کد خبر: ۲۰۹۱۵
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۶
تعداد بازدید: ۱۹۲۸۹۵۱۴
تعداد نظرات: ۱۲۵ نظر
فال روزانه اختصاصی برترین ها
 
 
فال روزانه 13 / 01 / 1394

فروردین

امروز حالت رقابتی شما پیش از همیشه خودش را نشان خواهد داد. اما خوشبختانه بسیار هم شاد هستید و کاملا هم رو بازی می کنید. انرژی های مثبت امروز زیاد هستند. می توانید در میان جمع باشید و طوری رفتار کنید تا همه چشم ها به مهارت های شما باشد. اما امروز خیلی هم لازم نیست تلاش کنید، زیرا کاملا در چشم هستید. اما به یاد داشته باشید که همه خودنمایی های شما هم جالب نیست و شاید موجب خجالت بشوند. پس مراقب رفتارهایتان باشید.

اردیبهشت


امروز کمی خسته و خواب‌آلوده از خواب بیداری می شوید و حس تنبلی دارید. هیچ چیزی به اندازه خوابیدن و در رختخواب ماندن برایتان مهم نیست. اما ساعت های روز خود را به تنبلی هدر ندهید. امروز شانس در طالع شما نشسته است. باور کنید یا خیر، در مرکز توجه ها خواهید بود. این فرصت را هم دارید تا روی اعتقادهای درونی خود کار کنید و فکرتان را تغییر دهید. برای مسایل کاری هم خلاقیت های زیادی دارید. از آنها استفاده کنید.

خرداد


امروز توجه ها به شما جلب خواهد شد و در هر جمعی که حاضر شوید همه چشم ها به شما خواهد بود. باید روی ارتباط های خود کار کنید. به صحبت های کوتاه اکتفا نکنید. موضوعات جالب و ارزشمندی پیدا کنید و در مورد آنها بحث و مکالمه داشته باشید تا حسابی خودتان را در  دل شنونده ها خودتان را جا کنید. لبخند را فراموش نکنید. با عشقتان نیز گفت‌وگوهای مهربانانه و همراه با لبخند داشته باشید.
 
تیر


امروز حس رقابتی عجیبی در وجود شما است و دوست دارید در مرکز توجه ها باشید. به پول، مدرک دانشگاهی یا این چیزهای خود نباید بنازید، بلکه با خوب حرف زدن می توانید به این هدف بزنید. در مورد موضوعات مورد علاقه جمعی که در آن حاضر هستید، حرف بزنید و سخنرانی خود را به خوبی هم مدیریت کنید تا همه توجه ها به شما جلب شود. البته خیلی هم زیاده روی نکنید
 
مرداد


امروز هیچ کسی به خوبی شما نمی تواند کارها را خوب پیش ببرد. اعتماد به نفس زیاد شما و تسلطی که بر کار دارید باعث می شوند تا حسابی خودنمایی کنید و بقیه به توانایی های شما پی ببرند. این را به یاد  داشته باشید که هر دانه ای امروز بکارید، فردا برداشت خواهید کرد. منظور این است که کارهایی انجام دهید که برای آینده شما مفید باشند و بتوانید از سود آنها در روزها یا سال های آینده بهره بگیرید. کارهایی همانند سرمایه گذاری مالی. 

شهریور


طالع شما امروز به گونه ای است که از نظر احساسات بسیار عمیق خواهید بود و همین باعث می شود تا عمیق تر فکر کنید و تاثیرگذاری بیشتری هم روی دیگران داشته باشید. نباید وقت خود را با صحبت های کوتاه و سطحی هدر دهید. موضوعاتی را انتخاب کنید تا عمق دانش و درک شما را نشان دهند. امروز هیچ موقعیتی نباید شما را بترساند، حتی تاریکی. به خودتان ایمان داشته باشید و به این فکر کنید حتما خوب و قوی هستید که دیگران جذب شما می شوند.

مهر

دوستان، شرکا  و اعضای خانواده امروز توجه بسیاری به شما نشان می دهند. خورشید در طالع شما نشسته است و به همین دلیل، ارتباط های شما بسیار خوب خواهد بود. امروز خیلی خوب بقیه را درک می کنید و می توانید خواسته های آنها را برآورده کنید. این مساله موجب می شود تا محبوبیت بیشتری هم میان آنها پیدا کنید. امروز فرصت خوبی برای به‌روزرسانی ارتباط خود با اطرافیان است. 
 
آبان


امروز در مسایل کاری خود موقعیت های خوبی خواهید داشت. تلاش و سخت کوشی شما زیاد خواهد بود و می توانید حرکت های بزرگی در زندگی ایجاد کنید. امروز حس رقابتی دارید و همین باعث می شوید بیشتر تلاش کنید و بیشتر هم در چشم خواهید بود. اگر راه های خوبی برای مدیریت کارها دارید، حتما پیشنهاد دهید. این مسایل کمک می کنند تا آینده خود را تا اندازه زیادی تضمین کنید. 

آذر


امروز احساسات و حس تلاش شما زیاد هستند. هیجان دوستی و کارهای عجیب هم در خون شما است. امروز می توانید  با یک رفتار متعادل و تلاش زیاد، خودتان را حسابی در دل اطرافیان جا کنید. احتمالا کودک درون شما رها خواهد بود و اختیار کارهایتان را به دست می گیرد و اتفاقا فرصت های بسیار خوبی هم برایتان رقم خواهد زد. امروز می توانید مدیریت کارها یا برنامه ریزی های خانوادگی را به عهده بگیرید.
 
دی

حسادت در ذات شما نیست اما امروز کمی دچار این حس می ‌شوید و دوست دارید هر طور شده خودتان را بالاتر از بقیه نشان دهید. باید تلاش خود را زیاد کنید و ایده هایی که تصور می کنید خوب هستند را بدون هیچ نگرانی مطرح کنید. اگر چیزی را واقعا دوست دارید آن را به زبان بیاورید. یا اگر کمبودی در خود احساس می کنید، از آن هراسی نداشته باشید. برنامه ریزی های شخصی خودتان را داشته باشید و مطمئن باشید می توانید در این مسیر موفق باشید.
  
بهمن

امروز شانس با شما یار است. حسابی می توانید خودتان را در دل اطرافیان جا کنید. البته باید از سطحی نگری و سطحی بودن دست بردارید. مهربانی و درک دیگران باعث می شود تا بیشتر دوستتان داشته باشند. کاری که احساس می کنید درست است را انجام دهید. امروز خودتان باشید و از بیان ایده هایتان با صدای بلند هیچ هراسی نداشته باشید. مطمئن باشید هر کسی طرح های خاص خود را دارد که در موقعیت های ویژه ای ارزش و اعتبار پیدا می کنند. 

اسفند

این را بدانید که سیر و سیاحت دنیا با قدم های کوچک آغاز می شود. اول باید کوتاه و با فکر گام بردارید و سپس که به اصطلاح بلد راه شدید، سرعت خود را بیشتر کنید. شما امروز برای مسایل و مشکلاتی که جلوی پایتان قرار می گیرند راه های خیلی خوبی پیدا می کنید. به خودتان ایمان داشته باشید و مطمئن باشید ایده هایتان عالی هستند. این نکته را به یاد داشته باشید همیشه باید زیرساخت مناسب داشته باشید تا همه کارها به بهترین شکل پیش بروند.
 
بازدید از صفحه اول
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۷
انتشار یافته: ۱۲۵
نظر پریسا یعقوبی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۹
پاسخ
9
17
خیلی واقعی
پاسخ ها
نظر پانیسا
| ROMANIA |
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۸
آذر

دست از عذرخواهی کردن بردارید. امروز به روز «عذرخواهی نکردن» برای خود تبدیل کنید. برای این منظور، باید حواستان باشد کاری نکنید که به موجب آن شرمنده شوید. برای خودتان ارزش و اعتبار زیادی قایل باشید. حتی اگر اشتباهی هم مرتکب شدید، بدون حس ناراحتی، دوباره از نو شروع کنید. همیشه حرکت رو به جلو را حفظ کنید و اجازه ندهید نظرات دیگران یا موانع، جلوی راه شما سد شوند. به جای حسرت خوردن، دنبال راهکارهای تازه باشید. این امر در میان دوستان محقق می شوند. افرادی که قابل اعتماد هستند و انرژی مثبت دارند را در کنار خود حفظ کنید.
نظر سابرینا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۰
سلام کاپیتان! امروز مدیریت و رهبری گروه های کاری یا دوستانه را می توانید به عهده بگیرید و آن را به جاهای خوبی برسانید. ایده ها و طرح هایی که امروز بیان می کنید بسیار سازنده هستند و تاثیرگذاری زیادی روی اطرافیان خواهد داشت. امروز ارتباط های بسیار خوبی با اطرافیان و دوستان خواهید داشت. خیلی خوب آنها را درک می کنید و می توانید شنونده خوبی هم برای دردهای آنها باشید. بعدازظهر خود را به جمع دوستان اختصاص دهید و در میان آنها باشید تا انرژی هایتان مضاعف شوند.
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۴
امروز کمی شهامت خود را افزایش دهید و وارد عرصه هایی شوید که تاکنون تجربه نخواهید کرد.نترس باشید و از روتین های همیشگی خود را کنار بگذارید. امروز فرصت های بسیار خوبی برای شما مهیا خواهد بود. امروز این فرصت را دارید تا نقش مدیر و رهبر را ایفا کنید و دیگران را به مسیر درست خود هدایت کنید. امروز فرصت های خوبی برای شما وجود دارد. با مکالمه با افرادی که اید ه های خوب دارند، برای ارتقا موقعیت خود استفاده کنید. دوستی با انسان های جدید برای شما بسیار خوب است.
نظر user
| ROMANIA |
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۷
با اطرافیان ارتباط بهتری برقرار کنید و با آنها همکاری بیشتری داشته باشید تا ساعات شاد و خوبی در انتظارتان باشد.
نظر 30بهمن
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۳۰
آذر

در ماه گذشته انگار در ماراتون کنفرانس و جلسه و ملاقات های پی در پی بوده اید. امروز بالاخره می توانید روی آرامش را ببینید و در میان دوستان و همکاران، ارتباط های ساده و پر از انرژی را تجربه کنید. از ذهن خلاق خود برای تغییر روند زندگی و کار استفاده کنید. امروز را به خودتان اختصاص دهید و بیش از همیشه به نیازهای فردی خود برسید. حمام آب گرم، ماساژ، استخر یا یوگا انجام دهید. به وضع و تیپ ظاهری خود نیز برسید. باید از تبلی و تک‌روی دست بردارید تا شرایط آن طور که می خواهید پیش برود.
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
روی اشتیاقات و خواسته های خود متمرکز باشید.
نظر 10اسفند
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
آذر

امروز بسیار اجتماعی و خوش‌مشرب هستید. در هر جمعی حاضر شوید، اطرافیان از حرف ها و رفتار شما خوششان خواهد آمد. از این فرصت برای نزدیک شدن به دوستان مورد علاقه یا جلب توجه مدیر خود استفاده کنید. با ایده های خلاقانه ای که می توانید ارائه دهید برای به‌روزرسانی موقعیت خود استفاده کنید. در تعاملات خود با دیگران سعی کنید از آنها مسایل تازه ای بیاموزید. هرگز امید و خوش بینی خود را از دست ندهید.
نظر 19اسفند93
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۹
صبر شما نه تنها برای خودتان خوب است، بلکه در نگاه دیگران نیز شخصیت جالبی از شما می سازد
نظر 21اسفند
| ROMANIA |
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
آذر

شور و هیجانات شما دقیقا چه هستند؟ امروز دیگر باید از رویاپردازی دست بردارید و بر انجام کارها تمرکز کنید. راه خود را عوض کنید. برای رسیدن به اهدفتان مسیرهای تازه ای را امتحان کنید. مهم نیست رویاهای شما چقدر دور از دسترس به نظر می رسند، شما برای تحقق آنها برنامه ریزی کنید و از همین امروز هم استارت بزنید. از دیگران کمک بگیرید یا در کلاس های آموزشی شرکت کنید. این را بدانید هر دقیقه ای که می گذرد هم می تواند برای شما دیر باشد.
نظر panisa
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
آذر

هیچ اشکالی ندارد که حرف های دل خود را به زبان بیاورید. هر ایده ای در سرتان هست را با صدای بلند مطرح کنید. اعتماد به نفس داشته باشید و نگران نظر یا قضاوت دیگران نباشید. امروز در جمع دوستان و همکاران خود بسیار شاد و پر انرژی خواهید بود. حتی دیدگاه های خوبی که دارید موجب می شود تا آنها احترام بیشتری برای شما قایل شوند. انرژی مثبتی که امروز دارید شما را در مرکز توجه قرار می دهد.
نظر پروانه احمدیان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۰
پاسخ
8
10
خیلی عالی است وبستگی به تفسیر درست خودمان دارد
نظر هما حسینی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۲
پاسخ
8
7
عالی بود عین حقیقت
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۴
پاسخ
8
1
علی
نظر مهشید
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۶
پاسخ
10
2
ای بد نبود امیدوار کننده بود
نظر مونا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۶
پاسخ
9
8
واقعا امیدوار کننده است و واقعی ممنون ازتون
نظر صابر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۷
پاسخ
7
5
عالی عالی عالی .......
نظر لیلا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۷
پاسخ
6
5
مرسی بسیار عالی بود ممنوننننننننننننننننننننننن
نظر امیرحسین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۸
پاسخ
6
4
مرسی خوب بود
نظر امیرحسین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۸
پاسخ
5
11
مرسی خوب بود
نظر وحیده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۸
پاسخ
7
7
الان ساعت 12 و 2 دقيقه است. فالم کو پس؟
نظر مهيا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۰
پاسخ
6
3
عالي بود مرسي
نظر احسان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۰
پاسخ
3
7
با تشکر از شما بابت زحماتتان
نظر امیرحسین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۰
پاسخ
4
9
درود- من هر روز فال دی ماه چک میکنم،خیلی نزدیک به واقعیته با سپاس فراوان
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۰
پاسخ
2
14
من یک ساله دارم نگاه می کنم . پس چرا نمی گه امروز ازدواج می کنی. خسته شدم
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۹
باید لحظه ازدواجتو با چشم دلت ببینی.امید وارم زودتر ازدواج کنی
نظر سعيد
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۱
پاسخ
3
5
عالي بود
نظر مموش
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۱
پاسخ
4
5
بد نبود
نظر حاجي
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۱
پاسخ
11
8
همش چرته ازخودتون در ميارين من فقط واس سرگرمي هميشه سر ميزنم
چه ملت ساده لوحي داريم......................
نظر گیتا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۱
پاسخ
1
6
خوب بود
نظر پونه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۲
پاسخ
5
6
چرت بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۲
پاسخ
3
5
چرت بود
نظر عسل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۳
پاسخ
1
2
ایول کلی بهم انرژی داد
نظر مژگان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۴
پاسخ
1
2
سلام. فال آذر خیلی خوب بود مرسی
نظر فاطمه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۴
پاسخ
2
2
واقعا عاليه
نظر زهره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۴
پاسخ
3
4
همه ماه ها یه فال داشتن !!!!! یه چیز واسه همه !!! مسخره بازیه بیشتر شبیه سرگرمیه!!!!!
پاسخ ها
نظر سجاد رشت
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۵
سلام . خب سرگرمی هست دیگه . پ ن پ بیا زندگیت رو اینا هم استوار کن . حرفا میزنیا . یه روایتی از روزی هست که در انتظارته در اصل برای انگیزه دهی و نهایت بهره وری از لحظات زندگی هستش تا احساس بیهودگی نکنی . در کل بله برای سرگرمی هست . سرگرمی که به مرور زمان بهت یاد میده از هر یک از روز هایت برای اینکه خودتو بهتر کنی و درست تصمیم بگیری بهره ببری
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۱
اشتباه منفی دادم
نظر نظر زهره
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۴
پاسخ
2
3
چرت بود
نظر محبوبه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۵
پاسخ
1
1
سلام شاید این فال روزانه اتفاق نیفته خوب قرار نیست واسه کل افراد یک ماه خاص بی افته ولی بنظر من فال که سر صبح میخونی یک انرژی به ادم میده و من که همیشه دنبال میکنم البته همیشه فال اردیبهشتم خوبه
نظر سارا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۵
پاسخ
2
4
خیلی خوبه . من که هر روز فالمو میخونم بهم انگیزه میده . ممنون ازتون .
نظر مهتاب
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
NETHERLANDS
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۵
پاسخ
4
2
سلام

دیشبم پیام گذاشتم ولی نذاشتین پیام منو:-)

یه سوال .. و اینکه اگر این همه امیدواری رو توی فالهایی که امروز گذاشتین خوب ببینیم .. پس پیشنهاد شما برای متاهل هایی که عاشقانه دارن با هم زندگی می کنن چیه؟؟

اونهام قراره که یه دعوت ِ غیر منتظره رو با یه نفر که فکرشو نمی کردن داشته باشن؟؟؟
چون این موضوع رو برای همه ی 12 ماه نوشته بودین؟؟؟؟
پاسخ ها
نظر ma
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۶
عزیزم به فال خودت بچسب حالا زود تااون موقع
نظر مژگان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۰۲:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۶
پاسخ
1
3
عالی بود مرسی
نظر لنا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۶
پاسخ
1
1
عالی عالی خیلی عالی . واقعا درست بود فال من متولد خردادم درسته درسته . عشقمم متولد شهریوره برا اونم درست در اومد . مهتاب خانم این فال ۷۰ درصد متولدین رو بعضی قسمتاش شامل میشه .
نظر زهراامینی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۵:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۷
پاسخ
1
2
سلام.خیلی.عالی عالی هستن وواقعا امیدوار کننده من هرروز فال میگیرم و بیشتراوقات تقریبا یکم امیدوارمیشم.منقبلا امیدمو عزدست داده بودم ولی وقتی اینجاروپیداکردم کم کم دارم بهتر میشم.ممنونم ازتون.باتشکر زهراامینی ۱۹ساله ازقم.
نظر پروانه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۷
پاسخ
1
2
خیلی خوبه کلی به من انرزی مثبت میده و با امادگی بیشتر روز مو اغاز می کنم
نظر zohreh
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۷
پاسخ
2
3
عااااااااااااااااالی
نظر مائده
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۸
پاسخ
2
4
ممنون خوب بود باتشکرررر فراوان
نظر مهناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۸
پاسخ
2
1
بد نبود ممنون
نظر سیامک
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۹
پاسخ
1
3
با سلام کاملتر باشه اما در کل خوب اروم میشم
نظر سیامک
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۹
پاسخ
2
3
با سلام کاملتر باشه اما در کل خوب اروم میشم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۹
پاسخ
5
6
چرت بود
پاسخ ها
نظر چی می گی؟
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
واووووووو

آره بابا خیل چرت بود هه هه هه هه هه
نظر میثم صی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۹
پاسخ
2
4
وای خدای من خیلی واقعیه :-O

سلام

من متولد آذر هستم که چند روزه هست که با عشقم که متولد مهر هست باهاش اختلاف کردم :( که فالم امروز گفت باهاش تفاهم میرسم :-D ;-)
واقعا عـــــــــــالی بود

دمتون گرم
نظر نی نی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۳۰
پاسخ
1
1
واقعا ذوق زدم کردی addmin جون
نظر سمیرا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۳۰
پاسخ
1
2
لایک
نظر ارديبهشت
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۱
پاسخ
1
1
مرسي واقعا عالي بود اون چيزي كه ميخواستم بود با تشكر
نظر مهدی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۱
پاسخ
1
1
امیدوار کننده است
نظر مرضیه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۲
پاسخ
1
1
مرسی واقعا خوبه!!!من هروز میام وفالم رو میخونم وکلی ایده میگی
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۲
پاسخ
1
1
خیلی عالی بود مرسی
نظر نیلوفر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
پاسخ
2
2
چرت بود
نظر فائزه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
پاسخ
1
3
چرت بود مثل همیشه
نظر نی نی قنداقی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
پاسخ
1
1
شلام...منم فال میخوام...
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
پاسخ
1
2
فال من اصلا درست نبود
بابا عشق کجا بود
نظر کارو
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳
پاسخ
1
2
نیاز به تلاش بیشتر است خوب دقت کن
نظر سحر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۴
پاسخ
1
2
هم تیرمسخره بودهم بهمن
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۴
پاسخ
1
3
o_Oo_Oچرت بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۴
پاسخ
1
2
خیلی عالی بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
AFGHANISTAN
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
پاسخ
1
2
کلش دروغ بود
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
پاسخ
2
2
خوب بود تنک یوووو!
نظر سحر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
پاسخ
3
2
چه عجب امروزفالم درست دراومد
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
پاسخ
1
2
خیلی چرت و پرت بود
نظر مینا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
پاسخ
2
2
عالی بود دقیق
نظر صدیقه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۷
پاسخ
1
3
دوست داشتم درست بود ولی اصلا اینطور نبود روز پر از دردی داشتم
نظر moji
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
پاسخ
1
0
خو بود
نظر علی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۲
پاسخ
1
2
سایتتون به درد نمی خوره
نظر هدي
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۲
پاسخ
2
0
دي
كاش ميگفت من عروس بشم كاش ميگفت مشكلم حل ميشد.و هزارتا كاش هاي ديگه.....
نظر زینب
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۳
پاسخ
1
0
خیلی خوب بود مرسی
نظر الی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۳
پاسخ
1
0
واقعا عالی بود برای من که همه چیزش راست درومد.......
لذذذذتتت بردم
نظر الی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۳
پاسخ
1
0
واقعا عالی بود برای من که همه چیزش راست درومد.......
لذذذذتتت بردم
نظر مژگان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۰۳:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
پاسخ
1
0
فالم خیلی خوب بود مرسی
نظر میترا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
پاسخ
1
0
اووووووووووووووووووووووم بد نبود
نظر دنیا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
پاسخ
1
0
عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود ولی بستگی به تفسیر خوب یا بد خودمان دارد
نظر الی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
پاسخ
1
0
برای من که همش واقعی بود...
نظر نیل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
پاسخ
1
1
لطفا بیشتر بنویسید دوتا خط نوشتید همش
نظر محمود
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۷
پاسخ
1
0
شهریورخیلی خوب بود ماشین خریدم
نظر محمود
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۷
پاسخ
1
0
شهریورخیلی خوب بود وعلکی
نظر ملیسا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
پاسخ
1
0
همونی که می خواستم
نظر مهندس میلاد حبیبی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
پاسخ
1
0
باعرض تشکر و قدر دانی ÷عالی بود ممنون
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۹
پاسخ
1
0
وای خدای من برای واقعا همین من خیلی رویایی فکر میکنم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۹
پاسخ
1
0
سلام واقعادستتون دردنکنه امابرای مانشددرست نیومد
نظر miss mania
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
پاسخ
1
1
خیلی مزخرف بودچرا همشون مثله هم بودن؟
نظر محدثه
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
UNITED STATES
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
پاسخ
1
0
سایتتون عالیه . واقعا راست میگه شاید موردای کمی باشه ک اتفاق نیوفته .ولی 99% راسته ... مررررسی... شهریور
نظر نیل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
پاسخ
2
1
آقا شانسی امروز درست در اومد
نظر یک آذری
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
پاسخ
2
0
سلام خیلی ، خیلی ، خیلی جذاب فالام... واقعا واقعیت رو برای من بازگو می کنه .... اول روزامو با خوندن این فال شروع می کنم برام جذابه ممنون ازتون.
نظر نیلوفر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
پاسخ
1
0
نزدیک به واقعیت است ، سپاس از زحماتتان
نظر مارال
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
ROMANIA
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
پاسخ
1
0
مرسی.خوب بود
نظر مهسا
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
پاسخ
2
4
خیلی مزخرف بود فال 24 و 25 هر دوتاش یه چیز نوشته بود هم برای من هم برای عشقم
نظر نیل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
پاسخ
1
1
من هر روز فالم را میبینم واقعا راسته ممنون
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۸
پاسخ
0
1
من هر شب باید فالمو بخونم، همش درست در میاد مرسی از زحماتتون یه عالمه تشکر فراوان
نظر شهااااب
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۸
پاسخ
1
0
درست بود كاملا
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.

مرداد
نظر نیل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۹
پاسخ
0
0
سلام هنوز که این اتفاق نیوفتاده ولی امیدوارم راست باشه ممنون
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۹
پاسخ
0
4
سلام، من مهسا هستم، هر شب باید فال خودمو که دی هستم بخونم واقعا عالی همش درست در میاد خیلی ازتون تشکر میکنم، در ضمن آونایی که میاین نظر میدید بد نیست یکم مودب ج بدید، اگه فال تون بد میاد اون دیگه مشکل آونایی که این فال میزارن نیست حتما فالتون همون در میاد که اونم با مجازتون سازگاری نداره، اینم بگم به خوب تفسیر کردن خودتونم بستگی داره، درکل هر چیزو تو زندگی خوب بگیرید حتی چیز بد واستون خوب پیش میاد، امیدوارم همه سال خوبی داشته باشید، با تشکر
نظر جعفر
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
GERMANY
|
۰۲:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۱
پاسخ
0
2
سال نو مبارک
نظر نی نی قنداقی
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۱
پاسخ
0
0
سلام سال نو مبارک!!!
نظر مهسا00
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۱
پاسخ
0
1
سلامی به گرمی آش رشته ک با پیاز داغش نوشته مرامت منوکشته
صمیمانه سال نو را به هم وطنان عزیز تبریک میگم خخخخخخخخخخخخخخخ
فقط همین
نظر نیل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۱
پاسخ
0
0
سلام سال نو را به همگی تبریک میگم امیدوارم سال خوبی را شروع کرده باشید
نظر نیل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۱
پاسخ
0
0
سلام سال نو را به همگی تبریک میگم امیدوارم سال خوبی را شروع کرده باشید
نظر نیل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۳
پاسخ
0
0
سلام واقعا راسته به من خیلی امید میده
نظر نعمت الله
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
AFGHANISTAN
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۳
پاسخ
0
0
حلقه های روی من سیا شده
نظر ساناز
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۳
پاسخ
0
0
سلام ، خسته نباشيد ، راستش من حدودا يک سالي ميشه ک هر روز صبح سايت شما رو چک ميکنم ،قبلا فالتون حدود ۶٠_٧٠% واقعا دقيق و درست بود و من واقعا تعجب ميکردم، اما چند ماهي هس ک فالتون کيفيت قبل رو نداره و متاسفانه اصلا درست نيس ،اگه روش جديدي در پيش گرفتين خواهش ميکنم عوضش کنين و همون روند قبل رو در پيش بگيرين
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۳
پاسخ
1
0
واقعا باید باورکرد....
نظر نیل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۴
پاسخ
0
0
سلام من واقعا این فال رو باور دارم
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۴
پاسخ
0
0
سلام خسته نباشید خدمت دست اندرکاران عزیزوشماخوانندهایی که مثل منبدبین هستین منم متولددی هستم 33سالم برای من ازدواج تو فالم نیست ولی راصی شدم به رصای خدا هرچه خدابخوادشما هم راصی
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۵
پاسخ
0
0
سلام من همیشه فالم خوب میاد اما محقق نمیشه اووووم
نظر گلین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۸
پاسخ
0
1
با این فال که امروز همه ملت عصبی اند و کلافه ههه :)
نظر فرشته
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۸
پاسخ
0
0
سلام عالی بود
نظر تنهای پرازغم ودلشکسته
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۸
پاسخ
0
0
تونمیخوادعصبی بشی به فال نیک بگیرمثبت اندیش باش
نظر نیل
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۹
پاسخ
0
1
سلام واقعا برای من اتفاق میافته
.
.
.
.
.
.مهر
نظر شیرین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۰
پاسخ
0
1
سلام به همگی برای من درست درنمیاد.من به طرز فجیعی شکست عشقی خوردم و کسی که2سال و نیم به پاش نشسته بودم بهم خیانت کرده از همگی خواهشمیکنم برای تسکین حالم برام دعاکنید ضمنن چندماه دیگه هم کنکور دارم دعاکنید بتونم درس بخونم خواهشمیکنم از تمام بچه های فال روزانه که برام دعاکنند ممنون
نظر شیرین
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۰
پاسخ
0
1
خواهشمیکنم برام دعاکنید من خیلی بدبختم که سال جدیدم باگریه و اشک و آه تحویل شد من 19سال بیشترندارم اما طعم تلخ شکست عشقی رو چشیدم التماس میکنم برام دعاکنید دعاکنید بتونم درس بخونم دعاکنید بتونم همه چیزو فراموش کنم...ممنون از همگی خوش باشین.
پاسخ ها
نظر میثم _ مهسا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۰
دروود به دوست عزیز :(

مگه متولد چه ماهی هستی و عشقت متولد چه ماهی هست؟

خودم ( آذر ماه ) عشقم (مهر ماه )بهترین عشق دنیاییم خیلی همدیگرو دوست داریم

اینشالله تو سال جدید هیچ عشق شکست عشقی نخوره و هیچکس ناراحت نشه از عشقش

الهی آمین
نظر یه دلشکسته تنها برای منم دعا کنید دوستان
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۲
پاسخ
0
0
سلام امیدوارم سال خوبب داشته باشی اصلا خودتون بهخاطر کسی که حتی یه ذره لیاقت دوست داشتن نداداره ناراحت نکنین به زندگیتون برسین وهیچکسبه اندازه خانواده دوست داستنی نیست قدرلحظه لحظه زندگیتون بدونین
نظر user
| درباره فـال روزانـه - Daily Omen
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۲
پاسخ
0
0
باحاله ....
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: