راهنمای خرید یخچال فریزر
۲۲۲۲۵
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱
۳۸۰۵۲۴ 
یخچال، مهم‌ترین وسیله‌ی آشپزخانه است؛ حتی اگر بتوان آشپزخانه‌ای را بدون اجاق‌گاز یا مایکروویو تصور کرد، حذف کردن یخچال از آشپزخانه، غیرممکن به‌نظر می‌رسد؛ یخچال به‌نوعی امضای صاحب‌خانه در هر آشپزخانه محسوب می‌شود. خرید یخچال، به‌دلیل اهمیت و طول عمر زیادش، کاری پیچیده و سرمایه‌گذاری مهمی است.
مجله دیجی کالا: یخچال، مهم‌ترین وسیله‌ی آشپزخانه است؛ حتی اگر بتوان آشپزخانه‌ای را بدون اجاق‌گاز یا مایکروویو تصور کرد، حذف کردن یخچال از آشپزخانه، غیرممکن به‌نظر می‌رسد؛ یخچال به‌نوعی امضای صاحب‌خانه در هر آشپزخانه محسوب می‌شود. خرید یخچال، به‌دلیل اهمیت و طول عمر زیادش، کاری پیچیده و سرمایه‌گذاری مهمی است. هنگام خرید یخچال، علاوه‌بر قیمت و طبقه‌بندی دستگاه، فاکتورهای دیگری مثل مصرف برق، گنجایش و فضایی که اشغال می‌کند هم باید مد‌نظر قرار بگیرد. به‌علاوه، یخچال وسیله‌ای است که به‌راحتی چندین سال مهمان منزل یا محل کار شما خواهد بود؛ پس بهتر است یخچالی را انتخاب کنید که برای شما، خانواده یا همکارانتان مناسب باشد.

راهنمای خرید یخچال فریزر

در ادامه قصد داریم تا در قالب یک راهنمای خرید، کلیدی‌ترین قدم‌های لازم برای خرید یک یخچال مناسب را توضیح دهیم.

قدم اول: هزینه

در مورد خرید یخچال، مفهوم «هزینه» کمی با کالاهای دیگر تفاوت دارد؛ هنگام خرید گوشی موبایل یا یک لپ‌تاپ، کالای خریداری شده، با‌توجه به مقدار هزینه‌ای که صرف می‌کنید، امکانات و قابلیت‌های خاصی را در اختیارتان قرار می‌دهد؛ ولی با هزینه‌ی بیشتر، نمی‌توانید انتظار دیگری جز بهبود این قابلیت‌ها داشته باشید؛ اما در مورد یخچال، هزینه‌ای که بابت خرید دستگاه می‌پردازید، علاوه‌بر امکانات و رفاه بیشتر، حکم یک سرمایه‌گذاری هم دارد. یخچال‌های رده‌بالا، مصرف انرژی کمتری در مقایسه با یخچال‌های میان‌رده و پایین‌رده دارند و این موضوع باعث می‌شود در چندسالی که قرار است، مهمان خانه یا محل کارتان باشد، تاثیر کمتری روی قبض برق بگذارد. به‌علاوه، به‌دلیل وجود قطعات الکترونیکی بیشتر و قطعات مکانیکی، استهلاک مدل‌های رده‌بالا کمتر بوده و نیاز کمتری به هزینه‌ی سرویس و تعمیر خواهد داشت؛ بنابراین بخش قابل‌توجهی از هزینه‌ای که برای خرید یک یخچال رده‌بالا می‌پردازید، به مرور زمان پوشش داده می‌شود.

راهنمای خرید یخچال فریزر

فارغ از این موضوع، مهم‌ترین فاکتور در خرید یخچال مثل هر نوع کالای دیگری، مقدار هزینه‌ای است که برایش در‌نظر گرفته‌اید. ممکن است ساعت‌ها وقت بگذارید و به یخچال مورد‌نظرتان برسید و بعد متوجه شوید که قیمتش چند برابر بودجه‌ای است که برای خرید آن کنار گذاشته‌اید، به‌خصوص اینکه بازه‌ی قیمتی یخچال‌ها خیلی گسترده است و از یخچال‌های چند‌صد هزار تومان تا چند‌ده میلیون تومان وجود دارد؛ پس بهتر است پیش از شروع، تعیین کنید که دقیقا چقدر می‌خواهید برای یک یخچال هزینه کنید.
 


قدم دوم: کلاس و رده‌بندی

یخچال‌ها در کلاس‌های مختلفی رده‌بندی می‌شوند که این رده‌بندی، می‌تواند عامل کلیدی برای قیمت نهایی و تصمیم‌گیری خریدار باشد. تفاوت و قیمت این کلاس‌ها بسیار زیاد است، به‌طوری‌که فروشنده‌های یخچال، اغلب در فروش یک کلاس خاص از یخچال‌ها فعالیت می‌کنند.

یخچال‌های مینی

یخچال‌های کوچک که با نام‌های مختلفی مثل «کامپکت»، «مینی» یا «هتلی» هم شناخته شده‌اند، مناسب دفاتر اداری کوچک یا خوابگاه‌ها هستند. این یخچال‌ها قیمت کمی دارند و فضای کمی هم اشغال می‌کنند؛ البته معمولا هیچ فناوری خاص و جدیدی در ساخت این یخچال‌ها استفاده نمی‌شود. سر‌و‌صدا و مصرف انرژی بالا و اغلب کیفیت ساخت پایینی دارند.

راهنمای خرید یخچال فریزر

این یخچال‌ها معمولا قسمتی هم به‌نام یخدان دارند که می‌توان از آن برای فریز کردن مواد غذایی و آب استفاده کرد؛ البته انجماد در این قسمت در دماهای نزدیک به صفر انجام می‌شود و برای نگهداری در حالت انجماد برای مدت طولانی، مناسب نیست. برفک زدن مشکل اصلی یخدان‌ها در یخچال‌های مینی است؛ اما در گروه کامپکت، دستگاه‌های فریزر به‌صورت تنها هم تولید می‌شود که فضای داخل آن به کشوهای کوچک و بزرگ تقسیم‌بندی شده است.

یخچال و فریزر بالا پایین یا «کُمبی»

رایج‌ترین نوع یخچال‌ها، آن‌هایی هستند که فضای بین یخچال و فریزر، توسط یک خط افقی از هم جدا شده است. این کلاس که کلاسیک‌ترین نوع یخچال هم محسوب می‌شود، برای کاربرانی مناسب است که فضای کمی برای دستگاه دارند و می‌خواهند از این فضا، حداکثر استفاده را داشته باشند. این کلاس یخچال، برای خانواده‌های کم‌جمعیت که نمی‌خواهند هزینه‌ای زیادی هم بپردازند، انتخاب مناسبی محسوب می‌شود. در این کلاس دو نوع یخچال وجود دارد: آن‌هایی که فریزرشان در بالای یخچال قرار داشته و آن‌هایی که فریزرشان در پایین یخچال تعبیه شده است.

راهنمای خرید یخچال فریزر

فریزر بالا یا فریزر پایین؟

حقیقت این است که فریزر در این دو گروه تفاوت‌های مهمی با هم دارند؛ اول اینکه نسبت گنجایش فریزر به یخچال در مدل‌های فریزر پایین در مقابل مدل‌های فریزر بالا، بیشتر است. دوم اینکه در فریزرهای بالا، هیچ کشویی نباید وجود داشته باشد؛ چون علاوه‌بر دشوار کردن قراردادن و برداشتن مواد غذایی و بسته‌ها، امکان افتادن کشو روی کاربر هم وجود دارد. از طرفی در فریزرهای پایین، تقریبا تمام طبقات به‌صورت کشو درنظر گرفته می‌شود تا قراردادن و برداشتن مواد غذایی و بسته‌ها راحت‌تر باشد. پس بسته به میزان استفاده و مقدار موادی که به‌صورت معمول در یخچال یا فریزر قرار می‌دهید، یکی از این دو کلاس اولویت پیدا می‌کند.

یخچال‌های ساید-بای-ساید

ساید-بای-سایدها مدل‌های بزرگی هستند که توسط یک خط عمودی نصف شده‌اند و یخچال در یک سمت و فریزر در سمت دیگر قرار دارد. این مدل‌ها به‌قدری محبوب شده‌اند که برخی فروشگاه‌ها به‌طور تخصصی تنها به فروش یخچال‌های ساید-بای-ساید می‌پردازند. این سری یخچال‌فریزرها که در ابتدا توسط شرکت‌های آمریکایی تولید شدند، از فرهنگ ترکیب کردن دستگاه‌ها در دهه‌های گذشته ناشی شده‌اند و برخلاف بسیاری دستگاه‌های ترکیبی دیگر تجربه‌ی خوبی را رقم زده‌اند؛ گرچه همچنان مخالفانی دارند که نمی‌خواهند دیدشان را به سری جدید این دستگاه‌ها تغییر دهند. گنجایش یخچال و فریزر در مدل‌های جدید زیاد است، ولی به‌خاطر طراحی عمقی دستگاه، در نگاه اول کوچک به‌نظر می‌رسد. فضای یخچال آن‌قدر هست که بتوان قابلمه، بطری، دیس و ظروف کوچک و بزرگ را در آن قرار داد، ولی قراردادن یک کیک‌تولد بزرگ یا دیس لازانیا در آن می‌تواند سخت یا حتی ناممکن باشد. دیدگاه منفی و اشتباهی هم به این نکته اشاره می‌کند که گذاشتن و برداشتن مواد غذایی در فریزر یا یخچال سخت است، ولی تجربه‌ی کاربران چیز دیگری را نشان می‌دهد.

راهنمای خرید یخچال فریزر

یکی از خصوصیات ظاهری دستگاه‌های ساید-بای-ساید وجود آبریز و یخ‌ساز بیرونی است که روی در قسمت فریزر نصب می‌شود. مصرف اصلی انرژی سایدها هم مربوط به همین قسمت است؛ البته به‌شرطی که گزینه‌ی یخ‌ساز توسط کاربر فعال شده باشد. اساسا کسانی که از ساید-بای-ساید استفاده می‌کنند سبک زندگی خودشان را دارند. این افراد غذاهای کم‌حجمی مصرف می‌کنند، ولی به تنوع مواد غذایی اهمیت زیادی می‌دهند، نوشیدنی‌های متنوعی را در یخچال نگهداری می‌کنند و از آن‌ها هم زیاد استفاده می‌کنند.

گروه جدید کالایی چهار یا پنج در هم عرضه شده است که در بازار سنتی ایران و بین خریداران عام به نام ساید-بای-ساید شناخته می‌شود. این گروه کالایی تمام امکانات ساید-بای-سایدهای قدیمی را داشته ولی فضای بیشتری در قسمت یخچال دارد.

یخچال فریزر دوقلو

یخچال‌فریزرهای دوقلو در بعضی کشورها، به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از یخچال‌فریزرهای ساید-بای-ساید شناخته می‌شود. این مدل‌ها، از دو قسمت مجزا (یکی یخچال و دیگری فریزر) تشکیل شده است که می‌توان از این دو بخش به‌صورت کاملا جدا از هم یا به‌صورت بهم چسبیده و مانند یک یخچال ساید-بای-ساید استفاده کرد؛ می‌توان هر یک را جداگانه خرید و استفاده کرد یا در کنار هم قرار داد و یک مجموعه‌ی هماهنگ و یک‌دست یخچال و فریزر داشت. فریزرهای این رده، جز وظیفه اصلی که منجمد کردن است هیچ شباهتی به ساید-بای-سایدها نداشته و عموما به‌جای طبقه، دارای کشو هستند و در سمت بیرونی، آبریزی برای آنها در نظر گرفته نمی‌شود.

یخچال‌های در فرانسوی

یخچال‌های در فرانسوی شامل دو در کشیده در بالا و یک تا دو کشو در پایین هستند که حداقل یکی از آنها به فریزر اختصاص دارد. این یخچال‌ها از لحاظ صرفه‌جویی در فضا، در سطح پایین‌تری در مقایسه با یخچال‌های بالا پایین قرار دارد و مقداری از فضای دستگاه، غیرقابل استفاده است، ولی کاربر کمبودی حس نخواهد کرد؛ چراکه به میزان کافی جا برای نگهداری مواد غذایی وجود دارد.

راهنمای خرید یخچال فریزر

از مزیت این نوع یخچال‌ها می‌توان به درهای کشیده‌ی آن اشاره کرد. این دو در، دو مزیت اصلی دارد: نخست برای دسترسی به مواد غذایی مورد‌نظر می‌توان تنها نیمی از یخچال را باز کرد که خود در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کند، دوم، این درها برای باز شدن، فضای زیادی نمی‌خواهد که برای مبحث صرفه‌جویی در فضا، موضوع مهمی محسوب می‌شود.
 


قدم سوم: گنجایش و ابعاد

اکثر یخچال‌ها، فارغ از رده‌بندی و کلاسشان، با گنجایش‌های مختلفی عرضه می‌شوند؛ این عدد، با واحدهای فوت یا لیتر اندازه‌گیری می‌شود. ظرفیت، نشان‌دهنده‌ی تمام فضای قابل‌استفاده‌ی یخچال است. شرکت‌های سازنده‌ی یخچال، معمولا گنجایش کل دستگاه را کمی بیشتر از میزان واقعی اعلام می‌کنند؛ بنابراین بهتر است که هنگام خرید با گنجایش مورد‌نظر، یخچالی تهیه کنید که ظرفیت اسمی بیشتری از ظرفیت مورد نیاز شما داشته باشد.

راهنمای خرید یخچال فریزر

گنجایش یخچال، فاکتور مهمی است که می‌تواند به‌تنهایی، خرید یک یخچال را لغو کند. اول اینکه باید فضای آشپزخانه را در‌نظر گرفته و با‌توجه به فضایی که برای یخچال اختصاص داده‌اید، سراغ گنجایش مورد نظرتان بروید. مورد بعدی اینکه برای رسیدن به بهترین کارایی سیستم خنک‌کننده‌ی یخچال، باید چند سانتی‌متر، اطراف و پشت یخچال خالی باشد تا جریان هوا قطع نشود. در ضمن، بسته به رده‌بندی یخچال، فضایی هم باید برای باز شدن کامل درهای آن و همچنین فاصله تا دیوار یا کابینت برای هواکشی دستگاه، در‌نظر‌گرفته شود.
 


قدم چهارم: امکانات و قابلیت‌ها

چند سالی است که یخچال‌ها هم مثل دیگر لوازم خانگی، با دنیای فناوری آمیخته شده‌اند. شاید چند سال پیش، کسی انتظار بیشتری از یک یخچال جز تازه و خنک نگه‌داشتن مواد غذایی نداشت، ولی امروز این لوازم‌خانگی، به یکی از ستارگان اصلی نمایشگاه فناوری CES تبدیل شده‌اند.

راهنمای خرید یخچال فریزر

شرکت‌های سازنده‌ی یخچال، سعی می‌کنند که بیشترین فناوری‌ها را در مدل‌های رده‌بالا مثل یخچال‌های ساید-بای-ساید و در فرانسوی بگنجانند. همین موضوع یکی از دلایل اصلی اختلاف قیمت بین این نوع یخچال‌ها با مدل‌های دیگر است. در ادامه به تعدادی از مهم‌ترین امکانات یخچال‌ها اشاره می‌کنیم که بهتر است هنگام خرید این لوازم‌خانگی، در نظر داشته باشید.

آب‌ریز بیرونی

این وسیله یکی از محبوب‌ترین ابزارهای اضافه شده به یخچال‌هاست. آب‌ریز بیرونی که روی یکی از درهای یخچال یا فریزر تعبیه شده، آب سرد و همچنین یخ را در اختیار کاربر قرار می‌دهد؛ البته وجود این وسیله، معایبی هم دارد که برای مثال می‌توان به کاهش فضای قابل استفاده‌ی فریزر یا یخچال و افزایش مصرف انرژی آن اشاره کرد.

آبریزها در دو مدل روی دستگاه نصب می‌شوند. در نوع ابتدایی آن مخزن آب در یخچال باید به‌صورت دستی پر شود و پس از سرد شدن در دمای یخچال با فشردن اهرم یا دکمه‌ی سمت بیرونی در، آب سرد در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. در مدل‌های رده‌پایین، معمولا آب این مخازن طعم یا بوی نامطبوعی دارد مگر مخازنی که دارای واشر، درپوش مناسب یا فیلتر باشد. ساید-بای-سایدها که آب‌سردکن و یخ‌سازشان روی در فریزر نصب شده‌اند، باید به شیر آب شهری متصل شوند.

فضای Door-in-Door
 
در یخچال‌هایی که به این قابلیت مجهز شده‌اند، در اصلی دارای یک درپوش دیگر نیز هست و به این ترتیب دسترسی به مخزنی ایجاد می‌شود که معمولا با بطری نوشیدنی‌های دم‌دستی، سس‌ها و آبمیوه‌ها پر شده است؛ به‌این‌ترتیب برای استفاده از آن‌ها، لزومی به باز کردن کامل در یخچال نیست.

راهنمای خرید یخچال فریزر

این کار می‌تواند باعث کاهش مصرف انرژی یخچال و در دراز مدت باعث کاهش هزینه‌ی برق شود. این طراحی بیشتر در دستگاه‌های در فرانسوی یا ساید-بای-ساید به‌کار گرفته می‌شود.

محفظه‌ی ویژه با امکان تنظیم دما: برخی از یخچال‌ها، قابلیت تنظیم دما دارند. برای مثال می‌توانید دمای یک محفظه را پایین‌تر از بقیه‌ی یخچال تنظیم کنید تا برای نگهداری گوشت و ماهی، بهتر باشد.
 


قدم پنجم: مصرف انرژی

یخچال‌ها همیشه جزو پرمصرف‌ترین وسایل برقی بودند و نقش زیادی در ارقام موجود روی قبض برق ایفا می‌کردند؛ اما امروزه به‌لطف فناوری‌های پیشرفته، مصرف برق یخچال‌ها بسیار کم شده است. شرکت‌های سازنده‌ی این لوازم‌خانگی هم، از مصرف انرژی، به‌عنوان یکی از مهم‌ترین ابزار برای بازاریابی یخچال‌هایشان استفاده می‌کنند. هنگام خرید یخچال، بد نیست که نگاهی هم به مصرف برق دستگاه بیندازید. یخچال‌هایی که مصرف انرژی کمی دارند، می‌توانند به‌صورت سالانه، تا چندصد هزار تومانی در مقایسه با یخچال‌های پرمصرف، در هزینه‌ی برق صرفه‌جویی کنند.

راهنمای خرید یخچال فریزر

برای مقایسه‌ی مصرف انرژی یخچال‌ها، باید به «برچسب انرژی» که روی بدنه‌ی دستگاه چسبانده شده، نگاه کنید. روی این برچسب علاوه‌بر یک‌سری اطلاعات مثل مصرف سالانه‌ی انرژی و میزان صدای تولید شده توسط موتور یخچال، رده‌بندی مصرف انرژی یخچال هم مشخص شده است. این رده‌بندی که از حروف A+++ (برای بهترین مصرف انرژی) تا D (برای بیشترین مصرف انرژی) درجه‌بندی شده، می‌تواند معیار خوبی برای مقایسه‌ی مصرف انرژی یخچال‌های مورد نظرتان باشد.

استفاده از موتورهای خطی اینورتر در دستگاه‌های جدید یا به‌کار‌گیری تکنولوژی‌های بهینه، تاثیر بسیار زیادی در مصرف کم انرژی در مقایسه با دستگاه‌های قدیمی که از کمپرسورهای معمولی استفاده می‌کنند، دارد.
 


حرف آخر

شاید در نگاه اول، خرید یک یخچال کار ساده‌ای به‌نظر آید؛ ولی درعمل، فاکتورهای زیادی هنگام خرید این دستگاه‌های دوست‌داشتنی دخیل هستند که می‌توانند تاثیر زیادی در قیمت نهایی آن داشته باشد. به‌خصوص اینکه یخچال کالای گران‌قیمتی است و حداقل چند سالی مهمان منزل یا محل کارتان خواهد بود.

راهنمای خرید یخچال فریزر

با این حال، اگر این پنج قدم را مطالعه کنید، می‌توانید انتخاب هوشمندانه‌ای داشته باشید.
انتشار یافته: 299
در انتظار بررسی:6
Iran, Islamic Republic of
22:20 - 1391/02/05
با سلام من قصد خرید یخچال دو قلوی ایرانی را دارم لطفا از نظر کیفیت و قیمت کمکم کنید.(جوابتان را در سایتم ارسال کنید.)
با تشکر
پاسخ ها
امید اردلان
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۳
بهترین یخچال هیمالیا هستش همین اولین عکس صفحه . من خریدم ازش راضی هستم. گارانتی 18 ماه و خدمات پس از فروشش هم که عالیه
Iran, Islamic Republic of
18:04 - 1391/02/09
با سلام من این ایمیلتونو دیدم میخواستم یه راهنمایی مختصری خودتون در مورد یخچال دوقلو بدید از نظر مارک ایرانی و قیمت؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۷
من 5ساله یخچال امرسان دارم.خیلی خوبه.اماجای فریزرش کمه.
Iran, Islamic Republic of
05:56 - 1391/05/31
با سلام من یک یخجال ساید ال جی خریدم از اول ایراد داشت 2 ماه سرگردانم توراخدا به مردم راهنمایی کنید ایرانی بخرند خیلی بهتراست.
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۵
ما یک یخچال فریزر پارس خریدیم (جنس ایرانی!)دوساله که سرگردانیم.با خدمات پس از فروش افتضاح و مسئولین نالایق که به هیچ عنوان جوابگو نیستند.ما خواستیم از تولیدات داخلی حمایت کنیم اما بیچاره شدیم.
اصغر
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۷
ما یک یخچال فریزر دوو از شرکت انتخاب خریدیم (جنس ایرانی!)22 ماهه که سرگردانیم از اول مشکل داشت بارها آمدن قطعه عوض کردن ولی باز هم درست نشده الان هم دو ماهه بدون یخچال فریزر هستیم با خدمات پس از فروش افتضاح و مسئولین نالایق که به هیچ عنوان جوابگو نیستند.ما خواستیم از تولیدات داخلی حمایت کنیم اما بیچاره شدیم. دوو اسنوا تکنو هرسه از شرکت انتخاب است با تحقیقاتی که کردم هر سه مارک مشکل دارند
مهرنوش
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۷
چرا اینا همه جمله بندیاشون مثل همه؟ آدم مشکوک میشه
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۳
من ۱۲ساله از یخچال پارس(مدل پنگوئن) استفاده میکنم از سال۸۴تا حالافقط لامپش دو سه بار سوخته و یک بارهم نوار دور درشو عوض کردم. جمعیت خونمون . چهارنفریم. چون برفک داره امسال میخواهم یخچال فریزر جدید بگیرم.
Germany
00:11 - 1391/10/03
سلام
یه یخچال دوقلو میخوام ولی نمیدونم چه مارکی بخرم
قیمتش هم خیلی بالا نباشه
ممنون میشم راهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1391/11/20
لطفا منو راهنمایی کنید یخچال فریزر هیمالیا خوبه
پاسخ ها
nilo
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۶
خريدي به منم بگو
جمال
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۳
برای خرید محصولات برقی خصوصا ایرانی به برچسب مصرف انرژی توجه کن. چراکه نشان دهنده تعدادی از خصوصیات کیفیتی اند .هر چقدر به A نزدیکتر کیفیت عایق بندی بدنه بهتر ومصرف انرژی پایین تره و...
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1392/02/18
باسلام
با حدود یک و نیم میلیون پول چه یخچال فریزری پیشنهاد میدید؟
ممنون
پاسخ ها
بوران فراز
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۹
بنا به تخصصم یخچال فریزر جداازهم به شما توصییه میکنم
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1392/04/30
با سلام، من یخچال فریزر دوقلوی ارج دارم تو 6 سال گذشته واقعاً درمونده ام کرده، توی تابستون داخلش مثل کمد گرمه و تو زمستون تمام میوه ها و وسایلش یخ می زنه. تورو خدا هرکس خواست یخچال بخره خارجی اش رو بخره حالا با این نرخهای سرسام آور باید یه وامی جور کنیم تا بتونیم یه یخچال بخریم!
پاسخ ها
محسن
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۰
شما یخچالو توی حیاط میذارین؟
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۳
سی ساله فریزر ارج داریم یه بار موتورش ضعیف شده بوده عوضش کردیم. باید نگهداری رو یاد بگیری.
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1392/11/26
سلام من ميخوام يخچال فريزر ساي باي سايد هيماليا بخرم شك دارم در خريدش بهم كمك كنين www.nilo_nj@yahoo.com
پاسخ ها
دوست
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۹
نیلو جان سلام.
درسته که امروزه سایدها طرفدار بیشتری دارند اما واقعا ازنظر فضای داخلی مناسب نیستند.منکه برای خودم فریزر پایین آیسان گرفتم (1300تومان) که موتورش دانفوس هست البته دوقلو هم داره اما برای من بزرگ بود.
البته این بسته به نظر شما داره اما یخچال ساید اونم برند داخلی!!!!واقعا فکر میکنی ارزش چند میلیون هزینه کردن رو داره؟؟؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
من از بقیه ی برندها خبر ندارم اما یخچال فریزر دوقلوی هیمالیا که به تازگی خریدیمو می دونم که به شدت به درد نخوره. 7 ماهه خریده شده و ماهی یه بار از نمایندگی میان فریزر و درست کنن و هنوز هم نفهمیدن مشکل اصلیش چیه. این اواخر صدای کار کردن موتورش مخل آسایشمون شده و آرامشو از ما گرفته. نمایندگی هم که فهمیده این دیگه با تعمیر و تعویض درست بشو نیست اصلا مسئولیت قبول نمی کنه.
Iran, Islamic Republic of
10:49 - 1392/11/29
سلام.
زیاد شنیدم که یخچال فریزر آیسان خیلی خوبه موتورش اصل هست و قیمتش در حدود 1300برای بدون برفک و 1100 برای با برفک.
چندنفری هم که دارن میگن راضی هستن.
امیدوارم واقعا خوب باشه
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1393/02/21
سلام يخچال فريزر طرح سايد بايسايد هيماليا هست خيلي بزرگه دوستش دارم ولي رو ماركش شك دارم لطفا كمكم كنين
پاسخ ها
یه دوست
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۳
سلام این مدلی که شما میگین باردو است قیمتش 3200 میشه ولی اینو بدون این فقط شکلش خوشگله
من خودم دوقلوی آیسان خریدم 2800 زیاد هم روش شناخت ندارم
roya
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۳
سلام منم 10 ساله که این یخچالو دارم هم جاداره هم خیلی خوب حرف نداره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
سلام من پانزده ساله هیمالیا بالا فریزر دارم فقط چند ماه پیش گرم میکرد وخاموش می شد وسوسه شدم که ساید بخرم تعمیر کار اومد وگفت گازش تموم شده .البته بچه های من در یخچال رو باز می کنند وفیلم سینمایی می بینند!
Iran, Islamic Republic of
06:33 - 1393/04/18
یخچال فریزر ایرانی چه مارکی بگیرم خوبه
پاسخ ها
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۶
الکترو استیل بخر خیلی خوبه
نرگس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۰
اسنوا بگیر هم کیفیتش خوبه هم ظاهرش شیکه. قبلی ما الکترو استیل بود خیلی صدا میداد .توی 7-8سال 4 بار هم رفت تعمیرگاه .البته قسمت فریزش عالی بود اما یخچالش از کار می افتاد
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1393/04/24
من 10 ساله یخچال فریزر امرسان دارم تا حالا هم آخ نگفته و خیلی هم ازش راضیم.تازه یخچال من برفک دار هستش سالی 2 بار برفک میزنیم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
ما هم 14 ساله یخچال فریزر امرسان داریم و کاملا ازش راضی هستیم، فقط جای فریزرش کمه!
مامان محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۵
امرسان آشغال است
نخرید نخرید نخرید

پشتیبانی افتضاح. قطعات گرون و ...

دو سال هم بیشتر کار نداد

الان بین ال جی و همیالیل دارم تحقیق می کنم

شاید قدیمی هاش خوب بوده
رهگذر
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۴
بنده هم نظر مامان محمد رو دارم
امرسان دوقلوش رو داریم که از همون نخست بدرد نخور بود
هم فریزر برفک داره و هم یخچال
یه بار گرمه، یه بار اینقدر یخچالش سرده که همه چیز یخ میزنه
شبا هم ترقه بازیش گل میکنه و هر چندی با صداش کسی که خوابش سبک باشه رو بیدار میکنه
تعمیرکار مجازش رو هم بررسی نمیکنن که چه میکنه، برای یکبار تعمیر که اومده بود، با خنده تنها پیچوند و گفت یدکی ندارم و رفت که رفت
Iran, Islamic Republic of
11:00 - 1393/05/19
با سلام
بنده یخچال فریزر دوقلوی بکو خریدم واقعا سرو صدای زیادی داره و هرچی به نمایندگی خدمات پس از فروش و شرکت وارد کننده زنگ زدم میگن عادیه. ولیکن لیبل روی دستگاه زده 37 دسی بل که این کاملا اشتباهه.
Iran, Islamic Republic of
01:00 - 1393/05/27
من برای خرید ماشین لباسشویی و یخچال و فریزر و سولاردوم بین مارکهای ال جی - دوو الکتریکو سامسونگ موندم. لطفا راهنمایی کنید.مرسی
پاسخ ها
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۴
ال جی شک نکن
Iran, Islamic Republic of
16:30 - 1393/06/03
سلام من بین یخچال ساید سامسونگ و تکنو گاز موندم هیمالیاخیلی آشغاله مدام گاز خالی میکنه اصلا نخرید
Iran, Islamic Republic of
14:28 - 1393/06/10
درود بر همگان،
برترین های دوست داشتنی بهتره که برای ساید بای ساید، به جای واژه ی "کنار در کنارها" از واژه ی فارسی "همبر" (به معنی برهم، در کنار هم) استفاده کنید.
Iran, Islamic Republic of
09:16 - 1393/06/12
لطفا اگه کسی هیوندا داره بگه کره ای هستش اگه کسی تجربه کار کردن باهاشو داره متشکر میشم راهنماییم کنید البته دو قلوش قیمتش4200
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1393/07/26
هرچی میگیرید فقط یخچال فریزر سینجر نگیرید
4 ساله دارم.40 دفعه تعمیر کردم.هنوز درست نشده.
خواهشا نگیرید بلکه انقدر این محصول بی کیفیت را تبلیغ و تولید نکنند
Iran, Islamic Republic of
20:48 - 1393/07/28
هرچی می خرید، فقط آیسان نخرید
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1393/07/28
سلام
من چتد وقت دیگه عروسیمه خیلی گشتم یه مارک خوب با قیمت مناسب برا یخچال فریزر سای بای ساید گیر بیارم ولی هرکس یه نظری میده واقعا گیج شدم محصولات ایرانی قیمتاشون مناسبه ولی میگن خوب نیستن خارجیا مثل ال جی و سامسونگ گرونن...توروخدا یک نفر بگه من الان چی بخرم؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۹
من که ال جی وبوش رو خیلی دوست ارم ولی گرونه شنیدم اسنوا خوبه
Iran, Islamic Republic of
01:08 - 1393/09/10
سلام.
تجربه را تجربه کردن خطاست.
دوست عزیز اگر قصد خرید لوازم خانگی مثل یخچال فریزر رو داری, و میخوای جنس ایرانی بگیری( که از تولید ملی حمایت کنی یا میخوای کمتر هزینه کنی), پیشنهاد من اینه که از محصولات امرسان 100% و بدون شک اجتناب کنی, کیفیت پایین ساخت و مواد اولیه و قطعات کاملا بی کیفیت, باطن واقعی آن در ظاهر زیبای محصولات امرسان هست.
به شما ضمانت 24 ماهه داده میشود,
ولی وقتی به خاطر کیفیت پایین قطعات خرابی و مشکل برایت بوجود میاد, هیچ خدماتی به شما در عمل داده نمیشود و با ماست مالی مشکل , به قول معروف شما رو میپیچونن.(بیشتر زمانی که قطعاتی غیر از کمپرسور مشکل پیدا میکنند به راحتی این کار رو انجام میدن).
و شما جز دردسر و مشکل چیزی واسه خودت نخریدی.
این رو این قدر پخش کنید شاید کسی از مشکلات این جنس نامرغوب در امان بمونه
باز هم ایگقدر پخشش کنید تا برسه دست صاحبش که بدونه خریداران محصولاتش چقدر نا راضی هستند.

جزییات بیشتر فرایند معمول اذیت شدن در صورت خرید این وسیله :
در ابتدا دستگاه ظاهر خوبی دارد.
ولی درب های دستگاه در عمل به خوبی بسته نمیشوند(ظاهرا بسته اند).(شاید از هر 10 تا 2 تا دستگاهش خوب باشه).
شما حس میکنید دستگاه مشکل دارد ولی به شما میگویند که نه چیزی نیست.
به خاطر کامل بسته نبودن لاستیک درب, کمپرسور زیاد کار میکند و بعد از مدتی میسوزد.
از الان میتونین 2 تا کارگر واسه ماهی یک بار حمل یخچال به تعمیرگاه استخدام کنید.
این تجربه بسیاری از خریداران محصولات امرسان است.
تجربه را تجربه کردن خطاست.
پاسخ ها
تعمیرکار باسابقه
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۴
این تجربه شخصی شماست،حتی با کیفیت ترین سرد کننده های جهان درصدی معیوب میشوند،امرسان بیشترین صادرات یخچال وفریزر کشور را دارد واین بی دلیل نیست،آنچه من وهمکاران روزانه میبینیم کاملا خلاف نظر شماست،اینکه تعمیرکار وارد دردسترستان نیست بحثی جداست
مامان محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۵
من هم دقیقا با امرسان همین مشکلات را داشتم.

نخرید نخرید نخرید تا کیفیتشون را درست کنن
رهگذر
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۴
آقای تعمیرکار، گمان کنم از کارمندا یا سهام دارهای امرسان باشی
تو یک پست دیگه گفتم باز هم میگم
نمیدونم یخچالهای دیگه چجورین، ولی امرسان بدون گمان آشغاله، شما تعمیرکاری، بنده هم کسی که اشتباه کردم و امرسان خریدم
امرسان نخرید اگر میخواید پولتونو تو سطل زباله نریزید
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1393/09/15
من قصد خريد يخچال فريزر دارم اما نميدونم چي بخرم/ بين محصولات ايراني چي پيشنهاد ميكنين؟ نظرتون راجبه دوو و الكترو استيل ميخواستم بدونم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۵
یخچال امرسان اشغال ترین هست اثلا کالای ایرانی نخرید
Iran, Islamic Republic of
03:03 - 1393/10/05
سلام.لطفا نظرتون رو در رابطه با یخچال دوقولو الکترو استیل و هایسنس بگید.واسه خرید خیلی عجله دارم
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۳
با سلام بنده دوقولو الکترو استیل خریدم واقعا جاداره همکارم دوسال پیش خریده خیلی راضیه یه مقدا ر موقع استارت صدا داره نسبت به قیمت وکارکردش از خیلی یخچالهای داخلی بهتره
Iran, Islamic Republic of
10:51 - 1393/10/24
سلام من می خوام یه یخچال دوقلو ی depoint بخرم نسبت به پولی که دارم کسی بدشو نگفته قیمتش 3 و 500 هستش نظرتون درباره اش چیه؟ فقط گفتن جدیده سه ساله اومده بازار کپی برداری شده از سامسونگه ساخته ایرانه
کسی که داشته یا داره لطفا نظر بده . ممنون
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1393/10/30
سلام میخواستم بدونم یخچال تکنو ایتالیا چطوره؟
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۳
عزیزم من چند وقتی طراح شرکتهای لوازم خانگی بودم به غیر از بوش ایندزیت و برند و یکی دو تا شرکت دیگه همه چینه اصلا به نام ایتالیایی بودن اعتماد نکن
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1393/12/13
سلام یخچال الکترو استیل افتضاحه
Iran, Islamic Republic of
10:51 - 1393/12/19
سلام به نظر من بین یختچالهای ایرانی الکترواستیل بهتر باشه.
ولی خودم بین ایرانی وخارجیش موندم.نمیدونم الکترواستیل یا ال جی یا تکنو گاز ایتالیا رو بگیرم اگه کسی تکنو گرفته لطفا راهنماییم کنه.
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1393/12/23
سلام دوستان من واسه خرید یخچال خیلی اذیت شدم هرچی گفتم هرکسی ی ایرادی براش گذاشت دوتا خواهرام الجی داشتن و خیلی راضی بودن اما یکی از خواهرام دوقلو آیسان خرید و خیلی ازش راضی بود ب من پیشنهاد داد و خریدم بنظرم واقعا شانسی أم باشه چون یکی میگه فلان چیزو اصلا نخر اما یکی دیگه میگه چندساله راضی هستش
Iran, Islamic Republic of
12:34 - 1394/01/26
سلام دوستان من میخوام یخچال فریزر بخرم بین ال جی و سامسونگ چی پیشنهاد می کنید
Iran, Islamic Republic of
15:26 - 1394/02/29
سلام دوستان دقت کردین توی تمام نظرات کسی نگفت سامسونگ یا الجی خریدم و خراب شده یا نخرید پس در نتیجه یخچال ایرانی کاملا شانسیه و باید چشاتو ببندی و پولاتو بریزی دور یا باده یا برباده
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1394/02/31
من قصدخریدیخچال فریزرمناسبی برای کارگاه رادارم لطفا قیمت ونوع رامحبت کنید،سپاسگزارم
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1394/03/23
سلام دوستان من تصمیم دارم یخچال فریزرامرسان بخرم لطفا راهنمای کنید؟
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1394/03/26
سلام دوستان
من چهارسال پيش يخچال فريزر سامسونگ خريدم خيلي ازش راضي بودم تا اينكه چند روز پيش خراب شد و نمايندگي حاضر به تعمير اون نيست و ميگن كه بايد بندازيدش دور و يكي ديگه تهيه كنيد!
تكنسيني كه از نمايندگي اومد ميگفت تمام يخچالهاي جديد نهايتا ٥ سال كار ميكنن و خراب ميشه!
اينم از سامسونگ و برند معروف...
واقعا متاسفم
پاسخ ها
نماینده سامسونگ
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۴
ایرادش چیه؟
Iran, Islamic Republic of
18:38 - 1394/03/31
لطفا یخچال آیسان نننننننننننخرید پشیمان میشوید
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۳
می تونم بپرسم چرا؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۸
آیسان واقعا خوبه من هشت ساله دارم به بدترین شکل هم ازش استفاده کردم آخ نگفته
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1394/04/15
من ازسال 78یخچال ارج دارم تواین مدت حتی یک بارم کارش به تعمیرنرسیده اما حالا چونن ازنوع برفکداره وفربزرش کوچیکه میخوام یه یخچال فریزر تهیه کنم اما میبینم توسایتتون نوشته عمرمفیدیخچال فریزر بین5الی10ساله واقعا ادم بیاد3الی4میلیون هزینه کنه براینهایت10سال یخچال خودم الان شاید200هزارتومن بیشترفی نخوره امادرعمل ارزشش بیشترازمارکهای موجوده واقعا بایدتاسف خوردبه حال ایران
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1394/05/25
سلام - من قصد خرید یخچال دارم از خیلیا شنیدم سامسونگ خوبه.لطفا میشه اونایی که تجربه خریدشو دارید نظربدید .ممنون
پاسخ ها
shayan
Germany
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۳
سلام 10ساله که پایین فریزر سامسونگ رو دارم خوبه راضیم ازش.فقط سه سال بود خریده بودم گاز خالی کرد نمایندگی اومد گاز زد بعد از اون مشکلی نداشته
Iran, Islamic Republic of
18:19 - 1394/05/26
راستش سه الی چهار سال یخجال دوقلوی سامسونگ دارم راضیم اما حالا میخوام یه ایرانی بخرم نمیدونم چه مارکی بخرم بااین نارضا یتیهااز برند ایرانی مجبورم خارجی بخرم. از تولید کندگان ایرانی متاسفم ..........!!! نتیجه میگیریم خود تولید کنندگان به کشور خود خیانت میکنند چون جنس در حد عالی تحویل مصرف کننده نمی دهندوانتظارحمایت از کالای ایرانی رادارندواقعا اینقدر بی وجدانی در کارتولید کنندگان کشورم متاسفم ؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
16:06 - 1394/07/05
یخچال هیوندای چجوریه؟ تازه گرفتیم هنوز استفادش نمیکنیم ولی رنگ بدنش خوب نیس
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1394/07/11
یخچال فریزر سامسونگ خریدیم اشغاله سه سال بیشتر کار نکرده.نخرید ک به درد نمیخوره
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1394/07/19
کسی از یخچال فریزر تکنوگاز اطلاعات داره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۱
سلام
مادم چند سالی است تکنو گاز خریده
یخچالش برفک می زد از نمایندگی اومدند گفتن باید ببریم کارخونه پشتش را برش بدیم و یه مبلغ هنگفت هم بدین ولی یه تعمیر کار خانگی مجرب اومد با ۵۰ تومن درستش کرد
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1394/07/25
ما ميخواستيم ويرپول بخريم. بعد يه تعميركار ماشين لباسشويي گفت سامسونگ و ال جي بهتره. خدمات پس از فروشش هم بيشتره. ولي تو ايران جمع ميشه. حالا نميدونم چي بخرم. بي وجدان نظر شوهرمو براي ويرپول عوض كرد.
Iran, Islamic Republic of
18:02 - 1394/07/28
نظرتون در باره یخچال هایسنس رو بگید
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1394/08/03
به نظر من هیمالیا خوبه خودم میخوام هیمالیا بگیرم آبجیم داره 8 ساله خیلیم راضیه ازش
پاسخ ها
shayan
Germany
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۳
خواهرمنم چندساله هیمالیا داره راضی هست مشکلی نداشته
بدون نام
Sweden
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
پس چرا بعضی ها میگن راضی نبودن و برفک میزده؟من خودم برای جهیزیم خریدم از سری جدیدش که شبیه سایده هنوز
که استفاده نکردم اما با نظراتی که خوندم استرس گرفتم
s
Sweden
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
پس چرا بعضی ها میگن اصلا راضی نبودن و برفک میزده؟من االان برای جهیزیم خریدم از این سری جدیدش که شبیه سایده اما هنوز نصب نکردیم با نظراتی که خوندم خیلی استرس گرفتم که یه وقت مشکلی براش پیش نیاد چون من نمیخواستم جنس ایرانی بگیرم اما ریسک کردم و خریدم چون تعریف شنیده بودم از هیمالیا
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1394/08/15
بچه ها نظرتون درباره یخچال فریزر depoint چیبه ؟ کمکم کنید میخام برا جهازم بخرم بیشتر از این پول ندارم
پاسخ ها
shayan
Germany
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۳
به نظرم مارکهایی بخرید که شناخته تر شده باشن و نمایندگی و خدمات پس از فروشش مطمئن باشه
Iran, Islamic Republic of
18:52 - 1394/08/27
سلام من چهار ساله یخچال فریزر سامسونگ دارم کارش حرف نداره ۰چون پولمان کم بود سایز کوچکترش گرفتم ولی حرف نداره ۰خواهرم ال جی داره راضیه
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1394/09/18
سلام خدمت همگی دوستان
5 ساله یخچال سینجر البته دو قلو شو خریدم یعنی واقعا آشغاله به نمایندگیش زنگ زدیم با خنده اومد و کلی از محصول خودشون بد گفت نزدیک 1 میلیون تو این 5 سال پول تعمیر دادیم بازم درست کار نمیکنه میخواین اعصابتون داغون نشه نخرید
Iran, Islamic Republic of
12:55 - 1394/09/21
لعنت به شرکت سینجر اصلا نخرید که اشغاله
Iran, Islamic Republic of
04:29 - 1394/10/10
سلام.هیچکس کمکی دررابطه با یخچال تکنو گاز نکرد.
Iran, Islamic Republic of
14:21 - 1394/10/11
مادرشوهرم ۴ساله اسنوا گرفتن خییلی عالیه تواین ۴سال یه بار تعمیر نشده
Iran, Islamic Republic of
23:50 - 1394/10/27
سلام سینجر مزخرفترین وآشغالترین مارکه یعنی هرکیو دیدم خریده راضی نبوده من تازه دوساله خریدم پدرمونو دراورده از بس تعمیرکردیم و دوباره خراب شده...
Iran, Islamic Republic of
10:50 - 1394/11/03
سلام من میخوام یخچال ساید هایسنس رو بخرم باقیمت4700میشه راهنماییم کنید دوستان قبل از اون نظرم رو سامسونگ بود
پاسخ ها
مرجان
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۱ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۸
من دوقلوی هایسنس را گرفتم البته الان پنج ماهه.بد نیست فقط قفسه های فریزرش نامیزونن که گارانتی گفت قفسه جدید براتون میفرستیم
Iran, Islamic Republic of
18:22 - 1394/11/03
من یچخال نوین انجماد یا همون نرسی جدید خریدم به دوسال نکشیده نشتی پیدا کرده تعمیر کار بردم پشت قفسه عوض کرده بازم نامرتب کار میکنه لطفا پولتو دور نندازید پول بیشتر یخچال خارجی بگیرید ارامش وجنگ اعصابم ندارید وسلام
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
من هم یخچال نرسی خریدم در عرض سه سال دو بار رفت تعمیر سری اول فن یا پنکه پایین یا همان فریزرش خراب شد که درست شد سری دوم فریزرش از کار افتاد نمایندگی بعد کلی الافی ودستمزد بالا بعد آوردن به خانه همان وضعیت رادارد حالا خودتان قضاوت کنیدقبلا یخچال آ ا گ داشتیم بعد 30 سال کار کردن از پوسیده گی از کار افتاد تازه هنوز هم موتورش کار میکنه
Iran, Islamic Republic of
10:25 - 1394/11/13
من ال جی گرفتم بعد چند ماهی مشکل پیدا کرد ولی نمایندگی گفت که از بین صد هزار یکیش اینجوری مشکل پیدا می کنه.اما انصافاً خدمات پس از فروش گلدیران عالیه.تا اونجاییکه من تحقیق کردم چه ال جی و چه سامسونگ مدلهای قدیمیشون بهتره چون ساخت خود کشور کره بودن اما جدیداشون شدن هفتادو دو ملت
Iran, Islamic Republic of
21:36 - 1394/11/23
اسنوا نخرید نخرید بابانخرید پیرم کرد
Iran, Islamic Republic of
15:22 - 1394/12/02
سلام . والا من دنبال يه يخچال فريز دو قلو خوب ميگشتم .اومدم اينجا که راحتر انتخاب کنم ولي با اين نظرات دوستان خيلي برام سختر شد . اينجوري که گفته شده همه مارک ها ايراد دارند .. پس بايد چه کنيم واقعا ؟
Iran, Islamic Republic of
04:00 - 1394/12/03
8 سال یخچال فریزر دوقلوی سامسونگ رو دارم خیلی راضی هستم صدای کم.گردش هوای عالی.مصرف کم انرژی.جای زیاد.آبسرد کن و یخ ساز توپ.از همه نظر عالیه
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1394/12/06
سلام دوستان من میخوام یخچال فریزر دوقلوی هاردستون بخرم کسی تجربه ای از این برند داره؟ لطفا نظرتون رو بگید؟
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1394/12/13
با این وضع من کلا از خرید یخچال منصرف شدم خخخخخخخخخخ اینطور که معلومه همشون یه ایرادی دارن..
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1394/12/24
سلام یک سال پیش یخچال و فریزری با نام فریج استار ساخت شرکت سینجر خریده ام و از همان ابتدا یخچال مشکل داشت و آب زیر جا میوه ای میماند و قسمت خروجی آبسرد کن نیز مشکل داشت اما فقط این نبود و سرمای یخچال هم مناسب نبود و بعد از چند ماه ال ای دی های نمایشگر ها هم یکی در میان سوخت. الان یک سال می گذرد و هنوز متخصصین این شرکت با وجود بارها (تعویض کلی قطعات) نتوانسته اند مشکل را برطرف کنند از طرفی با تعویض نمایشگر فریزر سیستم آن هم به هم خورده به طوری که در 24 ساعت 20ساعت کار میکند در حالی که درب فریزر باز نمیشود که هوای آن خارج گردد در صورتی که برچسب انرژی A هم دارد حالا بعد از آمدن چندین سرویس کا و بارها کار بر روی یخچال و فریزر عیب آنها برطرف نشده و شرکت امید دارد تا زمانی که بنده زنده هستم سرویس کار بفرستد که شاید من نتیجه پولی را که یک سال پیش پرداخت کرده ام ببینم و حاضر به تعویض این اسباب بازی ها نیست بنده هم به سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان شکایت کرده ام و از پذیرفتن سرویسکار دیگر نیز اجتناب کرده ام مطالب جهت تشخیص کالا و خدمات بی کیفیت برای ملت شریف ایران درج گردید موفق و پیروز باشید
Iran, Islamic Republic of
22:41 - 1395/01/18
سلام
هرچی خوندم دیدم هیچکس درباره فریزرهای هایسنس چیزی ننوشته.اگه کسی محصولات هایسنس داره لطفایه اطلاعاتی بده میخوام فریزر هایسنس بگیرم ولی چون واسه چینه مرددم.ازطرفی میبینم الان اکثرمحصولات چینی هستن بجز مارکهای گرونی مثل بکو و بوش...
Iran, Islamic Republic of
02:12 - 1395/01/20
سلام میخوام یخچال دو قلوی دیپیونت بگیرم تردید دارمقیمت هم اگه میدونید لطف کنید بگید. . تو رو خدا کمک کنید چه یخچالی بگیرم
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1395/01/24
سلام میخوام یخچال 4دربخرم هیتاچی بهتره یابکولطفا کمکم کنید
Iran, Islamic Republic of
20:02 - 1395/01/27
یخچال فریزر هایسنس واقعا افتضاحه
پاسخ ها
کارمند
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۹
شما فقط نوشتید افتضاحه
میشه علت رو بنویسید ، چون من قصد خرید یخچال این مارک رو داشتم اما مردد شدم
علتش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1395/01/29
لطفا درباره یخچال فریزر هایسنس اطلاعات بدهید منم برا جهیزیه میخوام تردید دارم لطفا اگه اطلاعاتی دارید در اختیار بقیه بذارید
ممنونم
پاسخ ها
narges
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۹
سلام من و دوستم دوقلو هایسنس خریدیم یخچال خوبیه موتورش چینی هست ولی اصل چینه.وارد کنندش هم یه نفره تو ایران ظاهرا هنوز تقلبی نشده.یخسازدستی داره.نمایشگر ال ای دی داره.هرچی هم میریزی توش پر نمیشه.قیمتش هم مناسبه
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1395/02/17
من یخچال بکو خریدم برای جهیزیم‌ دو سه بار بیشترهم تو ابریزش اب نریخت که دیدم زیر ابریزش زنگ زد انقدر ناراحت شدم دلم خوش بود جنس خوب گرفتم دیگه از ابریزش استفاده نکردم به پشتیبانی زنگ‌ زدم گفتن بدنه جز گارانتی نیست بعد یه مدت جاهای دیگه بدنه هم رنگش پرید هر وقت چشمم به یخچال می یوفته حرص می خورم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۳۰
خواهر من هم ایندزیت خریده بود، قبل از یک سال خراب شد، از نمایندگیش اومدن تعمیر کردن، بازم خراب شد، گفتن از 1000 تا یکیش اینطوری میشه، سرآخر بعد از کلی هزینه خواهرم یخچالشو دور انداخت و یکی دیگه خرید. اجناس خارجی هم چون تو ایران ضمانت تعویض ندارن، در واقع ضمانتشون کشکه، خیلی قابل اعتماد نیستن
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1395/03/03
سلام دوستان من میخوام یخچال فریزر دونار بخرم اگ کسی اطلاعی داره بگ لطفا تشکر
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1395/03/04
سلام دوستان، من چند ماهه دارم در مورد لوازم خانگی تحقیق میکنم، اگه میخواین سالها بدون دردسر و با بالاترین کیفیت و خدمات پس از فروش از یخچال و لباسشویی استفاده کنید، فقط و فقط ال جی و سامسونگ بخرید. هزینه بیشترش واقعا ارزش داره
Iran, Islamic Republic of
12:22 - 1395/03/04
سلام دوستان، من چند ماهه دارم در مورد لوازم خانگی تحقیق میکنم، اگه میخواین سالها بدون دردسر و با بالاترین کیفیت و خدمات پس از فروش از یخچال و لباسشویی استفاده کنید، فقط و فقط ال جی و سامسونگ بخرید. هزینه بیشترش واقعا ارزش داره
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1395/03/04
سلام دوستان، من چند ماهه دارم در مورد لوازم خانگی تحقیق میکنم، اگه میخواین سالها بدون دردسر و با بالاترین کیفیت و خدمات پس از فروش از یخچال و لباسشویی استفاده کنید، فقط و فقط ال جی و سامسونگ بخرید. هزینه بیشترش واقعا ارزش داره
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1395/03/04
سلام دوستان، من چند ماهه دارم در مورد لوازم خانگی تحقیق میکنم، اگه میخواین سالها بدون دردسر و با بالاترین کیفیت و خدمات پس از فروش از یخچال و لباسشویی استفاده کنید، فقط و فقط ال جی و سامسونگ بخرید. هزینه بیشترش واقعا ارزش داره
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1395/03/04
سلام دوستان، من چند ماهه دارم در مورد لوازم خانگی تحقیق میکنم، اگه میخواین سالها بدون دردسر و با بالاترین کیفیت و خدمات پس از فروش از یخچال و لباسشویی استفاده کنید، فقط و فقط ال جی و سامسونگ بخرید. هزینه بیشترش واقعا ارزش داره
Iran, Islamic Republic of
19:37 - 1395/03/04
باسلام،حدود30سال است که فریزر پارس دارم وجدانا هیچ مشگلی تا الان ایجاد نکرد فقط کار کرد وکارکرد ،تاایکه خانم خونه خداپدرش بیامرزه باچاقو زد معیوبش کرد ،البته فکر نمکنم این کیفیت الان باشه ولی به نظر میرسه برای کمک به تولید داخلی و ایجاد اشتغال کارگران ایرانی بهتر است از جنس ایرانی استفاده کنیم .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۶
چون قدیمی احتمالا خوبه
Iran, Islamic Republic of
17:33 - 1395/03/14
سلام عزیزای دلم.من پنج سال پیش یخچال اسنوا خریدم.نمیتون براتون از اشغال بودن این محصول توضیح بدم.از همون روزهای اول ازدواجم مشکل داشت تا الان بیست بار درستش کردم،گاز پر کردم،لاستیک دور درب ها رو عوض کردم،چراغ های داخلش رو چند بار عوض کردم اما باز اینها مهم نیست انقدر صداش زیاده که به خدا هر کس شب میمونه خونمون به شش صبح نرسیده بلند میشه میره نون میگیره میگه تا الان خوابم نبرده همش فکر میکنید الان خودتون وبقیه همسایه ها میرید رو هوا.تهویه هواشم که نگو همش داخل یخچال بوی غذای موتده میاد همچیناشتباهی نکنید به خدا مطمئنم بخرید نفر بعدی شمایید که پست میزارید پیشنهاد میدید که کسی نخره
Iran, Islamic Republic of
21:44 - 1395/03/14
از دوستان کسانی که یخچال فریزر دوقلو مارک دیپوینت گرفتند لطفا نظر بگذارند آیا راضی هستند؟
United States
20:21 - 1395/03/17
سلام
اگر خدمات مشتری (customer service) خیلی ضعیف باشه هر مارکی که باشه فایده ای نداره. ما این یخچال دونار رو خریده بودیم به خاطر این که می خواستیم فقط ساخته ایرانی بخریم وبا این به دستورات اقتصاد مقاومتی عمل کرده باشیم. افسوس که ایرانی ها خودشان نمی خواهند تولید داخلی خوب انجام بشه و اقتصادشان درست بشه. :( اقتصاد خوب یک فرهنگ خوب می خواهد که در آن حق مشتری رعایت بشه و به آن خوب رسیدگی بشه.
یخچال دونارمان خراب شده و چندین بار به نماینده در قم زنگ زدیم ولی آن ها با ما بی احترامی می کنند.. درست و با اخلاق صحبت کردن هم بلد نیستند و بعد از چندین بار التماس کردن هم تا حالا کسی نیامده برای سرویس. نمی دانم چه کار کنم...
Iran, Islamic Republic of
21:11 - 1395/03/20
با سلام . یخچال واقعا وسیله ای نیست که بشه تو خریدش ریسک کرد . تو خرید سامسونگ یا الجب شک نکنید . فقط مقدار پولتونو در نظر بگیری . و از 3 میلیون تا 14 میلیون با توجه به پول و اپشنای مورد استفادتون خرید کنید . واقعا ساید برای همه احتیاج نیست . پول برق و فضارو هم در نظر بگیرید. فضای باز اشپزخونه خیلی بهتر از یخچال ساید که ازشم مصرف نشه. اگه هم پول بیشتر دارید که بوش بگیرید . اصلا سمت ایرانی نرید . من ب چشم خودم ترک خوردن بدنه امرسان رو دیدم . پیگیری خدمات الجی که حرف نداره . بعد از اومدن تعمیر کار چندبار پیگیر میشن .
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1395/03/21
ای بابا اینجا چقد نظرات ضدو نقیض زیاده موندم بخدا چی بخرم هیچی ک خوب نیست اصلا مارک لوازم خانگی بلد نبودم اینجا کلی یاد گرفتم
Iran, Islamic Republic of
19:25 - 1395/03/22
سلام دوستان من همه ی نظرات شما رو خوندم وانقدرفهمیدم که جنس ایرانی نگیرم.منم میخوام برای جهیزیم یخچال فریزر بگیرم.بهتره همون سامسونگ بگیرم که واقعا از لحاظ کیفیت خیلی خوبه.بازم راهنمایی کنین.ممنون.:-)
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۷
نظراتی که تا اینجا ثبت شده درباره‌ی ال‌جی چیز بدی نگفتند ولی درباره‌ی سامسونگ چند بار گفتند. من تا اینجا به این نتیجه رسیدم که ال‌جی و هیمالیا خوبن.
United States
11:56 - 1395/03/23
سلام یخچالم امروز سوخت
United States
11:59 - 1395/03/23
سلام یخچالم امروز سوخت شوهرم میخواد از شرکتشون یخچال دونار بخره میگه موتورش مالزیاییه کسی اطلاعاتی در مورد این برند داره لطفا ب من بگه یا تجربه ی استفاده از این محصول رو چطور؟
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1395/03/26
سلام دوستان عزیز من میخوام برا جهیزیم یخچال دونار بخرم به نظر شما بگیرم؟
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1395/04/01
الکترواستیل نگیرید، افتضاحه، نمایندگی هاش هم فقط پول میگیرن و کاری انجام نمیدن
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1395/04/03
ظاهرا از ال جی هیچکس بد نگفته و از وایت وستینگ هم که اونا که داشتن تعریف کردن. منم میخوام برا جهیزیم بخرم این کامنتا رو که خوندم متوجه شدم ایرانیا یکی درمیون خوب.
پس اگر پولتون میرسه وایت وستینگ هاوس بخرین و یا ال جی. من میخواستم ایرانی بخرم ولی حالا نظرم ال جی هست. ما یه ماشین لباسشوییش رو داشتیم خونه آتش سوزی شد و همه چی سوخت و ماشین لباسشویی هم صفحه روش سوخت و بدنه هم دورنگ شد یعنی کلی تو اتیش بودو خوب مسلما تجهیزات داخلش کلی حرارت دیده بود باورتون نمیشه اگر بگم با همون وضع باز برا ما دوسه ماهی لباس شست تا اینکه مشکل بهم زد اونم فقط گفتن اگر صفحه رویی رو بخرید درست میشه که گیرمون نیومده. یعنی دهنم باز موند
Iran, Islamic Republic of
19:30 - 1395/04/04
جنس بد بدست مصرف کننده بدترین توهینها ست چون پولش رفته هرسم خورده واقعا محصول خوب پیدا کردن محال شدهخدا به تو پناه میبریم
Iran, Islamic Republic of
05:33 - 1395/04/05
از دوستان کسی یخساران داشته؟خودتون یا اقوام؟ خوبه ؟
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1395/04/07
خواهدم يخساران داشت ناراضي بود
Iran, Islamic Republic of
09:28 - 1395/04/09
سلام میخواهم بخچال امرسان یا هیمالیا بگیرم کدام بهترن؟راهنمایی کنید ممنون
Iran, Islamic Republic of
22:21 - 1395/04/16
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻛﺴﻲ ﻳﺨﭽﺎﻝ ﺳﺎﻳﺪ ﺩﻱ ﭘﻮﻳﻨﺖ ﭼﻴﺰﻱ ﻣﻴﺪﻭﻧﻪ ﺭاﺟﺒﺶ ﺑﺮاﻱ ﺟﻬﻴﺰﻳﻪ ﻣﻴﺨﺎﻡ
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1395/04/21
اقا هرچی میخرید الجی نخرید من در عرض 5 ماه گذشته سه بار تعمیر کردم هنوز مشکل داره
Iran, Islamic Republic of
01:30 - 1395/04/22
ی خدا کیج شدم خوب من چی بخرم بااین نظرا اینطورکه معلومه بایدمشک بخرم.نظری درمورد یخچال دوقلو دپونت نداره بدهیووووووا
پاسخ ها
قائدی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۶
دیپویت قطعات کره ای استفاده میکنه و در خیلی موارد از نمونه اصلیش که سامسونگ باشه قویتر هست الانم با 10 برند در بازار حضور داره که برند اصلی شرکت دیپوینت هست و از بقیه برندها ارزان تر هست ولی به شما قول میدهم کیفیتش از خارجی ها بالاتر هست چون همون خارجی ها جلوش زانو زدن که بیا برای ما تولید کن اما قبول نکرد و الان شماره 1 کیفیت در ایران هست
Iran, Islamic Republic of
10:15 - 1395/04/22
سلام
کمک کنیدددد لطفا
منم الان میخوام یخچال بگیرم موندم. سامسونگ و الجی و بوش رو بعضیا میکن اصل نیست. یکی تعریف بکو رو میکرد که قیمتشم نسبت به اونا خیلی بهتره. کسی از بکو اطلاعی نداره؟ استفاده نکردهتاحالا؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1395/04/22
با عرض سلام، مامانم سه سال پیش یخچال ال جی خرید، از همون موقع داره اذیتش میکنه درش زنگ زد آبسرد کنش زنگ زد و الانم گاز خالی کرده، و نمایندگیش اصلا همکاری لازم رو با اون همه تعریفی که قبلش کردن، نکرد، الان دنبال خرید یک مارک بهتر و بهش اگنس معرفی شده یخچال و فریزر دو قلو میخپاد کسی اگه میدونه راهنماییمون کنه
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1395/04/23
سلام ...یخچال فریزر سامسونگ بهتره یا ال جی؟؟
پاسخ ها
میثم
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۰
سلام. هردوشون خوبن، ولی ال جی کیفیت ساخت و خدمات پس از فروشش بهتره
Iran, Islamic Republic of
19:36 - 1395/04/27
یخچال ایرانی کدوم مارک از همه بهتره البته یخچال دوقلو
Iran, Islamic Republic of
16:03 - 1395/05/04
یخچال فریزر ایندزیت مفت گرونه .ما که اصلا راضی نیستسم . ما 4 ساله که داریم هر دفعه یک مشکل داره. اولش سرو صدا داشت ، الان هم با هر بار اسباب کشی خراب میشه و باید روونه تعمیرگاش کنیم .
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1395/05/05
یخچال فریزر اسنوا واقعا ... . پشتیبانی بی ... ناکارامد. اصلا هم جوابگو نیستن. من چند وقته دو قلو سامسونگ اصل کره خریدم 6900.عالی. اصلا صدا نداره. فریزر عالی. یخچال عال.. مچکرم سامسونگ
Iran, Islamic Republic of
01:44 - 1395/05/14
من چند وقته میخام یخچال بخرم و خیلی تحقیق کردم هم از لحاظ کیفیت و دوام هم از لحاظ خدپات پس از فروش..همه تعمیرکارای شهرمون به اجماع میگن از بین ایرانی ها فقط پارس ارزش خریدن داره و خداییش از هرکی هم که داشته سوال پرسیدم راضی بوده.میخام خودم هم پارس بگیرم
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1395/05/22
ما چند ساله امرسان داریم ولی از همون روز اول موقع نصبش تا الان خیلی اذیت کرده. اصلا ارزش یه ریال هم نداره. مادرم بیچاره پیر شد اینقد این یخچال فریزر امرسان خراب میشه و کلی پول میگیرن واسه تعمیر اما بعد یه مدت دوباره همونه. واقعاً امرسان اشغاله و فقط تبلیغ.
Iran, Islamic Republic of
18:01 - 1395/05/29
یخچال فریزر پارس خریدم سه ماه نشده خراب شد نه شرکت نه نماینده ها هیچ کدوم جوابگو نشدن واسه همینه جنس ایرانی مزخرفه گارانتی الکیه
Iran, Islamic Republic of
14:22 - 1395/05/31
بچه ها من دوقلوی بوش سفید گرفتم هفت تومن خیلی بسختی ولی میخوام با 400تومن ضرر پسش بدم یه ایرانی به قیمت مناسب برا جهازم بخرم
Iran, Islamic Republic of
00:32 - 1395/06/01
فقط هایسنس اصل چینه درسته چینی ولی مستقیم واردات چینه حتی توی تبلیغات بازی جام اروپا تبلیغ میگردند من خودم میخواهم دوقلو رو بگیرم با تحقیقاتی که داشتم از یخچالهای خیلی بهتره
Iran, Islamic Republic of
00:51 - 1395/06/01
یه چیزه دیگه هم هست که تمام یخچالهای ایرانی بازار حتی سامسونگ و آل جی کیفیت 5سال پیشرو نداره والان پول برنده درون رو میگیرنمن خودم 10 ساله یخچالهای سامسونگ سفید طرح یخچال و فریزر رو دارم که بعداً کلی تحقیق فهمیدم که حتی دوقلوهایی سامسونگ اکثرا آزمون طرح قدیمی الهام گرفتن ولی با کیفیت خیلی پایین تر از قبل، حالا به خاطر کمبود فضا میتوان یه دوقلوی هایسنس بگیرم که مستقیم از چین وارد میشه با گارانتی شرکت زرین تا هفت سال خدمات وسه سال تعویض قطعات امروز رفتم قیمت بگیرم نقدی 5میلیون و سیصد پنجاه و شرایطی 5میلیون و هفتصد در چهار قسط700 هزارتومانی که دوملیون و پانصد اول کار میگیرن مثل یخچالهای خارجی شیکه پشت یخچال هم سینی حفاظ اره ومثل یخچالهای ایرانی سیمها فلزی مشخص نیست وآبریز و یخساز دستی هم داره...
Iran, Islamic Republic of
10:01 - 1395/06/02
پرستو خانم مدل یخچال و فریزر تون چیه؟چرا میخواین پس بدین؟من کلی تحقیق کردم فردا دارم میرم که بوش بگیرم
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1395/06/03
در بین یخچال های ایرانی، تا قبل از ورشکستگی شرکت ارج، بهترین محصولات برودتی ساخت ارج بود.تا اواخر سال ۸۸ کیفیت یخچال های ایرانی به خاطر استفاده از کمپرسور و قطعات اصلی اروپایی (آلمانی، ایتالیایی) و ژاپنی قابل قبول بود. به عنوان مثال الکترواستیل با کمپرسورهای اتریشی و امرسان با کمپرسورهای ژاپنی. از اوایل سال ۸۹ به خاطر اعمال تحریم ها، افزایش بهای دلار و دشواری های بازرگانی تولیدکنندگان داخلی به خاطر قیمت، کیفیت را کمرنگ تر نمودند. حالا انتخاب یک یخچال از میان یخچال های ایرانی، همان قضیه ی بد و بدتر است. با توجه به شرایط ذکر شده و میزان یخچال های برگشتی به تعمیرگاه ها و هزینه های مکرر تعمیرات بعدی؛ بهتر است به LG و Samsung نگاهی انداخت. البته با استناد به آمار دستگاه های مرجوعی به تعمیرگاه ها، LG تا حد قابل توجهی از Samsung بهتر است.
Iran, Islamic Republic of
16:51 - 1395/06/10
سلام
من یخچال فریزر بالا یخچال پایین فریزر هایسنس دارم خیلی خیلی راضیم.اصلا صدا نداره بعضی وقتا فکر میکنم خاموشه و اینکه برودتش عالیه
Iran, Islamic Republic of
02:35 - 1395/06/11
دوستاني كه ميخوان از برند ايراني استفاده كنن با تحقيقاتي كه صورت گرفت و برسي كردم. طبق تحقيقاتي كه من دارم نظر شخصي من هيماليا و بعد پارس ولي هيماليا تو ربطه اول بخاطر اينه از پيشرفته ترين سيستم ها استفاده ميشه و كيفيت بالايي نسبت به برند هاي ديگر ايراني داره و بقيه بدرد نخورن اونايي كه خارجي رو در نظر دارن فقط فقط فقط LG تحت ضمانت نامه گلديران باشه حتما چون اصلي نسبت به ديگرها و در خريد خيلي دقت كنيد ❄️
Iran, Islamic Republic of
11:22 - 1395/06/15
سلام من از همه لوازم خانگی فروشی ها پرسیدم گفتند که هیمالیا بهتره. ال جی وسامسونگ فقط پول برندشون رامیگیرند . فامیلهامون هم دارند خیلی راضیند
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1395/06/15
به قول خودمان خسته نباشید.بنده یک هفته ای هست که برای خریدتحقیق می کنم وبه این نتیجه رسیدم که هریخچالی مشخصات زیرداشته باشه بی نظیروداری امتیازویژه ای هست:
1.برچسب انرژی a
2.دیسبل زیر43باشه یعنی اینکه صدای یخچال درحین عملکرد کمترباشد.
3.دارای آبریزباشه(البته سلیقه ی ایرانی هاست)
4.دارای یخساز وتنظیم دمای اتومتیک
5.گارانتی مدت دار موتوروبرخی لوازم
6.دارای نمایشگردیجیتالی(ضدآب)
7.موتور ایتالیا.آلمان.ال جی کره .ژاپن(یکی ازاینها باشه)بقیه تحریمند
8.دستگیره اهرم داروبوگیروچشم الکترونیک هوشمند
9.فیلترتصفیه ی آب
10.نوارپلاستیکی دوردرب یخچال درجه یک باشه
11.زیبایی آبشن یخچال درمخفی سازی پیچها و...(داشتن پیچ تنظیم ارتفاع درزیریخچال وچرخهای کوچک برای جابجایی)
12.مقدارمصرفی برق چندکیلووات درسال بعنوان مثال 177 کیلووات درسال ویابرای دوقلوها344 کیلووات درسال هرچقدر عدد مصرفی پایین تر باشه عالیه
13.ظرفیت داخلی بیشتراز حجم بیرون باشه که به لیتربرروی برچسب نمایش داده می شود هرچقدربیشتر بهتر
جهت اطلاع موتور یخچال درتمام یخچالها وبعضا یکسان هست فقط اسم شرکت هست که روی یخچال حک شده است مثل دیپوینت که اگه واقعا موتورش چینی نباشه ال جی هست .لیست تهیه کنیدهریخچالی این مشخصات خیلی ابتدایی روداشت مبارکتون باشه
Iran, Islamic Republic of
10:24 - 1395/07/13
ما دو سال پیش امرسان خریدیم، کمتر از یکسال دیدیم قسمت فریزر که پایین یخچاله یخ میبنده مثلا یخچال ضد برفک بود، از نمایندگی اومد بازش کرد کلی ور رفت گفت لوله آبریزش زنگ زده راه رو بسه، بعد ی مدتی پایین یخچال دربش دیدیم تبله کرده دقت کردیم دیدیم کل پایین یخچال به اندازه ی نوار 3 سانتی زنگ زده از زیر و تبله کرده!!! یعنی فکم اومد پایین با دیدن این صحنه
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1395/07/17
الکترواستیل نخرید ... به نظر من ما در ایران به یک کمپین قوی جهت تحریم محصولات بی کیفیت داخلی و یا حتی خارجی داریم تا همونطور که این تولیدکنندکان با تحریمهای خرید عمومی کمرشون رو بشکنیم ... چقدر باید تاوان بی عرضه بودن این افراد و سوء استفاده اونها رو بدیم ؟ ! ! !
Iran, Islamic Republic of
08:49 - 1395/07/18
با سلام به دوستان
با توجه به نظرات زیاد دوستان، خواهشمندم هرکی از دوستان "تجربه ای" در مورد یک برند داره با ذکر دقیق مدل برند توضیح بده
من خودم الان دنبال هیمالا نوع کمبی با هوم بارش میگردم اگه دوستان تجربه ای دارن خوشحال میشم نظرشون رو بگن
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1395/07/26
سلام من و همسرم کلی تحقیق کردیم برای یخچالهای ایرانی که اکثر فروشنده ها هیمالیا و الکترواستیل رو معرفی کردن.اینو بگم که تمام یخچالهای ایرانی صدا رو دارن اونم بخاطر اینه که پشتشون بازه که این مورد در سامسونگ و الجی نیست. به نمایندگی تعمیر هیمالیا زنگ زدیم که گفت اگه میخواین دو قلو بگیرین طرح آلفا رو بگیرین چون طرح جدید بتا مدام دچار مشکل میشه ولی طرح قدیم هیچ مورد خرابی نداشته.ما هم دل رو به دریا زدیم و طرح آلفا گرفتیم. امیدوارم مشکلی پیش نیاد
یک مشتری وفادار به کالاهای ایرانی
Iran, Islamic Republic of
10:36 - 1395/07/27
تجربه ناخوشایند از یخچال های سینجر
لطفا از خرید یخچال های سینجر خودداری کنید
اینجانب یک دستگاه یخچال فریزر 12 فوت بظاهر زیبا !! از شرکت سینجر خریداری کردم.. (آن هم از فروشگاه بزرگ هایپر استار با تبلیغ های جذاب مانند فروش ویژه و ضد برفک بودن بر روی کالا) و هنگامی که یخچال را تحویلم دادند تازه مشکلات شروع شد که جهت اطلاع هموطنان عزیزم بعرضتان می رسانم و انتخاب و نتیجه گیری نهایی با شما :
نصب محصول : اول اینکه با وجود اینکه شرایط خاصی داشتم و برای نصب (که فرآیند نصب غیر اصولی این شرکت هم تنها چند دقیقه زمان سرویس کار این شرکت را می گیرد) عجله داشتم متاسفانه سرویسکار با یک روز تاخیر مراجعه کرد و تحویل ایشان نیز در حد زدن سیم برق یخچال به پریز برق بود!! بدون حتی یک تراز کردن ابتدایی و یا شرح مشکلات این یخچال... جالب اینکه برگه گارانتی هم بسیار سطحی تکمیل نموده و حتی مهر شرکت را به همراه نداشتند...
بعد نصب : وقتی ایشان مثلا نصب کردند و رفتند تصمیم گرفتیم که خودمات یخچال را تراز کنیم و آنجا بود که متوجه شدیم پایه های یخچال مشکل دارند و قابل تنظیم نمی باشد و این نیز یکی دیگر از بی دقتی های بخش فنی و ترخیص کالای این شرکت (حالا جدای از اینکه قطعات یخچال با بی دقتی بسیار به هم مونتاژ شده اند و درها و قطعات بدنه هماهنگی و تقارن لازم و کافی را ندارند)
اولین تجربه : پس از کمی گذشتن از زمان کارکرد یخچال شاهد شبنم های بسیار در دیواره داخلی یخچال بودیم و با دستمال آنها را پاک نمودیم، اما دوباره مدتی بعد نمایان شدند! و علاوه بر آن صداهای نامتعارف در زمان های تناوبی که باعث شد با پشتیبانی شرکت تماس بگیریم و ابتدا همان نصاب تماس گرفتند و شاکی هم بودند!! و گفتند این مورد در این یخچال ها طبیعی است!! و بعد هم تماس را قطع کردند..
قطعه معیوب : با چندین بار تماس و پیگیری پایه خراب یخچال به عنوان جایگزین با پست به دستمان رسید.. و در این مدت تنها بخشی از این شرکت (که متاسفانه چنین نمونه هایی نام شرکت های ایرانی را خراب می کنند) که قابل تقدیر بود پشتیبانی شرکت بود که دائما پیگیر قضایا بودند.. اما متاسفانه پیگیری که فایده ای در عمل نداشت و جالبتر اینکه چند نفر ظاهرا بطور موازی پیگیر قضیه بودند و از کار هم اطلاعی نداشتند و گاها سئوالات تکراری می پرسیدند و می بایست برای هر کدام از آنها دوباره شرح ماجرا می گفتیم!! بگذریم...
نهایت امر : در نهایت یک سرویس کار دیگر نیز برای رفع مشکل مراجعه نمودند (جدای از اینکه سرویس کاران شرکت فقط در ساعات اداری مراجعه می کنند و مجبور شدم مرخصی بگیرم تا به منزل برسم) و ایشان هم گفتند این مورد در یخچال های شرکت سینجر طبیعی هستند!! و در نهایت چاره ای نیست جز سوختن و ساختن... (جالب اینکه در دفترچه کالا هم قید شده که این یخچال ضد برفک می باشد و اشاره ای هم به شبنم زدن دستگاه نشده)
بهرحال تجربه خودم را با شما هموطنان در میان گذاشتم تا بجای مسئولین این شرکت وظیفه اطلاع رسانی درست به مشتریان را بر عهده بگیرم که متاسفانه بجای تمرکز بر رضایت مشتری تنها به فکر فروش کالای بیشتر می باشند و دید مردم عزیزمان را به کالاهای ایرانی خراب می کنند. جالب اینکه به بخش شکایات هایپر استار هم شکایت رسمی ارسال شد و مدیر بخش مربوطه بصورت تلفنی پیگیری نمودند و ایشان نیز عملا کاری انجام ندادند و حداقل امیدوارم به کارمندان بخش فروش بیاموزند اطلاعات واقعی در اختیار مردم قرار دهند.
توجه : اینجانب طرفدار شدید و تعصبی محصولات داخلی کشور عزیزمان هستم و اکثر لوازم مورد نیازم را از شرکت های ایرانی خریداری نموده و خواهم نمود و بخاطر اینکه تبلیغ شرکت خاصی نشود از نام بردن برندهای ایرانی مورد علاقه خودم خودداری می کنم و امیدوارم شرکت هایی مثل سینجر هم متوجه اشتباهات خود شده و مانند مدیران خارجی مسئولیت اعمال خود را بر عهده گرفته و حداقل ضرر و زیان مشتری را جبران کنند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
بسیار ممنون از توضیح کاملتون
Iran, Islamic Republic of
12:27 - 1395/08/04
سلام منهم سینجر خریدم مانیتورش خوب کار نمیکرد المنتش تعویض شد سیم پیچیش مشکل داشت تا حدی که بدنه داخلی یخچال آب شده بود بدنه رو تعویض کردیم صدای موتور هواپیما میداد 1بار هم موتورش سوخت بعد از 2ماه موتور گارانتی رسید اما امروز 95/8/4 باز سوخت سمساری هم نمیخاد در شهرستان ما این چندصدمین محصول معیوب سینجره
Iran, Islamic Republic of
00:50 - 1395/08/08
سلام دوستان، من میخوام برای جهیزیم یخچال فربزر 4در هایسنس بخرم قیمت 4،080000 اگر کسی میدونه خوبه یا نه لطفا راهنماییم کنین.
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1395/08/11
لطفا در مورد هایسن س یکم نظر بدین میخام سایدش بگیرم توبه قیمتش که نسبت به بقیه عالیه ممنون
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1395/08/14
سلام .یخچال دو قلو هیوندا چطوره بنظرتون.؟اگه میشه جواب بدید.ممنو
Iran, Islamic Republic of
11:55 - 1395/08/19
بهترین یخچال از لحاظ کیفیت و کارکرد یخچال هایسنس هست که امیدوارم مثل بقیه برندها تو ایران خرابش نکنند...
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1395/08/19
سلام دوستان هنگام خرید یخچال فریزر به اطلاعات داخل ت وجه کنن که A نشانه مقدار آمپر یا به اصطلاح ساده مصرف برق یخچال میباشد این عددهر چی بالاتر باشه مصرف برق بیشتره تمام اطلاعات مربوط به ولتاژ وآمپر و...در قسمت داخل یخچال روی اتکت توسط شرکت ذکر شده
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1395/08/22
سلام یخچال فریزر سونیا خوبه یا نه ??
Iran, Islamic Republic of
19:25 - 1395/08/23
من برای جهازم یک ماهه تحقیق کردم اول میخواستم ساید سامسونگ بخرم اما برادرم دو ماهه ازدواج کردن ساید دارن اصلا راضی نیستن میگن جادار نیست از دوستمم که تازه ازدواج کرده ساید داره پرسیدم اونم همین نظرو داشت.دوباره تحقیق کردم میخوام یخچال فریزر سامسونگ بخرم.لباسشوییم ال جی گرفتم
Iran, Islamic Republic of
10:50 - 1395/09/10
سلام دوستان من میخام برا جهیزیم یخچال ۴درب هایسنس بخرم، کیفیتش چطوره؟
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1395/09/11
آقا هرچی میخواین بخرین ولی یخچال ایرانی نخرین
به خدا وقتی روشن میشه عینهو تراکتور فقط صدا میده
من بیچاره که پولم رو ریختم دور ....
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1395/09/13
سلام دوستان. بنظر بنده بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی هیمالیا هستش الخصوص جدیدترین نوعش که دو قلوی ساید هستش با امکانات متنوع از نظر جاداربودن و فضای داخلی و هوم بار بودنش و کارکرد بی صدای آن و تصویه و آب و یخساز و ... که اگر داوطلب حمایت از جنس ایرانی هستین از این یخچال هیمالیا حتما تو سایتش دیدن کنین عکس اولی توی همین صفحه. من که خریدم ازش راضی هستم ( ایرانی جنس ایرانی بخر ) حمایت از تولید داخلی حمایت از ریشه کن شدن بیکاری است )
Iran, Islamic Republic of
23:18 - 1395/09/17
سلام,من هم برای جهیزیه میخوام ساید هیمالیا بگیرم,دو دل بودم,اگه دوستان نظری دارن علاوه بر نظر دوستمون,ممنون میشم اعلام کنند
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1395/09/18
ایا کسی سامسونگ مدل hm24,استفاده کرده؟اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1395/09/24
سلام لطفا در مورد یخچال فریزر دوقلوی هایسنس نظر بدید برا جهیزیه میخوام.
United States
23:12 - 1395/10/06
هر چی برای سینجر میگین الکیه من یازده ساله که دارم خیلی هم راضیم
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1395/10/13
یخچال فریزر هایسنس خریدم اینقدر مسخره است که یکی از طبقه های فریزرش میوفته پایین چون اندازه پایه هاش استاندارد نیست همه 40سانته اون طبقه قاصله اش 41 خدمات پس از فروش وگارانتی هم در ایران یعنی کشک فقط میان و هزینه ایاب ذهاب میگیرن میرن بنظر من هایسنس نخرین آشغاله هر جا هم برم از محصولشون بد میگم چون سرویس کاراشون هم نمیفهمن
Iran, Islamic Republic of
05:35 - 1395/10/14
من هست ساله ایسان دارم خدایی خیلی راضیم
Iran, Islamic Republic of
21:47 - 1395/10/22
ییخچال هایسنس چجور یخچالیه
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1395/10/23
یخچال من بلومبرگ ساید هستش، چند ماه پیش شلنگ آب داخل فریزر که به یخساز وصل می شه ترک خورد و آب توش یخ زد و بدنه فریزر از داخل زیر قسمت هدایت کننده یخ ترک خورده، آخه این یعنی چی که فریزر بعد از 5 سال ترک بخوره؟! کسی اطلاعات فنی داره در مورد علت این قضیه؟
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1395/10/29
من بکو خریدم اصلا راضی نیستم، هیمالیا خیلی بهتره
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1395/10/29
سلام
من شش ساله یخچال فریزر بالا و پایین ال جی دارم حرف نداره. عالیه. از همه نظر
فقط الان دیگه واسه من جاش کمه میخلم دوقلو بخرم. و دلم نمیاد اونو بفروشم اینقد که عالی بوده
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1395/11/09
سلام.من هم قصد خرید یخچال فریزر دوقلو دارم .لطفا راهنمایی کنید چی بخرم.
Iran, Islamic Republic of
23:47 - 1395/11/09
سلام.من هم قصد خرید یخچال فریزر دوقلو دارم .لطفا راهنمایی کنید چی بخرم.
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1395/11/11
سلام.دوستانی ک میگن مثلا از سال 70فلان برند و دارم عالیه هنوزآخ نگفته.خب عزیز دلم قدیمی همینه دیگه.شما الان بیا همون مارکی ک داری و بخر بعد نظر بده ببین همونطور کار میکنه؟
ملت نظر راجب قدیمی ب کارشون نمیاد ک.در مورد برند هایی ک جدید زدن نظر بدین ملت بدونن چ کنن
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1395/11/20
سلام
منم میخوام یخچال فریزر دوقلو ال جی بخرم،پس از دو سه ماه تحقیق شددددددید
لباسشویی هم ال جی هردو هم بدون گارانتی امیدوارم خوب باشن
Iran, Islamic Republic of
21:47 - 1395/11/23
سلام.من هفده ساله بخچال فریزر فیلور دارم.خیلی راضیم.
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1395/11/28
سلام من میخوام برا جهیزییم یخچال هایسنس چهار درب بخرم ولی چون محصول چین هست مرددم لطفا نظر بدید
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1395/12/05
به نظر من بهترین یخچال فریجیدر المانه با مو تور ژاپنبهترین یخچاله بابا بزرگ من 16سال خریده خیلی هم ازش راضیه
Iran, Islamic Republic of
19:46 - 1395/12/05
به نظر من بهترین یخچال فریجیدر المانه با مو تور ژاپنبهترین یخچاله بابا بزرگ من 16سال خریده خیلی هم ازش راضیه
Iran, Islamic Republic of
19:52 - 1395/12/05
به نظر من بهترین یخچال فریجیدر المانه با مو تور ژاپنبهترین یخچاله بابا بزرگ من 16سال خریده خیلی هم ازش راضیه
Iran, Islamic Republic of
20:59 - 1395/12/05
به نظر من بهترین یخچال فریجیدر المانه با مو تور ژاپنبهترین یخچاله بابا بزرگ من 16سال خریده خیلی هم ازش راضیه
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1395/12/06
سلام.من میخوام یخچال فریرز بکو بخرم به نظرتون چطوره؟بخرم یا نه کیفیت داره؟
Iran, Islamic Republic of
12:32 - 1395/12/09
سلام کسی یخچال دوقلو دپوینت استفاده کرده؟؟؟؟؟راضی بودین؟لطفا راهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
12:34 - 1395/12/09
سلام کسی یخچال دوقلو دپوینت استفاده کرده؟؟؟؟؟راضی بودین؟لطفا راهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
20:45 - 1395/12/09
سلام کسی یخچال دوقلو دپوینت استفاده کرده؟؟؟؟؟راضی بودین؟لطفا راهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1395/12/10
سلام کسی یخچال دوقلو دپوینت استفاده کرده؟؟؟؟؟راضی بودین؟لطفا راهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
19:07 - 1395/12/19
میگم با این همه مشکلاتی که همه برندهای داخلی دارند تنها گزینه موجود داخلی از این فیبر های قدیمیه که هم خوب کار میکنه هم قیمتش خوبه
Iran, Islamic Republic of
03:32 - 1395/12/21
سلام دوستان عزیز من میخوام یخچال فریزر بکو بخرم لطفا اگر کسی نظری داره اعلام کنه.ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1395/12/27
سلام من بیشترجنساموایرانی برداشتم و از همشون راضیم یخچال من ایسان بهترین موتوروداره تویخچال های ایرانی چون دانفوس المان یخچال های الکترواستیلم خیلی عالین موتورهاشون اتریشی وتنوع مدلش خیلی بلاس
Iran, Islamic Republic of
02:49 - 1396/01/06
سلام
فقط هایسنس
یک ساله دارم فوق العاده ازش راضیم.
عالییییییییه
کم صدا
جادار
اصلا نمیفهمم اتومات میکنه
هایسنس مچکریم
پاسخ ها
Fetemeh
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۶
سلام.چه مدلی ازهایسنس دارین؟من میخام برم دوودل هستم
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1396/01/09
سلام درباره یخچال دوقلو گالان اطلاعاتی دارید لطفا
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1396/01/25
من که با تحقیق زیاد برا جهیزیم یخچال فریزر دوقلوی دیپوینت گرفتم.فعلا که نصبش نکردیم.ولی قیافش واقعا شیک و عالیه.امیدوارم که کارشم در حد قیافش باشه
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1396/01/30
من سال 89 یه یخچال فریزر گدوک(ایرانی) خریدم عالی بود و هست تا الان.الان دیگه بچم داره بزرگ میشه نیاز به فضای بیشتری دارم یه ایرانی دیگه خریدم دوقلو.به اسم کلور.انشالله که اینم خوب کار کنه
Iran, Islamic Republic of
06:40 - 1396/02/12
من هشت ماه كه يخچال سايد بوش خريدم ازش راضي بودم تا اينكه ديشب بدون هيچ دليلي بدنه داخل فريزر ترك خورد حالا ميخام پيگيري كنم ببينم گارانتيشون چطور سرويس ميدن
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1396/03/02
سلام به همه دوستان. بین یخچال همیالیا و الکتروستیل کدوم رو بخرم بهتره؟ لطفا راهنمایی کنید.
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1396/03/03
سلام کسی از یخچال دوقلوه سیلوان چیزی میدونه اطلاعاتی داره
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1396/03/06
یخچال فریزر دو قلو اورست چطوره؟
Iran, Islamic Republic of
03:06 - 1396/03/12
یخچال فریزر بکو کیفیتش چطوره؟ از ال‌جی وسامسونگ بهتره یا نیست؟ لطفا یکی نظربده
-
12:57 - 1396/03/18
همه نظرات را خوندم... متاسفانه فكر خريد جنس ايراني از سرم پريد.
من 15 ساله يخچال فريزر بدون برفك جنرال استيل(فريزر بالا) دارم. فوق العاده ازش راضي ام.
الانم يه يخچال فريزر 20 فوتي احتياج دارم كه با توجه به استفاده بسيار كم اون، دلم نيومد پول زيادي براش بدم و جنس خارجي بخرم و مي خواستم ايراني بگيرم... ولي نظرات شما كلا گيج و منصرفم كرد.
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۷
در نظراتی که تا اینجا قرار داده شده و من همشو خوندم کسی بر هیمالیا رو نگفته. فکر کنم فقط یه مورد بدشو گفته بود.
Iran, Islamic Republic of
23:35 - 1396/03/20
سلام دوستان من هم چند ماه پیش یخچال فریزر فیلور خریدم تو این چند ماه اینقدر فریزرش اذیت کرد که چند روز پیش مجانی دادم به یه بنده خدا چون فقط قسمت یخچالش کار میکرد و اون بنده خدا هم یخچال میخواست خلاصه هر چی میخرید الا فیلور که دقیقا تو هفته اول خراب میشه و نمایندگی هم هر بار که میاد میگه این بار درست شد اما همش دروغه
Iran, Islamic Republic of
03:58 - 1396/03/22
فقط سامسونگ ال جی و هیمالیا. این مارکها همین سالهای اخیر تو خانواده ی ما خریداری شده و همه خوب جواب دادن.
Iran, Islamic Republic of
04:23 - 1396/03/23
دوستان یخچال فریزر مجیک عالیه.من خودم توی فروشگاه لوازم خانگی کار میکردم صاحب اونجا مجیک رو پیشنهاد میکرد و خودش هم مجیک برای خودش برداشته بود.طبق توضیحاتی که میداد خوشم اومد چون اگه بد بود خودش نمیبرد.
از طرفی دوو هم برند خیلی خوبیه .الان خودم بین یخچال فریزر دوو و اسنوا موندم.چون هردو در یه سطحن
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۷
توی یکی از نظرات گفته شده که دوو و اسنوا از یه شرکت هستند.
Iran, Islamic Republic of
03:28 - 1396/03/25
بهترین تو ایرانیها مارک یخساران است. هم یخچال فریز هم دوقلو. عالی جواب داده.
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1396/04/04
هیچکی نظری درمورد یخچال فرزرهای هیوندا نداد... کسی استفاده کرده؟ راضی بوده؟
Iran, Islamic Republic of
01:40 - 1396/04/05
سلام هرچی میخرید دوو و اسنوا و تکنو که هر سه برای انتخاب هست نخرید.سرطانه و آشغاله من یک یخچال فریزر دوو خریدم 9 ساله دکه اذیت میکنه فریزرش یخ می بنده و پایینش خنک نمیکنه.موتورش صدا ی وحشتناک داره هیچکی پاسخگو نیست . بخدا آشغاله نخرید و به دوستان خود هم بگید. هرچی می خرید بهرید جز محصولات انتخاب هیچکس توز این 9 سال پاسخگو نبوده
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1396/04/09
سلام
من میخام یخچال فریزر دوقلوی تکنوسان بخرم
کسی نظری داره
کسی داشته راضی باشه؟
Iran, Islamic Republic of
04:43 - 1396/04/13
بهترین یخچال شناخته شده ی دنیا ویل پول آمریکا و بکو ترکیه هست من خودم بکو دارم مادرم اینا ویل پول ۱۰ سال میشه استفاده میکنیم هیچ تغییری نکردن
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1396/04/16
سلام من چهار سال پیش دوقاو سامسونگ خریدم تا حالا ۶ بار یخچالش را تعمیر کردم فریزرش تا حالا خوب بوده اما یخچالش آشغال بازم به یخچال ایرانی این بارم خراب شده اگر دیگه خراب بشه میبرمش دم نمایندگی آتیشش میزنم
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1396/04/22
می خوام یخچال دوقلو دونار بخرم
Iran, Islamic Republic of
13:35 - 1396/04/23
سلام وقت بخیر،یخچال فریزر دوقلو هیمالیا خریدم ولی متاسفانه موتور یخچال ایراد داشت و همچنین از فریزر صدای ناهنجار می آمد. سرویسکار مجاز موقع نصب گفت که متاسفانه اشتباه کردید این برند را خرید کردید .سپس زنگ زدم کارخانه و بعد از چندین تماس با قسمتهای مختلف کارخانه یکی گفت صدای ناهنجار طبیعیه و بهد از مدتی خوب میشه،یکی گفت براتون تعمیر میکنیم،خلاصه جوابهای متنوعی شنیدم و در نهایت یخچال فریزر را تحویل مغازه دادم و از خرید پشیمانم . ان شاالله یه روزی بیاد که کیفیت محصولات داخلی بهتر از خارجی بشود.
Iran, Islamic Republic of
16:45 - 1396/04/27
سلام دوستان با توجه به نظراتی که خوندم بهتره هیچ یخچالی نخرید چون همش خراب میشه . مثل انسانهای اولیه زندگی کنید از روشهای سنتی برای جلو گیری از مواد غذایی استفاده کنید یواش یواشم مد میشه کلاسش میره بالا، والا
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1396/04/31
سلام من میخام دوقلو الکترو استیل بخرم مدل جدیدش که یخساز اتوماتیک داره لطفا اگه کسی اطلاع درست داره نظر بده.در ضمن ۱۰ ساله هیمالیا دارم واقعا عالیه
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1396/05/11
سلام نظرتون درمورد یخچال سلن چیه؟
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1396/05/14
سلام کسی نظری دباره یخچال فریزر هیوندا نداده احتمالا باید مارک خوبی باشه
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1396/05/15
سلام میخام برا جهیزیه ام یخچال فریزر پایین بخرم بین مارک ایرانی و خارجی موندم، اسنوا بهتره یا ال جی و بوش ، اسنوا ظاهرش و جاداریش و قیمتش خیلی خوبه ولی میترسم کیفیت نداشته باشه، لطفا راهنماییم کنید
Iran, Islamic Republic of
17:28 - 1396/05/31
من قصد داشتم بین سامسونگ و دوو یکیو انتخاب کنم, فروشنده از دوو خیلی تعریف کرده, اطرافیانم نظرشون سامسونگ بود,اما با این نظرات واقعا موندم کدومو بگیرم,گیج شدم!
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۳
سامسونگ از دوو بهتره
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1396/06/01
ببخشید بین یخچال فریزر های امرسان الکترو استیل هیمالیا اسنوا و هاردستون به ترتیب کدوم بهترن؟
پاسخ ها
آرمین
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
خب معلومه اسنوا.
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1396/06/03
سلام دوستان ، وقت بخیر من میخوام تو هفته آینده یخچال فریزر ایرانی بگیرم که بدون برفک و کم صدا باشه ، البته کارکرد موتور و فریزرش هم خوب باشه ، لطفا منو راهنمایی کنید ،با تشکر
Iran, Islamic Republic of
18:52 - 1396/06/03
هیمالیا نخرید بدترین برند ساله
Iran, Islamic Republic of
00:06 - 1396/06/20
سلام من یخچال ساید الجی دارم ۵ساله خریدم الان شش ماهه که خراب شده هفت بار بردم تعمیرگاه همه چیزشو عوض کردن ولی درست نشد الان میخوام یه چیز دیگه بگیرم
Iran, Islamic Republic of
21:42 - 1396/06/24
من تازه سه روزه یخچال دوقلوی الکترو استیل خریدم هم دستگیره اش شکست امروز هم فریزرش کار میکنه اما داخلش گرم گرمه یخ همه مواد غذاییم آب شد اعصابم خرده
Iran, Islamic Republic of
12:26 - 1396/06/29
من خواهرم 5 ساله اسنوا خریده تا حالا خراب نشده. پشتیبانیش هم خوبه سال آخر گارانتی رایگان اومدن یخچالو چک کردن. خودمونم سامسونگ داریم 6 ساله سالمه. چند تا از فامیلا هم آیسان دارن اون خوب نیست همه اش خرج میذاره رو دستش
Iran, Islamic Republic of
12:29 - 1396/06/29
من از رو فامیلامون میگم: اسنوا خوبه 5 ساله سالم کار میکنه . آیسان خوب نیس چند تا مورد خراب شده. سامسونگ که معلومه. ارج و امرسان قدیمیاش خوب بود الانیا خیلی تعریفی نیست
پاسخ ها
Hesam
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۷
ما یخچال فریزر سری اول بهترین سری اسنوا رو داریم با موتور ال جی .ولی چی شد ؟ از سال ۸۹تا امسال عالی بود .یدفه 4 تا سوراخ در بدنش اون هم در رادیات داخلی ایجاد شد .اینو میگم که به اشغال بودن گروه انتخاب پی ببرین .زنگ زدم بیان که درستش کنن ی اقایی اومد گاز گیریش کرد شبکیه اش رو هم رو کار کرد اما سوراخا کامل نگرفت و گاز مناسب یخچال رو هم نزد یعنی گاز کولر گازی بهش ای خالی شد .ما موندیمو ۲۵۰تومن پول از دست رفته
Hesam
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۷
در نتیجه دوبازه بردیمش یه جا بیرون طرف همه سیستم لوله هاشو عوض کرد و گفت دیگه عالیه .منتهی الان ک لوله بیرونه صدا قلیون میده لوله هاش .دیگه باس ساخت خلاصه یخچال های مارک اسنوا موتور خوبی داره ولی بدنه اشغال مس نازک و لوله ها بی کیفیت .همین باعث خرابی میشه .قربون اون پارس قدیم که سی سال کار کرد و ی بار گاز نخواست
Iran, Islamic Republic of
22:52 - 1396/06/31
سلام کسی میدونه یخچال فریزر هاردستون خوبه یا نه ؟
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۳
خیلی مراقب این مارک باشید. البته زودپزش رو از بازار تهیه کردم و فروشنده خیلی تعریفش رو کرد ولی دو بار درش منفجر شد و که فقط خدا رحم کرد انداختمش دور
United Kingdom
21:52 - 1396/07/03
سلام چرا هیچکس از مارک سوزان هیچی نگفته من میخوام سوزان بگیرم چیکار کنم؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
19:24 - 1396/07/11
۱۴ ساله یخچال فریزر الکترواستیل دارم.به غیرازصدای زیادش.واینکه چند باری تعمیر شده,مشکل دیگه ای نداشته.حالا می خوام یخچال فریزر بوش بخرم,اگرکسی خریده وراضی بوده ممنون میشم بهم اطلاع بده
United States
14:46 - 1396/07/27
سلام،دوسال پیش یخچال فریزر سوزان گرفتم اما انگارتراکتور گرفتم ی صداهای عجیبی میده که کسی ندونه صدای یخچاله میگه حتما جن توخونس اشتباه منو تکرار نکنید واقعا اشغاله دوسال نشده گازش تموم شده اگه بهتون گفتن به مرور زمان صداش کم میشه دروغ میگن باور نکنید
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1396/07/30
یخچال فریزر فقط سامسونگ کره عالیه
United Arab Emirates
12:30 - 1396/08/13
سلام .دوستان من دیروز رفتم یخچال هیمالیا بخرم گفتن هیمالیا خوب نیس مارک elettoبخر یعنی پیش 4نفر رفتم گفتن این مارک با هیمالیا و امرسان قابل مقایسه نیست بنظر شما این مارک خوبه؟؟
Iran, Islamic Republic of
17:58 - 1396/08/26
دوقلوی دونار چطوره؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
08:53 - 1396/09/06
سلام من میخام یخچال الکترو استیل مدل جدیدش بخرم لطفا راهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1396/09/11
سلام،من میخام یخچال فریزر هیمالیا بخرم،البته بدون یخسازشو،،،بنظرتون خوبه؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:02 - 1396/09/11
سلام یخچال فریزر آی فادر چجوریه
Iran, Islamic Republic of
02:41 - 1396/09/22
سلام من رفتم تحقیق کردم برا یخچال فریزر الکترواستیل مدل جدیداش سه تا مغازه رفتم گفتن قبلا میگفتن موتورش صدا داره الان ک دارن میزنن مدل جدیداش این عیب و نداره و رفع شده هر سه مغازه دار گفتن عالیه من الان یخچال فریزر بالا و پایین فیلور دارم تازه یکساله دارمش راضیم بخاطر جای کم فریزش میخام عوض کنم
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1396/09/28
لطفن کمکم کنید.بنظرتون یخچال ساید مارک مجیک خوبه بخرم یانه؟
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1396/10/11
من 14 سال کخ از هیمالیا استفاده میکنم خیلی خوبه .فقط الان چون تعداد مون زیاد شده فریزش جوابگو نیست .اگر سی ساید هیمالیا داره بگه لطفا راضی هست
United Kingdom
09:56 - 1396/10/20
سلام ما هم یخچالمون رو برند دونار سو انتخاب کردیم به خاطر حمایت از کالای ایرانی .البته بعد یه مدت پایه ایی رو که شبکه سیمی رو که بیرون و پشت یخچال هست شکستن بعد مجبور شدیم با یه مقوا فاصله بندازیم بین بدنه و شبکه که موقع کار کردن باعث میشد صداش خیلی زیاد بشه .قربونش برم صداش اینقدر زیاده که یه بار مهمون داشتیم موقع اتوماتیک چنان صدای ترق تروقی دادکه خانم مهمونمون ترسید و جا خورد .یه بار هم ترموستاتش خراب شد البته بعد هفت سال . الان هم یخچالش در حد مناسب سرد نمیکنه .دیگه صبرم تموم شده...
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1396/10/21
سلام دوستان من دو ساله ک یخچال وفریزر سوزان گرفتم واقعا مزخرف واشغاله بدنه وموتور وقطعات اصلی فوق العاده اشغال نخرید.طبق تحقیقی ک کردم تو ایرانیا از هیمالیا بد نگفتن .
Iran, Islamic Republic of
07:13 - 1396/11/07
سلام من یخچال دوقلو ی ایران شرق گرفتم اصلا بدرد نمیخوره وقتی کار میکنه صداش خیلی زیاده
Iran, Islamic Republic of
06:06 - 1396/11/13
با سلام
به نظر من بدترین و بی کیفیت ترین مارک یخچال ، هیمالیا هست. به نسبت اسنوا و امرسان واقعا بی کیفیت هست.
یکیشو دارم بعد از یک هفته موتورش سوخت.
گارانتی زیر بارش نرفت. حتی شخصا به کارخونه زنگ زدم و مشکل رو اعلام کردم و فقط طوری برخورد کردن که بهم فحش ندادن.
خلاصه بعد از 3 ماه درب یخچال از جاش کنده شد!!!! یخسازش هم بعد از 6 ماه خراب شد.
و تولید کننده فقط مشتری رو میدواند تا خودت پشیمون بشی از پیگیری.
برادر من خواهر من پولتو بابت هیمالیا نده که انگار دور ریختیش.
توی این یخچال تمام خط و خطوط ها کج هستند. مثل یه ماشین تصادفی هست که سر هم شده. این نکته رو بعد از مدتی میشه راحت متوجه شد و اصلا نباید با خارجی مقایسش کرد.
به نظر من گارانتی اصلا ملاک خرید نیست. چون اکثر شرکت ها و به خصوص هیمالیا از زیر بارش در میره. پس نداشته باشه هم موردی نداره البته به شرطی که بنجلی مثل هیمالیا نباشه.
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۷
دوست عزیز تشکر بابت نظرتون. اگه یه سرچ کلمه‌ی هیمالیا داخل همین صفحه انجام بدی متوجه میشی که خیلی بد هیمالیا رو نگفتند و بعضیا ازش تعریف کردند. برند ال‌جی هم زیاد بدشو نگفتند. البته نظر شما هم مهمه و همین که وقت گذاشتید و تجربتون رو برای کمک به ما قرار دادید تشکر می‌کنم.
وحید
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۰
چقدر جالبه که موتور یخچالتون یک هفته بعد سوخت و گارانتی هم زیر بار نرفت و شما هم همین طور به استفاده کردن از یخچال ادامه دادین تا درش کنده بشه! بعد بازم به استفاده از یخچال بدون در و موتور ادامه دادین تا یخسازش خراب بشه! آخه لااقل یه دلایل منطقی تری بنویسین! درش کنده شد؟!!! مگه جنگه؟! امیدوارم که خواننده های این نظرات فریب کامنت های جهت داری که کالای ایرانی رو تخریب میکنن رو نخورن.
Iran, Islamic Republic of
20:20 - 1396/12/04
سلام می خوایم یخچال دوقلوی هیوندای بخرم خوبه هرکی داره لطفا سریع بگه ممنون
Iran, Islamic Republic of
20:05 - 1396/12/12
سلام به نظر شما یخچال فریز سیلوان خوبه نظر بدین
Iran, Islamic Republic of
09:30 - 1396/12/16
قشنگ از خرید یخچال ایرانی منصرف شدم...
همه ک ایراد داشتن
جای تاسف داره برای تولید داخلی
Iran, Islamic Republic of
12:16 - 1396/12/16
سلام من ده روزه یخچال فریزریورواستار گرفتم هنوز تو پارکینگ منتظر اومدن نمایندگی ده روز امروز وفردا میکنن هنوز از محصول استفاده نکرده دلسرد شدم اگه کسی این محصول واستفاده کرده خوب یابد بودنشو بگه ممنون
پاسخ ها
Hesam
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۷
دوست عزیز حتما دربارش بهم بگو که موتورش کجاییه و برچسب انرژی اش چیه و ایا کیفیتش راضی کننده هست یا نه صداش خوبه .من مد نظرمه که بخرم
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1397/01/05
کسی از کیفیت یخچال فریزر الکترو جنرال و ایکس ویژن خبری داره؟
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1397/01/09
سلام
جدی میگم هیچوقت الکترواستیل نخرید. دروغ میگن که کم صداست. روش زده 39 دسیبل اما باور کن صداش خیلی زیاده. گول فروشنده‌ها را نخورید. خودتان باید تجربه کرده باشید بخرید. تا می‌تونید کالای ایرانی نخرید ما را که بیچاره کردند. جوابگو هم نیستند. تازه با کارخانه تماس می‌گیریم میگویند همینه که هست می‌خواستی از اول تحقیق کنی. فروشنده هم همینو میگه. پس انداز کنید خارجی، به‌ویژه اگر خیلی پول ندارید، سامسونگ بخرید. لفطا تا می‌تونید این نظر را به همه برسانید بقیه هم مانند ما فریب تبلیغات الکترواستیل را نخورند.
Iran, Islamic Republic of
16:55 - 1397/01/17
با سلام میخوام دو قلو بگیرم اما جنس خوبش برام شرط هست و میخوام عمری باشه .از مارک یورو استار که تو امارات تولید میشه کسی داشته ایا چیزی میدونه کسی؟
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1397/01/19
سلام و تشکر از همگی. منهم دارم درباره خرید یخچال تحقیق میکنم و اینطور که متوجه شدم توی برندهای ایرانی، هیمالیا بهتر و سینجر ضعیفتره،
اما چیزی که بیشتر از این برام جالب بود اعلان اکثر دوستان به حمایت از کالا و کارگر ایرانی بود، امیدوارم که این حمایتها هم روز افزون بشه و هم باعث بشه که تولید کننده ها هم بیش از پیش به ارتقاء کیفیت محصولاتشون و پاسخ به این نجابت و عِرق ایرانی اهتمام کنن.
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1397/01/23
من میخوام یخچال بالا فریزر پایین ال جی بخرم دوستان اطلاعاتی دارند بدند .....با هزار زحمت پولشو جور کردیم نمی تونیم ریسک کنیم واقعا ال جی خوبه یا نه؟
Iran, Islamic Republic of
17:20 - 1397/01/25
بااین نظراتی که من خوندم بهتره ادم بهره مغازه لوازم خانگی فروشی زی زی گولو بیاره به هرکدام یخچال افتاد اونوبگیره .یه اشتباهی کردم اومدم سایت یه ارزیابی بکنم که اونم همه ازهمدیگه بدترن.ازدونارخیلی کم بحث شد کسی چیزی ازش میدونه?
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1397/01/29
سلام من میخام دوقلوی هیمالیا مدل بتا که هوم بار و یخساز داره بخرم.خوبه مدلش؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1397/02/03
يخچال فقط وستينگهاوس واقعا يخچال سوپر عالي
امريكايي هست از ادمها هم بيشتر عمر ميكنه بدون مرگ و مريضي واقعا بينظير
Iran, Islamic Republic of
14:16 - 1397/02/16
تورو خدا کالای ایرانی علی الخصوص امرساااان نخرید!!!!!.

زیر یکسال یخچالش خراب شد و برفک زد و به جا سرد کردن گرم کرد....اصلا زیر بار نمیرفتن ک مرجوع کنند حالا ک مرجوعش کردن میگن آک نمیدیم بهتون.

کالای ایرانی اگه میخواد حمایت شه باید از مصرف کننده حمایت کنه
باید خدمات پس از فروش داشته باشه
هر روز یه تعمیرکار میفرستن خونه مامانم اینا تا یه قسمتیشو عوض کنن.
آقا خب بلد نیستین تولید نکنید.
حالا که خراب از آب در اومده یه آک بدید ما بریم بفروشیم اقلا یه سامسونگی ال جی چیزی بخریم.
میگن نه آک نمیدیم.
بی کارتون و بی گارانتی میدیم


تاااازه جاتخم مرغی ها و وکشوهای اون قبلی و میگن بردارین بذارین تو جدیده....
یعنی اینقققددددر بد بخته و فلک زدس امرسااان!!!!


واقعا جای تاسف داره
پاسخ ها
سهراب
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
سلام ممنونم از راهنمایت چون میخواستم امرسان بخرم
Iran, Islamic Republic of
21:02 - 1397/02/21
یخچال فریزر نیکسان و لباسشویی پاکشوما هم اگه تجربه ای دارید حتما ذکر کنید ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1397/02/31
سلام دوستان مامیخواهیم یخچال فریزریورواستاربگیریم اگه کسی گرفته .بگه برندخوبی هست یانه.خواهش میکنم راهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1397/03/05
سلام ، کسی درباره یخچال فریزر دوقلو بوش نظری نداره ، وام گرفتم یخچال فریزر عوض کنم ، نمیخوام ریسک کنم ، قبلا یخچال فریزر يخساران دوقلو داشتم ، تا حالا هر دو تا برد الکتریکی شون سوخته ، پشتش ترموستات قدیمی کار گذاشتیم ، قفسه های فریزر هم اینقدر زحمت ندادن به خودشون که بدونند وقتی فلز سرد میشه جمع میشه ، یکسره تلپ ميوفته .
اگه کسی از مارک بوش سری های جدیدش میدونه لطفا بگه
پاسخ ها
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۹
سلام
من یخچال و فریزر دو قلو بوش سری جدید گرفتم و ازش راضیم کیفیتش واقعا عالیه
Iran, Islamic Republic of
22:53 - 1397/03/05
من میخوام یخچال تکنو سان بخرم.کسی داشته قبلا؟میدونه چطوره
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1397/03/22
اگه می تونستم همه یخچال ها را می سوزوندم بابا چیز تازه کوفتتون کنید مگه من نیستم یخچال ندارم . کرومانیون
Iran, Islamic Republic of
05:40 - 1397/04/27
سلام. یخچال فیریزر دوقلو بکو از لحاظ سروصدا چطوره؟
Iran, Islamic Republic of
01:52 - 1397/04/30
بهترین مارک یخچال داخلی رو نمیدونم ولی مضخرفترین مارک، سیلوان هست. هردفعه یه قسمتیش مشکل پیدا میکنه و خدمات پس از فروشش هم افتضاح هست. خیلی اذیت شدیم و بعد از دو سال باید توو این گرونی باز یخچال بخریم
Iran, Islamic Republic of
20:14 - 1397/04/30
ما دو ساله دوقلوی بکو داریم عالیه
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1397/05/03
سلام لطفا اگه کسی اطلاعاتی و نظری در مورد یخچال فریزر گالان داره بهم بگه که خوبه یا نه؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
16:42 - 1397/05/05
سلام ، من میخوام یه یخچال کوچیک بخرم، دوتا مارک دیدم نیکسان 950 تومن و دوو 1200 ، نیکسان یکم جادار تره و خب قیمتشم بهتره، از طرفی میگن دوو بخری اگر چیزی بشه قطعاتش پیدا نمیشه، خواهش می کنم یکی که میدونه راهنمایی کنه؟؟ ممنونم
Iran, Islamic Republic of
09:31 - 1397/05/07
من تازه دوقلوی هیوندای مدل ۴۰۲۱ خریدم هنوز نصبش نکردم اما دو دل شدم چون حالا که دیدم موتورش چینیه ولی فروشنده میگفت که موتورش ال جی ساخت کره است . ظاهر و حجمش عالیه
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1397/05/07
سلام الان یه مدت قصد خرید یخچال داریم موندم با این وضعیت اقتصادی که امشب میخوابی فردا گرون میشه چه مارکی باید گرفت که حداقل خوب باشه اول میخواستم سامسونگ بخرم با ۵ تومن که اونم روز به روز گرون تر شده حالا میگم هایسنس بگیرم لطفا بگین آیا از یخچال هایسنس راضی هستین اونایی که گرفتن ؟
Iran, Islamic Republic of
03:03 - 1397/05/09
سلام من میخام یخچال فریزر بوش بخرم از اینایی که از بانه میاد ۵ سال گارانتی شرکتی داره به نظرتون کیفیتش خوبه؟ سامسونگ و الجی را پرسیدم میگن فعلا نیست
Iran, Islamic Republic of
14:18 - 1397/05/13
سلام بهترین یخچال ازنظر من دوو هست,من سه ساله دارم واقعا راضی هستم هیچ مشکلی نداشته,میوه حتی تا چندماه هم توش بوده خراب نشده,صدا هم اصلا نداره,واقعا یخچال عالیه من کهراضیم
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1397/05/18
سلام به نظر شما یخچال سام خوبه؟کسی داره؟مال کجاس
United Arab Emirates
15:12 - 1397/05/23
کسی درمورد دوقلوی جنرال استیل اطلاعاتی داره؟
Iran, Islamic Republic of
01:15 - 1397/06/18
درود بر شما ، سوال من از شما این هست ، یخچال فریزرهای استوک و دست دوم ساخت ژاپن برق ۱۱۰ که توسط ترانس برق ۲۲۰ به ۱۱۰ ولت که تمامی دستورالعمل های آن به زبان ژاپنی است ، آیا بخاطر مصرف برق ۱۱۰ پُر مصرف هستند یا برق اینگونه یخچال ها معمولی است .با سپاس
Iran, Islamic Republic of
20:06 - 1397/07/06
کسی درباره یخچال سینور اطلاعاتی داره ؟
Iran, Islamic Republic of
20:35 - 1397/07/19
سلام به همگی من نه ساله یخچال فریزر کمبی سامسونگ دارم با اینکه 6 نفریم خیلی جاداره مشکلی نداشته فریزر بالا ویخچال پایینه فقط اگه میوه یا سبزی به دیواره اش نزدیک باشه یخ می زنه ولی در کل یخچال خوبی بوده
Iran, Islamic Republic of
21:51 - 1397/07/22
سلام..برای جهیزیه دنبال یخچال خوب میگردم خیلی تحقیق کردم ولی هرکسی یه چیزی گفت. با این شرایط اقتصادی سخت با بدبختی پول جور کردیم. دوستان چی پیشنهاد میدین؟؟‌هیمالیا ویا ازمایش چطوره؟! یا الجی بگیریم؟!
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج