کد خبر: ۱۹۱۲۰
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۱ - ۰۹:۱۵
تعداد بازدید: ۸۱۶۲۱
تعداد نظرات: ۵۰ نظر
مثل كف‌دسـت بشناسيد...
در طول تاريخ، مردم مجذوب و شيفته رمز و رازهاي شخصيت انسان بوده‌اند. در تلاش و كوشش‌ براي يافتن اين‌كه چرا و چگونه انسان‌ها با يكديگر تفاوت دارند
برترین مجله اینترنتی ایرانبرترین ها:  در طول تاريخ، مردم مجذوب و شيفته رمز و رازهاي شخصيت انسان بوده‌اند. در تلاش و كوشش‌ براي يافتن اين‌كه چرا و چگونه انسان‌ها با يكديگر تفاوت دارند؛ مردم در ستاره‌ها به‌دنبال جواب بوده‌اند، در تجزيه و تحليل دست‌خط‌ها و دست نوشته‌ها، در مورد مطالعه شكل و شمايل سر و همچنين در مورد خط‌ها و اشكال دست انسان. هر كسي مي‌تواند به دست آدمي نگاه كند و برخي حقايق را از اين نگاه برداشت كند. براي مثال يك دست با تاول‌ها و آبله‌ها و پينه‌هاي موجود به ما مي‌گويد؛ فرد دارنده اين دست كارهاي سخت و زحمات فيزيكي زيادي را انجام مي‌دهد اما برخي از مردم فراتر رفته‌اند و خطوط و اشكال متفاوتي را در كف دست انسان تشخيص و آن‌ها را با ويژگي‌هاي درست شخصيتي انسان ارتباط داده‌اند. متخصصان در مطالعه كف دست، خطوط زيادي را در كف دست انسان تشخيص داده‌اند كه طول، درازا، وضوح و روشني آن‌ها سيماي درست شخصيت را تعيين مي‌كند. در اين شماره ما با خط زندگي آشنا مي‌شويم. در اين شماره از 14 خطي كه روي دست‌تان قرار دارد تنها خط زمين را بررسي مي‌كنيم و در شماره‌هاي بعدي به ترتيب هر كدام از خطوط را بررسي مي‌كنيم. 14 خط كف دست و مفاهيم آن‌ها

  خط زمين: سبك زندگي
  خط خورشيد: خوش‌بيني
  خط آب: احساسات
  خط عطارد: برقراري ارتباط
  خط آتش: انرژي
  خط زهره: لذت و خوشي
  خط هوا: تفكر
  خط ماه: توانايي روحي و رواني
  خط اتصال: تمركز
  خطوط مريخ: شجاعت
  خطوط مشتري:روحانيت
  خط نپتون: احساساتي بودن
  خط زحل: تسلا
  خط ايكاروس: آزادي14 خط كف دست و مفاهيم آن‌هاخطوط دست به وسيله امواج مغز شما ايجاد مي‌شوند. آن‌ها نقشه ضمير ناخودآگاه شما هستند. تصور كنيد هر يك از اين خطوط رودخانه‌اي در حال حركت هستند. هر چه خطوط عميق‌تر و گسترده‌تر باشند، مي‌توانند قدرت بيشتري را به شما ببخشند. اين به آن معناست كه انرژي آن‌ها در زندگي شما قوي‌تر خواهد بود. به‌عنوان مثال، اگر خط هواي دست شما عميق باشد، بيانگر اين است كه بيشتر وقت خود را صرف تفكر مي‌كنيد. داشتن خط باريك و كم عمق به معناي وجود قدرت اندك در اين نقطه است. اگر خط هواي شما كم عمق و ظاهري به‌نظر برسد، به اين معناست كه به سختي مي‌توانيد روي برنامه‌هاي‌تان متمركز شويد.  خط كف دست بايد همانند يك رودخانه آشكار و روشن به‌نظر برسد. اگربه اين صورت باشد بيان مفهوم آن خط آسان خواهد بود. به‌عنوان مثال اگر خط عطارد شما آشكار باشد، تبادل تفكرات‌تان براي شما آسان خواهد بود. همچنين خط كف دست شما مي‌تواند همانند رودخانه با قطعات بسيار مسدود و داراي انشعابات متعددي در طول مسير خود باشد. اگر خط كف دست شما به اين صورت است بيان انرژي آن خط مشكل‌تر خواهد بود. به‌عنوان مثال اگر خطوط بسياري خط عطارد را قطع كرده باشند، اين به آن معناست كه در مورد تبادل تفكرات خود تامل مي‌كنيد. اگر همواره خطوط را به‌عنوان رودهاي انرژي مدنظر داريد. ادراك آن‌ها آسان خواهد بود.با زمين سبك زندگي‌تان را بيابيد

افرادي كه اندكي در كف‌بيني اطلاعاتي دارند اين خط را خط زندگي مي‌نامند اما نام صحيح آن خط زمين است. بعضي افراد فكر مي‌كنند، اين خط بيانگر طول عمر فرد است و اين مسئله صحيح نيست. خط زمين نشان‌دهنده زندگي مورد نظر شماست. (نوعي از زندگي كه دوست داريد) نه طول زندگي.

اگر خط زمين عميق باشد، فرد توانايي برطرف كردن مشكلاتي را كه در طول زندگي با آن‌ها رو‌به‌روست، دارد. شخصي كه خط زمين دست او عميق نيست، در رويارويي با فشارها و مشكلات زندگي احساس دستپاچگي و پريشاني مي‌كند. همچنين به خاطر داشته باشيد كه هرچه اين خط گسترده‌تر و عميق‌تر باشد نيروي فيزيكي شخص بيشتر خواهد بود. باريك‌تر و كم‌عمق‌تر بودن اين خط بيانگر اين است كه شخص مورد نظر نيروي ضعيف فيزيكي دارد. خط زمين هميشه از مركز دست آغاز مي‌شود (در قسمت شست) و به سمت پايين مي‌آيد. قسمتي كه اين خط در آنجا به نقطه پاياني خود مي‌رسد، اهميت بسزايي دارد. خط زمين حول قسمت تويي شست كشيده شده است. اين ناحيه را «كوه زهره» مي‌نامند. اكنون 6 نمونه اصلي خط زمين را مورد بررسي قرار مي‌دهيم. به نمونه نگاه كنيد و نوع خط زمين خود را بيابيد. به خاطر داشته باشيد كه ابتدا از دست اصلي خود استفاده كنيد.

خط زمين شخص اجتماعي و عاشق بيرون از خانه بودن

اين شكل نشان‌دهنده نوع منحني شكل خط زمين است كه بزرگ و فربه است. اين خط تقريبا به ميان كف دست مي‌رسد. اين به آن معناست كه شما شخصي بسيار اجتماعي و عاشق بيرون از خانه هستيد. به ندرت نسبت به انجام انفرادي كارها تمايل داريد. همچنين كمتر در خانه تنها به سر مي‌بريد. اغلب مايليد در كارهاي بيرون و با دوستان‌تان سر و كار داشته باشيد.

خط زمين شخص خانه‌نشين يا علاقه‌مند به خانه

اين شكل بيانگر نوعي از خط زمين است كه منحني شكل نيست و از قسمت مياني دست دورتر است و نزديك به شست قرار دارد. اين خط بيشتر به شكل خط راست است تا منحني و به اين معناست كه خيلي به بودن در ميان شلوغي و جمعيت تمايل نداريد. آرامش و خلوت را بسيار دوست داريد. گاهي لازم است روابط اجتماعي برقرار كنيد ولي نه خيلي زياد. شما با تعداد اندكي از دوستان خوب‌تان خرسند هستيد.

خط زمين شخص خانواده دوست

اگر خط زمين شما در قسمت تحتاني كوه زهره به نقطه انتهايي خود برسد، متوجه خواهيد شد كه خانه و خانواده اهميت بسزايي براي شما دارد. دوست داريد اتاق خواب‌تان راحت باشد و از تزئين و گذراندن وقت خود در آن لذت مي‌بريد. اغلب از جابه‌جايي خوش‌تان نمي‌آيد. مكاني كه در آن زندگي مي‌كنيد و همسايه‌هاي‌تان براي شما بسيار حائز اهميت هستند. هميشه به دانستن آنچه در پيرامون مي‌گذرد احساس نياز مي‌كنيد و با قدم گذاشتن به سن جواني شايد تمايل به خريد خانه‌اي بزرگ در اطراف شهر در شما ايجاد شود.

خط زمين شخص ماجراجو

اين نوع خط زمين به سمت قسمت ديگر كف دست حركت مي‌كند و كوه ماه به نقطه پاياني خود مي‌رسد. اگر خط كف دست شما به اين شكل است در اين صورت عاشق انواع ماجراجويي و سفر هستيد. ممكن است بيشتر وقت خود را صرف تحقيق كنيد تا بودن در خانه.شايد هم بخواهيد باستان‌شناس يا كاشف شويد. احتمالا از رفتن به سفرهاي طولاني لذت مي‌بريد. مطالعه در مورد اماكن دوردست و تمامي افراد جهان براي شما جالب است.

خط زمين شخص ناآرام

كوتاه بودن خط زمين بيانگر اين است كه شخص مورد نظر آزادي را بسيار دوست دارد. دارندگان اين خط افرادي ناآرام هستند و از سخت‌كوشي لذت مي‌برند. اگر شما چنين خطي داريد متوجه خواهيد شد كه بيشتراوقات خود را صرف كار براي دستيابي به اهداف‌تان مي‌كنيد. شخصي كه براي حضور در المپيك آموزش بسيار مي‌بيند، مي‌تواند اين خط زمين را داشته باشد. اغلب افرادي كه اين نوع خط كوتاه را دارند بيشتر وقت و انرژي خود را در راه پيروزي به كار مي‌بندند.

تغييرات خط زمين با سبك زندگي

اين شكل نشان‌دهنده انفصال در خط زمين است. اين خط نيمي از راه را دور كوه زهره سپري كرده و در آنجا قطع مي‌شود، سپس دوباره از نزديك آن ولي از مكان متفاوتي شروع مي‌شود. هرگاه خط زمين شما منقطع ‌شود به مكان ديگري نقل مكان مي‌كنيد. اگر انفصال آن بزرگ باشد ممكن است جابه‌جايي عظيمي در زندگي خود داشته باشيد به‌صورتي كه كل زندگي شما را تغيير دهد. يعني چيزي مانند جا‌به‌جايي از ساحل شرقي به ساحل غربي. اگر خط زمين شما 2 يا 3 انفصال دارد، شما توانايي تفوق بر تغييرات را داريد.
بازدید از صفحه اول
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
بانک اطلاعات تجاری برترین ها
 
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۵۰
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
پاسخ
17
1
khob bood.
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
پاسخ
2
28
man ke chizi nafahmidam!
hame mesle ham boodan!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۹
پاسخ
4
2
OK
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۹
پاسخ
1
7
ziad nafahmidam???????????
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۹
پاسخ
4
0
Daghighan
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۹
پاسخ
4
4
خطوط دست من که شبیه همشون بود ولی با مورد اخری موافقم.
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۹
پاسخ
4
7
په هه هه!!!
ببينيد دلم به چيا خوشه!!!
بابا از كجابفهميم اول اسمه شوهر آيندمون چيه كه ديگه دنبالش نباشيم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۹
پاسخ
2
1
salam vaghean kheyli jaleb bud,age emkan dare manabe bishtari zekr konid
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۹
پاسخ
2
7
من که هرچی گشتم این خط زمینو رودستم پیدانکردم
پاسخ ها
نظر user
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۱
شاید زمینی نیستی!!!
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
پاسخ
2
22
man ke chizi nafahmidam
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
پاسخ
1
8
man ke nafahmidam hame mese ham bodan
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
پاسخ
3
1
این که مث فالگیری میمونه!خودتون این چیزارو باور میکنین؟!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
پاسخ
1
3
ما همشو داریم حالا چه اتفاقی می افته بعدشم درست متوجه نشدم راستی بازم ممنون
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
پاسخ
1
5
من که کف دستم هیچکدوم از این علایم رو نداشن
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
پاسخ
0
2
jaleb bod
Turkey
|
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
پاسخ
3
1
جالب بود . ممنون از برترین ها که همیشه برتر هست
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۱
پاسخ
2
2
ziyad jalb nabod
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۱
پاسخ
0
2
باتشکرازارسال مطالب شما ولی بایدگفت خطوط اعلام شده آخرین خطوط نبوده مثلا"8یا81 اگرمیشوددرباره اینها هم توضیح دهید.
Canada
|
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۱
پاسخ
2
0
jaleb bod
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۲
پاسخ
0
4
سرکاریه
حالا همه دارن کف دستشونو نگاه میکنن
پاسخ ها
نظر نسرین 1
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۲
آدم اصلا حوصله ش نمیگیره بخونتش چه برسه به اینکه کف دستشو نگاه کنه
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۲
پاسخ
4
2
عکساتون اصلا درست نبود خوشم نیومد از کجا آورده بودین
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۴
پاسخ
1
2
khobe sargarm mishin ba in chiza
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۴
پاسخ
0
3
i m so so so sorry for all of u
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۴
پاسخ
3
1
خیلی خوبه.اگی زحمتت نمیشه باز هم برام بزار
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۳۱
پاسخ
1
3
خوبه ولی من که اعتقادی به این چیزا ندارم همش خرافاته
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۱
پاسخ
0
3
خوب بود ما بچه که بودیم کف دستمونو نگاه می کردیم که اگه خطوط هشتش به هم چسبیده باشه ازدواجت فامیلیه و اگه از هم باز باشه با غریبه ست چه کار خنده داری بود
نظر سید امین حاج اشکان
| درباره خطوط كف دست سبك زندگي شما را نشان مي‌دهد
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۷
پاسخ
1
3
اوسکول کردی مارو 8 نفری کف دستمونو اوردیم جلو شبیه هیشکدومشون نبود حالا یا ما آدم نیستیم یا تو خری
پاسخ ها
نظر narges6
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۹
افرين اشي خوشم اومد.مزخرف بود
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۵
پاسخ
2
2
سید امین حاج اشکان جان بهتر نیست یه کم مودبانه تر نظر بدی
United States
|
۰۳:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۲
پاسخ
1
1
مزخرفی بیش نیست /
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۱
پاسخ
0
1
این دیگه چه بود نفهمیدم
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۹
پاسخ
0
1
آخه این چی بود ما خو نفهمیدیم خالی بندا
United States
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۴
پاسخ
0
1
ina dg chi budan
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
پاسخ
3
2
من از بچگی فال میگیرم خواب تعبیر میکنم کف بینی هم همینطور . مثلا شاهد یه قتل رو شناختم اما کسی حرفم رو باور نکرد یک سال بعد پلیس گرفتش . مطالبتون خوب بود .
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۹
پاسخ
0
1
كف دست راست من فقط يه 8 داره يعني دست چپ 81 دست راست 8 هست اگه كسي ميدونه چرا اينطوريه بهم بگه
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۴
پاسخ
0
0
خوب بود
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۹
پاسخ
2
1
ماله من که شبیه هیچکدوم نبود
سرکاریه عایا؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۲
پاسخ
0
2
سلام من کف دستم هر دوتا هشته تا الان جز یه نفر دیگه که از اقوام دورمون بوده کسی رو این مدلی ندیدم.. خواهرام همه 81 18 هستن...
خواهرم میگه سندرم دانی ها این مدلی ان فقط ولی به خدا من فوق لیسانس دارم البته شوخی میکنه ولی کلا عجیبه کسی هست مثل من باشه یا دیدیه باشه !! نگرانم...
نظر شبنم استم از افغانستان
| درباره خطوط كف دست سبك زندگي شما را نشان مي‌دهد
Afghanistan
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
پاسخ
0
2
خط عمر یعنی چی ؟ و در کدام قسمت از دست وجود دارد.
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۳
پاسخ
0
0
هنو نخوندم ولی بنظرم جالب باشن!!!چون این چیزا کلأ جالبن..
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۳
پاسخ
0
0
دوستم کف دستش خیلی عجیبه اصلا این مدلی نیس. این سایته هم ک کف دست خودمو هم ک ب این تابلوییه خطاش چیزخاصی دربارش نگفته بود ولی کف دست دوستم خطای پر رنگش تیکه تیکه شده.!!!!
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
پاسخ
0
0
من که چیزی نفهمیدم
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
پاسخ
0
0
اشغاله اصلا به اینجور چرت وپرتا گوش نکنید
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۱
پاسخ
0
0
خیلی نفهمیدم
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۰
پاسخ
0
0
اقا واسه من هر دو تا دستم 111 هس
این داستانش چیه...
نه 18. نه81
همه از هم جدا هستن
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
پاسخ
0
0
کف دست فقط یک 8 داره
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
پاسخ
1
0
خط عمر تو دست راست ١٨ نوشته شده هشتش هرچقدر كشيده باشه اون خط عمره
پاسخ ها
نظر user
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۲
بله
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: