کد خبر: ۲۰۹۱۵
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۱
تعداد بازدید: ۳۴۱۴۶۰۴۸
تعداد نظرات: ۳۴ نظر
فال روزانه اختصاصی برترین ها
فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه سه شنبه 11 خرداد 1395

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 11 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! در چنین روز فوق العاده ای، یک فرصت شغلی بلند مدت برایتان فراهم می شود که بهتر است آن را از دست ندهید. این قرارداد شاید در ابتدا سود آنچنانی به شما نرساند، اما با کمی صبر می بینید که چگونه زندگی تان را از این رو به آن رو خواهد کرد. این پروژه اگر چه در حال حاضر مانند یک جوانه است اما با تلاش شما چون درختی پر از شکوفه خواهد شد. ماه شهریور ماهی است که  اولین نشانه های موفقیت را خواهید دید. فرصت یک مسافرت هم به زودی برایتان فراهم خواهد شد. این سفر مقدمه ای برای اتفاقات خوب زندگی تان، به خصوص در زمینه عاطفی، است.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز از لاک خود بیرون بیایید و به اطراف سرک بکشید. از آنجا امروز اطرافیان تان به شدت احساساتی شده اند، برقراری ارتباط با آنها برایتان سخت شده است. بهتر است در چنین روزی از تکنولوژی دور بمانید و از وسایل ارتباطی مجازی مانند تلفن، پیامک یا تلگرام استفاده نکنید زیرا ممکن است سوتفاهمی ایجاد کند که به هیچ وجه قابل جبران نباشد. اگر حرفی دارید، حضوری آنها را اعلام کنید. به دیگران نیز این اجازه را بدهید که حرف بزنند و با گوش کردن به آنها نشان دهید که برایتان اهمیت دارند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز احساس خستگی می کنید زیرا موضوعی روی مخ تان راه می رود که هیچ راه حلی برای آن نمی یابید. احساس می کنید که از روی پلی در حال گذر هستید در حالی که رودخانه ای خروشان زیر پاهایتان قرار دارد. شما وسوسه می شوید که به داخل رودخانه بپرید اما جسارت لازم را برای این کار ندارید. نگران نباشید. شاید این پل شما را به سرنوشتی که لایقش هستید، ببرد. پس اگر توان ریسک کردن ندارید، سرتان را بالا بگیرید و تنها به پله های پیش رویتان نگاه کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر امروز صبح، زمانی که چشم هایتان را باز کردید و دیدید که غلت زدن در تختخواب را به بلند شدن از آن ترجیح می دهید، نگران نشوید زیرا شما تنها فردی نیستید که این حس را تجربه می کند. گرمای این روزها شما را تنبل کرده است. سعی کنید روز خود را در کنار دوستان و اقوامتان بگذرانید. بر کلامی که به زبان می آورید نیز تمرکز و کنترل بیشتری داشته باشید زیرا یک حرف نابجا ممکن است نتایج بدی را به همراه داشته باشد. از آنجا که امروز هیچ منطقی شما را متقاعد نمی کند، زمان خوبی برای بحث کردن با عشق زندگی تان نیست.

فـال روزانـه - Daily Omen

حس پرنده ای را دارید که در آسمان های در حال پرواز است. شما اوج گرفته اید و در حال تماشا و لذت از مناظر زیر پایتان هستید و این در حالی است که شریک زندگی تان روی زمین انتظار شما را می کشد. اگر چه پرواز لذت بخش است اما یادتان باشد که اگر در این کار زیاده روی کنید، ممکن است از خانه دور شده و راه خود را گم کنید. مدتی است از دوستان خود نیز جدا بوده اید، امروز زمان خوبی برای گذاشتن یک قرار ملاقات و کمی خوش گذراندن با آنهاست.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز آنقدر انرژی های مثبت در خانه شما در جریان است که دوست ندارید آنجا را به هدف انجام دادن کارهایتان در بیرون از خانه، ترک کنید. قدرت بدنی بالا و ذهن آرامتان، شما را برای انجام هر کاری، از جمله کارهای بزرگ، آماده کرده است. از آنجا که احساسات با منطق تان نیز در هماهنگی است، بهترین زمان برای تصمیم گیری های بزرگ می باشد. شما فردی آینده نگر هستید و اهداف بزرگی را دنبال می کنید. اگر موانع زیادی پیش پایتان قرار دارد، نگران نشوید. هر چه قدم جلوتر بگذارید می بینید که همواری و راحتی جاده نیز بیشتر می شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما فرد حواس پرتی هستید اما این خصوصیت شما در چنین روزی مورد استقابل قرار می گیرد، به شرط آنکه در آن زیاده روی نکنید. امروز خودتان را درگیر موضوعی می کنید که اطلاع چندانی از آن ندارید. تعجب نکنید اگر همه چیز برایتان مبهم بود و برای هیچ کدام از سوالات تان پاسخی پیدا نشد. به زودی حقیقت آشکار می شود و شما می توانید بار دیگر تمرکز خود را به دست آورید. اخیرا به عشق زندگی تان قولی داده اید. بهتر است هر چه سریع تر به آن عمل کنید. این کار هم به نفع شما و هم به نفع طرف مقابل تان است.

فـال روزانـه - Daily Omen

وقت آن رسیده که کمی هم به خودتان رسیدگی کنید. امروز زمان استراحت است. یادتان نرود که آرامش درونی مهمترین اولویت زندگی شماست. شاید ندانید چگونه این کار را انجام دهید اما با فکر کردن به این که در حال حاضر کجای زندگی تان هستید، می توانید استرس را از خود دور کنید. مادیات را به کنار بگذارید و تنها روی مسائل عاطفی زندگی تان تمرکز کنید. اگر می خواهید کمی به این کار هیجان دهید، از دوستان تان بخواهید تا با شما در این بحث همراه شوند.

فـال روزانـه - Daily Omen

یافتن جوابی قانع کننده در چنین روزی برایتان ساده نیست. شما تنهایی نمی توانید از پس تمام سوالات تان بر آیید، از آنجا که دیگران هم امروز در عالم خیال خود غرق هستند، بهتر است پرسش و پاسخ را به روزهای آتی موکول کنید. اگر ذهن شما هم تمایل به خیالبافی داشت، به جای این که آن را به زور در واقعیت نگه دارید، رهایش کنید تا به هر جا که دوست دارد سرک کشد. گاهی لازم است مسائل را از زوایای مختلف بررسی کرد. پس اگر دوستی از دست شما ناراحت است، خودتان را جای او بگذارید سپس قضاوت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز روز شماست. افراد زیادی برای مشورت یا گرفتن پیشنهاد نزدتان می آیند. در حین صحبت هایتان احساس می کنید که آنها گارد همیشگی شان را بر زمین گذاشته و نسبت به حرف های شما انعطاف پذیرترند. حتی دیگر اعتقادات شخصی شما را زیر سوال نمی برند. پس با خیال راحت آنچه را که فکر می کنید درست است، به زبان بیاورید. حتی می توانید آنچه مدت هاست توی دلتان می گذرد و از گفتن آن اجتناب می کردید را بیان کنید. دیگران برای شنیدن حرف های شما اشتیاق دارند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز باید تا جایی که می توانید محتاط باشید. قبل از این که پشت فرمان ماشین بنشینید، چرخ های آن را چک کنید. قبل از دوچرخه سواری، کلاه ایمنی خود را به سر کنید و هنگام رد شدن از خیابان به خوبی اطرافتان را بنگرید. یک لحظه بی توجهی می تواند شما را از موفقیت هایی که در چند قدمی تان قرار دارد، دور کند. اگر احساسات شما فوران کرده و قادر به کنترل کردن آنها نیستید، بدانید که شعله های عشق در جان تان در حال شعله ور شدن است.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز گویی از دنده لجبازی بلند شده اید و حرف هیچ کسی را جز خودتان قبول ندارید. این موضوع بر رابطه عاطفی شما نیز تاثیر می گذارد. اگر همچنان دوست دارید که میان خود و شریک زندگی تان دیوار بکشید و خودتان را پشت آن پنهان کنید، باید این را به شما بگوییم که به زودی رابطه تان از هم پاشیده خواهد شد. پس بهتر است کمی به رفتار خود تغییر دهید و انعطاف پذیر تر باشید وگرنه به زودی نه هیچ کسی به حرف های شما گوش و نه برای گفتگو با شما قدم بر خواهد داشت. یکی از کلیدهای موفقیت شما ارتباط با دیگران است، این فرصت را به سادگی از دست ندهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

درست شبیه شطرنج بازی کردن، شما باید برای حرکات بعدی خود نیز نقشه بکشید. در این بازی نباید عجول بود. سعی کنید هدف تان بلند مدت اما حرکات تان سریع و زیرکانه باشد. خودتان را به زمان محدود نکنید. با کمی تمرکز می توانید به هر آنچه در سر دارید، برسید. اخیرا به علت پر خوری یا حتی کم خوری، به بدن خود آسیب رسانده اید. سلامت بدنی شما مهمترین اولویت زندگی تان است که باید بیش از قبل برایش وقت بگذارید. از همین حالا برای تعطیلات آخر هفته خود برنامه ریزی کنید.
بازدید از صفحه اول
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
بانک اطلاعات تجاری برترین ها
 
در انتظار بررسی: ۲۵
انتشار یافته: ۳۴
نظر پرنسس بابام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۶
پاسخ
0
0
ابجی ساناز خیلی ناراحت شدم :(
کاش میشد زندگی باهمتونو ادامه میدادین ! یا همون اول قبل ازدواج درست تصمیم میگرفتی :(
نظر پرنسس بابام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۶
پاسخ
0
0
من کاری ندارم با غرب و شرق من هرچیزی که بدونم درسته رو میپذیرم اما چیزاییو هم که با عقاید مخالف باشه رو نمیپذیرم چون ادم هرچی بهش میگن و که نباید قبول کنه منظور منم همین بود که بعضی از عقایدشونو قبول دارم و کتابای فلسفی دوست دارم و درباره ی عقاید هام تحقیق میکنم اونجوری نیس ک بگم منم اومانیسمم ولی بعضی از عقایدشونو قبول دارم . بعدشم به نظرم کاملا بی ربطه که هرچی ک از غربه غلطه
نظر Mahshid
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۶
پاسخ
0
0
منم نگفتم غرب خوبه یا شرق٬ و چیزی رو به شما تحمیل نکردم ٬٬٬توی حرفام این نکته رو تأکید کردم.
بعد هم هر فرهنگی ویژگی های خوب و ویژگی های بد خودش رو داره هیچ فرهنگی به طور مطلق خوب نی و به طور مطلق هم بد نی... خوب یا بد بودن و درست یا غلط بودن هر فرهنگی نسبیه و مطلق نیست .
من فقط نظر خودم رو راجع به مکاتب گفتم بدون تحمیل چیزی.
شما هم هر آنچه رو که فک میکنی درسته و دوست داری انتخاب کن.آزادیه و حق انتخاب سهم هر انسانیه.تمام همین..
نظر پرنسس بابام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۶
پاسخ
0
0
اتفاقا شما اگ دنبال هنر و فلسفه باشی متوجه میشی که به چه دیدی زندگی رو نگا میکنن خیلی از فیلسوف ها بودن که اینقد راجب به زندگی تحقیق کردن و فکر کردن و به پوچی رسیدن و خودکشی کردن . همین ونسان ونگوگ اینقد سختی کشید و سختی های اطرافو دید و اینقد تلاش کرد فقط در طول عمر تابلوی تاکستان سرخ رو به فروش رسوند و وقتی دید تلاش هاش هیچجوره نتیجه نمیده گوش خودش رو برید . من نمیگم ک درسته ولی میگم عقایدشون و دیدگاهشون بع زندگی اونی نیس ک شما میگی
یه نقاش درد ها و سختی های زندگی رو به تصویر میکشه برای رهایی از غم هاش البته بیشتر توی سبک های مدرن اینطور هستش . ..
نظر سعید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۶
پاسخ
0
0
خانوم پرنسس باباتون میتونم بپرسم شما مال کدوم شهر هستین؟؟
نظر Mahshid
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۶
پاسخ
0
0
عزیزم ...
هنر فقط به نقاشی ختم نمیشه ٬هنر شاخه های زیادی داره ...و شما گویا هنر رو فقط تویه نقاشی میبینید ٬٬٬ همه ی هنرمندان به نیستی و پوچ‌گرایی نرسیدن و اشتباه نکنید همه ی هنرمندان مثل ونگوک فکر نکردند و نمیکنند ...
بعد من سعی در اثبات چیزی و تحمیل چیزی نداشتم هدفم چیزی دیگه ایی بود...
کلا بی خیالش...
شما هر جور دوس دارین و با هر عقاید و تفکر و منشی زندگی کنید و این حق شماست ازادین.
حرف پایانیم امیدوارم موفق باشی.
نظر پرنسس بابام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۷
پاسخ
0
0
من کرج هستم اگ میشه دیگ سولات شخصی نپرسین چون دوست ندارم همه اطلاعات شخصیمو بدم یهو دیدی چارتا فامیل پیدا کردیم خخخخ
نظر سعید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۷
پاسخ
0
0
خخخخخخ
نظر sepid
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۷
پاسخ
0
0
فال من خیلی خنده دارو درست بود
تشکرررر یکم عاشقانش کنید فقط دلم خوش باشه
نظر Mahshid
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۸
پاسخ
0
0
...Thank God
نظر ساناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۸
پاسخ
0
0
ممنون پرنسس بابا مال کرج هستی فریدونم مال کرج هس دوسش دارم اما اون نمیخاد امروز قرار بریم
محضر خیلییییییییی سخته خدایا واااای بدون فریدون نمیتونم حالا میبینم چقد دوسش دارم چی بگم بچه ها حواستونو تو انتخاب همسر جمع کنید دوس داریم همو اما.......... خیلی درد داره بعد 2 ماه ازدواج جدایی
بدون نام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۸
پاسخ
0
0
بهمن کاملا برعکس بود اصلا با انرژی شروع نشد با بحث و دعوا شروع شد روابط اجتماعی خوب نبود رابطه عاطفی هم فقط دچار تغییر و تحول نشده کلا نابود شده اخه اینا چیه می نویسید -_-
نظر فائزه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۸
پاسخ
0
0
اخه چرا اینقده فالم درسته؟؟نباید امروز این میشد ولی شد...
نظر سعید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۸
پاسخ
0
0
مزخرف ترین روز عمرم بود کدوم روز خوب!! عح! هیچ کسم منو به جایی دعوت نکرد! این چرتوپرتا چیه براخرداد نوشتین ....عح عح عح
نظر سعیده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۸
پاسخ
0
0
از اتاق فرمان اشاره میکنم امشب تولدمه ..........هوررررررراااااااا......جیغغغغغ و دستتتتت صدا دستها کمه .......ماشالا به خردادیا
بدون نام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۸
پاسخ
0
0
بدترین روز دنیا امروز برای دی ماهیا
نظر ساناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
سلام به همه.سعیده جون تولدت مبارک انشاالله که همیشه شاد و سالم باشید بهترینارو واست ارزو میکنم
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
سلام فال منم مزخرف بود حداقل توفال الکی بگین امروزیامیرن سرکار یا یه پول گیرتون میاد
نظر سعیده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
مرسی ساناز جان ممنون ،بخدا این مدت هیچی نمیگفتم برا مشکلت چون واقعا اصلا هیچی دراین باره نمیدونستم ان شا الله هرچی خیرهمون پیش میاد
نظر علی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
فال من همیشه درس در میاد اسفندی هستم
مرسی از سایت خوبتون
نظر ساناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
این حرفا چیه سعیده جون ممنونم شما یه دوست خوب هستین جدا شدم دیگه خیلی سخته اما کنار اومدم حتما خدا اینجوری خواسته چی بگم
نظر ساناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
این داداش سعید من کجاس ؟؟؟؟؟؟
نظر سعید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
هستم بخدا آبجی اینا درج نمیکنن...خعلی مبارک باشه سعیده خانوم امیدوارم زندگیتون سرشار از لبخند خداباشه ان شاءالله....
نظر خاطره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
اح با این فالای مسخرتون؛حداقل نظرامو بذارین؛نکنین اینکارارو بابا
نظر Mahshid
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
منم اسفندیم ٬ته تغاری ماها و ته تغاری دل خدا جووونم!!!
منم کلا به فال اعتقادی ندارم ولی واسه سرگرمی همیشه میخونم فال اسفند ماه رو ٬ و همیشه واسم خوبه و به واقعیت نزدیکه و درسته . شوخی شوخی فالام درستن با این که اعتقادی ندارم.
میخواستم بگم مرسی .
نظر سعیده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
ممنون آقا سعید لطف دارین
نظر خاطره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۰
پاسخ
0
0
سعیده جوووون تفلدت مبالک عسیسم. 
نظر لیلا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
United Arab Emirates
|
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۰
پاسخ
0
0
سلام خسته نباشید راست میگی انقدر خوبی کردم سوارم شدند واگر نکنم تو بیخ هم میشم
نظر سعیده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۰
پاسخ
0
0
خاطره جونم مرسی عزیزم تولد خودتم مبارک خخخخ
نظر sheida
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۰
پاسخ
0
0
سلام.سعیده خانوم تولدت مبارک البته ببخشید دو روزم گذشته ولی هنوز دور نشده،ایشالا که ب همه آرزوهات برسی...
نظر سعیده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۰
پاسخ
0
0
مرسی شیدا جان عسیسم همین که به یادم بودی عالیه
نظر خاطره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۰
پاسخ
0
0
....خخخخ سعیده جونم تفلدم گذشته جالب اینه که یروزیه که ایقد همه درگیرن یادشون میره......ملسی.
نظر حمید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۰
پاسخ
0
0
سلام
اینا فالها منبعش از کجاس؟
نظر پرنسس بابام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۰
پاسخ
0
0
چرا نظرامو. نمیزارین ؟؟؟؟ •﹏•
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: