۲۰۹۱۵
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۷
۵۱۱۹۰۶۷۴ 
فال روزانه اختصاصی برترین ها
 
فـال روزانـه - Daily Omen

 

فال روزانه پنجشنبه 3 اسفند 1396

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که 3 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما در هر زمینه ای که بخواهید کاری انجام دهید موفق خواهید بود و می توانید سخت ترین شرایط و پیچیده ترین موقعیت ها را هم با مهارت تمام و در آرامش کامل مدیریت کنید. امسال شما قراردادهای زیادی را به امضا خواهید رساند و این حجم از فعالیت های تجاری منافع مالی بسیار زیادی را برای شما به ارمغان خوهد آورد. شاید برای اهداف تجاری به خارج از کشور سفر کنید، این سفر در پیشرفت حرفه ای شما نقش مؤثری خواهد داشت. اگر قصد سرمایه گذاری را دارید بهتر است در املا سرمایه گذاری کنید و به سراغ بازار سهام نروید. عملکرد فوق العاده ی شما در محل کارتان مورد تحسین و تأیید رئیستان قرار خواهد گرفت. مسئولیت هایتان به دنبال این تشویق و توجه افزایش خواهند یافت، اما با افزایش این مسئولیت ها درامدتان نیز بیشتر خواهد شد. امسال زندگی مشترک شما با مشکل خاصی مواجه نخواهد بود و درگیری های کوچکی که بین شما و عشقتان پیش می آیند نیز به راحتی و با صحبت کردن قابل حل خواهند بود. یک سفر دو نفره می تواند به محکم تر شدن روابط شما کمک قابل توجهی بکند. فروردین، تیر، مهر و دی مهم ترین ماه های سال خواهند بود.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز صبح همین که وارد محل کارتان می شوید دریایی از مسائل و مشکلات شما را به مبارزه می طلبند. این آن استقبالی نیست که انتظارش را داشته اید، اما این شرایط هم برای شما تازگی ندارد و چیزی نیست که نتوانید از پس آن بربیایید. خوشبختانه امروز هم از لحاظ روحی و هم جسمی آمادگی لازم برای رویارویی با این شرایط را دارید و خیلی زود اوضاع را تحت کنترل در خواهید آورد. در پایان روز هر چند خسته اما با رضایت خاطر و انرژی کافی محل کارتان را ترک خواهید کرد. فردا تعطیل است و لزومی ندارد که شب زود بخوابید، پس یک برنامه ی اساسی برای تفریح و خوش گذرانی با دوستانتان در نظر بگیرید و به خودتان برای موفقیتی که داشته اید جایزه بدهید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز برای شما ترکیبی فوق العاده از آرامش، هماهنگی و احساسات خواهد بود، پس از این فرصت فوق العاده بیشترین بهره ی ممکن را ببرید. اوضاع در محل کارتان کاملا خوب است و کارها دارند طبق انتظارتان پیش می روند و همه ی نشانه ها حاکی از آن هستند که می توانید کمی زودتر محل کارتان را ترک کرده و برای یک بعدازظهر عاشقانه همراه با شخصی که دوست دارید برنامه ریزی کنید. امشب هر کاری که از دستتان برمی آید برای جذب کردن این شخص بهخودتان انجام دهید، با یک میز شام رمانتیک با نور شمع، یک موسیقی ملایم، لباس های شیک و بوی خوب عطرتان احتمالا نتیجه ی مورد نظرتان را به دست خواهید آورد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

تلاش هایی که برای بهتر شدن ظاهر خانه ی خود انجام داده اید به نتیجه رسیده اند و منزلتان فوق العاده به نظر می رسد. هر کسی که وارد خانه تان می شود نیز همین نظر را دارد و سلیقه تان را تحسین می کند. امروز خودتان را برای ورود مهمان های ناخوانده ای که به قصد سر زدن به شما می آیند اما خودشان را برای شام هم دعوت می کنند آماده کنید. شما به طور ذاتی در پذیرایی از مهمان تخصصی فوق العاده دارید و هر کسی که به خانه تان بیاید از پذیرایی و رفتار شما لذت می برد، پس نباید مهمان هایتان را سرزنش کنید که دلشان می خواهد در خانه تان بمانند. خوشبختانه فردا روز تعطیل است و فرصت کافی برای استراحت و نظافت منزل را خواهید داشت.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید احساس می کنید از کارهای مهمی که برای امروزتان در نظر داشته اید عقب مانده اید و ناگهان دچار نگرانی و استرس می شوید. خونسردی خودتان را حفظ کنید، هر چقدر که دلتان بخواهد برای انجام این کارها وقت دارید و هنوز ابتدای روز است. این نگرانی تنها باعث کاهش سرعت پیشرفت شما خواهد شد. محله ی که در آن زندگی می کنید رو به تغییر است و این تغییرات در جهت مثبت هستند. همسایه های جدیدی دارند به این محل نقل مکان می کنند که شما روابط بسیار خوبی با آنها برقرار خواهید کرد. همچنین مغازه های جدیدی که دارند باز می شوند با نیازهای شما کاملا همخوانی دارند و این برای شما بسیار خوشایند خواهد بود.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

ثروت و درآمد بیشتر خیلی زود به سراغ شما خواهد آمد، مخصوصا حالا که یاد گرفته اید منابع مالی خود را مدیریت کرده و از آنها به درستی استفاده کنید. خیلی زودتر از انچه فکرش را بکنید مبلغ قابل توجهی به دستتان خواهد رسید، البته این پول از عالم غیب به دستتان نخواهد رسید و برای آن زحمت بسیار کشیده و مدتی طولانی انتظار کشیده اید. از توانایی های خود استفاده کرده و این پول را به درستی و از روی آگاهی سرمایه گذاری کنید. منافعی که با این کار در دراز مدت به دست خواهید آورد برای شما کاملا رضایت بخش خواهد بود. امروز کارهای خانه را به دیگران واگذار کرده و به خودتان کمی استراحت بدهید!

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

شخصی که برای شما خیلی عزیز است و دوستش دارید در شرایط فعلی خود و در رویارویی با مشکلی که برایش پیش آمده است به جای سخنرانی و نصیحت های شما به حمایتتان نیاز دارد. به او نشان دهید که آماده اید در صورت نیاز در کنارش باشید و هر کاری که از دستتان برمی آید را برایش انجام دهید، اما مواظب باشید با محبت بیش از اندازه هم او را خفه نکنید! اگر دیدید می خواهد تنها باشد او را به حال خودش بگذارید، به وقتش خودش به سراغتان خواهد آمد. امروز سعی کنید به نیازهای بدن خودتان توجه بیشتری نشان دهید، اگر نیاز به استراحت دارید به خودتان فشار بیش از اندازه وارد نکنید و در خانه بمانید و استراحت کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز ممکن است آخرین فرصت برای تحویل پروؤه ای که برای مدتی طولانی درگیر آن بوده اید باشد و یا حداقل مجبور باشید بخشی از آن را تکمیل کنید. شاید اسم شما روی این پروژه نباشد و زحماتتان آنطور که باید و شاید مورد قدردانی قرار نگیرند، اما همین که نقشی مهم و تعیین کننده در انجام این کار داشته اید برای شما کافیست و باعث می شود احساس رضایت کنید. امروز کارهای زیادی برای انجام دادن خواهید داشت، خیلی بیشتر از آنچه فکرش را بکنید، پس صبحانه و ناهارتان را به موقع و به بهترین نحو ممکن بخورید و از هر فرصتی که دست می دهد برای استراحت کردن و تجدید قوا استفاده کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

قراری که برای امروز داشته اید و خیلی هم برایتان مهم بوده و امیدوار بوده اید که حسابی به شما خوش بگذرد، ممکن است به دلیل بروز شرایطی که کنترل آنها کاملا از دست شما خارج است کنسل شود. به جای این که زانوی غم بغل بگیرید هر چه سریعتر به فکر این باشید که چطور شما و دوستانتان می توانید برنامه ای متفاوت و در عین حال مفرح برای خود در نظر بگیرید. شاید بتوانید برای تماشای یک فیلم بسیار ترسناک دور هم جمع شوید و یا بالاخره برای یک بار هم که شده غذاهای فرهنگی که برایتان کاملا ناشناس است را در یک رستوران متفاوت امتحان کنید. به سادگی تسلیم شرایط ایجاد شده نشوید و از آن برای خودتان موقعیت ایجاد کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

بی هیچ شکی می توان گفت که شما طی چند هفته ی گذشته به سختی کار کرده اید. موعد تحویل یک پروزه و یا تکمیل یک کار مهم دارد فرا می رسد و شما این اواخر نتوانسته اید شب ها خواب راحتی داشته باشید و در خواب و بیداری به فکر انجام این کارهایتان بوده اید و ذهنتان به شدت درگیر بوده و فشار روانی زیادی را تحمل کرده اید. شاید مجبور باشید این آخر هفته تان را هم قربانی انجام این کار بکنید. درست است که این وضعیت برای شما بیش از حد خسته کننده شده است، اما آنچه در نهایت به دست خواهید آورد ارزش تمام این سختی هایی که تحمل کرده اید را خواهد داشت. البته به شما توصیه می کنیم حداقل چند ساعتی را برای خودتان و عزیزانتان کنار بگذارید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

شما امروز و یا امشب را برای دیدار با عشقتان کنار گذاشته اید و دارید خودتان را به بهترین شکل ممکن برای یک قرار بسیار رمانتیک آماده می کنید. خوشبختانه طرف مقابلتان نیز عاشقانه شما را دوست دارد، اما بد نیست با زدن بهترین عطرها و پوشیدن بهترین لباس هایتان او را هر چه بیشتر به خود جذب کنید. رابطه ی شما خوشبختانه دارد خیلی خوب پیش می رود و هر تلاشی که در جهت بهبود آن کنید به تضمین آینده ی خوب برای این رابطه کمک خواهد کرد. اگر کار مهمی دارید که باید انجام شود به نفعتان است که همین امروز آنرا انجام دهید، چون در غیر این صورت هرگز نخواهید توانست آن را به نحوی که انتظار داشته اید به انجام برسانید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز ممکن است فرصت های جالبی برای کسب درآمد بیشتر در اختیارتان قرار بگیرند که همین امروز و یا در آینده ی خیلی نزدیک به ثمر خواهند نشست. شاید وقت آن رسیده باشد که شغل جدیدی را برای خودتان انتخاب کنید، شغلی که زمینه ی کسب ثبات مالی بیشتر و پیشرفت سریعتر را برای شما فراهم کند. پس از گذشت یک سن خاص دیگر آدم حال و حوصله ی کار کردن در حرفه ای که آینده ی او را تضمین نمی کند ندارد، شما هم بهتر است از همین حالا که برای رشد مداوم آماده اید و انرژی کافی را در اختیار دارید برای آینده ی کاری خود برنامه ریزی دقیقی داشته باشید تا بتوانید زندگی رویاهایتان را برای خود بسیازید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز آنقدر کار برای انجام دادن دارید که نمی دانید باید از کجا شروع کنید و در ابتدای روز احساس بلاتکلیفی می کنید. تا نیمه های روز اوضاع به نظرتان آنقدر درهم و برهم شده است که دیگر تحمل ادامه ی روز را نخواهید داشت. چه اصراری دارید که به این شکل ادامه بدهید؟! هر گاه دیدید خسته شده اید کمی به خودتان استراحت بدهید. زمان استراحت ناهارتان را صرف هیچ کار دیگری، هر چقدر هم که مهم باشد نکنید و با خیال راحت غذایتان را خورده و استراحت کنید. نفس های عمیق کشیده و با این کار از میزان فشار و استرسی که احساس می کنید بکاهید. کارهای مربوط به خانه را برای فردا گذاشته و کارهای بیرون را امروز انجام دهید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen 
 
انتشار یافته: 156
در انتظار بررسی:9
Iran, Islamic Republic of
18:24 - 1396/08/20
بابا شما خیلی عالی هستین ماشاالله
Iran, Islamic Republic of
11:48 - 1396/08/21
سلام. ممنون از سایت خوبتون. واقعا عاااااااااالیه
ممنون میشم فال 11 شهریور 96 رو بزارید.
پاسخ ها
Iran, Islamic Republic of
14:30 - 1396/08/21
وای امروز کشته شدم...از بس رفتم توآشپزخانه اومدم اتاق...امروز ترشی انداختم وکلی کار...یدونه آش خوشمزه هم داشتم جاتون خالی....دیگه فکنم وقت خاب....=-O
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
خسته نباشی دوستم
Iran, Islamic Republic of
15:03 - 1396/08/30
❀ツ❀ب درک واصل شدن داعش مبارک
Iran, Islamic Republic of
10:07 - 1396/09/01
امروز عالیییی
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1396/09/01
مادر بزرگمو خدا بيامرزه ؛ واسه خودش يه ضرب المثلِ دمه دستي داشت كه اين روزا خيلي خوب ميفهممش.
هميشه وقتايي كه كارا رو هم تلنبار ميشد و آدم نميدونست از كجا شروع كنه ميگفت: ننه نترس، چشم ميترسه، دست پيش ميره!راس ميگفت...
چشم ميترسه ، دست پيش ميره...چشم ميترسه، دل پيش ميره...أوايل پاييز بود چهرازي گوش ميكردم؛ ميگفت مهرررر، آبان، واي از آذر، چجوري بگذرونيم امسالو؟
الان آذره... اون روز چشمم ترسيد گفتم آره واقعا چجوري بگذرونيم امسالو؟اما گذشت... خيلي هم زود گذشت و چون ميگذرد غمي نيست
Iran, Islamic Republic of
06:06 - 1396/09/02
اگر برای ابد
هوای دیدن تو
نیفتد از سر من چه کنم‌.....
Iran, Islamic Republic of
02:51 - 1396/09/04
لطفا فال تولد 3 اذر زحمت میکشید
پاسخ ها
Iran, Islamic Republic of
08:45 - 1396/09/05
میشه لطفا فال چهارم اذر ماهم بزارید، 96/9/4
تولدم بوده یادم رفته ببینم :(
پاسخ ها
Afghanistan
11:44 - 1396/09/05
روز جمعه تولدم بود ویک دوست بسیار عزیزم مرا موتجب ساخت بسار خوش کذشت برم
Iran, Islamic Republic of
06:26 - 1396/09/06
تولدتون مبارک صنم جان تبریک میگیم
Iran, Islamic Republic of
15:21 - 1396/09/06
خداروشکر از دیشب اتفاقای خوب داره میفته براخانوادمون...انشالا براهمه باشه...انشالا همه ب ارزوی قلبیشون برسن
Iran, Islamic Republic of
09:52 - 1396/09/07
با سلام و خسته نباشید
فال 6 آذر ماه رو نتونستم ببینم لطفا لینکشو بذارید.
با سپاس
پاسخ ها
Iran, Islamic Republic of
14:30 - 1396/09/07
‏غیر از "جدیدالورود"، یه نوع دیگه دانشجو هم داریم که هرگز فارغ التحصیل نمیشن

به اونا میگن "بعید الخروج
Iran, Islamic Republic of
18:46 - 1396/09/07
با عرض سلام خدمت تمامی عوامل بزرگوار و زحمت کش بهترینها .موفق باشید یاحق.
Iran, Islamic Republic of
08:59 - 1396/09/08
سلام.وای خ راست درمیاد هر دفعه برا من.ممنون از زحماتتون برای این بخش
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1396/09/09
درود فال تولد ۱۳ مهر لطف میکنید بزاید ممنون میشم
پاسخ ها
Iran, Islamic Republic of
21:55 - 1396/09/10
خييييييييلييي خوب بود، واقعا مال خردادش كه درست بود كلي حال كردم ، دمت گرم
Iran, Islamic Republic of
07:47 - 1396/09/11
سلام روز بخیر امکانش هشت فال روز 5 آدر هم بگذارید با تشکر
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1396/09/11
من متولد اذر و خوشانسترینم
Iran, Islamic Republic of
01:33 - 1396/09/12
امکانش هست لینک فال ۲۸شهریور رو بدید
پاسخ ها
Iran, Islamic Republic of
05:50 - 1396/09/12
بسم الله توکلت الله
Iran, Islamic Republic of
18:39 - 1396/09/12
لطفاً فال 11 آذر رابرام بفرستید باتشکر
پاسخ ها
Iran, Islamic Republic of
19:30 - 1396/09/12
گاهی آدم دلش فقط یک دوستت دارم می‌خواهد، که نمیرد!

Iran, Islamic Republic of
06:09 - 1396/09/14
سلام
وقتتون بخیر
اولین باره اومدم سایتتون و دیدم که واسه کسی که تولدشه متن خاصی گذاشته میشهD:
دیدم کسی بخواد لینک فال روز تولدش رو براش میذارید
میشه لطف کنید مال ۸مهر۱۳۹۶روهم بگید؟
پیشاپیش ممنون:)
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1396/09/15
لطفا لینک متولدین 16 مهر را بگذارید
Iran, Islamic Republic of
18:29 - 1396/09/17
بهمن ماهش مثل همیشه دقیق و بی نقص،واسه منو همیشه عین چیزایی کع برام میگذره اون روز میگه
Iran, Islamic Republic of
10:26 - 1396/09/18
میشه بی زحمت برای روزهای 16 و 17 آذرم بزارید
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1396/09/20
کاش آذر
این دختر ته تغاری پاییز
گام هایش را کمی آهسته تر بردارد این روزها...
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1396/09/20
میشه لطف کنین فال 6 اذر لینکش رو برام بفرستید؟ممنون.
پاسخ ها
مدیر پایگاه
با سلام
فال روز ششم آذر 96 به پیوست خدمتتان ارسال می شود:

Iran, Islamic Republic of
13:02 - 1396/09/22
رابطه هایی که برای رفع تنهایی و به نام عشق پایه گذاری میشوند نهایتا به تنهایی بزرگ تری ختم خواهند شد با آسیب های روانی بیشتر و زخم های عمیق تر.چه بسا وابستگی هایی هم به بار می آورند که به اشتباه گاه دلبستگی نامیده میشوند.اینکه آدمیزاد برای فراموشی رابطه ای به شخص دیگری پناه میبرد و بدنبالش این چرخه دایره وار تکرار میشود فرصتی برای تجربه ی عشقی واقعی باقی نمیگذارد جز اندوه و ناامیدی.دردناک است که آدمی با اختیار خودش ته مانده ای از بدبینی و خشم را در تکه ای از وجودش جای میدهد و مدام به عشقی نافرجام فکر میکند و شکست میخورد.باید بپذیریم عشق اغلب بی موقع بسراغ آدم می آید در بی خبری بی آنکه به انتظارش نشسته باشیم.بخصوص آن زمان که یاد گرفته ایم چگونه از تنهایی هایمان لذت ببریم.پاییز را با عشقی وصف ناپذیر به تماشای جفت های عاشق بنشینیم و زمستانی را با یک فنجان کوچک در دست،گرم نگه داشته باشیم.

#حاتمه_ابراهیم_زاده
Iran, Islamic Republic of
11:12 - 1396/09/23
لایک ب سایت شما...
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1396/09/24
لطف کنید فال تولد 1/1/1364بزنیدامروز هم جمعه هست تاریخ 24/9/1396

الان
Iran, Islamic Republic of
13:48 - 1396/09/25
من نمیتونم خودت بیا بگو ممد....
Iran, Islamic Republic of
00:02 - 1396/09/26
لطفا لینک فال روزانه ۱۱ آذر ۹۶ رو برام ارسال کنید .
پاسخ ها
Iran, Islamic Republic of
22:30 - 1396/09/29
سلام...لطفا فال23اسفند رو برام ارسال کنید...ممنون
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1396/09/30
به يلدا دل خوش كرده‌ام
شايد در اين
دقايقِ اضافه‌ي پاييز
فرصتِ بيشتري
برايِ بازگشتنت باشد!

#ساناز_یوسفی
Iran, Islamic Republic of
01:37 - 1396/10/04
سلام ممنونم از برنامتون
ميشه لطف كنيد فأل شنبه ٣دي بزاريد
مچكرم
Iran, Islamic Republic of
23:54 - 1396/10/04
لطفا فال 2 آذر بزارید . ممنون
پاسخ ها
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1396/10/05
وااقعاب این فال اعتقاددارین؟
Iran, Islamic Republic of
14:45 - 1396/10/06
بله ما اعتقاد داریم و تقریبا هروز سر میزنیم و فالمونو میخونیم...خیلی جالبه اتفاقایی ک درفال اومده میفته ....بعضی از اتفاقاتش هم روز قبل ویا روز بعد میفته... (:
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1396/10/06
من ک هروز میام میخونم چنتا دوست هم پیدا کردم...شمام بیا خیلی خوبه
Iran, Islamic Republic of
03:44 - 1396/10/07
میدونستین کلمه «لااله الا الله»جمله کاملیست که هنگام تلفظش لب تکون نمیخوره؟
وگفتن این ذکر باعث رفع تشنگی میشه؟


دانشمندان ثابت کرده اند که گفتن«لااله الا الله»بزاق دهان را به ترشح ماده ای وا می دارد که تشنگی را از بین می برد.

هیچ کار خدا بی حکمت نیست،حتی گفتن اذكارش

Iran, Islamic Republic of
19:26 - 1396/10/07
فال ۵ دی ماه رو میشه بذارید لطفا؟
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1396/10/08
برای 7 اسفند سال 1381 فال ندارین؟:(
Iran, Islamic Republic of
07:41 - 1396/10/12
خوشا پر کشیدن
خوشا رهایی
خوشا اگر نه رها زیستن مردن به رهایی

Iran, Islamic Republic of
23:40 - 1396/10/12
فرقی نمیکند دورو برت کسی باشه یا نه وقتی از درون تنهایی ولی این فال ها شده یه دلخوشی واسه ایندم واقعااااا راست میگن اگه میشه فال 21 فروردینو بزارید ممنون از لطفتون با تشکر دختر روز های سخت
Netherlands
09:35 - 1396/10/13
سلام. میشه فال اردیبهشت بگین
Germany
11:47 - 1396/10/15
شما چقد راس میگین
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1396/10/15
سلام وقتتون بخیر
متاسفانه نتونستم فال۱۳دی ۱۳۹۶رو ببینم
امکانش هست لطف کنید فال اونروز رو برام بفرستید
پاسخ ها
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1396/10/15
سلام میشه لطفا فال۱۳دی رو هم بذارید
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1396/10/15
سلام
میشه فال دوازده دی 96 رو لینکشو لطف کنید؟
پاسخ ها
Iran, Islamic Republic of
07:38 - 1396/10/16
سلام،لطفا بروز رسانی شود
Iran, Islamic Republic of
08:55 - 1396/10/16
لطفافال اول مهر رابرام بذارید.باتشکر
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1396/10/16
بر من همش دقیقه
Iran, Islamic Republic of
18:13 - 1396/10/16
ﺗﺨﺘﻪ ﭘﺎﮎ ﮐﻦ ﺭ ﺧﯿﺲ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯾﻢ ﻣﯽ ﮐﺸﯿﺪﯾﻢ ﺭﻭ ﺗﺨﺘﻪ ﻓﮏ ﻣﯿﮑﺮﺩﯾﻢ ﺧﯿﻠﯽ ﺗﻤﯿﺰ ﺷﺪه. ﺑﻌﺪ ﮐﻪ ﺧﺸﮏ ﻣﯿﺸﺪ ﻣﯽ ﺩﯾﺪﯾﻢ گند زدﯾﻢ ﺑﻪ ﺗﺨﺘﻪ؛
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1396/10/17
سلام میشه فال 30 تیر هم بزارید
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1396/10/18
عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
عاشقتونم فال خیلی اوکی بود مرسی بابت فال کسایی که امروز تولدشون هجدهم دی عالی بودددد
Iran, Islamic Republic of
18:52 - 1396/10/18
اِ وااااا...چ جالب...جمعتفریقای پایین نظرو برداشتین؟!!! عه چ خوبببب
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1396/10/18
این روزهایِ تلخِ تورم

به بازار که میروی،گرانترین اقلامْ لبخند است

که به هر بها ،نایاب است!
Iran, Islamic Republic of
21:30 - 1396/10/18
سلام میشه لطفا فال 15 دی رو بزارید؟
پاسخ ها
Iran, Islamic Republic of
00:26 - 1396/10/19
سلام اگه میشه فال ۴مرداد روبزارین
پاسخ ها
United States
01:45 - 1396/10/19
لطف میکنید فال 18 آبان رو بزارید؟
پاسخ ها
United States
02:37 - 1396/10/19
لطفا بروز رسانی کنید
Iran, Islamic Republic of
03:08 - 1396/10/19
لطفا بروز رسانی شود
Iran, Islamic Republic of
07:07 - 1396/10/19
اے ملائڪ کھ بھ سنجیدڹ ما مشغولید بنویسید کھ اندوھِ بشر بسیار است!
Iran, Islamic Republic of
07:08 - 1396/10/19
"بسم الله الرحمن الرحیم"
United States
08:12 - 1396/10/19
شب هجران
چو شود صبح و
برآید خورشید
داستان غم دوشینه فراموش کنیم..
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1396/10/19
عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود.ممنون!!!
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1396/10/20
سلام.ممنون ازسايت خوبتون لطف ميكتيد فال 7دي ماه1396بزارين
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام و روزتون بخیر
فال روز 7 دی 96:
 
 
ممنون از همراهی شما
Germany
02:43 - 1396/10/21
فال من بيشتر اوقات هميني ميشه كه گفته ،من خيلي تنهام ،يه نفر بياد بشه بهترين دوست من ..
Iran, Islamic Republic of
07:33 - 1396/10/21
بهترین چیزی را که دوست دارید درباره شما بگویند، درباره مردم بگویید.
Netherlands
15:38 - 1396/10/22
چرت ک نیس هیچ ...خودشماهم چنروز دیگه گرفتارش میشی هروز صب میخونی
Iran, Islamic Republic of
07:15 - 1396/10/24
❤️امام على(ع):

❤️هرگاه به توخوبى شد،آن راياد آورى كن وهرگاه توخوبى كردى،
آن راازياد ببر
Iran, Islamic Republic of
08:04 - 1396/10/24
سلام.میشه فال 1مهر96 رو بذارید؟
Iran, Islamic Republic of
19:46 - 1396/10/24
ایرانم تسلیت :-(
Iran, Islamic Republic of
10:00 - 1396/10/25
سلام میشه فال 23 شهریور رو بذارید؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام و روزتون بخیر
 
فال رو ز23 شهریور 96:
 
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1396/10/25
سلام میشه فال 1 مهر 96 رو بذارید؟
Iran, Islamic Republic of
09:13 - 1396/10/27
سلام میشه فال 8 دی ماه رو بذارید ؟
پاسخ ها
Iran, Islamic Republic of
05:09 - 1396/10/28
ببخشید میشه فال 26/7/1380 را بزارید
Iran, Islamic Republic of
17:05 - 1396/10/28
.
وقت دعا رسید ، دعایی که از مجیب
بر اوج لامکان به سمعنا شود مُجاب...
Iran, Islamic Republic of
01:26 - 1396/10/29
سلام اگ میشه فال ۲۰بهمن رو بذارید
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1396/10/29
سلام!خیلی عالیه!دمتون گرم
Iran, Islamic Republic of
10:05 - 1396/10/29
تا خاطر تو ذهن مرا ناز کند
روح از بدنم سمت تو پرواز کند
این شعر مرا هم تو بخوان "صبح بخیر"
تا صبح تو را شعر من آغاز کند...
United Arab Emirates
15:18 - 1396/10/29
بسه دروغ
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1396/10/29
خیلیم درسته ...ناراحتا نخونن
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1396/10/29
سلام ببخشید میشه فال ۵آبان ۹۶رو بزارید ممنون:-)
Iran, Islamic Republic of
07:59 - 1396/10/30
اللــهـــــــــــــــــــــــــــم ؏ـــــــــــــــــــــــــجل لولیـــــــــــــــــــــڪ الــــــفــــــــــــــــــــــــرج
Iran, Islamic Republic of
10:50 - 1396/11/01
سلام میشه فال روز جمعه 29 دی را واسم بفرستید
Iran, Islamic Republic of
00:20 - 1396/11/02
نمیدونم چجوری اینقدر دقیق در میاد ولی دمش گرم
Iran, Islamic Republic of
02:30 - 1396/11/02
آقا امروز ۲ بهمنه. فال ۲ دی رو نوشتین چرا
پاسخ ها
مدیر پایگاه با سلام و روز بخیر خدمت شما، اصلاح شد
Iran, Islamic Republic of
08:02 - 1396/11/02
خبرگزاری ایسنا: در شامگاه 11 بهمن‌، ماه در نزدیکترین فاصله خود به زمین می‌رسد و در کنار آن شاهد ماه‌گرفتگی هستیم.

مهندس مسعود عتیقی، مدیر انجمن نجوم آماتوری ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه شامگاه روز 11 بهمن ماه جاری در تقویم فعالیت‌های علمی کاربردی به عنوان یک روز خاص ثبت می‌شود، گفت: در این روز ماه کامل در شرایطی طلوع می‌کند که نه تنها به زمین نزدیک می‌شود و یک "ابر ماه" است، بلکه دومین ماه بدر در یک ماه میلادی است.

وی با بیان اینکه غربی‌ها از این ماه به عنوان "ماه آبی" (Blue Moon) میاد می‌کنند، اظهار کرد: این ماه کامل یک ماه خونین با وجود ماه گرفتگی کامل در شامگاه این روز خواهد بود.

عتیقی با اشاره به جزئیات این پدیده نجومی،‌توضیح داد: کره ماه در ساعت 12 و 28 دقیقه روز سه‌شنبه، 10 بهمن به کمترین فاصله خود با زمین می‌رسد و در فاصله 358 هزار و 994 کیلومتری زمین قرار خواهد داشت.

وی اضافه کرد: از آنجایی که در شامگاه 11 بهمن، ماه کامل در وضعیتی طلوع می‌کند که کمترین فاصله با زمین را از روز گذشته داشته است، در نتیجه با ابرماهی مواجه هستیم که این ابر ماه سومین و آخرین ابرماه سال 96 و دومین ابرماه سال 2018 است.

مدیر انجمن نجوم آماتوری ایران با بیان اینکه بومیان آمریکا در صورت وجود دو ماه کامل در یک ماه میلادی به دومین ماه بدر "ماه آبی" می‌گفتند، ادامه داد: با توجه به فازهای ماه و شرایط تقویم میلادی هر دو و هفت دهم سال یک بار ماه آبی می‌تواند تکرار شود و با توجه به اینکه در روزهای اول و سی‌ویکم ژانویه 2018 دو ماه کامل داشته و داریم، به ابرماه 11 بهمن ماه امسال "ابر ماه آبی" می‌گویند.

ماه‌گرفتگی در آسمان 11 بهمن

عتیقی اضافه کرد: نکته جالب دیگر ماه کامل در شامگاه روز چهارشنبه 11 بهمن ماه این است که بعد از 2 سال مردم ایران شاهد یک ماه گرفتگی کامل خواهند بود.

به گفته وی این گرفت، متعلق به ساروس (دوره) 124 و چهل و نهمین گرفت از 74 گرفت این دوره است.

این محقق حوزه نجومی با بیان این‌که ماه در گرفت کلی به مدت یک ساعت و 16 دقیقه در سایه زمین خواهد بود، یادآور شد: با توجه به اینکه خورشید منبع نوری پراکنده محسوب می‌شود، در پشت زمین دو مخروط وجود دارد که یکی مخروط نیمسایه و دیگری مخروط سایه است، ماه در داخل مخروط نیمسایه قرار می‌گیرد و ماه در زمان خسوف بناچار باید از میان این دو مخروط عبور کند.

وی در عین حال خاطر نشان کرد: از سوی دیگر شکست نور خورشید در جو زمین و قرار داشتن نور قرمز خورشید در مخروط سایه، عامل خواهد شد تا ماه در گرفت کامل به رنگ سرخ دیده شود، از این رو به آن "ماه خونین"(Blood Moon) گفته می‌شود.

3 پدیده نجومی در یک شب

عتیقی اضافه کرد: با توجه به این مطالب در شامگاه 11 بهمن 3 واقعه همزمان "ماه کامل آبی"، "ابر ماه" و "ماه گرفتگی" کلی را شاهد هستیم و تمام ساکنان زمین که در وضعیت شب قرار داشته باشند، این وقایع را  مشاهده خواهند کرد.

وی ادامه داد: غربی‌ها به رخداد چهارشنبه 11 بهمن با عبارتSuper Blue Moon Eclipse می‌گویند و بعد از گذشت 150 سال (یک و نیم قرن) این اولین "ماه آبی" است که برای برخی از ساکنان زمین در وضعیت گرفت قرار می‌گیرد. هرچند که در روز 9 دی سال جاری نیز ابرماهی با این شرایط در وضعیت خسوف قرار داشت، ولی برخی از ساکنان زمین از جمله ایران قادر به مشاهده آن واقعه نبودند که دلیل آن نیز زمان قرار گرفتن ماه در آسمان بوده است.

مدیر انجمن نجوم آماتوری ایران اضافه کرد: با توجه به اختلاف ساعت میان کشورهای مختلف جهان برخی از شهرها در روز اول فوریه برابر با 12 بهمن، ماه کامل را مشاهده می‌کنند، بنابراین این ماه کامل برای آن شرایط "ماه کامل آبی" محسوب نمی‌شود، مانند شهر ملبورن استرالیا.

به گفته وی، ابر ماه آبی که در شرایط ماه گرفتگی قرار دارد، برای ساکنان شرق آسیا و شرق استرالیا قابل مشاهده خواهد بود.

عتیقی اظهار کرد: در وضعیت ابر ماه، کره ماه حداکثر 14 درصد بزرگتر و 30 درصد درخشان‌تر از دیگر ماه‌های بدر خواهد بود. نکته جالب در سال 96 این بود که در 3 ماه متوالی آذر، دی و بهمن شاهد 3 ابرماه بوده و هستیم.
Iran, Islamic Republic of
08:36 - 1396/11/02
سلام دی گذشت وبهمن اومد ما هنوز تو فالای دی هستیم.
Iran, Islamic Republic of
01:37 - 1396/11/03
میشه لطفا فال دیروز ۲ بهمنو بفرستین؟
Iran, Islamic Republic of
02:10 - 1396/11/03
سلام وقت بخیر . فال روزانهٔ ۲ بهمن شهریور ماه رو میشه لطفا بزارید ؟
Iran, Islamic Republic of
07:44 - 1396/11/03
لطفا بروز رسانی شود
Iran, Islamic Republic of
07:58 - 1396/11/03
بسیار عالی من هرروز نگاه میکنم و برای دوستانم هم میفرستم فال مربوط به روز تولدشون رو
باتشکر
Iran, Islamic Republic of
09:30 - 1396/11/04
مثل هميشه بسيار عالي و دقيق
Iran, Islamic Republic of
00:29 - 1396/11/05
سلام لطفا فال روزهای قبلو بر ندارید اصلا جالب نیست این‌ کار
Iran, Islamic Republic of
01:50 - 1396/11/05
فال 22دی لطفا
Iran, Islamic Republic of
06:47 - 1396/11/05
یاخداچراهروقت میام نظرات همینه.لطفابروزرسانی بشه
Iran, Islamic Republic of
10:26 - 1396/11/06
سلام میشه لطفا فال 24 فروردین 96 برام بزارین
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1396/11/06
سلام میشه لطفا لینک فال روزانه ی ۲۷ تیر ۹۶ رو هم بگذارید ؟
ممنون
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1396/11/06
سلام میشه فال روزانه ۳۱ خرداد ۹۶ رو هم بذارید؟
مرسی
Iran, Islamic Republic of
21:26 - 1396/11/06
سلام . میشه فال روز 18 دی ماه 96 رو بزارید؟
Iran, Islamic Republic of
08:19 - 1396/11/07
فال 6 بهمن لطف میکنین میزارین سپاس
Iran, Islamic Republic of
14:03 - 1396/11/07
پنير مجانى فقط در تله موش پيدا ميشه...
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1396/11/08
فاطمیه نزدیک است...
Iran, Islamic Republic of
20:30 - 1396/11/08
رفتی و آسمان به حرف آمد
تو نبودی، چقدر برف آمد...
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1396/11/09
سلام میشه فال 20 فروردین و 10 مهر بزارین
Iran, Islamic Republic of
07:01 - 1396/11/10
و چ بی ذوق جهانی ک مرا با تو ندید.....✦❤✦ آقا نظرارو آپ کنید
Iran, Islamic Republic of
14:04 - 1396/11/10
من فال هارو به طور روزانه ميخونم، اما واقعاً تعابيرش با من سازگار نيست!
Iran, Islamic Republic of
07:06 - 1396/11/12
من فعلا ذهنم درگیر اولین چروک روی صورتم هست ن مساعل عاطفی
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1396/11/13
سلام میشه لطفا فال 8 بهمن رو بذارید؟ خیلی مهمه تولدم بود ولی فراموش کردم خیلی ناراحت بودم تو چند روز اخیر خودمم پیداش نکردم لطفا یا لینکشو بذارید یا راهنمایی کنید از کجا میتونم پیداش کنم ممنون
پاسخ ها
مدیر پایگاه با سلام‌و وقت بخیر. راهنمای یافتن فال های قبلی در انتهای مطلب به صورت عکس قرار داده شده است.
Iran, Islamic Republic of
03:00 - 1396/11/13
سلام
واقعاهمیشه فالاش به حقیقت میپونده..
خداقوت
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1396/11/13
میشه‌فال‌۱۳۸۳/۶/۲۷ روبزارید
Iran, Islamic Republic of
00:19 - 1396/11/14
امروز تولدمه :-) :-)
Iran, Islamic Republic of
10:49 - 1396/11/14
من بلدم آن قدر دیر بخوابم
که اندوهم را خواب کنم ؛

اما یکی به من بگوید:
کی بیدار شوم از خواب
که اندوه ؛
زودتر از من بیدار نشده باشد…


#حسن_آذری
Iran, Islamic Republic of
00:08 - 1396/11/15
واااای چه دقیقه برا من .واقعا عالی خسته نباشن همه
Iran, Islamic Republic of
10:23 - 1396/11/16
ببخشید میشه فال 14 بهمنو لینکشو بزارین؟مـــــــــــرررسی
Iran, Islamic Republic of
07:13 - 1396/11/17
فنجانت را بياور !
صبح بخيرهايم دم کرده اند ...
ميخواهم سرگل آن ها را برايت بريزم ،
نوش جان کنی :)

Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1396/11/17
مطالبتون عالیه
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1396/11/17
لطفا فالها رو قبل ۲۳ بدید که قبل خواب بخونیم.
ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
10:07 - 1396/11/18
با سلام . ممنون از سایت خوبتون . اگه لطف کنید لینک فال روز 17 بهمن رو معرفی کنید ممنون می شم.
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1396/11/22
خیای خیلی راسته فالاتون
Iran, Islamic Republic of
07:02 - 1396/11/23
خواب‌هايم
كم‌سو شده‌اند !!
كمتر
تو را مي‌بينند ..

#رضا_ناظمى
Iran, Islamic Republic of
08:40 - 1396/11/23
سلام. من تازه با سایتون آشنا شدم و از اون به بعد هر روز چند بار سر میزنم. تو قسمت فال دیدم واسه متولدین هر روز جدا فال میزارید. من متولد 4 ابانم. چجوری میتونم فال اون روز رو ببینم. ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1396/11/23
جون مادرتون قبل ۱۱ شب بذارید فال رو
Iran, Islamic Republic of
00:22 - 1396/11/24
مزخرفترین دورغ ترین فال همین فال مزخرف هرروزتونه که هیچ ربطی به حال و هوای ادم نداره خاک تو سرتون
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1396/11/24
یجور سرگرمی هست ومن از خوندنش لذت میبرم ولی وابسته نیستم وهروز نمیام ک بخونم...گاهی اوقات سر میزنم...موفق موید
Iran, Islamic Republic of
19:58 - 1396/11/24
سلام کی 24 بهمن به دنیا اومده؟
Iran, Islamic Republic of
08:06 - 1396/11/25
میشه لینک فال 4 ابان و 23 دی رو بزارید.
Iran, Islamic Republic of
22:10 - 1396/11/25
دلم نمی‌آید که شب را رها کنم
و همین طوری بخوابم
شب قشنگ است
یک ‌عمر ‌می‌خواهیم توی گور بخوابیم‌
وقتی هنوز زنده هستیم، حیفم می‌آید شب‌ها بخوابم
شب بایدبیدار ماند
گاهی به سلامتی ستاره‌ها شراب حافظ شیراز نویشد
سیگار کشید‌‌‌
حرف زد
گریه کرد
شب باید کتاب خواند
فیلم دید
#شب_باید_عاشق_شد

#فاضل_ترکمن
Iran, Islamic Republic of
20:43 - 1396/11/26
سلام . لطف میکنید فال روز 18 دی رو بزارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:03 - 1396/11/27
متاسفانه نمی توانستم فال 1 بهمن سال 1396
Iran, Islamic Republic of
12:07 - 1396/11/28
درسهای زندگی

هر کس به دیگران تهمت می زند، یک روز به شما هم تهمت می زند.
هر کس به دیگران دروغ می گوید، یک روز به شما هم دروغ می گوید.

هر کس راز دیگران را برای شما فاش می کند، یک روز راز شما را هم برای دیگران فاش می کند.
هر کس به دیگران مدام شک دارد، یک روز به شما هم شک پیدا می کند.

هر کس به دیگران فحاشی می کند، یک روز به شما هم فحاشی می کند.
هر کس دیگران را به خیانت متهم می کند، یک روز شما را هم به خیانت متهم می کند.

هر کس دیگران را ناپاک می داند، یک روز شما را ناپاک خواهد دانست.

این هر کس، هر کس که می خواهد باشد، پاره تن تان، استادتان، پدرتان، الگوی تان، فرزندتان ...هر کس..

اگر تردید دارید هنوز روزش نرسیده. می رسد.

حق با سعدی است :
هر که عیب دگران پیش تو آورد و شمرد
بی گمان عیب تو پیش دگران خواهد برد

احسان محمدی
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1396/11/29
گم کرده بودم آن خیابان را
پرواز روی بام تهران را
Iran, Islamic Republic of
00:19 - 1396/11/30
ممنون عالیه ولی رمزی میگید
United Arab Emirates
07:46 - 1396/11/30
سلام به همگی صبحتون پراز زیبای باشد وروز خوبی را داشته‌باشد
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1396/11/30
منم امروز تولدم بود . فالتون واقعا درست و عالی بود . ممنوت
Iran, Islamic Republic of
02:40 - 1396/12/01
میشه لطف کنید فال کلی کسایی که 30 بهمن تولدشان بوده و بدنیا اومدن و برام بزارید
ممنونم
Iran, Islamic Republic of
07:59 - 1396/12/01
اسفند . . .
ماهیِ قرمز کوچکی ست
که فکر می‌کند
تُنگ ،
دریاست . . .
| #کامران_رسول_زاده |
Iran, Islamic Republic of
08:15 - 1396/12/01
ممنون از سایت خوبتون ,میشه مال 30 بهمن و بزارین
Iran, Islamic Republic of
09:00 - 1396/12/03
با سلام میشه منبع این سیستم فال رو مشخص کنید و بر چه اساسی فال افراد را می گیره
نام:
ایمیل:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج