کد خبر: ۲۰۹۱۵
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۱
تعداد بازدید: ۲۵۸۱۹۷۲۷
تعداد نظرات: ۱۳ نظر
فال روزانه اختصاصی برترین ها

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه جمعه 13 شهریور 1394چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 13 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال شما آماده هستید تا از ثمره زحمات خود لذت ببرید و آنچه کاشته اید را برداشت کنید. شما مدت هاست که خودتان را قدم به قدم آماده کرده اید تا به رویاهایتان برسید. اکنون زمان رسیدن به خواسته هایتان فرا رسیده است و رویاهایتان به واقعیت تبدیل خواهند شد. شما وارد مرحله تازه ای از زندگی خود شده اید. البته این بدان معنا نیست که دیگر نیازی به تلاش و سخت کوشی نیست. شما باید همچنان به سختی کار کنید تا از مسیرتان منحرف نشوید و بتوانید با سرعت بیشتر به نتیجه برسید. اواخر شهریور ماه فرصت خیلی خوبی برای یک تعطیلات مفرح قبل از فرا رسیدن فصل سرما و یک استراحت حسابی خواهد بود. با آغاز زمستان سرتان حسابی با فعالیت های اجتماعی و دور همی های خانوادگی شلوغ خواهد شد. قدر لحظاتی که در کنار عزیزانتان می گذرانید را بدانید!

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز تعیین کردن حد و مرز کار خیلی عاقلانه ای می تواند باشد، ولی محدود کردن خودتان را در این لیست قرار ندهید. امروز می توانید نقشه هایی بزرگ برای خودتان و آینده بکشید. فقط یادتان باشد که جزئیات را در این نقشه حتما در نظر داشته باشید، زیرا در واقع این جزئیات هستند که به ساخته شدن تصویر کلی و نهایی کمک می کنند. اگر به طور جدی قوانین و اصول را در نظر نداشته باشید خیلی زودتر از آنچه که فکرش را بکنید مجبور خواهید شد با نتایج این رفتارتان مواجه شوید. در مورد مسائل مهم در حال حاضر بهتر است در راه های مطمئن و امتحان شده گام بردارید تا بتوانید به نتیجه ای رضایت بخش دست پیدا کنید و پشیمان هم نشوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز انگار شوق و ذوق همه در مورد آینده از شما بیشتر است، ولی خوبی این قضیه در این است که شما این میزان از هیجان که شما دارید برای مدت بیشتری ادامه خواهد داشت. شما موتورتان کمی دیرتر گرم می شود، ولی وقتی که راه افتاد مدت بیشتری هم کار می کند و قدرت زیادی دارد. فقط از این که دید مثبتتان همراه با واقع بینی است اطمینان حاصل کنید، وگرنه راه خود را خیلی زود گم خواهید کرد و به جاهای خوبی نخواهید رسید. تمرکز کردن روی یک مقصد واحد به شما اجازه می دهد از نگرش مثبت فعلی خود و اراده و پشتکارتان بیشترین بهره ممکن را ببرید. بعد از ظهر امروز فرصتی فوق العاده برای یک گردش خانوادگی خواهد بود.


فـال روزانـه - Daily Omen

شاید احساس کنید که فکری که در سر دارید آنقدر ارزشمند است که لیاقت دریافت جایزه نوبل را نیز دارد. درست است که این ایده شما بی اهمیت نیست، ولی آنقدر که شما فکر می کنید هم خارق العاده نیست. بد نیست در نگرش خود نسبت به این موضوع تغییراتی ایجاد کنید. خوشبختانه شما خواهید توانست ایده هایی که در سر دارید را به خوبی به کار بگیرید، به شرط آنکه واقعیت ها را حتی اگر باب میلتان نباشند هم در برنامه ریزی هایتان در نظر داشته باشید. این که حقایق را تنها به خاطر این که با خواسته های شما مطابقت ندارند نادیده بگیرید کار خطرناکی است. مواجه شدن با حقیقت شاید کار ساده ای نباشد، ولی تنها راهی است که می تواند به موفقیت برسد.
فـال روزانـه - Daily Omen

امروز تمایل شما به تنها ماندن با وظایف اجتماعیتان در تضاد است. حتی اگر بخواهید تنها بمانید هم از دست مکالمات طولانی مدتبانزدیکانتان که شاید به نظرتان بیاید که هیچ پایانی نخواهند داشت در امان نخواهید بود. ولی ممکن است بعد از مدتی حرف زدن شما هم از این همراهی با دوستان و عزیزانتان لذت ببرید. انتخاب با خودتان است، ولی یادتان باشد که صحبت کردن با عزیزانتان علاوه بر شنیدن حرف های آنها به شما فرصت شنیده شدن را نیز خواهد داد و از این طریق می توانید نیازهای خودتان را نیز برآورده کنید. ارتباط یک جاده دوطرفه است. اگر می دانید طی هفته آینده سرتان خیلی شلوغ خواهد بود کارهایی راکه فرصت استراحت بیشتر در طول هفته را برای شما فراهم خواهند کرد امروز انجام دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز با شور و هیجان بسیار زیادی می خواهید نظرات و دیدگاه های خود را با اطرافیانتان در میان بگذارید، ولی این طور به نظر می رسد که آنها علاقه چندانی به شنیدن حرف های شما ندارند. شاید شما با تعصب خیلی زیاد معتقد باشید که نظرات و ایده هایتان بسیار ارزشمند هستند و باید مورد توجه همه قرار بگیرند، ولی اگر در رفتار خود غرور داشته باشید بازخوردی منفی دریافت خواهید کرد. در حال حاضر همکاری با دیگران خیلی بهتر از رقابت کردن با آنها برای شما بازدهی خواهد داشت. بجای اینکه روی خود را از دیگران برگردانید باید با دقت تمام به نظرات دیگران گوش کنید. به دست آوردن اطلاعات جدید همان چیزی است که شما را از شکست به سوی موفقیت هدایت می کند.
فـال روزانـه - Daily Omen

شما در جدا کردن اطلاعات به درد بخور از آنچه که هیچ کاربردی ندارد مهارت بسیار زیادی دارید. ولی امروز برعکس همیشه نمی توانید همه جزئیات را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. امروز تفکرتان در نتیجه احتمالات و گزینه های بسیار زیادی که در پیش رو دارید ممکن است کمی بهم بریزد، به ویژه اگر به جای توجه به جزئیات روی مسائل کلی تمرکز کنید. منطقی باشید و از عقل سلیمتان برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن استفاده کنید. به احتمال زیاد طی هفته آینده فرصتی برای نظافت خانه پیدا نخواهید کرد. پس امروز تا می توانید همه جا را مرتب و تمیز کنید. بعدازظهر وقت کافی برای استراحت و تفریح همراه با خانواده و عزیزانتان را خواهید داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما با تصمیم های ناگهانی خود همه را تعجب زده خواهید کرد. نکته جالب قضیه اینجاست که شما خوشبختانه در تصمیم های خود اشتباهی نمی کنید و با بینش و حساب شده تصمیم گیری کرده اید. ولی مواظب باشید، هر کسی ممکن است اشتباه کند، از این که قبل از نتیجه گیری تمام حقایق و اطلاعات لازم را می دانید اطمینان حاصل کنید. وقتی حقایق را به طور کامل بدانید و با آگاهی بخواهید تصمیم بگیرید، اعتماد کردن به حس درونیتان خیلی قابل اطمینان تر خواهد بود.درست است که فشار زندگی و مسائل کاری ذهن شما را به خود مشغول کرده اند، ولی حداقل از آخر هفته ها برای نشان دادن عشق خود نسبت به شریک زندگیتان استفاده کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

توانایی شما در رسیدن به اهداف و برنامه هایتان امروز مستقیما تحت تاثیر افکارتان است، پس مواظب آنچه که در سرتان می گذرد باشید. به دست آوردن هر آنچه که در افکارتان می گذرد کار چندان ساده ای نیست، ولی شاید در حال حاضر شما چنین حسی داشته باشید. ولی در واقع این اعتماد به نفس کاذب برای شما همچون یک دام عمل خواهد کرد که شما را به دردسر خواهد انداخت. اگر توانایی های خود را در نظر نداشته باشید و اعتماد به نفس کاذب داشته باشید حتی بهترین و حساب شده ترین نقش ها هم به نتیجه ای نخواهند رسید. از طرفی دیگر، تا وقتی که از حدود خود فراتر نروید به موفقیت چندانی دست پیدا نخواهید کرد؛ فقط باید حواستان باشد که زیاده روی نکنید.
فـال روزانـه - Daily Omen

امروز انگار همه دنیا با هم دست به دست شده اند تا نگذارند حواس شما به کارتان باشد. وقتی این همه چیزهای مختلف حواستان را پرت می کنند و نمی گذارند ذهن خود را روی کاری متمرکز کنید، انجام کارهایتان بسیار سخت خواهد بود. امروز توانایی کافی برای متقاعد کردن دیگران را خواهید داشت و می توانید از این طریق کارهایتان را به خوبی پیش ببرید و آنها را به انجام کارهایی که دلتان می خواهد قانع کنید، ولی یادتان باشد که اگر هر بادکنکی را زیادی باد کنید می ترکد. امروز خیلی چیزها در واقع با آن چیزی که به نظر می رسند فرق دارند. چشمتان را خوب باز کرده و از روی ظاهر افراد و چیزها قضاوت نکنید، شما این توانایی را دارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ممکن است فرصت ویژه ای به دست بیاورید تا چالش دشواری که در رابطه با شرایط فعلیتان پیش روی دارید را حل کنید و مشکلات خود را مطرح کنید. اگر برنامه هایتان بر اساس تفکر منطقی باشند می توانید برای خودتان یک امپراتوری بسازید که به آن افتخار کنید. ولی اگر نتوانید تمام جزئیات را مدیریت کنید این امپراتوری خیلی زود از هم خواهد پاشید. داشتن صداقت در حال حاضر بسیار مهم است. حقیقت ماجرا را با دیگران در میان بگذارید تا بتوانید آنها را قانع کنید که در مسیرتان با شما همراه شده و یاریتان کنند. کمی به زندگی خود و به ویژه به زندگی عاطفی خود فکرکنید. اوضاع تا چه حد بر وفق مراداست؟مجردهاخواستگارهای خود را با دقت تمام بررسی کنند،این حق مسلم شما است.


فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ممکن است پیشنهادی به شما شود که آنقدر خوب به نظر می رسد که نمی توانید آن را باور کنید. اما پیش از آن که خودتان را با آن درگیر کنید تمام جنبه های مختلف آن و تمام افرادی که در آن درگیر هستند را در نظر بگیرید. اگر همه جزئیات و جنبه های مختلف را از زوایای مختلف در نظر نگیرید بعدا خواهید که در حین عجله برای قبول کردن این پیشنهاد موضوع بسیار مهمی را نادیده گرفته اید. ساده لوحانه برخورد نکنید و قبل از تصمیم گیری تجزیه و تحلیل کافی داشته باشید. صبر کردن شاید به نظرتان سخت بیاید، ولی عاقلانه ترین کار ممکن است. باترسهایتان روبرو شوید و باعشقتان حرفب زنید،فقط یادتان باشدکه صبور باشید و باعجله پیش نروید،به خود تان و طرف مقابلتان فرصت بدهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز آسمان زندگیتان آفتابی است و خبری از ابرهای چند روز گذشته نیستید و دریایی هموار برای پیشروی دارید. امروز خیلی درگیر رویاپردازی هستید و ذهنتان مشغول تخیلاتتان است. با این حال بهتر است تا جای ممکن منطقی باشید و به این چیزها فکر نکنید و به برنامه روزانه تان رسیدگی کنید. شما در حال حاضر در موقعیتی فوق العاده برای سرمایه گذاری روی شانس خوبتان خود هستید، فقط یادتان باشد زیادی به شانس خود اکتفا نکنید و عقل و منطقتان را به نفع شانس کنار نگذارید. وقت گذاشتن برای خانواده تان را نیز حتما در برنامه امروزتان جای دهید. رابطه جنسی بخش جدا نشدنی یک زندگی زناشویی متعادل است. یادتان باشدکه درمورداین بخش از زندگی خود اهمال نکنید.

بازدید از صفحه اول
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
بانک اطلاعات تجاری برترین ها
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۸
انتشار یافته: ۱۳
نظر zahra
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۹
پاسخ
0
0
سلام
چرا امروز فال روزانه رو ندارید برای من همیشه درست بوده و من هر روز صبح میخوندمش
:((((
نظر Panisa
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۹
پاسخ
0
3
مرسی
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۱
پاسخ
0
1
خدا رو شکر بعد از چن ماه فال امروز ب دلم نشست .عالی بود هم مال خودم هم مال عشقم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۱
پاسخ
0
1
سلام صبح بخیر خیلی جالب بود من
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۱
پاسخ
0
1
محض رضای خدا امروز حتی یه مسیج تبلیغاتی هم به گوشی من نمیاد چه برسه اینکه خونه ام امروززپر رفت و آمد باشه !!! (آبان)
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۱
پاسخ
0
0
خیلی خوب بودند مرسی
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۱
پاسخ
0
0
فال و طالع بينى روزانه بسيار عاليست
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
پاسخ
0
0
فال و طالع بينى روزانه بسيار عاليست
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
پاسخ
0
0
قبلا بهتر بود و بیشتر درست درمیومد الان دگ زیاد درست در نمیان
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
پاسخ
0
1
همش میگه با عشقت مهربون باش منکه عشق ندارم
نظر دريا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
پاسخ
0
0
خيلى خوب هس
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
پاسخ
0
0
فال و طالع بينى روزانه بسيار عاليست
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
پاسخ
0
0
فال و طالع بينى روزانه بسيار عاليست
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: