کد خبر: ۲۰۹۱۵
تاریخ انتشار:
۰۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۷
فال روزانه اختصاصی برترین ها
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 45060305

فـال روزانـه - Daily Omen
  
فال روزانه جمعه 6 مرداد 1396

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 6 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شاید به طور مداوم با مشکلات ریز و درشت روبرو باشید، اما خوشبختانه با چنان مهارت و اعتماد به نفسی آنها را تحت کنترل درخواهید آورد که هیچ کدام چندان طول نخواهند کشید و خیلی زود راه حل آنها را پیدا خواهید کرد. شما از هر فرصتی که در اختیارتان قرار بگیرد برای رسیدن به هدف خود به بهترین شکل ممکن استفاده خواهید کرد. عملکرد شما در محل کارتان به بهترین نحو ممکن خواهد بود و همین باعث خواهد شد که از لحاظ مالی نیز پیشرفت قابل توجهی داشته باشید. در تمام لحظات سختی عشق و حمایت عزیزانتان را در کنار خود خواهید داشت و همین برای ادامه ی راه به شما انگیزه خواهد بخشید. شما سعی دارید همچون یک جنگجو با اقدامات انقلابی زندگی و آینده ی خود و خانواده تان را تضمین کنید، اما باید جانب احتیاط را نیز رعایت کنید و خودتان و موقعیتتان را به خطر نیندازید. مهر، آذر و فروردین برای شما منافع زیادی را به همراه خواهند داشت. برای پیدا کردن عشق زندگیتان باید کمی روابط اجتماعی خود را گسترده تر کنید و با افراد جدیدی آشنا شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز تشویق شدن از جانب اطرافیانتان شما را برای ادامه راه مصمم می کند، اما حتی کوچک ترین ترک هایی که در اعتماد به نفستان ایجاد می شوند هم ممکن است باعث شوند فکر کنید که شاید در مسیر اشتباه قرار دارید. کنترل اوضاع به نظرتان دشوار می رسد و نمی توانید به راحتی روی انجام کارهایتان تمرکز کرده و برای مشکلاتتان راه حلی پیدا کنید. شاید بهتر باشد امروز وقتتان را صرف تحقیق و بررسی و جمع آوری اطلاعات لازم کنید. راه برقراری ارتباط را باز بگذارید و کاری نکنید که کسی از بیان نظراتش وحشت داشته باشد. تمام روز را به فکر کردن به مسائل کاری نگذرانید و زمانی را هم به عزیزانتان و تفریح و استراحت اختصاص دهید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز ممکن است با مخالفت های شدیدی مواجه شوید. انگار یک نفر از روی عمد می خواهد دلتان را بشکند. اما در واقع این فقط یک پیام است برای یادآور شدن این نکته به شما که نباید فقط به مسائل از دید خودتان نگاه کنید و باید منافع جمع را در نظر بگیرید. پیش از آن که تصمیمی مهم و جدی بگیرید بهتر است با سایر افرادی که در ارتباط با آن هستند هم مشورت کنید. امروز مهمان هایی به صورت ناخوانده به دیدارتان خواهند آمد و در مورد مسئله ای که برایشان بسیار مهم است با شما مشورت خواهند کرد. مسئولیت بزرگی به عهده ی شماست، زیرا آنها روی شما حساب کرده اند و برا یحل مشکل خود به سراغتان آمده اند، هر آنچه از دستتان برمی آید را برایشان انجام دهید.

 فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز به ندای قلبتان گوش کنید و خیالتان راحت باشد که اشتباه نخواهید کرد. شاید مجبور باشید دست ار کنترل شرایط برداشته و تفکر منطقی را کنار بگذارید، اما چه اشکالی دارد؟ بگذارید جریان باد شما را به هر جایی که می خواهد ببرد. امروز شاید عملی کردن نقشه هایتان کاری دشوار و یا حتی غیر ممکن باشد، پس بهتر است فعلا فقط به آنها فکر کنید و نظراتتان را در مورد آنها یادداشت کرده و با افراد مورد اعتمادتان در میان بگذارید. انعطاف پذیر باشید و روی نظرات خودتان تعصب نداشته باشید. یادتان باشد به وعده هایی که به دیگران داده اید عمل کنید، قول دادن از دست همه بر می آید، آنچه اهمیت دارد وفاداری به عهد و پیمانتان است.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شاید مخفی کردن نیازها و خواسته هایتان کار درستی به نظرتان برسد. شما نمی خواهید اوضاع روابط موجود بین خودتان و اطرافیانتان را از این که هست بدتر کنید و از این می ترسید که بیان احساساتتان دقیقا همین تأثیر را داشته باشد. در هر صورت همه ی ما نسبت به عواقب احتمالی حرف هایمان مسئول هستیم و شاید حق با شما باشد و اکنون زمان مناسبی برای صحبت کردن در این مورد به نظر نرسد. خوشبختانه شماامروز این توانایی را دارید که روی اطرافیان خود تأثیرگذار باشید و می توانید در هر موقعیتی دقیقا همان چیزی را که نیاز به شنیدن آن دارند بگویید. اگر در طول هفته وقتی برای این کار ندارید امروز صبح زود بیدار شوید و کمی ورزش و پیاده وری کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

چه بخواهید و چه نخواهید، شما نمی توانید لیست کارهای روزانه تان را هر روز بلند و بلندتر کنید و انتظار هم داشته باشید که به مشکل برخورد نکنید. درست است که توانایی های شما در سطح بالایی قرار دارند، اما باید رفتاری واقع بینانه تر داشته باشید و از حد و مرزهایی که دنیای واقعی برایتان تعیین می کند فراتر نروید. شاید اطرافیانتان امروز خیلی زیاد با شما حرف بزنند، اما شما این را احساس می کنید که آنها دارند احساسات واقعی خود را از شما مخفی نگه می دارند. سعی کنید شما هم در مقابل همین کار را کنید و بر اساس عقل و منطقتان پیش بروید. اگر حواستان به گفته ها و شنیده هایتان نباشد به مشکل برخواهی خورد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز در به اشتراک گذاشتن نظرات و عقاید خود با دیگران احتیاط بیشتری به خرج دهید. با وجود این که بیشتر حرف هایتان مورد استقبال اطرافیانتان قرار خواهد گرفت، اما انتقادهایی که از یک نفر می کنید ممکن است که باعث دلخوری او شده و حتی بین شما ایجاد خصومت کنند. به احتمال زیاد این انتقادها از نیازهای برآورده نشده ی خودتان ریشه می گیرند و دیدن این واقعیت برای اطرافیان به هیچ عنوان دشوار نخواهد بود. شما که نمی خواهید چهره ی خودتان را خراب کنید؟! به ویژه در رابطه عاطفیتان باید مواظب باشید که پیش از هر اقدامی اول فکر کنید و فقط عجولانه به آنچه طرف مقابلتان انجام داده است واکنش نشان ندهید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
موافقت با شما اصلا کار دشواری نیست، زیرا همیشه سعی می کنید طوری رفتار کنید که انگار نظراتتان با دیگران تفاوت چندانی ندارند و خیلی خوب با آنها کنار می آیید. با این حال امروز سر و کله ی یک نفر پیدا خواهد شد که به نظرتان دارد چرند می گوید و واکنش هایتان ممکن است عصبانیت او را به همراه داشته باشد. درست است که شما به طور کلی به خوبی با دیگران کنار می آیید، اما هیچ تمایلی ندارید که کنترل امور را به یک نفر بدهید که به نظرتان هیچ صلاحیتی ندارد و روز خودتان را با این کار خراب کنید. درست است که همه غیبت می کنند، اما این بهانه ی خوبی برای اینکه شما هم این کار را بکنید نیست.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
 امروز شما بسیار مثبت اندیش شده اید و همه را به ریسک کردن و رفتن به دنبال رویاهایشان تشویق می کنید و خواهان رسیدن آنها به موفقیت هستید. اما در مقابل انتظار دارید که دوستانتان هم برای شما همین کار را بکنند و دوستی و وفاداری خود را با حمایت از نظرات و ایده هایتان نشان دهند. در چنین شرایطی دیدن رفتارهای اطرافیانتان و تغییر موضع دادن آنها ممکن است حال و هوایتان کمی تغییر کند. با این حال، ما به شما توصیه می کنیم که اگر دیگران زیاد به نقشه هایتان علاقه ای نشان نمی دهند خودتان و آنها را ناراحت نکنید و خودتان اهدافتان را دنبال کنید. موفقیتی که به دست خواهید آورد شیرین ترین انتقام خواهد بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

 امروز به چشمتان آینده ی شما بسیار درخشان تر از هر زمان دیگری به نظر می رسد، اما نمی دانید این همه شور و هیجانی که در وجود خود احساس می کنید را چطور به کار بگیرید. از طرفی آماده اید تا هر مسئولیتی را بپذیرید و بزرگ ترین کارها را انجام دهید و هیچ کاری به نظرتان غیر ممکن و فراتر از حد توانتان نیست. از طرفی دیگر هم دلتان می خواهد که می توانستید خودتان را از این همه هیایویی که دور و برتان را فرا گرفته است دور کنید. امروز را به خودتان استراحت بدهید. هر چیزی زمان و مکان خودش را دارد و امروز زمان استراحت و تفریح است. با این حال ضرری ندارد اگر پیش از رفتن به رختخواب کمی به نقشه ها و برنامه هایتان فکر کنید تا برای روز شنبه آماده شوید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen

امروز حتما از خانه بیرون بروید و جریان باد را در لابه لای موهایتان احساس کنید. به دامن طبیعت بروید و به اطرافتان با عشق و علاقه ی هر چه بیشتر دقت کنید. نفس های عمیق بکشید و ریه هایتان را از انرژی زندگی پر کنید. ذهنتان را از هر فکر دیگری تخلیه کنید و فقط به فکر ماجراجویی باشید. مواظب باشید از کنار موقعیت هایی که برایتان پیش می آیند به سادگی نگذرید و ابتدا آنها را مورد بررسی قرار دهید. فقط این را هم در نظر داشته باشد که همه چیز را مورد سوال قرار داده و اطلاعات لازم را به دست بیاورید، در غیر این صورت ممکن است به مشکل بربخورید و از کرده ی خود پشیمان شوید. برای بهترین نتایج بیشترین دقت را به خرج دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen 
 
امروز نقشه هایی که برای روز تعطیلتان داشته اید را حتما عملی کنید و به جا یاین که تا لنگ ظهر بخوابید به دنبال تفریحاتی بروید که تمام هفته رویایشان را در سر می پروراندید. امروز به ندای قلبتان گوش کنید، زیرا بر خلاف تصورتان حساس و آسیب پذیر نیست، بلکه قوی و سرسخت و ماجراجوست.  اگر یک جایی در طول مسیر نسبت به کارهایتان دچار تردید شدید نگران نشوید، چنین حالتی کاملا طبیعی است، اما اجازه ندهید که این تردید ادامه پیدا کند و هر چه سریعتر آن را برطرف کنید. دیدار با عشقتان برای شما بسیار لذت بخش خواهد بود و می تواند انرژی لازم برای شروع یک هفته ی خوب را به شما ببخشد، به شرط آنکه سر چیزهای مسخره دعوا به راه نیندازید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز برای شما روز خوبی برای ارتباط برقرار کردن با دیگران خواهد بود. شما درگیر بحث های جذابی خواهید شد که چیزهای زیادی از آنها یاد خواهید گرفت. شما در دیدن مسائل از زوایای مختلف مهارت بالایی دارید و همین باعث می شود که بتوانید طرف مقابلتان را هم به خوبی درک کنید. اما از طرفی هم باعث می شود که نتوانید روی موضع خودتان بمانید و دچار تردید شوید. مسیری را برای خود انتخاب کرده و به آن وفادار، اما نه متعصب، باشید. نگران این هم نباشید که شاید این اختلاف نظرها روی روابط شما و عزیزانتان تاثیر بگذارند. در آغاز شباهت هایمان با دیگران هستند که ما را به هم نزدیک می کنند، اما تفاوت هایمان نیز ما را به هم جذب می کنند.

انتشار یافته: 153
در انتظار بررسی:10
Iran, Islamic Republic of
09:12 - 1396/02/11
با سلام چطور می تونم فال روز جمعه 8 اردیبهشت رو ببینم . باتشکر
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام و روزتون بخیرکاربر گرامی برای مشاهده فال روز جمعه 8 اردیبهشت بر روی لینک زیر کلیک نمایید:  http://www.bartarinha.ir/fa/news/521125/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13960208
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1396/02/21
سلام
میشه لینک فال روزانه 16 اردیبهشت 96 رو مجددا بگذارید؟
ممنون
پاسخ ها
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۸
خوب میتونی از جستجو در سایت استفاده کنی. مثلا سرچ کن 16 اردیبهشت
Iran, Islamic Republic of
11:48 - 1396/02/22
امروز تولدمه واقعا راسته
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1396/02/23
جالب بود
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1396/02/23
سلام
من لینک فال روزانه 16 اردیبهشت 96 رو خواسته بودم اما هیچ جوابی داده نشد!!
ممنون میشم
پاسخ ها
مدیر پایگاه http://www.bartarinha.ir/fa/news/525982/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13960216
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1396/02/23
میشه لطف کنید فال‌۲۱ اردیبشهت رو بزارید ؟ پنجشنبه منظورم هست
پاسخ ها
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۸
خوب از جستجوی در سایت استفاده کن
Iran, Islamic Republic of
10:50 - 1396/02/24
هوم درست بود ،خوشم اومد،مرسی
Iran, Islamic Republic of
10:32 - 1396/02/25
خیللللللللللی عالیه من قبلا اعتقادی نداشتم ولی همیشه درست میشه!!به قدری که عادت کردم هر شب چک میکنم
Iran, Islamic Republic of
01:17 - 1396/02/26
خدایا خودت کمکم کن کن همه چیز رو از خودت می خوام دستم بگیر راهم نکن الهی به امید روزهای خوب خودت فردای مرا رقم بزن
Iran, Islamic Republic of
01:30 - 1396/02/26
از هر کسی که نوشته ی من رو می خونه می خواهم که از ته دلش برام دعا کنه که کله ی مشکل من حل شه خواهش می کنم من رو راهنمایی کنید که چطوری دعا کنم من فکر میکنم عاجزم هیچ دعایی دیگر نمیتونم بکنم از بس که دعا کردم و نتیجه ای ندارد کاش که همه چیزی که این فال میگفت واقعا همین طور برای من بود
پاسخ ها
مینا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۳
من به این نتیجه رسیدم که دعا باید عاقلانه باشه یعنی روی دعا - کلمات حتی لحن اون هم فکر کن. . پس یک بار دیگه در مورد خواسته و دعات فکر کن
Iran, Islamic Republic of
00:18 - 1396/02/27
واقعا دستتون درد نكنه .فوق العاده زيبا .همش درسته
Iran, Islamic Republic of
17:38 - 1396/02/27
میشه لطفا فال 22 شهریور 1395 برام بفرستین
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1396/02/28
با سلام لطفا توضیح بدید چطور میشه فال روزانه روزهای قبل رو مثلا 27 اردیبهشت 96 رو دید البته کلا برای هر روزی که بخواهیم
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام و روزتون بخیر
کاربر گرامی برای مشاهده فال روز 27 اردیبهشت 96 روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://www.bartarinha.ir/fa/news/533133/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13960227
Russian Federation
10:01 - 1396/02/28
سلام . ببخشید چطور میتونم فال روز هشت اردیبهشت رو ببینم . لطفا راهنمایی کنید . ممنون
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام و روزتون بخیر
کاربر گرامی برای مشاهده فال روز 27 اردیبهشت 96 روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://www.bartarinha.ir/fa/news/521125/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13960208
Iran, Islamic Republic of
00:23 - 1396/02/29
واقعا عالیه
Iran, Islamic Republic of
00:15 - 1396/03/01
واقعا درسته فال ها ؟؟؟
من جلب توجه میکنم !!!؟؟؟برتری !!! کدوم برتری؟؟
اتفاقا برعکس از کمبود اعتماد به نفس رنج میبرم .
Iran, Islamic Republic of
01:42 - 1396/03/01
نظرات چرا تغییر نمیکنه؟
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1396/03/01
سلام فال جمعه 29 اسفند 1396 میخوام.
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1396/03/03
والا من هر دفعه امدم اینجا فالمو ببینم همون حس خوبی هم که داشتم با فال های شهریور خراب شده . سعی میکنم این چیزا رو جدی نگیرم و کمتر بهشون توجه کنم . این بهتری کاری است که ادم میتونه انجام بده
Iran, Islamic Republic of
16:56 - 1396/03/03
سلام میشع فال ۲۵اسفند برام بزارید
Iran, Islamic Republic of
01:46 - 1396/03/07
ببخشید میشه فال روز25مهر رو بذارین ممنون میشم
-
17:41 - 1396/03/07
لطفا لینک فال روزانه 5خرداد رو بزارین و اگه میشه منبعتون رو هم برای تهیه فال اعلام کنید
-
09:30 - 1396/03/10
سلام. من می خواستم فال روز تولدم رو که 26 آبان بود رو بخونم. اون بخشی که چند کلمه برای آنهایی که تولدشون هست . ضمنا خیلی ممنون بعضی روزها فالها به طرز عجیبی درسته مثلا عصر قرار بره جایی و عصبانیم و برام پیچیدگی روابط پیش بینی میشه با علم به این مساله نمیرم و مشکل حل میشه . به هر تقدیر ممنونم
اگه لینک را بزاری خیلی ممنونم میشم
Iran, Islamic Republic of
17:39 - 1396/03/10
ببخشیداچرابیشترخانومافالشونومیگیرن هابرام سوال شده جدا
-
01:42 - 1396/03/11
امروز کلا آیه نحسی !!!!چقدر برای اکثر ماههازبان بد زدی حالیت هست!!!؟؟
حسین حاجیان از اصفهان
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1396/03/12
اینا همش از اوضاع بد مملکته که همه مردم گرفتار شدند و دلشونا به فال خوش کردند به خدا قسم اگه ی ذره مردم خوش بودند و پول داشتند حافظ زنده میشد و به مردم میگفت شما برا من فال بگیرید همش دل خوش کنکه و بس خدا را قسم میدم به حق فاطمه زهرا حاجت همه جواناا را بده و رفع گرفتاری همه مردم خوب و نجیب ایران را خودش بکنه همه مریضها را شفا بده خدا را قسم گیدم به سر بریده امام حسین همه مون را عاقبت بخیر کنه همه بگین امین
-
15:51 - 1396/03/12
سلام اول از همه اینکه خیلی جالب بود ولی متاسفانه من نتوانستم ماه خود پیدا کنم
-
10:31 - 1396/03/13
دوستان توجه کنید:
تو قسمت سرگرمی سایت میذاره این فال هارو!!!
Iran, Islamic Republic of
06:04 - 1396/03/14
لطفا لینک فال روزانه 5خرداد رو بزارین
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1396/03/14
خیلی. خوبه. سرگرمیه. حالا شاید واسه. کسی. خوب. ننویسه. ولی. عالیه
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1396/03/14
آخه من چند بار توضیح بدم?
توجه کنید
قسمت اخبار روز , بعدم گزینه ی آخر یعنی گوناگون رو پیدا کنید,اونجا بگردید دنبال فال مورد نظرتون
دیگه توضیح نمیدما خخخ
Iran, Islamic Republic of
18:29 - 1396/03/14
میشه فال ۱۳اسفند رو بفرستید اونجایی ک برای اونایی ک تولدشونه
و
Iran, Islamic Republic of
07:07 - 1396/03/16
میشه فال 6دی رو بزارین
Iran, Islamic Republic of
01:27 - 1396/03/17
سلام خدمت گردآوردندگان این سایت ،،،
میخواستم بگم که من چند وقت هست که خواننده فال های این سایت هستم و خسته نباشید خدمت تان عرض میکنم وفقط نمیدونم واسه چی نظرات ارسالی کاربران بروز رسانی نمیشه؟!!!!!
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1396/03/17
من می خواستم فال روز 1 مرداد رو ببینم
Iran, Islamic Republic of
10:22 - 1396/03/18
فال روز تولد 15 اسفند رو میخواستم
-
14:44 - 1396/03/18
عالیییییییییییییییییییه
Iran, Islamic Republic of
15:49 - 1396/03/18
عالیه هرکی دوست نداره نخونه
France
19:46 - 1396/03/18
واقعا درسته عالیه
France
00:13 - 1396/03/19
سلام من فال ویژه 10خرداد میخام چن کلمه برای آن هایی که امروز تولدشان است
-
13:25 - 1396/03/19
سلام اگه میشه فال رو سوم دی رو بزارید

با تشکر
United States
04:13 - 1396/03/20
من اين فآل رو دوست دارم،خيلي وقته با حال و روز من خيلي جور شده،تقريبا هر روز ميخونمش :)
Iran, Islamic Republic of
00:32 - 1396/03/21
چرا انقد فالاتون رو دیر میذارین ؟
هرشب ساعت 12 بذارین دیگه
Iran, Islamic Republic of
06:09 - 1396/03/22
دوستان عزیز مطمئنا فال هایی که میذارن برای کسایی اتفاق میفته که به درست بودنش اعتقاد دارن و اینکه این فال همیشه برای همه ی ادما درست در نمیاد چون مطابق ماه تولد ما خیلی از ادما هستن پس قرار نیس اونروز همه ی ادما یکی باشه و به همین دلیله که همیشه فال درست در نمیاد من به فال اعتقاد دارم و اکثر اوقات برام درست در میاد حالا شاید بعضی از افراد طبق طرز فکرشون بنظرشون خرافات باشه
Iran, Islamic Republic of
13:39 - 1396/03/23
چرا دنبال چرنديات هستيد ؛ فال به طور كلى ١٠٠٪ دروغ محض است ؛ مى خواهم بدونم چه نفعى برات داره كه اين ياوه ها رو به خورد مردم ميدى؟ برو براى خودت فال بگير؛ هر چند ممكنه اين پيام رو نشان ندهى
Iran, Islamic Republic of
20:14 - 1396/03/23
ز کیسه همش خرافاته محضه ؛
برو این دام رو بر مرغ دگر نه // که عنقا را بود پر آشیانه
من اینقدر ساده و خرافاتی نیستم
راست میگی چرا ورود تروریست های داعش رو پیش بینی نکردی؟
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1396/03/23
خلايق هر چه لايق ؛ واقعا كه !!! ادمهاى ساده و گول بخور
Iran, Islamic Republic of
01:16 - 1396/03/24
ای کاش دوباره فال حافظ رو اضافه کنین
Iran, Islamic Republic of
17:36 - 1396/03/24
همش درسته که
Iran, Islamic Republic of
13:04 - 1396/03/25
دوستان فال باز همگی بشینید تا یک روز بعد از ظهر که هوا هم خیلی عالی باشه قراره فالتون محقق بشه....
عقل که نباشه جون در عذابه
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1396/03/26
بابا جنبه سرگرمی داره چرا باورمیکنین
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1396/03/27
اینا همش جنبه سرگرمیه چرا انقدر خودتونو اذیت میکنین
Iran, Islamic Republic of
12:04 - 1396/03/27
فان به معنیه سرگرم هستش
فان شو یعنی سرگرم شو
Iran, Islamic Republic of
17:16 - 1396/03/27
فال ها حقیقت رو میگن
Iran, Islamic Republic of
17:18 - 1396/03/27
فال ها همش هم درسته تا الان هر چی گفته درست در اومده
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1396/03/28
کسایی ک ب حضرت حافظ و فال هاشون اعتقادی ندارند میتونن فال نگیرن مشکل خودشونه
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1396/03/28
برای من ک همه درس بود

مرسی برترین هر
Iran, Islamic Republic of
12:34 - 1396/03/31
می شه لطفاً فال 30 خرداد 1396 را بگذارید
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1396/04/01
براي منكه تا قسمتي هميشه درست در مياد . ميشه فال ١٠ شهريور رو هم بزاريد
Iran, Islamic Republic of
02:22 - 1396/04/02
سلام لطفا فال روز 28 دی ماه رو هم بزارید خیلی مشتاقم لطفا خییییلی زود ...ممنون میشم...
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1396/04/02
فال من اردیبهشت...امروز کاملا درست
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1396/04/02
سلام،خیلی فالتون باحاله،راست یا دروغش مهم نیست،بیشتر وقتا راسته البته،من همیشه میخونم،لطفا فال روز تولدم 24 مرداد رو هم بذارین لینکش رو،دمتون گرم
Iran, Islamic Republic of
01:51 - 1396/04/03
جالبه بعضی از دوستان ادعا میکنند این فال ها دروغ و چرندیات هستش و اعتقادی به فال ندارن پس برای من سواله کسایی که ادعا دارند دروغه اصلا چرا بایید وارد این سایت بشن دلیلی نداره پس مسخره تر از به قول شما فال ها شمایید که اعتقاد دارید دروغه ولی وارد سایت میشید من که دلیلی نمیبینم وارد سایتی بشم که بهش اعتقاد دارم
من اصلا از بی احترامی خوشم نمیاد ولی بی احترامی دوستان به بقیه برام ناراحت کننده بود و این باعث شد کمی بد حرف بزنم
-
02:26 - 1396/04/03
برای من خیلی درست درمیاد.جوری که خودم تعجب کردم
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1396/04/04
سلام میشه فال 16 اردیبهشت 96 رو بذارید
Iran, Islamic Republic of
07:10 - 1396/04/05
سلام
خوبه
ولی مدیر جان ما بی پولیم و بدون پول نمیتونیم به هیچ کدوم از قرارامون برسیم اگه بتونی اون موقع که به ستاره ها نگاه میکنی و فال من رو مینویسی یه مبلغی هم به حسابمون کارت به کارت کنی دیگه خیلی عالی میشه
متشکر
Iran, Islamic Republic of
00:27 - 1396/04/06
اقا از 30 روز ماه 28 روزش برای من درست هست دمش آلو
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1396/04/06
سلام اگه میشه فال 3 تیر امسال روز لبنکسو بدید؟
Iran, Islamic Republic of
09:33 - 1396/04/07
سلام من به فال اعتقاد ندارم ولی یه مدت هست این فال اتفاقی مسائل روز منو دقیقا بیان میکنه و خیلی درست هست
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1396/04/07
سلام میشه لینک فال روز ۶ تیر بفرستید؟
Iran, Islamic Republic of
04:53 - 1396/04/08
فال امروز دقیق دقیق.....عشق قدیمی (:
Iran, Islamic Republic of
04:58 - 1396/04/08
سلام خواهش میکنم فال 1/4/96روبذاریدمن روزتولدم ندیدم
Iran, Islamic Republic of
20:46 - 1396/04/08
واقعا واقعیت داره ممنون از مسئولین.من می خواستم فال روز ۸ اسفند سال ۹۵ را ببینم ممنون
Iran, Islamic Republic of
01:01 - 1396/04/09
من مرداد ماهی هستم عشقم تو شناسنامش فروردینه ام خودش میگه بهمن ماهی هستم خیلی همدیگه را دوست داریم به خدا من اینقدر عاشقش هستم که جونمم براش فدا میکنم اونم خیلی منا دوست داره قسم میخورم اما خیلی به فال و اینجور چیزا اعتقاد داره اینا را میخونه یا فال قهوه میگیره و سر کوچکترین چیزی به من گیر میده و با هم قهر میکنیم الان ۱۱ ساله با هم اشنا شدیم ام حدودا سه چهار سالی هست که فال خیلی روش اثر گذاشته و همینطور کاه را کوه میکنه با هم قهریم دوباره دو سه روزی بهش قسم میدم که بخدا من جان و عمرم تویی قبول میکنه اما ی وقت میزنه به سرش و دوباره شروع میشه نه اون میتونه دست از سر من برداره نه من میتونم چون واقعا عاشق همدیگه هستیم تورا خدا بگید من چکار کنم که دوباره تکرار نشه چند بار تصمیم گرفتم قطع رابطه کنم اما اصلا نمی تونم واقعا جونم به جونش گره خورده از همینجا بهش میگم که خیلی دوستت دارم به خدا ماهه از هر نظر کا فکر کنید کاش این متن را بخونه و به خودش بیاد خیلی زن خوبیه ماهه جون وعمر منه برام دعا کنید چون اصلا نمی تونم جز اون به کسی حتی نگاه کنم اونم همینطوره پاک و نجیبه و
Iran, Islamic Republic of
08:21 - 1396/04/09
با سلام...شاید کسی به این چیزا اعتقادی نداشته باشه ولی واسه من همه چیزایی که اینجا نوشته شده تقریبا ۸۰% واسم اتفاق افتاده و حقیقت بودن....
با تشکر
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1396/04/09
واحد اندازه‌گیری انسانیت،
دست‌هایی است که گرفتیم
گره‌های است که از مشکلات دیگران باز کردیم
دل‌هایی است که به دست آوردیم و اشک‌هایی که به لبخند نشاندیم__T
Iran, Islamic Republic of
01:25 - 1396/04/10
لطفا لینک یک تیررابذاریدتامن فالم راببینم
Iran, Islamic Republic of
06:43 - 1396/04/10
اوخی....ای نظر حسین رو خوندم نمیدونم چرا یاد "شال صورتی"افتادم...یادش بخیر ایشالا هرجا هستن شاد وسلامت باشن...
Iran, Islamic Republic of
06:44 - 1396/04/10
وقت بخیر...تصمیم بین عقل وقلب؟؟؟؟چ جالب...خدایا بخیر بگذرون ツ
Iran, Islamic Republic of
06:46 - 1396/04/10
آقا صبخیر....لطفا یکم نظراتو کم کنین بخدا پای پیاده این همه پله سرازیزی...اوف ):
Iran, Islamic Republic of
06:55 - 1396/04/10
سلام وقتتون بخیر من فال روز تولدم که ۲۹ اسفند بود رو میخوام
Iran, Islamic Republic of
16:46 - 1396/04/10
واقعا عالی بود من که خوشم اومد
Iran, Islamic Republic of
02:04 - 1396/04/11
مدیر محترم سایت برترین ها خواهش میکنم به نویسنده این فال بگید منو راهنمایی کنه من واقعا نمیدونم باید با این ادم بمونم یا نه خیای برام مهمه بهمن ماهی هستم خودتونم نوشتید باید تصمیم بگیرم فالم درسته منم تصمیم دارم رویاهامو دنبال کنم و فقط این موضوع هست که منو گیج میکنه طرفم تیر ماهی هست و براش نوشتین امروز روز خوبی برای جبران و نشان دادن علاقه است والا من هنوز نمیدونم باید چکار کنم تو این مورد نمیتونم تصمیم بگیرم هربار نمیتونم خواهش میکنم شما که فال رو می نویسین دقیق بگید باید بمونم یا نه اخه منکه خودم میدونم باید تصمیم بگیرم فقط نمیدونم چه تصمیمی
Iran, Islamic Republic of
16:33 - 1396/04/11
سلام فال ۲۴ فروردین رو میخواستم مرسییی
Iran, Islamic Republic of
19:37 - 1396/04/11
سلام وقت بخیر ببخشید من هشت تیر تولدم بود ولی اون روز یادم رفت فال مخصوص روز تولدمو بخونم همونی که نوشته چند کلمه با دوستی که امروز تولدشه . میشه لینکشو برام بفرستین.
ممنون میشم چون خیلی نیاز دارم به این فال
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1396/04/12
من میگم باید در مورد تیر ماهی چه کار کنم براش نوشتین توانایی داره در جذب دیگران
Iran, Islamic Republic of
07:51 - 1396/04/13
سلام و وقت بخير . من 19 خرداد ماه تولدم بود و فراموش كردم فال اون روزم رو نگاه كنم. نوشته چند كلمه با دوستاني ....
ممنون از سايت خوبتون
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام و روزتون بخیر

برای مشاهده فال روز 19 خرداد 96 روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://www.bartarinha.ir/fa/news/545114/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13960317
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1396/04/14
سلام فال 10 آذر سال 95 میخواستم لطفا
Iran, Islamic Republic of
00:51 - 1396/04/16
این فال ها واقعا درست هست؟؟؟
چی بگم فقط دلم گرفته ....
Iran, Islamic Republic of
01:47 - 1396/04/16
با سلام به همه دوستان عزیز
به نظر من اینکه به دید سرگرمی فال روزانه رو یه نگاه بندازین مشکلی نداره اما اونجایی دردآور میشه که یک هموطن من به نام سیمین از مدیر سایت یا... درخواست کنه که...
لطفا شما به من بگین من با فلانی بمونم یا نه!!!
فلانی که مدیر سایت یا هر مسوول دیگه، بنده خدا نه میشناسه و نه...
مگه با دونستن ماه تولد یک نفر ایشون میتونن ادعا کنن که شما با هم بمونین چی میشه بعدش!!!
بهرحال خدا به آدم عقل داده، شما با در نظر گرفتن چارچوب روابط و عرف جامعه خودتون ایشون رو محک بزنین و بشناسین. هیچکس به اندازه شما خودتون رو نمیشناسه! شک نکنین.
Germany
18:03 - 1396/04/16
سلام لطفا فال متولدین 14تیر 96 را برایم بگذارید اکر میشع سریع تر
پاسخ ها
مدیر پایگاه با سلام
http://www.bartarinha.ir/fa/news/560428/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13960414
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1396/04/17
درود بر شما
من فال 16 تیر 96 را نیاز دارم !
لطفا در صورت امکان برای من تهیه کنید !
دوستدارتان هستم.
سپاس
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1396/04/17
سلام
فال 12 آذر رو می خوام
Iran, Islamic Republic of
01:21 - 1396/04/18
سلام لطف کنیدفال یک تیررابذاریدخواهشاجواب بدیدبارسوم است که پیام میدم
Iran, Islamic Republic of
07:41 - 1396/04/18
قسم میخورد اصلا فال من هیچ ربطی به من نداشت
Iran, Islamic Republic of
16:42 - 1396/04/18
بخدا هر چی برا من میگه همشون درسته
Iran, Islamic Republic of
21:20 - 1396/04/18
سلام اگه ممکنه لطف کنید و سیزده اسفند نود و پنج رو هم بزارید
Iran, Islamic Republic of
01:49 - 1396/04/19
ادمین چیکار کنم به کسی که دوسش دارم بگم دوسس دارم احساساتمو 1 هفتس مخفی کردم من متولد مردادم به من راه حل بگو
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1396/04/20
سلام...اوف چخبره...لطفا سبک کنین نظراتو...دنبال مهدیس خانم هستم اگر این صفه تشریف میارن سلام عزیز دوستتون دارم
Iran, Islamic Republic of
09:56 - 1396/04/20
آنچه در دلتان میگذرد را به زبان اورید.
خخخخ
من این شعر خیلی دوست دارم ;
بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
شوق تو دارد این دلم جای دگر نمی شود ...
Iran, Islamic Republic of
10:23 - 1396/04/21
خیلی واسم جالب بود.بهم گفته بود پول دستت میاد و واقعا از جایی که انتظار نداشتم مبلغ خوبی به دستم اومد.
و امروزم خیلی جالب بود.
ممنون.
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1396/04/21
دی ماهی هستم
مدیر جان دیروز یعنی ۲۰ تیر ماه همش منتظر بودم یه پول هنگفتی دستم بیاد حتی یک ریال هم نیومد تا ساعت ۱۲ شب منتظر بودم ولی نیومد که نیومد . خخخ
تورو خدا گناه داره اذیتمون نکن
حداقل یه مبلغی خودتون کارت به کارت بزنین به حساب ما دی ماهی ها
Iran, Islamic Republic of
05:59 - 1396/04/22
توکلت علی الله
United States
19:38 - 1396/04/22
سلام میشه لینک فال روز 10 تیر رو بزارید؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
http://www.bartarinha.ir/fa/news/557926/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13960410
Iran, Islamic Republic of
01:28 - 1396/04/24
فقط یه چیزی،سوء تفاهم با سین است نه با صاد(:(:
Iran, Islamic Republic of
02:07 - 1396/04/25
الکیه اینا همش
الکی
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1396/04/25
سلام لطفا لینک فال 16بهمن رو بگذارید ممنون
Iran, Islamic Republic of
12:50 - 1396/04/26
لطفا این نظر من رو در پاسخ به فردی به نام انتظار خوش ارسال کنید همون بالاها نظر داده من هر کاری کردم نشد با موبایل نظرم رو در پاسخش ارسال کنم چون سایتتون ایراد داشت مرسی
به انتظار خوش:
توکلت به خدا باشه و خمیشه به مشکلات قبلی فکر کن که خدا درستش کرده با دیگران رفتارت رو مهربون کن و متواضع باش و به خداالتماس کن و بابت زندگی خوبی که قبل از این مشکل داشتی خدا رو شکر کن و از خدا خواهش کن که زندگیت رو به روال عادی برردونه و به خدا قول بده که همیشه شکر گذار زندگی جاریت باشی منم یه مشکل بزرگ دارم و اینکارا روانجام دادم و احساس میکنم خدا داره درستش میکنه و دلم روز به روز بیشتر آروم میگیره فقطو فقط توکلت به خدا باشه همین
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1396/04/26
سلام
دی ماهی هستم
امروز خوب گفتی واقعا عالی . ۲۶ تیر
متشکر
Iran, Islamic Republic of
19:16 - 1396/04/26
یه سری مزخرفات
Iran, Islamic Republic of
07:06 - 1396/04/27
وقتی ماه خودتو میخونی ،بعدش فال ماه دیگه ایی رو هم بخونین...متوجه خواهید شد ک تم اونها یکی هست...مڎـلا امروز ک ٢٧ تیرماه هست ...اردیبهشت وشهریور رو خوندم تقریبا یجور گفته
Iran, Islamic Republic of
07:10 - 1396/04/27
سلام بهمه...انشالا ک خوب وسلامت باشید ....فال هروزتون شادی آور ... مرسی از دوست خوبم مهدیس خانم...بقیه دوستان عزیز فروم سلام وقت بخیر
Iran, Islamic Republic of
22:05 - 1396/04/27
ممنونم از سایت خوب شما ... واقعا فال های روزانه شما فوق العاده است خیلی به واقعیت نزدیک هست ..
Iran, Islamic Republic of
22:53 - 1396/04/27
سلام الی بود
Iran, Islamic Republic of
10:27 - 1396/04/28
چرا جدیدا صفحه ی فال نصفه شده من بصورت کامل نمیتونم بخونم
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1396/04/28
دوست و آشنای غریبه‌ای دارم که امروز زادروز اوست . هرگز نخواهد فهمید که این روز را به یاد دارم.
تویی که دوستت داشتم، تویی که دوستم داشتی. .. تولدت مبارک.
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1396/04/28
فال امروز که گفتید :شما هیچ حرف بی پایه و اساسی
نمی زنید و تا زمانی که از صحت آنچه می گویید اطمینان کامل نداشته باشید حرفی نخواهید زد
تعریف از خود نمیکنم ولی همیشه سعی کردم حداقل 80 اینجوری باشم چه قبلا چه زمان حال .
ولی بدبختانه, دیگران به خاطر برداشتهای اشتباه باعث شد دیدگاه بدی نسبت به من به وجود بیاد که همراه با تهمت شد.
از فروردین ماه کلنجار رفتم. با خودم که چه جوری بگم ولی نتونستم.یعنی نمیدونستم چکار کنم..
می روم و نمی رود از سر من هوای...........
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1396/04/28
یعنی تا اطمینان کامل از موضوعی زود قضاوت نمیکنم
ولی در مورد خودم اینجوری شد زود قضادت شدم.
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1396/04/28
یعنی تا اطمینان کامل از موضوعی زود قضاوت نمیکنم
ولی در مورد خودم اینجوری شد زود قضادت شدم.
Iran, Islamic Republic of
17:40 - 1396/04/28
قضاوت
کامنت بالایی اشتباه تایپی شد.
Iran, Islamic Republic of
01:06 - 1396/04/29
اون انگشتر دست کردن فقط از روی ترس بود.
فقط ترس....ِ
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1396/04/29
این ها رو گفتم نه به خاطر تعریف از خود کردن یا
مظلوم نمایی کنم
فقط خواستم از سال 92 که بهم تهمت هایی زده شد
واقعیت گفته باشم.
همین..
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1396/04/30
ممكنه فال روز ٢٩ تير ٩٦ رو بگذاريد
Afghanistan
13:58 - 1396/04/30
ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺯﻳﺒﺎ ﺧﺪا ﻛﻨﺪ ﻛﻪ ﺭاﺳﺖ ﺑﺸﻪ
Iran, Islamic Republic of
19:53 - 1396/04/30
ممكنه فال روز ٢٩ تير ٩٦ رو بگذاريد
Iran, Islamic Republic of
23:52 - 1396/04/30
میشه واسه 7دی 95 رو بزارید
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1396/04/31
سلام این دومین باره که دارم کامنت میزارم و ازتون میخوام اگه ممکنه لینک فایل سیزده اسفند نود و پنج رو بزارید ممنون
Iran, Islamic Republic of
01:29 - 1396/05/01
با سلام فال امروز عالی بود میشه لینک فال 30 تیر و بزارید چون تو جستجو میزنم نمیاد
Iran, Islamic Republic of
04:06 - 1396/05/01
سلام ،میشه لینک فال روزانه31تیر رو بذارین ...ممممممممنوووووونمممممم
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1396/05/01
سلام
میشه لطفا فال 25 تیر رو بزارید
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1396/05/01
سلام لطف کنید لینک فال 16بهمن 95 را بگذارید
Iran, Islamic Republic of
01:59 - 1396/05/03
فال ٣ مرداد لطفا امروز تولدمه ذوق دارم خوب
Iran, Islamic Republic of
07:35 - 1396/05/04
اوه اوه...واسه امروز نگرانم کردی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۴
آسوده، آسوده باش
مگه متولد چه ماهی هستی؟
اردیبهشت؟
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1396/05/04
در جیب هایت یک مشت امید بریز
از چوب لباس چند رویا بردار،
روی گلدان زندگی آبی بپاش،
و کفش همت بپوش…
باقی درست خواهد شد
خورشید هست...
امید هست...
برترینها خواهشا یکم فال های امید بخش و پرانرژی بذار
این روزها به اندازه ی کافی خبرهای بد(اتنا,بنیتا) میشنویم.
Iran, Islamic Republic of
20:44 - 1396/05/04
اینه فال کمی واقیعتت داره بیشترش خیال ه
Iran, Islamic Republic of
02:04 - 1396/05/05
سلامـ شما کانالم دارید برای فال روزانه؟؟
Iran, Islamic Republic of
04:03 - 1396/05/05
با سلام و تشکر از این صفحه جذاب..
اگه امکانش هست لطفا فال ،24 مرداد سال قبل رو بذارین..قبلا هم درخواست کردم اما متاسفانه جواب ندادین.....اگه نمیشه بهر دلیلی بهم بگید لطفا که منتظر نباشم..برای اون قسمت فال اختصاصی روز تولد میخوامش.زنده باشید
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام و روزتون بخیر
 
 
ممنون از همراهی شما
Iran, Islamic Republic of
11:49 - 1396/05/05
سلام برای بار سوم پیام میدم لطفا لینک فال 16بهمن 95رو بگذارید ممنون
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام و روزتون بخیر
 
 
ممنون از همراهی شما.
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1396/05/05
جالبه فقط خانمها میگن فالشون عالیه واقعا درست بوده پسرا خیلی کمن حالا دلیلای زیادی داره ک اینجوریه ولی خودتون فکر کنید دلیلش چیه ولی در کل خنده داره
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1396/05/05
با سلامممنون از فال های خوبتان که اکثر اوقت پیش بینی خوبی دارند امکان دارد فال امسال برای متولدین روز 19 خرداد را برام بفرستید ممنون می شوم
Iran, Islamic Republic of
01:06 - 1396/05/06
بر اساس عقل ومنطق درسته ولی افراط گری در شیوه عقل و منطق اصلا درست نیست چون اونجوری میشیم یک ربات و یک انسان بی احساس وخشک
برای مسائل مهم زندگی به نظرم "عقل و قلب "در کنار یکدیگر باید باشند .
Denmark
15:54 - 1396/05/06
اقااااااااا این فال فقط سرگرمیه,خدایا اینارو شفا نده بذار بخندیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج