کد خبر: ۲۰۹۱۵
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۰
تعداد بازدید: ۱۹۱۶۱۱۱۹
تعداد نظرات: ۱۱۷ نظر
فال روزانه اختصاصی برترین ها
 
 
فال روزانه 08 / 01 / 1394

فروردین

امروز شاید کمی عصبی و پرخاشگر باشید و خیلی سریع از کوره در بروید. اگر احساس می کنید کسی از مهربانی شما سواستفاده می کند و می خواهد همه چیز را به نفع خود تمام کند، به جای شاکی شدن، خودتان را عقب بکشید. به او محبت نکنید. لازم نیست با کسی دعوا راه بیندازید. مراقب کلماتی که استفاده می کنید باشید. این حس ها موقتی هستند و وجهه و موقعیت اجتماعی خود را سر هیچ و پوچ و احساسات گذرا خراب نکنید.

اردیبهشت


امروز بهتر است لپ تاپ و موبایل را کنار بگذارید تا عصبی یا خشمگین نشوید. احتمالا امروز در ارتباط های خود چندان موفق نیستید زیرا احساسات منفی شما بیشتر از مثبت ها است. اما باید مراقب کارهایی که انجام می دهید باشید. باید مراقب حرف هایتان باشید. به طور مثال، از روی عصبانیت برای کسی که ناراحتتان کرده تکست نفرستید یا تماسی با او نداشته باشید. بهتر است وقتی عصبانی می شوید، در خلوت تنهایی خود بمانید و در مورد احساساتتان با هیچ کس حرف نزنید. مطمئن باشید پس از چند ساعت یادتان خواهد رفت.

خرداد


امروز دایم مشغول کار خواهید بود و هیچ تفریحی انجام نمی دهید. یعنی اصلا نمی توانید از اهدافی که برای خود تعیین کرده اید یک لحظه هم غافل شوید و مشغول کار دیگری باشید. سختکوشی های زیاد کمی موجب عصبی شدن شما می شود مخصوصا اگر ببینید کارها آن طور که می خواهید پیش نمی روند. بهتر است به جای اینکه زندگی را یک بعدی کنید، با عشقتان قرار بگذارید و بیرون بروید. در کنار او شاد باشید البته مراقب حرف و رفتارهایتان هم باشید تا شادی شما به مشاجره ختم نشود. 
 
تیر


امروز خیلی دوست دارید با همه رفتار خوبی داشته باشید اما متاسفانه بسیار عصبانی و بی حوصله هستید و ممکن است همه کارهایتان درست برعکس آن چه تصور می کنید، پیش بروند. خیلی مراقب رفتارهایتان باشید. صبرتان را افزایش دهید. حرف هایتان را قورت دهید و زبان به دهان بگیرید. امروز زمان بیان احساسات نیست زیرا حس هایتان بیشتر منفی هستند و برای موقعیت شما خطر دارند. حتی اگر هیچ چیز بر وفق مراد نبود هم شکایت نکنید و بگذارید امروز تمام شود تا دوباره به حالت عادی برگردید. 
 
مرداد


امروز یا با هوشیاری کامل بجنگید یا راه صلح را در پیش بگیرید. واکنش های ناگهانی شما امروز می تواند موجب تخریب موقعیتتان بشود. پس خیلی مراقب باشید تا حرفی نزنید یا کاری نکنید که برایتان مشکل‌ساز شود. این را بدانید با اینکه احساسات منفی و حس کلافگی زیادی امروز دارید، اما می توانید آن را کنترل کنید. سرتان را به کارهای خلاقانه گرم کنید. یا با افرادی که دوستشان دارید قرار ملاقات بگذارید. به این ترتیب آرامش بیشتری خواهید داشت و می توانید این روز سخت را با سربلندی به پایان برسانید. 

شهریور


امروز بسیار خلاق اما عصبی هستید. در جمع یا کارهای گروهی نمی توانید خیلی خوب ظاهر شوید. اگر کسی کارش را درست انجام ندهد شما کلافه و عصبی می شوید. اما مراقب زبان خود باشید. لازم نیست واکنش نشان دهید. دهانتان را ببندید و سرتان را با کارهای خود مشغول کنید. در حالت عصبانیت احتمالا چیزی بگویید که بعدا پشیمان شوید. پس امروز تا می توانید در خودتان و صبور باشید و نگذارید حس های منفی که کاملا موقتی هستند، وجهه اجتماعی شما را خراب کند. مطمئن باشید فردا همه این موضوعات را فراموش خواهید کرد.

مهر

عصبانیت، خشم و کلافگی. امروز احساس می کنید دیگران از سکوت و مهربانی شما استفاده می کنند و این مساله خیلی اعصابتان را خورد می کند. یا حتی شاید حدس بزنید که یکی از اطرافیان در صدد خراب کردن چهره شما است. به جای این فکرهای ناراحت کننده به اهداف بلند خود فکر کنید. در انتهای روز هم با عشقتان بیرون بروید و از لحظه های ناب استفاده کنید. با دیگران وارد بحث نشوید و فقط بگذارید امروز بگذرد و تمام شود. 
 
آبان


امروز متاسفانه حس های منفی شما را احاطه می کنند. همه چیز می تواند موجب عصبانتیتتان بشود. بهتر است از انرژی های خود برای هیجان و شادی استفاده کنید. صبور باشید. صبور باشید. صبور باشید. امروز این جمله را دایم با خود تکرار کنید. هیچ حرفی نزنید و نظری ندهید. فقط شنونده باشید. حتی اگر هیجان زده شدید هم زبان به دهان بگیرید و سکوت اختیار کنید. امروز که تمام شوند همه این حس ها منفی و عصبانیت ها هم تمام می شوند.

آذر


بین عشق و تنفر به اندازه یک مو فاصله است. گاهی احساس می کیند که یک نفر را خیلی زیاد دوست دارید و ناگهان با یک رفتار یا حرف، نظرتان به کل تغییر می کند. این حسی است که امروز تجربه خواهید کرد. اما واقعیت این است که همه اینها افکار شما هستند. کاملا هم موقتی. امروز ایجاد تعادل در احساسات برایتان سخت است و نمی توانید مثل همیشه باشید. اما ترجیحا نه عشق ورزی کنید و نه با کسی سر بحث و مساجره را باز کنید. هیچ کدام از حس های امروز شما واقعی و ماندگار نیستند. پس زیپ دهان خود را بکشید و بگذارید همه چیز به روال عادی پیش بروند تا فردا همه چیز به حالت عادی برگردد. 

دی

امروز نمی توانید تعادل احساسی خود را حفظ کنید. یا احساس می کنید اطرافیان می خواهند از مهربانی شما سواستفاده کنند یا خیال می کنید که کسی در صدد تخریب چهره شما است. از طرفی هم نمی دانید آیا عصبانی هستید یا هیجان زده. این حس بلاتکلیفی تاثیر ستاره ها است. امروز انرژی های منفی زیادی در اطرافتان وجود دارد که استرس شما را زیاد می کند. ترجیحا در خلوت خود باشید. معاشرت نداشته باشید و در محل کار هم تنهایی کارهایتان را انجام دهید. فردا همه چیز عادی خواهد شد. 
 
بهمن

امروز به قدری عصبی هستید که خودتان هم تعجب می کنید. کنترل احساسات برایتان سخت می شود اما باید همه تلاش خود را انجام دهید. این استرس ها انرژی جسمانی شما را هم کاهش می دهد. اما به این فکر کنید که با احساسات موقتی نباید وجهه همیشگی خود را از دست بدهید. زیپ دهان خود را بکشید و در برابر هر چیزی که آزارتان می دهد، سکوت اختیار کنید. فقط ساکت و صبور باشید تا بالاخره آرامش و تعادلتان را به دست بیاورید. در رابطه عاطفی خود نیز مراقب باشید کاری نکنید که موجب دلخوری بشود. 

اسفند

اگر بتوانید امروز ساکت و صبور باشید، همه همه چیز به خیر و خوشی تمام خواهد شد. امروز بیشتر از همه چیز به صبر نیاز دارید. احتمالا خیلی رویدادها موجب ناراحتی شما بشوند اما باید توان آن را داشته باشید که احساسات خود را کنترل کنید. امروز همه کمی بی حوصله هستند، پس خیلی در جمع حاضر نشوید. با عشقتان نیز فقط با مهربانی و لبخند رفتار کنید تا مشکلی پیش نیاید و انرژی های منفی امروز از بین بروند
 
بازدید از صفحه اول
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۷
انتشار یافته: ۱۱۷
نظر پریسا یعقوبی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۹
پاسخ
9
16
خیلی واقعی
پاسخ ها
نظر پانیسا
| ROMANIA |
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۸
آذر

دست از عذرخواهی کردن بردارید. امروز به روز «عذرخواهی نکردن» برای خود تبدیل کنید. برای این منظور، باید حواستان باشد کاری نکنید که به موجب آن شرمنده شوید. برای خودتان ارزش و اعتبار زیادی قایل باشید. حتی اگر اشتباهی هم مرتکب شدید، بدون حس ناراحتی، دوباره از نو شروع کنید. همیشه حرکت رو به جلو را حفظ کنید و اجازه ندهید نظرات دیگران یا موانع، جلوی راه شما سد شوند. به جای حسرت خوردن، دنبال راهکارهای تازه باشید. این امر در میان دوستان محقق می شوند. افرادی که قابل اعتماد هستند و انرژی مثبت دارند را در کنار خود حفظ کنید.
نظر سابرینا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۰
سلام کاپیتان! امروز مدیریت و رهبری گروه های کاری یا دوستانه را می توانید به عهده بگیرید و آن را به جاهای خوبی برسانید. ایده ها و طرح هایی که امروز بیان می کنید بسیار سازنده هستند و تاثیرگذاری زیادی روی اطرافیان خواهد داشت. امروز ارتباط های بسیار خوبی با اطرافیان و دوستان خواهید داشت. خیلی خوب آنها را درک می کنید و می توانید شنونده خوبی هم برای دردهای آنها باشید. بعدازظهر خود را به جمع دوستان اختصاص دهید و در میان آنها باشید تا انرژی هایتان مضاعف شوند.
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۴
امروز کمی شهامت خود را افزایش دهید و وارد عرصه هایی شوید که تاکنون تجربه نخواهید کرد.نترس باشید و از روتین های همیشگی خود را کنار بگذارید. امروز فرصت های بسیار خوبی برای شما مهیا خواهد بود. امروز این فرصت را دارید تا نقش مدیر و رهبر را ایفا کنید و دیگران را به مسیر درست خود هدایت کنید. امروز فرصت های خوبی برای شما وجود دارد. با مکالمه با افرادی که اید ه های خوب دارند، برای ارتقا موقعیت خود استفاده کنید. دوستی با انسان های جدید برای شما بسیار خوب است.
نظر user
| ROMANIA |
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۷
با اطرافیان ارتباط بهتری برقرار کنید و با آنها همکاری بیشتری داشته باشید تا ساعات شاد و خوبی در انتظارتان باشد.
نظر 30بهمن
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۳۰
آذر

در ماه گذشته انگار در ماراتون کنفرانس و جلسه و ملاقات های پی در پی بوده اید. امروز بالاخره می توانید روی آرامش را ببینید و در میان دوستان و همکاران، ارتباط های ساده و پر از انرژی را تجربه کنید. از ذهن خلاق خود برای تغییر روند زندگی و کار استفاده کنید. امروز را به خودتان اختصاص دهید و بیش از همیشه به نیازهای فردی خود برسید. حمام آب گرم، ماساژ، استخر یا یوگا انجام دهید. به وضع و تیپ ظاهری خود نیز برسید. باید از تبلی و تک‌روی دست بردارید تا شرایط آن طور که می خواهید پیش برود.
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
روی اشتیاقات و خواسته های خود متمرکز باشید.
نظر 10اسفند
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
آذر

امروز بسیار اجتماعی و خوش‌مشرب هستید. در هر جمعی حاضر شوید، اطرافیان از حرف ها و رفتار شما خوششان خواهد آمد. از این فرصت برای نزدیک شدن به دوستان مورد علاقه یا جلب توجه مدیر خود استفاده کنید. با ایده های خلاقانه ای که می توانید ارائه دهید برای به‌روزرسانی موقعیت خود استفاده کنید. در تعاملات خود با دیگران سعی کنید از آنها مسایل تازه ای بیاموزید. هرگز امید و خوش بینی خود را از دست ندهید.
نظر 19اسفند93
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۹
صبر شما نه تنها برای خودتان خوب است، بلکه در نگاه دیگران نیز شخصیت جالبی از شما می سازد
نظر 21اسفند
| ROMANIA |
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
آذر

شور و هیجانات شما دقیقا چه هستند؟ امروز دیگر باید از رویاپردازی دست بردارید و بر انجام کارها تمرکز کنید. راه خود را عوض کنید. برای رسیدن به اهدفتان مسیرهای تازه ای را امتحان کنید. مهم نیست رویاهای شما چقدر دور از دسترس به نظر می رسند، شما برای تحقق آنها برنامه ریزی کنید و از همین امروز هم استارت بزنید. از دیگران کمک بگیرید یا در کلاس های آموزشی شرکت کنید. این را بدانید هر دقیقه ای که می گذرد هم می تواند برای شما دیر باشد.
نظر panisa
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
آذر

هیچ اشکالی ندارد که حرف های دل خود را به زبان بیاورید. هر ایده ای در سرتان هست را با صدای بلند مطرح کنید. اعتماد به نفس داشته باشید و نگران نظر یا قضاوت دیگران نباشید. امروز در جمع دوستان و همکاران خود بسیار شاد و پر انرژی خواهید بود. حتی دیدگاه های خوبی که دارید موجب می شود تا آنها احترام بیشتری برای شما قایل شوند. انرژی مثبتی که امروز دارید شما را در مرکز توجه قرار می دهد.
نظر پروانه احمدیان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۰
پاسخ
7
10
خیلی عالی است وبستگی به تفسیر درست خودمان دارد
نظر هما حسینی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۲
پاسخ
7
7
عالی بود عین حقیقت
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۴
پاسخ
8
1
علی
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۶
پاسخ
10
2
ای بد نبود امیدوار کننده بود
نظر مونا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۶
پاسخ
8
8
واقعا امیدوار کننده است و واقعی ممنون ازتون
نظر صابر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۷
پاسخ
6
5
عالی عالی عالی .......
نظر لیلا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۷
پاسخ
5
5
مرسی بسیار عالی بود ممنوننننننننننننننننننننننن
نظر امیرحسین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۸
پاسخ
5
4
مرسی خوب بود
نظر امیرحسین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۸
پاسخ
4
11
مرسی خوب بود
نظر وحیده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۸
پاسخ
6
7
الان ساعت 12 و 2 دقيقه است. فالم کو پس؟
نظر مهيا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۰
پاسخ
5
3
عالي بود مرسي
نظر احسان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۰
پاسخ
2
7
با تشکر از شما بابت زحماتتان
نظر امیرحسین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۰
پاسخ
3
9
درود- من هر روز فال دی ماه چک میکنم،خیلی نزدیک به واقعیته با سپاس فراوان
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۰
پاسخ
2
13
من یک ساله دارم نگاه می کنم . پس چرا نمی گه امروز ازدواج می کنی. خسته شدم
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۹
باید لحظه ازدواجتو با چشم دلت ببینی.امید وارم زودتر ازدواج کنی
نظر سعيد
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۱
پاسخ
2
5
عالي بود
نظر مموش
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۱
پاسخ
4
5
بد نبود
نظر حاجي
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۱
پاسخ
10
8
همش چرته ازخودتون در ميارين من فقط واس سرگرمي هميشه سر ميزنم
چه ملت ساده لوحي داريم......................
نظر گیتا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۱
پاسخ
1
6
خوب بود
نظر پونه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۲
پاسخ
5
5
چرت بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۲
پاسخ
3
4
چرت بود
نظر عسل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۳
پاسخ
1
2
ایول کلی بهم انرژی داد
نظر مژگان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۴
پاسخ
1
2
سلام. فال آذر خیلی خوب بود مرسی
نظر فاطمه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۴
پاسخ
2
2
واقعا عاليه
نظر زهره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۴
پاسخ
2
4
همه ماه ها یه فال داشتن !!!!! یه چیز واسه همه !!! مسخره بازیه بیشتر شبیه سرگرمیه!!!!!
پاسخ ها
نظر سجاد رشت
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۵
سلام . خب سرگرمی هست دیگه . پ ن پ بیا زندگیت رو اینا هم استوار کن . حرفا میزنیا . یه روایتی از روزی هست که در انتظارته در اصل برای انگیزه دهی و نهایت بهره وری از لحظات زندگی هستش تا احساس بیهودگی نکنی . در کل بله برای سرگرمی هست . سرگرمی که به مرور زمان بهت یاد میده از هر یک از روز هایت برای اینکه خودتو بهتر کنی و درست تصمیم بگیری بهره ببری
نظر نظر زهره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۴
پاسخ
2
2
چرت بود
نظر محبوبه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۵
پاسخ
1
1
سلام شاید این فال روزانه اتفاق نیفته خوب قرار نیست واسه کل افراد یک ماه خاص بی افته ولی بنظر من فال که سر صبح میخونی یک انرژی به ادم میده و من که همیشه دنبال میکنم البته همیشه فال اردیبهشتم خوبه
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۵
پاسخ
2
4
خیلی خوبه . من که هر روز فالمو میخونم بهم انگیزه میده . ممنون ازتون .
نظر مهتاب
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
NETHERLANDS
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۵
پاسخ
4
1
سلام

دیشبم پیام گذاشتم ولی نذاشتین پیام منو:-)

یه سوال .. و اینکه اگر این همه امیدواری رو توی فالهایی که امروز گذاشتین خوب ببینیم .. پس پیشنهاد شما برای متاهل هایی که عاشقانه دارن با هم زندگی می کنن چیه؟؟

اونهام قراره که یه دعوت ِ غیر منتظره رو با یه نفر که فکرشو نمی کردن داشته باشن؟؟؟
چون این موضوع رو برای همه ی 12 ماه نوشته بودین؟؟؟؟
پاسخ ها
نظر ma
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۶
عزیزم به فال خودت بچسب حالا زود تااون موقع
نظر مژگان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۰۲:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۶
پاسخ
1
2
عالی بود مرسی
نظر لنا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۶
پاسخ
1
1
عالی عالی خیلی عالی . واقعا درست بود فال من متولد خردادم درسته درسته . عشقمم متولد شهریوره برا اونم درست در اومد . مهتاب خانم این فال ۷۰ درصد متولدین رو بعضی قسمتاش شامل میشه .
نظر زهراامینی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۵:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۷
پاسخ
1
2
سلام.خیلی.عالی عالی هستن وواقعا امیدوار کننده من هرروز فال میگیرم و بیشتراوقات تقریبا یکم امیدوارمیشم.منقبلا امیدمو عزدست داده بودم ولی وقتی اینجاروپیداکردم کم کم دارم بهتر میشم.ممنونم ازتون.باتشکر زهراامینی ۱۹ساله ازقم.
نظر پروانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۷
پاسخ
1
2
خیلی خوبه کلی به من انرزی مثبت میده و با امادگی بیشتر روز مو اغاز می کنم
نظر zohreh
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۷
پاسخ
1
3
عااااااااااااااااالی
نظر مائده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۸
پاسخ
2
4
ممنون خوب بود باتشکرررر فراوان
نظر مهناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۸
پاسخ
2
1
بد نبود ممنون
نظر سیامک
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۹
پاسخ
1
3
با سلام کاملتر باشه اما در کل خوب اروم میشم
نظر سیامک
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۹
پاسخ
2
3
با سلام کاملتر باشه اما در کل خوب اروم میشم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۹
پاسخ
5
6
چرت بود
پاسخ ها
نظر چی می گی؟
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
واووووووو

آره بابا خیل چرت بود هه هه هه هه هه
نظر میثم صی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۹
پاسخ
2
4
وای خدای من خیلی واقعیه :-O

سلام

من متولد آذر هستم که چند روزه هست که با عشقم که متولد مهر هست باهاش اختلاف کردم :( که فالم امروز گفت باهاش تفاهم میرسم :-D ;-)
واقعا عـــــــــــالی بود

دمتون گرم
نظر نی نی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۳۰
پاسخ
1
1
واقعا ذوق زدم کردی addmin جون
نظر سمیرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۳۰
پاسخ
1
2
لایک
نظر ارديبهشت
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۱
پاسخ
1
1
مرسي واقعا عالي بود اون چيزي كه ميخواستم بود با تشكر
نظر مهدی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۱
پاسخ
1
1
امیدوار کننده است
نظر مرضیه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۲
پاسخ
1
1
مرسی واقعا خوبه!!!من هروز میام وفالم رو میخونم وکلی ایده میگی
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۲
پاسخ
1
1
خیلی عالی بود مرسی
نظر نیلوفر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
پاسخ
2
2
چرت بود
نظر فائزه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
پاسخ
1
3
چرت بود مثل همیشه
نظر نی نی قنداقی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
پاسخ
1
1
شلام...منم فال میخوام...
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
پاسخ
1
2
فال من اصلا درست نبود
بابا عشق کجا بود
نظر کارو
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
پاسخ
1
2
نیاز به تلاش بیشتر است خوب دقت کن
نظر سحر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۴
پاسخ
1
2
هم تیرمسخره بودهم بهمن
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۴
پاسخ
1
3
o_Oo_Oچرت بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۴
پاسخ
1
2
خیلی عالی بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
AFGHANISTAN
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
پاسخ
1
2
کلش دروغ بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
پاسخ
2
2
خوب بود تنک یوووو!
نظر سحر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
پاسخ
3
2
چه عجب امروزفالم درست دراومد
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
پاسخ
1
2
خیلی چرت و پرت بود
نظر مینا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
پاسخ
2
2
عالی بود دقیق
نظر صدیقه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
پاسخ
1
3
دوست داشتم درست بود ولی اصلا اینطور نبود روز پر از دردی داشتم
نظر moji
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
پاسخ
1
0
خو بود
نظر علی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۲
پاسخ
1
2
سایتتون به درد نمی خوره
نظر هدي
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۲
پاسخ
2
0
دي
كاش ميگفت من عروس بشم كاش ميگفت مشكلم حل ميشد.و هزارتا كاش هاي ديگه.....
نظر زینب
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۳
پاسخ
1
0
خیلی خوب بود مرسی
نظر الی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۳
پاسخ
1
0
واقعا عالی بود برای من که همه چیزش راست درومد.......
لذذذذتتت بردم
نظر الی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۳
پاسخ
1
0
واقعا عالی بود برای من که همه چیزش راست درومد.......
لذذذذتتت بردم
نظر مژگان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۰۳:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
پاسخ
1
0
فالم خیلی خوب بود مرسی
نظر میترا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
پاسخ
1
0
اووووووووووووووووووووووم بد نبود
نظر دنیا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
پاسخ
1
0
عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود ولی بستگی به تفسیر خوب یا بد خودمان دارد
نظر الی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
پاسخ
1
0
برای من که همش واقعی بود...
نظر نیل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
پاسخ
1
1
لطفا بیشتر بنویسید دوتا خط نوشتید همش
نظر محمود
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۷
پاسخ
1
0
شهریورخیلی خوب بود ماشین خریدم
نظر محمود
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۷
پاسخ
1
0
شهریورخیلی خوب بود وعلکی
نظر ملیسا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
پاسخ
1
0
همونی که می خواستم
نظر مهندس میلاد حبیبی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
پاسخ
1
0
باعرض تشکر و قدر دانی ÷عالی بود ممنون
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۹
پاسخ
1
0
وای خدای من برای واقعا همین من خیلی رویایی فکر میکنم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۹
پاسخ
1
0
سلام واقعادستتون دردنکنه امابرای مانشددرست نیومد
نظر miss mania
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
پاسخ
1
1
خیلی مزخرف بودچرا همشون مثله هم بودن؟
نظر محدثه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
پاسخ
1
0
سایتتون عالیه . واقعا راست میگه شاید موردای کمی باشه ک اتفاق نیوفته .ولی 99% راسته ... مررررسی... شهریور
نظر نیل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
پاسخ
2
1
آقا شانسی امروز درست در اومد
نظر یک آذری
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
پاسخ
2
0
سلام خیلی ، خیلی ، خیلی جذاب فالام... واقعا واقعیت رو برای من بازگو می کنه .... اول روزامو با خوندن این فال شروع می کنم برام جذابه ممنون ازتون.
نظر نیلوفر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
پاسخ
1
0
نزدیک به واقعیت است ، سپاس از زحماتتان
نظر مارال
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
پاسخ
1
0
مرسی.خوب بود
نظر مهسا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
پاسخ
2
4
خیلی مزخرف بود فال 24 و 25 هر دوتاش یه چیز نوشته بود هم برای من هم برای عشقم
نظر نیل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
پاسخ
1
1
من هر روز فالم را میبینم واقعا راسته ممنون
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۸
پاسخ
0
1
من هر شب باید فالمو بخونم، همش درست در میاد مرسی از زحماتتون یه عالمه تشکر فراوان
نظر شهااااب
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۸
پاسخ
1
0
درست بود كاملا
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.

مرداد
نظر نیل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۹
پاسخ
0
0
سلام هنوز که این اتفاق نیوفتاده ولی امیدوارم راست باشه ممنون
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۹
پاسخ
0
4
سلام، من مهسا هستم، هر شب باید فال خودمو که دی هستم بخونم واقعا عالی همش درست در میاد خیلی ازتون تشکر میکنم، در ضمن آونایی که میاین نظر میدید بد نیست یکم مودب ج بدید، اگه فال تون بد میاد اون دیگه مشکل آونایی که این فال میزارن نیست حتما فالتون همون در میاد که اونم با مجازتون سازگاری نداره، اینم بگم به خوب تفسیر کردن خودتونم بستگی داره، درکل هر چیزو تو زندگی خوب بگیرید حتی چیز بد واستون خوب پیش میاد، امیدوارم همه سال خوبی داشته باشید، با تشکر
نظر جعفر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۰۲:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۱
پاسخ
0
2
سال نو مبارک
نظر نی نی قنداقی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۱
پاسخ
0
0
سلام سال نو مبارک!!!
نظر مهسا00
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۱
پاسخ
0
1
سلامی به گرمی آش رشته ک با پیاز داغش نوشته مرامت منوکشته
صمیمانه سال نو را به هم وطنان عزیز تبریک میگم خخخخخخخخخخخخخخخ
فقط همین
نظر نیل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۱
پاسخ
0
0
سلام سال نو را به همگی تبریک میگم امیدوارم سال خوبی را شروع کرده باشید
نظر نیل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۱
پاسخ
0
0
سلام سال نو را به همگی تبریک میگم امیدوارم سال خوبی را شروع کرده باشید
نظر نیل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۳
پاسخ
0
0
سلام واقعا راسته به من خیلی امید میده
نظر نعمت الله
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
AFGHANISTAN
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۳
پاسخ
0
0
حلقه های روی من سیا شده
نظر ساناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۳
پاسخ
0
0
سلام ، خسته نباشيد ، راستش من حدودا يک سالي ميشه ک هر روز صبح سايت شما رو چک ميکنم ،قبلا فالتون حدود ۶٠_٧٠% واقعا دقيق و درست بود و من واقعا تعجب ميکردم، اما چند ماهي هس ک فالتون کيفيت قبل رو نداره و متاسفانه اصلا درست نيس ،اگه روش جديدي در پيش گرفتين خواهش ميکنم عوضش کنين و همون روند قبل رو در پيش بگيرين
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۳
پاسخ
1
0
واقعا باید باورکرد....
نظر نیل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۴
پاسخ
0
0
سلام من واقعا این فال رو باور دارم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۴
پاسخ
0
0
سلام خسته نباشید خدمت دست اندرکاران عزیزوشماخوانندهایی که مثل منبدبین هستین منم متولددی هستم 33سالم برای من ازدواج تو فالم نیست ولی راصی شدم به رصای خدا هرچه خدابخوادشما هم راصی
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۵
پاسخ
0
0
سلام من همیشه فالم خوب میاد اما محقق نمیشه اووووم
نظر گلین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۸
پاسخ
0
1
با این فال که امروز همه ملت عصبی اند و کلافه ههه :)
نظر فرشته
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۸
پاسخ
0
0
سلام عالی بود
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: