کد خبر: ۲۰۹۱۵
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۸
تعداد بازدید: ۲۱۵۶۵۸۰۹
تعداد نظرات: ۱۹۵ نظر
فال روزانه اختصاصی برترین ها
 
 


فال روزانه یکشنبه 3 خرداد 1394

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 3 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال در میان خانواده و دوستان ستاره جمع خواهید بود! در اولین ماه شخصیت باهوش و خوش صحبت و سرزنده شما می تواند فرصت هایی را برای آیتده تان فراهم کند. همچنین با یک نفر از اطرافیانتان ارتباطی نزدیک برقرار خواهید کرد. هر چند ممکن است فکرتان درگیر خانواده و دوستان باشد اما با تمام وجود کار کنید و تا قبل از مرداد ماه پیشرفت بسیاری خواهید کرد. در چند ماه آینده عملگرا باشید تا بتوانید به خواسته هایتان دست پیدا کنید. مجردها می توانند خودشان را برای یک عشق تازه در آبان ماه آماده کنند. همچنین برخی روابط عاطفی در بهمن ماه ممکن است با رضایت طرفین به پایان برسند. اما چند ماه آخر برایتان سرشار از عشق و دوستی ها خواهد بود.

فروردین

شاید احساس کنید زندگی مانند گذر کردن از بیابانی خشک است، اما امروز بالاخره به آب و آبادی خواهید رسید. از این فرصت به نحو احسن استفاده کنید. خواهید دید برخی از افرادی که طی چند هفته گذشته با آنها آشنا شده اید بسیار جالب تر از آنی هستند که در ابتدا فکر می کردید. شما می توانید آن ویژگی های شخصیتی که مانع از پیشرفتتان می شوند را عوض کنید، کافی است تصمیم بگیرید. امروز ممکن است عشقتان با یک غافلگیری خوشایند در منزل منتظرتان باشد. اگر او را خیلی خوب می شناسید و می دانید عمرا اهل چنین کارهایی نیست چرا شما برای غافلگیر و خوشحال کردن او پا پیش نمی گذارید؟

اردیبهشت

برخی مسائل خانوادگی ممکن است آنقدر که شما فکر می کنید شسته و رفته نباشند، به ویژه وقتی که پای مسائل عاطفی در میان باشد. امروز بیش از هر کس دیگری باید مواظب باشید به احساسات بقیه لطمه ای وارد نکنید. چنانچه مسئله ای پیش بیاید با کنترل احساستان می توانید وضعیت را خیلی خوب کنترل کنید. ممکن است با کسی که دوست دارید مشکلاتی داشته باشید که باعث شوند فکر کنید بهتر است راهتان را از هم جدا کنید. اما عجله نکنید، چراکه این خواسته قلبی شما نیست. سعی کنید با هم حرف بزنید و مشکلاتی که بینتان وجود دارند را پیش از آن که اوضاع پیچیده تر از آنچه که هست شود حل کنید.

خرداد


امروز ممکن است در برنامه روزانه تان تغییرات ناگهانی و دقیقه نودی به وجود بیاید، کمی فضا برای این تغییرات احتمالی در نظر بگیرید تا در طول روز به مشکل برنخورید. چند روز اخیر ممکن است در احساساتتان نسبت به عشقتان و خانواده دچار سردرگمی شده باشید. ممکن است نتوانسته باشید نگرانی هایتان را به خوبی برای دیگران بیان کنید. اما امروز این احساسات راهی برای بروز پیدا خواهند کرد. به اطاف نگاه کنید، شاید یک نفر در همین نزدیکی بتواند در حل این مشکلات به شما کمک کند. اگر کسی را دوست دارید با یک هدیه کوچک احساسات خود را به او نشان دهید، این می تواند قدم اول سفری طولانی باشد.

تیر


اگر هر روز مثل امروز بود دنیا بهشت می شد. امروز برای شما روزی بی نظیر خواهد بود و خواهید توانست راه حل مشکلاتی که هفته هاست شما را اذیت می کنند را پیدا کنید. در تمامی مکالمات چشم و گوشتان را خوب باز کنید، ممکن است آن حرف ها و اطلاعاتی که در انتظارشان بوده اید را به دست بیاورید. امروز مسائل عاطفی ذهن شما را به خود درگیر خواهند کرد. متأهل ها از وقت گذراندن با عشقشان لذت خواهند برد. کسانی که رابطه عاطفی خود را تازه به پایان رسانده اند ممکن است به طور ناگهانی فرصت هایی جدید در پیش روی خود ببینند.

مرداد

مرداد ماهی های عزیز! شما مجبور نیستید همیشه و در همه حال دست به سینه در خدمت دیگران باشید. این واقعا خسته کننده است و باعث می شود شما از خودتان دور شوید و به خودتان رسیدگی نکنید. امروز کمی وقت برای خودتان بگذارید و نگاهی به زندگیتان بیندازید و ببینید دارید در کدام مسیر پیش می روید. به تنهایی به پیاده روی بروید و یا یک دوش طولانی آرامش بخش بگیرید. بعد از یک روز استراحت و تعمق در احوالتان خواهید دید که اوضاع خیلی بهتر خواهد بود. یک سفر غیر منتظره همراه با شریک زندگیتان می تواند تمام چیزی باشد که رابطه شما به آن نیاز دارد. یادتان باشد که تنوع در هر رابطه ای نقشی کلیدی دارد.

شهریور


آیا کمی توقعتان بالا نیست؟ شما در مورد افرادی که با شما رفت و آمد دارند خیلی وسواس دارید و از آنه انتظار دارید که برای شما همه کار بکنند. گاهی در تشخیص مرزهای انتظاراتی که می توانید از دیگران داشته باشید دچار مشکل می شوید، شاید وقت آن رسیده باشد که به این موضوع به طور جدی فکر کنید. وقتی چیزی در زندگیتان درست کار نمی کند، از یک رابطه کاری گرفته تا یک دوستی قدیمی، این بدان معناست که باید آن را برای همیشه کنار بگذارید. ممکن است ابراز احساسات ناگهانی از جانب کسی که فکر می کردید تنها دوست یا همکار شماست شما را غافلگیر کند، خودتان را برای سورپریز شدن آماده کنید.

مهر

امروز روز خیال پردازی است، هرچند که شما به طور معمول زیاد اهل این کارها نیستید. امروز به سوال هایی که از شما پرسیده می شود جواب های مشخصی نداده و زیاد دل به کار هم نمی دهید، اما اشکالی ندارد، قرار نیست بار دنیا هر روز خدا روی شانه هایتان باشد، بعضی روزها را باید به بیخیالی گذراند. اگر کسی را دوست دارید خودتان را برای هر نوع غافلگیری ازیک  جدایی ناگهانی گرفته تا خواستگاری غیرمنتظره آماده کنید، هر اتفاقی ممکن است پیش بیاید. اگر مجرد هستید کسانی که امروز می بینید را به یاد داشته باشید، چرا که ممکن است به زودی تبدیل به عشق زندگیتان بشوند.

آبان

اگر کسی را دوست دارید امروز وقت آن رسیده است که دست از ایفای نقش والد برای آنها بردارید، چرا که شما گاهی این کار را می کنید. نقشتان را عوض کنید و بگذارید دیگران از شما مراقبت کنند و هوایتان را داشته باشند. اگر کمی به خودتان استراحت بدهید آسمان به زمین نخواهد آمد. مطمئن باشید اتفاقی نخواهد افتاد، کمی به خودتان استراحت بدهید. امشب قراری غیرمنتظره با عشقتان بگذارید، موبایل هایتان را خاموش کنید و بدون هیچ برنامه ای از خانه بیرون بزنید و ببینید راه شما را به کجا خواهد برد، مطمئن باشید برای هر دوی شما شبی لذت بخش خواهد بود.

آذر

امروز نمی توانید برای تردیدهایتان راه حلی پیدا کنید، فقط کافی است کمی زمان به خودتان بدهید. در حال حاضر تشخیص این که زندگیتان دارد به کدام سو می رود برایتان بسیار مشکل است. در درون شما تغییرات بزرگی دارند شکل می گیرند. هرچند این توصیه ای عجیب به نظر می رسد، ولی فعلا کاری به کار این اوضاع نداشته باشید، قبل از هر اقدامی بگذارید وضعیت کمی مشخصتر شود. از قبل از این که به خانه بروید رویایی شبی رمانتیک در کنار همسرتان را در سر خواهید داشت و برای یک شام دونفره در خانه و تماشای فیلم مورد علاقه تان برنامه ریزی خواهید کرد، این بهترین کار ممکن است.

 دی


روزی عجیب اما فوق العاده در پیش دارید. پس از این که کار روزمره تان به پایان برسد دلتان می خواهد امروز را با یک نوشته، عکس و یا نقاشی جاودانه کنید. نتایج تغییراتی که اخیرا در درونتان به وجود آمده اند شروع به نشان دادن خود کرده اند و شما به دنبال راهی برای بیان کردن آنها می گردید، تغییراتی که شاید پیدا کردن کلمات کافی برای بیان آنها سخت باشد. ممکن است برنامه یک شب دو نفره همراه با عشقتان را داشته باشید، اما مهمان های نا خوانده و یا مسائل دیگر خانوادگی این اجازه را به شما نخواهند داد. ناراحت نشوید، فردا هم روز خداست.

بهمن


روز خوبی در پیش رو دارید. احساس می کنید اطرافیان به نیازهای شما توجه بیشتری نشان می دهند و در کل همه چیز مطلوب است. بیشتر از هروقت دیگری برونگرا و اجتماعی هستید و امروز می تواند فرصت خوبی برای ارتباط برقرار کردن با کسانی باشد که به آنها علاقمند هستید اما جسارت نزدیک شدن به آنها را ندارید. مطمئن باشید از آنها چیزهای جدیدی یاد خواهید گرفت. عشقتان امروز شما را با دریایی از محبت شگفت زده خواهد کرد و اگر شما را ناراحت کرده باشد تمام تلاش خود را خواهد کرد تا او را ببخشید. مجرد ها هم خودشان را برای ماجراهای دور از انتظار اما خوشایند آماده کنند.

اسفند

امروز روزی بسار خوب برای آشتی کردن است. طی چند روز و یا چند هفته اخیر ممکن است احساس کرده باشید یک و یا حتی چند نفر از بستگان و نزدیکان از شما سوء استفاده کرده و یا با شما بدرفتاری کرده اند. شما حالا برای شروعی تازه آماده اید، چرا که این مسئله را با خودتان حل کرده و از آن درس گرفته اید. سعی کنید وقتتان را بیشتر با کسانی که دوست دارید بگذرانید. امروز ممکن است دلتان هوس کمی ماجراجویی عاشقانه کرده باشد، اما قبل از انجام هرکاری خوب فکر کنید و ببینید آیا فردا از انجام کاری که کرده اید پشیمان نخواهید بود و آیا این ماجراجویی به شما و عشقتان آسیبی نخواهد زد؟
بازدید از صفحه اول
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۷
انتشار یافته: ۱۹۵
نظر نیل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۳
پاسخ
14
18
فال من خیلی خوب بود خیلی بم امید داد دعا کنید واقعا اتفاق بیفته
نظر دختر دی ماه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۳
پاسخ
8
7
عرض سلام و ادب ممنونم از اینکه زحمت میکشید و برای ما فال تهیه میکنید موفق باشید هر روز میخوانم واقیعأ برام اتفاق می افتد .
نظر هانی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۳
پاسخ
9
6
عالیه انرژی +
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۴
پاسخ
6
8
واقعا ممنون خیلی زحمت میکشید
نظر دختر دی ماه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۵
پاسخ
6
5
ممنونم ***
نظر جاوید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۵
پاسخ
8
7
_با سلام خدمت همه دوستان
من به فال و اینا اصلا اعتقادی ندارم،همش دروغه و نوشته چند نفر نویسنده زبر دسته،فالی که هرروز یه چیزی به ادم بگه قابل اعتنا نیست به نظرم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۵
پاسخ
8
7
سلام دوستان من ب تنهافالی ک اعتقاد دارم فال حافظه امااینم عالی بود یه دنیااااا ممنون
نظر آیلین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
پاسخ
4
3
سلام به همه دوستان گل.عالیهههههههههههههه
نظر دختر دی ماه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
پاسخ
6
2
سلام ممنونم خیلی خوب بود***
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
پاسخ
5
2
من این فال رو بیشتر به عنوان توصیه ای یا یک پند در نظر میگیرم. تشکر
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
پاسخ
6
5
سلام مرسی فال من خیلی عالی بود ممنون
نظر تنهای تنها
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
پاسخ
3
3
خوبه من میخونم میخواد خوب باشه یا نباشه فرقی نداره من این قسمتو دوست دارم
نظر غزل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
پاسخ
6
3
عالیییییییییی بود مثل همیشه درست ودقیق تشکر
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
پاسخ
3
5
خیلی خیلی ممنونم
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
سلام....من خوشم میاد میخونم..
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
پاسخ
3
3
تشکر میکنم
نظر سحر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
پاسخ
4
1
خيلی خوب بود مرسی... واقعیيييييی....
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
پاسخ
5
0
من این فرصت ازدست نمیدم شمابهترین هستین
نظر سهیلا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
پاسخ
4
2
امروز فال همه خانواده مون منفی بود خدا رحم کنه
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
پاسخ
2
1
خوب بود ممنونم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
پاسخ
5
0
فال من برام خیلی چیزها را اموخت
نظر دختر دی ماه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
پاسخ
2
1
سلام ممنونم خیلی لطف دارید عالی بود *****
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
پاسخ
2
1
سلام عالی بود ممنون بهمن
نظر مليكا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۸
پاسخ
1
0
خيلي خوب بود ممنون
نظر یاس
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۸
پاسخ
2
0
خوبه عالی
نظر الهام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۸
پاسخ
2
2
سلام من دفعه اوله نظر میدم.حیفم اومد بدون نظر برم.فال امروزم دقیقا حقیقته.از مدیر سایت واقعا ممنونم
نظر آسمانی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۸
پاسخ
1
0
سلام واقعا عالیه! من فال هر روزمو از این سایت ،از طریق وایبر پیج پابلیک برترین ها دنبال میکنم
نظر نیل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
1
1
امیدوارم فال همه خوب باشه و برای همگی اتفاق بیفته
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
2
0
بسیارخوب بود آدم امیدوارمیشه وباحتیاط گام برمی داره
نظر Ashkan
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
2
1
خدایی ایناروازکجامیارید؟!همش درسته چرا؟!
نظر اروین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
1
0
به کجا داریم میریم یک عمر فال حافظ گرفتیم در حالی که خود حافظ فال قهوه میگرفته خخخخ
نظر دختر دی ماه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
1
0
ممنونم عالی بود ****
نظر الهام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
1
2
وای دعاکنید امروزم مثل دیروز هر چی تو فتامه درست دربیاد.اگه درست دربیاد به زودی میرم قاطی مرغا :-) ))))))))))))
نظر افسانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
1
0
ای بدک نبود فال من!
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
1
0
عالی بو دتازه پیداش کردم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
1
0
س.فال من خیلی خوب بود ممنون از لطفتون
نظر ستاره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
0
1
عالیه( آذر )
نظر مینا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
1
0
مرسی عالی بود
نظر باران
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
1
0
تشکر..........عالی
نظر محسن
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
2
0
عالی بود ممنون
نظر صالح
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
1
1
عالی بود مرسی
پاسخ ها
نظر user
| AFGHANISTAN |
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
عالی است
نظر roya
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
2
1
تا حالا 1دونه هم از اینایی که گفته واسه من اتفاق نیفتاد.خیلی ببخشیدا ولی الکیه
نظر فریده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
پاسخ
2
1
بسیارعالی خیلی ممنون ازاینکه زحمت میکشید و انرژی مثبت می دهید
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
پاسخ
2
1
خوبه ولی در مورد مسایل عاطفی بیشتر باشه خیلی عالی میشه لطفا
نظر oldmen
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
پاسخ
3
2
سایتتونو تو لاین و وایبر هر جا تونستم شئیر کردم،خیلی کارتون بیسته دمتون گرم
نظر میترا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
پاسخ
2
1
شهریوری هستم عالی بود مرسی
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۱
پاسخ
3
1
خیلی بده
نظر Mina
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۱
پاسخ
2
1
Ali bodddd
نظر دختر دی ماه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۱
پاسخ
1
1
مرسی عالی بود *** اما اگر زحمت نمی شود لطفأ در باره مسائل عاطفی کمی بیشتر توضیح بتین خوش میشم ممنونم
نظر دختر دی ماه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۱
پاسخ
2
1
مرسی عالی بود *** اما اگر زحمت نمی شود لطفأ در باره مسائل عاطفی کمی بیشتر توضیح بتین خوش میشم ممنونم
نظر پریا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
پاسخ
2
1
خیلی عالی
نظر king love اسفندی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
پاسخ
1
1
اولن سلام بعد لطفا بغول بقیه عاطفی بنویسید بعدشم تازه اینا ماله سن های بالای لطفا برای سن های 14 و 15 و 16 هم بنویسید دیگه
منم عارفم اسفندی مرسی خیلی خوبه عالی
نظر زهرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
پاسخ
2
1
عالییییییی بود
نظر مهری
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
پاسخ
2
0
فالم عالی بود امیدوارم اتفاقهای خوب برام پیش بیاد.
نظر الی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
پاسخ
4
1
خوب بودش اما من اعتقادی ندارم
چون تاحالا100تا فال خوندم
هیچ کدوم هم برام اتفاق نیافت که هیچ
حالامسیر زندگیم هم کلا عوض شدش
نظر محمد
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
پاسخ
2
2
عالی بود ممنون
نظر زینب
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۳
پاسخ
1
2
عالی بود من به فال اعتقاد دارم
نظر دختر دی ماه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۳
پاسخ
2
2
عشقم برام پیام نفرستاد دلتنگش هستم
نظر نیلوفر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۳
پاسخ
1
0
فال من عالی بود
امیدوارم تا آخر امشب به حقیقت بپیونده
نظر نازنین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۳
پاسخ
1
2
من‌دی‌‌هستم‌واقعا‌خیلی‌‌خیلی‌‌درست‌‌زیبا‌گفته‌‌من‌ ‌عاشق‌فال‌حافظم‌.راستی‌‌برای‌استاد‌« ‌رویگری‌»دعاکنید،ممنون*
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۳
پاسخ
1
1
عالی بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۴
پاسخ
1
1
سلام خوب بود کلا فال دوست دارم هر روز میخونم
نظر رویت
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۴
پاسخ
1
1
ضمن عرض سلام وتشکر از عزیزان واقعا عالی بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۴
پاسخ
1
1
حرف نداشت
نظر فاطمه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۴
پاسخ
1
2
سلام,خیلی خوب بود,ممنون
نظر دختر دی ماه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
پاسخ
1
2
سلام ، جهانی سپاس از لطف تان عالی بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
پاسخ
1
1
عالی بود و ب امروزم ربط داشت
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
پاسخ
1
1
عالی بود
نظر نگار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
پاسخ
1
0
اصلا ب امروز من نخورد
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
پاسخ
1
0
فال من خیلی خوب بود دست گلتون درد نکنه تشکر
نظر سايه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
پاسخ
1
0
خوب بود مرسى
نظر فریده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
پاسخ
1
0
بسیار خوب وتقریبا دقیق بود ممنون
نظر سیما
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
پاسخ
1
0
عاااااااااااااالیه
نظر زهرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
پاسخ
1
0
عالی بود ودقیق
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۶
پاسخ
1
0
سلام ،خیلی ممنون. واقعا انرژی گرفتم
نظر دریا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۶
پاسخ
1
0
منم با نظر جاوید موافقم.
نظر سعیده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۶
پاسخ
1
0
بسیار عالی بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۶
پاسخ
1
0
عاليه
نظر سونی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۶
پاسخ
1
0
عالی
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۷
پاسخ
1
0
من قسمت فال روزانه تون رو خیلی دوست دارم و سعی میکنم حتمأ هر روز بخونم شون مرسی
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
پاسخ
1
0
سلام خیلی خوب بود ممنون
نظر نسرین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
پاسخ
1
0
سلام ،.خیلی خوب بود ،ممنون
نظر محسن
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
پاسخ
1
0
ممنون از همتون
نظر محمد
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
پاسخ
1
0
عالیه مرسی واقا انرژی گرفتم
نظر الی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
پاسخ
1
0
مرسی خوب بود
نظر ali
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
پاسخ
1
0
چرت و پرت ننویسید
نظر زینب
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
پاسخ
1
0
خیلی جالبه
نظر مریم سادات
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
-
|
۰۸:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
پاسخ
1
0
سلام
برام جالبه و میخونم
ممنون
نظر دختر دی ماه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
پاسخ
1
0
از لطف تان ممنونم
نظر رضا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
پاسخ
1
0
عالی بود مرسی
نظر مرضیه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
پاسخ
1
0
ممنون ازلطفتون،خوب بود
نظر amirali
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
پاسخ
1
0
ممنون. واقعا درست میگه.
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
پاسخ
1
0
خوب بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
پاسخ
1
0
واقعا وصف حالم بود
نظر رویا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
پاسخ
1
0
خوبه
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
پاسخ
1
0
خیلی وصفالحال بود . ممنون
نظر رضوان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
پاسخ
1
0
مرسييييييييييييي
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
پاسخ
1
0
عالی بود مرسی .مهر
نظر اشرف
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
پاسخ
1
0
عالیییییییییییییی
نظر سینا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
پاسخ
1
1
عالی بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
پاسخ
1
1
بد نبود
نظر محمد
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
پاسخ
1
1
از لطفتون ممنونم
بیشتر حرفاتون درست در میاد و به ادم اعتماد به نفس میده و باعث میشه نسبتا درست و به موفع تصمیم بگیریم
خیلی متشکرم
نظر میثم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
پاسخ
1
1
واقعا به این چرتو پرت اعتقاد دارین
نظر نگار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
پاسخ
1
1
عالی بود زحمت میکشید ممنونم
نظر حمید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
پاسخ
1
1
باسلام وتشکرازکارقشنگتون انسان موجودکنجکاویه وبراهمه حتی اوناکه میگن اعتقادنداریم جالبه درباره آیندشون چیزی بخونن وخلاصه سرگرم میشن راستی اگه باورندارن اینجاچکاردارن
نظر ملیکا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
پاسخ
1
1
واسه من امروز زیاد درست نبود بازم ممنون
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
پاسخ
1
1
خوب بود دی ماهی هستم
نظر عسل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
پاسخ
1
1
سرگرمیه خوبیه مرسی
نظر پیام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
پاسخ
1
1
بدنبودمرسی
نظر مژگان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
پاسخ
1
1
خیلی،خوب بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
پاسخ
1
1
ممنون
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
پاسخ
1
1
سلام واقعاً عالی بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
پاسخ
1
1
سلام عالی عالی بود ممنون از زحماتتان
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
پاسخ
2
1
خیلی آرام میشم وقتی فالمو میخونم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
پاسخ
1
1
امروز عالی بود
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
پاسخ
1
1
خوب بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
پاسخ
1
1
فال خیلی خوبی داشتم امیدوارکننده بود.
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
پاسخ
2
0
عالی بود برام انرژی داد ممنون
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
پاسخ
1
1
ممنون‌اززحماتتون‌‌عالی
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
پاسخ
1
1
عا لی بود ممنون
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
پاسخ
1
1
بسیاااااااااار عالی
نظر تارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
پاسخ
3
1
هیچ کدومش اتفاق نمی افته....
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
پاسخ
1
1
عالی عالی بهتر از این نمیشه
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
پاسخ
1
0
Likeeeee
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
پاسخ
1
0
عالی بود ولی همش اتفاق نمیوفته
نظر بهناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
پاسخ
1
0
مردادم .امروز واقعا درست بود.عشقیشو بیشترکنین .خیلی واقعی بود امروز مرسی .
نظر بهار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
پاسخ
1
0
باحال بود مرسی
نظر DORSA
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
پاسخ
1
0
عالیه ! من هر روز میبینم و واقعا هم درستن ! ممنووووووووونم خیلییییییییی زیاااااااااااااااد , ایووول
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
پاسخ
1
0
ممنون عالی بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
پاسخ
1
0
عالیع من هرروز فال میگیرم.هم امید میده هم همیشه بلااستثنا درست بوده و موجب پیشرفتم شده
نظر علی هاشمی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
پاسخ
1
0
واقعأ عالیه سرشار از انرژی+
نظر منا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
پاسخ
1
0
خوبه اماتا اخرشب اميدوارم درست باشه
نظر فاطی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
پاسخ
1
0
عالی بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
پاسخ
1
0
بدبخت مهریا
نظر نازنین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
پاسخ
1
0
من‌دی ماهی هستم‌خیلی شوک شدم یکی ازاشنا ها ازدواج کرده.*
نظر پري
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
پاسخ
1
0
اصلا درست نبود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
پاسخ
1
0
عالی بود;-)
پاسخ ها
نظر جعفر
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
خوب نبود
نظر احمد
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
پاسخ
1
0
خیلی عالی.
نظر الناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
پاسخ
1
0
خ عالی بودواسه من درست درومد
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۵
پاسخ
1
0
عالی بود
نظر دیلان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۵
پاسخ
1
0
فال من متابق باواقعیت بوددقیقاچیزری که فالم گفته عین واقعیت بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۵
پاسخ
1
1
خوب بود**
نظر دختر دی ماه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
1
0
سلام ممنونم از لطف تان :)))
نظر مهین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
1
0
ممنون از اینکه گاهی مارو خوشحال یا ناراحت میکنین خودش یه تنوعه.
نظر طاهره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
1
0
اصلادرست نیست!نمیگم حرفای خوب باشه اما اصن مرتبط بامن نیس هیچوقت...
نظر مژگان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
1
0
عااااااااااالیه
نظر بهاررر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
1
0
اقا من سوالمو باید از کی بپرسم در روز تاریخ تولدمن اون عبارت چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است نبوووووووووووووود جواب منو بدبد اگه نمیتونید خوب بگید نمیشه یعنی اینقد سخته که نظرمو نادیده میگیرید:(
نظر بهارر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
1
0
اقا من سوالمو باید از کی بپرسم در روز تاریخ تولدمن اون عبارت چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است نبوووووووووووووود جواب منو بدبد اگه نمیتونید خوب بگید نمیشه یعنی اینقد سخته که نظرمو نادیده میگیرید:(
نظر الیییییییییییی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
1
1
امروووووووووووووووووووووزز تولدمه هوراااواو♥
نظر دختر آذری
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
1
0
خیلی خوب بود
نظر پرستو
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
1
0
متشکرم خیلی فالتون خوبه ممنون به خاطر کارهاتون
نظر ایران
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
1
0
سلام و خسته نباشید تاریخ تولد من 25 اردیبهشت یعنی دیروز بود مدتی هست که هر روز این فال را چک می کنم و منتظر دیروز بودم که مهمان ها باعث شدند که از فال روز تولدم غافل شوم اگر لطف کنید فال روزانه ی 25 را برایم بفرستید مخصوصا تیکه ای که می گوید شمایی که امروز تولدتان هست . اگر کمکم کنید ممنون میشم . خسته نباشید . با تشکر
نظر ستایش
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
1
0
زیاد واقعی نبود به هر حال ممنون
نظر زهرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
1
0
سلام مرسی واقعادرست بود چون به فکر غذا بودم تغییر اون البته
نظر ف ج
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
1
0
سلام خوبه ولی واقعیت زیادی نداره یعنی فال من درست درنمیاد به هرحال ممنون....
نظر پریسا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
1
0
کاش فال میدونست که ازش چی میخام بنویسه
نظر زهرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
1
0
کاملا درست بود.
نظر امین سخندان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۷
پاسخ
1
0
فال امروز عالی بود متشکرم
نظر عرفان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۷
پاسخ
1
0
بسیار ممنونم از اینکه فال مرا گرفتید علی یارتان
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۸
پاسخ
1
0
سلاااااااااااااام فالاتون اشتباهه هیچ ربطی به من نداشته تا حالا هرروزچک کردم اماهیچیش برام پیش نیومده. بیخودیه باباجون.
اسفندماهیم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ESTONIA
|
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۸
پاسخ
1
1
خیلی چرت بود
نظر دلارام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۸
پاسخ
1
1
ممنون
نظر مرجان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
پاسخ
1
0
عالیه....ولی این شاالله فالم اتفاق بیفته
نظر دکتر مورچه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
پاسخ
1
0
خوب بود
نظر علی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
پاسخ
1
0
ممنون خوب بود
نظر محدثه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
پاسخ
1
0
خیلی خوب بود و درست. ممنونم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
پاسخ
1
0
خیلی خوبه مرسی
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
پاسخ
1
0
عالی بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
پاسخ
1
0
خیلی چرت و پرت بود.چقداحمقانه
نظر تی تی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
پاسخ
1
0
عالی بود ممنون از زحماتی برایمان میکشید
نظر ميترا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
پاسخ
0
0
هر روز مثل ديروز واقعا تو اين فالا چيز جديديم پيدا ميشه
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
پاسخ
1
0
ولی برعکس هیچ ربطی نداشت
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
پاسخ
1
0
سلام سپاس گذارم واسه فال زیبایی شما.مهر ماهی هستم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
پاسخ
1
0
عالی بود
نظر لیدا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
پاسخ
1
1
به نظرم درسته
نظر استرلا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۱
پاسخ
1
1
ممنون
نظر باران
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۱
پاسخ
2
0
ممنونم
نظر هستی تیر ماهی هستم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۱
پاسخ
1
0
فال های من اصلا خوب نبوده و ربطی به من نداشته
نظر زهرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۱
پاسخ
1
0
من از روز تولدم که 21 اردیبهشت بود دارم فال های شما را می خونم،ممنون قشنگن و امیدوار کننده،ان شالله اتفاق بیفتن چیزای خوبش
نظر azita
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۱
پاسخ
1
0
فال من همش مسخرس بیشتر نا امید میشم .از فالم من شانس ندارممممممممممم
نظر رضا سعیدی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
پاسخ
1
0
عالی بود متشکرم
نظر فرشته
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
پاسخ
1
0
خوب بود امیدوار شدم
نظر هانی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
NETHERLANDS
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
پاسخ
1
0
مرسی خیییییییلی خوشحالم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
پاسخ
1
0
جالب بود متشکر
نظر لاله
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
پاسخ
1
0
عالی بود میتونم بگم اولین فالنامه ای بوده ک اینقدر حقیقت داشته
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
پاسخ
1
0
مرسی ممنونم خیلی امیدوارکننده بود
نظر کوثر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
پاسخ
1
0
سلام به همه
وووواااااااااقققققققعععععععااااا عالی بود
نظر mahan
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۳
پاسخ
0
0
عالی بود دوستان
نظر ارزو
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۳
پاسخ
0
0
سلام خوب بود ممنون
نظر ندا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۳
پاسخ
0
1
افتضاح بود
نظر یکتا بهیمنیم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۳
پاسخ
0
1
وای میشه درست از اب در بیاد
نظر دريا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۳
پاسخ
0
0
دقيييقا
نظر مریم گلی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۳
پاسخ
0
0
سلام فال من خوب بود ایشالله اونی که میخوام بشه دعا کنید.
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: