کد خبر: ۲۰۹۱۵
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۶
تعداد بازدید: ۳۳۳۸۵۸۲۵
تعداد نظرات: ۲۳ نظر
فال روزانه اختصاصی برترین ها
فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه پنج شنبه 16 اردیبهشت 1395

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 16 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال بالاخره به این نتیجه خواهید رسید که به راه های تازه ای برای رسیدن به راحتی و آرامش نیاز دارید تا بتوانید با زندگی شلوغ و دنیای پرهیاهوی اطرافتان کنار بیایید. در چند ماه آینده فرصت های زیادی برای لذت بردن از زندگیتان خواهید داشت، سعی کنید از این لحظات ارزشمند نهایت استفاده را ببرید. وقتی حالتان خوب باشد در محل کارتان نیز عملکرد بهتری خواهید داشت و طبعا در نتیجه موفقیت بیشتری کسب خواهید کرد، این مسئله به ویژه در تیر و مرداد از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود. معامله هایی که الان می کنید تا اواخر شهریور ماه به ثمر خواهند نشست، پس پاییز امسال خودتان را برای پول و ثروت آماده کنید. کسی که حتی فکرش را هم نمی کنید پیش از فرا رسیدن زمستان از شما تقاضا خواهد کرد که به او فرصتی بدهید تا علاقه اش را به شما نشان دهد، زیاد به او سخت نگیرید!

فـال روزانـه - Daily Omen

شاید خودتان حتی متوجه این موضوع نباشید که امروز رفتارتان تا چه حد بی ملاحظه است و بدون فکر کردن دست به عمل می زنید. شما ممکن است با این رفتارهایتان ناخواسته پا روی دم کسی بگذارید و با بی احتیاطی و بی فکریتان برای خود دردسر درست کنید. قبل از نشان دادن واکنش های ناگهانی همه چیز را در ذهنتان بررسی کنید و گزینه هایتان را بسنجید. امروز یکی از دوستانتان احساس ناراحتی و افسردگی می کند و بهترین راه برای درآوردن او از این حالت انجام فعالیت های اجتماعی است که خود شما هم به آن نیاز دارید و برای هردوی شما مفید است. با دوستانتان قرار بگذارید و یا با هم به سینما، کنسرت یا تئاتر بروید.

فـال روزانـه - Daily Omen

توجه به خواسته های بیان نشده یا حتی سرکوب شده تان ایده خیلی خوبی است، ولی به شرط آن که بتوانید آنچه فقط برایتان جذاب است و آنچه برای رسیدن به احساس شادی و خوشبختی برایتان ضروری است را از هم تشخیص بدهید. آماده کردن لیست هایی جداگانه از نیازهای واقعی و خواسته هایتان به شما کمک می کند اهدافتان را اولویت بندی کنید. امروز در محل کارتان سرتان خیلی شلوغ خواهد بود و کارهای زیادی برای انجام دادن خواهید داشت که به تمرکز و توجه شما نیاز دارند، این حالت چند روزی ادامه خواهد داشت و شما باید مواظب باشید موجب افسردگیتان نشود. از تعطیلات آخر هفته استفاده کرده و تا می توانید تفریح و استراحت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

نشنیده گرفتن حرف هایی که از اطرافیانتان می شنوید حتی اگر مسلما حرف هایی بیهوده به نظر برسند هم برای شما کاری دشوار خواهد بود و بی آن که به این موضوع فکر کنید با آنها وارد بحث شده و اولین چیزی که به ذهنتان می آید را به زبان خواهید آورد. اگر بتوانید در ساعات اولیه روز این حالت خود را کنترل کنید تا بعدازظهر اوضاع خیلی آرامتر خواهد شد و مهار احساساتتان نیز برایتان راحتتر خواهد شد. کارهایی که می دانید باید انجام دهید را به خاطر کارهای بی اهمیت و بی دلیل به تاخیر نیندازید. مدت هاست که در خیال رفتن به سفر هستید و هر بار نقشه هایتان با شکست مواجه می شوند، ولی این بار انگار رویایتان دارد بالاخره به واقعیت می پیوندد.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر جنبه قدرتمند و آرام وجودتان را نشان بدهید هیچ کس متوجه این که چقدر احساس سرگردانی و گمگشتگی می کنید نخواهد شد. افکارتان مدام در سرتان می چرخند و درک آنچه در اطرافتان می گذرد را برای شما دشوار می کنند. عکس العمل طبیعی شما این است که این حالت خود را از دیگران مخفی کنید، ولی حرف زدن در مورد ترس ها و نگرانی هایتان با فردی که مورد اعتمادتان است به آرام شدن شما و رفع استرس و فشار عصبیتان کمک خواهد کرد. امروز روز خوبی برای پرداختن به مسائل مادی، معامله، باز کردن حساب و یا هر کار دیگری که با پول سر و کار دارد نیست، بهتر است چند روزی دست نگه دارید تا اوضاع آرامتر شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز تمام انرژی خود را برای به اتمام رساندن پروژه ای که آغاز کرده بودید به کار می گیرید و هر کاری که از دستتان بر می آید را انجم می دهید، ولی این طور که به نظر می رسد این کار از آنچه انتظار داشته اید بیشتر طول خواهد کشید. شاید احساس کنید که دیگران مقصر این وضعیت هستند و بخواهید آنها را مورد سرزنش قرار دهید، ولی به احتمال خیلی زیاد موانعی که در سر راهتان قرار گرفته اند نتیجه کارها و اشتباهات خودتان هستند. دست از عجله بردارید و هر کاری که برای حل این مشکلات از دستتان بر می آید را انجام دهید. یکی از اعضای خانواده تان با شما رفتار سردی دارد و نگران این هستید که مبادا کاری کرده باشید که مایه ناراحتی او شده است، به احتمال زیاد اینطور نیست، سعی کنید با او حرف بزنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما ترجیح می دهید به جای این که بی دلیل نگران چیزهایی باشید که می خواهید به دست بیاورید، از استرس و فشار عصبی دوری کنید. در ابتدای روز کارهای مهمتر و اضطراریتان را انجام دهید، زیرا ممکن است در ساعات بعدازظهر انگیزه تان کمتر شود. شاید معتقد باشید که حفظ وضعیت فعلی منطقی ترین کار ممکن است، ولی در واقع با این کار شما دارید تنها ترستان از تغییر را توجیه می کنید. کمی انعطاف پذیری در نگرشتان ممکن است غافلگیری خوشایندی را برایتان به همراه داشته باشد. سعی نکنید به زور رابطه ای را که به تازگی شروع کرده اید پیش ببرید، آنچه لازم است را انجام داده و صبر کنید تا هر چیزی به وقتش انجام شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز خیلی سریع نارضایتی خود را بروز می دهید و این می تواند مانع موفقیت شما در کارهایی شود که خیلی راحت می توانید از پس آنها بربیایید، بهتر است سعی کنید کمی جلوی دهانتان را بگیرید. شاید تصمیم بگیرید که بخش عمده روزتان را صرف پروژه ای بکنید که به فعالیت ذهنی بسیاری نیاز دارد و به همین خاطر حتما باید زمانی را برای استراحت و ریلکس کردن کنار بگذارید. برنامه هایی که برای وقت گذراندن با دوست نزدیکتان و یا کسی که دوستش دارید چیده بودید ممکن است طبق آنچه انتظارش را داشته اید پیش نروند. این مسئله به احتمال زیاد از طر مقابلتان و به دلیل بی حوصلگی اش ریشه می گیرد. سعی کنید حال و هوای او را با یک برنامه شاد مثل تماشای یک فیلم کمدی عوض کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روش هایی که در گذشته برای مشکلاتتان مورد استفاده قرار داده اید و نتیجه بخش هم بوده اند ممکن است در حال حاضر نتیجه معکوس بدهند، به جای این که وقت خودتان را با این کار تلف کنید بهتر است سعی کنید از روش های تازه تری بهره بگیرید تا به نتایج بهتری برسید. شما امروز خودتان حال و حوصله درست و حسابی ندارید و ناگهان یک مهمان ناراحت و غمگین هم ممکن است از راه برسد که باید سعی کنید حال و هوایش را عوض کنید. بهترین روش برای این کار این است که او را بیرون ببرید و با هم به یک رستوران فست فود رفته و شام بخورید یا به تماشای یک فیلم یا نمایش بروید. این کار هم حال شما را بهتر خواهد کرد هم دوستتان را!

فـال روزانـه - Daily Omen

به نظر می رسد که یک دنیا کار برای انجام دادن دارید و وقتتان هم دارد به سر می رسد، بهتر است به جای بازیگوشی کردن و از این شاخه به آن شاخه پریدن به فکر روبراه کردن کارها با یک برنامه جدید و موثر باشید. البته حواستان باشد که لازم نیست همه جزئیات را در نظر بگیرید زیرا این کار باعث از دست رفتن وقتتان خواهد شد. طی عملی کردن برنامه هایتان فرصت کافی برای پرداختن به جزئیات آنها نیز خواهید داشت. شاید خبرهای ناراحت کننده ای به شما برسد، ولی نباید بلافاصله ناراحت شوید، به احتمال زیاد اوضاع به آن بدی که به نظر می رسد نیست. قبل از این که خودتان را با فکر و خیال دیوانه کنید بهتر است یک بار دیگر همه وقایع را از نظر بگذرانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر به فکر برداشتن قدم هایی سازنده برای آینده تان هستید کمی دست نگه دارید، الان زمان خوبی برای عجله کردن نیست. وقتش که برسد خودتان احساس خواهید کرد که باید دست به حرکت بزنید، فعلا فقط باید خودتان را از لحاظ فکری آماده کنید. امروز انگار دارید مورد آزمایش قرار می گیرید و به همین دلیل هم باید حوزه دیدتان را به اهدافتان محدود کرده و تنها روی رسیدن به آنها متمرکز شوید. پیشرفت خود را مورد بررسی قرار داده و هرگاه دیدید به هر دلیلی از مسیر درست منحرف شده اید به راه صحیح بازگردید. جاه طلبی در حال حاضر بهترین دوست شماست و بهتر از هر کسی به شما و پیشرفتتان کمک خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

برقراری رابطه مجدد با افرادی که در گذشته با آنها در ارتباط بوده اید، در زمان حال خاطرات خوشی را برای شما خواهد ساخت. با این حال ممکن است این کار بی آن که نتیجه مهمی روی زندگیتان داشته باشد، وقتی که می توانید برای رسیدن به اهداف مهمتان صرف کنید را هدر دهد. بهتر است از ابتدای روز کارهای غیر ضروری را از برنامه تان حذف کنید تا بتوانید به موقع به کارهای مهمی که برای انجام دادن دارید برسید، در غیر این صورت کنترل امور پیش از آن که خودتان هم بفهمید از دستتان خارج خواهد شد. هرچقدر حواس پرتی کمتری داشته باشید رسیدن به رضایت فردی و موفقیت حرفه ای که به دنبالش هستید برایتان راحتتر خواهد بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شور و انرژی زیادی برای پیش بردن یک فعالیت گروهی در خود احساس می کنید. ولی این اشتیاق شما برای شروع کردن تا به حدی زیاد است که ممکن است باعث شود بخواهید سر خود دست به کارهایی بزنید که شاید سایر افراد گروه با آنها موافق نباشند. این که بتوانید کاری انجام دهید که به اعتبار شما بیفزاید خیلی خوب و تلاش هایتان قابل تحسین است، با این حال باید احتیاط کنید که مبادا آنقدر به فکر عملکرد خودتان و نمایش توانایی هایتان شوید که دیگران و قابلیت هایشان را فراموش کنید. بی آن که دلیل آن را بدانید یک چیزی باعث ناراحتی و افسردگیتان شده است، همه افکارتان را روی کاغذ پیاد کنید، شاید فایده داشته باشد!
بازدید از صفحه اول
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
بانک اطلاعات تجاری برترین ها
 
در انتظار بررسی: ۲۲
انتشار یافته: ۲۳
نظر ساناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۳
پاسخ
0
0
فال امروز تقریبا درست بود. سعیده جون کجایی؟ خوبین؟
نظر الهام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۳
پاسخ
1
0
سلام و خداقوت... تا امروزکه چندروز بیش نیست که فال روزانه میخونم... اما جالبه...ممنون. دی ماهیارو عشق است... مغرور... جذاب... تودار...قابل اعتماد
بدون نام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۳
پاسخ
2
0
پر چم دی ماهی همیشه بالاست مغرور جذاب مالک همسر جاه طلب بزن لایکو الهام خانم
بدون نام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۳
پاسخ
3
0
پر چم دی ماهی همیشه بالاست مغرور جذاب مالک همسر جاه طلب بزن لایکو الهام خانم
نظر sheida
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۳
پاسخ
0
0
سلام ب همه.ی اتفاقی پیش اومده نمیدونم چیکار کنم توروخدا برام دعا کنید که هرچه ب صلاحه پیش بیفته واسم.
نظر Mahshid
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۳
پاسخ
0
1
آسمان جان زدین به هدف ...
منم اسفندیم ٬ما اسفندیا که ته تغاری هستیم!!!
مگه نه !!!آره دیگه....please big like
نظر سعید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۳
پاسخ
0
0
شیداخانوم توکلتُ علی الله.........
نظر sepid
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۳
پاسخ
0
0
سلام مثل همیشه بی مزه بود چرا دوتا سپیده هست :(
من امسال کنکوریم برام دعا کنید مشهد قبول شم هر دانشگاهی شد فرق نمیکنه :((( خیلی داغونم بچها اتفاقاتی ک برام گذشته پیش اومده واشتباهاتی ک کرده بودمو خیلی وقته ک میگذره اصلا یادم نمیومد ازش الان همشون میاد تو ذهنم موقع درس خوندن خیلی دارم اذیت میشم :(((
نظر سعید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۳
پاسخ
1
0
متولدین سایرماه هاتوجه کنیدلطفا...!خردادی ها در ظاهر جذابن اما درباطن .....خییییلی جذاب ترازاون چیزی هستن که درظاهر دیدین! خخخخخ.آره بابا اینجوریاس! اونایی که خردادین دستا بالا.....فال امروزم عالیه!
نظر سعیده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۳
پاسخ
0
0
ممنون ساناز جان من خوبم شما چطورین؟؟؟؟وای تو رو خدا دعاکنید بیام مشهد خعلی به کمک امام رضا نیاز دارم ........فال امروز خعلی بهم ککمک کرد مرسی
نظر sepid
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۴
پاسخ
0
0
وایی بلاخره درست دراومد
بدون نام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۴
پاسخ
0
0
بازم مثل همیشه فال دی ماه عالییییییییی آبان ماه که گفتن نداره
بدون نام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۴
پاسخ
0
0
ممنون من مرداد ماهیم
نظر Mahshid
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۴
پاسخ
0
0
ولی به نظر من باید با خودت همیشه اینو بگی که :گذشته رفته و نمیتونی برگردی عقب درستش کنی پس بسپرش به دست باد نه خاطر ه ها ٬اخه خاطره ها بازم توی ذهن آدم تکرار میشه ولی باد نه دیگه میره که میره!!!
بعد هم شما الان تو مرحله ی حساسی از سرنوشتتون هستین باید به آیندت که کنکور اهمیت بدی نه به گذشته ای که هرگز بر نمیگرده ولی آیندت داره میادش پس بچسب به آیندت...
ایشالا که کنکور هم موفق میشی ...!
نظر Mahshid
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۴
پاسخ
0
0
Sepid جان اینو واسه شما گفتم.
نظر خاطره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۵
پاسخ
0
0
....چقد تعریف ؛فال فروردینتون اصن تعریفی نداره نوشتن ننوشتنش فرقی نداره‏!‏‏!‏‏!‏
نظر محمد رضا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۵
پاسخ
0
0
امروز اصلا درست نبود دی ماه ممنون
نظر sheida
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۵
پاسخ
0
0
ممنونم آقا سعید.
نظر سعید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۵
پاسخ
0
0
خییییییلی روز سختی بود! ولی خوب بود! آبجی ساناز من جوابتونو دادم درج نشد! خواهرگلم که کنکور داری دقت کن!انسان به هرچیزی که بخاد فکرکنه فکرمیکنه تو خودت بایدمراقب ذهنت باشی که منحرف نشه!کنکورو براخودت بزرگش نکن فقط تلاشتو بکن.ضمنا آینده وخوشبختیت که به کنکور نیس پس بااسترس درس نخون!
نظر سعیده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۵
پاسخ
0
0
خرداد درست بود مرسی
نظر Darya
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۵
پاسخ
0
0
جالب بود
نظر نادیا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
United States
|
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۶
پاسخ
0
0
اسفندچندروزه خیلی بره همش مزخرفه
نظر زهرا خانم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۶
پاسخ
0
0
سلام بد نبوووود ای خوب بود با تشکر ی مردادی مهربون
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: