کد خبر: ۲۰۹۱۵
تاریخ انتشار:
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۰
فال روزانه اختصاصی برترین ها
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 41212951
فـال روزانـه - Daily Omen
  

 

فال روزانه سه شنبه 10 اسفند 1395

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 10 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! اگر چه تا به حال از خودتان غافل بوده اید اما حال بهتر است آنچه در زندگی آزارتان می دهد را از خود دور کنید و فضا را برای ورود اتفاقات جدید و خوشایند آماده کنید. به فکر انجام کاری هستید. شک و دودلی بدترین شرایطی است که می توانید تجربه کنید پس تمام تمرکز خود را به کار گیرید تا بتوانید بهترین تصمیم را اتخاد کنید. آنچه بیشترین ارزش را برای شما دارد، در اولویت زندگی خود قرار دهید و سعی کنید وقت بیشتری را برای آن بگذارید. شاید ایجاد تغییرات در حال حاضر برایتان سخت باشد اما اگر می خواهید پیشرفت کنید، قدم اول را همین حالا بردارید. ماه آبان شرایط زندگی شما آنطور که دوست دارید، پیش خواهد رفت و از این بابت احساس غرور و اعتماد به نفس خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
سعی کنید این روزها زاویه دیدتان را گسترش دهید. با گشت و گذار در اینترنت می توانید اطلاعات خود را در هر زمینه ای بالا ببرید. اخیرا به فکر شروع دوره ای هستید اما قبل از ثبت نام در کلاس ها ببینید که آیا این رشته همین رشته ای است که بدان علاقه دارید. اگر غیر این باشد ممکن است که زود دلتان را بزند. فردی به شما علاقه دارید اما نه شما و نه او به روی خودتان نمی آورید. امروز یخ های بین تان آب می شود و شما احساس نزدیکی بیشتری به هم خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
 اگر چه جزو آن دسته از افرادی نیستید که چشم و گوش بسته عاشق شوند و بی فکر عمل کنند، اما امروز احساس می کنید که چیزی در درون تان تغییر کرده است. شما فرد درونگرایی هستید که دوست ندارید احساسات تان را پیش دیگران به زبان آورید اما امروز فرق می کند. اگر فردی توجه شما را به خود جلب کرد، برای خوشحالی خود و حتی طرف مقابل تان قدم جلو بگذارید. امروز انرژی لازم را برای هر کاری دارید پس به کارهای عقب افتاده تان رسیدگی کنید تا روی هم تلمبار نشوند و آخر هفته تان را خراب نکنند.

فـال روزانـه - Daily Omen

 آیا از شغل فعلی خود راضی هستید؟ اگر جواب شما منفی است، بهتر است که به فکر ایجاد فرصت های دیگری برای خود باشید. با نشستن چیزی حل نخواهد شد. برای شروع از روزنامه و سایت های استخدام دیدن کنید یا حتی به دستان تان بسپارید تا اگر شغلی مناسب برایتان سراغ داشتند، به شما معرفی کنند. مطمئن باشید که با تلاش به شغل دلخواهتان خواهید رسید. زمان خوبی برای ایجاد یک فضای رمانتیک در خانه است. پس خانه را با شمع و گل تزیین و از محبوب ترین های زندگی تان مانند همسر، دوست یا خانواده بخواهید که در این شب زیبا شما را همراهی کنند.

فـال روزانـه - Daily Omen

از ایجاد تغییرات در زندگی تان نهراسید. گاهی ریسک کردن شما را به سمت پیشرفت سوق خواهد داد تنها کافی است که خودتان را باور داشته باشید. شما توانایی های زیادی دارید اما درست از آنها استفاده نمی کنید وهمین موضوع زندگی را برایتان کسل کننده کرده است. پس با اطمینان به خودتان قدم اول را بردارید. امروز از نظر عاطفی در شرایط خوبی به سر می برید. اگر چه شاید نتوانید تصمیمات مهمی بگیرید اما همین که ذهن تان منظم و آرام شده است، خود نعمتی است که باید خدا را بابت اش شکر کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
برای آرزوهایتان اهمیت زیادی قائل شوید. شاید دیگران آنها را دور از دسترس و رویایی بدانند اما شما می توانید آنها را به واقعیت تبدیل کنید. امروز زمان خوبی برای شروع این کار است پس درنگ نکنید. به زودی از طرف یکی از عزیزان تان سورپرایز می شوید. این سورپرایز ممکن است یک خبر باشد که شما را بی نهایت خوشحال می کند. اگر مجرد هستید، به زودی عشق تان را در جایی که انتظارش را ندارید، پیدا خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
به دنبال ندای قلب تان بروید، حتی اگر منطق شما مانع آن می شود. سعی کنید که تصویر بزرگ تری از آنچه می بینید را برای خود خلق کنید. با این روش قدم هایی که بر می دارید و به تبع موفقیت تان نیز بزرگ تر خواهد شد. زندگی پر از اتفاقات غیر منتظره است. خودتان را برای یک سورپرایز بزرگ در مورد روابط عاطفی آماده کنید. اخیرا سختی های زیادی را متحمل شده اید اما امروز صبح که از خواب بیدار می شوید گویا تمام مشکلات تان به پایان رسیده و می توانید پس از مدت ها طعم واقعی آرامش را بچشید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
 از آنجا که قدرت یادگیری شما بالاست، با سرعت بالایی می توانید اطلاعات زیادی کسب کنید. امروز هم از آن زمان هایی است که باید کتاب به دست بگیرید یا در اینترنت به هدف بالا بردن دانش تان سری بزنید. امروز فضا برای همکاری های دو نفره باز است. به همین دلیل اگر به فکر کاری تیمی هستید، از همین حالا قرارش را بگذارید. این فضا برای روابط عاشقانه هم صدق می کند. اگر موضوعی است که می خواهید با شریک زندگی تان در میان بگذارید، بهترین فرصت است. بر خلاف همیشه، خواهید دید که چقدر با هم تفاهم نظر خواهید داشت.
 
 فـال روزانـه - Daily Omen
 
 از کابوس هایتان برداشت بدی نکنید. از آن به عنوان نشانه ای برای پی بردن به حقایق استفاده کنید. اگر احساس ناامنی دارید، به دنبال دلیلش باشید. شاید هم مشکل خاصی نیست و این شمایید که موضوعات را برای خودتان بزرگ می کنید. بهتر است با دوست یا یکی از اعضای خانواده تان که تجربه کافی دارد، در این زمینه صحبت کنید. بیان ترس ها و دردهایتان می تواند کمی از سنگینی باری که بر دوش می کشید را کم کند. کمک به خیریه ها هم یکی دیگر از روش هایی است که حالتان را خوب خواهد ساخت.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
 آیا برای آرزوهایتان زندگی می کنید؟ یا که آنها را فراموش کرده اید؟ با انرژی که امروز در هوا پراکنده است، قدرت لازم را برای تلاش هایی بیشتر به دست خواهید آورد. فقط فرصت هایی که در زندگی برایتان فراهم می شود را از دست ندهید. شما فردی هستید که برای روابط عاطفی از دست رفته غصه زیادی می خورید، اما بدانید که با هر از دست دادن، چیز با ارزش دیگری به دست خواهید آورد. پس گذشته را رها کنید و به جاده پیش رویتان خیره شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز تنها به فکر پیشرفت در زمینه کاری و تحصیلی تان باشید. آخرین زمانی که مهارتی تازه را آموختید، چه زمانی بود؟ یادتان باشد که هیچگاه برای یادگیری دیر نیست. مهم نیست که به چه رشته ای علاقه دارید، شنا، نقاشی یا ورزش... در کلاس ها ثبت نام و ذهن تان را تقویت کنید. اگر هنوز هم مجرید، عیبی ندارد. اگر برای متاهل شدن عجله کنید، ممکن است که در انتخاب تان به اشتباه روید. به زودی به یک مراسمی دعوت می شوید. بهترین لباس خود را به تن کرده و در آنجا حاضر شوید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen 

 آیا می دانستید که حس ششم تان یکی از با اعتمادترین راهها برای تشخیص درست از نادرست است؟ مشکل شما عدم اعتماد به خود و توانایی هایتان است، در حالی که نیروی درونی شما قدرتمندتر از آن است که فکرش را بکنید. به رابطه ای تمام شده فکر می کنید. تصور می کنید که امیدی در بازگشت شما نیست اما اشتباه می کنید. جسارت داشته باشید و شانس خود را یک بار دیگر امتحان کنید. شاید که از سوی طرف مقابل تان نشانه ای ندیده باشید اما او هم مانند شما، دلش گیر است.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
 این روزها عادات روزمره تان را کنار بگذارید و چیزهای جدید را تجربه کنید. این کار تجربه و دانش شما را افزایش خواهد داد. با این کار اتفاقات خوبی که تا به حال فکرش را نمی کردید، برایتان رخ می دهد. تصور نکنید که همه چیز را می دانید، به فکر کشف خود و جهان اطراف تان باشید. حال زمان خوبی است که تغییراتی را برای بهتر شدن به رابطه عاطفی تان دهید. اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و بدون توجه به نظرات دیگران، آن کاری را که خود بدان علاقه دارید، انجام دهید، مطمئنا هیچ چیز جلوی پیشرفت شما را نخواهد گرفت.
انتشار یافته: 98
در انتظار بررسی:25
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1395/10/14
هروز منو سردوراهی میزاره نمیدونم کدوم راهو باید برم.
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1395/10/14
اين فال ها هر چي باشه درست و غلط قبولش ميكنم يه نوع هشداريه برام و يه جوري آرومم ميكنه ،ممنون بابت زحماتتون
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1395/10/17
سلام لطفا فال اختصاصی ۱۶دی رو بزارید کل سال منتظرش بودم اخرم نخوندمش متاسفانه یادم رفت :-(
Iran, Islamic Republic of
02:20 - 1395/10/18
با این وعده های سر خرمنت
Iran, Islamic Republic of
17:46 - 1395/10/18
اقاااااااااااا ناموسا عالیهههههههههههههههههههه خیلی حال میکنم با فال با اینکه میدونم واقعی نیست ولی خیلی به واقعیت نزدیکه
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1395/10/19
لطف کنید فال حافظ را دوباره برقرار کنید
پاسخ ها
رضا
-
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
هست هنوز
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1395/10/21
يني يه بخشي ازش واقعا درست در اومد براي من و راه حلشم خيلي خوبه ولي من نميتونم انجام بدم
Iran, Islamic Republic of
09:40 - 1395/10/24
سلام و خسته نباشد امروز واسه انجام کاری 2 دل بووودم خیالم راحت شد
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1395/10/25
مثل همیشه خوب و به واقعیت نزدیک :)))))))))))))))))))))))))))
Iran, Islamic Republic of
03:09 - 1395/10/26
سلام به همه راستى اين سايت نون فالگير رارو اجر كرده خخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
07:38 - 1395/10/26
چیزی که نو شتین باواقیت خیلی فاصله داشت!؟!؟
Kuwait
19:44 - 1395/10/26
سلام به نظر من %100اصلا و عبدا فال حافظ خرافات و برای سرگرمی نیست ان چه را که بعدا برای ما اتفاق می افتد را برای ما بیان می کند . ولی نکته ی قابل توجه این است که تمامی فال ممکن است برای انسان اتفاق بیافتد یا بخشی از ان اتفاق بیافتد یا اگر نیافتد بعدا یا بزودی خواهد افتاد .و اگر بعدا یا بزودی نیفتاد اشکال از نیتمان بوده است یعنی به درستی نیت نکردیم .و بعضی از فال های حافظ مانند ازدواج کردن برای هر فردی نیست فردی که شرایطش ر داشته باشد .هست .
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1395/10/27
من خودم اصلا اعتقادی به فال و اینجور چیزا نداشته و ندارم ولی این نوشته ها خیلی خوبن....تقریبا بالای 60-70% چیزایی که میگه درسته و تو همون روز اتفاق افتاده یا بعدا میوفته...و این خیلی برام جالبه.....هر روزم قبل از شروع کارم چک میکنم این صفحه رو :)))
United Arab Emirates
00:56 - 1395/10/28
سلام من يه عاشق هستم وچهار ساله كه دارم تمام فالهارو ميخونم وهمش داره بمن دلگرمى وبازم انتظار به يارم رو ميده. توروخداهركى اين پيام رو ميخونه برامن دعا كنه تا به عشقم برسم چون فقط خانواده اون قبول نميكنن. التماس دعاى مخصوص دارم.
Iran, Islamic Republic of
01:44 - 1395/10/28
واسه من تا الان همش حقیقت داشته
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1395/10/29
واقعا مشکلات مثل اژدهای دو سر هستن :((((((((((( امیدوارم زودی تموم بشه
Iran, Islamic Republic of
21:39 - 1395/10/29
سلام من فروردینیم برای من ک اکثرا درست درمیاد.باتشکرفراوان
Iran, Islamic Republic of
00:48 - 1395/11/01
سلام دوستان امیدوارم حالتون مثه من عالی باشه_و امیدوارم زود موفقیتی که در نظرمه بیاد سراغم و خدا صبرشو بهم بده چون در راستاش دارم قدم برمیدارم؛ ودرضمن تو فالمم هست؛؛؛خخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1395/11/02
آینده اگه بخواد میاد که بهتر بودنش فقط به خودمون بستگی داره پس براش تلاش کنید و به این چیزای خرافی دل نبندید و اعتقاد نداشته باشید
با این افکار خواهان آزادی هم هستید کسایی که به حال فکر نمیکنند و فقط به فکر آینده هستن به درد این جامعه نمیخوره خودتون باشید چون این نوشته رو ذهن ناخودآگاه شما رو تاثیر گزاره که باعث این میشه که اتفاق بیفته
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1395/11/02
خدایی این فال رو از کجا میارین.تاحالا یکیش درست نبوده
Iran, Islamic Republic of
04:28 - 1395/11/03
ملت ما اینقدر که به فال اعتقاد و علاقه دارن به گردشگری و سینما و هنر علاقه ندارن بعد میگن تقصیر دولته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۳
چه ربطی داشت؟
| :
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1395/11/03
درباره عشق وعاشقی که کشک مینویسه ....هه 
Iran, Islamic Republic of
04:09 - 1395/11/04
سرگردان تومشکل گرفتاری دچارمیکنم
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1395/11/04
تقریبا همیشه درسته اما الان که نگاه میکنم از حال خراب هیچ چیزی نگفته... از عشق منم خبری ندارم...
Iran, Islamic Republic of
12:53 - 1395/11/04
۶دی ماه عشق است
Iran, Islamic Republic of
00:07 - 1395/11/05
فقط سرابه....فقط ...داره دلگرمی میده ...منم خودم میدونم که الکیه ...ولی بازم دست خودم نیست به امید یه خبر خوب دارم هر روز نگاه میکنم......حالا که اینو مینویسم ساعت 3 دقیقه بامداده ...
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1395/11/05
چه معنی داره نظرات از برج 6 بمونه
Iran, Islamic Republic of
00:42 - 1395/11/06
حالا که سرنوشت همه افتاده دست گرونی و داره همه مردم را به زانو در میاره به حافظ بگویید کجایی که گوشت شده کیلویی ۴۵ هزار تومان و نان هزار تومن و برو تا اخر حافظ دلش خوش بوده خبر از دل ما اگه داشت به سبک دیگه شعر میگفت
Iran, Islamic Republic of
00:54 - 1395/11/06
به نام خدا باشه
Iran, Islamic Republic of
21:07 - 1395/11/06
تا حدی برام خوب بود
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1395/11/06
یعنی میشه، بعدا بهتون می گویم.
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1395/11/07
بسیار عالی
Iran, Islamic Republic of
01:39 - 1395/11/08
مرسی عالیه
Iran, Islamic Republic of
01:43 - 1395/11/08
قسمت اشتراک گذاری هم اضافه کنید
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1395/11/09
خوب بود امروزم.... :)
Iran, Islamic Republic of
19:45 - 1395/11/09
لطف کنید فال حافظ را دوباره راه اندازی کنید ، بسیار کارساز است ، با تشکر
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1395/11/10
اولین باره فال میگیرم هردو بارم امتحان کردم خوب بود ولی باورش کنم یا نه خیلی سخته ببینم درسته درمیاد یانه
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1395/11/11
واااااااااااااااییییییییییییی بلاخره نیمه ی گمشده ام داره میاااااااااد :))))))))
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1395/11/11
من به فال اعتقاد دارم همیشه راست بوده
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1395/11/12
عالییییی
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1395/11/12
دو سه روزه این فالها خوب داره بهمون امیییید میده هاااااا :))) دیروز نیمه ی گمشده امروز پول :))))))
Iran, Islamic Republic of
15:11 - 1395/11/12
وااااااای بازم مزخرف گفتی که.......!!!!
Iran, Islamic Republic of
20:42 - 1395/11/12
حالب بود
Iran, Islamic Republic of
09:30 - 1395/11/14
سرگرمیه زیاد درگیرش نشید
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1395/11/14
لطف کنین پیام هارو از آخر نشون بدین .اینطوری چند دیقه میریم پایین تا اخرین پیام هارو ببینیم.

خدافظ
Iran, Islamic Republic of
15:33 - 1395/11/14
23 مرداد
Iran, Islamic Republic of
01:16 - 1395/11/15
من متولد بهمن هستم و هيچ كتاب نصفه كاره ندارم
يه جوري هم با ناز ميپرسه!!
حالا افتاد
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1395/11/16
میتونی کمتر دهنتو باز کنی بیشتر فکر کنی
ممنون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
یواااااااااااااااش یواااااااااااش :))))))
Iran, Islamic Republic of
20:44 - 1395/11/16
وااااا باکی این جوری حرف میزنی شما آقای بهروز؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1395/11/17
کلا امروز همه مشکلات نرم افزاری و کامپیوتری دارن دیگه !!!!! در تاریخ ۱۷ بهمن !!!!
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1395/11/17
گاهی اوقات انقدر درست میگه که تعجب میکنم و حتی فکر میکنم مثلا یه روح داره منو میبینه
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1395/11/17
سلاااااام ؛خواهشا این نظرات قدیمیو حذف کنید چون وقت گیرن؛اگه به حرفای ما گوش کنید چیزی نمیشه ها‏(جدی میگم‏)‏
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1395/11/17
ببین چیلر محل کارم خراب شده امروز داریم یخ میزنیم :)))))) بقیه اش هم درست بود بعضیا بدجوری رو اعصابمن امروز دلم میخواد حمله کنم بهشون :)))))))))
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1395/11/17
شماخون خودتو کثیف نکن آقابهروز..تولد خواهرمم مبارک....
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1395/11/17
شماخون خودتو کثیف نکن آقابهروز..تولد خواهرمم مبارک....
Iran, Islamic Republic of
00:08 - 1395/11/18
دروغگو دروغگو خرابی دستگاه ها کو:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1395/11/18
باور میکنین؟ باباهمش دروغه چراخودتونو گول میزنین اخه چرا بااین حرفا دلتونو خوش میکنین؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
سرگرمیه دکتر
Iran, Islamic Republic of
16:38 - 1395/11/18
این نیز بگذرد باز هم فال نمی تواند مارا به هیجان آورد چون همه ادمهای اون ماه زندگی مثل هم ندارند ، در نتیجه نمی توانم باور کنم . کار من خواندن ماههای دیگر است که بخونم بهترین فال ماه رو هر ماهی باشه فرقی نداره ، بگویم خوش بحالت باشه همیشه اگه روز خوبی برات رقم خورده تنها دلخوشی دیگران سرگرمی منه خوش به حال باران ، خوش به حال بهار خوشبحال روز خوبتون همیشه خوب باشید
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1395/11/19
فکر میکردم فقط برای من اینجوریه که نظرات از برج شش هستن.خب پاکش کنن
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1395/11/20
همش راست بود
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1395/11/22
به نظرمن سرگرمیه هرچنداگه ووقعی نباشه
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1395/11/24
سایتتون عالیه . من به فال اعتقاد دارم هر روز هم پیگیری میکنم همش درسته
Iran, Islamic Republic of
21:12 - 1395/11/24
عالیه فالتون
Iran, Islamic Republic of
01:23 - 1395/11/25
عالی بود
Iran, Islamic Republic of
00:00 - 1395/11/26
خیلی خوبه ممنون
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1395/11/26
عالیه خوشم اومد از نظر من کار گذار 20هم کمشه
Iran, Islamic Republic of
14:36 - 1395/11/26
فال میگه امروز از دوستم هدیه میگیرم
ول نگرفتم
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1395/11/27
ای کاش همه چی مثل گفته های فال بود
Iran, Islamic Republic of
01:23 - 1395/11/27
البته که حسودا زیادن
ولی مثه اینکه سفر آلمان داره جور میشه
این به اون در
ایول
مردادیم
Iran, Islamic Republic of
06:22 - 1395/11/27
سلام دوستان ازگ. زحمتی گه کشیدید ممنونم خیلی خوبه البته حافظ گسی را که با دل بیاد با دل جواب میده و کسی بیاد برای سرگرمی خوب شما باشید چه مدلی واهنمایی مبکنید حافظ هم همینطوری
Iran, Islamic Republic of
06:32 - 1395/11/27
اگهواقع بین باشیم خواهیم دید تمام فال درسته هر چا باب میل.نباشه دلیل نادرست بودن نیست
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1395/11/28
فال سه شنبه 27 میخوام لطفا
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام و روزتون بخیر
کاربر گرامی فال روز "سه شنبه 26 بهمن" را می توانید در این لینک بخوانید.

http://www.bartarinha.ir/fa/news/479849/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13951126

و همچنین فال روز "چهارشنبه 27 بهمن" ماه را در لینک زیر بخوانید.

http://www.bartarinha.ir/fa/news/480582/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13951127
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1395/11/28
با لینگ باز نمیشه لطفا بگید چطوری برم مرسی
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1395/11/28
با لینگ باز نمیشه لطفا بگید چطوری برم مرسی
United States
00:18 - 1395/11/30
چرا انقد دير ميزارين فالو هرشب چشامو بايد با زور باز نگه دارم
لطفا قبل ١٢ پست كنين ممنون ❤️
Iran, Islamic Republic of
08:54 - 1395/11/30
امروز تولدمه فالم خیلی خوب بود
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1395/12/01
معرکست 20کمترین نمره
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1395/12/03
سه اسفند نودوپنج فال من واقعا اتفاق افتاد امروز روز بزرگی بود برام
Iran, Islamic Republic of
00:19 - 1395/12/09
عالی بوددددددددددددددددد
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1395/12/09
کاش میشد فال ها رو بزارید بمونن مثلا من میخوام مال اختصاصی27بهمن رو بخونم خیلی واسش انتظار کشیدم ولی یادم رفت
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام و روزتون بخیر
کاربر گرامی فال روز 27 بهمن را می توانید در لینک زیر بخوانید:
http://www.bartarinha.ir/fa/news/480582/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13951127
Iran, Islamic Republic of
06:20 - 1395/12/09
بعضی هاش درسته بعضیا هم هیچ ربطی نداره
Iran, Islamic Republic of
00:36 - 1395/12/10
چي ميشه مگه فالو قبل ١٢ بزاريد صبح سركار ميرم خوب كشتيد منو
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1395/12/10
چند وقتی فال ها رو می خونم عالیه مممنون
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1395/12/10
باسپاس فراوان ازشما
بسیار بسیار عالی ست
نام:
ایمیل:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج