کد خبر: ۲۰۹۱۵
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۴
تعداد بازدید: ۳۴۱۳۰۶۷۵
تعداد نظرات: ۳۳ نظر
فال روزانه اختصاصی برترین ها
فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه دوشنبه 10 خرداد 1395

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 10 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! از نیمه خرداد ماه تحولات فوق العاده ای در زندگیتان آغاز خواهد شد که می توانند زندگیتان را به طور کلی تغییر دهند و جهت تازه ای به زندگیتان ببخشند. با این حال تا تیر ماه که ممکن است خیلی ناگهانی رابطه عاشقانه تازه ای را آغاز کنید تغییر خاصی حس نخواهید کرد. در شهریور ماه فرصت شغلی جدیدی برایتان فراهم خواهد شد که موفقیت یا عدم موفقیت در آن کاملا به خود شما بستگی دارد. امسال هر چقدر جلوتر می روید احساس رضایت بیشتری نسبت به زندگیتان پیدا می کنید و اعتماد به نفستان نیز افزایش خواهد یافت. این اعتماد به نفسی که در درون شما ایجاد شده است علاوه بر این که می تواند تبدیل به کلید موفقیت شما در خیلی از زمینه ها شود، دیگران را نیز به شما جذب خواهد کرد و زمینه ساز شروع دوستی ها و روابط تازه ای برای شما خواهد بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

با وجود این که احساس می کنید شدیدا به استراحت نیاز دارید برایتان سخت است که بخواهید از برنامه و کارهای روزمره تان فاصله بگیرید، زیرا کارهای تمام نشده ای دارید که مهلت مقرر آنها دارد به پایان می رسد و باید هر چه سریعتر به آنها رسیدگی کنید. با این حال باید کمی وقت برای دوستان و خانواده تان کنار بگذارید چرا که بودن با آنها به شما انرژی و توانی مضاعف خواهد بخشید.  اجرای برنامه هایتان و ایجاد تعادل بین کار و تفریح به مدیریت زمان نیاز دارد و خوشبختانه شما از پس انجام این کار برخواهید آمد. سعی کنید از انرژی درونیتان برای حل کردن مشکلات دیگران کمک کرده و اگر کاری از دستتان بر می آید برای آنها انجام دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما امروز در مرز بین دو دنیای متفاوت قدم می زنید؛ از طرفی حاضرید با هر کسی که ایده هایی عجیب و موضوعاتی پیچیده برای بحث کردن در سر دارد که تفکر شما را زیر سوال می برند صحبت کنید و از طرفی هم صبر و حوصله زیادی برای جر و بحث کردن ندارید و دوست دارید هر چه زودتر از بحث های سنگین خلاص شده و به خودتان و ذهنتان استراحت بدهید. لزومی ندارد که یک راه را بخاطر دیگری کنار بگذارید و با کمی درایت و مهارت می توانید این مسئله را حل کنید. امروز اگر در جمع حضور پیدا کنید فرصت های خوبی برای شروع روابط جدید کاری و عاطفی در انتظارتان خواهند بود. خوشبختانه کلامتان نیز اثرگذار است و به شروعی بهتر برای این روابط کمک خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز روز خیلی خوبی است برای این که گرد و غبارهای گذشته را از خودتان تکانده و با نفسی عمیق و همراه با هوای تازه باذهنی باز نگرشی جدیدنسبت به وضعیت فعلیتان پیدا کنید. ذهنتان را درگیر چیزهایی که پشت سر گذاشته اید نکنید و چشمانتان را به راهی که در پیش رو دارید و به مقصدتان بدوزید. تلفن را برداشته و با دوستی که مدتی است از او بی خبر هستید تماس بگیرید، او حرف های زیادی برای گفتن به شما دارد. شما خودتان را به عنوان رهبر گروهتان قبول دارید، ولی امروز با کمال میل حاضرید که این مسئولیت را به هر کسی که مایل به پذیرش آن باشد واگذار کنید و با خیالی راحت به دنبال رویاها و اهداف خودتان بروید.

فـال روزانـه - Daily Omen

وقتی در میان اعضای خانواده و دوستانتان و از لحاظ عاطفی احساس امنیت می کنید می توانید همه خیال هایتان را باور کنید. شما واقعا معتقد هستید که می توانید به هر چیزی که می خواهید برسید و به هر جایی که دوست دارید بروید، پس سفره دلتان را در این مورد پیش عزیزانتان باز کرده و با آنها در مورد خواسته هاو آرزوهایتان حرف بزنید. شما مجبور نخواهید بود چیزی را برای آنها توجیه کنید چون خودتان خوب می دانید که آنها در تیم شما و حامیتان هستند. این کار باورتان نسبت به خودتان را افزایش داده و به شما انگیزه می دهد تا رویاهایتان را دنبال کنید. اگر کسی به نکته ای اشاره کرد که باب میلتان نبود ناراحت نشوید و این را به حساب خیرخواهی او بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز برایتان فرصت های بسیاری به همراه خواهد داشت که باید با ذهنی باز با آنها روبرو شوید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از آنها بهره مند شوید و نتایج مورد نظرتان را بگیرید. یک روز پر از فعالیت های اجتماعی برای شما مردادی های بازیگوش خیلی عالی به نظر می رسد، ولی نباید سعی کنید همین امروز به همه جا سرک بکشید. در یک جمع دوستانه باقی بمانید و از وقت گذراندن با اطرافیانتان لذت ببرید. این کار می تواند فرصت آشنایی با فرد جدیدی را برای شما فراهم کند و زمینه ساز یک رابطه حرفه ای و یا حتی عاطفی موفق برای شما باشد. اگر سعی کنید اطراف خود را با افراد درست و موجه پر کنید مطمئن باشید که هیچ وقت بازنده نخواهید بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز انگار هیچ کس دلش نمی خواهد مسئولیت تصمیم گیری را به عهده بگیرد. حتی یک جلسه یا مهمانی می تواند بخاطر این بی مسئولیتی آنها و فرار آنها از به عهده گرفتن کارها در آستانه بهم ریختن قرار بگیرد و همه منتظر هستند که یک نفر دیگر زیر بار انجام کارها برود. در شرایط عادی شما خودتان همه کار را به عهده گرفته و سعی می کردید اوضاع را روبراه کنید، ولی امروز شما هم شانه بالا انداخته و فقط نگاه می کنید. نه این که برایتان اهمیت نداشته باشد، ولی فکر می کنید به وقتش به طور گروهی دست در دست هم داده و همه چیز را به موقع روبراه خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

روح سخاوتمند شما امروز تمام کسانی که با شما در ارتباط هستند را تحت تأثیر قرار داده و الهام بخش آنها خواهد بود. شاید توجه زیادی به جزئیات نکنید، ولی از صمیم قلب می خواهید کاری کنید که اطرافیانتان از بودن در کنار شما خاطره خوبی داشته باشند. شاید حتی فکر کنید وظیفه دارید هر کاری از دستتان بر می آید انجام دهید تا همه در زندگیشان احساس خوش بختی کرده و بتوانند زندگی متعادلی داشته باشند. تلاشی که شما به خاطر دیگران می کنید از چشم آنها مخفی نمی ماند، ولی باید حواستان باشد که به وقتش دست از این کار بردارید و خوبی خودتان را در چشم دیگران تبدیل به یک وظیفه نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما متوجه این موضوع هستید که باید تغییرات مهمی در برنامه روزانه تان بدهید و پیش خودتان مطمئن هستید که هر وقت ذهنتان را روی این مسئله متمرکز کنید می توانید تغییرات لازم را ایجاد کنید. متاسفانه امروز این کار به آن سادگی ها که فکر می کنید نخواهد بود و گره هایی که ممکن است در برنامه تان بیفتند نخواهند گذاشت برنامه ریزی هایتان همان طوری که انتظار دارید پیش بروند. یادتان باشد اطرافیان و همراهان خود را به دقت انتخاب کنید، چرا که ارتباط داشتن با افرادی که افکار و ایده های شما را تحسین می کنند روی نگرش شما نسبت به آینده تان  اثرات مثبتی خواهد گذاشت. در نهایت تنها چیزی که می تواند شما را محدود کند موانعی هستند که خودتان در ذهن خود ساخته اید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شاید از تصمیماتی که این اواخر گرفته اید زیاد مطمئن نباشید، ولی دلتان نمی خواهد کسی از این کمبود اعتماد به نفس و شک و تردیدهایتان بویی ببرد. شما نگران این هستید که مبادا این خود درگیریتان بی دلیل به شهرت شما آسیبی زده و دیدی که دیگران نسبت به شما دارند را خراب کند. شاید بهتر باشد کمی تنها مانده و خوب به همه چیز فکر کنید و گزینه هایی که پیش رو دارید را با دقت در نظر بگیرید. ولی خودتان را از کسانی که دوست دارید زیاد دور نکنید، حتما در میان آنها کسی وجود دارد که کاملا مورد اطمینانتان باشد و بتوانید بدون نگرانی از قضاوتی که در موردتان می شود نگرانی هایتان را با او در میان بگذارید. شاید این دقیقا همان چیزی است ه برای حل مشکلتان لازم دارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز بالاخره موفق خواهید شد با جدیت بیشتری به نقشه ها و برنامه هایی که این چند وقت بی آن که به کسی چیزی بگویید ذهنتان را درگیر کرده بودند فکر کرده و شاید حتی در مورد آنها با افرادی که مورد اعتمادتان هستند و دانش کافی برای این که به شما مشورت بدهند را دارند حرف بزنید. امروز برقرار کردن روابط اجتماعی برای شما ساده تر از هروقت دیگری است ولی حتی در میان خوشگذرانی با بهترین دوستانتان هم ذهنتان درگیر کارهای نیمه تمامی است که در انتظارتان هستند. خوشبختانه در حال حاضر لزومی ندارد که به مسئولیت هایتان فکر کنید، شما این حق را دارید که بخواهید کمی به خودتان استراحت بدهید، پس لذت خودتان را با عذاب وجدان خراب نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز تقریبا برای هر کاری آماده اید و حاضرید برنامه قبلیتان را برای همراه شدن با شادی و تفریح دیگران به راحتی کنار بگذارید. پشت سر گذراندن یک روز پر از فعالیت های اجتماعی می تواند حواستان را از مشکلات روزمره تان پرت کند. با این حال حرف زدن در مورد موضوعاتی که توجهتان را جلب نمی کنند می تواند برایتان خسته کننده باشد. شما مجبور نیستید در بحث هایی که به آنها علاقه ای ندارید شرکت کنید، حتی می توانید خلاقیت و انرژی مثبت خود را به کار گرفته و بحث هایی را مطرح کنید که برای همه جذاب هستند. درست است که این روزها نمی توان زیاد به غریبه ها اعتماد کرد. ولی امروز کمی از وقت و انرژیتان را به غریبه ای که به کمک شما نیاز دارد بدهید و خیالتان راحت باشد که خطری تهدیدتان نمی کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

ذهن و قلبتان را به روی فرصت هایی که برایتان به وجود می آیند باز کنید و مطمئن باشید که وقتی به خودتان و کاری که می کنید اعتماد داشته باشید هیچ چیزی نخواهد توانست مانع راهتان بشود و روز به روز مهارت بیشتری در انجام آن پیدا خواهید کرد. امروز نگرشی پرشور و احساساتی به اطرافتان دارید و زیبایی را در وجود همه احساس می کنید و هر چیزی به نظرتان معنایی دارد. حالا که چنین احساساتی دارید بهترین وقت برای پرداختن به خانواده و مسائل مربوط به آن می تواند باشد زیرا ارتباط و عشق بین شما و اعضای خانواده تان را قویتر خواهد کرد. هر چقدر بیشتر به زیبایی های زندگی دقت کنید زیبایی های بیشتری در آن خواهید یافت.
بازدید از صفحه اول
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
بانک اطلاعات تجاری برترین ها
 
در انتظار بررسی: ۲۲
انتشار یافته: ۳۳
نظر پرنسس بابام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۶
پاسخ
0
0
ابجی ساناز خیلی ناراحت شدم :(
کاش میشد زندگی باهمتونو ادامه میدادین ! یا همون اول قبل ازدواج درست تصمیم میگرفتی :(
نظر پرنسس بابام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۶
پاسخ
0
0
من کاری ندارم با غرب و شرق من هرچیزی که بدونم درسته رو میپذیرم اما چیزاییو هم که با عقاید مخالف باشه رو نمیپذیرم چون ادم هرچی بهش میگن و که نباید قبول کنه منظور منم همین بود که بعضی از عقایدشونو قبول دارم و کتابای فلسفی دوست دارم و درباره ی عقاید هام تحقیق میکنم اونجوری نیس ک بگم منم اومانیسمم ولی بعضی از عقایدشونو قبول دارم . بعدشم به نظرم کاملا بی ربطه که هرچی ک از غربه غلطه
نظر Mahshid
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۶
پاسخ
0
0
منم نگفتم غرب خوبه یا شرق٬ و چیزی رو به شما تحمیل نکردم ٬٬٬توی حرفام این نکته رو تأکید کردم.
بعد هم هر فرهنگی ویژگی های خوب و ویژگی های بد خودش رو داره هیچ فرهنگی به طور مطلق خوب نی و به طور مطلق هم بد نی... خوب یا بد بودن و درست یا غلط بودن هر فرهنگی نسبیه و مطلق نیست .
من فقط نظر خودم رو راجع به مکاتب گفتم بدون تحمیل چیزی.
شما هم هر آنچه رو که فک میکنی درسته و دوست داری انتخاب کن.آزادیه و حق انتخاب سهم هر انسانیه.تمام همین..
نظر پرنسس بابام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۶
پاسخ
0
0
اتفاقا شما اگ دنبال هنر و فلسفه باشی متوجه میشی که به چه دیدی زندگی رو نگا میکنن خیلی از فیلسوف ها بودن که اینقد راجب به زندگی تحقیق کردن و فکر کردن و به پوچی رسیدن و خودکشی کردن . همین ونسان ونگوگ اینقد سختی کشید و سختی های اطرافو دید و اینقد تلاش کرد فقط در طول عمر تابلوی تاکستان سرخ رو به فروش رسوند و وقتی دید تلاش هاش هیچجوره نتیجه نمیده گوش خودش رو برید . من نمیگم ک درسته ولی میگم عقایدشون و دیدگاهشون بع زندگی اونی نیس ک شما میگی
یه نقاش درد ها و سختی های زندگی رو به تصویر میکشه برای رهایی از غم هاش البته بیشتر توی سبک های مدرن اینطور هستش . ..
نظر سعید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۶
پاسخ
0
0
خانوم پرنسس باباتون میتونم بپرسم شما مال کدوم شهر هستین؟؟
نظر Mahshid
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۶
پاسخ
0
0
عزیزم ...
هنر فقط به نقاشی ختم نمیشه ٬هنر شاخه های زیادی داره ...و شما گویا هنر رو فقط تویه نقاشی میبینید ٬٬٬ همه ی هنرمندان به نیستی و پوچ‌گرایی نرسیدن و اشتباه نکنید همه ی هنرمندان مثل ونگوک فکر نکردند و نمیکنند ...
بعد من سعی در اثبات چیزی و تحمیل چیزی نداشتم هدفم چیزی دیگه ایی بود...
کلا بی خیالش...
شما هر جور دوس دارین و با هر عقاید و تفکر و منشی زندگی کنید و این حق شماست ازادین.
حرف پایانیم امیدوارم موفق باشی.
نظر پرنسس بابام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۷
پاسخ
0
0
من کرج هستم اگ میشه دیگ سولات شخصی نپرسین چون دوست ندارم همه اطلاعات شخصیمو بدم یهو دیدی چارتا فامیل پیدا کردیم خخخخ
نظر سعید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۷
پاسخ
0
0
خخخخخخ
نظر sepid
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۷
پاسخ
0
0
فال من خیلی خنده دارو درست بود
تشکرررر یکم عاشقانش کنید فقط دلم خوش باشه
نظر Mahshid
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۸
پاسخ
0
0
...Thank God
نظر ساناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۸
پاسخ
0
0
ممنون پرنسس بابا مال کرج هستی فریدونم مال کرج هس دوسش دارم اما اون نمیخاد امروز قرار بریم
محضر خیلییییییییی سخته خدایا واااای بدون فریدون نمیتونم حالا میبینم چقد دوسش دارم چی بگم بچه ها حواستونو تو انتخاب همسر جمع کنید دوس داریم همو اما.......... خیلی درد داره بعد 2 ماه ازدواج جدایی
بدون نام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۸
پاسخ
0
0
بهمن کاملا برعکس بود اصلا با انرژی شروع نشد با بحث و دعوا شروع شد روابط اجتماعی خوب نبود رابطه عاطفی هم فقط دچار تغییر و تحول نشده کلا نابود شده اخه اینا چیه می نویسید -_-
نظر فائزه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۸
پاسخ
0
0
اخه چرا اینقده فالم درسته؟؟نباید امروز این میشد ولی شد...
نظر سعید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۸
پاسخ
0
0
مزخرف ترین روز عمرم بود کدوم روز خوب!! عح! هیچ کسم منو به جایی دعوت نکرد! این چرتوپرتا چیه براخرداد نوشتین ....عح عح عح
نظر سعیده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۸
پاسخ
0
0
از اتاق فرمان اشاره میکنم امشب تولدمه ..........هوررررررراااااااا......جیغغغغغ و دستتتتت صدا دستها کمه .......ماشالا به خردادیا
بدون نام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۸
پاسخ
0
0
بدترین روز دنیا امروز برای دی ماهیا
نظر ساناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
سلام به همه.سعیده جون تولدت مبارک انشاالله که همیشه شاد و سالم باشید بهترینارو واست ارزو میکنم
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
سلام فال منم مزخرف بود حداقل توفال الکی بگین امروزیامیرن سرکار یا یه پول گیرتون میاد
نظر سعیده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
مرسی ساناز جان ممنون ،بخدا این مدت هیچی نمیگفتم برا مشکلت چون واقعا اصلا هیچی دراین باره نمیدونستم ان شا الله هرچی خیرهمون پیش میاد
نظر علی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
فال من همیشه درس در میاد اسفندی هستم
مرسی از سایت خوبتون
نظر ساناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
این حرفا چیه سعیده جون ممنونم شما یه دوست خوب هستین جدا شدم دیگه خیلی سخته اما کنار اومدم حتما خدا اینجوری خواسته چی بگم
نظر ساناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
این داداش سعید من کجاس ؟؟؟؟؟؟
نظر سعید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
هستم بخدا آبجی اینا درج نمیکنن...خعلی مبارک باشه سعیده خانوم امیدوارم زندگیتون سرشار از لبخند خداباشه ان شاءالله....
نظر خاطره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
اح با این فالای مسخرتون؛حداقل نظرامو بذارین؛نکنین اینکارارو بابا
نظر Mahshid
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
منم اسفندیم ٬ته تغاری ماها و ته تغاری دل خدا جووونم!!!
منم کلا به فال اعتقادی ندارم ولی واسه سرگرمی همیشه میخونم فال اسفند ماه رو ٬ و همیشه واسم خوبه و به واقعیت نزدیکه و درسته . شوخی شوخی فالام درستن با این که اعتقادی ندارم.
میخواستم بگم مرسی .
نظر سعیده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
ممنون آقا سعید لطف دارین
نظر خاطره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۰
پاسخ
0
0
سعیده جوووون تفلدت مبالک عسیسم. 
نظر لیلا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
United Arab Emirates
|
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۰
پاسخ
0
0
سلام خسته نباشید راست میگی انقدر خوبی کردم سوارم شدند واگر نکنم تو بیخ هم میشم
نظر سعیده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۰
پاسخ
0
0
خاطره جونم مرسی عزیزم تولد خودتم مبارک خخخخ
نظر sheida
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۰
پاسخ
0
0
سلام.سعیده خانوم تولدت مبارک البته ببخشید دو روزم گذشته ولی هنوز دور نشده،ایشالا که ب همه آرزوهات برسی...
نظر سعیده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۰
پاسخ
0
0
مرسی شیدا جان عسیسم همین که به یادم بودی عالیه
نظر خاطره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۰
پاسخ
0
0
....خخخخ سعیده جونم تفلدم گذشته جالب اینه که یروزیه که ایقد همه درگیرن یادشون میره......ملسی.
نظر حمید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۰
پاسخ
0
0
سلام
اینا فالها منبعش از کجاس؟
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: