کد خبر: ۲۰۹۱۵
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۸
تعداد بازدید: ۱۵۵۳۳۳۲۰
تعداد نظرات: ۳۵۱ نظر
فال روزانه اختصاصی برترین ها
 
 
فال روزانه 10 / 08 / 1393

فروردین


امروز خلاقیت به خرج دهید. همیشه دوست دارید در انجام همه کارها اول باشید و ایده های شما مورد تحسین قرار بگیرند. امروز این فرصت را دارید. با خواسته های و احساسات درونی خود ارتباط عمیقی برقرار می کنید و می توانید آنها را از قعر وجود خود بیرون بکشید. به جای بی مصرف ماندن، به آنها چاشنی خلاقیت بزنید و مطرحشان کنید. این افکار می توانند به متن، داستان، شعر یا حتی طرح نقاشی تبدیل شوند. امروز کمی مودی خواهید بود. در طول روز بارها احساسات شما تغییر می کنند. پیش هرکسی که بنشینید همانند اسفنج حس و حال او را به خود می گیرید. امروز عشقتان به شانه های شما برای تکیه نیاز دارد. احساسات خود را سروسامان دهید و به او انرژی های خوب منتقل کنید.
 
اردیبهشت

دوست دارید کمی مستقل عمل کنید. اما امروز ارتباط با دیگران شما را مجبور می کند تا با آنها همکاری داشته باشید و اتفاقا برای پیشبرد کارهایتان بسیار هم خوب است. مهربانی و خوش رفتاری با دیگران را بیشتر کنید. می توانید بسیاری از مشکلات موجود را با کمی سختکوشی برطرف کنید. از اینکه در مراسم های گروهی شرکت کنید هراسی نداشته باشید. حس و حالتان کمی متغیر است. مراقب رفتاری که با عشقتان دارید باشید. امروز خیلی سریع عقاید و حرف های دیگران روی شما تاثیر می گذارد و می تواند تفکرتان را تغییر دهد. بنابراین، مراقب باشید در جمع هایی که حضور دارید در مورد عشقتان حرف نزنید تا کامنت های منفی آنها روی رابطه شما تاثیر بد نگذارد.

خرداد

امروز مشغله کاری بسیاری دارید. دایم باید پاسخ گوی تلفن و ایمیل باشید. اما خیلی سر خود را شلوغ نکنید زیرا باید در این میان خلاقیت هم به خرج دهید. غبار نشسته بر افکار خود را کنار بزنید و کمی به عمق افکارتان سفر کنید. با طرح ایده های نو، مجبور نخواهید بود سخت کار کنید زیرا می توانید روش های بهتری برای دستیابی به نتایج بهتر کسب کنید. ایده هایی که از احساس و تفکرات شما بر می آیند بسیار ارزشمند هستند و ارتباط های کاری مهمی را برایتان رقم خواهند زد. در مورد رابطه عاطفی خود وسواس به خرج دهید و ببینید با چه کسی می خواهید قرار بگذارید. اگر همیشه نقش قربانی در رابطه هایتان دارید، امروز زمان آن است که از این فاز بیرون بیایید و نوع جدیدی از شهامت و جسارت را تجربه کنید.

تیر

امروز می خواهید به وظایف و قول هایی که داده اید پایبند باشید و وفادارانه آنها را به انجام برسانید. سخت کوشی بسیار خوب است اما این را هم در نظر داشته باشید گاهی مسایل بزرگ تر و ارزشمندتری نیز در زندگی هست که باید به آنها هم رسیدگی کنید. کمی به خودتان وقت «خودشناسی» بدهید. به اعماق ذهن خود سفر کنید و ببینید واقعا چه می خواهید. فرصت هایی که خارج از کار و بیزینس هستند را نیز در نظر داشته باشید. یک طوفان فکری امروز برای شما لازم است. افکار منفی را بیرون بکشید و دور بیندازید. بدبینی به اطرافیان موجب شده تا از آنها دوری کنید، این فاز را تغییر دهید. نگاه مثبت داشته باشید تا عشقتان نیز همان مهری را به شما ببخشد که شایسته آن هستید. برای یافتن فرد دلخواه خود نیز کمی انتخاب هایتان را تغییر دهید و به دنبال فرد فعال تر و شادتر باشید.
 
مرداد

هشدار خطر! اصولا برای خود نظم و قاعده خاصی دارید و این حداقل چیزی است که می توانید برای دستیابی به خواسته های خود از آن کمک بگیرید. اما امروز باید بتوانید رفتار و تفکرات جدیدی را تجربه کنید. شاید بد نباشد از این فشار و محدودیتی که برای خود در نظر گرفته اید بیرون بیایید و نوعی رهایی فکری را تجربه کنید. به این ترتیب، می توانید از خلاقیت های خود نیز بهره بیشتری بگیرید. البته به بیراهه نروید و مراقب رفتارهای خود هم باشید. روشن کردن یک سیگار یا خوردن شکلات می تواند به عادتی غیر قابل ترک تبدیل شود.

شهریور

نقش «ما» در این وسط چه می شود؟ همیشه عادت دارید تنهایی همه کارهای خود را انجام دهید. حتی در مسایل عاطفی نیز بسیار تک‌رو هستید. به جای اینکه همه وقت خود را با کار و کمک به دیگران پر کرده اید، کمی به یادگیری هنر روی بیاورید. مهارت های جدید بیاموزید. برای این موضوع نیز تحقیق و جست‌وجو کنید. با اینکه شما و عشقتان هر دو به دنبال این بودید که به رابطه تان فرم رسمی تر بدهید و وارد مرحله جدیدی بشوید، اما امروز نوعی عدم تعادل بین شما به وجود می آید. از اینکه بیشتر به هم نزدیک شوید دچار شک می شوید. حتی شاید به تمام کردن آن هم فکر کنید. اما خبر خوب این است که اینها همه هیجانات زودگذر هستند و دوباره به گرمای همیشگی عشق خود بازخواهید گشت.
 
مهر

خیلی بیش از حد در رویا سیر می کنید. کمی واقع بین تر باشید و مسایل را از جنبه واقعی آنها نگاه کنید. رویاها را در ذهن نگه دارید اما بیشتر روی زمین و در میان آدم ها باشید. این در آسمان بودن ها شما را به بیراهه هدایت می کند و فرصت های خوبی که می توانید داشته باشید را از دست خواهید داد. در عوض، روی خلاقیت خود تمرکز کنید و آنها را بپرورانید. برای اینکه در رابطه عاطفی خود هم بتوانید تعادل را برقرار کنید باید به سلامت جسم خود بیشتر بها دهید. باشگاه و خوردن غذاهای سالم را در دستور کار قرار دهید. پس از باشگاه حس انرژی بیشتر و حال بهتری خواهید داشت و خیلی سریع تر می توانید منفی ها را از ذهن خود بیرون کنید.
 
آبان

اول هفته کاری خود را با خلاقیت آغاز کنید. پس از انجام کارها، برای بودن در میان دوستان یا جمع های گروهی هم وقت بگذارید. به مکان های جدید بروید و فرصت های تازه کشف کنید. در میان این کارها، مراقب خوراکی هایی که می خورید باشید و در حجم غذا هم زیاده روی نکنید. باید مراقب باشید تا فردا با مسمومیت یا خستگی یا درد معده از خواب بیدار نشوید. از اینکه تنهایی همه کارها را انجام دهید دست بردارید. هرچه قدر هم آدم توانایی باشید یک نفره نمی توانید همه کاری انجام دهید. این در مسایل عاطفی هم مصداق دارد. با عشقتان همکاری و همفکری بیشتری داشته باشید. اگر تنها هستید، در انتخاب فرد موردنظر دقت بیشتری به خرج دهید. بهتر است امروز دنبال یافتن دوست نباشید و آن را به روزهای آینده موکول کنید.

آذر

امروز برای کشف مکان های جدید یا یافتن ایده های نو هیجان بسیاری دارید. اما بهتر این است که در خانه بمانید و به احساسات واقعی خود بیندیشید. باید کمی وقت «خودشناسی» برای خود بگذارید تا از خواسته های درونی خود آگاه شوید. در خانه ماندن این مزیت را دارد که با اعضای خانواده نیز رابطه صمیمی تر برقرار می کنید. اگر میان خود و فرد خاصی کششی حس می کنید امروز می توانید روی آن مانور دهید و این حس را کمی بیشتر تقویت کنید. در خانه ماندن ذهنتان را آرام می کند و از اعضای خانه انرژی های بسیاری دریافت می کنید که در روحیه تان تاثیر بسیاری دارد. می توانید حس های منفی رابطه عاشقانه خود را نیز به موجب این انرژی ها از میان بردارید.

دی

امروز همانند اسفج هستید. در هر جمعی که قرار می گیرید، حس و حال آنها را به خود می گیرید. این رفتار برای همخوانی در جمع های گروهی چندان هم بد نیست و می توانید لحظه های خوبی را در کنار دوستان و اعضای خانواده داشته باشید. ارتباط های اجتماعی قوی شما موجب می شود تا همه دوست داشته باشند با شما معاشرت کنند. از اینکه مثلا همسایه تان بیاید و در مورد کارها و برنامه هایش با شما حرف بزند تعجب نکنید. اگر می توانید به آنها پیشنهادهای کاربردی بدهید. اما در این نقش غرق نشوید که شما باید زندگی خود را وقف کمک به دیگران کنید. امروز فرصت آشنایی با فرد دلخواه خود را نیز خواهید داشت. این را بدانید که هر چه انسان های بیشتری را ملاقات کنید، شانس یافتن فرد کاملا دلخواه بیشتر می شود.
 
بهمن

آیا در مورد مسایل مالی، دیدگاه های واقع گرایانه دارید؟ شما عادت دارید روی افکار منطقی خود پافشاری بیشتری داشته باشید و عموما احساسات را نادیده می گیرید. مراقب باشید امروز زیاد از حد فکر نکنید و خود را در دام تفکرات مختل کننده گرفتار نکنید. اگر قرار است هزینه ای را متقبل شوید، پیش از اقدام حسابی فکر کنید تا پولتان هدر نرود. در مورد قرارهای عاطفی خود بیشتر فکر کنید و سواس بیشتری به خرج دهید. از عادت های همیشگی دست بکشید و به دنبال یافتن مسایل جدید در زندگی باشید. از اینکه انسان های مشابه را انتخاب کنید دست بکشید و دنبال فاز جدیدی در زندگی باشید.
 
اسفند


شما خیلی برای کارهای خاص و بزرگ شهرت ندارید. بیشتر مواقع در روال عادی زندگی حرکت می کنید. اما امروز کائنات برایتان تعریف های تازه ای دارند. در ابتدا می توانید واقعیت های زندگی را از بیراهه ها تشخیص دهید و سپس می توانید برای پشبرد بهتر آنها ایده و طرح های نوین داشته باشید. شاید تصمیم بگیرید ناگهان نقاب تاریکی و تنهایی را بردارید و بیشتر خودنمایی کنید. اما مراقب باشید زیاده روی نکنید. با خودتان صادق باشید. خودتان افسار زندگی را به دست بگیرید تا آن شما را به اشتباه نکشاند. اجازه ندهید افکار اشتباه دیگران روی فکر و تصمیمات شما تاثیر منفی بگذارد. امروز بسیار مستعد جذب افکار دیگران هستید و باید روی این مساله کنترل داشته باشید. اگر در رابطه عاطفی خود خوشحال هستید، با حرف های اشتباه آن را خراب نکنید.

بازدید از صفحه اول
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۸
انتشار یافته: ۳۵۱
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۳۰
پاسخ
17
12
میدونین آدم و حوا متولد چه ماههایی بودن؟؟؟
خرداد و آبان :)
زنده بااااااااااااااااااااااد :)
پاسخ ها
نظر سابرینا
| UNITED STATES |
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۳
اگر جدی باشید و بدانید دقیقا در چه مسیری حرکت می کنید، می توانید موفقیت بیشتری برای خود رقم بزنید
نظر !
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۶:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
نکنه شما هم هابیلی که از ماه تولد اونا خبر داری ! والا هیچ سند و مدرکی نیست که ماه تولد این دو بزرگوار رو گفته باشه
نظر 27مهر93
| UNITED KINGDOM |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
آذر

در 5 سال آینده چه برنامه یا چشم اندازی برای خود در نظر گرفته اید؟ شما اصولا به هیجانات و کارهای کوتاه مدت فکر می کنید و تصورتان این است که باید از همین زمان حال استفاده کرد. اما امروز بالاخره این دیدگاه را پیدا می کنید که برنامه های طولانی مدت برایتان بهتر و مفیدتر هستند. باید با خودتان خلوت کنید و در مورد خواسته های که دارید عمیقا فکر کنید. ازدواج، بچه دار شدن، شغل پردرآمد ... هر چیزی که بیشتر از همه برایتان خوشایند است را در اولویت قرار دهید و برای آن برنامه ریزی کنید. محدودیت زمان نیز برای آن تعریف کنید تا مثلا در فلان تاریخ فلان چیز را داشته باشید. با این هدف مشخص و زمان‌دار، زندگی شما دچار تحول عظیمی خواهد شد و به سوی موفقیت های بسیار پیش خواهید رفت. در این مسیر از همفکری عشقتان نیز بهره بگیرید. با هم موانع را تشخیص دهید و پیشاپیش برای آنها راهکار پیدا کنید. حتی می توانید با هم یک حساب بانکی مشترک باز کنید و برای مواقع ضرورت، پول پس انداز کنید. همیشه تاکیدتان روی کیفیت کار باشد نه کمیت آن.
نظر user
| UNITED STATES |
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
اگر عشق قدیمتان دوباره سروکله اش پیدا شد، ارتباط دوباره با او برقرار نکنید. اجازه دهید انسان های جدید وارد زندگی شما بشوند.
نظر حسین نایبی30
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۳۰
پاسخ
4
19
فالتون اصلاخوب نیست جمعش کنید این مسخره بازی رو.هر روز فردجدید عشق جدید
پاسخ ها
نظر آرزو
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۹
حسین جون چرا ترش میکنی مسخره بازی چیه اگه با چشم عاشقی بخونی معرکس.
نظر همیشه 1
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۳۰
پاسخ
3
10
مزخرف بود کلا،
فال انبیا امتحان کنید بد نیست،
مال شما خیلی چرته،مگه ماله کله کسایی که تو اون ماه به دنیا اومدن یکیه !
نظر ازل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۳۰
پاسخ
2
3
این فال ومسائلی از این دست بستگی به اعتقاد دارد به نظر من خردادی خیلی هم درست بوده ممنون
نظر حسین نایبی31
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۳۱
پاسخ
4
6
خیلی بد بود
نظر مرجان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۱
پاسخ
2
8
ای بابا حالا یه روزم که ما استرس نداریم و خوشحالیم بهمون تلقین میکنن استرس داری و فشار کاریت زیاده:-D کلا اردیبهشتی هارو برعکس می نویسن !!!!
نظر غریب
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۲
پاسخ
2
24
آیا فریاد رسیییییییییییییییییی هست؟؟؟ خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
نظر زری
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۲
پاسخ
3
11
دیگه عادت کردم هر روز ببینم و تلقین کنم بگم درسته
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۲
پاسخ
3
5
خوب بود
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۴
پاسخ
2
4
بازم ممنون خوب بود
نظر نسیم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۶
پاسخ
5
1
عااااااااااااالی بوووووووووووود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۶
پاسخ
5
2
عالى بود واقعاً ممنون.
نظر leyla
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۷
پاسخ
9
2
زنده بادابانی هادرست خودم متولدابان نیستم ولی چون خواننده موردعلاقه ام یعنی استادپویابیاتی مرداحساساتی ایران بهترین خواننده زندگیم متولدابانن ازاونجافهمیدم که ابانی هابهترینن...چون پویابیاتی ازلحاظ بهترینه....دوست داریم استاد
پاسخ ها
نظر saeed
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۹
اول برو جای اسپیس زدن یاد بگیر بعد بیا نظر بده
نظر بی نام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۷
پاسخ
0
7
چرت بود
نظر مهدیه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۸
پاسخ
1
2
خوب بود ولی من ترسیدم
نظر طناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۸
پاسخ
1
9
فال عشقم درسته ولی میخاد تنهام بزاره وبره بخاطر درسم میخاد بره از کنارم خیلی بهش علاقه دارم اگه بره من مردم خدایااااااااااا فقط تو میتونی کمکم کنی.چکارکنم خدا
پاسخ ها
نظر شیوا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۹
پسری که میخوادجلوی پیشرفتتو بگیره ولش کن درست بهونه هستش
نظر zahra
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۸
پاسخ
0
1
واقعا تشکرمیکنم فال شما واقعا راسته فال دیروز من همش راست بود موفق باشید.
نظر بهاره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۸
پاسخ
1
7
به نظر من فالتونو بخونید هر وقت خوب بود و خوشتون اومد انرژی بگیرید اگه باب میلتونم نبود فراموشش کنید ، ولی میتونید ازش استفاده کنید مابقیش به مهارت خودتون بستگی داره ...
نظر فاطیما
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۸
پاسخ
0
6
این قسمت دوم که از نظر عاطفیرو قبول ندارم چون نه عاشق کسیم نه کسی دوسم داره اما همیشه برام مینویسه (امروز باهاش برو بیرون) اخه یکی نیست بگه وقتی کسی در کار نیست با کی اخه برم بیرون ها.........!!!!
پاسخ ها
نظر المیــــــــــــــرا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۱
منظورش فقط عشق جنس مخالف نیس
نظر پاییز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۹
پاسخ
0
8
به کسانی که پاییز را دوست ندارند بگویید پاییز بهاری بود که عاشق شد....
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۹
پاسخ
0
2
چرت بود
نظر شیلا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۹
پاسخ
0
1
بد نبود تقریبا درست بود بازم ممنون. راستی داشت یادم می رفت به افتخار هر چی اذریه.......
نظر الهام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۰
پاسخ
0
1
مرسی فالتووووون خوب بود البته برا سرگرمی مرسی...
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۰
پاسخ
0
1
جالب بود
نظر ساسان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۰
پاسخ
1
4
خیلی مزخرف و دروغ بود راجع به فال متولدین آذر.
نظر رها
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۱
پاسخ
0
11
سلام
دیگه اویی وجود نداره که در کنارش آرامش داشته باشم

"وسکوت چه زیباست وقتی همه دروغ می گویند...."
پاسخ ها
نظر پاییز
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۱:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۳
عزیزم غصه نخور ....امیدوارم خدا بهت ارامش بده
نظر sara
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۱
پاسخ
0
5
خیلی مسخره بود اینا همش چرت وپرته
من بادوس پسرم کات کردم واسم نوشته با عشقتان گفت‌وگوهای پرمهر دارید.
در انتهای روز هم لحظه های شادتر و آرام تری خواهید داشت
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۲
پاسخ
0
1
مرسی مرسی مرسی که فال اسفندو خوب نوشتید آخه امروز شنبست مطمیینم تا آخر هفته روزای خوبی در پیشه!!!
نظر شیلا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۲
پاسخ
0
0
خوب بود
نظر پاییز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۳
پاسخ
0
2
من متولد مهر ماهم ... عاشق فصل پاییزم حتی از بهار بیشتر
نظر رویا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۳
پاسخ
1
1
الکی نمیتونه باشه
نظر Tina
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۴
پاسخ
0
2
برای اولین برای من مو به مو درست بود :))
امرداد
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۴
پاسخ
0
3
وایسا دنیا وایسا دنیا من می خوام پیاده شم......
نظر شیلا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۴
پاسخ
1
1
بروووو بابااا من متولد آذرم اما نمی دونم چرا همش منه بد بخت باید در رابطه با فرد مورد علاقم کوتاه بیام!!!!! هر چی که کوتاه میام تازه پررررووو ترم میشه!!!
نظر الهام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۵
پاسخ
0
2
فال دیروزم راست راست بود کارتووووون درسته
نظر ali
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۵
پاسخ
1
1
با سلام
لطفا فال روزانه روقبل از12 بفرستید باتشکر ازسایت خوبتون
نظر الهام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۶
پاسخ
0
5
احساسات کجا بود یارم پرید بیخیال چرا هر روز فالم بدتر میشه....
نظر طناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۶
پاسخ
0
4
فالامون تاحدی درستن ولی هنوز عشقم میگه درستو زود تموم کن ولی نمیشه واحدام زیاد مونده هنوز با همیم ولی بهش شک دارم بد جوری.چجوری برا خودم نگهش دارم بعضی وقتا ازش دلسرد میشم اون 27 سالشه من 22 سال.فقط فال میخونم کمک؟
پاسخ ها
نظر پاییز
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۹
هرگز تمامت را برای کسی رو نکن بگذارکمی دست نیافتنی باشی آدمها تمامت که کنند رهایت میکنند...
نظر بهار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۶
پاسخ
0
1
خوب بود، بهمنش که خوب بود
نظر شیلا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۶
پاسخ
1
0
خوب بود ممنون
نظر مصی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۷
پاسخ
0
2
سلام
سایت های متفاوتی واسه فال روزانه هست ولی واقعا سایت شما عالیه و 99 درصد مواقع تمام اون اتفاقات افتاده
خیلی خیلی ممنون
پاسخ ها
نظر آزیتا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۷
دیگه مصی باص چه جوره شههه!!!

اولین بار اومدی تو این سایت هههههههههههه
عادی میشه میبینی که فالا همه دست اون بالایی رقم میخوره با گذشت زمان کم کم خوشحال میشی که فال رو انسان ها نمیتونن تا یه درصدم 100% پیش بینی کنن پنهون بودن فردا از نعمت های خدا به انسانه
نظر sanaz
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۷
پاسخ
0
2
من شهریوری هستم من اصلا عشق ندارم باکی مکالمه عاشقانه دارم
نظر غزال
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۷
پاسخ
0
3
هر دو خردادی هستیم اما رابطمون تموم شده هر روز قبل از اینکه شروع به کار کنم اول فال روزانه رو می خونم هیچیش هیج روزش شبیه من نبوده پیش خودم میگم ای شیطون!!!! لابد تو اینطوری هستی ملاقات قرار عشق .... خوش به حالش... کاش اسفندی بود اون ته تهاااای صفحه انقد نمی دیدیم داره انقد بهش خوش میگذره !!!!!!!!
نظر مهسا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۷
پاسخ
0
2
از نظر من فقط جنبه سرگرمی داره
بعضی وقتا هم درسته. به هر حال از سایت خوبتون ممنون عشق من برترین هاااااااااااااااااااااااا
نظر مونیکا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۷
پاسخ
0
1
شهریور اصن درست در نمیاد
نظر عسل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۷
پاسخ
0
0
من اعتقاد ندارم
ولی باحال بود . من و عشقم دوتامون تو یه ماه به دنیا اومدیم
جای شکر داره واقعا
نظر شیلا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۸
پاسخ
0
1
دقت کردین یه با براتون از عشقتون و کسی که دوسش دارید حرف میزنه بعد فرداش میاد میگه امروز با یه آدمی آشنا میشید که قلبو هوشو ذهن شما رو تسخیر میکنه!!!!!!! آخه این چه وضعشههه!!! خخخ خخخ
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۸
پاسخ
0
1
وایی من اینهمه از شما تعریف کردم امروز واقعا فال اسفند برعکس بود من دارم طلاق میگیرم
پاسخ ها
نظر شیدا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۰
الان طلاق گرفتی؟
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۹
پاسخ
0
0
فکر میکنم درست باشه.ممنون
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۹
پاسخ
1
0
خداکنه فال من درست باشه ممنون
نظر باران
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۹
پاسخ
0
0
به نظر من فالهاي اينجا همه يه روز قبلو نشون مي ديده براي من كه اينطوره امروز فالي رو كه مي خونم روز قبلش اتفاق افتاده
فقط واسه فان خوبه
نظر سعیده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۹
پاسخ
0
1
فال من این نبوداصلاهیچ ربطی نداشت هه
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۹
پاسخ
1
0
امروز90 درصدش درست بود ممنون خیلی بیشتر شاد میشم وقتی اول هفته فالم درست وقشنگه!!!!اسفند
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۹
پاسخ
0
0
سلام مهشیدخانم خدابدنده ولی فال روزهمش درست ازآب درمیاد البته خودمومیگم چون اردیبهشت ام
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۹
پاسخ
0
0
امروزبدجورحالم گرفته بود$خداکنه فردابرام خوب باشه هرساعت نظربچه هارامیخونم وروحیه میگیرم کمک کنید بچه هاخواهشا$من دردکشیدم خیلی
نظر بی نام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۰
پاسخ
0
2
هرچی میگید دروغ محض هستش لطف کنید با این مزخرفات با دیگران بازی نکنید.
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۰
پاسخ
0
1
امیدوارم حداقل امروز درست دربیاد
نظر طناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۰
پاسخ
0
4
لعنت ب دوست داشتن هایی ک تا حد مرگ هست لعنت ای خدا این دوست داشتن چی بود ک ب جونم افتاده نمیتونم حتی ی لحظه نباشه... دوستان ترس از از دست دادن عشقمو دارم هروز اب میشم ازین ترس کمک
نظر شیوا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۰
پاسخ
0
2
سلام فال فقط جنبه سرگرمی داره همین!!! توی زندگی فقط ادمها خودشون هستن که میتونن تغییر ایجاد کنن .
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۰
پاسخ
0
1
ممنون سمانه جان وشیدا جان درشرفش هستم چطور؟بچه ها دعا کنید برای همه واقعا دارم نابود می شم
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۰
پاسخ
1
1
راست میگی طنازخانم لعنت به عشق وعاشقی حق داری ولی اگه تواراده کنی میتونی حتی اصلانباشه البته اگه فقط سرگرمی باشه
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۰
پاسخ
0
1
تاالان خسته ام.خداکنه فال من درست ازآب دربیادآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآمممممممممممممممنننننننننننننننننننننننن
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۰
پاسخ
0
1
مهشید هیچ بشری نابودنمیشه تاخداراداری زندگی بعضی وقتاخوبه بعضی وقتادوست داری بمیری واین حرفای علکی رانشنوی مواظب زندگیت باش من برات دعامیکنم ازته دلم
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۰
پاسخ
0
1
وست دارم درددل کنم کی همیشه توسایته بچه ها...همیشه دلم گرفته است...خخخخخخخخخخخخخخخخخدددددددددددددددددددددددددددااااااااااااااااااااااااااااااچراانقدرعذاب
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۰
پاسخ
0
0
اصلاامروزفالم درست نیست نمیدونم چرااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۰
پاسخ
0
0
چرانظرات سریع نمیرسه
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۱
پاسخ
0
0
سلام سمانه من میتونم یه همراه باشم برات
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۱
پاسخ
0
1
قربونت سارادیروزفالم درست درنیومدشایدامروزدرست باشه توچی فالات درست ازآب درمیان
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۱
پاسخ
0
1
فعلاتاالان هیچی ازفال روزانه ام براورده نشد>>>>>>>>>>>>>>>
پاسخ ها
نظر رها
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۲
دیگه ام برآورده نمیشه ................
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۱
پاسخ
0
0
پس چی شددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
نظر طناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۱
پاسخ
0
1
بازم فالم درست در نیومد خدا جون . قربون همه دوستان اینجا
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۲
پاسخ
2
0
جمع کنیدبا این فال مسخره تون.
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۲
پاسخ
0
0
نمیدونم چرانظرامو نمیذارن؟
نظر رها
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۲
پاسخ
0
1
اگه تلقین کنی درسته وگرنه همش چچچچچررته
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۲
پاسخ
0
0
مسخره نیست/بعضیادرست درمیان بعضیایکم>>>>توهین نکنuser
پاسخ ها
نظر رها
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
ما که هیچ کدوم درست درنمیاد کی دیگه قرار یکمش درست باشه و نمی دونم
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۲
پاسخ
0
0
پس کجای سارا توکه گفتی باتوءم
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۲
پاسخ
0
4
فال روزم میگه باعاشقت تفاهم داشته باش&ولی اون تفاهم حالیش نمیشه هرروزبرام دردسردرست میکنه خسته شدم دیگه بس&ازامروزباهاش نیستم وپاروقلب لعنتیم میزارم وگمگورش میکنم^چندروزغذاب بعدعادت میکنم
پاسخ ها
نظر آرزو
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۲
سمانه جونم حرص نخور ما دخملا از اولشم بد بختیم که افتادیم دست این پسرها اسمشم گذاشتیم عشققققققممممم.عشقشون تو حلقم!
نظر سحر
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
خخخخخخ
نظر نرگس
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۲
پاسخ
1
3
سلام خسته نباشی به شما...این چند روزی رو که هر چی این فال گفته درست بود حالا کم یا زیادش ولی خوب درست بود...اینقد به فال شما عادت کردم همش باید اول ببینم حتی اخر شب بعد بخوابم...به افتخار همه فروردینی های عزیز....
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۲
پاسخ
2
1
مرسی آرزومثل من بدشانس تودنیانیست
نظر ستاره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۲
پاسخ
4
2
اخر خنده س واقعا ....
كي اخه همجين جرت و برت هايي رو باور مينكه
فال تاروت 4 كارتي بكيريد
خيلييييييييييييييي خوبه
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۲
پاسخ
1
5
هیچ هیچ........
امروزتموم شدازفال خبری نشد
بدبختم منننننننننننننننننننننننننننننننننن
پاسخ ها
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۳
افرین !خوشم اومد ازت.تو موفق میشی
نظر رها
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
سمانه جون شما ک فال و قبول داشتید
نظر رها
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
درست میگی .............
نظر امیر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۳
پاسخ
0
4
تا حدی درست میگه فالهاتون.سلامتی همه کسایی که نظر دادن
پاسخ ها
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۳
خوش اومدی به جمع خانمها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
سلام مرسی سارا خانوم
نظر امیر
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
سلام مرسی سارا خانم دقت نکرده بودم که همه نظرا مال دختراس
نظر غزل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۳
پاسخ
0
1
باوست پسرم که عاشقش بوم کات کرديم امافال همش میگه قراربزاریدبریدبیرون بخداچرته فالشون بااحساسات آدم بازی نکنین خواهشن
پاسخ ها
نظر مهر93
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
یکی دیگه پیدا کن.حاضرم
نظر رها
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
به خودت احترام میزاری (کات کردیم ) یا نه چند نفر بودید ؟
نظر امیر
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
کسی که رفت صداش نکن اگه ارزششو داشته باشی خودش برمیگرده
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۳
پاسخ
0
0
کجاموندی سمانه؟
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۳
پاسخ
0
0
سلام سارا شرمنده بخدا امروزحتی فالمونخوندم آخه ازصبح تاالان دانشگاه داشتم خسته ام الان بزارببینم فال چی میگه
نظر پاییز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۳
پاسخ
0
2
ساکت نیستم ......لب هایم هم نسوخته ......تنها تمام من تاول زده از آشی که نخورده ام .................
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۳
پاسخ
0
0
تا80درصدواقعادرست بودچون امروزبرام اتفاق افتادولی20درصداشتباه چون گفتن باهاش همنشین شو.
آخه من ازدیروزتصمیمموگرفتم تمامممممممممممم دیگه شایدراحت بشم ازعذاب
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۳
پاسخ
0
0
عالی ییییییییییییییییییییی بود مال عشقم بهمن
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
پاسخ
1
0
فردا جلسه اولیا ومربیانه به اولیاتون بگید همه بیان میخوام بدونم چرا فعالیتتون کم شده تو کامنت گذاشتن!!!!!
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
پاسخ
0
0
فالم خوب بودواقعا
پاسخ ها
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
خداروشکر
نظر نگار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
پاسخ
0
0
چرانظرامونمیذارن
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۵
پاسخ
0
0
شادی تنها انتقامیست که انسان میتواند از زندگی بگیرد!!!آرزوم شادیه همه ی شماست
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۵
پاسخ
0
2
به سلامتی همه دخترای غم دیده$$$$$$$$$$$$بخصوص اردیبهشتیا
پاسخ ها
نظر آدینه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۵
به سلامتی همه ی اردیبهشتی هادستوهوراااااااااا
(-:
نظر صباح
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۵
پاسخ
0
1
به نظر من يه جور سرگرمى هست
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۵
پاسخ
0
0
خواهشاهرنظری که میفرستیم وبزاریدخواهشاااااااااااا
نظر نگار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۵
پاسخ
1
1
توزندگی کسی که لیاقت اشکایت رادارد باعث ریختن اشکات نمیشه .بسلامتی همه کسایی که لیاقت اشکامونودارن
نظر طناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
پاسخ
1
0
وای بچه ها برام خاستگار اومده بزور میخان شوهرم بد تا ب عشقم نرسم دلم خون هس وای خداااااا
پاسخ ها
نظر آرزو
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
طناز جون عشقت اگه عشق بود میدونست که یه دختر دم بخت ممکنه هر لحظه خواستگار مناسب داشته باشه تو که نمیتونی خودتو واسه قول های پوچ اون مثلا عشقت بد بخت کنی .عزیزم بهش بگو که خواستگار داری اگه جربزه داشته باشه معلوم میشه مرد زندگیه اگه نع خوذتو به پاش هدر نکن به خدا حیفی از من گفتن خود دانی ایشالله خوشبخت بشی گلم.
نظر رها
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
طناز جون شاید از عشقت بهتر باشه با عقل تصمیم بگیر ن با دل که یک عمر پشیمون نشی .. راستی چند سالته ک میخوای شوهر کنی ؟
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
مرسی از همتون فداتون
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
پاسخ
0
0
برام دعا کنید
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
پاسخ
0
0
طنازاگه میدونی به عشقت نمیرسی بااین خواستگاره ازدواج کن البته اگه موقعیتش خوب باشه
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
پاسخ
0
0
به نظرم فالم درست نیست آخه عشقموچندروزپیش ول کردم دوباره باهاش ارتباط داشته باشم محاااااااااااله
پاسخ ها
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
سلام خانم بااراده.روحیه ات چطوره؟
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
سلام خانم بااراده روحیه ات چطوره؟
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
پاسخ
0
0
خیلی مسخره بود خیلی
نظر رها
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
پاسخ
0
0
نمیدونم چی گیرتون میاد بخدا از این حرفا..... من که هیچ کدوم از اینا برام اتفاق نیفتاده همش سرگرمی و دل خوش کردنه الکی ملتا سر کار میزارید . بیچاره اونا که باور کی کنن..................................................و
نظر امیر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
پاسخ
0
0
فال امروز اشتباه بودش.فک نکنم همچین اتفاقی بیفته برام
پاسخ ها
نظر رها
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
مطمین باش که همچین اتفاقی نمیفته
نظر امیر
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
بازم اشتباه همش عشق و عاشقی.کدوم عشق
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
پاسخ
0
1
چرانظرامو نمیذارین؟
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
پاسخ
0
1
چی شده سارا
پاسخ ها
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
باخودم درگیرم
نظر پاییز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
پاسخ
0
1
خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهایی که زدم اما خانه ی تو نبود ......
نظر طناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
پاسخ
0
0
22 سالمه .نمیدونم شاید ازدواج کردم هرچی خدا بخاد
پاسخ ها
نظر مهرانه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
نقد ول نکن که نسیه رو بچسبی النم مناسبترین سن ازدواج رو داری اگر شرایطش خوبه قبول کن چون پشیمون میشی بازم هرچی خدا بخواد
نظر رها
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
انشاا... هرچی قسمتت باشه همون میشه . برات آرزوی بهترینارو دارم فدات...
نظر طناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
پاسخ
0
0
ارزو و رها و سمانه از همتون متشکرم ک بهم پیام دادید ولی من موندم چیکارکنم... هرچی قسمتم شد.دوستون دارم
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
پاسخ
0
0
علیک سلام ساراخوبی من روحیه ام عالیه توچطور
پاسخ ها
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
افرین به تو.امروزبهترم
نظر رها
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
پاسخ
0
0
من که فال امروزم درست نیست آخه اصلا ربطی به شرایط زندگیم نداره ن به کارم ن به عشق نداشتم ب هیچی .امیدوارم شماهای که قبولش دارید براتون بهترینا باشه و اتفاق بیفته ............
سلامتی همتون .
نظر آرزو
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
پاسخ
0
0
طناز جون منم دوست دارم امیدوارم عاقلانه تصمیم بگیری گلم . راستی منم 25 سالمه ازدواجم نکردم آخه یه دونه دخترم دانشگاهو پارسال تموم کردم مدیریت خوندم فدای همتون>>>آرزو
پاسخ ها
نظر طناز
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
موفق باشی انشالاه عروسی خودت عزیزم.مرسی دعا کنید عاقبت بخیر شیم
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
پاسخ
0
0
آرزومن هم مدیریت خوندم 2ترم دیگه دارم 25 سالمه مجردهم هستم کافیه یابازهم بگمممممممممممم
پاسخ ها
نظر طناز
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
شما چی سمانه جون عشقت کجاس چرا ازدواج نمیکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
پاسخ
0
0
آقاامیرنگفتیم نباش نهههههههههاصلا
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
پاسخ
0
0
سارایه چیزهست روم نمیشه بگم حته اگه بگم خندت میگیره
پاسخ ها
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
چی شده؟یه عشق جدید؟
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
پاسخ
0
0
فال امروزم بامن جوردرنمیادشایداشتباه شده برایه اردیبهشتی آقانوشتن
پاسخ ها
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
فالتو خوندم جالب بود ولی راست میگی بیشترمناسب اقایونه
نظر رها
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
سمانه جون من برعکس هر روز امروز فالما دوس دارم و امیدوارم درست در بیاد .
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
پاسخ
0
1
دقت کردین بچه هاوقتی حقیقت رامیدونیدولی گوش دادن به دروغای طرف مقابلت چقدرلذت بخش میشه برات؟
نظر شاهرخ
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
پاسخ
0
1
سللللللااااااااااممممممممم من به نوع خودم و نظر خودم عالیست فالهای شما برای ماه های مختلف تکراری هست اما روحیه دهنده است قرار نیست که درست به هدف بخورد عزیزان ولی بدانید فال و متن آن امید بخش و آینده را برایمان راحت میکند مثبت یا منفی اش خیلی با حال است دمتون گرم که میبینید
پاسخ ها
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
سلام اقا!توهم خوش امدی
نظر طناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
پاسخ
0
0
ارزو ومهرانه ورها متشکرم ازتون هرچی قسمتم بشه قبول میکنم فداتون. ارزو تک دختری خوشبحالت من 2تا خاهردارم ک ازدواج کردن منم سومی هستم.انشلاه عروسی خودت ارزو جان
پاسخ ها
نظر آرزو
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
مرسی جونی.خداوندا حکمت قدمهایی را که برایم برمیداری بر من آشکار کن تا به اصرار نگشایم درهایی را که تو به رویم میبندی و به اصرار نبندم درهایی را که تو به رویم میگشایی.
نظر طناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
پاسخ
0
0
ارزو ومهرانه و رها متشکر از همتون فداتون.دعا کنید عاقبت بخیر شم
پاسخ ها
نظر مينو
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
عزيزم ازدواج كن و به اين وعده هاي عشقي توجه نكن.فقط اوني كه مياد خواستگاري ميتونه مرد باشه و برات عشق بسازه.تو ايران اينطوريه.
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
پاسخ
0
0
بارآخرخواهش میکنم@@@@@@@@
هرچی نظرمیدیم وبزاریدخواهشا
مدیر پایگاه با سلام کاربر گرامی
 
در آیتم فال روزانه همانند سایر بخش ها تنها نظرات مرتبط با مطلب مربوطه درج خواهد شد
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
پاسخ
0
2
امرزز فالم وحالم هردو عالیه!به افتخار امروز
پاسخ ها
نظر امیر
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
به افتخار امروز بزن لایکو خوش بحالت من اشتباه بودش
نظر مينو
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
من يه آذر ماهي هستم فالهاي من كه درسته
شما متولد چه ماهي هستيد؟
نظر رها
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
منم امروز حال و فالم عالیه خدا کنه که همش درست باشه
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
پاسخ
0
1
چ خبره همش سارا سمانه طناز!!!زندگی ک همش فال نیس برین بدرس ومشقتونم برسین!
پاسخ ها
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
ماکه خانمیم علاقه مون به فال طبیعیه شما اینجا چراحضورپررنگ داری معماییه!درضمن اینجالاین نیست قابل توجه شما!
نظر ژ
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
کیه ساراجون میشناسیش؟!
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
نه نمیشناسمش ملتوگذاشتخ سرکار
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
پاسخ
0
2
سلام! اووه چ خبره اینجا....
میدونین ی مدته ک نتونستم بیام اثلن نمیدونستم اینجوریاس! منم ک مجرد دنبال ی همراه...کی میشناسه منو؟!!!
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
مجرد نیستی!سارا هستی و ی بچه هم داری!
نظر یه عاشق
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
ارسلان!!!
نظر نازنازی!!
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
بابا تو تنهایی! تنها!
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
نظر هم اشتباهه البته با عرض معذرت! این بیکاره بیکار!
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
تو کسی نیستی جز ی انسان تنها و بیکار ک میخوای خون بدل ما کنی!
برو آقا برو رد کارت!
نظر شری
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
پاسخ
0
1
خیلی خوب بود مرسی
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
پاسخ
0
1
نه سارا عشق جدیدکجابود
بعدابهت میگم بزارفالموبخونم
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
پاسخ
0
1
فالم میگه باعشقت مشورت کن آخه عشقم کجابود
دیگه گول هیچ کس رو نمیخورم تازه دارم آروم میشم
نظر رها
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
پاسخ
0
0
پرسید : چیکارته ؟ گفتم : عشقمه . گفت : شناسنامتو بده ببینم .
خدایا کاش ی روزی برسه واسه فهمیدن راست بودن حرفام ، دلمو ببینن نه این یه تیکه کاغذو...
نظر raha
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
پاسخ
0
1
دوستون دارم بابت فال امروز ........................
نظر مينو
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
پاسخ
0
1
سلام من آذر ماهي هستم و فالام هميشه درست بوده.شما متولد چه ماهي هستيد؟
پاسخ ها
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
سلام بهمنی هستم
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
پاسخ
1
1
ساراجان انشالله همیشه حال وفالت خوب باشن
آآآآآآآآآآآآمیننننننننن
نظر یاسمین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
پاسخ
0
1
خوب بود
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
پاسخ
0
1
به شکرانه حال خوشم واسه همه دعامیکنم سمانه توچطوری؟
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
پاسخ
0
1
هرچی میفرستمونمیذارم دلخورم شایددیگه نباشم
پاسخ ها
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
قرارنشددلخوربشی رفیق؟
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
پاسخ
0
1
خوبم ساراخون نفس میکشم هنوز
پاسخ ها
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
فقط نقس نکش زندگی کن و لذت ببذر
نظر نگار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
پاسخ
0
1
ساراجان اتفاقامنم بهمنی ام
پاسخ ها
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
به افتخار همه بهمنی ها!
نظر امیر
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
نگار خانم سلام.به افتخار همه بهمنی ها
نظر امیر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
پاسخ
0
1
"ی خبر خوب"


سال ۱۳۹۸ تعطیلات عید فطر میفته ۳شنبه و ۴شنبه
۵شنبه و جمعه هم که تعطیله
میشه ۴ روز
از طرفی وفات امام و ۱۵ خرداد هم شنبه و یکشنبه همون هفتس که دوشنبه هم حتما میشه بین تعطیلی پنجشنبه و جمعه قبل وفات امام هم که تعطیله
جمعا ۹ روز تعطیلی داریم
خواستم از الآن بگم که برنامه ریزی کنید
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
پاسخ
0
1
فالم بد.حالم بد.نمیدونم چکارکنم
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
پاسخ
0
1
امیدوارم امروز همتون شادبوده باشه.امیر ازت ممنونم
پاسخ ها
نظر امیر
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
خواهش میکنم سارا ،بهمنی ها همینطوری هستن دیکه تو دل برو و جذاب.فالم امروز یکمی درست بودش
نظر میلاد 021
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
پاسخ
0
2
همیشه اذر خوب بوده خدا ب دادمون برسه والا..................فقط اذذذذذذذذذذذذذذر
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
پاسخ
1
1
فال امروزم هیچ به هیچ
شایدفردایی نباشد آمین
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
پاسخ
0
1
چرابعضیاهمیشه ازاومدن فرداناامیدن وترس تمام وجودشونوگرفته؟
پاسخ ها
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
سلام سمانه امروز چطوری؟
نظر مازیار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
پاسخ
0
3
فالم عالی بود
جمعتون جمع @گلتون کم
اضافه شدم اجازه هست؟
پاسخ ها
نظر امیر
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
خوش آمدی داداش
نظر هدا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
پاسخ
0
0
سسسسسسسسسلام
به نظرتون همه فالهادرست درمیان
فال امروزم ...............بسیاربدوبینتیجه
نظر آرزو
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
پاسخ
0
1
خوش اومدی مازیار خان .من فالمو خوندم اما بیشتر جنبه سرگرمی داره نه از بدش ناراحت میشم نه از خوبش خوشحال .
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
پاسخ
0
1
سلام من هرروزفالمو میخونم وبهش عادت کردم.....
پاسخ ها
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
میبینم ملتو گذاشتی سرکار لاین راه انداختی تبریک!
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
پاسخ
0
1
بازم حالمو فالم عالیه.هورا...........
پاسخ ها
نظر امیر
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
امیدوارم همیشه شاد باشی سارا
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
پاسخ
0
2
امروزهم اومدوفالموخوندم
ولی بازهم نادرست
پاسخ ها
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
امروز روز توست اگر.......به جای افکار منفی افکار مثبت رو تیک بزنی موفق باشی
نظر مازیار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
پاسخ
0
1
آرزو چه ماهی به دنیااومدی؟
پاسخ ها
نظر آرزو
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
دختر سنبله هستم
نظر آرزو
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
دختر سنبله هستم
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
پاسخ
0
1
جانم سارامواظب باش چشت نزنن فال امروزت خوب بود
پاسخ ها
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
ممنون برات دعا میکنم امروز دنیا بکام توباشه
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
پاسخ
1
1
بدنیستم ساراجون هنوززنده ام
توخوبی
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
پاسخ
0
3
بچه ها واسم دعا کنید دعا دعا دعا تو بارون دعا مستجابه ها!!!!!منم واستون دعا میکنم پرچم اسفندیا بالاست!!!
پاسخ ها
نظر رها
| ROMANIA |
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
فدات منم اسفندیم
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
پاسخ
0
1
ممنون امیر.امروز روز توست اگه فقط بخای
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
پاسخ
1
1
هیچ خبری نیست
پاسخ ها
نظر مينو
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
متولد چه ماهي هستي خانم سمانه؟
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
پاسخ
0
1
خدایاچراداری عذابم میدی آخه من چکارکردم
نه ازفالم خبری هست نه ازخوب زندگی کردنم
ولی هرچی باشه خوبه دارم تاوان پس میدم
پاسخ ها
نظر فاطمه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
سلام سمانه جون منم اردیبهشتیم خیلی غذاب کشیدم دقیقا مثل خودت عشقمم اردیبهشتیه اما نمیخادم گذاشته رفته.
نظر سحر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
پاسخ
0
1
من که ندونستم درست بود یا نه . من الان چن رئزه صدای عشقمم نشنیدم. نمی دونم عشق دارم یا نه. خداااااااااا. عشقمممم کوووووووو؟؟؟؟؟ چرا نمیبینمششششش؟//؟
نظر نگار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
پاسخ
0
1
سلام به همه ی بچه های گروه فالم خوب بودانشاالله برای شماهم خوب باشه.
نظر هدا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
پاسخ
0
1
چرانظرات وسریع نمیذارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نظر طناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
پاسخ
0
1
سلااااااااااااااااااام همگی خوبید؟ب تازه واردا خوش امد میگم فداتون
نظر آرزو
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
پاسخ
0
1
سلام بچه ها خوبید فک کنم اولین نفری هستم که دارم فال 30 ام مهر رو میخونم ! لوووووول
نظر نگار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
پاسخ
0
1
بدنبود.خداجون خودت کمکم کن
نظر پاییز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
پاسخ
0
3
امروز میرم حرم امام رضا ...... امروز مرا با گل و گلزار چه کار است ؟من خود همه گل بینم اگر خود همه خار است امروز که بر مقدم یار است : پاییز بهار است
پاسخ ها
نظر آرزو
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۷:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
سلام پاییز خوشبحالت سفر بی خطر . تو رو به قران نایب الزیاره باشی ها مدیونی اگه سلام منو به امام رضا غریب خراسون نبری.
نظر فاطمه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
پاسخ
0
1
سلام
فالم فال نیس عشقم گذاشت رفت.
هنوز عشقمو میخام.
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
پاسخ
0
0
همه چیز روبراهه :)
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
خدارا شکر! (:
نظر رها
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
پاسخ
0
0
سلام ب بچه های که جدید اومدن .من امروز فالم خوبه هر چند اعتقاد ندارم ولی خوب ....
دوستون دارم به افتخار همه اسفندیااااااااااااااااااا
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
پاسخ
0
0
دوستان سلام!امروزم عالیه!سمانه کجا موندی؟
نظر مهرنوش
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
پاسخ
0
0
سلام ,خسته نباشین من فالاتون رو دوست دارم و تقریبا همیشه از من درست درمییاد , به افتخار همه آبانیای دوستداشتنی
نظر اورانوس
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
پاسخ
0
0
نمیدونم چی بگم دیگه خسته شدم هر روز یه چی میگه منم مثلا باور میکنم که اره داره درست میگه
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
پاسخ
0
0
سلام به همه بخصوص سارا وفاطمه خانم که سراغ منوگرفتن
دانشگاه بودم شرمنده الان هستم چه خبربچه ها
من که هنوزفالمونخوندم
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
پاسخ
0
0
خدایاشکرت فال امروزم دقیقازندگی من بودالبته تواین روزا@
خدایابه امام حسین قسمت میدم کمکم کن بتونم راحت زندگی کنم
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
پاسخ
0
0
سحرجون چرانگرانی اگه دوست داشت وبراش مهم بودی نمیذاشت ومیرفت بدون خبر@
ازمن غم دیده بشنوولش ککن براخودت خوبه
بخدافقط چندروزغذاب بعدراحت راحت@
نظر صبا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
پاسخ
0
0
با سلام، فال امروز من با حالم کاملا متفاوته، ( مردادیم)
حتی فال شوهرم هم درست در نیامده( خردادیه)
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
پاسخ
0
1
سلام پاییز@@@سفرت بی خطر

برامون دعاکن قربونت
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
پاسخ
0
0
فاطمه جون چراداری غذاب میکشی خودتوکوچیک نکن فدات
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
پاسخ
0
0
مینوجان من اردیبهشتی ام
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
پاسخ
0
1
ساراخوبی ؟روبراهی؟فالت خوب بودامروز؟
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
پاسخ
0
1
فاطمه جان همه اردیبهشتیا غم دارن ولی تومواظب خودت باش نباز@قوی باش@ازاول نظراتموبخون میفهمی من چی کشیدم
پاسخ ها
نظر فاطمه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
سمانه جون من هنوز هنگم چرا گذاشت رفت؟
نظر کاردار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
پاسخ
0
2
سلام شب همگی بخیر!
بیخیال فال....امیدوارم همگی خوب و خوش وسلامت باشید!
خوب حالا ک تا اینجا اومدم ی سری هم ب فالم میزنم!
زندگی بکامتون لبخند روی لبتون قربون همتون!
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
پاسخ
0
0
چه روحیه باحالی بچه هانظرکاردارنگاه کنید
پاسخ ها
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
سلام خسته نباشی فال امروزت جالب بود خداروشکر
نظر مهر38
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
پاسخ
0
2
باسلام وخسته نباشید.فال اسفندواقعا بی معنیه.آیاخودتون ازفال اسفندهرروزچیزی میفهمیدیابایدمدرک پرفوسوراداشته باشیم که بفهمیم
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
پاسخ
0
0
این نظربرای مدیرسایت
نظرات درحال بررسی راکی میخواهییدبزاریید؟
پاسخ ها
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۶:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
سلام.چه فالت عالی بود امروز به امید عالی بودن حالت وفالت باهم
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
پاسخ
0
1
من و این همه خوشبختی!خدایاشکرت.نگار ایول به امروزمون!
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
پاسخ
0
1
خوبه اول صبح روحیه گرفتم
فالم از4هفته دیگه حرف میزنه خوبه والا
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
پاسخ
0
1
فاطمه فالمون خوب بودامروزمگه نه باهات جوردراومد
پاسخ ها
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
چه روحیه ای گرفتی سمانه!جانم خداروشکر
نظر فاطمه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
سمانه من نمیتونم یکی دیگه رو تو زندگیم قبول کنم فال مون از شخص جدیدی حرف میزنه.فقط مهردادمو میخام
نظر فاطمه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
پاسخ
0
1
سلام فال امروزمم جالب نیس نمیدونم چرا دارم بهش فک میکنم. ای کاش بود حالمو میدید.
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
پاسخ
0
0
سلام به همگی ی خورده روحیه گرفتم از فالم
نظر امیر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
پاسخ
0
0
سلام به همگی امروز فالم خوب بودش روحیه گرفتم
پاسخ ها
نظر نگار
| UNITED STATES |
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
خداروشکراقاامیر.انشالله همیشه همین جوری باشه
نظر نگار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
پاسخ
0
0
انشاالله امروزهمون جوری که میخوام باشه
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
پاسخ
1
0
خب خب....
قلب پاییز از همین امروز شروع به تپیدن کرد...
آبانیای عزیز :)
کی مهربونتر و دلسوزتر از ماست ؟ :)
به افتخار خودمووووووون :)
پاسخ ها
نظر روژان
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
کی سردتر و بی رحم تر از آبان ماهی هاست ؟؟؟؟ ههه خصوصیات اصلی برج عقرب به سردی و بیرحمیشونه
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
پاسخ
0
0
واقعا امروز حالم خوبه نمیدونم چرا ولی عالیم مطمینم دعاهای شما مستجاب شده حال روحیم خوبه الحمدولله.بازم به افتخار اسفندیا...هورا
نظر ساحل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
پاسخ
0
1
آخه من چجوری با عشقم امروز حرفای عاشقانه بزنم وقتی از دستش فوق العاده شاااااااااااااااااااکیم؟؟:/
تیر ماهی
نظر یه عاشق بدبخت
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
پاسخ
0
0
اخه این چ فالیه عشق من بایکی دیگس چراامیدالکی میده اوووووفففف
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
پاسخ
0
2
چه خوش میگذره امروز
نظر مهر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
پاسخ
0
1
امروز هم فالم هم حالم عالی بود مرسی از شما
نظر سلماز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
پاسخ
0
1
سلام به همه
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
پاسخ
0
1
سلاممممممممم به روی ماهتون
امروزخوب خوبم واقعافالم درست دراومد
خدایااین خوشحالیمون تاابدباشه براهمه ماکه اینجاهستیم
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
پاسخ
0
1
فاطمه جون ازمن ناراحت نشوولی یه چیزای هست بایدبدونی اجازه هست گلم؟
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
پاسخ
0
1
براچی ازش شاکی هستی خدابدنده ساحل جون
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
پاسخ
0
2
امروزهمه حالشون خوبه مستدام انشالله
به جزفاطمه که اگه حرف منوقبول کنه تاابدراحت زندگیشوادامه میده
نظر نگار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۲
پاسخ
0
1
سلام به همه خوب بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۵:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۲
پاسخ
0
1
سلام صبح همگی بخیر!
خوب و خوش و خرم انشالا...
ایام بکام! دوستای عزیز همتونو دوست دارم!
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۲
پاسخ
0
1
سلام خدایا بابت فال و حال خوشم ممنون
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۲
پاسخ
0
1
سمانه سلام. میبینم امروزم فالت عالیه خداروشکر
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۲
پاسخ
0
1
سلام به روی ماهتون
شادشادم
فالم خوب بود@خدایامنوبه آرزوم برسون
ساراخوبی؟فال امروزت خوب بودهنوزسرحالی جانم
پاسخ ها
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۲
آمین !خوشحالم از شادی تو خوبم ممنون
نظر tato
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۲
پاسخ
0
1
خیلی چرت بود
نظر طناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۲
پاسخ
0
1
سلام من هنوز سردرگمم نمیدونم چی میشه.فالم درسته
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۲
پاسخ
0
1
سلام امیدوارم روز آدینه ی خوبی داشته باشید.
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۲
پاسخ
0
0
هه چه مسخره. نمیشه که همه اونایی که ماه تولدشون یکیه روزشون مثل هم سپری بشه. این همه آدم . به نظر من آدم خودش سرنوشتشو تعیین میکنه.
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۲
پاسخ
0
1
سلام کی اصفهانیه؟
پاسخ ها
نظر گوگوجی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
اصفهانیم! البته نه خود اصفهان ساکن یکی از روستاهاش هستیم! برای چی میپرسین ماجرای اسید پاشی؟!!!خبری نیست امن وامان! البته بغیراز بازار شایعات ک داغ و ناامنه!
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
وقتی خود اصفهان نیستی نظر نده!
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
پاسخ
0
1
خدایا ممنونم.سمانه خداروشکر فالت عالیه
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
پاسخ
0
1
چرا نظرارو نمیذارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نظر اردیبهشت
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
پاسخ
0
1
سلام! فال امروز دقیقا حال و هوای این روزای منه! دقیق ودرست!
پاسخ ها
نظر علی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
برات خوشحالم!
نظر فاطمه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
پاسخ
0
2
سلام به همگی امیدوارم همیشه حالتون خوب باشه.
امروزم بدون اون گذشت چقدر زندگی تکراریه.بازم منتظرش میمونم.دعا کنید که برگرده.
فال امروزم از شادی و هیجان حرف میزنه یعنی میشه دوباره کنارهم باشیم.
خدایا کمکم کن.
پاسخ ها
نظر مادر
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
واست دعا میکنم!
نظر الی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
پاسخ
0
0
چقدر درست بود.... مرررررررسی :)
نظر فاطمه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
پاسخ
0
1
جای دیگه نیس بریم نظرامونو بگیم که سرعتش بال باشه.........
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
پاسخ
0
0
سلام به همه
فالم خخخخخخخخوب بودعععععالی بود
دقیقازندگی منه@@
ساراخوبی بزارفالتوبخونم
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
پاسخ
0
0
فاطمه جوابموندادی؟
نمیخوای کمکت کنم به نفع توئه
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
پاسخ
0
0
مهمان داریم آقاعلی اردیبهشتی هستی؟
پاسخ ها
نظر علی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
سلام سمانه خانم! بله اردیبهشتیم!مهمان هم نیستم اما ی مدت بود نیومده بودم سر بزنم! مجله چرا قسمت فال نبودم!
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
پاسخ
0
0
علی فالت درست شبیه زندگیته یانه بعضی وقتادرست ازآب درمیاد؟
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
پاسخ
0
0
نگار مینو طناز امیر!کجا موندید؟
پاسخ ها
نظر امیر
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
امروزو فالم درست درآمده بود 80درصدش
نظر ستاره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
پاسخ
0
0
من متولد آبانم شوهرم دی این اواخر یه مساله واسم پیش اومد که به شوهرم بد گمان شدم خواستم بگم فال امروز واقعا راست بود
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
پاسخ
0
0
اگه بدونم دلیل اینکه چرانظرات وسریع نمیذارن راحت میشم
نظر سلماز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۳
پاسخ
0
0
امروزم خوب بود
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
پاسخ
0
0
منتظرفال جدیدم خدایاشرنوشتم خوب رقم بزن!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
نظر معصومه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
سلام سمانه جان ازت خوشم اومده من تازه واردجمعتون شدم
مدیر پایگاه با سلام ، کاربران گرامی لطفا برای این قبیل صحبت ها به قسمت همراه با خوانندگان سایت مراجعه فرمائید.
نظر مازیار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
پاسخ
0
0
منتظرفالم هستم ولی خبری نیست
نظر ماهو
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
پاسخ
0
0
من متولد آذر هستم.
فال دیروزتون واقعا عالی بود!
البته فال هر روزتون همراستاست با خیلی از واقعیت هایی که در زندگی من روی می دهد!
با تشکر از لطف شما
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
پاسخ
0
0
سلام فالم جالب نیست اماحالم عالیه !من با همین حال عالی فالمو عالی میکنم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
پاسخ
0
0
منم ک نمیدونم تولد اردیبهشتم یا شهریور؟!!!مامانی جونم میگه تو اردیبهشت بدنیا اومدی ولی نمیدونم چرا تو شناسنامم نوشته شده شهریور؟!!! بخدا سوالیه واسممون!!! هیچکسم نمیدونه!!!بهرحال فال امروز رو خوندم هم اردیبهشت هم شهریور....بدک نیستا اما اردیبهشت بیشتر نزدیک ب حال و روزمه!
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
پاسخ
0
0
فال امروزبامن جورنیست ولی خوبم به قول ساراباحال خوبم فالموخوب میکنم
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
پاسخ
0
0
مدیرسایت
دقیقابگیدکه آدرس توهمین قسمت یایک جای دیگه آدرس دقیق بگیدتاهممون بریم درددل کنیم باتشکر
مدیر پایگاه با سلام، لطفا به آدرس زیر مراجعه فرمائید
http://www.bartarinha.ir/fa/news/32762
نظر طناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
پاسخ
0
0
سلام خدمت مدیر سایت .چرا نظرات منو نمیذاری تو سایت من ک حرف بدی نزدم لطفا بگید چرا نذاشتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مدیر پایگاه با سلام ، کاربران گرامی لطفا برای این قبیل صحبت ها به قسمت همراه با خوانندگان سایت مراجعه فرمائید http://www.bartarinha.ir/fa/news/32762
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
پاسخ
0
0
طنازبیااین قسمت دوستان زیادی پیدامیکنی ساراتوهم بیا
ولی تواین سایت هم میایم نگران نباشید
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
پاسخ
0
1
معصومه بیاتواین قسمت سایت زودباش
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
پاسخ
0
0
ساراکجایی
پاسخ ها
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
توسایت همراهان هستم
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۵
پاسخ
0
0
بازم فالم جالب نبود بازم باید باحال خوبم فالمو عالی کنم
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۵
پاسخ
0
0
سلام سارا من دیگه تواون سایت نیستم بیااینجابهتره امنجاغریبگی میکنن ازمغرورابدم میاد
فالم بی نتیجه است ولی حالم خوب نیست ازدیشب تاالان
پاسخ ها
نظر عمه سارا کوچیکه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۵
سمانه جونم چرا غریبه گی میکنی!ماهاهم یواش یواش باهاشون آشنا میشیم گلم! عزیز دل عمه...تو ک قهر قهرو نبودی؟! تازه مائده و مامی شبنم گلی آوا طناز واست کامنت گذاشتن! بیا نه نگو! منتظرتیم!دورت بگردم...شبت ناز
نظر asma
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۵
پاسخ
0
0
خوب بودچون واقعاامروزصبح بدجوردلم شکست...
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۵
پاسخ
0
0
ساراکجایی
معصومه کجایی
فاطمه کجایی
فالتون خوب بود
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۵
پاسخ
0
0
امیر مینو آرزو شماهم بیاین تو سایت همراهان
نظر مهرنوش
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۵
پاسخ
0
0
امروز نه فالم خوب بود نه حالم
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۶
پاسخ
0
0
سلام به قول سمانه چشمم زدن ولی بازم خداروشکر
نظر khakhs
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۶
پاسخ
0
0
فالهاتون اصلا درست نیست
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۶
پاسخ
0
2
سلام به همه فالم 100درصد درست بوددقیقابامن جوردراومد
ساراچی شده چرابامن حرف نمیزنی؟
معصومه توچی چیزی شده ؟
فاطمه خانم نکنه مارافراموش کردی؟
نظر پاییز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۶
پاسخ
0
2
سلام خوندن این فال برترین ها شده عادتم دلم واسه سایت تنگ شده بود ...سمانه و آرزوی عزیزم از سفر برگشتم برای همه دعا کردم
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
پاسخ
0
0
امروز فالم بی سروتهه بازم خدا رو
پاسخ ها
نظر امیر
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
فال من بی سر وته هستش
نظر فاطمه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
سلام.دقیقا عین فال من.ولی فال عشقم بد نبود-گفته باید به من توجه کنه که نمیکنه و میگه این مزخرفات چیه میخونی!!!!!!!!
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
سلام امیر مینو ارزو نمیاین تو اون سایت؟سمانه کجاموندی؟
نظر کاردار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
پاسخ
0
1
امروز خیلی خوش بحالم بود! نیازی بخوندن فال ندارم چون کیفم کوک هست!
پاسخ ها
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
خوش بحالت!
نظر سمانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
پاسخ
0
0
سلام فالم وحالم بدبد
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۸
پاسخ
0
0
سلام بازم خداروشکر همین که حالم خوبه کافیه !فال بد رو با حال خوب عالی میکنم
پاسخ ها
نظر امیر
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۷:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۸
سلام سارا.هر چی دنبال سایتی که گفتی گشتم نبودش.فال منم که همش عشق و عاشقی شده و دروغ
نظر سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۸
سلام امیر من اسم سایتو اشتباه نوشتم منظورم همون سایتی بود که اونروز اومدی سایت همراه با خوانندگان
نظر فاطمه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۸
پاسخ
0
1
امروز حالم بهتره آخه دیشب عشقم بهم پیام داد. اما دوست داشتم باهاش حرف بزنم.امروزم که فالم از عشق میگه.
نظر رؤیا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۸
پاسخ
0
0
ممنون،عالی بود
نظر آلیس و پرنسس
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۸
پاسخ
0
0
سلام فال هاتون اکثر روزها عین واقعیت رو بیان میکنه، لطفا به کارتون ادامه بدین
مرسی
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۹
پاسخ
0
0
سلام سمانه چطوری حرم بودم رعا کردم فالتو حالت خوب باشه همیشه
نظر عمه سارا کوچیکه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۹
پاسخ
0
0
سلام دخترای گل!سارا سمانه معصومه!روزتون خوش
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: