کد خبر: ۲۰۹۱۵
تاریخ انتشار:
۰۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۱
فال روزانه اختصاصی برترین ها
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 40090842
فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه یک شنبه 3 بهمن 1395

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 3 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال همین طور که دارید فراز و نشی های پیاپی را پشت سر می گذارید در انتظار رشد بیشتر و بیشتر  برای خودتان باشید. شما فرصت های زیادی برای ایجاد تغییراتی مهم در زندگی خود خواهید داشت، فقط باید در انتخاب این فرصت ها و این که کدام یک را بلافاصله انتخاب کرده و کدام را برای بعد بگذارید احتیاط به خرج دهید. تجربه های جدیدی که در ابتدا تنها یک تصادف به نظر می آیند تا چند ماه آینده کمک های زیادی در راه پیش بردن اهدافتان به شما خواهند کرد. در فصل های بهار و تابستان شما فرصت های زیادی برای رشد و پیشرفت خواهید داشت، پس سعی کنید حداکثر استفاده را از این فرصت ها ببرید. سپس، بعد از یکی دو ماه ثبات و توقف در تغییرات، آذر ماه دوباره فرصت های تازه ای را برای شما به همراه خواهد داشت و نگرشی دقیق از آنچه در پایان راه در انتظارتان است به دست خواهید آورد. برای شروع رابطه های جدید عاشقانه فصل بهار برای شما بهترین موقعیت ها را به همراه خواهد داشت، آنها را ساده از دست ندهید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز ممکن است زنی که در محل کارتان خواهید دید شما را به جهت های تازه ای راهنمایی کند و شما باید تمام گزینه هایی که پیش رویتان قرار گرفته اند را پیش از برداشتن حتی یک قدم به طور کامل بررسی کنید. شاید آن چه به شما پیشنهاد می شود دربرگیرنده فراگیری یک مهارت جدید، یک جهت فکری تازه و یا تغییر در منبع درآمد شما باشد یا شامل چیزهایی شود که به نظرتان غیر عادی می رسند، اما جای هیچ گونه نگرانی نیست. دنیای اطراف ما با چنان سرعتی دارد تغییر می کند که دیگر هیچ چیزی نباید مایه تعجب شما شود! شما امروز انرژی خیلی زیادی در وجود خود احساس می کنید، انتظار نداشته باشید که دیگران هم این سطح از انرژی را احساس کرده و با شما همراه شوند.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
یکی از دوستان اه دورتان ممکن است با شما تماس گرفته و یا حتی به صورت حضوری به دیدنتان بیاید و خبرهای تازه ای برای شما داشته باشد که به یک باره جهت تازه ای به زندگی شما خواهند بخشید. شاید او شما را به یک پروژه کاری، دوره آموزشی و یا حضور در یک جمع جدید دعوت کند، به هر حال شما از همراه شدن با او و شنیدن حرف هایی که برای گفتن به شما دارد لذت خواهید برد. تمایلی که شما به محکم تر کردن رابطه عاطفی خود حس می کنید شما را به گفتن چیزها و احساساتی تشویق خواهد کرد که در حالت عادی آنها را از دیگران مخفی نگه می داشته اید، بهتر است به طرف مقابلتان کمی فرصت بدهید تا به گفته هایتان فکر کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

دیگران اغلب نمی توانند خودشان را با سرعتی که شما دارید هماهنگ کنند و بی آن که حتی کسی به گرد پایتان برسد، مدام از یک کار به کاری دیگر می پریداما حالا وقت آن رسیده است که سرعتتان را کم کرده و کارهایتان را یک به یک و با تمرکز زیاد انجام دهید تا بتوانید با دیگران همکاری کنید. انجام کارها به صورت گروهی در حال حاضر به نظرتان خیلی جذاب می رسد و توجهتان از اهداف و نیازهای شخصیتان به خواسته های دیگران و منافع عمومی تغییر جهت داده اند. فقط این نکته را باید در نظر داشته باشید که کار گروهی به این معنا نیست که هر کسی هر چیزی که گفت باید قبول کنید، اجازه ندهید دیگران شما را به هر سویی که می خواهند بکشانند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز این که باور داشته باشید هر چیزی که بخواهید و روی آن تمرکز کنید را به دست خواهید آورد به شما قدرت بسیاری خواهد بخشید، اما دیدن این که پیشرفت کارها کندتر از آنچه انتظار داشته اید است نیز می تواند باعث ایجاد احساس خشم و سردرگمی در وجود شما شود. یادتان باشد که همیشه پیشگیری بهتر و آسانتر از درمان است، پس قبل از این که هر اقدامی کنید همه جوانب و مشکلات احتمالی را در نظر بگیرید تا بعدا در مقابله با مشکلات ناگهانی وقت و انرژی خود را بیهوده هدر ندهید و مجبور به تحمل فشار عصبی نیز نباشید. امروز به شخص جدیدی معرفی خواهید شد که قطعا یک دوستی عمیق و جدی با این شخص برقرار خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز هر چقدر تعهدات و مسئولیت های بیشتری را بپذیرید از میزان خوشحالی خود خواهید کاست، زیرا امروز از آن روزهایی است که اصلا حال و حوصله کار کردن را ندارید و ترجیح می دهید حتی اگر کارهای ناتمام زیادی در لیست کارهای روزانه تان داشته باشید، وقتتان را به تفریح و استراحت بگذرانید. شاید بتوانید با ایجاد تغییر در برنامه ها و اولویت هایتان وقتی را هم برای تفریح و استراحت کنار بگذارید، اما حتما افرادی که تحت تأثیر تغییرات ایجاد شده در برنامه هایتان قرار خواهند گرفت را در جریان بگذارید تا از ایجاد بحث و دلخوری جلوگیری کرده باشید. هر کاری که امروز پشت گوش می اندازید را حتما مجبور خواهید بود بعدا و شاید در وقتی که اصلا برایتان راحت نیست، انجام دهید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen

اگر شلوغی برنامه هایتان دارد بیش از اندازه به شما فشار می آورد، شاید وقت آن رسیده باشد که سهم خودتان از تفریح و استراحت را از دنیای اطرافتان طلب کنید. در بیان خواسته هایتان صداقت داشته باشید، حتی اگر ترجیح می دهید از همه دنیا فاصله گرفته و یکی دو روزی خودتان را در خانه حبس کنید و تمام وقتتان را به دور از هیاهوی دنیای اطرافتان به استراحت بگذرانید تصمیم با خود شماست. امروز تماسی تلفنی از جانب یکی از دوستان و یا شریک زندگیتان برای شما با خبرهایی همراه خواهد بود که مدت ها در انتظار و یا حتی آرزوی شنیدن آنها بوده اید. شاید مجبور شوید زمان زیادی را صرف این موضوع کنید، اما آنقدر از بابت آن خوشحال هستید که اصلا برایتان مهم نیست.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز صاحب ملک، سهام، اشیای قیمتی یا هر چیز ارزشمند دیگری که هستید، به این موضوع پی خواهید برد که قیمت آن خیلی بیشتر از آنچه انتظار داشته اید افزایش پیدا کرده است. این که در مورد این دارایی خود چه تصمیمی بگیرید کاملا به خودتان بستگی دارد و به احتمال زیاد انتخاب شما این است که آن را نگه داته و تنها از دانستناین که ارزش آن بیش از قبل شده است لذت ببرید. امروز احساس بیقراری می کنید و اگر نتوانید به این وضعیت روحی خود غلبه کنید عملکرد روزانه تان تحت تأثیر آن قرار خواهند گرفت و کارهایی که به رسیدگی و توجه شما نیاز دارند با مشکل مواجه خواهند شد. سعی کنید صبحتان را با یک پیاده روی سریع شروع کنید تا این انرژی اضافی را تخلیه نمایید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز تماس و یا ایمیل غافل گیر کننده ای از جانب یکی از دوستانی که برای مدتی از او بی خبر بوده اید دریافت خواهید کرد. به احتمال زیاد شما به فکر این آشنای قدیمی خود بوده و از این که از حال او با خبر می شوید خوشحال خواهید شد. تغییراتی در وضعیت حرفه ای این دوست شما ایجاد شده اند که می توانند فرصت های تازه ای را برای شما نیز به همراه داشته باشند. آنچه دوستتان را می گوید بشنوید و راجع به آن فکر کنید، اما پیش از تصمیم گیری در مورد آن کمی صبر کنید. امروز ممکن است وسوسه شوید چیز گران قیمتی که برای مدتی ذهنتان را به خود مشغول کرده بوده است را بخرید، اما قبل از خرید ببینید آیا چند روز بعد هم از خرید خود راضی خواهید بود؟!

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز این احتمال وجود دارد که به طور ناگهانی استعداد تازه ای را در وجود خود کشف کنید. اگر کلاس یا کارگاه آموزشی مناسبی سراغ دارید که می تواند به رشد این استعداد کمک کند حتما در آن شرکت کنید. امروز ممکن است با بیان کردن احساسات خود بدون آن که کمی به آن چه می خواهید بگویید و عواقبی که می تواند برایتان داشته باشد فکر کنید علاوه بر احساسات خود، رابطه تان را نیز به خطر بیندازید. به زبان آوردن نیازها و ترس هایتان تنها بخشی از یک رابطه عاطفی موفق را تضمین می کند، شما باید برای یک رابطه صمیمانه طرف مقابلتان را نیز به انجام این کار تشویق کرده و طوری به حرف هایش گوش کنید که به شما اعتماد کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز نشان دادن این همه انرژی مثبت که در وجود خود احساس می کنید به دیگران شاید چندان کار عاقلانه ای نباشد. نشاط و اطمینان خاطر شما از این که برنامه هایتان در هفته های آینده به خوبی پیش خواهند رفت، می تواند برای آنهایی که به اندازه شما از این نقشه ها مطمئن نیستند آزار دهنده باشد. خوشبختانه سیاست و مهارتی که شما دارید به خوبی به کارتان خواهند آمد، اما به شرط آن که این نکته را به یاد داشته باشید که برای رسیدن به یک مقصد هزاران راه مختلف وجود دارند. به دیگران اجازه دهید به روش خودشان و با همان سرعتی که خودشان صلاح می دانند پیش بروند تا از چالش ها و درگیری های غیر ضروری دوری کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ممکن است در هنگام استفاده از وسایلی که تکنولوژی روز در آنها به کار رفته است دار مشکل شوید و نتوانید از یک نیروی متخصص برای رفع این مشکل کمک بگیرید. این روزها راه حل همه مشکلات را در اینترنت می توان پیدا کرد، چرا خودتان دست به کار نمی شوید و خودتان این نقص فنی را با استفاده از راهنمایی های موجود برطرف نمی کنید؟! امروز اصلا دلتان نمی خواهد که تنها باشید و انرژی زیادی را برای جمع کردن دوستانتان به دور خودتان صرف می کنید و دوست دارید افکار و رویاهایتان را با آنها در میان بگذارید. خوشبختانه شما می توانید جمعی که دلتان می خواهد را دور هم آورده و از یک دور همی صمیمانه لذت ببرید و علاوه بر آن روابط خود را محکمتر از قبل کنید.


فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز شما در رابطه با عقاید و نظرات خود کمی تعصبی رفتار می کنید و به سادگی در رابطه با مسائل اجتماعی با دیگران وارد بحث هایی نسبتا تند می شوید. با وجود این که دفاع از نظراتتان در حال حاضر خیلی مهم و ضروری به نظرتان می رسد، بحث و مشاجره به احتمال زیاد نتیجه مثبتی برایتان به همراه نخواهد داشت. نظرات منحصر به فرد شما می توانند برای دیگران الهام برانگیز باشند، اما اگر رنگ غرور و از خود راضی بودن به خود بگیرند واکنش منفی در آنها ایجاد خواهند کرد. یادتان باشد که احترام یک خیابان دو طرفه است، اگر می خواهید به اعتقادات شما احترام گذاشته شود شما هم باید به عقاید دیگران احترام بگذارید.
انتشار یافته: 214
در انتظار بررسی:27
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1395/06/06
باور و امید به مطالب موجود در فالها
همانا امیدواری به سراب و تباهیست
پاسخ ها
ela
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۱
توام کشتی مارو هرروز باید این نظر تکراریتو بخونییییم بسه دیگه اه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۵
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ باحال بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۶
شش مرداد پنج ماه پیش بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
خوب نخون برادر من
Iran, Islamic Republic of
00:05 - 1395/06/07
ممنون از سایتتون عالیه
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1395/06/07
اصن نمیشه رو فالاتون حساب کرد حداقل برامن ایجور بوده حالا بقیرو نمیدونم؛چیزی دستگیر ادم نمیشه....
پاسخ ها
maryam
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۲
اتفاقا این فال ها از جنبه سرگرمی که بگذریم بسیار واقعی برای بنده نمود میکنند چون اعتقاد دارم هر چیزی به اعتقاد ادم بسته است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
من خردادیم..واقعا دارم یک کاری می منم که پنهانه :))
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۹
واقعا چرته اندازه سرگرمی هم نیست
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1395/06/07
کاش میشد زندگی را براین جملات قشنگ ساخت
کاش میشد به راحتی جملات این فال ها اندیشید
کاش خداوند این اختیار را به ما میداد
کاش میشد هرروز مانند این فال ها متولد شد
کاش میشد فقط در همین روز زندگی کرد
چون فال ها همه قشنگ قشنگ هستند حتی یه نکته ناخوشایند ندارند.
Iran, Islamic Republic of
15:43 - 1395/06/07
همش دروغه فقط یه سرگرمیه بهتره خودتون رو وابسته فال و خرافات نکنید.
Iran, Islamic Republic of
23:01 - 1395/06/07
کاش....خدانکنه که ما وابسته این چرت وپرتا شیم،بنظرم اگه ماها بیشتر به چیزای خوب فکر کنیم بیشتر بهمون انرژی میده تا این فالا...
Iran, Islamic Republic of
02:25 - 1395/06/08
چرا فال حافظ را در نسخه جدید حذفش کردین
پاسخ ها
مدیر پایگاه کاربر گرامی در نسخه جدید فال حافظ اضافه شده است. در صفحه اصلی سایت در سمت چپ صفحه بعد از اخبار ورزشی و در اپ برترین ها در اسلاید دوم قرار دارد.
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1395/06/08
فال روزانه برام خیلی جالبه.گاهی درست ازاب درمیاد.بهرحال ممنون
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1395/06/08
فاله دیگه واسه سرگرمی همین ممنون
Iran, Islamic Republic of
01:46 - 1395/06/09
ای بابا واسه سر گرمیه دوسه ساله وعده خبری خوش دراه است میده اما خبره همچنان در راه است...اماا خوبه واسه خنده
-
11:56 - 1395/06/09
بنظرم فال فقط واسه امید ب زندگیه


باور نتنین عاشقا
Iran, Islamic Republic of
15:10 - 1395/06/09
...خخخ؛کدوم شریک زندگی چه حرفه دلی‏!‏‏!‏‏!‏
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1395/06/10
چرا فال حافظ رو در آپدیت جدید حذف کردین ؟ لطفا بذاریدش بازم
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1395/06/10
ازآنجایی که معمولا انسانها راهنمایی در زندگیشان ندارند که به آنها تذکر دهد ونقش تذکر در تغییر روش وتغییر نگاه کلا موثر است فالها چنین نقشی را بصورت ناآگاهانه انجام می دهند ودرواقع فال(تذکر) هرکس با دیگری تفاوت دارد ونمی توان یک فال را برای متولدین یک ماه یا حتی یک روز درنظر گرفت وهر فردی باید درتنهایی خودش فال خودش را با استفاده از افراد مصلح ودلسوز بنویسد وبه آن عمل کند
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1395/06/10
برای من كه راست بود عالیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۳
چی ؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
02:49 - 1395/06/11
عااااالیه کاملا واقعیه
Iran, Islamic Republic of
02:51 - 1395/06/11
اونی که میگه دروغه مطمئن هستم هرشب اولین نفر خودش میره سراغ فال .این که میگه بستگی به خودت داره مثبت فکر کنی یا منفی
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1395/06/11
باسلام به همگی
امیدوارم روزهای خوب نصیب همه شماشودوازلطف بیکران خداوندعزوجل نهایت استفاده راببرید.
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1395/06/11
پرونده ی عشق قدیمی؟ من عاشق كسی شدم یا كسی عاشق من هركی هست زود اعتراف كنه
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1395/06/11
سلام این بخش عالیه
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1395/06/12
من 12سالم است و هنوز نه عشقی دارم نه کار
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۰
فعلا درس بخون خیلی زودبیایی این جا نیم وجبی
Iran, Islamic Republic of
16:41 - 1395/06/12
عالیه ممنون
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1395/06/13
این فالها امروز میگن ازدواج کن خوشبخت میشی فردا مینویسن ازدواج کردی بدبخت میشی اخرش باید کدوم انجام داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1395/06/13
همش الکیه،قبلا خیلی بهتر بود بابا
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1395/06/14
بیشتر اوقات درسته ولی هیچ پایه و اساسی نداره
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1395/06/16
یه چیزی مینویسید که به همه چی بخوره
Iran, Islamic Republic of
08:59 - 1395/06/17
بابا اینا همش الکیه !! حداقل یه چیز بنویسید که درست باشه !!! مثلا شما چیزی که می خواهد اتفاق بیافتددو سه روز بعد اتفاق می افتد.
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1395/06/17
من 11سالمه اونوقت چه جوری ازدواج کردم لطفا سن ما را هم در نظر بگیرید
پاسخ ها
یاسمن
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۷
اخه 11 ساله مگه فالم داره عزیزم
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
این فال ها برای بزرگسالان نوشته شده:D
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1395/06/17
ممنون از سایت عالیتون
Iran, Islamic Republic of
03:15 - 1395/06/18
چرا دیگه فال حافظ و قسمت مد رو ندارین؟ لطفا برش گردونین
پاسخ ها
مدیر پایگاه کاربر گرامی در نسخه جدید فال حافظ اضافه شده است. در صفحه اصلی سایت در سمت چپ صفحه بعد از اخبار ورزشی و در اپ برترین ها در اسلاید دوم قرار دارد.
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1395/06/19
من عاشق این مطلب ها هستم واقا هم راست
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1395/06/19
خرافات خرافات خرافات چند وقته میام سرک میکشم تو فالهاتون اصلا واقعیت نداره فال دیروز من به خدا هیچ ربطی نداشت از چند نفر دیگه متولدین ماه خودم و ماههای دیگه هم پرسجو کردم یکی که شوک زده به من نگاه کرده بود و گفت به جان عزیز ترین فردش هرچی تو فالش بود برعکس بود ترو خدا مردم رو دست نندازید مثلا واسه یکی گفته بودین امروز روز خوبی هست براتون طرف همون روز پدرش فوت کرده بود !!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
شما چرا انقد جدی میگیرید فال و این چیزارو،آدم خودش صاحب عقل وشعوره.فال فقط بحث سرگرمی هستش و اگه آدم خوش بینی باشید میتونید به عنوان انرژی مثبت از این فالا استفاده کنید.نه اینکه فکر کنید فال یعنی وحی منزل.
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1395/06/21
تموم فال ها واسه من برعکس درمیاد
Iran, Islamic Republic of
21:32 - 1395/06/21
مگه میشه فال واسه همه کسایی که با هم تو یه ماه به دنیا اومدن شبیه هم باشه
باید این طوری باشه ۴آبان یا۵آبان
ولی دوستان شما هم هی الکی الکی ایراد نگیرین.دقیقأ اونایی که میڱن فال چرته خیلی به فال وابسته اند.
ممنون
باتشڪر
ساقی
Iran, Islamic Republic of
00:27 - 1395/06/22
واقعاراسته برای من
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1395/06/25
خیلی خوب است
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1395/06/25
خیلی جالبه بعضی اوقات...ممنون از چرت و پرتتاتون
Iran, Islamic Republic of
01:51 - 1395/06/26
امیدوارم چیزی که تو فالم نوشته اتفاق بیفته...چون واقعا منتظرشم:)خرداد
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1395/06/26
من فال حافظ روبیشتردوست دارم
این فال رو قبول ندارم
Iran, Islamic Republic of
18:14 - 1395/06/26
عالیه ممنون از برنامه شما
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1395/06/27
ساییتتون عالیه و اینکه ما بخایم اونو باور کنیم یا نه بسته به عقاید خودمون داره
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1395/06/29
به نظر من هم این فال ها حقیقتی نداره و فقط برای سرگرمیه امه در کل ممنون
Iran, Islamic Republic of
03:53 - 1395/06/30
سلام رفتار غیر منتظرانه همچین کسی را نمیشناسم تازه باشه بیخیال چرا باید پرسید خودش خواست بحرفه..موفق باشید
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1395/06/30
عالللللللیییییببی
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1395/06/31
الکیه همش.فال به آدمایی که توی امروز گیرکردن فردارومیده.الکی مثلا که شاید امیدواربشن
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1395/06/31
یه سوال من نهم فروردینم یعنی بیستونه مارس بعدش فروردینو نوشتید اوریل ولی اسفندو نوشتید مارس الان من باید اسفندو بخونم یا فروردین؟؟؟!!!
Germany
16:22 - 1395/06/31
فالهاتون عجیب برای من درست درمیاد.
Iran, Islamic Republic of
02:48 - 1395/07/02
این قسمته فال خوبه سرگرمیه جالبیه من هر روز چک میکنم مرسی اه
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1395/07/02
حالا شما بگین خوب بود یا بد
هی نگین خرافاته
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1395/07/02
ممنون از سایتتون
Iran, Islamic Republic of
03:44 - 1395/07/03
عالیه.....مرسی
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1395/07/03
سلام به همه برو بچه های باحال
این فال ها نصفشان درسته نصفشان غلط
امروز برای من درسته
غر نزنید
نزنید
Iran, Islamic Republic of
00:21 - 1395/07/04
واقعا عالیه فال امروز من درست بود. :-) برای اولین بار ممنون از سایتتون
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1395/07/04
خیلی بی خود و برعکس نوشته بود امروزم همش الکیه
Iran, Islamic Republic of
04:23 - 1395/07/05
درموردمن اصلادرست نبودهمش سرگرمیه
Iran, Islamic Republic of
02:09 - 1395/07/06
سلام خوشگذرونی اوم به تنهایی میتونه خوش بگدرونه؟ بقیه هم تا میخاوم حالی بهشون بوم خوش بتشیم ازم سو استفاده میکنن عیب نداره بیخیال موفق باشید
Iran, Islamic Republic of
09:39 - 1395/07/06
سلام واقعا" ممنون عالیه برای من که همش درسته
شاهرخ هستم تهران امیر اباد
Iran, Islamic Republic of
09:54 - 1395/07/06
سلام صبح زیبای همه بخیر. دوستان فال روزانه تنها به شما هوشمندی و اگاهی میده و قرار نیست فوری جواب بگیری یا معجزه بشه تا حالا در مورد من کاملا درست بوده حتی حتی 1 درصد اشتباه نشد و اینه که من 5 ساله دارم این فالو زوزانه میبینم و همکارانم رو نیز اگاه کرده و خیلی بازدید داره هرکس فکر و منش خودشو داره توهین نداره بکنی به ما بر میخوره خوب فعلا یا حق خدانگدار و در پناه ایزد یکتا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۰
مرحبا
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1395/07/08
سلام یه چیز این فال خیلی خوبه که راهنمایی خوبی هم هست در واقع میگه که ما چه واکنشی در مقابل ناخوشایندها داشته باشیم باتشکر
Afghanistan
05:17 - 1395/07/09
سلام به تمام مسلمانان جهان مخصوصاً کسانیکه برای پیش رفت مسلمانان کار میکند.
بعضی اوقات بسیار درست در همان روز فال کار میکند.
تشکر.
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1395/07/11
دقیقا برای من درست دراومدامروز
Iran, Islamic Republic of
06:56 - 1395/07/12
فالتون تا اونجایی که من هرروز میخونم تقریبا درسته واین به من امید زندگی میده ممنون
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1395/07/13
چطور میشه فال 7 مهر امسال رو دید؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام روزتون بخیر
کاربر گرامی فال هفتم مهر را می توانید در لینک زیر ببینید:

http://www.bartarinha.ir/fa/news/395820/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13950707
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1395/07/13
خب این مشخصه که این چیزا اکثر اوقات،اشتباهه ولی اینو هم درنظر بگیرید ک ،فقط شما نیستین ممکنه هزارتا ادم فالشون باشما یکی باشه و برای اونا درست دربیاد،ب هرحال از برنامه های خوبتون ممنونم
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1395/07/13
سلام وقت بخیر.چطور میشه فال9مهر رو دید؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام روزتون بخیر
کاربر گرامی فال 9 مهر را در لینک زیر آورده شده است:
 
Iran, Islamic Republic of
18:39 - 1395/07/13
سلام.منم فالوم هر رو میخواستم ولی باز نمیشه چرا؟
Iran, Islamic Republic of
08:21 - 1395/07/14
تصحیح میکنم فال 9 مهر رو میخام.باز نمیشه!!!!
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1395/07/14
منکه واقعا به فال شما اعتقاد دارم.خیلیییییی درسته.هر صب تو محل کارم اول فال شمارو میخونم بعد کارمو شروع میکنم.واقعا هر روزش درست از آب درمیاد.هرکسی هم که قبول نداره یا میگه دروغه به زندگی خودش اهمیت نمیده و دقیق نیس.اگر دقت کنید همشو تو زندگی روزانتون به صورت جاری میبینید.
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1395/07/16
ممنون از سايت تون ،عالي بود
Iran, Islamic Republic of
02:49 - 1395/07/17
درود. فال 16 مهرماه رو چطور میتونم بخونم؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام و روزتون بخیر
کاربر گرامی با کلیک بر روی لینک زیر فال 16 مهر را می توانید ببینید:
 
Iran, Islamic Republic of
23:57 - 1395/07/18
خجالت نمیکشید که بطور گزینشی نظرها را جابجا میکنید و القا میکنید که نظر جابجا شده مربوط پاسخ مخاطبین است و شرم نمیکنید که مردم به تاریخ مندرج در نظرها توجه میکنند؟
من مصطفی هستم و اولین نظر را در این پست گذاشتم
چرا میخواهید مردم را با خودتان همسو کنید و جریان را بطور یکجانبه هدایت کنید؟
اف بر خرافات و اف بر سانسور و اف بر بی انصافی
Iran, Islamic Republic of
01:10 - 1395/07/19
من هر روز می خونم.... خیلی خودم شخصا بهش اعتقاد دارم
Iran, Islamic Republic of
10:40 - 1395/07/19
فال هاتو 98% نزدیک به واقعیته . واسم خیلی جالبه :)
Iran, Islamic Republic of
17:57 - 1395/07/19
من مهریم فالم درست بود حتی امروز مدرسم نرفتم چون حوصله نداشتم واقعا
Iran, Islamic Republic of
23:53 - 1395/07/19
سلام ما هم از این فال چیزی نفهمیدیم .
Iran, Islamic Republic of
06:41 - 1395/07/20
مثال مع الفارغ میزنی شیخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1395/07/20
سلام
نمی تونم بگم که به طور حتم مخاطب ها دچار وسواس فکری میشن یا نه ...
اما جنبه انرژی مثبت ش میتونه اثر گذار باشه.
با تشکر.
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1395/07/22
من متولد ماه اسفندم و همسرم متولد ماه تیر و فال امروزتون دقیقا و دقیقا احوال چند روزه من و همسرم بود. ازتون ممنونم باعث شدید کمی آرومتر بشم
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1395/07/22
کاربر مصطفی ک نظر اولو نوشتید امیدواری حتی اگه وهمی و سراب هم باشه باز بهتر از ناامیدیه.بقول این جمله امید کسی رو ناامید نکن شاید امید تنها داراییشه.بزار دل ببنده ب چیزای مثبت تو فالش شاید واقعا انگیزه بهش داد و رفت دنبال تبدیلش ب واقعیت :/ فال خیلیم فان و جالبه
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1395/07/23
عشق خیلی مقدسه اما برا کسی که بفهمه عشق من شریک زندگیم بود اما متاسفانه توی تصادف از دستم رفت و منا تنها گذاشت اما هنوز دوسش دارم و ازدواج نکردم و از خدا میخوام هرچه زودتر منا ببره پیش عشقم
Iran, Islamic Republic of
03:22 - 1395/07/23
سلام عالی بود امروز بعد مدتها با کسی ملاقات کردم که واقعا از همصحبتی باهش لذت بردم ..گاهی واقعا میگم خداممنونم
Iran, Islamic Republic of
00:18 - 1395/07/25
برای من که درست در میاد چیز خوبیه کلا
Iran, Islamic Republic of
00:54 - 1395/07/25
سلام شب بخیر.گاهی بسیارفالها به واقعیت نزدیک گاهی بسیار دور است،ولی در کل عالی بود اگه نخواهم بهش جواب بدم چیکار کنم
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1395/07/25
مزخرفه مال آذر مذخرفه یعنی چی عشق من نجذوب یکی دیگه میشه اخه؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
17:08 - 1395/07/25
همش چرت وپرته
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1395/07/25
فكر نميكردم هنوزم كسي به فال و اين مزخرفات اعتقاد داشته باشه! جمع كنين بابا اين مسخره بازيارو
Iran, Islamic Republic of
01:25 - 1395/07/29
سلام خسته نباشید این فالها کلا برعکس درمیاد. یعنی موقع روز خوش بد میشه وروز بد برعکس ولی با این حال خوبه بلاخره سرگرم میشیم ..
Iran, Islamic Republic of
01:28 - 1395/07/29
من خیلی به فال اعتقاد داشتم چون عاشق کسی بودم که اونم همینطور بود اما عشقم از همین فالها و فال قهوه و امثال اینا عمل میکرد و همین مزخرفات باعث شد عشق ده ساله من از دستم بره و ضربه روحی بدی خوردم الان افسرده شدم همش فریب و دروغه جوانها عشقتونا با این حرفای مزخرف مواظب باشید از دست ندید به حرف دلتون گوش کنید لعنت به هر چی رمال و فال و فالگیره همش دروغ و کلکه
Iran, Islamic Republic of
02:59 - 1395/07/30
سلام یه چیز میگی ها دلم نمیخواد این دیوار بردارم خسته ام از دیدن ادمهای رنگ رنگ دلم براش تنگ شده من فقط میخوام اورا ببینم
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1395/07/30
چرا بقیه فالهای روزانه قدیمی رو پاک کردید؟؟؟؟ من فراموش کردم واسه روز تولدم رو بخونم آخه
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام روزتون بخیر
کاربر گرامی فال روزهای قبل در سایت حذف نشده است. شما می توانید روز تولد خود را در بخش جستجو با عنوان "فال روزانه" پیدا کنید.
ممنون از همراهیتون.
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1395/07/30
خیلی بد بودددددد
Iran, Islamic Republic of
20:20 - 1395/08/02
عالی
واقعی
Iran, Islamic Republic of
00:14 - 1395/08/03
سلام بر همه دوستان خوبم ، فال خوبه ولی اگه نتونه مطالبش آدمو خوشحال کنه ، یکم سرزندگی آدم کم میشه ، من همه فالها رو میخونم بعد اون فالهایی که بهترن و خوشحال کننده ترن برا خودم بر میدارم حتی اگه ماه تولدم نباشه ، اینطوری بخورم میگم : "بابا فالا جابجا شدن ، این مله منه ، نه اون یکی " خدایی هم از فال خودن بیشتر خوشم میاد ، هم اینکه دلخور و افسردگی بسراغم نمیاد ، برا من که جواب داد ، امیدوارم اگه دوست داشتید ، انشالله برا شمام جواب بده ، خیلی ممنونم از اینکه به نوشتم توجه کردید .
Iran, Islamic Republic of
00:29 - 1395/08/05
همش چیزای الکی
Iran, Islamic Republic of
06:24 - 1395/08/05
خیلی این فال رو من قبولش دارم مرسی
Iran, Islamic Republic of
14:51 - 1395/08/05
مجرد ک بودم زیاد میامدم اینجا ولی دیگه نمیام چون ب عشقم رسیدم الان ی سال ک عقدکردیم.فالهای منم ی روز خوب بود ی روز بد.همتون ان شاا... خوشبخت شید
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1395/08/05
جالبه که یه سری میان میگن اینا همش چرته و شما چ طور اعتقاد دارید و جمع کنید!!! خب فاله دیگه خیلیا بهش اعتقاد دارن خیلی ها هم ندارن به هم احترام بذاریم درضمن نمیشه که فال همه همیشه درست باشه
ممنون از سایت خوبتون
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1395/08/06
من تیکه آخر فالم واقعا درست بود.مهرم.مرسیییییی
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1395/08/06
سلام فالش برای من ارد یبهشتی درسته
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1395/08/06
وای من بدبخت اسفند هستم
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1395/08/06
کلا مال پنجشنبه ۶آبان همش دروغ بود اختلال در شبکه اینترنت و اشکال در لوله یا تاسیسات ساختمان درگیری فنی بین دو همکار کجا لوله و تاسیسات خونه من مشکل داشت امروز ؟اینترنت هم که همیشه خدا قطعه ! انصافا من متولد بهمنم و چرند بود خواهرم متولد فروردین و فالش کاملا دروغ اون داداشم اسفند و خالی بندی تمام گرفتین مردم رو
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1395/08/07
واسه من درست درمیاد
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1395/08/07
این فال ها فقط یه نوع امیدواری به آدم میدن . اونوقت به خود آدم بستگی داره بینم اون فال روش اثر میزاره یا نه
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1395/08/08
فال شنبه ۸ مهر ماه ۱۳۹۵
امروز همتون سر کارید :-) صبح از در خانه بیرون میروید وکفشهایتان را میپوشید با جورابهایی که احتمالا سوراخ است و شاید بو میدهد کیفتان را هم با خود میبرید احتمالا شریک زندگیتان آن را خالی کرده بد به خود راه ندهید آن هم در تاکسی! احتمالا از راننده فحش میشنوید عابر بانک خود را وارد دستگاه میکنید و احتمالا به علت کمبود موجودی چیزی گیرتان نمی آید صبور باشید خوشبختی با توجه به قمر در عقرب آسمانتان به رویتان لبخند میزند با عشق خود قرار ملاقات بگذارید و او را به شام دعوت کنید آنجا هم پول ندارید کاملا صبور باشید ظرفهای رستوران در انتظار شماست:-) :-) :-) :-) :-) :-)
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1395/08/08
اصلا درست نبود ولی در کل عاشق سایتتونم
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1395/08/09
فقط یک روز فالم درست بود.گفت پول خوبی گیرت میاد که خیلی زود گیرم اومد...تا باشه از این فال ها
سلام خسته نباشید مانا یوسف زاده
Iran, Islamic Republic of
01:08 - 1395/08/10
این یک سر گرمییه برای بعضی درست در میاد بعضی هم نه چرا بعضی هی میگن مزخرف خوب نخونیدی دوست نداری فالها نخونید
Iran, Islamic Republic of
08:34 - 1395/08/10
مطلب کاربر پسر قند عسل فوق العاده بود خیلی خندیدیم آفرین :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1395/08/11
خب یکی میگه فال مزخرفه یکی هم میگه خوبه.نظر شخصیه هر کسی هستش.به همدیگه احترام بذاریم !
سلام میکاییل قربانی هستم
Iran, Islamic Republic of
06:54 - 1395/08/11
من دوباره نظر فرستادم چاپ نشد؟
Tajikistan
16:48 - 1395/08/11
عزیزجانپ
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1395/08/12
خیلی جالب !!!
برا من همیشه درست در میاد!!
Iran, Islamic Republic of
07:15 - 1395/08/12
عالیییی واقعا مرسی بابت سایت خوبتون
Iran, Islamic Republic of
22:06 - 1395/08/12
سلام جمع کنین این چرتو پرتارو
Iran, Islamic Republic of
00:06 - 1395/08/13
عالیه
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1395/08/13
سلام برترینهای عزیز
چه خبرازقدیمیها؟سلام من روبه همه برسونید
یاداون جمع بخیر
مامان لیلاهنوزهم میادمجله؟
اگه نمایشگاه بودحتماخبربدیدکه بیایم دیداری تازه کنیم
دست حق یاورمجله
موفق باشید
یاحق
فرید
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1395/08/14
خوب بود بعضی وقتا درست در میاد بعضی وقتا اشتباه در میاد ولی به هر حال ممنون.
Iran, Islamic Republic of
21:15 - 1395/08/14
اعتقادی ب فال ندارم ولی مال ماه خودمو خیلی درست میگه معمولا،اما دلم نمیخواد بهش عمل کنم،تا خدا هس چرا خرافات؟
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1395/08/15
مطالعه ی کتاب هایی مثل نیچه و صادق هدایت و دکتر شریعتی رو زیاد کنید نه فال خوانی رو.امروز برای دومین بار تو عمرم فال خودمو دیدم نوشته بود:مثلا اینکه عجله نکنم و یا بلندپروازی زیاد خوب نیست.و...خب این موضوعات برای همه ی ماه ها صدق میکنه.پیشنهاد میکنم اگر زیاد فال میخونید بهتره به مطالعه کتاب هایی که زندگی آدمو بهبود میبخشه بپردازین.بیشتر جواب میده!!
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1395/08/15
ممنون از برنامه خوبتون.امروز برای اولین بار نصبش کردم.
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1395/08/18
بعضی روزا واقعا درسته
مثه امروز که فال من وهمسرم واقعا درست ومرتبط و مکمل هم بود
ولی بعضی روزاش کلا بی ربطه خخخخ
درکل سرگرمی خوبی و جالبیه
مرسی
Iran, Islamic Republic of
20:31 - 1395/08/18
دروغ محض
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1395/08/20
اینا همه خیاله.......خخخ
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1395/08/22
با سلام بسیار عالی بود به نظر من در باره فال حتما می بایست درک درستی از زندگی داشته باشی وقتی که طرف نمیدونه کجای زندگی وایستاده فال براش معنا نداره و اراجیف میگه خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1395/08/22
اردی بهشتم.محبوب شریک زندگیم کجا بود؟؟فقط فانه
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1395/08/24
... آخه فال من شد یه بار درست از آب در بیاد
Iran, Islamic Republic of
10:17 - 1395/08/24
هر وقت دلم از ادما میگیره و ناامید میشم میام اینجا شاید بفهمم چه مرگشونه،اما تو فالمونم نمینویسن که تو فکر ادما چی هست که رو زبونشون نیست وگرنه هر روز میومدم تا پیش بینیش اسون شه
Iran, Islamic Republic of
00:16 - 1395/08/25
یه روز زده بود تو فالم امروز عشق خود را پیدا میکنید از صبح اون روز من دنبال عشقم گشتم کلافه شده بودم نشستم تو پارک دیدم یه پیر زن به من گفت مادر جون خدا خیرت بده منو تا خونه ام میرسونی پیر شی پسرم :(
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1395/08/25
خیلی هم عالی
Iran, Islamic Republic of
02:13 - 1395/08/26
نه....یعنی خداییش هرشب فالتونو میخونید؟
یعنی چی اخه؟
خدایا خودت بیا.....
Iran, Islamic Republic of
09:41 - 1395/08/27
والا من با ارامش اینجا نشسته ام اون وقت میگه صبور نیستی وارامش هم نداری
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1395/08/29
بیخیال بابا مزخرفه همش....
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1395/08/29
این فال ها واقعا خوب و قشنگ کاش می شد واقعیت هم همین بود
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1395/08/29
سلام ببخشید یه سوال چرا همه فالاتون بعضیاشون درسته بعضیاشون نادرست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
United States
01:30 - 1395/08/30
روزایی که چیزای خوب تو فالم نوشته شده باشه انقد بهش فک میکنم تا اتفاق بیفته اگرم چیز خوب ننوشته باشه میگمممم این فالم خرافاتههه:-P:-)
Germany
21:30 - 1395/09/01
عاااالیه
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1395/09/02
واقعا عالی بود.خدایی تعجب کردم چون قسمت آخرش همونی بود که درحال حاضر تو اون شرایط قرار گرفتم.
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1395/09/02
یا خدا من کی ازدواج کردم
Iran, Islamic Republic of
21:49 - 1395/09/02
سلام.چطور میشه فال 14 ابان رو دید ؟/
Iran, Islamic Republic of
03:12 - 1395/09/09
اقا این فال جنبه سرگرمی داره حالا بعضیا شاکی میشن و از این چیزا
خب بابا سرگرمیه
ولی این سرگرمی بعضی وقتا ...نه همیشه ... بعضی وقتا حقیقت داره و خرف دلتون رو میگه...دیگه نمیشه همیشه طبق میل شما باشه از هر صد تا شاید پنج تاش مربوط به شما باشه ...
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1395/09/11
خردادیا عالی هستن
Afghanistan
06:19 - 1395/09/12
این فال اصلا دروغ نیست و از علم ابجد گرفته شده مثل هواشناسی که پیش بینی میشود
Iran, Islamic Republic of
00:24 - 1395/09/24
به خدا همش دروغه این حرفا نمی تونه بد بختی مردم را تمام کنه از بس مردم ایران نجیب و ساده هستند دلشونا به این حرفا خوش میکننند این حرفا جواب مخارج کمر شکن زندگی را نمیده خدا بهمون رحم کنه و همگی منتظر رحمت خدا باشیم که ی فرجی برسه و مردم از این گرفتاری رها بشند سلامتی و تندرستی برا همه مریضها از خداوند خواستارم به داد دختر دارها و پسر دارها خدا برسه خدایا خودت کمک کن
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1395/09/25
باسلام به تمام دوستان و دستندارکاران سایت تجربه من در مورد فال و طالع روزانه و ماهانه اینه که ما دو تا نوع فال داریم اولی چینی یا ایرانی هست که مربوط به سال تولده و دومی مربوط به ماه تولد هست که به فال هندی معروف هست فال ماهانه بدون تلفیقی از سال تولد کاملا کارایی نداره و این دو سال تولد و ماه اون باید در کنار هم گذاشته شه که دقیق و بادقت باشه اگه کسی خواست من میتونم واسش فال دقیقشو در بیارم که خودم دارم اینکارو میکنم,با تشکر.
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1395/09/28
بعضی از حرفاش برای من واقعی و بعضی هم اصلا ربطی به من نداره
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1395/09/29
بروبابا سه هفته دیگه امتحانامه وقت سرخاروندن ندارم به رابطه عاطفیم فک کنم!!! گرفتی ما.....
Iran, Islamic Republic of
15:35 - 1395/09/30
بد نیست =/ مرسی
Iran, Islamic Republic of
13:55 - 1395/10/02
خوبه یه دل گرمی میده به ادم
Iran, Islamic Republic of
21:28 - 1395/10/02
سلام دوستان؛ چرا این نظرای قدیمیو حذف نمیکنید این همه نظر خب فقط جدیدارو بذارید قبلنا خیلی بهتر بودین؛حالا جدا از فالم که زیاد جالب نیس حداقل به قسمت نظرات رسیدگی کنید‏(لطفا‏)‏ ؛درضمن اقا مهدی اگه میشه برامن همون فال از نوعه خودتون رو که میگید ؛بگیرید‏(تشکر‏)‏ 
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1395/10/05
این فال نمیدونم چیه....منو شوکه کرده جادوگرن اینا از کجا میدونن اینا رو ......موندم چی بگم
Iran, Islamic Republic of
01:54 - 1395/10/05
سلااااااام به همه عزیزان....من که هرازگاهی فال میگیرم..همیشه هم خوب بوده مرسییییییی... همین که گاهی به فکر فال زندگیمون باشیم خوبه....
Iran, Islamic Republic of
10:28 - 1395/10/05
مهم نیست که این فال هاحقیقت داره یا نه همین که آدم اونا رو میخونه احساس آرامش میکنه و این فال ها حقیقت رو نمیگن یلکه ما رو نصیحت میکنن ما باید خودمون آیندرو میسازیم
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1395/10/05
فال هاتون خیلی خوبه هر روز میخونم خیلی جالب و به واقعییت نزدیکه ممنونم
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1395/10/07
سلم میگوم ای چطو فالی بید هرو منو بد بخت امیدوار میکنین هیچیم در کار نی خدا غضب کرد بوامو سوزوندین اینجا دروغ اوبر دروغ
Iran, Islamic Republic of
10:35 - 1395/10/09
بعضی اوقات چرته بعضی اوقات خوبهـ
Iran, Islamic Republic of
09:28 - 1395/10/11
سلام آقا پس قسمت همراه با خوانندگان چرا نیس ):
Iran, Islamic Republic of
19:08 - 1395/10/11
مگه میشه من شبا میام میخونم میبینم دقیقا اتفاقاتی که افتاده رو نوشته (جادوگرای بی ادب)
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1395/10/11
فکر کنم فال من که میگه خیلی سخت کوشم مربوط به امتحان های ترم باشه
Iran, Islamic Republic of
07:42 - 1395/10/12
من مطمعنم برمیگرده مطمعنم
Iran, Islamic Republic of
18:08 - 1395/10/12
این مال چه روزیه دقیقا
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1395/10/13
سلام تمام این فالها ی جوری از نظر روانی با سرنوشت مردم جور در میاد چون ارزوها تقریبا به هم نزدیکه اما بازم خوبه انسان برا مدت کوتاهی امیدوار میشه و منتظر خبرهای خوبه امیدوارم برا همه هموطنان عزیزم اتفاق های خوب رقم بخوره و همه به ارزوی قلبیشون برسند و همیشه به لطف و رحمت خداوند امیدوار باشند شفای آجل برا همه بیماران از خداوند خواستارم خداوند آرزوی قلبی همه را بده و همه مردم خوب ایران آخر عاقبت بخیر بشند مرگ بر داعش و اون حرامزاده هایی که اونا را از هر نظر ساپورت میکنند خدا را شکر که کشور عزیزمان امنیت داره زنده باد تمام سربازان و نیروهای مسلح غیور ایران
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1395/10/13
واسه من که درست در میاد
Iran, Islamic Republic of
01:15 - 1395/10/14
سلام بچه ها هممون سركاريم براى همينه أمار بيكارى او مده پايين
Iran, Islamic Republic of
09:12 - 1395/10/14
سلام ، ممنون بابت انرژی که میذارید برای آگاهیمون
برای من تا به امروز همه اخطار هایی که دادید درست بوده مگر اینکه کلا از چرخه طبیعی زندگی دور بوده باشم
یک سوال دارم و یک درخواست
سوالم : وقتی حال زندگیم خوبه و همه چیز سر جاش فالم درسته حتی اتفاقای بدش این یعنی من تو چرخه ی طبیعی هستم ، و وقتی همه چیز ب هم ریختس فالم نمیخونه با روزگارم یعنی من تو چرخه طبیعی نیستم، آیا درسته ؟!؟
درخواستم : لطفا به سوالم پاسخ دهید

با تشکر
سهیلا
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1395/10/14
اين فال ها هر چي باشه درست و غلط قبولش ميكنم يه نوع هشداريه برام و يه جوري آرومم ميكنه ،ممنون بابت زحماتتون
Iran, Islamic Republic of
15:49 - 1395/10/14
اين فال ها هر چي باشه درست و غلط قبولش ميكنم يه نوع هشداريه برام و يه جوري آرومم ميكنه ،ممنون بابت زحماتتون
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1395/10/14
هروز منو سردوراهی میزاره نمیدونم کدوم راهو باید برم.
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1395/10/14
اين فال ها هر چي باشه درست و غلط قبولش ميكنم يه نوع هشداريه برام و يه جوري آرومم ميكنه ،ممنون بابت زحماتتون
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1395/10/17
سلام لطفا فال اختصاصی ۱۶دی رو بزارید کل سال منتظرش بودم اخرم نخوندمش متاسفانه یادم رفت :-(
Iran, Islamic Republic of
02:20 - 1395/10/18
با این وعده های سر خرمنت
Iran, Islamic Republic of
17:46 - 1395/10/18
اقاااااااااااا ناموسا عالیهههههههههههههههههههه خیلی حال میکنم با فال با اینکه میدونم واقعی نیست ولی خیلی به واقعیت نزدیکه
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1395/10/19
لطف کنید فال حافظ را دوباره برقرار کنید
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1395/10/21
يني يه بخشي ازش واقعا درست در اومد براي من و راه حلشم خيلي خوبه ولي من نميتونم انجام بدم
Iran, Islamic Republic of
09:40 - 1395/10/24
سلام و خسته نباشد امروز واسه انجام کاری 2 دل بووودم خیالم راحت شد
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1395/10/25
مثل همیشه خوب و به واقعیت نزدیک :)))))))))))))))))))))))))))
Iran, Islamic Republic of
03:09 - 1395/10/26
سلام به همه راستى اين سايت نون فالگير رارو اجر كرده خخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
07:38 - 1395/10/26
چیزی که نو شتین باواقیت خیلی فاصله داشت!؟!؟
Kuwait
19:44 - 1395/10/26
سلام به نظر من %100اصلا و عبدا فال حافظ خرافات و برای سرگرمی نیست ان چه را که بعدا برای ما اتفاق می افتد را برای ما بیان می کند . ولی نکته ی قابل توجه این است که تمامی فال ممکن است برای انسان اتفاق بیافتد یا بخشی از ان اتفاق بیافتد یا اگر نیافتد بعدا یا بزودی خواهد افتاد .و اگر بعدا یا بزودی نیفتاد اشکال از نیتمان بوده است یعنی به درستی نیت نکردیم .و بعضی از فال های حافظ مانند ازدواج کردن برای هر فردی نیست فردی که شرایطش ر داشته باشد .هست .
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1395/10/27
من خودم اصلا اعتقادی به فال و اینجور چیزا نداشته و ندارم ولی این نوشته ها خیلی خوبن....تقریبا بالای 60-70% چیزایی که میگه درسته و تو همون روز اتفاق افتاده یا بعدا میوفته...و این خیلی برام جالبه.....هر روزم قبل از شروع کارم چک میکنم این صفحه رو :)))
United Arab Emirates
00:56 - 1395/10/28
سلام من يه عاشق هستم وچهار ساله كه دارم تمام فالهارو ميخونم وهمش داره بمن دلگرمى وبازم انتظار به يارم رو ميده. توروخداهركى اين پيام رو ميخونه برامن دعا كنه تا به عشقم برسم چون فقط خانواده اون قبول نميكنن. التماس دعاى مخصوص دارم.
Iran, Islamic Republic of
01:44 - 1395/10/28
واسه من تا الان همش حقیقت داشته
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1395/10/29
واقعا مشکلات مثل اژدهای دو سر هستن :((((((((((( امیدوارم زودی تموم بشه
Iran, Islamic Republic of
21:39 - 1395/10/29
سلام من فروردینیم برای من ک اکثرا درست درمیاد.باتشکرفراوان
Iran, Islamic Republic of
00:48 - 1395/11/01
سلام دوستان امیدوارم حالتون مثه من عالی باشه_و امیدوارم زود موفقیتی که در نظرمه بیاد سراغم و خدا صبرشو بهم بده چون در راستاش دارم قدم برمیدارم؛ ودرضمن تو فالمم هست؛؛؛خخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1395/11/02
آینده اگه بخواد میاد که بهتر بودنش فقط به خودمون بستگی داره پس براش تلاش کنید و به این چیزای خرافی دل نبندید و اعتقاد نداشته باشید
با این افکار خواهان آزادی هم هستید کسایی که به حال فکر نمیکنند و فقط به فکر آینده هستن به درد این جامعه نمیخوره خودتون باشید چون این نوشته رو ذهن ناخودآگاه شما رو تاثیر گزاره که باعث این میشه که اتفاق بیفته
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1395/11/02
خدایی این فال رو از کجا میارین.تاحالا یکیش درست نبوده
نام:
ایمیل:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج