ازین روزای بد فقط یه سری خاطرات مبهم باقی میمونه ... یه قول به خودم میدم : قدر خودمو بیشتر بدونم ... من لایق اینم که همونقدر که عشق میدم همونقدرم عشق دریافت کنم ... دوستان همه چی دست خودتونه ... این حس میتونه شما رو تا جنون و اعتیاد و افسردگی و پاشیده شدن زندگی پیش ببره و هم میتونه بشه یه تجربه قشنگ که بعد از چند سال وقتی یادش افتادید یه غم لذت بخش بیاد سراغتون ... زندگیمون یه هدیست که نباید خرابش کنیم ... تحصیلات و چهره و خانواده و پول ملاک بهتر بودن عشقتون نیست ...یه نفر وقتی بهترینه براتون که احساسشو نثارتون کنه ... بیاید قول بدیم نذاریم یه تجربه از پا درارمون ...
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1397/01/15
کاش بمیرم همین...الان پنج ماهه شبو روز ندارم...
Germany
00:52 - 1397/01/16
منم عشقم رفت سه روز قبل سال تحویل
یدفعه رفت یدفعه نامزد کرد تا روز قبلش با من صحبت میکرد لما در حین صحبت با من رفت خواستگاری و روز سال تحویل عقد کردن و رفتن ماه عسل من موندم و التماسایی که بهش کردم و محل نذاشت و گوشیشو قطع کرد و خاموش من موندم و یه بدن یخ زده که فقط میلرزیدم من بودم و فقط راه رفتن تو حیاط و گریه کردن من موندم و ۴ روز هیچی نخوردن تا کارم رسید به بیمارستان. نمیدونم زندگیشون چی میشه اگه من بودم انقدر میترسیدم که خوشی و زندگیمو توی لحظه ای بنا کنم که میدونم عشقم داره زجر میکشه حداقل یه هفته قطع میکرد رابطه رو و بعد میرفت. سر تحویل سال فقط توی حیاط راه میرفتم و گریه مبکردم تا از حال رفتم.
از اون موقع تا الان هر موقع چشمامو میبندم خوابشو مبیبنم وقتی صبحها از خواب پا میشم انگار یه غم سنگینی رو دلمه و همش توی اتاقمم و بفکرش دارم داغون میشم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۷
وایی خیلی سخته خدانصیب هیچ کس نکنه خدا صبر بده بهت من که گریه ام سرازیر شد شما دیگه جای خود داری
Iran, Islamic Republic of
02:26 - 1397/01/16
سلام من چند سال پیش عاشق یه دختری شدم که هم دیگرو خیلی دوست داشتیم ولی اون به زور باباش با یه پسری که اصلا هم دوست نداشتن ازدواج کرد از اون به بعد عاشق هیچ دختری نشدم و به سختی تونستم فراموش کنم حالا خیلی تنها شدم هرچی دنبال یه دختر میگردم نیست نمیدونم چی کار کنم دارم از تنهایی دیونه میشم خداااایا کمکم کن یکی رو شبیه اون پیدا کنم
Iran, Islamic Republic of
03:05 - 1397/01/16
بعد مدت ها عاشق یه دختر شدم گفتم مذهبیه و وفا داره و اینا.....اما بعد جدایی تجربه شد که دین تاثیر زیادی تو شخصیت ذاتی ادما که علاقه هاشون چی هستش نداره. ادم خسته میشه از بس نمیرسه باید برم تو کار بیخیالی
Iran, Islamic Republic of
03:19 - 1397/01/17
قدیم ها که برای یه مدت گوشی نداشتم خیلی سخت میگذشت بهش هروز زنگ میزد خونمون و به هر بهانه ای که با من صحبت کنه یه سری انقدر زنگ زده بود که کم مونده بود گوشیمون بسوزه یادم میاد خیلی دوسم داشت میگفتی اصلا
دنیا بدون تو صفا نداره و هروز لحظه شماری میکردم تا ساعت دو بشه خیلی حس خوبی بود یکی عاشقت باشه خاطر خواه داشتم ولی هیچ کدومشون واسم اون نمیشد یک ماه من گوشی نداشتم و مرتبا ساعت دو زنگ میزد کم کم عاشقش شدم بهش وابسته شدم بعضی شبا دیونش میشدم دردش نابودم میکرد دیگه خودم خودمو فراموش کرده بودم فکرو ذکرم فقط اون بود تو اوج این عاشقیا گفت تنها با من نیست بخاطر مشکلی که داشتیم یعنی مشکلی که شده بود دغدغه جفتمون هضمش خیلی سخت بود حرف های مردم ی طرف نرسیدنمون ب همم ی طرف من همش فکر میکردم چون خیلی دوسم داری میخوایی فکرت از سرم بیفته داری دروغ میگی که با کس دیگه در ارتباطی با این باور حال خودمو خوب نگه میداشتم بعد یه مدت دیدم نه مثل اینکه قصیه داره جدی میشه و اون عاشق و فارق میشه وقتی که خوب بود من حالم بد میشد میدونستم که این ارامش قبل طوفانه میدونی افتاده بودم توی یه مرداب که هرچه دست و پا میزدم خلاص ک هیچ بیشتر گرفتارش میشدم گذشت و گذشت شد یک سال این یه سال خیلی سخت گذشت به من خیلی بعد از یه مدت فهمیدم که با دوستم دوست شدن و انگار همم دوست دارن نمیدونم واسه من که خیلی سخت بود ولی شاید باهم خوشبخت باشن نمیگم که منو فراموش کرده نه میگه همش دروغه ولی تصمیم این بود که برم ایا من اشتباه کردم؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1397/01/24
گویند که چون میگذر هیچ غمی نیست
اما که به والله همین درد کمی نیست
Iran, Islamic Republic of
03:37 - 1397/01/24
سه سال عاشقانه باهم بودیم صب تا شب از حال هم با خبر بودیم تا اینکه توی یک بیمارستان استخدام شداز یکی از دوستاش پرسیدم سرکار چجوریه رفتارش با بقیه ک عشقم متوجه اینکارم شد و فکر میکرد من با دوستش رابطه داشتم ب جوونیم قسم من فقط در مورد خودش کنجکاو بودم.گفت مهرت از دلم رفت دیگه مث قبل نمیتونم باهات باشم.هی با هم قهر بودیم باز دو سه روز آشتی میکردیم تا اینکه دیدم جلوی روم خیلی عادی داره با دو نفر پی ام بازی میکنه دل و قلوه میگرفت گفتم رابطه رو تموم کنیم خیلی راحت گفت آره ما ب درد هم نمیخوریم درجا خشکم زد.همه جوره بلاک ومسدودم کرد .میگفت تو بهم جنون داری من اینو نمیخام.خیلی راحت ولم کرد.سه شب ک نخوابیدم از فکرش نمیتونم بیام بیرون .لعنت ب عشقی ک انقد الکی دنبال بهانه باشه ک ولت کنه
پاسخ ها
یه پسر
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
موندنی راهش رو پیدا میکنه و رفتنی بهانه اش.بعضی وقتا اون کسی که میگفت میمیره برات و بدون تو نمیتونه زندگی کنه یه جوری تنهات میذاره راحت!انگار که هیچی نشده ی .
Iran, Islamic Republic of
05:17 - 1397/01/24
میدونید چیه 4 ساله عاشقانه با یکی دوست هستم.....خیلی دوستش دارم اونم دوستم داره این آخر آخرا خیلی اذیتم میکنه فکر جدایی زده به سرم ولی از اینکه بدون اون قراره به چه روزی بیوفتم منو میترسونه باید باهاش حرف بزنم چون طاقت اذیت کردن رو ندارم.دختری هستم که 4 سال به هیچ پسری نگاه نکردم.این اذیت ها حق من نیست.....
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1397/01/24
کاش زمانی که میرفتن .. خاطره هاشونم با خودشون میبردن ... منو خاطره هاش میکشه نابودم میکنه ... فقط خاطره هاااااش
Iran, Islamic Republic of
02:37 - 1397/01/26
سلام من ۶ سال باهاش بودم و بعد بنا به دلایلی و اجازه ندادن پدر نشد که باهم ازدواج کنیم.الان ۲ ساله که ازدواج کردم و تو خونه خودم هستم.اولا زیاد تو ذهنم نمیومد و فکر میکردم فراموش شده ولی الان دارم خیلی عذاب میکشم.دیگه چند ماهه که مربض شدم از فکر و خیال و بهم خوش نمیگذره.همسرم فوق العاده ادم با محبت و مهربانیست ولی من دلم جای دیگست.ناگفته نماند که بعد جواب رد پدرم اول ایشون زن گرفتن و بعد من ازدواج کردم.اون خوش بخته و انگار فراموش کرده همه چیزو ولی من…تو رو قرآن واسم دعا کنید که همه چی از یادم بره و حالم خوب بشه تو را به خدا دعا کنید.اعتماد به نفسمو به طور کامل از دست دادم.واقعا مریض شدم.چکار کنم؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
خواهر عزیز هیچ راهی برای فراموش کردنش وجود نداره!اصلا سعی نکنید فراموش کنید چون حالتون بدتر میشه،بجاش سعی کنید با واقعیت های موجود کنار بیایید اینکه بعد از دو سال شما دارید عذاب میکشید ناشی از اینکه هنوز به ایشون علاقه دارید،این علاقه هیچ وقت از بین نمیره اما با سعی و اراده شما میشه کم و کمترش کرد مثل اوایل.خود گولزنی در بسیاری موارد کمک میکنه حداقل من که فقط با این راه تونستم حالمو بهتر کنم.
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1397/01/26
سلام عشق منم ترکم کرد و رفت الان ۵روزه داغون میشم البته مجبور شد خیلی سختی به خاطر من کشید اونم قلبش پیش منه به هر حال رفت هیچ امیدی واسه زنده موندن ندارم چند بار قسط خودکشی کردم .سه شنبه لعنتی ۲۱سال جدید سگی .ولی نظرات شمارا میخونم یکم اروم میشم لااقل همدرد دارم
Iran, Islamic Republic of
11:41 - 1397/01/27
سلام ، خیلی دردناکه ، بعضیا چرا دلشون از سنگه دوباره چطوری ارامش روانی به ما برگرده
Iran, Islamic Republic of
01:34 - 1397/01/28
هرچقدر قسم میخورد عاشقمه بجز من با کسی دیگه ازدواج نمیکنه.اولین آخرین عشقم بود بهم خیانت کرده وقتی هکش کردم فهمیدم
Iran, Islamic Republic of
09:43 - 1397/01/28
بعد سه سال عاشقی به من گفت بخاطر شرایط مالیم نمیتونم ادامه بدم که خوشبختت کنم. من بخاطرش همه کاری کردم حتی دانشگاهم رو جایی زدم که شهر اون باشه که کنارش باشم ولی اون منو تنها گذاشت توی این شهر غریب خیلی برام سخته نمیدونم چطور باهاش کنار بیام...قلب دختر و پسر موقع عاشق شدن شکنندس مواظب باشین خدایی هم هست که جواب اشکاشونو بده
Iran, Islamic Republic of
14:48 - 1397/01/29
۱۸ سالمه و نمیگم مذهبی ام ولی چادر میپوشم و به خدا و پیغمبر اعتقاددارم و گاهی اوقات نماز هم میخونم،والدینم از بچگی منو به درس خوندن تشویق کردند و تمام فکر و ذکر من درس خوندن بوده و هرگز وارد دوستی های خیابانی نشدم اما از ۷ سالگیم به پسر دایی ام که چهار سال از من بزرگتر است علاقه مندم او هم همینطور و بارها مادرش به شکل های مختلف از نجابت من و علاقه پسرش به من گفته ، اما مادرم هر بار گفته من مثل خواهرپسرش هستم و من قصد ادامه تحصیل دارم . خانواده آنها مخالف ادامه تحصیل دختر هستند اما پدر و مادر من عقیده دارم دختر باید درسش را کامل کنند آن وقت ازدواج کند، پسر داییم خلاف کاره و با پول خلاف خونه و ماشین خریده و رفیق بازه ولی والدین من هردو کارمندن و افراد متشخصی هستن ، گفتم عیب نداره کمکش میکنم تا آدم بشه ، این رو هم بگم که ما دو تا حتی یکبار هم از زمانی که بزرگ شدیم به هم ابراز علاقه نکردیم چون هر دو تامون آدمای مغروری هستیم .دختر عمویی ۱۹ساله دارم که به خاطر اخلاق مادرش با آنها خیلی رفت و آمد نداریم اما ما از بچگی مثل دو خواهر با هم بودیم و از همه چیز زندگی هم خبر داشتیم. ۴،۵ سال پیش وارد دوستی های خیابانی شد جوری که یک سال به مدرسه نرفت و من درحالی که کوچکتر بودم با دلسوزی هر بار اورا پند میدادم که این کارها آخر و عاقبت ندارند و حتی از بی آبرویی نجاتش دادم . وقتی مادرش فهمید برای اینکه من چیزی از دخترش به بقیه نگویم رابطه را خیلی کمتر از قبل کرد در حالی که من راز دخترش را در سینه ام نگه داشتم . هفته پیش پسرداییم به خواستگاری دختر عموم رفته و این جمعه نامزدی آنهاست. من وقتی امروز این موضوع را فهمیدم خیلی ناراحت شدم و از صبح تا حالا لب به غذا نزدم و فقط گریه میکنم . تعجب کردم از اینکه چطور پسر داییم که از گذشته دخترعموم آگاه بود و همیشه از بدی او پیش ما صحبت می کرد اینقدرعاشق او شده. من از ازدواج آنها ناراحت نیستم فقط دلم به حال خودم می سوزد که از دو تا از نزدیک ترین هایم بدترین ضربه را خوردم.دختر عموی نامردم از علاقه ما دوتا به هم خبر داشت ، حالا چطور شده که انقدر اون رو دوست دارد و بدون توجه به من میخواهد با او ازدواج کند؟ هدفم پزشکی هست و امسال محال است که به آن دست پیدا کنم و میخواهم یکسال پشت کنکور بمانم تا پزشکی تهران قبول شوم اما از طرفی میخواهم هرچه زودتر از این شهر بروم تا بتوانم کمتر به این دو نفر فکر کنم‌ . خیلی حالم بده و شک دارم بتونم خودم رو راضی کنم جمعه برم جشن اونها و بهشون تبریک بگم :(
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۹
خدا بهتون صبر بده فقط همینو میتونم بهتون بگم غم شکست عشقی حتی از غم از دست دادن عزیز هم بدتره اما اینو بدونید شما هنوز خیلی جوون هستید و راه زیادی در پیش دارید نمیگم در گذر زمان عشقتون رو فراموش میکنید یا علاقتون رو بشون از دست میدید چونکه غیر ممکنه اما این شکست رو بعوان ی تجربه برای اینده تون در نظر بگیرید و بدونید همین که وارد جامعه و دانشگاه بشید قضایا و مسائل زیادی سر راهتون قرار میگیره اون زمان است که قدر این تجربه رو خواهید فهمید.موفق باشید.
United Arab Emirates
00:03 - 1397/01/30
منم ٤ ماه با كسي ك ٣ سال ازم كوچيك تَر بود دوست بودم واقعا دوسش داشتم با اينكه از اول ميدونستيم فازمون ازدواج نيس،اما ي ماه اخر خيلي سرد شده بود بهانه هاي الكي مياورد منم خيلي تحمل كردم ولي ديدم ديگه فايده نداره الان ٣ روزه كات كرديم
Iran, Islamic Republic of
02:08 - 1397/01/30
چقد رابطه های امروزی بد شده!! همه نظراتو خوندم دلم شکسته بود شکسته تر هم شد!میگفت عاشقمه منو به حد مرگ دوست داره منو وابسته خودش کرد و رفت بعد یک ماه دوباره برگشت و حرفایی زد که دوباره منو خام میکرد ولی من واستادم و جنگیدم به حرفاش اعتماد نکردم الان دو ماهه که برگشته تو این دو ماه دو بار فقط بهش اجازه دادم منو ببینه که تاوان اشتباهشو پس بده بدونه چیکار کرده بدونه اشک یه دخترو دراوردن تاوان داره... شماها هم به هرکسی اعتماد نکنید
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1397/01/30
ممنونم این متن خیلی کمکم کرد
از اول بدرد هم نمیخوردیم هی کات میکردم بر میگشتم چون وابستش بودم ولی خانوادهامون اصلا بهم نمیخوردن دقیقا خط قرمز خانواده ما اونا بودن و اینکه خیلی سعی کرد رو نقطه احساسم پا بذار احساساتیم کنه بمونم باش هنوزم دورا دور این کارو میکنه من افسرده شدم چنبارم بقصد کشت قرص خوردم ک بی فایده بود اگ خانومی هست ک این کامنتو میخونه میخوام بهش بگم اگ طرفت بفهمه خیلی حساسی دیگه کارت تمومه سعی کنید خودتونو جلوش کنترل کنید من یکم استرسب بودم نتها کمکم نکرد بلکه بدترم شد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۳۰
خانواده هاتون بهم نمیخورن خوب نخورن!مگه قراره شما با خانواده عشقتون زندگی کنید یا برعکس؟؟؟این خونواده ها هم به قول خودشون صلاح بچه هاشونو میخوان اما در نهایت غیر از بدبختی هیچی نصیب بچه هاشون نمیشه. مهم شما و عشقتون هسنید و بس نه پدر و مادر و هیچکس دیگه تا اخر باتون نمیمون تنها کسی که تا خود قبرستون کنارتونه عشقتونه اگه دوسش دارید و دوستتون داره همدیگرو از دست ندید تا یه عمر با حسرت زندگی نکنید.
بانوی خسته
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۲
خانواده ها توی ازدواج خیلی مهم هستند وقتی یه آقا و یا یک خانم وارد یک خانواده میشن میشن عروس و داماد که هرکدوم جایگاه خودشون رو دارن و باید به اونها احتراماتی بشه که اگر خانواده ها اون ها رو نخان زندگی براشون به شکلی برزخ میشه ما حق نداریم کسی رو وارد زندگیمون کنیم که خانواده اصن اون شخص رو تحویلات نمیکنن .از نظر من که پذیرش یه فرد به عنوان عروس یا داماد درخانواده همسر خیلی مهمه
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1397/01/31
الان ده روزه بهم زدم با ۱۱سال وابستگی ، از بس غمگینم ک نه گریه میکنم نه هیچ کاری، البته گریه هامو میخورم بغضهامو نگه میدارم، شرایط روحیم اصلا خوب نیست بی اراده آه میکشم، فقط دوس دارم بمیرم
اصلا بهم نمیخوردیم ولی همدیگه رو دوس داشتیم، الان دوس دارم معجزه بشه فقط
یه حالت معلق بین زمین و آسمانم، دوس دارم برگرده و مشکلاتش حل شده باشه ولی میدانم دیگه تمام شد
Iran, Islamic Republic of
03:21 - 1397/02/02
با سلام

میخواستم بگم تو این دنیا هیچ عشقی دیگه وجود نداره من خودم ۳ سال عاشق یه نفری بودم که من رو باید میپرستید به خاطره خیلی موقعیت ها ولی فهمیدم که هوس تو این دورو زمونه حرف اول رو میزنه هیچ کسی از عشق سر در نمیاره
Iran, Islamic Republic of
03:21 - 1397/02/02
با سلام

میخواستم بگم تو این دنیا هیچ عشقی دیگه وجود نداره من خودم ۳ سال عاشق یه نفری بودم که من رو باید میپرستید به خاطره خیلی موقعیت ها ولی فهمیدم که هوس تو این دورو زمونه حرف اول رو میزنه هیچ کسی از عشق سر در نمیاره
Iran, Islamic Republic of
03:25 - 1397/02/02
سلام

عشقی وجود نداره
من با ۲۶ سال سن کارهایی کردم برای عشقم که خودش برلی خودش نکرده بود ولی اخر سر من رو زندان هم انداخت لعنت به هر چی عشقه
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج