کد خبر: ۲۰۹۱۵
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۹
تعداد بازدید: ۲۲۰۱۲۶۷۷
تعداد نظرات: ۲۲۹ نظر
فال روزانه اختصاصی برترین ها
 
 


فال روزانه سه شنبه 12 خرداد 1394چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 12 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال به عمق مسائل خوب دقت کنید و کنترل امور را به دست بگیرید. کارهای بزرگ هم در دستان شما بسیار ساده و قابل کنترل خواهند بود و در تمام سال انرژی و هوشمندی بسیاری خواهید داشت. در تیر ماه با دوستانتان همراه باشید. خانواده و همسایه ها ممکن است در مرداد ماه شما را با عشق، سخاوت و خوبیشان غافلگیر کنند. آبان ماه بهترین ماه سال برای شما خواهد بود.، هر چند ممکن است در آن زمان این طور به نظرتان نیاید. شما تلاش خود را بکنید و به مسئولیت ها و وظایف خود توجه کنید، بقیه کارها خودشان رو به راه خواهند شد. دیر و زود دارید، اما سوخت و سوز ندارد! در دی ماه اگر در محل کار خود به مشکلی برخوردید آرامشتان را حفظ کنید و آن را با خونسردی پشت سر بگذارید. امسال سالی شلوغ و سرشار از عشق برای شما خواهد بود.

فروردین

امروز برخی مسائل مربوط به گذشته به سراغ شما خواهند آمد و شاید برایتان دردسر ساز شوند. به عنوان مثال اگر در کارتان در گذشته اشتباهی کرده اید یکی از همکارانتان ممکن است در مورد آن با رئیستان صحبت کرده و برایتان مشکل ایجاد کند. این به احتمال زیاد از حسادت دیگران ریشه خواهد گرفت، همه ما مجبور هستیم در نقطه ای از زندگی با افراد حسود روبرو شویم، پس خودتان را آماده کرده و با آنها به مبارزه بپردازید. اگر یک روز پرکار را پشت سر گذاشته اید به عشقتان زنگ بزنید و یک بعد ازظهر مفرح را با یکدیگر بگذرانید. همچنین می توانید از فرصت استفاده کرده و به طور مفصل در مورد برنامه ها و نقشه هایی که برای آینده دارید صحبت کند.

اردیبهشت

امروز به بررسی زندگی حرفه ای خود خواهید پرداخت. اگر این کار را انجام دادید مواظب باشید که بین اهداف شخصی و استراتژی هایتان تعادل برقرار کنید. بالاخره زمان برداشت نتیجه زحماتی که از آبان ماه پارسال تا کنون کشیده اید فرا رسیده است و از این طریق اوضاع مالیتان بهبود خواهد یافت. اگر اهل نوشتن هستید دست به قلم ببرید و برای دل خودتان بنویسید، می توانید شعر، داستان و یا حتی رمان بنویسید. کافی است احساسات خود را منعکس و تخلیه کنید. امشب خودتان را برای شبی رمانتیک همراه با عشقتان آماده کنید، فقط یادتان باشد حرفتان را با عملتان یکی کنید تا بتوانید قلب او را به دست بیاورید.

خرداد

امروز ممکن است اتفاقس عجیب بیفتد. شاید یکی از اعضای خانواده تان شما را برای شغلی که انتخاب کرده اید سرزنش کند. دلیل این کار می تواند این باشد که شما شغلی را که در خانواده تان مرسوم است برای خودتان انتخاب نکرده اید. اما این که یک رسم قدیمی شکسته شده است نباید برای شما هیچ اهمیتی داشته باشد. چیزی که مهم است این است که شما کار مورد علاقه تان را انجام دهید. مطمئن باشید وقتی به ندای قلبتان گوش داده و حرفه مورد علاقه تان را انتخاب کنید موفق تر خواهید بود. اگر می خواهید زمانی لذت بخش با عشقتان بگذرانید او را با شیرین زبانی و حرف های قشنگ خوشحال کنید.

تیر


کسانی که تا کنون شما را در کارتان هدایت می کرده اند امروز ممکن است در مقابل شما بایستند. دیگر وقت آن فرا رسیده است که ترس هایتان را کنار بگذارید و خودتان راهتان را انتخاب کنید و پیش بروید. مطمئن باشید وضعیتی مطلوب تر از این پیش نخواهد آمد. این بدان معناست که شما در حال رسیدن به بلوغ هستید. اگر گاهی نیاز به کمک داشتید هیچ اشکالی ندارد که از دیگران یاری بخواهید. هر چیزی که در عشقتان دوست دارید را مورد تحسین قرار دهید و با این کار هم خوبی های او را برای خودتان یادآوری کرده و هم او را شاد کنید. مجردها بهتر است حواسشان را خوب به کسی که توجهشان را جلب کرده است جمع کنند.

مرداد

امروز ممکن است برای شما با درگیری هایی همراه باشد. پیشرفت های اخیر در کارتان آنقدر برای شما بی اهمیت بوده اند که تمایل چندانی به کار کردن ندارید و دلتان می خواهد از تلاش و کوششتان کم کنید، اما وضعیت اقتصادیتان شما را مجبور می کند که حتی بیشتر از قبل کار کنید. امروز شاید افکار درونیتان اوضاع را بدتر هم کنند، اما در نهایت اطلاعاتی به دست خواهید آورد که ارزش این حالت را دارند. امشب شب شماست، بهترین وقت ممکن برای همراهی عشقتان را از دست ندهید. کلام شما قدرت بسیار زیادی دارد و به شما امکان فتح قلب عشقتان را خواهد داد. پس سخنان شیرینتان را از او دریغ نکنید.

شهریور


امروز برای شما روزی همراه با تفکر و اندیشه های بسیار خواهد بود. وضعیت فکریتان شبیه به کسی است که به تازگی در برابر همه چیز قیام کرده و اکنون به دنبال راهی برای رضایت شخصی می گردد. احساس می کنید که دیگران سعی دارند تا جای ممکن به شما فشار وارد کنند. آیا تسلیم خواهید شد یا در مقابل آنها خواهید ایستاد؟ جوای این سؤال را تا آخر امروز در خواهید یافت. امشب وقتتان را در خانه و در کنار خانواده تان بگذرانید و از لحظه های با هم بودن لذت ببرید. اگر مجرد هستید دوستانتان و دوستان دوستانتان را به منزلتان دعوت کنید، شاید امشب بتوانید در این جمع نیمه گمشده تان را بیابید، پس بهترین حالت خود را به نمایش بگذارید.

مهر

امروز بینشی عمیق نسبت به تصمیماتی که باید در مورد آینده خود بگیرید خواهید یافت. اکنون زمان آن رسیده است که اولویت هایتان را برای خودتان مشخص کنید. آیا می خواهید همین الان شغلی برای خودتان اختیار کنید و دستتان توی جیب خودتان باشد یا ترجیح می دهید تحصیلاتتان را ادامه دهید؟ آیا از زندگی عاطفی خود و یا روابط خانوادگی که دارید راضی هستید؟ ممکن است تغییری اساسی که در یکی از این زمینه ها ایجاد می کنید تمامی عرصه های دیگر زندگیتان را نیز تحت الشعاع قرار دهد. اگر مجرد هستید بدانید که فرصت های جدید زمانی به سراغتان خواهتد آمد که ذهنتان را به روی آنها باز کنید. متاهل ها یادشان باشد که بهترین راه برای رسیدن به نتیجه صداقت است.

آبان

امروز برخی مخالفت ها و اختلاف نظرها در زندگی خانوادگیتان مشکل ایجاد کنند و این شاید برای شما روزی هماه با استرس را رغم بزند. احساس خواهید کرد که به حریم خصوصی شما تجاوز شده و حق انجام کارهایی که می خواهید از شما سلب شده است. اما به هیچ عنوان قصد تسلیم شدن را ندارید، شما این حق را دارید که برای خودتان فضایی داشته باشید و با چنگ و دندان برای حفاظت از آن مبارزه خواهید کرد. امروز عشقتان را با خریدن یک هدیه شاد کنی، حتی یک شاخه گل هم تأثیر خودش را خواهد گذاشت. سپس دریچه قلبتان را به روی او باز کرده و احساستان را با او در میان بگذارید و به او بگویید که چقدر برایتان اهمیت دارد.

آذر

شاید امروز برنامه ریزی کرده باشید تا تنها مانده و به کارهایتان رسیدگی کنید، اما این کار به هیچ عنوان امکانپذیر نخواهد بود. انگار قدرتی می خواهد زندگی کاری شما را به هم بریزد و هیچ چیز آن طوری که باید پیش نمی رود. همه با شما مخالفت می کنند و سوء تفاهم پیش می آید، در کارها تأخیر ایجاد می شود و مکالمات به مشکل بر می خورند. ممکن است از شما خواسته شود در یک دعوا جانب کسی را بگیرید، اما حواستان باشد که بی طرف باقی بمانید. اگر مجرد و در جستجوی عشقتان هستید حواستان را جمع کنید که کسی را بیابید که شما را همانطور که هستید بپذیرد و به نیازهای شما اهمیت بدهد.

دی


امروز همه به روش کار کردن شما گیر می دهند و انگار هر چقدر که سعی می کنید به هیچ عنوان نمی توانید مقامات بالاتر از خودتان را راضی نگه دارید. شما استاد در رفتن هستید، از این هنر خود استفاده کرده و امروز را به این طریق پشت سر بگذارید. البته اگر از لحاظ اقتصادی در مضیقه هستید بهتر است در محل کارتان مانده و امروز را با این وضع کنار بیایید. اگر چند وقت اخیر را در حال بررسی گزینه های مختلفی که به عنوان همسر آینده می توانید داشته باشید بوده اید، دیگر وقت آن فرا رسیده است دست از مقاومت برداشته و فرد مورد نظرتان را انتخاب کنید و روی کسی که برای شما ارزش و اهمیت دارد متمرکز شوید.

بهمن


طبیعت استقلال طلب شما ممکن است امروز برایتان مشکلاتی ایجاد کند. حرف هایی که می زنید به سادگی همیشه مورد تأیید قرار نمی گیرند. با وجود این که تا حدودی آزادی دارید ممکن است دیگران فکر کنند که این آزادی برای شما کافی نیست. هیچ وقت نمی توان همه را راضی نگه داشت. اگر آنها اینطور فکر می کنند مشکل خودشان است، آنها که همه چیز را در مورد شما نمی دانند. امشب شبی فوق العاده برای پیدا کردن عشق زندگیتان می تواند باشد. شما سرشار از انرژی هستید و کافی است در جمع حضور پیدا کنید تا ببینید گزینه های فراوانی برای شما پیدا خواهند شد. یادتان باشد خلاقیت خود را به کار بگیرید.

اسفند

امروز ممکن است باعث شود فکر کنید از لحاظ کاری در موقعیت درستی قرار ندارید. شاید موقعیت فعلیتان زیادی سنتی است و شما آدمی هستید که می خواهید در هر لحظه ذهن خود و توانایی هایتان را گسترش دهید. شاید احساس کنید که مقامات ما فوق شما با جریان روز پیش نمی روند. اگر این طور فکر می کنید بیکار ننشینید و دست به کار شوید. بالاخره وقت آن فرا رسیده است که احساسات خود را با فردی که مدتی است توجه شما را به خود جلب کرده است در میان بگذارید. اگر در محل کار و یا دانشگاه کسی را دوست دارید و از انتخاب خود اطمینان دارید پا پیش گذاشته و حرف دلتان را به او بگویید؛ شانس باشما یار خواهد بود.
بازدید از صفحه اول
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۷
انتشار یافته: ۲۲۹
نظر نیل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۳
پاسخ
16
22
فال من خیلی خوب بود خیلی بم امید داد دعا کنید واقعا اتفاق بیفته
پاسخ ها
نظر 10خرداد
| UNITED KINGDOM |
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
امروز ممکن است اخبار مربوط به یک موفقیت غیر منتظره به گوشتان برسد و از شدت هیجان نفستان بند بیاید.
نظر دختر دی ماه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۳
پاسخ
9
11
عرض سلام و ادب ممنونم از اینکه زحمت میکشید و برای ما فال تهیه میکنید موفق باشید هر روز میخوانم واقیعأ برام اتفاق می افتد .
نظر هانی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۳
پاسخ
11
10
عالیه انرژی +
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۴
پاسخ
7
11
واقعا ممنون خیلی زحمت میکشید
نظر دختر دی ماه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۵
پاسخ
6
8
ممنونم ***
نظر جاوید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۵
پاسخ
9
13
_با سلام خدمت همه دوستان
من به فال و اینا اصلا اعتقادی ندارم،همش دروغه و نوشته چند نفر نویسنده زبر دسته،فالی که هرروز یه چیزی به ادم بگه قابل اعتنا نیست به نظرم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۵
پاسخ
9
10
سلام دوستان من ب تنهافالی ک اعتقاد دارم فال حافظه امااینم عالی بود یه دنیااااا ممنون
نظر آیلین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
پاسخ
5
5
سلام به همه دوستان گل.عالیهههههههههههههه
نظر دختر دی ماه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
پاسخ
7
4
سلام ممنونم خیلی خوب بود***
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
پاسخ
6
4
من این فال رو بیشتر به عنوان توصیه ای یا یک پند در نظر میگیرم. تشکر
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
پاسخ
7
6
سلام مرسی فال من خیلی عالی بود ممنون
نظر تنهای تنها
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
پاسخ
3
5
خوبه من میخونم میخواد خوب باشه یا نباشه فرقی نداره من این قسمتو دوست دارم
نظر غزل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
پاسخ
6
4
عالیییییییییی بود مثل همیشه درست ودقیق تشکر
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
پاسخ
3
5
خیلی خیلی ممنونم
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
سلام....من خوشم میاد میخونم..
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
پاسخ
3
3
تشکر میکنم
نظر سحر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
پاسخ
4
1
خيلی خوب بود مرسی... واقعیيييييی....
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
پاسخ
7
0
من این فرصت ازدست نمیدم شمابهترین هستین
نظر سهیلا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
پاسخ
6
2
امروز فال همه خانواده مون منفی بود خدا رحم کنه
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
پاسخ
4
1
خوب بود ممنونم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
پاسخ
7
0
فال من برام خیلی چیزها را اموخت
نظر دختر دی ماه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
پاسخ
3
1
سلام ممنونم خیلی لطف دارید عالی بود *****
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
پاسخ
3
1
سلام عالی بود ممنون بهمن
نظر مليكا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۸
پاسخ
2
0
خيلي خوب بود ممنون
نظر یاس
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۸
پاسخ
3
0
خوبه عالی
نظر الهام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۸
پاسخ
2
2
سلام من دفعه اوله نظر میدم.حیفم اومد بدون نظر برم.فال امروزم دقیقا حقیقته.از مدیر سایت واقعا ممنونم
نظر آسمانی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۸
پاسخ
1
0
سلام واقعا عالیه! من فال هر روزمو از این سایت ،از طریق وایبر پیج پابلیک برترین ها دنبال میکنم
نظر نیل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
1
1
امیدوارم فال همه خوب باشه و برای همگی اتفاق بیفته
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
2
0
بسیارخوب بود آدم امیدوارمیشه وباحتیاط گام برمی داره
نظر Ashkan
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
2
1
خدایی ایناروازکجامیارید؟!همش درسته چرا؟!
نظر اروین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
1
1
به کجا داریم میریم یک عمر فال حافظ گرفتیم در حالی که خود حافظ فال قهوه میگرفته خخخخ
نظر دختر دی ماه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
1
0
ممنونم عالی بود ****
نظر الهام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
1
2
وای دعاکنید امروزم مثل دیروز هر چی تو فتامه درست دربیاد.اگه درست دربیاد به زودی میرم قاطی مرغا :-) ))))))))))))
نظر افسانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
1
0
ای بدک نبود فال من!
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
1
0
عالی بو دتازه پیداش کردم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
1
0
س.فال من خیلی خوب بود ممنون از لطفتون
نظر ستاره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
0
1
عالیه( آذر )
نظر مینا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
1
0
مرسی عالی بود
نظر باران
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
1
0
تشکر..........عالی
نظر محسن
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
2
0
عالی بود ممنون
نظر صالح
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
1
1
عالی بود مرسی
پاسخ ها
نظر user
| AFGHANISTAN |
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
عالی است
نظر roya
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
2
1
تا حالا 1دونه هم از اینایی که گفته واسه من اتفاق نیفتاد.خیلی ببخشیدا ولی الکیه
نظر فریده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
پاسخ
2
1
بسیارعالی خیلی ممنون ازاینکه زحمت میکشید و انرژی مثبت می دهید
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
پاسخ
2
1
خوبه ولی در مورد مسایل عاطفی بیشتر باشه خیلی عالی میشه لطفا
نظر oldmen
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
پاسخ
3
3
سایتتونو تو لاین و وایبر هر جا تونستم شئیر کردم،خیلی کارتون بیسته دمتون گرم
نظر میترا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
پاسخ
2
1
شهریوری هستم عالی بود مرسی
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۱
پاسخ
3
1
خیلی بده
نظر Mina
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۱
پاسخ
2
1
Ali bodddd
نظر دختر دی ماه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۱
پاسخ
1
1
مرسی عالی بود *** اما اگر زحمت نمی شود لطفأ در باره مسائل عاطفی کمی بیشتر توضیح بتین خوش میشم ممنونم
نظر دختر دی ماه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۱
پاسخ
2
1
مرسی عالی بود *** اما اگر زحمت نمی شود لطفأ در باره مسائل عاطفی کمی بیشتر توضیح بتین خوش میشم ممنونم
نظر پریا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
پاسخ
2
1
خیلی عالی
نظر king love اسفندی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
پاسخ
1
1
اولن سلام بعد لطفا بغول بقیه عاطفی بنویسید بعدشم تازه اینا ماله سن های بالای لطفا برای سن های 14 و 15 و 16 هم بنویسید دیگه
منم عارفم اسفندی مرسی خیلی خوبه عالی
نظر زهرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
پاسخ
2
1
عالییییییی بود
نظر مهری
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
پاسخ
2
0
فالم عالی بود امیدوارم اتفاقهای خوب برام پیش بیاد.
نظر الی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
پاسخ
4
1
خوب بودش اما من اعتقادی ندارم
چون تاحالا100تا فال خوندم
هیچ کدوم هم برام اتفاق نیافت که هیچ
حالامسیر زندگیم هم کلا عوض شدش
نظر محمد
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۲
پاسخ
2
2
عالی بود ممنون
نظر زینب
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۳
پاسخ
1
2
عالی بود من به فال اعتقاد دارم
نظر دختر دی ماه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۳
پاسخ
2
2
عشقم برام پیام نفرستاد دلتنگش هستم
نظر نیلوفر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۳
پاسخ
1
0
فال من عالی بود
امیدوارم تا آخر امشب به حقیقت بپیونده
نظر نازنین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۳
پاسخ
1
2
من‌دی‌‌هستم‌واقعا‌خیلی‌‌خیلی‌‌درست‌‌زیبا‌گفته‌‌من‌ ‌عاشق‌فال‌حافظم‌.راستی‌‌برای‌استاد‌« ‌رویگری‌»دعاکنید،ممنون*
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۳
پاسخ
1
1
عالی بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۴
پاسخ
1
1
سلام خوب بود کلا فال دوست دارم هر روز میخونم
نظر رویت
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۴
پاسخ
1
1
ضمن عرض سلام وتشکر از عزیزان واقعا عالی بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۴
پاسخ
1
1
حرف نداشت
نظر فاطمه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۴
پاسخ
1
2
سلام,خیلی خوب بود,ممنون
نظر دختر دی ماه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
پاسخ
1
2
سلام ، جهانی سپاس از لطف تان عالی بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
پاسخ
1
1
عالی بود و ب امروزم ربط داشت
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
پاسخ
1
1
عالی بود
نظر نگار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
پاسخ
1
0
اصلا ب امروز من نخورد
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
پاسخ
1
0
فال من خیلی خوب بود دست گلتون درد نکنه تشکر
نظر سايه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
پاسخ
1
0
خوب بود مرسى
نظر فریده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
پاسخ
1
0
بسیار خوب وتقریبا دقیق بود ممنون
نظر سیما
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
پاسخ
1
0
عاااااااااااااالیه
نظر زهرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
پاسخ
1
0
عالی بود ودقیق
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۶
پاسخ
1
0
سلام ،خیلی ممنون. واقعا انرژی گرفتم
نظر دریا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۶
پاسخ
1
0
منم با نظر جاوید موافقم.
نظر سعیده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۶
پاسخ
1
1
بسیار عالی بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۶
پاسخ
1
0
عاليه
نظر سونی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۶
پاسخ
2
0
عالی
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۷
پاسخ
1
0
من قسمت فال روزانه تون رو خیلی دوست دارم و سعی میکنم حتمأ هر روز بخونم شون مرسی
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
پاسخ
1
0
سلام خیلی خوب بود ممنون
نظر نسرین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
پاسخ
1
0
سلام ،.خیلی خوب بود ،ممنون
نظر محسن
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
پاسخ
1
0
ممنون از همتون
نظر محمد
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
پاسخ
1
0
عالیه مرسی واقا انرژی گرفتم
نظر الی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
پاسخ
1
0
مرسی خوب بود
نظر ali
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
پاسخ
1
0
چرت و پرت ننویسید
نظر زینب
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
پاسخ
1
0
خیلی جالبه
نظر مریم سادات
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
-
|
۰۸:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
پاسخ
1
0
سلام
برام جالبه و میخونم
ممنون
نظر دختر دی ماه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
پاسخ
1
0
از لطف تان ممنونم
نظر رضا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
پاسخ
1
0
عالی بود مرسی
نظر مرضیه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
پاسخ
1
0
ممنون ازلطفتون،خوب بود
نظر amirali
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
پاسخ
1
0
ممنون. واقعا درست میگه.
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
پاسخ
1
0
خوب بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
پاسخ
1
0
واقعا وصف حالم بود
نظر رویا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
پاسخ
1
0
خوبه
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
پاسخ
1
0
خیلی وصفالحال بود . ممنون
نظر رضوان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
پاسخ
1
0
مرسييييييييييييي
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
پاسخ
1
0
عالی بود مرسی .مهر
نظر اشرف
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
پاسخ
1
0
عالیییییییییییییی
نظر سینا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
پاسخ
1
1
عالی بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
پاسخ
1
1
بد نبود
نظر محمد
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
پاسخ
1
1
از لطفتون ممنونم
بیشتر حرفاتون درست در میاد و به ادم اعتماد به نفس میده و باعث میشه نسبتا درست و به موفع تصمیم بگیریم
خیلی متشکرم
نظر میثم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
پاسخ
1
1
واقعا به این چرتو پرت اعتقاد دارین
نظر نگار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
پاسخ
1
1
عالی بود زحمت میکشید ممنونم
نظر حمید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
پاسخ
1
1
باسلام وتشکرازکارقشنگتون انسان موجودکنجکاویه وبراهمه حتی اوناکه میگن اعتقادنداریم جالبه درباره آیندشون چیزی بخونن وخلاصه سرگرم میشن راستی اگه باورندارن اینجاچکاردارن
نظر ملیکا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
پاسخ
1
1
واسه من امروز زیاد درست نبود بازم ممنون
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
پاسخ
1
1
خوب بود دی ماهی هستم
نظر عسل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
پاسخ
1
1
سرگرمیه خوبیه مرسی
نظر پیام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
پاسخ
1
1
بدنبودمرسی
نظر مژگان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
پاسخ
1
1
خیلی،خوب بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
پاسخ
1
1
ممنون
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
پاسخ
1
1
سلام واقعاً عالی بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
پاسخ
1
1
سلام عالی عالی بود ممنون از زحماتتان
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
پاسخ
2
1
خیلی آرام میشم وقتی فالمو میخونم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
پاسخ
1
1
امروز عالی بود
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
پاسخ
1
1
خوب بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
پاسخ
1
1
فال خیلی خوبی داشتم امیدوارکننده بود.
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
پاسخ
2
0
عالی بود برام انرژی داد ممنون
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
پاسخ
1
1
ممنون‌اززحماتتون‌‌عالی
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
پاسخ
1
1
عا لی بود ممنون
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
پاسخ
1
1
بسیاااااااااار عالی
نظر تارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
پاسخ
3
1
هیچ کدومش اتفاق نمی افته....
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
پاسخ
1
1
عالی عالی بهتر از این نمیشه
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
پاسخ
1
0
Likeeeee
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
پاسخ
1
0
عالی بود ولی همش اتفاق نمیوفته
نظر بهناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
پاسخ
1
0
مردادم .امروز واقعا درست بود.عشقیشو بیشترکنین .خیلی واقعی بود امروز مرسی .
نظر بهار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
پاسخ
1
0
باحال بود مرسی
نظر DORSA
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
پاسخ
1
0
عالیه ! من هر روز میبینم و واقعا هم درستن ! ممنووووووووونم خیلییییییییی زیاااااااااااااااد , ایووول
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
پاسخ
1
0
ممنون عالی بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
پاسخ
1
0
عالیع من هرروز فال میگیرم.هم امید میده هم همیشه بلااستثنا درست بوده و موجب پیشرفتم شده
نظر علی هاشمی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
پاسخ
1
0
واقعأ عالیه سرشار از انرژی+
نظر منا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
پاسخ
1
0
خوبه اماتا اخرشب اميدوارم درست باشه
نظر فاطی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
پاسخ
1
0
عالی بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
پاسخ
1
0
بدبخت مهریا
نظر نازنین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
پاسخ
1
0
من‌دی ماهی هستم‌خیلی شوک شدم یکی ازاشنا ها ازدواج کرده.*
نظر پري
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
پاسخ
1
0
اصلا درست نبود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
پاسخ
1
0
عالی بود;-)
پاسخ ها
نظر جعفر
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
خوب نبود
نظر احمد
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
پاسخ
1
0
خیلی عالی.
نظر الناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
پاسخ
1
0
خ عالی بودواسه من درست درومد
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۵
پاسخ
1
0
عالی بود
نظر دیلان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۵
پاسخ
1
0
فال من متابق باواقعیت بوددقیقاچیزری که فالم گفته عین واقعیت بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۵
پاسخ
1
1
خوب بود**
نظر دختر دی ماه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
1
0
سلام ممنونم از لطف تان :)))
نظر مهین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
2
0
ممنون از اینکه گاهی مارو خوشحال یا ناراحت میکنین خودش یه تنوعه.
نظر طاهره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
2
0
اصلادرست نیست!نمیگم حرفای خوب باشه اما اصن مرتبط بامن نیس هیچوقت...
نظر مژگان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
1
1
عااااااااااالیه
نظر بهاررر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
2
2
اقا من سوالمو باید از کی بپرسم در روز تاریخ تولدمن اون عبارت چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است نبوووووووووووووود جواب منو بدبد اگه نمیتونید خوب بگید نمیشه یعنی اینقد سخته که نظرمو نادیده میگیرید:(
نظر بهارر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
2
3
اقا من سوالمو باید از کی بپرسم در روز تاریخ تولدمن اون عبارت چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است نبوووووووووووووود جواب منو بدبد اگه نمیتونید خوب بگید نمیشه یعنی اینقد سخته که نظرمو نادیده میگیرید:(
نظر الیییییییییییی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
2
2
امروووووووووووووووووووووزز تولدمه هوراااواو♥
نظر دختر آذری
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
2
2
خیلی خوب بود
نظر پرستو
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
2
1
متشکرم خیلی فالتون خوبه ممنون به خاطر کارهاتون
نظر ایران
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
2
1
سلام و خسته نباشید تاریخ تولد من 25 اردیبهشت یعنی دیروز بود مدتی هست که هر روز این فال را چک می کنم و منتظر دیروز بودم که مهمان ها باعث شدند که از فال روز تولدم غافل شوم اگر لطف کنید فال روزانه ی 25 را برایم بفرستید مخصوصا تیکه ای که می گوید شمایی که امروز تولدتان هست . اگر کمکم کنید ممنون میشم . خسته نباشید . با تشکر
نظر ستایش
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
2
0
زیاد واقعی نبود به هر حال ممنون
نظر زهرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
2
0
سلام مرسی واقعادرست بود چون به فکر غذا بودم تغییر اون البته
نظر ف ج
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
2
0
سلام خوبه ولی واقعیت زیادی نداره یعنی فال من درست درنمیاد به هرحال ممنون....
نظر پریسا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
2
0
کاش فال میدونست که ازش چی میخام بنویسه
نظر زهرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
پاسخ
2
0
کاملا درست بود.
نظر امین سخندان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۷
پاسخ
1
0
فال امروز عالی بود متشکرم
نظر عرفان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۷
پاسخ
1
0
بسیار ممنونم از اینکه فال مرا گرفتید علی یارتان
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۸
پاسخ
1
0
سلاااااااااااااام فالاتون اشتباهه هیچ ربطی به من نداشته تا حالا هرروزچک کردم اماهیچیش برام پیش نیومده. بیخودیه باباجون.
اسفندماهیم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ESTONIA
|
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۸
پاسخ
1
1
خیلی چرت بود
نظر دلارام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۸
پاسخ
1
1
ممنون
نظر مرجان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
پاسخ
1
0
عالیه....ولی این شاالله فالم اتفاق بیفته
نظر دکتر مورچه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
پاسخ
1
0
خوب بود
نظر علی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
پاسخ
1
0
ممنون خوب بود
نظر محدثه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
پاسخ
1
0
خیلی خوب بود و درست. ممنونم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
پاسخ
1
0
خیلی خوبه مرسی
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
پاسخ
1
0
عالی بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
پاسخ
1
0
خیلی چرت و پرت بود.چقداحمقانه
نظر تی تی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
پاسخ
1
0
عالی بود ممنون از زحماتی برایمان میکشید
نظر ميترا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
پاسخ
0
0
هر روز مثل ديروز واقعا تو اين فالا چيز جديديم پيدا ميشه
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
پاسخ
1
0
ولی برعکس هیچ ربطی نداشت
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
پاسخ
1
0
سلام سپاس گذارم واسه فال زیبایی شما.مهر ماهی هستم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
پاسخ
1
0
عالی بود
نظر لیدا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
پاسخ
1
1
به نظرم درسته
نظر استرلا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۱
پاسخ
1
1
ممنون
نظر باران
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۱
پاسخ
3
0
ممنونم
نظر هستی تیر ماهی هستم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۱
پاسخ
1
1
فال های من اصلا خوب نبوده و ربطی به من نداشته
نظر زهرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۱
پاسخ
1
0
من از روز تولدم که 21 اردیبهشت بود دارم فال های شما را می خونم،ممنون قشنگن و امیدوار کننده،ان شالله اتفاق بیفتن چیزای خوبش
نظر azita
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۱
پاسخ
1
0
فال من همش مسخرس بیشتر نا امید میشم .از فالم من شانس ندارممممممممممم
نظر رضا سعیدی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
پاسخ
1
0
عالی بود متشکرم
نظر فرشته
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
پاسخ
1
0
خوب بود امیدوار شدم
نظر هانی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
NETHERLANDS
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
پاسخ
1
0
مرسی خیییییییلی خوشحالم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
پاسخ
1
0
جالب بود متشکر
نظر لاله
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
پاسخ
1
0
عالی بود میتونم بگم اولین فالنامه ای بوده ک اینقدر حقیقت داشته
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
پاسخ
1
0
مرسی ممنونم خیلی امیدوارکننده بود
نظر کوثر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۲
پاسخ
1
0
سلام به همه
وووواااااااااقققققققعععععععااااا عالی بود
نظر mahan
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۳
پاسخ
1
0
عالی بود دوستان
نظر ارزو
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۳
پاسخ
1
0
سلام خوب بود ممنون
نظر ندا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۳
پاسخ
1
1
افتضاح بود
نظر یکتا بهیمنیم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۳
پاسخ
1
1
وای میشه درست از اب در بیاد
نظر دريا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۳
پاسخ
1
0
دقيييقا
نظر مریم گلی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۳
پاسخ
1
0
سلام فال من خوب بود ایشالله اونی که میخوام بشه دعا کنید.
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۳
پاسخ
1
0
سلام واقعاعالیه خوشم اومده
نظر لیدا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۴
پاسخ
2
0
منکه به اینا اعتقاد ندارم ولی بامزس
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۴
پاسخ
1
0
سلام واقعا عالی بود
نظر هستی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۴
پاسخ
4
0
همش دروغه اصلا هرروزنگاه ماه تولدخودم میکنم هیچ ربطی به زندگی من نداره
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۴
پاسخ
1
0
عالی بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۴
پاسخ
1
0
عالی بود
نظر شبناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۴
پاسخ
1
1
سلام خیلی خوبه من هر روز فالمو میبینم به ادم انگیزه میده بعضی وقتام به زندگی من ربطی نداره ولی ممنون
نظر طیبی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۵
پاسخ
1
0
عالی بود
نظر سهیلا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۵
پاسخ
1
0
خوب بود اما در بعضی موارد
نظر زهرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
پاسخ
1
0
سلام
سرگرمی خوبیه
من خیلی‌عادت کردم به این سایت و هروز هم فال خودم رو می خونم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
پاسخ
1
0
خیلی ممنون عالی بود
عبور
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
پاسخ
1
0
با سلام فال من خوب بود با تشکر
نظر پوریا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
پاسخ
1
0
سلام.عالی بود خیلی ممنون.برنامه ش عالیه خیلی ازش خوشم اومد بلکه آموزنده م هستش
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
پاسخ
1
1
چرا واسه من درست در نمیاد؟
نظر رها
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
پاسخ
1
0
بره من زیاد بدنبود به هرحال مرسی
نظر somayh
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
RUSSIAN FEDERATION
|
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۷
پاسخ
1
0
جالبه
نظر مرجان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۷
پاسخ
1
0
واقعا عالیه ....امامن فالمو میخونم ولی اصلا بهش عمل نمیکنم ...ههههه.ولی بازم ممنون
نظر نیل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
سلام امیدوارم روز خوبی را داشته باشید فال همگیتون مثل فال من خوب باشه روزتون زیبا
نظر ماه ناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۴:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
خوب بود اگه بشه چی میشه&&
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
شلام میسی جالب بود ممنون.
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
سلام انشاءالله که درست باشه خوب بود من اولین بار دیدم
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
انشالله که درست باشه
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
سلام فال امروز من خوب بود ممنون اولين بار ميخونم تشكر
نظر زهرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
سلام میشه فال های روزای قبلو هم بگید چطوری باید ببینیم؟من متولد11فروردینم ودوس دارم ببینیم اون روز چه چیزایی نوشته بودین؟
نظر yasna
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
پاسخ
0
0
مثل همیشه عالی.فروردین.ممنون
نظر فاطمه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
پاسخ
0
0
سلام فال امروزم تا حدودی مناسب شرایطم بود خیلی ممنون
نظر پرستو
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
پاسخ
0
0
سلام.ممنون از شما واقعا عالیه من هر روز فالم رو میخونم
نظر غمگین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
پاسخ
0
0
خوب
نظر زهرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
پاسخ
0
0
چرا انقدر فال امروزم درست بود دقیقا چند لحظه قبل بخاطر رفتار زشت بچه های داییم با مامانم بحث کردم و تقریبا دعوا کاش خوباش هم اینجوری باشه
نظر فاطمه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
پاسخ
0
0
سلا خداکنه هر چی که تو فال امروزم بوده اتفاق بیفته چقدر حالم خوب من مردادی هستم
نظر گیتی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
پاسخ
0
0
من تازه اولین روزم بود که اومدم و فال خودم رو خوندم.ولی اعتقاد زیادی هم به فال ندارم
نظر سمیرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
پاسخ
0
0
من یه مدته که هر روز بعد ازبیدارشدن بلافاصله میام سراغ این فال،هر روز هم هرچی تو فال میگه دقیقاهمون میشه......واقعاممنون ازمدیرسایت
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۱
پاسخ
0
0
جالب بود
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: