کد خبر: ۲۰۹۱۵
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۵
تعداد بازدید: ۲۸۶۱۷۷۵۰
تعداد نظرات: ۵۳ نظر
فال روزانه اختصاصی برترین ها

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه پنج شنبه 5 آذر 1394

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 5 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! از همین الان با خودتان قرار بگذارید که در پایان هر ماه به خودتان و کارهایی که کرده اید فکر کنید. به این طریق خواهید توانست روند پیشرفت خود را ببینید و اگر چیزی نیاز به تغییر داشته باشد متوجه آن شوید. برای شروع به سال گذشته و یا حتی سال های گذشته نگاه کنید و ببینید از کجا به کجا رسیده اید؟ آیا همان راهی را رفته اید که می خواسته اید؟ همان فردی هستید که می خواهید باشید؟ اگر مدت هاست که فکر می کرده اید عشق از شما فراری است با فرا رسیدن این سال جدید خواهید دید که در اشتباه هستید. شما خیلی زود با فردی آشنا خواهید شد و او به سرعت شما را چنان به خود جذب خواهد کرد که از این که او نیمه دیگر شماست اطمینان پیدا خواهید کرد. کافی است لبخند به لب داشته باشید و رفتارتان صمیمانه باشد. یادتان باشد از خداوند برای این هدیه تولد سپاسگزار باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما امروز خواهید توانست با مشکلات خود با اعتماد به نفس مواجه شوید؛ شاید دیگران شما را به داشتن اعتماد به نفس کاذب متهم کنند، ولی آنها کاملا در اشتباهند. پذیرفتن ترس ها و ضعف هایتان به شما کمک خواهد کرد تا شرایط بحرانی را پشت سر گذاشته و از این دریای طوفانی نجات یافته و پیروز میدان شوید. فقط یادتان باشد که آنقدر سریع این وضعیت را فراموش نکنید که درس هایی که برایتان به همراه داشته است را به خوبی یاد نگیرید. مشکلات موجود در روابط عاطفیتان این اواخر ذهن شما را به خود درگیر کرده اند و تا وقتی به طور جدی و مستقیم به آنها نپردازید دست از آزار دادن شما برنخواهند داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما در حال حاضر تصمیمی مهم در رابطه با مسائل کاریتان گرفته اید، ولی نباید اجازه بدهید که اعتماد به نفستان تبدیل به از خود راضی بودن شده و نگذارد بازخوردی که از دیگران دریافت می کنید را نادیده بگیرید. از طرفی دلتان می خواهد که به تفریح و خوشگذرانی بپردازید، از طرف دیگر هم مسائل معنوی برایتان اهمیتی تازه پیدا کرده اند و فکر می کنید نیاز شدیدی به پرداختن به آنها دارید. شما فکر می کنید که مجبور هستید یکی از این دو را انتخاب کنید و نمی توان تعادلی بین این دو رویکرد ایجاد کرد و این بحران شما را در مسیر سفری به دنیای درون و ضمیر ناخودآگاهتان قرار خواهد داد. چیزی که در این سفر به دست می آورید باعث خواهد شد که رضایت بیشتری نسبت به زندگی خود داشته باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

ایده آل های سطح بالایی که برای روابطتان در سر دارید خیلی وقت ها با واقعیت ارتباطتان مطابقت ندارد. امروز رسیدن به اهدافتان با توجه به این که یکی از نزدیکانتان ممکن است در راه موفقیتتان قرار بگیرد کار سختی به نظر می سد. به جای این که تسلیم بی اعتمادی دیگران به خودتان شوید سر حرف خودتان بمانید و از استعدادهای خود استفاده کرده و در مورد هدایت وضعیت موجود تصمیم بگیرید. در رابطه عاطفیتان به صورت ناگهانی مشکلی پیش آمده که ذهنتان را درگیر کرده است، ولی اگر خوب به این موضوع نگاه کنید خواهید دید که این مشکل یک شبه به وجود نیامده و اگر زودتر به آن رسیدگی می کردید کار به اینجا نمی کشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز پیدا کردن یک راه میانه، به ویژه در مورد کارها و فعالیت های معمول روزانه تان کار سختی خواهد بود. برخی چیزها هستند که دوست دارید در آنها  تغییر و بهبود ایجاد کنید، ولی ترجیح می دهید که این کار را به مرور زمان انجام دهید. ولی برای این که بتوانید اثراتی طولانی مدت بدست بیاورید باید تغییراتی اساسی در عادت های روزمره خود ایجاد کنید. زیر و زبر کردن همه چیز، آن هم اینقدر ناگهانی کمی افراط آمیز به نظر می رسد، ولی نتایجی که در دراز مدت بدست خواهید آورد ارزش این کار را دارند. مشکلی در رابطه عاطفیتان وجود دارد که مدت هاست حل نشده باقی مانده است، بجای سرزنش طرف مقابلتان خودتان دست به کار شده و برای حل آن اقدام کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما معتقد هستید که در حال حاضر تنها راه ممکن برای این که بتوانید به جایی برسید این است که هدفی بدست آوردنی برای خودتان تعیین کرده و بدون توجه به آنچه دیگران فکر می کنند، با تمام وجود برای به دست آوردن آن تلاش کنید. با این همه بهتر است به جای آن که با کله شقی تمام روی نظرات خود پافشاری کنید به حرف های دیگران با دقت گوش کنید، شاید آنها بتوانند شما را از رفتن به مسیری اشتباه بازدارند. این که در رفتار خود با کسی که دوست دارید صداقت داشته باشید کار خیلی خوبی است، ولی گاهی لازم است حد و حدود را رعایت کنید. گاهی بد نیست بعضی از حرف ها را برای خودتان نگه دارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز هیچ راهی جز جستجو برای پی بردن به حقیقت نخواهید داشت. در محل کارتان یک جای کار ایراد دارد و شما تا به این مشکل پی نبرید و این معما را حل نکنید نمی توانید آرام بنشینید. حتی اگر در راهتان به بن بست بخورید هم از تلاش برای پیدا کردن حقیقت دست برنخواهید داشت. البته نباید زیاد به خودتان فشار وارد کرده و سر خودتان را به درد بیاورید، عجله نکنید و با حوصله پیش بروید. یادتان باشد که ماه هیچ وقت پشت ابر باقی نمی ماند. انتظاراتی که از آینده خود دارید در مقایسه با شرایط اجتماعی فعلی شما خیلی زیاد هستند. ولی این بدان معنا نیست که باید از خواسته هایتان چشم بپوشید. ایده آل های خود را رها نکنید و راهی که قلبتان نشان می دهد را پیش بگیرید.

 فـال روزانـه - Daily Omen

شما ایده های عجیب و غریبی در سر دارید که با وجود آن که خودتان فکر می کنید منطقی هستند، به نظر می رسد تبدیل کردن آنها به واقعیت کار چندان ساده ای نباشد. شما آمادگی این را ندارید که این برنامه ها را با اطرافیانتان در میان بگذارید، ولی از قضاوت هایی که ممکن است در مورد شما کنند می ترسید. نیازی نیست به کسی چیزی بگویید، ولی به ایده هایتان اجازه دهید آزادانه در ذهنتان جولان دهند و آنها را سرکوب نکنید. ایده هایی که خوب هستند روز به روز تکامل بیشتری پیدا خواهند کرد. اگر تجربه های تلخ گذشته در زمینه روابط عاطفی باعث شده اند که در پیله تنهایی خود فرو روید دیگر وقت آن فرا رسیده است که فرصت های جدیدی به خودتان بدهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

با وجود این که حاضر هستید مسیر خود را در صورت نیاز تغییر دهید، ولی ترجیح می دهید این کار را تا زمانی که حس نکنید ضروری است به تعویق بیندازید. امروز از این که دارید در راه درست گام بر می دارید مطمئن هستید و دوست ندارید مسیر خود را تحت هیچ شرایطی تغییر دهید و از منطقه امن خود خارج شوید. حتی اگر دیگران بخواهند به شما فشار وارد کنند هم می توانید موضع خود را حفظ کرده و از نظراتتان دفاع کنید. البته نباید خیلی خودتان را با بحث برای قانع کردن دیگران خسته کنید. بعدا هم برای تفهیم این موضوع به آنها فرصت خواهید داشت. فعلا بهتر است سرتان به کارتان باشد و به جای بحث با دیگران به دنبال اهداف خودتان بروید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فشار برای ایجاد تغییرات به ویژه در دنیای شخصیتان دارد روز به روز بیشتر می شود. خوشبختانه اگر در تفکر خود انعطاف پذیر باشید خواهید توانست حتی در بحرانی ترین شرایط نیز آرامش درونی خود را حفظ کنید. با این حال هوشیاری خود را حفظ کنید و برای مواجهه با مشکلات احتمالی حاضر باشید. امروز حتی اگر واقعا قصد بدی نداشته باشید هم  زبان تند و تیزتان می تواند همچون شمشیری برنده دیگران را زخمی کرده و حتی از پا در آورد. تمسخری که در پشت حرف هایتان نهفته است و احساسات تندتان مانع دیده شدن بی طرفی شما در دیدگاهتان می شوند. این که حرف هایتان را خیلی با دقت ولی صریح و بدون پیچاندن کلمات بیان کنید در حال حاضر از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ایجاد تعادل بین رویاهایتان و مسئولیت هایی که د ر رابطه عاطفیتان دارید کار مشکلی خواهد بود. شما معمولا بدون هیچ تاخیری به تعهدات خود عمل می کنید، ولی در حال حاضر احساسات درونیتان و دغدغه های فکریتان مانع تمرکز ذهنی لازم برای رسیدگی مناسب شما به تعهدات قبلیتان شده اند. در حال حاضر نباید هیچ تغییرات عمده ای ایجاد کنید، بهتر است کمی این وضعیت را تحمل کنید. ماه های آینده تاثیراتی روی زندگیتان خواهند گذاشت که حتی فکرش را هم نمی کنید. در رابطه عاطفی خود از طرف مقابلتان انتظاراتی دارید که از اول برقراری این ارتباط می دانسته اید او توانایی برآورده کردن آنها را نخواهد داشت، بهتر است کمی منطقی تر رفتار کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما همیشه سعی می کنید که با احساسات خود به طور منطقی برخورد کنید، ولی امروز به احتمال زیاد این قضیه برعکس خواهد بود. افکارتان با احساساتتان ارتباطی تنگاتنگ داشته و به طور جدی تحت تاثیر آنها قرار دارند و این موضوع باعث می شود که نسبت به آنچه خودتان فکر می کند درست است تعصب زیادی نشان دهید. ممکن است با دوستان و همکارانتان در رابطه با تصمیمی در مورد آینده اختلاف نظر داشته باشید. اگر احساس کردید که دارید در این مورد متعصبانه برخورد می کنید کمی آرام شوید و سعی کنید رفتار منطقی همیشگی خود را در پیش بگیرید و به خاطر این وضعیت زودگذرتان اطرافیانتان را از خود ناراحت نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

حالا که مسئولیت های جدید خود را پذیرفته اید و دارید با آنها کنار می آیید امروز ممکن است به طور ناگهانی با بار اضافه ای مواجه شوید که توانی برای ادامه کارهایتان برای شما باقی نگذارد. شاید یک لحظه بخواهید خودتان را کنار بکشید و از زیر این همه مسئولیت شانه خالی کنید، ولی وجدانتان این اجازه را به شما نمی دهد. کمی دیگر تحمل کنید، به زودی این بار سبکتر خواهد شد و مسیر پیش رویتان نیز هموارتر خواهد گشت. شما دارید سعی می کنید احساسات درونی خود را سرکوب کرده و چشمتان را به روی آنها ببندید، ولی این کار نه تنها صحیح نیست، بلکه به آن سادگی که فکر می کنید نیز نخواهد بود.
بازدید از صفحه اول
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
بانک اطلاعات تجاری برترین ها
 
در انتظار بررسی: ۱۸
انتشار یافته: ۵۳
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۹
پاسخ
3
7
واقعا چرت و پرته فالاتون
مردادماه
پاسخ ها
نظر سپید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۳۰
چاقو رو از زیر گلوت بردار
مگه کسی زورت کرده بخونی
نظر مها
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۳۰
پاسخ
5
3
ای بابا,ننویسید خاهشن,من شوهرم اسفنده وکمی هم باهم دعواکردیم الان نوشتید اینجورچیزارو زندگیهارو میپاشونید,جمعش کنید برچه اساسی مینویسید,ادما باهم متفاوتن,گناهه بخدا
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۳۰
پاسخ
0
2
من مهرم و طرفم دقیقا گاوه
پاسخ ها
نظر user
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
شما چه خوبی که با یه گاو ...
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۳۰
پاسخ
3
3
چی بگم... چی دارم بگم...
پاسخ ها
نظر user
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
هیچی نگو فقط چاقو رو بذار زمین!!!
نظر سارا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
مگه گفتم بده؟ من ک چیزی نگفتم.
نظر رکسانا پارسا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۳۰
پاسخ
2
1
خیلی خوبه عالی بود ممنونم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۳۰
پاسخ
3
3
لطفا رمان نویستونو عوض کنید . واقعا مزخرف مینویسه
نظر مها
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
پاسخ
2
3
قبلا فالهاتون واقعیتر بود,الان چیزایی نوشته که اصلاهیچکدوم مربوط بمن نیست,کلافه میشم از صبح منتظر فال میمونم اخرشم چیزیکه مربوط نیست
پاسخ ها
نظر user
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
کسی که از صب منتظر فال بمونه ... ودیگر هیچ
نظر احسان
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۵
خدا وکیلی شما از صب منتظر فالی...؟؟؟
عزیز من به زندگیت برس.
خودت فال خوبی رو واسه خودت رقم بزن
نظر مها
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
پاسخ
2
1
عزیزم میشه بگی فالها برچه اساسیه؟ممنون
پاسخ ها
نظر user
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
قبلا فالها بر اساس رمان نویسی و مثبت بینی بودش بعدش تغییر نگرش دادن اومد یم به سمت واقع گرایی الان هم که فاز بعدی رو پیش گرفتن میریم به سمت منفی گرایی و تخلیه روحیه....
قابلی نداشت
نظر رکسانا پارسا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
پاسخ
3
0
واقعا عالیه این اواخر همش حقیقت پیدا کرده مرسی
پاسخ ها
نظر user
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
همه دارن مینالن ... شما خوشحالی... قضیه چیه؟
کی چاقو گذاشته زیر گلوت؟؟!
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
پاسخ
0
4
مردادی. واقعا چرت و پرت بود . تازه گیا همش همین طوریه .
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
پاسخ
0
2
aaaaaa
نظر mona
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
پاسخ
0
3
فال به سرنوشت ادمها ورفتارشون تغییر میکنه اگه ادم خوبی باشی نیاز به فال ومال وحال وبخت وتخت نداری وسرت تو کار وزندگی روزمرات بنده ولذتشو میبری . باید خودمون خوب باشیم تا فالمون خوب در بیاد . بای
نظر مها
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
پاسخ
0
1
این تکه کلام چاقوتو از گلوت بردار وچاقورو بزار زمین وچاقو زیرگلوته و ایناچیه,هرچی هم میشه از چاقو استفاده میکنی,والا حالا هم چاقوکش شده,اعصاب نداریا,چاقورو بزار زیر گلوت خودتو بکش خیال مارم راحت کن,والا خستمون کردی
پاسخ ها
نظر user
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
خسته نباشی...
نظر اصغر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
پاسخ
1
2
سلام,عجب آدمایی هستید شماها,فال یجور سرگرمیه,اگه فالتون بده ناراحت نشید چون الکین واسه سرگرمی این سایتو زدن,چرا خودتونو ونویسنده رو ناراحت میکنید,بهمین راحتی,ای ن فالا سرگرمین وهیچ ارتباط درستی با زندگی روزانه ندارن,خوب حالا مال هرکی شانسی دقیق مربوط ب زندگیش میشه,بابا بیخیال ,اصغر هستم از آبادان
پاسخ ها
نظر user
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
دم شما گرم خیالم راحت شد
از صب تو فکر این فال بودم
یکی این چاقو رو از من بگیره :)

من حسینی اینجا برترین ها صفحه فال !!! :)))
کلی شاد شدم
ا لاو یو pmc
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
پاسخ
2
0
سلام من نصف شب فال امروز را دیدم واقعا درست بود من اسفندی هستم و چنین حسی رو من در خودم امروز حس میکردم
پاسخ ها
نظر user
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۲
اسفندي عزيز
چون روز شما خوب بوده ذهن شما گشته و فال رو خوب تطبیق داده اگه روزت بد میبود ناخودآگاه ذهنت فال رو با روز بدت هم تطبیق میداد...(یه اسفندی میاد که فال رو تطبیق بده کاری با چیزی نداره)...
نظر سحر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۲
پاسخ
0
2
خوبه ازمهراین فالافقط برای اسفندیادرست درمیادمردادیاروک دیگه داغون ینی ی دونش نیست ک درست دربیاد
نظر مها
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۲
پاسخ
2
0
من دی ماه هستم,استغفرالله,ای بابا....شوهرم اسفنده یکم مال اون راست بود,ای شیطون ازکجا میدونی من بفکر تغییرتتو زندگی هستم,نترکی با این فالهات,بهتره یه فالگیر خونه هم بزنی درامدت زیاد میشه ها,,,,,,خیلی باحالی
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۲
پاسخ
0
3
مثل اینکه از دیروز یه چاقو کش اومده توی این صفحه . معلومم نیست حرف حسابش چیه . فقط قاطی کرده همین . خدا همه رو به راه راست هدایت کنه.آمین
پاسخ ها
نظر user
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۳
سلام
نظر باران
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۲
پاسخ
0
3
آخه من عشقم کجا بود که باهاش برم شام بخورم؟
مگه تو این دوره زمونه عشق هم پیدا میشه؟
نظر پیده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۲
پاسخ
0
3
من اصلا خونه نیستم كه به فكر دكوراسیون باشم بعدشم حالشو ندارم دروغگو
نظر مهسا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۲
پاسخ
1
0
فالاتون خوبن ما چند تا همکاریم هرروز می خونیمشون
پاسخ ها
نظر user
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۳
خدا قوت
وقت کردین کار هم انجام بدین
نظر رکسانا پارسا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۲
پاسخ
0
3
با اینکه هیچ ربطی نداشت اما بد نبود مرسی
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۲
پاسخ
0
2
سحر خانوم لایییییییک . حرفت کاملا درست هستش. دیگه فال مردادیا همش غلط در میاد
نظر مها
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۳
پاسخ
0
2
ای بابا این مدیر کجاست,لوس نشو بابا بیا فالو عوض کن,ببینیم این دفعه چ خوابی دیدی واسه ما,دیوونه همش مزاح بود بخندیم,انقد اعتماد بنفست پایینه,قهرکردی,خخخخخخ
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۳
پاسخ
0
2
تکراری می نویسید ای بابا
نظر مها
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۳
پاسخ
0
1
گلم من گردنم از مو هم باریکه,,بازم فالم ربط نداشت,منم ک کلا اهل اعتراض نیستم,موفق باشی
نظر رکسانا پارسا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۳
پاسخ
2
0
برام جالب بود این اواخر فالم همش حقیقت. داره خوب بود مرسی
نظر EHSAN
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۳
پاسخ
1
0
ولی برای من دی ماهه همش درست بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۳
پاسخ
0
2
دوستان
کلیات زندگیتون رو بگید این بنده خدا نویسنده هم یه تغییراتی تو فال انجام بده شاید زندگی شما خوب بشه!
البت به جز رکسانا پارسا که با فالش مشکلی نداره
نظر نازنین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۳
پاسخ
2
0
♥عالی بود♡
نظر محدثه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
پاسخ
2
0
واس من درست بود تشکر. شهریور
نظر رکسانا پارسا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
پاسخ
2
0
واقعا عالی بود ممنونم مرسی خیلی خوب بود
نظر فهیمه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
پاسخ
2
0
با سلام خسته نباشید ممون از پیج عالیتون
من با اینکه هیچ کدومش برام اتفاق نیوفتاده هرروز صبح تو محل کارم فال روزانه رو میخونم جالبه بازم :-)
خسته نباشید
نظر نرگس
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
پاسخ
1
0
دقیقا واسه من ک درست بود
نظر رضا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۵
پاسخ
0
1
داداش میشه شما از بحث چاقو بکشی بیرون؟
نظر رکسانا پارسا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۵
پاسخ
1
0
ممنون باز مثل همیشه عالی بود
نظر فاطمه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۵
پاسخ
0
0
من ماهه اردیبهشتم خیلب فالشو قبول دارم اولین بار بود ک فالی ک گرفتم درست درمیاد واقعا کمک کرده بهم خیلی قبولش دارم ممنون
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۵
پاسخ
0
0
چ خوب بود مرسی....
نظر یک نفر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۵
پاسخ
0
0
فال های بسیار درستیه همیشه و تمام زندگیمو باهاش تنظیم می کنم از نظر عاطفی.....مرسی
نظر MehrDad
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۵
پاسخ
0
0
این اولین باره ای که انقد فال نزدیک و دقیق دراومد واسم
عالییییییییه 3> مهـــــــر 3>
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: