کد خبر: ۲۰۹۱۵
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۰:۲۱
تعداد بازدید: ۱۴۵۶۱۹۶۶
تعداد نظرات: ۳۰۱ نظر
فال روزانه اختصاصی برترین ها
 
 
فال روزانه 30 / 06 / 1393

فروردین


امروز تخیل زیادی دارید می توانید به موارد عمیق تری از هر موضوعی پی ببرید. این در روابط اجتماعی شما تاثیر بسیاری می گذارد. ارتباط با دوستان و اعضای خانواده بسیار بهتر از همیشه خواهد بود. با تخیلی که امروز دارید می توانید کارهای هنری انجام دهید یا مثلا داستان نویسی کنید. امروز در محل کار هیچ کس دوست ندارد در شرایط بدی که رخ داده انگشت اتهام به سوی او دراز شود. با سیاست رفتار کنید و سعی کنید کسی را ناراحت نکنید. اگر اشتباهی کرده اید آن را بپذیرید. مسایل مالی امروز شما را به سمت فردی می کشاند تا از او مشورت بگیرید. شاید این تعامل باعث شود تا بیشتر به هم نزدیک شوید. این می تواند شروع یک رابطه عاطفی باشد.

اردیبهشت


برای آنکه در محل کار پیشرفت کنید، باید بیش از همیشه پویا باشید و ایده پردازی کنید. تعامل های شخصی و حرفه ای امروز بسیار گرم و صمیمی می شوند. شما می توانید با راحتی بیشتری با دیگران ارتباط داشته باشید. این مثبت بینی موجب می شود تا در کارهای خود نیز پیشرفت کنید. ایده های جسورانه خود را بیان کنید. امروز بهتر است با فرد موردعلاقه تان قرار نگذارید زیرا انتظاری که دارید برآورده نمی شود. البته اگر یک ملاقات معمولی برایتان کافی است، می توانید سر قرار بروید. اگر لازم شد به طریقی منظورتان را برسانید، حرفتان را بزنید و از چیزی هراس نداشته باشید.

خرداد

امروز در محل کار مشکل تصمیم گیری دارید. دو گروه با هم دچار اختلاف شده اند و نمی دانید باید چگونه رفتار کنید، یا از کدام طرف پشتیبانی کنید. اما خیلی سخت نگیرید. در رویدادهای و مناسبت های اجتماعی شرکت کنید. این جمع ها دیدگاه های تازه به شما می دهند. معاشرت با انسان های جدید برایتان لذتبخش است و شاید دوستان جدیدی پیدا کنید. تبادل ایده ها هم می تواند ذهن شما را مشغول کند. کمی ذهنتان را خالی کنید تا شب بتوانید راحت بخوابید. در مسایل عاطفی کمی عصبی هستید. اگر نگرانی ها و ترس را کنار بگذارید و روی اتفاق های مثبت و حس های خوب تمرکز کنید، از این رابطه لذت بیشتری می برید.

تیر

امروز هر نوع ارتباط و تماسی خوب پیش می رود. البته بهتر است ذهن خود را از مسایل منفی خالی کنید. شاید نتوانید به خوبی در مورد مسایل پیش رو تصمیم گیری کنید اما باید کمی منطقی تر باشید تا برای خود مشکل درست نکنید. در محل کار، حرکت کردن در جهت موافق جریان شاید برایتان دردسر درست کند. افراد بسیاری در تلاشند که شما را متقاعد کنند که روش آنها روش درست است. اما به راه خود بروید و نگذارید دیگران روی شما تاثیر بگذارند. رویاهایی در مورد کسی دارید که مدتهاست او را ندیده اید و از خودتان می پرسید که او حالا در حال انجام چه کاری است. این تمایل در شما بیدار می شود تا دوباره با او تماس بگیرید. اگر می توانید این کار را بکنید زیرا این می تواند آغاز رابطه دوباره شما باشد.

مرداد

امروز می توانید با یکی از دوستان یا نزدیکان خود ایده پردازی های بسیار خوبی در مورد کارتان داشته باشید. این موجب می شود تا در کار خود پیشرفت کنید. البته خیلی جوسازی نکنید و هیجان زده هم نشوید. باید در مورد همه مسایل و حتی انسان ها دید منطقی داشته باشید و از تصویرسازی های غیرواقعی پرهیز کنید. اگر احساس می کنید در رابطه عاطفی خود دچار رخوت و روزمرگی شده اید، خیلی ناامید و سرخورده نباشید. این حس ها و رویدادها گذرا هستند و بعد از مدتی از بین می روند. البته خودتان هم باید در جهت بهبود آن تلاش کنید. اگر به بیرون دعوت شدید، جسارت خود را جمع کنید و بهترین لباس هایتان را بپوشید و خوش بگذارنید.

شهریور

امروز درگیر یک سری کاغذبازی های رسمی و قانونی خواهید بود. امضاهایی که انجام می دهید در جهت بهبود مسایل مالی شما هستند. همه این اتفاق ها برایتان خوشحال کننده هستند و اعتماد به نفس زیادی به شما می دهند. حلقه دوستان و آشنایان خود را گسترده تر کنید. افراد جالب تری را به سمت خود جذب کنید. در محل کار شاید افرادی در صدد سنگ اندازی در کار شما باشند. خیلی به آنها بها ندهید و کاری که م یدانید درست است را انجام دهید. اگر مجرد هستید، با یافتن دوستان جدید شاید با فردی آشنا شوید که بسیار به شما شبیه است و می توانید رابطه خوبی را با هم آغاز کنید.

مهر

امروز با یکی از آشناهای خود رابطه نزدیکی برقرار می کنید و دوست می شوید. از میان مکالمه های خود می توانید علایق مشترکتان را بیابید. این دوست موجب می شود کارهای شما نیز رونق بیشتری بگیرد. با هم فعالیت های اجتماعی بسیاری خواهید داشت و با آدم های جدید آشنا خواهید شد. هر کدام از آنها ایده های خوبی در سر دارند و باعث پیشرفت شما می شوند. نیروی فراوان و اعتماد به نفسی که در محل کار دارید فوق العاده است. شما توانایی جابجا کردن کوه را دارید و دلیلش همین نیروی زیاد شماست. زمان آن رسیده که خودتان هم کاری بکنید. اگر مشکلی با عشقتان دارید، امروز با هم حرف بزنید و همین جا ریشه کن کنید.

آبان

امروز به مسایل روانشناسی و ماور طبیعه علاقه بسیاری پیدا خواهید کرد. با دوستان یا اعضای خانواده خود در این مورد صحبت می کنید و ایده های جالبی از آنها دریافت می کنید. شما ادراک ها و پیش آگاهی های زیادی را در طول روز تجربه می کنید. از این توانایی بهره ببرید. این می تواند در شما از دیگران را بالا ببرد. تغییراتی در محل کار رخ می دهند و تنش بالا می رود. با فضولی کردن و کنجکاوی کردن در کارهایی که به شما مربوط نیست تنش و استرس را زیاد نکنید. در مسایل عاطفی بهتر است خود را در صحبت هایی که سررشته ای در آن ندارید وارد نکنید. انتظار روز عاشقانه ای هم نداشته باشید.
 
آذر

امروز خیلی خوب می توانید توانایی های خود را نمایش دهید. خلاقیت بسیار بالایی دارید و باید از آن به بهترین شکل استفاده کنید. در محل کار به سنگ‌اندازی اطرافیان توجه نکنید. حواستان را روی کار متمرکز کنید و به راه خود بروید. امروز با افرادی که دور از شما هستند، رابطه احساسی خوبی برقرار می کنید. این افراد می توانند اعضای خانواده تان باشند. از این حس ها خوشحال خواهید بود و اعتماد به نفس خواهید گرفت. در رابطه عاطفی خود اگر از احساس طرف مقابل مطمئن نیستید بهتر است بیهوده وقت خود را تلف نکنید. زیاد هم در مورد این مسایل فکر نکنید و خود را آزار ندهید. این فکرهای فقط خستگی شما را بیشتر می کنند.

دی

امروز کارهای اداری یا رسمی زیادی خواهید داشت. شاید لازم باشد برگه هایی را امضا کنید. همه آنها بسیار خوب هستند و آینده بهتری را برای شما رقم خواهند زد. البته شاید روند این کارها شما را کمی خسته و کلافه کند. اما به نتیجه فکر کنید و آنها را به انجام برسانید. مسایل مالی در جهت بهبود شما پیش می روند و می توانید برنامه ریزی های عالی در سر بپرورانید. در رابطه عاطفی خود یک روز کاملا معمولی دارید. شاید حتی کمی کسل کننده باشد. اما نباید ناامید شوید یا فکر کنید احساسات میان شما از بین رفته اند. با هم حرف بزنید و اگر مشکلی هست برطرف کنید.

بهمن


امروز در مورد مسایل ماورا طبیعه تحقیق و مطالعه زیادی خواهید داشت. این مسایل همه فکر شما را پر می کنند. با دوستان و اعضای خانواده خود نیز در مورد آنها حرف می زنید. در محل کار شانس خوبی خواهید داشت. بهتر است همه افکار خود را روی کار متمرکز کنید. هر ایده ای در سر دارید، یادداشت کنید تا در فرصت مناسب آنها را اجرایی کنید. امروز ملاقات های خوبی دارید. شما از دیدار با افراد خوشحال می شوید و دوست دارید دوباره آنها را ببینید. اگر شما و عشقتان دوره سخت و دشواری را پشت سر می گذارید، زمان آن رسیده که چند ساعتی را از هم دور باشید و هرکس به کارهای خود رسیدگی کند. این باعث می شود تا فکرتان آزاد شود و دید بهتری به هم پیدا کنید.

اسفند


امروز احتمالا اطلاعات اشتباه متعددی دریافت خواهید کرد. پیش از اعتماد به هر فرد یا هر حرفی، در مورد صحت آن تحقیق کنید. تا مطمئن نشده اید کاری انجام ندهید. البته امروز حس ششم بسیار بالایی دارید. از این موهبت می توانید در جهت بهبود مسایل مالی خود استفاده کنید. اگر پیشنهادی به شما شد همه نقاط مثبت و منفی آن را بسنجید و با کارشناسان آن امر مشورت کنید. امروز می خواهید که به رابطه خود با فرد خاصی عمق بیشتری از تعهد بدهید. هر دوی شما مدتی است که در این مورد می اندیشید، و حالا آماده اید که جلوتر بروید و نقشه های دقیق تری را پیاده کنید. باید صحبت هایی جدی و کامل انجام دهید و ببینید که واقعاً چه می خواهید. اما زیاد شتابزده عمل نکنید.

بازدید از صفحه اول
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۷
انتشار یافته: ۳۰۱
نظر bahar
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۳
پاسخ
31
42
این چرت و پرتا چیه
پاسخ ها
نظر مهسادخمل آذر
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
با نیروی فکری خوبی که دارید می توانید برای آنها راهکار پیدا کنید
نظر مهسادخمل آذر
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
تصور اینکه کارهایتان را درست انجام نمی دهید، یک تصور غلط است. فقط گاهی موانعی در زندگی هستند که باید با صبوری آنها را پشت سر بگذارید.
نظر مهسادخمل آذر
| UNITED KINGDOM |
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۴
. متأسفانه دیگران به نیازهای شما توجه نمی کنند. بهتر است که برای محافظت از خودتان در مقابل حالات روحی دیگران، سپری روانی برای خودتان درست کنید
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
امروز باید تهاجمی کار کنید تا به آنجایی که می خواهید برسید. امروز کسی از شما نمی پرسد که نیازهای شما چیستند و چکار می کنید و چه احساسی دارید. اگر می خواهید کاری را انجام دهید باید خودتان آن را انجام دهید. اگر می خواهید نیازهایتان تأمین شود باید آنها را بیان کنید
نظر لیدا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۸
نا حالا هیچ کدوم از فالاتون برای من درست نبوده . اسفند.
نظر شیر ین
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
ید لیل بیا ورید فال درست است
نظر بسیااااار عالی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۶
مردم اصولا دوست ندارند به انسان های غمگین نزدیک شوند.
نظر مرسا
| UNITED STATES |
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۷
باحاله به نظر من
نظر نرگس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۹
چرت بود
نظر مهسادخمل آذر
| UNITED KINGDOM |
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۱
. از اینکه به حرف دل خود گوش کنید، نترسید. اتفاقا همیشه به ندای درونی دل خود گوش کنید تا کاری که انجام می دهید را دوست داشته باشید.
نظر user
| UNITED STATES |
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۳
. تنها چیزی که برایتان مشکل ایجاد می کند این است که خودتان را زیادی مشتاق نشان می دهید و این باعث می شود که طرفتان کمی از شما دوری کند.
نظر user
| UNITED STATES |
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۳
موفق کسی خواهد بود که بتواند تغییرات خلاقانه و هنری در هر موقعیتی ایجاد کند. شما در موقعیتی عالی هستید تا درخشش خود را ثابت کنید.
نظر نگار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
پاسخ
5
27
چی بگم بخدا.....
پاسخ ها
نظر لیلا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۴
هیچی فقط بگو آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآه
نظر زهره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
پاسخ
9
26
من که چیزی دستگیرم نشد
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
پاسخ
26
27
زنده باد آبان و خرداد :-)
پاسخ ها
نظر افسانه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۵
زنده بادهرچی ابانیه
نظر ayda
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۷:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۰
به سلامتی همه آبانیا
نظر ali
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۳:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۹
کلن ابانیا ادم های خاصی هستن پرچم بالاست
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
پاسخ
23
44
خیلی چرته فالتون ااااه حالموبهم زدید!!!!
پاسخ ها
نظر زينب
| SINGAPORE |
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۳
سلام سارا جان شايد فالش رو دوست نداشتي چون باب ميلت نبوده كه اگر اينجور فكر كرده باشي ديگه اسمش فال نيست و اينكه خب در حقيقت بايد به فال اعتقاد داشته باشي
نظر بهار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
پاسخ
20
20
خوب بود
نظر سحر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
پاسخ
16
16
متوسط بود نه خوب نه بد
نظر فاطمه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
پاسخ
25
15
خوب بود ...من خودم واقعا به این جور فال ها اعتقاد دارم
نظر رها
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
پاسخ
23
20
از نظر من راسته دقیقا همون کارها تکرار میشه
نظر الناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
پاسخ
15
16
برای خرداد خوب بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
پاسخ
16
24
چرت بود
نظر مارس
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
AFGHANISTAN
|
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
پاسخ
12
14
دوستان سلام واقعأ كه راست گفته بود متولد ارديبهشت را .به هر صورت فالم خوب بود مرسيييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
نظر سحر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۵
پاسخ
13
40
همین امشب باهاش کات کردم بعدمیگه فرداجشن دونفره میگیرید..بادل جوونهابازی نکنید من الان داغونم ..
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۶
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
نظر مهدیه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۴
من هم همین طور
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۶
پاسخ
16
16
خوبه از این فال خوشم میاد هرچی گفت واسم پیش اومد مرسیییییی
پاسخ ها
نظر آتنا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
منم همین طور گلللللللللللممممممممممم!!!!!!!!!!!!
نظر azi
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۶
پاسخ
12
10
خوووووووووب بود ممنون.
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۶
پاسخ
10
7
سلام مریم جان! یه مریم جدید داریم؟قبلا فقط من بودم به نام مریم
نظر aab
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۶
پاسخ
14
8
هم اردیبهشت درست بودهم اسفند.مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
نظر یاسی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۷
پاسخ
14
11
خیلی عالی بود. اکثر وقتا درست درمیاد.ممنون
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۷
پاسخ
4
12
سلام دوستان عیدتون مبارک
نظر نازي
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۷
پاسخ
10
10
سلامممممممممممم عيدتون مباركككككككككك بوس بوس بوس بوس بوس دوستان
امروز فالم دقيقا همونه
نظر منیر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۷
پاسخ
11
8
واقعا همش راست بود ممنون من دوست دارم ادامه داشته باشه
نظر هانیه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۷
پاسخ
9
9
وییییییسیییییییییی مزخرفه
پاسخ ها
نظر راحله
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
عزیزم بیشتر فکر کن همیشه و همه چیرو به تمسخر نگیر عیدت مبارک بوس بوس بوس هانیه جان
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۷
پاسخ
8
7
اخه چرا همیشه فال مهر ماه زده حاله
پاسخ ها
نظر مهربان
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۲
اتفاقا .عالییییییییییییییییی بود امروز رو بخون.
نظر شهاب
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۷
پاسخ
5
12
من که چیزی نفهمیدم .قابل توجه دختر خانوما میدونین نظرهارو نگاه کنین بیشترین دختران
نظر پریسا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۷
پاسخ
6
9
به نظر من خیلی باحال نبود خوشم نیومد
نظر اریا عمران
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
پاسخ
5
6
واقعا درست بودها زنده باد دی
نظر ملاحت
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
پاسخ
4
6
واقعا درست بود.نمیدونم چرا ولی در مورد احوالات من که درسته....عید بندگی مبارک
نظر ایناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
پاسخ
3
6
فالم هیجور باحالم جور در نمیاد
نظر مارس
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
AFGHANISTAN
|
۰۷:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
پاسخ
4
5
واقعأ ، واقعأ كه درست بود نميدانم همهء اين ها را از كجا ميفهمين اما باور كنين كه فالم راست گفته بود بخدا برم بسيار عجيب است . بسيار زياد دوستا خوب. دوستا به هر صورت عيد سعيد فطر را به همهء شما مبارك ميگم دوستتان دارم @@@@@@@@@@@@@@@@@@
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
پاسخ
8
7
فقط آباااااان و خردااااااد :-)
پاسخ ها
نظر طناز
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
لایک فقط خرداد
نظر دیانا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
پاسخ
4
5
واسه ی من همیشه همیشه همیشه در مورد مساعل عاشقانه اش انجام شده همیشه و بقیه اش 99 درصد اوقات عاشقتم برترین ها واقعا برترینی
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
مساعل؟!
نظر محمد
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
پاسخ
5
10
سلام متولداذرم وامروزتاکنون باهمچی شخصی که شماگفتین اشنانشده ام
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
غیر ممکنه!
نظر نازي
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
عاقا منم اشنا نشدم پس كجاس اخه متولد آذرم
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
باور نکردنیه! مگه میشه!؟
نظر samn
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED KINGDOM
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
پاسخ
7
6
دورغ است فال همه چيز لووووووو
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
پاسخ
10
9
فالش همیشه برای همه و همه درست بوده و هست، هرکی میگه درست نیست الکی میگه
پاسخ ها
نظر بی نام
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
اونوقت شما از کجا میدونی واسه همه اونم همیشه درست بوده؟
نظر ایسان
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
باور نکردنیه! مگه میشه!؟
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۸
همیشه درست نیست.
نظر مبینا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
پاسخ
8
6
همیشه درست بوده الانم هست ممنونم ازتون
نظر هالان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
پاسخ
2
7
لطفا لطفا هیچوقت واسه ماه شهریور نگین که میتونه رابطه ی جدیدی باکسی برقرار کنه!به حرفاتون خیلی احترام میزارم ولی جدا با دیدن این نوشته ها خیلی اذیت میشیم.ممنون
نظر دلنیا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
پاسخ
7
3
چه فال باحالی بود مرسسسسسسسسسسسسی
نظر دلنیا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
پاسخ
3
9
هان پس کجاسسسسسسسسست این شریک عاطفی من که همیشه تو فالم هست و تو واقعیت نیسسسسس چرا من پیداش نمیکنم!!!!!!!خووووفال مهرماه الکی دل خوشکنکیه
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
واسه مرداد هم همینطور هست.........
نظر بی نام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
پاسخ
2
7
خیلی بی ربط بود ... اه اه اه
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
پاسخ
3
8
فال امروز آبان و خرداد درسته...بهتره یه کم از هم دور باشیم.... :-(
نظر شهرزاد
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
پاسخ
4
6
دوستان خواهشا دلتون رو با این مزخرف ها خوش نکنید من یه سال با اینها وقت خودمو تلف کردم اخرش هم هیچ چی نشد ولی فال اداموس چراواقعیت داره
پاسخ ها
نظر ناز
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۲
پس چرا دوباره اومدي اينجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همه ميدونن فال جنبه سرگرمي داره و چون قسمتي از اون موضوع با زندگي ما آدما صدق ميكنه خوشحال ميشيم.
نظر نازي
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
پاسخ
4
9
سلام ....
قبلاً فالاتون خيلي درست بود
پاسخ ها
نظر نازي
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۲
فالاتون قبلاًبيشتر به حقيقت نزديك بود ولي الان اينطور نيست .چرا؟
نظر دلنیا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
پاسخ
4
3
خوب بودمرسسسسسسسسسسی
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
پاسخ
4
5
بعضی اوقات واقعا راسته
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۲
پاسخ
2
6
خداکنه همین طورباشه اسفندیاش نبینم غم تودلتون....
نظر سعید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۲
پاسخ
3
6
سلام تمام چیزایی که گفته واسه اردیبهشت واسم صحت داره و منتظرم ولی اتفاق نمیوفته . شما دعا کنید درست شه
نظر مانا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۲
پاسخ
3
4
خیلی خوبه ممنون
نظر پریسا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۲
پاسخ
3
3
خوب بود
نظر سهیلا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۳
پاسخ
4
3
بانظر هالان موافقم شهریوری ها ادم های صادقی هستن و نمیتونن هر روز یه رتبطه جدیدی شروع کنن.ای فالم بدک نبود.........شهریور
نظر mahvash
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۳
پاسخ
3
8
ازنظرمن که فال فروردین ماه واقعی نیست هروقت می خوام باعشقم باشم میگه ازش جداشوتازشم توشهریورماه میگه باهاش حرف نزن عه حالم بهم خوردحداقل تلاشتونومیکنیدخویه چیزی بگین که واقعیت باشه په
نظر ماهی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۳
پاسخ
3
2
خیلی جالبه مو نمیزنه با واقعیت.اما اینکه میگید طرف هر روز فرصت آشنایی با یک نفرو داره اعصاب آدمو میریزه بهم.من دی ماهی ام و فال بهمن هم میخونم اما واقعا میگم دقیقا درسته.دوست دارم بدونم از کجا میگید یا حداقل بیشتر بگید...مرسی
نظر شهلا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۳
پاسخ
2
3
شايد خننده دار باشه اما هر چي برام ميگه اتفاق ميفته
نظر mahvash
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۳
پاسخ
1
11
هاااااااااااان کووووووووووعشقم هرروزتوفال متولدین فروردین ماه میگین امروزباعشقت حرف میزنی چه عشقی که من ازش بی خبرم
نظر ahmad
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
پاسخ
4
1
خوب بود
نظر مارس
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
AFGHANISTAN
|
۰۵:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
پاسخ
3
1
سلام دوستا فال امروز خوب بود اما معنى ندارد به نظر من دوستان خوبم همهء تان را دوست دارم @@@ مى دانى SMS خالى يعنى چى ......؟ يعنى به يادت هستم ولى حرف براى گفتن ندارم :؛:؛:؛:؛:؛ پس شما ها هم دوستا كسانى را كه دوست دارين هميشه برايشان SMS خالى بفرستين """"""""""""""""""""
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
پاسخ
3
1
منم مریم هستم...ی سوال؟چرا هرچه برا اسفندی نوشته میشه درست شبیه افکارم هستن.اما وقتی میگه میشن یا در حال انجام هست هیچ عکسول العملی نشون نمیده؟شاید این حرفا تسکین باشن...چ میدونم!!!!!
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
پاسخ
3
3
خوووووووووووووووووووووب
آباااااااااااااااان و خرداااااااااااااااااااااد
نظر sahariiiii
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
پاسخ
3
2
نخيرم پروان كجاش خوب بود آبان و خرداد منم خرداديم آبان هم ميخونم
نظر عاشق ومجنون
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
پاسخ
3
2
عالی بود تحت تاثیر قرار گلفتم
نظر دلنیا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
پاسخ
3
2
خخخخخخخخخخخ کجا شتابزده ام مردم بس که صبوری کردم
نظر راحله
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
پاسخ
3
2
علی بود عشقم
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
عشق کجا بود! همه اش فیلمه
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
پاسخ
2
6
سلام دوستان منم فروردین هستم در مورد مسائل عاشقانش حقیقت نداره آخه چرااااا؟؟
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
پاسخ
8
3
بهترین ماههای سال عبارتند از :
آبان و خرداد :-)
پاسخ ها
نظر mahvash
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
بروبابافقط فروردین وشهریور
نظر شادی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
پاسخ
4
2
خیلی چچچچچچچچچچچچچرت بود
نظر زهرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
پاسخ
2
6
یکی داره این وسط حق فروردینیارومیخوره ازهمین جااعلام میکنم کوفتت بشه خیرندیده !!!
این شریک عاطفی ماروبیارازنزدیک ببینیمش
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
پاسخ
1
3
خدابخیر کنه اسفند
نظر mahvash
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
پاسخ
1
9
مریم جون راست میگیاهرروزتوفروردین میگه باعشقت حرف میزنی اماعشق نی بایدتورویاباشیم خخخخ
نظر سیما
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
پاسخ
4
1
عالی بود
نظر پسر متولد اذر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۴:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۶
پاسخ
1
3
نوج جالب نبود
نظر زهرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
AFGHANISTAN
|
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۶
پاسخ
1
2
خوب بود ولی خسته کن مثل همیشه چون بازم تکراری.!!!!!!
نظر vahid
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۶
پاسخ
2
0
بهمن همین بود که گفتی........
نظر محمدرضا اتدرابدهی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۶
پاسخ
4
3
فقط جماعت اسفندی سلامت
نظر منم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۷
پاسخ
1
1
من دی ماهی هستمو هر روز میخونمو درست برام همش تکرار میشه

مرسی
نظر نازي
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۷
پاسخ
2
1
آذر امروز درست بود
پاسخ ها
نظر سپیده
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
اگه کسی تو زندگیت باشه شاید درست باشه ولی من اعتقادی ندارم
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۷
پاسخ
2
3
من فروردینیم دوستم اردیبهشی فالتون در موردش درسته ولی کاش اونم میخوند متوجه اشتباهش میشد
نظر زهرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۷
پاسخ
1
3
میگم نکنه این شریک عاطفی اردیبهشتی ها تو افق محو شده
نظر حامد صابری
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۷
پاسخ
2
3
به نظر من فال ماه اسفندی ها هر روز بیشتر در مورد درست کردن کارهای اشتباه و نادرست روزمره را تاکید میکند و توجه کردن خیلی زیاد به دقت کردن در کارهایمان است و فرصت هارا غنیمت شمردن
نظر تینا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۷
پاسخ
3
0
خیلی دیگه دقیق
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
AFGHANISTAN
|
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۷
پاسخ
1
4
بی مزه ها چقدبه این چیزها اعتقاد دارین
پاسخ ها
نظر آیسان
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
خب نیا سایت زوری نیست کههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
پاسخ
8
2
آبان و خرداد
1000000000000000000000000 لایک
پاسخ ها
نظر mahvash
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
چندبارمیگی ابان وخردادخسته نمیشی
نظر نینا جوجو
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۹
خب راس میگه آبان و خرداد ماهی بهترینن و خیلی باهوشن ........
نظر mahvash
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۰
باهوشیش که به فروردین نمیرسه عسیسم
نظر پری
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
پاسخ
4
0
اسفند درست درست بود فداتون
نظر امیر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
پاسخ
3
1
خوب ن
نظر azi
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۹
پاسخ
1
10
یک روز عالی وشاد در انتظار شماست!!برو بابا کدوم روز شاد و عالی؟؟؟؟؟؟عشقم گذاشت رفت دلم خونه.دارم داغون میشم
پاسخ ها
نظر mahvash
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
به این فال اعتقادنداشته باش همش چرته هربارکه خوندمش گفت امروزروزخوبی است شادابید.همش دروغ من هرروزباعشقم دعوامیکنم هرروزقلبم تیک تیکه میشه
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۹
پاسخ
1
4
اسفند بد بود هر چی نوشته پیش نیومد
نظر بی نام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۹
پاسخ
3
2
جدیدا خیلی فال ها کشک شده ...
پاسخ ها
نظر مریم.....
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
مثل عشق که کشک و دوغه
نظر بی نام
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۱
آره واقعا ... عشق فقط تو قصه هاست ، ما بیشتر به حضور هم عادت می کنیم تا اینکه عاشق هم بشیم. و چون فرقش رو نمی دونیم اسمش رو می ذاریم عشق ...
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۸
بی نام جان دوباره شروع نکن لطفاااااا
نظر رها
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
پاسخ
2
5
چرته همش
نظر فرزانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
پاسخ
4
1
خوب بود ممنون زنده باد دی ماهیا
نظر مونا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
پاسخ
4
1
خیلی وقت بودنیومده بودم نظراتتونوبخونم وااااای چقدشلوغه :)
نظر مونا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
پاسخ
4
1
خیلی وقت بودنیومده بودم نظراتتونوبخونم وااااای چقدشلوغه :)
نظر mahvash
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
پاسخ
1
9
اصن واقعیت نداره حالم بهم می خوره
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
پاسخ
3
2
عالی بوداسفند.مرسی
پاسخ ها
نظر آتنا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
سلام .آرزوی سلامتی برای تمام اسفندی ها رو دارم.منم با نظرت موافقم.منم اسفندی ام.هر چی نوشته بود اتفاق افتاد!!!!
نظر سمیرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
پاسخ
3
4
واقعامسخره بود من که چیزی دستگیرم نشد
نظر رزیتا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
پاسخ
5
1
درود دوستان...
من دی ماهی ام البته متولد دیماه اطرافم زیاده و اکثرا هم فالم درسته،جالبه که برای اونام همینطوره...
البته این انتظار زیادیه که توقع داشته باشیم زندگیمون دقیقا مطابق همون چیزایی باشه که در طالعمون نوشته،چون مسلما زندگی تمام دی ماهی ها نمیتونه یه شکل باشه....
طالع ما فقط به ما میگه که اگر امروز این کارو انجام بدیم برامون روز خوب یا بدیه و شانس ما در طول یه روز واسه پیشبرد کارامون تا چه حده،البته اینکه بعضی از دوستان شاکی هستن که فالشون اصلا بهشون نمیخوره ممکنه تولد واقعیشون اونی که تو شناسنامه شون ثبت شده نباشه،این نظر بنده است ضمن اینکه به نظر تمام دوستان گرامی احترام میذارم،،،،،
شبتون پر ستاره
نظر Tina
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۱
پاسخ
2
3
امروز حالمو گرفت یه ضدحالی خوردممممم
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۱
پاسخ
5
1
خوووووووووووووووب بود مرسی
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۱
پاسخ
5
3
عشق یعنی یه آبانی و یه خردادی با تموم تفاوت سلیقه هاشون بتونن باهم و کنار هم خوشبخت باشن :-)
نظر الکسا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۱
پاسخ
3
3
مسخرست هااااااااااااااااااااااااخخخخ
نظر بی نام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
پاسخ
1
4
این فال بود یا توصیه های ایمنی؟ ....
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
پاسخ
3
1
خوب بود ولی جوری حرف نزنید که آدم تو دوراهی بمونه
نظر الهه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
پاسخ
1
6
کم کم دارم احساس میکنم همش تکراریه
نظر mahvash
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
پاسخ
2
7
ازنظرمن که این فال باواقعیت مونمیزنه اگه بهش اعتقادداشته باشین یاچیزایروکه میگه عملی کنیدانوقت می فهمیدکه واقعیت شماهاهمش درموردعشق حرف می زنیدخوکسی که عشق نداشته باشه پس بهتره که مسائل عاطفیونخونه ولی من خودم عشق دارم خیلیم برام واقعیه مرسی.
نظر مژگان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
پاسخ
2
1
ممنون خیلی با واقعیت همخوانی داشت
نظر سیاسوخته داداشی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
پاسخ
1
3
بعضی وقتا واقعا اتفاق میافته ولی تقریبا یه چیز کلیشه ایی و تکراریه معمولا مفهوم فال هرروز یکیه حتی فالای متولدین ماههای مختلف هم مفهومش یکیه فقط رنگ و لعای=بش عوض میکنن....
نظر nassim
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
پاسخ
2
3
فوق العاده بود
براي سه ماه ارديبهشت.آذر و خرداد رو كه خوندم عين واقعيت بود
اميدوارم روزهاي آينده هم همينطور با كيفيت باشه
نظر کتی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
پاسخ
0
3
دوست عزیزکه این فال هارو مینویسی الان1ساله که هرروز فالمو میخونم وتوش نوشته امروز با کسی آشنا میشی که مورد علاقه توست اما خبری از اون کس مورد علاقه نیست،آخه چرااااااا با احساسات جوون مردم بازی میکنی و امیدوارش میکنی
نظر نساز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
پاسخ
2
1
خوبه
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۳
پاسخ
5
1
فدای هرچی اسفندیه دوستون دارم
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۳
پاسخ
4
1
فالتون عین واقعیته ولی آدمو به شک میندازه راهنمایی نمیکنه فقط دچار تردید میکنه
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۳
پاسخ
3
2
خیلی خیلی خوف بود... مرسی مرسی :-)
نظر نیلوفر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۳
پاسخ
2
2
بدش نی...!
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۴
پاسخ
2
1
مرسی
نظر mahvash
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۴
پاسخ
1
9
چراهروزمیگی میتونم عشقموببینم چه عشقی باااااااااااوکه من ازش خبرندارم کو؟؟؟؟کجاااااااااااست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فقط یه نفرکه دوسش دارم اونم ابجی صدام مینه اصلا هم نمیبینمش بسه دیگه
نظر مایده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۴
پاسخ
3
3
خوببب نبود فال من
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
پاسخ
6
1
بابا ترکوندید دیگه مرسی مرسی اسفندیاش
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
پاسخ
5
8
خوووووووووووووب بود لااااااااااااااااایک به همه فروردینیا
پاسخ ها
نظر mahvash
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
خوش به حالت ابجی برای من که واقعیت نداری همش چرته
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
پاسخ
3
1
عالی بووووووووووووووووود
نظر هانی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
پاسخ
5
1
سلام.فالتون خیل خوبه من که راضی ام.مرسی
نظر نگار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
پاسخ
6
0
اولش یه کم بدک بودامااخرش خوب بود
نظر amir
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
پاسخ
6
5
خیلییییییییی مخرفه
پاسخ ها
نظر بی نام
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
خیلییییییییییییییییییی موافقم
نظر عاطی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
پاسخ
3
2
ب نظر من که خیلی عالییه..........مرسی
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۶
پاسخ
2
5
یه فروردینی میتونه روز بد تبدیل به یه روز عالی کنه. زنده باد فروردینیا
پاسخ ها
نظر mahvash
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۶
لااااااااااااااااااااااااایک فروردین
نظر نسترن
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۶
پاسخ
2
1
پس امروز اسفند این جوری
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۶
پاسخ
2
2
بد نبود
نظر الهام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۶
پاسخ
3
2
خووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووب نبود
نظر Parmis
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۶
پاسخ
2
4
دستت در نكنه بابت Daily Omen
راستش رو بخواي من هر روز مي يام و فالم رو مي بينم!!!!و همين طور بهش اعتقاد دارم!!
نظر حسن
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۷
پاسخ
2
1
بدنبود
نظر افسانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۷
پاسخ
1
5
به هر حال باید به فال به عنوان یه سرگرمی نگاه کرد اما جذب نیروهای مثبت و گوش کردن به نصیحت های کوچک و مفید مطرح شده برای هر روز کار بیهوره ای نیست!!!
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۷
پاسخ
3
1
مرسی مرسی
خوف بود
نظر الناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۷
پاسخ
5
3
زنده باد خردادی ها
پاسخ ها
نظر مینا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۸
واقعا خردادی ها همیشه عالین و عزیز.لایک به همشون*
نظر paniz
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۸
ای ول خردادایاااااا فالم اکثرا راست و خوبههه
مرسسییییی
نظر من
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۰
عاشق یه خردادی شدن واقعا سخته خییییییلی مردن لایک همشون رو****
نظر مريمي
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۷
پاسخ
3
4
مرداد درست بود زنده باد مردادي هاي عزيز
نظر ایمان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۷
پاسخ
2
1
عالی بود
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۷
پاسخ
3
1
زنده باد خرداد و آبان
نظر ضحی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۷
پاسخ
3
3
برای من هیچ وقت خوب در نمیاد چراااااااااااااااااااا ؟
نظر mahvash
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۷
پاسخ
4
6
امروزوراست میگیاحوصله عشقموندارم حالم ازش بهم می خوره ارزش نداره
نظر ساره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۸
پاسخ
1
12
امروز تا حدی درست بود روزهام خیلی بد میگذره دلخوشیمونم شد این فالا بیام ببینیم شاید حداقل توفال یه خبر خوش ببینیم انرژی بگیریم هیییییییییییی..........
نظر عاطفه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۸
پاسخ
5
1
به نظر من که فقط فالای شما درست درمیاد اکثرا.هرکسی هم بدش میاد نخونه خب الکی ژست میاید
نظر الناز بي
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۸
پاسخ
1
1
سلام چراهرروزواسه ارديبهشتيا خوب درميادهرروزعاشق ميشن بايكي اشناميشن چرامنه اباني تنهام چرامخاطب ارديبهشتيم برنميگرده پيشم
نظر نرگس
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۸
پاسخ
1
1
سلام..خیلی خوبه...به قول خودتون باید اعتقاد داشت منم اعتقاد دارم بیشتریا رو درس گفته...فروردین
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۹
پاسخ
1
1
سلام . اصلا برام واقعیت نداشت .
نظر مونا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۹
پاسخ
1
1
چه جالب من فکرم واقعامشغوله بین یه دوراهی خفن گیرکردم خودم موندنم چیکارکنم نمیتونم حتی مشورت کنم.
نظر نسیم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۹
پاسخ
1
1
من اذر ماهی هستم? لطفا اون یک نفر را پیدا کنید
نظر بی نام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۹
پاسخ
2
1
قبلا خیلی بهتر بود جوری که هر روز مشتاق بودم فالمو بخونم اما الان مدتیه اصلا درست در نمیاد...
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۰
پاسخ
1
1
اسفندیای غیور دوستتون دارم
نظر mahvash
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۰
پاسخ
1
7
اخه چراتوفال بایدعشقشوببینم چراخودش بهم نمیگه
نظر ساحل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۰
پاسخ
1
1
با خوندنش یه کم سردرگم شدم :/
نظر مرضیه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۰
پاسخ
0
4
برای فروردین درست بود مرسی
نظر ghazal
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۰
پاسخ
1
1
خیلی مسخره بودهمش چرت بود
نظر بی نام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۱
پاسخ
3
1
لطفاً در مورد همه ماها یه چیز مشترک ننویسید
پاسخ ها
نظر mahvash
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۱
مثلامن فروردینم هرچی درموردش هست توشهریورم هست چون که بهم وابسته ایم
نظر بی نام
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۱
ببخشید چند تا بی نام داریم؟ این نظر آخریه من نبودما ...
نظر mahvash
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۱
پاسخ
1
6
چی میگی باااااااااااااااااااااوکدوم عشق حالم بهم می خوره ازهرچی عشقه
نظر زهرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۱
پاسخ
1
2
مثل همیشه عالی بود . مرسی
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۱
پاسخ
1
2
حالم بهم خورد .مسخرس
نظر ندا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۲
پاسخ
1
1
برا من همش چیزای خوب رو میگه اما رخ نمیده!!!
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۲
امروز برای من درست نبود
نظر mahvash
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۲
پاسخ
1
5
جی میشدیه بارم که شده غرورشوفدام کنه دنیاکه به اخرنمی رسه فالتونم واقعیت نداره هیچ کمکی نمیکنه
نظر اذر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۲
پاسخ
1
1
برای من درست نبود
نظر مهربان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۲
پاسخ
1
1
عالی بود. زنده باد مهری ها هورااااااااااااااااااااااا
نظر دلنیا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۲
پاسخ
1
3
این هم شد فال همش ضد حال بود
نظر دلنیا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۲
پاسخ
1
1
یه ذره هم مهر ماهی ها رو دریابید چرا فال ما همیشه چپرچلاق اخه.یه ذره امید توش نیس
نظر یاس
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۳
پاسخ
1
1
این روزا دیگه همش اشتباه میاید چه خبره مدیر سایت عوض شده؟!!!!!!!!!
واس من که شهریور هستم اصلا درست نیست.
نظر لیدا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۳
پاسخ
1
1
خیییییییییییلی مزخرفه
نظر دولت سرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۳
پاسخ
1
1
فال اسفند ماه هیچوقت درست نیست .
نظر بی نام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۳
پاسخ
1
1
امروز خیلی خوب بود... هورررررررررررررررا
نظر mahvash
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۳
پاسخ
1
5
ازمن می خوای که بهش بگم دوسش دارم بروباباااااااااااااااااااااااااااااااهیچوقت غرورموواسه یه پسرزیرپام نمیزارم
پاسخ ها
نظر آهو
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۴
میشه غرورو زیر پا گذاشت ولی نه برا هر پسری.
نظر mahvash
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۴
عزیزم ارزششونداره اگرم ازعشقش بمیرم حتی صدتافالم بگن بهش نمیگم خودش بیادبهم بگه
نظر نازی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۵
افرین هیجوقت پیش پسرغرورتونشکن ارزششوندارن
نظر سوپرمن
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۳
پاسخ
1
1
من اصلآ به این مزخرفات اعتقادی ندارم فقط جنبه سرگرمی داره
نظر نيايش
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۴
پاسخ
1
1
ابان هميشه بد در مياد :-(
پاسخ ها
نظر محمد امین
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۴
نه بابا اینا همش خرافات
نظر الناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۴
پاسخ
1
1
زنده باد خردادی های گل
نظر نگین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۵
پاسخ
1
1
فالش خییییلی درسته واس منکه همیشه درست بوده انقدب این فال اعتقاد دارم ک هرروز فالمو میخونم بعد کارامو شروع میکنم.مرسی
نظر مونا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۵
پاسخ
1
3
اینا همشون فاله واقعیت که نیست نباید بزارین این فالا به زندگیتون صدمه بزنه اینا فقط برایه دلخوشیه پس لازم نیست هی بگین همش دروغه
نظر زهره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۵
پاسخ
1
5
برام دعا کنید.....زندگیم قفل شده ....تنهایی ...کاش فقط دردم همین بود.......................................خدایا کم اوردم .....
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۷
خدانکنه عزیزم!!!!!!!خودم واست دعا میکنم!
نظر mahvash
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۰
کی برای خودم دعامیکنه داغونم به خداااااااااااااااااااا ............اخه چرااااااااااااااااااااا تنهاشدم تواین دیارغربت
نظر amirhossein
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۵
پاسخ
1
2
چرت و پرت فقط همین
نظر محدثه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۵
پاسخ
1
2
اینا ههمش دروغه
نظر محدثه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۶
پاسخ
1
1
میخونم فالمو با موقعیت امروزم وفق داره ولی اتفاق نمیوفته اصن هیچکدومش ک همش دروغه ایا
نظر حسین نایبی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۶
پاسخ
1
1
زده باد هر چه متولدین بهمن ماه
نظر سپیده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۶
پاسخ
1
1
ممنون
نظر علیرضا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۷
پاسخ
2
4
بزنیدکف قشنگ رو به افتخار هرچی فروردینیه
هههههووووووووورررررررررررااااااااااا
پاسخ ها
نظر mahvash
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۸
لاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایک فروردین
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۷
پاسخ
1
1
من اباني هستم فالتون نسبت به من واقعيته
نظر طناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۸
پاسخ
1
3
خیلی چرت بود اصلا درست درنمیاد کو عشق پیداش کنید بفرستیدمنتظرم حتماااااااااااااااااااااااااااااااااااا
نظر ساحل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۸
پاسخ
1
2
عالى بود
نظر aram
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۹
پاسخ
2
4
لاییییککککک همه فروردینیای امیدوارو مستقل
پاسخ ها
نظر mahvash
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۰
فروردین وعشقه
نظر محدثه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۹
پاسخ
1
2
بیخیال فال مردادیا رو عشق است
نظر ارمبا مشایخی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۰
پاسخ
1
1
خیلی خوبه مرسی
نظر Behnaz
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۱
پاسخ
1
1
جمع کنید بابا.. عشق کجا بود؟؟؟ عشقتان مشقتان کلا فالتون رو اعصاب بود اصلا حال نکردم باهاش. اعصابمم خراب کردید
نظر نگار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۱
پاسخ
1
1
بروبابا کدوم عشق همچی خیلی وقته تموم شده
نظر suzy
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۲
پاسخ
1
1
آقا من خردایم تا حالا هیچ کدوم از اون مسائل های عشقی مشقی اتفاق نیفتا ده چه برسه کنارش باشم ....والله به خدا ...
نظر ماهو
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۲
پاسخ
2
1
فال دیروز (6/11) و امروز شما بسیار عالی بود.
ممنون
نظر pari
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۲
پاسخ
1
2
واسه منودوستم همیشه درست بوده(مرداد-دی) عالیه ممنون :)
نظر ali
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۲
پاسخ
2
1
aaali bood.mesle hamishe.
نظر الناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۲
پاسخ
1
1
چرت بود واقعا
نظر نگار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۲
پاسخ
3
3
من امسال کنکوری بودم بعداز کنکور فال گرفتم ونتیجه خیلی بدبود وتاروزاعلام نتایج فقط گریه میکردم اماجواب اومدو رتبه ی 75درکشورودانشگاه علوم پزشکی تهران نصیبم شد .ازاون روز به بعد دیگه اعتقادندارم
پاسخ ها
نظر معما
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۳
مگه نتیجه انتخاب رشته اومده که شما تهران قبول شدی!!!!!
مجبوری مگه کامنت بذاری
نظر زیبا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۳
پاسخ
1
3
واقعا چرته
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۴
پاسخ
1
1
من فکر میکنم سرکاریه اما با تموم سرکاری بودنش برای منو عشقمو درست میگه
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
پاسخ
1
0
بد نبود خوبم هم نبود
نظر فاطمه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
پاسخ
1
0
خدایی بعضی روزا درست در میاد.از حق نگذریم ها.
نظر شکوفه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
پاسخ
1
0
salam man farvardiniyam nazaratuno dustdashtam
نظر roza
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
پاسخ
1
0
مال اسفند كه درست بود .ممنون
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
پاسخ
1
0
راستی شرمنده انگار 2 تا مهشید داریم من اون یکی نیستما!!!!
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۶
پاسخ
1
0
چرا امروز فال تموم ماهها عین همه؟؟!!!!
همه ناامیدن توی کار و عشق مشکل پیدا میکنن !!!!!!!!
نظر باران
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۶
پاسخ
1
1
واقعا اکثر اوقات راسته خیلی بهش اعتقاد پیدا کردم طوری که صبحا بیدار میشم و طبق این فال کار هامو برنامه ریزی میکنم
من مردادیم اما مال دوستام دی و شهریور و فروردین هم درست بوده
فقط دوست دارم بفهمم چه جوری این فال هارو می فهمن یعنی کی این هارو حدس میزنه؟
نظر ویس
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۶
پاسخ
2
0
خیلی راسته
نظر عسل دختر ابان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۶
پاسخ
1
0
کاملا درسته برای من که همیشه درست بوده
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۶
پاسخ
1
0
واسه من درست بود....
نظر آزاده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۶
پاسخ
1
0
آذر واقعن درست بود ... از این به بعد فال شما رو میخونم....
نظر هانی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۷
پاسخ
1
0
خیلی درسته،واقعا ازتون ممنونم
نظر قاصدک
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۷
پاسخ
1
0
من روز کاریمو با این فال شروع می کنم بنظرم راسته !!!!!!! (چشم حتمأ ای فال عزیز :-) )
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۷
پاسخ
2
0
خوب بود
نظر جعفر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۷
پاسخ
1
1
هر روز بی حالو حوصله هستم امروز که خوبم فالم میگه امروز شما در محل کار مرخصی بگیرین و برین خونه استراحت خخخخ
نظر متین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۸
پاسخ
1
1
فقط مهرماهیو عشقه ولی چقد مأيوس کننده بود
نظر محسن نایبی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۸
پاسخ
1
0
همش دروغه چه دوست داشتنی چه عشقی
نظر آتو
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۸
پاسخ
1
0
فال امروز خیلی باحاله امروز کامپیوتر و یخچال خونه سوخت و حال روحی و عاطفی خوبی هم ندارم امروز سردرگمم
این فال مووو نمیزنه ایول
نظر لاریســـا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۸
پاسخ
1
0
بــغضی از روزهـــا واقعــا راســت و درســته امــا بعضی وقــتام نه...
در کــل خــوبه دیـــده آدمــو بــآز میکــنه
ممنــــون.
نظر زینب
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۸
پاسخ
1
2
من مدتهاست فال برترین ها رو دنبال می کنم
به نظر من بی نظیر
نظر ماهو
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۹
پاسخ
2
3
سلام
حدود یکماه که منم برترین ها را می خونم. به نظرم حدود 80 درصد فالش با زندگی روزانه من متولد آذر، هماهنگ است.
ممنون از لطف شما.
نظر سوگند
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۹
پاسخ
2
1
من خیلی راضیم از این فال روزانه این سایت واقعا حرف نداشته واسه من . خیلی عالی راهنماییم کرده خیلی خوبه
نظر نینا جوجو
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۹
پاسخ
1
1
عشقه هر چی خردادیه
نظر حمید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۹
پاسخ
1
5
میشه جمع کنید بساط رمالی رو لطفاااااااااا
نظر حدیث
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۹
پاسخ
1
0
س متولد دی ماه هستم فالشون دروغ بود
نظر حدیث
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۹
پاسخ
1
0
س متولد دی ماه هستم فالشون دروغ بود
نظر فائزه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۹
پاسخ
1
2
یاشاسین اردیبهشتیا. ماه نیس که اردوی بهشه...
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۰
پاسخ
1
1
امروز واسه همه ماهها نوشته از هم دور بشن بهتره !!!!
نظر amir
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۲
پاسخ
2
1
سلامیمیکنم به همه ی دخترای ترشیده فال روزانه اصولا کسی زیاد به فال اعتقاد داره که توش دنبال یه فرجی میگرده زیا سخت نگیرین
نظر گیتا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۳
پاسخ
0
0
عالییییییییییییییییییی
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
پاسخ
0
0
بد نیست برای بعضی مواقع که حوصلمون سر میره خوبه
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
پاسخ
0
0
سلام بازم مرسی.
نظر بی نام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
پاسخ
0
0
امروز درست بود ...
نظر پری
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۵
پاسخ
0
0
سلام خوبی؟چرا همیشه تیر و اسفند باهم تو فالشون همخونی دارن؟چرا؟
نظر متین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۵
پاسخ
0
0
اقا امیر ما دنبال فرجیم شما دنبال چی هستی؟
نظر احمدسیاحی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۵
پاسخ
0
0
خوبه
نظر MOSLEM
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۶
پاسخ
0
0
فال همیشه دروغ من 3سال می اییم عاشق می شی چه عشقی با حرف درورغ دل داری ندهید
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۶
پاسخ
0
0
سلام من الان 2/3ساله هر شب فالتونو میخونم اکثر روزا عالیه ولی بعضی روزا اون فال فرداش اتفاق میفته نه اون روزی که فال گفته!!!!
نظر الهام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۷
پاسخ
0
0
نميدونم چرا فالم اونچيزي ك ميخام نميشه
نظر حسین نایبی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۷
پاسخ
0
0
بببببببببببببببببببببببببببببد بود
نظر خاطره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۷
پاسخ
0
0
همش در مورد کار و ازدواجه
نظر آبان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۸
پاسخ
0
0
من دارم هر روز فالم میخونم به امید روزی که درست از اب دربیاد نمیدونم این چه اصراری من دارم خخخخخخ
نظر ندا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۸
پاسخ
0
0
این چه فال الکیه همش میگه یه فردتازه یه عشق تازه خواهی داشت بابایارو متاهله گمراهش میکنی بااین فالت.
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۹
پاسخ
0
0
فال امروزاصلاخوب نبود.
نظر ندا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۹
پاسخ
0
0
فالتون اصلاخوب نیست جمعش کنید این مسخره بازی رو.هر روز فردجدید عشق جدید.
نظر sarvinpendar
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۹
پاسخ
0
0
خوشم اومدخيلى خوبه
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۳۰
پاسخ
0
0
میدونین آدم و حوا متولد چه ماههایی بودن؟؟؟
خرداد و آبان :)
زنده بااااااااااااااااااااااد :)
نظر حسین نایبی30
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۳۰
پاسخ
0
0
فالتون اصلاخوب نیست جمعش کنید این مسخره بازی رو.هر روز فردجدید عشق جدید
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: