۲۰۹۱۵
۰۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۳
فال روزانه اختصاصی برترین ها
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 46747369

فـال روزانـه - Daily Omen
   
فال روزانه دوشنبه 3 مهر 1396

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 3 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی سخاوتمند، عملگرا، پر انرژی و با اصالت هستید. سخت کوشی شما و صداقتی که در انجام مسئولیت های خود دارید باعث می شوند مورد تحسین دیگران قرار بگیرید، اما دخالت هایی که در کارهای دیگران می کنید هم باعث می شوند که مورد انتقاد آنها قرار بگیرید. امسال آنهایی که در زمینه ی علوم مختلف، حقوق، نویسندگی، تبلیغات و بازاریابی فعال هستند موفقیت ها و نتایج قابل توجهی به همراه خواهد داشت. با نوجه به درک بهتری که شما نسبت به اعضای خانواده ی خود پیدا کرده اید صلح و آرامش بر فضای خانه تان حاکم خواهد بود و از زندگی شخصی خود رضایت کامل خواهید داشت. با گذشت زمان وضعیت اقتصادیتان رو به بهبودی خواهد رفت و همین موضوع باعث می شود دست به جیب شده و پولتان را صرف خرید اشیای لوکس و گران قیمت کنید. نسبت به وضعیت سلامتی خود توجه بیشتری نشان دهید و آزمایشات دوره ای خود را انجام داده و هر وقت که لازم دیدید به پزشک خود رجوع کنید. فصل پاییز هر چند فصل عشاق است، اما عشق جدیدی را برای شما رقم نخواهد زد، در فصل زمستان شانس بهتری خواهید داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز خبرهای خوبی در مورد مسائل مالی به گوشتان خواهند رسید که شاید شما را به فکر ایجاد تغییراتی در دکوراسیون منزلتان بیندازند. شاید به فکر رنگ کردن دیوارها و یا خریدن وسایل تزئینی کوچک برای خانه بیفتید. این کار قطعا برای شما بسیار لذت بخش خواهد بود، مخصوصا اگر دوستان و یا برخی از اعضای خانواده را نیز در انجام این کارها با خود همراه کنید. امروز دلتان می خواهد هر طور شده زودتر کارهایتان را به انجام برسانید و بقیه وقتتان را همان طوری که دوست دارید بگذرانید، اما هیچ راه فراری برایتان وجود ندارد و ابتدا باید به مسئولیت ها و وظایف خود رسیدگی کنید؛ با عذر و بهانه هم نمی توانید از این وضعیت فرار کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز در ابتدای روز یکی از دوستان، همسایه ها و اعضای خانواده را خواهید دید که صحبت با او می تواند حسابی حال و هوایتان را تغییر دهد. شاید این شخص خبرهای جالبی برایتان داشته باشد، هدیه ای به شما بدهد و یا با حرف هایش به شما دلداری و انگیزه بدهد. از صحبت کردن با او لذت ببرید و به حرف هایش گوش کنید، فقط مواظب باشید درگیر غیبت و حرف های بیهوده نشوید. شما دوست دارید در مورد احساسات قلبی خود با شخصی که دوست دارید صحبت کنید، اما ترس و احتیاط به شما اجازه نمی دهد که با خیال راحت حرف دلتان را به زبان بیاورید. یک ریسک حساب شده و بیان بخشی از احساسات عاشقانه تان نتایج رضایت بخشی برای شما خواهد داشت.

 فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز دلتان می خواهد در کنار همسرتان لحظات رمانتیکی را داشته باشید، اما کارهای زیادی که در طول روز و پس از آن هم در خانه انتظارتان را می کشند وقت زیادی برای این کارها برای شما باقی نخواهند گذاشت. فکر کردن به یک شام عاشقانه ی دو نفره و برنامه ریزی برای آخر هفته هم می تواند به اندازه ی کافی به شما آرامش بدهد. شما دلتان می خواهد برای خودتان و خانواده تان زندگی و آینده ای متفاوت با زمان حالتان بسازید. شاید امروز نتیجه ی زحمات خود را به طور ملموسی مشاهده نکنید، اما فراموش نکنید که میزان موفقیت خود در هر روز را به جای این که بر اساس آنچه برداشت می کنید بسنجید با توجه به میزان دانه هایی که کاشته اید اندازه گیری کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

انتظارات غیر واقع گرایانه ای که شما از خودتان دارید ممکن است باعث شوند امروز مسئولیت هایی بیش از حد توانتان بپذیرید. شاید وسوسه شوید که یک لیست طولانی برای کارهای امروزتان تهیه کنید، اما دیر یا زود به این پی خواهید برد که این حجم از کاری که برای امروزتان برنامه ریزی کرده اید نتیجه ای جز سرخوردگی نمی تواند برایتان به همراه داشته باشد. با این حال اگر منطقی تر برای روزتان برنامه ریزی کنید می توانید کارهای زیادی را به انجام برسانید. امروز شما از نظر دیگران بسیار جذاب هستید و خودتان هم نسبت به همیشه رفتاری اجتماعی تر از خودتان نشان می دهید و دیگران از بودن در کنارتان لذت می برند.
 
فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ممکن است در خانه و بین اعضای خانواده سوء تفاهم هایی پیش بیایند که باعث ناراحتی و سردرگمی شما شوند. شما با تکیه به منطق خود و در کنار آن حس درونی خود می توانید این وضعیت را تا حدود زیادی برطرف کنید، به ویژه این که امروز سیاستمداریتان هم به کمک شما آمده است. امروز ایده های فوق العاده ای در رابطه با پروژه ای که برایتان خیلی هم مهم است به سرتان خواهند زد. اگر از این ایده ها به خوبی استفاده کنید می توانند آنقدر مفید باشند که فرصت های جدیدی را در زمینه ی حرفه ای برای شما فراهم کنند. خوشبختانه شما از منابعی که در اختیار دارید آگاه هستید و این آگاهی به شما کمک قابل توجهی خواهد نمود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز در جمع هایی حاضر خواهید شد که فرصت آشنایی شما با افراد جالبی را فراهم خواهند کرد. شاید حتی این آشناهای جدید تبدیل به دوستانی صمیمی بشوند. این افراد ممکن است اطلاعات جالبی را در یکی از زمینه های مورد علاقه ی شما در دست داشته باشند. این اطلاعات می توانند برای مدتی طولانی به کارتان بیایند و خدمت زیادی به شما بکنند. مورد تجزیه و تحلیل قرار دادن دیگران و کارهایشان امروز می تواند بین شما و اطرافیانتان فاصله ایجاد کنند. شاید به نفع خودتان و بقیه باشد که این افکارتان را حداقل امروز کنار بگذارید و اجازه بدهید هر کسی سرش به کار خودش باشد و همان کاری را بکند که خودش دلش می خواهد.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
شما معمولا خودتان را به عنوان فردی منطقی و عملگرا قبول دارید، اما امروز بر خلاف همیشه بیشتر از عقل و منطقتان به احساسات درونی خود تکیه می کنید. در واقع شما این طور احساس می کنید که اطرافیانتان دارند رفتارهای عجیب و غریبی از خودشان نشان می دهند و فکر می کنید که در برابر چنین وضعیتی باید برای پی بردن به احساسات و انگیزه های درونی آنها شما هم باید به سراغ حس درونی خود بروید. این روش شما در رابطه با همکارانتان به خوبی به کارتان خواهد آمد، به صدای قلب خود گوش کنید. شاید امروز با تنش های زیادی مواجه باشید، اما شما با آرامشی که دارید به خوبی از پس آنها برخواهید آمد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما در باورهایی که نسبت به خودتان دارید هیچ حد وسطی ندارید، یک لحظه ایمان کامل به خودتان دارید و فکر می کنید با توانایی هایتان می توانید از پس انجام هر کاری بربیایید و یک لحظه دیگر دچار تردید می شوید و خودتان را زیر سوال می برید. به تلاش خود ادامه دهید و تسلیم نشوید! امروز بین شما و نزدیکانتان ممکن است تنش های احساسی زیادی پیش بیایند. شاید اینطور به نظر برسد که هیچکس حال و حوصله ی درست و حسابی ندارد! شما در روابط خود با آنها بسیار صمیمی هستید و با به کار گرفتن مهارت هایی که در برقراری روابط اجتماعی دارید می توانید به آرام کردن آنها کمک کنید. حداقل تا وقتی شما در کنارشان باشید می توانید اوضاع را آرام نگاه دارید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز شما می توانید بار تمام دنیا را به تنهایی به دوش بکشید، اما از طرفی هم دارید در ذهنتان نقشه ی فرار را می کشید. با این حال شرایط کیهانی موجود تشویقتان می کنند که رویاپردازی را کنار گذاشته و افکارتان را روی انجام کارهایتان متمرکز کنید. متأسفانه تعهدات و مسئولیت های فعلیتان به شما اجازه ی اینکه بخواهید به دنبال ماجراجویی بروید را نخواهند داد. در واقع اگر شیطان گولتان بزند و بیخیال مسئولیت هایتان بشوید هم قطعا مجبور خواهید بود بهای سنگینی بابت این کارخود پرداخت کنید. امروز شما نسبت به عزیزان و نزدیکان خود با مهربانی و حساسیت فوق العاده ای رفتار می کنید که باعث نزدیکی بیشتر شما و آنها خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز سعی نکنید کنترل همه کارها را به تنهایی در دست بگیرید و فقط روی مسئولیت های خودتان تمرکز کنید. فقط یادتان باشد مسئولیت پذیری با اطاعت بی چون و چرا فرق دارد و به معنی انجام کار درست است. امروز مسائلی که مربوط به روابط عاطفی، عشق و ازدواج هستند برای شما به خوبی پیش خواهند رفت. شما بسیار خونگرم و مهربان شده اید و حمایت تمام و کمال خود را به طرف مقابلتان نشان می دهید. کلمات عاشقانه هم به راحتی بر زبانتان جاری می شوند، فقط قبل از حرف زدن از این که دارید افکارتان را به صحیح ترین شکل ممکن بیان می کنید اطمینان حاصل کنید. اگر احتیاط نکنید ممکن است طرف مقابلتان حرف هایتان را اشتباه برداشت کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

این که آدم هایی دور و برتان باشند که تفکری مشابه با خودتان دارند به شما کمک خواهد کرد تا با بررسی پیشنهادهای آنها راه های جدیدی را در برابر خود بیابید و به جای این که فقط به شرایط موجود فکر کنید، فرصت هایی که می توانید در آینده داشته باشید را هم در نظر بگیرید. البته این را نباید فراموش کنید که نمی توان ناگهان و با یک پرش بلند به آنجا رسید و باید صبر و حوصله به خرج داده و تمام سعی و تلاش خود را به کار بگیرید. برای گذر از دریای خروشان نمی توان فقط ایستاد و به امواج خیره شد. امروز ممکن است با یکی از اعضای خانواده تان بحث هایی داشته باشید، سعی کنید رفتار خوبی با او داشته باشید تا بتواند افکار خود را با شما در میان بگذارد.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
شما در حال حاضر رویای قرار گرفتن در بهترین موقعیت ممکن از لحاظ حرفه ای را در سر دارید، اما دلتان نمی خواهد که تک تک قدم های لازم برای رسیدن به این نقطه ی اوج را طی کنید و اگر فرصتی برای میانبر زدن برایتان پیش بیاید ترجیح می دهید از این راه های میانبر استفاده کنید. مواظب باشید این راه هایی که فکر می کنید میانبر هستند در واقع بیراهه نباشند. شما خودتان می توانید به تنهایی موفقیت های بسیار زیادی را کسب کنید، اما باید این را هم بدانید که در صورت لزوم دیگران برای کمک کردن به شما آماده اند. فراموش نکنید که برای رسیدن به اوج موفقیت هیچ آسانسوری وجود ندارد و فقط باید پله های ترقی را یکی یکی طی کنید.

انتشار یافته: 60
در انتظار بررسی:9
Iran, Islamic Republic of
11:49 - 1396/05/05
سلام برای بار سوم پیام میدم لطفا لینک فال 16بهمن 95رو بگذارید ممنون
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام و روزتون بخیر
 
 
ممنون از همراهی شما.
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1396/05/05
جالبه فقط خانمها میگن فالشون عالیه واقعا درست بوده پسرا خیلی کمن حالا دلیلای زیادی داره ک اینجوریه ولی خودتون فکر کنید دلیلش چیه ولی در کل خنده داره
پاسخ ها
ارامه
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۴
خب برای اینه که شما اعتقادی ندارید..!!اما خانما اعتقاد دارن و اگرکسی بهچیزی اعتقادداشته باشه حتما اون اتفاق براش میته ولی ازحق نگذریم بعضی مطالبش درسته
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1396/05/05
با سلامممنون از فال های خوبتان که اکثر اوقت پیش بینی خوبی دارند امکان دارد فال امسال برای متولدین روز 19 خرداد را برام بفرستید ممنون می شوم
Iran, Islamic Republic of
01:06 - 1396/05/06
بر اساس عقل ومنطق درسته ولی افراط گری در شیوه عقل و منطق اصلا درست نیست چون اونجوری میشیم یک ربات و یک انسان بی احساس وخشک
برای مسائل مهم زندگی به نظرم "عقل و قلب "در کنار یکدیگر باید باشند .
Denmark
15:54 - 1396/05/06
اقااااااااا این فال فقط سرگرمیه,خدایا اینارو شفا نده بذار بخندیم
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1396/05/17
فال های برترینها همیشه درسته و امروز هم تولدمه .
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1396/05/17
فال روز ۱۲ آذر
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1396/05/19
سلام میشه لطف کنید یه باردیگه متولدین 18 مردادرو بذارید
Iran, Islamic Republic of
13:15 - 1396/05/19
سلام میشه لطف کنید یه باردیگه متولدین 18 مردادرو بذارید
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1396/05/20
سلام ببخشید میخواستم فال روز 26 ابان ببینم.میشه راهنمایی کنید .ممنون
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1396/05/21
میشه فال روز ۹تیر رو بذارید
Iran, Islamic Republic of
08:26 - 1396/05/22
با سلام
دویتان منم هر روز سر میزنم فال میبینم
دیحالی که هیچ اعتقادی ندارم ومیدونم طالع وفال وشانص و استخاره چیزای واقعی نیستن
ولی توجه کنید تقریبا۹۰ درصد فال ها درست درمیاد!!!!
چون هرکی میاد فال رو یک جوری با وضعیت اجتماعی واقتصادی و... تطابق میده جوری که خودشم تعجب میکنه .خودمم بخاطر این میام چون از این فال ها میشه نکته برداری کرد وتو زندگی روزمره استفاده برد هرچند واقعی نیست اما چیزایی توش هست که باعث میشه معایب خودمونو اصلاح کنیم بطور ناخواسته
امیدوارم همیشه موفق و خوشحال باشید
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1396/05/23
فال من ک درست بود فقط باکسی طرح همکاری نبستم... سعی میکنم بیان کنم مشکلتمو ولی میدونم گ نمیشه چون اهل درد ودل نیستم
Iran, Islamic Republic of
00:34 - 1396/05/25
سلام متنی که برای کسانی که ۲۳ مرداد متولد شدن رو میذارید لطفا؟
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1396/06/02
سلام تاران جان چرا اخه
Iran, Islamic Republic of
19:26 - 1396/06/02
سلام میشه فال 4 شهریور پارسال برای مردادی ها وشهریوری های بذارید
Iran, Islamic Republic of
18:19 - 1396/06/06
سلام اگه ممکنه لینک فال 12 مرداد را بذارید ممنون
پاسخ ها
مدیر پایگاه http://www.bartarinha.ir/fa/news/575739/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13960512
ردیاب خودرو idealfa.com
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1396/06/07
سلام
تشکر بابت زحماتت تون . موفق و همیشه پیروز باشید
Iran, Islamic Republic of
04:04 - 1396/06/07
من صبح 7/6/1377 تولدمه
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1396/06/10
سلام میشه فال روز 3 دی ماه 1395 رو بزارین.
خیلی ممنون.
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1396/06/11
سلام
اگه ممیشه لینک فال ۲۰بهمن ۹۵ رو بذارید؛خیلی ممنون
Iran, Islamic Republic of
00:43 - 1396/06/13
چرا اینقدر در میذارین
Iran, Islamic Republic of
02:53 - 1396/06/13
سلام
اگه میشه لطف کنید لینک فال روزانه۲۰بهمن ۹۵ رو بذارید...خیلی خیلی ممنون میشم.باردومه که میگم.منتظرهستم
پاسخ ها
Iran, Islamic Republic of
09:43 - 1396/06/13
سلام لطفا فال 12 شهریور
Iran, Islamic Republic of
07:45 - 1396/06/14
ایول مال من چه دقیق در اومد
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1396/06/14
امروز روز تولدمه ولی هیچ کس یادش نیست):
Iran, Islamic Republic of
08:54 - 1396/06/14
سلام لطفا فال روز 11 فروردين و 9 شهريور بزاريد. ممنون
Iran, Islamic Republic of
09:00 - 1396/06/14
سیرنمیشودنظر
بس که لطبف منظری
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1396/06/15
فال خود میخوام 24/4/48
Iran, Islamic Republic of
16:52 - 1396/06/15
سلام ببخشید میشه فال روز 4 شهریور 95 رو بذارید برای بار دومه که این درخواست رو دارم .ممنون از سایت خوبتان
Iran, Islamic Republic of
01:05 - 1396/06/16
سلام برترین های گرامی
فکر کنم امروز بکش بکشه ها
روز قلع و قمع

خدا رحم کناد

خوبه ه این حرفا رو به همه ی ماه ها هم گفتی
البته من تیرماهی ام گرامی :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Iran, Islamic Republic of
08:41 - 1396/06/16
سلام لطفا فال روز 11 فروردين و 9 شهريور بزاريد. ممنون
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1396/06/17
فاز منفی چرا میدی آخه
Iran, Islamic Republic of
11:12 - 1396/06/17
به خدا دروغ
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1396/06/17
لطفا لینک فال روز96.06.11 رو بزارید.ممنون میشم.
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1396/06/18
یکی از نشانه های شعور وشخصیت قبول کردن اشتباه است،هرچند که هیچگاه بابتش عذرخواهی هم نشود!عید غدیر مبارک عزیزان
Iran, Islamic Republic of
07:29 - 1396/06/19
فال شهریور امروز چ با حاله کیف کردم...روزگارتون عید
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1396/06/20
این فال ها برای چ سنی ب بالا هست؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1396/06/20
سلام این بار چندمه که دارم مینویسم
میشه لطفا فال سوم دی ماه رو بزارین؟ خواهش میکنممممم
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1396/06/20
میشه لینک فال دیروز ص۹شهریور رو بذو ین
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1396/06/21
سلام.میشه لینک 24 فروردینو بذارین؟ممنونم
Iran, Islamic Republic of
09:17 - 1396/06/22
سلام من براي سومين بار از تون ميخوام لطفا فال روز 11 فروردين و 9 شهريور بزاريد. ممنون
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1396/06/23
۲۳شهریوردرموردمن کاملاصاوق بودامروز وای وای وای
Iran, Islamic Republic of
10:17 - 1396/06/25
سلام خیلی ممنون از سایت خوبتون میشه لطفا لینک فال 24 شهریور 96 رو بزارید ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
10:54 - 1396/06/25
خداروشکر خداروشکر خداروشکر بوی بهبود ز اوضاع جهان میشنوم
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1396/06/26
من هرروز باید فالم رو نگاه کنم واقعا بعضی روزا حقیقت زندگیم هس
Iran, Islamic Republic of
02:08 - 1396/06/27
سلاام.ممنونم از سایت خوووبتون.توروخدا لینک فال 25 شهریور رو بذارید...مرسی یه عالمه
Iran, Islamic Republic of
07:02 - 1396/06/27
خودتان را باور ڪنیـد و بپذیرید ، اگر بتوانیـد خودتان را قبول ڪنید ، بزرگترین راز زندگي را آموخته اید.
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1396/06/27
خاهشا فال یازده شهریور و بزارید. چن بار کامنت دادم توجهی نکردید.
Iran, Islamic Republic of
10:57 - 1396/06/29
سلام
خيلي بخش جذابيه فال روزانه
ميشه لطفا لينك ٩ آذر رو بديد
ممنون ميشم
Iran, Islamic Republic of
08:43 - 1396/06/30
خدای عزیزم
بابت هدیه ای که هر روز
با عشقت به من می دهی
سپاسگزارم...
هدیه ای که نامش زندگیست
روزتون سرشار از حس خدا


Iran, Islamic Republic of
05:33 - 1396/06/31
یا سید الشهدا

پرچم زده‌اند از غم تو کوچه ‌به ‌کوچه
انگار عوض کرده زمين پيرهنش را
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1396/06/31
همش درست بود خیلی تعجب کردم
Iran, Islamic Republic of
06:23 - 1396/07/02
سلام لطفا لینک فال روزانه ۳۱ خرداد رو هم بذارید

ممنونم8
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1396/07/02
سلام ممنون میشم لینک فال 27 شهریور 96 روبزارید
Iran, Islamic Republic of
00:14 - 1396/07/03
لطفا اگه ممکنه راس ساعت ۱۲ بزارید فال رو ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
09:16 - 1396/07/03
سلام عرض ادب
خیلی وقته شاید حدودا دوماهه که صفحه فال روزانه خیلی بهم ریخته س
تا یه ماهی خوبه بقیه ماه ها همش نصفه س
یعنی صفحه چپ سایت باز نمیشه
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج