کد خبر: ۲۰۹۱۵
تاریخ انتشار:
۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۶
فال روزانه اختصاصی برترین ها
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 38881302
فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه سه شنبه 16 آذر 1395

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 16 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! از آنجا که موسیقی شما را خشنود می کند، بهتر است امسال تمرکز بیشتری را بر این هنر بگذارید. به عنوان مثال اگر نوازنده هستید، در گروه های ارکستر شرکت کنید یا حتی اگر دانشی در این زمینه ندارید اما علاقمند به موسیقی هستید، آموزش سازی را آغاز کنید. موسیقی می تواند تاثیر عمیقی روی ذهن تان بگذارد و شما را خلاق تر از قبل، چه در محیط فرهنگی و چه در محیط کاری، کند. به علاوه استرس را نیز از شما به دور خواهد کرد. پس در بالا بردن این توانایی خود درنگ نکنید. شاید در کارهایتان گره افتاده باشد اما موقتی است و در این سال بر تمام آنها غلبه خواهید کرد. ماه بهمن، از آن جنبه که با افراد بیشتری در ارتباط خواهید بود و دوستان صمیمی زیادی پیدا خواهید کرد، حتی اگر مجرد هستید یک شریک زندگی ایده آل، ماهی پر از شادی، موفقیت و اعتماد به نفس برایتان خواهد بود. در نهایت سال پر برکتی در پیش رو دارید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز روزی است که باید تا می توانید ارتباط تان را با اطرافیان تان گسترش دهید زیرا فرصت های تازه ای به رویتان گشوده خواهد شد. اگر سوالی دارید، بدون رودربایستی آنها را با دوستان تان مطرح کنید. آنها می توانند به راحتی مشکلات شما را حل کنند، به شرط آنکه شما بخواهید.  برای رابطه عاطفی، امروز روز مناسبی نیست اما ناامید نشوید و به تلاش تان ادامه دهید. خوش بینی حلال بسیاری از مشکلات است. به زودی بسته ای از راه دور به دست تان می رسد که بسیار خوشحال تان می کند، خودتان را برای یک سورپرایز آماده کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
 این روزها آنقدر درگیر زندگی خودتان شده اید که اطرافیان تان ر ا از یاد برده اید. بهتر است این تعادل را بار دیگر به زندگی تان راه دهید. اگر به احساسات دیگران اهمیت دهید، تغییرات بزرگی را در زندگی تان مشاهده خواهید کرد. سلامت فیزیکی تان نیز از جمله مواردی است که باید این روزها  آن را در اولویت قرار دهید. مصرف مواد غذایی سالم، نه تنها جسم بلکه ذهن شما را نیز برای پیشرفت آماده می کند. دوستی به زودی به ملاقات تان می آید.  سعی کنید به جای بحث های پیاپی با او مدارا کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز روز خوبی در زندگی شماست بنابراین سعی کنید که حواستان را به اطراف کاملا جلب کنید، به خصوص زمانی که در خیابان ها راه می روید. این که بدانید در اطراف تان چه می گذرد، نه تنها اطلاعات تان بیشتر می شود، بلکه تجربه هایی به دست خواهید آورد که در پیشرفت کاری تان موثر خواهد بود. در محیط های دوستانه سعی کنید در کلامی که بر زبان می آورید محتاط تر باشید. دوستی از شما رنجیده است در حالی که شما روحتان هم خبر ندارد. پس با احتیاط بیشتر، از سوتفاهم های بعدی جلوگیری کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز از آن روزهایی است که در اوج خود به سر می برید. هر چه با افراد بیشتری در ارتباط باشید، انرژی مثبت بیشتری را به خود جذب خواهید کرد. دیگران نیز از حضور شما لذت خواهند برد. تنها چیزی که باید مراقب باشید، تنبلی است. دلایل زیادی برای از خانه بیرون رفتن وجود دارد پس هیچ بهانه ای برای خانه نشینی نیاورید و دل به طبیعت بدهید.به بیان دیگر، انرژی مثبت خود  را با در خانه نشستن هدر ندهید. امروز  زمان خوبی برای تصمیم گیری های بزرگ است.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
 از بیان آنچه در ذهن تان می گذرد، نهراسید. توانایی هایی که شما را دارید را هیچکس دیگری ندارد پس خودتان را محدود نکنید. اگر منتظرید تا دیگران به سراغ تان بیایند و نظر شما را بپرسند که تا ابد باید منتظر باشید اما اگر خودتان پیش قدم شوید، خواهید دید که چه پیشرفت قابل ملاحظه ای در زندگی، به خصوص محیط کار، خواهید داشت. ارتباط با دیگران از اهمیت زیادی برخوردار است و امروز از آن روزهایی است که باید آن را در اولویت کارهایتان قرار دهید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen

مدت هاست که در جای خود ثابت قدم ایستاده اید و هیچ پیشرفتی نداشته اید اما امروز وقت آن است اولین قدم را بردارید. اگر چه از بیرون ریسک این کار زیاد است اما به محض شروع آن، شاهد موفقیت هایتان خواهید بود. شما تنها نیستید و اطرافیان تان به اندازه کافی از شما حمایت خواهند کرد. پس سعی نکنید کارها را به تنهایی انجام دهید، وقتی که آدمهای به این قدرتمندی در اطرافتان وجود دارند. اگر مجرد هستید، به فردی که به شما علاقه نشان داده است، توجه بیشتری کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
سعی کنید جنبه های مثبت آدمها را بیشتر ببینید. شما اخیرا نسبت به دیگران بدبین شده اید و این دید مانع از برقراری ارتباط شما با اطرافیان تان خواهد شد. تا شما همچین زاویه دیدی داشته باشید، دیگران هر کاری هم بکنند، نمی توانند شما را تغییر دهند. پس مسئولیت این کار را گردن دیگران نیاندازید.  برکارهایی که دوست دارید، تمرکز بیشتری داشته باشید زیرا پشتکار و علاقه در کنار هم، می توانند موفقیت های بزرگی را برای شما رقم بزنند.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
از یک طرف ماجراجویی در شما موج می زند و از طرف دیگر خیلی احساساتی هستید. با برقراری تعادل میان این دو خصوصیت، می توانید حصارهای اطراف تان را با احتیاط بردارید و دنیاهای جدیدی را کشف کنید. اگر سوالی در ذهن تان است، آن را از افراد با تجربه بپرسید. هیچ انسانی کامل نیست و هیچکس شما را به خاطر آنچه نمی دانید سرزنش نمی کند، حتی اگر مسائلی ساده باشند. این تنها راه پیشرفت، یادگیری و رشد ذهنی است. پس درنگ نکنید. به زودی در رابطه عاطفی تان تغییراتی رخ می دهد که بر روحیه شما نیز تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز بدون توجه به مکانی که در آن قدم می گذارید، بهترین لباس خود را به تن کنید. به عنوان مثال از این که در محیط کار پاشنه بلند بپوشید، نهراسید. آنچه امروز اهمیت دارد، تنها و تنها خود شمایید. پس از اتمام کارهایتان با دوستان تان به بیرون از خانه بروید و خستگی روزتان را به در کنید. نگرانی های زیادی دارید که باید همه را به کناری بگذارید و تنها روی نکات مثبت زندگی تمرکز کنید. لبخند آن چیزی است که دیگران را به سمت شما جلب خواهد کرد، پس آن را نیز از خودتان و دیگران دریغ نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

 امروز هر چه بیشتر با دیگران صلح کنید، بهتر خواهید توانست بر مشکلات تان غلبه کنید. درها به رویتان باز است و شما آزادید تا راه مورد علاقه تان را در پیش گیرید. به جای جنگیدن، با سیاست جلو روید، آنوقت خواهید دید که چه پیشرفتی در کارهایتان خواهید کرد. اخیرا منفی باف شده اید اما بهتر است که نیمه پر لیوان را ببینید. علاوه بر تلاش هایتان، شانس نیز با شماست و شما را تا رسیدن به هدف نهایی تان راهنمایی خواهد کرد. در این شرایط، شریک زندگی تان را که صبرها زیادی برای شما کرده است، فراموش نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

 اگر چه همه چیز برایتان فراهم است اما تلاش کنید که از آنها بهره بیشتری ببرید. زمان خوبی است تا به اطراف خود نظم و ترتیب دهید و جا را برای پیشرفت های جدید باز کنید. اگر چه تا به حال حساب و کتاب دقیقی داشتید اما امروز بدون توجه به آنها به بازار بروید و برای خود خرید کنید. هر چیزی که چشمتان را گرفت، درنگ نکنید و آن را به خودتان هدیه دهید. به زودی فردی سر راهتان قرار می گیرد واز شما تقاضایی دارد. بدون فکر به درخواست او پاسخ ندهید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
 امروز از آن روزهایی است که باید ماسکی که هر از گاهی به چشم می زنید را بردارید و کاملا خودتان باشید. دلیلی ندارد که برای هماهنگ بودن با شرایط اطراف تان شخصیت خود را عوض کنید. شما ذاتا فرد اجتماعی هستید پس از این که دیگران روی واقعی تان را ببینند، نهراسید. البته قبل از بیان ایده ای که در سر دارید به خوبی در مورد آن تحقیق کنید تا اطلاعاتی که می دهید کامل و دیگران بهانه ای برای انتقاد به شما نداشته باشند. اعتماد به نفس بالا کلید موفقیت شما در چنین روزی است.
انتشار یافته: 161
در انتظار بررسی:26
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1395/06/06
باور و امید به مطالب موجود در فالها
همانا امیدواری به سراب و تباهیست
پاسخ ها
ela
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۱
توام کشتی مارو هرروز باید این نظر تکراریتو بخونییییم بسه دیگه اه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۵
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ باحال بود
Iran, Islamic Republic of
00:05 - 1395/06/07
ممنون از سایتتون عالیه
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1395/06/07
اصن نمیشه رو فالاتون حساب کرد حداقل برامن ایجور بوده حالا بقیرو نمیدونم؛چیزی دستگیر ادم نمیشه....
پاسخ ها
maryam
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۲
اتفاقا این فال ها از جنبه سرگرمی که بگذریم بسیار واقعی برای بنده نمود میکنند چون اعتقاد دارم هر چیزی به اعتقاد ادم بسته است
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1395/06/07
کاش میشد زندگی را براین جملات قشنگ ساخت
کاش میشد به راحتی جملات این فال ها اندیشید
کاش خداوند این اختیار را به ما میداد
کاش میشد هرروز مانند این فال ها متولد شد
کاش میشد فقط در همین روز زندگی کرد
چون فال ها همه قشنگ قشنگ هستند حتی یه نکته ناخوشایند ندارند.
Iran, Islamic Republic of
15:43 - 1395/06/07
همش دروغه فقط یه سرگرمیه بهتره خودتون رو وابسته فال و خرافات نکنید.
Iran, Islamic Republic of
23:01 - 1395/06/07
کاش....خدانکنه که ما وابسته این چرت وپرتا شیم،بنظرم اگه ماها بیشتر به چیزای خوب فکر کنیم بیشتر بهمون انرژی میده تا این فالا...
Iran, Islamic Republic of
02:25 - 1395/06/08
چرا فال حافظ را در نسخه جدید حذفش کردین
پاسخ ها
مدیر پایگاه کاربر گرامی در نسخه جدید فال حافظ اضافه شده است. در صفحه اصلی سایت در سمت چپ صفحه بعد از اخبار ورزشی و در اپ برترین ها در اسلاید دوم قرار دارد.
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1395/06/08
فال روزانه برام خیلی جالبه.گاهی درست ازاب درمیاد.بهرحال ممنون
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1395/06/08
فاله دیگه واسه سرگرمی همین ممنون
Iran, Islamic Republic of
01:46 - 1395/06/09
ای بابا واسه سر گرمیه دوسه ساله وعده خبری خوش دراه است میده اما خبره همچنان در راه است...اماا خوبه واسه خنده
-
11:56 - 1395/06/09
بنظرم فال فقط واسه امید ب زندگیه


باور نتنین عاشقا
Iran, Islamic Republic of
15:10 - 1395/06/09
...خخخ؛کدوم شریک زندگی چه حرفه دلی‏!‏‏!‏‏!‏
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1395/06/10
چرا فال حافظ رو در آپدیت جدید حذف کردین ؟ لطفا بذاریدش بازم
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1395/06/10
ازآنجایی که معمولا انسانها راهنمایی در زندگیشان ندارند که به آنها تذکر دهد ونقش تذکر در تغییر روش وتغییر نگاه کلا موثر است فالها چنین نقشی را بصورت ناآگاهانه انجام می دهند ودرواقع فال(تذکر) هرکس با دیگری تفاوت دارد ونمی توان یک فال را برای متولدین یک ماه یا حتی یک روز درنظر گرفت وهر فردی باید درتنهایی خودش فال خودش را با استفاده از افراد مصلح ودلسوز بنویسد وبه آن عمل کند
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1395/06/10
برای من كه راست بود عالیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۳
چی ؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
02:49 - 1395/06/11
عااااالیه کاملا واقعیه
Iran, Islamic Republic of
02:51 - 1395/06/11
اونی که میگه دروغه مطمئن هستم هرشب اولین نفر خودش میره سراغ فال .این که میگه بستگی به خودت داره مثبت فکر کنی یا منفی
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1395/06/11
باسلام به همگی
امیدوارم روزهای خوب نصیب همه شماشودوازلطف بیکران خداوندعزوجل نهایت استفاده راببرید.
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1395/06/11
پرونده ی عشق قدیمی؟ من عاشق كسی شدم یا كسی عاشق من هركی هست زود اعتراف كنه
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1395/06/11
سلام این بخش عالیه
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1395/06/12
من 12سالم است و هنوز نه عشقی دارم نه کار
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۰
فعلا درس بخون خیلی زودبیایی این جا نیم وجبی
Iran, Islamic Republic of
16:41 - 1395/06/12
عالیه ممنون
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1395/06/13
این فالها امروز میگن ازدواج کن خوشبخت میشی فردا مینویسن ازدواج کردی بدبخت میشی اخرش باید کدوم انجام داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1395/06/13
همش الکیه،قبلا خیلی بهتر بود بابا
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1395/06/14
بیشتر اوقات درسته ولی هیچ پایه و اساسی نداره
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1395/06/16
یه چیزی مینویسید که به همه چی بخوره
Iran, Islamic Republic of
08:59 - 1395/06/17
بابا اینا همش الکیه !! حداقل یه چیز بنویسید که درست باشه !!! مثلا شما چیزی که می خواهد اتفاق بیافتددو سه روز بعد اتفاق می افتد.
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1395/06/17
من 11سالمه اونوقت چه جوری ازدواج کردم لطفا سن ما را هم در نظر بگیرید
پاسخ ها
یاسمن
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۷
اخه 11 ساله مگه فالم داره عزیزم
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
این فال ها برای بزرگسالان نوشته شده:D
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1395/06/17
ممنون از سایت عالیتون
Iran, Islamic Republic of
03:15 - 1395/06/18
چرا دیگه فال حافظ و قسمت مد رو ندارین؟ لطفا برش گردونین
پاسخ ها
مدیر پایگاه کاربر گرامی در نسخه جدید فال حافظ اضافه شده است. در صفحه اصلی سایت در سمت چپ صفحه بعد از اخبار ورزشی و در اپ برترین ها در اسلاید دوم قرار دارد.
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1395/06/19
من عاشق این مطلب ها هستم واقا هم راست
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1395/06/19
خرافات خرافات خرافات چند وقته میام سرک میکشم تو فالهاتون اصلا واقعیت نداره فال دیروز من به خدا هیچ ربطی نداشت از چند نفر دیگه متولدین ماه خودم و ماههای دیگه هم پرسجو کردم یکی که شوک زده به من نگاه کرده بود و گفت به جان عزیز ترین فردش هرچی تو فالش بود برعکس بود ترو خدا مردم رو دست نندازید مثلا واسه یکی گفته بودین امروز روز خوبی هست براتون طرف همون روز پدرش فوت کرده بود !!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
شما چرا انقد جدی میگیرید فال و این چیزارو،آدم خودش صاحب عقل وشعوره.فال فقط بحث سرگرمی هستش و اگه آدم خوش بینی باشید میتونید به عنوان انرژی مثبت از این فالا استفاده کنید.نه اینکه فکر کنید فال یعنی وحی منزل.
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1395/06/21
تموم فال ها واسه من برعکس درمیاد
Iran, Islamic Republic of
21:32 - 1395/06/21
مگه میشه فال واسه همه کسایی که با هم تو یه ماه به دنیا اومدن شبیه هم باشه
باید این طوری باشه ۴آبان یا۵آبان
ولی دوستان شما هم هی الکی الکی ایراد نگیرین.دقیقأ اونایی که میڱن فال چرته خیلی به فال وابسته اند.
ممنون
باتشڪر
ساقی
Iran, Islamic Republic of
00:27 - 1395/06/22
واقعاراسته برای من
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1395/06/25
خیلی خوب است
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1395/06/25
خیلی جالبه بعضی اوقات...ممنون از چرت و پرتتاتون
Iran, Islamic Republic of
01:51 - 1395/06/26
امیدوارم چیزی که تو فالم نوشته اتفاق بیفته...چون واقعا منتظرشم:)خرداد
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1395/06/26
من فال حافظ روبیشتردوست دارم
این فال رو قبول ندارم
Iran, Islamic Republic of
18:14 - 1395/06/26
عالیه ممنون از برنامه شما
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1395/06/27
ساییتتون عالیه و اینکه ما بخایم اونو باور کنیم یا نه بسته به عقاید خودمون داره
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1395/06/29
به نظر من هم این فال ها حقیقتی نداره و فقط برای سرگرمیه امه در کل ممنون
Iran, Islamic Republic of
03:53 - 1395/06/30
سلام رفتار غیر منتظرانه همچین کسی را نمیشناسم تازه باشه بیخیال چرا باید پرسید خودش خواست بحرفه..موفق باشید
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1395/06/30
عالللللللیییییببی
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1395/06/31
الکیه همش.فال به آدمایی که توی امروز گیرکردن فردارومیده.الکی مثلا که شاید امیدواربشن
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1395/06/31
یه سوال من نهم فروردینم یعنی بیستونه مارس بعدش فروردینو نوشتید اوریل ولی اسفندو نوشتید مارس الان من باید اسفندو بخونم یا فروردین؟؟؟!!!
Germany
16:22 - 1395/06/31
فالهاتون عجیب برای من درست درمیاد.
Iran, Islamic Republic of
02:48 - 1395/07/02
این قسمته فال خوبه سرگرمیه جالبیه من هر روز چک میکنم مرسی اه
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1395/07/02
حالا شما بگین خوب بود یا بد
هی نگین خرافاته
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1395/07/02
ممنون از سایتتون
Iran, Islamic Republic of
03:44 - 1395/07/03
عالیه.....مرسی
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1395/07/03
سلام به همه برو بچه های باحال
این فال ها نصفشان درسته نصفشان غلط
امروز برای من درسته
غر نزنید
نزنید
Iran, Islamic Republic of
00:21 - 1395/07/04
واقعا عالیه فال امروز من درست بود. :-) برای اولین بار ممنون از سایتتون
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1395/07/04
خیلی بی خود و برعکس نوشته بود امروزم همش الکیه
Iran, Islamic Republic of
04:23 - 1395/07/05
درموردمن اصلادرست نبودهمش سرگرمیه
Iran, Islamic Republic of
02:09 - 1395/07/06
سلام خوشگذرونی اوم به تنهایی میتونه خوش بگدرونه؟ بقیه هم تا میخاوم حالی بهشون بوم خوش بتشیم ازم سو استفاده میکنن عیب نداره بیخیال موفق باشید
Iran, Islamic Republic of
09:39 - 1395/07/06
سلام واقعا" ممنون عالیه برای من که همش درسته
شاهرخ هستم تهران امیر اباد
Iran, Islamic Republic of
09:54 - 1395/07/06
سلام صبح زیبای همه بخیر. دوستان فال روزانه تنها به شما هوشمندی و اگاهی میده و قرار نیست فوری جواب بگیری یا معجزه بشه تا حالا در مورد من کاملا درست بوده حتی حتی 1 درصد اشتباه نشد و اینه که من 5 ساله دارم این فالو زوزانه میبینم و همکارانم رو نیز اگاه کرده و خیلی بازدید داره هرکس فکر و منش خودشو داره توهین نداره بکنی به ما بر میخوره خوب فعلا یا حق خدانگدار و در پناه ایزد یکتا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۰
مرحبا
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1395/07/08
سلام یه چیز این فال خیلی خوبه که راهنمایی خوبی هم هست در واقع میگه که ما چه واکنشی در مقابل ناخوشایندها داشته باشیم باتشکر
Afghanistan
05:17 - 1395/07/09
سلام به تمام مسلمانان جهان مخصوصاً کسانیکه برای پیش رفت مسلمانان کار میکند.
بعضی اوقات بسیار درست در همان روز فال کار میکند.
تشکر.
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1395/07/11
دقیقا برای من درست دراومدامروز
Iran, Islamic Republic of
06:56 - 1395/07/12
فالتون تا اونجایی که من هرروز میخونم تقریبا درسته واین به من امید زندگی میده ممنون
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1395/07/13
چطور میشه فال 7 مهر امسال رو دید؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام روزتون بخیر
کاربر گرامی فال هفتم مهر را می توانید در لینک زیر ببینید:

http://www.bartarinha.ir/fa/news/395820/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13950707
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1395/07/13
خب این مشخصه که این چیزا اکثر اوقات،اشتباهه ولی اینو هم درنظر بگیرید ک ،فقط شما نیستین ممکنه هزارتا ادم فالشون باشما یکی باشه و برای اونا درست دربیاد،ب هرحال از برنامه های خوبتون ممنونم
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1395/07/13
سلام وقت بخیر.چطور میشه فال9مهر رو دید؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام روزتون بخیر
کاربر گرامی فال 9 مهر را در لینک زیر آورده شده است:
 
Iran, Islamic Republic of
18:39 - 1395/07/13
سلام.منم فالوم هر رو میخواستم ولی باز نمیشه چرا؟
Iran, Islamic Republic of
08:21 - 1395/07/14
تصحیح میکنم فال 9 مهر رو میخام.باز نمیشه!!!!
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1395/07/14
منکه واقعا به فال شما اعتقاد دارم.خیلیییییی درسته.هر صب تو محل کارم اول فال شمارو میخونم بعد کارمو شروع میکنم.واقعا هر روزش درست از آب درمیاد.هرکسی هم که قبول نداره یا میگه دروغه به زندگی خودش اهمیت نمیده و دقیق نیس.اگر دقت کنید همشو تو زندگی روزانتون به صورت جاری میبینید.
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1395/07/16
ممنون از سايت تون ،عالي بود
Iran, Islamic Republic of
02:49 - 1395/07/17
درود. فال 16 مهرماه رو چطور میتونم بخونم؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام و روزتون بخیر
کاربر گرامی با کلیک بر روی لینک زیر فال 16 مهر را می توانید ببینید:
 
Iran, Islamic Republic of
23:57 - 1395/07/18
خجالت نمیکشید که بطور گزینشی نظرها را جابجا میکنید و القا میکنید که نظر جابجا شده مربوط پاسخ مخاطبین است و شرم نمیکنید که مردم به تاریخ مندرج در نظرها توجه میکنند؟
من مصطفی هستم و اولین نظر را در این پست گذاشتم
چرا میخواهید مردم را با خودتان همسو کنید و جریان را بطور یکجانبه هدایت کنید؟
اف بر خرافات و اف بر سانسور و اف بر بی انصافی
Iran, Islamic Republic of
01:10 - 1395/07/19
من هر روز می خونم.... خیلی خودم شخصا بهش اعتقاد دارم
Iran, Islamic Republic of
10:40 - 1395/07/19
فال هاتو 98% نزدیک به واقعیته . واسم خیلی جالبه :)
Iran, Islamic Republic of
17:57 - 1395/07/19
من مهریم فالم درست بود حتی امروز مدرسم نرفتم چون حوصله نداشتم واقعا
Iran, Islamic Republic of
23:53 - 1395/07/19
سلام ما هم از این فال چیزی نفهمیدیم .
Iran, Islamic Republic of
06:41 - 1395/07/20
مثال مع الفارغ میزنی شیخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1395/07/20
سلام
نمی تونم بگم که به طور حتم مخاطب ها دچار وسواس فکری میشن یا نه ...
اما جنبه انرژی مثبت ش میتونه اثر گذار باشه.
با تشکر.
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1395/07/22
من متولد ماه اسفندم و همسرم متولد ماه تیر و فال امروزتون دقیقا و دقیقا احوال چند روزه من و همسرم بود. ازتون ممنونم باعث شدید کمی آرومتر بشم
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1395/07/22
کاربر مصطفی ک نظر اولو نوشتید امیدواری حتی اگه وهمی و سراب هم باشه باز بهتر از ناامیدیه.بقول این جمله امید کسی رو ناامید نکن شاید امید تنها داراییشه.بزار دل ببنده ب چیزای مثبت تو فالش شاید واقعا انگیزه بهش داد و رفت دنبال تبدیلش ب واقعیت :/ فال خیلیم فان و جالبه
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1395/07/23
عشق خیلی مقدسه اما برا کسی که بفهمه عشق من شریک زندگیم بود اما متاسفانه توی تصادف از دستم رفت و منا تنها گذاشت اما هنوز دوسش دارم و ازدواج نکردم و از خدا میخوام هرچه زودتر منا ببره پیش عشقم
Iran, Islamic Republic of
03:22 - 1395/07/23
سلام عالی بود امروز بعد مدتها با کسی ملاقات کردم که واقعا از همصحبتی باهش لذت بردم ..گاهی واقعا میگم خداممنونم
Iran, Islamic Republic of
00:18 - 1395/07/25
برای من که درست در میاد چیز خوبیه کلا
Iran, Islamic Republic of
00:54 - 1395/07/25
سلام شب بخیر.گاهی بسیارفالها به واقعیت نزدیک گاهی بسیار دور است،ولی در کل عالی بود اگه نخواهم بهش جواب بدم چیکار کنم
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1395/07/25
مزخرفه مال آذر مذخرفه یعنی چی عشق من نجذوب یکی دیگه میشه اخه؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
17:08 - 1395/07/25
همش چرت وپرته
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1395/07/25
فكر نميكردم هنوزم كسي به فال و اين مزخرفات اعتقاد داشته باشه! جمع كنين بابا اين مسخره بازيارو
Iran, Islamic Republic of
01:25 - 1395/07/29
سلام خسته نباشید این فالها کلا برعکس درمیاد. یعنی موقع روز خوش بد میشه وروز بد برعکس ولی با این حال خوبه بلاخره سرگرم میشیم ..
Iran, Islamic Republic of
01:28 - 1395/07/29
من خیلی به فال اعتقاد داشتم چون عاشق کسی بودم که اونم همینطور بود اما عشقم از همین فالها و فال قهوه و امثال اینا عمل میکرد و همین مزخرفات باعث شد عشق ده ساله من از دستم بره و ضربه روحی بدی خوردم الان افسرده شدم همش فریب و دروغه جوانها عشقتونا با این حرفای مزخرف مواظب باشید از دست ندید به حرف دلتون گوش کنید لعنت به هر چی رمال و فال و فالگیره همش دروغ و کلکه
Iran, Islamic Republic of
02:59 - 1395/07/30
سلام یه چیز میگی ها دلم نمیخواد این دیوار بردارم خسته ام از دیدن ادمهای رنگ رنگ دلم براش تنگ شده من فقط میخوام اورا ببینم
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1395/07/30
چرا بقیه فالهای روزانه قدیمی رو پاک کردید؟؟؟؟ من فراموش کردم واسه روز تولدم رو بخونم آخه
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام روزتون بخیر
کاربر گرامی فال روزهای قبل در سایت حذف نشده است. شما می توانید روز تولد خود را در بخش جستجو با عنوان "فال روزانه" پیدا کنید.
ممنون از همراهیتون.
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1395/07/30
خیلی بد بودددددد
Iran, Islamic Republic of
20:20 - 1395/08/02
عالی
واقعی
Iran, Islamic Republic of
00:14 - 1395/08/03
سلام بر همه دوستان خوبم ، فال خوبه ولی اگه نتونه مطالبش آدمو خوشحال کنه ، یکم سرزندگی آدم کم میشه ، من همه فالها رو میخونم بعد اون فالهایی که بهترن و خوشحال کننده ترن برا خودم بر میدارم حتی اگه ماه تولدم نباشه ، اینطوری بخورم میگم : "بابا فالا جابجا شدن ، این مله منه ، نه اون یکی " خدایی هم از فال خودن بیشتر خوشم میاد ، هم اینکه دلخور و افسردگی بسراغم نمیاد ، برا من که جواب داد ، امیدوارم اگه دوست داشتید ، انشالله برا شمام جواب بده ، خیلی ممنونم از اینکه به نوشتم توجه کردید .
Iran, Islamic Republic of
00:29 - 1395/08/05
همش چیزای الکی
Iran, Islamic Republic of
06:24 - 1395/08/05
خیلی این فال رو من قبولش دارم مرسی
Iran, Islamic Republic of
14:51 - 1395/08/05
مجرد ک بودم زیاد میامدم اینجا ولی دیگه نمیام چون ب عشقم رسیدم الان ی سال ک عقدکردیم.فالهای منم ی روز خوب بود ی روز بد.همتون ان شاا... خوشبخت شید
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1395/08/05
جالبه که یه سری میان میگن اینا همش چرته و شما چ طور اعتقاد دارید و جمع کنید!!! خب فاله دیگه خیلیا بهش اعتقاد دارن خیلی ها هم ندارن به هم احترام بذاریم درضمن نمیشه که فال همه همیشه درست باشه
ممنون از سایت خوبتون
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1395/08/06
من تیکه آخر فالم واقعا درست بود.مهرم.مرسیییییی
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1395/08/06
سلام فالش برای من ارد یبهشتی درسته
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1395/08/06
وای من بدبخت اسفند هستم
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1395/08/06
کلا مال پنجشنبه ۶آبان همش دروغ بود اختلال در شبکه اینترنت و اشکال در لوله یا تاسیسات ساختمان درگیری فنی بین دو همکار کجا لوله و تاسیسات خونه من مشکل داشت امروز ؟اینترنت هم که همیشه خدا قطعه ! انصافا من متولد بهمنم و چرند بود خواهرم متولد فروردین و فالش کاملا دروغ اون داداشم اسفند و خالی بندی تمام گرفتین مردم رو
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1395/08/07
واسه من درست درمیاد
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1395/08/07
این فال ها فقط یه نوع امیدواری به آدم میدن . اونوقت به خود آدم بستگی داره بینم اون فال روش اثر میزاره یا نه
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1395/08/08
فال شنبه ۸ مهر ماه ۱۳۹۵
امروز همتون سر کارید :-) صبح از در خانه بیرون میروید وکفشهایتان را میپوشید با جورابهایی که احتمالا سوراخ است و شاید بو میدهد کیفتان را هم با خود میبرید احتمالا شریک زندگیتان آن را خالی کرده بد به خود راه ندهید آن هم در تاکسی! احتمالا از راننده فحش میشنوید عابر بانک خود را وارد دستگاه میکنید و احتمالا به علت کمبود موجودی چیزی گیرتان نمی آید صبور باشید خوشبختی با توجه به قمر در عقرب آسمانتان به رویتان لبخند میزند با عشق خود قرار ملاقات بگذارید و او را به شام دعوت کنید آنجا هم پول ندارید کاملا صبور باشید ظرفهای رستوران در انتظار شماست:-) :-) :-) :-) :-) :-)
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1395/08/08
اصلا درست نبود ولی در کل عاشق سایتتونم
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1395/08/09
فقط یک روز فالم درست بود.گفت پول خوبی گیرت میاد که خیلی زود گیرم اومد...تا باشه از این فال ها
سلام خسته نباشید مانا یوسف زاده
Iran, Islamic Republic of
01:08 - 1395/08/10
این یک سر گرمییه برای بعضی درست در میاد بعضی هم نه چرا بعضی هی میگن مزخرف خوب نخونیدی دوست نداری فالها نخونید
Iran, Islamic Republic of
08:34 - 1395/08/10
مطلب کاربر پسر قند عسل فوق العاده بود خیلی خندیدیم آفرین :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1395/08/11
خب یکی میگه فال مزخرفه یکی هم میگه خوبه.نظر شخصیه هر کسی هستش.به همدیگه احترام بذاریم !
سلام میکاییل قربانی هستم
Iran, Islamic Republic of
06:54 - 1395/08/11
من دوباره نظر فرستادم چاپ نشد؟
Tajikistan
16:48 - 1395/08/11
عزیزجانپ
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1395/08/12
خیلی جالب !!!
برا من همیشه درست در میاد!!
Iran, Islamic Republic of
07:15 - 1395/08/12
عالیییی واقعا مرسی بابت سایت خوبتون
Iran, Islamic Republic of
22:06 - 1395/08/12
سلام جمع کنین این چرتو پرتارو
Iran, Islamic Republic of
00:06 - 1395/08/13
عالیه
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1395/08/13
سلام برترینهای عزیز
چه خبرازقدیمیها؟سلام من روبه همه برسونید
یاداون جمع بخیر
مامان لیلاهنوزهم میادمجله؟
اگه نمایشگاه بودحتماخبربدیدکه بیایم دیداری تازه کنیم
دست حق یاورمجله
موفق باشید
یاحق
فرید
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1395/08/14
خوب بود بعضی وقتا درست در میاد بعضی وقتا اشتباه در میاد ولی به هر حال ممنون.
Iran, Islamic Republic of
21:15 - 1395/08/14
اعتقادی ب فال ندارم ولی مال ماه خودمو خیلی درست میگه معمولا،اما دلم نمیخواد بهش عمل کنم،تا خدا هس چرا خرافات؟
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1395/08/15
مطالعه ی کتاب هایی مثل نیچه و صادق هدایت و دکتر شریعتی رو زیاد کنید نه فال خوانی رو.امروز برای دومین بار تو عمرم فال خودمو دیدم نوشته بود:مثلا اینکه عجله نکنم و یا بلندپروازی زیاد خوب نیست.و...خب این موضوعات برای همه ی ماه ها صدق میکنه.پیشنهاد میکنم اگر زیاد فال میخونید بهتره به مطالعه کتاب هایی که زندگی آدمو بهبود میبخشه بپردازین.بیشتر جواب میده!!
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1395/08/15
ممنون از برنامه خوبتون.امروز برای اولین بار نصبش کردم.
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1395/08/18
بعضی روزا واقعا درسته
مثه امروز که فال من وهمسرم واقعا درست ومرتبط و مکمل هم بود
ولی بعضی روزاش کلا بی ربطه خخخخ
درکل سرگرمی خوبی و جالبیه
مرسی
Iran, Islamic Republic of
20:31 - 1395/08/18
دروغ محض
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1395/08/20
اینا همه خیاله.......خخخ
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1395/08/22
با سلام بسیار عالی بود به نظر من در باره فال حتما می بایست درک درستی از زندگی داشته باشی وقتی که طرف نمیدونه کجای زندگی وایستاده فال براش معنا نداره و اراجیف میگه خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1395/08/22
اردی بهشتم.محبوب شریک زندگیم کجا بود؟؟فقط فانه
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1395/08/24
... آخه فال من شد یه بار درست از آب در بیاد
Iran, Islamic Republic of
10:17 - 1395/08/24
هر وقت دلم از ادما میگیره و ناامید میشم میام اینجا شاید بفهمم چه مرگشونه،اما تو فالمونم نمینویسن که تو فکر ادما چی هست که رو زبونشون نیست وگرنه هر روز میومدم تا پیش بینیش اسون شه
Iran, Islamic Republic of
00:16 - 1395/08/25
یه روز زده بود تو فالم امروز عشق خود را پیدا میکنید از صبح اون روز من دنبال عشقم گشتم کلافه شده بودم نشستم تو پارک دیدم یه پیر زن به من گفت مادر جون خدا خیرت بده منو تا خونه ام میرسونی پیر شی پسرم :(
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1395/08/25
خیلی هم عالی
Iran, Islamic Republic of
02:13 - 1395/08/26
نه....یعنی خداییش هرشب فالتونو میخونید؟
یعنی چی اخه؟
خدایا خودت بیا.....
Iran, Islamic Republic of
09:41 - 1395/08/27
والا من با ارامش اینجا نشسته ام اون وقت میگه صبور نیستی وارامش هم نداری
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1395/08/29
بیخیال بابا مزخرفه همش....
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1395/08/29
این فال ها واقعا خوب و قشنگ کاش می شد واقعیت هم همین بود
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1395/08/29
سلام ببخشید یه سوال چرا همه فالاتون بعضیاشون درسته بعضیاشون نادرست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
United States
01:30 - 1395/08/30
روزایی که چیزای خوب تو فالم نوشته شده باشه انقد بهش فک میکنم تا اتفاق بیفته اگرم چیز خوب ننوشته باشه میگمممم این فالم خرافاتههه:-P:-)
Germany
21:30 - 1395/09/01
عاااالیه
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1395/09/02
واقعا عالی بود.خدایی تعجب کردم چون قسمت آخرش همونی بود که درحال حاضر تو اون شرایط قرار گرفتم.
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1395/09/02
یا خدا من کی ازدواج کردم
Iran, Islamic Republic of
21:49 - 1395/09/02
سلام.چطور میشه فال 14 ابان رو دید ؟/
Iran, Islamic Republic of
03:12 - 1395/09/09
اقا این فال جنبه سرگرمی داره حالا بعضیا شاکی میشن و از این چیزا
خب بابا سرگرمیه
ولی این سرگرمی بعضی وقتا ...نه همیشه ... بعضی وقتا حقیقت داره و خرف دلتون رو میگه...دیگه نمیشه همیشه طبق میل شما باشه از هر صد تا شاید پنج تاش مربوط به شما باشه ...
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1395/09/11
خردادیا عالی هستن
Afghanistan
06:19 - 1395/09/12
این فال اصلا دروغ نیست و از علم ابجد گرفته شده مثل هواشناسی که پیش بینی میشود
نام:
ایمیل:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج