۲۰۹۱۵
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۳
۵۳۸۸۶۰۱۵ 
فال روزانه اختصاصی برترین ها
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 

فال روزانه دوشنبه 31 اردیبهشت 1397

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که 31 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی با اعتماد به نفس، احساساتی، خلاق، مؤدب، خونگرم و دارای قدرت تخیل بسیار بالا هستید، فقط باید به دمدمی مزاجی و تنبلی خود غلبه کنید. امسال از لحاظ سلامتی با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود، اما سرما خوردگی دست از سرتان برنخواهد داشت. تا جایی که می توانید از خودتان مواظبت کنید چون سرماخوردگی گاهی می تواند خطرناک ترین بیماری ممکن باشد. امسال شانس زیادی برای پس انداز کردن پول هایتان نخواهید داشت، چون مرتب مخارج کوچک و بزرگی از گوشه و کنار پیدا خواهند شد که اجازه ی پس انداز کردن را به شما نخواهند داد. هزینه های پیش بینی نشده ممکن است بنیه ی مالیتان را تا حدودی ضعیف کنند. شروع فعالیت های تجاری جدید برایتان سودبخش خواهد بود، اما بهتر است تا جای ممکن از شروع شراکت های جدید خودداری کنید. از آنجایی که خودتان و توانایی هایتان را در محل کارتان ثابت کرده اید، امسال مسئولیت های بیشتری به عهده تان گذاشته خواهند شد و در نتیجه درآمد بیشتری به دست خواهید آورد. اگر متأهل هستید زندگی زناشوییتان با عشق و محبت زیادی همراه خواهد بود. اگر هم مجد هستید سر و کله ی خواستگارها پیدا خواهد شد. مه، آبان، دی و فروردین بهترین ماه های سال خواهند بود.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز در هر موقعیتی که قرار می گیرید و هر کاری که می خواهید بکنید با مخالفت ها و موانعی روبرو خواهید بود. برای غلبه به این وضعیت بهترین کاری که از دست شما ساخته است نشان دادن کمی انعطاف پذیری و پذیرفتن تجربه های جدید است. برای حفظ تعادل وضعیت موجود بهترین کاری که می توانید بکنید برقراری ارتباط با دیگران و حتی کمک گرفتن از آنها خواهد بود. شما همیشه با شور و هیجان بسیاری به زندگی نگاه می کنید، ولی امروز هر اتفاقی که می افتد بیشتر به تسلیم شدن فکر می کنید و دلایل بیشتری برای این کار پیدا می کنید. با وجود این که مثبت نگری بیش از حد می تواند شما را گمراه کند ولی تسلیم توهمات منفی شدن هم به کارتان نمی آید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز برای شما روز نسبتا آرامی خواهد بود و اطرافیانتان نیز شما را در هر شرایطی مورد حمایت خود قرار خواهند داد. احساساتی که تجربه می کنید را با اطرافیان خود در میان بگذارید تا ببینید آنها هم احساساتی شبیه به شما دارند. این احساس نزدیکی که بین شما به وجود می آید می تواند جادو کند. با وجود این که تعهدات بسیاری که دارید شما را خسته کرده اند، ممکن است وسوسه شوید مسئولیت های بیشتری را هم بپذیرید. بهتر است پایتان را از گلیمتان درازتر نکنید و بی آن که نگران کمبود وقت باشید تمرکز خودتان را روی وظایف فعلیتان بگذارید و برای خودتان دردسر درست نکنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

هیچ اشکالی ندارد اگر امروز کمی بی حوصله باشید و دلتان بخواهد به حال خودتن گذاشته شوید. به هر حال همه ی ما گاهی به تنهایی و کمی هم تنبلی نیاز داریم، امروز هم از برای شما یکی از همان روزهاست. با این احساس خود مبارزه نکنید و به روح و روانتان کمی استراحت بدهید. ممکن است یک نفر بخواهد جلوی پیشرفت شما به سوی جلو را بگیرد و شما باید در مقابل او تا جایی که می توانید ایستادگی کنید. خوشبختانه بخت با شما یار است و می توانید در مقابل این مخالفت ها و موانع با موفقیت بایستید، به شرط آن که در حرف هایتان زیاده گویی و اغراق نکنید و چشمتان را به روی عقل و منطق نبندید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز روز درخشش شماست. شاید دیگران تحت انرژی نهفته در امروز حال و روز خوبی نداشته باشند و دست و پای خود را گم کرده باشند، اما شما کاملا برای رویارویی با هر موقعیتی که سر راهتان سبز شود آماده اید. شاید حال و هوایتان کمی متغیر باشد، اما به طور کلی اوضاع روبراه است. حتی اگر سرعت پیشرفت کارها خیلی زیاد هم نباشد نتیجه نهایی باب میل شما خواهد بود. سخت کوشی های این چند وقت اخیرتان دارند به نتیجه می رسند. اگر توانستید بعداز ظهر با دوستانتان دور هم جمع شوید و یا حتی بهتر از آن، از هوای زیبای بهاری استفاده کرده و به گردش در طبیعت بروید. تا می توانید بازی کنید و بخندید و از روزتان لذت ببرید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

این که روزتان را با چنین انرژی و تفکر مثبتی شروع کنید فوق العاده است. صرف نظر از مشکلات احتمالی که ممکن است سر راهتان سبز شوند شما قادر خواهید بود بهترین عملکرد ممکن را از خودتان نشان دهید. ذهن خودتان را با چیزهایی که ممکن است هرگز اتفاق نیفتند درگیر نکنید و روی این تمرکز کنید که روز زیبایتان را حتی از این که هست بهتر کنید. شاید دیگران فکر کنند که شما خوش شانس هستید، اما در واقع شما نمونه ای هستید که واقعیت داشتن قانون جذب را تأیید می کند. امروز ایده های عجیب و غریبی ممکن است به سرتان بزند، قبل از آن که خودتان را با آنها درگیر کنید به نظرات اطرافیان و نزدیکانتان در مورد آنها گوش بدهید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

در محل کارتان شرایط جدیدی به وجود آمده اند که نوید بخش تغییرات بسیار خوبی برای شما هستند. شاید حجم اطلاعاتی که دریافت می کنید کمی زیاد باشد و آموزش هایی دریافت کنید که با دانش و تجربه قبلیتان در تضاد هستند. این موضوع می تواند باعث دلسردی و نگرانی شما شود، اما اگر کمی وقت بگذارید همه چیز روبراه خواهد شد و خودتان را با شرایط جدید وفق خواهید داد. امروز اگر در مسیرتان به دیواری بر بخورید شاید اولین کاری که به ذهنتان برسد این باشد که آنقدر به این دیوار بکوبید تا فرو بریزد، ولی شاید اگر خوب فکر کنید ببینید آنچه خودتان را با آن درگیر کرده اید آنقدر اهمیت نداشته باشد که بخواهید تا این حد خودتان را اذیت کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

پرده ای که در برابر چشمانتان قرار گفته بود و نمی گذاشت آینده ی خود را به طو واضح و مشخص ببینید به طور معجزه آسایی برداشته شده است و شما ناگهان می توانید از هر سو افق های دوردست را ببینید. البته داشتن چنین دید گسترده ای دردسرهای خاص خودش را هم برایتان به همراه خواهد داشت. شاید گزینه های بیشتری را در اختیارتان قرار بدهد، اما انتخاب را نیز برایتان سخت تر خواهد کرد. امروز آمادگی شما برای تطبیق دادن خودتان با شرایط متغیر برایتان مزیت بزرگی خواهد بود و انعطاف پذیریتان به هیچ عنوان نمی تواند برایتان نقطه ضعفی محسوب شود. اجازه ندهید غرورتان شما را وسوسه کند دیگران را وادار به پذیرش حرف هایتان کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

شما شخصی منحصر بفرد و ارزشمند هستید، امروز این جمله را در تمام طول روز با خودتان تکرار کنید و کارهایتان را نیز با این جمله هماهنگ کنید و این ویژگی های شخصیتی خود را مدام در نظر داشته باشید. تحت شرایط کیهانی موجود ممکن است اطرافیانتان کمی عصبی به نظر برسند، اما اجازه ندهید تندخویی و بداخلاقی آنها شما را هم تحت تأثیر قرار دهد. به احساسات خود پناه ببرید تا از این وضعیت جان سالم به در ببرید. برای رسیدن به شادی به دنبال احساس رضایت قلبی و روانی باشید، فعلا وقت پراختن به مسائل مادی نیست، به جای درگیر کردن ذهن خود با این مسائل از بودن در کنار خانواده تان لذت ببرید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز روابطتان با دوستان و همکارانتان خیلی خوب و بی دردسر خواهد بود، اما آنقدر مشغول صحبت با آنها خواهید شد که کارهای اصلیتان را ممکن است فراموش کنید. بهتر است دقت بیشتری روی کارهایتان داشته باشید و اگر می خواهید نتایج بهتری دریافت کنید می توانید از مهارت های اطرافیانتان کمک بگیرید. شاید فکر کنید که ریسک کردن و گفتن آنچه در ذهنتان می گذرد بتواند به روابط اجتماعیتان کمک کند. ولی حقیقت این است که اگر جلوی زبانتان را بگیرید و روی حرف هایی که می زنید کنترل داشته باشید و قبل از حرف زدن فکر کنید به حفظ روابط خود در دراز مدت کمک بیشتری خواهید کرد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

از انرژی موجود در امروز استفاده کنید تا بتوانید هرچیزی و هر کسی که در برابرتان قرار می گیرد را تحت تأثیر قرار دهید. اتفاقاتی که برایتان می افتند را بیش از اندازه جدی نگیرید و همه چیز را برای خودتان سخت نکنید. هر چقدر بیشتر حساسیت به خرج دهید اتفاقات ناخوشایند بیشتری را تجربه خواهید کرد. اگر در مسیر درست قرار داشته باشید آهسته و پیوسته پیش رفتن خیلی بهتر از دویدن می تواند به شما و پیشرفتتان کمک کند. پس سر حوصله قدم هایتان را بردارید و برای این که زودتر به مقصد مورد نظرتان برسید جزئیات کارهایی که باید انجام دهید را نادیده نگیرید. مشکلاتی که در سر راهتان هستند خیلی راحت تر از آنچه انتظارش را دارید حل خواهند شد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز رفتار همراه با بیخیالی شما در برخورد با دیگران ممکن است به راحتی با رفتار اطرافیانتان جور در نیاید. شاید به این نتیجه برسید که به نفعتان است گوشه ی خلوتی برای خودتان پیدا کرده و برای مدتی هرچند کوتاه از دیگران فاصله بگیرید. خودتان را با خواندن یک کتاب یا مجله ی خوب سرگرم کنید. یا حتی یک کار بهتر انجام داده و خودتان را با برنامه ریزی برای روزهای آینده سرگرم کنید و اجازه بدهید ذهنتان خودش را برای آنچه در روزهای آینده در انتظارتان است آماده کند. امروز ته دلتان احساس می کنید قلبتان بهتر می تواند راه صحیح برای رسیدن به آینده ای که آرزویش را دارید به شما نشان دهید، در مورد این موضوع با فرد مورد اعتمادی صحبت کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز لبخند معروفتان را زینت بخش صورتتان کنید و تمام روز هم بگذارید سر جایش بماند و روح زیبایتان را به همه دنیا نشان دهید. اگر دوست یا عزیزی ناراحت است هیچ اشکالی ندارد که بخواهید با او همدردی کنید، اما خودتان را بیش از اندازه درگیر این ماجرا نکنید. مواظب باشید خودتان را از انرژی منفی موجود در این موقعیت محافظت کنید. به جای این که در راه رسیدن به هدفتان هر شک و تردیدی که به سرتان می زند را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید سعی کنید با نگرش مثبت جلو بروید. حالا که فرصت خوبی برایتان فراهم شده است تا توانایی هایتان را به همه نشان دهید بدون معطلی نهایت استفاده را از آن ببرید و همچون ستاره ای بدرخشید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen 
انتشار یافته: 239
در انتظار بررسی:10
Iran, Islamic Republic of
03:44 - 1396/10/07
میدونستین کلمه «لااله الا الله»جمله کاملیست که هنگام تلفظش لب تکون نمیخوره؟
وگفتن این ذکر باعث رفع تشنگی میشه؟


دانشمندان ثابت کرده اند که گفتن«لااله الا الله»بزاق دهان را به ترشح ماده ای وا می دارد که تشنگی را از بین می برد.

هیچ کار خدا بی حکمت نیست،حتی گفتن اذكارش

پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
اه حالا هى بگو
روشنك
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
سلام لطفا فال روز دوشنبه 12 ارديبشهت را بگذاريد سپاسگزارم
آ کیا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۶
این دانشمندها که گفتین اسم ندارن ؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۹
ی لحظه فکر کردم صفحه مربوط به فیلم به وقت شام هست. دوباره رفتم بالا دیدم فاله. تو اینجا چکار میکنی؟؟؟؟؟؟
احسان
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۱
آ کیا اگه منظورت مسخره کردن قران هست بهت پیشنهاد میدم این صفحه رو کامل بخونی تا ببینی چه آیات علمی در قران اومده و پانویس شماره 10 رو هم حتما بخون بعد از اینکه کامل مطلب رو خوندی
http://www.islamquest.net/fa/archive/question/fa4598
Iran, Islamic Republic of
19:26 - 1396/10/07
فال ۵ دی ماه رو میشه بذارید لطفا؟
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1396/10/08
برای 7 اسفند سال 1381 فال ندارین؟:(
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۳۰
عمر سایت قد نمیده،تولدته کوچولو؟
Iran, Islamic Republic of
07:41 - 1396/10/12
خوشا پر کشیدن
خوشا رهایی
خوشا اگر نه رها زیستن مردن به رهایی

Iran, Islamic Republic of
23:40 - 1396/10/12
فرقی نمیکند دورو برت کسی باشه یا نه وقتی از درون تنهایی ولی این فال ها شده یه دلخوشی واسه ایندم واقعااااا راست میگن اگه میشه فال 21 فروردینو بزارید ممنون از لطفتون با تشکر دختر روز های سخت
پاسخ ها
masud.amini
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۱
چرا؟؟
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۶
هیچ ادمی از درون تنها نیست خدا رو یادتون نره
Netherlands
09:35 - 1396/10/13
سلام. میشه فال اردیبهشت بگین
Germany
11:47 - 1396/10/15
شما چقد راس میگین
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1396/10/15
سلام وقتتون بخیر
متاسفانه نتونستم فال۱۳دی ۱۳۹۶رو ببینم
امکانش هست لطف کنید فال اونروز رو برام بفرستید
پاسخ ها
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1396/10/15
سلام میشه لطفا فال۱۳دی رو هم بذارید
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1396/10/15
سلام
میشه فال دوازده دی 96 رو لینکشو لطف کنید؟
پاسخ ها
سام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۶
ن خخ
Iran, Islamic Republic of
07:38 - 1396/10/16
سلام،لطفا بروز رسانی شود
Iran, Islamic Republic of
08:55 - 1396/10/16
لطفافال اول مهر رابرام بذارید.باتشکر
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1396/10/16
بر من همش دقیقه
Iran, Islamic Republic of
18:13 - 1396/10/16
ﺗﺨﺘﻪ ﭘﺎﮎ ﮐﻦ ﺭ ﺧﯿﺲ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯾﻢ ﻣﯽ ﮐﺸﯿﺪﯾﻢ ﺭﻭ ﺗﺨﺘﻪ ﻓﮏ ﻣﯿﮑﺮﺩﯾﻢ ﺧﯿﻠﯽ ﺗﻤﯿﺰ ﺷﺪه. ﺑﻌﺪ ﮐﻪ ﺧﺸﮏ ﻣﯿﺸﺪ ﻣﯽ ﺩﯾﺪﯾﻢ گند زدﯾﻢ ﺑﻪ ﺗﺨﺘﻪ؛
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1396/10/17
سلام میشه فال 30 تیر هم بزارید
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1396/10/18
عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
عاشقتونم فال خیلی اوکی بود مرسی بابت فال کسایی که امروز تولدشون هجدهم دی عالی بودددد
Iran, Islamic Republic of
18:52 - 1396/10/18
اِ وااااا...چ جالب...جمعتفریقای پایین نظرو برداشتین؟!!! عه چ خوبببب
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1396/10/18
این روزهایِ تلخِ تورم

به بازار که میروی،گرانترین اقلامْ لبخند است

که به هر بها ،نایاب است!
Iran, Islamic Republic of
21:30 - 1396/10/18
سلام میشه لطفا فال 15 دی رو بزارید؟
پاسخ ها
Iran, Islamic Republic of
00:26 - 1396/10/19
سلام اگه میشه فال ۴مرداد روبزارین
پاسخ ها
خیرال
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۸
۱ مهر
United States
01:45 - 1396/10/19
لطف میکنید فال 18 آبان رو بزارید؟
پاسخ ها
United States
02:37 - 1396/10/19
لطفا بروز رسانی کنید
Iran, Islamic Republic of
03:08 - 1396/10/19
لطفا بروز رسانی شود
Iran, Islamic Republic of
07:07 - 1396/10/19
اے ملائڪ کھ بھ سنجیدڹ ما مشغولید بنویسید کھ اندوھِ بشر بسیار است!
Iran, Islamic Republic of
07:08 - 1396/10/19
"بسم الله الرحمن الرحیم"
United States
08:12 - 1396/10/19
شب هجران
چو شود صبح و
برآید خورشید
داستان غم دوشینه فراموش کنیم..
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1396/10/19
عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود.ممنون!!!
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1396/10/20
سلام.ممنون ازسايت خوبتون لطف ميكتيد فال 7دي ماه1396بزارين
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام و روزتون بخیر
فال روز 7 دی 96:
 
 
ممنون از همراهی شما
Germany
02:43 - 1396/10/21
فال من بيشتر اوقات هميني ميشه كه گفته ،من خيلي تنهام ،يه نفر بياد بشه بهترين دوست من ..
پاسخ ها
singhle
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۰
منم تنهام بیا باهم باشیم
Iran, Islamic Republic of
07:33 - 1396/10/21
بهترین چیزی را که دوست دارید درباره شما بگویند، درباره مردم بگویید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۰
من هم در مورد برخی از آنها را دوست دارم
Netherlands
15:38 - 1396/10/22
چرت ک نیس هیچ ...خودشماهم چنروز دیگه گرفتارش میشی هروز صب میخونی
Iran, Islamic Republic of
07:15 - 1396/10/24
❤️امام على(ع):

❤️هرگاه به توخوبى شد،آن راياد آورى كن وهرگاه توخوبى كردى،
آن راازياد ببر
Iran, Islamic Republic of
08:04 - 1396/10/24
سلام.میشه فال 1مهر96 رو بذارید؟
Iran, Islamic Republic of
19:46 - 1396/10/24
ایرانم تسلیت :-(
Iran, Islamic Republic of
10:00 - 1396/10/25
سلام میشه فال 23 شهریور رو بذارید؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام و روزتون بخیر
 
فال رو ز23 شهریور 96:
 
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1396/10/25
سلام میشه فال 1 مهر 96 رو بذارید؟
Iran, Islamic Republic of
09:13 - 1396/10/27
سلام میشه فال 8 دی ماه رو بذارید ؟
پاسخ ها
Iran, Islamic Republic of
05:09 - 1396/10/28
ببخشید میشه فال 26/7/1380 را بزارید
Iran, Islamic Republic of
17:05 - 1396/10/28
.
وقت دعا رسید ، دعایی که از مجیب
بر اوج لامکان به سمعنا شود مُجاب...
Iran, Islamic Republic of
01:26 - 1396/10/29
سلام اگ میشه فال ۲۰بهمن رو بذارید
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1396/10/29
سلام!خیلی عالیه!دمتون گرم
Iran, Islamic Republic of
10:05 - 1396/10/29
تا خاطر تو ذهن مرا ناز کند
روح از بدنم سمت تو پرواز کند
این شعر مرا هم تو بخوان "صبح بخیر"
تا صبح تو را شعر من آغاز کند...
United Arab Emirates
15:18 - 1396/10/29
بسه دروغ
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1396/10/29
خیلیم درسته ...ناراحتا نخونن
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1396/10/29
سلام ببخشید میشه فال ۵آبان ۹۶رو بزارید ممنون:-)
Iran, Islamic Republic of
07:59 - 1396/10/30
اللــهـــــــــــــــــــــــــــم ؏ـــــــــــــــــــــــــجل لولیـــــــــــــــــــــڪ الــــــفــــــــــــــــــــــــرج
Iran, Islamic Republic of
10:50 - 1396/11/01
سلام میشه فال روز جمعه 29 دی را واسم بفرستید
Iran, Islamic Republic of
00:20 - 1396/11/02
نمیدونم چجوری اینقدر دقیق در میاد ولی دمش گرم
Iran, Islamic Republic of
02:30 - 1396/11/02
آقا امروز ۲ بهمنه. فال ۲ دی رو نوشتین چرا
پاسخ ها
مدیر پایگاه با سلام و روز بخیر خدمت شما، اصلاح شد
Iran, Islamic Republic of
08:02 - 1396/11/02
خبرگزاری ایسنا: در شامگاه 11 بهمن‌، ماه در نزدیکترین فاصله خود به زمین می‌رسد و در کنار آن شاهد ماه‌گرفتگی هستیم.

مهندس مسعود عتیقی، مدیر انجمن نجوم آماتوری ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه شامگاه روز 11 بهمن ماه جاری در تقویم فعالیت‌های علمی کاربردی به عنوان یک روز خاص ثبت می‌شود، گفت: در این روز ماه کامل در شرایطی طلوع می‌کند که نه تنها به زمین نزدیک می‌شود و یک "ابر ماه" است، بلکه دومین ماه بدر در یک ماه میلادی است.

وی با بیان اینکه غربی‌ها از این ماه به عنوان "ماه آبی" (Blue Moon) میاد می‌کنند، اظهار کرد: این ماه کامل یک ماه خونین با وجود ماه گرفتگی کامل در شامگاه این روز خواهد بود.

عتیقی با اشاره به جزئیات این پدیده نجومی،‌توضیح داد: کره ماه در ساعت 12 و 28 دقیقه روز سه‌شنبه، 10 بهمن به کمترین فاصله خود با زمین می‌رسد و در فاصله 358 هزار و 994 کیلومتری زمین قرار خواهد داشت.

وی اضافه کرد: از آنجایی که در شامگاه 11 بهمن، ماه کامل در وضعیتی طلوع می‌کند که کمترین فاصله با زمین را از روز گذشته داشته است، در نتیجه با ابرماهی مواجه هستیم که این ابر ماه سومین و آخرین ابرماه سال 96 و دومین ابرماه سال 2018 است.

مدیر انجمن نجوم آماتوری ایران با بیان اینکه بومیان آمریکا در صورت وجود دو ماه کامل در یک ماه میلادی به دومین ماه بدر "ماه آبی" می‌گفتند، ادامه داد: با توجه به فازهای ماه و شرایط تقویم میلادی هر دو و هفت دهم سال یک بار ماه آبی می‌تواند تکرار شود و با توجه به اینکه در روزهای اول و سی‌ویکم ژانویه 2018 دو ماه کامل داشته و داریم، به ابرماه 11 بهمن ماه امسال "ابر ماه آبی" می‌گویند.

ماه‌گرفتگی در آسمان 11 بهمن

عتیقی اضافه کرد: نکته جالب دیگر ماه کامل در شامگاه روز چهارشنبه 11 بهمن ماه این است که بعد از 2 سال مردم ایران شاهد یک ماه گرفتگی کامل خواهند بود.

به گفته وی این گرفت، متعلق به ساروس (دوره) 124 و چهل و نهمین گرفت از 74 گرفت این دوره است.

این محقق حوزه نجومی با بیان این‌که ماه در گرفت کلی به مدت یک ساعت و 16 دقیقه در سایه زمین خواهد بود، یادآور شد: با توجه به اینکه خورشید منبع نوری پراکنده محسوب می‌شود، در پشت زمین دو مخروط وجود دارد که یکی مخروط نیمسایه و دیگری مخروط سایه است، ماه در داخل مخروط نیمسایه قرار می‌گیرد و ماه در زمان خسوف بناچار باید از میان این دو مخروط عبور کند.

وی در عین حال خاطر نشان کرد: از سوی دیگر شکست نور خورشید در جو زمین و قرار داشتن نور قرمز خورشید در مخروط سایه، عامل خواهد شد تا ماه در گرفت کامل به رنگ سرخ دیده شود، از این رو به آن "ماه خونین"(Blood Moon) گفته می‌شود.

3 پدیده نجومی در یک شب

عتیقی اضافه کرد: با توجه به این مطالب در شامگاه 11 بهمن 3 واقعه همزمان "ماه کامل آبی"، "ابر ماه" و "ماه گرفتگی" کلی را شاهد هستیم و تمام ساکنان زمین که در وضعیت شب قرار داشته باشند، این وقایع را  مشاهده خواهند کرد.

وی ادامه داد: غربی‌ها به رخداد چهارشنبه 11 بهمن با عبارتSuper Blue Moon Eclipse می‌گویند و بعد از گذشت 150 سال (یک و نیم قرن) این اولین "ماه آبی" است که برای برخی از ساکنان زمین در وضعیت گرفت قرار می‌گیرد. هرچند که در روز 9 دی سال جاری نیز ابرماهی با این شرایط در وضعیت خسوف قرار داشت، ولی برخی از ساکنان زمین از جمله ایران قادر به مشاهده آن واقعه نبودند که دلیل آن نیز زمان قرار گرفتن ماه در آسمان بوده است.

مدیر انجمن نجوم آماتوری ایران اضافه کرد: با توجه به اختلاف ساعت میان کشورهای مختلف جهان برخی از شهرها در روز اول فوریه برابر با 12 بهمن، ماه کامل را مشاهده می‌کنند، بنابراین این ماه کامل برای آن شرایط "ماه کامل آبی" محسوب نمی‌شود، مانند شهر ملبورن استرالیا.

به گفته وی، ابر ماه آبی که در شرایط ماه گرفتگی قرار دارد، برای ساکنان شرق آسیا و شرق استرالیا قابل مشاهده خواهد بود.

عتیقی اظهار کرد: در وضعیت ابر ماه، کره ماه حداکثر 14 درصد بزرگتر و 30 درصد درخشان‌تر از دیگر ماه‌های بدر خواهد بود. نکته جالب در سال 96 این بود که در 3 ماه متوالی آذر، دی و بهمن شاهد 3 ابرماه بوده و هستیم.
Iran, Islamic Republic of
08:36 - 1396/11/02
سلام دی گذشت وبهمن اومد ما هنوز تو فالای دی هستیم.
Iran, Islamic Republic of
01:37 - 1396/11/03
میشه لطفا فال دیروز ۲ بهمنو بفرستین؟
Iran, Islamic Republic of
02:10 - 1396/11/03
سلام وقت بخیر . فال روزانهٔ ۲ بهمن شهریور ماه رو میشه لطفا بزارید ؟
Iran, Islamic Republic of
07:44 - 1396/11/03
لطفا بروز رسانی شود
Iran, Islamic Republic of
07:58 - 1396/11/03
بسیار عالی من هرروز نگاه میکنم و برای دوستانم هم میفرستم فال مربوط به روز تولدشون رو
باتشکر
Iran, Islamic Republic of
09:30 - 1396/11/04
مثل هميشه بسيار عالي و دقيق
Iran, Islamic Republic of
00:29 - 1396/11/05
سلام لطفا فال روزهای قبلو بر ندارید اصلا جالب نیست این‌ کار
Iran, Islamic Republic of
01:50 - 1396/11/05
فال 22دی لطفا
Iran, Islamic Republic of
06:47 - 1396/11/05
یاخداچراهروقت میام نظرات همینه.لطفابروزرسانی بشه
Iran, Islamic Republic of
10:26 - 1396/11/06
سلام میشه لطفا فال 24 فروردین 96 برام بزارین
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1396/11/06
سلام میشه لطفا لینک فال روزانه ی ۲۷ تیر ۹۶ رو هم بگذارید ؟
ممنون
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1396/11/06
سلام میشه فال روزانه ۳۱ خرداد ۹۶ رو هم بذارید؟
مرسی
Iran, Islamic Republic of
21:26 - 1396/11/06
سلام . میشه فال روز 18 دی ماه 96 رو بزارید؟
Iran, Islamic Republic of
08:19 - 1396/11/07
فال 6 بهمن لطف میکنین میزارین سپاس
Iran, Islamic Republic of
14:03 - 1396/11/07
پنير مجانى فقط در تله موش پيدا ميشه...
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1396/11/08
فاطمیه نزدیک است...
Iran, Islamic Republic of
20:30 - 1396/11/08
رفتی و آسمان به حرف آمد
تو نبودی، چقدر برف آمد...
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1396/11/09
سلام میشه فال 20 فروردین و 10 مهر بزارین
Iran, Islamic Republic of
07:01 - 1396/11/10
و چ بی ذوق جهانی ک مرا با تو ندید.....✦❤✦ آقا نظرارو آپ کنید
Iran, Islamic Republic of
14:04 - 1396/11/10
من فال هارو به طور روزانه ميخونم، اما واقعاً تعابيرش با من سازگار نيست!
Iran, Islamic Republic of
07:06 - 1396/11/12
من فعلا ذهنم درگیر اولین چروک روی صورتم هست ن مساعل عاطفی
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1396/11/13
سلام میشه لطفا فال 8 بهمن رو بذارید؟ خیلی مهمه تولدم بود ولی فراموش کردم خیلی ناراحت بودم تو چند روز اخیر خودمم پیداش نکردم لطفا یا لینکشو بذارید یا راهنمایی کنید از کجا میتونم پیداش کنم ممنون
پاسخ ها
مدیر پایگاه با سلام‌و وقت بخیر. راهنمای یافتن فال های قبلی در انتهای مطلب به صورت عکس قرار داده شده است.
Iran, Islamic Republic of
03:00 - 1396/11/13
سلام
واقعاهمیشه فالاش به حقیقت میپونده..
خداقوت
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1396/11/13
میشه‌فال‌۱۳۸۳/۶/۲۷ روبزارید
Iran, Islamic Republic of
00:19 - 1396/11/14
امروز تولدمه :-) :-)
Iran, Islamic Republic of
10:49 - 1396/11/14
من بلدم آن قدر دیر بخوابم
که اندوهم را خواب کنم ؛

اما یکی به من بگوید:
کی بیدار شوم از خواب
که اندوه ؛
زودتر از من بیدار نشده باشد…


#حسن_آذری
Iran, Islamic Republic of
00:08 - 1396/11/15
واااای چه دقیقه برا من .واقعا عالی خسته نباشن همه
Iran, Islamic Republic of
10:23 - 1396/11/16
ببخشید میشه فال 14 بهمنو لینکشو بزارین؟مـــــــــــرررسی
Iran, Islamic Republic of
07:13 - 1396/11/17
فنجانت را بياور !
صبح بخيرهايم دم کرده اند ...
ميخواهم سرگل آن ها را برايت بريزم ،
نوش جان کنی :)

Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1396/11/17
مطالبتون عالیه
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1396/11/17
لطفا فالها رو قبل ۲۳ بدید که قبل خواب بخونیم.
ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
10:07 - 1396/11/18
با سلام . ممنون از سایت خوبتون . اگه لطف کنید لینک فال روز 17 بهمن رو معرفی کنید ممنون می شم.
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1396/11/22
خیای خیلی راسته فالاتون
Iran, Islamic Republic of
07:02 - 1396/11/23
خواب‌هايم
كم‌سو شده‌اند !!
كمتر
تو را مي‌بينند ..

#رضا_ناظمى
Iran, Islamic Republic of
08:40 - 1396/11/23
سلام. من تازه با سایتون آشنا شدم و از اون به بعد هر روز چند بار سر میزنم. تو قسمت فال دیدم واسه متولدین هر روز جدا فال میزارید. من متولد 4 ابانم. چجوری میتونم فال اون روز رو ببینم. ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1396/11/23
جون مادرتون قبل ۱۱ شب بذارید فال رو
Iran, Islamic Republic of
00:22 - 1396/11/24
مزخرفترین دورغ ترین فال همین فال مزخرف هرروزتونه که هیچ ربطی به حال و هوای ادم نداره خاک تو سرتون
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1396/11/24
یجور سرگرمی هست ومن از خوندنش لذت میبرم ولی وابسته نیستم وهروز نمیام ک بخونم...گاهی اوقات سر میزنم...موفق موید
Iran, Islamic Republic of
19:58 - 1396/11/24
سلام کی 24 بهمن به دنیا اومده؟
Iran, Islamic Republic of
08:06 - 1396/11/25
میشه لینک فال 4 ابان و 23 دی رو بزارید.
Iran, Islamic Republic of
22:10 - 1396/11/25
دلم نمی‌آید که شب را رها کنم
و همین طوری بخوابم
شب قشنگ است
یک ‌عمر ‌می‌خواهیم توی گور بخوابیم‌
وقتی هنوز زنده هستیم، حیفم می‌آید شب‌ها بخوابم
شب بایدبیدار ماند
گاهی به سلامتی ستاره‌ها شراب حافظ شیراز نویشد
سیگار کشید‌‌‌
حرف زد
گریه کرد
شب باید کتاب خواند
فیلم دید
#شب_باید_عاشق_شد

#فاضل_ترکمن
Iran, Islamic Republic of
20:43 - 1396/11/26
سلام . لطف میکنید فال روز 18 دی رو بزارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:03 - 1396/11/27
متاسفانه نمی توانستم فال 1 بهمن سال 1396
Iran, Islamic Republic of
12:07 - 1396/11/28
درسهای زندگی

هر کس به دیگران تهمت می زند، یک روز به شما هم تهمت می زند.
هر کس به دیگران دروغ می گوید، یک روز به شما هم دروغ می گوید.

هر کس راز دیگران را برای شما فاش می کند، یک روز راز شما را هم برای دیگران فاش می کند.
هر کس به دیگران مدام شک دارد، یک روز به شما هم شک پیدا می کند.

هر کس به دیگران فحاشی می کند، یک روز به شما هم فحاشی می کند.
هر کس دیگران را به خیانت متهم می کند، یک روز شما را هم به خیانت متهم می کند.

هر کس دیگران را ناپاک می داند، یک روز شما را ناپاک خواهد دانست.

این هر کس، هر کس که می خواهد باشد، پاره تن تان، استادتان، پدرتان، الگوی تان، فرزندتان ...هر کس..

اگر تردید دارید هنوز روزش نرسیده. می رسد.

حق با سعدی است :
هر که عیب دگران پیش تو آورد و شمرد
بی گمان عیب تو پیش دگران خواهد برد

احسان محمدی
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1396/11/29
گم کرده بودم آن خیابان را
پرواز روی بام تهران را
Iran, Islamic Republic of
00:19 - 1396/11/30
ممنون عالیه ولی رمزی میگید
United Arab Emirates
07:46 - 1396/11/30
سلام به همگی صبحتون پراز زیبای باشد وروز خوبی را داشته‌باشد
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1396/11/30
منم امروز تولدم بود . فالتون واقعا درست و عالی بود . ممنوت
Iran, Islamic Republic of
02:40 - 1396/12/01
میشه لطف کنید فال کلی کسایی که 30 بهمن تولدشان بوده و بدنیا اومدن و برام بزارید
ممنونم
Iran, Islamic Republic of
07:59 - 1396/12/01
اسفند . . .
ماهیِ قرمز کوچکی ست
که فکر می‌کند
تُنگ ،
دریاست . . .
| #کامران_رسول_زاده |
Iran, Islamic Republic of
08:15 - 1396/12/01
ممنون از سایت خوبتون ,میشه مال 30 بهمن و بزارین
Iran, Islamic Republic of
09:00 - 1396/12/03
با سلام میشه منبع این سیستم فال رو مشخص کنید و بر چه اساسی فال افراد را می گیره
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1396/12/05
فوايد آية الکرسي:
خواندن آن هنگام خروج از منزل، هفتاد هزار فرشته نگهبان شما ميشوند......

هنگام ورود به منزل، قحطي و فقرهرگز به منزلتان نمي آيد......

خواندن بعد از وضو،شخصيت شما را70درجه بلند مرتبه تر مي سازد......

خواندن قبل ازاستراحت، فرشته هاتمام شب رامحافظتان خواهندبود......

خواندن بعد ازنمازواجب، فاصله شما تابهشت فقط مرگ است.....


پخش اين پيام زيباصدقه جاريه است .....
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1396/12/05
تیشه را انداختم از کوه ، برگشتم به شهر
دلقکی گشتم که مشهور‌ست شیرین کاری‌اش
Afghanistan
09:21 - 1396/12/07
بسیار عالی بود تشکر
Iran, Islamic Republic of
22:15 - 1396/12/07
تولدمه ...هپی برس دی توووووووووو می:)
Iran, Islamic Republic of
11:06 - 1396/12/08
سلام میشه لینک 30 بهمن و بزارید ,با تشکر
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1396/12/08
سلام،یه کانال تلگرام فال شما رو به صورت ویس میفرسته...کانال مال شماست ؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام، روزبخیر
خیر برترین ها کانال تلگرام ندارد.
با سپاس
Iran, Islamic Republic of
17:39 - 1396/12/08
سلام
لطفا فال 25 اسفند و برام بذارید...ممنون
Iran, Islamic Republic of
06:24 - 1396/12/09
بدترین شکنجه براى انسان این است که
از فساد همه چیز آگاه باشد
و بر اصلاح هیچ چیز قادر نباشد.Iran, Islamic Republic of
13:48 - 1396/12/10
آخه فال باید مهمتر از این باشه که امروز همه خونه تونی رو انجام نده خسته میشی.امروز تولدم و اسفندی هستم. حداقل يه نکته مهم تو فال بذارين.افسرده شدمکه فقط فالم در مورد خونه تونی بود. فال ویژه داشتين اما در مورد فال روزانه هم يه کم مهمتر بنویسید
Iran, Islamic Republic of
03:05 - 1396/12/11
سلام دوستان. دو ماهه که متوجه شدم بر اثر ی ویروس سرماخوردگی به پریکاردیت مبتلا شدم . الان تحت درمان با کورتن هستم . برام دعا کنید زودتر خوب شم .در ضمن فال روزانه به نظر من خیلی جالبه !
پاسخ ها
Iman
United Kingdom
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۸
Ghavi bash
Iran, Islamic Republic of
08:33 - 1396/12/11
ببخشید میشه لینک فال 27 بهمن رو هم بزارین؟
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1396/12/11
واقعا باید بگم دمتون گرم ینی تمام فال های روز واقعی ان خداقوت به همه زحمت کش ها
Iran, Islamic Republic of
00:32 - 1396/12/12
نمیخوادتغییزایجادکنه با ی اشتباه خیلی کوچک من رابطمون خراب کرد خداازش نمیگذره.اشکالنداره عادت دارم تنهاباشم منم ی خدایی دارم.
کثیف ترین دروغ دنیا تظاهربه اینه ی نفر دوست داری درحالی که نداری.
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1396/12/12
همش دروغه چرا دوست داربم بازم نمیدونم
Iran, Islamic Republic of
02:57 - 1396/12/13
ممنون بابت فال
Iran, Islamic Republic of
08:06 - 1396/12/13
امروزقراره دنیا بهم بخوره
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1396/12/13
اين دو تا فرشم بشوری فقط مي مونه پنجره ها، بعدش تموم ميشه...

(آخرین حیله های مادرانه دم عید)
Iran, Islamic Republic of
14:23 - 1396/12/13
دنیا بهم بخوره؟؟؟؟چیش بهم بخوره؟ حالش؟
Iran, Islamic Republic of
02:01 - 1396/12/14
میشه فال ۱۳ اسفندوبزارید خیلی زود پاک میشه ازسایت
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام روز بخیر؛
فال ها از روی سایت پاک نمیشوند، شما می توانید با آموزشی که انتهای مطلب قرار داده شده به راحتی فال روزهای قبل دسترسی پیدا کنید.
با تشکر
Iran, Islamic Republic of
07:42 - 1396/12/14
کشت کنید و درخت بنشانید.
بخدا قسم آدمیان کاری برتر و پاک تر از آن نکرده اند.

United States
16:35 - 1396/12/14
امروز خبر خوبی به دستم رسید
Iran, Islamic Republic of
09:38 - 1396/12/15
ضمن تبریک روزدرختکاری التماس داریم درخت آلوچه و بادوم زیاد بکارین ک تو فصل چاقالش اینقد گرون نباشه
Iran, Islamic Republic of
20:25 - 1396/12/15
عالیه،واقعا درست فال امروزمو گفتین.ممنون
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1396/12/16
فال حافظ عالییییی
Iran, Islamic Republic of
08:19 - 1396/12/17
سلام.چراصفحه از گوشه چپ نصفه نشون میده.نصف نوشته ها روندارم
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1396/12/19
سلام.لطفا فال دیروز 18 اسفند 96.با سپاس
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1396/12/19
مِی ،خواهم و معشوق و زمینی و زَمانی
کو باشد، و مَن باشم و اَغیار نباشد...

#سعدی
Iran, Islamic Republic of
22:11 - 1396/12/19
ببخشید می شه فال 12 آذرم بزارین ؟ مرسی .
Iran, Islamic Republic of
09:57 - 1396/12/21
سلام لطفا فال تولد 14 فرودین را هم بگذارید. خیلی ممنون
Iran, Islamic Republic of
10:51 - 1396/12/23
سلام و عرض ادب. ..
میشه لطف کنید و فال 17آبان سال1396 بزارید..
ممنون می شم
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1396/12/24
خواهش میکنم فال 17آبان سال 1396را بگذارید.
ممنونم
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1396/12/25
سلام خیلی ببخشیدا...
ولی شما اصلا رسیدگی نمی کنین به خواسته های ما
الان قبل از من هم چند نفر از شما فال درخواست کردن ولی شما انگار نه انگار فال 17آبان لطفا...
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام
آموزش یافتن فال روزهای قبل به صورت عکس
در پایین مطلب قرار داده شده است.
با تشکر
Iran, Islamic Republic of
14:46 - 1396/12/25
بسته به نوع سختیِ كار، لغتِ عاشقانه ای كه مامانا برای صدا كردنت استفاده ميكنن فرق داره
Iran, Islamic Republic of
09:14 - 1396/12/26
میری فست فود
دقیقا همون لحظه که همبرگرت ثبت سفارش میشه هوس پیتزا میکنی
United States
09:39 - 1396/12/26
چی جوری بگزرونم امسال
United States
09:39 - 1396/12/26
چی جوری بگزرونم امسال
United States
09:39 - 1396/12/26
چی جوری بگزرونم امسال
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1396/12/27
ببخشید یه بارم گفتم می شه فال 12 آذر و بزارید ؟ من وقت نکردم ببینم .
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1396/12/28
ای بابا چرا انقد فک میکنه فروردینیا درگیرننن
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1397/01/01
تو این فالا دنبال یه امید میگردیم
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1397/01/01
نوروز بمانید که ایّام شمایید!
آغاز شمایید و سرانجام شمایید...
خورشید گر از بام فلک عشق فشاند،
خورشید شما، عشق شما، بام شمایید!

سال نو مبارک
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1397/01/02
یعنی اینا همه راستن
باور کنیم
Iran, Islamic Republic of
10:56 - 1397/01/02
سلام میشه فال ۱۴شهریور۹۶رو بزارین .ممنون
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام
آموزش یافتن فال روزهای قبل به صورت عکس
در پایین مطلب قرار داده شده است.
با تشکر
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1397/01/02
واقعا تیرو ابان و شهریور بهترین ماهه واسه من
Afghanistan
17:35 - 1397/01/02
سلام لطفا فال دیروز اول فروردین را بگذارید ، تشکر .
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام
آموزش یافتن فال روزهای قبل به صورت عکس
در پایین مطلب قرار داده شده است.
با تشکر
Germany
00:53 - 1397/01/03
لطفا فال بيست و چهار اسفند رو بزاريد ،مرسي
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام
آموزش یافتن فال روزهای قبل به صورت عکس
در پایین مطلب قرار داده شده است.
با تشکر
Iran, Islamic Republic of
23:53 - 1397/01/03
لطفا لینک فال ۲ اسفند ۱۳۹۶ رو بذارید❤❤
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام
آموزش یافتن فال روزهای قبل به صورت عکس
در پایین مطلب قرار داده شده است.
با تشکر
Iran, Islamic Republic of
07:52 - 1397/01/06
من متاهلم وباشوهرم مشکلی ندارم فقط قلبمولرزوند فالتون شوهرم یک فروردین متولدشده حالا تو فالش،نوشته ازدواج مبکنی
Iran, Islamic Republic of
07:54 - 1397/01/06
لطفافال دوم مرداد رو هم بزاریدممنون
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام
آموزش یافتن فال روزهای قبل به صورت عکس
در پایین مطلب قرار داده شده است.
با تشکر
Iran, Islamic Republic of
20:32 - 1397/01/06
ترک ما کردی؛
ولی، با هر که هستی
یار باش…آدم باش بفهممم
Iran, Islamic Republic of
00:42 - 1397/01/07
لطفا فال 3/1/1397 رو بزارید
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام
آموزش یافتن فال روزهای قبل به صورت عکس
در پایین مطلب قرار داده شده است.
با تشکر
Iran, Islamic Republic of
00:42 - 1397/01/07
لطفا فال 3/1/1397 رو بزارید
United Arab Emirates
14:05 - 1397/01/08
سلام واقعا عالیه فقط فال امروز من از دیروز تغییر نکرده
Iran, Islamic Republic of
08:39 - 1397/01/09
سلام امروز روز خوبی هست لذتشو ببرید و خوش باشید
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1397/01/09
میشه فال۱۲ خرداد رو بذارین
Iran, Islamic Republic of
02:22 - 1397/01/10
tancyo ali
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1397/01/11
اي بي وفا راز دل بشنو از خموشي من اين سكوت مرا ناشنيده مگير

اي آشنا چشم دل بگشا حال من بنگر سوز و ساز دلم را نديده مگير

امشب كه تو در كنار مني غمگسار مني سايه ات سر من تا سپيده مگير

اي اشك من خيز و پرده مكش پيش چشم ترم وقت ديدن او راه ديده مگيردل ديوانه من به غير از محبت گناهي ندارد خدا داند

شده چون مرغ طوفان كه جز بي پناهي پناهي ندارد خدا داند

منم آن ابر وحشي كه در هر بيابان به تلخي سرشكي بيفشاند

به جز اين اشك سوزان دل نا اميدم گواهي ندارد خدا داند

اي بي وفا راز دل بشنو از خموشي من اين سكوت مرا ناشنيده مگير

اي آشنا چشم دل بگشا حال من بنگر سوز و ساز دلم را نديده مگيردلم گيرد هرزمان بهانه تو سرم دارد شور جاودانه تو

روي دل بود به سوي آستانه تو

تا آيد شب در ميان تيرگي ها گشايد تن روح من به شور و غوغا

روكند چو مرغ وحشي سوي خانه تواي بي وفا راز دل بشنو از خموشي من اين سكوت مرا ناشنيده مگير

اي آشنا چشم دل بگشا حال من بنگر سوز و ساز دلم را نديده مگير
Iran, Islamic Republic of
14:36 - 1397/01/12
عالیه. ب جون مادرم این قسمت، فال روزانه، همش راست و حقیقتو میگه. یعنی ب حقیقت خیلی نزدیکه. چیجوری؟!!
Iran, Islamic Republic of
06:20 - 1397/01/15
امروز چ روز خوب وقشنگیه خدایا ممنونم ازت بخاطر همچی
Iran, Islamic Republic of
16:45 - 1397/01/15
عالی خیلی ممنون
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1397/01/19
با سلام. لطفا اگه میشه فال متولد روز 4 اسفند در سال 96 را بگذارید. ممنون از حسن توجهتان
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام
آموزش یافتن فال روزهای قبل به صورت عکس
در پایین مطلب قرار داده شده است.
با تشکر
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1397/01/19
فال روز دهم فروردین می تونید برای من بگذارید
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام
آموزش یافتن فال روزهای قبل به صورت عکس
در پایین مطلب قرار داده شده است.
با تشکر
Netherlands
01:26 - 1397/01/20
سلام فال ۱۵ فروردین رو ارسال میکنید تشکر
Canada
01:51 - 1397/01/23
لطفا این کلمات اشتباه انگلیسی برای فال روزانه را برداشته یا تصحیح کنید.
فال روزانه اختصاصی برترین ها
فـال روزانـه - Daily Omen
Iran, Islamic Republic of
01:54 - 1397/01/23
شما راهنمای کامپیوتریشو گذاشتید اما کسایی ک با گوشی میان نمیتونن پیدا کنن
Iran, Islamic Republic of
10:53 - 1397/01/24
تولدتون مبارک فروردینی ها
Iran, Islamic Republic of
07:27 - 1397/01/25
امروز روز عید مبعڎـی چ انرژی خوب وزیادی دارم خیلی سرحالم خداروشکر...انشالا شماهم همینطور باشید عید مبارک
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1397/01/25
۲۵فروردین تولد ۱۸سالگیم بهترین روز عمرم مرسی از سایت خوبتون مرسس از تبریک
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1397/01/25
درسته من امروز یه خبر خوش شنیدم
واقعیت داره من متولد ماه مهرم
Iran, Islamic Republic of
20:36 - 1397/01/26
سلام.
منبع این اطلاعاتتون از کجاست ؟
چطوری فال بینی انجام میشه؟
از چه راهی؟
با چه علمی؟
Iran, Islamic Republic of
07:34 - 1397/01/28
سلام وعرض ادب خدمت دست اندر کاران فال روزانه و همچنین خوانندگان این بخش وهمچنین نظر دهندگان در این بخش...امیدوارم حال و احوالتون خوش وخرم باشد و ایام بکام و روزگارتون قند ...من ک دوستون دارم ژیاد الهی ک خوشتون بیاد
Iran, Islamic Republic of
00:36 - 1397/01/30
سلام باور کنید سرچ کردم نیورد میشه فال هفت فروردین نود و هفت رو بیارید ممنون
Iran, Islamic Republic of
10:46 - 1397/01/31
سلام. ميشه فال ۱۰ اسفند ۹۶ رو بذاريد؟
Iran, Islamic Republic of
19:45 - 1397/01/31
میشه فال دیروزو ٣٠ فرورین رو باز بذارید ممنون
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام
آموزش یافتن فال روزهای قبل به صورت عکس
در پایین مطلب قرار داده شده است.
با تشکر
Iran, Islamic Republic of
05:47 - 1397/02/02
واااا!!!
Iran, Islamic Republic of
14:58 - 1397/02/02
سلام فال 27 فروردین رو میخواستم یادم رفت بخونمش برای روز تولدم
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام
آموزش یافتن فال روزهای قبل به صورت عکس
در پایین مطلب قرار داده شده است.
با تشکر
Iran, Islamic Republic of
10:43 - 1397/02/04
#یا_مهدی
خودت بخواه؛ که این روزگار ، سر برسد
دعای این همه چشم انتظار کافی نیست
#فاضل_نظری

نیمه شعبان پیشاپیش مبارک
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1397/02/04
واقعا این فال ها خیلی درسته..
نه به طور کامل ولی به این فال باور می کنم. چون همه چیمو درست می نویسه و بعضی اتفاقاتی که می نویسه واقعا میفته.
Iran, Islamic Republic of
14:01 - 1397/02/06
سلام وقت بخیر
فال روز 27 فروردین رو میشه واسم بذارین
سپاس
Iran, Islamic Republic of
16:21 - 1397/02/07
خوب نبود والا
Iran, Islamic Republic of
06:22 - 1397/02/08
سلام
لطفأ فال ۳اردیبهشت رو میذارین؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه با سلام‌و وقت بخیر. راهنمای یافتن فال های قبلی در انتهای مطلب به صورت عکس قرار داده شده است.
Iran, Islamic Republic of
15:34 - 1397/02/11
سلام خسته نباشید از شما خواهش میکنم لینک فال 10 فروردین 97 رو برام بزارید. ممنون
Iran, Islamic Republic of
05:31 - 1397/02/13
امروز اونقد خوشحال وسرحالم ک حتی فالمو نخوندم و مطمعنم ک عالیه...خدایا شکرت امروز ب یکی از بزرگترین ارزوهام خواهم رسید ....خدایا سپاس
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1397/02/13
شرمنده اگه میشه دوباره لینک فال 4 اردیبهشت 97 را دوباره بزارید
United Arab Emirates
00:32 - 1397/02/14
سلام فال رو خیلی خیلی خیلی دیر می ذارید خیلی دیر وقت می ذارید فال روزانه رو قبل از 12 یا نهایتا سر ساعت 12 بذارید چرا اینقدر آدم رو کلافه میکنید ؟؟؟؟؟؟؟ به موقع بذارید مردم بخوابند
Iran, Islamic Republic of
09:16 - 1397/02/14
زلالِ عطرِ رضا می وزد زِ جانبِ طوس
هوا هوای زیارت، زیارتِ مخصوص...

#‌دلتنگتیم_آقا
Germany
14:44 - 1397/02/14
بعضی اوقات خیلی چرت می گه
بعضی وقتا هم خیلی راست می گه
Iran, Islamic Republic of
07:47 - 1397/02/15
سلام وقت بخير
لطفا فال 12 ارديبهشت سال 97 را بگذاريد با تشكر
Iran, Islamic Republic of
09:21 - 1397/02/16
چرا این قسمت اینقدر بی روح شده...ن سلامی ن احوالپرسی ...قبلا خیلی باهم خوش وبش میشد
Iran, Islamic Republic of
09:23 - 1397/02/16
سلام میشه لطفا فال 15 اردیبهشت 97 رو واسم بفرستید ممنون
پاسخ ها
مدیر پایگاه با سلام‌و وقت بخیر. راهنمای یافتن فال های قبلی در انتهای مطلب به صورت عکس قرار داده شده است.
Iran, Islamic Republic of
10:28 - 1397/02/16
سلام لطفا فال روز 12 ارديبشهت سال 97 را مجددا بگذاريد
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام
آموزش یافتن فال روزهای قبل به صورت عکس
در پایین مطلب قرار داده شده است.
با تشکر
Iran, Islamic Republic of
07:45 - 1397/02/17
سلام صبح بخير لطفا فال 12 ارديبهشت 97 مجددا بگذاريد . باسپاس
Iran, Islamic Republic of
10:19 - 1397/02/18
خيلىواقعى هستش
Iran, Islamic Republic of
22:53 - 1397/02/18
سلام خسته نباشین لطفا 17اردیبهشت را بزارید ممنون
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام
آموزش یافتن فال روزهای قبل به صورت عکس
در پایین مطلب قرار داده شده است.
با تشکر
Iran, Islamic Republic of
06:07 - 1397/02/19
سلام فال امروزم عالی هستش مرسی از شما
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1397/02/22
فال ۲۲اردیبهشت ۹۷لطفا
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام
آموزش یافتن فال روزهای قبل به صورت عکس
در پایین مطلب قرار داده شده است.
با تشکر
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1397/02/25
سلام

گاهی وقتا عالی و دقیق میگن

Iran, Islamic Republic of
00:32 - 1397/02/28
اخزعیاجاارولل
کاد الباخا دعط داعنرگاوپد
United Kingdom
04:56 - 1397/02/28
سپاسگذارم از پیج خیلی خوبتون
Iran, Islamic Republic of
01:06 - 1397/02/29
سلام، اون بالا که در مورد دوست عزیز نوشتید تولدتون مبارک؛ امروز 29 اردیبهشت نه 29 اسفند،
Iran, Islamic Republic of
05:13 - 1397/02/29
سلام صبخیر طاعات قبول
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1397/02/30
خوب بود ممنون
United States
12:31 - 1397/02/30
سلام وقت بخیر میشه لطفا فال جمعه 28 اردیبهشت رو بذارید
ممنون از شما
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1397/02/30
اقا امروز ۳۰ فروردینه!!!!!!!خدارو شکر یک ماه برگشتیم عقب
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج