۳۹۱۱۰
۰۶ دی ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۴
۷۰۷۶۸ 
فکرش را بکن! بیماری نادری در جهان باشد که فقط تو و 2نفر دیگر به آن مبتلا باشید. فکرش را بکن این بیماری، تو را از یک آدم معمولی تبدیل کند به زشت‌ترین دختر جهان

برترین مجله اینترنتی ایران

مجله ایده آل: 
فکرش را بکن! بیماری نادری در جهان باشد که فقط تو و 2نفر دیگر به آن مبتلا باشید. فکرش را بکن این بیماری، تو را از یک آدم معمولی تبدیل کند به زشت‌ترین دختر جهان و باز هم فکرش را بکن که در جهانی زندگی کنی که وقتی فیلمی 8 ثانیه‌ای از تو، روی شبکه‌های مجازی قرار می‌گیرد، عده زیادی از کسانی که فیلم را دیده‌اند، به جای همدردی و دلگرمی‌ دادن،شیوه‌های نادرست را در پیش بگیرند، اما با وجود این تو بتوانی بر همه مشکلات غلبه کنی و به یک «الگو» و یک «نمونه» بدل شوی.

زشت ترین ولی موفق​ترین دختر دنیا

3 سالگی

3 ساله بود كه پدر او را به پارک مرکز شهر برد. چند نفر  او را با دست نشان دادند. چند نفر با دیدن او روی‌شان را  برگرداندند. وقتی پدر او را سوار تاب کرد، چند بچه که سوار تاب بودند، با دیدن او گریه کردند و از تاب پایین آمدند. پسری که توپش نزدیک پای او افتاده بود جلو آمد اما وقتی نزدیکش رسید، فرار کرد و توپش را همان‌جا گذاشت.

6 سالگی


6 ساله بود که معلم دستش را گرفت و او را روی صندلی نشاند و به همه معرفی کرد و گفت که دچار یک بیماری است و بدنش نمی‌تواند چربی را جذب کند ولی به تمام تست‌های مدرسه جواب داده و دختر خیلی باهوشی است و می‌تواند دوست خوبی برای تمام آنها باشد. بچه‌های کلاس، خودشان را جمع کردند. دختری که کنار او نشسته بود، کیفش را برداشت و 2 نیمکت عقب‌تر نشست. معلم‌ها در برخورد اول، از دیدنش جا می‌خوردند، توی حیاط مدرسه همیشه تنها بود و موقع برگشتن از مدرسه، مردم او را به هم نشان می‌دادند.

18 سالگی


18 ساله كه  شد به دانشگاه رفت. باز همان تمسخرها و تنهایی‌ها. بچه‌های دانشكده، كنار دیوار صف می‌كشیدند واو را مورد تمسخر قرار می‌دادند. تا همین الان هم انگار این قصه قرار نیست تمام شود.زشت ترین ولی موفق​ترین دختر دنیا

والاسکوئز دختر 23ساله اهل ایالات‌متحده است. دختری که از وقتی راه رفتن را یاد گرفت، فهمید دیگران مسخره‌اش می‌کنند. از همان سال‌های اول زندگی‌اش فهمید باید فرق عمده‌ای با دیگران داشته باشد و بزرگ‌تر كه شد دلیل این همه رفتار غیرعادی را فهمید. او زشت بود، نه یك ذره! او بی‌اندازه زشت بود.

کم‌کم یاد گرفت بی‌تفاوت باشد. بعد از آنکه در سایت‌های مجازی تصویر او را مسخره کردند و برایش کامنت‌های آزاردهنده گذاشتند، به خودش گفت: «طبیعی است ناراحت بشوم چون انسانم، فقط باید یاد بگیرم چطور نسبت به تمسخر دیگران، بی‌تفاوت باشم.»

والاسکوئز گرفتار بیماری مرموزی است که تنها 2 نفر دیگر در جهان به آن گرفتارند. این بیماری باعث شده بدن این دختر هرگز چربی ذخیره نكرده، عضله‌ای نسازد و وزنی اضافه نکند. جز اینها یک چشم او نابینا و چشم دیگرش کم‌بیناست در حالی که قرار است سال‌های سال با این بیماری زندگی کند و زنده بماند.

او با وجود تمام مراقبت‌های پزشکی فقط 26 کیلو گرم وزن دارد و باوجود مصرف 6 وعده غذایی در روز  و استفاده از ویتامین و قرص آهن یک ذره چربی هم در بدنش وجود ندارد.  شاید خیلی وقت‌ها، فکر خلاصی از این بیماری، والاسکوئز را به سمت خودکشی برده باشد،  شاید بارها و بارها به زمین و زمان بد گفته، گریه کرده، داد زده و از خدا خواسته یک جایی راحتش کند. شاید اگر در عصر تکنولوژی به دنیا نیامده بود، آدم‌های کمتری از زشتی‌اش خبردار می‌شدند و بازخوردهای کمتری می‌گرفت؛ اما دنیا عوض شده و هر ثانیه آدم‌های زیادی با فشار یك دكمه از كنار تصویر او رد می‌شوند و با جمله‌های ریز و درشت‌شان، روحیه‌اش را خراب می‌كنند. اما والاسكوئز نمی‌خواست تسلیم شود. درست از یک جایی به بعد به این نتیجه رسیده که او هم حق زندگی دارد و حالا که نمی‌تواند تقدیرش را تغییر دهد، باید نگاه مردم را عوض کند.

 تصمیم گرفت با تمام توانایی‌هایی که دارد، زنده بماند و زندگی کند. او روش مقابله را پیدا كرد: «من یک انسانم و اگرچه این مسائل به من صدمه می‌زند اما سعی می‌كنم نسبت  به این امور بی‌تفاوت باشم.» به‌رغم تمام حرف‌هایی که می‌شنید، تمام برخوردهایی که او را آزرده می‌کرد، رفتار کسانی که در کوچه و خیابان و فضاهای مجازی مسخره‌اش می‌کردند و با وجود آینده تاریکی که پیش رویش می‌دید، از یک جایی به بعد تصمیم گرفت 4هدف را در زندگی‌اش دنبال کند:

 اول اینکه خود را به عنوان یک سخنران توانمند در تشویق دیگران به پیشرفت و زندگی معرفی کند. دوم، تحصیلات عالی داشته باشد. سوم اینکه کتاب بنویسد و دست‌آخر هم برای خودش زندگی تشکیل بدهد و شغل مناسبی داشته باشد.

هرقدر بیشتر در کارش موفق شد، تصویرهای بیشتری از او روی شبکه‌های مجازی قرار گرفت و با عکس‌العمل‌های بدتری روبه‌رو شد. عبارت‌هایی مثل این جمله‌ها که: اگر من جای تو بودم یک ماسک وحشتنــــــاک می‌خریدم تا مردم کمتر بترسند یا چند می‌گیری توی خواب من نیای؟ یا تو قبلا بازیگر سـینمای ترسناک  نبودی؟

زشت ترین ولی موفق​ترین دختر دنیا

ولی مگر نمی‌خواست زندگی كند؟ خودش می‌گوید 2 عامل در قدرت گرفتنش نقش داشتند. یكی اینكه خانواده‌اش هیچ وقت تنهایش نگذاشته‌اند. پدر و مادرش هرگز به او به چشم یك دختر زشت نگاه نكرده‌اند و هیچ فرقی میان او و بچه‌های دیگرشان نگذاشتند. والاسكوئز یک خواهر و برادر دارد که قد و وزن طبیعی دارند و خیلی وقت‌ها كه برای انجام کارهایشان تردید دارند سراغش می‌آیند تا با او مشورت کنند. زندگی در چنین خانواده‌ای، اعتمادبه‌نفس این دختر را آنقدر بالا برده كه احساس می‌كند هیچ كاری غیرممكن نیست.

دومین عامل روزی بود كه فهمید خیلی وقت‌ها هدف از نوشتن یك كتاب، پیدا كردن جمله شاهكاری است كه در میان نوشته‌هایش گم  شده و او كم‌كم یاد گرفت چطور این جمله‌ها را شكار كند و در كتاب دیگری جمع‌آوری كند و در زندگی‌اش به كار بگیرد. كتاب اولش منتشر و با استقبال خوبی هم روبه‌رو شده و الان هم روی جلد دوم كتابش كار می‌كند. والاسكوئز در این کتاب‌ها، جملات مثبت و عبارت‌های ماندگار بزرگان را جمع‌آوری کرده، چون به گفته خودش همین جملات زندگی‌اش را ساخته و به او چگونه نگاه کردن به زندگی را یاد داده است؛ مثل جمله‌ای که به او آموخته باید برای جبران زشتی‌اش، به زیبایی درون خود بپردازد. هر چه در انتخاب راه زندگی‌اش محكم‌تر قدم برداشت، بیشتر معتقد شد كه  زیبایی یکی از فاکتورهای زندگی است، همان‌طور که تحصیلات یا ثروت هم تمام زندگی نیست. به دلیل همین از زشتی به عنوان ابزاری برای شناخته شدن استفاده و تلاش کرد تا از همین عامل به‌عنوان ابزاری برای پیشرفت استفاده کند، این نکته را خیلی زود یعنی در اوج سال‌های جوانی‌اش فهمید.

 هنوز هم آدم‌های زیادی او را مسخره می‌کنند. خودش می‌گوید: «دلم می‌خواهد به مردمی که مسخره‌ام می‌کنند بگویم دست از مسخره کردن من بردارند وآموختن را شروع کنند. زیرا زندگی پر از حرف‌های نگفته است.» او امیدوار است روزی در جایی، درمان بیماری‌اش پیدا شود. به نظرش معجزه‌ای كه  برای او می‌تواند اتفاق بیفتد، کشف داروی این بیماری است اما نمی‌خواهد فقط به انتظار آن روز بنشیند. بلكه می‌خواهد تلاش کند و به تمام هدف‌هایش برسد. با این حال قرار نیست این دختر 23ساله فقط همین‌قدر زشت باشد تا بالاخره همه به دیدنش عادت كنند. این بیماری پیشرفت می‌كند و چهره این دختر، روز به روز زشت‌تر خواهد شد. با این وجود هرچه می‌گذرد، بیشتر معتقد می‌شود كه به بیماری‌اش، باید به چشم یك موهبت نگاه كند. همیشه در مصاحبه‌ها و كارگاه‌های آموزشی‌اش می‌گوید: «به جای نشستن و پاسخ به ترحم دیگران به این نتیجه رسیدم كه كاری كنم مشكلات را كنار بگذارم و به موفقیت فكر كنم و از  دیگران بیاموزم و به دیگران یاد بدهم. »

زشتی باعث پیشرفتم شد

این دختردر 23 سالگی، به جای آنكه رو‌به‌روی دیوارهایی كه جلویش قد علم كرده‌اند، بایستد و با ناامیدی از زمین و زمان بنالد و دنبال مقصر بگردد، توانسته در مدت زمان 7سال، بیشتر از 200 كارگاه آموزشی برپا كند. این كارگاه‌ها آنقدر كاربردی‌اند كه آدم‌های زیادی جذب آن شده‌اند و هركدام از آنها كه از كارگاه بیرون می‌روند به یك بلندگوی تبلیغاتی تبدیل می‌شوند و دیگران را برای رفتن به این كارگاه‌ها تشویق می‌كنند. او از طریق این كارگاه‌ها، با خانواده‌های زیادی در ارتباط است. به آنها یاد می‌دهد چطور مشكلات‌شان را برای دیگران، تعریف كنند و راه‌حل‌های دیگران را بشنوند و فقط بخواهند تغییر كنند و از آنچه هست فاصله بگیرند. والاسكوئز در حال حاضر، یك پست كارشناسی ارشد در رشته ارتباطات دانشگاه تگزاس دارد. گذشته از این، او در یک انجمن خیریه کار كرده و برای بچه‌های بی‌سرپرست، لباس و مواد غذایی تهیه می‌کند.


برچسب ها:
انتشار یافته: 152
در انتظار بررسی:5
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1391/10/06
وای خدای من!!!!!!
چه انسان های بزرگی آفریدی
پاسخ ها
تنها
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
موافقم عزیزم اما.................................
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۳۰
خوبه
ASAL
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۶
افریده ی خدا همیشه زیبا است
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1391/10/06
خیلی باید فوی باشی و اعتماد به نفس بالایی داشته باشی تا بتونی با این شرایط زندگی کنی چه برسد به این که به یه انسان موفق تبدیل بشی . مخصوصا برای دخترها که متاسفانه ملاک اصلی ارزیابی دخترها از هر جهت زیبایی هست و دیگر هیچ و این خیلی ظالمانه است .
پاسخ ها
یگانه
Canada
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۷
واقعا راست میگی عزیزم
Iran, Islamic Republic of
18:31 - 1391/10/06
damesh jiliz viliz
vagheeaaaaaaaan damesh jiliz viliz
Iran, Islamic Republic of
21:16 - 1391/10/06
باسلام دخترای ایرانی لطفا یادبگیرن که همش به فکرلوازم ارایشی وعمل بینی هستند
پاسخ ها
لي لي
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۹
چششششششششششم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۹
باهات موافقم دادا
Iran, Islamic Republic of
09:38 - 1391/10/07
خیلی باحالین بچه ها.کشورهای دیگه با دیدن این دختر و موفقیتهاش بازم بهش توهین میکردن ولی توی این مجله همه تحسینش کردن.
Iran, Islamic Republic of
21:13 - 1391/10/07
واقعا دمش گرم
نمیدونم چی بگم ...آفرین به این همه قدرت
خدا کمکش کنه
Iran, Islamic Republic of
21:18 - 1391/10/07
عاشقشم که عاشق خداست چون تنها با تکیه به قدرت خدا میشه قدمای بلند برداشت
Iran, Islamic Republic of
03:01 - 1391/10/08
به نظره من بايد اين جور بچه هارو تا بچه هستن راحتشون كنن تا انقد عذاب نبينن بعضي از پدر مادر هاي خود خواه به خاطره عذاب وجدانه خودشون يه انسان ديگرو يه عمر عذاب ميدن
پاسخ ها
zahra seven
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۸
مادر نیستی و نمیتونی این حس و درک کنی...در ضمن خانوادش دوسش دارن که تا اینجا رسیده...خیلیم موفق بوده شاید عذاب بکشه ولی باعث خوشحالیه خیلیا شده...همیشه نباید اسون ترین کارو انتخاب کرد باید همیشه با سختیا جنگید نازنین جون شعار نیست...
مامان لیلا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۹
نازنین جان من بعنوان یک مادر اصلا بانظرت موافق نیستم با عرض معذرت دخترم هر بچه ای باهر شکل و قیافه ای برای پدرومادرش عزیزودوست داشتنی است اینها همگی فرشته هایی هستند ازجانب خداوند مهربون برای آزمایش من و شما وهر مادری که خداوند فرموده اند بهشت زیر پای مادر است پس عزیزدلم هیچ پدر مادری دلش رو نداره که عزیزش رو از بین ببره حتی اگر زشت ترین موجود دنیا باشه ولی مطمئن باش برای پدرمادر عزیزترین است پس بااین طرز فکر هم به بچه های معلول توهین کردی هم به پدر مادرایی که از تمام خوشیهای دیگه چشم پوشی میکنند تا فرزندشون موفق بشه توهین کردی دختر عزیزم کمی مهربانتر با اطرافیانت برخورد کن همیشه بچه ها عزیزند عزیزدل پدر مادر هستند خدارو شکر که این دختر نازنین در زندگی به لطف خداوند مهربون موفق بوده من هم دعا میکنم همچنان موفق باشه آفرین به این پدر مادر که حامی خوبی بودندبرای دختر عزیزشون .
ببخشید که نظرم رو در باره ی نظر شما اینقدر رک و بی پرده بیان کردم.امیدوارم موفق باشی.
آذین
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۵
omidvaram kheili zud be khastash berese.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۵
خیلی خوشگله
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۵
دندونوحال کن
یه انسان رو کره ی خاکی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۳
به تو هم میگن ادم . حیوون هیچ جلادی بچش نمیکشه شاید تو جلادی
Iran, Islamic Republic of
18:58 - 1391/10/08
خودت فهمیدی چی گفتی nazanin؟ البته همچین هم با این نظر دادنت نازنین نیستی. بچه هر چقد هم که زشت باشه برای پدر مادر عزیز و دوست داشتنی. و هر آدمی هر چقد هم که زشت باشه حق زندگی کاملا مساوی با دیگران داره . اتفاقا آدمهای زشت چون دلشکسته هستن پیش خدا غزیزترن.
Iran, Islamic Republic of
08:17 - 1391/10/09
نازنين چقدر تو سنگ دلي و ... نه تنها تو بچه دار نشو هيچ وقت ازدواج هم نكن
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1391/10/09
واقعاخيلي قوي هستي برات ارزوي موفقيت دارم انشاله به ارزوت برسي.دختراي خوشگل و هيچ كاره ياد بگيرين لطفا.
-
14:21 - 1391/10/09
دوستان اشتباه نكنيد نازنين خانم يك ان خودشو جاي اون دختره فرض كرده واين نظرو داده نه جاي پدر ومادرش واتفاقا اين نظرش يعني اخر همدردي
Iran, Islamic Republic of
15:26 - 1391/10/09
به هرحال هر چیز یک حکمتی داره دراینده نه چندان دور مشخص میشود که چه انسان قوی ای بوده وعلت ان همان زشتی اش است (اسمش جاودانه خواهد شد)
Iran, Islamic Republic of
15:41 - 1391/10/09
خدا در وجود همه ی ماست چه زشت و چه زیبا همه نوعی از اینه های انعکاس زیباییهاشیم کاش همه این واقعیت رو درک میکردند من وقتی دیدمش دلم سوخت نه واسه اون دختر بلکه واسه آدمای اطراف اون
Iran, Islamic Republic of
15:46 - 1391/10/09
حسن مهرویان مجلس گرچه دل میبردو دین
بحث ما بر لطف طبع وخوبی اخلاق بود
United States
22:33 - 1391/10/09
به نظر من آدمهایی که با بقیه متفاوتند نقش مهمتری تو زندگی‌ دارند. شاید اگه مثل بقیه قیافه عادی داشت یه آدم عادی میشد ولی‌ حالا این ضعفش اونو تبدیل به یه آدم موفق کرده شاید برا روحش لازم بوده که اینطوری باشه تا یک آثاری از خودش خلق کنه و برای دیگران سودمند باشه. مگه اونهایی که خوشگلند یا قیافه عادی دارند برای دنیا چی‌ کار می‌کنن. هیچ. پس این آدم به مراتب از آدمهای عادی بهتره چون یه کاری تو این دنیا کرده و موفق شده. به نظر شما این آدم به مراتب ارزشش بالاتر از یه دختر خوشگل نیست که دست به هیچ کاری تو این دنیا نمیزانه یا حداقل یک زندگی‌ معمولی‌ مثل میلیونها نفر دیگه داره؟ پس دنیا به هم چین آدمهایی بیشتر نیازمنده.
پاسخ ها
ایلا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۳۱
کاملا حق با شماست
Iran, Islamic Republic of
00:24 - 1391/10/10
اااخه عزیزم چقد ناراحت شدم...ایشالا که مو فق باشه
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1391/10/10
من درکش میکنم واقعا به روحیم کمک کرد من توی 6 سالگی دو بار دماغم شکست و دکتر نبردنم خیلی از دوستام توی مدرسه مسخرم میکنن اما من تحمل میکنم امیدوارم این دختر به آرزویی که داره برسه واقعا آدم صبوریه
پاسخ ها
تینا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۰
چه فرقی داره ؟ حتما خدا صلاح دونسته که این کار را کرده. تازه مهم زیبایی درون آدمه.
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1391/10/10
خوب منم زشتم مگه چیه! خدا آفریده...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
عزیزم، چه بامزه ای
Iran, Islamic Republic of
00:27 - 1391/10/11
Chera hamatun adaye adam khubaro dar miarun???az k
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1391/10/11
Chera hamatun adaye adam khubaro dar miarin??az koja malum shoma ham uno mididin maskhare makardinn???ama chon hala inja didin delsuzi mikoniiin
-
14:50 - 1391/10/11
سلام دوستان همینجا یه خاهشی از همتون دارم...اگر توی خیابون مکان های عمومی شخصی رو دیدین که ظاهر خاصی داره...به هر طریقی...(ولو اینکه این ظاهر رو خودش برا خودش ساخته..) باهاش مثل یه آدم عادی رفتار کنین...کمی در نگاه کردن و قضاوت کردن خویشتندار باشیم...همین...
Iran, Islamic Republic of
08:17 - 1391/10/20
4روز کله پاچه بخوره تپل میشه
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
شاید تو این همه عمر رو به خوردن کله پاچه گذروندی الان هم از در نمی تونی بیای بیرون
Iran, Islamic Republic of
23:47 - 1391/10/28
به نظر من ما به این سالمی قدر سلامتمونو نمیدونیم حالا یه ان فکرکنید جای اون بودید...
واقعا خدایا شکرت ما که سلامت هستیم باید روزی100 بار خدارو شکر کنیم
Afghanistan
17:06 - 1391/11/02
من ز دیدن تو خیلی تشویق شدم به زندگی که در هر حال نا امید نشوم تشکر
Iran, Islamic Republic of
00:54 - 1391/11/10
روزی 1000بار بگو خدای شکرت ممنونتم
Iran, Islamic Republic of
12:39 - 1391/11/10
آخییییییییییییییییییییییییییییی
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1391/11/18
اخه گناه داره دلمون واسش سوخت کاشکی خداکمکش کنه
Iran, Islamic Republic of
20:36 - 1391/11/19
نازنین من بااین که 13سالمه مثل تو دل سنگ نیستم خیلی نامردی من که براش ارزوی موفقیت میکنم تاکوووووووووووور شودانکه نتوان دید
Iran, Islamic Republic of
20:39 - 1391/11/19
تاکووووووووورشودانکه نتوان دید
Iran, Islamic Republic of
09:10 - 1391/11/22
بايد خدامون روشكر كنيم
Iran, Islamic Republic of
15:29 - 1391/11/22
ازمن خوشگل تره.راست میگی نازی خانوم کاش من می مردم.ای کاش پسراماروهم دوست داشتن
Iran, Islamic Republic of
18:01 - 1391/11/22
من ازاین خانومه زشت ترم باورکنیدبه جان شما
پاسخ ها
فرشید
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۱
اصلا فکر کن پسری نیازی به جذب پسرا نداری راحت باش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۵
خیلی باحالی فرشید
Iran, Islamic Republic of
23:50 - 1391/12/23
اصلا هم زشت نیستی .اصل اعتماد به نفسه که داری.....هزار ماشالله.....
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1391/12/24
چرا نظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظرررررررررررررررر مننننننننننننننننننننننننننننننن ننننننننننیییییییییسسسسسسسسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
United States
17:00 - 1391/12/26
نظر ما اینه که آدم نباید به ظاهر وخوشگلی خود توجه کند، چون مهم ترین چیز انسان موفق بودن اون هست .
Iran, Islamic Republic of
19:17 - 1392/01/24
صورت زیبای ظاهر هیچ نیست ای برادر سیرت زیبا بیار
United States
15:57 - 1392/01/27
خدايا فقط خودت کمکش کنى .
دمت گرم چقد با عظمتى زيبا زشت درکنار هم همه گواه بزرگى توهستش
Iran, Islamic Republic of
19:17 - 1392/01/31
آفرین
من خیلی وقتها فکر میکنم زشتم. اخه فک بالای من نیاز به جراحی داره و علی رغم اصرار فراوان از طرف خانوادم و فامیل هیچ وقت به فکر تغییر قیافه تیفتادم چون اعتقاد داشتم شاید حکمتی در کاره و در ضمن دوست داشتم اگر روزی خواستم ازدواج کنم کسی به خاطر قیافه ام جلو نیومده باشه. ولی خب همه به صورت ذاتی زیبایی را دوست دارند و برا همین بعضی وقتها احساس میکنم باید تنها بمونم.
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1392/02/09
این یعنی قدرت،واقعا" زیبا بود این دختر
Iran, Islamic Republic of
16:41 - 1392/02/13
این دختره خوب نبود خوشگل نبود زشت نبود معمولی بود این دختر رو خدا افریده پس در هر نظر اون دختره از همهی ما خوب تره خدا اونو از ما بیشتر دوست داره شقایق جان تو مادر نشدی هنوز نمیفهمی من مادر هستم میفهمم من 23 سالمه وبچه دارم بچمم 5 ماهه هست
پاسخ ها
شقایق
United States
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۳۰
شما راست میگید ببخشید اگه ناراحت شدید
Iran, Islamic Republic of
04:01 - 1392/03/08
مارو باش خدا صدتا نعمت بهمون داده بعد ناشکری میکنیم از قد بلند گرفته تا چشمایه ابی هنوز میگم خدا چرا موهام زرد نشده.وای خدا ببخشمون اینقدر ناشکریم.دخترای ایران ببینید اینقدر به فکر عمل نباشید
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1392/03/12
این کار خدا نیست کار خدا این بود که این دختر رو از نظر ظاهر زشت آفرید اما این که موفق شد و بسیار قدرتمند کار و پشتکار خودش بود خودش تونست باطنش زیبا کنه
پاسخ ها
leyli
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۶
yani migi khoda uno zesht afarid va rahash kard??khodt fekr kn?in az marefate khodavand dure.khoda gar be hekmat bebandad dari ze rahmat goshayad dare digari
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1392/03/13
اگه یه دختر تهرانی بود البته از اون دخترها با آرایش و جراحی خودش و خوشگل و غالب پسرها می کرد من اگه خوشگل نباشم زشت هم نیستم ولی محجبه هستم و آرایش نمی کنم ولی پسرها هیچ توجهی به زیبایی ذاتی و باطنی من نمی کنن و دنبال اون جور دختران کاش یه ذره عاقل بودن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۵
خانم بحث چیز دیگه ایه کی ب بی خواسگار بودن و چادری بودن شما کار داره
Iran, Islamic Republic of
19:03 - 1392/03/21
این همه مقاومت واقعا سخته تصورشم وحشتناکه که با این وضع در دنیایی زندگی کنی که همه چیز در زیبایی خلاصه میشود نه در باطن انسان ها همه میگن نه ظاهر فقط مداک نیست و تا میان مرحله انتخاب حرفشون یادشون میره
Iran, Islamic Republic of
19:06 - 1392/03/21
این همه مقاومت واقعا سخته تصورشم وحشتناکه که با این وضع در دنیایی زندگی کنی که همه چیز در زیبایی خلاصه میشود نه در باطن انسان ها همه میگن نه ظاهر فقط مداک نیست و تا میان مرحله انتخاب حرفشون یادشون میره
Iran, Islamic Republic of
02:53 - 1392/03/24
آفرین تو بهترین نعمت خدادادی رو داری که کمتر کسی داره که اون یه اراده قوی و اعتماد به نفس بالاست.
به امید روزی که یاد بگیریم به شخصیت همدیگر احترام بگذاریم نه به ظاهر هم.
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1392/03/30
افرین به این دختر که از چیزهایی که در اختیارش بوده نهایت استفاده رو میکنه نه مثل بعضیا برن با عمل بینی وارایش وهزار کار ناجور دیگه از اون چیزایی که در اختیارشونه استفاده نمیکنن وخودشون رو فراموش میکنن
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1392/03/31
من دوست دارم همه به خودشون افتخار بلاخره اون دختر هم جزوی از ماست و ما باید بهش احترام بذاریم نه ازش فرار منیم مطمئن باشید خدا اونارو نمی بخشه
Iran, Islamic Republic of
21:40 - 1392/04/16
نمیتونم خودمو جاش بزارم....یعنی بزرگترین ارزوش اینه ک ی قیافه خیلی معمولی داشته باشه؟؟؟؟خاک برسر ما!
Iran, Islamic Republic of
03:10 - 1392/04/26
عزیزم هیچ وقت امیدتو ازدست نده من واقعا برات آرزوی موفقیت میکنم به اون آدمای کوته فکری ک مسخرت میکنن توجهی نکن مطمعاباش پیش خداخیلی عزیزی...گلم درکت میکنم ودوست دارم
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1392/05/02
واقعا خيلي ترس داشت
پاسخ ها
leyli
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۶
man az tarze fekre to bishtar mitarsam !!!
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1392/05/05
قدرت خدا رو ببین چه می کنه
France
15:37 - 1392/05/14
به نظر من این دختر با اون قلب پاکی داره از من شما پیش خدا خیلی عزیز تره واقعا متاسفم براس افرادی که با دیدنش مسخره ش کنن واسه ی اینکه بالاخره هممون یه روزی یا پیر میشیم یا میمیریم وتنها چیزی که ازمون باقی میمونه نیکی هاییه که در حق دیگران کردیم نه ظاهر زیا وچهره ی جذاب...
Iran, Islamic Republic of
06:43 - 1392/05/17
هزارآفرین به این اراده و اعتماد بنفس.کاش منم یکم از اراده ی تو رو داشتم آخه خوشگلیم ب چ دردم میخوره.!
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1392/05/17
اخخخخخخخخخخخخخخخخه دلم براش می سوزه
پاسخ ها
leyli
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۶
un k khoshhalo khoshbakhte dg.be khatere sirate zibash ba surate ziba be bhesht vared mishe to dlet vas khodmun bsuze
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1392/05/17
دوستش دارم راستش مدت هاست دنبال خاص ترین هام صورت خودمو که توی اینه نیگا میکنم جز زیبایی چیزی نمیبینم ولی وقتی توی رفتارم نیگا میکنم انسانیت محض خدایی بودن مطلق مال خود خدابودن رو نمیبینم اگه پسر بودم دنبال پرکارترین دختر فعال ترین و باهوش ترین دختر میرفتم نه صرفا زیباترینشون ماادما فکرمیکنیم که عشق وشاید ازدواج فقط خلاصه میشه توی همراه زیبا داشتن
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1392/05/18
باید روزی صدبارخدا راشکر کنیم.
Iran, Islamic Republic of
16:38 - 1392/06/03
من چند روزي هست خودمو تو خونه حبس كردم اخه مريضي كه از بچه گي داشتم حالا صورتمو خراب كرده من هيچ جوري نميفهمم چه جوري اون همه موفق شده من كه نمي فهمم چه جوري اونهمه اعتماد به نفس دار من كه دوست دارم ايينه تو اتاقمو بشكنم رو سرم
پاسخ ها
leyli
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۶
khodto nabaz.dars bkhun va motmaen bash be jai mirec k aslan suratet be cheshm nmiad va khoshkeltarina jolot khamo rast mijan
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۰
منم مشکل تورو دارم ماندانا .سعی می کنم هیچوقت تو عکس ها نباشم
Iran, Islamic Republic of
16:16 - 1392/06/17
زیبایی ظاهری اهمیتی نداره مهم زیبای درونیه.من هرگز اونو مسخره نمیکنم بلکه بهش احترام میذارم و بهش آفرین میگم.امیدوارم دیگه کسی مسخرش نکنه.از خدا میخوام از این هم موفق تر بشه.خدایا امروز که این مطلب رو خوندم چیز خیلی مهمی یاد گرفتم و اون چیز اینه که نباید فکر کنیم خدا ما رو فراموش کرده.
Iran, Islamic Republic of
02:03 - 1392/06/23
بچه ها بیاین براش دعا کنیم.واقعا من که دیدمش خیلی ناراحت شدم بالا خره اونم مثه ما انسانه فقط زشته دلیلشم اینه که بدنش چربی جذب نمیکنه.تو رو خدا دعا کنین تا یه دارو برا صحتش درست بشه
Iran, Islamic Republic of
15:30 - 1392/06/24
مرحبا به این همت وتلاش. هزاربار به همه گفتم مخصوصا خانوما .خدا هزاران توانایی تو شما گذاشته که فقط یکیشرو این خانوم جامعه عمل پوشونده واقعن من خودم به این اعتقاد کامل دارم زن ها شگفت انگیزند.فقط تنها ایرادی که دارند همینه خدا هم گفته زن فقط یه اشکال داره( او فراموش میکند که چه ارزشی دارد)بعدش سلام به حمید داداش خودم حمید جان اون نیازی به دعا نداره اونایی نیاز به دعا دارن که اون دخترو مسخره میکنن.این جمله رو میگم امیدوارم به دردتون بخوره(دستانی که کمک میکنند خیلی خیلی پاکتر از دستانی هستند که شبانه روز رو به اسمان دعا میخوانند)همتونو به خدا سپردم
Iran, Islamic Republic of
06:59 - 1392/07/01
سلام .منو شما بايد عبرت بگيريم
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1392/07/04
این الان ایران بود جز اینکه گدا بشه فک نکنم هیچ امیدی به زندگی داشت!
Iran, Islamic Republic of
17:01 - 1392/07/13
اخی خیلی گناه داره خدایا همه مریضای اسلامو شفا بده

امین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۵
مریضای اسلام....این چ جور دعا کردنه
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۳
مریضای اسلام؟؟!! واقعا آدم چقدر باید کوته بین و متعصب باشه که اینجوری دعا کنه
Iran, Islamic Republic of
17:04 - 1392/07/13
خیلی شرایط سختیه تا حدودی درک می کنم اما افرین بهش که با این همه سختی جنگید و نگذاشت حرف مردم بیرون یا بقیه حق زندگی رو ازش بگیره افرین به مقاومت و صبرت
United Kingdom
21:21 - 1392/07/13
همتون میگید زیبایی صورت مهم نیس زیبایی درون مهمه.اما آیا واقعا زیبایی صورت واستون مهم نیس؟تو دنیای امروز خیلی هم مهمه.متاسفانه معیار ازدواج هرپسری اول قیافست :-( این مسئله خیلی عذاب آوره
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1392/07/24
اسشالا خداهمه مریضارو شفا بده.به نظرمن نباید مسخرش کنن چون دست خودش نیس که خدا افریدش.هعععععععععی روزگار
Iran, Islamic Republic of
00:24 - 1392/09/06
آدمایی که این دخترو مسخر میکنید به نظرتون خودش خواسته این شکلی باشه؟آیاسلیقه خودش بوده؟خدا زیباستو زیبایی رو دوست داره اگه خدا زشت رو نمی آفرید،زیبا به چشم نمیومد واقعا این دختر عجوبس باوجود اینکه مسخرش میکردن ولی اعتمادبه نفسشو ازدست نداده !!!!!فکرشو بکنید
پاسخ ها
امیرریض جیواد
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۸
با نظرت موافقم
Iran, Islamic Republic of
18:43 - 1392/09/22
زشت و مهم بودن خيلي بهتر از زيبا و احمق بودن است.وجود اين دختر خوب و زشت به ما مي آموزد كه انسان تا چه حد مي تواند قوي باشد. احتمالا او حرف هاي نجات بخشي براي ما دارد و پيام اين دختر زشت براي دنيا بسيار پر بارتر از پيام هايي است كه ملكه هاي زيبايي برايمان مي گذارند.چه بسيار پري هايي كه زشت سيرتند و زشتي درونشان به مراتب بيشتر و رقت آور تر از چهره ي ظاهري اين دختر جوان است.
United States
14:26 - 1392/10/04
اه اه حالمو بد کردی حالم بهم خورد مرده بودی یه جراحی پلاستیک کنی؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
کیمیا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۲
عزیزم تو که حالت بد میشه برای چی میای تو این سایتا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۲
یه عکس از خودت بزار من حاضرم قسم بخورم این از تو زیباتره
یه بنده عاجز خدا
United Arab Emirates
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
اون از تو خیلی خوشگل تره
چون آدم زیباییش رو با افزایش سن از دست میده و مهم اینه که درون زیبایی داشته باشه تا زیبا دیده بشه
تو عقلت اندازه نخوده که نمیفهمی اینارو
آدم بزرگ بودن آرزوست
نه اینکه مماغ و دماغ و لب و لوچه خوشگل باشه
مطمئن باش زیبایی هم باشه ولی درون انسان زشت و کثیف باشه اون زیبایی حال به هم زن و رقت انگیز خواهد بود
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1392/10/06
زشتی مهم نیست موفقعیت مهمه چاکرشم
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1392/10/10
ستاره خانم متاسفم برات اين دختر اينقدر عقلش ميرسيد كه اكر امكان داشت جراحى زيبايى كنه كه حداقل از دست حرفهاى مفت امثال تو راحت باشه اين دختر برعكس بعضى ها به زيبايى درونش اميد داشت وخدارا شكر موفق هم هست بيشتر از اون خوشكلاى عملى كه بيشمار ميبينيمشون
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1392/10/15
من که واقعا خدارو شکر میکنم و فکر نکنم دیگ ازخدابخوام خوشگل تر بشم خوشگلی هم دردسر داره ولی واقعا بهش افتخار میکنم ولی سوالی ک پیش اومد اینه ک ما مسلمونا وقتی ناراحتیم یا مشکلی داریم به خدا پناه میبریم اگر اطرافیان هم ترکمون بکنن بازم خوشحالیم ک خدارو داریم ولی این دختر واقعا خیلی با ارادس نمیدونم چی بگم امیدوارم مردم یاد بگیرن مسخره نکنن و امیدوارم امسال منم افتخار کسب بکنم برام دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1392/11/03
ایول
خدایی زنای ما ببینن یاد بگیرند
انقدر مثل عروسک ارایش نکنند...........

این ایندش از تمام ادمهای رو زمین بهتر
پاسخ ها
انسان
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۷
خدایی راست گفتی
Iran, Islamic Republic of
15:22 - 1392/11/16
افریده ی خدا همیشه زیباست
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1392/11/21
انشأ الله زود زود خوب بشي
Iran, Islamic Republic of
13:11 - 1392/11/21
انشأ الله زود زود خوب بشي
Iran, Islamic Republic of
21:08 - 1392/12/10
من با این قیافه ی خوب و بدن سالم اعتماد به نفس ندارم ولی اون...خودم اگه جاش بودم همون روز اول خودکشی میکردم و حالا این زن... تحسینش میکنم.
Iran, Islamic Republic of
11:24 - 1392/12/27
من که خودم رو می کشتم اگه این شکلی بودم چون اصلا اعتماد به نفس ندارم
پاسخ ها
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۱
اعتمادبه نفس ازهمه چی توزندگی مهم تره چشم هارابایدشست جوردیگربایددنیارودید
Iran, Islamic Republic of
20:47 - 1393/03/01
افرین به دختری که اعتمادبه نفسه واقعاافرین تودنیامگه مهم خوشگلیه مهم اینکه باسوادباشیم خب که این دخترم باسوادواعتمادبنفسه
خداوندانشالله همتونوموفق کنه
Iran, Islamic Republic of
20:13 - 1393/03/29
اینقدر نگید زشت ...زشت.خود این کلمه به کاربردنش خیلی بده، بهتره که بگیم نازیبا.در ضمن خدا خلقش کرده تاما کمتر نا شکری کنیم.خدایا به خاطر همه اونچه داریم و نداریم شکر! ما همه آفریده های تداییم وخدا ،حتما دوستمون داشته که خلقمون کرده،پس دیگه اینقدر چونه نزنیم به قول این ضرب المثل:دندون اسب پیش کش رو نمی شمارن! ،با این وجود و به نظر شما اصلاشکل می تونه مهم باشه ؟!بهتره به این مهم فکر کنیم که چقدر می تونیم انسان خوبی باشیم.
Iran, Islamic Republic of
01:41 - 1393/04/06
اخههههههههههههه مهم اینه که موفق تو زندگیش
Iran, Islamic Republic of
20:58 - 1393/05/15
توی دنیای بدی قدم گذاشتی،ترسیدی،گریه کردی،به فکر خودکشی افتادی.میدونستی آینده ایی نداری،دوستی نداری،معشوقی نداری...اما تصمیم گرفتی همه ی اینا رو بپذیری،این خیلی مهمه.
از این لحاظ واقعا بهت غبطه می خورم.تو ،تو خودتو قبول کردی،بقیه در درجه ی دوم اهمیت قرار می گیرن.
Iran, Islamic Republic of
21:19 - 1393/05/28
واقن زشته ها شبیه به میمونه
پاسخ ها
کیمیا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۲
عاطفه جون شاید اون شت باشه ولی تلاش وپشتکارو سواد داره مثل تونیست که حتی بلد نباشهاسمشم درست بنئیسه جهت اطلاع باید بهت بگم که واقعاروهم اشتبا نوشتی ابروی هرچی دخترو که تودنیاهست رو بردی
کیمیا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۲
تازه تو که قرار نیست بری خاستگاریش
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1393/06/07
ولی خدایش مو هاش خیلی قشنگه
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1393/06/17
به نظر من خدا هیچ کسی رو زشت نمی افریند واقعا متاسفم برای کسایی که میگن زشته موفقیت به خوشگلی نیست احسن به این پیشرفت
Iran, Islamic Republic of
16:55 - 1393/07/26
آخی دلم براش میسوزه خیلی بده ادم اینجوری باشه
Iran, Islamic Republic of
20:55 - 1393/09/01
میدونید خیلی باهوشه راس میگن خدا اگه ی نعمتو بگیره یکی دیگه جاش میده کاش به منم ی نعمت میداد....خیلی زشتم....:-(
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1393/10/09
اگه زیباترین دختر و میزاشتن اینقدر نظر خوب تمیگرفت
Iran, Islamic Republic of
11:48 - 1393/10/12
اره درسته هر دختری مخواد زیبا باشه ولی اعتماد به نفسی که توداری هیچ کسی نداره ناراحت نشو عزیزم انشالاه خوب بشی عزیزم بایییییی.........
Iran, Islamic Republic of
21:44 - 1394/04/23
من ازاين دختره زشت ترهستم وهمه مسخره ام ميكنن
Iran, Islamic Republic of
09:17 - 1394/06/13
فقط من و امثال اون ميتونيم تلخي زشتي رو درك كنيم. منم بارها و بارها بخاطر صورتم مسخره شدم. هميشه به چهره م خنديدن. خدا ازشون ميگذره؟ نميدونم. ..
Iran, Islamic Republic of
18:15 - 1394/07/19
ازخدامیخامهیچکسزشتنباشه
Iran, Islamic Republic of
19:55 - 1394/09/04
ممنونم که بی تفاوت بودی به نظرات دیگران تو الگوی خوبی برای بقیه هستی
Iran, Islamic Republic of
21:32 - 1395/04/21
زیبایی همیشه موندگار نی برین درونتون رو زیبا کنین همتون بدبختین .......
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۳۱
باشهههه
Iran, Islamic Republic of
21:39 - 1395/04/21
خدایا بشکن این اینه ها را که من ازدیدن اینه سیرم . مرا روز خوشی در زندگی نیست ولی از زنده ماندن ناگزیرم . به هرجا روم از شومی بخدت همه گفتن که این دختر چه زشت است کدامین مرد او را می پسندد دریغا دختری بی سرنوشت است .چو بینم دراینه روی خود را دراید غم باسپاهی مرا روز خوشی دادی اما نبخشیدی به من چشم سیاهی... ای مرددددددم برین از شکستن دل این بدبخت بترسین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۴/۳۱
بابا شاعررر
Iran, Islamic Republic of
11:30 - 1395/08/28
زیبایی باطن بهتر از ظاهره
Iran, Islamic Republic of
15:25 - 1396/01/09
انشاالله از اینی که هست موفق تر بشه
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1396/05/08
زشت اونایی هستن که ایشون را مسخره می کنن. واقعا متاسفم برای این نگاه کثیفشون که هیچی برای از دست دادن ندارن. تبریک به همچین دختری، اعتماد به نفس موهبتیه که خدا به هر کسی نمیده.
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1396/07/21
واقعا این دخترا تشویق میکنم.واقعا مسخره کردن ادما بدترین کاره.من که خیلی از این دختر خوب لذت بردم
Iran, Islamic Republic of
19:26 - 1396/09/01
ببخشید که به همتون این رو میگم من با خودمم هستم ما همه یه چیزی میگیم امیدوارم که بش عمل کنیم با آرزوی موفقیت برای این دختر خوب
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج