کد خبر: ۲۰۹۱۵
تاریخ انتشار:
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۲
فال روزانه اختصاصی برترین ها
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 42598550
فـال روزانـه - Daily Omen
  
فال روزانه یک شنبه 3 اردیبهشت 1396

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 3 اردیبهشت به دنیا آمده ای تولدت مبارک! سالی که در پیش دارید غافلگیری های خوشایند و هچنین پاداش های بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت. منافع مادی از منابع و راه های مختلف به سویتان جاری خواهند شد و منابع جدیدی برای افزایش درآمد خود پیدا خواهید کرد که باعث خواهند شد موقعیت اقتصادی شما بهبود قابل توجهی پیدا کند و پروژه هایی که در دست اقدام دارید به خوبی پیش بروند. سفرهای کاری که امسال انجام شوند برای شما مزایا و موفقیت های زیادی را به ارمغان خواهند آورد. سرمایه گذاری در مسکن و بورس به شدت به شما توصیه می شوند. شاید مجبور باشید برای بهبود وضعیت سلامتی خود و حصول اطمینان از این که از لحاظ جسمانی در وضعیت خوبی قرار دارد متحمل هزینه هایی شوید، اما هر پولی که در این راه خرج شود مانند سرمایه گذاری برای آینده تان خواهد بود. احتمال این که نقل مکان کرده و به خانه، شهر و یا حتی کشور جدیدی بروید خیلی زیاد است. برای مجردها این جابجایی می تواند نقل مکان به خانه جدیدشان پس از ازدواج باشد، زیرا احتمال تشکیل زندگی مشترک برای مجردها خیلی زیاد است.

 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز اگر فقط یک کار لازم باشد انجام دهید، آن کار تماشای غروب خورشید است! شما در حال حاضر بسیار احساساتی شده اید و زیبایی های دنیای اطرافتان به طور مسحور کننده ای شما را به خود جذب می کنند. این می تواند فرصت خیلی خوبی باشد تا یک بار دیگر زیبایی ها و جذابیت های کسی که دوست دارید را ببینید و رابطه خود را محکمتر کنید. در محل کارتان ممکن است از دست یکی از همکارانتان که می خواهد خودش را بهتر از بقیه نشان بدهد و حتی شاید جای شما را بگیرد کمی عصبانی شوید، اما بهترین کاری که برای مبارزه با او می توانید انجام دهید این است که کارها و مسئولیت های خود را حتی بهتر از قبل انجام دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز گارد دفاعی خود را کنار بگذارید و همانی باشید که هستید. احساس نکنید که مجبور هستید برای کسی نقش بازی کنید و به خودتان بگویید همینی که هستید بهترین حالتی که است که می توانید باشید. شما مجبور نیستید که ارزش وجودی خودتان را به کسی ثابت کنید. بگذارید ذهنتان استراحت کند و قلبتان را آزاد بگذارید تا گوهر درونتان بدرخشد و اجازه ندهید یک ماسک مصنوعی هویت واقعی شما را مخفی کند. شما باید وقت بیشتری را با فرزندانتان بگذارید و از بیشتر شدن فاصله ای که بین شما وجود دارد جلوگیری کنید. بزرگ ترین سرمایه شما فرزندانتان هستند، هر چقدر بیشتر کنار آنها باشید می توانید آینده ای بهتر را برای آنها رقم بزنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز جلوی آینه بایستید و به خودتان بگویید «من بینظیر هستم»! شما در انتقال انرژی خود به دیگران و کمک کردن به آنها در حل مشکلاتشان قدرت بسیاری دارید. حالا وقت آن است که کمی از این انرژی و توجه را صرف خودتان کنید. مسائلی که در ارتباط با عشق و روابط عاطفی هستند در حال حاضر برای شما از اولویت و اهمیت بسیاری برخوردار هستند، اکنون شما باید زمان بیشتری را صرف این جنبه از زندگیتان کنید و برای بهبود بخشیدن به آن تلاش کنید. درست است که تازه اول هفته است، اما شاید بتوانید بعد از پایان ساعت کاری با عشقتان قرار گذاشته و با هم در یک رستوران دنج نشسته و در مورد رابطه خود و آینده مشترکتان صحب کنید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز زیبایی ها شما را به سوی خودتان جذب می کنند و همین موضوع ممکن است باعث شود میل زیادی به خرید پیدا کنید و بخواهید هر چیز زیبایی که می بینید را صاحب شوید. راستش این می تواند باعث شود که روز خوبی برای خرید کردن باشد، اما به شرطی که مواظب باشید در خرج کردن زیاده روی نکنید. ارزش شما به اسباب بازی های گران قیمتی نیست که دارید، پس کمی بیشتر مواظب جیبتان باشید. تازه اول ماه است و اگر حواستان را خوب جمع نکنید هنوز ماه به نیمه نرسیده است تمام حقوقتان را خرج خواهید کرد. امروز بعد از تمام شدن کارهای روزمره هر چه زودتر به خانه بروید و یک شام خیلی خوشمزه برای همسرتان بپزید و او را غافلگیر کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز از آن روزهایی است که شما احساس می کنید که به جز شما یک نفر، تمام دنیا دارند به خوبی و خوشی زندگی می کنند و هیچ مشکلی ندارند. در این که زندگی هیچکس کامل و بدون نقص نیست هیچ شکی وجود ندارد و هر کسی به گونه ای دارد با مشکلات زندگی دست و پنجه نرم می کند. این که بخواهید زندگی خود را با دیگران مقایسه کنید اصلا عاقلانه نیست، هر چه بیشتر این کار را بکنید زمینه دلسردی و ناراحتی خود را بیشتر فراهم خواهید کرد. شما باید یاد بگیرید خوشبختی را در وجود خودتان پیدا کنید. اگر کمی بهتر نگاه کنید خواهید دید که اوضاع شما خیلی بهتر از آن چیزی است که خودتان فکر می کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز اوضاع خیلی جدی و تا حدودی دلسرد کننده به نظر می رسد و احساس می کنید ابرهای تیره و تار بر زندگیتان سایه افکنده اند، اما این لزوما بدین معنا نیست که باران مشکلات حتما بر سرتان خواهد بارید. بعضی چیزها در زندگی شما دارند به مرحله ای با اهمیتی حیاتی می رسند و وضعیت امروز می تواند پیامی باشد که می خواهد به شما بگوید که باید با دقت و احتیاط بیشتری عمل کنید. سعی کنید زیبایی را در وجود خودتان، دیگران و هر موقعیتی که در برابرتان قرار می گیرد پیدا کنید و به هر روز با شور و اشتیاقی تازه نگاه کنید. حواستان را خوب جمع کنید که هیچ تماس، پیام و یا ایمیلی را بی جواب نگذارید، زیرا این احتمال وجود دارد که فرصت های خاصی را از دست بدهید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز برای شما مهر ماهی ها روز فوق العاده ای خواهد بود و این فرصت را خواهید داشت که خیلی چیزها را از نو شروع کرده و اشتباه های گذشته تان را به ویژه در زمینه روابط عاطفی جبران کنید. چه در یک رابطه عاطفی جدی باشید و چه نباشید، امروز تمام مکالماتی که با طرف مقابلتان دارید کاملا معنادار و هدفمند خواهند بود و شما را به نتیجه های مهمی خواهند رساند. در زمینه مسائل کاری هم اگر دیروز هفته تان را آنطوری که باید شروع نکرده باشید و برنامه هایی که برای این هفته داشته اید و انتظاراتی که از شما می روند را عملی نکرده باشید، امروز خواهید توانست کوتاهی های روز گذشته خود را جبران کنید.
 
 فـال روزانـه - Daily Omen
 
اوضاع دارد به نفع شما پیش می رود و شرایط برایتان بهتر می شود. شاید خودتان احساس کنید که اوضاع بین شما و کسی که دوست دارید زیاد خوب نیست، اما به هیچ عنوان از این احساس فرار نکنید. این تفکر شما به احتمال زیاد ناشی از تلاش ناموفق شما و یا طرف مقابلتان برای نزدیک تر شدن به یکدیگر است. شاید می خواهید با او صمیمی تر شوید اما فکر می کنید او خودش را کنار می کشد. کنترل اوضاع را از مغزتان گرفته و به احساستان بسپارید و مطمئن باشید که شما را به بهترین راه هدایت خواهد کرد. اگر واقعا قصد دارید که به بهتر شدن اوضاع کمک کنید به نفعتان است که سعی کنید بیشتر از آن که حرف بزنید گوش کنید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز روزی فوق العاده برای نشان دادن جنبه حساس و مهربان وجودتان است و می توانید تمایل ذاتی خود به توجه و کمک کردن به دیگران را خیلی خوب مود استفاده قرار داده و شخصی که دوست دارید را تحت تاثیر قرار دهید. شاید بتوانید با برگزار کردن یک مهمانی دو نفره او را غافلگیر کنید، البته حواستان باشد که موزیک ملایم و نور شمع را هم فراموش نکنید. کاری کنید که او احساس کند شخص خیلی مهمی است و خوب البته که برای شما از هر کسی مهمتر است. امروز روز خیلی خوبی برای خرید کردن هم م یتواند باشد. چه بخواهید برای خودتان خرید کنید و چه برای دیگران بهترین اجناس را با بهترین قیمت ها پیدا خواهید کرد.
 
 فـال روزانـه - Daily Omen
 
شما استاد عملی کردن رویاهایی هستید که در سر دارید و هر آن چه برای به دست آوردن خواسته هایتان لازم باشد انجام می دهید، اما امروز بهتر است کمی دست به عصا پیش بروید، زیرا شرایط برای عملی کردن برخی از آنها هنوز فراهم نیست. امروز رابطه خود را با آنهایی که دوست دارید وارد مرحله تازه ای نموده و بهتر از قبل کنید. سعی کنید چیز جدیدی را به رابطه خود اضافه کنید که می تواند به بهتر شدن آن کمک کند. اگر چیزی در این رابطه شما را اذیت می کند به جای این که واکنش تندی نشان داده و باعث شوید طرف مقابلتان گارد دفاعی به خود بگیرد در نهایت آرامش و خونسردی در مورد آن صحبت کنید تا نتیجه مورد نظرتان را به دست بیاورید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen 
 
در محل کارتان امروز اوضاع تا میزان زیادی روبراه خواهد بود و سنگین بودن برنامه کاریتان با توجه این که اول هفته است قابل توجیه است. امروز شما احساس نزدیکی خیلی بیشتری نسبت به اطرافیان خود دارید، از این فرصت استفاده کرده و زمان بیشتری را با آنها بگذرانید. بودن در کنار آنها به شما احساس کامل بودن و بهتر بودن خواهد بخشید. البته به این موضوع هم توجه داشته باشید که شما نسبت به همه حرف هایی که به شما گفته می شوند، چه مثبت باشند و چه منفی، حساسیتی چند برابر دارید؛ سعی کنید این موضوع را حداقل تا حدودی تحت کنترل در بیاورید، در غیر این صورت ممکن است به خاطر شنیدن حرفی که از روی منظور خاصی نبوده است دعوا راه بیندازید!
 
فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما احساس می کنید که روابطتان با دیگران در وضعیت دشواری قرار گرفته اند؛ اما نگران نباشید، این ابرهای تیره تحت شرایط کیهانی فعلی به وجود آمده اند و تا فردا خیلی سبک تر خواهند شد. امروز باید تمام انرژی خود را صرف کارتان کنید و قبل از عملی کردن برنامه هایتان یک بار دیگر همه چیز را از نظر گذرانده و اگر لازم دیدید تغییراتی انجام دهید و یا تدبیرهای لازم را برای مواجهه با مشکلات احتمالی بیندیشید. همه چیز دارد برای شروع برنامه هایتان مهیا می شود. امروز یکی از حرف های کسی که دوست دارید دل شما را به سختی خواهد شکست؛ در این مورد سکوت نکنید و همان لحظه ناراحتیتان را ابراز کنید، شاید او منظور بدی نداشته باشد.
انتشار یافته: 80
در انتظار بررسی:25
Iran, Islamic Republic of
19:50 - 1395/12/14
توروخدابااین چرت وپرتهای دروغ بدترباعث ناراحتی نشید
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1395/12/15
سلام این قسمت چهره ها در شبکههای اجتمایی چی شد پس کجاست؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1395/12/16
فقط 2 روغ بگيد باشه!
Iran, Islamic Republic of
21:10 - 1395/12/16
چرت و پرت تحویل مردم میدین . خدا میدونه چقدر از اینا تکراریه
Iran, Islamic Republic of
09:12 - 1395/12/17
سلام میشه بگید کجا میتونم فال روز قبل یعنی دوشنبه مورخ 1395/12/16 را ببینم؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام روزتون بخیر
کاربر گرامی فال روز دوشنبه 1395/12/16 را در لینک زیر می توانید مشاهده کنید:

http://www.bartarinha.ir/fa/news/492353/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13951216
راز
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
سلام فال جمعه اول اردیبهشت ۹۶ را کجا میتوانم ببینم
مدیر پایگاه
سلام و روزتون بخیر
کاربر گرامی برای مشاهده فال روز جمعه اول اردیبهشت 96 روی لینک زیر کلیک نمایید:
 
 

Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1395/12/18
چطور میشه فال روز14تیر 95رو ببینم؟؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام و روزتون بخیر
کاربر گرامی فال روز 14 تیر را در لینک زیر می توانید ببینید:

http://www.bartarinha.ir/fa/news/348827/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13950414

ممنون از همراهیتان
Iran, Islamic Republic of
19:57 - 1395/12/18
سلام. ببخشید فال روز سه شنبه 17 اسفند رو کجا میتونم ببینم. متشکرم
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام و روزتون بخیر
کاربر گرامی فال روز 17 اسفند را در لینک زیر می توانید ببینید:

http://www.bartarinha.ir/fa/news/493088/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13951217

ممنون از همراهیتان
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1395/12/18
سلام من فال روز۱۲اسفندروازکجامیتونم بخونم؟!
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام و روزتون بخیر
کاربر گرامی فال روز 12 اسفند را در لینک زیر می توانید ببینید:

http://www.bartarinha.ir/fa/news/489993/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13951212

ممنون از همراهیتان
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1395/12/19
لطفا بروز رسانی شود
Turkey
05:04 - 1395/12/21
کاش جای اینا دانستنی های علمی رو بیشتر و بصورت روزانه بکتید!
Iran, Islamic Republic of
07:26 - 1395/12/21
الهی به امید تو
یاعلی
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1395/12/21
سلام، اگر امکانش هست راهنمایی بفرمایئد که چطور ب لینک های معرفی شده برای فال های روزهای قبل متصل شد؟
سپاس.
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام
روزتون بخیر
با کپی کردن لینک انتخابی و باز کردن در صفحه ای دیگر می توانید به صفحه مورد نظر خود دسترسی داشته باشین.
Iran, Islamic Republic of
00:16 - 1395/12/22
خیییلی هم باحاله... فقط ی سرگرمیه و جنبه فان داره!! اونی ک خیلی جدی میگیره و ناراحته خب میتونه استفاده نکنه!! آره...
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1395/12/22
همش چرته خدا شفاتون بده
Iran, Islamic Republic of
17:02 - 1395/12/23
والا همش چرت و پرته
Iran, Islamic Republic of
08:49 - 1395/12/24
سلام. من می خواستم فال روز تولدم رو که 20 اسفند بود رو بخونم. اون بخشی که چند کلمه برای آنهایی که تولدشون هست رو میگم.
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام و روزتون بخیر
کاربر گرامی فال روز 20 اسفند را در لینک زیر می توانید بخوانید:

 
ممنون از همراهی شما
.
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1395/12/24
سپاس ودرودبه موتوکلین این گرداننده فال
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1395/12/25
همش چرتوپرته
Iran, Islamic Republic of
02:33 - 1395/12/28
ینی کشته مرده ی فال فروردینم شخصی را پنهانی دوست دارید و او هم شما را دوس دارد!!!!من رفتم باهاش قرار بذارم تا راز دلمونو فاش کنیم خخخ....بسه دیگه تا این حد که نباید مطمئن نوشت !!
Iran, Islamic Republic of
02:50 - 1395/12/28
جل الخالق. تا حدود خیلی زیادی راسته
Iran, Islamic Republic of
21:47 - 1395/12/30
خدایی همش برا من درست در میاد بقیه رو نمیدونم
Iran, Islamic Republic of
03:05 - 1396/01/01
سلام سال نو مبارك
Germany
04:48 - 1396/01/01
خیلی خوب و درسته!
Iran, Islamic Republic of
09:37 - 1396/01/01
تولدم 1 فروردینه
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1396/01/01
اول اینکه کسایی ک ب اینجور چیزا اعتقاد ندارن میتونن نگاه کنن و همچنین حق ندارن با نظرهایی ک میدن روی بقیه تاثیر بزارن در ضمن هر کسی یه عقیده ای داره ک باید بهش احترام گذاشته بشه چرا توی فرهنگ کشور ما ب همچین چیزایی اصن توجه نمیشه
Canada
17:00 - 1396/01/01
نمیتونم اعتماد کنم چون اینا فرضیس
ولی درباره ی من درست بود
Iran, Islamic Republic of
17:06 - 1396/01/04
سلام
لطفا فال سالانه هم بگذارید
Iran, Islamic Republic of
08:50 - 1396/01/05
نطق اب و نطق خاك و نطق گل
هست محسوس حواس اهل دل
Iran, Islamic Republic of
22:10 - 1396/01/05
اصلا فالتون خوب نبود اصلا متأسفم براتون
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1396/01/07
اتفاقات امروز من مو به مو همونی شد که تو فالم اومده بودخیلی دقیق
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1396/01/08
واقعا عالی بود. چون همه اش درباره من درست بود . مرسی
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1396/01/08
اقا عشق من کجا بود هان باباجان توام دلت خوشه
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1396/01/09
salam fale marbut be ruze 28 esfand ro chetor mitunam bbinam?
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام و روزتون بخیر
کاربر گرامی فال روز 28 اسفند را در لینک زیر می توانید ببینید
 
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1396/01/09
بابا ناراحت کنندس من که اشکم در امد
Iran, Islamic Republic of
01:18 - 1396/01/10
قسمت چهره ها در شبکه اجتماعی چرا دیگه نیست
Iran, Islamic Republic of
01:26 - 1396/01/10
برامن بیشتروقتادرس درمیاد
Iran, Islamic Republic of
20:52 - 1396/01/10
فال امروزمنوبدنوشته بودولی اتفاقابهترین روزوداشتم من امروز
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1396/01/11
تولدم مبارک 96/1/11
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1396/01/11
میشه فال تولد 10 فروردین رو برام بزارید
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام و شبتون بخیر
کاربر گرامی فال روز 10 فروردین را در لینک زیر می توانید ببینید:


 
Iran, Islamic Republic of
22:21 - 1396/01/11
'ببخشید من فال روز 28 بهمن رو میخوام.ممنون
Iran, Islamic Republic of
00:10 - 1396/01/12
سلام ادمین گرامی فال روز 30 مهر 95 کجا میتونم ببینم؟
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1396/01/12
میشه فال تولد 17 دی را برام بگذارید.
ممنون
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام و روزتون بخیر
کاربر گرامی فال روز 17 دی را در لینک زیر می توانید ببینید:


 
 
Netherlands
20:39 - 1396/01/12
سلام خسته نباشید میشه لطفا فال روز24اسفندروبرام بزارین ممنون
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1396/01/12
سلام میشه فال روز۱۱فروردین روبزارید
Iran, Islamic Republic of
19:20 - 1396/01/13
برا من بیشتر وقتا در مورد عشق میاد خخخخ
Canada
02:19 - 1396/01/14
سلام.یک فال برای خرید خانه میخواهم.
Iran, Islamic Republic of
03:57 - 1396/01/14
سلام خسته نباشيد من فال روزانه ١٣فروردين رو ميخام چطور ببينم☹️
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1396/01/14
خیلی ممنون فال امروز من صددرصد درسته تا امروز اینقدر دقیق نبود تشکر
Iran, Islamic Republic of
01:15 - 1396/01/15
دوستان عزیز تو قسمت اخبار روز,آخرین گزینه رو بزنید میشه گوناگون.اونجا فال هاتون رو میتونین ببینین
Germany
12:09 - 1396/01/15
دوستان چرامیگن دروغه وچرته.اگر چرت ودروغه چرا اقدام به گرفتن فال میکنیدوچرامطالعه میکنید.باعرض پوزش ازخانمهاوآقایان.
Iran, Islamic Republic of
19:11 - 1396/01/15
راسته خیلی هم راسته
Iran, Islamic Republic of
23:57 - 1396/01/15
فال اسفند و بهمن مثل هم هست لطفا بررسی شود
پاسخ ها
مدیر پایگاه ممنون از توجهتون
اصلاح شد.
Iran, Islamic Republic of
01:14 - 1396/01/16
به نظر من فقط این فال ها نیست که همه میگن چرته ب نظر من این حرف شامل تمام فال ها میشه البته بهتره به جای چرت از کلمه فان استفاده کنیم!انسان تنها موجود دارای اختیار است پس بهتره از اختیارمون استفاده کنیم و خودمون نویسنده فال روزانمون باشیم
Iran, Islamic Republic of
10:08 - 1396/01/16
ممنون برای من فال امروز خوب و درست بود
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1396/01/19
لطفا فال 13 فروردین رو برام بزارين
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام و روزتون بخیر
کاربر گرامی فال روز 13 فروردین را در لینک زیر می توانید مشاهده نمایید:
 
Iran, Islamic Republic of
07:00 - 1396/01/21
اینهمه اتفاقات بد تو زندگی میفته کجای فال شماست؟
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1396/01/21
با سلام
من برای اولین بار در این سایت فال روزانه رو خوندم ...خیلی جالب و دقیق بود .خودم تعجب کردم .
ممنون
Iran, Islamic Republic of
00:42 - 1396/01/22
منم میدونم تنها راه رهایی از استرس کنونی گذراندن ساعاتی با عشق زندگیمه موضوع اینه که عشق زندگیم نو انسور الان طالع تیر رو هم خوندم اونم راجع عشق براش ننوشته بودین میشه لطفا بگین این عشق بهمنی که نوشتید اگه قهره یا گرفتاره کی خبری ازش میشه؟؟ اصلا میشه یا نمیشه!! خیلی احساس بدی دارم چیزای خوب بگید
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1396/01/22
سلام میشه بگید چطور میتونم فال روز 16\4\96 رو نبینم؟؟ میخوام از آینده باخبر بشم
مرسی از لطفتون
Iran, Islamic Republic of
02:29 - 1396/01/23
سلام. دستتون درد نکنه واقعا عالیه. من مواقعی که یه اتفاقی میافتد نگاه میکنم کاملا درست میگه
Iran, Islamic Republic of
12:38 - 1396/01/23
عالی بود احسنت
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1396/01/23
بهمن .خونه خونه کجاس من وسط بیابون گیر کردم انتخاب
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1396/01/24
یه مشت دروغ وچرت وپرت خجالت نمیکشین با این دروغها میخواین مخاطب جذب کنین معلومه که همش توخا لی هستین
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1396/01/26
برام سوال این جملات ازکجامیادخخخ
United States
16:50 - 1396/01/26
سلام لطف میکنین فال 24اذر95روبزارین
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام و روزتون بخیر
کاربر گرامی برای مشاهده فال روز 24 آذر 95 روی لینک زیر کلیک نمایید:
 
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1396/01/26
سلام میشه فال 4 فروردین 1396 رو بزارین؟
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1396/01/27
سلام لطفا فال ۲۵ اسفند رو بزارین .
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام و روزتون بخیر
کاربر گرامی برای مشاهده فال روز 25 اسفند 95 روی لینک زیر کلیلک نمایید:
 
Iran, Islamic Republic of
16:52 - 1396/01/27
قسم میخورم هیچ کدوم از فال های اطرافیان من درست نبود
Iran, Islamic Republic of
14:21 - 1396/01/28
سلام هر کس دوست نداره خوب نره ببینه کسی که مجبورت نکرده خیلی وقتا درست در میاد بعضی وقتام نه بستگی به دیدگاهت و نیت داره
Iran, Islamic Republic of
18:17 - 1396/01/28
فال ٢٦ فروردين را چگونه ببينم؟
Iran, Islamic Republic of
19:58 - 1396/01/29
عزیزانم به قسمت اخبار روز برید بعد بزنین روی قسمت موضوعات و گزینه گوناگون رو انتخاب کنید,اونجا همه میتونن فال هاشون رو نگاه کنن
-
10:15 - 1396/01/31
با سلام ميشه لطفا فال روز 30 فروردينو هم بذاريد. ممنون ميشم.
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام و روزتون بخیر
کاربر گرامی برای مشاهده فال 30  فرودین 96 روی لینک زیر کلیک نمایید:
 
Iran, Islamic Republic of
00:32 - 1396/02/01
لطفا بروز رسانی شود
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1396/02/02
سلام ودرود.....میشه فاله 1/1/96 رو برام بزارین مهمه واسم روزه تولدم بود که من بدلیله اینکه چند وقتی نبودم نخوندم...با تشکر فراوان
پاسخ ها
مدیر پایگاه
 سلام و روزتون بخیر
کاربر گرامی برای مشاهده فال روز اول فروردین 96 روی لینک زیر کلیک نمایید: 
 
Iran, Islamic Republic of
20:56 - 1396/02/02
خیلی عجیبه روزی که فالتون رو می خونم درست نیست یا هیج ربطی نداره ولی روزی که نمی خونم و روز بدی میشه مثل امروز وقتی میام سر میزنم می بینم درست بوده نمیدونم چرا اینطوره
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1396/02/03
سلام و عرض ادب
اینا که مینویسین تاچه حد واقعین؟؟؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج