کد خبر: ۲۰۹۱۵
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۶
تعداد بازدید: ۳۳۹۹۸۹۹۵
تعداد نظرات: ۱۹ نظر
فال روزانه اختصاصی برترین ها
فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه پنج شنبه 6 خرداد 1395

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 6 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال عشق در طالع شما قرار گرفته است، ولی به نظر می رسد که حداقل در ابتدای این سال از زندگیتان پیشرفت مالی چندانی نداشته باشید و اوضاع تا مدتی مثل قبل ادامه پیدا کند. ذهن خودتان را درگیر این مسائل نکنید و از فرصت هایی که نزدیک به روز تولدتان برای شروع یک رابطه عاطفی فوق العاده برایتان پیش می آیند نهایت استفاده را ببرید. تا اواخر تیر ماه این رابطه عمق و شدت بیشتری پیدا خواهد کرد و برای شما بسیار ارزشمند خواهد شد. در همین حین مواظب باشید فرصت های هر چند کوچکی که برای پیشرفت وضعیت مادیتان به وجود می آیند را ازدست ندهید. شاید اوضاع مالیتان تا شهریور ماه بهبود چندانی پیدا نکند، ولی به هیچ عنوان نباید دلسرد شوید. رابطه عاطفیتان آنقدر لذت بخش خواهد بود که تا آخر تابستان ذهنتان را به خود مشغول کند و نگذارد از مشکلات مالیتان رنج ببرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما با اشتیاق تمام آماده اید تا به سرعت برق و باد و حتی بی آن که صبر کنید تا چراغ قرمز روبرویتان سبز شود به سوی آینده تان پیش بروید. با این حال این همه انگیزه و اشتیاق شما برای این که همه چیز دقیقا همان طوری که شما می خواهید پیش برود کافی نیست. چالش اصلی شما این است که قوانین مسیری که در آن قرار گرفته اید را رعایت کرده و همچنین شور و هیجان خود را تا آخر راه حفظ کنید و در رویارویی با موانعی که در سر راهتان قرار می گیرند دلسرد نشوید. امروز کلمه ها برای بیان عشقتان به کسی که دوست دارید کافی نیستند. از زبان بدن استفاده کنید و دست در دست او قدم زده و تمام عشقتان را در نگاهتان بریزید.

فـال روزانـه - Daily Omen

ممکن است فرصتی برایتان به وجود بیاید تا کمی پول دربیاورید، در محل کارتان دیده شوید و یا در پروژه ای که در دست اقدام دارید پیشرفت بیشتری داشته باشید. در هر صورت حتی اگر با منطق و برنامه پیش بروید هم راهتان به آن سادگی که در نگاه اول به نظر می رسد نخواهد بود. نکته مثبت ماجرا اینجاست که شما برای موانعی که در سر راهتان قرار می گیرند آمادگی لازم را دارید و می دانید در برابر آنها چکار باید کنید. برای این که به موفقیت برسید باید منابعتان را در نظر داشته باشید و هم از لحاظ مالی و هم زمانی با احتیاط و دقت کافی پیش بروید. احساس می کنید کسی قصد دارد در رابطه عاطفیتان مشکل ایجاد کرده و سنگ اندازی کند، ولی شما با خلاقیت خود از پس آن برخواهید آمد.

فـال روزانـه - Daily Omen

با وجود این که این روزها ذهنتان به شدت مشغول پرداختن ایده های جدید است، ممکن است امروز ناگهان از طرف یکی از اطرافیانتان حسابی سرکوب شوید. طبعا شما ترجیح می دهید تشویق شوید به جای این که مورد انتقاد دوستان و همکارانتان قرار بگیرید. با این حال باید به آنچه شنیده اید فکر کنید و دلیل بازخوردی که دریافت کرده اید را درک کنید، این دقیقا همان مرزی است که بین شکست و موفقیت شما قرار دارد. اجازه ندهید غرور و تعصبتان چشمتان را به روی حقیقت ببندد. برای پیشرفت رابطه عاطفیتان باید کمی خلاقیت به خرج دهید، اگر همه چیز همیشه یک شکل باشد رابطه تان خیلی زود خسته کننده و یکنواخت خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز روی زیبایی ها و لذت های کوچک زندگی تمرکز کنید. برای احساس رضایت و خوشبختی لزومی ندارد به سرزمین های دوردست بروید و یا فعالیت های تفریحی گران قیمت را امتحان کنید. شما باید این موضوع را درک کنید که تمام آنچه برای رسیدن به خوشبختی نیاز دارید در وجود خودتان است. به طبیعت نگاه کنید، به خورشید و ماه و درختان لبخند بزنید و ببینید که اطرافتان سرشار از زیبایی هاییست که برای لمس آنها لازم نیست در مغازه های لوکس و گران قیمت قدم بزنید. ممکن است با خودتان فکر کنید که شاید زمان آن رسیده باشد که یک رابطه عاطفی پیچیده را به پایان برسانید، ولی شاید هم این بحران تنها آزمایشی برای وفاداری شما باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز مردم به نظرتان عجیب و غریب شده اند و نمی دانید به چه کسی باید اعتماد کنید. با وجود این که ایده های خلاقانه ای که اطراقیانتان با شما در میان می گذارند به نظر پتانسیل لازم برای پیشرفت را دارند، حاضر نیستید نیازها و خواسته های خودتان را به خاطر دیگران کنار گذاشته و دست به ریسک بزنید. ولی این را به یاد داشته باشید که همان چیزی برایتان اتفاق خواهد افتاد که خودتان فکر می کنید. شما توانایی این را دارید که به فردی بسیار ثروتمند تبدیل شوید، ولی این به سادگی میسر نخواهد شد. باید در رویارویی با مشکلات و موانع خونسردیتان را حفظ کنید و به خاطر چیزهای پیش پا افتاده هدف ارزشمندتان را فراموش نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز انجام دادن کارها به روش های تازه ای که پیش از این امتحان نکرده اید حتی اگر در ابتدای امر با مشکلی همراه نباشد به نفعتان نخواهد بود. این خود شما هستید که باید به خودتان انگیزه بدهید و تنها چیزی که می تواند شما را از تختخواب گرم و نرمتان بیرون بکشد میل درونی و اراده تان است. داشتن تفریح و سرگرمی خیلی خوب است، ولی نه تا حدی که بخواهد شما را از رسیدن به فعالیت های اصلی و اهدافتان بازدارد. شما باید در هر زمینه ای اعتدال را رعایت کنید، پس زمانی را هم برای رسیدگی به خودتان و بدنتان صرف کنید. از خانه بیرون بروید، نور خورشید را روی پوستتان احساس کنید و زمین زیر پایتان را احساس کنید؛ همه ما به فعالیت بدنی نیاز داریم.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز فکر می کنید که به راحتی می توانید دیگران را با خودتان و ایده هایتان همراه کنید و به همین دلیل هم خیلی ساده آنچه در ذهنتان می گذرد را با آنها در میان خواهید گذاشت. ولی حتی نزدیک ترین دوستانتان نیز به سادگی حرفتان را نخواهند پذیرفت و باید برای قانع کردن آنها تلاش کنید. به جای این که خودان را با این کار خسته کنید سعی کنید از ابتدا حرف هایتان را با دقت و احتیاط آماده کنید تا پیامتان به اندازه کافی قانع کننده باشد تا افراد مناسب را به خود جذب کند. اگر حرف مهمی برای گفتن به عشقتان دارید امروز فرصت خیلی خوبی است که این موضوع را با او در میان بگذارید و او شما را به خوبی درک خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز نه تنها دوستانتان شما را به دنبال کردن ایده های فوق العاده ای که در سر دارید تشویق می کنند، بلکه اگر کمکی از دستشان برنیاید خودشان را از سر راهتان کنار خواهند کشید تا مزاحم کارتان نباشند. با این حل نداشتن زمان یا منابع مالی کافی ممکن است نگذارند کارهایی که می خواهید را بتوانید همین امروز به انجام برسانید. لزومی ندارد موانعی که بر سر راهتان قرار می گیرند را از دیگران مخفی کنید، هر کسی در راه رسیدن به اهدافش با مشکلاتی مواجه خواهد شد و این امری کاملا طبیعی است که نباید از آن خجالت زده شوید. از افرادی که دانش و توانایی لازم برای کمک کردن به شما را دارند تقاضای همراهی کنید. شما هم روزی به آنها کمک خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

شبی طولانی دارد به پایان می رسد و سپیده صبح هر لحظه روشن و روشن تر می شود و مقصدتان را کم کم دارید با چشمان خودتان می بینید. تنها مشکل کار اینجاست که انگار هرچقدر به مقصد نزدیکتر می شوید سرعت پیشرویتان کندتر می شود. اگر به اهدافی که دارید وفادار باشید وتمام توانتان را برای رسیدن به آنها به کار بگیرید هیچ مانعی نخواهد توانست شما را از پیشروی و در نهایت رسیدن به آنها باز دارد. حالا که تا این حد به مقصد نزدیک شده اید انگیزه تان را از دست ندهید و با انرژی هر چه بیشتر برای رسیدن به خواسته تان تلاش کنید. اگر کسی در این مسیر همراهیتان می کند که نمی خواهد راهش را ادامه دهد او را به پیش رفتن تشویق کنید، ولی نگذارید شما را از ادامه مسیرتان باز دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ظاهر شما گمراه کننده است و طبیعت جاه طلب خود را از اطرافیانتان مخفی کرده اید. دیگران فکر می کنند که شما بر خلاف همیشه دارید نسبت به آینده خود سهل انگاری می کنید، ولی آنها کاملا در اشتباه هستند. شاید بقیه نتوانند به آنچه در سر شما می گذرد پی ببرند، ولی این به هیچ وجه به این معنا نیست که شما نسبت به آینده و سرنوشت خود بی تفاوت هستید. احساس می کنید که اطرافیانتان دارند برخی چیزها را از شما مخفی می کنند و شما هم نباید همه چیز را به آنها بگویید. در رفتار و حرف هایتان با دیگران با احتیاط پیش بروید، ولی حتما صداقت داشته باشید و به جای این که به کسی دروغ بگویید تنها سکوت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

متاسفانه امروز همکارانتان در قضاوت خود نسبت به شما و کارتان آنقدر سخت گیرانه رفتار می کنند که اگر بخواهید درگیر دفاع از خودتان در مقابل انتقادات بیرحمانه آنها شوید پیش از این که کارهای اصلیتان را به انجام رسانده باشید انرژیتان به پایان خواهد رسید. ولی خوشبختانه شما می توانید نسبت به آنها بی تفاوت باشید و احساساتی رفتار نکنید. به زبان آوردن افکار و احساستان تنها زمانی برایتان دردسر ساز خواهد شد که نتوانید از فکر کردن به عواقب آن دست بردارید. امروز روزی فوق العاده برای این است که احساسات خود را با کسی که دوست دارید در میان بگذارید. او با حوصله تمام به همه حرف هایتان گوش خواهد کرد و حتی مهمتر از آن این است که تحت تاثیر حرف هایتان قرار خواهد گرفت.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما امروز آنقدر در رابطه با پیشرفت در کارتان جدی هستید که می خواهید هر طور شده از آن نردبان موفقیتی که شنیده اید بالا بروید. از طرفی مقاومت کردن در برابر فرد عزیزی که شما را وسوسه می کند با او وقت گذرانده و ساعات لذت بخش و مفرحی داشته باشید هم کار دشواری است. همین حالا که عزمتان را جزم کرده اید که در کارتان چدیت بیشتری داشته باشید چیزی پیدا شده و نمی گذارد ذهنتان را متمرکز کنید. ولی لزومی ندارد که حتما یکی از این دو گزینه را انتخاب کنید، سعی نید بین این دو تعادل برقرار کرده و برای هر یک از آنها در زمان مناسب و طوری که به دیگری لطمه ای نزند وقت بگذارید تا هم به کارتان برسید و هم لبخند را به لبان کسی که دوست دارید بیاورید.
بازدید از صفحه اول
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
بانک اطلاعات تجاری برترین ها
 
در انتظار بررسی: ۲۲
انتشار یافته: ۱۹
نظر پرنسس بابام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
پاسخ
0
0
نه بابا چرا بخاطر اون ؟ تازه فهمیدم طرف هم جنس باز هم بودع :|||||
بعد حالا به خاطره اون خودکشی کنم؟
میدونی بیشتر مشکلات خانوادگی و کلا حوصله زندگیوبا سختیاشو ندارم . هیچ وقت حتی فکرشم نمیکردم که اینقد بی انگیزه شم که حتی کلاس گیتارمم واسم کسل کننده شه ! :(
نظر سعید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
پاسخ
0
0
مگه روزای سخت وتاریک فقط مال تویه...؟حوصله نداری؟؟؟؟ انسان کلا واسه آزمایش وسختی آفریده شده.به این زودی میخای جا بزنی؟ بزار روزای سخت بگذرن،مطمئنم نظرت عوض میشه...به خدا زندگی باهمین پستی وبلندیش قشنگه...میتونم بپرسم چن سالته؟؟؟؟
نظر پرنسس بابام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
پاسخ
0
0
اقا سعید میبینی جامعه چقدررر داغون شده :|
نظر ساناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
پاسخ
0
0
پرنس بابا با خودکشی چیزی درس نمیشه سعی به خودت انرژی مثبت بدی شرایط شما از من که بدتر نیس بالاخره خدا یه جایی پاداش صبوریمونو میده. اگه مشکلات نباشن ما ساخته نمیشیم
نظر زهرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
پاسخ
0
0
اصلا خوشم نیمودازفالم
نظر پرنسس بابام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
پاسخ
0
0
من سوم راهنماییم 15
نظر سعید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
پاسخ
0
0
این فکرا به همون سنت برمیگرده! اصلا بهش توجه نکن...خودش درست میشه...راستی توچرا فال میخونی الان باید وسط امتحانات باشه برو درستو بخون دختر خوب فکرا بیخود به سرت نزنه...جامعه داغون شده خب شده باشه جامعرو نمیشه کاریش کرد ولی توکاری نکن که داغون شی باشه خواهری؟؟
نظر فرهاد
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
پاسخ
0
0
فالم چن روزه درس نیس چرا؟!
نظر Mahshid
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
پاسخ
0
0
سلام بچه ها!!! امیدوارم حالتون خوب باشه.
وااااا.... بچه ها شما چرا این جورید؟؟؟
امروز تو ی این صفحه یه واژه هایی شنیدم که خیلی متأثر شدم ٬٬٬٬٬ مثلا خودکشی !!!!!
منم با صحبت های سعید آقا کاملا موافقم ٬ یعنی میشه اشرف مخلوقات این قد ضعیف باشه !!!!که به خاطر چیزای
بی ارزش دست به چنین عملی بزنه !!! به نظرم 15 سال سن احساسات نیست ٬ اهداف بلند داشته باش ٬٬٬برو دنبال تحصیلات و موفقیت ٬بذار احساسات در زمان خودش و به موقع و با ادم مناسب اتفاق بیفته!!
بعد هم مشکلات واسه همه هست گفتم هیچکی از این قاعده جدا نیست فقط آدم قویشو میخواد .
پ خودت رو قوی کن ٬٬٬٬تازه توی ۱۵ سال که مشکل خاصی نیست آدم هر چه قد بزرگتر میشه مشکلات هم روز به روز
بزرگتر و سختر میشه ٬پ خودت رو قوی کن.
نظر Mahshid
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
پاسخ
0
0
فال امروزم تا حدودی درست بود!
خدا جووونم مرسی!!!
نظر Mahshid
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
پاسخ
0
0
یه چیز دیگه ٬نا گفته نمونه ٬ نمیخوام مسئله رو مذهبیش کنم ولی باید خونده باشی که خدا پیامبر رو خاتم الانبیا معرفی کرد چون که فرمودند عقل انسان دیگه به اون حد کمال و رشد رسیده که در کنار فرستاده هاشون خودش هم بتونن با تمام مشکلات کنار بیان و عقل انسان به اون درک و شعور رسیده که خودش راهش رو انتخاب کنه و خوب و بد رو تشخیص بده و غیره .....و به خاطر همین هم شدیم اشرف مخلوقات .
حالا از خودت بپرس که آیا نمیتونی راه حل مشکلاتت رو پیدا کنی و میخوای خیلی زود جا بزنی ؟ ایا تو اشرف مخلوقات نیستی ؟؟؟ بذار از قدرت انتخاب و اختیارت توی زندگیت تو راه درست استفاده کنی .همین!!
نظر Mahshid
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
پاسخ
0
0
راستی جامعه داغون نشده؟؟؟؟؟!!!!!
شما متفاوت باش و خوب باش اگه هرکسی سعی کنه خودش خوب باشه جامعه داغون به جامه خوب تبدیل میشه ولی متأسفانه همه میخوان هم رنگ جماعت باشن که زهی خیال باطل٬گاهی هم رنگ جماعت شدن خودش عینه رسواییه نباید هر جا و هر زمانی هم رنگ جماعت شد!!
یه خواهش بچه ها !!! این قد مشکلات کوچیک رو بزرگ نکنید !!یکم توی همین جامعه داغون نیگاه کنید ببینید چه کسایی با چه بیماری هایی دست و پنجه نرم میکنن ! مثلا بیمارهای سرطانی مثل سرطان خون و هر سرطانی دیگه..
داشته های ادم کم نی آدم باید همیشه داشته هاشو ببینه و شاکرشون باشه مثل سلامتی و مشکلات کوچیک و ناچیز رو بزرگ نکنه !!!!
نظر سعید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
پاسخ
0
0
کاملا باحرفاتون موافقم مهشید خانوم .....واقعا نمیفهمم این چیه بچه های تواین سنوسال یادگرفتن تا چیزکوچیکی میشه تنها چیزی که به ذهنشون میرسه همینه ...خودکشی!!! خخخخ ول کنین توروخدا...
نظر صبا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
پاسخ
0
0
وای چه خبر اینجا سایت مشاوره هست? ? ایول
نظر پرنسس بابام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
پاسخ
0
0
همتون درست میگین ... من هدف هامو دارم ترسم از اینه ک کلی زحمت بکشم اخرشم هیچی به هیچی .... من خودم اعتقاد دارم که یه هنرمند تو شرایط سخت یه هنرمند میشه ولی خب هرکسی یه صبری داره بعضی وختا ادم واقعا صبرش تموم میشه. . الان به دفتری ک اهدافمو نوشتم نگا کردم دوباره انرژیمو بدست اوردم ..
بعدشم هیچکس از زندگی شخص دیگه ای خبر نداره . شایدم من زیادی پر توقعم
نظر پرنسس بابام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
پاسخ
0
0
اتفاقا من اصن اعتقادی به فال ندارم اگرم میام اینجا بخاطر شماهاس !
ادم ریلکسی هستم اما اگ استرس بگیرم حالم خیلی بد میشه مث الان ک فشارای امتحان رومه
ولی خوب واقعا بعضی وقتا تو دودلی میمونم ک سختی ها ارزششو دارن
نظر خاطره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۶
پاسخ
0
0
اره راس میگی مهشید جون خدایا شکرت بخاطر همه چیز؛ به امید اینکه همه قدر داشته هاشونو بدونن ناامید نشن و از همه مهمتر تن سالمی داشته باشن که ازهمه چی بهتره..... 
نظر sogciibq
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۶
پاسخ
0
0
20
نظر پرنسس بابام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۶
پاسخ
0
0
مهشید جون تمامی حرفاتون رو قبول دارم مخصوصا انسان اشرف مخلوقاته چون من خودم هم عقاید اومانیسم هارو دارم ..ولی خوب حرف من چیز دیگه ایه اینکه زندگی ارزش سختی رو داره ؟ ناراحتیه من اینه که بابام اینهمه خرجم میکنه و خودم اینهمه هدف دارم اگ بهشون نرسم چی ؟ کاش میشد کتاب (شورزندگی) زندگی نامه ونسان ونگوگ نقاش هلندی رو میخوندین شاید اون موقع متوجه منظورم میشدین ... ارزش زندگی به لذت هاشه مثلا من خودم لذت بخش ترین لحظاتووقتی که با رنگ روغن روی بوم نقاشی میکنم . اینارو میدونم ولی نتایج نهایی معلوم نیس چی بشه !
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: