کد خبر: ۲۰۹۱۵
تاریخ انتشار:
۰۳ آبان ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۸
فال روزانه اختصاصی برترین ها
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 37851958
فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه دوشنبه 3 آبان 1395

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 3 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! با وجود این که امسال ممکن است کمی با سختی و بی ثباتی شروع شود، امروز روزی فوق العاده برای به دنیا آمدن است! این تلاطم و آشفتگی خیلی زود از بین خواهد رفت و با به پایان رسیدن فصل پاییز همه چیز همان طوری پیش خواهد رفتکه شما دلتان می خواهد. طی آذر و اوایل دی ماه احتمال دارد که مشکلات مربوط به گذشته برای مدت کوتاهی دوباره به سراغتان بیایند، اما پیش از آن که هیچ آسیبی به زندگیتان وارد کنند برای همیشه از میان خواهند رفت. با فرا رسیدن فصل بهار اهداف و رویاهایتان شروع به تحقق یافتن خواهند کرد و همه چیز حتی بهتر از آن چه خودتان انتظار داشته اید پیش خواهد رفت. البته شما به توجه زیادی برای اجتناب از مشکلات نیاز خواهید داشت و باید کارهایتان را با تمرکز بالایی انجام  دهید، اما با حمایت عزیزانتان و تلاش و پشتکار خودتان دنیا به کامتان خواهد بود. شاید در پاییز و زمستان جای خالی عشق را در زندگی خود احساس کنید، اما فصل بهار می تواند فصل آغاز عشقی تازه برای شما باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
اگر در زمینه روابط عاطفی مدت زیادی است که در انتظار بوده اید اکنون دیگر زمان آن رسیده است که آستین ها را بالا زده و وارد عمل شوید. شما اکنون انرژی زیادی برای پرداختن به مسائل عاطفی دارید، اما فوریتی که در مورد رها کردن خودتان از بندهای پیچیده ای که شما را گرفتار کرده و مانع رسیدنتان به خوشبختی شده اند احساس می کنید می تواند باعث شود واکنشی شدیدتر از آنچه لازم است از خودتان نشان بدهید. به جای این که دست به ریسک بزنید بهتر است کمی احتیاط کنید تا بعدا از آنچه انجام داده اید پشیمان نشوید. برای مجردها عشق همین نزدیکی هاست، اما پیش از آن که دستتان به آن برسد و صاحبش شوید کارهای زیادی باید انجام دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز احساس هیجان بسیاری دارید و کمی هم معذب هستید، دلیل این احساسات هم این است که نمی دانید باید با خواسته هایی که با الگوهای معمول زندگی شما همخوانی ندارند چه کار بکنید. شاید این فرصت را داشته باشید که در یک مراسم با افراد عجیبی آشنا شوید که به گسترش ذهن شما کمک زیادی خواهند کرد. شما امروز ناگهان علاقه شدیدی نسبت به شخصی که با معیارهای همیشگی شما هیچ تناسبی ندارد پیدا می کنید، یا این که از انجام دادن کارهای تکراری روزمره احساس ختگی می کنید یا تمایل شدیدی به گوش دادن به موسیقی های عجیب و غریب و خوردن غذاهای ناشناخته احساس می کنید. ذهنتان را باز بگذارید تا دنیایی تازه را تجربه کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

وضعیت روحی شما مکالماتی که امروز دارید را به جاهایی می کشاند که خیلی کم ممکن است برایتان اتفاق بیفتد. شما اعتماد خودتان را نسبت به اطرافیانتان از دست داده اید و در درون خودتان دارید به دنبال ریشه و منبع اصلی این بحران فعلی می پردازید. پیش از آن که بخواهید تصمیمی جدی گرفته و اقدامی در رابطه با آن بکنید به خودتان به اندازه کافی زمان بدهید تا بتوانید به تفاوت آنچه حس درونیتان و آنچه عقلتان به شما می گوید پی ببرید. سعی کنید در مورد موضوعاتی که باعث آشفتگی ذهنی شما شده اند با کسی که به شما نزدیک است صحبت کنید؛ شاید شریک زندگیتان بهترین گزینه برای این کار باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

از طرفی دلتان می خواهد در کمال آرامش در کنار کسی باشید که شما را همان طوری که هستید قبول دارد و از طرفی دیگر به منظور حفظ ثبات و آرامش اوضاع موجود احساسات واقعی خود را چنان سرکوب می کنید که نزدیک ترین افراد به شما هم نمی توانند به شخصیت واقعی شما پی ببرند. از این که سبک خودتان را تغییر داده و دیگران را با رفتارهایتان و حرف هایی که در مورد خودتان و احساستان می زنید شگفت زده کنید هیچ وحشتی نداشته باشید. اگر صادقانه برخورد کنید و شخصیت واقعیتان را نشان دهید روابطتان به طور قابل ملاحظه ای بهبود خواهند یافت. این احساس ناراحتیو معذب بودن موقتی و در واقع منبع رشد شما است.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز احساساتی عجیب و ناشناخته در وجود خود حس می کنید که شما را به سوی برقراری روابطی که تا به حال تجربه نکرده اید سوق می دهند. با وجود این که از آنچه نمی شناسید و کنترلی نسبت به آن ندارید وحشت دارید، دلتان می خواهد به سوی ناشناخته ها پیش بروید، چرا که باور دارید در ورای آنها احساس ثبات و آرامش در انتظارتان است. اگر نامزدتان امروز نمی تواند آنقدر که شما دلتان می خواهد با شما وقت بگذراند و مجبور است ساعاتی را هم در کنار خانواده اش بگذراند ناراحت نشوید. باور کنید او هم دلش می خواهد که در کنار شما باشد، اما ارزش قائل شدن برای خانواده اش نشان دهنده این است که در آینده تا چه حد زندگی مشترکتان برایش اهمیت خواهد داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز مسائل عاطفی ممکن است شما را کمی عصبی کرده باشند. شما به دنبال برقراری ارتباط با فردی هستید که روحی بزرگ و آزاد داشته باشد، و یا سعی دارید در رابطه فعلیتان شور و هیجان تازه ای به وجود آورده و روح تازه ای به آن ببخشید. اما نسبت به دیگران تردیدی بیش از اندازه دارید و این احتمال وجود دارد که در پرسش و پاسخ هایی که به منظور به دست آوردن اطمینانی که به دنبالش هستید راه می اندازید طرف مقابلتان را به شدت از خود آزرده کنید و باعث شوید از شما فاصله بگیرد. پیش از هر چیزی این نکته را به یاد داشت باشید که یک ساعت معاشرت و انجام فعالیت های مشترک خیلی بیش از یک سال حرف زدن می تواند شخصیت طرف مقابل را به شما بشناساند.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
اگر اصرار داشته باشید که حتما بر اساس باورها و برنامه های قبلیتان پیش بروید، به دست آوردن موجی ناگهانی از آگاهی می تواند برای شما تا حدودی آزار دهنده باشد. برنامه هایی که برای امروزتان  با یکی از دوستان و یا کسی که دوست دارید چیده بودید با شروع جرقه های بحث و درگیری بهم خواهند ریخت. شما معمولا به دنبال برقراری صلح و آرامش هستید، امروز حاضر نیستید به سادگی کوتاه بیایید. شاید زمان آن رسیده باشد که کنترل اوضاع را در دست گرفته و انقلابی به راه بیندازید و اعلام استقلال کنید! امروز به مراسمی دعوت خواهید بود که اگر متاهل هستید با زوجتان در آن حضور خواهید یافت و اگر مجرد هستید باید چشمانتان را خوب باز کنید تا زوج احتمالیتان را بیابید!
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز ذهنتان همچون اشعه لیزری درون افراد و حقایق هر ماجرایی را به خوبی می بیند. قدرت ادراک شما در حال حاضر بسیار زیاد است، با این حال حتی اگر اطلاعات کافی در دست داشته باشید هم ممکن است نتیجه گیری اشتباهی داشته باشید. میل شدیدی که امروز به داشتن شور و هیجان در زندگیتان احساس می کنید را نمی توان محدود کرد و این حالت می تواند روی رفتار شما نیز تأثیرگذار باشد. حتی اگر باور داشته باشید که حقیقت را به طور کامل می دانید باید پیش از آن که کاری کرده و یا چیزی بگویید که غیر قابل برگشت است  اجازه دهید احساساتتان به ثبات برسند. فکر کردن پیش از عمل کردن نشان دهنده خرد و آگاهی شماست.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
تغییرات ناگهانی در احساساتتان می توانند رابطه عاطفی شما را به طور جدی تحت تأثیر قرار دهند. میلی که نسبت به بیان آنچه در قلبتان می گذرد احساس می کنید آنقدر قوی است که اگر کسی به راز دلتان گوش نکند ممکن است حتی سفره دلتان را پیش شخصی که با شما کاملا غریبه است باز کنید. با وجود این که رفتارهای حساب نشده و از روی بی فکری می توانند بین شما و دوست یا عشقتان فاصله جبران ناپذیری ایجاد کنند، در حال حاضر هدف اصلی شما این است که شور و عشقی که نسبت به زندگی دارید را نشان دهید. اگر به جای عملی کردن هر چه به ذهنتان می آید در مورد آن با طرف مقابلتان صحبت نید به جای ایجاد مشکل به حل آن کمک خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز نگرانی در مورد مسائل مادی ممکن است ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد. چکی که در انتظارش بوده اید را هنوز دریافت نکرده اید، یا شاید پروژه ای که انتظار داشته اید زودتر از این ها تمام شود بیش از اندازه طول کشیده باشد و سرمایه ای که قرار بوده برای تکمیل آن به دستتان برسد با تأخیر مواجه شده باشد.  به کلمه های «هنوز» و «تأخیر» دقت کنید! قرار نیست این پول ها تا ابد به دستتان نرسند، کافی است کمی صبر داشته باشید و زمانتان را با نگرانی در مورد پول هدر ندهید. امروز دلتان می خواهد احساسات و نیازهای خود را هر چند عجیب به نظر برسند صادقانه با عشقتان در میان بگذارید و بر خلاف انتظارتان خواهید دید که استقبال خوبی از آنها خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز میل شدیدی به وقت گذراندن با دوستان و نزدیکان خود احساس می کنید، اما به احتمال زیاد به آن زودی که انتظار دارید موفق به این کار نخواهید شد، چرا که کارهای زیادی در لیست وظایف روزانه تان در انتظار شما هستند. شاید حتی مجبور شوید جور یکی از همکارانتان که امروز مرخصی گرفته است را هم بکشید. با این حال جای هیچ گونه نگرانی نیست، در نهایت خواهید توانست برای انجام آنچه خودتان دلتان می خواهد هم وقت بگذارید. کافی است هر چه حواستان را پرت می کند را کنار گذاشته و با سرعت و البته دقت تمام کارهایتان را به انجام برسانید. همیشه بهترین روزها آن روزهایی هستند که هم به وظایفتان برسید و هم به تفریح و استراحت!

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز شاید یک لحظه با شتاب و بدون فکر دست به کار شده و لحظه ای دیگر از ترس خشکتان بزند. شما افرادی را به خود جذب خواهید کرد که همان قدر که به نظر شما رفتار عجیبی دارند رفتار شما نیز به نظرشان عجیب و دیوانه وار است. معمولا این تفاوت ها هستند که باعث جذب افراد به یکدیگر می شوند اما باید در انتخاب دوستان خود احتیاط بیشتری به خرج دهید. یکی از اهداف حرفه ایتان که تلاش زیادی برای آن کرده اید به نظر خیلی دور از دسترس می رسد و شاید حتی فکر کنید غیر ممکن است و بیهوده اینقدر زحمت کشیده اید. این گونه فکر نکنید، خیلی چیزها پشت پرده در جریان هستند که شما از آنها آگاه نیستید، با امیدواری به تلاش خود ادامه دهید.
انتشار یافته: 107
در انتظار بررسی:27
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1395/06/06
باور و امید به مطالب موجود در فالها
همانا امیدواری به سراب و تباهیست
پاسخ ها
ela
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۱
توام کشتی مارو هرروز باید این نظر تکراریتو بخونییییم بسه دیگه اه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۵
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ باحال بود
Iran, Islamic Republic of
00:05 - 1395/06/07
ممنون از سایتتون عالیه
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1395/06/07
اصن نمیشه رو فالاتون حساب کرد حداقل برامن ایجور بوده حالا بقیرو نمیدونم؛چیزی دستگیر ادم نمیشه....
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1395/06/07
کاش میشد زندگی را براین جملات قشنگ ساخت
کاش میشد به راحتی جملات این فال ها اندیشید
کاش خداوند این اختیار را به ما میداد
کاش میشد هرروز مانند این فال ها متولد شد
کاش میشد فقط در همین روز زندگی کرد
چون فال ها همه قشنگ قشنگ هستند حتی یه نکته ناخوشایند ندارند.
Iran, Islamic Republic of
15:43 - 1395/06/07
همش دروغه فقط یه سرگرمیه بهتره خودتون رو وابسته فال و خرافات نکنید.
Iran, Islamic Republic of
23:01 - 1395/06/07
کاش....خدانکنه که ما وابسته این چرت وپرتا شیم،بنظرم اگه ماها بیشتر به چیزای خوب فکر کنیم بیشتر بهمون انرژی میده تا این فالا...
Iran, Islamic Republic of
02:25 - 1395/06/08
چرا فال حافظ را در نسخه جدید حذفش کردین
پاسخ ها
مدیر پایگاه کاربر گرامی در نسخه جدید فال حافظ اضافه شده است. در صفحه اصلی سایت در سمت چپ صفحه بعد از اخبار ورزشی و در اپ برترین ها در اسلاید دوم قرار دارد.
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1395/06/08
فال روزانه برام خیلی جالبه.گاهی درست ازاب درمیاد.بهرحال ممنون
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1395/06/08
فاله دیگه واسه سرگرمی همین ممنون
Iran, Islamic Republic of
01:46 - 1395/06/09
ای بابا واسه سر گرمیه دوسه ساله وعده خبری خوش دراه است میده اما خبره همچنان در راه است...اماا خوبه واسه خنده
-
11:56 - 1395/06/09
بنظرم فال فقط واسه امید ب زندگیه


باور نتنین عاشقا
Iran, Islamic Republic of
15:10 - 1395/06/09
...خخخ؛کدوم شریک زندگی چه حرفه دلی‏!‏‏!‏‏!‏
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1395/06/10
چرا فال حافظ رو در آپدیت جدید حذف کردین ؟ لطفا بذاریدش بازم
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1395/06/10
ازآنجایی که معمولا انسانها راهنمایی در زندگیشان ندارند که به آنها تذکر دهد ونقش تذکر در تغییر روش وتغییر نگاه کلا موثر است فالها چنین نقشی را بصورت ناآگاهانه انجام می دهند ودرواقع فال(تذکر) هرکس با دیگری تفاوت دارد ونمی توان یک فال را برای متولدین یک ماه یا حتی یک روز درنظر گرفت وهر فردی باید درتنهایی خودش فال خودش را با استفاده از افراد مصلح ودلسوز بنویسد وبه آن عمل کند
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1395/06/10
برای من كه راست بود عالیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۳
چی ؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
02:49 - 1395/06/11
عااااالیه کاملا واقعیه
Iran, Islamic Republic of
02:51 - 1395/06/11
اونی که میگه دروغه مطمئن هستم هرشب اولین نفر خودش میره سراغ فال .این که میگه بستگی به خودت داره مثبت فکر کنی یا منفی
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1395/06/11
باسلام به همگی
امیدوارم روزهای خوب نصیب همه شماشودوازلطف بیکران خداوندعزوجل نهایت استفاده راببرید.
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1395/06/11
پرونده ی عشق قدیمی؟ من عاشق كسی شدم یا كسی عاشق من هركی هست زود اعتراف كنه
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1395/06/11
سلام این بخش عالیه
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1395/06/12
من 12سالم است و هنوز نه عشقی دارم نه کار
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۰
فعلا درس بخون خیلی زودبیایی این جا نیم وجبی
Iran, Islamic Republic of
16:41 - 1395/06/12
عالیه ممنون
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1395/06/13
این فالها امروز میگن ازدواج کن خوشبخت میشی فردا مینویسن ازدواج کردی بدبخت میشی اخرش باید کدوم انجام داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1395/06/13
همش الکیه،قبلا خیلی بهتر بود بابا
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1395/06/14
بیشتر اوقات درسته ولی هیچ پایه و اساسی نداره
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1395/06/16
یه چیزی مینویسید که به همه چی بخوره
Iran, Islamic Republic of
08:59 - 1395/06/17
بابا اینا همش الکیه !! حداقل یه چیز بنویسید که درست باشه !!! مثلا شما چیزی که می خواهد اتفاق بیافتددو سه روز بعد اتفاق می افتد.
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1395/06/17
من 11سالمه اونوقت چه جوری ازدواج کردم لطفا سن ما را هم در نظر بگیرید
پاسخ ها
یاسمن
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۷
اخه 11 ساله مگه فالم داره عزیزم
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
این فال ها برای بزرگسالان نوشته شده:D
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1395/06/17
ممنون از سایت عالیتون
Iran, Islamic Republic of
03:15 - 1395/06/18
چرا دیگه فال حافظ و قسمت مد رو ندارین؟ لطفا برش گردونین
پاسخ ها
مدیر پایگاه کاربر گرامی در نسخه جدید فال حافظ اضافه شده است. در صفحه اصلی سایت در سمت چپ صفحه بعد از اخبار ورزشی و در اپ برترین ها در اسلاید دوم قرار دارد.
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1395/06/19
من عاشق این مطلب ها هستم واقا هم راست
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1395/06/19
خرافات خرافات خرافات چند وقته میام سرک میکشم تو فالهاتون اصلا واقعیت نداره فال دیروز من به خدا هیچ ربطی نداشت از چند نفر دیگه متولدین ماه خودم و ماههای دیگه هم پرسجو کردم یکی که شوک زده به من نگاه کرده بود و گفت به جان عزیز ترین فردش هرچی تو فالش بود برعکس بود ترو خدا مردم رو دست نندازید مثلا واسه یکی گفته بودین امروز روز خوبی هست براتون طرف همون روز پدرش فوت کرده بود !!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
شما چرا انقد جدی میگیرید فال و این چیزارو،آدم خودش صاحب عقل وشعوره.فال فقط بحث سرگرمی هستش و اگه آدم خوش بینی باشید میتونید به عنوان انرژی مثبت از این فالا استفاده کنید.نه اینکه فکر کنید فال یعنی وحی منزل.
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1395/06/21
تموم فال ها واسه من برعکس درمیاد
Iran, Islamic Republic of
21:32 - 1395/06/21
مگه میشه فال واسه همه کسایی که با هم تو یه ماه به دنیا اومدن شبیه هم باشه
باید این طوری باشه ۴آبان یا۵آبان
ولی دوستان شما هم هی الکی الکی ایراد نگیرین.دقیقأ اونایی که میڱن فال چرته خیلی به فال وابسته اند.
ممنون
باتشڪر
ساقی
Iran, Islamic Republic of
00:27 - 1395/06/22
واقعاراسته برای من
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1395/06/25
خیلی خوب است
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1395/06/25
خیلی جالبه بعضی اوقات...ممنون از چرت و پرتتاتون
Iran, Islamic Republic of
01:51 - 1395/06/26
امیدوارم چیزی که تو فالم نوشته اتفاق بیفته...چون واقعا منتظرشم:)خرداد
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1395/06/26
من فال حافظ روبیشتردوست دارم
این فال رو قبول ندارم
Iran, Islamic Republic of
18:14 - 1395/06/26
عالیه ممنون از برنامه شما
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1395/06/27
ساییتتون عالیه و اینکه ما بخایم اونو باور کنیم یا نه بسته به عقاید خودمون داره
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1395/06/29
به نظر من هم این فال ها حقیقتی نداره و فقط برای سرگرمیه امه در کل ممنون
Iran, Islamic Republic of
03:53 - 1395/06/30
سلام رفتار غیر منتظرانه همچین کسی را نمیشناسم تازه باشه بیخیال چرا باید پرسید خودش خواست بحرفه..موفق باشید
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1395/06/30
عالللللللیییییببی
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1395/06/31
الکیه همش.فال به آدمایی که توی امروز گیرکردن فردارومیده.الکی مثلا که شاید امیدواربشن
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1395/06/31
یه سوال من نهم فروردینم یعنی بیستونه مارس بعدش فروردینو نوشتید اوریل ولی اسفندو نوشتید مارس الان من باید اسفندو بخونم یا فروردین؟؟؟!!!
Germany
16:22 - 1395/06/31
فالهاتون عجیب برای من درست درمیاد.
Iran, Islamic Republic of
02:48 - 1395/07/02
این قسمته فال خوبه سرگرمیه جالبیه من هر روز چک میکنم مرسی اه
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1395/07/02
حالا شما بگین خوب بود یا بد
هی نگین خرافاته
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1395/07/02
ممنون از سایتتون
Iran, Islamic Republic of
03:44 - 1395/07/03
عالیه.....مرسی
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1395/07/03
سلام به همه برو بچه های باحال
این فال ها نصفشان درسته نصفشان غلط
امروز برای من درسته
غر نزنید
نزنید
Iran, Islamic Republic of
00:21 - 1395/07/04
واقعا عالیه فال امروز من درست بود. :-) برای اولین بار ممنون از سایتتون
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1395/07/04
خیلی بی خود و برعکس نوشته بود امروزم همش الکیه
Iran, Islamic Republic of
04:23 - 1395/07/05
درموردمن اصلادرست نبودهمش سرگرمیه
Iran, Islamic Republic of
02:09 - 1395/07/06
سلام خوشگذرونی اوم به تنهایی میتونه خوش بگدرونه؟ بقیه هم تا میخاوم حالی بهشون بوم خوش بتشیم ازم سو استفاده میکنن عیب نداره بیخیال موفق باشید
Iran, Islamic Republic of
09:39 - 1395/07/06
سلام واقعا" ممنون عالیه برای من که همش درسته
شاهرخ هستم تهران امیر اباد
Iran, Islamic Republic of
09:54 - 1395/07/06
سلام صبح زیبای همه بخیر. دوستان فال روزانه تنها به شما هوشمندی و اگاهی میده و قرار نیست فوری جواب بگیری یا معجزه بشه تا حالا در مورد من کاملا درست بوده حتی حتی 1 درصد اشتباه نشد و اینه که من 5 ساله دارم این فالو زوزانه میبینم و همکارانم رو نیز اگاه کرده و خیلی بازدید داره هرکس فکر و منش خودشو داره توهین نداره بکنی به ما بر میخوره خوب فعلا یا حق خدانگدار و در پناه ایزد یکتا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۰
مرحبا
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1395/07/08
سلام یه چیز این فال خیلی خوبه که راهنمایی خوبی هم هست در واقع میگه که ما چه واکنشی در مقابل ناخوشایندها داشته باشیم باتشکر
Afghanistan
05:17 - 1395/07/09
سلام به تمام مسلمانان جهان مخصوصاً کسانیکه برای پیش رفت مسلمانان کار میکند.
بعضی اوقات بسیار درست در همان روز فال کار میکند.
تشکر.
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1395/07/11
دقیقا برای من درست دراومدامروز
Iran, Islamic Republic of
06:56 - 1395/07/12
فالتون تا اونجایی که من هرروز میخونم تقریبا درسته واین به من امید زندگی میده ممنون
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1395/07/13
چطور میشه فال 7 مهر امسال رو دید؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام روزتون بخیر
کاربر گرامی فال هفتم مهر را می توانید در لینک زیر ببینید:

http://www.bartarinha.ir/fa/news/395820/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13950707
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1395/07/13
خب این مشخصه که این چیزا اکثر اوقات،اشتباهه ولی اینو هم درنظر بگیرید ک ،فقط شما نیستین ممکنه هزارتا ادم فالشون باشما یکی باشه و برای اونا درست دربیاد،ب هرحال از برنامه های خوبتون ممنونم
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1395/07/13
سلام وقت بخیر.چطور میشه فال9مهر رو دید؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام روزتون بخیر
کاربر گرامی فال 9 مهر را در لینک زیر آورده شده است:
 
Iran, Islamic Republic of
18:39 - 1395/07/13
سلام.منم فالوم هر رو میخواستم ولی باز نمیشه چرا؟
Iran, Islamic Republic of
08:21 - 1395/07/14
تصحیح میکنم فال 9 مهر رو میخام.باز نمیشه!!!!
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1395/07/14
منکه واقعا به فال شما اعتقاد دارم.خیلیییییی درسته.هر صب تو محل کارم اول فال شمارو میخونم بعد کارمو شروع میکنم.واقعا هر روزش درست از آب درمیاد.هرکسی هم که قبول نداره یا میگه دروغه به زندگی خودش اهمیت نمیده و دقیق نیس.اگر دقت کنید همشو تو زندگی روزانتون به صورت جاری میبینید.
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1395/07/16
ممنون از سايت تون ،عالي بود
Iran, Islamic Republic of
02:49 - 1395/07/17
درود. فال 16 مهرماه رو چطور میتونم بخونم؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام و روزتون بخیر
کاربر گرامی با کلیک بر روی لینک زیر فال 16 مهر را می توانید ببینید:
 
Iran, Islamic Republic of
23:57 - 1395/07/18
خجالت نمیکشید که بطور گزینشی نظرها را جابجا میکنید و القا میکنید که نظر جابجا شده مربوط پاسخ مخاطبین است و شرم نمیکنید که مردم به تاریخ مندرج در نظرها توجه میکنند؟
من مصطفی هستم و اولین نظر را در این پست گذاشتم
چرا میخواهید مردم را با خودتان همسو کنید و جریان را بطور یکجانبه هدایت کنید؟
اف بر خرافات و اف بر سانسور و اف بر بی انصافی
Iran, Islamic Republic of
01:10 - 1395/07/19
من هر روز می خونم.... خیلی خودم شخصا بهش اعتقاد دارم
Iran, Islamic Republic of
10:40 - 1395/07/19
فال هاتو 98% نزدیک به واقعیته . واسم خیلی جالبه :)
Iran, Islamic Republic of
17:57 - 1395/07/19
من مهریم فالم درست بود حتی امروز مدرسم نرفتم چون حوصله نداشتم واقعا
Iran, Islamic Republic of
23:53 - 1395/07/19
سلام ما هم از این فال چیزی نفهمیدیم .
Iran, Islamic Republic of
06:41 - 1395/07/20
مثال مع الفارغ میزنی شیخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1395/07/20
سلام
نمی تونم بگم که به طور حتم مخاطب ها دچار وسواس فکری میشن یا نه ...
اما جنبه انرژی مثبت ش میتونه اثر گذار باشه.
با تشکر.
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1395/07/22
من متولد ماه اسفندم و همسرم متولد ماه تیر و فال امروزتون دقیقا و دقیقا احوال چند روزه من و همسرم بود. ازتون ممنونم باعث شدید کمی آرومتر بشم
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1395/07/22
کاربر مصطفی ک نظر اولو نوشتید امیدواری حتی اگه وهمی و سراب هم باشه باز بهتر از ناامیدیه.بقول این جمله امید کسی رو ناامید نکن شاید امید تنها داراییشه.بزار دل ببنده ب چیزای مثبت تو فالش شاید واقعا انگیزه بهش داد و رفت دنبال تبدیلش ب واقعیت :/ فال خیلیم فان و جالبه
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1395/07/23
عشق خیلی مقدسه اما برا کسی که بفهمه عشق من شریک زندگیم بود اما متاسفانه توی تصادف از دستم رفت و منا تنها گذاشت اما هنوز دوسش دارم و ازدواج نکردم و از خدا میخوام هرچه زودتر منا ببره پیش عشقم
Iran, Islamic Republic of
03:22 - 1395/07/23
سلام عالی بود امروز بعد مدتها با کسی ملاقات کردم که واقعا از همصحبتی باهش لذت بردم ..گاهی واقعا میگم خداممنونم
Iran, Islamic Republic of
00:18 - 1395/07/25
برای من که درست در میاد چیز خوبیه کلا
Iran, Islamic Republic of
00:54 - 1395/07/25
سلام شب بخیر.گاهی بسیارفالها به واقعیت نزدیک گاهی بسیار دور است،ولی در کل عالی بود اگه نخواهم بهش جواب بدم چیکار کنم
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1395/07/25
مزخرفه مال آذر مذخرفه یعنی چی عشق من نجذوب یکی دیگه میشه اخه؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
17:08 - 1395/07/25
همش چرت وپرته
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1395/07/25
فكر نميكردم هنوزم كسي به فال و اين مزخرفات اعتقاد داشته باشه! جمع كنين بابا اين مسخره بازيارو
Iran, Islamic Republic of
01:25 - 1395/07/29
سلام خسته نباشید این فالها کلا برعکس درمیاد. یعنی موقع روز خوش بد میشه وروز بد برعکس ولی با این حال خوبه بلاخره سرگرم میشیم ..
Iran, Islamic Republic of
01:28 - 1395/07/29
من خیلی به فال اعتقاد داشتم چون عاشق کسی بودم که اونم همینطور بود اما عشقم از همین فالها و فال قهوه و امثال اینا عمل میکرد و همین مزخرفات باعث شد عشق ده ساله من از دستم بره و ضربه روحی بدی خوردم الان افسرده شدم همش فریب و دروغه جوانها عشقتونا با این حرفای مزخرف مواظب باشید از دست ندید به حرف دلتون گوش کنید لعنت به هر چی رمال و فال و فالگیره همش دروغ و کلکه
Iran, Islamic Republic of
02:59 - 1395/07/30
سلام یه چیز میگی ها دلم نمیخواد این دیوار بردارم خسته ام از دیدن ادمهای رنگ رنگ دلم براش تنگ شده من فقط میخوام اورا ببینم
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1395/07/30
چرا بقیه فالهای روزانه قدیمی رو پاک کردید؟؟؟؟ من فراموش کردم واسه روز تولدم رو بخونم آخه
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام روزتون بخیر
کاربر گرامی فال روزهای قبل در سایت حذف نشده است. شما می توانید روز تولد خود را در بخش جستجو با عنوان "فال روزانه" پیدا کنید.
ممنون از همراهیتون.
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1395/07/30
خیلی بد بودددددد
Iran, Islamic Republic of
20:20 - 1395/08/02
عالی
واقعی
نام:
ایمیل:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج