کد خبر: ۲۰۹۱۵
تاریخ انتشار:
۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۸
فال روزانه اختصاصی برترین ها
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 40972595
فـال روزانـه - Daily Omen
  

 

فال روزانه دوشنبه 2 اسفند 1395

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 2 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال برای شما سال کار و پیشرفت خواهد بود. فعالیت های تجاری مفید و سودبخش خواهند بود و در زمینه خرید و فروش موفق خواهید بود. شاید مجبور باشید کمی بیشتر از همیشه کار کنید و انرژی و تمرکز فراوانی را به کارتان اختصاص دهید، اما آنچه در نهایت به دست خواهید آورد ارزش این همه زحمت را خواهد داشت. شاید گاهی احساس کنید که خسته شده اید و همه چیز به نظرتان تکراری و خسته کننده باشد، اما کافی است نگاهی به آنچه در انتهای مسیر در انتظارتان است بیندازید تا با انرژی و انگیزه ای بیشتر مسیرتان را ادامه دهید. با فرا رسیدن دوباره فصل زمستان احساس آزادی بیشتری خواهید کرد و نتیجه زحمات خود را تا حدود زیادی خواهید دید. سعی کنید روابط اجتماعی خود را گسترش دهید و با دیگران ارتباط برقرار کنید تا بتوانید فرصت های بیشتری را در زندگی شخصی و حرفه ای خود ایجاد کنید. در زمینه روابط عاطفی نیز غافلگیری های خوشایندی در انتظارتان هستند. اگر مجرد باشید رابطه ای هیجان انگیز در انتظارتان است و اگر متأهل هستید نیز عشقتان جان تازه ای خواهد گرفت.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
اتفاق های خوشایندی که به مادر و یا یکی دیگر از اقوام مؤنثتان مربوط می شوند امروز شما را خیلی احساساتی خواهند کرد. این اتفاق می تواند تولد، ازدواج و یا زایمان باشد. کارهایی هم که مربوط به خودتان و پروژه های شخصیتان هستند با وجود این که مجبور به مقابله با برخی مشکلات خواهید بود خیلی خوب پیش خواهند رفت، به ویژه آنهایی که شامل فعالیت های گروهی می شوند. از این که خوشحالی و احساسات خود را در این رابطه نشان بدهید نترسید. حمایتی که از جانب دیگران دریافت خواهید کرد اعتماد به نفس شما را افزایش داده و خیالتان را از این که ایده هایی که در سر دارید ارزش امتحان کردن را دارند راحت خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز صبح حتما در مسیر رفتن به محل کارتان تیترهای اصلی روزنامه ها را بخوانید، زیرا به احتمال زیاد در میان آنها خبری را خواهید دید که می تواند جنبه ای از زندگی شما را به طور جدی تحت تأثیر قرار دهد. توانایی های درونی شما در اوج خود قرار دارند و کنار آمدن با افکار و احساسات دیگران برایتان خیلی راحت تر خواهد بود. نیازی ندارد که در مورد این موضوع با آنها صحبتی کنید، مگر این که فکر کنید لازم است حتما حرف هایتان را در این رابطه بشنوند. این وضعیت می تواند به شما کمک کند تا فراتر از حرف های روزمره رفته و معنایی که ورای ارتباطات و مکالماتتان وجود دارد را درک کنید و بتوانید جواب سوال هایی که در مورد روابط خودتان با دیگران دارید را به دست بیاورید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز احساسات دیگران برایتان از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و آماده اید تا با روی باز به حرف های کسانی که به درک و توجه شما نیاز دارند گوش کنید. حتی اگر راه حل هایی برای مشکلات آنها سراغ دارید یادتان باشد در شرایطی که آنها دارند گوش کردن خیلی از حرف زدن مهمتر است. شما امروز فرصت های زیادی را در برابر خود می بینید و  تنها چیزی که برای عملی کردن نقشه هایتان کم دارید یک همکار و همدست قابل اطمینان است؛ در انتخاب شریک راهتان خیلی دقت کنید. روابط عاطفیتان امروز خیلی خوب و به راحتی پیش خواهند رفت و چنان رضایتی احساس می کنید که شاید حتی اشک شوق در چشمانتان حلقه بزند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز هیچ حد و مرزی برای انرژی شما وجود ندارد و هر کاری که انجام می دهید بدون معطلی به سراغ کار بعدی رفته و هر چه بیشتر کار کنید حالتان بهتر خواهد بود. به کمک همین انرژی بالاخره موفق خواهید شد پروژه ای را که برایتان دشوار بوده اما برای شغلتان نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است را به پایان برسانید. تأیید و تحسینی که برای تلاش و سخت کوشی خود دریافت خواهید کرد شما را بسیار احساساتی خواهد کرد و خوب حق هم دارید. شما کوه ها را جابجا کرده اید تا به جایی که الان هستید رسیده اید و این که زحماتی که کشیده اید دیده می شوند واقعا لذت بخش است. این موفقیت خود را امروز همراه با عزیزانتان جشن بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز حضور در یک مهمانی و یا جشنی که برای مدت ها در انتظار آن بوده اید شما را آنچنان خوشحال خواهد کرد که اشک در چشمانتان حلقه خواهد زد و از آنجایی که شما معمولا از نشان دادن احساساتتان زیاد خوشتان نمی آید به احتمال زیاد خودتان را یک جا قایم خواهید کرد تا قیافه تان به حالت عادی بازگردد و کسی متوجه این حالتتان نشود! امروز به طور کلی برای شما روز خوبی خواهد بود، آنقدر خوب که شاید حتی کمی نگران شوید که شاید این وضعیت آرامش قبل از طوفان باشد. جای هیچ گونه نگرانی نیست، همه چیز روبراه است، با خیال راحت از روزتان لذت ببرید و عزیزانتان را نیز در احساس خوشحالی و رضایت خود شریک کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز شما فعال ترین عضو در هر گروهی هستید که در آن قرار بگیرید و با شور و اشتیاق فراوان سعی دارید انرژی خود را صرف کاری مفید کنید. آرام و قرار ندارید و صبح زود از خواب بیدار شده و کارهای خانه و محل کارتان را با سرعتی بیشتر از همیشه پیش می برید. با این حال باید در نظر داشته باشید که انرژی خود را به درستی استفاده کنید و طوری پیش نروید که نتوانید بعضی کارهایی که شروع کرده اید را به پایان برسانید. امروز خوشبختانه تلاش هایی که برای پیشرفت حرفه ای خود و برداشتن موانعی که سر راهتان قرار داشته اند کرده اید بالاخره به نتیجه خواهند رسید و شما در حالی که باورتان نمی شود از خوشحالی بالا و پایین خواهید بپرید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز سکوت را کنار گذاشته و برای شنیده شدن حرف هایتان فریاد برمی آورید، اما این روش به شما کمکی نخواهد کرد و خیلی زود مجبور به عقب نشینی خواهید شد. به جای بلند کردن صدایتان اثر گذاری کلامتان را بالا ببرید تا به نتیجه مورد نظرتان برسید. امروز چنان مکالمات احساسی عمیقی با شریک عاطفیتان خواهید داشت که شما را به گریه خواهند انداخت. اگر مشکلاتی در رابطه شما وجود داشته اند به احتمال زیاد به آنها غلبه کرده و درک بهتری نسبت به یکدیگر پیدا خواهید کرد. امروز همچنین می تواند برای مجردها روزی فوق العاده برای یافتن شریک راهشان باشد، زیرا روابطی که امروز شروع شوند ثبات و دوام بسیاری خواهند داشت.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 

امروز احساس می کنید که کارهای زیادی لازم است در خانه انجام شوند. شاید در انتظار مهمان باشید و یا سر ذوق باشید و بخواهید کمی زودتر خانه تکانی نوروز را شروع کنید. زیاد به خودتان سخت نگیرید و یک باره همه جا را زیر و رو نکنید و از جابجایی وسایل سنگین به تنهایی جدا خودداری کنید. امروز دلتان می خواهد هر طوری که شده است در روند تکراری و خسته کننده کارهای روزمره تان تغییری ایجاد کنید. اما اگر بخواهید برای ایجاد این تغییرات از انجام وظایف و مسئولیت های خود شانه خالی کنید باید خودتان را برای دردسرها و مشکلات بعدی نیز آماده کنید. بعضی قدم های کوچک ولی خلاقانه ی توانند حال و هوای تازه ای به شما و برنامه زندگیتان ببخشند.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز به هر طرف که نگاه می کنید می بینید که موقعیت هایی در انتظارتان هستند و دلتان نمی خواهد حتی یکی از آنها را از دست دهید و فکر می کنید که باید تک تک آنها را دنبال کنید. شاید بهتر باشد به جای این که خودتان را غرق در تلاشی نافرجام کنید تمام این موقعیت ها را یک جا یادداشت کرده و یکی دو ساعتی با خودتان خلوت کرده و در مورد این که کدام یک از آنها ارزش دنبال کردن را دارد و کدام ها غیر منطقی و یا بی اهمیت هستند تصمیم گیری کنید. البته فرصت ها تا ابد منتظر کسی نمی مانند و باید کمی دست بجنبانید. اگر فکر می کنید رابطه عاطفیتان به اندازه کافی خوب نیست چند قد عقب تر بروید و از بیرون به این رابطه نگاه کرده و در مورد آن قضاوت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به احتمال زیاد در مراسمی که مربوط به سنت های قدیمی اجتماعی مانند جشن ازدواج است شرکت خواهید کرد و دلتان می خواهد به بهترین شکل ممکن در این مراسم حاضر شوید. این که به سنت های پسندیده پایبند باشید خیلی هم خوب است اما نباید کاری کنید که تنها از روی تظاهر باشد و با خود واقعیتان فاصله داشته باشد. امروز به دقت بحث های جالبی که در رابطه با مسائل اقتصادی در اطرافتان اتفاق می افتند گوش کنید، زیرا می توانند ایده های جدیدی برای افزایش درآمد خودتان برای شما به همراه داشته باشند. اگر دلتان برای عشقتان تنگ شده به جای این که سر خودتان را با کار گرم کنید با او تماس گرفته و وعده دیدار بگذارید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen 

شما معمولا در کنترل خودتان و احساساتتان بسیار موفق هستید و امروز این ویژگی شما خیلی به کارتان خواهد آمد، زیرا خبرهای فوق العاده ای به گوشتان خواهند رسید که شاید اشک شوق را به چشم هرکس دیگری بیاورند. البته زیاد هم به خودتان فشار نیاورید، در چنین شرایطی طبیعی است که هر کسی کمی احساسات از خودش نشان بدهد. بالاخره تلاش و سخت کوشی شما دارد جواب می دهد و پیشرفت حرفه ای مورد نظرتان را دارید به دست می آورید. امروز ذهنتان سرشار از ایده های تازه است، از این موج خلاقیتتان استفاده کنید و برای اهداف بلندمدت خود برنامه های تازه ای بچینید. رویاهایتان هیچگاه خودبخود نمی توانند عملی شوند.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز می توانید در انتظار خبرهایی فوق العاده در رابطه با مسائل مالی باشید که می توانند پیشرفت حرفه ای نیز برای شما به همراه داشته باشند. یکی از دوستان نزدیکتان نیز دارد تغییراتی متفاوت در زندگی خود را تجربه می کند و ممکن است به حمایت شما نیاز داشته باشد. بهترین کاری که می توانید بکنید این است که به جای حرف زدن به آن چه که او می گوید گوش فرا دهید. امروز شما میل شدیدی به بیان احساسات و نیازهای خودتان حس می کنید، اما بهتر است مواظب آن چه می گویید باشید زیرا هر چه به زبان بیاورید را به احتمال قریب به یقین به دست خواهید آورد. حالا دیگر می توانید بدون معطلی زندگی مورد نظرتان را شروع کنید.
انتشار یافته: 280
در انتظار بررسی:25
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1395/06/06
باور و امید به مطالب موجود در فالها
همانا امیدواری به سراب و تباهیست
پاسخ ها
ela
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۱
توام کشتی مارو هرروز باید این نظر تکراریتو بخونییییم بسه دیگه اه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۵
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ باحال بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۶
شش مرداد پنج ماه پیش بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
خوب نخون برادر من
Iran, Islamic Republic of
00:05 - 1395/06/07
ممنون از سایتتون عالیه
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1395/06/07
اصن نمیشه رو فالاتون حساب کرد حداقل برامن ایجور بوده حالا بقیرو نمیدونم؛چیزی دستگیر ادم نمیشه....
پاسخ ها
maryam
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۲
اتفاقا این فال ها از جنبه سرگرمی که بگذریم بسیار واقعی برای بنده نمود میکنند چون اعتقاد دارم هر چیزی به اعتقاد ادم بسته است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
من خردادیم..واقعا دارم یک کاری می منم که پنهانه :))
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۹
واقعا چرته اندازه سرگرمی هم نیست
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1395/06/07
کاش میشد زندگی را براین جملات قشنگ ساخت
کاش میشد به راحتی جملات این فال ها اندیشید
کاش خداوند این اختیار را به ما میداد
کاش میشد هرروز مانند این فال ها متولد شد
کاش میشد فقط در همین روز زندگی کرد
چون فال ها همه قشنگ قشنگ هستند حتی یه نکته ناخوشایند ندارند.
Iran, Islamic Republic of
15:43 - 1395/06/07
همش دروغه فقط یه سرگرمیه بهتره خودتون رو وابسته فال و خرافات نکنید.
Iran, Islamic Republic of
23:01 - 1395/06/07
کاش....خدانکنه که ما وابسته این چرت وپرتا شیم،بنظرم اگه ماها بیشتر به چیزای خوب فکر کنیم بیشتر بهمون انرژی میده تا این فالا...
Iran, Islamic Republic of
02:25 - 1395/06/08
چرا فال حافظ را در نسخه جدید حذفش کردین
پاسخ ها
مدیر پایگاه کاربر گرامی در نسخه جدید فال حافظ اضافه شده است. در صفحه اصلی سایت در سمت چپ صفحه بعد از اخبار ورزشی و در اپ برترین ها در اسلاید دوم قرار دارد.
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1395/06/08
فال روزانه برام خیلی جالبه.گاهی درست ازاب درمیاد.بهرحال ممنون
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1395/06/08
فاله دیگه واسه سرگرمی همین ممنون
Iran, Islamic Republic of
01:46 - 1395/06/09
ای بابا واسه سر گرمیه دوسه ساله وعده خبری خوش دراه است میده اما خبره همچنان در راه است...اماا خوبه واسه خنده
پاسخ ها
سیاوش
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
اگه شما سه ساله توی زندگی هیچ خبری به نظرت خوش نیومده برادر فکر کنم وقتشه به دیدگاه ات نسبت به زندگی تجدید نظری بکنی اخوی
-
11:56 - 1395/06/09
بنظرم فال فقط واسه امید ب زندگیه


باور نتنین عاشقا
Iran, Islamic Republic of
15:10 - 1395/06/09
...خخخ؛کدوم شریک زندگی چه حرفه دلی‏!‏‏!‏‏!‏
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1395/06/10
چرا فال حافظ رو در آپدیت جدید حذف کردین ؟ لطفا بذاریدش بازم
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1395/06/10
ازآنجایی که معمولا انسانها راهنمایی در زندگیشان ندارند که به آنها تذکر دهد ونقش تذکر در تغییر روش وتغییر نگاه کلا موثر است فالها چنین نقشی را بصورت ناآگاهانه انجام می دهند ودرواقع فال(تذکر) هرکس با دیگری تفاوت دارد ونمی توان یک فال را برای متولدین یک ماه یا حتی یک روز درنظر گرفت وهر فردی باید درتنهایی خودش فال خودش را با استفاده از افراد مصلح ودلسوز بنویسد وبه آن عمل کند
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1395/06/10
برای من كه راست بود عالیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۳
چی ؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
02:49 - 1395/06/11
عااااالیه کاملا واقعیه
Iran, Islamic Republic of
02:51 - 1395/06/11
اونی که میگه دروغه مطمئن هستم هرشب اولین نفر خودش میره سراغ فال .این که میگه بستگی به خودت داره مثبت فکر کنی یا منفی
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1395/06/11
باسلام به همگی
امیدوارم روزهای خوب نصیب همه شماشودوازلطف بیکران خداوندعزوجل نهایت استفاده راببرید.
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1395/06/11
پرونده ی عشق قدیمی؟ من عاشق كسی شدم یا كسی عاشق من هركی هست زود اعتراف كنه
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1395/06/11
سلام این بخش عالیه
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1395/06/12
من 12سالم است و هنوز نه عشقی دارم نه کار
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۰
فعلا درس بخون خیلی زودبیایی این جا نیم وجبی
Iran, Islamic Republic of
16:41 - 1395/06/12
عالیه ممنون
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1395/06/13
این فالها امروز میگن ازدواج کن خوشبخت میشی فردا مینویسن ازدواج کردی بدبخت میشی اخرش باید کدوم انجام داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1395/06/13
همش الکیه،قبلا خیلی بهتر بود بابا
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1395/06/14
بیشتر اوقات درسته ولی هیچ پایه و اساسی نداره
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1395/06/16
یه چیزی مینویسید که به همه چی بخوره
Iran, Islamic Republic of
08:59 - 1395/06/17
بابا اینا همش الکیه !! حداقل یه چیز بنویسید که درست باشه !!! مثلا شما چیزی که می خواهد اتفاق بیافتددو سه روز بعد اتفاق می افتد.
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1395/06/17
من 11سالمه اونوقت چه جوری ازدواج کردم لطفا سن ما را هم در نظر بگیرید
پاسخ ها
یاسمن
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۷
اخه 11 ساله مگه فالم داره عزیزم
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
این فال ها برای بزرگسالان نوشته شده:D
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1395/06/17
ممنون از سایت عالیتون
Iran, Islamic Republic of
03:15 - 1395/06/18
چرا دیگه فال حافظ و قسمت مد رو ندارین؟ لطفا برش گردونین
پاسخ ها
مدیر پایگاه کاربر گرامی در نسخه جدید فال حافظ اضافه شده است. در صفحه اصلی سایت در سمت چپ صفحه بعد از اخبار ورزشی و در اپ برترین ها در اسلاید دوم قرار دارد.
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1395/06/19
من عاشق این مطلب ها هستم واقا هم راست
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1395/06/19
خرافات خرافات خرافات چند وقته میام سرک میکشم تو فالهاتون اصلا واقعیت نداره فال دیروز من به خدا هیچ ربطی نداشت از چند نفر دیگه متولدین ماه خودم و ماههای دیگه هم پرسجو کردم یکی که شوک زده به من نگاه کرده بود و گفت به جان عزیز ترین فردش هرچی تو فالش بود برعکس بود ترو خدا مردم رو دست نندازید مثلا واسه یکی گفته بودین امروز روز خوبی هست براتون طرف همون روز پدرش فوت کرده بود !!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
شما چرا انقد جدی میگیرید فال و این چیزارو،آدم خودش صاحب عقل وشعوره.فال فقط بحث سرگرمی هستش و اگه آدم خوش بینی باشید میتونید به عنوان انرژی مثبت از این فالا استفاده کنید.نه اینکه فکر کنید فال یعنی وحی منزل.
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1395/06/21
تموم فال ها واسه من برعکس درمیاد
Iran, Islamic Republic of
21:32 - 1395/06/21
مگه میشه فال واسه همه کسایی که با هم تو یه ماه به دنیا اومدن شبیه هم باشه
باید این طوری باشه ۴آبان یا۵آبان
ولی دوستان شما هم هی الکی الکی ایراد نگیرین.دقیقأ اونایی که میڱن فال چرته خیلی به فال وابسته اند.
ممنون
باتشڪر
ساقی
Iran, Islamic Republic of
00:27 - 1395/06/22
واقعاراسته برای من
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1395/06/25
خیلی خوب است
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1395/06/25
خیلی جالبه بعضی اوقات...ممنون از چرت و پرتتاتون
Iran, Islamic Republic of
01:51 - 1395/06/26
امیدوارم چیزی که تو فالم نوشته اتفاق بیفته...چون واقعا منتظرشم:)خرداد
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1395/06/26
من فال حافظ روبیشتردوست دارم
این فال رو قبول ندارم
Iran, Islamic Republic of
18:14 - 1395/06/26
عالیه ممنون از برنامه شما
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1395/06/27
ساییتتون عالیه و اینکه ما بخایم اونو باور کنیم یا نه بسته به عقاید خودمون داره
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1395/06/29
به نظر من هم این فال ها حقیقتی نداره و فقط برای سرگرمیه امه در کل ممنون
Iran, Islamic Republic of
03:53 - 1395/06/30
سلام رفتار غیر منتظرانه همچین کسی را نمیشناسم تازه باشه بیخیال چرا باید پرسید خودش خواست بحرفه..موفق باشید
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1395/06/30
عالللللللیییییببی
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1395/06/31
الکیه همش.فال به آدمایی که توی امروز گیرکردن فردارومیده.الکی مثلا که شاید امیدواربشن
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1395/06/31
یه سوال من نهم فروردینم یعنی بیستونه مارس بعدش فروردینو نوشتید اوریل ولی اسفندو نوشتید مارس الان من باید اسفندو بخونم یا فروردین؟؟؟!!!
Germany
16:22 - 1395/06/31
فالهاتون عجیب برای من درست درمیاد.
Iran, Islamic Republic of
02:48 - 1395/07/02
این قسمته فال خوبه سرگرمیه جالبیه من هر روز چک میکنم مرسی اه
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1395/07/02
حالا شما بگین خوب بود یا بد
هی نگین خرافاته
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1395/07/02
ممنون از سایتتون
Iran, Islamic Republic of
03:44 - 1395/07/03
عالیه.....مرسی
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1395/07/03
سلام به همه برو بچه های باحال
این فال ها نصفشان درسته نصفشان غلط
امروز برای من درسته
غر نزنید
نزنید
Iran, Islamic Republic of
00:21 - 1395/07/04
واقعا عالیه فال امروز من درست بود. :-) برای اولین بار ممنون از سایتتون
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1395/07/04
خیلی بی خود و برعکس نوشته بود امروزم همش الکیه
Iran, Islamic Republic of
04:23 - 1395/07/05
درموردمن اصلادرست نبودهمش سرگرمیه
Iran, Islamic Republic of
02:09 - 1395/07/06
سلام خوشگذرونی اوم به تنهایی میتونه خوش بگدرونه؟ بقیه هم تا میخاوم حالی بهشون بوم خوش بتشیم ازم سو استفاده میکنن عیب نداره بیخیال موفق باشید
Iran, Islamic Republic of
09:39 - 1395/07/06
سلام واقعا" ممنون عالیه برای من که همش درسته
شاهرخ هستم تهران امیر اباد
Iran, Islamic Republic of
09:54 - 1395/07/06
سلام صبح زیبای همه بخیر. دوستان فال روزانه تنها به شما هوشمندی و اگاهی میده و قرار نیست فوری جواب بگیری یا معجزه بشه تا حالا در مورد من کاملا درست بوده حتی حتی 1 درصد اشتباه نشد و اینه که من 5 ساله دارم این فالو زوزانه میبینم و همکارانم رو نیز اگاه کرده و خیلی بازدید داره هرکس فکر و منش خودشو داره توهین نداره بکنی به ما بر میخوره خوب فعلا یا حق خدانگدار و در پناه ایزد یکتا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۰
مرحبا
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1395/07/08
سلام یه چیز این فال خیلی خوبه که راهنمایی خوبی هم هست در واقع میگه که ما چه واکنشی در مقابل ناخوشایندها داشته باشیم باتشکر
Afghanistan
05:17 - 1395/07/09
سلام به تمام مسلمانان جهان مخصوصاً کسانیکه برای پیش رفت مسلمانان کار میکند.
بعضی اوقات بسیار درست در همان روز فال کار میکند.
تشکر.
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1395/07/11
دقیقا برای من درست دراومدامروز
Iran, Islamic Republic of
06:56 - 1395/07/12
فالتون تا اونجایی که من هرروز میخونم تقریبا درسته واین به من امید زندگی میده ممنون
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1395/07/13
چطور میشه فال 7 مهر امسال رو دید؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام روزتون بخیر
کاربر گرامی فال هفتم مهر را می توانید در لینک زیر ببینید:

http://www.bartarinha.ir/fa/news/395820/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13950707
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1395/07/13
خب این مشخصه که این چیزا اکثر اوقات،اشتباهه ولی اینو هم درنظر بگیرید ک ،فقط شما نیستین ممکنه هزارتا ادم فالشون باشما یکی باشه و برای اونا درست دربیاد،ب هرحال از برنامه های خوبتون ممنونم
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1395/07/13
سلام وقت بخیر.چطور میشه فال9مهر رو دید؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام روزتون بخیر
کاربر گرامی فال 9 مهر را در لینک زیر آورده شده است:
 
Iran, Islamic Republic of
18:39 - 1395/07/13
سلام.منم فالوم هر رو میخواستم ولی باز نمیشه چرا؟
Iran, Islamic Republic of
08:21 - 1395/07/14
تصحیح میکنم فال 9 مهر رو میخام.باز نمیشه!!!!
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1395/07/14
منکه واقعا به فال شما اعتقاد دارم.خیلیییییی درسته.هر صب تو محل کارم اول فال شمارو میخونم بعد کارمو شروع میکنم.واقعا هر روزش درست از آب درمیاد.هرکسی هم که قبول نداره یا میگه دروغه به زندگی خودش اهمیت نمیده و دقیق نیس.اگر دقت کنید همشو تو زندگی روزانتون به صورت جاری میبینید.
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1395/07/16
ممنون از سايت تون ،عالي بود
Iran, Islamic Republic of
02:49 - 1395/07/17
درود. فال 16 مهرماه رو چطور میتونم بخونم؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام و روزتون بخیر
کاربر گرامی با کلیک بر روی لینک زیر فال 16 مهر را می توانید ببینید:
 
Iran, Islamic Republic of
23:57 - 1395/07/18
خجالت نمیکشید که بطور گزینشی نظرها را جابجا میکنید و القا میکنید که نظر جابجا شده مربوط پاسخ مخاطبین است و شرم نمیکنید که مردم به تاریخ مندرج در نظرها توجه میکنند؟
من مصطفی هستم و اولین نظر را در این پست گذاشتم
چرا میخواهید مردم را با خودتان همسو کنید و جریان را بطور یکجانبه هدایت کنید؟
اف بر خرافات و اف بر سانسور و اف بر بی انصافی
Iran, Islamic Republic of
01:10 - 1395/07/19
من هر روز می خونم.... خیلی خودم شخصا بهش اعتقاد دارم
Iran, Islamic Republic of
10:40 - 1395/07/19
فال هاتو 98% نزدیک به واقعیته . واسم خیلی جالبه :)
Iran, Islamic Republic of
17:57 - 1395/07/19
من مهریم فالم درست بود حتی امروز مدرسم نرفتم چون حوصله نداشتم واقعا
Iran, Islamic Republic of
23:53 - 1395/07/19
سلام ما هم از این فال چیزی نفهمیدیم .
Iran, Islamic Republic of
06:41 - 1395/07/20
مثال مع الفارغ میزنی شیخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1395/07/20
سلام
نمی تونم بگم که به طور حتم مخاطب ها دچار وسواس فکری میشن یا نه ...
اما جنبه انرژی مثبت ش میتونه اثر گذار باشه.
با تشکر.
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1395/07/22
من متولد ماه اسفندم و همسرم متولد ماه تیر و فال امروزتون دقیقا و دقیقا احوال چند روزه من و همسرم بود. ازتون ممنونم باعث شدید کمی آرومتر بشم
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1395/07/22
کاربر مصطفی ک نظر اولو نوشتید امیدواری حتی اگه وهمی و سراب هم باشه باز بهتر از ناامیدیه.بقول این جمله امید کسی رو ناامید نکن شاید امید تنها داراییشه.بزار دل ببنده ب چیزای مثبت تو فالش شاید واقعا انگیزه بهش داد و رفت دنبال تبدیلش ب واقعیت :/ فال خیلیم فان و جالبه
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1395/07/23
عشق خیلی مقدسه اما برا کسی که بفهمه عشق من شریک زندگیم بود اما متاسفانه توی تصادف از دستم رفت و منا تنها گذاشت اما هنوز دوسش دارم و ازدواج نکردم و از خدا میخوام هرچه زودتر منا ببره پیش عشقم
Iran, Islamic Republic of
03:22 - 1395/07/23
سلام عالی بود امروز بعد مدتها با کسی ملاقات کردم که واقعا از همصحبتی باهش لذت بردم ..گاهی واقعا میگم خداممنونم
Iran, Islamic Republic of
00:18 - 1395/07/25
برای من که درست در میاد چیز خوبیه کلا
Iran, Islamic Republic of
00:54 - 1395/07/25
سلام شب بخیر.گاهی بسیارفالها به واقعیت نزدیک گاهی بسیار دور است،ولی در کل عالی بود اگه نخواهم بهش جواب بدم چیکار کنم
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1395/07/25
مزخرفه مال آذر مذخرفه یعنی چی عشق من نجذوب یکی دیگه میشه اخه؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
17:08 - 1395/07/25
همش چرت وپرته
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1395/07/25
فكر نميكردم هنوزم كسي به فال و اين مزخرفات اعتقاد داشته باشه! جمع كنين بابا اين مسخره بازيارو
Iran, Islamic Republic of
01:25 - 1395/07/29
سلام خسته نباشید این فالها کلا برعکس درمیاد. یعنی موقع روز خوش بد میشه وروز بد برعکس ولی با این حال خوبه بلاخره سرگرم میشیم ..
Iran, Islamic Republic of
01:28 - 1395/07/29
من خیلی به فال اعتقاد داشتم چون عاشق کسی بودم که اونم همینطور بود اما عشقم از همین فالها و فال قهوه و امثال اینا عمل میکرد و همین مزخرفات باعث شد عشق ده ساله من از دستم بره و ضربه روحی بدی خوردم الان افسرده شدم همش فریب و دروغه جوانها عشقتونا با این حرفای مزخرف مواظب باشید از دست ندید به حرف دلتون گوش کنید لعنت به هر چی رمال و فال و فالگیره همش دروغ و کلکه
Iran, Islamic Republic of
02:59 - 1395/07/30
سلام یه چیز میگی ها دلم نمیخواد این دیوار بردارم خسته ام از دیدن ادمهای رنگ رنگ دلم براش تنگ شده من فقط میخوام اورا ببینم
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1395/07/30
چرا بقیه فالهای روزانه قدیمی رو پاک کردید؟؟؟؟ من فراموش کردم واسه روز تولدم رو بخونم آخه
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام روزتون بخیر
کاربر گرامی فال روزهای قبل در سایت حذف نشده است. شما می توانید روز تولد خود را در بخش جستجو با عنوان "فال روزانه" پیدا کنید.
ممنون از همراهیتون.
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1395/07/30
خیلی بد بودددددد
Iran, Islamic Republic of
20:20 - 1395/08/02
عالی
واقعی
Iran, Islamic Republic of
00:14 - 1395/08/03
سلام بر همه دوستان خوبم ، فال خوبه ولی اگه نتونه مطالبش آدمو خوشحال کنه ، یکم سرزندگی آدم کم میشه ، من همه فالها رو میخونم بعد اون فالهایی که بهترن و خوشحال کننده ترن برا خودم بر میدارم حتی اگه ماه تولدم نباشه ، اینطوری بخورم میگم : "بابا فالا جابجا شدن ، این مله منه ، نه اون یکی " خدایی هم از فال خودن بیشتر خوشم میاد ، هم اینکه دلخور و افسردگی بسراغم نمیاد ، برا من که جواب داد ، امیدوارم اگه دوست داشتید ، انشالله برا شمام جواب بده ، خیلی ممنونم از اینکه به نوشتم توجه کردید .
Iran, Islamic Republic of
00:29 - 1395/08/05
همش چیزای الکی
Iran, Islamic Republic of
06:24 - 1395/08/05
خیلی این فال رو من قبولش دارم مرسی
Iran, Islamic Republic of
14:51 - 1395/08/05
مجرد ک بودم زیاد میامدم اینجا ولی دیگه نمیام چون ب عشقم رسیدم الان ی سال ک عقدکردیم.فالهای منم ی روز خوب بود ی روز بد.همتون ان شاا... خوشبخت شید
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1395/08/05
جالبه که یه سری میان میگن اینا همش چرته و شما چ طور اعتقاد دارید و جمع کنید!!! خب فاله دیگه خیلیا بهش اعتقاد دارن خیلی ها هم ندارن به هم احترام بذاریم درضمن نمیشه که فال همه همیشه درست باشه
ممنون از سایت خوبتون
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1395/08/06
من تیکه آخر فالم واقعا درست بود.مهرم.مرسیییییی
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1395/08/06
سلام فالش برای من ارد یبهشتی درسته
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1395/08/06
وای من بدبخت اسفند هستم
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1395/08/06
کلا مال پنجشنبه ۶آبان همش دروغ بود اختلال در شبکه اینترنت و اشکال در لوله یا تاسیسات ساختمان درگیری فنی بین دو همکار کجا لوله و تاسیسات خونه من مشکل داشت امروز ؟اینترنت هم که همیشه خدا قطعه ! انصافا من متولد بهمنم و چرند بود خواهرم متولد فروردین و فالش کاملا دروغ اون داداشم اسفند و خالی بندی تمام گرفتین مردم رو
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1395/08/07
واسه من درست درمیاد
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1395/08/07
این فال ها فقط یه نوع امیدواری به آدم میدن . اونوقت به خود آدم بستگی داره بینم اون فال روش اثر میزاره یا نه
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1395/08/08
فال شنبه ۸ مهر ماه ۱۳۹۵
امروز همتون سر کارید :-) صبح از در خانه بیرون میروید وکفشهایتان را میپوشید با جورابهایی که احتمالا سوراخ است و شاید بو میدهد کیفتان را هم با خود میبرید احتمالا شریک زندگیتان آن را خالی کرده بد به خود راه ندهید آن هم در تاکسی! احتمالا از راننده فحش میشنوید عابر بانک خود را وارد دستگاه میکنید و احتمالا به علت کمبود موجودی چیزی گیرتان نمی آید صبور باشید خوشبختی با توجه به قمر در عقرب آسمانتان به رویتان لبخند میزند با عشق خود قرار ملاقات بگذارید و او را به شام دعوت کنید آنجا هم پول ندارید کاملا صبور باشید ظرفهای رستوران در انتظار شماست:-) :-) :-) :-) :-) :-)
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1395/08/08
اصلا درست نبود ولی در کل عاشق سایتتونم
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1395/08/09
فقط یک روز فالم درست بود.گفت پول خوبی گیرت میاد که خیلی زود گیرم اومد...تا باشه از این فال ها
سلام خسته نباشید مانا یوسف زاده
Iran, Islamic Republic of
01:08 - 1395/08/10
این یک سر گرمییه برای بعضی درست در میاد بعضی هم نه چرا بعضی هی میگن مزخرف خوب نخونیدی دوست نداری فالها نخونید
Iran, Islamic Republic of
08:34 - 1395/08/10
مطلب کاربر پسر قند عسل فوق العاده بود خیلی خندیدیم آفرین :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1395/08/11
خب یکی میگه فال مزخرفه یکی هم میگه خوبه.نظر شخصیه هر کسی هستش.به همدیگه احترام بذاریم !
سلام میکاییل قربانی هستم
Iran, Islamic Republic of
06:54 - 1395/08/11
من دوباره نظر فرستادم چاپ نشد؟
Tajikistan
16:48 - 1395/08/11
عزیزجانپ
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1395/08/12
خیلی جالب !!!
برا من همیشه درست در میاد!!
Iran, Islamic Republic of
07:15 - 1395/08/12
عالیییی واقعا مرسی بابت سایت خوبتون
Iran, Islamic Republic of
22:06 - 1395/08/12
سلام جمع کنین این چرتو پرتارو
Iran, Islamic Republic of
00:06 - 1395/08/13
عالیه
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1395/08/13
سلام برترینهای عزیز
چه خبرازقدیمیها؟سلام من روبه همه برسونید
یاداون جمع بخیر
مامان لیلاهنوزهم میادمجله؟
اگه نمایشگاه بودحتماخبربدیدکه بیایم دیداری تازه کنیم
دست حق یاورمجله
موفق باشید
یاحق
فرید
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1395/08/14
خوب بود بعضی وقتا درست در میاد بعضی وقتا اشتباه در میاد ولی به هر حال ممنون.
Iran, Islamic Republic of
21:15 - 1395/08/14
اعتقادی ب فال ندارم ولی مال ماه خودمو خیلی درست میگه معمولا،اما دلم نمیخواد بهش عمل کنم،تا خدا هس چرا خرافات؟
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1395/08/15
مطالعه ی کتاب هایی مثل نیچه و صادق هدایت و دکتر شریعتی رو زیاد کنید نه فال خوانی رو.امروز برای دومین بار تو عمرم فال خودمو دیدم نوشته بود:مثلا اینکه عجله نکنم و یا بلندپروازی زیاد خوب نیست.و...خب این موضوعات برای همه ی ماه ها صدق میکنه.پیشنهاد میکنم اگر زیاد فال میخونید بهتره به مطالعه کتاب هایی که زندگی آدمو بهبود میبخشه بپردازین.بیشتر جواب میده!!
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1395/08/15
ممنون از برنامه خوبتون.امروز برای اولین بار نصبش کردم.
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1395/08/18
بعضی روزا واقعا درسته
مثه امروز که فال من وهمسرم واقعا درست ومرتبط و مکمل هم بود
ولی بعضی روزاش کلا بی ربطه خخخخ
درکل سرگرمی خوبی و جالبیه
مرسی
Iran, Islamic Republic of
20:31 - 1395/08/18
دروغ محض
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1395/08/20
اینا همه خیاله.......خخخ
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1395/08/22
با سلام بسیار عالی بود به نظر من در باره فال حتما می بایست درک درستی از زندگی داشته باشی وقتی که طرف نمیدونه کجای زندگی وایستاده فال براش معنا نداره و اراجیف میگه خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1395/08/22
اردی بهشتم.محبوب شریک زندگیم کجا بود؟؟فقط فانه
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1395/08/24
... آخه فال من شد یه بار درست از آب در بیاد
Iran, Islamic Republic of
10:17 - 1395/08/24
هر وقت دلم از ادما میگیره و ناامید میشم میام اینجا شاید بفهمم چه مرگشونه،اما تو فالمونم نمینویسن که تو فکر ادما چی هست که رو زبونشون نیست وگرنه هر روز میومدم تا پیش بینیش اسون شه
Iran, Islamic Republic of
00:16 - 1395/08/25
یه روز زده بود تو فالم امروز عشق خود را پیدا میکنید از صبح اون روز من دنبال عشقم گشتم کلافه شده بودم نشستم تو پارک دیدم یه پیر زن به من گفت مادر جون خدا خیرت بده منو تا خونه ام میرسونی پیر شی پسرم :(
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1395/08/25
خیلی هم عالی
Iran, Islamic Republic of
02:13 - 1395/08/26
نه....یعنی خداییش هرشب فالتونو میخونید؟
یعنی چی اخه؟
خدایا خودت بیا.....
Iran, Islamic Republic of
09:41 - 1395/08/27
والا من با ارامش اینجا نشسته ام اون وقت میگه صبور نیستی وارامش هم نداری
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1395/08/29
بیخیال بابا مزخرفه همش....
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1395/08/29
این فال ها واقعا خوب و قشنگ کاش می شد واقعیت هم همین بود
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1395/08/29
سلام ببخشید یه سوال چرا همه فالاتون بعضیاشون درسته بعضیاشون نادرست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
United States
01:30 - 1395/08/30
روزایی که چیزای خوب تو فالم نوشته شده باشه انقد بهش فک میکنم تا اتفاق بیفته اگرم چیز خوب ننوشته باشه میگمممم این فالم خرافاتههه:-P:-)
Germany
21:30 - 1395/09/01
عاااالیه
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1395/09/02
واقعا عالی بود.خدایی تعجب کردم چون قسمت آخرش همونی بود که درحال حاضر تو اون شرایط قرار گرفتم.
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1395/09/02
یا خدا من کی ازدواج کردم
Iran, Islamic Republic of
21:49 - 1395/09/02
سلام.چطور میشه فال 14 ابان رو دید ؟/
Iran, Islamic Republic of
03:12 - 1395/09/09
اقا این فال جنبه سرگرمی داره حالا بعضیا شاکی میشن و از این چیزا
خب بابا سرگرمیه
ولی این سرگرمی بعضی وقتا ...نه همیشه ... بعضی وقتا حقیقت داره و خرف دلتون رو میگه...دیگه نمیشه همیشه طبق میل شما باشه از هر صد تا شاید پنج تاش مربوط به شما باشه ...
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1395/09/11
خردادیا عالی هستن
Afghanistan
06:19 - 1395/09/12
این فال اصلا دروغ نیست و از علم ابجد گرفته شده مثل هواشناسی که پیش بینی میشود
Iran, Islamic Republic of
00:24 - 1395/09/24
به خدا همش دروغه این حرفا نمی تونه بد بختی مردم را تمام کنه از بس مردم ایران نجیب و ساده هستند دلشونا به این حرفا خوش میکننند این حرفا جواب مخارج کمر شکن زندگی را نمیده خدا بهمون رحم کنه و همگی منتظر رحمت خدا باشیم که ی فرجی برسه و مردم از این گرفتاری رها بشند سلامتی و تندرستی برا همه مریضها از خداوند خواستارم به داد دختر دارها و پسر دارها خدا برسه خدایا خودت کمک کن
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1395/09/25
باسلام به تمام دوستان و دستندارکاران سایت تجربه من در مورد فال و طالع روزانه و ماهانه اینه که ما دو تا نوع فال داریم اولی چینی یا ایرانی هست که مربوط به سال تولده و دومی مربوط به ماه تولد هست که به فال هندی معروف هست فال ماهانه بدون تلفیقی از سال تولد کاملا کارایی نداره و این دو سال تولد و ماه اون باید در کنار هم گذاشته شه که دقیق و بادقت باشه اگه کسی خواست من میتونم واسش فال دقیقشو در بیارم که خودم دارم اینکارو میکنم,با تشکر.
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1395/09/28
بعضی از حرفاش برای من واقعی و بعضی هم اصلا ربطی به من نداره
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1395/09/29
بروبابا سه هفته دیگه امتحانامه وقت سرخاروندن ندارم به رابطه عاطفیم فک کنم!!! گرفتی ما.....
Iran, Islamic Republic of
15:35 - 1395/09/30
بد نیست =/ مرسی
Iran, Islamic Republic of
13:55 - 1395/10/02
خوبه یه دل گرمی میده به ادم
Iran, Islamic Republic of
21:28 - 1395/10/02
سلام دوستان؛ چرا این نظرای قدیمیو حذف نمیکنید این همه نظر خب فقط جدیدارو بذارید قبلنا خیلی بهتر بودین؛حالا جدا از فالم که زیاد جالب نیس حداقل به قسمت نظرات رسیدگی کنید‏(لطفا‏)‏ ؛درضمن اقا مهدی اگه میشه برامن همون فال از نوعه خودتون رو که میگید ؛بگیرید‏(تشکر‏)‏ 
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1395/10/05
این فال نمیدونم چیه....منو شوکه کرده جادوگرن اینا از کجا میدونن اینا رو ......موندم چی بگم
Iran, Islamic Republic of
01:54 - 1395/10/05
سلااااااام به همه عزیزان....من که هرازگاهی فال میگیرم..همیشه هم خوب بوده مرسییییییی... همین که گاهی به فکر فال زندگیمون باشیم خوبه....
Iran, Islamic Republic of
10:28 - 1395/10/05
مهم نیست که این فال هاحقیقت داره یا نه همین که آدم اونا رو میخونه احساس آرامش میکنه و این فال ها حقیقت رو نمیگن یلکه ما رو نصیحت میکنن ما باید خودمون آیندرو میسازیم
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1395/10/05
فال هاتون خیلی خوبه هر روز میخونم خیلی جالب و به واقعییت نزدیکه ممنونم
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1395/10/07
سلم میگوم ای چطو فالی بید هرو منو بد بخت امیدوار میکنین هیچیم در کار نی خدا غضب کرد بوامو سوزوندین اینجا دروغ اوبر دروغ
Iran, Islamic Republic of
10:35 - 1395/10/09
بعضی اوقات چرته بعضی اوقات خوبهـ
Iran, Islamic Republic of
09:28 - 1395/10/11
سلام آقا پس قسمت همراه با خوانندگان چرا نیس ):
Iran, Islamic Republic of
19:08 - 1395/10/11
مگه میشه من شبا میام میخونم میبینم دقیقا اتفاقاتی که افتاده رو نوشته (جادوگرای بی ادب)
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1395/10/11
فکر کنم فال من که میگه خیلی سخت کوشم مربوط به امتحان های ترم باشه
Iran, Islamic Republic of
07:42 - 1395/10/12
من مطمعنم برمیگرده مطمعنم
Iran, Islamic Republic of
18:08 - 1395/10/12
این مال چه روزیه دقیقا
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1395/10/13
سلام تمام این فالها ی جوری از نظر روانی با سرنوشت مردم جور در میاد چون ارزوها تقریبا به هم نزدیکه اما بازم خوبه انسان برا مدت کوتاهی امیدوار میشه و منتظر خبرهای خوبه امیدوارم برا همه هموطنان عزیزم اتفاق های خوب رقم بخوره و همه به ارزوی قلبیشون برسند و همیشه به لطف و رحمت خداوند امیدوار باشند شفای آجل برا همه بیماران از خداوند خواستارم خداوند آرزوی قلبی همه را بده و همه مردم خوب ایران آخر عاقبت بخیر بشند مرگ بر داعش و اون حرامزاده هایی که اونا را از هر نظر ساپورت میکنند خدا را شکر که کشور عزیزمان امنیت داره زنده باد تمام سربازان و نیروهای مسلح غیور ایران
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1395/10/13
واسه من که درست در میاد
Iran, Islamic Republic of
01:15 - 1395/10/14
سلام بچه ها هممون سركاريم براى همينه أمار بيكارى او مده پايين
Iran, Islamic Republic of
09:12 - 1395/10/14
سلام ، ممنون بابت انرژی که میذارید برای آگاهیمون
برای من تا به امروز همه اخطار هایی که دادید درست بوده مگر اینکه کلا از چرخه طبیعی زندگی دور بوده باشم
یک سوال دارم و یک درخواست
سوالم : وقتی حال زندگیم خوبه و همه چیز سر جاش فالم درسته حتی اتفاقای بدش این یعنی من تو چرخه ی طبیعی هستم ، و وقتی همه چیز ب هم ریختس فالم نمیخونه با روزگارم یعنی من تو چرخه طبیعی نیستم، آیا درسته ؟!؟
درخواستم : لطفا به سوالم پاسخ دهید

با تشکر
سهیلا
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1395/10/14
اين فال ها هر چي باشه درست و غلط قبولش ميكنم يه نوع هشداريه برام و يه جوري آرومم ميكنه ،ممنون بابت زحماتتون
Iran, Islamic Republic of
15:49 - 1395/10/14
اين فال ها هر چي باشه درست و غلط قبولش ميكنم يه نوع هشداريه برام و يه جوري آرومم ميكنه ،ممنون بابت زحماتتون
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1395/10/14
هروز منو سردوراهی میزاره نمیدونم کدوم راهو باید برم.
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1395/10/14
اين فال ها هر چي باشه درست و غلط قبولش ميكنم يه نوع هشداريه برام و يه جوري آرومم ميكنه ،ممنون بابت زحماتتون
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1395/10/17
سلام لطفا فال اختصاصی ۱۶دی رو بزارید کل سال منتظرش بودم اخرم نخوندمش متاسفانه یادم رفت :-(
Iran, Islamic Republic of
02:20 - 1395/10/18
با این وعده های سر خرمنت
Iran, Islamic Republic of
17:46 - 1395/10/18
اقاااااااااااا ناموسا عالیهههههههههههههههههههه خیلی حال میکنم با فال با اینکه میدونم واقعی نیست ولی خیلی به واقعیت نزدیکه
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1395/10/19
لطف کنید فال حافظ را دوباره برقرار کنید
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1395/10/21
يني يه بخشي ازش واقعا درست در اومد براي من و راه حلشم خيلي خوبه ولي من نميتونم انجام بدم
Iran, Islamic Republic of
09:40 - 1395/10/24
سلام و خسته نباشد امروز واسه انجام کاری 2 دل بووودم خیالم راحت شد
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1395/10/25
مثل همیشه خوب و به واقعیت نزدیک :)))))))))))))))))))))))))))
Iran, Islamic Republic of
03:09 - 1395/10/26
سلام به همه راستى اين سايت نون فالگير رارو اجر كرده خخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
07:38 - 1395/10/26
چیزی که نو شتین باواقیت خیلی فاصله داشت!؟!؟
Kuwait
19:44 - 1395/10/26
سلام به نظر من %100اصلا و عبدا فال حافظ خرافات و برای سرگرمی نیست ان چه را که بعدا برای ما اتفاق می افتد را برای ما بیان می کند . ولی نکته ی قابل توجه این است که تمامی فال ممکن است برای انسان اتفاق بیافتد یا بخشی از ان اتفاق بیافتد یا اگر نیافتد بعدا یا بزودی خواهد افتاد .و اگر بعدا یا بزودی نیفتاد اشکال از نیتمان بوده است یعنی به درستی نیت نکردیم .و بعضی از فال های حافظ مانند ازدواج کردن برای هر فردی نیست فردی که شرایطش ر داشته باشد .هست .
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1395/10/27
من خودم اصلا اعتقادی به فال و اینجور چیزا نداشته و ندارم ولی این نوشته ها خیلی خوبن....تقریبا بالای 60-70% چیزایی که میگه درسته و تو همون روز اتفاق افتاده یا بعدا میوفته...و این خیلی برام جالبه.....هر روزم قبل از شروع کارم چک میکنم این صفحه رو :)))
United Arab Emirates
00:56 - 1395/10/28
سلام من يه عاشق هستم وچهار ساله كه دارم تمام فالهارو ميخونم وهمش داره بمن دلگرمى وبازم انتظار به يارم رو ميده. توروخداهركى اين پيام رو ميخونه برامن دعا كنه تا به عشقم برسم چون فقط خانواده اون قبول نميكنن. التماس دعاى مخصوص دارم.
Iran, Islamic Republic of
01:44 - 1395/10/28
واسه من تا الان همش حقیقت داشته
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1395/10/29
واقعا مشکلات مثل اژدهای دو سر هستن :((((((((((( امیدوارم زودی تموم بشه
Iran, Islamic Republic of
21:39 - 1395/10/29
سلام من فروردینیم برای من ک اکثرا درست درمیاد.باتشکرفراوان
Iran, Islamic Republic of
00:48 - 1395/11/01
سلام دوستان امیدوارم حالتون مثه من عالی باشه_و امیدوارم زود موفقیتی که در نظرمه بیاد سراغم و خدا صبرشو بهم بده چون در راستاش دارم قدم برمیدارم؛ ودرضمن تو فالمم هست؛؛؛خخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1395/11/02
آینده اگه بخواد میاد که بهتر بودنش فقط به خودمون بستگی داره پس براش تلاش کنید و به این چیزای خرافی دل نبندید و اعتقاد نداشته باشید
با این افکار خواهان آزادی هم هستید کسایی که به حال فکر نمیکنند و فقط به فکر آینده هستن به درد این جامعه نمیخوره خودتون باشید چون این نوشته رو ذهن ناخودآگاه شما رو تاثیر گزاره که باعث این میشه که اتفاق بیفته
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1395/11/02
خدایی این فال رو از کجا میارین.تاحالا یکیش درست نبوده
Iran, Islamic Republic of
04:28 - 1395/11/03
ملت ما اینقدر که به فال اعتقاد و علاقه دارن به گردشگری و سینما و هنر علاقه ندارن بعد میگن تقصیر دولته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۳
چه ربطی داشت؟
| :
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1395/11/03
درباره عشق وعاشقی که کشک مینویسه ....هه 
Iran, Islamic Republic of
04:09 - 1395/11/04
سرگردان تومشکل گرفتاری دچارمیکنم
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1395/11/04
تقریبا همیشه درسته اما الان که نگاه میکنم از حال خراب هیچ چیزی نگفته... از عشق منم خبری ندارم...
Iran, Islamic Republic of
12:53 - 1395/11/04
۶دی ماه عشق است
Iran, Islamic Republic of
00:07 - 1395/11/05
فقط سرابه....فقط ...داره دلگرمی میده ...منم خودم میدونم که الکیه ...ولی بازم دست خودم نیست به امید یه خبر خوب دارم هر روز نگاه میکنم......حالا که اینو مینویسم ساعت 3 دقیقه بامداده ...
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1395/11/05
چه معنی داره نظرات از برج 6 بمونه
Iran, Islamic Republic of
00:42 - 1395/11/06
حالا که سرنوشت همه افتاده دست گرونی و داره همه مردم را به زانو در میاره به حافظ بگویید کجایی که گوشت شده کیلویی ۴۵ هزار تومان و نان هزار تومن و برو تا اخر حافظ دلش خوش بوده خبر از دل ما اگه داشت به سبک دیگه شعر میگفت
Iran, Islamic Republic of
00:54 - 1395/11/06
به نام خدا باشه
Iran, Islamic Republic of
21:07 - 1395/11/06
تا حدی برام خوب بود
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1395/11/06
یعنی میشه، بعدا بهتون می گویم.
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1395/11/07
بسیار عالی
Iran, Islamic Republic of
01:39 - 1395/11/08
مرسی عالیه
Iran, Islamic Republic of
01:43 - 1395/11/08
قسمت اشتراک گذاری هم اضافه کنید
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1395/11/09
خوب بود امروزم.... :)
Iran, Islamic Republic of
19:45 - 1395/11/09
لطف کنید فال حافظ را دوباره راه اندازی کنید ، بسیار کارساز است ، با تشکر
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1395/11/10
اولین باره فال میگیرم هردو بارم امتحان کردم خوب بود ولی باورش کنم یا نه خیلی سخته ببینم درسته درمیاد یانه
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1395/11/11
واااااااااااااااییییییییییییی بلاخره نیمه ی گمشده ام داره میاااااااااد :))))))))
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1395/11/11
من به فال اعتقاد دارم همیشه راست بوده
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1395/11/12
عالییییی
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1395/11/12
دو سه روزه این فالها خوب داره بهمون امیییید میده هاااااا :))) دیروز نیمه ی گمشده امروز پول :))))))
Iran, Islamic Republic of
15:11 - 1395/11/12
وااااااای بازم مزخرف گفتی که.......!!!!
Iran, Islamic Republic of
20:42 - 1395/11/12
حالب بود
Iran, Islamic Republic of
09:30 - 1395/11/14
سرگرمیه زیاد درگیرش نشید
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1395/11/14
لطف کنین پیام هارو از آخر نشون بدین .اینطوری چند دیقه میریم پایین تا اخرین پیام هارو ببینیم.

خدافظ
Iran, Islamic Republic of
15:33 - 1395/11/14
23 مرداد
Iran, Islamic Republic of
01:16 - 1395/11/15
من متولد بهمن هستم و هيچ كتاب نصفه كاره ندارم
يه جوري هم با ناز ميپرسه!!
حالا افتاد
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1395/11/16
میتونی کمتر دهنتو باز کنی بیشتر فکر کنی
ممنون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
یواااااااااااااااش یواااااااااااش :))))))
Iran, Islamic Republic of
20:44 - 1395/11/16
وااااا باکی این جوری حرف میزنی شما آقای بهروز؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1395/11/17
کلا امروز همه مشکلات نرم افزاری و کامپیوتری دارن دیگه !!!!! در تاریخ ۱۷ بهمن !!!!
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1395/11/17
گاهی اوقات انقدر درست میگه که تعجب میکنم و حتی فکر میکنم مثلا یه روح داره منو میبینه
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1395/11/17
سلاااااام ؛خواهشا این نظرات قدیمیو حذف کنید چون وقت گیرن؛اگه به حرفای ما گوش کنید چیزی نمیشه ها‏(جدی میگم‏)‏
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1395/11/17
ببین چیلر محل کارم خراب شده امروز داریم یخ میزنیم :)))))) بقیه اش هم درست بود بعضیا بدجوری رو اعصابمن امروز دلم میخواد حمله کنم بهشون :)))))))))
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1395/11/17
شماخون خودتو کثیف نکن آقابهروز..تولد خواهرمم مبارک....
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1395/11/17
شماخون خودتو کثیف نکن آقابهروز..تولد خواهرمم مبارک....
Iran, Islamic Republic of
00:08 - 1395/11/18
دروغگو دروغگو خرابی دستگاه ها کو:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1395/11/18
باور میکنین؟ باباهمش دروغه چراخودتونو گول میزنین اخه چرا بااین حرفا دلتونو خوش میکنین؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
سرگرمیه دکتر
Iran, Islamic Republic of
16:38 - 1395/11/18
این نیز بگذرد باز هم فال نمی تواند مارا به هیجان آورد چون همه ادمهای اون ماه زندگی مثل هم ندارند ، در نتیجه نمی توانم باور کنم . کار من خواندن ماههای دیگر است که بخونم بهترین فال ماه رو هر ماهی باشه فرقی نداره ، بگویم خوش بحالت باشه همیشه اگه روز خوبی برات رقم خورده تنها دلخوشی دیگران سرگرمی منه خوش به حال باران ، خوش به حال بهار خوشبحال روز خوبتون همیشه خوب باشید
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1395/11/19
فکر میکردم فقط برای من اینجوریه که نظرات از برج شش هستن.خب پاکش کنن
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1395/11/20
همش راست بود
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1395/11/22
به نظرمن سرگرمیه هرچنداگه ووقعی نباشه
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1395/11/24
سایتتون عالیه . من به فال اعتقاد دارم هر روز هم پیگیری میکنم همش درسته
Iran, Islamic Republic of
21:12 - 1395/11/24
عالیه فالتون
Iran, Islamic Republic of
01:23 - 1395/11/25
عالی بود
Iran, Islamic Republic of
00:00 - 1395/11/26
خیلی خوبه ممنون
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1395/11/26
عالیه خوشم اومد از نظر من کار گذار 20هم کمشه
Iran, Islamic Republic of
14:36 - 1395/11/26
فال میگه امروز از دوستم هدیه میگیرم
ول نگرفتم
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1395/11/27
ای کاش همه چی مثل گفته های فال بود
Iran, Islamic Republic of
01:23 - 1395/11/27
البته که حسودا زیادن
ولی مثه اینکه سفر آلمان داره جور میشه
این به اون در
ایول
مردادیم
Iran, Islamic Republic of
06:22 - 1395/11/27
سلام دوستان ازگ. زحمتی گه کشیدید ممنونم خیلی خوبه البته حافظ گسی را که با دل بیاد با دل جواب میده و کسی بیاد برای سرگرمی خوب شما باشید چه مدلی واهنمایی مبکنید حافظ هم همینطوری
Iran, Islamic Republic of
06:32 - 1395/11/27
اگهواقع بین باشیم خواهیم دید تمام فال درسته هر چا باب میل.نباشه دلیل نادرست بودن نیست
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1395/11/28
فال سه شنبه 27 میخوام لطفا
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام و روزتون بخیر
کاربر گرامی فال روز "سه شنبه 26 بهمن" را می توانید در این لینک بخوانید.

http://www.bartarinha.ir/fa/news/479849/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13951126

و همچنین فال روز "چهارشنبه 27 بهمن" ماه را د رلینک زیر بخوانید.

http://www.bartarinha.ir/fa/news/480582/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13951127
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1395/11/28
با لینگ باز نمیشه لطفا بگید چطوری برم مرسی
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1395/11/28
با لینگ باز نمیشه لطفا بگید چطوری برم مرسی
United States
00:18 - 1395/11/30
چرا انقد دير ميزارين فالو هرشب چشامو بايد با زور باز نگه دارم
لطفا قبل ١٢ پست كنين ممنون ❤️
Iran, Islamic Republic of
08:54 - 1395/11/30
امروز تولدمه فالم خیلی خوب بود
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1395/12/01
معرکست 20کمترین نمره
نام:
ایمیل:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج