12 راز زنانی که شوهرشان عاشقشان است
۱۷۷۳۹
۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
۲۲۹۱۳۴ 
ممكن است شما هم مثل خيلي‌هاي ديگر فكر كنيد مرد‌ها دوست ندارند احساساتشان را به اشتراك بگذارند. اغلب ما گمان مي‌كنيم كه آن‌ها ذاتا همين‌طور هستند و با چنين شخصيتي به دنيا آمده‌اند و به همين دليل هيچ كاري براي تغيير اين جنبه از شخصيت‌شان نمي‌توانيم بكنيم اما كمي بيشتر به اين موضوع فكر كنيد.
مجله سیب سبز: ممكن است شما هم مثل خيلي‌هاي ديگر فكر كنيد مرد‌ها دوست ندارند احساسات‌شان را به اشتراك بگذارند. اغلب ما گمان مي‌كنيم كه آن‌ها ذاتا همين‌طور هستند و با چنين شخصيتي به دنيا آمده‌اند و به همين دليل هيچ كاري براي تغيير اين جنبه از شخصيت‌شان نمي‌توانيم بكنيم اما كمي بيشتر به اين موضوع فكر كنيد. شايد دليل اين‌كه شما و همسرتان نمي‌توانيد در مورد احساسات با هم حرف بزنيد شخصيت او نباشد بلكه باور‌هاي نادرست شما چنين فاصله‌اي را ميان‌تان ايجاد كرده است.
 
تا زماني كه شما فكر مي‌كنيد صحبت كردن از احساسات براي يك مرد، يك مشكل بزرگ است، قطعا نمي‌توانيد آن‌طور كه بايد به او نزديك شويد و با نفوذ‌كردن در احساساتش حرف دلش را هم بشنويد. مرد‌ها هم در مورد احساسات‌شان حرف مي‌زنند و هم با زبان بي‌زباني آن را به ما نشان مي‌دهند. فقط كافي است، زبان‌شان را بشناسيد تا حرف دل‌شان را بفهميد. به اين 12 توصيه عمل كنيد. نتيجه‌اش را خيلي زود خواهيد ديد.

مرد‌ها فکر می‌کنند اگر بعضی مشکلات را با همسرشان درمیان نگذارند و یک‌تنه آن‌را حل کنند، مردانگی‌شان بیشتر می‌شود. آن‌ها دوست دارند گاهی ژان‌والژان زندگی شما باشند. برای حل یک مشکل بزرگ دیر به خانه بیایند و به شما بگویند که سر کار بوده‌اند.
 
12 راز زنانی که شوهرشان عاشقشان است

زن زندگي باشيد تا حسش را به شما بگويد

حالا مي‌خواهيم يك راز بزرگ را برايتان فاش كنيم. مرد‌ها نه دوست دارند خيلي‌خيلي رمانتيك و احساساتي باشند و نه اين‌كه احساسات‌شان را كاملا پنهان و سركوب كنند. يك مرد براي اين‌كه از احساساتش حرف بزند، بايد در مقابل همسرش احساس امنيت كند. او بايد فكر كند، احساساتش براي شما ملموس و قابل‌پذيرش است و بدون اين‌كه در موردشان قضاوت كنيد آن‌ها را مي‌شنويد. در بسياري مواقع مرد‌ها فكر مي‌كنند، با همسرشان زبان مشتركي ندارند و حرف زدن از احساسات‌شان به قيمت يك سوء تفاهم بزرگ تمام مي‌شود. به‌همين دليل آن‌ها تا نشانه‌هاي درست نبودن اين موضوع را در شما و زندگيشان نبينند، از آنچه درونشان مي‌گذرد حرف نمي‌زنند.

يادتان نرود كه مرد‌ها از قضاوت شدن متنفرند و از اين‌كه احساساتي كه به زبان مي‌آورند بعد‌ها به‌عنوان يك مدرك جرم عليه‌شان استفاده شود، مي‌ترسند. آن‌ها فكر مي‌كنند، يك حرف ساده مي‌تواند روز‌ها در ذهن شما پرورش پيدا كند و زندگي را از اين‌كه هست سخت‌تر كند.

صادقانه بشنويد

به همين دليلي كه گفتيم، ممكن است شما احساسات خصمانه‌تان را پنهان كنيد و در لحظه‌اي كه او از احساساتش حرف مي‌زند وانمود كنيد كه دركش مي‌كنيد و همه چيز برايتان قابل پذيرش است اما بايد بدانيد كه اين بدترين راه است.

اگر او بفهمد كه همدردي شما صادقانه نيست و قضاوت ديگري روي حرف‌هاي او داريد اما نشان نمي‌دهيد، قطعا از آن به بعد روي احساساتش سرپوش خواهد گذاشت. او اين نقاب دروغين را روي صورت شما تشخيص خواهد داد و به محض ديدنش از شما فاصله خواهد گرفت. به جاي اين كار، اجازه بدهيد كه او حتي آسيب‌پذيريتان را ببيند و به جايش نوعي حس اعتماد را در شما تشخيص دهد. خب، حالا حتما اين سوال برايتان پيش مي‌آيد كه اگر احساساتي مثل سردرگمي، عصبانيت يا ناامني در شما ظاهر شد باز هم بايد آن‌ها را نشان دهيد يا نه. در مرحله بعد جواب اين سوال‌تان را خواهيد گرفت.

پرونده‌سازي‌ نكنيد

اگر همسرتان فكر كند كه نشان دادن احساساتش مي‌تواند شروع يك جنگ خانگي باشد، قطعا روي آن‌ها سرپوش خواهد گذاشت. يادتان نرود كه مرد‌ها از قضاوت شدن متنفرند و از اين‌كه احساساتي كه به زبان مي‌آورند بعد‌ها به‌عنوان يك مدرك جرم عليه‌شان استفاده شود مي‌ترسند. آن‌ها فكر مي‌كنند، يك حرف ساده مي‌تواند روز‌ها در ذهن شما پرورش پيدا كند و زندگي را از اين‌كه هست سخت‌تر كند. به همين دليل ترجيح مي‌دهند، ترس‌هاي‌شان از روزهاي سخت زندگي، مشكلات مالي، مسائل كاري و حتي اختلافات‌شان با شما را براي يك فرد كاملا غريبه شرح دهند تا اين‌كه با گفتن‌شان براي شما فاصله ميان‌تان را بيشتر كنند.
 
12 راز زنانی که شوهرشان عاشقشان است

رفتارهايش را تحليل كنيد

مرد‌ها ترجيح مي‌دهند، احساسات‌شان را از طريق حركات و رفتار‌هاي‌شان به شما نشان بدهند، نه اين‌كه بگوييم هيچ‌وقت از زبان يك مرد «دوستت دارم‌» را نمي‌تواني بشنوي اما اگر فكر مي‌كنيد او قرار است هر روز با يك دسته گل به خانه بياييد و بعد از سلام اين جمله را بگويد در اشتباهيد. اگر همسرتان عاشق‌تان باشد، در بيشتر شدن تلاش و انگيزه‌اش براي پيشرفت، حمايت كردن و مراقبت از شما و ميلش براي تفريح از شيوه‌هاي شما و بودن با آدم‌هاي مورد علاقه‌تان نشان داده خواهد شد. عشق از نظر يك مرد يعني تلاش بيشتر براي ساختن يك زندگي آرام‌تر؛ زندگي‌اي كه در آن همسرش بتواند بدون دغدغه و با آرامش در كنارش بماند. پس اگر او در كارش پيشرفت مي‌كند، اگر سعي مي‌كند كه عادت‌هايي كه شما دوست نداريد را كنار بگذارد، ‌اگر به فكر پس‌انداز يا خريد خانه‌اي بهتر است يا اين‌كه براي مسافرت 2 نفره‌تان بدون اصرار شما و خودخواسته برنامه‌ريزي مي‌كند... پس يعني به زبان بي‌زباني مي‌گويد كه دوست‌تان دارد.

به او حس امنيت دهيد

شما دوست داريد كه در لحظه‌اي كه سكوت كرده‌ايد و در لاك خودتان فرو رفته‌ايد، ‌همسرتان كنارتان بنشيند و در مورد حسي كه در اين لحظه داريد با شما حرف بزند. حتي دوست داريد بپرسد كه چرا در روزهاي گذشته آرام بوده‌ايد و چه چيزي شما را آزار مي‌دهد. اين جرقه كافي است تا شما از تمامي احساساتي كه در اين ماه‌ها به شما هجوم آورده‌اند صحبت كنيد و ذهن‌تان را آرام كنيد اما در مورد مرد‌ها اين‌طور نيست. آن‌ها مثل شما نمي‌توانند در اتوبوس، مترو و شهربازي و حتي مراكز خريد از حس‌شان حرف بزنند. آن‌ها يك مكان امن مي‌خواهند و يك زمان مناسب. مرد‌ها دوست ندارند كه مدام در مورد حس‌شان پرس‌وجو كنيد. فقط دوست دارند كه شرايطي امن را فراهم كنيد تا خودشان اين واقعيت‌هاي دروني را بيرون بريزند.

احساسات‌تان را بدون مقصر دانستن او نشان دهيد

شما اجازه داريد كه احساسات‌تان را نشان دهيد اما واكنش‌هاي خشمگينانه يا سرزنش را نه! حتي نبايد براي به اشتراك گذاشتن حس دروني‌تان به او بگوييد كه بايد يك‌تنه اوضاع را تغيير دهد و در غير اين صورت عواقب اين كار رامي‌بينيد. پس اگر حتي يك‌بار ديگر خواستيد به او بگوييد كه چه بكند و چه نكند، حتما خودتان را متوقف كنيد و جلوي بيان كردن چنين جملاتي را بگيريد.

براي اين‌كه از پس اين مرحله بر‌بياييد بايد احساسات خودتان را بشناسيد. ترس، خشم، ناامني و حتي خستگي مي‌تواند باعث بروز واكنش‌هاي كنترل نشده‌اي شود اما اگر شما روي بدن و ذهن‌تان كنترل داشته باشيد، مي‌توانيد بدون نشان دادن واكنش‌هاي هيجاني حس‌تان را بيان كنيد يا اگر به جاي اين‌كه بگوييد از امشب بايد زودتر به خانه برگردي، بگوييد اين روز‌ها كمي غمگينم و دوست دارم وقت بيشتري را با تو بگذرانم. در اين شرايط، اين‌كه شما حس‌تان را از راهي امن با او درميان مي‌گذاريد به او احساس آرامش خواهد داد و باعث خواهد شد كه او هم بدون ترس از قضاوت شدن يا سرزنش شدن با شما حرف بزند. مي‌بينيد؟ شما كار عجيبي نكرده‌ايد. فقط احساسات‌تان را بدون اين‌كه او را مقصر بدانيد يا بخواهيد به‌خاطر ترس از واكنش‌هاي شما اوضاع را تغيير دهد، بيان كرده‌ايد.
 
12 راز زنانی که شوهرشان عاشقشان است 

حرف‌هايش را باور كنيد

برخلاف زن‌ها كه براي نشان‌دادن حس‌شان برنامه مي‌ريزند يا نارضايتي‌شان را به زبان بي‌زباني مي‌گويند، مرد‌ها خيلي ساده آنچه در دل‌شان هست را نشان مي‌دهند. در اغلب موارد دل و ذهن آن‌ها يكي است و اغلب مرد‌ها ‌دليلي نمي‌بينند كه با نشان دادن احساسات دروغين همسرشان را فريب دهند. شايد شما فكر كنيد كه او تظاهر به دوست داشتن‌تان مي‌كند اما در دلش چيز ديگري مي‌گذرد. بايد بگوييم كه در اغلب موارد اين تصور اشتباه است. اگر مرد شما مي‌گويد كه دوست‌تان دارد يا اين‌كه همانطور كه گفتيم، در رفتار‌هايش اين را نشان مي‌دهد، پس حتما دوست‌تان دارد.

رفتار‌هايش را در جمع ببينيد

شيوه‌اي كه او در ميان جمع با شما برخورد مي‌كند يكي از مهم‌ترين نشانه‌هاست. آيا در مقابل ادعاها يا برخورد‌هاي نادرست ديگران از شما حمايت مي‌كند؟ يا اين‌كه وقتي دوست شكست خورده‌اش از زندگي تلخ و همسر ناسازگارش مي‌گويد، او دلداري‌اش مي‌دهد و مي‌گويد كه همه زنان اينطور نيستند و همسر خودش را مثال مي‌زند؟ آيا بعد از هر مهماني از شما قدرداني مي‌كند و به خاطر اين‌كه در مقابل ديگران او را سربلند كرده‌ايد از شما تشكر مي‌كند؟ اگر اين‌طور باشد بايد بگوييم كه او يك مرد عاشق است.

زيادي از احساسات‌تان حرف نزنيد

شما فكر مي‌كنيد كه اگر احساسات‌تان را با او قسمت كنيد، او هم از احساساتش با شما صحبت خواهد كرد و به همين دليل با وجود مقاومت‌هاي او هر روز و هر لحظه مي‌خواهيد حس‌تان را با او در ميان بگذاريد.

 اين درحالي است كه مردها روند احساسي متفاوتي دارند و اين راهي كه در پيش گرفته به‌هيچ‌وجه در مورد او كارگر نخواهد شد.

گفتن بي‌وقفه از احساسي كه داريد مي‌تواند نتيجه برعكسي داشته باشد چون كه مرد شما وقتي اين قدر زياد و اغراق شده در معرض حس‌تان قرار مي‌گيرد نه تنها تمايلي براي شنيدن آن نخواهد داشت و آن را جدي نخواهد گرفت بلكه خودش هم گارد بيشتري مي‌گيرد و سعي مي‌كند آنچه در او مي‌گذرد را با شما در ميان نگذارد.

به راز‌هایش نزدیک نشوید

اگر فکر می‌کنید که راه نزدیک شدن به یک مرد کند و کاو در گذشته‌اش است اشتباه می‌کنید.

درست است! شما دوست دارید او را بیشتر بشناسید و از آنجایی که نسبت به او نوعی احساس مالکیت دارید،‌ دلتان می‌خواهد که از همه راز و رمز‌هایش باخبر شوید اما دست نگه‌دارید. حتی اگر پذیرش این موضوع سخت باشد باید باور کنید که آدم‌ها برای زنده بودن به تعداد کمی راز احتیاج دارند. اجازه بدهید که برخی از گوشه‌های گذشته‌اش برای او مثل یک راز باقی بماند. مطمئن باشید تا آنجا که برایش ممکن باشد از زندگی گذشته‌اش برایتان حرف خواهد زد اما اگر در مواردی سکوت می‌کند،‌ نباید او را به دروغ‌گویی متهم کنید یا با قهر و تحت فشار قرار دادنش او را مجبور به فاش کردن راز‌هایش کنید. زندگی او از زمانی که با شما آشنا شده متعلق به شماست، پس بگذارید که گذشته در گذشته باقی بماند. اگر این راه را بروید، می‌توانید اعتماد او را بیشتر به سمت خودتان جلب کنید و باعث شوید که در تمام مراحل زندگی مشترک‌تان با شما صادق باشد و برای گفتن حرف‌هایش همیشه به شما پناه بیاورد.
 
12 راز زنانی که شوهرشان عاشقشان است

رازدار باشيد

در بعضي مواقع هم مرد‌ها به خاطر ترس از فاش شدن راز‌ها و حتي همين احساسات ساده‌شان براي ديگران، دوست ندارند در موردشان براي شما حرف بزنند. آن‌ها فكر مي‌كنند كه ابراز عشق، دعواهاي بزرگ و كوچك و مشكلات و خوشي‌هاي زندگي‌شان در يك چشم به هم زدن به ديگران مخابره مي‌شود و روي قضاوت‌شان تاثير مي‌گذارد. به همين دليل ترجيح مي‌دهند به جاي حرف‌زدن از احساسات مثبت و منفي‌شان، آن‌ها را در دل‌شان نگه دارند و با شما قسمت‌شان نكنند.

بگذارید مرموز بماند

در تمام این بخش‌ها سعی کردیم از راه‌هایی صحبت کنیم که با کمک‌شان می‌توانید مردتان را به حرف بیاورید و راهی را برای آشکار کردن احساساتش کشف کنید اما در این قسمت به شما می‌گوییم که بهتر است گاهی به این محدوده وارد نشوید. شاید تعجب کنید و بگویید به عنوان همسرش حق دارید همه چیز را در مورد زندگی‌اش بدانید و از این طریق می‌خواهید بارش را سبک‌تر کنید. ولي گاهی مرد‌ها با بیان نکردن احساسات  یا مشکلاتشان، اعتماد به نفس بیشتری پیدا می‌کنند. اگر بخواهیم این موضوع را ساده‌تر توضیح دهیم، باید بگوییم که مرد‌ها فکر می‌کنند اگر بعضی مشکلات را با همسرشان درمیان نگذارند و یک‌تنه آن‌را حل کنند، مردانگی‌شان بیشتر می‌شود.
 
آن‌ها دوست دارند گاهی ژان‌والژان زندگی شما باشند. برای حل یک مشکل بزرگ دیر به خانه بیایند و به شما بگویند که سر کار بوده‌اند. به یکی از دوستان‌شان پول قرض بدهند و به شما بگویند که نمی‌دانند چرا از حسابشان پول کسر شده و حتی برای خرید یک هدیه مرخصی بگیرند و به شما بگویند سرکارند. اگر به مرد‌تان اعتماد دارید، همیشه به حيطه خصوصی‌اش وارد نشوید و بگذارید با این تصور که بخشی از زندگی و اتفاقاتش را به تنهایی مدیریت می‌کند،‌احساس بهتری پیدا کند. بعید نیست که شما با توجه به شناختی که از او دارید همه این پنهان‌کاری را کشف کنید اما نباید به او بگویید که سر از پنهان‌کاری‌هایش درآورده‌اید.
انتشار یافته: 120
در انتظار بررسی:1
Netherlands
13:15 - 1390/11/11
باسلام
ضمن تبریک به شما و دست اندر کاران بعنوان اولین سایت با موضوع عمومی و مرجع در ایران ، باطلاع میرساند سایت ( برترین ها ) در رتبه بندی اخیر بین 57 سایت برتر عمومی و مرجع در ایران رتبه اول را به خود اختصاص داده است
گفتني است ايران گويا به آدرس
http://irangooya.ir/
پس از بررسي سايت‌هاي مختلف، سايت‌هايي كه بر اساس آمار بازديد جهاني از بازديد كننده بيشتري برخوردار باشند را انتخاب كرده و براي معرفي و سهولت کار به كاربران لينك خواهد نمود
آدرس لینک شما : قسمت اخبار - ستون عمومی و مرجع - رتبه اول
لطفا شما نیز ایران گویا را در سایتتان لینک نمائید
باتشکر - ایران گویا
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1390/11/12
سلام خيلي ايميل به موقعي بود خيلي به دردم خورد تشكر
United Kingdom
15:49 - 1390/11/12
سلام باتشکر از مطالبتون سپاس گزارم.
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1390/11/13
فقط یه مرد میتونه نویسنده این مقاله باشه و به نفع مردها این همه تئوری بده که مبادا آب تو دل عناصر ذکور تکون بخوره.
اسم زنها بد در رفته وگرنه مردها از نظر لوس بودن دست زنها رو از پشت بستن.
بالش پر قو نمیخوان که بدیم خدمتشون؟
کم مونده که بگین از در میان خونه بادشون بزنین و یه لیوان اب میوه بدین دست شوهراتون.
شما حالتون خوبه ؟
به خدا زنها هم آدمن.
ایم مقاله از یه زن میخواد که کور و کر و فرمانبردار بی چون و چرا باشه.
پاسخ ها
یک زن دیگر
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۹
نه عزیز جون اینطوری نیست
آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم خواه پند گیر و خواه ملال
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۳
اره زن كور وكر ميخان
آزاده
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۴
منم با اون خانمهایی که به اینگونه حدیث نفس گوییهای غیر علمی معترضند موافقم.
متاسفانه ما نمیخوایم عادات ورفتارهای اشتباه گذشتگانمونو اصلاح کنیم در خودمون.آقایون ادعاشون به روز شده اما تفکرات متحجرانه وپوسیده مونده.بعضی خانمهام به این تبعیضها متاسفانه تن میدن وپسرای بد فهم وپرتوقع مث پدر وشوهرشون تحویل جامعه میدن.
چرا یه خانم باید برای بیان احساسش انقدر از نظر این گونه نویسنده ها آسمون وریسمون کنه...والا تبعاتشو میبینه ولی یه مرد اگه بابیملاحظگی به روح لطیفتر خانم حرفشو بپرونه نشانه یکی بودن دل وزبونشه واسمشو جای بی هنری وبی ملاحظگی میذارین صداقت.تاسفباره.به هرحال زحمت کشیده بودین.فسفر سوزونده بودین.اقتضای طبیعتتونه دیگه.
از طرفی چرا یه
Iran, Islamic Republic of
00:32 - 1390/11/14
خواهش میکنم لطف کنید توصیه هاتون رو نگه دارید واسه خانمهای فامیل خودتون با تشکر
Iran, Islamic Republic of
12:29 - 1390/11/14
mamnon az matalebeton vali ye meghdar ham be marda amozesh bedid ke chetor ba khanomha raftar konan
Iran, Islamic Republic of
02:29 - 1390/11/15
aslan jaleb nabod ...nevisande mard bode ke chizai ke khodesh dost dashtaro neveshte to rabete hame chi 2tarafe hast darak faham hese amniyat aramesh ebraze alaghe va.........
Iran, Islamic Republic of
18:35 - 1390/11/18
بسيارجالب ومفيدبوددرموردهمسرمنصادقه باتشكر
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1390/11/19
واقعا درسته نمیدونم چرا این اقایون اینقدر سخته براشون که بخوان از احساساتشون حرف بزنن
پاسخ ها
masoud
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۹
salam midooni chye marda vasashoon sakht nist etefaghan in zana hastan ke hamashoon zarfyate shenidano nadaran badesh khodeshoono loos mikonan valla marda ham mese zana ehsasat daraan
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۳
آخه احساس ندارن
Iran, Islamic Republic of
12:53 - 1390/11/19
راستی میدونید معنیش چیه وقتی خانمی این مطلب رو با کنجکاوی زیاد میخونه ؟ و بعدش اخماش میره تو هم و یه لنگه ابروش رو میندازه بالا ؟ ها ! ها ! ها!
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1390/11/19
این چیزایی که گفتی شامل مرد ایرانی نمیشه چون جنبه محبت نداره اینا بدرد مردای غربی میخوره که بلدن با زنا چطور برخورد کنن شما هم اینقدر لیلی به لالای شوهر نذارین پررو میشه
پاسخ ها
masoud
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۹
negin jan badjoori delet pore az marda jaryan chye?shayad m,oshkel barkhordeh khodete bavar kon khanoma bish az aghayoon poroo mishan
جوان
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۹
باعث تاسفه که فکر کنی غرب به زن اهمیت میده زن اونجا یه وسیله لذته در موردش مظالعه کنید.%%%
مهناز
Australia
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۳۰
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
01:26 - 1390/11/20
به نظر من وقتی یک خانم باید اینقدر مطیع و خوب باشه که مرد واقعا از هر لحاظ خوب باشه----واگرنه مردها یک جا جنبه ی این همه لطف رو ندارن----درکل مردها بی جنبه ان-----شما هم زیاد این چیزهارو توجه نکنید.باتشکر مهسا
پاسخ ها
masoud
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۹
nazaret jalebe vali vaghty migy marda bijanban maloome mokhet eib dareh say kon avalan jam naband sanyan khodeto bebin hatman adame bijanbeye hasty ke fekr mikoni hamye marda bijanban
queen
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۱
به کوری چشم بعضی ها من با مهسا موافقم ما بر اساس ظرفیت بعضی ها باهاشون رفتار می کنیم
Iran, Islamic Republic of
09:10 - 1390/11/20
با نگین موافقم.مردای ایرانی نمی خوان بفهمن که زنها عاشق احساساتن و مردی که برای زنش از بیان احساس کم نذاره زن جون براش میده.مردا کوتاه فکرن.
Iran, Islamic Republic of
18:48 - 1390/11/21
مطالبتون جالبه
پاسخ ها
masoud
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۹
salam shoma vaghean moafeghin ?be nazaretoon age mehraboon bashin hamsaretoon che aksolamali az khodesh neshoon mideh?
Iran, Islamic Republic of
15:48 - 1390/11/24
به نظر من مطالب خوب و آموزنده ای بود ما همه خانوم ها این مسائل رو خوب موندیم ولی وقتی در موقعیتش قرار میگیریم میبینیم همه چیز یادمون رفته.بیاید قبول کنیم که بین زن ها و مردها تفاوت هست و اگر هر دو طرف این تفاوت ها رو درک کنن(که باهم فرق میکنند)ریشه اختلافات حل میشه.مردها صادق تر از خانوم ها هستند(خانوم ها قبول کنید)چون حرف دل و زبونشون یکی است(منظورم از مرد همسر زندگی ست)اون خانوم هایی که مخالفن یک طرفه به قاضی نرن دوباره بخونن حتما وجدانشون حداقل با یکیش موافقه
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1390/11/24
baram jaleb bood chon khudam hame in karharo dar bare hamsaram roayat mikonam.ba sepas az shoma
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1390/11/26
به نظرم اگه واقعاٌ ناراحتیم و ادعا می کنیم که این متن رو قطعاً یک آقا نوشته و یک جانبه هم نوشته باید زرنگ باشیم و ما هم حرف دلمون رو بزنیم و در این زمینه کم نیاریم حالا بعد به خدمتشون میرسم
پاسخ ها
masoud
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۹
raha jan salam avalan man fekr mikonam in matno ye zan neveshteh na mard darzemn chera khedmateshoon beresy badam nagoftan etefaghan vali ino bedoon zan har chy mehraboontar bashe mard ham darmoghabel mese oon mishe
Iran, Islamic Republic of
21:40 - 1390/11/27
baba bikhi in jori ham jedi nagirin bache ha
mohem nis k hala mibini yeki hamsaresh khobe yeki haaaaaaam kheli nafahme dar morede khanoma ham hamin tor be nazare man monde be shanc khoda kone k hamamon aghebat bekheyr va nasibe ye shohare khobo ba fahmo shoor shim va ba ham kenar biyaym rastesho bekhayn man in matalebo ta akharesh nakhondam bikhi baba ina hamash cherte az taraaaaaafe saaamaaaaaaa
Iran, Islamic Republic of
02:34 - 1390/11/28
kamelan doroste.ba zendegi ham movafegham . baraye khanoomaei ke be aghayane irani irad migiran arezoo mikonam ye afghanish gireshoon biyad...
پاسخ ها
queen
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۱
مطمئن باشید از شما بهترن.
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1390/11/29
salam man taghriban ba in harfa moafegham vali benazaram age ye zan mehraboon bashe mard age adam bashe az mahalate ke javabe mehraboonisho nadeh in khanoma ham kam khodkhah nistan ke mokhalefat mikonan ba in ghanoon
پاسخ ها
queen
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۱
اگه آدم باشه ...
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1390/12/07
باسلام
میشه منو راهنمایی کنید من یه 2 سالی هست با کسی آشنا شدم و خیلی دوسش دارم ولی اون هرچی وابستگی مون بیشتر میشه سرد تر باهام برخورد میکنه و اسرار داره همین ا رابطه رو کات کنه واسه من سخته چه کار کنم؟
پاسخ ها
FARID
United Arab Emirates
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
شب بخیر
مگر دوستی یکسره میشه چرا خودتو کوچک میکنی البته برای ادم بی معرفت حتما کیس بهتری پیدا کرده.ببخشید مگه شما چند سالتون است.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
سلام
خوب خواهر من اگر حتی الان هم بیاد به سمت شما. تا آخر عمرتون باید منتش را بکشید اونم روز به روز سردتر میشه و یه روز بهت خیانت میکنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
شما زودتر تمومش کن، چون هر چی زمان بگذره وابستگیت بیشتر میشه و اونم سردتر
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1390/12/17
mamnooooon kheili khub bod.bayad b aghaye masoud motezaker bsham k harkasi ye nazari dare k on baraSH MOHTARAME .say konim tond khu nabashim!
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1390/12/21
mamnun az etelaatetun,vaghti ena ru mikhunam engar daram ehsasatamu ba yeki sharik misham va en hese khubie
Iran, Islamic Republic of
18:15 - 1391/01/21
من وقتی اطلاعات این سایت در مورد مردها رو می خونم احساس می کنم مردها مثل شیر بدون مواد نگهدارنده هستند که باید مواظب باشی ترش نشن. پس زنا چی ؟
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1391/01/30
این تفاوت بین زنا و مردا چقد عجیبه. مگه خدا زن و مرد رو مکمل هم نیافریده پس چرا این تفاوت ها اینقد بزرگ و عجیب و غیر قابل درک واسه دو طرفه که مجبور بشن برای درک هم دیگه به مشاور و کتابا مراجعه کنن. باید گفت خدا پدر و مادر این مشاوران رو بیامرزه که به این اطلاعات دست پیدا کردن وگرنه تا ابد این تفاوت ها که به اصطلاح برای تکمیل زن و مرد هست باعث میشد هیچ وقت نتونن درک درستی از برداشت ها و طرزفکر طرف مقابلشون داشته باشن

من با این مطالب موافقم و در مقابل توصیه های زیادی هم برای مردها در ارتباط با خانومشون وجود داره. مهم اینه که زن و مرد اونقد ارتباط و زندگیشون براشون مهم باشه که برای بهبودش از این راه کارها استفاده کنن
Iran, Islamic Republic of
21:43 - 1391/02/03
متاسفانه اين مطالب هرچند دوست داشتني نيست اما واقعيه.
Iran, Islamic Republic of
19:47 - 1392/07/21
من فقط اينو ميدونم كه اگه از مردي عشق و محبت بخواي تنهات ميذاره چون نميتونه از پسش بر بياد
پاسخ ها
یک فرشته
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
بی احترامی نباشه اما من فکر می کنم همیشه این طوری نیست
یک فرشته
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
بی احترامی نباشه اما من فکر می کنم که همه ی مرد ها این طوری نیستند
یک فرشته
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
ببخشید ولی من فکر می کنم که همه ی مرد ها این طوری نیستند
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1392/09/28
Ba tashakor kheyli knob bod
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۷
سلام سوالی دارم .ایا کسی هست جواب بده؟
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1392/10/07
آره مردای خارجی با جنبه ترن چون هر موقع بتونن هر غلطی میکنن و بعد با یک متاسفم همه چی حل میشه واقعا براتون ناراحتم که به آدمای مملکت خودتون ارزشو احترام قائل نیستید.مردای ایرانی خیلی هم باجنبه و باشعورن به هر حال ادم بد همه جای دنیا پیدا میشه .مطالبتون خیلی اموزنده بود.من خودم 19سالم بود ازدواج کردم شوهرم 8 سال از من بزرگتره وقتی به رفتارای اول نامزدیمون فکر میکنم واقعا تعجب میکنم که چطور منو تحمل میکرده.الان 4 ساله ازدواج کردیم خیلی ازش راضیم خیلی درکم میکنه
ممنون از مطالبتون
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1392/10/10
matalebeton kheily jleb bod,mamnonam,vali marda enghadam k shoma migin bad nistan..
ba tashakor mahla..
Iran, Islamic Republic of
16:33 - 1392/11/17
من یه مرد رو می شناسم که جونشو واسه عشقش می ده وقتی از عشقش حرف می زنه اشک توی چشماش جمع می شه
این یعنی یه مرد خوب
نظر شما چیه
United States
17:01 - 1393/05/14
به نظر من مرد خوب کم نیست دخترا انقد از مردا بد نگید بخدا مرد خوب زیاده خوده من یکیشو دارم که جون میده برام خودتون باید خوب باشین تا شوهرتون باهاتون خوب باشه همونطور که شما ازش انتطار دارین شب و روز نازتونو بکشه اونم انتظار داره شما بهش توجه کنین وگرنه سرد میشه
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1393/07/07
خیلی مفیدبود.ممنونم اززحماتتون.
New Zealand
11:15 - 1393/10/16
خیلی عالی تشکر از مطالبتون
Iran, Islamic Republic of
03:41 - 1393/12/13
من سه ساله ازدواج کردم.توى اين سه سال شوهرم سالگردازدواج که انقدبرام مهم بوده, ,پيشم نبوده.وسفر کارى بوده.ناراحتم. چيکارکنم چى بگم بهش?
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1394/01/23
مرد خوب درسته کمه ولی من یدونشو دارم. نمیگم ایراد نداره. همه ی آدما ایراد دارن.بالاخره باید یکی تو زندگی کوتاه بیاد.
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1394/02/22
مطالبتون خیلی عالیه ممنونم
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1394/02/28
اره راس میگین والامن خودم شخصا عاشق شوهرم بودم ولی اون باکارای که کردمنو خیلی اززندگی کردن بااون پشیمون کردولی من بخشیدمش متأسفانه کاراشوادامه دادالان برام مهم نیست که کیه فقط اینو میدونم که سایه بالاسربچهامه واقعامرداعرضه ندارن که کسی واقعا دوست دارش باشه
Iran, Islamic Republic of
05:45 - 1394/04/16
من شوهرمو خیلی دوست دارم اونم دوسم داره میدونم بهم میگه ولی یه چیزی بگهم از من نصیحت زیادی گیر ندین والا خودتون گیر میکنین
Iran, Islamic Republic of
02:42 - 1394/05/24
به نظر من زن بايد كوتاه بيايد
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1394/05/31
مطالب خوب بود ولی من حتی یک موردشم تو شوهر خودم نمیبینم بلیط بخره کادو بخره فقط فقط میخاد از من دورباشه یا با فامیلاش باشه اصلا ما خیلی دوریم مخاد من به حرفش گوش بدم وقتی میگم بیا دو نفره بریم پارک یا سینما انگار فهش ناموسی دادی قاطی میکنه میگه من از اون مردایی نیستم که بخایی منو تو مشتت بگیری.من با این موجود چیکار کنم؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1394/07/06
اگه واقعا میخوایین زندگیتون دووم داشته باشه شمام بایستی متقابلا رضایت شوهراتونو حلب کنین من با نظر نویسنده کاملا موافقم کسی هم که میگه چرت پرت نوشته خب حتما زندگی و شوهرش واسش مهم نیس .چه میشه که هم خودمون خوشحال و شاد باشیم هم شوهرمون .من شش ساله ازدواج کردم همین روشهارو بکار بردم واقعا راضی ام
Iran, Islamic Republic of
17:36 - 1394/07/27
خیلی خوب بود اگه مرد ها درک داشته باشند
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1394/08/18
عالی بود فقط کاشککی یک راه حل برای بهتر ب خاطر سپردن این دوازده مورد وجود داشت
Iran, Islamic Republic of
14:21 - 1394/10/23
به نظر من یه مرد هم باید احساس داشته باشه .معذرت میخوام اما شما مردا خیلی مغرورین اخه بابا ما زنا تو همه شرایطی همراهتونیم یه بار هم شما همراه ما باشید یه کم مهربونی از غیرتتون کم نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1395/01/05
سلام من شوهرم راخیلی دوست دارم وازش چیزی مخفی نمیکنم اما شوهرم وقتی از دستم ناراحت بشه تمام رازهامو فاش میکنه پس چطور من میتونم براش خوب باشم بنظرم این مطالب برای بعضی از مردا خوبه چون همه شبیه هم نیستن
پاسخ ها
مهناز
Australia
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۳۰
شوهر منم اینجوریه خیلی براش مایه میذارم ولی یجا ی کار اشتباه از نظر اون از من سر بزنه اونو پیش همه تعریف میکنه آبرو نذاشته برام ولی الان یکم محافظه کارتر شدم سخته بخدا زندگی با همچین ادمایی
Iran, Islamic Republic of
10:38 - 1395/01/14
سلام به نظرمن بایدهمیشه باشورت نرم و اروم باشی
Iran, Islamic Republic of
03:36 - 1395/02/26
سلام، كاش درك و شعور توي جامعه ي ما بالا ميرفت. وقتي پدر و مادرها عشق به زن رو به فرزندشون ياد نميدن، در عوض همش از عشق به پدر و مادر با بچه هاشون حرف ميزنن، بچه ها كجا بايد آموزش ببينن، تو مدرسه ها هم كه صحبت در مورد جنس مخالف جرمه، بعد همون آدم ميره تو زندگي زناشويي با كلي جهل و خود خواهي كه بلد نيست همسرش رو عاشق كنه يا حتي خودش عاشق بشه، متاسفانه تو جامعه ما پر از اين جور آدمهاست. اين مطالب هم فقط براي اينه كه ما خانمها الكي دلمون رو به مردهايي خوش كنيم كه بلد نيستن درست ابراز احساس كنن و اصلا نميتونن با زنهاشون رفيق باشن
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1395/03/07
به نظر من هیچوقت نباید به مردها رو داد
پاسخ ها
مهناز
Australia
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۳۰
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
16:30 - 1395/04/06
زندگیه من زهرماره شوهرم از اول زندگی مادرش رابا ما گذاشته زنگیه کنه شوهرم منو دوست نداره منوبخاطرهوس بازی میخاد ونوکر مادرش بعدش وقتی من وشوهرم نزدیکی میکنیم مادرش مارامیبینه کلاه سرم میذاره من دیگه نمیتونم ادامه ای حرفموبگم حالم خراب شد
پاسخ ها
neda
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۷
الهی من بمیرم برات..خدات لعنتش کنه
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1395/04/25
مژده همه ی مرد ها که مثل هم نیستند تفاوت هایی هم وجود داره لطفا جمع نبند
Iran, Islamic Republic of
22:08 - 1395/07/17
مردی که بش محبت میکنی اماقدرمحبتاتونمیدونه بش نازمیکنی ونازنمیبینی فقط بلده زوربگه نشدکه مرد!خداهمشونوزنده به گورکنه
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1395/11/07
من نظرات همتونودیدم اگه بگم من شوهرموباندازه ۵تابچم حتابیشتردوست دارم شایدباورتون نشه رازاین خوشبختی روبهتون میگم فقط سعی کنیدازشوهرتون تعریف کنیدبخصوص پشت سرش ۲۶ساله خونه دارم دوتاداماددارم وبرای همسرم مث ی دختر۲۰ساله ام البته بوقتش وایشون هم همیشه میگه توبهترین مدیرخونه وبهترین مادرخانمی
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1396/01/15
فقط من از مردا اینو فهمیدم که اگر مردی زنیو عاشقش باشه جونشم براش میده اما خدابه دادزنی برسه که مردش نخواهش اون مرد پست ترین ادم میشه فقط علاقه مهمه
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1396/03/23
خوب بود اما اگه این درک دوطرفه باشه
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1396/03/29
من سیزده ساله ازدواج کردم چندین بار شوهرم بهم خیانت کرده.از شوهرم متنفرم .واز هر چه مرد هس متنفرم
Iran, Islamic Republic of
23:15 - 1396/05/02
بخدا فقط شانس مهمه ..
.هرچقدرم ک بخوای اجرا کنی ولی طرف مقابل راه خودشو بره اینا همه بی تاثیرن من 28 سالمه و 7 ساله ازدواج کردم و ب این نتیجه رسیدم اینا فقط مال یه ادم خوش شانسه اگه شانس داشتی یعنی اگه خدا این شانسو بت داد اینا رو هم انجام ندی باز عاشقته ولی اگ شانس نداری ....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
موافقم
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1396/06/11
اصلن جالب بود هاهاهاهاهاهاههاهها
Iran, Islamic Republic of
00:56 - 1396/09/29
واقعا درست بود
اون دسته از خانمهایی که اعتراض کردن قطعا تجربه همزیستی با مردشون کمه یا اینکه کلا طبیعت قلدر و زورگو دارن
مردها با تمام مردونگی و قدرتشون بسیار حساس و نکته سنجند
Iran, Islamic Republic of
01:19 - 1396/10/01
باسلام خیلی ممنون از انتقادادتون
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1396/10/20
کلا توصیه های یکجانبه گرایانه نتیجه خوبی نداره. هم خانوما هم آقایون هم عقل دارن هم احساس. تو زندگی مشترکم باید از هر دو اینا استفاده کنن.
این رفتارا باعث عاشق شدن شوهرا نمیشه. چون وقتی ی نفر راضی باشه٬طرف مقابل به سمت افسردگی میره.قطعا آدم افسرده برای هیچکس اخلاق دلپذیری نداره. پس تمام این زحمات به باد میره.
فقط وقتی دو نفر راضی خواهند بود که هر دو طرفشونو انسان حساب کنن با خصوصیات و خواسته ها و قوت و ضعفای خودشون.ما هیچکدوم نه اسطوره ایم نه داستانیم نه فیلم.بیایم واقعیتو بپذیریم.
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1396/10/20
عشقش بخوره توو سرش! اينم شد زندگي مشترك؟
Iran, Islamic Republic of
15:25 - 1396/10/20
والا هر چی علم و دانشمنده از شناختن زنها عاجزند بس که زنها پیچیده هستند بعد شما فرت و فرت راجع به مردها مقاله میذارید مثلا میخواین بگین مردها پیچیده ترن و شناختشون سخت تره؟! اصلا اینطور نیست.مردها باید زنها رو بیشتر بشناسن تا زندگی بهتر باشه.که عمرا بتونن.مردها تک بعدی هستن پیچیدگی خاصی هم نه در ساختار مغزی نه در ساختار روحی و نه در ساختار فیزیکیشون دارند برعکس زنها.من نمیتونم اینهمه ویژگیها و پیچیدگیهای ذاتی خودم رو بذارم کنار و همه وقتمو صرف تطبیق دادن خودم با مردها کنم.تک هفته گذشته تمام مقاله هاتون راجع به مردهاس.ول کنید دیگه.مرسی.اه
Iran, Islamic Republic of
20:39 - 1396/10/20
حالت خوبه؟جک میگی؟
والا ما هر مردی و دیدیم زن و بچه هاشو ترک کرده و رفته با یکی دیگه اونوقت مقاله از عشق میزاری
Germany
23:22 - 1396/10/22
به عنوان یک خانم میدونم که تمامی خانم ها دوست دارن ابراز علاقه همسرشون رو ببینن نه به صورت
کار و خرید و این حرفا .... ففط با یه دوست دارم ساده یا یک نوازش عاشقانه! ولی حقیقت اینه که مردها واقعا موجودات مغروری هستن
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1396/10/28
اینجوری که نمیشه آدم باید خودش باشه نه اینکه پیش یکی یه جور رفتار کنه پیش یکی دیگه یه جور دیگه چون اینجوری خانوما همش باید فکر کنن که چی بگن یا چجور حرف بزنن اینکه بخوای فکر کنی بعد حرف بزنی مال بقیس نه شریک زندگی مردا هم خیلی توقع زیادی و بیش از حد دارن
Iran, Islamic Republic of
11:37 - 1396/11/25
با عرض سلام &خداوند قدرتی درمرد نهاده که هرچند هم بدی کنه تنها با یه معذرت خواهی ازهمسرش و یکم نازش کردن همه بدی ها رو از یاد میبره همسرش ،ما خانم ها هیچ چیز جز احترام و محبت نمیخواهیم با فقر و بدبختی میتوانیم بسازیم جز بی محری بی توجهی
United States
16:34 - 1396/12/16
به نظر من اول هر دوطرف عاشق بشه بعد ازدواج بکنه
پاسخ ها
ثنا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
موافقم
Iran, Islamic Republic of
16:38 - 1397/01/09
سلام و خسته نباشید
من ۲۰ سال هست که از زندگی مشترک مان میگذرد و همیشه از این موارد پیش می آمده
همسر بنده خیلی با دیگر خانوم ها شوخ طبع هست
و شغل ایشان در بانک هست
به طوری که شماره تلفن خودشون را به بیشتر مشتری ها میدهند و این مشتری ها که خانوم هم هستن گاهی به دلایلی تماس میگیرند و برای مسائل بانکی صحبت میکنند
من از این رفتار همسرم ناراحت میشوم و گاهی دعوا و مشاجره پیش می آید
من نمیدونم با این بیخیالی ایشان چه طور رفتار کنم
زمانه زمانه ی بدی شده و نمیشود به کسب اعتماد کرد
لطفا راهنمایی کنید ممنون
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1397/02/15
منم بااین موافقم اکثرمردادوس دارن یک زن همه چی تموم داشته باشن وزنشون مثل یه بچه دوساله ازشون حرف شنوی داشته باشن
پاسخ ها
مهناز
Australia
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۳۰
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
04:01 - 1397/05/22
باسلام ممنون ازهمه ی مطالب مفیدتون،همه حرفای شمادرست،عزیزان درزندگی فقط ب خداوند توکل داشته باشیدتاتمام مشکلاتتون حل بش البته کمی هم صبر،خداقوت،برای همتون آرزوی سلامتی وخوشبختی میکنم
Iran, Islamic Republic of
00:03 - 1397/05/23
حالا اینا ک خوبه طرف من خوب بود من خودم خوب نبودم الان ی مدتیه سرسنگین باهام تازه میفهمم ک چقد منو تحمل میکرد منم سعی میکنم و جبران کنم همه ادما شبیه هم نیستن والا
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1397/06/02
خانما اونقد کوتاه فکرن که همشون نویسنده متن رو محکوم کرده اند چون واقعیتو گفته به ضرر خانماست
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1397/06/07
سلام .سوالی دارم .ایا کسی هست جواب بده؟
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1397/06/07
سلام .سوالی دارم .ایا کسی هست جواب بده؟
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1397/06/10
خانم.های عزیز هر مردی ویژگی خودش رو داره نمیتونیم نظر کلی در موردشون بگیم به نظر من در حد تعادل بودن همیشه بهتره آقایون خیلی باهوش تر از این حرفا هستن ما
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1397/06/24
عالی بود من همسرم زیاد دوست نداره نزدگی کنه چکار کنم همش واسه مادرشوهرم خواهرشوهر کوچیگم فقط میزاره موقع خواب منو دعوا میکنه بعد میخواب چکار کنم
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1397/06/27
سلام به نظر من همه مردها مثل هم نیستن اخلاق مردها برمیگرده به رفتار مازنها خیلی از ما زنها بلد نیستیم چطوری باهاشون حرف بزنیم اگه ما محبت کنیم با مهربونی باحاشون حرف بزنیم امکان نداره اونا بد باشد فقط اگه عشق دوطرفه باشه
Iran, Islamic Republic of
03:10 - 1397/07/17
سلام کی بودمیگفت سوال دارم من هستم جواب میدم
Iran, Islamic Republic of
03:11 - 1397/07/17
سلام کی بودمیگفت سوال دارم من هستم جواب میدم
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1397/07/23
بابابخدااینجوری نیس مرداهم مثه زناخوب وبددارن
Iran, Islamic Republic of
23:01 - 1397/07/30
واقعا راست میگین چه مردها باشه چه زنا همه شون یکسان نیست به نظر من باید هر دو طرف آدم باشن اگه یه طرف دیونه باشه طرف خودبکشه نمیتونه عاشق خودش بکنه
Iran, Islamic Republic of
00:33 - 1397/08/29
شوهر من جزو خشن ترین مرداس.کسی نمیتونه رفتارشو تحمل کنه چون خیلی مغرور و لجبازه و عصبی.ولی باهاش کاری کردم که پیش من میشه یه پسربچه.هیچوخ اجبارش نکردم که احساسشو بگه بهم.خودش آروم آروم تونست حرفای دلشو بگه.چون قبولش داشتم بابدیاش .از حرفاش علیه خودش استفاده نکردم.فقط لبخند داشتم.محبت کردم.وهروخت خاسته تنها باشه راحتش گذاشتم.وخیلی وقتا هم سکوت کردم واون آرامش رودادم بهش.و همش مثل آینه به خودم برمیگرده.قبلا مثل خودش رفتار میکردم اصلا جواب نمیداد.
Australia
23:59 - 1397/08/29
بنظرمن لطف زیاد سبکی میاره همیشه قدری برای خودتان در ابتدا نگه دارید و همشو خرج شوهرتون نکنید و به مرور ببینید آیا ارزششو داره ک براش اینهمه لطف کنم بعضی مردا وقتی بهشون خیلی لطف کنی هم پررو میشن هم لوس تازه ایرادگیر آدمو خسته میکنن شوهر من که والا جنبه نداره اصلا خوبی بدیشو نمیفهمه جللل خالقه کلا
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1397/09/18
من جدیدایه دوست پیداکردم که رابطه خانوادگی داریم احساس میکنم به شوهرم نظرداره ورفتارشوهرممعوض شده درضمن به شدت به دوستمم دل بستم ولی فک میکنم که شوهرم به دوستم توجه میکنه لطفا هرچه زودترراهنماییم کنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج