کد خبر: ۲۰۹۱۵
تاریخ انتشار:
۰۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۳
فال روزانه اختصاصی برترین ها
فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه سه شنبه 5 مرداد 1395

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 5 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! سعی کنید امروز نه تنها خود بلکه اطرافیان تان را هم شاد کنید. شما فرد محبوبی هستید و دیگران دوست دارند ارتباط نزدیکی با شما داشته باشند. بهترین زمان است به مناسبت این روز یک میهمانی کوچک ترتیب دهید و جشن بگیرید. امسال سال پیشرفت در هر زمینه ای از تحصیل گرفته تا کار و روابط عاطفی است. پس با دیدی مثبت قدم های اول را بردارید. ماه آبان به مسافرتی خواهید رفت که تفییرات بزرگی را در زندگی تان ایجاد می کند. خودتان را برای سبک زندگی دیگری که البته ایده آل شما است، آماده کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز یکی از دوستان یا همکاران تان توانایی ذهنی شما را به چالش می کشد. ممکن است در ابتدا قادر به حل کردن موضوع نباشید اما اگر کمی به خودتان فرصت دهید می بینید که چه ایده های خوبی به ذهن تان می رسد. در این شرایط تنها اعتماد به نفس بالاست که می تواند کمک حال تان باشد. از زود تصمیم گرفتن نیز بپرهیزید زیرا ممکن است پشیمانی به سراغ تان آید. امروز عصر زمان مناسبی برای یک قرار عاشقانه با شریک زندگی تان است. کافه یا رستوران هایی با فضای باز پیشنهاد ما به شما در چنین روزی می باشند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز اطلاعاتی به دست تان می رسد که انتظارش را نداشته اید. شاید در ابتدا احساس کنید که این اطلاعات ارزش چندانی برایتان ندارند اما هر چه بیشتر می گذرد، اهمیت اش نیز برایتان بیشتر می شود. در این شرایط تا می توانید دامنه ارتباطات خود را گسترش دهید. در حین همین ارتباطات است که فرصتی برایتان فراهم می شود که نه تنها به خواسته دل خود می رسید بلکه نیازهای دیگران را هم تا حدودی براورده خواهید کرد. حرف های دیگران را بشنوید و زاویه دید آنها را درک نکنید تا افق های وسیع تری پیش رویتان باز شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز را تا می دانید سرتان در کار خودتان باشد و در مورد کارهای دیگران نظر ندهید. احتمالا افرادی از شما می خواهند تا در بحثی وارد شوید و نظر دهید اما در این شرایط بهترین کار این است که عقب بنشینید و تنها نظاره گر باشید. یک حرف اشتباه ممکن است اعتماد آنها را نسبت به شما سلب کند. شما فرد کمال گرایی هستید اما این را هم بدانید که تنها کسی که می توانید تمام و کمال کنترل امور را به دست گیرید، خودتان هستید. پس به خودتان اعتماد داشته باشید. به زودی به مراسمی دعوت می شوید، سعی کنید در آنجا خودی نشان دهید تا اوضاع به نفع تان تغییر کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

این روزها دیگران نظری خلاف نظر شما دارند و این موضوع کمی شما را دلگیر کرده است طوری که احساس تنهایی می کنید. خودتان را برای یک جرو بحث آماده کنید. کلید موفقیت شما در چنین روزی سازش با دیگران است. تنها در این شرایط است که بهترین راه حل ها برایتان فراهم می شوند. اما یادتان باشد که بهترین راه حل نه حرف شما و نه حرف طرف مقابل تان است بلکه شما با هم باید به یک نتیجه مشترک و مناسب برسید. امروز بیشتر از روزهای دیگر به خانواده تان توجه کنید زیرا محتاج محبت شما هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ناگهان حجم عظیمی از اطلاعات به سمت تان هجوم می آورد اما نمی توانید ارتباط منطقی میان آنها را پیدا کنید. برای درک آنها نه تنها گوشهایتان بلکه باید چشمها و قلب تان هم کاملا به کار گیرید. به علاوه، قبل از هر تصمیم گیری و قضاوتی، خوب فکر کنید. اگر می خواهید تصمیمی را بدون فکر بگیرید، اصلا بهتر است که آنها را نگیرید  اخیرا فردی را از خود ناراحت کرده اید، هر چه سریع تر دوباره دل او را به دست آورید وگرنه برای همیشه او را از دست خواهید داد.

فـال روزانـه - Daily Omen

به زودی فرصت یک مسافرت کوتاه برایتان فراهم می شود حتی اگر دلیلی برای رفتن نمی بینید، بهتر است به این سفر بروید و در آن تمام درگیری های  ذهنی تان را دور بریزید و تنها لذت اش را ببرید. شما سختی های زیادی را متحمل شده اید و حال زمان آن است که خودتان را از تمام ماجراهایی که اطراف تان اتفاق افتاده دور کنید. به فکر آن هستید که یک تغییری به زندگی تان بدهید، این تغییر به کمک یکی از دوستان تان صورت می گیرد اما بهتر است قدم های اول تان را بعد از مسافرت بردارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

تعجب نکنید اگر امروز تمرکز تان را از دست دادید و نتوانستید کارهایتان را آنطور که باید پیش ببرید. اطلاعات مهمی را فراموش کرده اید اما نگران نباشید، دوباره همه چیز را به یاد خواهید آورد. حال زمان آن است که به ذهن تان کمی استراحت دهید. امروز یکی از دوستان تان نزد شما می آید تا با شما حرف بزند. حتی اگر با حرف های او مخالفید، بهتر است سکوت کنید و تنها گوش دهید. در واقع او برای نصیحت نمی آید، بلکه تمام آنچه بدان احتیاج دارد، دو گوش شنواست.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ذهن شما کاملا آماده است و بهترین زمان برای فعالیت ذهنی است. مدت هاست که به فکر تغییرات بزرگی هستید، با قدرتی که امروز دارید، این کار شدنی است و ایده هایتان به بهترین نحو عملی خواهد شد. بنابراین این فرصت را از دست ندهید. حتی اگر امروز دیدید که دیگران روحیه سازگاری ندارد و با شما مدام مخالفت می کنند، نظرات خود را آزادانه بیان کنید. به زودی دوستی که علاقه زیادی به او دارید، خبر خوشی را به شما خواهد رساند که ارزش یک جشن بزرگ را دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
احساس می کنید که همه چیز برایتان تیره و تار و درک بسیاری از مسایل برایتان دشوار شده است. با دیگران صحبت می کنید اما ذهن تان جای دیگری سیر می کند. اگر در مکالمه هایی که پیش رو دارید نظرتان کاملا متفاوت با دیگران بود، هیچ عیبی ندارد. واجب نیست که شما هم همرنگ آنها شوید. نظرات خود را با اعتماد به نفس بالا اعلام کنید. عشق زندگی تان حرفی در دلش مانده و به دنبال فرصتی برای بیان است. سعی کنید این شرایط را برای او فراهم کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

ذهن تان امروز کاملا باز و هشیار است به همین دلیل زمان خوبی است تا به آنچه در سر دارید جامعه عمل بپوشانید. اخیرا کمی بی حوصله شده اید و زمان خود را به بطالت و انجام کارهای متفرقه اما بدون نتیجه و فایده می گذرانید، بد نیست برای زندگی خود یک برنامه ای معین ترتیب دهید و طبق آن پیش روید. از حاشیه بپرهیزید و مستقیم به سراغ آنجه برایتان اهمیت بیشتری دارد، بروید. در فعالیت هایی شرکت کنید که مغز تان را فعال تر می کند. به خود و توانایی هایتان تحت هیچ شرایطی شک نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

پس از مدت ها یکی از مشکلاتی که شدیدا ذهن تان را درگیر کرده بود، حل می شود و شما احساس سبکی دوباره را تجربه می کنید. این خبر آنقدر برایتان خوشایند است که دوست دارید تمام روز را در بیرون از خانه و با دوستان تان بگذرانید و این حس مثبت را به آنها هم انتقال دهید. فقط مراقت باشید زیرا در میان اطرافیان تان افراد حسودی نیز وجود دارند که ممکن است از شنیدن حرف های شما خوشحال نشوند. پس احساسات تان را پیش هر کسی بروز ندهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز از آن روزهای شلوغ است و شما نمی توانید افرادی را که با آنها سروکار دارید، پیدا کنید. به همین دلیل ممکن است برخی از کارهایتان به تعویق بیافتد. اما نگران نباشید زیرا مشکلی برایتان ایجاد نخواهد کرد. چند وقتی است استرس دارید اما دلیلش را نمی دانید. شاید این موضوع با گذشته شما در ارتباط است. اگر خاطره ای تلخ از گذشته هنوز آزارتان می دهد، بهتر است به جای نادیده گرفتن، آن را برای خودتان حل کنید. خانواده محرم شماست. بد نیست حرف های دلتان را پیش آنها بزنید و در صورت نیاز از آنها مشورت بگیرید.
بانک اطلاعات تجاری برترین ها
انتشار یافته: 33
در انتظار بررسی:26
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1395/04/27
عالی مخصوصا موبایل صفحه وب طراحی شده ممنون
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1395/04/27
عاره الان بهتر شده...ساناز خانوم با آتیش سوزی برج سلیمان براتون اتفاقی نیفتاد! کارتون چی شد آخه گفته بودین اونجا کارمیکنین....!
Iran, Islamic Republic of
00:29 - 1395/04/29
قسمت فال روزانتون عالیه در ضمن باید بگم طراحی سایتتون رو قبلا بیشتر دوست داستم ولی با این حال از نظر این که بخوای با گوشی صحفرو باز کنی تبلیغات دو طرف که خیلی رو مخ بود و تازه تمام صفحه هم شده و من فک میکنم ساز عکسا و متنا هم بزرگتر و فوووققق العاده بهتر شده تازه یه ذره هم با کلاس شده شایدم بهش عادت کردم به هر حال ممنون از شما لطفا اشکالات رو برطرف کنید به امید این که روز به روز پیشرفت کنید یکی از کاربرای قدیمی شما باتشکر
Iran, Islamic Republic of
02:26 - 1395/04/29
اینجا چت رومه یا فقط در مورد مطالب باید نظر داد ؟
عجیبه
Iran, Islamic Republic of
10:43 - 1395/04/29
خرداد امروز خوب بود ...ولی چرا انقد کامتا دیر درج میشن؟؟؟
Germany
12:32 - 1395/04/29
سلام من امروز تولدمه فالش خیلی دقیق و خوب بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۳۰
فک کردم فقط خنوماپدرحافظودرمیارن
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1395/04/29
اینجا کاربرای ثابتش باهم رفیقن .هم چت میکنیم هم نظر میدیم....اگه به نظرت عجیبه میتونی نظر ندی؟والا...
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1395/04/30
من متولد آذرم اصلا فالتون درست نبود ببینم از کی تا به حال دوتا بچه های من حیوان خانگی هستن
Iran, Islamic Republic of
01:06 - 1395/04/30
سلام‌من‌چند‌ساله‌هرشب‌فال‌شما‌رو‌می‌خونم‌از‌اینکه‌با‌عنوان‌فال‌پند‌و‌اندرز‌می‌دین‌خیلی‌خوشم‌میاد‌اخبارتونم‌عالی.سپاس‌فراوان.
Iran, Islamic Republic of
01:28 - 1395/04/30
آقا سعید اعصاب ندارید خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
10:22 - 1395/04/30
حالم گرفته شد سایتتون قبلا بهتر بود مثل ادم میشد فال روزانه رو دید
پاسخ ها
مدیر پایگاه مشکلات رفع خواهد شد
Iran, Islamic Republic of
11:37 - 1395/04/30
کدوم رویاپردازی؟عاقا من امروز تازه وقت کردم بیام سایت
همش دستم بند بود ،حسابی
Iran, Islamic Republic of
21:54 - 1395/04/30
قبلا فالتون درست درمیومد ولی حالا نه
Iran, Islamic Republic of
01:07 - 1395/04/31
ببینیم مشکلات حل میشه‏!‏‏!‏‏!‏ چقد این چند روز سخت میگذره ... به امید اینکه همه چی خوب شه.
Iran, Islamic Republic of
01:50 - 1395/04/31
چرا فال امروز لود نمیشه ،سرعت نتم ضعیف نیس اما الان این پیج خالیه
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1395/04/31
امروز خرداد اشتباه بود......خخخخ فعلا که قراره تخت گاز بریم رامسر.....
Iran, Islamic Republic of
01:17 - 1395/05/01
فروردین اشتب بودای بابا چ عشقی چ کشکی بش اعتقاد ندارم فقط سرگرمی کدوم فال درس بوده تااین اولیش باشه فقط کنجکاوم ازکجا سرچشمه میگیره خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
08:20 - 1395/05/01
سلام من هرروز صبح فال شمارو میخونم واقعا عالیه
Iran, Islamic Republic of
14:23 - 1395/05/01
امروز فالش اصلا درس نیست
Iran, Islamic Republic of
17:21 - 1395/05/01
شیرین صفوی جالب انتقاد کرد راست میگه منم مال آذر بودم فال روز سی ام بود هیچ چیزش درست نبود داداشم مال بهمنه امروز خوند و کلی خندید چون امروز شادترین روزش بود با کسی درگیری نداشت در ضمن قرار نبود و نیست که انتخاب همسر کنه اونم بین چند نفر بیچاره تازه کنکور داده و بعد این که متولد آذرم پس چرا اصلا فال امروزم هم درست نیست
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1395/05/01
بات موافقم کوچولو.....
Iran, Islamic Republic of
01:21 - 1395/05/02
سایتت عالیه من هر روز فال رو میخونم و واقعی در میاد راستش به اعتقادای آدم هم برای باور کردنش برمیگرده
Iran, Islamic Republic of
01:54 - 1395/05/02
سلام شب بخیر اره واقعا همینطوره و بعضیا از این محبت من سوءاستفاده میکنن ولی برام مهم نیست چون جای دیگه برام جبران میشه الان نگرانیم از رابطه عاطفیم است میترسم وابسته بشم
Iran, Islamic Republic of
21:08 - 1395/05/02
من هميشه فال ها تونو ميخونم،
Iran, Islamic Republic of
00:24 - 1395/05/03
من هميشه فال ها تونو ميخونم،
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1395/05/03
امروز خرداد واقعا درسته
Iran, Islamic Republic of
01:07 - 1395/05/04
من هميشه فال ها تونو ميخونم،
Iran, Islamic Republic of
08:44 - 1395/05/04
فالاتونو دوست دارم ...امروز دقیقا همین بوده
Iran, Islamic Republic of
00:11 - 1395/05/05
فال امروز عالیه
Iran, Islamic Republic of
01:41 - 1395/05/05
من هميشه فال ها تونو ميخونم،
Iran, Islamic Republic of
07:31 - 1395/05/05
من هميشه میخونم بعضی اوقات واقعا درسته ی جورای اما بعضی اوقات اصن ن من اعتقاد دارم آدم زندگيشو با افکارش ميسازه ممکن تو فال بد باش اما این دنیای مغزه ک فرمان ميده بد یا خوب.به هرچی ک فکر کنی در ذهن نیمه هوشیارت تاثیر ميذاره و همونو ميسازه.اگ فالتون بدبود به خوب فک کنید ن به فال بد مطمن باشید قسمت بد رو ازبین میبرین.
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1395/05/05
فال امروز هم عالی بود
نام:
ایمیل:
* نظر:
قوانین ارسال نظر:
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج