۱۹۱۲۰
۱۷ فروردين ۱۳۹۱ - ۰۹:۱۵
۱۸۲۴۴۰ 
مثل كف‌دسـت بشناسيد...
در طول تاريخ، مردم مجذوب و شيفته رمز و رازهاي شخصيت انسان بوده‌اند. در تلاش و كوشش‌ براي يافتن اين‌كه چرا و چگونه انسان‌ها با يكديگر تفاوت دارند
برترین مجله اینترنتی ایرانبرترین ها:  در طول تاريخ، مردم مجذوب و شيفته رمز و رازهاي شخصيت انسان بوده‌اند. در تلاش و كوشش‌ براي يافتن اين‌كه چرا و چگونه انسان‌ها با يكديگر تفاوت دارند؛ مردم در ستاره‌ها به‌دنبال جواب بوده‌اند، در تجزيه و تحليل دست‌خط‌ها و دست نوشته‌ها، در مورد مطالعه شكل و شمايل سر و همچنين در مورد خط‌ها و اشكال دست انسان. هر كسي مي‌تواند به دست آدمي نگاه كند و برخي حقايق را از اين نگاه برداشت كند. براي مثال يك دست با تاول‌ها و آبله‌ها و پينه‌هاي موجود به ما مي‌گويد؛ فرد دارنده اين دست كارهاي سخت و زحمات فيزيكي زيادي را انجام مي‌دهد اما برخي از مردم فراتر رفته‌اند و خطوط و اشكال متفاوتي را در كف دست انسان تشخيص و آن‌ها را با ويژگي‌هاي درست شخصيتي انسان ارتباط داده‌اند. متخصصان در مطالعه كف دست، خطوط زيادي را در كف دست انسان تشخيص داده‌اند كه طول، درازا، وضوح و روشني آن‌ها سيماي درست شخصيت را تعيين مي‌كند. در اين شماره ما با خط زندگي آشنا مي‌شويم. در اين شماره از 14 خطي كه روي دست‌تان قرار دارد تنها خط زمين را بررسي مي‌كنيم و در شماره‌هاي بعدي به ترتيب هر كدام از خطوط را بررسي مي‌كنيم. 14 خط كف دست و مفاهيم آن‌ها

  خط زمين: سبك زندگي
  خط خورشيد: خوش‌بيني
  خط آب: احساسات
  خط عطارد: برقراري ارتباط
  خط آتش: انرژي
  خط زهره: لذت و خوشي
  خط هوا: تفكر
  خط ماه: توانايي روحي و رواني
  خط اتصال: تمركز
  خطوط مريخ: شجاعت
  خطوط مشتري:روحانيت
  خط نپتون: احساساتي بودن
  خط زحل: تسلا
  خط ايكاروس: آزادي14 خط كف دست و مفاهيم آن‌هاخطوط دست به وسيله امواج مغز شما ايجاد مي‌شوند. آن‌ها نقشه ضمير ناخودآگاه شما هستند. تصور كنيد هر يك از اين خطوط رودخانه‌اي در حال حركت هستند. هر چه خطوط عميق‌تر و گسترده‌تر باشند، مي‌توانند قدرت بيشتري را به شما ببخشند. اين به آن معناست كه انرژي آن‌ها در زندگي شما قوي‌تر خواهد بود. به‌عنوان مثال، اگر خط هواي دست شما عميق باشد، بيانگر اين است كه بيشتر وقت خود را صرف تفكر مي‌كنيد. داشتن خط باريك و كم عمق به معناي وجود قدرت اندك در اين نقطه است. اگر خط هواي شما كم عمق و ظاهري به‌نظر برسد، به اين معناست كه به سختي مي‌توانيد روي برنامه‌هاي‌تان متمركز شويد.  خط كف دست بايد همانند يك رودخانه آشكار و روشن به‌نظر برسد. اگربه اين صورت باشد بيان مفهوم آن خط آسان خواهد بود. به‌عنوان مثال اگر خط عطارد شما آشكار باشد، تبادل تفكرات‌تان براي شما آسان خواهد بود. همچنين خط كف دست شما مي‌تواند همانند رودخانه با قطعات بسيار مسدود و داراي انشعابات متعددي در طول مسير خود باشد. اگر خط كف دست شما به اين صورت است بيان انرژي آن خط مشكل‌تر خواهد بود. به‌عنوان مثال اگر خطوط بسياري خط عطارد را قطع كرده باشند، اين به آن معناست كه در مورد تبادل تفكرات خود تامل مي‌كنيد. اگر همواره خطوط را به‌عنوان رودهاي انرژي مدنظر داريد. ادراك آن‌ها آسان خواهد بود.با زمين سبك زندگي‌تان را بيابيد

افرادي كه اندكي در كف‌بيني اطلاعاتي دارند اين خط را خط زندگي مي‌نامند اما نام صحيح آن خط زمين است. بعضي افراد فكر مي‌كنند، اين خط بيانگر طول عمر فرد است و اين مسئله صحيح نيست. خط زمين نشان‌دهنده زندگي مورد نظر شماست. (نوعي از زندگي كه دوست داريد) نه طول زندگي.

اگر خط زمين عميق باشد، فرد توانايي برطرف كردن مشكلاتي را كه در طول زندگي با آن‌ها رو‌به‌روست، دارد. شخصي كه خط زمين دست او عميق نيست، در رويارويي با فشارها و مشكلات زندگي احساس دستپاچگي و پريشاني مي‌كند. همچنين به خاطر داشته باشيد كه هرچه اين خط گسترده‌تر و عميق‌تر باشد نيروي فيزيكي شخص بيشتر خواهد بود. باريك‌تر و كم‌عمق‌تر بودن اين خط بيانگر اين است كه شخص مورد نظر نيروي ضعيف فيزيكي دارد. خط زمين هميشه از مركز دست آغاز مي‌شود (در قسمت شست) و به سمت پايين مي‌آيد. قسمتي كه اين خط در آنجا به نقطه پاياني خود مي‌رسد، اهميت بسزايي دارد. خط زمين حول قسمت تويي شست كشيده شده است. اين ناحيه را «كوه زهره» مي‌نامند. اكنون 6 نمونه اصلي خط زمين را مورد بررسي قرار مي‌دهيم. به نمونه نگاه كنيد و نوع خط زمين خود را بيابيد. به خاطر داشته باشيد كه ابتدا از دست اصلي خود استفاده كنيد.

خط زمين شخص اجتماعي و عاشق بيرون از خانه بودن

اين شكل نشان‌دهنده نوع منحني شكل خط زمين است كه بزرگ و فربه است. اين خط تقريبا به ميان كف دست مي‌رسد. اين به آن معناست كه شما شخصي بسيار اجتماعي و عاشق بيرون از خانه هستيد. به ندرت نسبت به انجام انفرادي كارها تمايل داريد. همچنين كمتر در خانه تنها به سر مي‌بريد. اغلب مايليد در كارهاي بيرون و با دوستان‌تان سر و كار داشته باشيد.

خط زمين شخص خانه‌نشين يا علاقه‌مند به خانه

اين شكل بيانگر نوعي از خط زمين است كه منحني شكل نيست و از قسمت مياني دست دورتر است و نزديك به شست قرار دارد. اين خط بيشتر به شكل خط راست است تا منحني و به اين معناست كه خيلي به بودن در ميان شلوغي و جمعيت تمايل نداريد. آرامش و خلوت را بسيار دوست داريد. گاهي لازم است روابط اجتماعي برقرار كنيد ولي نه خيلي زياد. شما با تعداد اندكي از دوستان خوب‌تان خرسند هستيد.

خط زمين شخص خانواده دوست

اگر خط زمين شما در قسمت تحتاني كوه زهره به نقطه انتهايي خود برسد، متوجه خواهيد شد كه خانه و خانواده اهميت بسزايي براي شما دارد. دوست داريد اتاق خواب‌تان راحت باشد و از تزئين و گذراندن وقت خود در آن لذت مي‌بريد. اغلب از جابه‌جايي خوش‌تان نمي‌آيد. مكاني كه در آن زندگي مي‌كنيد و همسايه‌هاي‌تان براي شما بسيار حائز اهميت هستند. هميشه به دانستن آنچه در پيرامون مي‌گذرد احساس نياز مي‌كنيد و با قدم گذاشتن به سن جواني شايد تمايل به خريد خانه‌اي بزرگ در اطراف شهر در شما ايجاد شود.

خط زمين شخص ماجراجو

اين نوع خط زمين به سمت قسمت ديگر كف دست حركت مي‌كند و كوه ماه به نقطه پاياني خود مي‌رسد. اگر خط كف دست شما به اين شكل است در اين صورت عاشق انواع ماجراجويي و سفر هستيد. ممكن است بيشتر وقت خود را صرف تحقيق كنيد تا بودن در خانه.شايد هم بخواهيد باستان‌شناس يا كاشف شويد. احتمالا از رفتن به سفرهاي طولاني لذت مي‌بريد. مطالعه در مورد اماكن دوردست و تمامي افراد جهان براي شما جالب است.

خط زمين شخص ناآرام

كوتاه بودن خط زمين بيانگر اين است كه شخص مورد نظر آزادي را بسيار دوست دارد. دارندگان اين خط افرادي ناآرام هستند و از سخت‌كوشي لذت مي‌برند. اگر شما چنين خطي داريد متوجه خواهيد شد كه بيشتراوقات خود را صرف كار براي دستيابي به اهداف‌تان مي‌كنيد. شخصي كه براي حضور در المپيك آموزش بسيار مي‌بيند، مي‌تواند اين خط زمين را داشته باشد. اغلب افرادي كه اين نوع خط كوتاه را دارند بيشتر وقت و انرژي خود را در راه پيروزي به كار مي‌بندند.

تغييرات خط زمين با سبك زندگي

اين شكل نشان‌دهنده انفصال در خط زمين است. اين خط نيمي از راه را دور كوه زهره سپري كرده و در آنجا قطع مي‌شود، سپس دوباره از نزديك آن ولي از مكان متفاوتي شروع مي‌شود. هرگاه خط زمين شما منقطع ‌شود به مكان ديگري نقل مكان مي‌كنيد. اگر انفصال آن بزرگ باشد ممكن است جابه‌جايي عظيمي در زندگي خود داشته باشيد به‌صورتي كه كل زندگي شما را تغيير دهد. يعني چيزي مانند جا‌به‌جايي از ساحل شرقي به ساحل غربي. اگر خط زمين شما 2 يا 3 انفصال دارد، شما توانايي تفوق بر تغييرات را داريد.
انتشار یافته: 61
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1391/01/17
khob bood.
پاسخ ها
ASHKAN
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۲
man ke chizi nafahmidam vali be hame migam ke in chiz ha alakie
Iran, Islamic Republic of
14:38 - 1391/01/17
man ke chizi nafahmidam!
hame mesle ham boodan!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
17:18 - 1391/01/19
خطوط دست من که شبیه همشون بود ولی با مورد اخری موافقم.
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1391/01/19
په هه هه!!!
ببينيد دلم به چيا خوشه!!!
بابا از كجابفهميم اول اسمه شوهر آيندمون چيه كه ديگه دنبالش نباشيم؟
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1391/01/19
salam vaghean kheyli jaleb bud,age emkan dare manabe bishtari zekr konid
Iran, Islamic Republic of
23:43 - 1391/01/19
من که هرچی گشتم این خط زمینو رودستم پیدانکردم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۱
شاید زمینی نیستی!!!
Iran, Islamic Republic of
12:23 - 1391/01/20
این که مث فالگیری میمونه!خودتون این چیزارو باور میکنین؟!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1391/01/20
ما همشو داریم حالا چه اتفاقی می افته بعدشم درست متوجه نشدم راستی بازم ممنون
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1391/01/20
من که کف دستم هیچکدوم از این علایم رو نداشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۲
از سربازی معافی.خخخخخ
Turkey
22:16 - 1391/01/20
جالب بود . ممنون از برترین ها که همیشه برتر هست
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1391/01/21
باتشکرازارسال مطالب شما ولی بایدگفت خطوط اعلام شده آخرین خطوط نبوده مثلا"8یا81 اگرمیشوددرباره اینها هم توضیح دهید.
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1391/01/22
سرکاریه
حالا همه دارن کف دستشونو نگاه میکنن
پاسخ ها
نسرین 1
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۲
آدم اصلا حوصله ش نمیگیره بخونتش چه برسه به اینکه کف دستشو نگاه کنه
Iran, Islamic Republic of
08:46 - 1391/01/22
عکساتون اصلا درست نبود خوشم نیومد از کجا آورده بودین
Iran, Islamic Republic of
09:37 - 1391/01/24
خیلی خوبه.اگی زحمتت نمیشه باز هم برام بزار
Iran, Islamic Republic of
22:20 - 1391/01/31
خوبه ولی من که اعتقادی به این چیزا ندارم همش خرافاته
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1391/02/11
خوب بود ما بچه که بودیم کف دستمونو نگاه می کردیم که اگه خطوط هشتش به هم چسبیده باشه ازدواجت فامیلیه و اگه از هم باز باشه با غریبه ست چه کار خنده داری بود
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1391/04/07
اوسکول کردی مارو 8 نفری کف دستمونو اوردیم جلو شبیه هیشکدومشون نبود حالا یا ما آدم نیستیم یا تو خری
پاسخ ها
narges6
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۹
افرين اشي خوشم اومد.مزخرف بود
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1391/05/05
سید امین حاج اشکان جان بهتر نیست یه کم مودبانه تر نظر بدی
Iran, Islamic Republic of
20:33 - 1392/07/01
این دیگه چه بود نفهمیدم
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1392/07/19
آخه این چی بود ما خو نفهمیدیم خالی بندا
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1392/08/26
من از بچگی فال میگیرم خواب تعبیر میکنم کف بینی هم همینطور . مثلا شاهد یه قتل رو شناختم اما کسی حرفم رو باور نکرد یک سال بعد پلیس گرفتش . مطالبتون خوب بود .
Iran, Islamic Republic of
17:05 - 1392/09/19
كف دست راست من فقط يه 8 داره يعني دست چپ 81 دست راست 8 هست اگه كسي ميدونه چرا اينطوريه بهم بگه
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1393/03/19
ماله من که شبیه هیچکدوم نبود
سرکاریه عایا؟
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1393/07/22
سلام من کف دستم هر دوتا هشته تا الان جز یه نفر دیگه که از اقوام دورمون بوده کسی رو این مدلی ندیدم.. خواهرام همه 81 18 هستن...
خواهرم میگه سندرم دانی ها این مدلی ان فقط ولی به خدا من فوق لیسانس دارم البته شوخی میکنه ولی کلا عجیبه کسی هست مثل من باشه یا دیدیه باشه !! نگرانم...
Afghanistan
21:09 - 1393/08/03
خط عمر یعنی چی ؟ و در کدام قسمت از دست وجود دارد.
Iran, Islamic Republic of
01:06 - 1393/09/23
هنو نخوندم ولی بنظرم جالب باشن!!!چون این چیزا کلأ جالبن..
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1393/11/03
دوستم کف دستش خیلی عجیبه اصلا این مدلی نیس. این سایته هم ک کف دست خودمو هم ک ب این تابلوییه خطاش چیزخاصی دربارش نگفته بود ولی کف دست دوستم خطای پر رنگش تیکه تیکه شده.!!!!
Iran, Islamic Republic of
23:12 - 1394/01/20
اشغاله اصلا به اینجور چرت وپرتا گوش نکنید
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1394/05/20
اقا واسه من هر دو تا دستم 111 هس
این داستانش چیه...
نه 18. نه81
همه از هم جدا هستن
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1394/09/29
خط عمر تو دست راست ١٨ نوشته شده هشتش هرچقدر كشيده باشه اون خط عمره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۲
بله
Iran, Islamic Republic of
06:51 - 1395/04/31
د اخه این دری وریا چیه؟
خط زمین و اب و هوا و اتش؟
مگه ما آواتاریم مرد حسابی؟ی چیز بنویس واقعا مفید باشه و درضمن کامل باشه
شرمنده تند حرف زدما
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1395/06/15
خیلی عالی بود
لطفا اگه کسی دوست نداره وارد اینجور سایتا نشه نیازی به توهین کردن نیست
پاسخ ها
لاییییییک
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
لاییییییییییک
چه میدونم وقت گیر اوردی؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
لایییییک
United States
19:42 - 1395/08/25
به نظرم بد نیست ینی بی ارتباط نیست با اتفاق هایی که روزمره داره برامون رخ میده!
Iran, Islamic Republic of
21:46 - 1396/01/24
به نظرم الکی نیست
همون طور که اطلاع دارین اثر انگشت که شامل خطوط است و هر انسانی اثر انگشت مخصوص خودش را دارد
پس خطوط کف دست هم مختص هر فرد است و شاید نمادی باشد از خصوصیات خاص هر فرد همین طور که جدیدا روانشناسی شخصیت از روی انگشتان انجام میشود
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1396/11/22
Khodayi khodetonam fahmidin chi goftin hala ma be kenar
Iran, Islamic Republic of
20:49 - 1396/12/05
با دیدن این خطوطی که هیچ دلیل علمی‌نداره چه‌چیزی رو میخوایین کسب کنید؟!
من دو تا پاراگراف خوندم مابقیش تو نظرات سیر‌میکردم .وقت خرافه پسندی تمام شده
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج