۱۹۱۲۵
۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
۳۹۰۵۵۱ 
لباس‌ هایتان آن تاثیری كه می‌خواهید روی دیگران نمی‌گذارند؟ گاهی وقت‌ها اطرافیان‌تان یك‌‌طوري ظاهرتان را برانداز می‌كنند كه خوش‌تان نمی‌آید؟ نمی‌دانید چه مدل لباس‌هایی به شما می‌آید و مشكل كجاست؟ پیشنهادات و نكات این شماره ما را از دست ندهید.
مجله سیب سبز: لباس‌ هایتان آن تاثیری كه می‌خواهید روی دیگران نمی‌گذارند؟ گاهی وقت‌ها اطرافیان‌تان یك‌‌طوري ظاهرتان را برانداز می‌كنند كه خوش‌تان نمی‌آید؟ نمی‌دانید چه مدل لباس‌هایی به شما می‌آید و مشكل كجاست؟ پیشنهادات و نكات این شماره ما را از دست ندهید. از انتخاب كفش گرفته تا هماهنگی كت و شلوار برای‌تان يك دنيا نكته تازه مطرح كرده‌ايم. مطمئن باشید با خواندن و رعایت‌كردن این موارد تاثير ظاهر شما عوض می‌شود، هم در ذهن خودتان و هم برای دیگران. به دنیای مردان خوش پوش خوش آمدید!
 
22 پیشنهاد برای خوش تیپ شدن آقایان

به لباس‌های روزانه اهمیت بدهید

پوشش روزمره خیلی مهم است. بعضی‌ها فكر می‌كنند چون اسم روزمره به این لباس‌ها داده می‌شود نباید توجه زیادی به آن‌ها كرد. دقیقا برعكس است؛ روزمره یعنی یك بخش خیلی مهم از زندگی. پس برای انتخاب لباس‌های‌تان وقت بگذارید. برای ایجاد یك تغییر خوب از تی‌شرت‌های رنگی استفاده كنید. اگر نوجوان شما اهل برند و به قول خودشان مارك بازی است، يادتان باشد برندهايي را به او معرفي كنيد كه تنوع رنگي در آن‌ها وجود دارد. البته بهتر است طوري رفتار كنيد كه در ذهن آن‌ها رنگي و متناسب بودن بر برند بودن، ارجحيت پيدا كند.

نوجوان ساده؛ نوجوان خوش‌ پوش

نوجوان هستید و می‌خواهید خیلی خوش تیپ به‌نظر بیایید؟ قبول. خوش تیپ باشید اما در ظاهرتان اغراق نكنید. خیلی از پسرهای نوجوان دوست دارند مثل آدم‌های مشهور به‌نظر بیایند. آن‌ها سعی می‌كنند ظاهرشان را هم شبیه آدم‌های خاص بكنند. بزرگ‌ترها! به آن‌ها یاد بدهید‌، برای متفاوت بودن نیازی نیست كه خودشان را عجیب و غریب درست بكنند.

اگر قرار است خیلی تغییر بكنند نهایتا از 3رنگ متفاوت در پوشش شان استفاده كنند و نه بیشتر. نكته دیگر راجع به ساعت‌ آن‌هاست. استفاده از ساعت‌های خیلی بزرگ كه به طبع خیلی جلب توجه می‌كنند و حتي بیشتر از این كه توجه دیگران را به آن‌ها جلب بكند باعث تعجب‌شان خواهد شد.

جذب واكنش‌ های واقعی

دنبال واكنش‌های واقعی باشید، خیلی‌ها نظر واقعی‌شان را راجع‌ به ظاهرتان نمی‌گویند. خیلی‌ها مخفی‌اش می‌كنند، بعضی‌ها هم برای خوشایندي شما از تیپی كه ممكن است به‌نظرشان مزخرف بیاید، تعریف می‌كنند. دنبال آدم‌هایی باشید كه با شما صادق هستند یا این كه خیلی رك از آن‌ها خواهش كنید نظر واقعی‌شان را به شما بگویند.
 
22 پیشنهاد برای خوش تیپ شدن آقایان 

 از آرایشگرتان بخواهید نظرش را در مورد مدل مویی كه پسندیده‌اید بگوید. ممكن است قبل از كوتاه كردن موهای‌تان بفهمید این مدل نه تنها به شما نمی‌آید بلكه چهره‌تان را زشت می‌كند. پس به‌دنبال نظرات واقعی باشید، فرقی نمی‌كند از چه كسی. یك تلنگر از یك دوست، یكی از اعضای فامیل یا یكی از همكاران می‌تواند شما را از خطر بدپوشی نجات بدهد.

اگر دوستان تان با شما رك نيستند به سراغ اينترنت برويد. ببينيد تيپ كلي تان به كدام يك از بازيگران يا مشاهير خوش پوش نزديك‌تر است. پس همان طوري لباس بپوشيد.

تی‌شرت تبلیغاتی ممنوع!

وقتی یك تی‌شرت با یك لوگوی بزرگ تبلیغاتی می‌پوشید شبیه یك بیلبورد تبلیغاتی متحرك به‌نظر می‌رسید! دور اینگونه تی‌شرت‌ها را خط بكشید. در عوض به‌دنبال تی‌شرت‌های كلاسیك با یقه‌های هفت بروید‌ یا تی‌شرت‌هایی با طرح‌های زیبای هنری. این روزها لباس‌هایی با خطوط فارسی گزینه‌های زیبا و با اصالتی هستند كه می‌توانند حال‌و‌هوای تازه‌ای به تیپ شما ببخشند.

لباس‌هایی نه تنگ و نه گشاد

بهترین پیشرفتی كه می‌توانید برای ظاهرتان ایجاد كنید داشتن یك انتخاب هوشمندانه و با دقت است، انتخاب لباس‌هایی كه كاملا اندازه‌تان هستند.

بیشتر آقایان، به‌خصوص آقا پسرها، لباس‌هایی می‌پوشند كه برای‌شان گشاد یا حتی خیلی گشاد هستند! مطمئن شوید كه لباس‌تان درست هم سایز خود شماست و نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد باشد. لباس‌های خیلی گشاد یا خیلی تنگ تبدیل به یك بیماری مسری شده‌اند! مراقب باشید!

به فروشنده‌ها اعتماد نكنید

هیچ وقت تنها به خرید نروید زيرا به حرف فروشنده‌ها نمي‌شود اعتماد كرد. بیشتر آن‌ها خیلی كاری ندارند كه این لباس به شما می‌آید یا نه. آن‌ها به فكر فروش و سود خودشان هستند، شما هم به فكر سود خودتان باشید. یكی از دوستان خوش‌پوش و مورد اعتمادتان را با خودتان به خرید ببرید؛ كسی كه مطمئن هستید با استفاده از نظراتش می‌توانید خوش‌پوش باشید.
 
22 پیشنهاد برای خوش تیپ شدن آقایان

همیشه دقت كنید

در نهایت باید بگویم نگران نباشید! حتی اگر در مورد پوشش‌تان اشتباه هم بكنید زمین هم‌چنان به گردش خودش ادامه خواهد داد. از خانه بیرون بروید، به فروشگاه‌های خوب سر بزنید، با آدم‌های خوش تیپ ارتباط برقرار كرده و به ظاهرشان توجه كنید اما دقت كنید، ببینید آیا مدل مویی كه آن را روی سر فلان آقا دوست دارید به شما هم همان‌قدر می‌آید؟

بستن شال‌گردن كه فلان دوست‌تان را خیلی خوش تیپ كرده برای گردن شما مناسب است یا این كه گردن كوتاهی دارید و نباید از شال گردن استفاده كنید. همه چیز را با هم در نظر بگیرید و مطمئن باشید هر چقدر به خوش‌پوشی‌تان اهمیت بدهید به‌خودتان اهمیت داده‌اید.

یا تمام رسمی یا تمام اسپرت

لباس‌هایی كه بالا تنه را می‌پوشانند باید با لباس‌هایی كه پایین بدن را می‌پوشانند هماهنگی داشته باشند. جالب نيست یك پسر نوجوان یك سوئی‌شرت گشاد و اسپرت را با یك شلوار پارچه‌ای هماهنگ كند یا یك بالا تنه كاملا رسمی را با یك شلوار جین همراه كند. اگر قرار است لباس اسپرت بپوشید سعی كنید تمام ظاهر شما اسپرت باشد. اگر هم قرار است‌، یك ظاهر رسمی را انتخاب كنید، از پیراهن و كت‌تان گرفته تا شلوار باید كاملا رسمی باشد.

 كفش تمیز و براق

برای كفش‌های‌تان خوب خرج كنید و خوب هم وقت بگذارید. كفش‌ها بخش ناطق تیپ شما هستند! بله، آن‌ها به راحتی با بیننده حرف می‌زنند و معمولا اولین بخش ظاهر شما هستند كه به‌خصوص خانم‌ها به آن توجه می‌كنند. پس سعی كنید كفش‌های‌تان همیشه تمیز باشند و از تمیزی برق بزنند. آن‌ها را به موقع واكس بزنید. حتی اگر بهترین لباس‌ها را پوشیده باشید و همه لباس‌های‌تان تمیز و اتو كشیده باشند، یك كفش كثیف می‌تواند به راحتی آب خوردن همه این‌ها را از بین ببرد. حیف است كه برای یك واكس 5 ‌دقیقه‌ای كل ظاهرتان را زیر سوال ببرید‌، پس حواس‌تان حسابی به كفش‌ها جمع باشد.

صندل‌ و‌ جوراب نپوشید

آقایان! صندل‌ها درست مثل كفش‌ها نشان‌دهنده سلیقه شما هستند اما لازم است یك نكته را همیشه درنظر داشته باشید، صندل شما حتی اگر زیباترین و ‌آراسته‌‌ترین مدل بین مدل‌های ارائه شده سال باشد پوشیدن آن به همراه جوراب می‌تواند همه چیز را تنها ظرف مدت چند ثانیه خراب كند! پوشیدن جوراب فقط مخصوص كفش‌هایی است كه جلو بسته بود. یا این كه مخصوص ورزش هستند. در غیر این صورت پوشیدن جوراب به همراه صندل‌تان یكی از فجایع دنیای مد به حساب می‌آید. هیچ كس دلش نمی‌خواهد زیر آن صندل‌های آراسته جورابی را ببیند كه احتمالا به خاطر جلوباز بودن كفش كثیف هم شده؛ باور كنید.

لباس‌هایي بخريد كه دوست‌شان داريد

به حراج‌ های آخر فصل اعتماد نكنید. خیلی از افراد وقتی می‌بینند فروشگاهی حراج گذاشته بدون این كه واقعا به چیزی احتیاج داشته باشند وارد می‌شوند و یك دفعه می‌بینی با چند كیسه لباس بیرون می‌آیند. این اتفاق در مورد حراج برندها هم اتفاق می‌افتد. آقایان! چیزی را صرفا به این دلیل كه مارك‌دار است و ارزان شده، نخرید. لباس‌هایی را بخرید كه دوست‌شان دارید و می‌دانید كه آن‌ها را می‌پوشید، نه این كه نرسیده به خانه پشیمانی سراغ‌تان بیاید. درنظر داشتن این نكته شما را از خرج كردن یك عالم هزینه غیر‌ضروری نجات می‌دهد. باور كنید!

كیفیت به جای مارك

برند بازها موقع خرید یك سوال ساده را مرتب از خودشان بپرسند: «اگر مارك این برند روی این لباس نبود، آن را می‌خریدم؟» واقعیت این است كه خیلی‌ها فقط به‌خاطر مارك یك لباس سراغش می‌روند. شكی نیست كه خیلی از برندها جنس‌های با كیفیت و مرغوبی دارند اما خیلی‌های‌شان هم صرفا اسم و رسمی به هم زده‌اند. دنبال مارك‌ها نباشید. به‌دنبال پارچه‌های مرغوب باشید كه به حفظ سلامت‌‌تان هم كمك می‌كنند. ببینید آیا واقعا مدل و طراحی آن لباس را دوست دارید. اگر پاسخ شما منفی است همان لحظه فروشگاه را ترك كنید.
 
22 پیشنهاد برای خوش تیپ شدن آقایان

برای ظاهرتان وقت بگذارید

برای ظاهرتان زمان و پول بیشتری را صرف كنید. لباس‌های شما وسیله ارتباطی شما با جهان خارج است. لباس‌های‌تان نشان‌دهنده شخصیت و طرز فكرتان هستند. پس هیچ عیبی ندارد اگر برای‌شان پول خوبی خرج كنید و وقت زیادی بگذارید. مرتب ظاهرتان را چك كنید. ببینید كدام لباس‌ها را با هم بپوشید بهتر است. همان‌قدر كه به تحصیلات، روابط و شغل‌تان اهمیت می‌دهید، به پوشش‌تان هم اهمیت بدهید. پوشش بد می‌تواند موقعیت‌های زیادی را از شما بگیرد. بر عكس، یك ظاهر آراسته و زيبا می‌تواند موقعیت‌های زیادی را در اختیارتان بگذارد، پس هیچ‌وقت قدرت پوشاك را دست‌كم نگیرید.

خوش تیپ‌تر از رئیس؛ هرگز!

یك پله عقب‌تر باشید؛ همیشه درنظر داشته باشید كه كجا مهمان هستید و میزبان‌تان چه كسی است. اگر همیشه حوا‌س‌تان به موقعیت باشد، می‌توانید بهترین لباس‌ها را برای پوشیدن در آن موقعیت انتخاب كنید. یادتان باشد اگر نمی‌دانید قرار است با چه جور آدم‌هایی مواجه شوید، بهتر است كمی رسمي‌تر باشید، مثلا از یك كت ساده روی لباس‌تان استفاده كنید و در نهایت یك نكته را به یاد داشته باشید كه احتمالا می‌تواند نجات‌تان بدهد؛ همیشه از افراد مافوق‌تان یك پله عقب‌تر باشد. مثلا اگر برای مصاحبه كاری می‌روید بهتر از رئیس‌تان لباس نپوشید! از ما گفتن بود!

جزئیات ساده اما تاثير‌گذار

هیچ‌وقت قدرت جزئیات را دست‌كم نگیرید. هماهنگی كل ظاهرتان به كنار، جزئیات هم به همان اندازه مهم هستند. جزئیات می‌توانند نشان‌دهنده ویژگی‌های خاص شخصیتی شما باشند. جالب است كه این موارد جزئی اغلب تنوع بالایی دارند. یك دستمال گردن زيبا یا یك دكمه سر دست زیبا می‌تواند حسابی حال و هوای ظاهرتان را عوض كند و خوش‌سلیقگی شما را به همه نشان بدهد. یادتان باشد جزئیات از اولین مواردی هستند كه در ظاهرتان مورد‌توجه قرار می‌گیرند، پس اولین كسی باشید كه به آنها خوب توجه می‌كند.

موهای همیشه كوتاه

موها بیشترین تاثیر را روی چهره افراد می‌گذارند. سعی كنید همیشه موهای‌تان را كوتاه و مرتب نگه دارید؛ موهای كوتاه به چهره شما نظم و انضباط می‌دهد. به‌خصوص اين‌كه سعی كنید همیشه موهای پشت گردن‌تان را اصلاح كنید چون تصویر ناخوشایندی را برای بیننده ایجاد می كنند. برای گرفتن وقت آرایشگاه هیچ‌وقت تنبلی نكنید. این كه هر چند وقت یك‌بار به آرایشگاه بروید به سرعت رشد موهای‌تان بستگی دارد اندازه موهاي‌تان هر چقدر كه هست قبل از این كه قیافه‌تان را نامرتب كند كوتاهش كنید.

شلوارهای مناسب

شلوارهای پارچه‌ای گزینه‌های مناسبی برای تیپ‌های مردانه هستند‌ اما حوا‌س‌تان به قد شلوار باشد. اگر قد این شلوارها خیلی بلند باشد یا چند سانتی متری بالای كفش قرار بگیرد یكی از بدترین ظاهرهای ممكن را برای‌تان ایجاد خواهد كرد. این نكته در مورد شلوارهای جین هم صدق می‌كند. شلواری كه پشتش ریش ریش شده، آن هم از بس كه بلند است و روی زمین كشیده می‌شود اصلا زیبا نیست.

شال‌گردن رسمی

برای موقعیت‌های رسمی شال و دستمال‌گردن‌های آراسته گزینه‌هایی هستند كه ظاهر شما را از این رو به آن رو می‌كنند به‌شرطی كه گردن شما بلند و كشیده باشد. برای آدم‌هایی كه غبغب دارند و گردن‌شان كوتاه است استفاده از دستمال گردن به هیچ وجه توصیه نمی‌شود چون گردن‌شان را بیشتر از آنچه واقعا هست، كوتاه نشان می‌دهد.
 
22 پیشنهاد برای خوش تیپ شدن آقایان

خوش‌بو باشید

هیچ‌چیزی به اندازه یك ادكلن خوش‌بو نمی‌تواند تیپ یك مرد را كامل كند. عطرها معمولا برای شخصیت‌های مختلف ساخته می‌شوند. یك عطر می‌تواند تداعی‌كننده اعتماد به نفس باشد و عطر دیگر تداعی‌كننده اجتماعی بودن. با توجه به شخصیت‌تان سراغ عطرها بروید. برای عطرهای‌تان خوب خرج كنید. بعضی از عطرها بعد از چند ساعت بوی‌شان از بین می‌رود و از آن بدتر بعضی‌های‌شان بدبو می‌شوند. عطرهای‌تان را از فروشگاه‌های شناخته شده بخرید و به‌دنبال آن‌هایی باشید كه امتحان‌شان را پس داده‌اند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 316
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1391/01/13
من این نکته ها را رعایت نمیکنم ولی هم خوشتیپم وهم جذاب.
البته نکته ی آخر واقعا مهمه من همیشه سعی کردم خوشبو باشم
پاسخ ها
mari
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۵
HASAN jan shoma etemad be nafse kazeb dari,ye fekri vase darmanesh bokon haaaaaaaaaaaaaaatmaaaaaaaaaaaaaaaaan
حسن71
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۵
اعتماد به نفس کاذب را شما داری سرکار خانم
اری
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
اخی به مامیت بگو برات اسفند بدوده
sevda
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
نظرای منفی رو نیگا......
حسن71
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
کسایی که به من منفی دادن منو ندیدن اونایی که مثبت دادن منو از نزدیک دیدن و حرفم را قبول دارن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
مثبتارم خودت داری که خودتو دیدی دیگه.
ولی یه بوی سوخته ای میادا، مگه نگفتی خوشبویی پس چی شد؟
کمال
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
من تا حالا ندیدمت ولی مثبت رو دادم چون ما مردها باید پشت همو بگیریم ببینید خانمها چطور هوای همو دارن آقا من باهاتم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
خودم رو معرفی نمیکنم اما من با اینکه از نزدیک دیدمت بازم بهت منفی دادم
ماشالاااااااااااااااااااااااااااااااااااا اعتماد به نفس
این مثبت ها رو لابد خودت دادی کلک
حسن71
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
تو که خودتو معرفی نکردی برات متاسفم که دروغ گفتی دنیا دار مکافاته چرا برای یه شوخی که بخندیم یا خودنمایی دروغ بگی
آقا کمال مرسی ممنون از اینکه مثبت دادی البته اونایی که به من منفی دادن هم قابل احترام هستند و سعی میکنم بیشتر به خودم برسم مرسی از تذکراتتون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۹
حالا چرا گریه میکنی آقا حسن
البته حق داری منم اگه اینقد منفی میگرفتم زورم میگرفت گریه میکردم
saba
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
ناشناس نظرات بامزه بود اینجا
حسن71
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
نه بخدا همه کسایی که به من منفی دادن قابل احترام هستند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۱
ناقابل بود صبا جون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۳
خوده خدا گفته،از هر نوعش یک جفت قرار دادیم که با هم به کمال می رسند.
خوشتیپی اقایون+خوشکلی خانوما
که قربون خدا برم .
ازقدیم گفتن خدا خرشو می شناخته بهش شاخ نداده .حالا شما فکر کن ایی اقایون با این خانومایی که ادعاشون میشه هر دو رو با هم داشتن...واویلا
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۱
فکر میکنی کی هستی
کالسکه گمشده
Germany
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۵
سلام ، خسته نباشید ، خیلی ممنون ، نکات ریز و دقیق بسیار عالی شرح دادید .
بعضی هاشو می دونستم ، خیلی هاشم جدید و جالب بود ند ، گوشزد تکراریهاشم برام خوب بود ، با این مشغله و چالش های زندگی این نکات فراموش میشن .... بازم متشکر ...
PARSA
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۲
کامل و عالی بود . ممنون.
بدون نام
Canada
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۸
يه كم اعتماد به نفس برام بلوتوث كو
Mavis
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۱
حالا این بنده خدا یه چیزی گفته شمام بیاین بخورینش ا خوبه شما یه چیزی بگین بقیه هم بریزن سرتون اینجوری؟نه خداییش خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الیسا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۱
دوستان عزیز لطفا کمی مودبانه و محترمانه تر نظرهاتون رو بنویسید. البته این رو هم بدونید که بخش مهمی از ظاهر افراد مربوط به نحوه ی صحبت کردن و نوع شخصیت اون هاست! اگر زیباترین لباس ها رو پوشیده باشید ولی ادبیات صحبت کردن مناسبی نداشته باشید، تا شروع به صحبت می کنید همه از شما دور میشن و همه ی زحمتی که برای آراستگی لباس هاتون به خرج دادید بی ارزش میشه!

با احترام و بدون توهین به فرد خاصی
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۲
داداش دمت گرم . آدم باید اعتماد به نفس داشته باشه . نه اینکه هی بشینه بگه اینورم بده اون ورم بده یا مردم منو زشت میبینن . درواقع ما افکار مردم نسبت به خودمون رو فقط خودمون و با فکرای مثبتمون میسازیم . اعتماد به نفس حتی به قول بقیه حتی کاذبش هم خوبه چون باعث میشه با اعتماد و قدرت بیشتری کارهای رزومره ات رو انجام بدی و بعد از مدتی با کمال تعجب میبینی که مردم هم با چشم و فکر تو دارن به تو نگاه میکنن .
تارا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۴
اینا نکات پیش پا افتاده و منطقی ایه اگه اینا رو رعایت نمیکنی چجوری خوشتیپی
United States
15:55 - 1391/01/13
مرسی خوب بود همچنین من همیشه به این نکات توجه زیادی دارم
حالا خودمونیم بیا من برات 22 ملیون نکته بگم خوش تیپ بشی !!!
پاسخ ها
آرمان
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۳/۳۰
سلام همه کسانی که مخالفند به این دلیله که در ذهن خودشون هیچوقت نمیتونن یه آدم جنتلمن باشن . این افراد بهتره به جای منفی دادن یه کوچولو رو خودشون کار کنن . حسود نباشید و سعی کنید رو خودتون کار کنید.
Iran, Islamic Republic of
00:41 - 1391/01/14
ولی کلا پسرا از دخترا خوش تیپ تر هستند...
قبول داری ؟
پاسخ ها
حسن71
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۴
باز الان دعوا شروع میشه
alireza
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۵
حسن جان / من حقیقت رو گفتم
mary
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۵
alireza tavallodet keye vasat 1 ayne ghadi begiram har az gahi 1 negah be khodet bendazi?
saba
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۵
bas konid in davahaye loso bimazaro.ham dokhtara khoban ham pesara
meshki push
United States
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۵
mary jan to 20 hasti !!!
Albate 2 ro hazf kon motevaje mishi chi hasti
!!!!!!!!
mary
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
vay meshki to cheghadr namakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....bi mazeye mozakhraf
حسن71
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
ماری تو حق نداری به بچه های پایه این سایت توهین کنی
در ضمن مزخرف خودتی
meshki push
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
فدای حسن 71 داداشی گلم
داداشی جون این متوجه شد چی گفتم
البته کمی مونده توی کف
alireza
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
ماری گریه نکن...
=)))))))))
:))))))))))))
Melody
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
na bastegi dare
mary
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
delam mikhad ye chizi begam hale hamatooon gerefte she vali heyf ke midoonam sansooooooresh mikonan....
alireza
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
پس هیس خواهشا !!!!
هه هه هه
mary
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
alireza nakhand sooooooooooooooosk mire too halghet
saba
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۸
بوم بوم بوم.هی بچه هاااااااا ختم دعوا رو اعلام میکنم.هرچند میدونم بازم ادامه میدید.:)
alireza
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۹
به خاطر صبا چیزی نمیگم......
ولی گریه نکن .. هه هه هه
mary
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۹
pesare khoob jomleye "MAN KAM OVORDAM" ro vase hamin mavaghe gozashtan...parchame sefideto biyar bala va ein jomlaro tekrar kon
saba
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۱
مرسی علیرضااااااااااا.البته شکلکه خنده ست.
شکیبا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۸
نه
تیپ خانوما با موهای تیغ تیغی و شلوار تاوپود برداشته قشنگه نه اقاقیون با شال و مانتو همه یه جور جذابن فقط اعتماد به نفست منوکشته
Sadaf
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۸
eyyyvaaal bache ha kolllliiiii khandidam!!!! vali dar kol alireza ras mige!!!! man bazi az dokhtararo k mibinam doos daram az in k ham jenseshun hastam khod koshi konam!!!! vali baazi az pesara ham hamintorian!!! vali bazam kam tar az dokhtara!!!!
mahdi19
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۸
قبول دارم
ترانه
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۱
واه واه چ حرفا چ چیزا آدم شاخ درمیاره آخه کی ازسماپسرا خوش تیپی خواست بعدم شماجیب مارونزن خوش تیپی پیش کشت باشه
ترانه
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۱
آخییییییییییی آرزوبرجوانان عیب نیست علیرضا
خرم سلطان
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۹
دخترا چرا بحث ميكنيد با پسرا بذاريد دلشون خوش باشه!اين بيچاره ها كه مثل دختر سيماي خوشكلي ندارن مثل ما 100 تا خاطرخواه ندارن مجبورن حداقل به سروتيپشون برسن بلكه يه دختري نظري بهشون بندازه!تقديم به همه پسراي بچه ننه
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1391/01/14
کی میگه که پسرا خوش تیپن ؟ اصلاً هم اینطور نیست موافقاش لایک کنن .
پاسخ ها
alireza
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۵
هه هه هه .... همه میگن . همه میدونن
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۵
آخه خواهر عزيز من خود شما بهتر مي دونيد كه خانم ها با رنگ و لعاب خوش تيپ ميشن
sevda
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
داداش جواد نکه تو این دوره زمونه اقایون اصلا طرف رنگ و لعاب نمیرن
ماشاللاه.....
حسن71
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
به منفی هایی که گرفتی نگاه کن
مهیار
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
دعوا نکنید! چاره آزمایشه! یه دختر و یه پسر رو دقیقا بعد از حمام مقایسه میکنیم! نتیجه هرچی شد قبول میکنیم!
alireza
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
از هر نظر که نگاه میکنم میبینم
پسر ایرونی Like داره...
کمال
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
من میگم حالا چی
بیتا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
برادر عزیز، جواد ! خوش تیپی به رنگ ولعاب نیست اون خوش چهره شدنه که به رنگ و لعاب وابسته س پسر عزیز ،بعضی ها اصالتا خوش تیپن ! در ضمن این مشکل تو و همجنس های توئه که ناخودآگاه هرکی رنگ و لعاب بیشتر داشته باشه فکر می کنید خوش تیپ تره جانم !!!
bahram
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
نه بابا همشو یکجا خودت فهمیدی !
محمد جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
من با مهیار موافقم
پسرا شاید ابروهاشون رو دست کاری کنن ولی به خودشون هیچی نمی مالنD:
الهام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۳
نه تروخدا...
کم مونده پسرا دیگه آرایش هم بکنن
علامه حلی
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۹
خانم بی خیال.شما بدون آریش رو در نظر بگیر
روح اله
France
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۸
اگه شما مردها رو نگاه کنی اگه زشت هم باشن میشه تحملشون کرد ولی زنها اگه یک خورده خودشون رو آرایش نکنن حتی یک دقیقه هم نمیتونین تحملشون کنین و میخوای بالا بیاری حتی خوشگلترینشون.یک نگاهی به آمار واردات وسایل آرایشی بکنید ما تو دنیا حرف اول رو میزنیم.
آن چه عیان است چه حاجت به بیان است
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1391/01/14
پسرا هر چقدر هم به خودشون برسن بازم به خوشتیپی دخترا نمیرسن
پاسخ ها
reza
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
majid jan!!!!!(sara )khanom estelahan migan pesara khoshtypan dokhtara khoshgel dokhtaro ke khoshtyp nemigan
رها
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۹
آقا رضا بهتون میگن خوشتیپ که دلتون نشکنه وگرنه خوشتیپ بودن پسر و دختر نداره
علامه حلی
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۹
به منفی ها یک نگاهی بنداز خانم
ahmad
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۲
sara جون من با حرفات کاملا موافقم
mahdi
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۴
فعلا که پسرا بی هیچ خوشتیپ ترن
روح اله
France
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۸
اولا خوشگل نه خوشتیپ
خوشتیپ برای پسرا استفاده میشه
یک خورده روی ادبیاتتون کار کنید
غربی ها که اصالتشون از ما کمتره تو ادبیاتشون اشتباه نمیکنن واقعا مایه تاسف نیست
فقط بلدیم به جای اینکه به هم احترام بزاریم به جون همدگیه بافتیم چرا باید اینجوری باشیم؟! چرا باید تو فرهنگمون اینقدر ظعیف عمل کنیم ؟!
فقط بلدیم روی تمدنمون مانور بدیم
ناشناس 1
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۴
روح ا... عزیز به پسرا فقط خوش تیپ میگن ؟
تیپ : به ظاهر و لباس و ست بودن این دو تا با هم میگن
خوگل بودن : به قیافه گفته میشه
کسی که خوش تیپه الزاما خوشگل نیست ممکنه لباساش خوب باشن ... شما که ادعا داری تو ادبیات یکم حداقل بدون بعد ادعا کن :|
United Kingdom
00:24 - 1391/01/15
thank you for advise
پاسخ ها
مهرداد
-
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۱
چی میگی فریبرزززز!
فارسی بگو
الهام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۴
میگه با تشکر از مشاوره شما
mahdi
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۴
زیر دیپلومشو بگو ما تو اولش موندیم
این که فارسی بلد نیست چطوری 22 مطلب رو خوند ؟
France
08:54 - 1391/01/15
تن آدمی شریف است به جان آدمیت
نه همین لباس زیباست نشان آدمیت
گرچه ظاهر باید مناسب و زیبا باشد ولی بیشتر از آن به باطن زیبا اهمیت دهید.
پاسخ ها
saba
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۵
afarin yekam ham ham khanoma ham aghayon be batenhaye ziba tavajoh konid.ey baradar sirate ziba biyar man zibam to siratet ziba bashe behtare.
ناصر - ب -م
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۸
احسنت
این یکی از همه بیشتر چسبید
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1391/01/15
من خوش پوش کم دیدم چه دختر چه پسر آخه متاسفانه بعضی ها خوش پوشی رو با جلف بودن اشتباه می گیرن ولی از حقیقت نگذریم پسرها راحت تر میتونن خوش پوش باشن ...
پاسخ ها
محمد1362
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
سلام بيتا عيدت مبارك نبودي كل كل كنيم حوصلمون سر رفت
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
با سلام و تشكر از تيز بيني شما در حال حاضر خوش تيپ هم در بين آقايان و هم در بين خانومها به ندرت پيدا ميشه
الهام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۹
کاملا باهات موافقم بیتا جون
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1391/01/15
زنها مانند كوههاي خوش منظره اي هستند كه بايد از دور تماشايشان كرد و از مناظرشان لذت برد.((مثل ژاپني))
سوال اينجاست كه اين مثل در مورد مردها هم صدق مي كند؟؟
پاسخ ها
sara
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
100%
کمال
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
آقا شما یه نمونه بارز زن ذلیلی
محمد جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
اتفاقا زنا نصف عمرشون رو جلوی اینه ان
ولی مردا سعی می کنن تا تیپشون مورد قبول باشهD;
A man
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
اتفاقا نزدیک خوبه. :(
Iran, Islamic Republic of
13:04 - 1391/01/15
تن آدمی شریف است به جان آدمیت
نه ، همین لباس زیباست نشان آدمیت
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1391/01/15
دخترا اگه لباسهای ساده هم بپوشن بازم خوش تیپ تر از اقایون هستن
پاسخ ها
محمد جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
نه من مخالفم
درسته دخترا در اغلب موارد خوشگل ترن (در صورتی که از فرط ارایش میمون نشده باشن)
اما پسرا از نظر تیپ خوش سلیغه ترندD:
mary
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
shoma aval boro emlato taghviyat kon bad nazar bede
ppeymanqq
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۸
شمادر درک دو کلمه ی خوش تیپ و خوشگل مشکل داری لطفا یه خورده در این باره به روز شو بعد متوجه خواهی شد آقایون خوشتیپ ترن و خانوما تو این مورد هیچ وقت بهشون نمی رسن
حسن71
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۸
محمد جواد سلام خوبی؟ این چه حرفیه میزنی داداش احترام گذاشتن به هم نوع از واجبات است پس بهتره به کسی بی احترامی نشه هر چند بعضی از این خانما تا دلشون خواست به ما پسرا بی احترامی کردند دلیل نمیشه که ما بی احترامی کنیم
مخلص همه
mahdi
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۴
واقع بین باش
اینکه دخترا خوشتیپ تر اقاایون نیستن
Iran, Islamic Republic of
19:25 - 1391/01/15
هی بچه ها بسه دیگه کلکل.ما گلادیاتور نیستیم اینجام صحنه نبرد نیست.همه انسانها خوب و قابل احترامند.چرا همش دخترا و پسرا در حال جنگ و کری خوندنن؟!!انسانها در کنار هم قشنگن نه مقابل هم.
پاسخ ها
محمد1362
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
سلام من اخر سر نفهميدم كه صبا اسم دختره يا پسر هم يه پسر با اين اسم ميشناسم هم يه دختر
sevda
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
با قسمت آخر حرفات موافق نیستم
saba
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
محمد صبا هم اسم دختره و هم پسر که البته اسم صبا با ص اصولا اسم پسرارو میذارن و با سین یعنی سبا چون به ملکه سبا بعضی ها ربطش میدن اسم دخترا اینجوری نوشته میشه هرچند که من اسمم رو به فارسی همیشه با صاد مینویسم و به این موضوع که خودم توضییح دادم اهمیت چندانی نمیدم.درکل خیلی سخت نگیر مهم ذات آدماست نه الفبای اسمشون :):)
بیتا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
همه ما می دونیم که این بحثها فقط به معرض گذاشتن بازی های کلماتیه وگرنه خوب و بد تو هر دوجنس هست شماها هم این بحثها رو جدی نگیرید و اسمشو نذارید دعوا لطفا ...
الهام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
موافقم صبا جون انسان ها در کنار هم قشنگن نه مقابل هم
saba
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۸
مرسی الهام عزیز
milad
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۳
اصلا" باهات موافق نیستم تا کی ما مردا میخواهیم اینقدر خودمونو کم ارزش بدونیم اینو میخای بگی که دخترا به خاطر داششتن لباس خوب بهتر از پسرها هستند!!!!!! واقعا" که
سحر
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۳۱
ولی صبا در هر دو صورت اسم دختره ها ...
صورتی
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۳/۳۱
صبا یه لحظه فک کردم وسطه میدون جنگ بلندگو گرفتی دستت و آتش بس اعلام کردی!
مرسی حرفات منطقی بود
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1391/01/16
parcham pesara dar toltarikh bala boodeh
alanam hast
dar ayandeh ham khahad bood
az taraf pesaray khoshtip irani
;-)
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1391/01/16
مرسی صبا خوشم اومد اصل مطلب همینه بچه ها همه میریم تو یوجب خاک
پاسخ ها
کمال
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
رضا جان دلیل نمیشه که چون میریم تو یه وجب خاک سر تا پامونو گند برداره
saba
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۸
خواهش میرود رضا
رها
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۹
النظافت من الایمان
mahdi
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۴
بله اخرش کفن میپوشیم
ولی انسان همیشه باید خوشتیپ باشه
ولی نباید جلف بازی یا خرج الکی و خیلی از
Iran, Islamic Republic of
13:39 - 1391/01/16
pishnahadhaye jalebi bood ama in nazarate 2khtar pesara zire soal mibare hame chio,
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1391/01/16
چقده شماها بیکارین
پاسخ ها
ppeymanqq
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۸
و شما بی کار تر که نشستی همه نظرای بی کارا رو خوندی
Iran, Islamic Republic of
16:39 - 1391/01/16
بسم الله
الله جمیل و یحب الجمال
درست نیست که بر سر هم بیفتیم
اینجا جاش نیست
واگه خواستید محیط های مجازی زیاده
قربون ادم حسابی
راستی یه نفر اینجا سنگ تمام گذاشته گرچه مخالف زیاد داره
و من پسر /اهوازیم
موفق باشین
پاسخ ها
الهام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
لابد منظورت حسن هستش دیگه
Iran, Islamic Republic of
23:42 - 1391/01/16
هوووووووووو چه بزن بزنه اینجا
Iran, Islamic Republic of
13:21 - 1391/01/17
با صبا جون و خانم یا آقای ناشناس موافقم.البته ناگفته نماند که آقاحسن و اصولا بعضی پسرا زیادی اعتماد بنفسشون بالاست و یه چیزیشون میشه!
پاسخ ها
saba
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۸
ازت متشکرم و اینکه احساس میکنم اینجا جو به شدت بر علیه حسن هست هرچند که من به همه احترام میذارم.
ppeymanqq
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
و البته خیلی از خانوما
مهرداد
-
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۱
نه بابا!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
14:23 - 1391/01/17
پسرا با این 22پیشنهاد خوش تیپ میشن بدبخت دخترا که کارشون از پیشنهاد گذشته باید هزاران توصیه اکید بشن !
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
اون قدیمابودکه میگفتن تن ادمی شریف است به نشان ادمیت،نه همین لباس زیباست که بودنشان ادمیت البته اون الان دیگه نه نیست۹هستش یعنی نهمین لباس زیبا
Iran, Islamic Republic of
14:38 - 1391/01/17
پسر و دخترای ایرانی همه خوشگل و خوشتیپ هستن...
پاسخ ها
ppeymanqq
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۸
پس این دخترایی که من هر روز توی خیابون می بینم ایرانی نیستن؟
saba
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۸
بله نژاد آریاییه دیگه
javad
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۹
اقا همه یک لحضه دست نگه دارید نظرا محترم ولی خدایش پریا ازهمه درست تر میگه ممنون ازتون
سروش
-
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۱
راست میگه پریا
نمونشم من و پریا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۴
مخالفم
دیگه ایرانی ها زیاد از حد گذشته
عمل جراحی تو ایران از همه جا بیشتر اخرشم خودشونو زشت تر میکنن
معنی خوشتیپی و زیبایی رو گم کردن البته من بیشتر راجع به زیبایی صحبت کردم
Iran, Islamic Republic of
16:56 - 1391/01/17
قابل توجه آقایون
22 پیشنهاد برای خوش تیپ شدن
شما رعایت کنید ایشالاااااااااااااااااااااااااااااااا که خوشتیپ بشین در غیر این صورت نچ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
حالا کسی نیومد خواستگاری شما الهام جان که نچ بدی
ppeymanqq
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۸
شما خودتو ناراحت نکن ما خوشتیپ هستیم. کافیه شما از پشت پنکک ها بیای بیرون تا ببینی اینو
Melody
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۸
salam elham jun delam barat tang shode bod khobi?aziZam
الهام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۹
سلام ملودی جونم منم دلم واسه تو و مریم جون تنگ شده بود
شما لطف داری
شما آقای ناشناس و آقا پیمان یه کم ظریفت شوخی رو داشته باشید
ppeymanqq
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
و همچنین
سروش
-
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۱
من رعایت کردم ولی نشد.
بگو دیگه چیکار کنم؟
رها
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۹
آقا سروش این واضحه که با رعایت کردن 22 نکته که هیچی 100 نکته هم برا شما آقایون اتفاقی نمی افته
مهرداد (سروش)
-
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۸
الهام جون خب بیا بگو دیگه چیکار کنم!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
17:21 - 1391/01/17
سلام دوستان نه چندان مهربان.بجای اینکه اینقدر با هم جنگ و جدل کنید و متلک نثار جنس مخالفتون کنید که چنین اند و چنان اند(که متاسفانه اخلاق غالب ایرانیهای عزیز شده)با یه تشکر ساده از مطلب خوب بالا بزرگواری و بزرگ منشی تون را به دیگران نشون میدادید. من شخصا از مطلب فوق نکته های خوبی دریافت کردم و بکار می بندم.متشکرم.به همین سادگی به همین خوشمزگی.
پاسخ ها
پریا
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
آفرین. موافقم
کمال
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۸
عزیزم بپا یه موقع از خوشمزگی دلتو نزنه
ppeymanqq
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
سید
حاجی چی شد
Iran, Islamic Republic of
02:04 - 1391/01/18
یه نکته ی مهم یادتون رفت :برای خرید به مکان هایی برید که هر کسی قدرت خریدازاونجا رو نداره در غیر اینصورت فردای اون روز لباساتونو تن همه جور آدم میبینید یا به اصطلاحی (خز)شده
2.
بعضی ازآقایون میدونم همتونGoodLookingهستید اما جون هرکی دوست دارید یا اسپورت بپوشید یا کلاسیک نمیدونم چرا بعضی ها اسرار دارن با شلوار لی کفش کلاسیک بپوشن یا کمربند کلاسیک و برا شلوار لی استفاده کنن شاید دیده نشه اما خیلی ضایعه.
3.
آفایون Good Looking)خوشتیپ(هستن هیچ کس هم نمیتونه منکرش بشه
کلا ما باحال تریم اینم کسی نمیتونه منکرش بشه ومغرور
والبته کسی هم نمیتونه منکر حسادت شما بشه
Dont forget women are jealous
Iran, Islamic Republic of
09:21 - 1391/01/18
پیشنهاد جهت خوش تیپ شدن آقایان!!!؟؟؟ آقایان که اصولاً خوش هیکل و خوش تیپند
پاسخ ها
شکبیا
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۰
برو بابا
ترانه
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۱
خخخخخخخخخخخ چ جالب بدو تابشی چ حرفا
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1391/01/18
دخترهای خوشتیپ=پسرهای خوشتیپ دخترهای خوشگل>پسرهای خوشگل نتیجه:دخترهای خوشگل وخوشتیپ از پسرا بیشترن. متاسفم پسرا حقیقت تلخه
پاسخ ها
ppeymanqq
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
پسرا:
خوشتیپی= 20
خوشگلی=19.75
معدل=19.875
دخترا:
خوشتیپی= 0
خوشگلی (باآرایش)=19.75
خوشگلی(بدون آرایش)=12
معدل(با آرایش)=9.875
معدل(بدون آرایش)= 6
مشروط علمی

این حقیقته
سروش
-
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۱
گل منگولی جوووون ما پسرا که از خودمون راضی هستیم میمونه شما دخترا که یا باید مارو تحمل کنید یا اینکه بترشید.
Iran, Islamic Republic of
19:47 - 1391/01/18
خوش باشيد تاخوشتيپ باشيد يك نصيحت دوستانه.
پاسخ ها
saba
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
what a meaningful sentences.!!!!!!!!!!!!!jenabe hamid khodet motevajeh shodi chi gofti alan?
Iran, Islamic Republic of
23:35 - 1391/01/18
خوشتيپي ربطي بخ دختر پسري نداره.هركي ميتونه خوشتيپ باشه.البته اينم بگن خوشتيپي با خوشگلي فرق داره ولي براي خوشگلي نيازي به تيپ نيست.هرچند كه آئدم بايد هم خوشگل باشه هم خوشتيپ
پاسخ ها
ppeymanqq
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
واقعا نه جدا شما فکر میکنی که کسی نمیدونه خوشتیپی ربطی به پسر دختر بودن نداره؟
بابا بسه دیگه
Iran, Islamic Republic of
01:23 - 1391/01/19
بصورت کلی بگم که دخترها خوشکلن پسرها خوش تیپ
Iran, Islamic Republic of
15:57 - 1391/01/19
ppeymanqq نه اونا افغانی هستن
پاسخ ها
ppeymanqq
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
jedan?
pas movazeb basham
Iran, Islamic Republic of
20:02 - 1391/01/19
اصلا این موضوع ربطی به دخترا نداشت واسه چی وارد بحث شدن؟
پاسخ ها
سروش
-
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۱
خواستن بگن دخترام زبون دارن
Iran, Islamic Republic of
20:08 - 1391/01/19
حسن بچه ننه اون اول یه چی گفت اصلا همه رو زد به هم موضوع رو منحرف کرد!
پاسخ ها
ppeymanqq
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
خیلی بی جنبه ای تابلویه کم آوردی

اصلا شما خوشتیپ و خوشگل
حسن71
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
من چی گفتم چرا سفسته میکنی آرتا
الهام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۱
سفسطه درسته آقا حسن
در ضمن اسمش به نظرم أرتا باشه نه آرتا
باهات موافقم أرتا جون
سرو
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۲
حسن جان سفسطه است نه سفسته !
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1391/01/19
halamo beham zadin ba in mozakhrafatetooonnnnnnnnnnnnnnnnn
bi maze haaaaa
-
10:09 - 1391/01/21
منم بازی!!
من بچه بودم خوشتیپ بودم
پاسخ ها
saba
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۱
هاههاههاهههااااااااااا مرسی مرسی بامزه بود.چه عجب اینجا یکی جو رو عوض کرد.
Iran, Islamic Republic of
10:49 - 1391/01/22
سلام
1 پیشنهاد برا آقایونه خوش تیپ دارم حتما ادکلن لالیک رو امتحان کنین.
پاسخ ها
رها
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۹
بوی زنونه اش بهتر از مردونه اشه
ولی مردونه اش هم باید بمونه تا خوب بشه
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1391/01/22
دخترها باید حقیقت را قبول کنند که از همه لحاظ به پای پسرها نمیرسند مشخصه دیگه
پاسخ ها
رها
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۹
توهمه
کاریش نمیشه کرد
mahdi19
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۵
درست
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1391/01/23
سلام
دوست داشتم ادکلن بیشتر صحبت کنید.
من چندبار ادکلن گرون گرفتم ولی بعدش فهمیدم که سرم کلاه رفته....
چطوری میشه ادکلن های اصلی رو تشخیص داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
صورتی
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۳/۳۱
علی جان مثه اینکه بدجا اومدی سوالتو مطرح کردی!
Iran, Islamic Republic of
23:35 - 1391/01/26
اينا رو همشو من ميدونستم و حتي وقتي من كت شلوار يا تك چيزي ميپوشم كسي نمي تونه نگه خوش تيب نيستي گاها داد ميزن حتي دخترا هم بهم متلك ميندازن
ولي من اين رو باور دارم ادم زشت نداريم ادم بد تيبم نداريم ادمها خودشون رو خوش تيب يا بد تيب و زشت ميكنن
Iran, Islamic Republic of
02:54 - 1391/01/27
felan k hame peSara ghad kutah o bad heykalan ... say nakonin ba in harfa etemad b saghfetun o bebarin bala ... chon dar hale hazer hame dokhia az shomaha Sartaran ... haha ;)
پاسخ ها
mahdi
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۵
همینم مونده دخترا از ما سر تر باشن
Iran, Islamic Republic of
21:47 - 1391/01/29
فقط لطفا آقا پسر ها اینو بدونن که هرچقدر تیپ مردونه تر بهتر
خودتونو که شبیه خانوما می کنید آدم حالش بهم می خوره
پاسخ ها
مهرداد
-
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۴
من کاملأ باهات موافقم.
رها
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۷
ممنون آقا مهرداد
Iran, Islamic Republic of
10:32 - 1391/02/03
چه خبره بابا انقدر شلوغ کردید بزارید راحتتون کنم خوشتیپی خیلی به لباس پوشیدن ربطی نداره اونی که مهمه روح آدمه که بقیرو جذب میکنه
پاسخ ها
homa
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۵
مختصری مخالفم.به هر حال" ظاهر آراسته "همراه روح زیبا مسلما جذاب تر هست
Iran, Islamic Republic of
20:42 - 1391/02/05
salam be hame dosan faghat ye chi migam bebakhshida hamatona dos daram nazaraye hamaton bahshaye hamaton beja vali on khoshtipi ke has man mikham ye chi bedonam chon darone adama moheme yeki tip mizane vali shakhsiyat ko akhlagh ko darone adama moheme ok...1 servat bedone zahmat 2 lezat bedone vojdan 3 danesh bedone shakhsiyat 4 tejarat bedone akhlagh 5 elm bedone ensaniyat 6 ebadat bedone isar 7 siyasat bedone sharafat kiye ke to in dore zamone kasiyo bekhad bekhatere khodesh man pesaram vali bavaram nemishe dokhtare khoshkel bebini bekhatere khodesh dosesh nadari ... ok pas on dose azizi ke shoar mide mazerat mikham azash faghat mikham begam harfe ta hade ye harf hamin ensanha 2 gorohan 1 paro khod migozaran ba ensanha zendegi mikonan 2 pa ro khodeshon mizaran ba ghororeshon zendegi mikonan fadaye dosaye golam ali bodam az teh 25 sale bad bardasht nakonida
پاسخ ها
oo
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۵
انتظار داری اینا رو بخونیم ؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۵
واقعا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۸
بسوزید من که خوندم همشو
Iran, Islamic Republic of
22:57 - 1391/02/05
متاسفم که عین بچه ها کل کل می کنین.
به پسرا نمیشه گفت خوشگل.چون چندان مناسب نیست واژه اش برای ابهت و جذبه ی یک مرد نه اینکه واقعا زیبا نباشن.پس به جاش می گن خوشتیپ.خوش قیافه.جذاب
ولی خانومها از همون اول از نظر آقایون مناسب واژه ی خوشگل بودن.
راستی مطلب خوبی بود.خیلی از مطالبش برای خانوم ها هم مناسب بود ممنون
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1391/02/06
به نام خدا
با سلام شب بخیر
نظری که رها خانوم دادن واقعا عقلانی و منطقیه.
در ضمن هر جنسی جای خودش زیباست.
هر دو خلقت خداوند هستن.ممنون
Iran, Islamic Republic of
00:54 - 1391/02/07
AREEEEEEEEEEE BABA BIKHIAAAAAAAAAL
KOLAN NOKATE JALEBI BOD ADAM BAYAD BEBINE CHI BH6 MIAD
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1391/02/07
بابا روح ادمی همه راحت شدن با این حرفا مشکل از جایی دگر است.
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1391/02/13
معمولا خیلی از آدمای امروزی فقط به جسم شون متمرکز میشن به خدا اگه درصدی به باطن شون دقت کنند خیلی خوشگل به نظر میرسند.
خدا آدما رو مطلق خوشگل خلق نکرده
اگه وقتشو داشتید برید بپرسید از اونایی که عمرشون ازشون گذشته بپرسید که اگه به دوران جوانیتون بگردید دوست دارید به ظاهرتون برسید یا به درون تون معمولا اکثرا میگند که باطن مهمتر از ظاهر است .
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1391/02/16
خوش تیپی خیلی خوبه ولی ....
نیاد اون روزی که اخلاق بد انسان به خوش تیپی اون گند بزنه !
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1391/02/17
سلام چه نظرات جالبی دادند همه.بنظر من پسرا خوشتیپن اگه لباس مناسب بپوشن وخوشتیپی رو با جلف بودن اشتباه نگیرن
پاسخ ها
رها
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۸
این من نیستم ها
خوش اومدی رهاجون
مهرداد
-
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۴
آره میدونم این کپیته
Iran, Islamic Republic of
17:35 - 1391/03/04
hamato0n kho0bid baw vali man az hamato0n behtaram:P
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1391/03/04
سلام بچه ها حال ميكنين با هم كل كل كنيد دمتون گرم منم باهتون حال كردم كارتون درسته ولي فكر كنم از نكته اصلي يه كم دور شدين شماكه ادعاي خوشتيپي دارين اگه راست ميگين هر كدوم يه نكته به نكته هاي بالا اضافه كنيد مثلا من ميگم رنگ داخل لباس پوشيدن خيلي تاثير داره خيلي مهمه رنگ تيشرت يا پيراهن به شلوار بياد يا سط كردن تيشرت ياپيراهن باكفش خيلي جالبش ميكنه البته درمورد خانوم ها هم ميتونن استفاده كنن
پاسخ ها
Sadaf
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۸
are ali jan man k hamishe yeki dar mioon mipoosham!!!! manzooram ine k 2ta az ye rang, 2ta dige az ye range dg!!!! ;))
Iran, Islamic Republic of
09:25 - 1391/03/09
سلام امروز که اومدم کامپیوترم را روشن کردم وسایتتان را که دیدم واقا"خوشم اومد خیلی سایت جالبی دارید احساس میکنم سایت خانوادگی هست من هم قول میدم هرروز یک سری به سایتتان بزنم ولی خدا کندهمیشه به این شکل تداوم داشته باشد خسته نباشید. (من برای اینکه هرروز یکسری به شما بزنم خداحافظی نمیکنم) تابعد کورس
پاسخ ها
Sadaf
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۸
khosh oomadiiii!!!! movafagh bashiiii!!! albatte khodamam ye chan mahi bishtar nas k khosh oomadam!!! ;))
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1391/03/09
بابا جمع کنین ای مزخرفارو
Iran, Islamic Republic of
14:32 - 1391/03/13
bishtare nazarat ro khundam vali nokteye kuchiki ke aghayun behesh ahamiat nemidano kheili moheme ineke: babaaaa gushatuno tamiz koniiiiiidddd!!! man gahi vaghta ke tu taxi hastam nakhodagah age pesari kenaram neshaste bashe gushesho negah mikonam. pesare khoshtip, khosh ghiafe, buye atresh kole taxi ro gerefte,,,, unvaght gushesh tamiz nist. unmoghe halam mikhad be ham bokhore
پاسخ ها
Sadaf
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۸
azizam chi kar b gooshe aghayoon dari?? vaghti miduni halet b ham mikhore nakon dg!!!! ina adateshune
Iran, Islamic Republic of
15:29 - 1391/03/18
کاش تیتر این بود(22 نکته برای جذاب شدن اخلاق اقایان)
پاسخ ها
بدون نام
Finland
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۳
baray jazab shodan akhlaghe khanomam khobe ke ye 32 nokte bezaran
شکیبا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۱
دوست عزیز الان شما خیلی نمک داشتی مردیم از خنده !......بی مزه
mahdi
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۵
این خانوم ها هستن که بد اخلاق
پارسا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
کیا به کیا می گن
Iran, Islamic Republic of
00:11 - 1391/03/23
در هر صورت پسرا خوشتیب ترن
Finland
17:22 - 1391/03/23
akhlaghe adam bayad khob bashe hala che mard che zan
Iran, Islamic Republic of
20:14 - 1391/03/24
سلام.هر كي به خودش برسه خوش تيپ ميشه مگه نه!!!!!! الان پيرزنشم به خودش برسه خوش تيپ ميشه.اما پسرا مث دخترا بيكار نيستن بشينن دمه اينه به خودشون برسن پسرا همين جوريش خوش تيپ هستند.
پاسخ ها
شکیبا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۱
ما باور میکنیم که شما دو ساعت جلو ایینه واینمیستی تا موهاتو فشن کنی!
تارا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۴
این بخاطر اینه که انتظاری که از ظاهر یه دختر داریم زیبایی هست.ولی پسر کلا چه زیبایی ای میخواد داشته باشه همینجوری میاد بیرون
Iran, Islamic Republic of
02:24 - 1391/03/31
دخترا وقتی داشتم اینارو میخوندم احساس میکردم با یه مشت پسر چاله میدونی طرفید.که مسلما همینطوره(البته به جز چند نفر)
در شان ما نیست که با اینجور پسرا هم صحبت بشیم و کل کل کنیم
پاسخ ها
پارسا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
خودتم الان با این حرفت شخصیتتو کوچیک کردی بعد کسی هم من تا حالا ندیدم که به کسی بی احترامی کرده باشه
Iran, Islamic Republic of
18:29 - 1391/04/06
نه بابا همش دروغ اصل کار پوله
Iran, Islamic Republic of
23:02 - 1391/04/07
اقایون از خانمها زودتر تیپ میزنه :خانما 3ساعت طول میکشه تا تیپ بزنه :اما اقاین اینجوری نیسن
پاسخ ها
تارا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۴
چون خانوم ها جزیی نگر هستن .به جزییات هم توجه میکنن واسه همین طول میکشه.در ضمن یه خانم ارایش صورت و موهایش هست لباس هاشم بیشتر از یه اقا هست.یه اقا مو رو شونه میکنه لباسشو میپوشه حاضره
Iran, Islamic Republic of
15:19 - 1391/04/10
saaaaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaam be hame khosh tipaye iran /are vaghaN AGHAYON ZODTAR TIP MIZANAN /vali manam zod amade misham ba ye tipe mashtio khob pas malome khanomaye ye kami aghaham, darim mage na?????????????????
Iran, Islamic Republic of
17:58 - 1391/04/19
man khodam dokhtaram etefaghan khoshtipam hastam vali to khoshtipi aghayono bishtar ghabol daram
Iran, Islamic Republic of
19:49 - 1391/06/10
میتونست پرتر و مفصل تر باشه. در کل کمک کرد. مقسی
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1391/06/23
همتون با هم چي ميگيد
Iran, Islamic Republic of
21:39 - 1391/08/14
تو زندگيم يك دختر باشعور ديدم اونم بهار هستش.بهار =100
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1391/08/16
صورت زیبای ظاهر هیچ نیست...ای برادر سیرت زیبا بیار
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1391/08/18
در كل آدمهائو كه به ظاهرو قيافشون اهميت ميدن و دوستشون دارم
Iran, Islamic Republic of
03:05 - 1391/08/30
هاااااااااااااا....!
من خیلی گلم.خیلی همچی خوشتیپ و خوش قیافه و با معرفت و اصلا دمم گرم خیلی باحالم.یه ابجی هم دارم همین نظر رو در مورد خودش داره. :-)
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1391/11/22
چرا دخترا همیشه همه جا کم میارن؟؟؟؟؟!!!!
پاسخ ها
حسام-محسن یا همچین چیزی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۵
کولن خانوادگی ، اعتماد به سقفین؟؟؟
ولی، نه، خـــــــــــــــــــــوشمان آمد
Iran, Islamic Republic of
17:14 - 1391/11/24
چون تو این دنیا اومدن واسه همین کار
Iran, Islamic Republic of
14:51 - 1391/12/14
منم دوست داشتم خوشگل باشم ولی خدانخواست دوست داشتم خوشتیپ باشم ولی بلدنیستم اگه آدم چهره زشتی داشته باشه هرچقدرمتیپ بزنه تغییری نمی کنه
Iran, Islamic Republic of
02:24 - 1392/02/04
ای خدا شکرت فکر چی هستین
Iran, Islamic Republic of
15:54 - 1392/02/30
من که هم خوش تیپم هم خشگل خودمم نمیدونم براچی اومدم تو این سایت
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1392/03/14
من که تیپم مثل اون ببره تو پسر شجاع میمونه!
این از من
Iran, Islamic Republic of
22:18 - 1392/04/23
خدا دخترا را افريد تا ما پسرا را مجذوب خودشون كنن .اينقد بحث كل كل راه نندازيد.هم دخترا و هم پسرا خوشكل و زشت دارن .
Iran, Islamic Republic of
08:55 - 1392/05/24
من 16 سالمه خیلی هم خوشتیپم چون وقت میذارم برا خریدن 1 تیشرت هم 1 ساعت وقت میذارم تا بهترینش رو بخرم
موفق باشید
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1392/06/27
اگه کسی خوش تیپ باشه مثل من هرکاری کنه باز خوش تیپه واگه زشت باشه خودشم بکشه باز زشته اومدم که اینو بگم برم
Iran, Islamic Republic of
19:33 - 1392/10/10
اشتباه میکنیAminجون!!!
من معتقدم تمام افرادی که به این جور سایتا سر میزنن خوشتیپ هم نباشن خوشتیپ میشن.....
چون اطلاعات درستی به دست میارن....
مثلا من که خوشتیپ هستم با استفاده از این اطلاعات خوشتیپ وخوشتیپتر میشم.
(خوشتیپ باشید.)
بدرود
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1392/10/13
بابت پیشنهادات سایت ممنون
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1392/10/21
آره ازبوی خوش استفاده کنیدامام صادق علیه السلام میفرمایند:هزینه کردن برای بوی خوش اسراف نیست.
United States
04:32 - 1392/12/19
دوستان حسودی رو بذارید کنار!
به اعتماد به نفستون کمک شایانی میکنه!
این که مثلا قبول دارین فلانی خوش تیپ تر از شماست!
پاسخ ها
تارا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۴
موافقم.بجای حسودی سعی کنید شما هم تیپتون بروز باشه
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1393/03/03
همه قیافه های ترکیده متوسل شدن به اینجا
خخخخخخخخ
پاسخ ها
رضـــــــــــا
United States
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۰
توخودت اینجا چی کارمیکنی؟
همه مثه خودتن
Iran, Islamic Republic of
03:52 - 1393/05/17
من اصلا از شلوار جین خوشم نمیاد و دوس دارم پارچه ای یا کتون بپوشم اولین بار هم خیلی قشنگ به تنم میاد ولی بعد چند روز ازشون متنفر میشم دوستامم بلا استسنا میگن تیپ مردونت خوبه ولی برا جوون نه
تو رو خدا راهنمایی کنید
پاسخ ها
تارا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۴
امین جان منم زیاد شلوار لی نمیپوشیدم از تیپ رسمی بیشتر خوم میاد ولی جدیدا چندتا خریدم و دیدم اتفاقا خیلی هم بهم میاد بلاخره بعضی وقتا هم باید اسپورت بپوشی تنوع میشه مثلا موقع قرار های غیر رسمی و بیرون رفتن با دوستان.یکمم اعتماد بنفستو بالا ببر .و اینکه تو اینترنت سرچ کن مدل های معروفو ببین چجوری لباس میپوشن .چه رنگایی رو باهم ست میکنن چه جنسی رو و...
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1393/06/05
سعی کنید هرچی هستید بهترین باشید همین موفق باشید
Iran, Islamic Republic of
15:25 - 1393/06/19
اینارو که خودم میدونستم.اصلا بدرد نخورد
France
22:56 - 1393/08/28
واقعا از مدیر سایت بابت مطلب مفیدشون متشکرم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
منم متشکرم بچه ها بیاید دست از سر این دخترها برداریم مگه نمیگن هزارتا خاطرخواه دارن حالا مانباشیم ببینیم خاطره خواهشون کجان
Iran, Islamic Republic of
23:35 - 1393/10/27
حسن 71 واقعا اعتماد به نفست منو کشته
Iran, Islamic Republic of
19:28 - 1393/11/06
از Admin عزیز تشکر میکنم که مطلبی عالی گذاشتید
من یه نوجوون دهه هفتادی هستم و افتخار میکنم پسرم
البته عشق پولیور های اسپورت پره مارک هستم
کل لباس و پولیور و کفش و جینم کلا همش آبیه
فقط به علت امتحانات چشم گود شده واس همین یکم آگلی شدم
البته نمیگم خوشتیپم بلکه صدام خوشتیپم کرده خعیلی زیاد
شاید بخندید
مرسی کلی
پاسخ ها
تارا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۴
تا الان نمیدونسم صدا هم باعث خوشتیپی میشه .خدایا توبه
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1394/01/17
کلا یک جمله میگم. دخترا بدون پسرا هیچی نیستن اونا باید به فکر شوهر باشن.
Iran, Islamic Republic of
19:38 - 1394/02/28
آقا فینگیلیش ننویس تو رو خدا
من یه پسر بچه 14 سالم.نمیدونم خوشتیپم یانه ولی میدونم از دوستام شاید بهتر باشم همیشه شک دارم که قیافم خوبه یانه
البته نعمت های خدارو شکر ولی کسی دورو برم نیس نظر واقعیشو بهم بگه...یه وقتایی حس میکنم خوشتیب و جذاب هستم و گاهی دیوونه و عین بچه های 7 ساله..خیلی هم خوندم راجع به تیپ و با دیدن سریال های کره ای توقعاتم از خودم و اطرافیانم بشتر شده...نمی دونم دیگه والا زود تر 18 سالم شه زندگیم دست خودم بیوفته...
پاسخ ها
تارا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۴
عزیزم فعلا بهتره از لباس های کودکانه استفاده کنی:)))
Iran, Islamic Republic of
19:06 - 1394/03/03
سلام من 14 سالمه یکم اضافه وزن دارم و برای اینکه چاقیم معلوم نشه معمولا لباس گشاد می پوشم .
سوال:به خاطر همینه سگ هم دور و برم نمیاد؟
پاسخ ها
borhan
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۷
اول یکم بزرگ شو بعد دنبال جک جونور بگرد.....
تارا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۴
هنوز کوچولویی به فکر بازیت باش جای تیپ
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1394/03/10
مرسی از مطالبتون فقط من نمی دونم چرا ان قدر باهم کل کل می کنین تیپ ادم مهمه اما دیگه شما خیلی جدیش گرفتین بیشتر قیافه ادم مهمه واز قیافه ادم باطن و اخلاق ادم مهمتره
Iran, Islamic Republic of
01:31 - 1394/04/29
نه خوب بودن چون حرف هایشان مذهبی بودخسته نباشیدبه بهشان می گوییم
Iran, Islamic Republic of
18:06 - 1394/05/02
واقعا دمتون گرم خیلی مطلبه خوبی بود. به دوستای گلمم توصیه میکنم به جای کل انداختن به فکر تیپتون باشید. یا علی
Iran, Islamic Republic of
18:14 - 1394/05/07
کاش زدن ریش و سبیل هم اشاره ای میکردید چون ریش و سبیل نامرتب خیلی زشته و مایه آبروریزیه
Iran, Islamic Republic of
03:35 - 1394/07/23
دوستان اصلا دعوا نکنین هرچی باشیم هر چقدرم خوشگل باشیم بازم همه میریم زیر خاک
پاسخ ها
تارا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۴
عزیزم شما از الان داری خودکشی میکنی حالاااا؟
Iran, Islamic Republic of
22:30 - 1394/08/03
واااای.چرا ما ایرونی ها انقد هم دیگرو میکوبیم.بسه دیگه.بجای اینکه به هم امید واری بدیم فقط همدیگرو تخریب میکنیم.حقیقت اینه که هم پسرا خوشتیپن هم دخترا.همه پسرا خوبن.همه دخترام تاج سر ما پسران.بد خوب تو هر چیزی هست.بیایین یکم خوشبین و خوش قلب تر باشیم
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1394/09/09
عالی بود استفاده کردم
Iran, Islamic Republic of
16:08 - 1394/09/12
پسرا از دخترا خوش تیپ ترن ولی دخترا از پسرا خوشگل ترن
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1394/09/14
ماشالله اعتماد به نفستون منو کشته
Iran, Islamic Republic of
00:41 - 1394/10/02
از نظر من پسر و دختر کنار هم به جذابیت دست پیدا میکنند در طول دوران عمر انسان به دنبال نیمه گم شده اش میگرده که بستگی به زن و مرد داره ممنون
Iran, Islamic Republic of
19:29 - 1394/10/07
واقعا که.شما ها باید هوای همو داشته باشید
Iran, Islamic Republic of
04:46 - 1394/12/05
بیا بذار تو سایتت تا لذت ببرن به این میگن خواننده خوشتیپ خوش صدا و جذاب اگه بقیه عکساشم میخوای بنویس
United States
21:51 - 1394/12/13
لباس نو بخور پلو، واسه همتون متاسفم
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1394/12/28
من خیلیاشو قبول دارم مخصوصا در نپوشیدن لباس تبلیغاتی ولی موی کوتاه سن آدم رو کم میکنه
من خودم 13, سالمه موهام تقریبا بلند رو به بالا
ریش هم بهم میاد(از شیش تیغ بیشتر)
خیلی هم راضیم بعضی از توصیه ها اضافه بود
Iran, Islamic Republic of
09:36 - 1395/02/28
پول داشته باشی همه جوره خوشتیپی
Iran, Islamic Republic of
19:11 - 1395/03/08
وطنم پاره تنم .......... (^_^)
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1395/04/05
خوشتیپترین پسرای ایران در خرم ابادن
Iran, Islamic Republic of
10:41 - 1395/04/19
باخرج پول زیاد یه میمون هم میتونه شکل ادم پیداکنه چطور میشه باپول کم خوشتیپ شد
Iran, Islamic Republic of
21:39 - 1395/06/09
ای عکسو ک گذاشتن کی میشناسه؟؟
Iran, Islamic Republic of
05:10 - 1395/06/18
بابا خجالت بکشین دیگه از ساله ۹۱ دارین بحث میکنید و مزخرف میگین اصلا مطمعن باشین هرکی که اومده تو این سایت تا مطالبشو بخونه خوشتیپ نیس چون یه ادم خوشتیپ خودش میدنه چجوری به خودش برسه و از عقل خودش برا ظاهرش استفاده میکنه نه از چند تا سایت... منم خوشتیپ نیستم وگرنه هرگز وارد این سایت نمیشدم
Iran, Islamic Republic of
00:06 - 1395/06/19
سلام

نکته هاتون خیلی باحال بود البته نصفشو قبلا رعایت میکردم اما با دیدن جدید تراش دیگه بیشتر به خودم میرسم و در کل نظر من مثبت
Iran, Islamic Republic of
13:55 - 1395/07/10
خوش تیپ بودن پول زیادی نمیخواد. سلیقه نیاز داره. یک کت و شلوار ساده مشکی یا سورمه ای مات با پیراهن مجلسی کرم یا سفید یا زرشکی به همراه یک مدل مو آلمانی ، بغل و پشت سر کوتاه ، ژل زده و معطر بودن بدن با رایحه ای شیرین و خنک و صورتی و بدنی اصلاح شده با کفش چرم مات واکس خورده و با وجود دستبند و گردنبندی ساده از جنس نقره تا حتی استیل آیا باعث خوش تیپی نخواهدشد . چرا قطعاً . رغایت نظافت و الزام به آراسته بودن باعث خوش تیپی میشه. حالا خصوصیات جسمانی شخص نیز جای خود که موضوع را قوی تر میکنه.
Iran, Islamic Republic of
18:52 - 1395/07/23
اقا یه سوال. پوست سبزه بهتره یا سفید
من 14سالمه پوستم سبزس لاغرم 4شونه مو سیاه.
کلی گشتم چجوری سفیدشم بنظرتون سبزه قشنگ تره یا سفید؟ احساس خوبی ندارم به رنگ پوستم :( انگار شبیه افریقایی ها میشم
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1395/08/06
اگه میشه عکس هم بزارید.
Iran, Islamic Republic of
05:27 - 1395/09/15
دوستان من هيچ كدومو تا حالا رعايت نكردم البته منظورم اينه كه بخام هرروز رعايت كنم.
در ضمن هميشه شلخته هستم خيلي هم بد هيكلم.
اصلن چيزي در مورد دخترا نميدونستم و تا حالا نشده بود ببينم يه دختر داره حتي نگام ميكنه ...
تا روزي كه يه ماشين گرون خريدم اونوقت بود كه همه عاشقم شدن حتي پسرا
الانم من همون ادمم ولي شرايطم خييييلي فرق كرده.
ديگه سعي ميكنم هرجا رفتم يجوري بفهمونم ماشين دارم و يا جاهايي برم كه يه آشنا باشه چون مطمعنم وقتي من ميرسم اون قبلش كلي درباره ماشينم حرف زده. خلاصه من همون ادمم ولي جذابيتم واس دخترا خييييلي بيشتر شده
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1395/09/18
درود به همه.
ای کاش بجای اینکه بیفتیم به جون هم و با هم بجنگیم خانم های محترم و خوش سلیقه ایرونی نظر حودشون رو بگن.
ولی من فکر میکنم؛ به خانم ها محبت کن، صادق باش و مهربان؛ حالا میخوای گونی تنت کن؛ حانمت می پرستت.
مارک بپوش و .... ولی خیانت کن و بی شخصیت؛ همه حانم ها ازت دوری می کنن.
Iran, Islamic Republic of
15:54 - 1395/10/18
سلام حسن جوون اعتماد به نفس ات منو کشته خخخخخ (لایک داری) فدایی داری.
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1395/11/22
اگه لوازم آرایشی نباشن زنها مثل آدمهای نخستین بودند
Iran, Islamic Republic of
15:19 - 1395/11/23
به نظرمن خوشکلی وخوش تیپی به اخلاقه. ولی متاسفانه اکثرجونا تیپ میزنن وخودشونا گم میکنن
Iran, Islamic Republic of
04:10 - 1395/12/23
اخه شماها چقده ... من خواستم نظرات رو بخونم همش شده حسین کمال نعیم مسخره کردن و و و خدا شفاتون بده براتون دعا میکنم خخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1396/01/31
یه سری از خانوما حالا چه دختر چه متاهل یادگرفتن میرن برونزه میکنن که ببشتر شبیه افتاب سوخته ها هستن
من تو ترکیه دیدم طرف از المان اومده رنگش برنزه بوده فوق العاده شیک و خوشکل
یه سوالی که ذهنمو درگیر کردا اینه که چرا میرید همچین کاری میکنید؟؟؟؟چشم و هم چشمیه؟؟؟یه بیست لیتری بنزین بدم خودتونو بسوزونید کلا؟؟؟؟
یا میخواید با این ظاهر زنندتون کسی رو جلب کنید؟؟؟
نمیدونم این پیامم میاد یا نه ولی مینویسم به درک
حالا یه چیز دیگه
غیرت ایرانی ما کجا رفته که خواهر و زنمون با ساپورت تنگ و کوتاه قد هشتاد و نود میاد بیرون یه مانتو کوتاه یا جلو باز تنش میکنه؟؟؟؟
چرا باید اجازه بدیم ناموسمون برای بقیه خودشو ارایش کنه و به قول اینستایی ها داف و پاف بشه؟؟؟
زنایی که تنوع طلب هستن رو کاری ندارم
برن گم شن
ولی
یه سری خانوما هستن که از بی توجهی شوهرشون به خیانت روی میارن
اقایون لطفا یکم ببشتر توجه کنید
خانوما به توجه و محبت شما احتیاج دارن
یه توصیه به خان داداشای مجرد
لطفا بدون عشق ازدواج نکنید
عشق واقعی فروکش نمیکنه
دنبال هوس نباشید
اگه لخاطر اندام یه دختر وابستش میشید و میرید باهاش ازدواج میکنید انتظار دیدن خیانت رو هم داشته باشین
خاتومای محترم
مردا بی دلیل بی توجه نمیشن
به ارایش تو خونه و ارایش بدن بیشتر توجه کنید

مرداهم به محبت و مهر و گرمی شما نیاز دارن

الله یارتون
Iran, Islamic Republic of
16:52 - 1396/04/09
من خوشتیپ ترین پسر کرمانشاهی روی کره ی زمین هستم...
از آرزوهام واستون گفتم خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
10:28 - 1396/04/10
پسر کع نباید خوشگل باشه.پسر باید جذاب باشه
Iran, Islamic Republic of
00:00 - 1396/04/20
اگه خانوما نسبت ب آقایون خوشتیپ تر یا خوشگل تر بودن هیچ موقه واسه شون لوازم آرایشی نمیساختن

ضمنا خوشتیپی برای کرمانشاهی ها ک آرزو نیست عزیز من
Iran, Islamic Republic of
01:27 - 1396/06/04
با سلام زیاد خودتون درگیر نکنید ور هر صورت میگزدد سعی کنید خودتون باشید وبا اعتماد به خودهر قیافه وهیکلی زیبایی خودش دارد شکر گزار باشید سلامتی ودل خوش از همه تیپ ومدل ها بالاتر است قدر خودتون بدونیدبا لحظه ها زندگی کنید وزیاد به اینده فکر نکنید که چی میشه خوش باشین
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1396/06/19
پسرا اگه خوشتیپ نباشن خوشگلی دخترا بدرد جرز لا در حمومم نمیخوره
Iran, Islamic Republic of
20:02 - 1396/10/27
مفید و جالب بود ، اما یادمون نره چهره یا فیس هم تاثیر کمی نداره!
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1396/12/27
سلام دوستان عزیزم‌ این همه حرفارو ول کنید
۱.ازخدا بخواهید
۲.به خودتون برسید
۳.به هیچ وجه استمنا نکنید اگه خودتونو نمیتونید کنترل کنید .نماز.بخونید
۴.ورزش کنید این برایتان معجزه میکند
۵.خوش پوش باشید و به خودتون هرروز برسید
۶روزی۸لیوان آب بخورید
۷.احساس خوب و مثبت داشته باشد
۸.آب وضو رو پاک نکنید
۹. کار گناه نکنیدوبه نامحرم نگاه نکنید اگر باطن شما زیبا باشد. آن زیبایی به چهره ی شما اثر میزاره
زیبایی عشق رابه وجودنمی آورد بلکه این عشق است که زیبایی را به وجود می آورد
التماس دعا
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1397/01/19
سلام هر چند تیپ و لباس و چهره واسه ما مهمه ولی همیشه سعی کنید خودتون باشید هیچ وقت خودتونو درگیر تیپ و قیافه دیگران نکنید هر چی که هستین زشت یا قشنگ شکر گزار باشید حتی اگه خیلی خوشگل باشین همیشه یه خوشگل تر هست همه چیز ب تیپ و قیافه نیست همین ک سالم و تندرست باشین خودش نعمته
France
03:32 - 1397/01/25
سلام
خانوما جاذبه جن سیشون بالاتره و همچنین المانهای زیبایی و ظرافت بیشتری دارن ( چهره کودکانه و معصومانه) به خاطر همین در نگاه کلی از مردها جذابترن و دلنشین ترن!
البته اگه خصوصیاتی که بالا گفتم رو داشته باشن
Iran, Islamic Republic of
21:37 - 1397/01/25
سلام
به نظرمن پسراخیلی خیلی از قبل بهتر شدن. هم از لحاظ خوشگلی وهم تیپ من هرکیو میبینم واقعا قشنگه. مخصوصا پسرا ریش یا ته ریش میزارن عالی ترمیشه. دختراهم خوشتیپ هستن هم خوشگل.البته من زوم نمیکنما گزرا میبینم.
این وسط من بدبختو خدا زده. نمیدونمم چه پدرکشتگی بام داشت
نگران نباشید همتون بنده های خوبو قشنو خدایین جای همتونم بهشته
من هیزم این اتیشم من خلق شدم برااین.
زندگیتونو کنید حال کنید از این دوروز دونیا...................(ツ)
Iran, Islamic Republic of
00:24 - 1397/03/02
همتون عشقید
موفق باشید دوستان
همه خوشتیپید جز من ایولا
Iran, Islamic Republic of
01:26 - 1397/03/04
درودبرشماعزیزم دراین دوره از زمان اگر پولدارباشی فقط جیبت رامیبینند پول داشته باش کچل وکوتوله ودماغ بزرگ وقد کوتاه صورت پراز جوش ولک چون پول داری فرشته هستی ولی بیپول که باشی هرچقدر زیبا وخوش تیپ هم باشی بازم یک چیز کم داری فدای تو وممنون ازراهنماییهات
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج