15 نکته برای بزرگ شدن پستان ها
۴۱۷۶۶۲
۰۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲
۵۰۰۰۹۴ 
راضی بودن از ظاهر خود یکی از چیزهایی است که خانم ها همواره به دنبال آن هستند، زیرا خانم ها بیشتر اوقات از آنچه در آینه می بینند راضی نیستند. تکنیک های زیادی که کم و بیش مؤثر و کم و بیش آسان هستند وجود دارند که باعث می شوند به جراحی پلاستیک که هزینه بالایی دارد و طبیعی نیست، نیازی وجود نداشته باشد.
برترین ها: راضی بودن از ظاهر خود یکی از چیزهایی است که خانم ها همواره به دنبال آن هستند، زیرا خانم ها بیشتر اوقات از آنچه در آینه می بینند راضی نیستند. آنها سالانه برای رسیدن به ظاهر خود، خلاص شدن از سلولیت ها، تقویت پوست شان و زیبا به نظر رسیدن، هزینه زیادی پرداخت می کنند.
 
تکنیک های زیادی که کم و بیش مؤثر و کم و بیش آسان هستند وجود دارند که باعث می شوند به جراحی پلاستیک که هزینه بالایی دارد و طبیعی نیست، نیازی وجود نداشته باشد.

یکی از بزرگترین مشکلات و معضل های خانم ها، اندازه سینه هایشان است. با آنکه اغلب تکرار می شود که سایز سینه ها چندان اهمیتی ندارد، ولی با این حال داشتن سینه هایی با اندازه معقول و مناسب، مطلوب است و باعث می شود که خانم ها حس بهتری نسبت به ظاهر خود داشته باشند.
 
اگر شما هم به این می اندیشید که داشتن سینه های بزرگتر، جذابیت شما را بیشتر می کند، بدانید که روش هایی وجود دارد که می توانید این ایده را عملی کنید. ولی هرگز فراموش نکنید که سایز سینه شما ناگهان از 1 به 5 نمی رسد! ولی حقه های زیر به شما کمک خواهد کرد تا سینه هایتان را به میزان معقولی درشت تر کنید.  

1. ورزش کردن

اغلب می گویند ورزش کردن بهترین درمان برای همه چیز است. البته این موضوع صحت دارد و ورزش موجب تقویت روحیه، وزن کم کردن، مبارزه با اضطراب و افسردگی و در کنار همه اینها موجب بزرگ شدن سینه ها می شود.
 
بعضی تمرین ها هستند که سینه هایتان را درشت می کنند و باید در این مورد با مربی خود مشورت کنید. در میان بهترین تمرین هایی که برای این هدف وجود دارند، ما شنا سوئدی ضربدری با دمبل و تمرینات شبیه به آن را پیشنهاد می کنیم که به شما کمک می کنند تا عضلات سینه را تقویت کنید.

2. نوشیدن روزانه آب پاپایا یا شیر
 
15 حقه برای بزرگ کردن سینه ها 

شیر و آب پاپایا را در رژیم غذایی روزانه خود جای دهید و مشاهده کنید که چطور به افزایش سایز سینه هایتان کمک می کند. در واقع شیر و آب پاپایا حاوی ویتامین ها و مواد معدنی هستند که به رشد سینه ها کمک می کنند. اگر نمی توانید آب پاپایا را بگیرید، خود این میوه را در سالاد میوه یا اسموتی استفاده کنید. نکته جالب اینجاست که میلک شیک موزی هم به رشد سینه ها کمک می کند.

3. کرم های طبیعی برای سینه

درست است که این کرم ها به بزرگ شدن سینه ها کمک نمی کنند، ولی موجب تقویت آنها می شوند. مراقبت روزانه از سینه ها بسیار مهم است. توصیه ما به شما این است که فقط کرم هایی بخرید که مختص سینه هستند و فقط حاوی مواد طبیعی هستند و هر چیزی را به سینه هایتان نمالید! نکته: کرم هایی با پایه گیاهی و علفی بسیار خوب هستند.

4. تخم کتان
 
15 حقه برای بزرگ کردن سینه ها 

شاید دانه های کتان معجزه نکنند، ولی این دانه ها حاوی فیتواستروژن هستند، نوعی از استروژن گیاهی که به رشد سینه ها کمک می کند. ولی نکته اینجاست که نباید توقع تأثیر فوری از این دانه ها داشت.
 
دانه های کتان عنصری مکمل برای بزرگ کردن سینه ها هستند؛ اگر بطور متعادلی از آنها استفاده شود، این دانه ها به تدریج به رشد بافت سینه کمک می کنند و اثرشان را خواهید دید. می توانید دانه های کتان را به صبحانه، ماست، اسموتی، سالاد و غذاهای دیگر اضافه کنید و میل نمایید.
 
5. گیاهان دارویی را امتحان کنید.

درست مانند میوه ها و سبزیجات، گیاهان دارویی هم اغلب مزایا و فواید متعددی برای سلامت بدن دارند. شبدر قرمز، شیرین بیان، رازیانه، میوه نخل بادبزنی، شنبلیله، یام وحشی و ترشک میشی جزو بهترین گیاهان طبی و دارویی هستند که برای سینه ها مفیدند. برای اطلاع از فواید بیشتر این گیاهان با پزشک خود مشورت کنید و سپس از آنها استفاده نمایید.

6. ریشه پنیرک پف‌نبات
 
 15 حقه برای بزرگ کردن سینه ها

ریشه پنیرک پف‌نبات کاملاً شناخته شده است (بله این گیاه در اصل برای درست کردن پف‌نبات یا همان مارشمالو استفاده می شد) و اصولاً به شکل قرص فروخته می شود. بسیاری از خانم ها از ریشه این پنیرک برای بزرگ کردن فوری سینه ها استفاده می کنند. با این حال، باید توجه داشت که قبل از مصرف باید حتماً با پزشک خود مشورت کنید.
 
اگر دلیلش را می پرسید باید بگوییم که مصرف این ریشه با داروهای دیگر باعث می شود که اثر آن کاملاً از بین برود. قبل از مصرف مکمل های غذایی، باید از پزشک خود اطلاعات کافی بگیرید.

7. قرص ضدبارداری

سالهاست که خانم ها قرص های ضدبارداری را نه تنها برای اجتناب از باردار شدن بلکه برای داشتن قاعدگی های منظم و همچنین برای بزرگ کردن سینه ها، مصرف می کنند. بر کسی پوشیده نیست که این قرص ها به راحتی و به سرعت سینه ها را درشت تر می کنند، زیرا حاوی استروژن هایی هستند که به تحریک کردن رشد سینه کمک می کنند.
 
اگر پزشکتان به شما توصیه کرده که قرص ضدبارداری مصرف کنید، خوشحال باشید زیرا این قرص ها مزیت دیگری هم برایتان دارند. اگر مصرف این قرص به شما توصیه نشده شاید بهتر باشد مکمل طبیعی پیدا کنید، زیرا در واقع این قرص ها طبیعی نیستند و ممکن است عوارض جانبی برایتان داشته باشند.

8. شنا سوئدی (پوش-آپ)

در مورد اول به این موضوع اشاره کردیم که ورزش کردن به تقویت عضلات سینه و در نتیجه بزرگ شدن آنها کمک می کند. تمرینات شنا سوئدی نیز به قوی کردن کل بدن به خصوص سینه کمک می کنند. این تمرین تمرین دشواری اس، ولی نتایج مؤثری دارد.

9. جذب پروتئین
 
15 حقه برای بزرگ کردن سینه ها 

برای بزرگ کردن سینه ها مهم است که میزان جذب پروتئین بدنتان را بالا ببرید. غذا خوردن به روشی نامتعادل یکی از دلایل اصلی عدم سرزندگی و شادابی است.
 
بنابراین باید میوه ها و سبزیجات و مواد مغذی و سرشار از پروتئین کافی مصرف کنید، گردو، شیر، تخم مرغ، ماهی، کره بادام زمینی، مرغ، تخم کدو حلوایی، ماست یونانی و غیره از این دست مواد غذایی هستند. نوشیدنی ها قند دار (نوشابه و ...) فست فود و ... را از رژیم غذایی خود حذف کنید.

10. ماساژ دادن سینه ها

ماساژ دادن منظم سینه ها فواید زیادی دارد. نه تنها این کار به داشتن سینه های سفت کمک می کند، بلکه آنها را درشت تر نیز می کند. اگر قرار است این کار را انجام دهید، باید نحوه صحیح انجام آن را یاد بگیرید. از پزشک متخصص زنان راهنمایی بخواهید و تکنیک های درست و مؤثر ماساژ سینه را جستجو نمایید.
 
نتیجه این روش شما را شگفت زده خواهد کرد. ماساژ به افزایش جریان خون و گردش فیتو استروژن های موجود در خون کمک می کند. این کار موجب تحریک تولید پرولاکتینی می شود که به رشد سینه ها کمک می کند.

11. با عادات بد خداحافظی کنید.
 
15 حقه برای بزرگ کردن سینه ها 

باور کنید یا نکنید، عادات بد باعث می شوند که رشد سینه هایتان متوقف شود. برای مثال، سیگار کشیدن از رشد سینه جلوگیری می کند. مصرف زیاد الکل نیز نه تنها سینه ها را از بین می برد، بلکه موجب سرطان نیز می شود. مصرف زیاد قهوه، زیاد کار کردن (و در نتیجه استرس زیاد)، خواب کافی نداشتن، علل دیگر رشد نکردن سینه ها هستند.

12. مواد غذایی سرشار از استروژن را به رژیم غذایی خود بیفزایید.

ثابت شده است که مواد غذایی سرشار از استروژن می توانند به افزایش سایز سینه ها کمک کنند. البته این بدان معنا نیست که باید در تمام روز غذاهایی مصرف کنید که حاوی استروژن هستند تا بتوانید به سرعت سینه هایتان را بزرگ کنید. مصرف غذاهایی که استروژن دارند، مانند غذاهایی با پایه سویا، میوه ها، سبزیجات، مرغ، تخم مرغ، تخم بادیان رومی (انیسون)، تخمه آفتاب گردان، تخم کتان و دانه های کنجد به رشد بهتر سینه ها کمک می کنند.

13. کارهای خانه را خودتان انجام دهید.
 
15 حقه برای بزرگ کردن سینه ها 

شاید این مورد به مذاق خانم های فمینیست خوش نیاید... خانم های مدرن شاید نتوانند به آسانی زندگی بدون جارو برقی، لوازم آشپزخانه برقی، آرام پز، مایکروفر و دیگر وسایل آشپزخانه که کارهای روزانه را تسهیل می کنند، را تصور کنند. ولی توجه داشته باشید که انجام دستی کارها باعث می شود که حرکات دست و بازو بیشتر شود و در نتیجه عضلات سینه ها قویتر شوند.

14. چربی های سالم

همه چربی ها چربی های بد نیستند. برای سالم ماندن و همچنین افزایش سایز سینه هایتان، باید از مصرف چربی های بد و روغن های گیاهی تبدیل شده اجتناب کنید و چربی های سالم مصرف کنید. به علاوه، چربی های سالم شما را چاق نمی کنند. تخم مرغ، ماهی (سالمون، ساردین، تن و قزل آلا)، گردو، آووکادو، روغن زیتون، کره بادام زمینی و لوبیا همه منابعی عالی از چربی های سالم هستند که به بزرگ شدن سینه هایتان کمک می کنند.

15. جذب ویتامین بدنتان را بیشتر کنید.
 
15 حقه برای بزرگ کردن سینه ها 

کمبود ویتامین هم بر سلامتی و هم بر رشد سینه ها اثر سوء دارد. ویتامین ث یکی از ویتامین های مهم و اساسی برای تولید کلاژن و اِلاستین است. ویتامین آ به بهبود جوان سازی پوست و بازسازی سلولی کمک می کند. ویتامین ب6 نقشی حیاتی در تشکیل گلبول های قرمز ایفا می کند. در نهایت ویتامین ای به کاهش ریسک ابتلا به سرطان سینه کمک می کند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 164
در انتظار بررسی:3
Iran, Islamic Republic of
10:05 - 1395/08/17
یه راه هم واسه کوچک کردنشون نشون بده
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1395/08/17
قرص ضدبارداری خیلی جواب میده . ولی شکم هم میاره
پاسخ ها
سیسیل
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۸
من یاسمین خوردم ولی جواب نگرفتم
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1395/08/18
مطالب مفیدی بود. تبلیغات ماهواره رو اصلا اهمیت ندید چون همه اش شعاره الان 90 درصد تبلیغات ماهواره درباره بزرگ یا کوچک کردن سینه هست. متاسفانه من کرمی رو که تبلیغ میرد برای سینه هام استفاده کردم نه تنها مفید نبود بلکه درد شدیدی تو سینه هام ایجاد کرده
پاسخ ها
هلیا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۳
سینه هام کوچیکه از روی لباس یکم معلومه فقط یه ماه دیگه هیفده سالمه دوستام مسخرم میکننن چیکار کنم
Iran, Islamic Republic of
03:43 - 1395/08/19
ملت چ دغدغه های چیپی دارن...به جای این حرکتا دنبال پیدا کردن نمایشگاهای خوب،کتابفروشیای خوب،دانشگاهای خوب،کلاس زبان خوب و ....باشید نه کرم بزرگ کننده ی خوب!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۶
لایکککککک
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۷
دنبال اونام هستیم عزیزم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۶
خوب شاید کسی کتاب براش مه نباشهشید سینه هاش براش مهم تره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
معلومه این خانوم ازین سیبیل فابریکاس
قهقهه
United States
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۵
زن ایدال باید چند بعدی باشه همه ممه داشته باشه هم باسواد
که رباط باشه ی موجود تک بعدی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۴
خودتم دغدغه سینه هات یا سینه های زنتو داری .اگه نه نمیومدی این مطلبو بخونی
فرانک
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۳
همین ک خودت باشی کافیه اح اح اح تو رو سنع نع اخه
Iran, Islamic Republic of
09:39 - 1396/01/23
من خودم سینه های کوچکی دارم ولی نه بخاطرش شرمندم نه به کسی بدهکارم و نه شوهری میخوام که اولویت اولش هوسش باشه .ما فقط عشق و احترام میخوایم توقع زیادیه!؟
پاسخ ها
رها
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
انجام ولی ترس از خودم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۶
منم دید تو رو دارم عزیزم تا اینکه نامزدم گفت سینه هات کوچیکن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۴
مردا سینه بزرگ دوست دارن. تقریباً همشون
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1396/04/03
ماساژسینه عالیه عالیه
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1396/05/11
من 17 سالمه و سینه هام 80 هس مطالبش عالی بود مرسی ❤
پاسخ ها
raha
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۹
سهم منو تو بردي
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۹
لامصب سهم منو خوردیییی:|
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
تو الان اینجا چیکار میکنی؟؟! میخواستی فخر بفروشی !!!؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۹
یعنی ارثی اینقده
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1396/08/21
من سینه هام خییلی کوچیکه میخوام بزرگ بشه چیکار کنم کمکم کنید
United States
01:56 - 1396/09/06
من پوراریا مریفیکا مصرف کردم خیلی نتیجش عالی بود ولی سخت گیر اوردم ..
پاسخ ها
زری
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
سلام ، میشه بفرمائید پوراریا میریفیکا اصل از کجا تهیه کردید ؟ من مصرف کردم هیچ نتیجه نداشت
United States
00:23 - 1396/09/07
سلام اولدوز جان
از کجا گرفتین توروخدا راهنماییم کن
خیلی وقته دنبال درمون برا سینه هامم
پاسخ ها
Mahtab
Germany
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
سلام ،من يكي از اقوامن المان تستشر در مورد اين قرص سوال كردم ،هم قرص و كپسول و كرمش هست ،و براي بزرگ كردن سينه هست ،قيمتش اونجاي براي 100عدد كپسولش 50€،پنجاه يورو بود پارسال ،واقعا مفيده ولي براي همه چي صبر بايد كرد تا دوره مصرفش تموم بشه ،،با اينكه كار زحمت داري ولي اگه خواستيد به مدير اينجا بگيد به من ايميل بزنه تا ببينم چطور ميتونم براتون سفارش بدم ،تا بعد دوستان
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1396/09/20
پوراریامریفیکا از کجا تهیه کردیداولدوز جان
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
به تو چه
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1396/10/06
چه مزخرف.خجالت آوره
Iran, Islamic Republic of
09:59 - 1396/10/27
اونایی که اومدن زیر این پست نوشتن چه خجالت آوره آدم دغدغش این باشه...عزیزم تو دغدغت چی بوده اومدی این پست و میخونی؟خب عزیزم نخون.
Iran, Islamic Republic of
20:07 - 1396/10/29
پوراریا مریفیکا چی هست لطفا بگو
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
میشه بیشتر توضیح بدید
Iran, Islamic Republic of
20:08 - 1396/10/29
پوراریا مریفیکا چی هست لطفا بگو
United States
18:23 - 1396/11/02
کپسول مریفیکا نتیجه بخشه
Iran, Islamic Republic of
01:03 - 1396/11/10
‌مریفیکا چه کپسولیه
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1396/11/28
میشه به منم کمک کنید به نظرتون باد کش مناسبه؟
Iran, Islamic Republic of
06:53 - 1396/12/02
سلام
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۶
سلام
yasna
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۹
سلام
Afghanistan
22:14 - 1396/12/02
من سينه هائم خيلي نرم است ميخواهم كه سفت بشه رهنمايي كنين
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
با حرکات ورزشی ، به یه مربی بدنسازی مراجعه کن
Iran, Islamic Republic of
09:47 - 1396/12/10
من در ماه حدود 10 تا نخ سیگار میکشم ممکنه رشدش متوقف شه؟
پاسخ ها
M jjjj
Germany
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
ن نمیشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۰
من سینه هام هم کوچین هم نرم راهنمایی کنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
من سینه هام خیلی کوچیکه شوهرم دوست نداره لطفا راهنمای کنید
Iran, Islamic Republic of
06:28 - 1397/01/15
من میخوام سینه هام بزرگ بشه الان خیلی کوچیکه
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1397/01/16
مصرف خودسرانه عرق رازیانه ضررنداره واسه دختر؟من از یکی شنیدم واسه دختر مجرد خوب نیس=/
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1397/01/16
من میخوام سینه هام سفت بشه میشه بهم کمک کنید لطفا
Iran, Islamic Republic of
01:15 - 1397/01/17
سلام من ۲۱ سالمه و سینه هام ۷۰ سایزش ناراضی ام هیچ نتیجه ای هم نگرفتم
آیا ویتامین ث نقش داره در بزرگ شدن سینه
پاسخ ها
Am
France
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
افزایش سایز تضمینی
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1397/01/23
شماره من هست۰۹۳۶۴۳۳۷۶۱۹بامن تماس بگیرید تاراحل رابرایتان بگویم
پاسخ ها
مهشید
France
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
سلام من ۱۶ سالمه وسینه هام اصلا رشد نداره باید چیکار کنم میترسم اصلا دیگه رشد نکنه
Iran, Islamic Republic of
14:49 - 1397/01/24
سلام من 23سالمه وصاحب یه فرزندم بعد شیردهی سینه هام افتاده ونرم شده خواهشایه راه حلی برای سفدوبزگ کردن سینه ها بگین
Iran, Islamic Republic of
10:23 - 1397/01/29
من سینم خیلیی کوچیکه چندماه دیگم دارم ازدواج‌میکنم‌دنبال ی راه حل واسه رشد سریع سینه هستم کسی میدونه بگه ممنون
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1397/02/05
ﺳﻼﻡ ﻣﻦ 13 ﺳﺎﻟﻤﻪ و ﺗﺎﺯﻩ ﭘﺮﺳﻮﺩ ﺷﺪﻡ ﻣﻴﺸﻪ ﺑﮕﻴﺪ ﭘﺮﺳﻮﺩ ﭼﻘﺪﺭ ﺩﺭ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﺪﻥ ه ﺗﺎﺛﻴﺮ ﺩاﺭﻩ ﻟﻂﻔﺎ ﺑﮕﻴﺪ ﺧﻴﻠﻲ ﻧﮕﺮاﻧﻢ ﭼﻮﻥ ﺳﻴﻨﻪ ﻫﺎﻳﻢ ﺧﻴﻠﻲ ﻛﻮﭼﻴﻜﻪ
Iran, Islamic Republic of
17:24 - 1397/02/05
من بزرگترین مشکلم لباس مجلسیه
اخه حدی سینه هام کوچیکه لباس گیرم نمیاد
United States
09:38 - 1397/02/09
میشه برای بزرگ کردن سینه از بادکش سینه استفاده کرد؟
استفاده از بادکش روش سالمیه یا ن؟
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1397/02/11
سلام یکی از راهاش اینه که دوکف دستو بهم فشار بدید متوجه میشید چ اتفاقی میفته. هرروز 10 مرتبه بمدت 5شماره
پاسخ ها
ز
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۰
یعنی چی
Iran, Islamic Republic of
00:13 - 1397/02/17
من الان چهل سالم است به نظرتون من هم میتونم از این کپسول استفاده کنم.سایز من شصت و پنج است.
Iran, Islamic Republic of
18:35 - 1397/02/21
باسلام.
کسانی که میگن میخوان از بادکش استفاده کنن بهتره استفاده نکنین چون از یه دکتر متخصص شنیدم که ضرر داره
در ضمن استفاده از سوتین اسفنجی هم سینه هارو کوچیک میکنه بهترین روش مالش سینه هست
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1397/02/28
من سينه هام ٨٥ هست ميخوام بزرگتر هم بشه
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1397/02/30
اونی که میگی خجالت آوره دغدغه تون اینه،شما خودت بدتر مایی،خودت در به در دنبالشی پس برا ما ادای روشنفکرارو درنیاری ممنونت میشیم،دغدغه ت این نیس پس اینجا چیکار میکنی؟آیا اینجا کتابخونه س؟اینجا کلاس زبانه؟میخوام بدونم اینجا چیکار میکنی وقتی ادعات میشه دغدغه ت این نیس؟
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1397/02/30
کسایی که دغدغه شون کتابخونه و کلاس زبانه،اینجا نه کتابخونه س نه کلاس زبان،ادای روشنفکرارو درنیارین لطفا،کسی اینجاس که دغدغه شه،نظرمم لطفا پاک نکنین به کسی بی احترامی نکردم،اونی باید نظرش پاک شه که اومده اراجیف میگه
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1397/02/31
سلام من سینه هام خییلی کوچیکه توروخداکمکم کنین بزرگ شه ی راه حل خونگی بدین که تاثیرگزارباشه ممنون
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1397/03/02
سلام دوستان من18سالمه ودوسال هس ک ازدواج کردم سایز سینم اون موقع60بود الان 65میبندم دوس دارم بزرگتر بشه راهنماییم کنید ممنون
پاسخ ها
بدون نام
Greece
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۶
بچه بجای دعوا نظر بنویسید ممنون من که بدتر از شمام سایز سینم شصتم نمیشه چیکار کنم هرروزم ماساژ میدم یذره بزرگ شده ویتامین Eمیخورم دیگه چیکار کنیم بزرگ بشه افسردگی گرفتم
United States
16:46 - 1397/03/02
من دیگ اینقدر متن خوندم خسته شدم..سینه هام خیلی کوچیک کلافه شدم چی کارباید بکنم
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1397/03/06
سلام من سینه هام خیلی کوچیکه نامزدم دوس نداره چیکارشون کنم توروخدا راهنمایی کنین
United States
15:54 - 1397/03/11
سلام من 14سالمه پریود هم شدم ولی نمیدونم چرا سینه ها در نمیاد البته نشونه هاشو داره راهنمایی کنید لطفا
Iran, Islamic Republic of
04:37 - 1397/03/13
سلام امکان داره بعد از کوچیک شدن سینه به دلیل تنبلی تخمدان دوباره بزرگ بشه؟؟
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1397/03/15
سلام کسی راه کار نداره
Iran, Islamic Republic of
16:41 - 1397/03/16
چطوری باید سینه ها رو کوچیک کنیم ؟؟احساس میکنم بیش از حد بزرگ شدن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
چطوری بزرگ شدن سينه هات
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1397/03/17
سلام.عزیزان سعی کنید سوتین کمتر ببندید .مالش هم خیلی تاثیر داره.اصلا نگران نباشید موقع بارداری وبچه شیر دادن به اندازه ی کافی بزرگ میشه.فقط توصیه میکنم شبها سوتین نبندین.روز هم تا جایی که امکان داره نبندین.
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1397/03/21
منم خیلی سینه هام کوچیکن تومجلسی جشنی که شرکت میکنم دوستدارم سینه هام خوش فرم باشن اما انگارکه نه انگارسینه دارم.همیشه مجبورم سوتینهای جک داراستفاده کنم یدونه بچه هم اوردم اماتاثیری توسایزسینم نداشت توروخدا راهنماییم کنید
پاسخ ها
فرانک
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۳
منم مثل شمام یکی از ارزوهام سینه های خوشفرم و بزرگ خخخ
Iran, Islamic Republic of
18:39 - 1397/03/21
سلام من سینهام خیلی کوچک هستن
پاسخ ها
؟
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۰
خب؟
Iran, Islamic Republic of
20:39 - 1397/03/22
سلام من میخام سینه هام سفت وبزرگ باشن لطفاراهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1397/03/27
سلام اگه کسی راه حلی داره بگه اینجا همه دنبال بزرگ گردن سینه هسیم
کسی چیزیا امتحان نکده ک نتیجه گرفته باشه؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1397/03/30
سلام من ۱۶ سالمه سینه هدم خیلی کوچکه نیم تنه استفاده می کنم یه راه کار لازم دارم
Iran, Islamic Republic of
21:24 - 1397/04/04
من هم سینه هام کوچیکه و کمی هم لاغرم و خانواده مادریم به جز مادرم همه سینه های کوچکی دارن به نظر تون راهی برای من هست
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1397/04/05
من یه پسرم 18 سالمه توصیه من به شما تا حد امکان نبستن سوتین .ماساژ مرتب. رفتن به باشگاه و تمرینات سینه و تغذیه مناسب (استفاده لبنیات ) برای من که جواب داد سینه های خوش فرم مردونه ای دارم. باارزوی موفقیت
پاسخ ها
نرگس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۳
بدون نام
Greece
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۶
عالیه نظرت
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1397/04/08
سلام من 19 سالمه و سینه هام خیلی کوچیه سوتین اسفنجی هم میبندم ک شنیدم خیلی تاثیر داره روی جلوگیری رشد سینه.
لطفا ی راهکار خوب ک جواب بده ب سرعت معرفی کنید.
مرسی
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1397/04/08
سلام من 19 سالمه و سینه هام خیلی کوچیه سوتین اسفنجی هم میبندم ک شنیدم خیلی تاثیر داره روی جلوگیری رشد سینه.
لطفا ی راهکار خوب ک جواب بده ب سرعت معرفی کنید.
مرسی
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1397/04/09
سلام، هرروز از دمنوش رازیانه استفاده کنین ، اگه مداوم استفاده بشه نتیجه بخشه، و اینکه حتما سینه ها تون رو با یه روغن گیاهی ماساژ بدین هرشب
Iran, Islamic Republic of
03:06 - 1397/04/12
سلام، روغن خراطین اصل،رازیانه برای بزرگ شدن سینه خیلی خوب هستش
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1397/04/14
سلام ببخشید من چند وقته دارم لاغر میشم بعد سینه ها و باسنمم دارن اب میشن چیکار کنم که بدون لاغر شدن سینه ها و باسنم بتونم لاغر کنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۸
سلام لطفا یه راه کار اساسی بدید
همه دنبال روش بزرگ شدن سینه هاشون هستن
کسی اینجا پاسخگو نیست؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
01:23 - 1397/04/17
سلام.آیا استفاده از بادکش سینه خوبه؟تروخدا هر کی امتحان کرده بگه؟
Iran, Islamic Republic of
03:52 - 1397/04/24
من تموووووووووم راه هارو امتحان کردم.شنیدم مالیدن یخ به سینه ها در بزرگ شدنشون تاثیر داره.منم الان 1 ماهه هر شب یخ میمالم و به مدت دو ماهه عرق رازیانه میخورم ولیهییییچ تغییری نکرده.نکنه مشکلی دارمم؟
:(
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1397/04/26
منم رازیانه مصرف کردم ولی هیچ نتیچه ای نگرفتم
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1397/04/26
منم رازیانه مصرف کردم ولی هیچ نتیچه ای نگرفتم
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1397/04/26
بابا معلومه راه چاره ای نداره جز ورزش ازاینهمه ادم کسی نبود یه راه حل بده
Iran, Islamic Republic of
03:37 - 1397/04/27
سلام من ۱۴سالمه سایز سینه هام ۷۰چکار کنم میخوام بزرگتربشن
Iran, Islamic Republic of
18:17 - 1397/04/27
من سینه هام کوچیک نیستن شوهرم هم راضی است ولی خودم دوست دارم بزرگ ترباشن.
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1397/05/01
بهترین کار ورزشه من خودم 16سالمه85سایزش همش با پرس سینه
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۹
پرس سینه سینه خانمها رو آب میکنخ چون بافت سینه زن چربی هست نه عضله !!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1397/05/01
بهترین کار ورزشه من خودم 16سالمه85سایزش همش با پرس سینه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
واقعا سینه هایی خودت چند بود بعد چندشد
Iran, Islamic Republic of
21:11 - 1397/05/06
از کجا گیر اوردی شما
Iran, Islamic Republic of
12:04 - 1397/05/08
سلام خراطین بهترین درمانه
United Arab Emirates
11:06 - 1397/05/09
سلام .
من روغن خراطین اصل استفاده کردم همراه با بادکش که اصلا نتیجه نداشت.سینه هام خیلی کوچیکه 30سالمه یدونه م بچه دارم ولی اصلا شیر دهی و زایمان تو رشد سینه تاثیر نداره.سوتینم اصلا نمیبندم جز وقتی ک بیرون میرم.قرص مگا سفارش دادم ک باید با شیر سویا قبل از نهار استفاده کنم.تاثیرش خوبه.میان وعده هم میتونین تز آب کرفس و آب سیب استفاده کنین.انشالا ک نتیجه میگیریم
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1397/05/09
یکی جواب بده خب اه
Iran, Islamic Republic of
04:21 - 1397/05/12
سلام برای کسانی که سوتین اسفنجی استفاده میکنن توسعه میکنم که استفاده نکنید چون اسفنج گرمه عرق میکنید بعدش باعث کوچک شدن سینه می‌شود بهترین راه برای بزرگ شدن سینه ورزش هست
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1397/05/13
یکی دو سال پشت سر هم بدنسازی کار کنید مشکلتون کامل حل میشه تنبلا !!! ، این همه ورزشکارارو ببینید کلا فرم بدنشون تغییر میکنه
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1397/05/19
سلام،من 45سالمه،ازدوران جوانی ارزو داشتم سینه هام بزرگ باشه،همه راهی هم رفتم،هیچ تأثیری نداشت،چاره اش فقط پروتزهست،که اونم میگن خیلی عوارض داره..
Iran, Islamic Republic of
09:30 - 1397/05/22
سلام دوستان.ب نظر من ماساژ خیلی جواب میده.چند وقته از این روش استفاده میکنم.سینه هام سفت تر شده ادامه بدم بهتر میشه.شما هم امتحان کنین.
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1397/05/23
فقط بایستی ماساژبدید
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1397/05/23
فقط بایستی ماساژبدید
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1397/05/23
من سینه هام کوچیکن از رو لباس یکم معلومه دو ماه دیگه هم هیفده سالمم میشه دوستام مسخرم میکننن از این بابت چیکار کنم؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1397/05/25
من همه این روش هارو امتحان کردم چرا اثری ندارن
Iran, Islamic Republic of
20:57 - 1397/05/26
سلام من همه چی استفاده کردم هم بادکش هم روغن خراطین .همش دروغ هیچ نتیجه ای نگرفتم ۲۳سالمه تا الان هیچی ندارم سایز سینهام اندازه ی یه گیلاسن هیچ نتیجه ای ازبادکش وروغن نگرفتم ..
Iran, Islamic Republic of
17:21 - 1397/05/27
منم ۲۰سالمه سایز پستونام ۷۰ هس،،دوست دارم بزرگتر شه،،بازی کردن باهاشون خوبه؟!
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1397/05/28
سلام
از نظر من سایز سینه طبیعیش خوبه نه بزرگش نه کوچیکش اینقدر دغدغه سایز سینه هاتون نداشته باشد خانما
خانم های ایرانی تو هر شرایطی زیبا هستند
Iran, Islamic Republic of
02:58 - 1397/06/01
سلام میخاستم بدونم رشد سینه تا چه سنی ادامه داره تو سن ۱۸سالگی ب بعد هم میتونه رشد داشته باشه؟ممنون
پاسخ ها
ملوسک
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۱
رشد دیگه نمیکنه
ولی با ورزش میتونی یکم تغییرات بدی
Iran, Islamic Republic of
22:40 - 1397/06/01
رشد نمیکنه
ولی با ورزش میتونی تغییرات ایجاد کنی
Iran, Islamic Republic of
21:43 - 1397/06/05
ی روش اسونو هم بهتون پیشنهاد میکنم عااالیه
ماساژ زیر اب سرد تو حموم عااالیه
من ۱۵ سالمه تا دو ماه پیش سایز سینه هام فوق العاده کوچیک بود اما الان سایزم ۷۵ـه حتما انجام بدید تاثیر داره
Iran, Islamic Republic of
09:15 - 1397/06/10
سلام..دوستان از روغن خراطین استفاده کنین جواب میگیرین
Netherlands
23:28 - 1397/06/10
ورزش خوبه ماساژم خوبه
Iran, Islamic Republic of
06:01 - 1397/06/13
دوستای گلم برای بزرگ شدن سینه اروم ماساژ دادن خوبه بنظرتون ؟
پاسخ ها
فرانک
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۳
ن محکم ک درد بیاد تو سینت
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1397/06/13
سلام اگه تو خونه سوتین نبندی سینه ها افتاده و بدحالت نمیشن؟
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1397/06/22
مرسی از راهنمایی تون این دغدغه رو هم من دارم شده برام یه ارزو
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1397/06/22
مرسی از راهنمایی تون این دغدغه رو هم من دارم شده برام یه ارزو
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1397/06/22
مرسی از راهنمایی تون این دغدغه رو هم من دارم شده برام یه ارزو
Iran, Islamic Republic of
22:19 - 1397/06/22
سلام من 16 سالمه سایز سینه هام 65 میخام بزرگترشن چیکار کنم؟!
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1397/06/26
بنظرمعرق رازیانه استفاده کنید خوبع
Iran, Islamic Republic of
03:08 - 1397/06/28
سلام سینه هام خیلی کوچیکه هم سن و سال هام از من رشت شون خیلی بهتر بوده من از کوچیک بودن سینه هام رنج میبرم چی کار کنم؟):
France
00:48 - 1397/06/30
سلام خانمهامن ازچندنفرشنیدم که بعدازازدواج خودبه خودسایزکل بدن خانمهاتغییرمیکنه وبعداززایمان هم بیشترمیشه
پاسخ ها
ف
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۳
چرت گفتن گلم درمورد ماها ک ارثیه کوچکی سینه تا اخرش همینیم فوقش 2 سه سازیز بزرگ میشه بعد بخای لاغر بمونی سینه از همه بیشتر اب میشه
Iran, Islamic Republic of
23:39 - 1397/07/01
سلام
ورزش کنم خوبه دیگه
باش
Iran, Islamic Republic of
23:41 - 1397/07/04
من 14 سالمه سایز سینه هام 38خیلی کوچیکه چی کارکنم!¡.واقعا این سایز نسبت به سنه من خیلی کوچییییکه
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1397/07/05
تو رو خدا یه راهی بگید ک تاثیر داشته باشه واقعا من۱۸ سالمه ولی سینه هام خیلی کوچیکه
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1397/07/05
تو رو خدا یه راهی بگید ک تاثیر داشته باشه واقعا من۱۸ سالمه ولی سینه هام خیلی کوچیکه
Iran, Islamic Republic of
16:41 - 1397/07/05
سلام دوستان منم سایزسینه هام کوچیه ۲۰ سال دارم دیگه موقع رشدشون گذشته خودم باید دست کاری کنم خیلی رنج میبرم خواهشاراهنمیایی کنین
Iran, Islamic Republic of
22:00 - 1397/07/05
ماساژ بدین خیلی اثر دارع
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1397/07/09
سلام مرسی از راهنمای ومطلاب بسیار عالی تو روغن خراطین چی ب درد میخوره
Iran, Islamic Republic of
02:53 - 1397/07/11
سلام، میخاستم بپرسم مالیدن نوک پستان در بزرگ شدنشون موثره یا نه؟
Iran, Islamic Republic of
21:52 - 1397/07/12
فیتو استروژن مصرف کنید تا سینه هاتون بزرگ بشه
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1397/07/14
سلام ۱۹سالمه سایز سینم ۶۰هستش..خیلی ناراحتم..روغن خراطین خوبه بنظر شما ...
Iran, Islamic Republic of
19:59 - 1397/07/16
برای بزرک شدن سینه میخام قرص ضد بارداری استفاده کنم سنم 31 سال است ایا صرر دارد
Iran, Islamic Republic of
17:25 - 1397/07/19
دوستان كي ميدونه روغن خراطين رو كجا تهيه ميكنن،بعد بايد خورد يا باهاش ماساژ داد؟
United Arab Emirates
00:20 - 1397/07/23
تروخدا راهنمایی کنین سینه هام خیلی کوچیکه
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1397/07/24
سلام من ۳۳ سال سن دارم سینه هام خیلی کوچیکه سایز ۶۵ تو رو خدا ی راه حل درست بگین بهم
Iran, Islamic Republic of
02:46 - 1397/07/26
سلام من22 سالم نوک سینم بزرگ ولی خود سینم کوچیک خیلی بدم از نوکشون میاد نمیدونم چکار کنم تازه واسه بزرگی سینم هر کاری کردم نتیجه نگرفتم
Iran, Islamic Republic of
09:01 - 1397/07/27
سلام ب منم کمک کنین چه داروهایی بخورم برای سینه هام بزرگ شن
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج