کد خبر: ۲۰۹۱۵
تاریخ انتشار:
۰۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۵
فال روزانه اختصاصی برترین ها
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 41052626
فـال روزانـه - Daily Omen
  

 

فال روزانه پنج شنبه 5 اسفند 1395

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 5 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال برای شما زمان آماده سازی، شانس و بهسازی خواهد بود. تغییرات بزرگی پیش رویتان نیستند، اما می توانید با قدم هایی کوچک به سوی آینده ای مطمئن پیش بروید و تغییراتی که لازم است را در مسیر زندگی خود ایجاد کنید. امسال فرصت خوبی برای مطالعه و تجزیه  تحلیل خواهد بود، پس قدر این موقعیت را دانسته و به سادگی از کنار آن نگذرید. با فرا رسیدن زمستان موفقیت و پیشرفت کم کم به سراغتان خواهند آمد و فرصا هایی فوق العاده در دنیای کار و تجارت برایتان فراهم خواهند شد. در زمینه حرفه ای، به شرط آن که انتظارات غیر منطقی نداشته باشید، فصل بهار می تواند برای شما فرصت های تازه ای به همراه داشته باشد.اگر به تازگی رابطه عاطفی ناموفقی را به پایان رسانده اید بهتر است تا اواخر بهار به دنبال پیدا کردن عشقی تازه نباشید. در فصل تابستان احتمال این که بتوانید عشقی بیابید که گرمایش پایدار باشد خیلی بیشتر خواهد بود.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز ممکن است خاطرات پدربزرگ و یا مادربزرگتان که از دنیا رفته است در ذهن شما زنده شده و احساس غم و نوستالژی وجودتان را در بر بگیرد. سعی کنید به خاطرات خوب آن دوران فکر کرده و بسته به اعتقادات مذهبیتان برای او از خداوند طلب آمرزش کنید. شما نمی توانید درک کنید که چرا وقتی خودتان می توانید مشکلی را حل کنید باید صبر کنید تا یک نفر دیگر انجام این کار را در دست بگیرد. به همین دلیل هم امروز در برابر مانعی که سر راهتان قرار می گیرد به جای این که متوقف شوید تخته گاز پیش خواهید رفت، اما اگر رفتارتان همراه با بی احتیاطی باشد فقط اوضاع را از این که هست بدتر خواهید کرد. قبل از هر کاری همه جوانب را در نظر گرفته و به هیچ عنوان عجله نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز مجبور به شرکت در جلسه ای خواهید بود که اصلا علاقه ای به حضور ندارید. شاید این جلسه طولانی و خسته کننده باشد، اما قطعا در آن به نکات مهمی اشاره خواهد شد و به همین دلیل هم به نفعتان است که دقت بیشتری در آن داشته باشید. با وجود خسته کنندگی بحث هایی که بعد از این جلسه خواهند شد درس های خوبی برای شما به همراه خواهند داشت. امروز شما کمی عصبی هستید و هر کاری که با مشکلاتی هر چند کوچک همراه باشد واکنش شدیدی در شما ایجاد خواهد کرد و ترجیح می دهید کلا بیخیال آن شوید. شاید بهتر باشد امروز بیشتر از مسائل کاری به کارها و علایق شخصیتان بپردازید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز پروژه ای که در دست انجام داشته اید به خوب و همراه با موفقیت به پایان خواهد رسید. بحث هایی در رابطه با پروژه بعدی در جریان هستند اما شما هیچ علاقه ای به آنها نشان نمی دهید و ترجیح می دهید فعلا از انجام هر کار دیگری فاصله بگیرید. یک استراحت خوب و کامل در آخر هفته ای که پیش رو دارید می تواند همه چیز را تغییر دهد و بتوانید شنبه با ایده هایی فوق العاده برای پروژه بعدی کارتان را آغاز کنید. این که بخواهید کمی به خودتان استراحت بدهید حق مسلم شماست و هیچکس نمی تواند شما را به خاطر آن سرزنش کند. از احساس موفقیت خود لذت برده و آخر هفته را همان طوری که خودتان دلتان می خواهد بگذرانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر در حال حاضر مشغول مطالعه در مورد موضوع خاصی هستید امروز به احتمال زیاد خودتان را در میان کتاب هایتان غرق خواهید کرد و هر چقدر که بتوانید برای یاد گرفتن چیزهای بیشتر وقت گذاشته و تلاش خواهید کرد. این وضعیت می تواند برای شما بسیار مفید باشد، زیرا دقت و تمرکزتان در حال حاضر بسیار بالاست و می توانید اطلاعات بسیار جالبی در این زمینه کسب کنید که حتی ممکن است راه هایی برای کسب درآمد بیشتر به ذهن شما بیاورند. فقط باید در نظر داشته باشید که برای رسیدن به هر چیزی باید در اولین قدم برنامه ریزی کنید، در غیر این صورت بدون آن که اصلا پیش بروید فقط درجا خواهید زد.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز اصلا روز خوبی برای سرمایه گذاری نیست. شاید موقعیت هایی به ظاهر فوق العاده برای سرمایه گذاری در بازار بورس، مسکن و یا طلا و سکه و امثالهم در برابرتان قرار بگیرند، اما عاقلانه تر این است که امروز از انجام این کار صرف نظر کنید. اگر اصرار به سرمایه گذاری دارید حتما به یک شخص متخصص و حرفه ای رجوع کرده و از او مشاوره بگیرید، اما بهر حال به نفعتان خواهد بود که حداقل تا شنبه دست نگه دارید. امروز آنقدر ایده ها و افکارتان به نظر خودتان کامل و فوق العاده می آیند که حاضر نیستید هیچ گونه مخالفت و انتقادی را بپذیرید. بهترین راه برای برطرف کردن این مخالفت ها این است که به حرف طرف مقابلتان به دقت گوش کرده و جواب او را به صورت منطقی بدهید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز با مشکلاتی روبرو هستید که به نظر می رسد بلافاصله باید برطرف شوند و این اصلا برای شما خوشایند نیست، زیرا نمی دانید چطور باید انقدر سریع راه حل این مشکل را پیدا کنید. با کمی دقت و تمرکز روی این مسئله خواهید توانست به این مشکل غلبه کنید. امروز کسی که دوست دارید رفتاری عجیب و غریب پیدا کرده و حالش هر لحظه تغییر می کند. یک لحظه شاد و پر انرژی است و امیدوار نسبت به آینده، یک لحظه دیگر نیز ناراحت و افسرده است. اجازه ندهید این حالت او روی شما تأثیر بگذارد و با او به خاطر این وضعیت بدرفتاری نکنید. با او صحبت کرده و به حرف هایش گوش کنید، تا فردا همه چیز به حالت عادی باز خواهد گشت.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
اگر دو کار مختلف را به طور همزمان انجام می دهید امروز ممکن است مجبور شوید تمام وقتتان را صرف یکی از آنها کرده و کلا بیخیال دیگری شوید. از آنجایی که شما فرد با وجدان و مسئولیت پذیری هستید این مسئله اصلا برایتان خوشایند نیست، اما اجازه ندهید این مسئله بیش از اندازه باعث ناراحتیتان بشود، بالاخره روزی هم خواهد رسید که مجبور شوید وقتتان را صرف دیگری بکنید.قطعا مسئولیت پذیری شما برای همه آشکار است و کسی شما را به خاطر این موضوع سرزنش نخواهد کرد. امروز شما اصلا نمی خواهید با کسی درگیر شوید، ولی دلتان هم نمی خواهد کسی شما را مجبور به پذیرش چیزی کند که دوست ندارید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
تنها راه منطقی برای انجام تمام کارهایی که امروز به عهده تان هستند این است که به هر ترتیبی که شده بر اساس لیست کارهای روزانه تان پیش رفته و کارهایتان را به ترتیب اولویت و اهمیت انجام دهید. توجه داشته باشید که اولویت بندی کارهایتان از اهمیت بسیاری برخوردار است تا مبادا کارهای بی اهمیت وقت زیادی از شما گرفته و نگذارند به کارهای اصلیتان برسید. اگر قصد عملی کردن ایده های را در سر دارید که هنوز به طور کامل از آن مطمئن نیستید بهتر است امروز دست نگه داشته و پیش از هر کاری کمی بیشتر به آن فکر کنید. این نکته را همیشه به خاطر داشته باشید که آهسته و پیوسته رفتن در دراز مدت نتایجی بسیار بهتر از سریع اما مقطعی پیش رفتن خواهد داشت.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز انرژی خیلی زیادی در وجود خود احساس می کنید و دلتان می خواهد آن را صرف تفریح و خوشگذرانی کنید، اما کارها و مسئولیت هایتان را نباید پشت گوش بیندازید. سعی کنید این انرژی مضاعف را در راه مثبتی به کار بگیرید. شاید تصمیم بگیرید امروز را در خانه مانده و کمی تغییر دکوراسیون در فضای منزلتان ایجاد کنید. تمیز کردن کابینت های آشپزخانه و قفسه های کتابخانه کاری زمانگیر و خسته کننده خواهد بود، اما نتیجه ای که به دست خواهی آورد حس بسیار خوبی به شما خواهد بخشید. از دیگر اعضای خانواده نیز کمک بگیرید تا هم کارتان سریعتر پیش برود و هم در حین کار با هم صحبت کنید و کمتر خسته شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر در انتظار یک تماس کاری هستید باید کمی صبر کنید زیرا به احتمال زیاد این تماس کمی دیر برقرار خواهد شد. فکر نکنید که باید دست به سینه بنشینید و منتظر این تماس بمانید، این کار فقط دیوانه تان خواهد کرد. بهتر است سرتان را با کار دیگری گرم کنید. امروز ترجیح می دهید کارهایتان را به صورت انفرادی پیش ببرید و علاقه ای به انجام کارها به صورت گروهی ندارید و فکر می کنید این طوری نتایج بهتری به دست خواهید رفت و کسی سرعت پیشرفتتان را کند نخواهد کرد. مسائل خانوادگی نگرانی هایی برایتان ایجاد خواهند کرد و مانع تمرکز شما روی کارتان خواهند شد، اما چه می شود کرد، مگر مهم تر از خانواده هم داریم؟!
 
فـال روزانـه - Daily Omen 

هر چند خودتان می دانید که اولویت های مهمتری دارید که باید به آنها رسیدگی کنید، اما معتقد هستید که باید در برابر کسانی که با شما مخالفت می کنند از ایده ها و افکار خود دفاع کنید. با این حال به نفعتان است که خودتان را درگیر این مسائل نکرده و بی آن که بحث و جدل به راه بیندازید در خلوت خودتان به این موضوع فکر کنید و یا همراه با کسانی که افکار و عقایدی شبیه به خودتان هستند راجع به این مسائل صحبت کنید. بسته و یا پاکت پستی که قرار بوده دریافت کنید هنوز به دست شما نرسیده و این مسئله باعث نگرانی شما شده است، اما خیالتان راحت باشد. به احتمال زیاد آنچه در انتظارش هستید نهایتا تا شنبه به دستتان خواهد رسید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
شاید امروز زیاد مثل همیشه سرحال نباشید و احساس ناراتی و افسردگی شما را در بر گرفته باشد. نسبت به هر چیزی که در زندگیتان اتفاق می افتد دچار تردید شده اید و هر چقدر که اوضاع مالی، عاطفی و یا حرفه ایتان روبراه به نظر برسد شما بدترین فکرها را در مورد آنها می کنید. جای نگرانی نیست، هیچ اتفاق بدی برای شما نیفتاده است. فقط خسته هستید و به استراحت نیاز دارید. کمی به خودتان رسیدگی کنید. یک ماساژ آرامش بخش، یک دوش آب گرم و یا پرداختن به مسائل معنوی حال روحیتان را خیلی بهتر کرده و شما را از این تردیدها نجات خواهد داد. شما که نمی خواهد فردا را هم با همین احساس ناخوشایند شروع کنید؟
انتشار یافته: 281
در انتظار بررسی:25
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1395/06/06
باور و امید به مطالب موجود در فالها
همانا امیدواری به سراب و تباهیست
پاسخ ها
ela
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۱
توام کشتی مارو هرروز باید این نظر تکراریتو بخونییییم بسه دیگه اه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۵
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ باحال بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۶
شش مرداد پنج ماه پیش بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
خوب نخون برادر من
Iran, Islamic Republic of
00:05 - 1395/06/07
ممنون از سایتتون عالیه
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1395/06/07
اصن نمیشه رو فالاتون حساب کرد حداقل برامن ایجور بوده حالا بقیرو نمیدونم؛چیزی دستگیر ادم نمیشه....
پاسخ ها
maryam
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۲
اتفاقا این فال ها از جنبه سرگرمی که بگذریم بسیار واقعی برای بنده نمود میکنند چون اعتقاد دارم هر چیزی به اعتقاد ادم بسته است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
من خردادیم..واقعا دارم یک کاری می منم که پنهانه :))
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۹
واقعا چرته اندازه سرگرمی هم نیست
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1395/06/07
کاش میشد زندگی را براین جملات قشنگ ساخت
کاش میشد به راحتی جملات این فال ها اندیشید
کاش خداوند این اختیار را به ما میداد
کاش میشد هرروز مانند این فال ها متولد شد
کاش میشد فقط در همین روز زندگی کرد
چون فال ها همه قشنگ قشنگ هستند حتی یه نکته ناخوشایند ندارند.
Iran, Islamic Republic of
15:43 - 1395/06/07
همش دروغه فقط یه سرگرمیه بهتره خودتون رو وابسته فال و خرافات نکنید.
Iran, Islamic Republic of
23:01 - 1395/06/07
کاش....خدانکنه که ما وابسته این چرت وپرتا شیم،بنظرم اگه ماها بیشتر به چیزای خوب فکر کنیم بیشتر بهمون انرژی میده تا این فالا...
Iran, Islamic Republic of
02:25 - 1395/06/08
چرا فال حافظ را در نسخه جدید حذفش کردین
پاسخ ها
مدیر پایگاه کاربر گرامی در نسخه جدید فال حافظ اضافه شده است. در صفحه اصلی سایت در سمت چپ صفحه بعد از اخبار ورزشی و در اپ برترین ها در اسلاید دوم قرار دارد.
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1395/06/08
فال روزانه برام خیلی جالبه.گاهی درست ازاب درمیاد.بهرحال ممنون
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1395/06/08
فاله دیگه واسه سرگرمی همین ممنون
Iran, Islamic Republic of
01:46 - 1395/06/09
ای بابا واسه سر گرمیه دوسه ساله وعده خبری خوش دراه است میده اما خبره همچنان در راه است...اماا خوبه واسه خنده
پاسخ ها
سیاوش
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
اگه شما سه ساله توی زندگی هیچ خبری به نظرت خوش نیومده برادر فکر کنم وقتشه به دیدگاه ات نسبت به زندگی تجدید نظری بکنی اخوی
-
11:56 - 1395/06/09
بنظرم فال فقط واسه امید ب زندگیه


باور نتنین عاشقا
Iran, Islamic Republic of
15:10 - 1395/06/09
...خخخ؛کدوم شریک زندگی چه حرفه دلی‏!‏‏!‏‏!‏
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1395/06/10
چرا فال حافظ رو در آپدیت جدید حذف کردین ؟ لطفا بذاریدش بازم
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1395/06/10
ازآنجایی که معمولا انسانها راهنمایی در زندگیشان ندارند که به آنها تذکر دهد ونقش تذکر در تغییر روش وتغییر نگاه کلا موثر است فالها چنین نقشی را بصورت ناآگاهانه انجام می دهند ودرواقع فال(تذکر) هرکس با دیگری تفاوت دارد ونمی توان یک فال را برای متولدین یک ماه یا حتی یک روز درنظر گرفت وهر فردی باید درتنهایی خودش فال خودش را با استفاده از افراد مصلح ودلسوز بنویسد وبه آن عمل کند
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1395/06/10
برای من كه راست بود عالیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۳
چی ؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
02:49 - 1395/06/11
عااااالیه کاملا واقعیه
Iran, Islamic Republic of
02:51 - 1395/06/11
اونی که میگه دروغه مطمئن هستم هرشب اولین نفر خودش میره سراغ فال .این که میگه بستگی به خودت داره مثبت فکر کنی یا منفی
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1395/06/11
باسلام به همگی
امیدوارم روزهای خوب نصیب همه شماشودوازلطف بیکران خداوندعزوجل نهایت استفاده راببرید.
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1395/06/11
پرونده ی عشق قدیمی؟ من عاشق كسی شدم یا كسی عاشق من هركی هست زود اعتراف كنه
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1395/06/11
سلام این بخش عالیه
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1395/06/12
من 12سالم است و هنوز نه عشقی دارم نه کار
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۰
فعلا درس بخون خیلی زودبیایی این جا نیم وجبی
Iran, Islamic Republic of
16:41 - 1395/06/12
عالیه ممنون
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1395/06/13
این فالها امروز میگن ازدواج کن خوشبخت میشی فردا مینویسن ازدواج کردی بدبخت میشی اخرش باید کدوم انجام داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1395/06/13
همش الکیه،قبلا خیلی بهتر بود بابا
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1395/06/14
بیشتر اوقات درسته ولی هیچ پایه و اساسی نداره
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1395/06/16
یه چیزی مینویسید که به همه چی بخوره
Iran, Islamic Republic of
08:59 - 1395/06/17
بابا اینا همش الکیه !! حداقل یه چیز بنویسید که درست باشه !!! مثلا شما چیزی که می خواهد اتفاق بیافتددو سه روز بعد اتفاق می افتد.
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1395/06/17
من 11سالمه اونوقت چه جوری ازدواج کردم لطفا سن ما را هم در نظر بگیرید
پاسخ ها
یاسمن
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۷
اخه 11 ساله مگه فالم داره عزیزم
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
این فال ها برای بزرگسالان نوشته شده:D
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1395/06/17
ممنون از سایت عالیتون
Iran, Islamic Republic of
03:15 - 1395/06/18
چرا دیگه فال حافظ و قسمت مد رو ندارین؟ لطفا برش گردونین
پاسخ ها
مدیر پایگاه کاربر گرامی در نسخه جدید فال حافظ اضافه شده است. در صفحه اصلی سایت در سمت چپ صفحه بعد از اخبار ورزشی و در اپ برترین ها در اسلاید دوم قرار دارد.
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1395/06/19
من عاشق این مطلب ها هستم واقا هم راست
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1395/06/19
خرافات خرافات خرافات چند وقته میام سرک میکشم تو فالهاتون اصلا واقعیت نداره فال دیروز من به خدا هیچ ربطی نداشت از چند نفر دیگه متولدین ماه خودم و ماههای دیگه هم پرسجو کردم یکی که شوک زده به من نگاه کرده بود و گفت به جان عزیز ترین فردش هرچی تو فالش بود برعکس بود ترو خدا مردم رو دست نندازید مثلا واسه یکی گفته بودین امروز روز خوبی هست براتون طرف همون روز پدرش فوت کرده بود !!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
شما چرا انقد جدی میگیرید فال و این چیزارو،آدم خودش صاحب عقل وشعوره.فال فقط بحث سرگرمی هستش و اگه آدم خوش بینی باشید میتونید به عنوان انرژی مثبت از این فالا استفاده کنید.نه اینکه فکر کنید فال یعنی وحی منزل.
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1395/06/21
تموم فال ها واسه من برعکس درمیاد
Iran, Islamic Republic of
21:32 - 1395/06/21
مگه میشه فال واسه همه کسایی که با هم تو یه ماه به دنیا اومدن شبیه هم باشه
باید این طوری باشه ۴آبان یا۵آبان
ولی دوستان شما هم هی الکی الکی ایراد نگیرین.دقیقأ اونایی که میڱن فال چرته خیلی به فال وابسته اند.
ممنون
باتشڪر
ساقی
Iran, Islamic Republic of
00:27 - 1395/06/22
واقعاراسته برای من
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1395/06/25
خیلی خوب است
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1395/06/25
خیلی جالبه بعضی اوقات...ممنون از چرت و پرتتاتون
Iran, Islamic Republic of
01:51 - 1395/06/26
امیدوارم چیزی که تو فالم نوشته اتفاق بیفته...چون واقعا منتظرشم:)خرداد
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1395/06/26
من فال حافظ روبیشتردوست دارم
این فال رو قبول ندارم
Iran, Islamic Republic of
18:14 - 1395/06/26
عالیه ممنون از برنامه شما
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1395/06/27
ساییتتون عالیه و اینکه ما بخایم اونو باور کنیم یا نه بسته به عقاید خودمون داره
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1395/06/29
به نظر من هم این فال ها حقیقتی نداره و فقط برای سرگرمیه امه در کل ممنون
Iran, Islamic Republic of
03:53 - 1395/06/30
سلام رفتار غیر منتظرانه همچین کسی را نمیشناسم تازه باشه بیخیال چرا باید پرسید خودش خواست بحرفه..موفق باشید
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1395/06/30
عالللللللیییییببی
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1395/06/31
الکیه همش.فال به آدمایی که توی امروز گیرکردن فردارومیده.الکی مثلا که شاید امیدواربشن
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1395/06/31
یه سوال من نهم فروردینم یعنی بیستونه مارس بعدش فروردینو نوشتید اوریل ولی اسفندو نوشتید مارس الان من باید اسفندو بخونم یا فروردین؟؟؟!!!
Germany
16:22 - 1395/06/31
فالهاتون عجیب برای من درست درمیاد.
Iran, Islamic Republic of
02:48 - 1395/07/02
این قسمته فال خوبه سرگرمیه جالبیه من هر روز چک میکنم مرسی اه
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1395/07/02
حالا شما بگین خوب بود یا بد
هی نگین خرافاته
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1395/07/02
ممنون از سایتتون
Iran, Islamic Republic of
03:44 - 1395/07/03
عالیه.....مرسی
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1395/07/03
سلام به همه برو بچه های باحال
این فال ها نصفشان درسته نصفشان غلط
امروز برای من درسته
غر نزنید
نزنید
Iran, Islamic Republic of
00:21 - 1395/07/04
واقعا عالیه فال امروز من درست بود. :-) برای اولین بار ممنون از سایتتون
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1395/07/04
خیلی بی خود و برعکس نوشته بود امروزم همش الکیه
Iran, Islamic Republic of
04:23 - 1395/07/05
درموردمن اصلادرست نبودهمش سرگرمیه
Iran, Islamic Republic of
02:09 - 1395/07/06
سلام خوشگذرونی اوم به تنهایی میتونه خوش بگدرونه؟ بقیه هم تا میخاوم حالی بهشون بوم خوش بتشیم ازم سو استفاده میکنن عیب نداره بیخیال موفق باشید
Iran, Islamic Republic of
09:39 - 1395/07/06
سلام واقعا" ممنون عالیه برای من که همش درسته
شاهرخ هستم تهران امیر اباد
Iran, Islamic Republic of
09:54 - 1395/07/06
سلام صبح زیبای همه بخیر. دوستان فال روزانه تنها به شما هوشمندی و اگاهی میده و قرار نیست فوری جواب بگیری یا معجزه بشه تا حالا در مورد من کاملا درست بوده حتی حتی 1 درصد اشتباه نشد و اینه که من 5 ساله دارم این فالو زوزانه میبینم و همکارانم رو نیز اگاه کرده و خیلی بازدید داره هرکس فکر و منش خودشو داره توهین نداره بکنی به ما بر میخوره خوب فعلا یا حق خدانگدار و در پناه ایزد یکتا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۰
مرحبا
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1395/07/08
سلام یه چیز این فال خیلی خوبه که راهنمایی خوبی هم هست در واقع میگه که ما چه واکنشی در مقابل ناخوشایندها داشته باشیم باتشکر
Afghanistan
05:17 - 1395/07/09
سلام به تمام مسلمانان جهان مخصوصاً کسانیکه برای پیش رفت مسلمانان کار میکند.
بعضی اوقات بسیار درست در همان روز فال کار میکند.
تشکر.
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1395/07/11
دقیقا برای من درست دراومدامروز
Iran, Islamic Republic of
06:56 - 1395/07/12
فالتون تا اونجایی که من هرروز میخونم تقریبا درسته واین به من امید زندگی میده ممنون
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1395/07/13
چطور میشه فال 7 مهر امسال رو دید؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام روزتون بخیر
کاربر گرامی فال هفتم مهر را می توانید در لینک زیر ببینید:

http://www.bartarinha.ir/fa/news/395820/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13950707
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1395/07/13
خب این مشخصه که این چیزا اکثر اوقات،اشتباهه ولی اینو هم درنظر بگیرید ک ،فقط شما نیستین ممکنه هزارتا ادم فالشون باشما یکی باشه و برای اونا درست دربیاد،ب هرحال از برنامه های خوبتون ممنونم
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1395/07/13
سلام وقت بخیر.چطور میشه فال9مهر رو دید؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام روزتون بخیر
کاربر گرامی فال 9 مهر را در لینک زیر آورده شده است:
 
Iran, Islamic Republic of
18:39 - 1395/07/13
سلام.منم فالوم هر رو میخواستم ولی باز نمیشه چرا؟
Iran, Islamic Republic of
08:21 - 1395/07/14
تصحیح میکنم فال 9 مهر رو میخام.باز نمیشه!!!!
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1395/07/14
منکه واقعا به فال شما اعتقاد دارم.خیلیییییی درسته.هر صب تو محل کارم اول فال شمارو میخونم بعد کارمو شروع میکنم.واقعا هر روزش درست از آب درمیاد.هرکسی هم که قبول نداره یا میگه دروغه به زندگی خودش اهمیت نمیده و دقیق نیس.اگر دقت کنید همشو تو زندگی روزانتون به صورت جاری میبینید.
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1395/07/16
ممنون از سايت تون ،عالي بود
Iran, Islamic Republic of
02:49 - 1395/07/17
درود. فال 16 مهرماه رو چطور میتونم بخونم؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام و روزتون بخیر
کاربر گرامی با کلیک بر روی لینک زیر فال 16 مهر را می توانید ببینید:
 
Iran, Islamic Republic of
23:57 - 1395/07/18
خجالت نمیکشید که بطور گزینشی نظرها را جابجا میکنید و القا میکنید که نظر جابجا شده مربوط پاسخ مخاطبین است و شرم نمیکنید که مردم به تاریخ مندرج در نظرها توجه میکنند؟
من مصطفی هستم و اولین نظر را در این پست گذاشتم
چرا میخواهید مردم را با خودتان همسو کنید و جریان را بطور یکجانبه هدایت کنید؟
اف بر خرافات و اف بر سانسور و اف بر بی انصافی
Iran, Islamic Republic of
01:10 - 1395/07/19
من هر روز می خونم.... خیلی خودم شخصا بهش اعتقاد دارم
Iran, Islamic Republic of
10:40 - 1395/07/19
فال هاتو 98% نزدیک به واقعیته . واسم خیلی جالبه :)
Iran, Islamic Republic of
17:57 - 1395/07/19
من مهریم فالم درست بود حتی امروز مدرسم نرفتم چون حوصله نداشتم واقعا
Iran, Islamic Republic of
23:53 - 1395/07/19
سلام ما هم از این فال چیزی نفهمیدیم .
Iran, Islamic Republic of
06:41 - 1395/07/20
مثال مع الفارغ میزنی شیخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1395/07/20
سلام
نمی تونم بگم که به طور حتم مخاطب ها دچار وسواس فکری میشن یا نه ...
اما جنبه انرژی مثبت ش میتونه اثر گذار باشه.
با تشکر.
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1395/07/22
من متولد ماه اسفندم و همسرم متولد ماه تیر و فال امروزتون دقیقا و دقیقا احوال چند روزه من و همسرم بود. ازتون ممنونم باعث شدید کمی آرومتر بشم
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1395/07/22
کاربر مصطفی ک نظر اولو نوشتید امیدواری حتی اگه وهمی و سراب هم باشه باز بهتر از ناامیدیه.بقول این جمله امید کسی رو ناامید نکن شاید امید تنها داراییشه.بزار دل ببنده ب چیزای مثبت تو فالش شاید واقعا انگیزه بهش داد و رفت دنبال تبدیلش ب واقعیت :/ فال خیلیم فان و جالبه
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1395/07/23
عشق خیلی مقدسه اما برا کسی که بفهمه عشق من شریک زندگیم بود اما متاسفانه توی تصادف از دستم رفت و منا تنها گذاشت اما هنوز دوسش دارم و ازدواج نکردم و از خدا میخوام هرچه زودتر منا ببره پیش عشقم
Iran, Islamic Republic of
03:22 - 1395/07/23
سلام عالی بود امروز بعد مدتها با کسی ملاقات کردم که واقعا از همصحبتی باهش لذت بردم ..گاهی واقعا میگم خداممنونم
Iran, Islamic Republic of
00:18 - 1395/07/25
برای من که درست در میاد چیز خوبیه کلا
Iran, Islamic Republic of
00:54 - 1395/07/25
سلام شب بخیر.گاهی بسیارفالها به واقعیت نزدیک گاهی بسیار دور است،ولی در کل عالی بود اگه نخواهم بهش جواب بدم چیکار کنم
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1395/07/25
مزخرفه مال آذر مذخرفه یعنی چی عشق من نجذوب یکی دیگه میشه اخه؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
17:08 - 1395/07/25
همش چرت وپرته
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1395/07/25
فكر نميكردم هنوزم كسي به فال و اين مزخرفات اعتقاد داشته باشه! جمع كنين بابا اين مسخره بازيارو
Iran, Islamic Republic of
01:25 - 1395/07/29
سلام خسته نباشید این فالها کلا برعکس درمیاد. یعنی موقع روز خوش بد میشه وروز بد برعکس ولی با این حال خوبه بلاخره سرگرم میشیم ..
Iran, Islamic Republic of
01:28 - 1395/07/29
من خیلی به فال اعتقاد داشتم چون عاشق کسی بودم که اونم همینطور بود اما عشقم از همین فالها و فال قهوه و امثال اینا عمل میکرد و همین مزخرفات باعث شد عشق ده ساله من از دستم بره و ضربه روحی بدی خوردم الان افسرده شدم همش فریب و دروغه جوانها عشقتونا با این حرفای مزخرف مواظب باشید از دست ندید به حرف دلتون گوش کنید لعنت به هر چی رمال و فال و فالگیره همش دروغ و کلکه
Iran, Islamic Republic of
02:59 - 1395/07/30
سلام یه چیز میگی ها دلم نمیخواد این دیوار بردارم خسته ام از دیدن ادمهای رنگ رنگ دلم براش تنگ شده من فقط میخوام اورا ببینم
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1395/07/30
چرا بقیه فالهای روزانه قدیمی رو پاک کردید؟؟؟؟ من فراموش کردم واسه روز تولدم رو بخونم آخه
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام روزتون بخیر
کاربر گرامی فال روزهای قبل در سایت حذف نشده است. شما می توانید روز تولد خود را در بخش جستجو با عنوان "فال روزانه" پیدا کنید.
ممنون از همراهیتون.
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1395/07/30
خیلی بد بودددددد
Iran, Islamic Republic of
20:20 - 1395/08/02
عالی
واقعی
Iran, Islamic Republic of
00:14 - 1395/08/03
سلام بر همه دوستان خوبم ، فال خوبه ولی اگه نتونه مطالبش آدمو خوشحال کنه ، یکم سرزندگی آدم کم میشه ، من همه فالها رو میخونم بعد اون فالهایی که بهترن و خوشحال کننده ترن برا خودم بر میدارم حتی اگه ماه تولدم نباشه ، اینطوری بخورم میگم : "بابا فالا جابجا شدن ، این مله منه ، نه اون یکی " خدایی هم از فال خودن بیشتر خوشم میاد ، هم اینکه دلخور و افسردگی بسراغم نمیاد ، برا من که جواب داد ، امیدوارم اگه دوست داشتید ، انشالله برا شمام جواب بده ، خیلی ممنونم از اینکه به نوشتم توجه کردید .
Iran, Islamic Republic of
00:29 - 1395/08/05
همش چیزای الکی
Iran, Islamic Republic of
06:24 - 1395/08/05
خیلی این فال رو من قبولش دارم مرسی
Iran, Islamic Republic of
14:51 - 1395/08/05
مجرد ک بودم زیاد میامدم اینجا ولی دیگه نمیام چون ب عشقم رسیدم الان ی سال ک عقدکردیم.فالهای منم ی روز خوب بود ی روز بد.همتون ان شاا... خوشبخت شید
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1395/08/05
جالبه که یه سری میان میگن اینا همش چرته و شما چ طور اعتقاد دارید و جمع کنید!!! خب فاله دیگه خیلیا بهش اعتقاد دارن خیلی ها هم ندارن به هم احترام بذاریم درضمن نمیشه که فال همه همیشه درست باشه
ممنون از سایت خوبتون
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1395/08/06
من تیکه آخر فالم واقعا درست بود.مهرم.مرسیییییی
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1395/08/06
سلام فالش برای من ارد یبهشتی درسته
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1395/08/06
وای من بدبخت اسفند هستم
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1395/08/06
کلا مال پنجشنبه ۶آبان همش دروغ بود اختلال در شبکه اینترنت و اشکال در لوله یا تاسیسات ساختمان درگیری فنی بین دو همکار کجا لوله و تاسیسات خونه من مشکل داشت امروز ؟اینترنت هم که همیشه خدا قطعه ! انصافا من متولد بهمنم و چرند بود خواهرم متولد فروردین و فالش کاملا دروغ اون داداشم اسفند و خالی بندی تمام گرفتین مردم رو
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1395/08/07
واسه من درست درمیاد
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1395/08/07
این فال ها فقط یه نوع امیدواری به آدم میدن . اونوقت به خود آدم بستگی داره بینم اون فال روش اثر میزاره یا نه
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1395/08/08
فال شنبه ۸ مهر ماه ۱۳۹۵
امروز همتون سر کارید :-) صبح از در خانه بیرون میروید وکفشهایتان را میپوشید با جورابهایی که احتمالا سوراخ است و شاید بو میدهد کیفتان را هم با خود میبرید احتمالا شریک زندگیتان آن را خالی کرده بد به خود راه ندهید آن هم در تاکسی! احتمالا از راننده فحش میشنوید عابر بانک خود را وارد دستگاه میکنید و احتمالا به علت کمبود موجودی چیزی گیرتان نمی آید صبور باشید خوشبختی با توجه به قمر در عقرب آسمانتان به رویتان لبخند میزند با عشق خود قرار ملاقات بگذارید و او را به شام دعوت کنید آنجا هم پول ندارید کاملا صبور باشید ظرفهای رستوران در انتظار شماست:-) :-) :-) :-) :-) :-)
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1395/08/08
اصلا درست نبود ولی در کل عاشق سایتتونم
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1395/08/09
فقط یک روز فالم درست بود.گفت پول خوبی گیرت میاد که خیلی زود گیرم اومد...تا باشه از این فال ها
سلام خسته نباشید مانا یوسف زاده
Iran, Islamic Republic of
01:08 - 1395/08/10
این یک سر گرمییه برای بعضی درست در میاد بعضی هم نه چرا بعضی هی میگن مزخرف خوب نخونیدی دوست نداری فالها نخونید
Iran, Islamic Republic of
08:34 - 1395/08/10
مطلب کاربر پسر قند عسل فوق العاده بود خیلی خندیدیم آفرین :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1395/08/11
خب یکی میگه فال مزخرفه یکی هم میگه خوبه.نظر شخصیه هر کسی هستش.به همدیگه احترام بذاریم !
سلام میکاییل قربانی هستم
Iran, Islamic Republic of
06:54 - 1395/08/11
من دوباره نظر فرستادم چاپ نشد؟
Tajikistan
16:48 - 1395/08/11
عزیزجانپ
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1395/08/12
خیلی جالب !!!
برا من همیشه درست در میاد!!
Iran, Islamic Republic of
07:15 - 1395/08/12
عالیییی واقعا مرسی بابت سایت خوبتون
Iran, Islamic Republic of
22:06 - 1395/08/12
سلام جمع کنین این چرتو پرتارو
Iran, Islamic Republic of
00:06 - 1395/08/13
عالیه
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1395/08/13
سلام برترینهای عزیز
چه خبرازقدیمیها؟سلام من روبه همه برسونید
یاداون جمع بخیر
مامان لیلاهنوزهم میادمجله؟
اگه نمایشگاه بودحتماخبربدیدکه بیایم دیداری تازه کنیم
دست حق یاورمجله
موفق باشید
یاحق
فرید
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1395/08/14
خوب بود بعضی وقتا درست در میاد بعضی وقتا اشتباه در میاد ولی به هر حال ممنون.
Iran, Islamic Republic of
21:15 - 1395/08/14
اعتقادی ب فال ندارم ولی مال ماه خودمو خیلی درست میگه معمولا،اما دلم نمیخواد بهش عمل کنم،تا خدا هس چرا خرافات؟
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1395/08/15
مطالعه ی کتاب هایی مثل نیچه و صادق هدایت و دکتر شریعتی رو زیاد کنید نه فال خوانی رو.امروز برای دومین بار تو عمرم فال خودمو دیدم نوشته بود:مثلا اینکه عجله نکنم و یا بلندپروازی زیاد خوب نیست.و...خب این موضوعات برای همه ی ماه ها صدق میکنه.پیشنهاد میکنم اگر زیاد فال میخونید بهتره به مطالعه کتاب هایی که زندگی آدمو بهبود میبخشه بپردازین.بیشتر جواب میده!!
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1395/08/15
ممنون از برنامه خوبتون.امروز برای اولین بار نصبش کردم.
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1395/08/18
بعضی روزا واقعا درسته
مثه امروز که فال من وهمسرم واقعا درست ومرتبط و مکمل هم بود
ولی بعضی روزاش کلا بی ربطه خخخخ
درکل سرگرمی خوبی و جالبیه
مرسی
Iran, Islamic Republic of
20:31 - 1395/08/18
دروغ محض
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1395/08/20
اینا همه خیاله.......خخخ
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1395/08/22
با سلام بسیار عالی بود به نظر من در باره فال حتما می بایست درک درستی از زندگی داشته باشی وقتی که طرف نمیدونه کجای زندگی وایستاده فال براش معنا نداره و اراجیف میگه خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1395/08/22
اردی بهشتم.محبوب شریک زندگیم کجا بود؟؟فقط فانه
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1395/08/24
... آخه فال من شد یه بار درست از آب در بیاد
Iran, Islamic Republic of
10:17 - 1395/08/24
هر وقت دلم از ادما میگیره و ناامید میشم میام اینجا شاید بفهمم چه مرگشونه،اما تو فالمونم نمینویسن که تو فکر ادما چی هست که رو زبونشون نیست وگرنه هر روز میومدم تا پیش بینیش اسون شه
Iran, Islamic Republic of
00:16 - 1395/08/25
یه روز زده بود تو فالم امروز عشق خود را پیدا میکنید از صبح اون روز من دنبال عشقم گشتم کلافه شده بودم نشستم تو پارک دیدم یه پیر زن به من گفت مادر جون خدا خیرت بده منو تا خونه ام میرسونی پیر شی پسرم :(
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1395/08/25
خیلی هم عالی
Iran, Islamic Republic of
02:13 - 1395/08/26
نه....یعنی خداییش هرشب فالتونو میخونید؟
یعنی چی اخه؟
خدایا خودت بیا.....
Iran, Islamic Republic of
09:41 - 1395/08/27
والا من با ارامش اینجا نشسته ام اون وقت میگه صبور نیستی وارامش هم نداری
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1395/08/29
بیخیال بابا مزخرفه همش....
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1395/08/29
این فال ها واقعا خوب و قشنگ کاش می شد واقعیت هم همین بود
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1395/08/29
سلام ببخشید یه سوال چرا همه فالاتون بعضیاشون درسته بعضیاشون نادرست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
United States
01:30 - 1395/08/30
روزایی که چیزای خوب تو فالم نوشته شده باشه انقد بهش فک میکنم تا اتفاق بیفته اگرم چیز خوب ننوشته باشه میگمممم این فالم خرافاتههه:-P:-)
Germany
21:30 - 1395/09/01
عاااالیه
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1395/09/02
واقعا عالی بود.خدایی تعجب کردم چون قسمت آخرش همونی بود که درحال حاضر تو اون شرایط قرار گرفتم.
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1395/09/02
یا خدا من کی ازدواج کردم
Iran, Islamic Republic of
21:49 - 1395/09/02
سلام.چطور میشه فال 14 ابان رو دید ؟/
Iran, Islamic Republic of
03:12 - 1395/09/09
اقا این فال جنبه سرگرمی داره حالا بعضیا شاکی میشن و از این چیزا
خب بابا سرگرمیه
ولی این سرگرمی بعضی وقتا ...نه همیشه ... بعضی وقتا حقیقت داره و خرف دلتون رو میگه...دیگه نمیشه همیشه طبق میل شما باشه از هر صد تا شاید پنج تاش مربوط به شما باشه ...
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1395/09/11
خردادیا عالی هستن
Afghanistan
06:19 - 1395/09/12
این فال اصلا دروغ نیست و از علم ابجد گرفته شده مثل هواشناسی که پیش بینی میشود
Iran, Islamic Republic of
00:24 - 1395/09/24
به خدا همش دروغه این حرفا نمی تونه بد بختی مردم را تمام کنه از بس مردم ایران نجیب و ساده هستند دلشونا به این حرفا خوش میکننند این حرفا جواب مخارج کمر شکن زندگی را نمیده خدا بهمون رحم کنه و همگی منتظر رحمت خدا باشیم که ی فرجی برسه و مردم از این گرفتاری رها بشند سلامتی و تندرستی برا همه مریضها از خداوند خواستارم به داد دختر دارها و پسر دارها خدا برسه خدایا خودت کمک کن
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1395/09/25
باسلام به تمام دوستان و دستندارکاران سایت تجربه من در مورد فال و طالع روزانه و ماهانه اینه که ما دو تا نوع فال داریم اولی چینی یا ایرانی هست که مربوط به سال تولده و دومی مربوط به ماه تولد هست که به فال هندی معروف هست فال ماهانه بدون تلفیقی از سال تولد کاملا کارایی نداره و این دو سال تولد و ماه اون باید در کنار هم گذاشته شه که دقیق و بادقت باشه اگه کسی خواست من میتونم واسش فال دقیقشو در بیارم که خودم دارم اینکارو میکنم,با تشکر.
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1395/09/28
بعضی از حرفاش برای من واقعی و بعضی هم اصلا ربطی به من نداره
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1395/09/29
بروبابا سه هفته دیگه امتحانامه وقت سرخاروندن ندارم به رابطه عاطفیم فک کنم!!! گرفتی ما.....
Iran, Islamic Republic of
15:35 - 1395/09/30
بد نیست =/ مرسی
Iran, Islamic Republic of
13:55 - 1395/10/02
خوبه یه دل گرمی میده به ادم
Iran, Islamic Republic of
21:28 - 1395/10/02
سلام دوستان؛ چرا این نظرای قدیمیو حذف نمیکنید این همه نظر خب فقط جدیدارو بذارید قبلنا خیلی بهتر بودین؛حالا جدا از فالم که زیاد جالب نیس حداقل به قسمت نظرات رسیدگی کنید‏(لطفا‏)‏ ؛درضمن اقا مهدی اگه میشه برامن همون فال از نوعه خودتون رو که میگید ؛بگیرید‏(تشکر‏)‏ 
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1395/10/05
این فال نمیدونم چیه....منو شوکه کرده جادوگرن اینا از کجا میدونن اینا رو ......موندم چی بگم
Iran, Islamic Republic of
01:54 - 1395/10/05
سلااااااام به همه عزیزان....من که هرازگاهی فال میگیرم..همیشه هم خوب بوده مرسییییییی... همین که گاهی به فکر فال زندگیمون باشیم خوبه....
Iran, Islamic Republic of
10:28 - 1395/10/05
مهم نیست که این فال هاحقیقت داره یا نه همین که آدم اونا رو میخونه احساس آرامش میکنه و این فال ها حقیقت رو نمیگن یلکه ما رو نصیحت میکنن ما باید خودمون آیندرو میسازیم
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1395/10/05
فال هاتون خیلی خوبه هر روز میخونم خیلی جالب و به واقعییت نزدیکه ممنونم
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1395/10/07
سلم میگوم ای چطو فالی بید هرو منو بد بخت امیدوار میکنین هیچیم در کار نی خدا غضب کرد بوامو سوزوندین اینجا دروغ اوبر دروغ
Iran, Islamic Republic of
10:35 - 1395/10/09
بعضی اوقات چرته بعضی اوقات خوبهـ
Iran, Islamic Republic of
09:28 - 1395/10/11
سلام آقا پس قسمت همراه با خوانندگان چرا نیس ):
Iran, Islamic Republic of
19:08 - 1395/10/11
مگه میشه من شبا میام میخونم میبینم دقیقا اتفاقاتی که افتاده رو نوشته (جادوگرای بی ادب)
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1395/10/11
فکر کنم فال من که میگه خیلی سخت کوشم مربوط به امتحان های ترم باشه
Iran, Islamic Republic of
07:42 - 1395/10/12
من مطمعنم برمیگرده مطمعنم
Iran, Islamic Republic of
18:08 - 1395/10/12
این مال چه روزیه دقیقا
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1395/10/13
سلام تمام این فالها ی جوری از نظر روانی با سرنوشت مردم جور در میاد چون ارزوها تقریبا به هم نزدیکه اما بازم خوبه انسان برا مدت کوتاهی امیدوار میشه و منتظر خبرهای خوبه امیدوارم برا همه هموطنان عزیزم اتفاق های خوب رقم بخوره و همه به ارزوی قلبیشون برسند و همیشه به لطف و رحمت خداوند امیدوار باشند شفای آجل برا همه بیماران از خداوند خواستارم خداوند آرزوی قلبی همه را بده و همه مردم خوب ایران آخر عاقبت بخیر بشند مرگ بر داعش و اون حرامزاده هایی که اونا را از هر نظر ساپورت میکنند خدا را شکر که کشور عزیزمان امنیت داره زنده باد تمام سربازان و نیروهای مسلح غیور ایران
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1395/10/13
واسه من که درست در میاد
Iran, Islamic Republic of
01:15 - 1395/10/14
سلام بچه ها هممون سركاريم براى همينه أمار بيكارى او مده پايين
Iran, Islamic Republic of
09:12 - 1395/10/14
سلام ، ممنون بابت انرژی که میذارید برای آگاهیمون
برای من تا به امروز همه اخطار هایی که دادید درست بوده مگر اینکه کلا از چرخه طبیعی زندگی دور بوده باشم
یک سوال دارم و یک درخواست
سوالم : وقتی حال زندگیم خوبه و همه چیز سر جاش فالم درسته حتی اتفاقای بدش این یعنی من تو چرخه ی طبیعی هستم ، و وقتی همه چیز ب هم ریختس فالم نمیخونه با روزگارم یعنی من تو چرخه طبیعی نیستم، آیا درسته ؟!؟
درخواستم : لطفا به سوالم پاسخ دهید

با تشکر
سهیلا
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1395/10/14
اين فال ها هر چي باشه درست و غلط قبولش ميكنم يه نوع هشداريه برام و يه جوري آرومم ميكنه ،ممنون بابت زحماتتون
Iran, Islamic Republic of
15:49 - 1395/10/14
اين فال ها هر چي باشه درست و غلط قبولش ميكنم يه نوع هشداريه برام و يه جوري آرومم ميكنه ،ممنون بابت زحماتتون
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1395/10/14
هروز منو سردوراهی میزاره نمیدونم کدوم راهو باید برم.
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1395/10/14
اين فال ها هر چي باشه درست و غلط قبولش ميكنم يه نوع هشداريه برام و يه جوري آرومم ميكنه ،ممنون بابت زحماتتون
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1395/10/17
سلام لطفا فال اختصاصی ۱۶دی رو بزارید کل سال منتظرش بودم اخرم نخوندمش متاسفانه یادم رفت :-(
Iran, Islamic Republic of
02:20 - 1395/10/18
با این وعده های سر خرمنت
Iran, Islamic Republic of
17:46 - 1395/10/18
اقاااااااااااا ناموسا عالیهههههههههههههههههههه خیلی حال میکنم با فال با اینکه میدونم واقعی نیست ولی خیلی به واقعیت نزدیکه
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1395/10/19
لطف کنید فال حافظ را دوباره برقرار کنید
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1395/10/21
يني يه بخشي ازش واقعا درست در اومد براي من و راه حلشم خيلي خوبه ولي من نميتونم انجام بدم
Iran, Islamic Republic of
09:40 - 1395/10/24
سلام و خسته نباشد امروز واسه انجام کاری 2 دل بووودم خیالم راحت شد
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1395/10/25
مثل همیشه خوب و به واقعیت نزدیک :)))))))))))))))))))))))))))
Iran, Islamic Republic of
03:09 - 1395/10/26
سلام به همه راستى اين سايت نون فالگير رارو اجر كرده خخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
07:38 - 1395/10/26
چیزی که نو شتین باواقیت خیلی فاصله داشت!؟!؟
Kuwait
19:44 - 1395/10/26
سلام به نظر من %100اصلا و عبدا فال حافظ خرافات و برای سرگرمی نیست ان چه را که بعدا برای ما اتفاق می افتد را برای ما بیان می کند . ولی نکته ی قابل توجه این است که تمامی فال ممکن است برای انسان اتفاق بیافتد یا بخشی از ان اتفاق بیافتد یا اگر نیافتد بعدا یا بزودی خواهد افتاد .و اگر بعدا یا بزودی نیفتاد اشکال از نیتمان بوده است یعنی به درستی نیت نکردیم .و بعضی از فال های حافظ مانند ازدواج کردن برای هر فردی نیست فردی که شرایطش ر داشته باشد .هست .
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1395/10/27
من خودم اصلا اعتقادی به فال و اینجور چیزا نداشته و ندارم ولی این نوشته ها خیلی خوبن....تقریبا بالای 60-70% چیزایی که میگه درسته و تو همون روز اتفاق افتاده یا بعدا میوفته...و این خیلی برام جالبه.....هر روزم قبل از شروع کارم چک میکنم این صفحه رو :)))
United Arab Emirates
00:56 - 1395/10/28
سلام من يه عاشق هستم وچهار ساله كه دارم تمام فالهارو ميخونم وهمش داره بمن دلگرمى وبازم انتظار به يارم رو ميده. توروخداهركى اين پيام رو ميخونه برامن دعا كنه تا به عشقم برسم چون فقط خانواده اون قبول نميكنن. التماس دعاى مخصوص دارم.
Iran, Islamic Republic of
01:44 - 1395/10/28
واسه من تا الان همش حقیقت داشته
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1395/10/29
واقعا مشکلات مثل اژدهای دو سر هستن :((((((((((( امیدوارم زودی تموم بشه
Iran, Islamic Republic of
21:39 - 1395/10/29
سلام من فروردینیم برای من ک اکثرا درست درمیاد.باتشکرفراوان
Iran, Islamic Republic of
00:48 - 1395/11/01
سلام دوستان امیدوارم حالتون مثه من عالی باشه_و امیدوارم زود موفقیتی که در نظرمه بیاد سراغم و خدا صبرشو بهم بده چون در راستاش دارم قدم برمیدارم؛ ودرضمن تو فالمم هست؛؛؛خخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1395/11/02
آینده اگه بخواد میاد که بهتر بودنش فقط به خودمون بستگی داره پس براش تلاش کنید و به این چیزای خرافی دل نبندید و اعتقاد نداشته باشید
با این افکار خواهان آزادی هم هستید کسایی که به حال فکر نمیکنند و فقط به فکر آینده هستن به درد این جامعه نمیخوره خودتون باشید چون این نوشته رو ذهن ناخودآگاه شما رو تاثیر گزاره که باعث این میشه که اتفاق بیفته
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1395/11/02
خدایی این فال رو از کجا میارین.تاحالا یکیش درست نبوده
Iran, Islamic Republic of
04:28 - 1395/11/03
ملت ما اینقدر که به فال اعتقاد و علاقه دارن به گردشگری و سینما و هنر علاقه ندارن بعد میگن تقصیر دولته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۳
چه ربطی داشت؟
| :
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1395/11/03
درباره عشق وعاشقی که کشک مینویسه ....هه 
Iran, Islamic Republic of
04:09 - 1395/11/04
سرگردان تومشکل گرفتاری دچارمیکنم
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1395/11/04
تقریبا همیشه درسته اما الان که نگاه میکنم از حال خراب هیچ چیزی نگفته... از عشق منم خبری ندارم...
Iran, Islamic Republic of
12:53 - 1395/11/04
۶دی ماه عشق است
Iran, Islamic Republic of
00:07 - 1395/11/05
فقط سرابه....فقط ...داره دلگرمی میده ...منم خودم میدونم که الکیه ...ولی بازم دست خودم نیست به امید یه خبر خوب دارم هر روز نگاه میکنم......حالا که اینو مینویسم ساعت 3 دقیقه بامداده ...
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1395/11/05
چه معنی داره نظرات از برج 6 بمونه
Iran, Islamic Republic of
00:42 - 1395/11/06
حالا که سرنوشت همه افتاده دست گرونی و داره همه مردم را به زانو در میاره به حافظ بگویید کجایی که گوشت شده کیلویی ۴۵ هزار تومان و نان هزار تومن و برو تا اخر حافظ دلش خوش بوده خبر از دل ما اگه داشت به سبک دیگه شعر میگفت
Iran, Islamic Republic of
00:54 - 1395/11/06
به نام خدا باشه
Iran, Islamic Republic of
21:07 - 1395/11/06
تا حدی برام خوب بود
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1395/11/06
یعنی میشه، بعدا بهتون می گویم.
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1395/11/07
بسیار عالی
Iran, Islamic Republic of
01:39 - 1395/11/08
مرسی عالیه
Iran, Islamic Republic of
01:43 - 1395/11/08
قسمت اشتراک گذاری هم اضافه کنید
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1395/11/09
خوب بود امروزم.... :)
Iran, Islamic Republic of
19:45 - 1395/11/09
لطف کنید فال حافظ را دوباره راه اندازی کنید ، بسیار کارساز است ، با تشکر
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1395/11/10
اولین باره فال میگیرم هردو بارم امتحان کردم خوب بود ولی باورش کنم یا نه خیلی سخته ببینم درسته درمیاد یانه
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1395/11/11
واااااااااااااااییییییییییییی بلاخره نیمه ی گمشده ام داره میاااااااااد :))))))))
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1395/11/11
من به فال اعتقاد دارم همیشه راست بوده
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1395/11/12
عالییییی
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1395/11/12
دو سه روزه این فالها خوب داره بهمون امیییید میده هاااااا :))) دیروز نیمه ی گمشده امروز پول :))))))
Iran, Islamic Republic of
15:11 - 1395/11/12
وااااااای بازم مزخرف گفتی که.......!!!!
Iran, Islamic Republic of
20:42 - 1395/11/12
حالب بود
Iran, Islamic Republic of
09:30 - 1395/11/14
سرگرمیه زیاد درگیرش نشید
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1395/11/14
لطف کنین پیام هارو از آخر نشون بدین .اینطوری چند دیقه میریم پایین تا اخرین پیام هارو ببینیم.

خدافظ
Iran, Islamic Republic of
15:33 - 1395/11/14
23 مرداد
Iran, Islamic Republic of
01:16 - 1395/11/15
من متولد بهمن هستم و هيچ كتاب نصفه كاره ندارم
يه جوري هم با ناز ميپرسه!!
حالا افتاد
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1395/11/16
میتونی کمتر دهنتو باز کنی بیشتر فکر کنی
ممنون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
یواااااااااااااااش یواااااااااااش :))))))
Iran, Islamic Republic of
20:44 - 1395/11/16
وااااا باکی این جوری حرف میزنی شما آقای بهروز؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1395/11/17
کلا امروز همه مشکلات نرم افزاری و کامپیوتری دارن دیگه !!!!! در تاریخ ۱۷ بهمن !!!!
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1395/11/17
گاهی اوقات انقدر درست میگه که تعجب میکنم و حتی فکر میکنم مثلا یه روح داره منو میبینه
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1395/11/17
سلاااااام ؛خواهشا این نظرات قدیمیو حذف کنید چون وقت گیرن؛اگه به حرفای ما گوش کنید چیزی نمیشه ها‏(جدی میگم‏)‏
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1395/11/17
ببین چیلر محل کارم خراب شده امروز داریم یخ میزنیم :)))))) بقیه اش هم درست بود بعضیا بدجوری رو اعصابمن امروز دلم میخواد حمله کنم بهشون :)))))))))
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1395/11/17
شماخون خودتو کثیف نکن آقابهروز..تولد خواهرمم مبارک....
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1395/11/17
شماخون خودتو کثیف نکن آقابهروز..تولد خواهرمم مبارک....
Iran, Islamic Republic of
00:08 - 1395/11/18
دروغگو دروغگو خرابی دستگاه ها کو:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1395/11/18
باور میکنین؟ باباهمش دروغه چراخودتونو گول میزنین اخه چرا بااین حرفا دلتونو خوش میکنین؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
سرگرمیه دکتر
Iran, Islamic Republic of
16:38 - 1395/11/18
این نیز بگذرد باز هم فال نمی تواند مارا به هیجان آورد چون همه ادمهای اون ماه زندگی مثل هم ندارند ، در نتیجه نمی توانم باور کنم . کار من خواندن ماههای دیگر است که بخونم بهترین فال ماه رو هر ماهی باشه فرقی نداره ، بگویم خوش بحالت باشه همیشه اگه روز خوبی برات رقم خورده تنها دلخوشی دیگران سرگرمی منه خوش به حال باران ، خوش به حال بهار خوشبحال روز خوبتون همیشه خوب باشید
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1395/11/19
فکر میکردم فقط برای من اینجوریه که نظرات از برج شش هستن.خب پاکش کنن
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1395/11/20
همش راست بود
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1395/11/22
به نظرمن سرگرمیه هرچنداگه ووقعی نباشه
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1395/11/24
سایتتون عالیه . من به فال اعتقاد دارم هر روز هم پیگیری میکنم همش درسته
Iran, Islamic Republic of
21:12 - 1395/11/24
عالیه فالتون
Iran, Islamic Republic of
01:23 - 1395/11/25
عالی بود
Iran, Islamic Republic of
00:00 - 1395/11/26
خیلی خوبه ممنون
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1395/11/26
عالیه خوشم اومد از نظر من کار گذار 20هم کمشه
Iran, Islamic Republic of
14:36 - 1395/11/26
فال میگه امروز از دوستم هدیه میگیرم
ول نگرفتم
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1395/11/27
ای کاش همه چی مثل گفته های فال بود
Iran, Islamic Republic of
01:23 - 1395/11/27
البته که حسودا زیادن
ولی مثه اینکه سفر آلمان داره جور میشه
این به اون در
ایول
مردادیم
Iran, Islamic Republic of
06:22 - 1395/11/27
سلام دوستان ازگ. زحمتی گه کشیدید ممنونم خیلی خوبه البته حافظ گسی را که با دل بیاد با دل جواب میده و کسی بیاد برای سرگرمی خوب شما باشید چه مدلی واهنمایی مبکنید حافظ هم همینطوری
Iran, Islamic Republic of
06:32 - 1395/11/27
اگهواقع بین باشیم خواهیم دید تمام فال درسته هر چا باب میل.نباشه دلیل نادرست بودن نیست
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1395/11/28
فال سه شنبه 27 میخوام لطفا
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام و روزتون بخیر
کاربر گرامی فال روز "سه شنبه 26 بهمن" را می توانید در این لینک بخوانید.

http://www.bartarinha.ir/fa/news/479849/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13951126

و همچنین فال روز "چهارشنبه 27 بهمن" ماه را د رلینک زیر بخوانید.

http://www.bartarinha.ir/fa/news/480582/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13951127
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1395/11/28
با لینگ باز نمیشه لطفا بگید چطوری برم مرسی
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1395/11/28
با لینگ باز نمیشه لطفا بگید چطوری برم مرسی
United States
00:18 - 1395/11/30
چرا انقد دير ميزارين فالو هرشب چشامو بايد با زور باز نگه دارم
لطفا قبل ١٢ پست كنين ممنون ❤️
Iran, Islamic Republic of
08:54 - 1395/11/30
امروز تولدمه فالم خیلی خوب بود
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1395/12/01
معرکست 20کمترین نمره
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1395/12/03
سه اسفند نودوپنج فال من واقعا اتفاق افتاد امروز روز بزرگی بود برام
نام:
ایمیل:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج