کد خبر: ۲۰۹۱۵
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۸
تعداد بازدید: ۱۹۷۳۹۲۱۵
تعداد نظرات: ۴۷ نظر
فال روزانه اختصاصی برترین ها
 
 
فال روزانه 29 / 01 / 1394

فروردین

امروز شاید نظم همیشگی خانه شما کمی بهم بخورد. اما نگران نباشید وقتی چیز بدی اتفاق می افتد نتیجه خوبی دارد. امروز تحریک می شوید که برای آینده برنامه ریزی کنید و از اعضای مسن تر خانواده کمک بخواهید. شما و عشقتان از بیرون رفتن و وقت گذراندن با هم و صحبت کردن بهره مند می شوید. چون هر دوی شما اخیراً سرتان شلوغ بوده باید ارتباطات خود با هم را قویتر کنید. دوباره رابطه خود را عمیق کنید. در چند هفته اخیر شما اطلاعات نادرست زیادی در مورد چیزی که برایتان مهم است و در محل کارتان حیاتی است، دریافت کردید. امروز حقیقت روشن می شود و می توانید بطور سازنده ای کار کنید.

اردیبهشت

زود قضاوت نکنید. اکنون زمان فرضیه سازی نیست. حالا زمان جمع آوری واقعیات و پردازش آنهاست. هر کار شتابزده ای نتیجه معکوس می دهد و باید دوباره انجام شود. باید با آرامش کار انجام دهید. امروز مستعد حادثه است پس مراقب آنچه می گویید و آنچه انجام می دهید باشید. با این حال، روز خوبی برای نشستن کنار دیگران و صحبت کردن با اعضای مسن و باتجربه فامیل و برنامه ریزی های بلندمدت برای آینده است. امروز ساکت نباشید، زیرا صحبت کردن کلید فرصت های رمانتیک و عالی است. امروز فرصتی طلایی برای شروع گفتگویی با فرد رویاهایتان را دارید. ولی شاید شما شروع کننده گفتگو باشید و کسی باشید که بحث را ادامه می دهد و موضوعات درستی را پیش می کشد.
 
خرداد

صحبت با اعضای بزرگتر فامیل و خانواده امروز برایتان مفید می شود. فردی باتجربه تر به کمکتان می آید. در واقع شاید به این نیاز داشته باشید زیرا سورپرایز های کوچکی مربوط به بدهی، مالیات، حساب های بانکی و اموال مشترک پیش می آید. از طریق قدرت اقناع است که می توانید طرفتان را امشب بیرون ببرید. نه تنها باید از قدرت کلمات برای ادای درخواست خود استفاده کنید، بلکه باید کمی چاپلوسی چاشنی کار کنید. همچنین باید بتوانید با زبان بدن ارتباط برقرار کنید و بهم نزدیکتر شوید. در مقابل افرادی که شما را آزار می دهند بایستید. وقتی به شما فشار می آورند، شما واقعیت ها را می دانید و می دانید چه کنید. افراد مقابل فقط لاف می زنند. از لاف زنی آنها نترسید.

تیر

شاید امروز احساس بیقراری و بیتابی کنید زیرا امروز اتفاقات غیرمنتظره محتمل هستند. کارهای زیادی را تمام می کنید و علیرغم موانع و بدبیاری های امروز شما با دقت و تمرکز کار می کنید. در رابطه جدیدی از طریق صحبت کردن با هم به احتمال عاشق شدن می رسید. صحبت شما صحبت بیهوده ای نخواهد بود و غیبت نمی کنید. بلکه صحبتی عمیق، عالی، آینده نگرانه و گرم و پر ایما و اشاره به عشق شما به یکدیگر است. سکوتی که بین شما بوجود می آید، با وعده های جالبی پر می شود. 

مرداد

امروز احساس بیقراری می کنید و نمی دانید که دلیل آن چیست. مهم نیست. مطمئن باشید که تا فردا احساس آرامش به شما برمی گردد. صحبت های پشت پرده با اعضای مسن خانواده شاید به شما کمک کند که صحنه خانه خود را پایدار کنید. کمک گرفتن چیز بدی نیست. با آنکه ممکن است نشانه هایی از احساس و عاطفه بین شما و فردی که با او قرار دارید نباشد، ولی این قرار به طریقی خاص می شود. اشتیاقی واقعی به و درباره موضوعات صحبتی که انتخاب می کنید ایجاد می شود. اینجاست که شما زمینه مشترکی می یابید که شما را عمیقاً به هم نزدیک می کند و رابطه پرشوری را تضمین می کند.

شهریور


امروز مراقب پولتان باشید. رسیدها و قبض هایتان را نگه دارید. پول خردهایتان را بشمارید. حساب های بانکی خود را دوبار چک کنید. شاید پول پیدا کنید یا پول گم کنید. همچنین روز خوبی برای برنامه ریزی های بلندمدت در مورد امور مالی و شغلتان است. بجای آنکه در اعماق عشقی پرشور غرق شوید، باید با آن فرد خاص صحبت عمیقی داشته باشید. این می تواند شما را وارد حوزه های جالبی نماید که فرصتی برای انجام پروژه ای دونفره در آینده می دهد. شما از همه لحاظ و نه فقط از جنبه رمانتیک با هم رابطه دارید. 

مهر

امروز فردی به شما واقعیات تلخی را می گوید و بجای آنکه به نحوی منطقی و عقلانی به این موضوعات رسیدگی کنید، از کاه کوه می سازید و قضیه را از آنچه هست بدتر می کنید. تلاشتان را بکنید تا همه چیز به حالت قبل برگردد.شاید امروز افراد در مورد شما حرف بزنند. در واقع این می تواند مربوط به جزئیات خصوصی زندگی شخصی شما باشد. امروز در صحبت با فرد خاصی عقب نشینی نکنید و نظرات یا افکار واقعی خود را بگویید و آنها را طوری تغییر ندهید که خوب به نظر برسند. اگر واقعاً خودتان باشید و خودتان را آنطور که هستید معرفی کنید، بیشتر مورد تحسین قرار می گیرید. بدین ترتیب احترام او را هم بدست می آورید.

آبان


تفکر شما روشن و منطقی است و این به شما کمک می کند تا از مسائل دشواری که با آنها در تقلا هستید سربلند بیرون بیایید. نباید بگذارید که غرورتان در مسیر درست مانع ایجاد کند. تصمیماتی بگیرید که روح واقعی و درونی شما را حمایت کند نه غرورتان را. برنامه های سفر و مربوط به تحصیلات عالی امروز متوقف می شوند یا تغییر می کنند. اگر شما و عشقتان اخیراً مشکلی داشته اید، و خیلی با هم صحبت نمی کردید، امروز زمان آشتی فرا رسیده است. شاید با چند جر و بحث آشتی شما شروع شود، ولی با این کار تنش و استرس شما خالی می شود. امروز بیش از همیشه احساس می کنید عشقتان عمیق تر شده است.

آذر

اغلب برای آنکه بتوانید بعضی از مسائل در رابطه خود را کنترل کنید سکوت اختیار می کنید. امروز نباید در اولین قرارتان با یک فرد این کار بکنید، زیرا او این رفتار را دوست ندارد و این قبل از شروع رابطه آن را پایان می دهد.امروز حساب بانکی خود را چک کنید زیرا امروز ممکن است سورپرایزهایی در انتظارتان باشد. بدانید که چقدر پول دارید. سورپرایزها یا اختلافاتی در مورد اموال مشترک، مالیات و بدهی ممکن است پیش بیاید. بدین دلیل شاید برنامه ریزی های بلندمدت انجام دهید که استوار و حمایت کننده باشند.

دی                  
  

امروز دوست دارید در مورد همه چیز حرف بزنید و برای عشقتان از هر دری سخن بگویید. ولی اگر قرار است شام رمانتیکی بخورید زیاده روی نکنید. باید گاهی هم به او فرصت حرف زدن بدهید و او هم بتواند احساس خود در مورد این رابطه را ابراز کند. اگر خوب گوش دهید چیزهایی یاد می گیرید. اختلافات با دوستان و شرکا امروز در نقطه ای پیش می آیند. نگران نباشید. در تصویر کلی تر، می توانید روی اهداف بلندمدت بخصوص با دوست یا شاید گروهی تمرکز کنید. صحبت های جدی شرایط را سخت تر می کنند. امروز ذهنتان می تواند همه چیز را به راحتی حل کند. همه چیز را آنطور که هست می بینید و در مورد تصمیمات خود عقلانی و منطقی رفتار می کنید.

بهمن

روز خوبی و سازنده ای در پیش رو دارید و با کسی که موقعیتی مافوق شما دارد در مورد نحوه انجام کارها در آینده حرف می زنید. برنامه ریزی در مورد آنچه می خواهید سر این قرار به او بگویید به شما اعتماد به نفس و شجاعت لازم را می دهد. ولی شاید بهتر باشد که بگذارید صحبت های شما مسیر طبیعی را در پیش گرفته و جریان یابند. بدین ترتیب به خوبی و زیبایی ارتباط برقرار می کنید. حقیقت درست در برابر چشمان شماست. برای درک آنچه در اطرافتان در جریان است لازم نیست سعی کنید از لابلای حرف ها چیزی بفهمید. هرچه بیشتر سعی کنید این کار را بکنید بیشتر گیج می شوید. حقیقت ساده است. آن را همانطور بپذیرید.

اسفند

انرژی زیادی دارید. امروز روز خوبی برای شروع چیزهای جدید است. شما باید با کارهایی که انجام می دهید شناسایی شوید و از این انرژی وافر بهره ببرید. این نیروی ذهن شماست که توجه او را جلب می کند و زبان بدن هم می تواند کمک کند. در مورد هر موضوعی که دانش خوبی درباره اش دارید، با اعتماد به نفس حرف بزنید و او را تحت تأثیر قرار دهید. فشار از همه طرف به سمت شما می آید و شما در منگنه گیر کرده اید. دوست دارید به دلایلی تقصیر را گردن دیگران بیندازید.

بازدید از صفحه اول
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۷
انتشار یافته: ۴۷
نظر گیتا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۱
پاسخ
4
12
خوب بود
پاسخ ها
نظر پانیسا
| UNITED KINGDOM |
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۷
خبر خوشحال کننده این است که فرصت های پولی زیادی در انتظار شماست. اما به این بستگی دارد که نگاهتان را تغییر دهید و خواسته های درونی خود را کشف کنید. با خودتان صادق باشید.
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۳
پاسخ
4
3
واقعا باید باورکرد....
نظر نیل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۴
پاسخ
1
3
سلام من واقعا این فال رو باور دارم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۴
پاسخ
2
5
سلام خسته نباشید خدمت دست اندرکاران عزیزوشماخوانندهایی که مثل منبدبین هستین منم متولددی هستم 33سالم برای من ازدواج تو فالم نیست ولی راصی شدم به رصای خدا هرچه خدابخوادشما هم راصی
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۵
پاسخ
0
8
سلام من همیشه فالم خوب میاد اما محقق نمیشه اووووم
نظر گلین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۸
پاسخ
0
6
با این فال که امروز همه ملت عصبی اند و کلافه ههه :)
نظر فرشته
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۸
پاسخ
0
3
سلام عالی بود
نظر تنهای پرازغم ودلشکسته
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۸
پاسخ
1
5
تونمیخوادعصبی بشی به فال نیک بگیرمثبت اندیش باش
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۴
عزیزم پیشونی نوشت ما مثبت اندیشی است

خوی فکر نکنیم چکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نظر نیل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۹
پاسخ
1
3
سلام واقعا برای من اتفاق میافته
.
.
.
.
.
.مهر
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۴
خشبحالت
نظر شیرین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۰
پاسخ
0
9
سلام به همگی برای من درست درنمیاد.من به طرز فجیعی شکست عشقی خوردم و کسی که2سال و نیم به پاش نشسته بودم بهم خیانت کرده از همگی خواهشمیکنم برای تسکین حالم برام دعاکنید ضمنن چندماه دیگه هم کنکور دارم دعاکنید بتونم درس بخونم خواهشمیکنم از تمام بچه های فال روزانه که برام دعاکنند ممنون
نظر شیرین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۰
پاسخ
3
6
خواهشمیکنم برام دعاکنید من خیلی بدبختم که سال جدیدم باگریه و اشک و آه تحویل شد من 19سال بیشترندارم اما طعم تلخ شکست عشقی رو چشیدم التماس میکنم برام دعاکنید دعاکنید بتونم درس بخونم دعاکنید بتونم همه چیزو فراموش کنم...ممنون از همگی خوش باشین.
پاسخ ها
نظر میثم _ مهسا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۰
دروود به دوست عزیز :(

مگه متولد چه ماهی هستی و عشقت متولد چه ماهی هست؟

خودم ( آذر ماه ) عشقم (مهر ماه )بهترین عشق دنیاییم خیلی همدیگرو دوست داریم

اینشالله تو سال جدید هیچ عشق شکست عشقی نخوره و هیچکس ناراحت نشه از عشقش

الهی آمین
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۴
اخه اذریا کلا خوبن
نظر یه دلشکسته تنها برای منم دعا کنید دوستان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۲
پاسخ
1
4
سلام امیدوارم سال خوبب داشته باشی اصلا خودتون بهخاطر کسی که حتی یه ذره لیاقت دوست داشتن نداداره ناراحت نکنین به زندگیتون برسین وهیچکسبه اندازه خانواده دوست داستنی نیست قدرلحظه لحظه زندگیتون بدونین
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۲
پاسخ
1
2
باحاله ....
نظر fattima
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۰۱:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۴
پاسخ
3
4
امشب دیرگذاشتیااا
نظر آرامش
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۷
پاسخ
0
2
ممکنه همشون اتفاق نیوفته اما نکات جالبی گفته میشه ک آدم میتونه روشون برنامه ریزی کنه.
نظر رها جونی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۷
پاسخ
0
2
عالی بووووووووووود
نظر امیرحسین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۸
پاسخ
0
2
خوب بود
نظر تنهای دلشکسته
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۸
پاسخ
6
2
خوبه عالی من تقریبا هروز سر میزنم
نظر سحر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۸
پاسخ
0
5
واسه سرگرمی عالیه ولی خوب هم راهنمایی میکنه
نظر امیرحسین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۸
پاسخ
3
2
بعضی روزها درست درمیاد بعضی روزها نه اما درکل یه چندوقتیه زیاد درست درنمیاد چرااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نظر پرنیان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۹
پاسخ
4
3
سلام بچه ها به خاطر کس که لیاقت موندن با شما رو نداره گریه نکنید رفتنی باید بره اگه الان نره تو زندگیت که وارد بشه و میره و ترکت میکنه با کسی باشید کهباعث شادی شما بشه نه ناراحتی و اشک شما من با این که دختر بودم پای همه چیزش ایستادم ولی به خاطر خانوادش ولم کرد با اینکه خودش شروع کرده بود به من گفت اشنایی ما از اول اشتباه بود برو سراغ دیگه حالا شما بگید این عشق مزخرف اشک ریختن داره دارم با خودم میجنگم که فراموشش کنم و دارم موفق میشم شما هم واسم دعا کنید منم واسه شما دوستای خوبم دعا میکنم.
نظر علی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۹
پاسخ
2
1
سلام. فال خودم و عشقم و خوندم هردو خوب بود ولی اگه اتفاق نیفته دیگه باور نمیکنم. من اردیبهشت. عشقم اسفند
نظر امیرحسین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
پاسخ
0
1
جالب بود فال امروز.ممنون
نظر عباس
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
پاسخ
0
1
سلام اگه همین جوری که تو فال اومده پیش بیاد دنیا با بهشت فرقی نداره خوش خیال نباشید
نظر اشرف
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
پاسخ
1
2
سلام.من متولد اسفند هستم و عشقم هم متولد اسفند،دعاکنید برامون به زودی زود به هم برسیم
نظر تنها
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
پاسخ
0
1
من همیشه فالم میخونم ونسبت به اینده امیدوار میشم خوبه
نظر مهناز23
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
پاسخ
1
1
سلام من و پسرعموم 4ساله باهمیم و قصد ازدواجی هستیم ولی من چنوقته بهش شک دارم ولی اون میگه فکرت مریضه هروزم میام فالامون رو میخونم بعدشم نظرات شماروهم میخونم اما حالا خودم نظر گذاشتم ک کمکم کنید تا بهش شک نکنم خیلی بابت این موضوع اذیت میشم... تاحالا خیانتی بهم نکرده نمیدونم چرا اینجوری شدم همش دعوای لفظی باهاش دارم میترسم ک خیانت کنه چکار کنم شماها بگیدمنتظر تک تک نظراتتون هستم متشکر
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
پاسخ
0
2
عالی بود
نظر نیل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۴
پاسخ
2
0
من همیشه فال امروزم چیزیه که دیروز اتفاق افتاده از شما هم اینطوره آیا؟؟
نظر sahar
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۴
پاسخ
3
1
دارم باور میکنم این فالو...:|
پاسخ ها
نظر پریسا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۵
سخت دراشتباهی
یه روز میفهمی
نظر فاطمه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۶
پاسخ
1
0
بدنیست البته من به فال اعتقادندارم ولی بدنیس
نظر تارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۶
پاسخ
1
0
سلام....فال من همیشه درسته یعنی باموضوعی ک باهاش درگیرم جوردرمیاد.فقط امیدوارم همین بشه لطفا بارم دعاکنید یه موضوعی بدجورفکرمادرگیرکرده که حل بشه توزندگی آیندم خیلی تاثیرداره
نظر سالار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۷
پاسخ
1
0
سلام فالهای منم مثل اون شخصی که.
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۷
پاسخ
2
0
سلام.عالي بووووود...انشاله هرتوچي فالم دراومده همون بشه....آمين
نظر تنهای پرازغم ودلشکسته
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۷
پاسخ
0
1
خوبه خوبه فال درست نباشه ولی میتونه راهنمای خوبی باشه
نظر فیروزه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۷
پاسخ
1
0
واسه من اکثر اوقات درسته....
بعد مدت ها غصه تازه عاشق شدم که واسم یه نقطه امیده نمیدونم چیکار کنم اگه شما نظری دارید لطفا بهم بگید
نظر ریحانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۷
پاسخ
0
1
جالب بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۸
پاسخ
1
0
به نظرمن خودتون می تونیدزندگی رواونجوری که دوست داریدبسازیدوزندگی روبه این کلمات نسپرید
نظر سیده فاطمه حسینی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۸
پاسخ
0
0
"فروردین

امروز بد نیست کمی توقف کنید و از همه کارهای در دست انجام دست بکشید و به این فکر کنید که عشق یعنی چه؟ شما به چه حسی عشق می گویید و از یک معشوق چه انتظاری دارید؟ پاسخ به این پرسش ها، تغییرات زیادی در زندگی شما ایجاد می کنند. دلیل آن این است که دیدگاه شما به مسایل تغییر خواهد کرد. اگر در زندگی عاطفی کنونی خود چندان موفق نیستید، خوب است از انرژی های امروز برای تغییر روند خود استفاده کنید. اگر می خواهید رابطه درستی داشته باشید، ابتدا باید با خودتان صادق باشید.
"

نمیشود دست کشید... اما میشود کمی اندیشید...
نظر فائزه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۹
پاسخ
0
0
عااالی بود
نظر مهسا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۹
پاسخ
0
0
من مردادیم ♥
خوب بود
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: