کد خبر: ۲۰۹۱۵
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۰:۱۶
تعداد بازدید: ۱۸۵۳۸۴۶۲
تعداد نظرات: ۷۲ نظر
فال روزانه اختصاصی برترین ها
 
 
فال روزانه 11 / 12 / 1393

فروردین

امروز  فشار کاری و ضرب‌الاجلی که برایتان تعیین شده است، استرس زیادی به شما وارد می کند. بهتر این است که امروز بیشتر به ندای قلب خود گوش کنید. این باعث می شود تا خلاقیت شما بیشتر شود. امروز صبح زود از خواب بیدار شوید. ناهار کامل صرف کنید. در صورت ضرورت، برنامه های عصر خود را کنسل کنید و بیشتر در تنهایی خود به رویاهایتان فکر کنید. مطمئن باشید دوستان عذر شما را خواهند پذیرفت و نیاز به تنهایی شما را درک خواهند کرد.
 
اردیبهشت

احساس می کنید زیاد کار می کنید؟ اما شاید در واقعیت این طور نباشد. انرژی های امروز این طور است که گویا بیش از اندازه کار می کنید. همه چیز بیشتر از واقعیت به نظرتان می رسد. پس خیلی به آن بها ندهید و خودتان را در دام این افکار گرفتار نکنید. اگر اطرافیان نقدی به شما می کنند به جای واکنش منفی نشان دادن لبخند بزنید و در تنهایی خود به آن فکر کنید. به رویدادهای زندگی خود فکر کنید. ببینید جای کارتان ایراد دارد و آن را برطرف کنید. برای این موضوع به چند ساعت تنهایی و فکرهای عمیق نیاز دارید.

خرداد

رویاپردزی خیلی کیف دارد، این طور نیست؟ در دنیای خیال می توانید شادی هایی که لازم دارید را تجربه کنید. اما از واقعیت هم دور نشوید. موقعیت کنونی خود را با چشم‌اندازها و رویاهای خود مقایسه کنید. راهی برای رساندن خیال به واقعیت پیدا کنید. این را به یاد داشته باشید برای محقق شدن اهداف، زمان نیاز است. عجله و شتاب را کنار بگذارید. امید خود را در هیچ حالتی از دست ندهید. برای اهدافتان مسیرهای کوتاه بیابید و مرحله به مرحله مسایلی که باید را انجام دهید. 
 
تیر

امروز زمان شانس شما است. پول بزرگی به دستتان می رسد. می توانید با این انرژی خوب، برای آینده بهتر برنامه ریزی و رویاپردازی داشته باشید. در را به روی فرصت های جدید باز بگذارید. برای تحقق آنها به تلاش زیاد نیاز دارد. ناامید یا خسته نباشید. راهی که مطمئن هستید درست است را به جلو پیش ببرید. باید قوی باشید تا به آن چیزی که می خواهید دست پیدا کنید. شما استعدادهای خوبی دارید که نباید از آنها غافل شوید.

مرداد

امروز باید اعتماد به نفس و امید خود را در هر حالتی حفظ کنید. اگر پروژه ای را قبول کرده اید، سختی های آن را نیز تحمل کنید. برای خود هدف های بزرگ تعیین کنید و با انرژی زیاد برای تحقق آن تلاش کنید. شجاعت داشته باشد. اگر اطرافیان جلوی پای شما سنگ‌اندازی می کنند، خیلی سخت نگیرید. حتی پس از زمین خوردن دوباره بلند شوید و از نو شروع کنید. مطمئن باشید امروز همه چیز خوب پیش خواهد رفت. فقط باید حواستان جمع باشد و تغییرات مثبت در زندگی ایجا کنید. 
 

شهریور


امروز تحسین کردن دیگران و حمایت از آنها برایتان بسیار راحت تر از دریافت این احساس است. اما جای نگرانی نیست. انسان گاهی دچار تضادهای درونی می شود و این مساله امروز در شما پدید آمده است. به جای فکر کردن به مسایل منفی، دایم با خو تکرار کنید: «من خوب هستم». از همین امروز برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی تلاش کنید. برنامه های تازه بگذارید. اگر کسی به شما پیشنهاد کمک کرد، با آغوش باز بپذیرید. وقتی حمایت دیگران را قبول کنید، بسیاری از بار فکریتان کم خواهند شد و انسانی و مهربانی های بیشتری در اطرافیان خواهید دید. 
 
مهر

کارهای گروهی هیشه نتیجه بهتری دارند. کارهایی که با هفکری و همکاری همه جانبه انجام می شوند، خستگی و فشار کمتری هم در بر دارند. امروز یخ ارتباط های خود را بشکنید. بیشتر به دوستان نزدیک شوید. برخلاف تصورتان، امروز متوجه خواهید شد چقدر در جمع ها راحت تر می توانید رفتار کنید و با دیگران تعامل داشته باشید. فرصت هایی که برایتان پیش می آیند را نادیده نگیرید. کمی تنهای و فکر هم برایتان خوب است. امروز می توانید میان خیال و واقعیت پل بزنید.

آبان

امروز زمان هدف گذاری است. به واسطه انرژی های خوب، می توانید برای آینده بهتر و ایجاد تغییر، برنامه ریزی کنید. گرد و غبار را کنار بزنید و واقعیت را با چشمان باز ببینید. اگر دیگران درصدد کمک به شما بودند، آن را با آغوش باز قبول کنید. از این مساله خجالت نکشید. همفکری و همکاری مزایای بیشتری برای شما دارد. در جلسه های کاری یا جمع های دوستانه شرکت کنید. نظرات بقیه را بشنوید. لازم نیست خودنمایی کنید، همین که راه های تازه ای را یاد بگیرید برایتان کافی است. 

آذر

امروز به واسطه انرژی ها، این شهامت را پیدا خواهید کرد تا روند عادی زندگی خود را تغییر دهید. بهترین فرصت برای کشف دنیای درونی شما، امروز است. امروز شهامت ریسک کردن را داشته باشید. شاید برای این مساله ایده خاصی نداشته باشید اما همین که وارد مسیر بشوید، از زیر و بم آن برای هدایت خود به مسیر درست را پیدا خواهید کرد. امروز زمان خوبی برای تغییر زندگی عادی است. می توانید با خودتان صادق باشید و ببینید احساس واقعی شما چپیست.
  
دی

امروز می توانید مزه موفقیت و پول زیاد را بچشید. همیشه میان خیال و واقعیت تفاوت زیادی است. امروز این شانس را دارید که میان آنها پل بزنید و دنیای خیالی خود را واقعی کنید. به کار فقط به عنوان منبع درآمد نگاه نکنید. از آن لذت هم ببرید. همکاری و تعامل خود را با اطرافیان بیشتر کنید. حتی می توانید برای آغاز یک کار جدید برنامه ریزی کنید. اگر دیگران دست یاری به سوی شما دراز کردند، آن را رد نکنید. بگذارید نظرات دیگران نیز در زندگی شما نقش داشته باشند.

بهمن

مراقب چیزهایی که آرزو می کنید، باشید. امروز می توانید احساس های واقعی خود را کشف کنید. به نیازهای واقعی خود توجه کنید. دنیای واقع که اکنون در آن هستید  و وضعیت خود را بررسی کنید و آن را با دنیای خیال تطبیق دهید. آیا راهی برای اتصال آنها وجود دارد؟ بلی. امروز می توانید راهی برای سفر به دنیای درونی پیدا کنید. البته غرق شدن در خود نباید شما را از اجتماع دور کند. همچنان همکاری خود را ادامه دهید. از نقد و ایرادهای اطرافیان ناراحت نشوید و از آنها برای ارتقا موقعیت روحی خود استفاده کنید.

اسفند

باید زندگی خود را به سمت سلامت بیشتر هدایت کنید. از عادت های مضر دست بردارید. کمی بیشتر به خود توجه کنید. اگر در مسیر پیشرفت خود با موانع مواجه شدید، سریع ناامید نشوید. بگذارید دیگران به شما کمک کنند. از مشورت و همفکری آنها بهره بگیرید. شما به تغییر نیاز دارید و این تغییر تنهایی به دست نمی آید. رویاپردازی بد نیست اما نباید شما را از دنیای واقعی جدا کند.
 
بازدید از صفحه اول
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۷
انتشار یافته: ۷۲
نظر پریسا یعقوبی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۹
پاسخ
3
14
خیلی واقعی
پاسخ ها
نظر پانیسا
| ROMANIA |
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۸
آذر

دست از عذرخواهی کردن بردارید. امروز به روز «عذرخواهی نکردن» برای خود تبدیل کنید. برای این منظور، باید حواستان باشد کاری نکنید که به موجب آن شرمنده شوید. برای خودتان ارزش و اعتبار زیادی قایل باشید. حتی اگر اشتباهی هم مرتکب شدید، بدون حس ناراحتی، دوباره از نو شروع کنید. همیشه حرکت رو به جلو را حفظ کنید و اجازه ندهید نظرات دیگران یا موانع، جلوی راه شما سد شوند. به جای حسرت خوردن، دنبال راهکارهای تازه باشید. این امر در میان دوستان محقق می شوند. افرادی که قابل اعتماد هستند و انرژی مثبت دارند را در کنار خود حفظ کنید.
نظر سابرینا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۰
سلام کاپیتان! امروز مدیریت و رهبری گروه های کاری یا دوستانه را می توانید به عهده بگیرید و آن را به جاهای خوبی برسانید. ایده ها و طرح هایی که امروز بیان می کنید بسیار سازنده هستند و تاثیرگذاری زیادی روی اطرافیان خواهد داشت. امروز ارتباط های بسیار خوبی با اطرافیان و دوستان خواهید داشت. خیلی خوب آنها را درک می کنید و می توانید شنونده خوبی هم برای دردهای آنها باشید. بعدازظهر خود را به جمع دوستان اختصاص دهید و در میان آنها باشید تا انرژی هایتان مضاعف شوند.
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۴
امروز کمی شهامت خود را افزایش دهید و وارد عرصه هایی شوید که تاکنون تجربه نخواهید کرد.نترس باشید و از روتین های همیشگی خود را کنار بگذارید. امروز فرصت های بسیار خوبی برای شما مهیا خواهد بود. امروز این فرصت را دارید تا نقش مدیر و رهبر را ایفا کنید و دیگران را به مسیر درست خود هدایت کنید. امروز فرصت های خوبی برای شما وجود دارد. با مکالمه با افرادی که اید ه های خوب دارند، برای ارتقا موقعیت خود استفاده کنید. دوستی با انسان های جدید برای شما بسیار خوب است.
نظر user
| ROMANIA |
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۷
با اطرافیان ارتباط بهتری برقرار کنید و با آنها همکاری بیشتری داشته باشید تا ساعات شاد و خوبی در انتظارتان باشد.
نظر 30بهمن
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۳۰
آذر

در ماه گذشته انگار در ماراتون کنفرانس و جلسه و ملاقات های پی در پی بوده اید. امروز بالاخره می توانید روی آرامش را ببینید و در میان دوستان و همکاران، ارتباط های ساده و پر از انرژی را تجربه کنید. از ذهن خلاق خود برای تغییر روند زندگی و کار استفاده کنید. امروز را به خودتان اختصاص دهید و بیش از همیشه به نیازهای فردی خود برسید. حمام آب گرم، ماساژ، استخر یا یوگا انجام دهید. به وضع و تیپ ظاهری خود نیز برسید. باید از تبلی و تک‌روی دست بردارید تا شرایط آن طور که می خواهید پیش برود.
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
روی اشتیاقات و خواسته های خود متمرکز باشید.
نظر 10اسفند
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
آذر

امروز بسیار اجتماعی و خوش‌مشرب هستید. در هر جمعی حاضر شوید، اطرافیان از حرف ها و رفتار شما خوششان خواهد آمد. از این فرصت برای نزدیک شدن به دوستان مورد علاقه یا جلب توجه مدیر خود استفاده کنید. با ایده های خلاقانه ای که می توانید ارائه دهید برای به‌روزرسانی موقعیت خود استفاده کنید. در تعاملات خود با دیگران سعی کنید از آنها مسایل تازه ای بیاموزید. هرگز امید و خوش بینی خود را از دست ندهید.
نظر پروانه احمدیان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۰
پاسخ
3
9
خیلی عالی است وبستگی به تفسیر درست خودمان دارد
نظر هما حسینی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۲
پاسخ
3
6
عالی بود عین حقیقت
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۴
پاسخ
5
1
علی
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۶
پاسخ
6
1
ای بد نبود امیدوار کننده بود
نظر مونا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۶
پاسخ
6
5
واقعا امیدوار کننده است و واقعی ممنون ازتون
نظر صابر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۷
پاسخ
4
4
عالی عالی عالی .......
نظر لیلا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۷
پاسخ
3
4
مرسی بسیار عالی بود ممنوننننننننننننننننننننننن
نظر امیرحسین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۸
پاسخ
3
4
مرسی خوب بود
نظر امیرحسین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۸
پاسخ
2
8
مرسی خوب بود
نظر وحیده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۸
پاسخ
2
4
الان ساعت 12 و 2 دقيقه است. فالم کو پس؟
نظر مهيا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۰
پاسخ
2
2
عالي بود مرسي
نظر احسان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۰
پاسخ
1
3
با تشکر از شما بابت زحماتتان
نظر امیرحسین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۰
پاسخ
2
5
درود- من هر روز فال دی ماه چک میکنم،خیلی نزدیک به واقعیته با سپاس فراوان
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۰
پاسخ
0
6
من یک ساله دارم نگاه می کنم . پس چرا نمی گه امروز ازدواج می کنی. خسته شدم
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۹
باید لحظه ازدواجتو با چشم دلت ببینی.امید وارم زودتر ازدواج کنی
نظر سعيد
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۱
پاسخ
0
5
عالي بود
نظر مموش
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۱
پاسخ
3
2
بد نبود
نظر حاجي
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۱
پاسخ
5
2
همش چرته ازخودتون در ميارين من فقط واس سرگرمي هميشه سر ميزنم
چه ملت ساده لوحي داريم......................
نظر گیتا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۱
پاسخ
0
6
خوب بود
نظر پونه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۲
پاسخ
2
2
چرت بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۲
پاسخ
1
1
چرت بود
نظر عسل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۳
پاسخ
0
2
ایول کلی بهم انرژی داد
نظر مژگان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۴
پاسخ
0
1
سلام. فال آذر خیلی خوب بود مرسی
نظر فاطمه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۴
پاسخ
1
2
واقعا عاليه
نظر زهره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۴
پاسخ
1
2
همه ماه ها یه فال داشتن !!!!! یه چیز واسه همه !!! مسخره بازیه بیشتر شبیه سرگرمیه!!!!!
پاسخ ها
نظر سجاد رشت
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۵
سلام . خب سرگرمی هست دیگه . پ ن پ بیا زندگیت رو اینا هم استوار کن . حرفا میزنیا . یه روایتی از روزی هست که در انتظارته در اصل برای انگیزه دهی و نهایت بهره وری از لحظات زندگی هستش تا احساس بیهودگی نکنی . در کل بله برای سرگرمی هست . سرگرمی که به مرور زمان بهت یاد میده از هر یک از روز هایت برای اینکه خودتو بهتر کنی و درست تصمیم بگیری بهره ببری
نظر نظر زهره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۴
پاسخ
1
1
چرت بود
نظر محبوبه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۵
پاسخ
0
1
سلام شاید این فال روزانه اتفاق نیفته خوب قرار نیست واسه کل افراد یک ماه خاص بی افته ولی بنظر من فال که سر صبح میخونی یک انرژی به ادم میده و من که همیشه دنبال میکنم البته همیشه فال اردیبهشتم خوبه
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۵
پاسخ
1
4
خیلی خوبه . من که هر روز فالمو میخونم بهم انگیزه میده . ممنون ازتون .
نظر مهتاب
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
NETHERLANDS
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۵
پاسخ
2
1
سلام

دیشبم پیام گذاشتم ولی نذاشتین پیام منو:-)

یه سوال .. و اینکه اگر این همه امیدواری رو توی فالهایی که امروز گذاشتین خوب ببینیم .. پس پیشنهاد شما برای متاهل هایی که عاشقانه دارن با هم زندگی می کنن چیه؟؟

اونهام قراره که یه دعوت ِ غیر منتظره رو با یه نفر که فکرشو نمی کردن داشته باشن؟؟؟
چون این موضوع رو برای همه ی 12 ماه نوشته بودین؟؟؟؟
پاسخ ها
نظر ma
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۶
عزیزم به فال خودت بچسب حالا زود تااون موقع
نظر مژگان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۰۲:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۶
پاسخ
0
2
عالی بود مرسی
نظر لنا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۶
پاسخ
0
1
عالی عالی خیلی عالی . واقعا درست بود فال من متولد خردادم درسته درسته . عشقمم متولد شهریوره برا اونم درست در اومد . مهتاب خانم این فال ۷۰ درصد متولدین رو بعضی قسمتاش شامل میشه .
نظر زهراامینی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۵:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۷
پاسخ
0
2
سلام.خیلی.عالی عالی هستن وواقعا امیدوار کننده من هرروز فال میگیرم و بیشتراوقات تقریبا یکم امیدوارمیشم.منقبلا امیدمو عزدست داده بودم ولی وقتی اینجاروپیداکردم کم کم دارم بهتر میشم.ممنونم ازتون.باتشکر زهراامینی ۱۹ساله ازقم.
نظر پروانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۷
پاسخ
0
2
خیلی خوبه کلی به من انرزی مثبت میده و با امادگی بیشتر روز مو اغاز می کنم
نظر zohreh
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۷
پاسخ
0
3
عااااااااااااااااالی
نظر مائده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۸
پاسخ
0
4
ممنون خوب بود باتشکرررر فراوان
نظر مهناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۸
پاسخ
1
1
بد نبود ممنون
نظر سیامک
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۹
پاسخ
0
3
با سلام کاملتر باشه اما در کل خوب اروم میشم
نظر سیامک
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۹
پاسخ
1
3
با سلام کاملتر باشه اما در کل خوب اروم میشم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۹
پاسخ
4
3
چرت بود
پاسخ ها
نظر چی می گی؟
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
واووووووو

آره بابا خیل چرت بود هه هه هه هه هه
نظر میثم صی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۹
پاسخ
0
4
وای خدای من خیلی واقعیه :-O

سلام

من متولد آذر هستم که چند روزه هست که با عشقم که متولد مهر هست باهاش اختلاف کردم :( که فالم امروز گفت باهاش تفاهم میرسم :-D ;-)
واقعا عـــــــــــالی بود

دمتون گرم
نظر نی نی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۳۰
پاسخ
0
1
واقعا ذوق زدم کردی addmin جون
نظر سمیرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۳۰
پاسخ
0
2
لایک
نظر ارديبهشت
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۱
پاسخ
0
1
مرسي واقعا عالي بود اون چيزي كه ميخواستم بود با تشكر
نظر مهدی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۱
پاسخ
0
1
امیدوار کننده است
نظر مرضیه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۲
پاسخ
0
1
مرسی واقعا خوبه!!!من هروز میام وفالم رو میخونم وکلی ایده میگی
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۲
پاسخ
0
1
خیلی عالی بود مرسی
نظر نیلوفر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
پاسخ
1
1
چرت بود
نظر فائزه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
پاسخ
0
2
چرت بود مثل همیشه
نظر نی نی قنداقی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
پاسخ
0
1
شلام...منم فال میخوام...
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
پاسخ
0
1
فال من اصلا درست نبود
بابا عشق کجا بود
نظر کارو
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
پاسخ
0
2
نیاز به تلاش بیشتر است خوب دقت کن
نظر سحر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۴
پاسخ
0
1
هم تیرمسخره بودهم بهمن
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۴
پاسخ
0
1
o_Oo_Oچرت بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۴
پاسخ
0
2
خیلی عالی بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
AFGHANISTAN
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
پاسخ
0
1
کلش دروغ بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
پاسخ
0
2
خوب بود تنک یوووو!
نظر سحر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
پاسخ
0
2
چه عجب امروزفالم درست دراومد
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
پاسخ
0
1
خیلی چرت و پرت بود
نظر مینا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
پاسخ
0
2
عالی بود دقیق
نظر صدیقه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
پاسخ
0
3
دوست داشتم درست بود ولی اصلا اینطور نبود روز پر از دردی داشتم
نظر moji
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
پاسخ
0
0
خو بود
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: