پردرآمدترین مشاغل ایران کدام هستند؟
۲۳۳۹۸
۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
۱۰۱۶۷۹۴ 
شرایط خاص اقتصادی و رکود حاکم بر کشور، پیدا کردن شغلی با درآمد مناسب را شبیه عملیات غیرممکن کرده. نرخ بالای بیکاری یکی از معضلات اساسی اقتصادی کشور است و تازه بیش از چهار میلیون دانشجو هم به زودی به این جمع متقاضیان کار اضافه می شود.
روزنامه هفت صبح - احمدرضا نجفی: شرایط خاص اقتصادی و رکود حاکم بر کشور، پیدا کردن شغلی با درآمد مناسب را شبیه عملیات غیرممکن کرده. نرخ بالای بیکاری یکی از معضلات اساسی اقتصادی کشور است و تازه بیش از چهار میلیون دانشجو هم به زودی به این جمع متقاضیان کار اضافه می شود.
 
در این بین اما شغل هایی هم است که هنوز بازار کار آنها اشباع نشده و تحولات اخیر کشور کسب و کار آنها را توسعه بخشیده. مثلا طرح تحول سلامت و افزایش بودجه سلامت کشور ظرفیت های جدیدی در رشته های مرتبط با پزشکی ایجاد کرده. در دوران پسابرجام تعداد گردشگرانی که وارد کشور می شوند به طرز محسوسی افزایش یافته و گاهی هتل ها در مناطق گردشگرپذیر از ماه ها قبل رزرو می شود.

این یعنی مشاغلی مثل راهنمایان گردشگران خارجی می توانند درآمد خوبی داشته باشند. ما در ادامه هفت شغلی را که پیش بینی می شود در حال حاضر و آینده نزدیک بازار کاری خوبی دارند فهرست کردیم. با این حال اما رقم های نجومی قرارداد فوتبالیست ها یا درآمد خواننده ها را از یک شب اجرای کنسرت که سرانگشتی حساب می کنیم می بینیم الان نان در سلبریتی شدن است.

1. داروسازی

رشته داروسازی ممکن است جذابیت های پزشکی و دندانپزشکی را از دید خیلی ها نداشته باشد اما در عوض مزایایی دارد که می توان به عنوان یک شغل خوب و پولساز روی آن حساب کرد. دوره داروسازی عمومی 207 واحد است و حداقل 6 سال طول می کشد اما دانشجویان داروسازی بعد از گذراندن 140 واحد به شرط داشتن معدل بالا می توانند کارت انجمن داروسازان را دریافت کنند و به عنوان قائم مقام مسئول فنی داروخانه ها مشغول کار شوند.
 
پردرآمدترین شغل های ایران

بعد از فارغ التحصیلی هم فرصت های شغلی متعددی مثل تاسیس داروخانه و فعالیت در کارخانه های داروسازی پیش روی آنها قرار دارد. سرانه مصرف دارو هم که درست یا غلط بسیار بالاست و این عملا به نفع داروسازان است. کمتر از یک سال پیش رئیس سازمان غذا و دارو اعلام کرده بود سرانه مصرف دارو در ایران 50 دلار در سال است. این گردش مالی 4 میلیارد دلاری ظرفیت های قابل توجهی را درون خود دارد. البته از این نکته هم نباید گذشت که هزینه تاسیس داروخانه بسیار بالاست. میزان سود داروخانه ها از فروش محصولات تولید داخل 30 درصد و داروهای وارداتی 5 تا 12 درصد است. در حال حاضر حدود 12 هزار داروخانه در سراسر کشور وجود دارد.
 


2. دندانپزشکی

دندانپزشکی از آن رشته های پر درآمد است که داوطلبان کنکور از دوران دبیرستان برای قبولی در آن برنامه ریزی می کنند. همین حالا 20 هزار دانشجوی دندانپزشکی در 66 دانشکده مشغول تحصیل هستند و پیش بینی می شود تا سال 1400 تعداد دندانپزشکان ما به 50 هزار نفر برسد. این یعنی با توجه به جمعیت 80 میلیونی کشور، حداقل در مناطق محروم همچنان ظرفیت و بازار کار برای این شغل وجود دارد.
 
 پردرآمدترین شغل های ایران
 
البته دانشجویان این رشته برای تبدیل شدن به یک دندانپزشک عمومی باید 217 واحد درس بخوانند که همین حداقل 6 سال طول می کشد (دانشجویان مهندسی به طور متوسط 140 واحد می گذرانند) بعد هم به شرط گذراندن طرح اجباری خدمت در مناطق محروم، می توانند مطب تاسیس کنند. تجهیزات دندانپزشکی قیمت های بالایی دارد اما در عوض درآمد آن هم دندانگیر است.

البته، اگر کسی متخصص باشد هم طبعا درآمد بالاتری دارد. در حال حاضر تعداد دندانپزشکان عمومی ایران حدود 18 هزار نفر تخمین زده می شود اما متخصصان این رشته فقط 3 هزار نفر است. یعنی تقریبا به ازای هر 27 هزار ایرانی یک متخصص دندانپزشکی وجود دارد و همین شانس آنها را برای کسب درآمد بالا می برد.
 


3. طب فیزیکی و توانبخشی

کلینیک های فیزیوتراپی و طب فیزیکی و توانبخشی در سال های آینده بازار کارشان سکه خواهد بود. دلیل این مسئله هم رشد سریع جمعیت سالمند ایران است. گفته شده نرخ رشد جمعیت سالمند کشور چهار برابر نرخ رشد جمعیت است. همین حالا بیش از 7 درصد جمعیت کشور بالای 60 سال سن دارند. این جمعیت انبوه نیاز به خدمات فیزیوتراپی و توانبخشی را افزایش می دهد.
 
پردرآمدترین شغل های ایران

در عین حال مشاغل پشت میزی هم افزایش پیدا کرده و آسیب های ناشی از آن منجر به نیاز کشور به متخصصان طب فیزیکی می شود. در دنیا هم نیاز به این شغل در حال رشد است. یک وب سایت آمریکایی، فیزیوتراپیست را دومین شغل در حال رشد سریع دنیا در سال 2017 دانسته.

میانگین درآمد شاغلان این بخش در سال 2017 بیش از 85 هزار دلار بوده. البته تاسیس مطب فیزیوتراپی شرایط خاصی دارد، مثلا این که برای تاسیس در مراکز استان 6 سال و در شهرستان ها 3 سال سابقه کار مورد نیاز است.
 


4. راهنمای گردشگر

با توجه به افزایش آمار ورود گردشگران به کشور به خصوص در شهرهای گردشگرپذیر همچون شیراز و اصفهان بازار تورلیدرها به خصوص راهنمای توریست های خارجی بسیار داغ شده است. راهنمای گردشگر یا تورلیدر شخصی است که با آشنایی و تسلط کامل بر نقاط گردشگری یک شهر از جمله اماکن تاریخی، بازارهای تجاری، جاذبه های طبیعت و ... خصوصیات و تاریخچه مربوط به این اماکن را برای گردشگرانی که به آن محل سفر می کنند، توضیح داده و معرفی کند.
 
 پردرآمدترین شغل های ایران
 
علاوه بر تورلیدرهای داخلی که حوزه کاری شان گردشگرانی هستند که بین شهرهای کشور سفر می کنند، برخی تورلیدرها هم وظیفه اطلاع رسانی و معرفی جاذبه های گردشگری و مدیریت سفر گردشگران خارجی از جمله برنامه ریزی زمانی برای گردش در شهر، رزرو هتل و ... را بر عهده می گیرند و می توانند با آشنایی با یکی از زبان های خارجی، مرجع خوبی برای توریست های خارجی باشند. به خصوص در سال های اخیر که با توجه به ترمیم چهره ایران در سطح بین الملل آمار ورود گردشگران خارجی به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده است.

از سال 92 تا 95، حدود 20 میلیون گردشگر وارد ایران شده و بیش از 32 میلیارد دلار معادل 128 هزار میلیارد تومان درآمد برای صنعت گردشگری به وجود آورده است. درآمد تورلیدرها به نسبت میزان فعالیت روزانه شان رقم قابل اعتنایی می شود. به خصوص تورلیدرهای مسافران خارجی به دلار پول می گیرند و به ریال خرج می کنند.
 


5. مترجمی زبان های خاص

با ورود کشورهای غیر انگلیسی زبان مثل چین و روسیه به بازارهای اقتصادی ایران، نقش مترجمان این زنان از اهمیت بیشتری برخوردار شده است، به طوری که اکنون بسیاری از شرکت های بازرگانی نیاز به برقراری ارتباط با کشورهای اقتصادی مانند چین و امارات از طریق مترجمان زبان نیاز دارند، به خصوص زبان چینی که از سرسختی و ناملموس بودن آن برای مردم دیگر کشورها، علاقه کمتری به فراگیری آن وجود دارد.
 
 پردرآمدترین شغل های ایران
 
به خصوص چینی ها که به واسطه خوی ملی گرایانه خود کمتر زبان انگلیسی می آموزند، بازار بسیار مناسبی برای مترجمان زبان چینی در کشورمان به وجود آورده اند. همین حالا قیمت ترجمه 250 کلمه از زبان چینی به فارسی 59 هزار تومان و هزینه ترجمه از فارسی به چینی 89 هزار تومان است. (برای زبان انگلیسی کمتر از 6 هزار تومان است.)

به طور کلی زبان های کشورهای آسیای شرقی به واسطه این که قدرت های نوظهور اقتصادی محسوب می شوند، منبع درآمد مناسبی برای ایرانیان مترجم زبان است. از جمله زبان هایی هم که مغفول مانده و آینده ای چشمگیر را انتظار می کشد، مترجمی زبان هندی است. رشد همه جانبه کشور هند و توجه نکردن بازار ایران به این کشور توسعه یافته باعث شده ورود شرکت های هندی و برقراری ارتباط با ایران در آینده ای نزدیک بتواند بازار کار گسترده ای را برای مترجمان زبان هندی فراهم آورد.
 


6. برنامه نویس و توسعه گر وب

رشد تکنولوژی و فراگیر شدن استفاده از موبایل، فضای مجازی و تغییر چشمگیر سبک زندگی مردم در مدت کوتاه باعث شده تا برنامه نویسی و ارائه خدمات تحت وب بازار کار خوبی را برای مهندسین کامپیوتر فراهم آورد. از برنامه نویسی نرم افزارهای موبایلی اندروید تا طراحی وب سایت های ارائه خدمات اینترنتی برای شرکت ها، نهادها و استارتاپ های گوناگون باعث رشد چشمگیر شغل برنامه نویسی شده است.
 
پردرآمدترین شغل های ایران

فراگیری علم برنامه نویسی با توجه به گستردگی آموزشگاه هایی که در این حوزه مشغول به فعالیت اند، نیازی به تکمیل تحصیلات در رشته مهندسی کامپیوتر ندارد. هر چند فارغ التحصیلان این رشته آشنایی بیشتری با این حوزه داشته و از فرصت های شغلی بیشتری نسبت به کسانی که این دانش را در آموزشگاه های غیردانشگاهی آموخته اند، دارند. اما شما می توانید با هر مدرک دانشگاهی با شرکت در آموزشگاه های متعدد این رشته آن را فرا بگیرد و وارد بازار کار گسترده آن شوید.

رشد استارتاپ ها که بخشی اعظم آنها در حوزه فناوری فعالیت می کنند، یکی از عوامل توسعه ای شغل شده چرا که اکثریت قریب به اتفاق استارتاپ ها نیاز به یک تیم برنامه نویسی و متخصص شبکه دارد. بر اساس اطلاعات سایت ایران تلنت؛ درآمد یک برنامه نویس از ماهانه 2.5 تا 10 میلیون تومان است.
 


7. مشاورین و مدیران مالی

پیشروی سیاست های اقتصادمحور در جهان و به خصوص در کشور ما و تشکیل بازارهای گسترده سرمایه باعث شده تا هر شرکت، نهاد و سازمانی برای ادامه فعالیت نیاز به مشاورین مالی داشته باشد. کسانی که بر حوزه مدیریت، سرمایه تسلط داشته و بتوانند شرکت ها را در سرمایه گذاری در حوزه های سودآور راهنمایی کنند.
 
پردرآمدترین شغل های ایران

شاغلین این حوزه وظایف متعددی مانند کنترل هزینه، قیمت گذاری، پیش بینی سود، اندازه گیری بازده مورد نظر پروژه ها، مدیریت دارایی ها، مدیریت منابع مالی و ... را بر عهده دارند. تعداد بالای شرکت های سرمایه گذاری، بانک ها، کارگزاران بورس و ... موجب شده تا علاوه بر مشاوره مالی در شرکت ها، بازار کار گسترده ای پیش روی مدیران مالی باشد. ضمن این که با توجه به آگاهی این اشخاص از ریزه کاری های سرمایه گذاری مناسب درآمد آنها را بسیار بالا برده است. چرا که علاوه بر حقوق دریافتی خود از محل کار می توانند با دانش خود تولید سرمایه کنند و وضعیت مالی شخصی خود را به طرز چشمگیری بهبود بخشند.

مدیران مالی ضمن فعالیت به عنوان مشاورین مالی می توانند به عنوان حسابدار نیز مشغول به کار شوند. بر اساس گزارش های سایت ایران، ثلث میانگین درآمد ماهانه یک مدیر مالی 5 میلیون تومان است و این رقم ممکن است تا  میلیون تومان هم برسد.
انتشار یافته: 562
در انتظار بررسی:6
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1391/02/24
به نظرم بازیگری دستمزد خوبی داره ولی خرج تفریحاتشون زیاد در میاد
پاسخ ها
یه نفر
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۱
ولی خوب مثل بقیه شغل ها بیمه نداره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۰
ب نظر من بازیگرا ادمای بیکاری هستن ک با تو ادا کلی پول میگیرن.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۴
خیلی دوس داری بروبازیگرشو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۲
ان نشاء الله که هرچه زودتر اقامون امام زمان ظهور کنه و دیگه این درگیری های شغلی رو هم نداریم
Iran, Islamic Republic of
09:45 - 1391/02/25
مهندسارو جا انداختیدا از مغزشون اینهمه استفاده میکنند اما کوش پول؟مخصوصا اگه تازه کار باشی که دیگه هیچ....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۵
مهندس هم بود مهندسای قدیم الان که از زمین و آسمون مهندس و وکیل میجوشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۴
حقا که راست گفتی جدیدا اگه تو خیابون به یه نفر بگی مهندس هزار نفر نگات میکنن
Iran, Islamic Republic of
19:59 - 1391/02/25
فکر کنم فقیر ترین ها رو هم می نوشتین بد نبود وآن دانشجوها هستند .
پاسخ ها
س س
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۷
معلما رو نگفتی!!!
تکتم
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۹
دانشجویی که شغل نیست
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۸
معلما و کارگرا باید چیکار کنن با این گرونی!!!ای خدا.....
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
یعنی معلم ها پولدارن.
سامان
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۴/۱۱/۳۰
من نمیدونم مشکل معلم ها چیه!!!؟
معلم ها هم مثل خیلی از شغل های دیگه دارن کار میکنند، اتفاقا درآمدشون نسبت به کار کمی که انجام میدن خیلی هم بد نیست، بله معلمی شغل انبیاست اما فقط معلمی شغل انبیا نیست! کارگری و جون کندن و گوسفند چرونی و دیوار و آجر چینی هم شغل انبیاست چرا اونهارو نیمگن!؟
هر شغلی خوبی و بدی هایی داره
Iran, Islamic Republic of
21:28 - 1391/02/25
نمیدونم بازیگراچراهی میگن دخل وخرجمون جوردرنمیاددرحالی که دستمزداشون میلیونیه
پاسخ ها
مهرداد
-
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۷
سپیده جان منظورشون اینه که دخلشون خیلی خیلی بیشتر از خرجشونه
سرو
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۰
مهرداد منظورت این نبود که خرجشون بیشتر از دخلشونه ؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۰
اینجور که اینا خرج میکنن به دخل هیشکی نمیخوره خوب!
ميلاد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۳۰
چون خيلي ول خرج هستند!
f
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۸
هرکه بامش بیش برفش بیشتر
شراره
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۳
بد روزگاریههههه .... بببببببببد
reza
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۸
توي روزگاري كه همه چيش دزديه اينا كه تعجب نداره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۴
بروبازیگرشوخودتم همینومیگی
بدون نام
United Arab Emirates
۰۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۱
در کل بازیگرای زن ایرانی خیلی بدبخت هستن چون تعداد شون خیلی زیاده و اشباع شده یه بازیگر مثلا ممکنه ۱۰ سال بازی نکنه یه دفعه بازی کنه ۱۰ سال پیش بهش بدن ۳۰۰ میلیون که ماهی ۲ تومان هم نمیشه در عوض کلی باید رابطه نامشروع داشته باشن تا بهشون نقش بدن باهاشون عکس برهنه بفرستن و... فک کردی ایران خود مون دست کمی از هالیوود نداره حداقل هالیوود درامدش زیاد تر و بیشتره
Iran, Islamic Republic of
01:12 - 1391/02/27
آژانس املاک رو جا انداختید!
پاسخ ها
mohammadreza
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۲
عزیزم کجا املاک خوبه من خودم املاکی هستم سالی 20 میلیون به زحمت میشه دراورد سالی 20 تومان دیگه خودت حساب کن
-
07:51 - 1391/02/27
چندتا شغل فراموش کردید
کلاه بردار، قاچاقچی، دلالی...
پاسخ ها
نغمه
-
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۸
دقیقا
امین
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۸
اگه کلاه برداری و قاچاق درامد داشت من الان اینجا نبودم
اونور اب بودم
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۶
خب چون اول این پست گفته شد که فقط تخصص ها رو بررسی میکنند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۲
نه یه قاچاقچیه احمق
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1391/02/27
سلام
لطفا" یه سر به مطب پزشکا بزنید نمی خواد اونا رو جدا کنید
ویزیت 170/000 ریالی 100 نفر صبح تا ظهر و 10 نفر عصرها تا شب ویزیت میکنن
بغیر از درآمد حاصل از عمل و ..............
حالا بابت هر نوع عکس و سو نو و هزارو یک دلیلکه شما رو دنبال نخود سیاه می فرستند وقتی که جواب آزمایش یا عکس یا سونو و یا هر چیزی رو آوردی باز باید مبلغ کل ویزیت رو یعنی 170/000 ریال رو یک بار دیگه پرداخت کنی
حالا چی آقای پزشک سیاست داره اینا رو یک جا بهت نمی ده بلکه یه بار میگه یه آزمایش می دم عصر جوابشو میبری پول کامل ویزیت و میدی
بعد که رفتی دکتر جواب آزمایش رو دید میگه مشکوکه یه عکس از فلان جات بگیر فردا بیار فردا صبح یه بار دیگه
یه ویزیت کامل دیگه
آقای دکتر وقتی عکسو دید حالا مینویسه یه سونو بکن
خلاصه سرتونو درد نیارم
تازه پس از کلی خرج و مخارج با هزار منت شمارو معرفی میکنه به یه پزشک دیگه
پزشک دوم هم تمام اون مراحل رو طی میکنه
ای داد از این روزگار غدار
از قدیم گفتند
چی بود اسمش
چو .......چراغ آید.
اگه مثل من بدبخت کارمند باشی و بیمه تامین اجتماعی و بیمه عمر و بیمه تکمیلی و .......... کلی کسورات ازت کم میکنن
تازه وقتی میری بیمه تکمیلی میگن
پول ویزیت و دارو و عینک و دندون نمیدیم
میگی این چه نوع تکمیلی هست میگه نوع قراردادی که ارباباتون توی سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور با بیمه ایران بستن این مواردا رو متقبل نشدن
حالا شما حساب کنید حتما" کارمند باید یه جاییش عمل کنه تا مستحق دریافت اون پولایی باشه که ماهیانه از حقوقش کم میکردن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۱
جدیدا که سونو هم خودشون میکنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۱
ولی اونا برای پزشک شدن خیلی سختی میکشن چه برای کنکور چه برای دانشگاه!!
روژین
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۱
عزیزم |زشکا حقشونه میدونی چه قد درس می خونن؟ بدبختی میکشن؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
بله اونا زحمت کشیدن ولی مگه فقط اونا زحمت کشیدن و درس خوندن یعنی اون مهندس بیچاره زحمتی نکشیده و مدرک گرفته که با این همه زحمت آخرش بخواد بیکار باشه؟
S
France
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
با مهرزاد100%موافقم
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
آره منم داداشم پزشکه 29سالشه تازه درس وخدمت وطرحش رو تموم کرده.تازه پشت کنکور هم درجانزده!
تازه الان نشسته براآزمون دستیاری می خونه
اوووووه تازه چندسال طول میکشه دوباره تخصص بگیره وطرحشو بگذرونه و...
وای دیگه نگو...!
باشه انشاء شد اما در کل بهش افتخار میکنم.
Masoud Alizaadeh
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۰
دوست عزیز بله پزشکای واقعی زحمت کشیدند و حقشون هم هست که درآمد بالایی داشته باشند اما از راه درست! اینکه بیان مردمو علاف کنند ، ببرنو بیارن ، به هر ترفندی شده ازشون پول بگیرن و آخرشم با هزار منت یه دستی به بال بنده خدا بزنند درستش نیست. هر چیزی قیمتی داره ، اگه اون پزشک از همون اول بیاد بگه آقا من انقدر هزینه میگیرم هم نونش حلاله و هم بیمار تکلیفش با خودش معلومه اما پزشکی که ظاهرا به فکر بیماره ولی در واقع فکر جیب خودشه نه تنها اون نون براش حرامه بلکه یه روزی تقاص همه اینکاراشو پس میده. در ضمن هرکسی اینجوریه مطمئن باشید پزشک واقعی و زحمت کشیده نیست .... !
ش
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
دقیقا درست میگی.
انگار فقط دکترها زحمت میکشن. بقیه خوشن. انصافا یه کارگر زحمت بیشتری میکشه یا یه دکتر؟ درس خوندن که زحمت چندانی نداره. گیرم داشته باشه، باید از مریض بدبخت بگیره؟ اونم نه در حد معقول! اینا به درآمدهای صدمیلیونی رضایت نمیدن.
Luxembourg
11:50 - 1391/02/27
تمامی این عزیزان زحمت میکشن حالا به هر طریقی چرا واسطه ها رو نمی گین
پاسخ ها
shima
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۱
همچین میگی انگار مهندسا زحمت نمی کشند اون همه کاری که مهندسای بیچاره از مغزشون می کشند اگه یه پزشک می کشید دیگه توان حرف زدن و سونو نوشتنم نداشت.اما متاسفانه مهندس تو این مملکت یعنی کارمند
صبا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۱
یعنی می خوای بگی بچه های ریاضی که درساشون همه مولتی سخت کنکور ندادند؟؟؟
نوشین
-
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۸
باشیما موافقم مهندسا واقعا درساشون شخته
دکتر جامعه
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۲
مگه شما درسای پزشکی و دیدین که میگین مهندسا از مغشون کار میکشن
الان همه به لطف ازادو غیر انتفاعی و پیام نورو شبانه مهندسن با رتبه 90هزارم طرف مهندسه قصد توهین ندارم ولی پزشکیو همه رشته های پیرا پزشکی نه غیر انتفاعی پیام نور دارن نه شبانه بیشترین جامعه اماریو هم تو کنکور دارن اگ میتونین کنکور تجربی بدین ببینین 100 هزار تجربی هم میتونین بیارین اون درسیو که پزشک میخونه حتی یه کتابه پزشکی کار کله درسای مهنذسیو میکنه بدون اطلاعات قضاوت نکنین پزشکا واقعا سختی کشیدن تا پزشک شدن به معنای واقعی دود چراغ خوردن
مهندس نرم افزار
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
سلام دکتر جان شما که میگید مهندسا توی کنکور تجربی 1000 هزارم نمیشن مگه شما کار پزشگیتون رو بدون نرم افزار و سخت افزارهایی که مهندسا طراحی کردن عمل جراحی های خطرناکی مثل چشم بدون امکانات نرم افزاری وسخت افزاری براتون ممکنه مگه همین مهندسا نیستن ماشینهای جنگی میسازن تا شما در آرامش باشید عذر میخوام هر کس تو حوضه خود بی سواد نیست مگه شما خطهای برنامه نویسی یک بازی کامپیوتری رو دیدید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۸
آقا مهندس ها کلی زحمت میکشن صبح تا شب آخرش چیزی گیرشون نمیاد سر دفترا اسناد رسمی روزی 3 4 ساعت اونم با یه مدرک لیسانس کار میکنند بهترین در آمد رو دارند . بعد نوبت پزشکا متخصص هست که از نظر در آمد
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1391/02/27
بساز بفروشها دلالها بازاریها کارخونه دارها چی؟
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1391/02/27
گدا ها رو از قلم انداختید.
پاسخ ها
پریناز
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۵
آخه گدا ها کجاشون پولدارن؟ البته این قضیه مال چند سال قبل بود حالا که وقتی به گدا50تومنی میدی رد میکنن به خدا!!
RAHIM
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۳۰
اشتباه نکن اگر بخوایم زندگی را از یک لحاظ دیگر تعریف کنیم یعنی کمک به انسان های محتاج
غزال
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۶
بد دوره ایی شده
ادم میمونه ک طرفی ک داره گدایی میکنه واقعا گداست یا نه؟؟؟
سه رقمی انصرافی هوافضا شریف
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۶
الان نمیدونی تو گدایی یا اون که داره ازت گدایی میکنه
!
Germany
17:06 - 1391/02/27
هیچ کاخی بنا نمی شود مگر به قیمت ازبین بردن کوخ ها
حضرت علی(ع)
پاسخ ها
شهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۱
افرین خیلی خوب گفتی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۷
واقعا عالی بود
Iran, Islamic Republic of
18:24 - 1391/02/27
به نظر من بعضی از شغل ها حتی اگه درامد زیادی داشته باشند حقه اوناست مثل جراحان مهندسان واقعی چون برای رسیدن به این موقعیت زحمت کشیدن اما بازیگران سینما مفت مفت پول می گیرن خیلی از اونها حتی رشته دانشگاهی مربوطه را هم ندارن بر حسب چشم و ابرو اومدن بازیگر شدن
چرا باید قسط آخر یه بازیگر 25 میلیون تومن باشه فقط قسط آخر ولی یه کارمندی که داره جون می کنه حقوق کل سالش 10 میلیون هم نباشه به این میگن عدالت ...
پاسخ ها
فرید
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۴
به نظر من جوابتو خودت دادی عزیزم اگه جراحی چند سال زحمت کشیده درس خونده مطمئن باش کارمند هم همون کارو کرده پس چرا یکی 1میلیون در ماه و دیگری 50میلیون درماه چرا ؟؟؟؟اون سوال که میگی علم بهتر یا ثروت همینجا به درد میخوره که من میگم هردو چون کلاس اول که میخوای ثبت نام کنی اولین چیزی از تو میخوان پول و پر کرده فرم و هدیه به مدرسه هستش بعدش میاد به خونده و نوشتن که لازمه .شغلهای پر درآمد زیاد هستش از جمله دلالهای اتیغه .وخیلی از خریدو فروشهای ارزان و گران مثلا انبار کردن آهن آلات و بالا رفتن نرخ روز ودر آمد بیشتر .
......
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۲
نمیدونم چی جوابتو بدم _ آخه بازیگر همه جای دنیا پول زیاد میگیره _ نه میخوای حقوقشون مث کارمندا باشه ؟ کی جلوی تو رو گرفته تو هم برو بازیگر شو _ این همه بازیگر زشت داریم یکیش فتحعلی اویسی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۸
همه قشر ها خوب پول در میارند پزشکا مهندسا سران دفاتر اسناد رسمی جراحاا فقط و فقط تو این مملکت کارمندا و کارگرا و معلما هستن که با چندر غاز حقوق دران زندگی رو میگذرونن و اجحاف شدید شده در حقشون
Iran, Islamic Republic of
01:00 - 1391/02/28
نظری در این مورد ندارم توروخدا اصرار نکنید
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1391/02/28
مهردادجان منظورت این بودکه خرجشون بیشترازدخلشونه دیگه -
پاسخ ها
مهرداد
-
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۲
عزیزم خرجشون که خیلی زیاده اما درامدشون 100برابر خرجشونه
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1391/02/28
ئه !!؟
گدایی یادتون رفتا.
درآمد متوسط: سالانه 500 میلیون تومان
بالاترین درامد: سالانه 100 میلیارد تومان
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1391/02/31
جراحی مغزم خوبه ها!!!!!!! دوس دارم بورسیه بگیرم برم یه جا.
پاسخ ها
sahar
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۱
آره خوبه دوست عزیز< ولی وقتی بری دانشگاه آزاد
سحر
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۱
آره خوبه ولی ! به شرطی که بری دانشگاه آزاد
یه سوال
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۰
یه سوال چه فرق میکنه کدوم دانشگاه واسه پزشکی بخونی یعنی دانشگاه علوم پزشکی ورشکست شده ایا ؟لطفا پواب بدید
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1391/03/03
اوکی ازاون لحاز
پاسخ ها
شهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۰
بی سواد ! لحاظ این طوریه.
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1391/03/04
خیلی مطلب بی خود و ضعیفی بود.
United States
15:36 - 1391/03/06
سلام بنظر من بایدپولش برکت داشته باشه
پاسخ ها
fateme
United States
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۰
khoda be harkas ansaze delesh mide
یه سوال
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۰
این چه حرفیه فاطمه جونم خدا به اندازه عرقی که بریزی بهت روزی میده منتها چون علم پیشرفت کرده عرق رو اهلش میریزن ولی باد کولر نمیزاره معلوم بشه
Iran, Islamic Republic of
10:44 - 1391/03/08
خسته نباشید واقعا . لطف کنید کار های آزادم بنویسد دیگه . این کارایی که شما میگید همشون لیسانس می خواد خب .
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1391/03/12
دندانپزشكي رو جا انداختيد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1391/03/13
Pezeshka harrrrrrcheghadr daramad dashte bashan kame choon shoghle moghadaseshoon va salhaie ke zahmate darso kar va doori az azizaneshoono vase khedmat be mardom gozashtan ba hich shoghli too donya ghabele moghayese nist,aslan zeshte bekhaym fozoolie daramade mardamo bokonim.hamash az bi farhangio hesadate
پاسخ ها
med 82
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۱
باهاتون کاملا موافقم.
معلومه که یا رنج این شغل رو کشیدین یا از نزدیک دیدین.
ممنون.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۱
پزشکا هرچقدرم زحمت کشیده باشن به پای مهندسای درست و حسابی نمیرسن
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۶
زحمت بسياري از رشته هاي مهندسي بيشتر از پزشكي است - ولي زير ميزي و بي اخلاقي بسياري از پزشكان متاسفانه درصد بالايي دارد- ولي درصد مهندساني كه شرافتمندانه كار مي كنند بسيار بالاتر است.
hm
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
من مهندسم اما بی سوادانه قضاوت نکنین
واقعا بااین وقت و عمری که اونامیذارن دنیا براشون کمه
دکتر
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۲
نمی فهمم چرا تا هرکی اسمه پزشکیو میاره مهندسا بشون بر میخوره مگ پزشکا دارن حق شومارو میخورن ارزه داشتین میرفتین پزشک میشدین زشته ابروی جامعه خودتونو میبرین
لطفا با منطق حرف بزنین از روی تعصب ممنون hm
محمد
United States
۰۱:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۶
آی گفتی
شهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۱
بانظرتون کاملا موافقم ولی پزشک های عمومی خیلی خیلی مفت پول درمیارن چون که جلوی کولر راحت میشینن وحرف میزنن
zahir
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۷
جناب دکتر
شما که اونقدر سواد نداری کلمه عرضه رو ارزه نوشتی بله درآمد بیست هزار تومن در ماه هم زیادته معلومه چقدر زحمت کشیدی برا درس خوندن
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1391/03/14
دختر خاله م وارد سینما شد پراید داشت حالا 2 تا ماشین داره کوپه وجنسیس......
اونوقت یکی مثه دختر خاله م هیچ کار یهم تو یه ماه نکنه و فقط عکسشو بزنن رو مجله کمه کم 15 تا در ماه درامده شه
پاسخ ها
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۰
شکیبا حسودی هم خوب نیستااا!!!..هرچی باشه دختر خالته نباید اینطوری ازش بد بگی
...........
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۱
بگو کی جلوی تو رو گرفته ؟
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1391/03/18
به نظر من مهم اینه که درصد مرفه کشور یه عده محدودی هستند ولی اکثر مردم الان تو شرایط افتضاحین. این طبقه متوسط و متوسط به پایین واقعا باید چیکار کنن؟با این گرونیو بیکاریو درآمدهای پایین.
پاسخ ها
0191
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۱
آفرین غریبه . موافقم
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1391/03/21
منم ندیدم ولی احتمالا آدم فضاییها وبشقاب پرنده شون بوده
Iran, Islamic Republic of
13:02 - 1391/03/24
متكديان( گداها) رو جا انداختين.
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1391/03/28
من تخصص کامپیوترو میخواهم برم ولی خیلی سخته بابا درساش بیچاره میکنن ادمو درامدشم که به اینش نگاه نکن این برا حرفه ایاشه
کلن دکترا داشته باشی 800 میگیری باید خودت فعال و کار بلد باشی
تا چند جا کار کنیو این کارا البته این پولیم که گفته شاید مربوط به خارج از کشور باشه
حالا دیگه
پاسخ ها
م
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
بله!
-
00:25 - 1391/03/29
كاش از شغلاي كم درامد هم بگين مثل نانوايي.
پاسخ ها
شهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۱
واقعا نظر خوبی دادین خانومه محترم
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1391/03/29
khob ke chi alan masalan ma khodemoon nemidoonim vaziiate daramada che joorie ?
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1391/03/31
نویسنده حواسش به پولدارهای واقعی نیست کسایی که اینا رو با پول تو جیبیشون میخرند
پاسخ ها
مارال
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۴
عزیز دلم باید یه سرببرمت پیش معلم کلاس کنکور من که برای زیست اونم کلاس 120نفره نفری 1تومان میگیره -درهفته هم 100تاازاین کلاسا داره
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1391/04/01
معلم ها چی واقعا حقوق معلم ها خیلی پایین هستش
پاسخ ها
شهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۱
واقعا که همینطوره خیلی حرف خوبی زدین
Germany
15:12 - 1391/04/03
هرکس که بگه بازیگرا خوب پول می گیرن یا پزشک ها درآمدشون ملیاردیه یا مهندس ها یا هر شغل دیگه ای.... بهش می گم : تو هم اگر می تونی برو اینکارو انجام بده!!!!
البته بی انصاف نیستم ،خیلی ها هستن که به دلیل مشکلات مادی استعدادشون شکوفا نشده یا نمی شه....
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۸
کاش میدونستی یه معلم بازنشسته ابتدایی که الان نمیتونه برای پسر بزرگش عروسی بگیره چه حالی داره و کاش میدونستی همین پسر دوست داره درس بخونه(خدا شاهده و میدونه که استعدادشو داره) ولی مجبوره کار کنه...
شبنم
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۹
من با نظرت موافقم ولی راجع ب شکوفا شدن استعداد ب دلیل مشکلات مالی رو درک نمی کنم اگ می شه برام توضیح بده
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
پزشکی بهترینه.حسودی؟!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۲
این نظر تو حامد جان مشکل ما ایرانی ها اینه که فکر میکنیم هر چی از نظر ما خوبه باید بقیه مردم هم بگن خوبه تویی که میگی پزشکی بهترینه اگه مهندس نبود تو الآن گوشی دستت میکرفتی؟لپ تاب داشتی؟همون پزشکایی که اینهمه قیافه میگیرن و پیش خودشون فکر میکنن که بهترینن همه چیزشون مدیون مهندسانه علی الخصوص مهندس برق...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۲
در بیکاری شما مهندسا بس که همتون ریختین تو سایت تا اسمه پزشکی میاد گارد میگیرین اما اینجا یه پزشک ندیدم تو اگ سرما بخوری اگ دکترو داروساز نباشه که تا الان مردی ادم بدون گوشی هم میتونه زنده بمونه
اون گوشیو هم که تو نساختی دو تا مهندس یه کاری میکنن صد تا مهندس ازش سود میبرن اما پزشکا پول جوونیو امرشونو میخورن پول زحمت خوذشونو
mm
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۴
مهندس و پزشك رو نميشه از هم جدا كرد
هر كدوم نباشه اون يكي لنگ ميمونه
شما كه ميگي دارو ساز لازمه و ....
داروساز دارو هارو با چي ميسازه
يعني از دستگاه استفاده نميكنه!!!!!!
امیر حسین
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۱
... ما داریم در مورد کشوری صحبت میکنیم که بیشتر مردم در تهران زیر خط فقر هستند

داریم در مورد کشوری صحبت میکنیم که تو سیستان بلوچستان سو تغذیه دارن مردم
داریم در مورد کشوری صحبت میکتیم که تو کهکلیه و بویر احمد امکانات اموزشی از دور افتاده ترین روستا انگلیس هم وخیم تره
...........
Iran, Islamic Republic of
20:10 - 1391/04/09
به نظرمن همه ي اين شغلا ودرآمدشون حاصل زحمت اون افرادن كه خدايي درس خوندن وتلاش كردن
پاسخ ها
پریناز
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۵
که حالا دیگه سواد اینا به درد نمی خوره!!
شهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۱
خانومه پریناز ببخشید که اینو میگم حرف اشتباهی زدین شما وقتی میرین یه مجلس خیلی مهم باید سواد حرف زدن مثل یه ادم باشخصیتو داشته باشین الان اگه یه نانوا بره به اونجا چی میشه دیگه خودتون میدونیدراستی فافا نظر خیلی خوبی دادین
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1391/04/16
محدثه خانم نانوایی که درامدش زیاد کم نیست که براش مثال بزنند که
Iran, Islamic Republic of
22:11 - 1391/04/28
به نظرم حمالی - نه دلالی ! - پردرآمدتریت شغل دنیاست . پرستیژ خیلی بالایی هم داره که تحصیل کرده باشی و حمالی کنی , ضمنا علاوه بر رعایت شان اجتماعی احساس مفید بودن هم به آدم دست می ده
کمترین در آمد : 2n میلیون تومان در ماه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۸
برید یه لیسانس حقوق بگیرید که رشته راحتی هست بشید سر دفتر اسناد رسمی کلی پول به جیب میزنید به راحتی با روزی 4 نهایت 5 ساعت کار
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1391/05/05
بنده هیچ نظر خاصی ندارم .
Iran, Islamic Republic of
19:08 - 1391/05/25
من كه با داييم كار ميكنم. بهترين شغل دنيارم داريم.تجربه و تخصصو سرمايه ام نميخواد.فقط درآمد نداره.در ضمن داييم بيكاره
پاسخ ها
مهدي
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۴
پيمان جان بيكاري هم پر درامده در امدش توي خوابه اون درامد اسمش تنبليه
United States
17:41 - 1391/05/27
از درآمد پزشکها متنفرم...
حقیقتا عدالت وجود نداره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
بهتره از درآمد فوتبالیستا متنفر باشی مریم
نوید
France
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۴
آره واقعا بعضی ها بی وجدانن
حقیقت
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
من از درآمد اونایی که با ارز دارو ماشین های چند صد میلیون تومانی وارد می کنن بیزارم...
از شهردار شهرم که زمین خودش رو اونجور که دلش خواست ساخت بدون پرداخت جریمه و اضافه بنا و......و سر کوچکترین مسءله از انبوه سازان شهرم جریمه می گیره متنفرم.از اون کسی که من و همسرم رو به بازی گرفت با وعده های دروغینش متنفرم....
از این اوضاعی که توی ایران بوجود اومده و باعث ورشکستگیه میلیونها نفر شده نالانم...
خدایا چد بگم؟به کی بگم این همه ظلم رو...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۲
ارزه داری برو پزشک شو کی جلوتو گرفته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۹
پزشک شدن عرضه نمیخاد پول میخاد که مدرک بگیری
Iran, Islamic Republic of
17:42 - 1391/06/04
با نظر اون عزیزی که فرمودند (بهتره از درآمد فوتبالیستا متنفر باشی مریم )موافقم و100البته در آمد دکترها چون یک در آمد و هزار مشکل از جمله دو یا سه زنه بودن یا بلعکس که نمی ارزه
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1391/06/04
سروش جان تو آدم بحث نیستی آدم کل هستی راهتو جدا کن
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1391/06/04
مفت ترين پولارو ميدي به فوتباليستها نه بازي بلدن نه خرج كردن پولو
Iran, Islamic Republic of
05:29 - 1391/06/06
درآمد هم درآمد قدیم
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1391/06/06
رشته ی حقوق برای خانم ها خوبه
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1391/06/09
واقعا درامد های مفتی دارن یه کارگر بیچار صبح میره تاغروب ماهی سیصدهزارتومان میگیرد ولی اینها بارقم بازی می کنند
پاسخ ها
Willson
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۴
ببین اگه میخوای پول دربیاری بیاری باید با مغزت کار کنی اما اگه میخوای زندگیتو بگذرونی باید باید با اندام و جسمت کارکنی !
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1391/06/13
بابا ما دنبال پردر آمد ترینش نیستیم...یه کار معمولی هم داشته باشیم راضی هستیم...که البته بدون بند پ متاسفانه هر چی بخونی بی فایده است.خدا به دادمون برسه...
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1391/06/14
راههای عالی واسه کسب درآمد چیه؟
چه آموزشهایی خوبه ببینم که پول ساز باشن؟
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1391/06/30
اعتقاد من اینه که هر کسی اندازه لیاقتش پول
در میاره
پاسخ ها
سیامک
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۸
پس ندیدی کسایی رو بی لیاقتن و میلیارد میلیار پول دارن در میارن
Iran, Islamic Republic of
09:02 - 1391/06/31
درامد دکترای دامپزشکی خوبه؟
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1391/06/31
مثل اینکه یک نفر هم تو دنیای مجازی یه راهکار عملی نتونسته ارائه بده....
به نظر من اقتصاد و زیر بنای اقتصادی ما مشکل داره مثلا شما ببینید در سال چقدر دانشجو وارد دانشگاه میشن ودر نهایت هیچ بازار کاری براشون نیست ما باید اقصاد اداری واستخدامی دولتی رو یه جورایی بایکوت کنیم! اگه خودمون بخوایم یه اقتصاد خصوصی مردمی درست میکنیم متاسفانه فرهنگ اقتصادی درستی نداریم هرچیزی گرون میشه سریع هجوم میاریم نکنه قحطی بشه یا گرونتر بشه... در این مواقع نباید اون جنسو خرید تا بنگاه های اقتصادی مجبور به ارزون کردنش بشن... به نظر من اقتصاد باید از تحصیل ودانشگاه جدا بشه و علوم آکادمیک تجارت و کسب وکار بازاری جایگزین بشه
Iran, Islamic Republic of
18:34 - 1391/07/05
از تو حركت از من بركت
قرار نيست همه دكتر بشن
بعد چي ميشه
مريض نميمونه
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1391/07/06
از این پول 10درصد به فقیر ها بدهند
پاسخ ها
بی بی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۹
آی گفتی ننه کاش از این جمعیت 10 درصدی پولدار یه اضافه المالی به ما فقیر بیچاره ها بدن من با این کهولت سنم برم کجا کار کنم
Iran, Islamic Republic of
19:08 - 1391/07/06
تا وقتی مهندسی نباشه هیچی وجود نداره (البته مهندس واقعی نه این مهندسای آب کشیده که هیچی نمیدونن و فقط یه کاغذ پاره که همون مدرکه رو دستشون مونده)حالا پولش رو من کاری ندارم...از وسایل پزشکی گرفته تا خیابونها و خونه ها و ماشینها و غذاهایی که صنعتی تولید میشه و کشاورزی و دستگاههای تولید دارو یا هر چیزی که فکرشو کنی و...هر چی که به ذهنت بیاد ....البته خالی مدرک مهندسی مهم نیست...یه مهندس واقعی که کارشو بلده از همه شغلها بیشتر درآمد داره مثل رئیس شرکتهای بزرگ دنیا مثل:زیمنس.ال-جی.میکرسافت.اپل.سامسونگ.میتسوبیشی.اومرون.اچ-پی و......10 تا از سرمایه دارهای اول جهان همشون مهندسی خوندن...حالا من کاری به این مهندسهایی که دست چپ و راستشونو بلد نیستن چه برسه به مهندسی; ندارم.
Iran, Islamic Republic of
23:47 - 1391/07/07
به نظر بنده شانس حرف اولو میزنه خودم دوتا لیسانس از دانشگاههای معتبر دولتی دارم با معدل 17 ( مهندسی نرم افزار - و دیگری حقوق) ولی بیکارم خیلی هم اجتماعی وباهوش وخوش اخلاق
ولی افرادی میبینم که با دیپلم کار و دانش استخدام شرکت نفت و جاهای خوب میشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۹
درست مي فرماييد اما شايد دليلش اين باشد كه از اين شاخه به آن شاخه پريده ايد.اين 2 رشته ارتباطي به هم ندارند حالا از هر دانشگاهي!! انسان در يك كار متخصص باشد درست است. در ضمن اگر جزء تاپ هاي دانشگاه باشيد در امتحان وكالت قبول مي شويد!! و...عالي. در غير اينصورت فقط اسم و رسم دانشگاه دولتي را مثل nنفر ديگر به يدك مي كشيد!!
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1391/07/11
پر درامد ترین شغل جهان فوتبال هستش بی دردسر هست
Iran, Islamic Republic of
19:20 - 1391/07/11
مهندسی نفتم . مهندسی نفت قدیم
Iran, Islamic Republic of
19:40 - 1391/07/13
سلام ،میتونم به جای نظر یه سوال بپرسم ؟
به نظر شما بهترین شغل و رشته برای یه دختر که علاقه به کار کردن داره چیه ؟
پاسخ ها
دیجی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۹
ریاست بهترین و پر درامدترین کاره
مليكا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۱
من خودم مهندسي خوندم اما ميگم فقط پزشكي
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۱
داروسازی
روانپزشکی
United Kingdom
20:37 - 1391/07/17
سلام بنظر من رشته بزشکی واسه ی دختر عالی.
United States
20:57 - 1391/07/24
در ناميد شدن بسى اميد است
Iran, Islamic Republic of
20:06 - 1391/07/26
شایدحق با بازیگران باشدچون پیشنهاد شاید زیاد بهشون نشددرضمن تواین گرونی معلومه که دخل وخرج شون نبای به هم بخورد
بووووووووووووووووووووووووووووووق
Iran, Islamic Republic of
15:10 - 1391/07/27
معرفی میکنم پر درامدترین شغل دنیا بیکاری که تو ایران رواج پیدا کرده.هه هه هه هه هه هه هه هه
Iran, Islamic Republic of
13:35 - 1391/07/28
به نظر من یکی فوتبالیستا ن که 700 . 900 میلیون الکی میگیرن یکی هم بازیگرا . البته بعضی بازیگرا مثل الناز شاکر دوست که اصلا تو فیلمها قشنگ بازی نمیکنه اه ... همش تو همه ی فیلمها هم هستش
Luxembourg
12:10 - 1391/08/02
تبعیض وبی عدالتی کمر جوونارو شکسته -قرارداد فوتبالیستها-زیرمیزی دکترا-اختلاص-رشوه های کلان-و.......
پاسخ ها
سیامک
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۸
اسمش هست که هممون مسلمونیم، در اصل فقط بلدیم نماز بخونیم و عزاداری کنیم و روزه بگیریم از خمس و زکات و بخشش و قناعت و عدالت هیچ نمیدانیم...
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1391/08/09
شاید درامد زیاد برای جراه وپزشک حقشون باشه امادیگه نه اینقدر ما نمی دونیم کی باید رسیدگی کنه به این پولایی که دکترا برای یه ویزیت 5 دقیقهای از ما میگیرند جالبه بدونید یه عصب کشی 400000تومان
پاسخ ها
رامتین
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۴
مرگبر پزشکانی که با پول بیت المال پزشک شدن و با همین تخصص مردمو تیغ میزنن....
Iran, Islamic Republic of
19:38 - 1391/08/13
بهترین راه کسب درآمد بسیار بالا در زمان اندک:
به یکی فحش بده طرف میزنه بعد میری ازش شکایت میکنی کلی دیه میگیری
خداییش راسته من هنوز دارم اقساط دیه رو میدم
Iran, Islamic Republic of
07:14 - 1391/08/14
جالب است ولی به نظر من مفید ترین مشاغل را هم بنویسید.
Iran, Islamic Republic of
20:56 - 1391/08/22
به نظرمن مهم علاقه خود شخصه که دو
ست داشته باشه توچه محیطی کارکنه، به نظر م وکالت یک رشته مناسب واسه خانم ها واقایان البته برای اونایی که واقعا فکرمیکنن که تواناییشو دارن.
Iran, Islamic Republic of
02:13 - 1391/08/23
من امیرم 24 سالمه دانشجوی کارشناسی کامپیوترم .من 3 سال دوربین مداربسته کار میکنم ازشم راضیم به نظر من اگه یکی اراده کنه میتونه حتی با بیکاریشم پول در بیاره بسته به دیدگاهشه که به اطراف محیط زندگیش داره به نیاز های شهرش به استعداد های خودش. من توصیه میکنم یه بار فقط یه بار با دیدگاه اینکه من میخوام پول در بیارم داخل شهرتون بگردین حتما موفق میشید بخدا من ذست به هر کاری میزنم دوربین میزنم و کام میفروشم به دوستام وخلاصه هر کاری که درامد حلال داشته باشه خدا رو شکر دانشجو هستم یه 405 دارم پیش پدرم هم دست وا نکردم .یاعلی بگو برو شروع کن
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۹
شما چجوري شروع كردي منم دوربين مداربسته كار كردم و بلدم ولي پول ندارم مغازه بزنم اگه تونستيد راهنماييم كنيد
Iran, Islamic Republic of
10:38 - 1391/08/26
به نظر من شغل باید متناسب با استعداد وعلاقه طرف باشه و اینکه بدونه واقعا در این شغل موفق باشه نه اینکه کاری رو شروع کنه ودر بین راه دلسرد یا بی انگیزه بشه و هدف رو صحیح ومتناسب با تواناییهاش انتخاب کنه و جلو ببره درک این وضوع که هر شغل یا ایده ای چه موانع یا مشکلاتی داره خیلی مهمه ولی به نظر من اگه هر کسی هر استعداد و توانایی در خودش میبینه صد در صد میتونه موفق با شه اگه واقعا توانایی انجام این کار خاص رو دارید مطمن باشید در این کار با سعی و تلاش فراوان موفق خواهید بود شک نکنید فرقی نداره چه کاری باشه فقط احساس کنید که توانایی انجامش رو واقعا دارید اون موقع بیافتید دنبالش و یقین داشته باشید که موفق میشید
Canada
15:55 - 1391/09/12
در آمد هر چقدر که باشه باید از راه حلال و مشروع باشه تا برکت داشته باشه
در ضمن اونهایی که درآمد میلیونی دارند خرجهای میلیونی هم دارند
وهمیشه تو زندگیشون یه آرزویی دارند که بهش نمی رسند.
Iran, Islamic Republic of
19:06 - 1391/09/14
هرکس هرقدر تلاش کنه همون قدر هم پاداش میبینه البته برا شغل های ازاد
Iran, Islamic Republic of
20:31 - 1391/09/18
چرابایدکسی که هیچ گونه زحمتی نمیکشه ماهیانه شایدهم روزانه یاهفتگی میلیونها تومان پول درمیاره ولی یه کارگر زحمت میکشه توی تمام شرایط عرق ریخته طعم دوری ازخونه وزندگی روهم چشیده همیشه حرف زوروحق خوری روهم خورده تمام وقت دوازده ساعت کارمیکنه تا رسش کشیده میشه بایدماهی خیلی زیادبگیره یک میلیون که همه چیزهم گران شده خرج بدهی وخانواده رونمیتونه تامین کنه
پاسخ ها
غلامرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۵
می خواستم ببینم چراجواب نظرمن داده نشد.
hamid
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۴
داداش من مطمن باش یه دلیلی داره .این دوره زمونه که با عرق ریختن نمی شه پول درآورد.وقتی فکر نباشه کلات پسه معرکست.
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1391/09/19
سلام بااین حرفها همه باید بفهمند که کارکنان کتابخانه هااز بدبخت ترین وبیچاره ترین انسانهای روی زمینند خدا راشاهدمیگیرم0 گدایان ازکتابداران بیشتر درماه گیرشون میاد
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1391/09/20
بهترین شغل با بالا ترین در آمد فقط مهندس مکانیکه تمام.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۲
بابا الآن من مهندس مکانیکم با 20 سال سابقه کار
ولی اۀان بیکارم هیچ کاری هم گیر نمیاد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
احتمالا منظورت مهندس برق نه مکانیک.
Iran, Islamic Republic of
22:52 - 1391/09/20
س من نرگسم دانشجوی پزشکی عاشق پزشکی ام فقط به خاطر کمک به مردم به اینکه دعای خیرشون پشت سرم باشه وحتی افرادی رو که پول معالجه ندارن مجانی ویزیت کنم باهمه ی اینا اگه روزی هم پولدار میلیونری شدم سعی میکنم یه موسسه ی خیریه بزنم و... اینارو گفتم که بدونید همه ی پزشکا مثل هم نیستن و اگه هدف رضایت خدا و کمک به مردم باشه باورکنید پولتونم برکت پیدا میکنه من باتمام وجود بهش معتقدم پس :چشمهارا باید شست جوردیگر باید دید فدات شم !!
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۵
تو انقدر باهالی یه نشونی میدادی میومدیم خواستگاریت،اوضاع مالیمم توپه،تازه اگه دوست داشتی بهت میگم چه جور پولدار شدم.
ایرج
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۰
ببین من هم پزشکی می خونم نرگس جان من بهتره بگم که تو باید خیلی بزرگ تر از این ها فکر کنی به هم نوعت کمک کنی ولی ادعا خیلی زیاد نداشته باشی که من اینقدر به ضعیفا کمک می کنم چون وقتی به پول رسیدی تو هم کم میاری از پول نی تونی بگذری می گی نه یه روز ثابت میشه
هانی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۳۰
باهات موافقم ایرج
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1391/10/01
طلافروشی قربونتون برم من طلافروشم روزی بطور متوسط 4الی5تومان درامدمه خداروشکر
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۳
جووووون من ؟!!!! خوش بحالتون .... والا به خدا ... آقا نوش جونتون ........
United States
21:52 - 1391/10/18
ما چه گناهی کردیم که هیچ کدو م از این شغلا رو نداریم؟ ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااادلم میخواد همینجا بمیرم!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۰
موفق باشی
Iran, Islamic Republic of
16:14 - 1391/10/19
بازی کنای فوتبال قراردادی هزارتومان هم براشو زیاده
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1391/10/28
به نظر من درآمد قبل از اینکه زیاد باشه اول باید شیرین باشه و واسه دو طرف نفع داشته باشه چه دکتر و چه مهندس وچه متخصص
Iran, Islamic Republic of
10:43 - 1391/10/30
سلام من پیش دانشگاهی رشته ی ادبیات هستم هرجای هم که سوال کردم جواب درستی بهم ندادند میخواستم بدونم من که تودفترچه ی کنکور92کنکورهنرهم علامت زدم میخام که رشته ی بازیگری را بیارم بایدتوکنکورچه رتبه ای بیارم وایا موفق میشم
پاسخ ها
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۴
سلام تو سایت کانونkanoon.ir اطلاعات زیادی درباره ی درصد و تراز برای قبولی در دانشگاه زده میتونین استفاده کنین
United States
12:58 - 1391/11/07
سلام.من همسر یه مهندس عمرانم با 11سال سابقه عضو نظام مهندسی. مجبوریم واسه کمی حقوق بیشتر شهرمونو ول کنیم بیایم یه جای پرت از ساعت 6 صبح میره تا 7 شب تونل.یا دفترفنی. اخرم یه حقوق کم.الان باردارم اما نمیدونم خرجهای بعدشو باید از کجا بیاریم.خدا بزرگه اما هزینه ها بالاست.میخواستم بگم عمران از رشته های سرامد مهندسیه اما متاسفانه درامد نداره
پاسخ ها
آرش
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۳
آخ نگو که دلم خونه از دست این رشته مهندسی عمران . از روزی که وارد این رشته شدم حتی به کفاش و رفتگر هم حسودی کردم . صبح تا شب توی بیابون ها برای حقوقی که از یک منشی هم گاها کمتره !!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
16:41 - 1391/11/08
سلام به خدا توکل کنید من استعدادم توی درس عالیه می خوام رشته حقوق برم بعدبه امیدخدا یا وکیل حرفه ای میشم یا حقوق بین الملل می خونم این طوری درامد عالی برای خانواده ام می اورم
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1391/11/19
از نظر من یکی از شغلهای پر درامد راهسازیست......که اگه همین راه نباشه کسی نمیتونه از مقصدش تا مبداش با وسیله شخصیش ب جای بره منم رشتم عمران راه هست عاشق پیمنکاریم و با داداشم همین راه داریم ادامه میدیم ........ $$$$$$
United States
11:49 - 1391/11/20
sadre jadvale hame ina dalal ha hastan....daramadeshon 10barabare inast
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1391/11/27
سلام من 2سالی هست که جراحی زیبایی انجام میدم خدا رو شکر با اینکه پولدارم ولی هنوز طمع ندارم و به نیازمندا کمک میکنم ولی در جواب بعضی ها که میگن از دستمزد پزشکا متنفرم باید بگم من برای پزشک شدن سختی خیلی کشیدم واقعا درسا سخت بود حتی بعضی وقت ها مخواستم این رشته رو ادامه ندم ولی به یاری خدا با موفقیت به هدفم رسیدم (گنج بدون رنج میسر نمی شود)
پاسخ ها
saji
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۰ - ۱۳۹۱/۱۱/۳۰
من با اقا امید موافقم همینطوره...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
آقا امید ما که نمیگیم اونهایی که رفتن پزشکی و درس خوندن زحمت نکشیدن ما میگیم فقط شماها نیستین که زحمت کشیدین و درس خوندین قبول کنید که مهندس واقعی شدن یا هرکار دیگه ا ی کار آسونی نیست...حالا چرا باید بین درآمد مهندسا با پزشکا اینقدر تفاوت باشه؟
لیدی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۵
میشه مماخ منو عمل کنین؟نیازمندم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۵
با اینکه پولدارم.....چه جمله قشنگی
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1391/12/01
دوستان فقط اومدم بگم پدرم یه کارگر سادس همیشه رویای پولدار شدن در سر داشتم به خیلی کار ها رفتم خیلی سختی کشیدم (خیلی خیلی خلاصه دارم میگم) تا اینکه یکی از دوستان بابای دوستم تو کار معدن بود و میخواست معدنش رو بفروشه و من دوستم پی گیر این ماجرا شدیم و معدنش رو واسش فروختیم و 400 میلیون به من و 400 تا هم به دوستم رسید الان من 20 سالمه و این قضیه مال پارساله و الان این 400 تومن را با فکر و البته شانسی که اوردم و با (نوسانات قیمت و سکه و کالا و ارز که خودتون میدونید و خیلی چیزای دیگه) این 400 تومنو در عرض یه سال به 498تومن رسوندم _ حالا میخوام بدونم آیا من هم از راه حرام پولدار شدم یا بابام پولدار بوده ؟ تازگی اسم جنسیس نوشتم درسته اینقدرها هم ماشینی نیست ولی همینشم جرات نمیکنم سوار بشم و حرف و فحش مردم را بشنوم _ من یه یزدی ام _ یزدی ها هم اکثرا پولدارن فکر میکنم میدونید_ حالا میدونید چرا چون زحمت میکشن و فقط به فکر پولن _ 90 درصد هم از راه حلال پولدار شدن_ اییییییییییییییییییین درست نیست که به همه انگ دزدی و حروم خوری زد
پاسخ ها
...یه دختر
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۹
!فقط میتونم بگم خدا خیلی دوست داشته همین
Iran, Islamic Republic of
00:51 - 1391/12/02
امان از این طرز فکر های بچه گانه که از گذشتگان به ارث برده ایم چرا احساس می کنیم که صرفا پزشگان،مهندسین،وکلا،...از وضعیت رفاهی خوبی برخوردارند.و چرا تنها راه نجات را قرار گرفتن در یکی از این گرو هها میدانیم چرا احساس می کنیم با تحصیلات اکادمیکی می شود به ثروت دست یافت به راستی چند درصد از ثروتمندان دنیا اخراجی ها و انصرافی های دانشگاهی هستند ایا در کشور، آموزشکاه ها و موسسات آموزشی که به سود دهی رسیدند یا کارگاههای زیرزمینی که به تدریج به کارخانجات معظمی تبدیل گشته اندنمی توان یافت به راستی در هر شغل و صنفی(حتی پسترین شغلی که الان از ذهنتان می گذرد مثلا بازیافت زباله) افراد زیادی می توان یافت که سرمایه زیادی از حرفه یشان به دست اورده اند امیدوارم روزی برسد که جوانها طرز فکرهای گذشته را تغییر دهند و بدانند که از هر چه که در دورو ورشان هست می توانند به منزله یک فرصت مناسب کاری استقبال کنند و دیگر تنها راه حل رسیدن به زندگی مناسب را پزشگی و مهندسی و وکالت ندانند
تنها را رسیدن به موفقیت شکست ناپذیری است خیلی وقت ها زود تسلیم می شویم اینطور نیست؟
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1391/12/12
من هم از درامد فوتبالیست ها متنفرم ............
Iran, Islamic Republic of
10:47 - 1391/12/14
به نظر من همه در اشتباهیم!دوستان درآمد فوتبالیستا و دکترا 100%حقشونه البته درآمد فوتبالیستای ایران نه ها:D!شما برین کریستینو رونالدو یا مسی رو ببینین همیشه باید فرم ورزشکاری داشته باشن و هر ساعت تمرین های سخت ورزشی داشته باشن در ضمن اگر هم بد بازی کنن و یا افت شدیدی کنن امکان هست که این پولشون به کلی بپره و بیفتین به کف!این زحمته اوناست که پول رو براشون میاره همانند بعضی از بازیکنان ایرانی که واقعا میدونن فوتبال چیه!در ضمن تو هر چیزی باید یه پارتی گردن کلفت داشته باشی که بتونی به مدارک عالی برسی مثلا همین بازیگری که تا پارتی خوب و یا قیافه خوب نداشته باشی نمیتونی حتی توش 1تومنم در بیاری
پاسخ ها
حسن
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۰
آخه تو چه میدونی بی سواد
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1392/01/08
به نظرمن بازيگراپول مفت درميارن بعدشم همش گريه ميكنن.
Iran, Islamic Republic of
21:47 - 1392/02/07
وای چقد شماها خوبین دوستان گلم. همه حرفای دلشونو نوشنم. واقعا که من خوشم اومد .چقد خوبه همچین جاهایی هست که همه جوونا نظر اشونو میدن ادم میفهمه تو جانعه چقد ادم هستن که مثله خودشن:)
Iran, Islamic Republic of
05:34 - 1392/02/14
بابا ما هفت سال برای مهندسی مکانیک ساخت و تولید زحمت کشیدیم و درس خوندیم توی شهر غریب اخر سر هر جا میریم میگن چی بلدی؟سابقه کار داری؟اخه یکی نیست بگه این دانشگاه های ما به خدا هیچی یاد ادم نمیدن یعنی یه نرم افزار ساده اتوکد بلد باشی اصلا نیازی به مهندسی ندارید و یکی نیست بگه من 5 سال سابقه رو به قول یاس از کجا شروع کنم؟ اخر سر به فکر راه انداختن کار با سرمایه بابایی شدیم حالا نمیدونم چه کاری هنوز تصمیم نگرفتم
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1392/02/20
مواد فروش ها از همه در آمدشون بیشتره . آدمی میشناسم تو دو ماه بهترین ماشینو خونه زیر پاشه
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1392/03/09
به نظر من ما داریم فقط وقت همدیگرو تلف میکنیم.ما اگه خیلی زرنگ باشیم میتونیم نون شبمونو در بیاریم.
Iran, Islamic Republic of
09:39 - 1392/03/15
سلام ممنون ازسايت خوبتون...
من ميخواستم درباره ي سختي رشته ي تجربي ودندان پزشكي وداروسازي هم چيزايي بدونم اگه ميشه راهنمايي كنيد.همچنين ميخواستم بپرسم رشته هاي مهندسي اينده خوبي دارند؟
متشكر
پاسخ ها
حمید
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۰
هیچ سختی نداره درقبال مهندسی دانشگاه امیر کبیر هیچ سختی نداره
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1392/04/05
سلام ببخشید من امسال میخوام رشته امتحان کنم امتیازم به همه شون میرسه ولی من خیلی علاقه دارم برم فنی و حرفه ای من موندم به کدوم شاخه اش برم.( کامپیوتر)، ( مدیریت)، ( گرافیک)، ( تربیت بدنی) میخوام شغلی پر در آمدی داشته باشم زیاد وقت ندارم تو رو خدا راهنماییم کنید.
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۳
ااگه فکر پولی هیچ کدومو نرو . وقت تلف کردنه . حالا ما که مهندس عمرانیم کجا رو گرفتیم الانم 35 سالمونه . برو ی کار و کاسبی کوچیک تو بازار راه بنداز و کم کم توسعه اش بده. با پولت بازی کن .
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1392/04/10
بهترین شغل مکانیکی است.هر کی مخالفه گمشه.
Poland
01:46 - 1392/04/17
به نظرم اگه مدیرییت دوس داری برو مدیریت.فک کنم از همشون بهتر باشه.
Iran, Islamic Republic of
02:22 - 1392/04/26
گداترین ها کارمندان و حقوق بگیرانند
پاسخ ها
نانین
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۵
اخه چرا؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
18:24 - 1392/05/01
مرده شورها و رمال ها یادتون رفت
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1392/05/03
سلام سایه جون !اگه بری وکالت از همشون بهتره چون مجبور نیستی اخر سر منتظر باشی تا استخدامت کنن!از نظر درامد هم عالیه!برو وکیل شو خودتو خلاص کن! الان مهم نیست چی دوست داری مهم اینده و پوووووووووله عزیزم پوووووووووووووووووووووووول پووووووووووووووووووول
پاسخ ها
دانشجوی حقوق
Switzerland
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۵
نه دوست عزیز
بازار وکالت وضع مطلوبی ندارد
دفتریار
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۶
اصلا سراغ وکالت نرو که کار نیست تو این جامعه شما که حقوق خوندی جاش برو دفتر اسناد رسمی بزن که نهایت 4 ساله خودتو بستی درآمد 30 الی 50 میلیونی در ماه خالص اگه تو تهران باشی کافیه یکم سر زبون داشته باشی و تو تهران یک جای مناسب تهیه کنی آینده خودت و خانواده خودتو تضمین کردی و بس . من یک دفتر یار بازنشسته هستم از در آمد ها دقیقا خبر دارم
France
15:10 - 1392/05/10
بیچاررررررررررره مهندسا!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1392/05/11
به هر حال الان تو کشور ما فقیرترین ها، تحصیل کرده ها مانند اساتید دانشگاه و غیره هستن. برای اینکه شعور ملت پائین است
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1392/05/11
سلام من میخوام تو دانشگاه مکانیک بخونم بظرتون ایندش چطوریه. واسش باید یه سال دیگه پشت کنکور بمونم وا ی ی ی دارم دیوونه میشم
Iran, Islamic Republic of
05:24 - 1392/05/15
مضخرفترین چیز درس خوندنه داداش/من دیپلم تاسیسات دارم و فوق دیپلم مکانیک و تو کارشناسی ماشین ابزار و یکی دوتا رشته دیگه هر بار قبول شدم اما به این نتیجه رسیدم..درواقع عقل سلیمم گفت که نخونم...الان طرف ارشد داره ..اونوقت تو اژانس کار میکنه....هعییی روزگار!
Iran, Islamic Republic of
20:02 - 1392/05/15
در ایران کسانی در نهایت ثروتمند میشند 1 رشوه خوار بشوند 2 قاچاق مواد که امریکا اینجور ادم ها را حمایت میکند3استاد دانشگاه4پزشک5قاضی دادگاه 6کسانی که در گمرک کار میکنند ؟اگه میخواهید پولدار شوید رشته هایی وشغل هایی راانتخاب کنید که در نهایت پوله قولمبه سلمبه را یک جا بدست بیارید
Iran, Islamic Republic of
00:50 - 1392/05/17
هی ..دل بعضی ازمهندسا هم که فقط اسم مهندس رو یدک میکشن و ته جیبشون خالی و کار ندارن باید چطوری باشه؟؟
Iran, Islamic Republic of
14:56 - 1392/05/17
پدر من نه مهندس نه دانشکاه رفته.
سیکل ذاره
هر 2 ماه یه خونه میسازه و میفروشه بالای 100 میلیون هر ساختمون براش درآمد داره
حالا من باید کلی جون بکنم برم دانشکاه که ....
Iran, Islamic Republic of
00:44 - 1392/05/18
سلام.
در مورد در آمد پزشکها : بضی هاشون خیلی با انصافن و خدا خخیرشون بده ولی بعضی هاشون واقعا فقط تخصص گرفتن تا مردم را تیغ بزنن.
در مورد مهندسها :
اولا توی ایران مهندس خیلی زیاده . بعد هم مهندس تخصص های مختلف دارد . درآمد یک مهندس بستگی به تخصص و تجربه اش دارد. البته اگر کار باشه.

به نظر من ما آدمها خودمون بی انصاف شدیم اگر خودمون همه انصاف داشته باشیم و با هم خوب باشیم و خیر خواه هم باشیم هم مشکل گرونی حل میشه.
الان مشکل اینه که تا یه چیزی را دولت هزار تومان گرون میکنه ، آدمهای دیگه سودخودشون را دوبرابر میکن. وگرنه این همه اوضاع خراب نمیشد.
من بیشتر از این که فکر کنم مشکل از دولته فکر می کنم که مشکل از مردمه .
Iran, Islamic Republic of
23:41 - 1392/05/22
هركي عرضه داره پول حروم نوش جان كنه پولدار ميشه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون ما هر كاري كه خواستيم انجام بديم همه اومدن گفتن نه اينكار رو نكني حرررررررررررووووووومممممممه
آخرش ما نفهميديم چي حرومه چي حلال.
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1392/05/22
كار فقط كار قاچاق اونم وقتي كه همه مامورا بهت التماس كنن پول بده بيا رد شو...باور كنيد يا نكنيد خودم ديدم تلفني سروان بود يا سر گرد نمي دونم چون خدمتم معاف شدم بلد نيستم و چه طور التماس ميكرد پول بياريد....و رد شيد.....
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1392/05/31
من عاشق بازیگریم اما خیلی دنگو فنگ داره خیلی دوست دارم بازیگر شوم
پاسخ ها
ستایش
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۲
پس اونایی که رشته های مدیریت رو در شاخه های مختلف میخونند در امد اون ها هم خیلی زیاده یکی از پر در امد ترین رشته ی دانشگاهیه که اصلا بهش توجه نشده بود !!!!!
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1392/06/02
شما چرا به دکتر ها و پزشک ها و بازیگر ها بسنده کردید پس اونایی که رشته های مدیریت خوندن چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1392/06/03
ok من با نظر ستایش خانم کاملا موافقم
Iran, Islamic Republic of
09:27 - 1392/06/07
دندانپزشکی هم پول زیادداره؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
19:33 - 1392/06/09
I think doctors are better than at all activities.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۰
دیکشنریت چقد باحاله
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1392/06/09
فکر نکنید شغل معلمی کم درآمد هست فقط داخل ایران اینطوریه که معلم با 10 سال سابقه به زور 1 میلیون میگیره ولی خارج کشور اینطوری نیست یه استاد دانشگاه خوب تو خارج حداقل 20 هزار دلارو میگیره همشونم ماشین های گرون زیر پاشونه. توی ایران هر چقدرم درس بخونی فایده نداره .
-
04:48 - 1392/06/17
سلام چطورمیشه یه دیپلمه با100میلیون سرمایه اولیه درمدت ده سال ده میلیارد دربیاره؟اگه کسی راهش رابلده راهنماییم کنه فقط لطفامسخره نکنیدچون معتقدم که این حق هر آدمیه
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1392/06/17
سلام می خواستم بگم ک هر کس توی این دنیا یه استعدادی بستگی داره ک اونو کشف کنه یا ن کسی ک الان بازیگر استعدادشو دار واسه همین ک همه بازیگر نیستند یا همه فوتبالیست نیستند زندگی هر کس ب خودش بستگی دار ب فکرش ب تلاشش ب قلبش ب ذهنش ولی همه اجازه نمی دن ک این قانون طبیعت انجام بشه کی گفته همه پزشکا تلاش می کنن برای اهداف شون حالا نمی گم چطوری ؟ک تو کنکور حق بچه ها چطور ضایع می شه البته من در اون سنی نیستم ک بخوام این حرف ها رو بزنم ولی وظیفه خودم دونستم ک منم نظر خودم رو بیان کرده باشم ولی اگ اشتباهی .تو فکر کسی دخالت کردم عذر می خوام
Iran, Islamic Republic of
01:04 - 1392/06/23
وب کامل بودولی کاش شغل هارو بر اساس رشته ها دسته بندی میکردید به هرهال توپ بود
Iran, Islamic Republic of
01:37 - 1392/06/24
هرکی درامدش بیشتره باید بیشتر مالیات بده
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1392/06/27
شغل دلالی بیشترین تعداد شاغل و بیشترین درامد رو داره
پزشکامونم اکثرا تو کار بساز بندازی دست دارن
تا یادم نرفته قاچاقچیای کالا های چینی خداتومن پول در میارن.
و از همه مهمترین مسئولان دزد ....او 3هزار میلیارد تومن که یادتون نرفته
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1392/07/16
سلام
من یک پزشکی را میشناسم که خودش وخانمش از پزشکی به خاطردرامد بالای ساخت وساز که دولت بادادن وام همایت میکرد از پزشکی دست کشیدند
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1392/07/18
سلام من کلاس سوم راهنمایی هستم و خودمو برای انتخاب رشته آماده میکنم میخواستم از شما یه سوالی بپرسم ایا رشته ی تربیت بدنی هم درامد خوبی داره یا نه اگه در این باره اطلاعاتی دارید اگه
بگید ممنون میشم
پاسخ ها
فرشاد
United States
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۶
سلام عزیز دلم امیدوارم حالت خوب باشه.خلاصه بهت بگم قیدشو بزن.........
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1392/08/05
سلام.من پخش دخانیات دارم،یکی از 100 تا بزرگ و معروف سیگار تو کل ایران در سن 30 سالگی هستم.از سال 76 با موجودی صفر کار کردم و الان فقط 10 تا ملک حسابی دارم،رمز موفقیت من تلاش و پشتکار و هدف دار بودنم بوده،البته شم اقتصادی و هوشم نیز بالاست.به نظر من چیزی به نام شانس وجود نداره و باید قلبت باز باشه،همونجور که پول در میاری،باید دست مردمم بگیری تا خدا هم هواتو داشته باشه و روزیتو زیاد کنه
پاسخ ها
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۳
آره باید فکر اقتصادی داشته باشی، بری پخش سیگاری بزنی ، سیگار بدی دست ملت ، اطرافیان اون سیگاری از صبح تا شب تورو لعنت کن....
ali
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
اره دست مردمو بگیر و توش سیگار بزار .... برو به ریش خودت بخند میای جوونای ما رو سیگاری می کنی بد میای و از خدا حرف میزنی .... شرم بر تو
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1392/08/07
به نظر من احمدي نژاد از همه پول دار تره.
Iran, Islamic Republic of
00:34 - 1392/08/10
سلام،به نظر من همه شغلا خوبن وهیچ شغلی بد نیست درمورد درآمدم همینطوره یعنی از هرشغلی میشه درآمد خوبی به دست آورد،من میشناسم کسی رو که سیبزمینی وتخم مرغ آب پز میفروخت الان فقط چندصدمیلیون پول مغازشه،وچندنفر دیگه مثل همون میشناسم و مطمئنم همه تون یه همچین کسایی رو میشناسید،پس لطفأ نگید که مثلأ از دستفروشی چطور میشه پولدار شد،فقط بایدبرنامه ریزی داشت هم برای دخل وهم برای خرج.
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1392/08/15
من دوست دار یا بازیگر بشم یا دکتر
United States
21:46 - 1392/08/16
بخدا شغل پر درامد تر از وکالت وجود ندارهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه........................................................................
Iran, Islamic Republic of
10:47 - 1392/09/05
سیگار فروش یکی از پر درامد ترین شغل هاست
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1392/09/05
تکراری
پاسخ ها
میثم
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۱
من یه سیگار فروشم واز شغلم راضی هستم .سیگار فروشی شغل شریفی هسته به خودم افتخار میکنم که یه سیگار فروش حرفه ای هستم.
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1392/09/16
من خلبان هستم به نظر من این شغل هم درامدش خوبه وهم همیشه هیجان داره وتکراری نیست اکثر جاهای دنیا رو هم میبینیم...البته این نظر شخصی من هست وهمه ی شغل های شریف هستند.
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۳۰
درسته که من دخترم ولی عاشق خلبانی هستم بهت خداقوت میگم امیدوارم که موفق بشی!!!!
سامان
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۴
من دانشجوی مهندسی عمران هستم اما شغل مورد علاقم خلبانی تجاریه و معتقدم خلبانی یکی از بهترین مشاغل دنیا از هر نظره.
تنها مشکل هزینه بالای تحصیل در این رشته است که اونم با دو سال کار جبران میشه.
Iran, Islamic Republic of
18:57 - 1392/09/28
سلام.به نظرمن تواین زمونه اگرپارتی داشته باشی پولدارتری. من مهندس نقشه بردارم وبه خدااصلا نمیتونم بگم که ماهانه چقدرمیتونم کار بکنم چون امروزه هم دست زیاد شده وهم بازار کار خرابه ولی توکل به خدا . ممنونم
اسم من هست بووووووووووووووووووووووووق
Iran, Islamic Republic of
15:15 - 1392/10/03
شغلموپیداکردم.وکیل
Iran, Islamic Republic of
23:01 - 1392/10/09
من رشته ی ریاضیم سال سوم دبیرستان عاشق ریاضیاتم واز زیست متنفرم اما الان باخوندن اطلاعات این سایت ونظرات شما تصمیم گرفتم برم تجربی0 بابامن نمیخوام کلی درس بخونم وسختی بکشم اخرشم هیچی به هیچی
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1392/10/20
بازیگری حقوقش زیاده از 500تا700 میلیونی
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1392/10/25
چ پول دار باشی چ بی پول مشکلات خاص خودش رو داره تازه متوسط بودن از همه چیز بهتره هم خندتو داری هم زندگیتو داری هم در کنارش زندگیت می گذره ولی پولداره چی به زور می خندن پول شون آخر چون فک می کنن پو ل دارن صرف هر چیزی .....می کنن
Iran, Islamic Republic of
20:39 - 1392/10/25
من عاشق شغل بازیگری هستم 13 سالمه سوم راهنمایی هستم ساکن کرمانشاه الانم کلاس بازیگری میرم و امید وارم بازیگر معروفی بشم البته در تهران وووووووواااااااااااییییییییییییی
United Kingdom
02:21 - 1392/11/02
سلام من متخصص قلب هستم باور کنید من اصلا دستمزد نمیگیرم هرچی حقوقم باشه همونه نه بیمارستان خصوصی میرم نه چیز دیگه ای فقط اینو بگم خدا رو در نظر بگیری و بامردم عزیز کنار بیای مطمیین باش جوابشو میگیری
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1392/11/03
خوبترین و باکلاسترین و از همه لحظ بهترین شغل×××وکالت×××است.
Iran, Islamic Republic of
23:40 - 1392/11/03
سلام من عاشق بازیگری ام اما مامانم راضی نمی شه الان دیگه این قدر انرژی منفی دادن از فکرش کامل اومدم بیرون بیشتر دارم میرم سمت چشم پزشکی . لطفا راهنماییم کنید.
پاسخ ها
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۰
سلام اگه عاشقش بودی ول نمی کردی ولی موفق باشی .
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1392/11/19
هتل داری ام شغل توبیه.البته فقط تو خارج......
Germany
10:24 - 1392/11/24
احمق طلا فروشی هم هست واقعا که از سایت های دیگر نگاه نکن و اطلاعات و نظرات خودت را بنویس!!!!!
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۷
دوست عزیز لطفا ادب رو رعایت کنید...! طلا فروشی برخلاف ظاهرش! در ایران آنچنان پردرآمد هم نیست...
Iran, Islamic Republic of
00:34 - 1392/11/27
من بساز بفروشم.خدایی درآمد هایی که گفتید خندم گرفت..سالی چهارالی پنج تا ساختمان میسازیم(البته با تیمم)جراح پلاستیکش بیا جلومون لنگ بندازه..فوتبالیستشم همینطور.راستی دکترا هم ندارم.
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1392/12/03
فقط پشتکار و علاقه ، هر کسی به هر جایی که رسیده نتیجه تلاشش بوده به عبارت دیگه هر چقدر پول بدی همون قدر آش می خوری! هر چقدر تلاش بیشتر باشه موفقتر خواهی بود
Iran, Islamic Republic of
01:48 - 1392/12/12
سلام خواهشا بخونید! من لیسانس عمران از امیرکبیر و فوق لیسانس زلزله از شریفم! همون سال که من رفتم دانشگاه دوست نزدیکم با رتبه ی خیلی بدتر از من بابت بومی سازی رفت دندون پزشکی شهید بهشتی! اونم درس خوند منم خوندم و من خیلی بیشتر خوندم اما اون تو دوران دانشجویی و ترم 7 بودنش با کار پاره وقت تو مطب دوستش ماهی 2 تومن در میاره یعنی با کار تقریبا 6 روز در ماه اما من باید 50 روز واسه همچین پولی کار کنم! متاسفانه مهندسی تو ایران شده پشمککککک! همه شدن مهندس! هر دانشگاهی مهندس برق مکانیک و عمران میده بیرون!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۶
چیه داری کلاس دانشگاهی رو که توش درس خوندی میذاری؟فکر کردی چون تو تهران درس خوندی از همه بهتری؟عزیزم این که میگی هر دانشگاهی مهندس میده بیرون درسته ولی مگه فقط شما حق تحصیل رو دارید خب همه باید درس بخونن و با سواد باشن مشکل کار اینجا که مهندس هایی که دانشگاه ها میدن بیرون کیفیت لازم رو ندارند مشکل کار کیفیت نه کمیت...
Iran, Islamic Republic of
18:16 - 1392/12/19
برا کارآفرینی یه ایده خوب میخوام کسی هست کمکم کنه؟
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۵
سلام کار افرینی در چه رابطه؟ من کار افرینی زیادی انجام دادم و موفقیت های زیادی کسب کردم
Iran, Islamic Republic of
17:08 - 1393/01/14
پول می خوای فقط پزشکی اونم تخصص هر رشته ای
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۶
اون وقت میشه بگی روی چه حساب کتابی این حرف رو زدی؟مثل بقیه شانسی یه چیزی پروندی آره؟اون وقت منی که الآن تو شهرمون کلی پزشک بیکار هست چی باید بگم؟
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1393/01/27
به نظر من بهترین کار خوابه خواب آخ جون
Iran, Islamic Republic of
01:00 - 1393/02/26
پس دندانپزشک ها چی؟
United States
00:29 - 1393/03/01
الان ب نظر من تو ایران فقط شغل ازاد بدردمیخوره اگه بخوای با درس خوندن پیش بری شاید از بین 100نفر 30نفر شغل پردرامد داشته باشن بقیه هم در حد بخور نمیر زندگی میکنن
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1393/03/03
اگه میشه مطالب بیشتری بزارین؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1393/03/07
من خودم رشته دکترا قبول شدم می دونی چه قدرزحمت کشیدم
Iran, Islamic Republic of
22:52 - 1393/03/07
سلام . چرا مهندسا را نمیگید بدبخت ترین شغل تو ایران که سخترین رشته تو دانشگاه ها است و نسبت به رشته خیلی خیلی کم درآمد.
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1393/03/16
اره والا به خدا يكي ماهي ميليارد ميليارد در امد داره اونوقت يكي نون شب نداره بخوره مثلا همين بازيگرا و فوتباليستا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۰
یک بازیگرا و فوتبالیستا نون ندارن ولی نونوایی خوبی دارن
Iran, Islamic Republic of
13:52 - 1393/03/27
آیا رشته ی حسابداری خوب است
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1393/04/03
خدایی این آزمایشگاه و رادیولوژی خیلی درامد داره.من با آزمایشگاه حال میکنم دنیا رو زیر میکروسکوپ میبینی.تو آمریکا دارمدش 5 برابر ایرانه.
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1393/04/07
همه ی نظرات شما محترم ولی به نظر من هر کی باید نسبت به علایقش درس بخونه و صد البته بازار کارش رو هم در نظر بگیره.
همه ی اینا به کنار مامان بابات راضی نباشن هیچ کاری نمیشه کرد من عاشق وکالتم ولی چون مامانم از این شغل خوشش نمیاد منم تصمیم گرفتم خلبانی بخونم بعدش هم وکالت
البته تا اون موقع سعی می کنم ازش رضایت بگیرم
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1393/04/07
من خودم کلاس بازیگری می رفتم اگه می خواهید بازیگر واقعی شید باید قشنگبازی کنید نه از بین 100نفر10نفر بازیگر واقعی در می اید دومآاینده نداره
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1393/04/18
باباشما همتون ول هستين اينو خودتون هم مي دونين
Iran, Islamic Republic of
00:18 - 1393/04/19
از نظر من فوتبالی بودن و رشته ورزشی
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1393/04/19
کی میگه بازیگری داره ببینید من توش بودم میدونم چجوری شما اولش باید یه سرمایه کلون بدید به کارگردان که برید بازی کنید اصلا هم به کلاس رفتن و تخصص نیست اونایی هم که دارن کلاس میرن خیلی رک میگم اسکلتون کردندارن ازتون پول میچاپن میگن بازیگرتون میکنیم اما اخرش یه مدرک بهتون میدن میگن خداحافظ برای بازگیری همونطور که گفتم باید پول کلون برای اولین بار به کارگردان یا تهیه کننده بدید بنا بر پولی که دادین نقشتون انتخاب میشه از این به بعدش اگه چهره ات خوب باشه باید 2 یا 3 تا فیلم بعدی رو مفتی بازی کنی رسید به فیلم 5 دیگه پولی میشه قردادهای بالا باهاتون مینویسن اما باید اولش خیلی سرمایه گذاری کنین
Iran, Islamic Republic of
02:15 - 1393/04/21
معلمای کنکوووووووور!استاد زیست ما 3تا ماشین داره 2 تا اپل و ی سامسونگ خونش تو بالا شهر!بچه هاشم امریکان!!!تازه یکی از استادامونه!
Iran, Islamic Republic of
20:16 - 1393/04/23
بنظر من بهترین رشته وکالت است دوستان عزیز من خودم در درجه اول این رشته رو ترجیح میدم چون هم پولسازه وهم ک
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۵
حقوق بخونی سر دفتر بشی بهتره از وکالته و در آمد بسیار عالی تازه تعرفه هاشونم 10 برابر افزایش یافته دیگه سوود در سود
United States
08:00 - 1393/05/12
واقعا که آدم حقیر می شه یکی مثل این فوتبالیست ها و بازیگرا اینجور پول می گیرن یکی مثل بابای بد بخت من باید مثل لودر جون بکنه تا دو ریال پول در بیاره کوفتشون بشه
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۸
ایول، گل گفتی
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1393/05/13
سلام من نظراروهمهرونخوندم ولی یه مطلبی خوندم دوس داشتم به شمام بگم اونم اینه که..پولدارترین افرادوکمپانی های دنیاکسایی بودن که بیش ازچن بارورشکست شدن امااون خطوط قرمزروزیرپانذاشتن واینکه دوباره خودشون روپاخودشون واسادن ویچیزی که خیلی ازادمای معمولی مثه خونواده من همیشه میگن باباپول کثیفه چبدونم پول چرک کفه دسه وبه خاطره همینه که تعدادافرادموفق پولدارخیلی کمه هرپولداری حروم خورنیس...من ازیه سطح متوسط روبه پایینم اینوگفتم نگیدنفسم ازجاگرم بلندمیشه
Iran, Islamic Republic of
03:55 - 1393/05/18
واي بر ما چرا همه به فكر پولدار شدن هستيم ! اگر هدف ما خدمت كردن به مردم باشد و هر كاري را براي رضائ خدا انجام دهيم ، و فقط به منفعت خود فكر نكنيم وبه فكر كمك به نيازمندان باشيم ، خداوند موانع را از سر راهمان برميدارد و در رسيدن به هدفمان ما را ياري خواهد كرد.
United States
18:33 - 1393/05/20
با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمیشه.مطمئنأ همه دنبال یه شغل پردرآمد هستن که به این صفحه رسیدن.
اما در کل من با نظر امیر موافقم.
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1393/06/02
به نظر من روابط بین الملل بهترین شغل برای دختراست
تازه بازیگر شدن و حرفه مدلینگ به درد دختر میخوره فقط فقط فقط فقط همین که گفتم .
Iran, Islamic Republic of
01:19 - 1393/06/10
سلام من ليسانس برق قدرت دارم ولي دارم كاركمك بهياري توخانه ها روانجام ميدم!!!!!!!!!!!!!'خيلي كارسختيه ؟!!!!!!!!ولي چاره اي ندارم چون بهترازبيكاريه!!!!!
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1393/06/12
حیف منه که نرفتم فوتبال دروازه بان نشدم، به هیچ عنوان توی یه سالی که دروازه بان بودم، دروازشم ده تای هیکلم اندازه داشت، یه دونه گل نخوردم، یعنی من دروازه بودم، اون تیم حتی اگه همه گند میزدن، گل نمیخورد، حیف شدم، الان دارم ماهی 400 تومن در میارم.
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1393/06/25
الان دیگه بستگی داره به اینکه وابسته به مسئولین باشی یا نه اگه گوشه خونه یا فامیل به یکی وصل باشه دیگه نونت تو روغنه البته نه روغن پالم بلکه روغن پالم را با تون مردم قاطی می کنی کسی هم حق نداره حرف بزنه اگه هم حرف بزنن بعدا مجبور به تکذیب می شن معادن طلا و ... هم مال ارثی شما و آینده گان شما می شه
Iran, Islamic Republic of
20:07 - 1393/06/28
درود بر گدا هاااااا !!!!! واقعا سرشونو درد نمیارن , میرن گدایی میکنن !! تازه این روزا خیلی هم با کلاس شدن , اگه پول کم بدی ازت طلب کار میشن !! عجیییییییییب است!!!
Iran, Islamic Republic of
02:20 - 1393/07/24
جامعه به همه ی شغلا نیاز داره چرا تا کسی میگه پزشکی به مهندسا بر میخوره واقعا؟!!!هرکس جایگاه خودشو داره
Iran, Islamic Republic of
02:26 - 1393/07/24
به نظر من بازیگرا شاید پولی که میگیرن مفت باشه ولی خدایی با گریه کردناشون و کارای دیگه ای که انجام میدن زودتر از بقیه پیر میشن و میمیرن اگه دقت کرده باشین بیشتر بازیگرایی که میمیرن سن زیاااااااااااادی ندارن
Iran, Islamic Republic of
14:16 - 1393/08/14
اولا:متخصص کامپیوتر شغل پر درآمدی نیست البته در ایران .
ثانیا:کسی که میخواد درآمد بالایی داشته باشه نباید روی یک رشته خاص تمرکز کنه و تاجایی که میتونه در مورد کارهای مختلف یاد بگیره و فعالیت داشته باشه.
Iran, Islamic Republic of
18:55 - 1393/08/16
سلام به همه! دوستان نظر اکثرتون رو خوندم!
بالاخره دیدگاه ها با هم فرق داره! هم دکتر و هم مهندس برای کاراشون زحمت میکشن!ولی از این نظرات به این نتیجه رسیدم که:خیلی از دوستان درس میخونن برای پول!نه برای علم! که واقعا جای فکر کردن داره..و همینطور که نظرات رو میخوندم چیزی به ذهنم رسید! که چرا همه ما دنبال مهندس و دکتر شدن هستیم؟؟؟!یعنی همه ماها باید دکتر شیم؟هممون هم مهندس؟بعد کی مریض شه؟ کی رفتگر شه؟؟؟ ببخشید دوستان من خودم دانشجو هستم
اما بی انصاف نباشید!رفتگری که شب تا صبح تو سرمای اون چند ساعت داره زمین رو برای شما که صبح بیدار میشید و سوار ماشینتون میشید که برید مطب یا دفترتون تمییز میکنه!!!!!دوستان درسته دکترو مهندس درس خونده!زحمت کشیده از خیلی چیزا زده تا به اونجا رسیده!شاید بگید اونی که رفتگره خب درس نخونده زحمت نکشیده!ولی یک بعدی به قضیه نگاه نکنید!خیلیا هستن که به دلیل نداشتن پول کافی! نداشتن ذهن درس خوان!(هستن بعضیا که واقعا درس تو مخشون نمیره این مشکل نیست!چیزیه که خدا بهشون داده)و کلی مشکل دیگه!پدر خود من دستفروشه!! ولی از دوستای قدیمیش یا پدرمادرش اگه بپرسین میگن که چقد درس خون بوده!چقد باهوش بوده!اما به خاطر بی پولی پردبزرگم کار رو رها میکنه و برای کار کردن تو سن 12سالگی به تهران میره!خداروشکر تا الان هم اندازه خودش پول دراورده و راضیه ما هم راضی هستیم و کلی به پدرمون افتخار میکنیم(من تو مدرسه وقتی ازم میپرسیدن پدرت چیکارست خیلی زود میگفتم دستفروش!) همه شغل ها شریفن
اما فقط یه لحظه به من گوش بدید!!
همه میخوایم ماهی1000000000 درامد داشته باشیم؟؟؟؟اگر بشه 9999999چیزی از ما کم میشه؟
ینی الان اونی که ماهی 1میلیون تومان درامد داره باید بره بمیره؟؟ینی زندگی برای کساییه که ماهیانه درامد های میلیاردی دارند؟ یه خرده فکر کنید.... ما زیادی حریص نیستیم؟؟؟؟
هر کاری که دارید با هر درامدی خداروشکر کنید!خیلیا هستن که موقعیت زندگی شما رو هم ندارن چه برسه به درامد های میلیاردی!
United States
13:10 - 1393/08/18
برای پولدارشدن بصورت نامحدود بهترین شغل با حداکثر یکسال اموزش دیدن وبا حداقل 5 هزار دلار سرمایه درفارکس درامد کلان کسب کنید البته با فراگرفتن اموزش وبصورت حرفه ای باشد .
پاسخ ها
سیامک
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۸
نفست گرمه و گشنگی نکیشیدی برادر...
کسی حریص نیست، با یک میلون و دو میلیون هم زندگی نمیشه کرد، خط فقر 3 میلونه برادر 3 میلیون ... میشه ماهی یک میلیون درآمد داشته باشی و مستآجر باشی و مریض داشته باشی و و و و و چی داری میگی ؟
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1393/08/23
سلام به همه دوستان..متاسفانه فکر همه ما فقط رسیدن به رفاهه.باتوجه به این بیکاری و تحریمها...ونتیجش ما در لیست غمگین ترینها هستیم..منم این دغدغه رو داشتم ..دانشجو مهندسی تعمیر نگهداری هواپیما بودم و بخاطر وضع مالی بدم انصراف دادم و بخاطر علاقم به کارهای فنی (مکانیک)یه دوره 720ساعته مکانیک ماشین های راهسازی گذروندم...بعد از پر کردن فرم تو یه شرکت منتظر جوابشم با یه حقوق معمولی قانون کارم راضیم فقط کار داشته باشم ...شده ارزو برام..این دنیا برام هیچ ارزشی نداره ..نمیخامش
Iran, Islamic Republic of
02:07 - 1393/09/02
من دندان میخونم به نظرتون پزشکی بهتره یا دندان؟ میتونم تغییر بدم کسی نظری نداره؟؟
پاسخ ها
سعید
United States
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۳
قطعا دندون راحت تر و بهتره البته اگه چشم پزشکی می خونی اون بهتره در کل اگه راحت تر می خوای باشی دندون از بقیه راحت تره پولشم خوبه
Iran, Islamic Republic of
11:45 - 1393/09/10
پزشکام بخورن نوش جونشون اما کی گفته رس مردم و باید کشید و ته مونده جیبشان باید توند اون کارگر بیچاره چه گناهی کرده
United States
14:21 - 1393/10/13
بعد از خوندن نظرا دیدم چند تا نکته رو بهتون بگم
اول اینکه تحصیلات دانشگاهی رو فقط به منزله ی کار و در امد نگاه نکنید چون دیگه الان این جوری نیست بیشتر برا این که تو جامعه بهت به چشم یه ادم بی سواد نگاه نکنن مدرک رو لازم داری
خیلی از افرادم بعد از گرفتن مدرک دنبال رشته ی خودشون نمیرن میزنن تو کار های ازاد که البته خیلی هم خوبه بهتر از بیکار نشستن تو خونه حد اقل طرف وجود کار کردن رو داره
یه عده هم تا مهندسیشون رو میگیرن دنبال پشت میز نشینی و دستور دادنند فکر کردن الان واسه خودشون ادم شدن
خلاصه اگه تونستی یه شغل پر در امد تو رشتت گیر بیاری خوبه اگه نیاوردی بیکار نشستن به منزله ی بدبختیه
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1393/10/13
سلام میدونستیدهمین بازیگرهایی که شمامیگیداکثرشون درماه پول اجاره خونه میدن وخونه ندارن،یاباپولی که درمیارن فقط ماشین میفروشن وباچندمیلیونی که میتونن روپول ماشین بزارن ماشین عوض میکنن مگه قیمت یک سانتافه باپرادوچه قدراختلاف قیمت داره حتی توصفحه های اجتماعی بعضی هاشون که ازخونه عکس میگیرن ازخودشون خیلی ساده است وسایل شون...ومیشه گفت توطبقه متوسط روبه خوب قراردارن.به خاطرهمین مردم عقلشون توچشمشونه .من خودم دانشجوی مدیریت هستم وضع مالی مون هم متوسط روبه خوب هستش خداروشکرتاامروزکمبودی نداشتم فعلاهم به فکردرسم هستم وتاارشدهم بگیرم راه دارم که فکرکنم برای اینده ام.
Iran, Islamic Republic of
08:26 - 1393/11/01
سلام من خودم بازیگرم ..مستجرم هرکسی واسه خودش مشکلات داره دوستان همیشه از خدا شاکر باشید ک وجودتون سلامت همین دنیا ارزش نداره چه خوبش چه بدش فقط خدا...
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1393/11/07
علتش چیه؟تاحالا از هرجور ادمی که بگید پرسیدم ولی باورتون نمیشه بجز بابام هیشکی از کارش راضی نبوده.
Iran, Islamic Republic of
01:59 - 1393/11/18
پروردگارا...
کدامین پل در جهان شکسته که هیچکس به خانه اش نمی رسد...
Iran, Islamic Republic of
10:24 - 1393/12/21
بسیار آموزنده و مفید بود
خیلی استفاده کردم
ممنون
Iran, Islamic Republic of
10:26 - 1393/12/21
بسیار آموزنده و مفید بود
خیلی استفاده کردم
ممنون
Iran, Islamic Republic of
21:47 - 1393/12/21
من یه بدبختم تویه روستام دیپلم گرفتن ولی پول ادامه تحصیل نداشتم درسم خوب بود الان بیکارم بعضی وقتا میرم سرفلکه خدابزرگه شایدیهروزی مردم راحت بشم
Iran, Islamic Republic of
07:36 - 1393/12/29
سلام
پزشکی شغلی شریف و البته پر درآمد است. هر کس غیر متخصصی نمی تواند وارد آن شود. تعداد شان به هر دلیلی بسیار محدود می باشد. از نظر من در آمدشان امروزه بسیار شفاف و قانونی است و نوش جانشان. با این حال کارشان غالبا بسیار تکراری بوده و بعد از اینکه در کنکور قبول می شوند جون مطمئن هستند که بلاخره فارغ التحصیل می شوند پس اغلب شان جندان تلاش نمی کنند. به همین خاطر هم برای اغلب بیمارانی که به آنها مراجه می کنند نصخه یکسانی تجویز می کنند. ولی مهندسین بخصوص برق دارای دروس بسیار مشکلتری هستند. ولی متاسفانه یا خوشبختانه تعدادشان بسیار فراوان شده است و همین باعث شده تا سطح کیفی آنها بشدت کاهش یابد. همچین در حوزه کاری آنها همه خیلی جرات می کنند حتی بدون تخصص وارد شوند. البته افراد باسواد این رشته شاید به لحاظ مادی چندان مورد توجه نباشند، ولی از شخصیتهای مطرح و برجسته در دنیا می باشند، ضمن اینکه اینگونه از افراد چندان نیز به درآمد فکر نمی کنند، و شاید هم فرصت فکر کردن به اینگونه از مسائل را هم واقعا ندارند.
Iran, Islamic Republic of
04:57 - 1394/01/05
به شغل شریف دزدی اشاره ای نفر مودید
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1394/01/10
انتخاب رشته با توجه به بازار كار و پول ساز بودن

گرايش رياضي فيزيك :

1- عمران ( بهترين گرايش عمران عمران)
2- مكانيك (بهترين گرايش سيالات )
3- برق(بهترين گرايش كنترل)
4- كامپيوتر ( بهترين گرايش it)

گرايش تجري :

1- دندان پزشكي
2- پزشكي
3- داروسازي

گرايش علوم انساني:

1- حقوق
2- مديريت مالي
3- مد يريت MBA
4-مديريت پروژه

گرايش هنر :

1- معماري (گراايش ساخت )
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1394/01/14
فقط فوتبال نه مدرک میخواد نه سواد هینجوری پولو مثل باقلوا میگیرند ککشونم نمیگزه حالا بیا این همه سال درس بخون تازه دکتر بشی
United States
17:06 - 1394/01/17
سلام فقط ساخت و ساز همین بای
Iran, Islamic Republic of
01:01 - 1394/01/22
ببخشید تفاوت رشته ی ریاضی فیزیک با فنی حرفه ای در چیه؟با هر دوشون که مهندس میشی
چرا این دو رشته رو ازهم جدا کردند؟البته با کار دانش هم میشه مهندس شد مثل مهندس برق و و کامپیوتر و...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۰
الان کارگرم مهندسه
Iran, Islamic Republic of
17:33 - 1394/01/22
با سلام
من ی مهندس عمرانم و اعلام میکنم این رشته هم اصلا دیگه خوب نیست.
اما اینکه چه مشاغلی پول درار هستن میتونم به دلالی و دزدی و قاچاق اشاره کنم.
پیشنهادم به دوستان جوان اینه در کنار درس ی کار فنی رو حتما یاد بگیرید مثل صاف کاری و نقاشی ماشین یا تعمیر لپ تاپ و لوازم خانگی و مکانیکی
Iran, Islamic Republic of
18:04 - 1394/01/28
به نظرمن شغل داروسازی خیلی عاالیه.
چون:اگه یک نفر چند داروخانه داشته باشد روزی 4 یا5 یا... پول در میاورد
برای مثال اگر کسی 3 داروخانه داشته باشد:ماهی 150میلیون
سالانه:57.750میلیارد
پاسخ ها
علی00
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
دوست عزیز داروسازی هم محدودیت داره!
دارو ساز هیچ وقت نمیتونه ینی حق نداره مجوز بیشتر از یه دارو خونه رو بگیره و بعدشم بستگی داره کجا دارو خونه بگیری و اینکه اگه تعد دارو خونه ها بیشتر باشه تو یه منطقه باز مجوز نمیدن!
Iran, Islamic Republic of
19:16 - 1394/01/28
به نظر من با توجه به پیشرفت جامعه بازاریابی شبکه ای در آینده ای نزدیک به پردرآمد ترین شغل در ایران تبدیل میشه.
بازاریابی شبکه ای شغلیه که توی دنیا اثبات شده است.فقط باید فرهنگش توی ایران جا بیفته تا فرقش با شرکتهای هرمی همه بدونن.
پاسخ ها
رهگذر
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۳
اصولا بازاريابي شبكه اي رو تو دنيا بعنوان يه شغل خانگي در نظر ميگيرن و اينكه درآمد زايي اون محدوده.يعني تا يه مدت زمان محدود كسب درآمد ميكني .و بعد اون ديگه اشباع ميشه و فقط كسايي برنده هستن كه زودتر استارت بزنن و بتونن حداقل يه مجموعه 1000 نفري داشته باشن
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
وقتی هر کسی میتونه بازاریابی شبکیه کنه، به زودی اشباع میشه، یعنی من خودم به جای اینکه از تو خرید کنم، خودم نتورکر میشم و تخفیف هم می گیرم (منظورم از تخفیف همون امتیلز و پورسانته)
Iran, Islamic Republic of
20:22 - 1394/02/14
شغل فقط سردفتری اسناد رسمی پول به جیب میزنی با نوشتن و امضا کردن یه تیکه کاغذ
رفیق من با کلی قرض امتیاز یک دفتر خانه رو خرید در عرض 2 سال کل بدهیش رو صاف کرد هیچ یک خونه تو ظفر خرید یک ماشین مدل بالا هم خریده
کافی یکم سواد حقوقی داشته باشی یه کار بلد این شغل رو هم بعنوان کارمند استخدام کنی کلی به جیب میزنی به راحتی
قابل توجه دانشجو های رشته حقوق
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۵
آی اقا گل گفتی فامیل ما تو تهران میدان تجریش دفتر خانه زده 3 ساله صاحب همه چی شده تازه اونم با یک مدرک لیسانس ساده حقوق بقول خودش ماهی صافی 20 ال 30 میلیون میمونه
Iran, Islamic Republic of
04:28 - 1394/02/15
واقعایازیگرهااین قدرحقوق دارن امابعضی ازبازیگرهاهم هستن دستمزدنرمالی میگیرن وشایدسالانه یک فیلم بازی کننداونهاچی.خیلی هاشون هم خونه ندارنددیگه ماین مدل بالاهم نداشته باشن میخوایدپرایدبشین( بالاخره بازیگرهاتوچشمت
Iran, Islamic Republic of
00:07 - 1394/02/20
به هم توهین نکنید.همتون سر کار هستید.درود بر دکترها .مرگ بر ضد مهندسها
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1394/02/21
واقعا متاسفم برای کسانی که فقط از دیدگاه درآمدزایی به شغلشان نگاه میکند.چه کاریه که درس بخونی پزشک شی صرفا برای درامد و موقعیت شغلی.این همه زحمت چرا.در صورتی که یک دلال با 5کلاس سواد سالیانه 700میلیون درآمد خالص دارد
Iran, Islamic Republic of
17:34 - 1394/03/02
کی گفته متخصص کامپیوتر این همه پول میگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟والا برو ببین تو این شرکت خصوصیا چه کارگر ساده باشی چه مغز متفکر باشی حقوقت اداره کاره
Iran, Islamic Republic of
11:12 - 1394/03/25
خلاصه بهتون بگم این شغل ها همه خوبن فقط بازیگری دیگه مثل قدیم نیست فقط شده پول پارتی ..........‌
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1394/03/29
پر در آمد ترین شغل بساز و بفروشی هست کسی رو میشناسم قبلان با ماشین مسافر کشی می کردم الان بهتر ماشین برای خودش و همسرش و چند واحد آپارتمان و ویلا داره
Iran, Islamic Republic of
20:48 - 1394/04/03
سلام به دکتری که میگه مهندسا توی کنکور تجربی 1000 هزار هم نمیارن انگار به جهان نظاره نمیکنی که علم پزشکی با مهندسی نرم افزار و سخت افزار پیش میره یه نگاهی به دور برت کن
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1394/04/16
من اخرنفهمیدم دندون پزشکی بهتره یا جراحی زیبایی
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1394/04/16
من ی کاری میخوام که درامدش سالانه میلیاردی باشه اما نمیدونم چیرو انتخاب کنم
Iran, Islamic Republic of
00:29 - 1394/04/21
دوستان اینکه هر کس داره از رشته خودش دفاع میکنه و سعی داره به بقیه تحمیل کنه که رشته من اگه نبود فلان میشد و بیسار می شد هیچ نتیجه ای در بر نداره.در وحله اول پر درامد ترین شغل ها شغل های آزاد هستن.به این دلیل که درامدشون به رقم خاصی محدود نیست.خیلی ها شغلشون آزاده ولی درامدشون کمه.بعضی ها با فکری که دارند از سنگ هم پول میسازن.یعنی فکرشون کار میکنه و میدونن از چه راهی درامد کسب کنن.پس پولدار شدن الکی نیست.خیلیا دوست دارن برن دانسگاه آزاد و به فکر رفیق بازی و اینا باشن ولی در آخر اونی که خودشو تو بازار جا میزنه موفقه.یا حق
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1394/04/23
حتماقسمت ماهم ازاين دنيااين بوده ديگه عزیزکم،اونایی که دارن نمیدونن ازش استفاده کنن اوناییم که ندارن حسرت شومیخورن
Iran, Islamic Republic of
21:48 - 1394/05/11
رتبه ریاضی تو تجربی تقریبا نصف میشه.درضمن مهندس باید همیشه به روز باشه برا چندرغاز.اما پزشکی نه.کارای تکراری.من دوست خودم از مهندسی تغییر داد به پزشکی.میگه کل پزشکی 3 واحد مهندسی هم نیست.فقط شب امتحان درس میخونه.بنابراین بیخودی پزشکی رو سخت جلوه ندید.ما چند تا پزشک دور و اطرافمون هست.از تکنولوژی هیچ نمیدونن .حتی نمی تونن ایمیل استفاده کنند. پزشکان پول و قدرت دارن و بیشتر از حقشون میگیرن. نمونه ای از قدرتشون تعطیل کردن برنامه در حاشیه
پزشک=فرعون
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1394/05/25
بعد از پزشکا سر دفترای اسناد رسمی بهترین در آمد رو دارند در آمد خالص یک دفتر خانه متوسط ماهی 15 میلیون تومان هست و در آ»د بهترین دفاتر اسناد ماهی 40 میلیون تومان
خالص سود آور ترین شغله هیجیم نمیخواد یه کامپیوتر با یک پرینتر یه لیسانس حقوق هم بگیری دیگه 3 ساله خودتو بستی
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1394/05/29
در این دنیای امروزی مطمئن باشید هر کسی که شغل مورد علاقه اش را انتخاب کند محتاج نامرد نخواهد شد واقعا" لذت بردن از شغل یک موهبتی است که خالق به انسان می دهد. بیشتر افراد وقتی که یک شغلی را انتخاب می کنند تا آخر عمر بایستی اجبارا آن کار را ادامه دهند. انسانی که شغل مورد علاقه اش را انتخاب کند از کار خسته نمی شود و در روابط خانوادگی آن بسیار نقش داره
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1394/06/04
بیخیال بابااااا
بگیرین بخوابییین
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1394/06/08
network marketing الان بهترین کار دنیا تو ایران بازاریابی شبکه ای. اگه اطلاعات بیشتر خواستید تماس بگیرید.
پاسخ ها
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
نتورکرای از خود راضی. مردمو گول میزنین جنستونو قالب می کنین بهشون
ساسان
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
خجالت نمی کشی شامپو میفروشی .......
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1394/06/12
معمولا میافته پای مهارت شخص و سرمایه که همیشه لازمه.دکتر.وکیل.مهندس.با مهارتشون بیشتر پول درمیارن. مهندس داشتیم قرار2میلیاردی میبست و از او طرف داشتیم ماهی یکو پانصد به زور میگرفت.جوشکار لوله دیدم روزی300میگرفته جوشکارم دیدم روزی80به زور بش میدادن.
Iran, Islamic Republic of
14:23 - 1394/06/14
marg bar pezeshki k rotbe 100000esh to konkor ba sahmihe mishe 1000
Iran, Islamic Republic of
00:28 - 1394/06/19
سلام.
برای شبکه ی آِی فیلم داشتن فیلم سینمایی میساختن که من هم تست دادم و قبول شدم. روز اولی که رفتم برای گرفتن فیلم نامم متاسفانه اقای.... چیز هایی گفتن و کارهایی کردن با من که از گفتنشون شرمسارم. درامد زیاد به چه قیمت؟؟
ترجیح میدم با حقوق کارمندی زندگی کنم و با افتخار بگم پولم حلاله تا اینکه دختر بودنمو زیر سوال ببرم برای شهرت و در امد میلیاردی.
شما رو به خدا قسم نذارید ناموستون وارد این حرفه شن
مرسی...
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1394/06/30
سلام دوستان
من رشته تجربی هستم دارم پشیمون میشم ازرشته ای که انتخاب کردم چون همه ی شغلایی که تورشته جربی هس بایدتااخرعمرت بخونی دوستان اگه میشه چن تاشغل تورشته تجربی که زودتر بهش میرسی به من معرفی کنین ممنون
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۴
فکر نکنم حالا رشته تو خوبه رشته منه بدبخت الکترونیکه
Iran, Islamic Republic of
18:05 - 1394/07/13
من کلاس نهم هستم معدلم همیشه بیسته و تو انتخاب رشته شک داشتم ممنون بابت سایت خوب تون بهم نشون دادین وکیل شغلش ریسک داره ولی دکتر نه اصلا پس دمتون گرم من میخوام دکتر گوش و حلق وبینی بشم
Iran, Islamic Republic of
19:36 - 1394/07/13
سلام دوستان اگه راجع به درآمد مهندسی کشتی چیزی میدونید خوشحال میشم منو تو جریان بزارید...ممنون
Iran, Islamic Republic of
20:25 - 1394/07/15
بهترین شغل سر دفتری اسناد رسمی هست که پرسود و کم هزینه میباشد در آمد 20 میلیون الی 50 میلیون در ماه رو داره . (با مدرک و دلیل قانع کننده گفتم این حرف رو )
Iran, Islamic Republic of
13:39 - 1394/07/17
سلام دوستان بنظر من در حال حاضربازار یابی شبکه ای یا همون نتورک مارکتینگ جزوه پر درامدترین شغل هاست کاری پاره وقت با درامد تصاعدی
Iran, Islamic Republic of
20:46 - 1394/07/19
البته همه پولی که جراح می گیره واسه خودش نیست . یه مقدار واسه بیمارستانه . یه مقدار واسه پرسنل عمل جراحی هستش . یه مقداری واسه دوا درمون ( اعم از داروی بیهوشی و غیره) . هزینه استفاده از دستگاه ها . آخر سر هم هر چی میمونه واسه جراحه که از 7 میلیون خدود 2 میلیون .
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1394/08/04
مواد فروشی تو این بازار هرویین ولی حکم اعدامشون امضا شده دستشونه
Iran, Islamic Republic of
17:14 - 1394/08/16
سلـام دوستان...اگه کسی قصد خوندن دندان پزشکی رو داره بیاد واتس اپ با هم صحبت کنیم منم میخوام دندان پزشکی بخونم شاید به درد هم خوردیم.
Iran, Islamic Republic of
15:35 - 1394/08/21
مطالبو خوندم.بستگی به آدمشم داره.اما دعوای پزشکا و مهندسا رو نمیدونم سر چیه!
خوب اینجا کشور جهان سومه و در کشورهای جهان سومی مثل هندوستان و ایران، همه به پزشکا احترام خیلی بیشتری قائلند تا مشاغل دیگه این دیگه تقصیر پزشکا نیست.دید مردمه.
در مورد درآمد پزشکا هم که مقصر بیمه ها هستن.این دولت هر جا که قراره به مردم حقوق بده(مثل کارمندا)جونش در میاد اما اونجایی که قراره از مردم پول بگیره حقوق عده ای رو بده(مثل پزشکا) رحم و مروت نداره! دعوای مردم با پزشکا هم به نظر من دعوای شخصی نیست سیاست های غلط دولته. می تونه مقداری از بار هزینه بهداشتو درمانو دولت بر عهده بگیره و اجازه نده که به مردم فشار بیاد اما اینکارو نمیکنه چون میدونه مردم برای سلامتشون حاضرن هرچقد بخوان خرج کنن. ارتباطی به حسادت و اینها نداره بیایین مسائلو با دید کلی و منطقی بهشون نگاه کنیم نه سطحی.
نکته دوم اینکه نگین پزشکا زحمت نمیکشن.در دوران انترنی و بخش های سختی مثل قلب و اورژانس شب و روزشون قاطی میشه.بنده خدا ها شب ها بیدارن و بالای سر مریضا هستن و روزها که شیفت عوض میشه می خوابن عملا دو ماه از سال زندگیشون تعطیل میشه.خواب روز هم هیچوقت جای خواب شبانه رو نمیگیره. به نظر من هرکسی یه شغل و حرفه ای داره و برای رشد جامعه همه مشاغل ضروری و لازم اند. همه تحصیلکرده ها قابل احترامن اما تو کشور ما هر کسی سعی داره با تحقیر کردن دیگری برای خودش احترام و ارزش کسب کنه. ما ایرانیا هممون با هوش و با استعدادیم و همه جای دنیا مهندس،دانشمند و پروفسور و پزشک، حتی هنرمند و عکاس حرفه ای (یکی از عکاسان نشنال ژئو گرافیک که بانوی ایرانیه)داریم.به نظر من همینه که مهمه.ایرانیا کلا انسان های دلسوز و کاربلد و زحمت کشی هستند.متاسفانه دولت از پتانسیل هاشون استفاده نمیکنه. در عوض در همه جای دنیا ایرانیان میدرخشند.
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1394/08/24
اقا من لیسانسه کامپیوترم بیکارم اگه شغل پر در امد دارید تماس بگیرید 9355117189
Iran, Islamic Republic of
18:31 - 1394/09/03
به نظر من اون کسایی که کامیپوتر خوندن و این تخصصشونه مهندسای واقعی کشور هستن

کامپیوتر و برنامه نویسی چیزی نیست که حرفه ای شدن توش کار هر کسی باشه و تو دانشگاه بشه درس داد...
پاسخ ها
بنده خدا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۴
من کلی آشنای رشته کامپیوتر دارم که حتی سی اس اس یا یک سر هم بندی ساده شبکه و یا سی سی ان پی هم بلد نیستن !! اما دوستانی دارم که دیپلمه هستن اما از 14 یا 15 سالگی کامپیوتر کار کردن الان زیر90 میلیون در نمیارن و کلی موفقیت کسب کردن پس دوستان لطفا به مدرکتون نندازین که باید بذاریدش در کوزه بهترین چیز علاقه و اعتماد بنفسه که حتی در شغل شریف دست فروشی هم شمارو موفق میکنه
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1394/09/05
باز میشه این در
صبح میشه این شب :)
Iran, Islamic Republic of
18:14 - 1394/09/15
اگه از اول ابتدايي تا الان دست فروشي ميكردم هم خونمو داشتم هم مسافرتامو ...ولي خر اين ننه بابام شدم بيست سال عمرمو الكي ريختم تو ...خلاصه بدبخت تر از جوون ايراني نيست بخصوص مردامون ......
Iran, Islamic Republic of
20:28 - 1394/09/28
بهترین شغل ایران بعد از پزشک متخصص سر دفتر اسناد رسمی هستش که در آمد بسیار عالی داره و پرسود بنظر من اول باید سر دفتر اسناد رسمی رو نام برد بعد پزشکا چون پزشکا کلی درس میخونن و کلی دوره ها میبیندد ولی سردفترا یک لیسانس ساده حقوق میتونن سردفتر بشن . ضعیف ترین قشر هم معلما و کارگرا و کارمندا هستن که با حقوق خیلی کم زندگی رو میگزرونند
Iran, Islamic Republic of
21:15 - 1394/10/09
ازنظر من هیچکدوم بدرد نمیخوره.من ریاضی ام قوی بود.رفتم‌فنی.رفتم کامپیوتر چون علاقه به برنامه نویس داشتم.خوندم سخت بود رفتم دنبالش تلاش کردم شب و روز.الان تو شرکتی در اصفهان کار میکنم.بهترین رشته اس به هرچی که علاقه دارید درامد من دوستم تو دوماه بالای ۷۰ میلیون هست .تلاش کنید به چیزی که علاقه دارید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۱
منم عاشق برنامه نویسیم میخوام برم کامپیوتر
Iran, Islamic Republic of
04:03 - 1394/11/04
به نظر من همه ی رشته ها به هم ربط دارن .همه ی رشته ها هم خوبن کسایی هم که میگن :لیسانسم ولی بیکارم اینجور افراد عرضه ندارن همه چیز مدرک نیست باید کار بلد باشی کار.!!!!
Iran, Islamic Republic of
18:50 - 1394/11/07
هیچم مهندسا درس نمی خونن منم شب و روز درس میخونم نمره درست حسابی نمیگیرم ولی خواهرم مهندسی میخونه فقط شب امتحان میخونه 20 میشه
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1394/11/08
سلام به نظر من پردرآمد ترین وبا کلاس ترین شغل در ایران و در دنیا بازاریابی شبکیه
Iran, Islamic Republic of
20:26 - 1394/11/09
همتون سر کارید . بهترین شغل و پر در آمد ترین شغل حرفه و شغل سردفتری اسناد رسمی میباشد که فقط و فقط یک لیسانس ساده حقوق می خواد و بس . کم هزینه و پر درآمد . کم ترین میزان درآمد در ماه 30 میلیون تومان خالص و بیشترین میزان 70 میلیون تومان درآمد در ماه میباشد . تنها شغل کم هزینه و پر درآمد تو کشوره . فقط فقط اسم دکتر و مهندس بد درفته