برگ برنده شبکه جام جم برای نوروز 94
۱۸۰۷۹۹
۰۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۰
۱۵۶۳۷ 
در حالیکه تب و تاب برنامه های نوروزی مدتی ست که در جراید و رسانه ها آغاز شده ، و عمده برنامه ها تقریبا در اغلب شبکه ها به همان شکل سابق طراحی و با همان مجریان قابل پیش بینی سالهای اخیر به روی آنتن خواهد رفت و در حالی که همه نگاهها و حواس ها به شبکه های داخلی است برگ برنده و غیرمنتظره تلویزیون جای دیگری و در شبکه جهانی جام جم رونمایی خواهد شد.
قدس آنلاین: در حالیکه تب و تاب برنامه های نوروزی مدتی ست که در جراید و رسانه ها آغاز شده ، و عمده برنامه ها تقریبا در اغلب شبکه ها به همان شکل سابق طراحی و با همان مجریان قابل پیش بینی سالهای اخیر به روی آنتن خواهد رفت و در حالی که همه نگاهها و حواس ها به شبکه های داخلی است برگ برنده و غیرمنتظره تلویزیون جای دیگری و در شبکه جهانی جام جم رونمایی خواهد شد.

این شبکه تصمیم گرفته است که برای نوروز 94در قالب کاروان صلح و شادی و فرهنگ نوروزی ،ویژه برنامه ای را با رویکردی متفاوت برای هموطنان خارج از کشور تهیه و تدارک ببیند.

این برنامه در طول نوروز 94 و با حضور جمعی از خانواده های ایرانی در کشور آلمان ، نخبگان و هنرمندان ایرانی مقیم آلمان ، فعالان بنیاد پیوند حافظ و گوته ،اعضای مرکز اسلامی هامبورگ و برخی آلمانیهای دوستدارفرهنگ ایران و ...با اجرای علی اسدی مجری نام آشنای تلویزیون و بازیگر سینما و تلویزیون لیلا اوتادی به عنوان زوج مجری این برنامه به روی آنتن خواهد رفت.

از ویژگی های این برنامه می توان به تفاوت محسوس درطراحی و اجرا ، حضورهنرمندان ایرانی خارج از کشور بجای هنرمندان و چهره های داخلی که همواره در برنامه های مختلف دیده شده اند ، وهمچنین آیتم های جدید و...اشاره کرد.

گفتنی است این سفر از مشهد و پس از زیارت حرم رضوی به عنوان تیمن و تبرک آغاز خواهد شد و سفیران صلح و شادی هدایا و بسته های فرهنگی این گروه را که شامل هدیه ای از آستان مقدس امام رضا (ع)، تندیس ایران، دیوان سعدی و حافظ و کتاب موسیقی صلح به همراه خواهند داشت.

 حسن صد خسروی تهیه کنندگی این برنامه و طراحی و مدیریت آن بر عهده یوسف چاپی معاون سفیر پیشین ایران در آلمان است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج