فـال روزانـه - Daily Omen
۲۰۹۱۵
۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۴
۵۸۹۴۶۷۴۶ 
فال روزانه اختصاصی برترین ها

 

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه پنجشنبه 24 آبان 1397

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 24 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی منطقی و عمل گرا، باهوش و با استعداد، منحصر بفرد، با اراده، آماده به کمک به دیگران و بسیار اجتماعی هستید و خیلی راحت با بقیه ارتباط برقرار می کنید اما با وجود تمام این ویژگی های مثبت بدی هایی هم دارید، از جمله این که عجول هستید و زود از کوره در می روید. امسال از لحاظ سلامتی برای خود شما مشکل خاصی را به همراه نخواهد داشت، اما ممکن است نگرانی هایی از بابت وضعیت سلامت برخی از اعضای خانواده داشته باشید. جای هیچ گونه نگرانی نیست زیرا در نهایت این مشکلات حل خواهند شد. از لحاظ اقتصادی امسال برای شما سال خوبی خواهد بود و به ویژه اگر صاحب یک کسب و کار مستقل باشید تجارتتان رشد خواهد کرد و سود زیادی به دست خواهید آورد. در نتیجه ی این موفقیت ها اعتماد به نفستان نیز افزایش خواهد یافت. اگر درگیری های حقوقی داشته اید امسال زمان بسیار خوبی برای حل آنها و رسیدن به نتیجه ی مورد تظرتان خواهد بود. امسال از لحاظ حرفه ای برای شما سال پرجنب و جوشی خواهد بود. پیشنهادهای کاری جدیدی دریافت خواهید کرد و پروژه ها و کارهای بیشتری به شما واگذار خواهند شد. شاید متأهل ها فراز و نشیب هایی را در روابط خود تجربه کنند، اما مجردها یک سال همراه با خوش شانسی را پیش رو خواهند داشت. بهمن، خرداد، مهر و آبان بهترین ماه های سال خواهند بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

شرکت کردن در رویدادهای اجتماعی که در آنها افرادی متفکر و پایبند به معنویات شرکت می کنند می تواند در شما امیدواری شگفت انگیزی نسبت به آینده ایجاد کند. ایجاد امیدواری نسبت به آینده در هر زمینه کاری که در آن مشغول هستید یکی از فواید شرکت کردن در این جلسه های گروهی می باشد. حس عشق و عاطفه شما امروز در سطح بالایی قرار دارد. ممکن است بخواهید با عشق زندگیتان یک قرار ملاقات بگذارید و با هم مدتی تنها باشید. اگر هنوز شخص خاصی وارد زندگیتان نشده ممکن است امروز این احتمال وجود دارد که به صورت کاملا غیر منتظره با یک نفر آشنا شوید و نسبت به او علاقه زیادی پیدا کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ممکن است بخواهید به کسانی که از هر نظر ضعیف تر از شما هستند کمک کنید. یک فرصت برای انجام کارهای خیر خواهانه و داوطلبانه برایتان پیش خواهد آمد. این پیشنهاد ممکن است از طرف ارگان های مذهبی، خیریه و یا بنیادهای انسان دوستانه باشد. شاید مایل به انجام دادن کارهای هنری و کارهایی که به مهارت خاصی نیاز دارند، باشید. بی شک هر کاری که انجام دهید از آن لذت خواهید برد و در حین انجام دادن این کارها با اشخاص جالبی آشنا خواهید شد که دوستی با آنها می تواند منافع زیادی برایتان داشته باشد. ممکن است بخواهید به جمع کردن پول برای نیازمندان بپردازید که این کار نیز بسیار پسندیده است.

فـال روزانـه - Daily Omen

برای امروز خلاقیت و عاطفه رمز موفقیت شما در کارهایتان می باشند. کارهای هنرمندانه و یا خلاقیت های دیگری که جالب باشند، برای مردم حیرت آور هستند و می توانند توجه آنها را به شما جلب کنند. به احتمال زیاد این منجر به آشنایی شما با افراد خاصی خواهد شد. بنابراین شما ترغیب به انجام دادن کارهای جدید و خلاقانه خواهید شد و در این کارها موفق خواهید بود. امروز ممکن است بیشتر از روزهای دیگر عواطفتان خود را نشان دهند. اگر با کسی در رابطه عاشقانه می باشید، امروز رابطه تان نزدیک تر از قبل خواهد شد. اگر کسی در زندگیتان نیست، به احتمال زیاد با شخصی خاص ملاقات خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز گروهی از دوستان و آشنایانتان که اهداف و علایق مشترکی دارند امروز در خانه و یا محیط اطراف شما جمع خواهند شد تا در مورد برنامه هایی که برای فعالیت های هنری، معنوی و یا اجتماعی دارند برنامه ریزی کنند. در میان این افراد یک نفر خواهد بود که در زندگی شما نقش مثبت و تأثیرگذاری را ایفا خواهد کرد. همچنین در نتیجه ی حضور در این دیدار شما ایده های جدیدی برای ادامه ی فعالیت های کاری و یا پروژه های شخصیتان خواهید داشت که نتایج خیلی خوبی را برای شما به همراه خواهند داشت. غروب امروز را در کنار عشقتان و با یک قرار کاملا رمانتیک بگذرانید. متأهل ها می توانند از این فرصت برای جان بخشیدن به زندگی زناشویی خود استفاده کنند!

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز برای انجام کارهای روزمره و برخی وظایف ریز و درشت که به عهده ی شما گذاشته شده اند مجبور خواهید بود مدام در حرکت باشید و این طرف و آن طرف بروید. در همین رفت و آمدها شما به صورت کاملا اتفاقی با شخصی دیدار خواهید داشت که در آینده منافع بسیار زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. شاید این شخص یک آشنای قدیمی باشد و شاید هم برای اوین بار او را ببینید، در هر صورت این دیدار فرصت هایی برای ادامه تحصیل، دنبال کردن علایق هنری و یا پیشرفت حرفه ای برای شما به ارمغان خواهد آورد، پس صبح که می خواهید از خانه بیرون بروید تا جایی که می توانید به خودتان برسید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز خبرهایی در مورد فرصت هایی برای کسب درآمد بیشتر با به کارگیری خلاقیتتان به گوش شما خواهند رسید. این می تواند یک فرصت بی نظیر برای شما باشد که با خوش شانسی تمام و با قرار گرفتن در مکان مناسب و در زمان درست در اختیارتان قرار گرفته است. خوشبختانه شما در حال حاضر از انگیزه ی بسیار بالایی برخوردار هستید و خلاقیت بسیار بالایی نیز دارید، پس این فرصت را به سادگی از دست ندهید و تا جای ممکن از آن بهره ببرید. ایده هایی که به ذهنتان می رسند آنقدر زیاد هستند که عملی کردن همزمان همه ی آنها کاری دشوار به نظر می رسد، پس آنها را یادداشت کنید تا سر فرصت به سراغشان بروید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما هم از درون و هم از بیرون فوق العاده خواهید بود! اجازه بدهید این طور بگوییم که هم حال درونیتان بسیار خوب خواهد بود و شاد و سرحال خواهید بود و هم از لحاظ ظاهری جذابیتی بیش از روزهای دیگر خواهید داشت و می توانید به راحتی دل هر رهگذری را به دست بیاورید. عشق و روابط عاطفی تمام روز ذهن شما را به خود درگیر خواهند کرد و دلتان می خواهد تعطیلات آخر هفته تان را با گذراندن ساعاتی طولانی در کنار عشقتان آغاز کنید. خلاقیت شما نیز در حال حاضر در سطح بسیار بالایی قرار دارد و اگر اهل هنر باشید ایده های بی نظیری برای انجام کارهای هنری خواهید داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ذهن شما سرشار از افکار فوق العاده ای است که نباید نسبت به آنها بی تفاوت باشید. شاید دلتان بخواهد روزتان را در کمال آرامش بگذرانید و سر خودتان را با کارهایی مانند مدیتیشن، انجام کارهای هنری و یا شرکت در فعالیت های خیریه ی داوطلبانه گرم کنید. حس ششم شما امروز خیلی قویتر از هر زمان دیگری کار می کند و به همین دلیل هم می توانید به راحتی به احساسات و افکار دیگران پی برده و ارتباط خوبی با آنها برقرار کنید. تمام وقت خود را در کنار دیگران و در محیط های شلوغ نگذرانید. زمانی را هم به خودتان و فقط خودتان اختصاص بدهید و با افکارتان خلوت کنید. این کار به احتمال زیاد به نفع شما تمام خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما امروز میل شدیدی به انجام فعالیت های خلاقیت آمیز احساس می کنید و شاید بخواهید به سراغ تجربه های تازه بروید و یا حتی از تکنولوژی برای انجام کارهای هنریتان بهره ببرید. امروز لحظه ای پیش خواهد آمد که در زمان درست، در مکان درست و با شخصی درست دیدار خواهید داشت که شما را در مسیر رسیدن به اهدافی که مدت ها دنبال کرده اید و برایتان از ارزش و اهمیت زیادی برخوردار هستند قرار خواهد داد. نقشه های بلندپروازانه ای که به ذهنتان می رسند را به سادگی کنار نزنید و قدرت ایده ها و افکاری که دارید را دست کم نگیرید. حداقل ایده هایتان را یک جا یادداشت کنید تا بعدا بتوانید به سراغشان بروید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما فرصت هایی بی نظیر و تکرار نشدنی برای کسب درآمد از طریق ایده های هنری و خلاقانه ی خود در اختیار خواهید داشت. شما برای پرورش این ایده ها و توانایی های خود زمان زیادی را صرف کرده اید و حالا زمان آن رسیده است که از آنها کسب درآمد کنید. این کار زمینه ساز پیشرفتی غیر قابل تصور برای شما خواهد بود. خوشبختانه به صورت کاملا اتفاقی شخصی سر راهتان قرار خواهد گرفت که توصیه های بسیار مفیدی برای شما دارد و می تواند کمک زیادی در این زمینه به شما بکند. اگر امروز در جمع های خانوادگی قرار گرفتید سعی کنید تا جای ممکن از بحث در مورد موضوعاتی که امکان ایجاد دلخوری دارند خودداری کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما در فکر انتشار، به نمایش گذاشتن و تبلیغ ایده ها و کارهایی هستید که برای مدتی طولانی درگیرشان بوده اید و وقت و انرژی زیادی را برای آنها صرف کرده اید. از طرفی هم افکار و ایده های جدید در راه هستند که نمی شود ساده از کنارشان گذاشت. بهتر است فعلا فکرتان را روی پرورش این ایده ها متمرکز کنید و از خیر نمایش عملکرد خود بگذرید. حداقل کاری که در برابر این همه افکار و ایده های جدیدی از دستتان برمی آید این است که آنها را یادداشت کنید تا بعدا سر فرصت به سراغشان بروید. امروز اطلاعات جدیدی از طریق دوستان و آشنایانی که دور از شما زندگی می کنند به دستتان خواهند رسید که ذهنتان را به خود درگیر خواهند نمود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ایده های جدید و متنوع در هر زمینه ای که فکرش را بکنید به سراغ شما خواهند آمد. با توصیه ها و پیشنهاداتی که از طریق یکی از آشنایانتان در ختیار شما قرار خواهند گرفت فرصت هایی برای دنبال کردن علایق هنری و حتی مذهبیتان در اختیار شما قرار خواهند گرفت. امروز بهترین فرصت برای این که یک استراحت اساسی به خودتان بدهید به نظر می رسد و خوشبختانه کار خاصی برای انجام دادن ندارید. حالا که همه چیز اینقدر خوب و بی دردسر دارد پیش می رود چرا وقتتان را در کنار عشقتان نمی گذرانید. شما امروز خیلی احساساتی و رمانتیک شده اید و این دیدار می تواند فرصتی بی نظیر برای نشان دادن عشقتان باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

انتشار یافته: 415
در انتظار بررسی:33
Iran, Islamic Republic of
00:42 - 1397/01/07
لطفا فال 3/1/1397 رو بزارید
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام
آموزش یافتن فال روزهای قبل به صورت عکس
در پایین مطلب قرار داده شده است.
با تشکر
لیلا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
سلام چهره ها در شبکه های اجتماعی چی شد دیگه نمیذارید
فائزه
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۱
میشه زود تر فال تولد کسایی ک 11 مهر ب دنیا اومدنو بزارید از کی منتظرم ساعت از 12 رد شده ها
نیلوفر
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
قشنگه ممنون
Shahla
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۰
عالیه تشکر میکنم از مدیر سایت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
بابا جمع کنید این چرندیاتو فال چیه بجاش مطالب علمی و یا درباره خانه داری بزارید با همین خرافات چهل ساله بدبخت شدیم
miss.raouf
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۴
تو اعتقاد نداری گلم
Iran, Islamic Republic of
08:34 - 1397/03/02
سلام..میشه فال 17 دی 96 لینکشو بزارید؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
۱۷ دی خوشبختن
miss.raouf
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۴
ده دی ا چی
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1397/03/05
آره واقعا همه کار های خدا حکمت داره
Iran, Islamic Republic of
15:21 - 1397/03/07
سلام فال ۲۰آذر ۹۶ رومیخوام
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
۲۰ آذر غیر از زیبایی و خوشی و سعادت و برکت که چیزی نمیتونه داشته باشه!!
سارا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
فال شما اینه که درسال ۹۷ خواهرت صاحب فرزند پسری میشه که شما مثل بچه خودت دوستش داری وپولی که از موسسه طلب داری پس میگیری
Iran, Islamic Republic of
11:55 - 1397/03/08
من هیج اعتقادی ب این چرت و پرت ها ندارم تو علم پزشکی هر چیزی
باور کنی اتفاق میفته
پاسخ ها
زینب
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
.والا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۹
اول اینکه به چشم سرگرمی نگاه کن دوم جنبه مثبت بینی درنظر بگیرو سوم اینکه هرکس بگه تحت تاثیر تلقین قرار نمیگیره ازنظر علمی ثابت شده که راست نمیگوید .موفق وسربلند باشی.
Iran, Islamic Republic of
05:13 - 1397/03/10
سلام دوستان عزیز دراین ماه عزیز دعا برای دیگران بویژه ظهور یادمون باشه انشالا
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1397/03/10
سلام.فال9خرداد رو میخوام که دیروز میشه
Iran, Islamic Republic of
01:33 - 1397/03/12
میشه فال روزانه جمعه۱۱خرداد روبرام بفرستین خواهشاً
Iran, Islamic Republic of
02:24 - 1397/03/12
سلام من تولدم11خرداده ميشه فال تولدم11خرداده بزارين ...!؟
Iran, Islamic Republic of
10:47 - 1397/03/12
سلام من11خرداد تولدمه میشد فال 11خرداد رو برام ارسال کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
خوشکلی
قیمت
France
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
خردادعالیه
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1397/03/12
سلام
پاسخ ها
زینب
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
.جواب سلام واجبه، علیکم السلام
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۹
زینب ترکوندی منو آنقدر خنده گرفت از دستت
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1397/03/12
سلام میشه لطف کنیدفال یازده خردادنودوهفت روبرام بفرستین یه دنیاممنون میشم
United Kingdom
03:06 - 1397/03/13
میشه فال 21آبان 1379روبزارید
Iran, Islamic Republic of
18:52 - 1397/03/15
من غلام ننمم غیر ننم هیچ مگو
پاسخ ها
برای زنم
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۰
من غلام زنمم
خدایا منو بکش خلاص شم
Iran, Islamic Republic of
13:55 - 1397/03/17
آبان عالیه 26 آبان
پاسخ ها
دریا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۹
ایول منم آبانیم
Iran, Islamic Republic of
08:22 - 1397/03/19
سرعت مطلب گذاریتون به طرز فیجعی پایین اومده لطفا رسیدگی کنید
Iran, Islamic Republic of
04:08 - 1397/03/20
من ک امروز حسابی خوابم میاد
پاسخ ها
زینب
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۱
برو بخواب شب خوش
Iran, Islamic Republic of
04:53 - 1397/03/22
سلام وقت بخیر سعی کنید ب خوندن فال وابسطه نشید ولی در هرصورت خوندنش بیشتر انرژی خوب منتقل میکنه و این خیلی خوبه..ـبچه ها مرتب ب چیزهای خوب فکر کنید و بدونید قدرت افکار شما بسیار بالاست وانچه ک فکر کنید بسوی شما جذب خواهد شد...امروزتون شاد و پر انرژی
Iran, Islamic Republic of
00:28 - 1397/03/24
سلام میشه فال 1396 روز 5 اسفند رو بزارین ممنون؟
Iran, Islamic Republic of
00:44 - 1397/03/24
آیامن طلاق میگیرم تاآخراین سال ایا راهی که دارم میرم درست است به جایی میرسم
پاسخ ها
مارموز
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
بله درسته با همین فرمون برو جلو دارمت
م
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۴
چرا طلاق .مگه اول نپسندیدیش
الناز
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۲
موافقم باهات طلاق بگیر خلاصصصص
France
08:08 - 1397/03/24
سلام میشه لطفا فال 5خرداد رو برام بفرستید ممنون
France
02:05 - 1397/03/25
سلام میشه فال 21آبان 1397وبزارین
پاسخ ها
اصغر
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۳
خوبه
Iran, Islamic Republic of
01:10 - 1397/03/26
سلام لطف میکنید فال 6خرداد روبرام بفرستید
Iran, Islamic Republic of
08:18 - 1397/03/26
فال امروز عین واقعیت بود واقعا تعجب کردم.الان متوجه شدم راسته.
Iran, Islamic Republic of
05:28 - 1397/03/27
تبریک میگم برد ایرانو....سایت چ خلوت شده :-(
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1397/03/28
میشه فال 16 مهر رو بذارید
Iran, Islamic Republic of
00:30 - 1397/03/29
لطفا فال ۱۷ مرداد را بگویید
Iran, Islamic Republic of
16:34 - 1397/03/29
میشه مال 16 مهر رو بفرستید
Iran, Islamic Republic of
00:30 - 1397/03/31
فال ۲۱ بهمن ۹۶
Iran, Islamic Republic of
02:31 - 1397/04/09
میشه طالع ۲۱ خرداد رو بزارین؟توی جستجوی ‍‍بیشرفته ام نیس!
پاسخ ها
زینب
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
نهههههههههههه
France
21:29 - 1397/04/09
فال 23مرداد بزارید
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۰۶:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۳
مرداد؟؟؟تو خودت مگه مهر نیستی؟؟
France
17:19 - 1397/04/10
امروز یکشنبه
پاسخ ها
زینب
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
خب که چی
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1397/04/11
خدای من درموددمردادهرچی فال گفته درسته اعتقادکامل دارم ازش ممنون ازلطفتون
پاسخ ها
زینب
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
.اون هم شانسی شده
Iran, Islamic Republic of
00:47 - 1397/04/12
چرا تازگیا انقد نامنظم و دیر دیر فال روزا رو میذارید؟
Iran, Islamic Republic of
02:02 - 1397/04/13
همشون چرتن هیچ کدوم واقعی نیست.
Iran, Islamic Republic of
02:07 - 1397/04/13
من هر روز این فال هارو میخونم اما هیچ کدومشون اتفاق نیافتاده(دروغن).
Germany
10:46 - 1397/04/15
چون نیک بنگری،همه تزویر می کنند!
پاسخ ها
زینب
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
منظور؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۶
توزور؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1397/04/15
چرا فال روز قبل ميخايم ببينيم نيست قبلا به روز تر بود سايتتون لطفا دقيق همه رو بزارين الا تا ٥ تير فقط هست امروز ١٥ تير هست يعني ده روز عقب تره
Iran, Islamic Republic of
01:06 - 1397/04/16
چرافال روزانه رادیرروی صفحه نمایش میگذارید بعدازساعت دوازه شب لطفا نمایش دعید
Iran, Islamic Republic of
01:08 - 1397/04/16
چرا انقد دیر زده میشه جدیدا؟؟قبلا سر ساعت۱۲ زده میشد
Germany
05:17 - 1397/04/16
یسری از مشکلات در سایت بخاطر کند شدن اینترنت در کشور هست..انشالا بزودی مرتفع خواهد شد
Germany
07:57 - 1397/04/16
مرسی نظراتو بروز کردین
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1397/04/16
سلام.‌‌.. چرا از آذر به بعد داره من که الان بهمنی ام چه کار کنم
Iran, Islamic Republic of
19:58 - 1397/04/16
من شریک زندگی ندارم چرا تو فالم از شریک زندگیم نوشته؟
پاسخ ها
شیلا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۷
عزیز من این فقط مال تو. نیست بقیه همایشی شاید متولدگردید این ماهیچه باشه
Iran, Islamic Republic of
02:05 - 1397/04/17
چرادیگه فال نمی یاد؟
United States
07:03 - 1397/04/18
لطفا برایم یک فال خوبی بگیر عشقی متولد یکم اسفند هستم. ممنون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۴
این عشقت کیه؟
Iran, Islamic Republic of
16:29 - 1397/04/18
عالیههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
پاسخ ها
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۱
نه بابا خیلی بده
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1397/04/18
ببینید از نظر من فالش زیاد واقعی نیست کمی به پیشرفت نیاز داره


تشکر.
Iran, Islamic Republic of
02:31 - 1397/04/19
۱۶آذرو می خوام
United Arab Emirates
01:02 - 1397/04/20
خیلی دیر و در ساعات نامنظم نصفه شب فال را میذارید ما خسته ایم می خواییم بخوابیم . لطفا فال ها رو حداکثر تا ساعت 12 شب بذارید . ممنون
United Arab Emirates
01:02 - 1397/04/20
خیلی دیر و در ساعات نامنظم نصفه شب فال را میذارید ما خسته ایم می خواییم بخوابیم . لطفا فال ها رو حداکثر تا ساعت 12 شب بذارید . ممنون
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1397/04/21
چرا تازگیا جون میدین میخواین یه فال بروزرسانی کنید ؟هر کی ندونه فکر میکنه منجمان و پیشگویانتون با رمل و اسطرلاب رفتن رو پشتبوم دارن از روی ستاره ها و صور فلکی فال در میارن!تا نصفه شبم بروز نمیکنید اه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
همینو بگو
United States
00:35 - 1397/04/22
برای سرگرمی خوبه فقط همین
Iran, Islamic Republic of
01:18 - 1397/04/24
فال دی خوب بود اما کاشکی میشد
Iran, Islamic Republic of
07:57 - 1397/04/24
چرا فالت به روز نمیشه .برتر
Iran, Islamic Republic of
11:06 - 1397/04/24
سلام.یه پیشنهاد دارم.
هر نفر بالاخره تو یکی از ۳۶۵ روز سال به دنیا اومده.یعنی همه فالها با توجه به روز تولد میشه ۳۶۵ تا.اگه امکانش هست همه ۳۶۵ تا فال رو یکجا بذارید.با سپاس
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1397/04/24
خوب بود ....
Germany
17:47 - 1397/04/25
میشه ۱۹ فرودینو بگین
پاسخ ها
ال....ناز
-
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۷
اون عکس بالاییه رو نگا کن . راهنمای سرچ تاریخ مورد نظر رو نشون داده دیگه نیازی به تقاضا نیس
Germany
17:47 - 1397/04/25
فروردین چی؟
-
00:42 - 1397/04/27
تا حدود خاصی قبولش دارم
-
01:52 - 1397/04/27
امیدوارم درست از اب در بیاد !
پاسخ ها
زینب
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۱
من هی امیدوار شدم اما وقتی دیدم هیچی نمیشه دیگه نمیشم
United Arab Emirates
14:13 - 1397/04/27
منم اميدوارم ....
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1397/04/27
ای بابا دو هفته است برنامه رو به روز رسانی کردم فال روزانه اش کلا دو دفعه به روز شده ینی سه شنبه اون هفته و دوشنبه این هفته مسئولین لطفا رسیدگی کنید
United States
01:29 - 1397/04/29
سلام لطفا فال متولدین 284 رو برام بفرستید ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
10:41 - 1397/04/29
فال روزانه و دیگر مطالب به روز نیست متاسفانه رتبه دوم بعداز اخرین خبر شده.
Iran, Islamic Republic of
15:54 - 1397/04/29
ايييييي امروز روز من نبود .....
Iran, Islamic Republic of
09:36 - 1397/04/30
لطفا فال 29 تیر 97 رو بذارید
Iran, Islamic Republic of
14:38 - 1397/04/30
فال امروز ب نظر خوب بودش ...
Germany
19:51 - 1397/04/31
سلام ميشه لطفا لينك فأل روز ٢٢ بهمن ٩٧ رو برام بفرستين؟؟
Iran, Islamic Republic of
03:23 - 1397/05/01
سلام لطفا فال 14 آذر رو بزارین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۱
آخی چرا تنهایی؟
Greece
08:42 - 1397/05/01
با درد صبر کن که دوا میفرستمت
Iran, Islamic Republic of
02:59 - 1397/05/02
بازم این فالم چرت وپرت گفت
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1397/05/02
سلام خیلی دیر به روزرسانی میکنید
-
13:34 - 1397/05/02
این پرچمارو از کجا میارین ؟ ..... وجودش مهمه آیا؟؟؟؟
پاسخ ها
زینب
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
از جایی نمیاریم فقط اسم ونظر مینویسیم خودش میاد
ال....ناز
-
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۷
پ واسه من چرا نمیاد
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1397/05/02
سلام .کسی فال پاسور احساسی بلده?
پاسخ ها
زینب
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
تو گوگل سرچ کن توضیحش هست
میثم
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
سلام
من بلدم میخای ؟
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1397/05/03
سلام
چرا هروز فال یه چیزی هست؟؟؟
France
06:43 - 1397/05/03
خدمت اون دوستانی عرض میکنم که گفتن فال چرت و پرته و...
من خودمم هیچ اعتقادی به فال ندارم
ولی خدایی این یکی فرق داره
ینی راسته راست درمیاد حرفش
چ خوب باشه فالش چ بد
پاسخ ها
زینب
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
میگم چرت وپرت چون تا حالا یه درصد هم فالم واقعی نشده
India
03:27 - 1397/05/07
میشه فال روز تولد ۲۲فروردینو بزارید؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
منم اولا اعتقاد نداشتم ولی دو س بار که فال گرفتم درست دراومده والامنم نمیدونم چی بگم:-\
-
16:35 - 1397/05/07
امروز باش موافقم ....فالم درست گفت (بیگ لایک)
Iran, Islamic Republic of
20:36 - 1397/05/07
چرا همش فال های من دروغه اما فال های شما راسته؟
پاسخ ها
ال....ناز
-
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
ولی اگه یکم دقت کتی بعضی از حالات و احساسات رو در طول روز بیان میکنه....من که خودم اینجوری فک میکنم شماهارو نمیدنم
Iran, Islamic Republic of
02:29 - 1397/05/08
منم راستش اولا اعتقاد نداشتم دو سه بار کع فال گرفتم درست در اومدع
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1397/05/08
گولشو نخورین . امروز اتفاقا تکراری ترین روز ممکن برای همه ی شماست که تو فضای مجازی هستید
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1397/05/09
سلام میشه فال ۱۱/۹/۱۳۸۱بزارید
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1397/05/09
از آقای حمید رضا محمدی ممنونم که فال آقای قمری رو گرفت و عالی بود ...
Iran, Islamic Republic of
00:04 - 1397/05/10
والا ال....ناز من تاحالا ندیدم
پاسخ ها
ال....ناز
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۱
من درآوردیه
به منظور زیبایی بخشیدن به اسم....خخخ
Iran, Islamic Republic of
00:11 - 1397/05/10
الناز واقعا تو چرا پرچم نداری؟
پاسخ ها
ال....ناز
-
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۱
اخه وقتی اسم و نظر میدم پرچما نمیان
خودمم تعجب کردم که همتون پرچم دارین
Iran, Islamic Republic of
15:54 - 1397/05/11
چرا اینقد طول می کشه تانظر بیاد
Iran, Islamic Republic of
19:15 - 1397/05/11
همشون الکیه هیچکدومشون خوب نیس
پاسخ ها
زینب
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۴
Like
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1397/05/13
خیلی مرسی عالی هست امروز فدات برترینها
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1397/05/13
امروز تولدمه :( هنوز هیچ خبر عالی نشنیدم
Iran, Islamic Republic of
04:44 - 1397/05/14
منتظر خبر نباش این همش داره گولمون میزنه
Iran, Islamic Republic of
09:11 - 1397/05/14
دیروز رو خیلی عالی برام نوشتی و واقعا روز عالی و خوبی داشتم ...امروز هم حال و فالم خوشه ...برترینها فداتم خوش باشی و سلامت ;-)
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1397/05/14
بهم گفتی ک منتظر خبر خوش باشم و من همچنان هستم ...ツ امروز دیگه واقعا فکنم اتفاق بیفته چون از اول صب خیلی حال خوشی دارم
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1397/05/14
فقط خواستم از این طریق به شما دخترخانم های عزیز
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۵
جااانم بفرما
سیندرلا
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
واضح بگو ببینم چی میگی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
عهههه سیندرلا هم داریم؟:|
پرنسسای دیزنی اینجا بودن ما خبر نداشتیم
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1397/05/15
سلام
من همیشه هرچی فال میگیرم .حقیقت داره
یا بعدش میبینم اتفاق میفته .

شاد باشین دوستان
Iran, Islamic Republic of
17:41 - 1397/05/15
بعضی مسئولین ما فقط به عشق مردم اینجا هستند و کار میکنن وگرنه سرمایه و خانواده‌ی آنها همگی کانادا و آمریکا هستند.
اگر این علاقه به خدمت نیست پس چیست؟
Iran, Islamic Republic of
06:29 - 1397/05/16
شب هجران
چو شود صبح و
برآید خورشید
داستان غم دوشینه فراموش کنیم ...دوستون دارم
پاسخ ها
خداحافظ
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۰
اما من دوست ندارم:(
Iran, Islamic Republic of
06:31 - 1397/05/16
امروز یکی ازون روزهای عالی عمرم هست دیشبو خیی خوب خابیدم و امروز هم یک قرار مهم دارم ✈
Iran, Islamic Republic of
10:27 - 1397/05/16
سلام دوستان
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1397/05/16
اولین بارمه فالم برام درست گفت
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1397/05/16
اولین بارمه فالم برام درست گفت
Iran, Islamic Republic of
21:14 - 1397/05/16
دوبار نظر نوشتم اما ارسال نشد چراااااااااااااااا؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
01:50 - 1397/05/17
اخه اینا همش سر گرمیه
پاسخ ها
یه صلوات بفرس
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۰
بالاخره یه نفرپیدا شدکه حرفش بامن یکی باشه خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااراشکر
Iran, Islamic Republic of
03:03 - 1397/05/17
مسخره بازیه ینی چی چن بارنظر نوشتم نزاشتین اینم ازخوبی ماس که میایم سایتتون
Iran, Islamic Republic of
03:13 - 1397/05/17
میخام اطلاع بدم به بعضیا اینجارو گذاشتن واسه فال نظربدیم نه اینکه بیایین شعربگین:/
Iran, Islamic Republic of
03:19 - 1397/05/17
برترینها چرا همش دروغ میگی،گفته بودی درانتهای شب پیغام میگیری،هیچی نشد
Iran, Islamic Republic of
05:52 - 1397/05/17
اولا سلام دوستان..سلام آیداجان....والا من نمیدونم از این فال چ انتظاری دارین...هیچکسی صدرصد نمیتونه بگه تمام اتفاقات روزو...ولی در یک حد ی این فال درست میگه واتفاقات بگونه ایی میفته منظورم همونایی ک فال گفته...بعدشم اگه دوست ندارین نیاین نخونین غر نزنین...گودبایتون وری وری گود
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1397/05/17
خداروشکر نظراموگذاشتین
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1397/05/18
کاش زودتر این فالا رو ب روز میکردید مثلا 12 12/30
سپاس
پاسخ ها
Boy frend
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۰
باشه شما امرکنین جنابعالی
Iran, Islamic Republic of
05:44 - 1397/05/18
سلام سلام سلام امروز فالم عالی عالی مرسی برترجان
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۰
علیکم السلام علیکم السلام علیکم السلام اگه من نباشم کسی دیگه جواب این سلامارو نمیده
Iran, Islamic Republic of
08:29 - 1397/05/18
با تقدیم سلام مجدد به دوستان عزیزم
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۹
عاااالی
دقیقا عاااالی
18مرداد تولدم بود
همشو عالی گفت
Iran, Islamic Republic of
19:40 - 1397/05/19
حقیقت داره
پاسخ ها
ز
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۹
نوچ
Iran, Islamic Republic of
00:15 - 1397/05/20
برترین هادیگه شورشودراورد،افتضضضاح داره دروغ میگه
پاسخ ها
ز
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۹
موافقم yes
Iran, Islamic Republic of
01:20 - 1397/05/20
من 90 درصد بهش اعتقاد دارم ولی خدایی خوبه انقد ازش بد نگین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
پس اون ده درصد چی شد؟
Iran, Islamic Republic of
05:27 - 1397/05/20
اگه دقت کرده باشین در اول صفحه نوشته'سرگرمی' ینی همش سرگرمیه نه حقیقت
پاسخ ها
hello
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۹
راس میگی
Iran, Islamic Republic of
05:32 - 1397/05/20
آره دیگه یه سرگرمیه انتها بعضیا ول کن نیستندکه حقیقت داره،آخه گول زدن شماهاکاری نیست که.
Iran, Islamic Republic of
06:05 - 1397/05/20
اه اه آبروی زیباخفته رو هم بردین
پاسخ ها
زیبای خفته
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۰
عزیزم اگه ادب رو رعایت بفرمایید بهتره . ممنون
Iran, Islamic Republic of
09:27 - 1397/05/20
دتاکس واتر یا آب طعم دار شده که این روز‌ها در لاغری و تناسب اندام طرفداران بسیاری دارد، بدن شما را سم زدایی می‌کند و به کاهش وزن و افزایش سطح انرژی بدن کمک می‌کند. در صورتی که دتاکس واتر را به صورت روزانه و منظم مصرف کنید به کاهش وزن سریع شما کمک می‌کند.
پاسخ ها
:)
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
ممنون ازشما ولی اینجاسایت فال روزانس نه لاغری اگه دقت کرده باشی
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1397/05/20
چه قدر وررررررررررررر زدید خخخخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۰
تازه داریم مثل تو میشیم
شقایق
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
خودتم بکشی ب پام نمیرسی
گر چه ارزو بر جوانان عیب نیس
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1397/05/20
میشه 3مهر را بذارید؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۳۱
اخه مگه سه مهر اومده هنوز :|
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1397/05/21
قبلا خیلی بهتر به روز بودی تا العان ...مخصوصا فال روزانتون
Iran, Islamic Republic of
04:06 - 1397/05/21
شقایق جان توخودت زرررررررر نزن
پاسخ ها
شقایق
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
دهنت زیادی بو میده
Iran, Islamic Republic of
04:24 - 1397/05/21
وای وای زیبا خفته ما عصبی شد
پاسخ ها
زیبای خفته
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
ممنونم که سخاوتمندانه به فکر آرامش اعصاب من هستین .
Iran, Islamic Republic of
04:28 - 1397/05/21
زیباخفته عشقم کجایی من پرنسم اومدم تورو ببرم بچه هامنتظرن
پاسخ ها
زیبای خفته
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
ممنونم بابت پیشنهاد شما ولی الان وقت مناسبی برای رفتن با یه پرنس جنتلمن نیست ... متشکرم
Iran, Islamic Republic of
04:35 - 1397/05/21
اول نظرا خوب بود همه دوستانه بودن اما الان افتادید به جون هم
Iran, Islamic Republic of
08:04 - 1397/05/21
bas konid toro khoda
پاسخ ها
شقایق
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
چون تو گفتی باوش
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1397/05/21
سلام چهرها در شبکه اجتماعی چی شد دیگه نمیذارید
Iran, Islamic Republic of
16:38 - 1397/05/21
|| والت دیزنی تقدیم میکند ||
خخخخخخخخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۳۱
ایولللل عالی بود این زیبای خفته زیادی تو فازه:)
Iran, Islamic Republic of
00:59 - 1397/05/22
ایییول
امروز عالیییه
Iran, Islamic Republic of
03:40 - 1397/05/22
صبح است ساقیا قدحی پر شراب کن خدمت اون دسته از عزیزان ک گفتن شعر ننویس تو نظرات،بنظرم شعر بهتره تا حرف چرت و پرت و حمله به دیگر دوستان و... ببینید یه دونه اینجا آرامش داشت ریختید بهم....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۲
آرامش اینجا فقط باشعرای تو بود خیلی زحمت کشیدی
آرش
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۲
آغای شاعر میتونی لفت بدی
Iran, Islamic Republic of
17:16 - 1397/05/22
سلام دوستان عزیز همراه ، بابت فال قشنگ ۲۲مردادماه برای دی ماه از صمیم قلب خوشحالم ...
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1397/05/22
همه جیز درمورد من اشتباه بود
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1397/05/22
بنظرم باید اسم این سایتو دعوای روزانه میزاشتن
Iran, Islamic Republic of
22:57 - 1397/05/22
ب جای این همه دعوا برین تو سایت خنگولستان فقط بخندین
-
01:06 - 1397/05/23
انشاالله که فالم به حقیقت بپیونده ...
فال امروزم عاولیه ( بییییییگ لایک)
Iran, Islamic Republic of
06:24 - 1397/05/23
یا صاحب الزمان....

مرداد
هم گذشت!

اما دلم
هنوز،
برای

آمدنت

" تیر " می کشد...


#عجل_علی_ظهورک

پاسخ ها
زیبای خفته
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۳
خیلی حس لطیفی رو انتقال دادین ... ممنونم بابت حال خوبی که از دل نوشته ی زیبای شما دریافت کردم
Iran, Islamic Republic of
06:26 - 1397/05/23
خدایا ممنونیم بخاطر اینهمه حال خوب وسلامتی ...امروز یک سشنبه عالی هستش من دوسش دارم .امروز رو درکنار مادر وخانواده برادرم هستم قراره ناهار با من باشه و دارم فکر میکنم چی بپزمممم خداروشکر ک دستپخت منو دوس دارن .مرسی از همتون
پاسخ ها
ال....ناز
-
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۴
!!!!!!!!تو یه دختری؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
09:04 - 1397/05/23
والا این فال رورانه 2ساله داره به ماذمیگه ازدواج می کنی ولی خبری نیست
بابا خبری نیست خوب ولمون کن دیگه
پاسخ ها
سینا
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
عزیزم
اگه دنبال شوهر میگردی ، بیا با خودم ازدواج کن فدات شم
Iran, Islamic Republic of
20:57 - 1397/05/23
خدا را شکر کم کم دارین به دروغ بودن این فال پی میبرین
United Arab Emirates
00:54 - 1397/05/24
این مثلا فال است؟؟؟!!!!!
فال چهارشنبه را بخوانید ببینید بنظرتان فال است یا توضیح واضحات؟؟؟؟!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
06:28 - 1397/05/24
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۶
....................
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۸
جالب بود :/
Iran, Islamic Republic of
09:40 - 1397/05/24
منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر
من از او گر بکشی جای دگر می نروم....میم بده
Iran, Islamic Republic of
20:57 - 1397/05/24
سلام امروز چهارشنبه 24 مرداده (97)اقای مدیر.نه دوشنبه
Iran, Islamic Republic of
21:42 - 1397/05/24
مرسی أه
Iran, Islamic Republic of
09:07 - 1397/05/25
صبحتون بخیر❤️
Iran, Islamic Republic of
10:01 - 1397/05/25
مرسی از برترینها (:
Iran, Islamic Republic of
11:07 - 1397/05/25
باعرض سلام وخسته نباشی امروز پنجشنبه ولی فال دوشنبه راگذاشتیدلطفا به روز بزارید
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1397/05/25
یکی از بهترین هدیه های خداوند به انسان ادب است
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1397/05/25
امروز روز من نبود ...برعكس بود هر چ فأل گفته بودش والا بوخودا
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1397/05/25
عوضش امروز برا من عالی وای خدا مرسی
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1397/05/25
عوضش امروز برا من عالی وای خدا مرسی
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1397/05/26
واس من ک فروردینم زیاد جالب نبود :(
Iran, Islamic Republic of
19:58 - 1397/05/26
فالهای واهی حافظ مرا بیچاره کرد ):
Germany
21:25 - 1397/05/26
مرض بد دردیه بخصوص مرض منفی دادن به نظرات دیگران...واقعا چطتونه عامو؟؟؟؟برید دکتر خودتونو نشون بدید
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1397/05/26
یه مدتی بود اعتیاد پیدا کردم ب این فال
ولی شماها اینقد بد گفتین راجع بش
انگیزمو از دس دادم و ب ندرت سر میزنم ب سایت...بابا بسه دیگه اونقدر ها هم شماها میگین بد نیس خیلیم جالبه اینم بگم که (هر گاه باور کنید میبینید)* وین دایر*
Iran, Islamic Republic of
01:48 - 1397/05/27
Fale 26mordad
Germany
05:28 - 1397/05/27
بوس ب همتون ...من تازگیها یاد گرفتم حظ کنم و لذت ببرم از زندگی ...خیلی خاص هستش و واقعا کمکم کرده...البته دیگه سعی میکنم اخبار روزانه را کمتر دنبال کنم
Iran, Islamic Republic of
05:43 - 1397/05/28
صبح است ساقیا قدحی پر شراب کن
Iran, Islamic Republic of
06:24 - 1397/05/29
با سلام و احترام. مدتی است که فال روزانه را دیر بارگذاری می کنید. لطفا طبق روال قبل ساعت ۱۲ شب فال بارگذاری کنید.
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1397/05/29
امروز را پر استرس شرو کردم ولی الان خیلی ارام وراحت رو مبل دراز کشیدم و به استرس بی جهت صبح فک میکنم...خدایا شکرت که یکروز دیگه با خوشی تمام شد انشالا ک همیشه موفق باشین
Iran, Islamic Republic of
07:00 - 1397/05/31
#حسین_جان

#عيد_قربان شده وُ در عوضِ قربانی
ما به قربانِ تو رفتيم #اباعبدلله
Iran, Islamic Republic of
10:42 - 1397/05/31
چرا دقیقا زمان ازدواجو نمیگی؟
پاسخ ها
زینب
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۸
فال روزانس پیشگو که نیس
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1397/05/31
سلام
یه کانال بنام فرازی به آینده فالهای شما را میذاره و تازه کلی هم قسم میده ونفرین میکنه ومیگه اینارامن میذارم. کسی برداره راضی نیستم....
Iran, Islamic Republic of
06:14 - 1397/06/01
حالا ملت ی کامنتی میزارن درج نکن شما...خسته شدیم چخبر اینجا؟
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1397/06/02
کامنتای همرو گذاشتی ب ما رسید داری قر میای
Iran, Islamic Republic of
07:54 - 1397/06/03
خب خداروشکر گفته خودش برمیگرده (:
Iran, Islamic Republic of
09:15 - 1397/06/03
روزگار فال همرو میپیچه ...ولی آن چیزی ک مهمه گمان خوب بردن به همه چیزه
Iran, Islamic Republic of
20:08 - 1397/06/03
برای فروردین درست بود
Greece
16:57 - 1397/06/04
سلام خیلی عالی بود هست
Iran, Islamic Republic of
01:22 - 1397/06/05
با سلام
چرا مدتی است که فال روزانه را دیر بار گزاری می کنید؟
United States
20:50 - 1397/06/05
کاش صب اول وقت فال امروزمو میخوندم :-(
Iran, Islamic Republic of
23:53 - 1397/06/05
منم السا میشم:|
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۷
منم آنا خوبه؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۸
آره خوبه :)
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1397/06/06
من تاحالا هرچی فال گرفتم فقط ازاین سایت واقعا درست در میاد ....برام مهم نیست بقیه چی میگن
Iran, Islamic Republic of
14:34 - 1397/06/07
سلام میششه کمک کنید من بلد نیستم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۸
چیو؟
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1397/06/08
سلام عیـــــــــــــــد مبــــــــــــارک
Iran, Islamic Republic of
01:29 - 1397/06/09
چ فال خیر وخوشی نوشته واسم خدایا سپاس سپاس سپاس
Iran, Islamic Republic of
05:59 - 1397/06/09
سلام سلام سلام مرسی اقای فالی عالی هستش عالی
Iran, Islamic Republic of
06:16 - 1397/06/10
ازوقتی گوش برترجانو پیچوندن خوشی ازینجا رف
پاسخ ها
ز
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۸
خو برو واس خودت یه جا خوش پیدا کن
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1397/06/11
چقد اینجا مزخرف شده ی مدت نبودیم اه اه اه اه اه اه اه
Iran, Islamic Republic of
12:20 - 1397/06/12
امروز یک روز شلوغ بود برام و خیلی دوندگی داشتم ک امیدوارم نتیجه خوبی داشته باشه...فال امروزم عال
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1397/06/12
باتقدیم سلام و ادب خدمت بهترین های دوستداشتنی
و شما همراهان عزیز
فال امروز برای دی ماه بسیار امیدوار کننده بود
از صمیم قلب آرزوی تحقق پیدا کردنش رو دارم
همینطور بهترین ها رو برای شما دوستان خواهانم
Iran, Islamic Republic of
01:56 - 1397/06/13
مرسی خیلی فال ها دقیق است
Iran, Islamic Republic of
06:01 - 1397/06/13
فال گرفتم که دلم می رود
باز گرفتار کسی می شود
باز من و عشق و حضوری قشنگ
باز دلم می شود این بار تنگ
حال بیا پاسخ این فال شو
گرمی شهریور امسال شو
Iran, Islamic Republic of
07:41 - 1397/06/14
منفی دهنده نظرا دوروزه نیومده سایت کجاس نگرانش شدم
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1397/06/14
بچه ها کسی موسسه زبان خوب تو اصفهان میشناسه معرفی کنه
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1397/06/14
بچه ها کسی موسسه زبان خوب تو اصفهان میشناسه معرفی کنه
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1397/06/14
باسلام و عرض ادب
امروز حتی تمام کلمات فالم ، دقیقا عینیت پیدا کرد ؛
ضمن اینکه از تلاش " برترین ها " تشکر می کنم
برای شما عزیزان بهترین ها رو آرزو می کنم .
پاسخ ها
ز
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۸
هی زیبای خوابیده توکی ازخواب بیدارشدی؟
Iran, Islamic Republic of
05:56 - 1397/06/16
بسم الله به نام وبا یاری خداوند مهربان میریم ک داشته باشیم ی روز خوب و شاد و رنگ رنگی
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1397/06/16
ساعت به وقت دوست داشتن..یک صفه بود قبلنها دیده بودم ب نام همراهانولی جدیدا پیداش نمیکنم لطفا راهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
01:12 - 1397/06/18
تأسف تأسف:) واس اینکه حالاحالا ها دارین این فالو باور میکنین
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1397/06/18
خوشحالی؛نیرویِ گام برداشتن به جلوست
پس من امروز میخوام #خوشحال بودن
رو انتخاب کنم ...
#صبحتون_بانشاط
Iran, Islamic Republic of
01:03 - 1397/06/19
چقدر فال ۱۹ شهریور برام خوش حال کننده بود دارم از خوش حالی میترکم ...
Iran, Islamic Republic of
01:26 - 1397/06/19
سلام بی زحمت فال ۸مهر رو بذارین
Iran, Islamic Republic of
01:26 - 1397/06/19
سلام بی زحمت فال ۸مهر رو بذارین
پاسخ ها
ز
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
ینی میخوای سه بار فال 8مهرو بزارن
Iran, Islamic Republic of
01:26 - 1397/06/19
سلام بی زحمت فال ۸مهر رو بذارین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۹
چشممممممممممم
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1397/06/19
به نظرمن وقتی آدم هاازهمه راه هاناامیدمیشن بیشترازهمه چیزبه فال روی میارن واین میتونی اوناروبدون فایده امیدوارکنه ازنظرمن بایدآدم هاخواسته هاشونوازیه نفربخوان اونم خداست که اگه صلاح بدونه مطمعنن بهمون میده...
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1397/06/19
من همین الان خیلی فک کردم ببینید ما وقتی میخندیم صدای خخخ نمیدیم پس چرا در موقع نوشتن اینکه خندمون گرفته میزاریم خخخخ؟؟؟؟؟ تازه ینفر بود برا گریه میزاشت گگگگگگ جل الخالق
پاسخ ها
ز
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
بنظرم خخخخ را وختی ک خفه میشن باید بزارن و اونیکه میگی گگگگگ گذاشته بود ینی خود اسگوله هاهاهاهاهاها
؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۳
:( خدا خفت کنه خیلی خندیدم خاک ت سرت = خخخخخ
:\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1397/06/19
با تقدیم سلامی به زیبایی آرزوهایی که زندگی رو با تمام وجود به حس لطیف گل سرخ ، تشبیه می کنه ، خدمت
" برترین های عزیز " و شما همراهانی که بودنتون ارزشمند
هست .
Iran, Islamic Republic of
20:11 - 1397/06/19
سلام.از افرادی هستم ک در فروم صفه داشتم و الان نمیتونم وارد بشم...لطفا راهنمایی کنید تا بدونم آیا برای من مشکله یا برای همه
Iran, Islamic Republic of
07:29 - 1397/06/20
20 شهریور نفسم
Iran, Islamic Republic of
10:57 - 1397/06/20
هر کتابی رابه قصد فال باز کردن از کتاب حافظ شیراز تا تقویم روی میز ...قیصر امین پور
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1397/06/20
بعضیا تو این صفه هستند جواب ندن میگن مرده
پاسخ ها
ز
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
آره مث خودت
Iran, Islamic Republic of
06:20 - 1397/06/21
سلام روزتون خوش..هرچقدر دیروز گند وبد بود امروز انگار روی خوش نشون داده از همین اول صبی سرحالم و خوشحال و فالم هم ک عالی _ ممنونم خدایاااا
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1397/06/22
وایییییییی خداااااا ناموصا اینا راسته یا دروغ
پاسخ ها
ازطرف خدا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۲
دروغ
؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۳
:\\
Iran, Islamic Republic of
14:01 - 1397/06/22
وقت هایی که آدما ناامید هستن همین فال ها انرژی و امید میدن
پاسخ ها
؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۳
:\خا؟
Shahla
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۳
سلام دوستان, با نظری, ک گذاشتین موافقم منم زمانی ک فالم خوب میاد خیلی شارژ میشم
Shahla
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1397/06/23
من آبان ماهی هستم فال من درست نیست .
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1397/06/23
خیلی خرین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
پس تو خودت هم خری ک اینجایی
mo
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
ااا ازکجا فهمیدی ما هم مث توییم
زیبای خفته
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
قصد تجدید نظر ندارین ؟
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1397/06/23
شعططططططططططططططططططططططططططططططط:\\\\\\\\\\\\\
Iran, Islamic Republic of
00:03 - 1397/06/24
سلام من ی دی ماهیم 25دی, واقعا درست گفتند فال دیماهی رو
Iran, Islamic Republic of
01:53 - 1397/06/24
نمیدونم آغا یا خانم ؟؟؟؟؟ سه بار کامنت گذاشتی ک هیچکدوم معنی نداشت:)
پاسخ ها
؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
ت نمیفمی
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1397/06/24
لحظات هنوز از تب تابستان ، گرمایی زندگی بخش دارند
اما من به گرمای محبت شما دوستان ، کلبه ی دل را رونق زندگی بخشیده ام ...
سلام این همراه ناقابلتون رو که از سر صدق است
پذیرا باشین . ممنونم
Iran, Islamic Republic of
00:22 - 1397/06/25
سلام. چرا انقدر دیر فال می گذارید ؟ نهایت تا ساعت 12 شب فال را قرار دهید . ممنون
Iran, Islamic Republic of
08:52 - 1397/06/25
بله بله بله بعله بـــــــعــــــــــلــــــــــــه چــــــــــــــــــــــــشــــــــــــــــــــــمـــــــــــــــمــــــــــمـــــــــمممممممممم
Iran, Islamic Republic of
09:34 - 1397/06/25
4 اسفند روبزارید
پاسخ ها
زیبای خفته
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
سلام زهرا جون
عزیزم ، فقط فال هر ماه رو به روز رسانی می کنن
و روز رو در نظر نمی گیرن . به جای ۴ اسفند فقط اسفند ماه رو
. به طور کلی در سایت اطلاع رسانی می کنن
Iran, Islamic Republic of
12:35 - 1397/06/25
بعضی فال های من راست نبود
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1397/06/27
یکیش محض رزای خدا درس درنمیاد :(
پاسخ ها
ال....ناز
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
"رضا"
؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۸
:( رزا
Iran, Islamic Republic of
17:10 - 1397/06/27
لطفا فال روز 15/06/1397 نمایش بدهید
Iran, Islamic Republic of
17:10 - 1397/06/27
لطفا فال روز 15/06/1397 نمایش بدهید
Iran, Islamic Republic of
03:30 - 1397/06/28
سلام متشکرم از زحمات شما خدا عوض خیر بهتون بدهد کارتون عالیه
Iran, Islamic Republic of
13:52 - 1397/06/29
زمان زیادی باقی نمانده که باد گیسوان خانم سکینه علیه سلام
را با پریشانی به تاراج ببرد ... اما گل ها همیشه پر طراوتند
حتی زمانی که در دستان باد به تاراج می روند ... آه ... آه ...
از دل خانم زینب علیه سلام ...
باعرض سلام و تسلیت خدمت عزیزان همراه
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1397/06/30
چ مشکلی با من دارن این فالا؟:(
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1397/06/30
لطفا فال تیر ماه بذارین
United States
00:36 - 1397/07/01
هر روز ديرتر از ديروز !!!
Iran, Islamic Republic of
02:18 - 1397/07/01
فالها خیلی عالی و دقیقه من متولد مردادم خیلی برام جالبه اکثر روزها دقیقا درست در میاد
Iran, Islamic Republic of
06:25 - 1397/07/01
لطفا آپ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۲
اره خوبه ...نظرارو آپ کنید لطفا
Iran, Islamic Republic of
06:43 - 1397/07/01
لطفا فال کامل روز بیست شهریور نود و هفت را ارسال کنید
با تشکر
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1397/07/02
سایتتون عالیع ..فال افراد خانوادم درست در میاد ولی از خودم نه خخخخ
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1397/07/02
سایتتون عالیع ..فال افراد خانوادم درست در میاد ولی از خودم نه خخخخ
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1397/07/02
فال 9 اردیبشت رو میخوم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۲
چشم عزیزم
Iran, Islamic Republic of
00:15 - 1397/07/03
سلام بد نیست
Iran, Islamic Republic of
11:49 - 1397/07/03
چرا فالتون یکروز عقبه به چه درد میخوره
Iran, Islamic Republic of
13:02 - 1397/07/03
عِعوا!!! مصلن من خیلی خوشمزم :)
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۷
بی نمک
Iran, Islamic Republic of
05:30 - 1397/07/05
امروز اصلا حال کارکردن ندارم میخام فقط استراحت کنم.... بار دیگر صبح شد
بیدار شد این زندگی
ای تمام حس بودن های من
صبحت بخیر ❤
Iran, Islamic Republic of
15:52 - 1397/07/05
خداراشکر
Iran, Islamic Republic of
07:51 - 1397/07/06
میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه نیشه نمیه میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه مییشه نمیشهمیشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه میشه نمیشه میش.....
Iran, Islamic Republic of
20:58 - 1397/07/07
یکی بیاد دکمه ریستارت اینو بزنه که هنگ کرد
Iran, Islamic Republic of
03:32 - 1397/07/08
مثل همیشه عالی ببخشید میشه لینک فال روز اول مهر رو برام بزارین خواهشا
Iran, Islamic Republic of
03:49 - 1397/07/08
لطفا فال اول مهر رو برام بزارین اونجاش که میگه چند کلمه برای اونایی امروز تولدشونه خدا کنه فالها راست باشن اینجور دیروز برا من نوشته گره کارم به دست غریبه باز میشه
Iran, Islamic Republic of
03:51 - 1397/07/08
یه انتقال داذم این صحفه رو بزارید اول کامنتها ادم خسته میشه بیاد پایین تا بهش برسه ببینه کامنت بزاره یا نه لطفا بزارینش اول کامنتها
United Arab Emirates
01:40 - 1397/07/11
ممنون بابت فال های خوبتون
Canada
05:18 - 1397/07/12
برام فال اول مهر رو بزارید
Iran, Islamic Republic of
09:00 - 1397/07/13
تاحالا من هرچی فال گرفتم طرف بهمن ماهی هارو گرفته من خودم تیری هستم اعصابم خورد میشه انگار طرف خودش بهمن ماهیه
Iran, Islamic Republic of
01:04 - 1397/07/14
سلام دوباره که دیر فال جدیدو میگذارید،12 12/30 به روز کنید فالو
لطفا
Iran, Islamic Republic of
16:21 - 1397/07/14
من خیلی حالم خوبه
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1397/07/15
متولدین خوش شانس مهر فقط
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1397/07/15
متولدین خوش شانس مهر فقط
Iran, Islamic Republic of
01:12 - 1397/07/16
چقدر دیر میذارید فال ها رو؟!
قبلنا تا قبل از ساعت ۱۲ شب میذاشتین. الان تا ۱:۳۰ - ۲ صبح باید صبر کنیم
Germany
21:49 - 1397/07/16
به فال اعتقاد ندارم ولی این فال روزانه همیشه درسته واسم جالبه
Iran, Islamic Republic of
14:21 - 1397/07/19
امروزتولدمه ولی فال درست نبود
پاسخ ها
زیبای خفته
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۰
خدای من ، پاییز که شکوه خاطرات رو رنگ در رنگ با نقش عشق پیوند داده بهترین بهانه برای داشتن دل هایی گرم از محبت درکنار همدیگه هست
فاطمه ی عزیزم ؛ تولدت رو در زیباترین فصل سال تبریک می گم و امیدوارم زیباترین فصل زندگیت با عشق همراه باشه
Iran, Islamic Republic of
01:12 - 1397/07/20
سایت خوبی, دارید از تمام برنامه هاش سعی, میکنم دیدن کنم پزشکی و فالش عالیه خسته نباشید میگم
Iran, Islamic Republic of
07:22 - 1397/07/23
سلام صبحتون بخیر عالی بود
Iran, Islamic Republic of
07:38 - 1397/07/23
اگرچه کائنات در رویدادهای زندگی ما تاثیر گذارند .اما همت هم شرط رسیدن به رویاها و اتفاقات زندگی من و شما میتونه باشه .منم متولد سی مهر ماه هستم و تو ماه مهربونی و محبت بدنیا اومدم .براتون ماهها ، روزها و ثانیه های خوبی رو ارزو دارم .واقعا برای خودم کم گذاشتم.
پاسخ ها
saeedeh
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
تولدت مبارک مریم خانوم
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1397/07/23
سلام میشه فال امروزو بزارید
Iran, Islamic Republic of
21:11 - 1397/07/23
وااای خیلیییییی قشنگ بود
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1397/07/23
هرچیو که میخاین برین سرچ کنین دیگه، چقدر درخواست میکنین آخه
Iran, Islamic Republic of
07:51 - 1397/07/24
۳۰ آذر میخواستم
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1397/07/25
با درود فراوان و با تشکر از فال روزانه خوب شما. لطفا فال تولد 23 مهر ماه رو برام بفرستید. تشکر
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1397/07/25
فال روز شما اشتباه است
امروز 25 هست شما برای 26 رو گذاشتید
پاسخ ها
masoud
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۵
تشکر بابت اینکه بلافاصله درست کردید++++
مدیر پایگاه سپاس از شما
Iran, Islamic Republic of
22:15 - 1397/07/26
چرا این فال با اون یکی فال های روزانه فرق داره،من الان کدومشو باور کنم شما بگین
Iran, Islamic Republic of
22:19 - 1397/07/26
نظرای قدیمی رو پاک کنین، 10 دیغه طول میکشه تا بیایم پایین نظر بدیم. لطفا رسیدگی کنین . اونایی که موافقن بلایکن.
United States
01:13 - 1397/07/27
چرا انقد فالارو دير ميزاريد قبلا قبل ١٢ ميزاشتيد خيلي خوب بود
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1397/07/27
واقعا برای همه این مردم ایران متاسفم سایت های فال های بیخودی شلوغ تر از سایت های قرآنی است
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1397/07/27
خب جناب بنده خدا اینجا چیکار میکنی،برو قران بخون
Iran, Islamic Republic of
20:11 - 1397/07/28
دروغ نگو برترینا هرچیو که واسه امروزم گفتی هیچ کدوم نشده
Iran, Islamic Republic of
06:20 - 1397/07/29
چرا عکس های جدید پاییزی نمیذارید
Iran, Islamic Republic of
03:01 - 1397/07/30
باسلام وقت بخیر چقدر به فال اعتقاد دارید ما هر چه خوب میشه ونوید میشه نمی‌بینیم برعکس عمل میکند
Afghanistan
09:57 - 1397/08/01
امروز صبح بیدار شدم دعوا پول داشتم
تعجبم اینجاست همش راس میشه این فال چرا !؟!؟؟!
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1397/08/01
بالاخره تو فال دی ماهیا هم عشق اومد چه عجب
Iran, Islamic Republic of
15:29 - 1397/08/04
چرا دیگه از خشم شب خبری نیس
Iran, Islamic Republic of
21:16 - 1397/08/04
چرا خبری از خشم شب نیس
Iran, Islamic Republic of
09:02 - 1397/08/05
سلام فال هایی می گذارین تکراری شده ای چه سایتیه اه اه
Iran, Islamic Republic of
01:28 - 1397/08/06
از ۱۲ گذشته چرا فعال‌ نیستید؟
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1397/08/07
چرا فال ها رو انقد دیر میگذارید
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1397/08/07
Tenk you so much
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1397/08/07
Tenk you so much
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1397/08/07
Tenk you so much
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1397/08/07
بازم تکراااااااری گذاشتین
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1397/08/07
فال ۱۵دی رو میخاستم با تشکرات بسیار
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1397/08/07
فال ۱۵دی رو میخاستم با تشکرات بسیار
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1397/08/08
in hajm az x shero har roz az koja miyarin ?
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
راس میگه خوب
دمت گرم مردم از خنده
hamiwd rezaw
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
awli booood
kh kh
حدیص
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
وای عالییی بود
خخخخ
sha pesar
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
asheghetaaaaaaaaaaaaammmmmmmmm
Ali gorgi
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
خخخخخخخخ
Mohamad
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
19:29 - 1397/08/08
سلام دوستان عزیزم
از فال هاتون راضی هستین ؟
حس خوبی بهتون انتقال می ده ؟
ممنونم
پاسخ ها
fawti
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
eftezahe kheili maskharas
my love is macan
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
خخخخخ خییلی بیمزس
جم کنین این درو دوکون که وا کردین
نازی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
خیلی عالیه مرسی از سایت خوبتون
Iran, Islamic Republic of
16:52 - 1397/08/10
سلووووم خوبین خسته نباشینفال ۱۵ دی رو میخاستم با تشکر
United Arab Emirates
09:25 - 1397/08/11
سلام فال ٢١/٦/٩٦روميخواستم لطفا