۲۰۹۱۵
۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۲
فال روزانه اختصاصی برترین ها
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 48414671

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه دوشنبه 29 آبان 1396

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 29 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصیتی اصیل، با اعتماد به نفس، با صداقت و منظم دارید. معنویات همیشه برای شما از اهمیت و اولویت برقرار هستند و می توانید از طریق آنها به آرامش درونی دست پیدا کنید. افرادی که امسال با آنها آشنا خواهید شد فرصت های فوق العاده ای را برای بالا بردن سطح زندگی شخصی و حرفه ایتان در اختیار شما قرار خواهند داد. شما باید تمام تلاش و توان خود را برای پیشرفت موقعیت حرفه ای خود به کار بگیرید تا به نتایج مورد نظرتان برسید. خیالتان هم از این بابت راحت باشد که زحماتتان بی نتیجه نخواهند بود. شما امسال در فعالیت های اجتماعی زیادی شرکت خواهید داشت و در سفر، مهمانی ها و مراسم های مختلف به خوبی با دیگران ارتباط برقرار خواهید کرد و همین زمینه ساز آشنایی با شخصی که همیشه رویای داشتنش را در سر می پرورانده اید خواهد شد. اگر متأهل هستید همسر و فرزندانتان تمام مدت در کنار شما خواهند بود و لحظه ای حمایت خود را از شما دریغ نخواهند کرد. در اواخر سال احتمال این که به یک سفر زیارتی بروید بسیار زیاد خواهد بود. ماه های دی، فروردین، خرداد و مرداد مهم ترین ماه های سال آینده برای شما خواهند بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

ایده های بزرگ و خلاقانه ی شما هیچ انتهایی ندارند، اما این افکا رو ایده ها زمانی ارزشمند هستند که عملی شوند و اگر نخواهید به آنها عمل کنید بهتر است هر چه زودتر رهایشان کنید. مشکل اینجاست که شما یک ایده ی خوب برای انجام یک کار هر چند کوچک را آنقدر در ذهن خود پرورش داده و به آن پر و بال می دهید که برایتان به یک کار بیش از حد بزرگ و غیر ممکن تبدیل می شود. شاید بهتر باشد با حداقل ها شروع کرده و به مرور زمان در عمل این ایده را بزرگ کنید و به آن شاخ و برگ بدهید. اگر امروز کسی از شما تقاضای انجام کاری دارد که نمی توانید یا نمی خواهید آن را انجام دهید از همان ابتدا با گفتن جواب «نه» خیال خودتان و او را راحت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما آنقدر نسبت به اطرافیانتان و واکنش هایشان حساس شده اید که ممکن است بخاطر یک موضوع کوچک و بی اهمیت یک دعوا و جر و بحث تمام عیار راه بیندازید. درست است که کشف افکار و احساسات دیگران بی آن که خودشان چیزی گفته باشند یکی از استعدادهای خاص شماست، اما حس ششمتان همیشه هم درست کار نمی کند و ممکن است گاهی دچار اشتباه و سوء تفاهم شوید. هر چقدر بیشتر روی رفتارها و عکس العمل های دیگران متمرکز شوید و حساسیت نشان دهید موضوع برایتان بزرگتر می شود و به خودتان سخت می گذرد. شما امروز کارهای خیلی مهم تری برای انجام دادن دارید، پس انرژیتان را صرف کارهای بیهوده نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز همکاران و مقامات مافوقتان از شما انتظار دارند که بعد از چند روز کم کاری به روال عادی کارهایتان بازگشته و مسئولیت هایی که به عهده دارید و کارهایتان را به خوبی انجام دهید. این موضوع از آنجایی که به شما اجازه نخواهد داد با خیال راحت در عالم رویاهایتان غرق شوید باعث نارضایتی و ناراحتی شما خواهدشد، چون شما همیشه از این که کسی بخواهد محدودتان کند متنفر هستید. البته که آنها در سر شما نیستند و نمی توانند جلوی پرواز افکارتان را بگیرند، اما اگر در انجام کارهایتان کوتاهی کنید مجبور به پرداخت بهای سنگینی خواهید شد، پس حواستان را خوب جمع کنید. شما با کم کاری هایتان می توانید نتیجه ی زحمات یک گروه بزرگ را خراب کنید!

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما ممکن است توانایی های خود را خیلی دست بالا گرفته و مسئولیت ها و وظایفی بیش از آنچه واقعا می توانید انجام دهید را به عهده بگیرید. درست است که شما شخصی توانا و با لیاقت هستید، اما بدون شک یک انسان هستید و توانایی های فوق بشری ندارید، به همین دلیل هم برای کارایی که می توانید انجام دهید حد و مرز مشخصی وجود دارد که حتی اگر بتوانید از آن فراتر بروید قطعا به خودتان ضربه خواهید زد. به جای این که قول هایی بدهید که نمی توانید به آنها عمل کنید بهتر است حد خودتان را بشناسید و بر همان اساس قبول مسئولیت کنید. اگر حاضر به یاد گرفتن باشید زندگی درس های زیادی برای شما خواهد داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

بعد از چند روز تق و لق بودن کارها و برنامه هایتان امروز هنوز موتورتان گرم نشده و حال و حوصله ی کار کردن را ندارید. در واقع شما به فکر پیدا کردن راه فراری هستید تا امروز را هم مثل چند روز گذشته به تنبلی بگذرانید. متأسفانه حتی اگر موفق به فرار از مسئولیت هایتان بشوید هم تنبیه سختی برای این کوتاهی در انجام مسئولیت هایتان در انتظار شما خواهد بود. بهتر است به جای این که بخواهید تمام روز را به بطالت بگذرانید یک برنامه ریزی دقیق داشته باید تا وظایف خود را به سریع ترین شکل ممکن انجام داده و بتوانید بقیه ی وقتتان را برای خودتان و انجام کارهایی که دلتان می خواهد خالی کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما در فکر گسترش مهارت ها و توانایی های خودتان هستید تا بتوانید از این توانایی ها و مهارت های تازه کسب شده تان در راه رسیدن به اهداف جاه طلبانه ای که دارید بهره ببرید. اگر واقعا چنین قصدی دارید ثبت نام در دوره های تخصصی در زمینه ی مورد نظرتان بهترین گزینه ی ممکن برای شما خواهد بود و الان هم زمان بسیار مناسبی برای انجام اینکار به نظر می رسد. همچنین سعی کنید در این زمینه مطالعه ی کافی را داشته باشید و کتاب هایی که توسط افراد متخصص نوشته شده اند را به خوبی بخوانید. شما می توانید اتفاقات این چند وقت اخیر را از هر زاویه ای که خودتان دلتان می خواهد ببینید، اما به نفعتان است که با خودتان صادق باشید و حقیقت را ببینید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز یک مکالمه ی دوستانه، یک تماس تلفنی و یا پیامی که دریافت می کند همچون ضربه ای شما را به خود خواهد آورد و از خواب غفلت بیدار خواهد کرد. یکی از اهداف بلند مدت شما بالاخره در آستانه ی تحقق یافتن است و همین باعث می شود که جاه طلبی شما بیش از قبل شود. شاید تصمیم بگیرید در کنار شغل فعلیتان یک حرفه ی دیگر را نیز در پیش بگیرید یا به این نتیجه برسید که باید در یک مقطع تحصیلی بالاتر ادامه تحصیل بدهید. شاید چندان از درست بودن تصمیمتان مطمئن نباشید، اما این ایده حداقل ارزش فکر کردن را دارد. در هر صورت موتظب باشید بیش از اندازه در عالم فکر و خیال غرق نشوید، امروز کارهای زیادی برای انجام دادن دارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما از صمیم قلب اطمینان دارید که رویاهایتان به حقیقت خواهند پیوست. شما می توانید به طور قانع کننده ای بهترین سناریوی ممکن را برای آینده ی خود بنویسید و هم خودتان و هم دیگران را مطمئن کنید که همه چیز همان طوری که خودتان می خواهید پیش خواهد رفت. انگار یک جورهایی شما از یک فکر ساده دانه ی کوچکی را بیرون کشیده و تمام دلایل و شواهد لازم برای این که محصول پربرکتی از آن به دست خواهید آورد را بی هیچ مشکلی فراهم خواهید نمود. این مثبت نگری شما به دیگران هم سرایت خواهد کرد، اما خوب باید این را هم در نظر داشته باشید که همه چیز فقط به دنیای افکار شما محدود نمی شود و برای رسیدن به خواسته هایتان باید سخت تلاش کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز با وجود علاقه ی زیادی که به حرف زدن دارید حرف زیادی برای گفتن ندارید! در واقع شما امروز خیلی برونگرا شده اید و هر چیزی که به ذهنتان می رسد را به زبان می آورید و در مورد هر چیزی، حتی اگر کسی نظرتان را نپرسیده باشد هم اظهار نظر می کنید. خوب، برای جلوگیری از این رفتار شما کار زیادی از دست هیچ کس حتی خودتان بر نمی آید و فقط با به پایان رسیدن روز است که می توانید سکوت اختیار کنید. با این حال بد نیست در طول روز این جمله را با خودتان مرتب تکرار کنید که «کم حرف زدن نشانه ی خردمندی است»! طی چند روز گذشته کارها و برنامه هایتان به خاطر تعطیلات خیلی کند پیش رفته اند، اما امروز اوضاع به حالت عادی باز خواهد گشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز کارهای اداری و کاغذ بازی های بسیاری را باید به انجام برسانید. شما احساس می کنید که ذهنتان دارد خیلی خوب کار می کند و می توانید همه ی این کارها را به راحتی انجام دهید، اما این احتمال وجود دارد که بخشی از کارهایی که باید انجام شوند به طور موقت باعث گمراهی شما شوند، پس حواستان را خوب جمع کنید تا دچار اشتباه نشوید. امروز در مکالماتی که با دوستان و همسایه هایتان دارید حرف های مشکوکی می شنوید. شما از صحت شنیده هایتان مطمئن نیستید و ممکن است آنها از حرف هایی که می زنند قصد و غرض خاصی داشته باشند، پس به نفعتان است که شنیده هایتان را برای کسی بازگو نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما عاشق پیدا کردن راه حل برای مشکلات پیچیده اید. امروز هوش ادراکی شما در سطح بالایی قرار دارد و با سخت ترین مشکلات هم طوری دست و پنجه نرم می کنید که انگار در حال بازی هستید و مثلا دارید یک مکعب روبیک را درست می کنید. دیگران در کمال شگفتی به شما خیره شده اند و نمی توانند بفهمند که شما چطور می توانید مسائل را به این سرعت حل کنید. با این حال این شتاب و عجله ای که شما در حل مسائل از خودتان نشان می دهید می تواند به نقطه ضعف شما تبدیل شده و باعث شود دچار اشتباه شوید. بهتر است با صبر و حوصله ی بیشتری پیش بروید و همه چیز را پیش از انتخاب راه حل نهایی به خوبی در نظر بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما ته دلتان این را خوب می دانید که رسیدن به اهداف جاه طلبانه ی حرفه ایتان در حال حاضر تقریبا غیر ممکن به نظر می رسد، اما ترجیح می دهید به جای احساس رضایت از پیشرفت های هر چند اندکی که داشته اید، بخاطر عدم موفقیتتان در رسیدن به غیر ممکن ها زانوی ماتم بغل بگیرید. داشتن معیارهای پیش پا افتاده برای تعریف موفقیت می تواند توجیه خوبی برای تنبلی باشد، اما داشتن اهداف بزرگ به پشتکار و اراده ی محکم و تلاش تمام وقت نیاز دارد. حالا که اهداف بزرگی در سر دارید خودتان را برای زحمت هایی که در راه رسیدن به آنها متحمل شوید هم آماده کنید. آنچه در پایان به دست می آورید ارزش این همه سختی را دارد.
انتشار یافته: 111
در انتظار بررسی:9
Iran, Islamic Republic of
10:17 - 1396/06/25
سلام خیلی ممنون از سایت خوبتون میشه لطفا لینک فال 24 شهریور 96 رو بزارید ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
10:54 - 1396/06/25
خداروشکر خداروشکر خداروشکر بوی بهبود ز اوضاع جهان میشنوم
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1396/06/26
من هرروز باید فالم رو نگاه کنم واقعا بعضی روزا حقیقت زندگیم هس
Iran, Islamic Republic of
02:08 - 1396/06/27
سلاام.ممنونم از سایت خوووبتون.توروخدا لینک فال 25 شهریور رو بذارید...مرسی یه عالمه
Iran, Islamic Republic of
07:02 - 1396/06/27
خودتان را باور ڪنیـد و بپذیرید ، اگر بتوانیـد خودتان را قبول ڪنید ، بزرگترین راز زندگي را آموخته اید.
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1396/06/27
خاهشا فال یازده شهریور و بزارید. چن بار کامنت دادم توجهی نکردید.
Iran, Islamic Republic of
10:57 - 1396/06/29
سلام
خيلي بخش جذابيه فال روزانه
ميشه لطفا لينك ٩ آذر رو بديد
ممنون ميشم
Iran, Islamic Republic of
08:43 - 1396/06/30
خدای عزیزم
بابت هدیه ای که هر روز
با عشقت به من می دهی
سپاسگزارم...
هدیه ای که نامش زندگیست
روزتون سرشار از حس خدا


Iran, Islamic Republic of
05:33 - 1396/06/31
یا سید الشهدا

پرچم زده‌اند از غم تو کوچه ‌به ‌کوچه
انگار عوض کرده زمين پيرهنش را
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1396/06/31
همش درست بود خیلی تعجب کردم
Iran, Islamic Republic of
06:23 - 1396/07/02
سلام لطفا لینک فال روزانه ۳۱ خرداد رو هم بذارید

ممنونم8
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1396/07/02
سلام ممنون میشم لینک فال 27 شهریور 96 روبزارید
Iran, Islamic Republic of
00:14 - 1396/07/03
لطفا اگه ممکنه راس ساعت ۱۲ بزارید فال رو ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
09:16 - 1396/07/03
سلام عرض ادب
خیلی وقته شاید حدودا دوماهه که صفحه فال روزانه خیلی بهم ریخته س
تا یه ماهی خوبه بقیه ماه ها همش نصفه س
یعنی صفحه چپ سایت باز نمیشه
Iran, Islamic Republic of
07:12 - 1396/07/04
امرووووزززز تولددددددمه تولدددددم مبارک
4/7/77♥
Iran, Islamic Republic of
09:07 - 1396/07/04
سلام لطفا لینک متولدین 15 شهریور را بگذارید واقعا ممنون
پاسخ ها
مدیر پایگاه
 سلام و روزتون بخیر
فال روز 15 شهریور:
 
 
 
United States
12:24 - 1396/07/04
چرندیات محض . . . ‏‎ :| ‎
United States
17:26 - 1396/07/07
اینقدر پیام ندین این نمیذارن برو تو اینترنت خودت سرچ کن
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1396/07/07
من یه بار اشتباهی دستم خورده روی این ، حالا به شکلیه که انگار من هر روز پیگیر مطالعه فال روزانه ام و اصلا اعتقادی بهش ندارم
خواهشا یه فکری به حال این مشکل برنامه هم بکنید
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1396/07/08
میشه لطفا فال ۲۳ فروردین امسال رو بگذارید.ممنون.
Iran, Islamic Republic of
08:13 - 1396/07/10
سلام میشه لطفا فال 11 بهمن رو بگذارید.سپاس
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1396/07/10
منم امروز تولدم بود ولی هیچ کادویی نگرفتم فقط چنتا تشکر خشک و خالی...
خیلی ناراحتم:(((
Iran, Islamic Republic of
01:06 - 1396/07/11
بر خنده خوبه
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1396/07/12
18 بهمن رو بزارید
نرگس شاهی از شاهیندژ
Iran, Islamic Republic of
08:38 - 1396/07/13
هم فال روزانه مهر و هم فروردین دروغه...
ما انقد پیامای اوج مثبت نگری خوندیم و به خودمون تلقین کردیم که باید از هر نظر مثبت باشیم.. روزمون رو خراب نمیکنیم حتی با قضاوتای الکی ...حتی اجازه نمیدیم خودمونو عصبانی کنیم...
ممنون بابت فال الکیتون
Iran, Islamic Republic of
15:26 - 1396/07/14
این فال ها جنبه عمومی داره برای هر شخصی به طور مطلق اطلاق نمیشه برای
من یکی که 85%اثبات شده س من مرد فروردینم شرایط زندگی من با مرد فروردین
دیگه فرق داره راستش گوشیمو دزدین منتظر خبر از یکی از آشنایان هستم ولی
مرد فروردین دیگری شاید طبق طالع فال منتظر جواب پاسخ از یکی از آشنایان
برای کاری هست پس هردو منتظر یکی از جواب هایی از آشنا برای پیشبرد و کاری
هستیم و این بسته به شرایط زندگی هر فرد فرق می کنه
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1396/07/15
واقعا ممنونم هم از خبرها و هم از فال روزانه چون اکثرا درست بوده
Iran, Islamic Republic of
01:04 - 1396/07/16
سلام میشه لینکه 15 مهر رو هم بذارید لطفا...
پاسخ ها
Iran, Islamic Republic of
00:04 - 1396/07/17
من که به فال و اینجور خضعبلات اعتقاد ندارم ...
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1396/07/18
سلام
می شه فال روز 7 مهر 1396 رو هم بذارید؟
ممنون می شم.
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام و روزتون بخیر
 فال روز 7 مهر 1396 :
 
Iran, Islamic Republic of
10:34 - 1396/07/18
سلام میشه لطفا فال ۸مرداد ماه۱۳۶۹ و ۲۰مهرماه۱۳۶۷ رو بذارید ؟ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
10:44 - 1396/07/18
سلام من هرروز فال تولدرونگاه میکنم دیروز ینی۱۷مهرتولدمن بودونتونستم نگاه کنم میشه فال روز۱۷مهرروبذارید ممنون
پاسخ ها
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1396/07/19
سلام چندبار ازتون خواستم میشه لطفا ۱۸ بهمن رو بزارید؟؟؟؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام و روزتون بخیر
 فال روز 18 بهمن  1395: 
 
Iran, Islamic Republic of
17:00 - 1396/07/19
عالین مثل همیشه
Germany
21:36 - 1396/07/21
کاش من هیچ دقت متوولدنمیشدم ازدنیا با همه ی نیرنگاش وآدمای هفت خطش متنفرم
Iran, Islamic Republic of
06:32 - 1396/07/22
هم سری، هم در سری، هم درد سرهای سری
پادشاهی میکنی ای عشق، تاجت بر قرار!!

#محمد_حسین_بیگدلی
‎‌‌‌‌
Afghanistan
10:31 - 1396/07/22
مه هم میخواهم درین سایت اشتراک کنم سایت بسیارخوب است
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1396/07/22
من 20 مهر تولدم بود ولی فالشو نذاشتین. لینکشو برام میذارین لطفا
پاسخ ها
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1396/07/23
سلام
من الان وسط کویر گیر افتادم تا چند روز دیگه هم اینجا هستم و آب هم کم داریم که دست و صورتمون را بشوریم اونوقت تو فال اومده امروز میری مغازه و کلی شوینده میخری و .... !!!

احتمالا اشتباه فرستادی !!! لطف کن مال خودم و فال روز 23 فروردین 1409 را هم بفرست
با سپاس
Iran, Islamic Republic of
19:46 - 1396/07/23
منم نگران آینده بچه نداشتمم ):
Iran, Islamic Republic of
23:43 - 1396/07/23
الان دقیقا شما به کی میگین براتون فال بذاره?
نمیذاره بابا خخخ
Afghanistan
10:41 - 1396/07/24
اگرخواهی جهان در کف اقبال توباشد
خواهان کس باس که خواهان توباشد
Afghanistan
10:41 - 1396/07/24
اگرخواهی جهان در کف اقبال توباشد
خواهان کس باس که خواهان توباشد
Iran, Islamic Republic of
12:27 - 1396/07/25
٣+٢=۵ چ باحاله (: همجا میرم نظر میزارم ازینا حل کنم
Iran, Islamic Republic of
07:39 - 1396/07/26
‏هرگز ننشین متر بزن خوبى خود را
اندازه ی خوبى به ندانستن آن است.
Iran, Islamic Republic of
01:10 - 1396/07/27
چرا انقد دير آپديتش ميكنين
Iran, Islamic Republic of
08:27 - 1396/07/27
لطفا لینک فال 29 تیر 1396 رو برام ارسال کنید ممندن
پاسخ ها
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1396/07/27
من دیروز تولدم بود ولی نتونستم فالمو ببینم لطفا لینک فال 26 مهر 1396 رو برام بزارین
Iran, Islamic Republic of
09:23 - 1396/07/29
سلام. میشه لطفا لینک فال جمعه 28 مهر رو بذارید ؟ ممنون
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام روزتون بخیر
فال روز جمعه 28 مهر 1396: 
 
Iran, Islamic Republic of
18:52 - 1396/07/29
سلام عزیزم من دوست داشتم
Iran, Islamic Republic of
01:21 - 1396/07/30
سلام ،لطف میکنید فال روز 29 مهر 96 رو بزارین،متشکرم
Iran, Islamic Republic of
07:31 - 1396/08/01
ما به روی دوستان
از بوستان آسوده‌ایم

گر بهار آید و
گر بادِ خزان،آسوده‌ایم........تقدیم بدوستان عزیز
Iran, Islamic Republic of
13:48 - 1396/08/01
منوم دوست دارم
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1396/08/01
این روزها که هیچ چیز و
هیچ کس حال آدم را خوب نمی کند،
به یک عدد پناه نیازمندیم...
کسی که در کنج آغوشش بخزیم و پشت پا بزنیم به همه دلتنگی ها...
کسی که در سایه نوازش دستانش نیشخند بزنیم
به غم ها و غصه ها...
باید کسی باشد که جلوی پوسیدنمان را بگیرد،
زخم های روحمان را وصله بزند،
این طور پیش برود متلاشی می شویم...
روزگار بدی شده...
پناه کم شده ...
نه که کم شده باشد، نیست آقا !
موجود نیست...
اگر پناه دارید خوشا بحالتان!
دو دستی بچسبیدش!
شما را به خدا کنارش بگذارید برای روز مبادا!
بالاخره برای همه یک روز مبادایی هست...
#زهرا_سرکارراه

❤️ @B_F_T ❤️.....جناب برتریها این اولین پست امان لیلا توی کانال خودش هستش...مامانی ک گروهشو تو ازهم پاچوندی...لعنت ب جدایی ):
Iran, Islamic Republic of
07:55 - 1396/08/02
فال امروزم خوبه
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1396/08/02
دنبال کیمیا هستم کسی هزش خبر داره
Iran, Islamic Republic of
15:29 - 1396/08/02
چرته چرت...اصلا اونی ک مگه اتفاق نمیفته ک.. ):
Iran, Islamic Republic of
15:30 - 1396/08/02
برید کنار من اومدم...
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1396/08/02
لینک فال یکم مهر لطفا
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام و رورتون بخیر
 فال روز اول مهر ماه 1396:
 
Iran, Islamic Republic of
21:14 - 1396/08/02
لینک فال 29 مهر 96 رو لطف کنید
پاسخ ها
Iran, Islamic Republic of
07:32 - 1396/08/03
فروردین امروز چه عالیه ...خدایا مرسی
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1396/08/03
چ روز مزخرفیه امروز...خدایا
Iran, Islamic Republic of
04:22 - 1396/08/04
سلام. فال روز عالیه. اما چرا مثل قبلآ ساعت 12 الی 12/5 فال رو نمیذارید . بعضی اوقات با 5 الی 10 ساعت تآخیر فال ok میشه تو سایت. چون فال روز هست باید شب ساعت 12 الی 1 بامداد به دست ما برسه تا بخونیم و خبر از وقایع فردامون داشته باشیم. تشکر
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام و روزتون بخیر
کاربر گرامی به دلیل نقص فنی متاسفانه امکان درج فال در ساعت معین میسر نشد.

ممنون از همراهی شما.
Iran, Islamic Republic of
05:58 - 1396/08/04
سلام صبخیر ...مارفتیم سرکار
Iran, Islamic Republic of
09:00 - 1396/08/04
سلام مرسی ازسرگرمی خوبی ک برامون درست کردین
امروز4مه ولی فال3م میشه زودتر بذارین4مو آخه امروز تولدمه
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1396/08/04
بچه بنیامینو دیدین؟ (: خیلی گوگولیه
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1396/08/04
زیتون تولد موبارک
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1396/08/05
سلام من واقعا به این فال روزانه اعتقادشدید دارم
Iran, Islamic Republic of
15:16 - 1396/08/05
واقعا بعضی از فالاتون حقیقته زندگیمه و روزای یک شنبه روز شانس منه واقعا اعتقاد دارم
Iran, Islamic Republic of
01:14 - 1396/08/06
سلام جناب مدیر به حرفایی که بعضیا میزنن و میگن فالاتون الکیه و فلان توجه نکنید اصلا. چون خیلی وقتا شده دقیقا زدید تو خال و حقایق زندگیم و چیزایی که توی فکرم هستن رو بیان کردید تو فالا من واقعا به این فالا ایمان دارم.هر روشی که دارید اون رو ادامه بدید و عوضش نکنید.موفق باشید ایشالا.
Iran, Islamic Republic of
03:58 - 1396/08/06
امروز خیلی باس حواسمو جم کنم...خدا کمکم کنه شمام دعا کنین
Iran, Islamic Republic of
08:38 - 1396/08/07
لطفا فال 29 تیر 96 رو برام بفرستید
پاسخ ها
United Arab Emirates
14:58 - 1396/08/08
سلام با تشکر از سایت خوبتون لطفا لینک ۸ شهریور رو بزارین
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام و رزوتون بخیر
فال روز 8 شهریور 1396: 
 
United Arab Emirates
19:48 - 1396/08/10
سلام ممنون از سایت عالیتون
ببخشید چرا فال اینقدر قرار میدید ؟
امکانش هست حدودا ساعت ۲۲ یا۲۳ قرار بدید
ک قبل خواب فال فردامون را مطالعه کنید
واقعا ممنون میشم
سپاس
Iran, Islamic Republic of
15:43 - 1396/08/13
سلامــــ. لطفا لینڪ ۱۷اسفند
Iran, Islamic Republic of
23:12 - 1396/08/13
ممنون بابت این که با اراجیف مردم رو سرگرم می کنید تا لااقل مشکلات مردم از یادشون بره.
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1396/08/14
به این فال روزانه معتادشدم.خیلی خوبه.دستتون درد نکنه
Iran, Islamic Republic of
12:20 - 1396/08/14
سلام میشه فال بهمن ماهوبزاریداین مدت خیلی مشکل داشتم مرسی
Iran, Islamic Republic of
21:05 - 1396/08/15
خدایا...
آدم‌های خوب سرراهمان بگذار
حس خوبیست
درلحظه‌ هجوم ناامیدی
یاپریشانی
برسرراهمان سبزبشوند
Afghanistan
12:04 - 1396/08/17
این روز ها سخت دل گیرشدم از سختی های زندگی
Iran, Islamic Republic of
17:30 - 1396/08/17
برترین هایهای عزیزم دوستان خوبم امیدوارم هرکجا هستین در آرامش و سلامتی باشین برای شما وخانوادتون سلامتی آرزو دارم!
Iran, Islamic Republic of
06:33 - 1396/08/18
آش ب این شوریم ک شما فرمودین نیستاا...اردیبهشتم (:
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1396/08/19
سلام، خواهش میکنم بفرمایید منبع این فال ها از کجاست؟ چه کسی اینهارو میگه که بعضا دقیق و خوبه؟ دوست دارم بدونم بر چه اساسی اینجوری گفته شدن؟ ممنون میشم، خواهش کردم...
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1396/08/19
خوشحالم که امروز تولدمه
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1396/08/19
خوشحالم که امروز تولدمه
Iran, Islamic Republic of
17:16 - 1396/08/20
سلام مي شه فال ١٠ خرداد و بزاريد
پاسخ ها
Iran, Islamic Republic of
18:24 - 1396/08/20
بابا شما خیلی عالی هستین ماشاالله
Iran, Islamic Republic of
11:48 - 1396/08/21
سلام. ممنون از سایت خوبتون. واقعا عاااااااااالیه
ممنون میشم فال 11 شهریور 96 رو بزارید.
پاسخ ها
Iran, Islamic Republic of
14:30 - 1396/08/21
وای امروز کشته شدم...از بس رفتم توآشپزخانه اومدم اتاق...امروز ترشی انداختم وکلی کار...یدونه آش خوشمزه هم داشتم جاتون خالی....دیگه فکنم وقت خاب....=-O
Iran, Islamic Republic of
07:06 - 1396/08/22
سلام جناب پورسردار ...ازشنیدن خبر زلزله متاسف شدیم والبته نگران....انشالا ک شما وخانواده محترم سلامت باشین باآرزوی صبر وسلامت برای همه
Iran, Islamic Republic of
07:08 - 1396/08/22
وای خدا چقد ناراحت کنندست خبر زلزله...تسلیت وهمدردی مارو بپذیرین
Iran, Islamic Republic of
07:09 - 1396/08/22
سلام ومتاسفم همدردی میکنیم با هموطنان زلزله زده
Iran, Islamic Republic of
07:10 - 1396/08/22
هموطنان عزیز تسلیت
Iran, Islamic Republic of
07:12 - 1396/08/22
او مای گاد...متاسفم ازشنیدن خبر زلزله
Iran, Islamic Republic of
09:32 - 1396/08/22
کرمانشاه تسلیت
Iran, Islamic Republic of
09:43 - 1396/08/22
داشتم فکر میکردم اونایی ک تو زلزله دیشب رفتن،تو فال دیروزشون چی خوندن...خدارحمت کنه همرو وصبر برای خانوادشون ):
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1396/08/22
الان پیام تسلیت دوستانو اینجا دیدم نمیدونم مناسب هست یا نه ولی از هیچی بهتره...مان شنیدیم ناراحت شدیم خدارفتگانو رحمت کنه وب بازماندگان صبر عنایت کنه ما درغمتون شریکیم متاسفم ک کاری جز دعا ودرخواست صبر ازمون بر نمیاد
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1396/08/22
اردیبهشتم ولی نمیدونم چرافروردین اونچیزیه ک امروز میخاستم انجام بدم و برم کارگاه آموزشی فنی وحرفه ایی؟؟؟ چ جالبناک
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1396/08/22
هموطنم تسلیت
Afghanistan
08:32 - 1396/08/23
فال های هروزم بسیار جالب است واقعآ تشکر
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1396/08/23
این امید واهی حافظ مرا بیچاره کرد
Iran, Islamic Republic of
01:28 - 1396/08/24
فقط تعداد بازدید کننده ها رو ببین مگه میشه مگه داریم
Iran, Islamic Republic of
15:52 - 1396/08/24
ملت ما نداریم ونمیشه نداره..خخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
06:34 - 1396/08/25
امروز !.تنش عذاب آور!کاملا درسته......یچی رو نمیفمم روزی ک تموم شده رفته از مدتها قبل ،دیدن فالش ب چ درد میخوره؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
02:25 - 1396/08/26
سلام از برنامه خوبتون ممنونم موفق باشید یاحق
Iran, Islamic Republic of
06:41 - 1396/08/26
7 تابلو موفقيت در اتاقتان:

تابلو سقف:اهداف بلند داشته باش.
تابلو ساعت:هر دقيقه با ارزش است.
تابلو آيينه: قبل از هر كاري بازتاب آن را بينديش.
تابلو پنجره:به دنيا بنگر.
تابلو دریچه کولر: خونسرد باش
تابلو تقويم: به روز باش.
تابلو در: در راه هدفهايت ، سختيها را هل بده و كنار بزن.
Iran, Islamic Republic of
00:41 - 1396/08/29
باسلام
لطفا فال روزتولد ٢٥اسفند ٩٥ رو برام ارسال كنيد
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام و روزتون بخیر فال روز چهارشنبه 25 اسفند 96:  http://www.bartarinha.ir/fa/news/498417/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13951225
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج