۲۰۸۷۲
۱۴ فروردين ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۰
۱۲۰۱۱ 
درحالي 28 هزار تومان به عنوان يارانه فاز دوم هدفمندي به حساب سرپرستان خانوار واريز شد که هنوز ماهانه يا دوماهه بودن اين مبلغ مشخص نيست و يارانه 45500 توماني فروردين سه‌شنبه واريز و 17 فروردين قابل برداشت است.
فارس: درحالي 28 هزار تومان به عنوان يارانه فاز دوم هدفمندي به حساب سرپرستان خانوار واريز شد که هنوز ماهانه يا دوماهه بودن اين مبلغ مشخص نيست و يارانه 45500 توماني فروردين سه‌شنبه واريز و 17 فروردين قابل برداشت است.

دولت از 28 اسفند ماه سال گذشته مبلغ 28 هزار تومان براي هر فرد با عنوان واريز مابه التفاوت فاز اول و دوم، يارانه به حساب خانوارها واريز کرد.

 بهروز مرادي مديرعامل سازمان هدفمندسازي يارانه‌ها در اين زمينه گفت: واريز مابه تفاوت مرحله اول و دوم هدفمندسازي يارانه ها که 28 هزار تومان است، 28 اسفند 90 انجام شد که ممکن است اين مبلغ ماهيانه يا به صورت دوماهه باشد.

مرادي درباره تاخير اطلاع رساني در اين امر گفت: اين مبالغ به حساب تمامي بانکها رفته بود اما به دليل غير فعال بودن سامانه ساتنا يعني سامانه اي که انتقال وجه بين بانکها را انجام مي دهد، اين اطلاع رساني را درباره اين که هم اکنون اين مبالغ به حساب هاي بانکها واريز شده بود و در حسابهاي مردم واريز شده است، انجام داديم.


مديرعامل سازمان هدفمندي يارانه ها تاکيد کرد: همانطور که در مرحله اول هدفمندي يارانه ها، پرداخت يارانه نقدي را يک ماه و نيم زودتر از شروع اجراي قانون در نظر گرفتيم، هم اکنون نيز همين گونه است به اين صورت که اين مابه تفاوت مربوط به زماني است که مرحله دوم آغاز شود؛ يعني پرداخت اين مبلغ مابه تفاوت به معني شروع مرحله دوم يارانه ها نيست.

 اين مبلغ در حسابهاي مردم زودتر واريز شده است اما غير قابل برداشت خواهد بود. وي همچنين از واريز يارانه هاي فروردين خبر داد و گفت: 15 فروردين، 45هزار و 500 تومان به حسابها واريز مي شود و 17 فروردين قابل برداشت است اما 28 هزار تومان اضافه شده غير قابل برداشت است تا زمان اجراي مرحله دوم هدفمندي يارانه ها که اجازه برداشت داده شود.     

نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج