کد خبر: ۲۰۹۱۵
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۰:۰۰
تعداد بازدید: ۱۴۰۶۵۰۷۴
تعداد نظرات: ۲۳۲ نظر
فال روزانه اختصاصی برترین ها
 
 
فال روزانه 11 / 06 / 1393

فروردین


شما همیشه فقط به خود فکر می کنید و همه چیز را از نگاه «من» می بینید. اما تکلیف «ما» چه می شود؟ زندگی بر محور یک نفر نمی چرخد و باید یاد بگیرید خواسته ها و احساسات اطرافیان را نیز درک کنید. امروز خوشبختانه این توان را پیدا می کنید و می توانید با کمی تمرکز از خودخواهی خود بکاهید. همین امر موجب می شود در هفته های آینده ارتباط های خوبی داشته باشید. امروز بسیار دوست دارید حرف بزنید و همین مکالمات ایده های خوبی در ذهن شما شکل می دهند. برای اینکه به رابطه خود تعادل بهتری ببخشید، بهتر است مکالمه های عمیق و طولانی داشته باشید. اگر در طول این صحبت ها نظر مخالفی با شما وجود داشت عصبانی نشوید و از کوره در نروید. با آرامش آنها را بشنوید و در نهایت با هم به تفاهم برسید.

اردیبهشت

امروز زمان کار کردن است و شما انرژی خوبی برای این امر دارید. شما انسانی کاملا قابل اعتماد در کار هستید و می توانید با ارتباط های خوبی که دارید، نتایج حرفه ای مثبتی نیز به دست بیاورید. در طول چند هفته آینده، روی جزئیات شغل و اهداف خود تمرکز کنید و به موازات آن، به سلامتی و نوع خوراک خود نیز رسیدگی کنید. شاید بد نباشد یک چک‌آپ کلی ازوضعیت عمومی بدن خود داشته باشید. ذهن خلاق شما در گرو تغذیه درست است. در خلال ارتباط های کاری ممکن است با فردی آشنا شوید که طرز فکرش برایتان جالب است. این می تواند موجبات پیشرفت شما را فراهم کند. در مسایل عاطفی نیز بسیار مهم است خودتان باشید و بر دوطرفه بودن رابطه بیشتر تمرکز کنید.

خرداد

شاد باشید و تا می توانید خوشحالی کنید. امروز زمان هیجان و خوشگذراندن است و نباید در خود فرو بروید. شمل به خوبی می توانید امروز در ارتباط برقرار کردن موفق باشید. حتی برای عشق ورزیدن نیز زمان بسیار مناسبی است. احساسات شما در جهت مثبت قرار دارند . از امروز تا چند هفته آینده در حوزه کار و ارتباط های اجتماعی بسیار موفق خواهید بود و این بهترین فرصت برای پیشرفت با سرعت زیاد است. در پی صداقتی که امروز دارید می توانید خیلی خوب خود را برای اطرافیان تعریف کنید. اگر در رابطه عاطفی خود در یک وضعیت ثابت قرار دارید، امروز با هیجانی که دارید، به او رونق ببخشید و با عشقتان به تفریح بروید و لحظه های نابی با هم داشته باشید.

تیر

دوست دارید یک قدم بزرگ بردارید و از این وضعیت نرمال و ثابت بیرون بیایید؟ امروز زمان خوبی برای این تصمیم است. ارتباط های شما بسیار خوب هستند و با مهربانی و خوش خلقی که امروز دارید می توانید در همان مسیری قرار بگیرید که مدت ها است به آن فکر می کنید. در طول چند هفته آینده، رویدادهای بسیار خوبی در انتظار شما است. کارهایتان نیز با افزایش ارتباط های شما از طریق تلفن و ایمیل بیشتر و بهتر می شوند. در مسایل عاطفی، حس نزدیکی زیادی به عشقتان دارید. می توانید با هم به ملاقات خانواده هایتان بروید و عمق و صمیمیت بیشتری به رابطه خود ببخشید. در کنار هم لحظه های بسیار خوبی را تجربه خواهید کرد و شاد خواهید بود.

مرداد

امروز ارتباط های اجتماعی شما به اوج خود می رسند. این فرصت بسیار خوبی برای یافتن دوستان جدید است. از فناوری هم برای تشدید این ارتباط ها استفاده کنید. در طول هفته های آینده وابستگی شما به وسایل ارتباطی همچون اینترنت یا تلفن بیشتر می شود. این بد نیست بلکه در کارتان موجب پیشرفت می شود. برای یافتن شریک کاری یا ایده های خوب می توانید از دیگران مشورت بگیرید. امروز این فرصت را دارید تا در کنار عشقتان لحظه های دونفره بسیار خوبی را تجربه کنید. اگر مجرد هستید نیز این فرصت را دارید تا در خلال ارتباط های خود با کسی آشنا شوید که فاز فکری مشابه شما دارد و موجب آرامشتان می شود.

شهریور

داشتن یا نداشتن، مساله این است. شما اصولا انسان مادی نیستید، اما امروز صرفه جویی کردن در مسایل مالی همه ذهنتان را درگیر خود می کند. اما از طرفی هم بسیار دوست دارید دایره دوستان و آشنایان خود را توسعه دهید. امروز و در طول چند هفته آینده در این امر بسیار موفق خواهید بود. در این بازه زمانی شنونده بسیار خوبی هستید و می توانید با درک عمیق و محبت بسیار با اطرافیان معاشرت کنید و از آنها مسایل جدید بیاموزید. این مساله نه تنها از نظر روحی که از نظر کاری نیز پیامدهای بسیار خوبی برای شما دارد. می توانید با دقت بیشتر روی کارهای خود تمرکز کنید و مسیرهای درست پیشرفت را بیابید. در رابطه عاطفی خوب است که روند عادی و همیشگی خود را کنار بگذارید و وارد مسیر تازه ای بشوید. با عشقتان بیرون بروید و شاد باشید. یا اگر مجرد هستید، این را بدانید که در میان دوستان با فردی صمیمت بیشتری برقرار می کنید که فاز فکری مشابه شما دارد.

مهر

شما که هستید و دقیقا از زندگی چه می خواهید؟ ما به شما پاسخ می دهیم. شما یک انسان معمولی هستید که به ارتباط های سالم و طولانی علاقه بسیار دارد و امروز هم می تواند به خوبی دایره دوستان خود را توسعه دهد. امروز در اولین برخورد با اطرافیان می توانید نظرشان را جلب کنید و این به مسیر پیشرفت کاری شما کمک بسیاری می کند. از این فرصت برای افزایش اعتماد به نفس خود بهره بگیرید، برای خود حد و مرز تعیین کنید و خطرات احتمالی روابط مختلف را برآورد کنید. سپس در مسیر درست قرار بگیرید و از این همه انرژی خوب خوشحال باشید. در رابطه عاطفی خود نیز زمان بسیار خوبی برای حرف زدن در مورد خود و خواسته هایتان است. اهداف شخصی خود را برای عشقتان بیان کنید. حتی شاید از کمک او برای بهبود وضعیت کاری بتوانید بهره بگیرید.

آبان

امروز بسیار خلاق و پر انرژی هستید. از نظر روانشناختی هم در وضعیتی قرار دارید که به خوبی با دیگران ارتباط برقرار می کنید. امروز وجهه مرموز شما بیشتر از همیشه نمود پیدا می کند و بسیار دوست دارید در مسایل ماوراطبیعه و رازهای ناشناخته تحقیق کنید. به همین واسطه با انسان هایی ارتباط برقرار می کنید که در این امر سررشته یا دست‌کم به آن علاقه دارند. ترس های خود را کنار بگذارید و با امید به سوی آنچه می خواهید پیش بروید. لازم نیست خیلی به خود سخت بگیرید و اجازه دهید کارها به روال عادی خود پیش بروند. اگر در حال حاضر تنها هستید شاید امروز فرصت آشنا شدن با فردی که هم‌فاز فکری شما است آشنا شوید. فقط باید ابتدا ترس ها و نگرانی هایی که از ارتباط قبلی در ذهن و قلب شما باقی مانده است را برطرف کنید تا بتوانید با نگاهی نو و سالم وارد یک ارتباط جدید بشوید.

آذر

هر چه بیشتر، هیجان انگیزتر. انرزی های امروز به گونه ای هستند که ارتباط های شما را توسعه می دهند و در مسیری قرار می گیرید که می توانید دوستان بیشتری برای خود بیابید. در طول چند هفته آینده به هیچ عنوان تنها نخواهید بود. یا دایم با دوستان و همکاران خود در معاشرت هستید یا به صورت آنلاین با دوستان همکلام خواهید شد. با اخلاق خوب و انرژی خوبی که در طول امروز و هفته های آینده دارید می توانید در کارهای خود نیز پیشرفت چشمگیری داشته باشید. امروز عشقتان را با شریک عاطفی خود به اشتراک بگذارید. شما دوستان با صداقتی هستید و می توانید امروز را با هم به تفریحات بسیار شاد سپری کنید. از تلخی های رابطه گذشته خود رها شوید و یک زندگی جدید را آغاز کنید.

دی

امروز باید برای خود هدف تعیین کنید. همه ذهن و فکرتان امروز مشغول همین امر خواهد شد. با توسعه ارتباط های خود می توانید برای امروز تا چند هفته آینده خود برنامه های ارزشمندی تعیین کنید و در مسیر آنها گام بردارید. هرچه چشم انداز بلندتر داشته باشید، موفقیت و پیشرفت بیشتری را به سوی خود جذب خواهید کرد. امروز می توانید با عشقتان برنامه ریزی کنید و لحظه های خوبی را در کنار هم رقم بزنید. حتی می توانید برای شادی طرف مقابلتان برای او کادو بخرید و در یک رستوران خوب او را سوپرایز کنید.

بهمن

امروز می توانید همچون یک عقاب تیزپرواز در آسمان اهداف خود حرکت کنید. شرکت در جمع های دوستانه یا اجتماعات کاری این فرصت را به شما می دهد تا با انسان های جدید و ارزشمندی آشنا شوید. ایده ها و دیدگاه های آنها در تعیین هدف شما تاثیر بسیاری دارد. هیجان و انرژی خوبی که دارید موجب می شود از همه رویدادها لذت ببرید و ساعات خوشی را تجربه کنید. این مساله در رابطه عاطفی شما نیز ادامه دارد. با هم برنامه ریزی کنید و بیرون بروید. حتی در مسایل کاری خود می توانید از مشورت های او کمک بگیرید.
 
اسفند

پول، دوستان و ارتباطات مسایلی هستند که امروز حجم زیادی از ذهن شما را به خود مشغول می کنند. برای توسعه ارتباط های خود باید انرژی زیاد و حوصله داشته باشید. این توان را دارید از امروز تا چند هفته آینده روزهای پر انرژی و خوبی در پیش داشته باشید و دایم اطرافتان پر باشد از آدم های مختلف در هر دو حوزه کار و زندگی. برخی مسایل ماورایی هم برایتان جالب هستند و می توانید در مورد آنها با دوستان خود صحبت کنید و شاد باشید. امروز این فرصت را دارید تا با فرد جدیدی آشنا بشوید و در مورد احساسات خود با او حرف بزنید. اگر اکنون در رابطه دایمی هستید نیز احتمالا صحبت های عمیق تری با هم خواهید داشت و شاید در مورد نامزدی یا ازدواج با هم برنامه ریزی کنید.

بازدید از صفحه اول
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۷
انتشار یافته: ۲۳۲
نظر bahar
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۳
پاسخ
25
23
این چرت و پرتا چیه
پاسخ ها
نظر مهسادخمل آذر
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
با نیروی فکری خوبی که دارید می توانید برای آنها راهکار پیدا کنید
نظر مهسادخمل آذر
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
تصور اینکه کارهایتان را درست انجام نمی دهید، یک تصور غلط است. فقط گاهی موانعی در زندگی هستند که باید با صبوری آنها را پشت سر بگذارید.
نظر مهسادخمل آذر
| UNITED KINGDOM |
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۴
. متأسفانه دیگران به نیازهای شما توجه نمی کنند. بهتر است که برای محافظت از خودتان در مقابل حالات روحی دیگران، سپری روانی برای خودتان درست کنید
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
امروز باید تهاجمی کار کنید تا به آنجایی که می خواهید برسید. امروز کسی از شما نمی پرسد که نیازهای شما چیستند و چکار می کنید و چه احساسی دارید. اگر می خواهید کاری را انجام دهید باید خودتان آن را انجام دهید. اگر می خواهید نیازهایتان تأمین شود باید آنها را بیان کنید
نظر لیدا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۸
نا حالا هیچ کدوم از فالاتون برای من درست نبوده . اسفند.
نظر نگار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
پاسخ
3
19
چی بگم بخدا.....
پاسخ ها
نظر لیلا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۴
هیچی فقط بگو آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآه
نظر زهره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
پاسخ
7
20
من که چیزی دستگیرم نشد
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
پاسخ
20
19
زنده باد آبان و خرداد :-)
پاسخ ها
نظر افسانه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۵
زنده بادهرچی ابانیه
نظر ayda
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۷:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۰
به سلامتی همه آبانیا
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
پاسخ
19
34
خیلی چرته فالتون ااااه حالموبهم زدید!!!!
پاسخ ها
نظر زينب
| SINGAPORE |
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۳
سلام سارا جان شايد فالش رو دوست نداشتي چون باب ميلت نبوده كه اگر اينجور فكر كرده باشي ديگه اسمش فال نيست و اينكه خب در حقيقت بايد به فال اعتقاد داشته باشي
نظر بهار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
پاسخ
17
14
خوب بود
نظر سحر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
پاسخ
15
12
متوسط بود نه خوب نه بد
نظر فاطمه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
پاسخ
19
12
خوب بود ...من خودم واقعا به این جور فال ها اعتقاد دارم
نظر رها
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
پاسخ
18
16
از نظر من راسته دقیقا همون کارها تکرار میشه
نظر الناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
پاسخ
15
12
برای خرداد خوب بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
پاسخ
14
19
چرت بود
نظر مارس
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
AFGHANISTAN
|
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
پاسخ
10
12
دوستان سلام واقعأ كه راست گفته بود متولد ارديبهشت را .به هر صورت فالم خوب بود مرسيييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
نظر سحر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۵
پاسخ
11
34
همین امشب باهاش کات کردم بعدمیگه فرداجشن دونفره میگیرید..بادل جوونهابازی نکنید من الان داغونم ..
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۶
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
نظر مهدیه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۴
من هم همین طور
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۶
پاسخ
14
11
خوبه از این فال خوشم میاد هرچی گفت واسم پیش اومد مرسیییییی
پاسخ ها
نظر آتنا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
منم همین طور گلللللللللللممممممممممم!!!!!!!!!!!!
نظر azi
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۶
پاسخ
10
9
خوووووووووب بود ممنون.
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۶
پاسخ
8
6
سلام مریم جان! یه مریم جدید داریم؟قبلا فقط من بودم به نام مریم
نظر aab
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۶
پاسخ
12
6
هم اردیبهشت درست بودهم اسفند.مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
نظر یاسی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۷
پاسخ
10
10
خیلی عالی بود. اکثر وقتا درست درمیاد.ممنون
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۷
پاسخ
3
12
سلام دوستان عیدتون مبارک
نظر نازي
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۷
پاسخ
9
8
سلامممممممممممم عيدتون مباركككككككككك بوس بوس بوس بوس بوس دوستان
امروز فالم دقيقا همونه
نظر منیر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۷
پاسخ
9
6
واقعا همش راست بود ممنون من دوست دارم ادامه داشته باشه
نظر هانیه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۷
پاسخ
7
8
وییییییسیییییییییی مزخرفه
پاسخ ها
نظر راحله
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
عزیزم بیشتر فکر کن همیشه و همه چیرو به تمسخر نگیر عیدت مبارک بوس بوس بوس هانیه جان
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۷
پاسخ
6
7
اخه چرا همیشه فال مهر ماه زده حاله
پاسخ ها
نظر مهربان
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۲
اتفاقا .عالییییییییییییییییی بود امروز رو بخون.
نظر شهاب
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۷
پاسخ
4
10
من که چیزی نفهمیدم .قابل توجه دختر خانوما میدونین نظرهارو نگاه کنین بیشترین دختران
نظر پریسا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۷
پاسخ
5
8
به نظر من خیلی باحال نبود خوشم نیومد
نظر اریا عمران
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
پاسخ
3
5
واقعا درست بودها زنده باد دی
نظر ملاحت
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
پاسخ
2
6
واقعا درست بود.نمیدونم چرا ولی در مورد احوالات من که درسته....عید بندگی مبارک
نظر ایناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
پاسخ
2
5
فالم هیجور باحالم جور در نمیاد
نظر مارس
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
AFGHANISTAN
|
۰۷:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
پاسخ
2
5
واقعأ ، واقعأ كه درست بود نميدانم همهء اين ها را از كجا ميفهمين اما باور كنين كه فالم راست گفته بود بخدا برم بسيار عجيب است . بسيار زياد دوستا خوب. دوستا به هر صورت عيد سعيد فطر را به همهء شما مبارك ميگم دوستتان دارم @@@@@@@@@@@@@@@@@@
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
پاسخ
5
3
فقط آباااااان و خردااااااد :-)
پاسخ ها
نظر طناز
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
لایک فقط خرداد
نظر دیانا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
پاسخ
3
4
واسه ی من همیشه همیشه همیشه در مورد مساعل عاشقانه اش انجام شده همیشه و بقیه اش 99 درصد اوقات عاشقتم برترین ها واقعا برترینی
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
مساعل؟!
نظر محمد
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
پاسخ
3
7
سلام متولداذرم وامروزتاکنون باهمچی شخصی که شماگفتین اشنانشده ام
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
غیر ممکنه!
نظر نازي
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
عاقا منم اشنا نشدم پس كجاس اخه متولد آذرم
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
باور نکردنیه! مگه میشه!؟
نظر samn
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED KINGDOM
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
پاسخ
4
5
دورغ است فال همه چيز لووووووو
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
پاسخ
8
6
فالش همیشه برای همه و همه درست بوده و هست، هرکی میگه درست نیست الکی میگه
پاسخ ها
نظر بی نام
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
اونوقت شما از کجا میدونی واسه همه اونم همیشه درست بوده؟
نظر ایسان
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
باور نکردنیه! مگه میشه!؟
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۸
همیشه درست نیست.
نظر مبینا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
پاسخ
7
5
همیشه درست بوده الانم هست ممنونم ازتون
نظر هالان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
پاسخ
2
5
لطفا لطفا هیچوقت واسه ماه شهریور نگین که میتونه رابطه ی جدیدی باکسی برقرار کنه!به حرفاتون خیلی احترام میزارم ولی جدا با دیدن این نوشته ها خیلی اذیت میشیم.ممنون
نظر دلنیا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
پاسخ
6
2
چه فال باحالی بود مرسسسسسسسسسسسسی
نظر دلنیا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
پاسخ
2
8
هان پس کجاسسسسسسسسست این شریک عاطفی من که همیشه تو فالم هست و تو واقعیت نیسسسسس چرا من پیداش نمیکنم!!!!!!!خووووفال مهرماه الکی دل خوشکنکیه
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
واسه مرداد هم همینطور هست.........
نظر بی نام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
پاسخ
2
6
خیلی بی ربط بود ... اه اه اه
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
پاسخ
2
5
فال امروز آبان و خرداد درسته...بهتره یه کم از هم دور باشیم.... :-(
نظر شهرزاد
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
پاسخ
4
3
دوستان خواهشا دلتون رو با این مزخرف ها خوش نکنید من یه سال با اینها وقت خودمو تلف کردم اخرش هم هیچ چی نشد ولی فال اداموس چراواقعیت داره
پاسخ ها
نظر ناز
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۲
پس چرا دوباره اومدي اينجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همه ميدونن فال جنبه سرگرمي داره و چون قسمتي از اون موضوع با زندگي ما آدما صدق ميكنه خوشحال ميشيم.
نظر نازي
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
پاسخ
3
8
سلام ....
قبلاً فالاتون خيلي درست بود
پاسخ ها
نظر نازي
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۲
فالاتون قبلاًبيشتر به حقيقت نزديك بود ولي الان اينطور نيست .چرا؟
نظر دلنیا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
پاسخ
3
3
خوب بودمرسسسسسسسسسسی
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
پاسخ
3
4
بعضی اوقات واقعا راسته
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۲
پاسخ
2
5
خداکنه همین طورباشه اسفندیاش نبینم غم تودلتون....
نظر سعید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۲
پاسخ
1
5
سلام تمام چیزایی که گفته واسه اردیبهشت واسم صحت داره و منتظرم ولی اتفاق نمیوفته . شما دعا کنید درست شه
نظر مانا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۲
پاسخ
2
3
خیلی خوبه ممنون
نظر پریسا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۲
پاسخ
2
2
خوب بود
نظر سهیلا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۳
پاسخ
3
2
بانظر هالان موافقم شهریوری ها ادم های صادقی هستن و نمیتونن هر روز یه رتبطه جدیدی شروع کنن.ای فالم بدک نبود.........شهریور
نظر mahvash
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۳
پاسخ
2
6
ازنظرمن که فال فروردین ماه واقعی نیست هروقت می خوام باعشقم باشم میگه ازش جداشوتازشم توشهریورماه میگه باهاش حرف نزن عه حالم بهم خوردحداقل تلاشتونومیکنیدخویه چیزی بگین که واقعیت باشه په
نظر ماهی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۳
پاسخ
2
2
خیلی جالبه مو نمیزنه با واقعیت.اما اینکه میگید طرف هر روز فرصت آشنایی با یک نفرو داره اعصاب آدمو میریزه بهم.من دی ماهی ام و فال بهمن هم میخونم اما واقعا میگم دقیقا درسته.دوست دارم بدونم از کجا میگید یا حداقل بیشتر بگید...مرسی
نظر شهلا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۳
پاسخ
1
3
شايد خننده دار باشه اما هر چي برام ميگه اتفاق ميفته
نظر mahvash
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۳
پاسخ
0
9
هاااااااااااان کووووووووووعشقم هرروزتوفال متولدین فروردین ماه میگین امروزباعشقت حرف میزنی چه عشقی که من ازش بی خبرم
نظر ahmad
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
پاسخ
3
1
خوب بود
نظر مارس
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
AFGHANISTAN
|
۰۵:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
پاسخ
2
1
سلام دوستا فال امروز خوب بود اما معنى ندارد به نظر من دوستان خوبم همهء تان را دوست دارم @@@ مى دانى SMS خالى يعنى چى ......؟ يعنى به يادت هستم ولى حرف براى گفتن ندارم :؛:؛:؛:؛:؛ پس شما ها هم دوستا كسانى را كه دوست دارين هميشه برايشان SMS خالى بفرستين """"""""""""""""""""
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
پاسخ
2
0
منم مریم هستم...ی سوال؟چرا هرچه برا اسفندی نوشته میشه درست شبیه افکارم هستن.اما وقتی میگه میشن یا در حال انجام هست هیچ عکسول العملی نشون نمیده؟شاید این حرفا تسکین باشن...چ میدونم!!!!!
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
پاسخ
2
0
خوووووووووووووووووووووب
آباااااااااااااااان و خرداااااااااااااااااااااد
نظر sahariiiii
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
پاسخ
2
0
نخيرم پروان كجاش خوب بود آبان و خرداد منم خرداديم آبان هم ميخونم
نظر عاشق ومجنون
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
پاسخ
2
1
عالی بود تحت تاثیر قرار گلفتم
نظر دلنیا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
پاسخ
2
0
خخخخخخخخخخخ کجا شتابزده ام مردم بس که صبوری کردم
نظر راحله
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
پاسخ
2
1
علی بود عشقم
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
عشق کجا بود! همه اش فیلمه
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
پاسخ
0
5
سلام دوستان منم فروردین هستم در مورد مسائل عاشقانش حقیقت نداره آخه چرااااا؟؟
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
پاسخ
6
0
بهترین ماههای سال عبارتند از :
آبان و خرداد :-)
پاسخ ها
نظر mahvash
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
بروبابافقط فروردین وشهریور
نظر شادی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
پاسخ
3
2
خیلی چچچچچچچچچچچچچرت بود
نظر زهرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
پاسخ
0
6
یکی داره این وسط حق فروردینیارومیخوره ازهمین جااعلام میکنم کوفتت بشه خیرندیده !!!
این شریک عاطفی ماروبیارازنزدیک ببینیمش
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
پاسخ
0
3
خدابخیر کنه اسفند
نظر mahvash
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
پاسخ
0
7
مریم جون راست میگیاهرروزتوفروردین میگه باعشقت حرف میزنی اماعشق نی بایدتورویاباشیم خخخخ
نظر سیما
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
پاسخ
3
1
عالی بود
نظر پسر متولد اذر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۴:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۶
پاسخ
0
3
نوج جالب نبود
نظر زهرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
AFGHANISTAN
|
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۶
پاسخ
1
1
خوب بود ولی خسته کن مثل همیشه چون بازم تکراری.!!!!!!
نظر vahid
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۶
پاسخ
1
0
بهمن همین بود که گفتی........
نظر محمدرضا اتدرابدهی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۶
پاسخ
3
2
فقط جماعت اسفندی سلامت
نظر منم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۷
پاسخ
0
1
من دی ماهی هستمو هر روز میخونمو درست برام همش تکرار میشه

مرسی
نظر نازي
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۷
پاسخ
1
1
آذر امروز درست بود
پاسخ ها
نظر سپیده
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
اگه کسی تو زندگیت باشه شاید درست باشه ولی من اعتقادی ندارم
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۷
پاسخ
0
3
من فروردینیم دوستم اردیبهشی فالتون در موردش درسته ولی کاش اونم میخوند متوجه اشتباهش میشد
نظر زهرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۷
پاسخ
0
3
میگم نکنه این شریک عاطفی اردیبهشتی ها تو افق محو شده
نظر حامد صابری
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۷
پاسخ
1
3
به نظر من فال ماه اسفندی ها هر روز بیشتر در مورد درست کردن کارهای اشتباه و نادرست روزمره را تاکید میکند و توجه کردن خیلی زیاد به دقت کردن در کارهایمان است و فرصت هارا غنیمت شمردن
نظر تینا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۷
پاسخ
2
0
خیلی دیگه دقیق
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
AFGHANISTAN
|
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۷
پاسخ
0
4
بی مزه ها چقدبه این چیزها اعتقاد دارین
پاسخ ها
نظر آیسان
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
خب نیا سایت زوری نیست کههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
پاسخ
6
0
آبان و خرداد
1000000000000000000000000 لایک
پاسخ ها
نظر mahvash
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
چندبارمیگی ابان وخردادخسته نمیشی
نظر پری
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
پاسخ
3
0
اسفند درست درست بود فداتون
نظر امیر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
پاسخ
2
0
خوب ن
نظر azi
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۹
پاسخ
1
7
یک روز عالی وشاد در انتظار شماست!!برو بابا کدوم روز شاد و عالی؟؟؟؟؟؟عشقم گذاشت رفت دلم خونه.دارم داغون میشم
پاسخ ها
نظر mahvash
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
به این فال اعتقادنداشته باش همش چرته هربارکه خوندمش گفت امروزروزخوبی است شادابید.همش دروغ من هرروزباعشقم دعوامیکنم هرروزقلبم تیک تیکه میشه
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۹
پاسخ
0
3
اسفند بد بود هر چی نوشته پیش نیومد
نظر بی نام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۹
پاسخ
2
2
جدیدا خیلی فال ها کشک شده ...
پاسخ ها
نظر مریم.....
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
مثل عشق که کشک و دوغه
نظر بی نام
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۱
آره واقعا ... عشق فقط تو قصه هاست ، ما بیشتر به حضور هم عادت می کنیم تا اینکه عاشق هم بشیم. و چون فرقش رو نمی دونیم اسمش رو می ذاریم عشق ...
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۸
بی نام جان دوباره شروع نکن لطفاااااا
نظر رها
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
پاسخ
2
4
چرته همش
نظر فرزانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
پاسخ
3
0
خوب بود ممنون زنده باد دی ماهیا
نظر مونا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
پاسخ
3
0
خیلی وقت بودنیومده بودم نظراتتونوبخونم وااااای چقدشلوغه :)
نظر مونا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
پاسخ
3
0
خیلی وقت بودنیومده بودم نظراتتونوبخونم وااااای چقدشلوغه :)
نظر mahvash
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
پاسخ
0
7
اصن واقعیت نداره حالم بهم می خوره
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
پاسخ
2
2
عالی بوداسفند.مرسی
پاسخ ها
نظر آتنا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
سلام .آرزوی سلامتی برای تمام اسفندی ها رو دارم.منم با نظرت موافقم.منم اسفندی ام.هر چی نوشته بود اتفاق افتاد!!!!
نظر سمیرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
پاسخ
2
4
واقعامسخره بود من که چیزی دستگیرم نشد
نظر رزیتا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
پاسخ
4
0
درود دوستان...
من دی ماهی ام البته متولد دیماه اطرافم زیاده و اکثرا هم فالم درسته،جالبه که برای اونام همینطوره...
البته این انتظار زیادیه که توقع داشته باشیم زندگیمون دقیقا مطابق همون چیزایی باشه که در طالعمون نوشته،چون مسلما زندگی تمام دی ماهی ها نمیتونه یه شکل باشه....
طالع ما فقط به ما میگه که اگر امروز این کارو انجام بدیم برامون روز خوب یا بدیه و شانس ما در طول یه روز واسه پیشبرد کارامون تا چه حده،البته اینکه بعضی از دوستان شاکی هستن که فالشون اصلا بهشون نمیخوره ممکنه تولد واقعیشون اونی که تو شناسنامه شون ثبت شده نباشه،این نظر بنده است ضمن اینکه به نظر تمام دوستان گرامی احترام میذارم،،،،،
شبتون پر ستاره
نظر Tina
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۱
پاسخ
1
3
امروز حالمو گرفت یه ضدحالی خوردممممم
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۱
پاسخ
4
1
خوووووووووووووووب بود مرسی
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۱
پاسخ
4
2
عشق یعنی یه آبانی و یه خردادی با تموم تفاوت سلیقه هاشون بتونن باهم و کنار هم خوشبخت باشن :-)
نظر الکسا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۱
پاسخ
3
2
مسخرست هااااااااااااااااااااااااخخخخ
نظر بی نام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
پاسخ
0
4
این فال بود یا توصیه های ایمنی؟ ....
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
پاسخ
2
1
خوب بود ولی جوری حرف نزنید که آدم تو دوراهی بمونه
نظر الهه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
پاسخ
1
5
کم کم دارم احساس میکنم همش تکراریه
نظر mahvash
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
پاسخ
2
5
ازنظرمن که این فال باواقعیت مونمیزنه اگه بهش اعتقادداشته باشین یاچیزایروکه میگه عملی کنیدانوقت می فهمیدکه واقعیت شماهاهمش درموردعشق حرف می زنیدخوکسی که عشق نداشته باشه پس بهتره که مسائل عاطفیونخونه ولی من خودم عشق دارم خیلیم برام واقعیه مرسی.
نظر مژگان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
پاسخ
1
1
ممنون خیلی با واقعیت همخوانی داشت
نظر سیاسوخته داداشی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
پاسخ
0
3
بعضی وقتا واقعا اتفاق میافته ولی تقریبا یه چیز کلیشه ایی و تکراریه معمولا مفهوم فال هرروز یکیه حتی فالای متولدین ماههای مختلف هم مفهومش یکیه فقط رنگ و لعای=بش عوض میکنن....
نظر nassim
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
پاسخ
2
2
فوق العاده بود
براي سه ماه ارديبهشت.آذر و خرداد رو كه خوندم عين واقعيت بود
اميدوارم روزهاي آينده هم همينطور با كيفيت باشه
نظر کتی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
پاسخ
0
2
دوست عزیزکه این فال هارو مینویسی الان1ساله که هرروز فالمو میخونم وتوش نوشته امروز با کسی آشنا میشی که مورد علاقه توست اما خبری از اون کس مورد علاقه نیست،آخه چرااااااا با احساسات جوون مردم بازی میکنی و امیدوارش میکنی
نظر نساز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
پاسخ
1
0
خوبه
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۳
پاسخ
4
0
فدای هرچی اسفندیه دوستون دارم
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۳
پاسخ
3
0
فالتون عین واقعیته ولی آدمو به شک میندازه راهنمایی نمیکنه فقط دچار تردید میکنه
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۳
پاسخ
2
2
خیلی خیلی خوف بود... مرسی مرسی :-)
نظر نیلوفر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۳
پاسخ
1
1
بدش نی...!
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۴
پاسخ
1
0
مرسی
نظر mahvash
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۴
پاسخ
0
6
چراهروزمیگی میتونم عشقموببینم چه عشقی باااااااااااوکه من ازش خبرندارم کو؟؟؟؟کجاااااااااااست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فقط یه نفرکه دوسش دارم اونم ابجی صدام مینه اصلا هم نمیبینمش بسه دیگه
نظر مایده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۴
پاسخ
2
2
خوببب نبود فال من
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
پاسخ
5
0
بابا ترکوندید دیگه مرسی مرسی اسفندیاش
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
پاسخ
4
6
خوووووووووووووب بود لااااااااااااااااایک به همه فروردینیا
پاسخ ها
نظر mahvash
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
خوش به حالت ابجی برای من که واقعیت نداری همش چرته
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
پاسخ
2
1
عالی بووووووووووووووووود
نظر هانی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
پاسخ
4
1
سلام.فالتون خیل خوبه من که راضی ام.مرسی
نظر نگار
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
پاسخ
5
0
اولش یه کم بدک بودامااخرش خوب بود
نظر amir
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
پاسخ
5
4
خیلییییییییی مخرفه
پاسخ ها
نظر بی نام
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
خیلییییییییییییییییییی موافقم
نظر عاطی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
پاسخ
3
2
ب نظر من که خیلی عالییه..........مرسی
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۶
پاسخ
2
4
یه فروردینی میتونه روز بد تبدیل به یه روز عالی کنه. زنده باد فروردینیا
پاسخ ها
نظر mahvash
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۶
لااااااااااااااااااااااااایک فروردین
نظر نسترن
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۶
پاسخ
2
0
پس امروز اسفند این جوری
نظر مریم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۶
پاسخ
1
1
بد نبود
نظر الهام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۶
پاسخ
2
1
خووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووب نبود
نظر Parmis
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۶
پاسخ
2
2
دستت در نكنه بابت Daily Omen
راستش رو بخواي من هر روز مي يام و فالم رو مي بينم!!!!و همين طور بهش اعتقاد دارم!!
نظر حسن
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۷
پاسخ
2
1
بدنبود
نظر افسانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۷
پاسخ
0
5
به هر حال باید به فال به عنوان یه سرگرمی نگاه کرد اما جذب نیروهای مثبت و گوش کردن به نصیحت های کوچک و مفید مطرح شده برای هر روز کار بیهوره ای نیست!!!
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۷
پاسخ
2
0
مرسی مرسی
خوف بود
نظر الناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۷
پاسخ
4
3
زنده باد خردادی ها
پاسخ ها
نظر مینا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۸
واقعا خردادی ها همیشه عالین و عزیز.لایک به همشون*
نظر paniz
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۸
ای ول خردادایاااااا فالم اکثرا راست و خوبههه
مرسسییییی
نظر من
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۰
عاشق یه خردادی شدن واقعا سخته خییییییلی مردن لایک همشون رو****
نظر مريمي
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۷
پاسخ
3
3
مرداد درست بود زنده باد مردادي هاي عزيز
نظر ایمان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۷
پاسخ
2
1
عالی بود
نظر پروان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۷
پاسخ
3
1
زنده باد خرداد و آبان
نظر ضحی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۷
پاسخ
3
2
برای من هیچ وقت خوب در نمیاد چراااااااااااااااااااا ؟
نظر mahvash
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۷
پاسخ
3
4
امروزوراست میگیاحوصله عشقموندارم حالم ازش بهم می خوره ارزش نداره
نظر ساره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۸
پاسخ
1
7
امروز تا حدی درست بود روزهام خیلی بد میگذره دلخوشیمونم شد این فالا بیام ببینیم شاید حداقل توفال یه خبر خوش ببینیم انرژی بگیریم هیییییییییییی..........
نظر عاطفه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۸
پاسخ
5
1
به نظر من که فقط فالای شما درست درمیاد اکثرا.هرکسی هم بدش میاد نخونه خب الکی ژست میاید
نظر الناز بي
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۸
پاسخ
1
1
سلام چراهرروزواسه ارديبهشتيا خوب درميادهرروزعاشق ميشن بايكي اشناميشن چرامنه اباني تنهام چرامخاطب ارديبهشتيم برنميگرده پيشم
نظر نرگس
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۸
پاسخ
1
1
سلام..خیلی خوبه...به قول خودتون باید اعتقاد داشت منم اعتقاد دارم بیشتریا رو درس گفته...فروردین
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۹
پاسخ
1
0
سلام . اصلا برام واقعیت نداشت .
نظر مونا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۹
پاسخ
1
0
چه جالب من فکرم واقعامشغوله بین یه دوراهی خفن گیرکردم خودم موندنم چیکارکنم نمیتونم حتی مشورت کنم.
نظر نسیم
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۹
پاسخ
1
1
من اذر ماهی هستم? لطفا اون یک نفر را پیدا کنید
نظر بی نام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۹
پاسخ
2
1
قبلا خیلی بهتر بود جوری که هر روز مشتاق بودم فالمو بخونم اما الان مدتیه اصلا درست در نمیاد...
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۰
پاسخ
1
1
اسفندیای غیور دوستتون دارم
نظر mahvash
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۰
پاسخ
1
5
اخه چراتوفال بایدعشقشوببینم چراخودش بهم نمیگه
نظر ساحل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۰
پاسخ
1
0
با خوندنش یه کم سردرگم شدم :/
نظر مرضیه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۰
پاسخ
0
3
برای فروردین درست بود مرسی
نظر ghazal
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۰
پاسخ
0
1
خیلی مسخره بودهمش چرت بود
نظر بی نام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۱
پاسخ
1
1
لطفاً در مورد همه ماها یه چیز مشترک ننویسید
پاسخ ها
نظر mahvash
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۱
مثلامن فروردینم هرچی درموردش هست توشهریورم هست چون که بهم وابسته ایم
نظر بی نام
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۱
ببخشید چند تا بی نام داریم؟ این نظر آخریه من نبودما ...
نظر mahvash
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۱
پاسخ
0
4
چی میگی باااااااااااااااااااااوکدوم عشق حالم بهم می خوره ازهرچی عشقه
نظر زهرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۱
پاسخ
1
2
مثل همیشه عالی بود . مرسی
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۱
پاسخ
1
0
حالم بهم خورد .مسخرس
نظر ندا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۲
پاسخ
0
1
برا من همش چیزای خوب رو میگه اما رخ نمیده!!!
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۲
امروز برای من درست نبود
نظر mahvash
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۲
پاسخ
0
3
جی میشدیه بارم که شده غرورشوفدام کنه دنیاکه به اخرنمی رسه فالتونم واقعیت نداره هیچ کمکی نمیکنه
نظر اذر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۲
پاسخ
1
0
برای من درست نبود
نظر مهربان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۲
پاسخ
1
1
عالی بود. زنده باد مهری ها هورااااااااااااااااااااااا
نظر دلنیا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۲
پاسخ
0
3
این هم شد فال همش ضد حال بود
نظر دلنیا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۲
پاسخ
1
0
یه ذره هم مهر ماهی ها رو دریابید چرا فال ما همیشه چپرچلاق اخه.یه ذره امید توش نیس
نظر یاس
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۳
پاسخ
0
1
این روزا دیگه همش اشتباه میاید چه خبره مدیر سایت عوض شده؟!!!!!!!!!
واس من که شهریور هستم اصلا درست نیست.
نظر لیدا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۳
پاسخ
1
1
خیییییییییییلی مزخرفه
نظر دولت سرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۳
پاسخ
1
0
فال اسفند ماه هیچوقت درست نیست .
نظر بی نام
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۳
پاسخ
1
0
امروز خیلی خوب بود... هورررررررررررررررا
نظر mahvash
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۳
پاسخ
0
3
ازمن می خوای که بهش بگم دوسش دارم بروباباااااااااااااااااااااااااااااااهیچوقت غرورموواسه یه پسرزیرپام نمیزارم
پاسخ ها
نظر آهو
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۴
میشه غرورو زیر پا گذاشت ولی نه برا هر پسری.
نظر mahvash
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۴
عزیزم ارزششونداره اگرم ازعشقش بمیرم حتی صدتافالم بگن بهش نمیگم خودش بیادبهم بگه
نظر نازی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۵
افرین هیجوقت پیش پسرغرورتونشکن ارزششوندارن
نظر سوپرمن
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۳
پاسخ
1
1
من اصلآ به این مزخرفات اعتقادی ندارم فقط جنبه سرگرمی داره
نظر نيايش
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۴
پاسخ
1
0
ابان هميشه بد در مياد :-(
پاسخ ها
نظر محمد امین
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۴
نه بابا اینا همش خرافات
نظر الناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۴
پاسخ
0
0
زنده باد خردادی های گل
نظر نگین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۵
پاسخ
0
1
فالش خییییلی درسته واس منکه همیشه درست بوده انقدب این فال اعتقاد دارم ک هرروز فالمو میخونم بعد کارامو شروع میکنم.مرسی
نظر مونا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۵
پاسخ
1
2
اینا همشون فاله واقعیت که نیست نباید بزارین این فالا به زندگیتون صدمه بزنه اینا فقط برایه دلخوشیه پس لازم نیست هی بگین همش دروغه
نظر زهره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۵
پاسخ
0
3
برام دعا کنید.....زندگیم قفل شده ....تنهایی ...کاش فقط دردم همین بود.......................................خدایا کم اوردم .....
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۷
خدانکنه عزیزم!!!!!!!خودم واست دعا میکنم!
نظر mahvash
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۰
کی برای خودم دعامیکنه داغونم به خداااااااااااااااااااا ............اخه چرااااااااااااااااااااا تنهاشدم تواین دیارغربت
نظر amirhossein
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۵
پاسخ
1
2
چرت و پرت فقط همین
نظر محدثه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۵
پاسخ
0
2
اینا ههمش دروغه
نظر محدثه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۶
پاسخ
0
1
میخونم فالمو با موقعیت امروزم وفق داره ولی اتفاق نمیوفته اصن هیچکدومش ک همش دروغه ایا
نظر حسین نایبی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۶
پاسخ
0
0
زده باد هر چه متولدین بهمن ماه
نظر سپیده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۶
پاسخ
0
0
ممنون
نظر علیرضا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۷
پاسخ
2
1
بزنیدکف قشنگ رو به افتخار هرچی فروردینیه
هههههووووووووورررررررررررااااااااااا
پاسخ ها
نظر mahvash
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۸
لاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایک فروردین
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۷
پاسخ
1
0
من اباني هستم فالتون نسبت به من واقعيته
نظر طناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۸
پاسخ
0
2
خیلی چرت بود اصلا درست درنمیاد کو عشق پیداش کنید بفرستیدمنتظرم حتماااااااااااااااااااااااااااااااااااا
نظر ساحل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۸
پاسخ
1
1
عالى بود
نظر aram
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۹
پاسخ
1
2
لاییییککککک همه فروردینیای امیدوارو مستقل
پاسخ ها
نظر mahvash
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۰
فروردین وعشقه
نظر محدثه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۹
پاسخ
1
0
بیخیال فال مردادیا رو عشق است
نظر ارمبا مشایخی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۰
پاسخ
1
0
خیلی خوبه مرسی
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: