۳۷۶
۱۷ فروردين ۱۳۹۰ - ۱۳:۵۰
۴۸۰۵۵۶۷ 
ديدار با خاله رويا و عمو مهربون زوج هنرمند و محبوب بچه‌ها، در شهرزاد
تابه‌حال سازندگان و مجري‌هاي زيادي را در قاب تلويزيون ديده‌ايم كه خيلي‌هاي‌شان آمده‌اند و ماندگار شده‌اند و خيلي‌هاي‌شان هم از يادها رفته‌اند، اما چند وقتي مي‌شود كه خاله‌رويا و عمو مهربون، صبح‌ها از شبكه 2 مهمان خانه‌هاي‌مان هستند و حسابي هم كارشان گل كرده است.
5
شبكه‌هاي مختلف صدا‌و‌سيما براي كوچولوها، برنامه‌هاي تلويزيوني شاد  و  ويژه‌اي مخصوص‌ آن‌ها مي‌سازند و در واقع سعي دارند به‌صورت تخصصي با كودكان برخورد كنند. به‌همين دليل تابه‌حال سازندگان و مجري‌هاي زيادي را در قاب تلويزيون ديده‌ايم كه خيلي‌هاي‌شان آمده‌اند و ماندگار شده‌اند و خيلي‌هاي‌شان هم از يادها رفته‌اند، اما چند وقتي مي‌شود كه خاله‌رويا و عمو مهربون، صبح‌ها از شبكه 2 مهمان خانه‌هاي‌مان هستند و حسابي هم كارشان گل كرده است. وقتي متوجه شديم، مدتي مي‌شود كه اين 2 هنرمند با يكديگر ازدواج كرده‌اند، تصميم گرفتيم با ترتيب دادن يك جشن كوچولو، هم ازدواج‌شان را تبريك بگوييم، هم گپ‌وگفتي با آن‌ها داشته باشيم تا با نحوه آشنايي، تفاوت‌ها، دليل انتخاب كار با كودكان و... آن‌ها بيشتر آشنا شويم. اين شما و اين هم آزيتا رضايي و مجتبي ظريف‌نيا.

نحوه آشنايي‌ما ‌

عمو مهربان: سال 80 بود كه ‌در دانشگاه آزاد كرج در رشته دامپزشكي تحصيل مي‌كردم و از آنجا‌ كه خيلي شر‌و شيطون بودم، يك روز يكي از هم‌كلاسي‌‌هايم گفت ‌براي تئاتري در كرج بازيگر‌ مي‌خواهند، تست مي‌دهي؟ ‌چون در گذشته تئاتر كار كرده‌ بودم، قبول كردم و بعد از تست ‌دادن در نمايش‌نامه‌‌اي به نام «چهارصندوق» كه كاري از بهرام بيضايي بود، نقش اول را به من دادند. حدود 9 ماه براي آن تئاتر تمرين كردم تا اين‌كه قرار شد 15 روز آن را اجرا كنيم. در يكي از ‌‌روزهاي اجراي‌مان، خانم آزيتا رضايي كه كارگردان تئاتر كودك بود، بين تماشاچي‌ها حضور داشت و براي نخستين‌بار كارم را آنجا ديد‌. چند روز بعد ايشان‌ تلفن زد و به من براي بازي‌ در يك تئاتر كودك پيشنهاد داد كه قبول كردم و آشنايي‌مان رقم خورد.
خاله رويا: دليل حضور من براي ديدن تئاتر چهار صندوق بهرام بيضايي، اين بود كه در آن سال مي‌خواستم تئاتري به نام «شهر خوب بچه‌ها» را كه يك تئاتر آموزشي‌ بود، كارگرداني كنم، به‌ همين دليل دنبال بازيگري بودم كه بتواند نقش بازيگر بچه را خوب در بياورد. در آن تئاتر، از كار 2 نفر خيلي خوشم آمد كه يكي از آن‌ها، آقاي ظريف‌نيا بود. چند روز بعد وقتي تلفني به ايشان پيشنهاد كار دادم، قبول كرد و اين شروع آشنايي ما شد.توسط مجتبي با طنز آشنا شدم

خاله رويا:‌ پدرم مسئول نور تالار وحدت بود و ‌اكثر‌ زمان‌هايي كه به آن‌جا مي‌رفت، من را هم كه آن زمان فقط 9 سال داشتم، با خود مي‌برد، به‌همين دليل از همان ايام‌ عاشق تئاتر شدم و به هر زحمتي بود، پدرم را راضي كردم من هم تئاتر بازي كنم. ‌البته متن‌هاي زيادي هم تابه‌حال نوشته‌ام كه بيشترشان ‌بزرگسالانه بوده و اغلب ‌كمي تلخ هستند. ‌در اصل قبل از آشنايي‌ام با مجتبي، نمي‌توانستم كار طنز انجام دهم اما از زماني كه با مجتبي آشنا شدم و همكاري‌مان را شروع‌ كرديم، ورودم به دنياي طنز آغاز شد و از نوشته‌هاي طنز مجتبي، خيلي چيزها ياد گرفتم.به دليل همسرم اين شغل را انتخاب كردم

عمو مهربان: سال 81‌، سال خاصي براي من بود. واقعا سر چند راه مختلف قرار گرفته‌ بودم و تصميم‌گيري خيلي برايم سخت بود، چون 4‌ انتخاب مختلف داشتم؛ يكي ادامه رشته دانشگاهي‌ام كه دامپزشكي بود، دوم رفتن دنبال ورزش و رشته ورزشي‌ام بود (چون در آن سال عضو يك تيم دسته اولي فوتبال بودم و آقاي گل دانشگاه آزاد كرج‌‌)، سومين كارم در ارتباط با مزارع شترمرغ بود و در آخر هم تئاتر. ولي آشنايي من با خانم رضايي، باعث شد از فكر بقيه دربيايم و ‌اين راه را براي ادامه زندگي‌ام انتخاب كنم!مجتبي اشتباه نكرد

خاله رويا: به‌نظر من كه مجتبي ‌در انتخاب مسيرش‌ اشتباه نكرد، چون واقعا استعداد زيادي در بازيگري و بداهه‌گويي دارد، منظورم بداهه‌گويي‌اي است كه باعث شود همه ‌بخندند، نه فقط يك نفر. اوايل مجتبي فقط بازيگر نقش اول بود اما بعد خودش شروع به طراحي حركات نمايشي ‌كرد، سپس دستيار كارگردان شد و بعد از اجراي چند ‌تئاتر، الان‌ خودش‌ كارگرداني مي‌كند و از پس همه كارها برمي‌آيد كه اين نشان‌دهنده استعدادش در اين حرفه است.هنوز هم بچه است!

خاله رويا: مجتبي هنوز هم بچه است! چون هم زياد شيطاني مي‌كند، هم به‌محض اين‌كه از راه مي‌رسيم، مي‌رود پاي پلي‌استيشن و فوتبال و... ! من هم مجبورم با اين شرايط، سرم را با كتاب‌خواندن و نوشتن متن‌ گرم كنم.نعمتي به نام كوچه

عمو مهربون: دقيقا همين‌طور است كه همسرم مي‌گويد! من عاشق بازي كردن با پلي‌استيشن هستم و بيشتر زمان‌هايي كه فرصت كافي داشته باشم و مثلا فردايش تعطيل باشم، پسرعموها و پسرخاله‌هايم را دعوت مي‌كنم، به منزل‌مان مي‌آيند و تا صبح با هم بازي مي‌كنيم! خاطرم هست وقتي كوچك بوديم، بازي‌هاي ما اكثرا تو كوچه انجام مي‌شد، اما الان اكثر بچه‌ها به‌جاي اين‌كه به كوچه بروند يكديگر را ببينند و روحيه‌شان عوض شود، هميشه در خانه و پاي كامپيوتر يا پلي‌استيشن هستند كه اين‌ موضوع، مي‌تواند اثرات سوء زيادي روي آن‌ها بگذارد. واقعا حيف است كه بچه‌هاي امروزي، از داشتن نعمتي به نام كوچه محرومند، از طرفي خانواده‌ها به خاطر ترس از اين‌كه بچه‌شان كجا مي‌رود، با كي حرف مي‌زند و...، بدبيني را در بچه‌ها افزايش مي‌دهند و باعث مي‌شوند آن صميميت و رفاقتي كه ‌قديم‌ها بين بچه‌ها وجود داشت، امروز ديگر نباشد.‌تمام زندگي‌مان شده كار!

خاله رويا: از آن‌جا كه پشت‌سر هم براي برنامه‌هاي كودك، پخش زنده يا اجرا داريم‌، زمان استراحت‌مان خيلي كم است‌. من و مجتبي بيرون از خانه هميشه در حال كار كردنيم و وقتي هم به خانه مي‌آييم، باز در حال نوشتن و بحث‌ براي بهتر‌كردن كارمان هستيم‌. هميشه براي هر چه بهتر شدن اجراهاي‌مان با يكديگر مشورت مي‌كنيم كه به‌شخصه به ‌مشورت‌هاي مجتبي خيلي احتياج دارم و به آن‌ها عادت كرده‌ام، طوري كه وقتي همين چند شب پيش مريض شده بود و‌ مجبور شدم تنهايي بنويسم‌، خيلي برايم سخت بود.تفاوت‌هاست كه ارزش دارند

عمو مهربان: من و همسرم از نظر علايق و خواسته‌هاي‌مان، تفاوت‌هاي زيادي با يكديگر داريم اما اين تفاوت است كه ارزش دارد. مثلا من گوشتخوار‌م‌ اما خانم رضايي گياه‌خوار است، من موسيقي پاپ گوش مي‌دهم اما خانم رضايي عاشق آهنگ‌هاي سنتي است و...،  اما تمام سعي‌مان اين است كه‌ با هم هماهنگ شويم. مهم اين است كه ‌زن و شوهر به خاطر هم گذشت كنند و فقط به فكر رسيدن به خواسته‌هاي‌ خود نباشند.

برنامه نبايد بي‌محتوا باشد

خاله رويا: آنچنان فرصت نداريم كار ديگر همكاران‌مان را دنبال كنيم اما سعي مي‌كنيم هر روز ‌يكي، ‌دو كار‌ دوستان‌مان را حتما ببينيم. خيلي اوقات پيش آمده ‌بعد از اجرا‌ي‌مان‌ نشسته‌ايم ‌كارمان را ببينيم؛ بعضي وقت‌ها‌ آن برنامه آنقدر عالي از آب درآمده كه خودمان هم باور نمي‌كنيم،  اما بعضي اوقات هم مي‌بينيم اصلا آن چيزي كه فكر مي‌كرده‌ايم و مي‌خواسته‌ايم نشده است! ‌به‌شخصه براي برنامه‌اي ارزش قائلم كه پشت آن هدف خاصي وجود داشته باشد و‌ در آخر ‌هم به يك نتيجه‌گيري درست برسد. در كل برنامه‌اي براي كودكان و خانواده‌هاي‌شان ارزشمند است كه يك‌چيزي را به آن‌ها بياموزد، نه اين‌كه صرفا شوخي و خنده و بي‌محتوايي را دنبال كند!مجتبي به‌خاطر من تحمل مي‌كند

خاله رويا: همان‌طور كه مجتبي گفت، بايد با وجود تفاوت‌هايي كه با يكديگر داريم، همواره خوب زندگي كنيم. مثلا خيلي‌ وقت‌ها پيش آمده براي شام خوردن به رستوران رفته‌ايم اما چون من گوشت و لبنيات نمي‌خورم، فقط به رستوران‌هايي مي‌روم كه مخصوص گياه‌خواران است، بنده‌خدا مجتبي هم مجبور است با من بيايد و با وجود اين‌كه مي‌دانم از غذاهاي گياهي آنچنان خوشش نمي‌آيد اما به خاطر من تحمل مي‌كند و تا امروز هم ‌هيچ اعتراضي نكرده‌! البته زندگي من و مجتبي سراسر تفاوت نيست، مثلا يكي از نكات مشترك ما، اين است كه ‌عاشق كار با بچه‌ها هستيم.فعلا با بچه‌هاي فاميل سرمان گرم است!

خاله رويا: نمي‌دانم چرا، اما تعلق‌خاطر زيادي به كل كودكان جهان هستي دارم. هر كسي كودك را به‌گونه‌اي تعريف كرده اما به‌نظر من كه بچه‌ها پايه هر چيزي در جهان هستند. ‌خود من يك خواهرزاده كوچك دارم كه وقتي پيشم مي‌آيد، با تمام وجود با هم بازي مي‌كنيم. بچه‌هاي امروز خيلي متفاوت‌اند و واقعا بايد براي‌شان انرژي بگذاري‌ تا قانع ‌شو‌ند، وگرنه دست از چراگفتن برنمي‌دارند! البته من و مجتبي هنوز تصميم نداريم بچه‌دار شويم، چراكه با اين ‌محيط‌زيست آلوده، به‌نظر‌م‌ فعلا بچه‌دار شدن، شايد آنچنان كار درستي ‌نباشد، به همين خاطر و با وجود علاقه‌ شديدي كه به بچه‌ها داريم، سعي مي‌كنيم سرمان را با بچه‌هاي فاميل گرم كنيم! به‌نظرم ‌لزوما، اين قانون نيست كه همه زوج‌ها خيلي زود ‌بچه‌دار شوند چون همه بچه‌هاي دنيا، بچه‌هاي ما هستند.بچه‌ها ميز و صندلي نيستند!

عمومهربان: ‌به‌شخصه برنامه‌‌اي را مي‌پسندم كه اگر‌ بچه‌اي در آن حاضر شود يا آن را ببيند، بتواند از آن، يك نكته‌ مثبت بياموزد، مثلا اگر اعتماد به‌نفسش ‌50‌ درصد است، بعد از پايان برنامه، بشود 51 درصد. هميشه گفته‌ام در برنامه‌هايي كه من و همسرم اجرا مي‌كنيم و بچه‌هاي زيادي هم در آن‌ها حضور دارند، بايد از ‌وجود آن بچه‌ها در هر چه بهتر اجرا شدن برنامه استفاده كرد، نه اين‌كه مثل خيلي از برنامه‌ها، يك‌جا بنشينند و با آن‌ها مثل ‌ميز و صندلي رفتار شود. الحمدالله در برنامه آشپزي كه اجرا مي‌كنيم، اين اتفاق افتاد‌، طوري كه حدود 220 بچه در آن نقش بازي كردند. حتي خاطرم هست بچه‌اي كه سندروم ‌دان داشت، وقتي قرار شد در برنامه ما بازي كند، آنچنان درخشان بازي كرد كه خود ما از تعجب مانده بوديم! خوشبختانه اين برنامه آنقدر خوب بود كه‌ شبكه‌هاي ديگر هم تصميم گرفتند براي كودكان برنامه آشپزي بگذارند. بچه‌هايي كه در برنامه ما به‌عنوان شركت‌كننده حاضر مي‌شدند، خودشان مجري بودند، در واقع آشپزي بهانه‌اي بود براي اجرا و نقش بازي كردن بچه‌ها. جا دارد از ‌تهيه‌كنندگان آن برنامه، خانم‌ها سوسن كرامتي و ژاله موقر ‌تشكر كنم كه در اين كار ‌بسيار حمايت‌مان كردند.

منبع : مجله شهرزاد
انتشار یافته: 104
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:50 - 1390/02/20
منم به سهم خودم ازدواج این دو تا عزیز رو تبریک میگم . عمو مهربون و خاله رویا یکی ار بهترینهای برنامه کودک هستند . چون خودشون هستنن و این کاملا احساس میشه . وخاله رویا یکی از بهترین خاله های تلویزیونیه چون صداش جیغ جیغو نیست و معلومه که تئاتری بوده . تنها برنامه ای است که من با دخترم با آرامش نگاه میکنم و مجبور نیستم وقتی خاله ها از خوشحالی جیغ میزنند دائم صداشون رو با کنترل کم کنم . آزیتا و مجتبی زنده باشید و پایدار .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:43 - 1390/02/22
واقعاخانم رضایی و اقای ظریف نیا کارهایشان رابه خوبی اجرامیکنند ازاین دونفرصمیمانه تشکر میکنم
UNITED STATES
13:00 - 1390/02/31
عمومهربان خیلی دوست دارم امدی رشت نتونستم ببینمت...منتظر پیغامت درفیس بوک هستم.naghme saalaari
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:26 - 1390/03/10
سلام من تا حالا برنامه خاله رویا و عمومهربون ندیده ام .خیلی بهم گفتند که شبیه خاله رویا هستی کنجکاو شدم .ممنون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:16 - 1390/03/14
سلام خاله رویا وعمو مهربان دوستتون دارم قدر همدیگه رو بدونید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:56 - 1390/05/13
من الهه هستم وهر روز برنامه ی شمارا می بینیم من فقط 10سال دارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:16 - 1390/05/13
سلام السلام علیک یا ابا صالح المهدی

ادرکنی


برنامه اقی سید مجتبی ظریفیان

و خانم ازیتا رضایی واقعا

جالب وجذاب نه تنها برای کودکان

بلکه بسیاری از بزرگترها هم

برنامه شما را دوست دارند

))))))))
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:18 - 1390/05/19
سلام منو داداشم كه به ترتيب 15و8ساله هستيم برنامتونو خيليدوست داريم.
پاسخ ها
نرگس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۲
خاله رویا بسیار مهربون هست من برنامه ی خاله خیلی دوست دارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:16 - 1390/05/21
وای چقدر خوشحال شدم که شما زن وشوهر هستید .من پسر 9 ماه ام رو با برنامه آشپزی شما سرگرم می کردم تا الان که 21 ماهشه با شعر هاتون شروع می کنه به رقصیدن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:25 - 1390/05/27
باعرض سلام وتبریک به شما زوج عزیز شما که زن وشوهر هستید چراتو برنامه می گید خواهر وبرادریم ومی خواید مارو گول بزنید ولی خودمونیم عمومهربان حیف شدی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:22 - 1390/05/27
سلام برنامتون خيلي قشنگه هلياخواهرم4سالشه وهميشه ميگه عمومهربان خيلي شيتونه دوسش دارم.
UNITED STATES
13:43 - 1390/05/30
سلام من دختر 2 ساله دارم به نام مریم که برنامه شما رو دوست داره منم هر روز که شما برنامه دارین براش ضبط میکنم تا ببینه واقعا ممنون از برنامه هاتون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:27 - 1390/06/03
سلام عمو مهربان و خاله رویای شیرین برنامه تون عالیه و جا داره از شما زوج مهربون تشکر کنم دخترم 1 سالشه اما عاشق شماست خودمم برنامتونو می بینم و ضبط می کنم خدا قوتتون بده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:30 - 1390/06/03
خودمونیما خاله رویا حیف شدیا هاهاها هه هه هه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:19 - 1390/06/04
از اینکه برنامه شما کمتر از بقیه برنامه های کودک اهنگ غیر مجاز داره ازتون متشکرم اما کاش کاری می کردین که همین یه ذره اهنگ غیر مجازم نداشته باشه
پاسخ ها
باران
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
ببخشید این مجاز وغیر مجاز یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:19 - 1390/06/13
سلام من هستی هستم و هر روز برنا مه ی شادتون را میبینم خاله رویا و عمومهربان قدر هم دیگه را بدو نید راستی یادم رفت بگم چند سالمه من 9 سالمه دوستتان دارم هستی
UNITED STATES
13:51 - 1390/06/13
سلام
من و خواهرم روز های فرد برنامه عمو مهربان و خاله رویا رو میبینیم و تنها برنامه ایه که خواهرم ازش واقعآ لزت میبره
ازشون واقعآ ممنونم ایشالا که همیشه خوشبخت باشن
راستی من 17 سالمه و خواهرم 11 سالشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:29 - 1390/06/14
سلام من 8 سال دارم . خیلی برنامه تون را دوست دارم اما می تونین جذاب ترش کنید.ببخشید مزاحم شدم از کاشان هاهاهاها
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:10 - 1390/06/15
سلام من 9 سال دارم و خواهرم 4 سال دارد. من و خواهرم خیلی برنامه تون رو دوست داریم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:49 - 1390/06/15
سلام من 8 سال دارم . من برنامه ی عمو مهربان و خاله رویا رو خیلی دوست دارم و با خواهر 8ماهه ام هر روز اونو تماشا می کنیم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:33 - 1390/06/16
خيلي به هم مياين :-)
پاسخ ها
ایمان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
نه بابا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:27 - 1390/06/22
سلام پسر من یک و نیم سال داره و از اول تا آ]ر برنامه تون رو نگاه میکنه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:51 - 1390/06/22
سلام. اسم من هدی است و 27 سالمه. کار من به صورتیه که انعطاف پذیری داره و من می تونم صبح ها دیر تر برمو اول برنامه شمار رو ببینم. واقعا به خاطر هماهنگی که با هم دارین بهتون تبریک می گم. جفتتونو خیلی دوست دارم. از طرف دیگه باید به خاطر سطح بالایی از شعور که در کنار شادی و شور و خنده ، در برنامتون ایجاد کردین ، ازتون تشکر کنم. خیلی تعجب نکردم ، وقتی فهمیدم زن و شوهرید جون رفتاری هم که با همدیگه سر برنامه دارید کاملا سنجیده و صمیمانه است. دوستستون دارپم و براتون آرزو موفقیت و شادی در همه زمینه ها رو دارم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:08 - 1390/07/01
دوستت دارم عمومهربون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:40 - 1390/07/18
منم ازدواجتون رو تبریک میگم واقعا برنامه خوبی دارید موفق باشید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:50 - 1390/07/20
خیلی خیلی دوستون دارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:59 - 1390/07/21
برنامه خوبی است ممنون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:41 - 1390/07/28
سلام
وای خدای من تازه امروز که آخرین قسمت برناه پخش شد فهمیدم که این دو عزیز زن و شوهر هستند.
از صمیم قلب بهتون تبریک میگم.
قولتون فراموش نشه زودی بیاین دوباره.
من با23 سال عمرم برنامتون هرروزی که وقت می کردم می دیدم.
خیلی عالی بود خسته نباشید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:15 - 1390/08/02
امیدوارم برنامه ی لوس تان را دیگر نبینیم.بی خودی ژست هنرمند ها رو نگیرین.عالم هنر کجا و شما کجا.
پاسخ ها
رضا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۴
بی ادب حداقل یه ببخشیدی چیزی بگو اگه اینجوریه من هم به تو میگم کثافت احمق خوبه؟؟؟؟
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
منم موافقم اینی هم که به تو جواب داده خودشم همینه
باادب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۰
واقعا که برات متاسفم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:45 - 1390/08/04
آرزو دارم بیام برنامه تون لطفا دعوتم کنین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:49 - 1390/08/11
با سلام و تشکر از حرفای سمیه خانم
"از اینکه برنامه شما کمتر از بقیه برنامه های کودک اهنگ غیر مجاز داره ازتون متشکرم اما کاش کاری می کردین که همین یه ذره اهنگ غیر مجازم نداشته باشه "
امیدوارم دوباره برناه شما را بهتر و زیباتر ببینیم.
با تشکر فراوان از زحمات شما و همسرتان و همه دست اندرکاران برنامه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:11 - 1390/08/22
خاله رویا عمو مهربان من خیلی دوستون دارم چه حیف که برنامتون تموم شد
من همیشه برنامه هاتونو نگاه میکردم

دوستون دارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:11 - 1390/09/04
سلام من10 سال دارم اهل اهوازم واز برنامه ی رستوران کودکان خوشم میو مد اما حیف که برنامتون تموم شد ببخشید که این رو میگم ولی لین برنامه ی یه لغمه خنده برای من اصلا بامزه نیست ممنون از زحمات خاله رویا وعمو مهربون دوست داشتنی برنامه ی خاله شادونه
طرفدار خاله رویا و عمو مهربان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:08 - 1390/10/22
سلام من هر وقت برنامتون رو میدیدم حس می کردم شما ها زن و شوهرین و امروز فهمیدم خیلی به هم میاین برنامتون هم عالیه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:56 - 1391/01/05
چرا انقدر دروغ میگید که بچه ها رو دوست دارید اگر راست میگید چرا تو عروسیتون علیا مخدره دستور فرموده بودند بچه ها نباشند. شما فقط برای پول و شهرت کار میکنید.
پاسخ ها
مهسا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۰
واقعا که
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:15 - 1391/01/27
خانم رضایی و اقای ظریفنیا عزیز واقعیتش من چند باری برنامتون رو دیده بودم و فوق العاده علاقمند شدم الان هم برنامتون رو از شبکه جام جم دیدم همین قسمتی که در مورد همسایه بود . حدس میزدم زن و شوهر باشید و حالا مطمئن شدم و خیلی خوشحالم چون واقعا کارتون زیباست و بسیار با هم هماهنگ هستید . خانم رضایی کار شما عالیه و از این پس سعی میکنم کاراتون رو دنبال کنم . موفق باشید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:40 - 1391/04/06
من 12سالمه برنامتون از بقیه ی برنامه ها بهتره مخصو صا عمو مهربان خیلی خوب نقش بازی می کنه واقعا که حرف نداره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:32 - 1391/04/23
سلام به شما دوتا قناری
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:55 - 1391/06/07
سلام من نازنین هستم از تهران.من خیلی خوشحالم که عمو مهربان وخاله رویا باهم ازدواج کردند وتوانستند برنامه کودک قشنگی را برای ما اجرا کنند.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:37 - 1391/06/11
مرسی ازبرنامه ی قشگتان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:23 - 1391/09/14
سلام من عاطفه سلیمانی هستم روزی که برنامتون و دیدم من تعطیل بود مدرسه ام خیلی خوشم اومد اگه ممکنه برنامتون و صبح ها پخش کنید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:59 - 1391/09/16
سلام من یونس رکن ابادی هستم می شود برنامه کودک لاک پشت های نینجا را هم نشان دهید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:40 - 1391/10/01
من شش ساله هستم از كاشان و هميشه برنامه شما را مي بينم خيلي خيلي دوستتان دارم عموي مهربان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:18 - 1391/10/04
سلام عمو برنامه تون خیلی جذابه توووووووووووروووووووووووووووخدابرنامه ی باب اسفنجی رو بذارین
ممنون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:41 - 1391/10/06
سلااااااااام............عمو مهربان و خاله رویا برنامتون عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییه...............واقعا خسته نباشید............دوستون دارم.............سعیده..........15ساله
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:35 - 1391/10/08
سلام عمو مهربان من عاشق برنامتون هستم
خواهش میکنم برنامتون رو قطع نکنید.
منتظر جوابتون هستم
ممنون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:13 - 1391/10/12
عمو/من/شمارادوست دارم ازشمامی خواهم اسمم رادرداخل برنامه بیاورید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:53 - 1391/10/29
عمو من برنامه شمارا بسیار دوست دارم لطفا اسم مرا بخوانید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:54 - 1391/10/29
سلام عمو من محمد رضا هستم خیلی دوستون دارم میخوام شما رو از نزدیک ببینم دوست دارم بیام برنامتون این ارزومه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:59 - 1391/10/30
خیلی شما دو را دوست دارم عمو جون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:44 - 1391/11/02
سلا م عمو مهربون من و دخترم خیلی برنامه های شما رو دوست داریم . برنامه شما یک برنامه بی همتاست تقلییدی و تکراری نیست واقعا آموزنده و قشنگ است . ممنون از زحماتتون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:00 - 1391/11/03
خیلی شمارادوست دارم لطفافوتبالیست هارابخش کنید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:10 - 1391/11/03
من که دیگه خسته شدم چرا اسم منو نمی خونید سلام عمو مهربان ای کاش اسم منو میخوندید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:34 - 1391/11/13
سلام عمو مهربان و خاله رویا جا ن مهربان من برنامه ی شما را خیلی زیاد دو ست دارم . راستی من چه طو ر ی می توانم با شما صحبت کنم . بگو یید ا یلا معرو فی 10 ساله ا ز تهران .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:04 - 1391/11/13
ازشماممنونیم به خاطربرنامه خوبتان
POLAND
15:38 - 1391/11/15
سلام من مامان محمد حسین طاهری 5 ساله از اهوازهستم من به شخصه خودم عاشق برنامه با ما بیا هستم ممنونم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:59 - 1391/11/15
من شما و برنامتون رو خيلى دوست دارم هر روزى كه برنامه شما پخش ميشه من وخواهرم برنامتون رو نگاه ميكنيم خواهرم اولين برنامه اى كه خيلى دوست داره برنامه شماست اگه ميشه كارتون دخترونه بيش تر پخش بشه ممنونم راستى اسم من زهرا ١٢ساله وخواهرم صهبا فيض منش ٣ساله هستيم اگر ميشه اسم ما رو تو برنامتون بخونيد خدا نگهدار
من برادرم زهراو محمد امین بیاتی از شهر کرد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:31 - 1391/11/17
من برادرم شما را خیلی دوست داریم برادرم از شما میخواهد که برنامه کودک باب اسفنجی را بگذارید راستی سن من برادرم به ترتیب 10و12سال است
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:09 - 1391/11/19
عمو لطفا موش و گربه بدارید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:24 - 1391/11/26
عمومهربان من برنامه یشمارادوستدارم لطفا موش وگربه رابزارید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:31 - 1391/11/27
عمو مهربان من شما را خیلی دوست دارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:14 - 1391/11/27
لطفا عمو مهربان مستر بین را بگذارید ممنون می شوم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:41 - 1391/11/28
اگرمی شوددرباره ی اب دربرنامتان یک برنامه اجراکنید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:07 - 1391/11/29
عمو برنامتون خیلی قشنگ است
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:34 - 1391/12/01
عمومهربان شماوبرنامه هاتون راخیلی دوست دارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:40 - 1391/12/04
خاله رویا من شما را خیلی دوست دارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:42 - 1391/12/20
عمو من هر وقت خواستم به برنامه ی بامابیا اینترنتی وارد شوم چیز های دیگر می آمد وهمان آدرسی که شما گفتی را زدم ولی ... فقط توانستم این جا بیادم تا نظر بدهم لطفا درست شود.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:52 - 1391/12/20
عمو خواهشمندم ازاول اول بروید در اینترنت یا google تاما ببینیم چه در اینترنت وارد میکنید ما از آن استفاده کنیم وبا چشم خود ببینیم(بامابیا)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:43 - 1391/12/28
سلام عمو مهربان من ارتین 7 ساله از تهران هستم و برنامتون رو خیلی دوس دارم و همیشه نگاه می کنم . کاش اسم منو تو برنامتون می خوندین
ممنون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:55 - 1392/01/04
خیلی خیلی بداست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:50 - 1392/01/16
پانداسه رابگذاريد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:44 - 1392/01/26
سلام عمو مهربون سلام خاله رویا من 8سالمه وآبجی مهدیه 3 ساله است خیلی دوستتون داریم ومرتب برنامه شما رو می بینیم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:31 - 1392/02/02
سلام من12 سالمه از مازندران خاله روياو عمو مهربان خيلي شما را دوست دارم واسمم را بخوانيد.توروخدا هر روز كه برنامهتون شروع مي شودكارتون بره ناقلا را بگذاريد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:11 - 1392/02/06
عمومهربان وخاله رویا من شما رو خیلی دوست دارم واز مجری گری تون راضیم با تشکر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:54 - 1392/02/13
عمو مهربان خیلی دوست دارم با خاله رویا ilove you
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:39 - 1392/03/11
عالين.هردوتاشون عشقن.برنامشون هم كه محشره.عمو مهربان واقعا از ته قلبم خيلي خيلي دوستتون دارم و ارزومه كه يه روز از نزديك ببينمتون.واقعا كه از مهربوني و خوش اخلاقي هيچي كم نداريد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:13 - 1392/03/12
سلام عمومهربان من وخواهرم خیلی شمارو دوست داریم بیاییدرشت
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:16 - 1392/03/19
سلام عمو مهربان من شمارو خیلی دوست دارم اگه میشه کارتون باب اسفنجیرو برای من پخش کنید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:38 - 1392/03/21
سلام امو مهربان،خاله رویا واقعا"برنامتون عالیه حتما"کارتونی وینکس راپخش کنید،تورو خدا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:58 - 1392/03/22
سلام من از بر نا مه شما خیلی راضی هستم چون که باعث خندی بچه ها می شود . یکخاهشی دارم کارتو ن
باب اسونجی را اول از بگزارید.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:00 - 1392/04/23
حرفی ندارم فق ط میتونم بگم برنامتون عالیه ودوستتون دارم لطفا اسممنو تو برنامتون بگید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:26 - 1392/05/04
خییییییییییییییللللللللی برنامهاتون بد است چرا همش رایا کوچو لو را پخش می کنید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:45 - 1392/05/11
باب اسفنجی را زیاد پخش کنید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:21 - 1392/05/18
باب اسفنجی واسکارراخیییییییییییییییییییلی زیاد پخش کنید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:41 - 1392/05/27
برنامه شمابسیار جالب است واقعاًزیبا بازی میکنید واستعداد این کار رو دارید (دادش این کاره اید)
به خصوص زمانی که با صیفی جات ساز میزنید
من یه دختر عزیز و کنجکاو یک ساله دارم که وقتی برنامه شما شروع میشه میشینه پای برنامه
که عکسشو براتون میفرستم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:46 - 1392/06/02
دوستتون دارم خيلي دوست دارم باشماصحبت كنم توي برنامه چند باري پيامكدادم به برنامتون اما برندهي مسابقه ي شمانشودم اين تنها ارزوي من اين شمارمه0915983
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:35 - 1392/06/02
من خیلی برنامه ی شما رو دوست دارم و از همه ی کسایی که توی برنامه ی شما نقش دارند ممنونم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:10 - 1392/06/04
من 10سالمه وبرنامه ی عمو مهربانو خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
دوست دارم
وبرای هر دوتاشون آرزو موفقیت میکنم..
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:46 - 1392/06/28
خیلییییییییییییی عالی دوستتون دارمممممممممممم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:25 - 1392/10/06
من شمارا خیلی دوت دارم واز برنامه ی شما بسیار متشکرم من 10 ساله هستم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:46 - 1393/06/22
با سلام به خاله رويا و عمو مهربانه عزيز*من قبلا در سايت شماوتالار گفتو گو ثبت نام كردم و چند ماه بعد من ويندوزم را اوز كردم وبعد از آن كه به سايت رفتم تا دباره ثبت نام كنم تالار گفت و گو بسته بود از ان روز تاحالا5يا6 ماه ميگذرد و هنوز من در حاله تلاش هستم
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج