۲۲۰۶۸
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۷
۵۴۶۳۹ 
لازم نیست حتما چند 10 میلیون پول داشته باشید می توانید برای مدت کوتاهی یکی از این ماشین های خارجی را اجاره کنید و حض لازم را ببرید.

برترین مجله اینترنتی ایران

هفت صبح: اگر به کیش و مناطق آزاد دیگری مانند قشم سفر کرده باشید شاید نخستین چیزی که توجه شما را به خودش جلب می کند، خودروهای آخرین مدل خارجی است که با قیمتی بسیار ارزان تر از سرزمین اصلی در سطح جزیره رفت و آمد می کنند.

در حقیقت در این جزیره ها اصلا خودرو داخلی نمی بینید اما شاید شما هم دلتان بخواهد برای مدتی اندک هم که شده سوار یکی از این ماشین های آخرین مدل شوید. لازم نیست حتما چند 10 میلیون پول داشته باشید تا بتوانید آنها را بخرید. می توانید برای مدت کوتاهی یکی از این ماشین های خارجی را اجاره کنید و حض لازم را ببرید.مدارک لازم جهت کرایه اتومبیل در کیش:

1- اصل گواهینامه معتبر.

2- کارت شناسایی معتبر.

3- به امانت گذاشتن یک فقره چک به ارزش خودرو یا وجه نقد به عنوان ضمانت در اختیار شرکت کرایه دهنده اتومبیل.

پس از ارایه مدارک، قراردادی بین شرکت کرایه اتومبیل بدون راننده (که باید مجاز و جزو مجمع رنتکاران کیش باشد) و کرایه گیرنده اتومبیل تنظیم خواهد شد. مبلغ اجاره خودرو در کیش هم از 60 هزار تومان شروع و به 600 هزار تومان به ازای 24 ساعت می رسد. این تفاوت قیمت بستگی به کارخانه خودروساز و همین طور مدل خودرو دارد.هزینه بنزین هم به عهده اجاره کننده است و چنانچه دارای کارت سوخت باشید می توانید از آن در جزیره کیش نیز استفاده کنید. همچنین می توانید سوخت خودرو را از دو پمپ بنزین مستقر در منطقه گلدیس و منطقه فارور تامین کنید.

مبلغ 200 هزار تومان هم بابت جرایم احتمالی راهنمایی و رانندگی به مدت حداقل سه روز و حداکثر یک هفته نزد اجاره دهنده خودرو باقی خواهد ماند و پس از مشخص شدن وضعیت خلافی خودرو به شما عودت داده خواهد شد.

البته باید به یاد داشته باشید این قیمت ها جهت برآورد شما از هزینه های سفر است. ممکن است قیمت ها در بعضی از زمان ها متفاوت (بالاتر یا پایین تر) باشد.اما برای رانندگی در کیش باید به موارد زیر توجه داشته باشید:

1- بستن کمربند ایمنی الزامی است.

2- بوق زدن در کلیه معابر ممنوع است.

3- آلودگی صوتی به هر نحو در جزیره کیش ممنوع است.

4- ریختن زباله از داخل خودرو در جزیره کیش ممنوع است.

5- جریمه ها در جزیره کیش دوبرابر سرزمین اصلی است.

6- حداکثر سرعت در جزیره کیش در معابر اصلی برابر تابلوهای نصب شده در نوار سیاحتی 50 کیلومتر است.

7- در خیابان های کیش دوربین های کنترل سرعت نصب شده و بازرسان و عوامل نامحسوس سرعت خودروها را تحت نظر دارند.
انتشار یافته: 46
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1391/02/02
تاکسی راحت تره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۳
پیاده روی بهتره. به خاطر سلامتی خودمون میگم وگرنه پولش که مشکلی نیست. چیزی که زیاده پول !
Iran, Islamic Republic of
00:30 - 1391/08/02
بروید دبی اونجارنت کنید ببنیدفرقش چیه در کیش واقعا کلاه برداری میکنن
پاسخ ها
ردکا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۳
آقای محترم ادب خریدنی نیست ولی به وسیله آن خیلی چیزها را میتوان بدست آورد ، در جزیره کیش سازمان منطقه آزاد کیش کاملا بر فغالیت اصناف نظارت داشته و همواره برای حقوق گردشگران محترم ارزش بسیاری قائل شده است در ضمن به لطف خدا یک شرکت رنتکار با سرمایه نسبی ...... نیاز به کلاه برداری از شما ندارد.
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۱
راست میگه والا.ما از رنت کار هتل تاپ رز یه ماشین گرفتیم.200 تومن گذاشتیم برا جریمه.بعد از 15 روز 100 تومن ریخته میگیم چرا میگه جریمه شدی. میگیم برگه رو فکس کن بعد از چند روز یه قبض بانک پرداخت جریمه به تاریخ فردای تحویل ماشین داده به مبلغ 130 هزار.هرچی میگیم کارتکسو فکس کن نمیکنه.به هتل هم زنگ زدم نتیجه نگرفتم.شده 500 تومن خرج کنم میکنم ولی نمیذارم یارو مفت خوری کنه.
شرکت پارس دیهیم کیش
United States
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۹
دوست عزیز اگر از رنکار هتل تاپ رز ماشین اجاره کرده اید و مبادرت به عودت ضمانت نکرده اند و یا تصویره قبض جریمه شما را برایتان ارسال نکرده اند با اتحادیه رنتکاران تماس بگیرید و تصویره قرارداد خودتون رو براشون ارسال کنید و مطمئن باشید که اون شرکت یا بایستی به شما قبض جریمه را ارائه بدهد یا حتی اگر جریمه را پرداخت کرده باشد و تصویر به هردلیلی موجود نباشد اتحادیه شرکت را موظف به بازپرداخت وجه به شما مینماید.
از طریق راهنمای تلفن و یا اینترنت میتوانید مشخصات و
اتحادیه رنتکاران کیش را دریافت نمایید
موفق باشید
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1392/05/09
قیمت جنسیس کوپه چنده میخوام کرایه کنم؟
پاسخ ها
شرکت پارس دیهیم کیش
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۴
طبق تعرفه اتحادیه اجاره اتومبیل در کیش روزانه 200/000 تومان اعلام شده است.
Iran, Islamic Republic of
23:03 - 1392/08/03
خیلی خوبه ما یه با رفتیم کیش دوست بابام یه شاسی بلند پدرومادر داراشا برامون اجاره کرد وتا5-6 روز دستمون بود آکلی کیف کردیم راحت خردی می کردیم چاهمه دوستانخالی
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1392/10/11
کلاهبرداران.ما از رنت کار هتل تاپ رز یه ماشین گرفتیم.200 تومن گذاشتیم برا جریمه.بعد از 15 روز 100 تومن ریخته میگیم چرا میگه جریمه شدی. میگیم برگه رو فکس کن بعد از چند روز یه قبض بانک پرداخت جریمه به تاریخ فردای تحویل ماشین داده به مبلغ 130 هزار.هرچی میگیم کارتکسو فکس کن نمیکنه.به هتل هم زنگ زدم نتیجه نگرفتم.شده 500 تومن خرج کنم میکنم ولی نمیذارم یارو مفت خوری کنه.
Iran, Islamic Republic of
22:02 - 1392/10/23
خوب که گفتین .میخواسم برم کرایه کنم
خیلی نامردین 0کلااه برررررررداااااررررااااا
اا
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1393/04/17
من موندم مگر ماشین اونجا بیمه نداره اینها چک میگیرین به مبلغ ماشین یا کمترشدزدیدن بیمه میده تصادف شدم بیمه میده اگر موتورشم آمدش پایین خوب حتما مشکل اساسی داشته والا موتور که نمیاد پایین ما اون اوایل پراید خریده بودیم باهاش رانندگی یادبگیریم کلا الان میفهمیم چه بلایی سرش آوردیم بدبخت تا شش ماه فقط خرابی جزئی داشت دیگه فکر نگنم کسی همیچین بلایی سر ماشین بیاره کلا هنوز توجیه نیستم برای جریمه اگر چک بگیرن ملالی نیست ولی جور دیگه مشکل داره
پاسخ ها
پارس دیهیم کیش
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۸
دوست عزیز ضمانت به جهت استفاده بد از خودرو که موجب آسیب فنی میشود و تشخیص آن نیز به عهده مکانیک میباشد که اگر آسیب باشد به عهده اجاره کننده و اگر استعلاک باشد به عهده شرکت اجاره اتومبیل و مورد دوم نگرانی از بابت سرقت خودرو نمیباشد ولی بیمه ها در صور حادثه تمام خسارت را پرداخت نمیکنند و قسمتی از مبلغ خسارت را بابت فرانشیز کم میکنند و چک یا وجه ضمانت بابت فرانشیز کسر شده بیمه و اجاره تعداد روز خواب خودرو در تعمیرگاه و افت قیمت خودرو به جهت تصادف وارده میباشد و در مورد جرائم نیز بیشاز 90% مسافرینی که ماشین اجاره میکنند جریمه نمیشوند با این حال میزان جریمه احتمالی مشخص نیست که بتوان بابت آن چک دریافت نمود به همین دلیل مبلغ دویست هزار تومان بابت جرایم احتمالی نزد شرکت اجاره اتومبیل امانت میباشد به مدت 15 تا 20 روز که در صورت جریمه برگ جریمه برای مشتری فکس،ایمیل یا ... میگردد و الباقی آن واریز به حساب ایشان میگردد. موفق باشید
Iran, Islamic Republic of
16:27 - 1393/05/04
اقا تو كيش از كرايه ماشين تا هتلدار دروغ ميدن تحويلت هتل ٤ ستاره... اتاقاش دمپاي نداره موكت كفش پره لكه سياه كولر گازي گاز نداره.......
پاسخ ها
پارس دیهیم کیش
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۸
دوست عزیز در همه جای دنیا خدمات با کیفیت خوب و ضعیف ارائه میگردد و من به شخصه متاسفم که در جزیره زیبای کیش هتل انتخابی شما خدمات نا مناسبی را ارائه داده و موجب ناراحتی شما گردشگر محترم شده است ولیکن با این حال نیز پیام شما مبنی بر دروغ گو خواندن تمامی اشخاص بسیار ناپسند و غیر اخلاقی میباشد ، بسیار زیاد هستند اشخاصی که با کیفیت و صداقت کامل ارائه خدمات به گردشگران محترم مینمایند و موجب رضایت و خوشنودی و بازگشت مجدد چند باره آنها و معرفی جزیره کیش با خاطره خوش میگردند.
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1393/07/29
اگر به یک مطلب خیلی مهم یعنی نرخ اجاره ها دقت کرده باشید و با نرخ اجاره همان مدلها در تهران مقایسه کنید متوجه می شوید با اینکه ماشین در کیش ارزان هست و در سرزمین اصلی خیلی گران ولی اجاره ها مثل هم و حتی در بعضی از مدلها در منطقه آزاد گرانتر هست و واقعا جای تعجب دارد و مسئولان منطقه ازاد کیش آیا به این مسائل توجه دارند؟
Iran, Islamic Republic of
15:43 - 1394/11/26
درودآیا میشه ماشین اجاره گرفته شده رابه خارج ازکیش برد ممنون
پاسخ ها
پارس دیهیم کیش
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۸
البته به طور کلی فقط جهت استفاده در جزیره کیش میباشد ولی برخی شرکت ها هستن که به صورت ماهیانه اقدام به اجاره خارج از محدوده جزیره کیش هم میکنند.
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1394/11/30
لطفا جواب رو ب ايميلم بفرستين ، ممنون
اجاره خودرو فقط براي شهروندان كيش هست يا مسافران هم ميتونن
پاسخ ها
پارس دیهیم کیش
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۸
دوست عزیز پایه گزاری این صنف در جزیره زیبای کیش به جهت ارائه خدمات به شما گردشگران محترم میباشد
Iran, Islamic Republic of
00:18 - 1395/03/28
/بنده به عنوان تجربه میگم اول کیش نرید برید خارج دوما اگر رفتید مواظب باشید رنتکار متقلب به پستتون نخوره من ماشین تجاره کردم وقتی تحویل دادم تو قرارداد زده بود 24 ساعته پول را پس میدند ولی الان 6 روزه هی میپیچینونن .یعنی حالم به هم میخوره از رنتکار حماعت .پولاتون ببرید خارج حداقل یک مشت متقلب به شما برخورد نمیکنن
پاسخ ها
کیش
United States
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۹
سلام
دوست عزیز واقعا حقیقته که میگن ادب خریدنی نیست.
صرفا جهت اطلاع شما و دیگر دوستان لازم به توضیح است که جهت اجاره خودرو به دفتر شرکت اجاره اتومبیل مراجعه نموده و در آنجا قرارداد بنویسید تا با افرادی تحت عنوان مثلا رنتکار مواجه نشوید که با سوء استفاده از نام رنتکار مبادرت به اجاره خودرو به دیگران نموده و ایجاد مشگل برای گردشگران محترم میکنند و به دلیل اینکه مجوز فعالیت اقتصادی ندارند برخورد با آنها نیازمند شکایت از طریق قوه قضائیه بوده و زمان بر میباشد.
نکته بعد اینکه هیج شرکت رنتکاری با مجوز فعالیت اقتصادی و محل مشخص شرکت اجاره اتومبیل قراردادی با این مشخصه که وجه ضمانت شما را پس از مدتی به حساب شما واریز کند ندارند و تمامی شرکت ها پس از تحویل خودرو توسط مشتری به شرکت ضمانت شما را بلافاصله عودت داده و فقط مبلغی مابین 200 تا 400 هزار تومان ، بسته به تعداد روزی که خودرو در اختیار شما بوده امانت نگهداشته و پس از اخذ گواهی عدم تخلف خودرو (که 20 روز زمان لازم دارد به دلیل اینکه جرائم به روز ثبت نمیشود ) مبلغ فوق را به حسابه شما واریز و یا در صورت جریمه داشتن تصویره قبض جریمه را برای شما ارسال و الباقی وجه را به حساب شما واریز مینمایند و در قبال وجهی که نزد شرکت بابت جرائم اجتمالی دارید رسید به شما میدهند.
نکته بعد اینکه توجه نمایید که شرکت های رنتکار دارای اتحادیه بوده و زیره نظره اداره حمل و نقل جزیره کیش میباشند و در صورت هرگونه مشگل در این زمینه میتوانید با اتحادیه رنتکاران کیش تماس بگیرید و با ذکر نام شرکت و شماره قرارداد فورا به مسئله رسیدگی مینمایند.
متاسفانه برخی مسافرین محترم به جهت اینکه افراد مثلا رنتکار خودرویی را با قیمت ارزانتر در اختیارشان قرار میدهند مبادرت به دریافت خودرو از این افراد نموده و متوجه نیستند که این افراد کلاه بردار بوده و موظف به بازپرداخت ضمانت و ودیعه عدم تخلف نیستند و در کل به صورت غیر قانونی فعالیت میکنند و ایجاد مشگل با عناوین مختلف مینمایند.
امیدوارم از این به بعد شما نیز قضاوت زودهنگام ننمایید و کسبه کشور خود را متغلب به حساب نیاورید و با توجه به وضعیت اقتصادی کشور بهتر این است که همه ما گردش نقدینگی خود را در داخل کشور خودمان داشته باشیم و در زمانی که کشور خودمان در وضعیت اقتصادی نسبی مطلوبی قرار گرفت نسبت به انتقال نقدینگی خود به خارج از کشور برای تفریح و یا سرمایه گذاری اقدام کنیم.
موفق باشید و ایام به کام
Iran, Islamic Republic of
12:55 - 1395/04/05
سلام خسته نباشید
رنت ماشین در قشم میخوام
میشه راهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1395/09/22
با سلام یه سوالی تو ذهنمه که ادم ۵۰۰هزار تومن بده ماشین لوکس و پرقدرت اجاره کنه بعد باهاش ۵۰ کیلومتر در ساعت نهایت بتونه بره واقعن چی میفهمه از قدرت و سرعت و هندلینگ اون ماشین اگه واقعن قصدتون لذت بردنه مسافرهاست باید حداقل یه بزرگراه سرعت ازاد اونجا ساخته بشه وگرنه به نظرم پول دور ریختنه وقتی قرار باشه نهایت ۵۰ کیلومتر سرعت بری ماشین شارژی اجاره بدید بهتره .حالا دیگه مشکلات اجاره کردنو چک گرفتنو پول جریمه اش بماند .من ترجیح میدم اگه قراره اونجا جایی برم تاکسی بگیرم کل هفته رو هم بگردی هرروز باهاش ۵۰۰ تومن نمیشه چک و پول جریمه هم نمیخواد .اینکار فقط بدرد ادمهایی میخوره که عقده سوار شدن همچین خودروهایی تو وجودشونه مگرنه خودرویی که نمیتونی هیچ لذتی از امکاناتش ببری با پراید فرقی نداره با تشکر من فقط نظر شخصیمو گفتم
پاسخ ها
پارس دیهیم کیش
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
سلام
دوست من شما تصور کن از یک مبدا مشخصی تا یک مقصد مشخصی تصمیم داری با سرعت قانونی رانندگی کنی آیا تفاوتی بین همان پرایدی که مثال زدید با یک خودرو لوکس در هنگام رانندگی مانند ایمنی، راحتی،امکانات و ... احساس نمیکنید؟
Iran, Islamic Republic of
12:55 - 1395/09/29
اقا محسن درود بر شما
Iran, Islamic Republic of
10:34 - 1395/10/04
خيلي گرونه به درد نميخوره
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1395/10/06
باسلام
من الان کیشم
سری قبلی ماشین رنت نکردم ولی الان میخوام برم رنت کنم ولی دو دلم
ضمن احترام ب رنت کاران درستکار
نگران نحوه عملکرد طرف قرارداد زمان تحویل ماشینم
چون اگه احیانا طرف بخواد ب هر بهانه ای میتونه اذیت کنه ، من مسافر هم تو شهر غریب توان و زورشو ندارم بتونم جلوش وایسم، تازه اگرم بتونم و موفق بشم نهایتا این اتفاق باعث میشه کل مسافرتم خراب شه
اگه کسی تجربشو داره لطفا راهنمایی کنه ؛ البته خیلی زود چون فردا ظهر میخوام برگردم
مرسی
Andorra
15:03 - 1396/01/15
سلام
رنت خودرو با این شرایط ، مثل سوار شدن ماشین های شهربازی است با این تفاوت که رانندگان آن مردان با سبیل هستند نه کودکان
Iran, Islamic Republic of
18:48 - 1396/01/19
با سلام رنت کردن خودرو یک معامله دو طرفه هست اما رنت کار ضمانت بیشتری داره و میتونه طرف را به هر صورت ممکنه بپیچونه و وقت مسافر رو بگیره چه اونایی که از طرف اتحادیه هست و یا غیر مجاز ها به نظرم قرارداد منصفانه تهیه نشده و برای همین ما نگرانیم باید اتحادیه ضمانت پرداخت را برعهده بگیره تا این بازار فعال بشه وگرنه همیشه در پرده ای از ابهام خواهد بود
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1396/02/23
نوروز 96 ماشین رنت کردم داخل کیش البته این بار دومه که رنت میکنم ولی این سری حدوره 45 روز از موعد پرداخت ودیعه میگذره و تلفنشو جواب نمیده بعد از 45 روز امروز فردا کردن. کیش یعنی کمترین کیفیت با بیشترین قیمت به همراه چاشنی کلاه برداری . اصلا ماشین اجاره نکنید
پاسخ ها
شرکت پارس دیهیم کیش
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
سلام دوست عزیز
اگر از اشخاص غیره مجاز خودرو دریافت کرده اید که متاسفانه نمیتونم کمک و راهنمایی به شما بکنم زیرا از نظره قانونی کار شما هم اشتباه بوده ولی اگر از شرکت اجاره اتومبیل خودرو دریافت کرده اید و نسخه قرارداد خودتان را در اختیار دارید میتوانید از طریق اینترنت اتحادیه رنتکاران کیش را جستجو کنید و یا از راهنمای تلفن کیش دریافت نمایید و تماس بگیرید و تصویره قرارداد خودتان را ارسال کنید و مطمئن باشید که در اسرع وقت رسیدگی
میکنند و وجه شما را عودت میدهند

زود قضاوت کردن در شان فرهنگ و تمدن ما ایرانی ها نیست

ایام به کام
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1396/04/14
با سلام خدمت شما مدیر نودب و محترم
اول اینکه تشکر میکنم با حوصله و ادب پاسخ دوستان رو میدین
بنده خودم 2 مرتبه در کیش اقدام به اجاره خودرو نمودم ولی مبلغ جریمه بحساب بنده عودت داده نشد و اینطور که من متوجه شدم ایراد از بنده بوده که با شخص یا مرکز غیر معتبر طرف قرارداد شدم
الان سوال بنده این هست که چطور میتونم هفته آینده که دارم میام کیش مرکز معتبر رو شناسایی کنم که این مشکل برای بار سوم برای من پیش نیاد . جسارت هم نباشه همه همکاران ادعا میکنن که ما معتبر هستیم و بقیه ....
باتشکر
اگر هم امکانش هست جواب رو ایمیل هم بکنین جدا از اینجا
ایام به کام
Germany
23:21 - 1396/05/15
سلام خسته نباشید
من میخاستم ی سفر از آلمان بیام شیراز و بعدش چند روزی رو هم تو کیش بگذرونم ، گواهینمامه ی آلمانی دارم که بین المللیش کردم، میخاستم بدونم میتونم با این گواهینامم تو کیش رانندگی کنم ؟
من افغانی هستم و پاسپورت افغانی دارم با کارت اقامت المان، میخاستم بدونم بهم ماشین اجاره ی میدن یا نه ؟
و طریقه ی ارتباط با شما رو هم میخاستم بدونم ، شماره ی تلفنی چیزی ، ممنون
Iran, Islamic Republic of
02:26 - 1396/06/03
سلام من چند روز دیگ میخوام بیام کیش میشه ی مرکز رنت کار معتبر بهم معرفی کنید؟
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1396/07/03
سلام هفته ديگه عازم كيشم
اگه ميشه يه رنت كار مجاز و بدون دردسر معرفي كنيد بهم با تشكر
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1396/09/28
سلام لطفا ی رنت کار مطمئن به بنده معرفی کنید ممنونم
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1396/11/04
سلام.اگرلطف کنیدجواب پرسش دوستمان«سینا»دررابطه بامعرفی چندرنتکارمعتبرروبدیدممنون میشم.فکرمیکنم ایندرخواست خیلی هاست.
Iran, Islamic Republic of
01:22 - 1396/11/05
سلام دوستان بابا اینقدر گفتین کلاه بردارن که من هفته آینده با خانواده میخواهم برم کیش و در نظر داشتم یک ماشین اجاره کنم ولی الان فکر میکنم با تاکسی بگردم راحتترم ممنون از اطلاع رسانیتان
Iran, Islamic Republic of
11:48 - 1396/12/12
بنده هم با خوندن نظرات منصرف شدم از اجاره خودرو. ممنون از دوستان که تجربه هاشون رو در اختیارم گذاشتن
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1396/12/19
وقت بخیر آره همه چیز که راجع به رنت کار ها میگن ۸۰ درصد درست هست من امسال ۱۴ بار اومدم کیش ۵ بار ماشین گرفتم ۳ بار مشکل ایجاد شده
اون ۲ بار هم‌ ماشین شخصی دوستم گرفتم
اتحادیه باید مثل همه شهر های دیگه هرکی که داره بدون مجوز قرار داد میبنده ماشین هاشون رو بخوابونه نه اینکه مسافر رو بفرستن قوه قضایه
هرکسی یه دسته قبض با مهر تو دستش گرفته داره سر مسافر ها کلاه میزاره
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1397/01/12
سلام ببخشید یعنی ماشینی مثل پراید برای اجاره نیست؟
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج