تاتو را چطور پاک کنیم؟
۴۲۸۳۶
۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
۳۰۹۶۶۴ 
تاتو زیبایی‌های خاص خودش را دارد، ولی همین زیبایی می‌تواند خیلی زود برایمان یکنواخت شود و بخواهیم آن را از بین ببریم، آیاراهی هست که بتوانیم رد تاتو‌ها را از پوستمان پاک کنیم؟ در این مطلب می‌توانید جواب سؤالات خود را پیدا کنید.
مجله سیب سبز: نقش‌ و‌ نگار هاي ناشي از تاتو گاهي آنقدر فريبنده است كه هرفردي را وسوسه مي‌كند درحالي‌كه تاتو مي‌تواند يكي از زيبايي‌های پرخطر باشد چرا‌که می‌تواند انتقال دهنده بیماری‌های بسیاری باشد؛ از عفونت و حساسیت گرفته تا برخی بیماری‌های خطرناک اما از سوی دیگر بیشتر افراد خیلی زود از داشتن این نقش و نگارها خسته می‌شوند و به دنبال راه‌هایی برای پاک کردن تاتو هستند، اما آنقدر که تاتو کردن آسان است، پاک کردن آن ساده و ممکن نیست تا جایی‌که حتی در روزگار نه‌ چندان قدیم از جراحی برای پاک کردن این تاتو ها استفاده می‌کردند.
 
اما این روزها لیزر کمی فقط کمی کار را راحت‌تر کرده‌ است اما باز هم نباید انتظار زیادی داشت. اگر شما هم به دنبال پاک کردن تاتوهایتان هستید بدون شک در این مطلب می‌توانید جواب سؤالات خود را پیدا کنید.

تاتو را چطور پاک کنیم؟
 
4 گروه از افراد هستند که به فکر پاک کردن تاتو می‌افتند:

 اولین گروه کسانی هستندکه بعد از تاتو  به هر دلیل پشیمان می‌شوند مثلا سلیقه‌شان تغییر می‌کند یا یکنواختی آن دلشان را می‌زند یا... و جالب است بدانید در تحقيقي که به عمل آمده، مشاهده شده حدود 70 درصد از افراد ساعتي بعد از خالکوبي از اين عمل خود پشيمان می‌شوند.

گروه دومی که به دنبال پاک کردن تاتو هستند کسانی‌اند که اعتقاد دارند آرایشگر آن طور که باید کارش را درست انجام نداده‌ است مثلا طرح تاتو در چشم یا ابرو آن طور که باید قرینه نیست و لازم است برای قرینه شدن قسمتي از طرح يک طرف پاک شود.

گروه سوم هم افرادی هستند که بعد از تاتو دچار واکنش‌هاي حساسيتي (آلرژيک) به رنگ تاتو مي‌شوند، بنابراین  لازم است آن رنگ از داخل پوست خارج شود.
 
اما گروه چهارم بیشتر شامل آقایان می‌شود و کسانی هستند که به هر دليلي روي بدن خود خالکوبي انجام داده‌اند و اکنون يا به دليل پشيماني يا به دليل قوانين استخدام در سازمان‌هاي نظامي و... مجبور به پاک کردن خالکوبي دست و پا يا تنه خود هستند.

رنگ‌هایی که سخت پاک می‌شوند

رنگ‌های سیاه و قهوه‌ای پررنگ معمولا به لیزر جواب مثبتی می‌دهند و به‌راحتی پاک می شوند، اما اغلب پاک کردن رنگ‌های قرمز با مشکلاتی همراه می‌شود و رنگ قرمز دیرتر به لیزر جواب می‌دهد. پاك کردن رنگ‌های سبز و آبی نیز ممکن است با مشکلاتی مواجه شود در عین حال خالکوبی‌ (تاتو)های سفید یا خالکوبی‌ (تاتو)های همرنگ پوست ممکن است بر اثر لیزر تبدیل به رنگ خاکستری یا سیاه شود.

آکادمی پوست ايالات‌متحده به طور بالقوه جوهر خالکوبی را مضر و غیراستاندارد مي‌داند و به همین دلیل معلوم نیست استفاده از این جوهرها چه عوارضی را به‌همراه می‌آورد.

اگر پوست تیره دارید مشکل‌تان بیشتر است

استفاده از این لیزر برای تغییر رنگ ماده خالکوبی شده در افراد با رنگ پوست تیره کمی مشکل‌تر است زيرا میان رنگ پوست و رنگ ماده خالکوبی شده هنگام پاک شدن رقابتی به وجود می‌آید و در نتیجه احتمال دارد پوست عکس‌العمل‌های مختلفی از خود نشان دهد مثلا ممکن است پررنگ یا حتی سفید یا بی‌رنگ شود البته در بعضی موارد نیز جوش‌هایی روی پوست پدید می‌آید.

تاتوهای همرنگ با این لیزر پاک می‌شود

لیزر co2  نوع دیگر از انواع  لیزر لایه‌بردار است. در این نوع لیزرها تعداد جلسات كمتری برای درمان لازم است و گاهی با یك تا 3 جلسه درمان تاتو كاملا پاك می‌شود. در مواردی كه از رنگ‌های مخلوط استفاده شده این روش بهتر جوابگوست. همچنین در مواردی كه از رنگ‌های همرنگ پوست توسط آرایشگر استفاده شده باشد، این روش بیشتر توصیه می‌شود. البته در این روش بعد از پاك كردن تاتو مدت كوتاهی قرمزی روی پوست باقی می‌ماند و سپس به تدریج محو می‌شود.

مناسب‌ترین لیزر؟!

لیزر q-switched مناسب‌ترین نوع لیزر برای رنگ‌های سیاه، آبی و ‌قهوه‌ای تیره است. نحوه عملکرد این لیزر به این صورت است که ذرات رنگ داخل پوست را منفجر و آنها را به ذرات ریز تبدیل می‌کند. این ذرات توسط سلول‌های لاشه‌خوار برداشته شده و کم‌کم دفع می‌شود بنابراين عمل اصلی پاک شدن رنگ تاتو را سلول‌های ایمنی خود تاتو انجام می‌دهند و درواقع رنگ‌های ریز شده را ریزه‌خواری کرده و از بین می‌برند.

تاتو را چطور پاک کنیم؟
 
آیا پاک کردن تاتو عوارضی هم دارد

در استفاده از لیزر برای پاک کردن خالکوبی عوارض جانبی کمتری (نسبت به سایر روش‌ها) وجود دارد ولی به هر حال قبل از هر نوع تصمیم‌گیری بهتر است متوجه عوارض احتمالی آن باشید:

1. پوست در معرض خطر عفونت قرار می‌گیرد و حتی ممکن است زخم شود و این زخم‌ها به طور دائم روی پوست باقی بمانند یا به طور کامل پاک نشوند.

2. در صورت محو شدن خالکوبی از روی پوست نیز ممکن است پوست محل خالکوبی شده تغییر رنگ دهد و رنگ آن نسبت به بقیه مناطق کمرنگ‌تر یا تیره شود که به مرور زمان بهبود می‌یابد. مثلا  در پاک کردن خالکوبی لب‌ها، خط چشم و ابرو ممکن است رنگدانه‌ها به طور کامل محو نشوند و جای خالکوبی به صورت یک سایه روی بدن باقی بماند.

3. در برخی موارد نیز واکنش‌های آلرژیکی گزارش می‌شود به خصوص در مواردی که جوهر خالکوبی حاوی سولفید جیوه باشد. در این حالت  واکنش‌ها به شکل قرمزی، خارش و التهاب بروز می‌کنند. برای جلوگیری از واکنش‌های احتمالی، اغلب آنتی هیستامین‌های خوراکی و نستروئیدهای ضدالتهاب تجویز شده و به بیمار توصیه می‌شود حتما از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کند.

آیا لیزر درد دارد؟

استفاده از ليزر براي پاك‌كردن تاتو بدون عارضه نيست. درد هنگام انجام ليزر، سوزش و سرخي ناحيه تا چند هفته بعد از انجام عمل و مشكلات نادرتري مانند باقي‌ماندن جاي زخم، روشن يا تيره شدن پوست و... نيز ممكن است بروز كند.

برای پاک کردن تاتو هر جلسه معمولا چند دقيقه بيشتر طول نمي‌كشد اما قبل از آن فرد بايد آماده شود. بي‌حسي موضعي ناحيه، استفاده از عينك محافظ مخصوص هنگام عمل و استفاده از ضدآفتاب بعد از ليزر از جمله نكاتي است که بايد رعايت شود. بعد از 7 تا 12 جلسه ليزر مي‌توان مطمئن بود تاتو تاحد زیادی محو مي‌شود. بين هر جلسه نيز بايد بين 4 تا 8 هفته فاصله گذاشت.

با لب‌ها شوخی نکنید

در تاتوی مخاط نیز احتمال بروز همان عوارضی که در تاتوی روی پوست گفته شد، وجود دارد. علاوه بر این چون از رنگ قرمز استفاده می‌شود، احتمال پيش‌آمدن آلرژی نيز وجود دارد. شاید این اتفاق به ندرت صورت گیرد اما وقتی ایجاد شد، خلاصی از آن آسان نیست زیرا پاک کردن رنگی که داخل مخاط لب شده بسیار مشکل است و حتی در برخی موارد غیرممکن می‌شود. قبل از ورود لیزرها، اغلب از روش‌های جراحی برای پاک کردن تاتوها استفاده می‌شد که متاسفانه این روش‌ها باعث ایجاد جوشگاه‌ها و اسکارهای شدیدی روی پوست می‌شدند.

آیا با کرم تاتو پاک می‌شود؟

کرم های پاک کننده تاتو که از آنها به عنوان جایگزین لیزر یا جراحی نام برده می شود اغلب دو شکل اصلی دارند: انواعی که حاوی TCA (تری کلرواستیک اسید) هستند که نوعی اسیدشیمیایی پیلینگ است و بیشتر به فرم محلول یافت می ‌شود ولی اشکال ژل یا کرم آن نیز وجود دارد که با سوزاندن لایه فوقانی پوست عمل می‌کند ولی ریسک بروز اسکار را به همراه دارد و از آن نمی‌توان در مواردی مثل لب، چشم یا سایر نقاط حساس استفاده کرد چون باعث تحریک در آن نواحی می‌شود و فقط در افراد با پوست بسیار روشن قابل استفاده است و می‌تواند منجر به بروز عوارض جدی در افراد با پوست گندمی یا تیره شود و کرم‌های غیر TCA که شامل ترکیبات روشن کننده، لایه بردار و سفیدکننده هستند.
 
این کرم ها برای روشن کردن تاتو در مدت زمان طولانی استفاده می شوند و تاتو را با هل دادن جوهر تزریق شده به سطح پوست محوتر می کنند. به طور کلی اثر بخشی این کرم ها بسیار کند است. دقت کنید بعضی از این کرم‌ها حاوی هیدروکینون نیز هستند که طبق نظر اتحادیه اروپا احتمال بروز سرطان را به همراه دارد.

چرا با یک جلسه پاک نمی‌شود

از آنجا که رنگ‌های متعددی در خالکوبی‌ها وجود دارد و رنگدانه‌ها نیز در عمق‌های متفاوتی از پوست وارد می‌شوند برای تخریب این رنگدانه‌ها به جلسات متعدد لیزر و لیزرهای متعدد با طول موج‌های متفاوت نیاز است.

اگر بیمار اصرار به پاك كردن در یك جلسه داشته باشد منجر به گذاشتن اثر (جای زخم و اسكار) خواهد شد اما به طور کلی باید گفت که هر قدر خالكوبی سطحی و قدیمی‌تر باشد، راحت‌تر قابل پاك شدن است اما هر چه رنگ به كار رفته حرفه‌ای تر خالكوبی شده باشد، سخت‌تر پاك می‌شود.

تاتو را چطور پاک کنیم؟
 
بزرگ‌ترین اشتباه

بيشتر آرایشگران برای پاك كردن تاتو به رنگ‌های همرنگ متوسل می‌شوند اما این بزرگ‌ترین اشتباه است زيرا با این كار مشكلات بیمار نه دوچندان بلكه صدچندان خواهد شد چون وقتی رنگ همرنگ به کار رود  پاك كردن با لیزر بسیار دشوارتر می‌شود. از طرف دیگر گاهي پيش مي‌آيد هنگام پاك كردن این رنگ‌ها با لیزر وضعیت از آنچه بوده بدتر مي‌شود و رنگ پوست تيره‌تر مي‌شود.

پاک کردن کامل تاتو ممکن نیست

هر چند روز به روز تکنولوژی‌های مربوط به لیزر برای پاک کردن تاتو و خالکوبی بیشتر می‌شود ولی همچنان پاک کردن تاتو کار مشکل و زمان‌بري است و نیاز به درمان مرتب دارد اما بد نیست بدانید که پاک کردن کامل تاتو بدون هیچ ردی از آن فعلا به طور عملی ممکن نیست.

کسانی که اصلا نباید تاتو کنند

اگر پوست شما مستعد ایجاد کلوئید یعنی به وجود آمدن گوشت‌های اضافه است توصیه می‌کنیم سراغ تاتو نروید چرا که ممکن است در محلی که تاتو می‌کنید گوشت اضافه و کلوئید ایجاد شود چرا که این کلوئیدها ممکن است هر زمان که پوست آسیب ببیند ایجاد شوند. البته ناگفته نماند که بسیاری از متخصصان همچون دکتر نورمن گلدشتین، آنت واکر و... اعتقاد دارند احتمال به وجود آمدن این کلوئید یا گوشت اضافه در برداشتن و پاک کردن تاتو بیشتر است.

جوهرهای تاتو غیراستاندارد هستند

در تاتو از چندین جوهر مختلف استفاده می‌شود یعنی برای به‌دست آمدن رنگ دلخواه، چندین رنگ و جوهر مختلف را با هم مخلوط می‌کنند، بعضی از این جوهر‌ها برای  استفاده‌های زیبایی مجاز هستند ولی برای تزریق زیر پوست توصیه نمی‌شوند زيرا استاندارد لازم را ندارند و به راحتی می‌توانند در بعضی‌ها ایجاد عفونت یا آلرژی کنند. آکادمی پوست ايالات‌متحده به طور بالقوه جوهر خالکوبی را مضر و غیراستاندارد مي‌داند و از آنجا که هیچ یک از تولیدکنندگان این جوهرها ملزم به فاش کردن مواد و رنگدانه‌های جوهرها نیستند و آنها را اسرار تجاری خود می‌دانند به‌طور کامل مطمئن نیستیم استفاده از این جوهرها چه عوارض جانبی دیگری به همراه دارد.
 
رنگدانه‌های کارخانه‌ای ممکن است از گیاهان، پلاستیک، اکسیدهای آهن و نمک‌های فلزی تهیه شده باشد و جوهرهای دست‌ساز خانگی را معمولا از خاک، دوده، گیاهان، جوهر قلم و مواد ناشناخته تهیه می‌کنند. برخی از موادی که عموما در جوهر خالکوبی وجود دارند، عبارتند از: فلزات سنگین، آلومینیوم، باریم، کادمیوم، کروم، کبالت، مس، آهن، سرب، نیکل، تیتانیوم، اکسیدهای فلزی، مواد شیمیایی آلی، مشتقات کربن، آرسنیک، کلسیم، لیتیم، فسفر، سلنیوم، سیلیس، گوگرد، دی‌اکسید و مواد شیمیایی AZO.
انتشار یافته: 154
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1392/09/22
آیا تاتو کاملا پاک میشود وبعد می توان ابرو کاشت
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1392/10/27
سلام .میشه ادرس ومشخصات یک متخصص که تو کارش خیلی ماهر هستش رو معرفی کنید.تشکر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۶
دکتر گلشنی متخصص پوست کارش بسیار عالی جای ازش هم باقی نمیمونه
مسعود فلاح
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۸
سلام دوست عزیز
من با کلینیک نارنجستان همکاری داشتم ، کلینک معتبذ و کاراشون خوب هستش.
بدون نام
United States
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
دکتر میترا بهمن پور
تحولی اساسی در زندگی زناشویی
United States
01:00 - 1392/10/28
چطور تاتو سبز پاک میشود
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1393/01/30
ایا می توان بعد از لیزر ابروی خود را حاشور کرد
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
حاشور راح راح یا چحارخونه؟
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1393/03/15
سلام خسته نباشید روی بدنم تاتو هست پشیمون شدم حالا تو رو خدا اگر کسی رو سراغ دارید بهم معرفی کنید
پاسخ ها
میثم
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵
داداش باید با اتیش یه لایه از پوستت که تاتو خورده رو برداری
بدون نام
United States
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
سراغ داریم ولی معرفی نمیکنیم
Iran, Islamic Republic of
09:04 - 1393/03/29
کسی که فقط یه جلسه تاتو کرده وحالا بعد از سه سال. کمرنگ شده راحت میشه با لیز رابروی تاتو شده رو محو کرد؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
نه نمیشه
Iran, Islamic Republic of
21:01 - 1393/03/30
باسلام.من شیش سال پیش دم ابروهامو تتو انجام دادم یک مرحله . ب رنگ قهوه ای
در حال حاضربعدازشیش سال بسیار بسیار کمرنگ شده و من میخام پاکش کنم اما استرس گرفتم.نمیدونم از چه روشی استفاده کنم.لیزر؟؟یا روش های دیگه ک رایج هست.لطفن راهنماییم کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۶
بالیزر من خودم پاک کردمبدون کوچک ترین جای که از باقی بمون دکتر گلشنی
بدون نام
United States
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
قرص ضداسترس
صبح و ظهر و شب یکی
Iran, Islamic Republic of
22:21 - 1393/05/15
سلام من شش سال ازتاتوگذشته بالیزر ، پاک میشه قهوای
Iran, Islamic Republic of
08:04 - 1393/09/05
می خواهم تاتوی ابرو هام رو پاک کنم که به رنگ قهوهای است به خاطر اینکه کاملا ابرو هایم تا به تا است دنبال یک مرکز درمانی خوب می گردم خواهش می کنم من را راهنمایی کنید اگر این مرکز درمانی در شهر قم باشد بهتر است
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
زیزی گولو تا به تا
قم پلاک 2
Iran, Islamic Republic of
08:14 - 1393/09/05
خواهش میکنم یک مرکز در مانی خوب در منا طق پایین شهر (تهران) به من معرفی کنید خواهش می کنم من را راهنمایی کنید
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
مرکز درمانی جنوب
پلاک 3
Iran, Islamic Republic of
23:53 - 1393/11/13
شماره دكتر گلشنى ميخواستم
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
یادداشت کن
159090
Iran, Islamic Republic of
17:19 - 1393/12/08
بسیار عالی بود از اطلاع رسانی متشکرم میشه یه دکتر جهت پاک کردن تاتو ابرو در ارومیه معرفی کنید متشکرم
Iran, Islamic Republic of
19:49 - 1394/01/15
آیا بعد از پاک کردن تاتو در آرایشگاه بلافاصله میشه تاتو کرد
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
میشه
Iran, Islamic Republic of
10:40 - 1394/02/11
من پنج ساله تاتو کردم کمرنگ و نازک شده چند سال طول میکشه خود به خود پاک شهک تشکر
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
پنج سال طول میکشه
Iran, Islamic Republic of
10:24 - 1394/03/02
سلامم ادرس دکتر یا شمارشو میخواستم
Afghanistan
00:01 - 1394/04/09
ﻣﻦ ﺑﺎ ﺗﻴﺰاﺏ ﺑﻪ اﺑﺮﻭﻫﺎﻳﻢ ﺯﺩﻡ ﻭﻟﻲ ﺩﺭﺳﺖ ﭘﺎﻙ ﻧﺸﺪ ﺟﺎﻳﺶ ﻛﻤﻲ ﻛﺒﻮﺩ ﺷﺪﻩ ﭼﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﻛﻨﻢ
Iran, Islamic Republic of
22:32 - 1394/04/17
سلام من شش ماه است که تاتو کردم به رنگ قهوای روشن باید برای پاک کردنش چکار کنم
Iran, Islamic Republic of
10:28 - 1394/04/18
سلام من شش ماه است که تاتو کردم به رنگ قهوای روشن باید برای پاک کردنش چکار کنم
Iran, Islamic Republic of
10:29 - 1394/04/18
سلام من شش ماه است که تاتو کردم به رنگ قهوای روشن باید برای پاک کردنش چکار کنم
Iran, Islamic Republic of
21:01 - 1394/04/25
سلام،من سه روزه که تاتو کردم خیلی هم افتضاح شده میخوام پاکش کنم یه مرکز خوب تو رشت بهم معرفی کنید اصلا طوریه که بیرون از خونه نمیتونم برم
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1394/05/12
من برای پاک کردن تاتو رفتم مرکز نوراطب ظفر که یکی از دوستام معرفی کرده بود و اونم راضی بود.
دم ابرومو چند سال پیش تاتو کرده بودم خیلی بد شده بود . الان خیلی راضیم و دم ابروم کاملا پاک شده. هم پرسنلش خوش اخلاق بودند هم محیطش خوب بود.
Iran, Islamic Republic of
01:02 - 1394/05/17
سلام من یکسال پیش تاتوانجام دادم چندوقت پیش ارایشگربارنگ بژبرام پاک کردامازیادراضی نیسم جاش کرم شده ادرس یه دکترپوست که کاربلدباشه قزوین
Iran, Islamic Republic of
18:09 - 1394/06/01
من تاتو روبالیزر پاک کردم تقریبا 15 روزه تاتو پاک شده ولی جاش خیلی قرمزه مثل جای شمشیر به نظر شما پاک میشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۸
منم همینطور ابرومو لیزر کردم جاش قرمزی مونده باید چیکار کنم .1 دکتر خوب تو قزمین معرفی کننین
Iran, Islamic Republic of
23:49 - 1394/06/08
سلام من 25روزه که تاتوی چشم کردم خیلی پهن و بد شده عمیق هم کار کرده نمیدونم چیکار کنم چطور میشه یه قسمتیشو پاککنم که نازک شه! لطفا راهنماییم کنید ممنون، در ضمن لیزر برا پاک کردن تاتو روی صورت ضرر نداره؟!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
متاسفانه منم گرفتار این مشکل شدم.خط چشم پهن داغون کرده اعصابمو.نمیدونم چه غلطی بود کردم اون همه هم هزینه کردم
پگاه
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۱
سلام منم متاسفانه خط چشم زدم الان ،۵ماهه ازش میگذره پشیمونم افتضاح..راه حلی پیدا نکردین شما؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1394/07/01
مرکزنوراطب باروش سم ضعیف شده کارکرد؟اسیبی به قسمت تتونرسوند?
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1394/08/05
درمان خانگی وجود نداره؟؟؟ من از تتو لبم اصلا راضی نیستم،، شنیده بودم تو خونه هم با یه مایع هایی میشه پاک کرد،،، اگه کسی میدونه بهم بگه
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
بانمک میشه پاک کرد نمک میریزی روی تتو وبا پارچه استریل می مالید یک لایه از پوست برداشته میشه که زخم خواهد شد بعد با پماد ویتامین Eبزن وپانسمان کن تا خوب بشه بعد دوباره تکرار کن تا تتو مهو شود البته من امتحان نکردم در اینتونت نوشته شده
Iran, Islamic Republic of
13:38 - 1394/09/25
عالی دستون درد نکنه
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1394/10/02
سلام من۱۱سال پیش ابروتاتوکردم دم ابروهام نازک کم رنگ شده چطورپاکش کنم آدرس بدیدکاشان خواهشن
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1394/10/14
سلام خسته نباشين ممكنه شماره دكتر گلشني رو بگين
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1394/10/21
سلام خوبیداگه میشه بگیدقاب یاحاشورابروروخاستم پاک کنم میشه پاک شودج
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1394/10/30
سلام من حدودچندماه پیش تتوابرزدم اماازاینکه زدم خیلی میدونم چندبارسوالکردم گفتن امکانش نیست که بخوای پاک کنی اگرهم باشه هزینهممیلیونی داره من ساکن تهران هم نیستم مشهدزندگی میکنم نمیدونم اینجاکیلینیک هم دارم توروخداراهنماییم کنید
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1394/11/11
خواهش میکنم یه دکتر خوب هم تو بوشهر برام معرفی کنید من از تاتوم خوشم نمیاد
Canada
01:42 - 1394/11/13
من ۱۷ ساعته هاشور کردم اونم تو بهترین ارایشگاه تهران اصلا راضی نیستم خیلی پهن شده انگار اول ابرو بودم بعد دست و پا دو اوردم. پاچه بزی شده اصلا یه وضعی میخوام پاکش کنم میگن بشوریم میره
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
تازه زدی واسه منم اول اینجوری بود ولی کم کم جمع میشه و باریک نگران نباش
Iran, Islamic Republic of
09:36 - 1394/11/13
تو یه سایت دیدم نوشته بود اکسراب زردآلو و آلواورا و ویتامین ای بزنینن پاک میشه به نظر شما راسته؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۹
اره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۳
ویتامین ای بدترش میکنه و ماندگاریشو بالا میبره
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1394/12/26
من یک هاشور کار ابرو خیلی خوب تو پونک سراغ دارم قیمتش هم عالیه
به نظرم بهترین هاشور ابرو پونک ه

خودم رفتم خوب بود مادرم هم بردم
Iran, Islamic Republic of
21:01 - 1394/12/29
با عرض سلام و درود به شما عزیزان. ضمن تشکز از مطالب مفید. مطالب فوق کاملا صحیح می باشد . اینجانب یک تاتوکار هستم در اصفهان و زیر نظر پزشک کار میکنم. تنها توصیه به دوستان عزیز اینکه اگر مطمئن نیستید تاتو نزنید چون تاتو یک امر دائمی برای پوست شماست و پاک کردن آن بسیاردشوار و پرهزینه و طاقت فرساست . بنده دارای مدرک معتبر از فنی حرفه ای هستم. خوشحال میشم اگر بتونم در این مسیر به شما کمک کنم. باتشکر
Iran, Islamic Republic of
02:42 - 1395/01/17
سلام من یک ماه ونیم هستش که تاتوکردم اماخیلی پشیمونم خیلی هم بدوتا به تا شده خیلی روحیم بدشده یعنی اصلا نمیخوام توآینه نگاه کنم توروخدا یه جای مطمئن وتضمینی تو تبریز معرفی کنید میخوام کلا پاک کنم وجاش اصلا نمونه
United States
22:40 - 1395/01/17
سلام من چند سال پیش تاتو کردم دنباله کمرنگ شده بود تو یه آرایشگاه دنباله پاک کرد با مواد گیاهی.سه جلسه پاک کرد ولی الان قرمزه مثل جاقرمزهای سوختگی شده . رفتم دکتر پوست میگه اون قرمزی بالیزر نمیره بهم دارو داده یه ژل آلمانی و روشن کننده مدلین ولی وقتی اینا رو میزنم اون قرمزیه خیلی میخاره چکار کنم تورو خدا راهنماییم کنید دارم دیونه میشم
Iran, Islamic Republic of
11:21 - 1395/01/28
سلام من دیروز ابروهامو تاتو کردم وخیلی خیلی پشیمونم چکار کنم که پاک بشه اگه اونارو چرب نکنم پاک میشه ؟؟یا بهم گفتن تا سه روز نشور اگر بشورم پاک میشه لطفا هرچه زودتر به من پاسخ دهید متشکرم
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
مگه چجوری شده ای بابا اگه پهنه باریک میشه کلا بعد از 4 ماه کم رنگ میشه
Iran, Islamic Republic of
10:32 - 1395/02/13
بدبخت شدم دیروز ابرومو تاتو کردم ابرو هام شده به چه کلفتی انقد گریه کردم دارم میمیرم چه خاکی توسرم بریزم سکته میکنم خودمو میبینم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
ب خدا باریک میشه منم تاتو کردم خیلی پهن بود ولی بعد ک زخمش بریزه باریک میشه یک سوم چیزی ک هست
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1395/03/13
سلام.من حدود یه ساله که پشتم یه تاتو زدم.اصلا افتضاح.نمیتونم لباس پشت باز بپوشم.تو به سایت خوندم که با ترکیب آلوورا با اسکراب زرد آلو میشه پاک کرد.آیا حقیقت داره؟عوارض نداره؟تورو خدا کمک کننین
Iran, Islamic Republic of
14:23 - 1395/03/18
سلام.من6ماه پیش خط چشم تتو کردم.اما پشت چشمم کامل کبودوسیاه شد.ب آرایشگره گفتم گفت این عادیه وپاک میشه.الان 6ماهه رفتم دکتر میگه بدجایی زده و جوهر کلا زیر پوستت پخش شده.الان انگارسایه زدم.
خیلی ناراحتم هرچندبا گریم میپوشونمش ولی...
Iran, Islamic Republic of
09:03 - 1395/03/30
سلام من دیروز بالیزر تاتوی ابروم رو پاک کردم بنظرشما بایه جلسه ممکنه کاملا پاک بشه؟؟؟خیلی ورم کرده ورنگش تیره شده
پاسخ ها
کلینیک نارنجستان
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۸
hw,gh fبا یک جلسه اصولا پاک نمیشه ، سهی کنید با چند جلیه باشه تا وستتون هم کمتر اسیب ببینه
Iran, Islamic Republic of
12:07 - 1395/04/02
باسلام
من 8 ماه میشه ک ابروهامو هاشور زدم و کاملا ناراضی هستم و خدا الهی ک اون ارایشگر رو نبخشه واقعا افتضاح شده بود یعنی اگه توابروهامو مداد نمیکشیدم وقتی بیرون میرفتم همه میگفتن این چ هاشوریه ک کردی
اما دیروز رفتم بیش دکتر هاشورمو لیزر کردم ایشون گفتن ک احتمالا با 1 جلسه لیزر باک میشه الانم ی بماد خارجی داده میزنم ک جاشم نمونه
واسم دعاکنید امیدوارم ک همه شما دوستان عزیز ب هرچی ک میخواین برسین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۹
لطفا نتیجه پاک کردن و اسم دکتر تونو بگید ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1395/04/10
سلام من میخوام خال بزنم نمیدونم چیکار کنم بزنم یا نه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۳
خاک تو سرت اگه خال بزنی
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1395/04/10
من هاشور زدم پسندم نیست گفتن با سرکه انگور پاک میشه راسته
United States
22:29 - 1395/04/25
برای یکی تاتوانجامودادم که تیره شدچیکارکنم که ازاین رنگ بیرون بیادوروشنتربشه ...
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1395/04/30
منم خط چشم زدم 2 ماهه اینقد بد شده که به خودکشی هم فکر می کنم چشمای خودم هیچ نقصی نداشت خدا منو ببخشه که ناشکری کردم ، ارایشگر چنان بهم اطمینان داد که گولشو خوردم واصلا اون چیزی نشد که اون گفت خدا نبخشه این ادمای که واسه پول زندگی رو خراب میکنن ترخدا تاتو انجام ندید
پاسخ ها
پریا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۵
خدا کمکت کنه عزیزم ایشالله برات دعا میکنم سریع برطرف بشه
Iran, Islamic Republic of
01:02 - 1395/04/31
سلام من یه ماهه هاشورزدم روزاول بهم گفت نشور ولی چون دوستش نداشتم شستم و چربش نکردم تاپوست انداخت زخماشو کندم پیشنهادمیکنم هرکی تازه زده وپشیمونه بشوره.گول ارایشگرو نخوره که بعدا خوب میشه
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1395/05/02
سلام میخوام تاتو ابروهامو لیزر کنم واقعاپاک میشه
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1395/05/09
سلام..........من واقعا دو ساله دارم از تتوی ابروهام زجر میکشم و به افسردگی رسیدم
Iran, Islamic Republic of
15:59 - 1395/05/13
قسمت تاتو رو با آب و صابون ختمی بشویید خشک کنید سپس با مقداری نمک روی آن بمالید تا زمانیک احساس سوزش کنید سپس بشویید اگ پررنگه با کمی سرکه قاطی کنید و برموضع بمالید 3 ماه روزی 1 بار
پاسخ ها
آیدا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۳
سلام منم یه ماهه دارم با نمک هرشب ابرومو می کشم جاش زخم میشه بعدش فردا صبحش پماد آلفا میزنم جا زخمش بسته میشه دوباره شب با نمک می مالم یکم کمرنگ شده بعضی جاهاشم پاک شده دعا کنید جاش نمونه
Iran, Islamic Republic of
16:14 - 1395/06/29
یه زمان تاتو های مختلف مد بود منم رفتم خودمو بد بخت کردم والان بدنم رنگی رنگیه یه جببر یه جا اژدها یه جا نقشه امریکا الان من چجوری پاکشون کنم ؟ ایامیشه اصلا این کار؟؟؟ تو رو خدا جواب بدید و سوال منو پخش کنید الان 6 ساله نمیتونم وضو بگیرم کمک
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۵
اره با لیزر پاک میشه خب
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
چه ربطی به وضو داره
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1395/08/04
مادرم رفته دکتر پوست تاتو ابروهاشو با لیزر داغ تو یک جلسه پاک کرده...الان 2 ماه میگذره رنگه سوختگی گرفته وتیره شده چه کا کنه
Iran, Islamic Republic of
04:26 - 1395/08/20
سلام من 6 ساله هم ابرو هم خط چشم تتو کردم هردو پررنگ هستن خیلی ناراحتم روست دارم صورت طبیعی باشه به نظرتون خط چشم و ابرو با لیزر پاک میشه ؟ هزینه اش چقدر میشه به نظرتون ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
18:17 - 1395/09/04
سلام من ترمیم ابرو انجام دادم الان میخوام پاکش کنم آیا پاک میشود
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1395/09/07
دنباله ابروم بلندشده وبالاس میخوام پاک کنم البته بادارونه بالیرزچکاربکنم؟
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1395/09/09
توی اصفهان یکی که تاتو ی خط چشم راخوب پاک کنه سراغ دارید؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1395/09/25
لعنت به تتو که اینقدر مشکل و افسردگی واسه همه ایجاد کرده . خدا همتونو کمک کنه راحت بشین و پاک شه .
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1395/10/28
دوستان چرا خودتون دریگر یه کارای ساده میکنید و بزرگش میکنید میتونید با کیوی هم پاک کنید ب صورت روزانه یک عدد تا نه روز ریمو میشه کرد البته با مراقبت های ویژه و پیش ادم کار بلد و باتجربه و اینکه راه اخر لیزر هستش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۲
سلام دوست عزیز میشه بگی باکیوی چ جوری پاک میشه. ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1395/11/23
توی شیراز دکتر خوب سراغ دارید برا پاک کردن تاتو ممنونم اگه کسی جواب بده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
نوشین هست
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1395/12/04
خدا لعنت کنه این آرایشگران رو کن به خاطر پول همه رو گول میزنن تورو خدا جوابشونو نخورید منم تتو کردم وقتی تمام شد شبیه جن شده بودم الان چند ماهه دستم بنده لعنت به این تتو
Iran, Islamic Republic of
16:26 - 1395/12/10
سلام من روی دسم مادرنوشم خ خیلی پشیمونم چون اصلان ملوم نیس جی نوشه میخواسم بدونم بدون لیزر راهی هست باگیاهی.یاعلی
Iran, Islamic Republic of
01:15 - 1395/12/18
من تتو کردم ی کمی جای تتو پاک کردم به نظر شما چکار کنم که جاش نمونه
United Kingdom
23:45 - 1395/12/21
با سلام
من خودم یه تتو دارم تو دستم فول زدم.یعنی از سرشونم تا مچ دستم.
اینم بگم بهتون که اصلا ربطی به وضو نماز نداره و مشکلی ایجاد نمیکنه
و توصیم اینه که نزنین .چون اولش ادم خوشش میاد و بعد یه مدت تکراری میشه
ضمنا قابل پاک شدنه .برین پیش یه دکتر خوب پوست اوکی میکنه
و اینکه روغن و اینا ک میگن بزنین برا نگهداری تتو هستش
و توصیم اینه ک بعد تتو که زدین حتما مراقبش باشین و اب نزین که پخش نشه و روغنشو حتما بزنین که پوستتون خشک نشه
من تجربم زیاده و تتو زیاددارم بدنم.توایران نزدم.خارج زدم .چون خوب مراقبت کردم عین روز اولشه.
ولی حرف اخرم اینع که نزنین.چیز خوبی نی
با تشکر از دوستان
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1395/12/26
دوستان جدیدا تبلیغ یه نوع محلولو شنیدم که ادعا داره تاتو رو بدون اینکه هیچ اثری ازش بمونه پاک میکنه .من با دکترم در میون گذاشتم.ایشون گفتن همچین چیزی وجود دار ه ولی از نظر علمی ثابت نشده که عارضه ای داره یا نه
Iran, Islamic Republic of
14:58 - 1395/12/26
سلام من هاشور کردم کلا ریخته یه حالت قرمزی دا ه الان چهار روزه میخوام بدونم اونم پاک میشه اون حالت قرمزی
Iran, Islamic Republic of
01:47 - 1395/12/29
سلام من سه روره زدم به کل پشیمونم روحیم خراب شده بهترین راه حل میخواام ممنون میشم از دوستان
Iran, Islamic Republic of
17:07 - 1396/01/03
سلام روش آب نمک واقعا جواب میده
Germany
19:10 - 1396/01/30
سلام منم خيلي سنم كم بود كه ابروهامو شيطوني تتو كردم الان از اون موقع ٧سالي ميگذره تتوي ابروم خيلي نازك و زشت و بدحالت و غير طبيعي شده مثه عجنه ها شدم خيلي حالم بده بخاطرش يعني هر لحظه رو مخمه ميخوام پاك كنم ولي ايران نيستم نميدونم بايد چيكار كنم
Iran, Islamic Republic of
23:59 - 1396/02/07
خدایششش یعنی ۱۱سال یا۶سال تاتو هاتون اخ نگفته ....جنس شماها مرغوبه یا موادی ک ارایشگر زده
Iran, Islamic Republic of
21:02 - 1396/02/12
سه ماه که لیزر کردم تاتو ابرومو ولی جاش یه کم قهوه ای چه کارکنم میشه برم دوباره حاشور کنم
Netherlands
17:51 - 1396/02/13
درود بر شما
یکی از دوستانم روی پوست سر (پشت سر) با جوهر ماهی مرکب در لایه سوم پوست تاتو انجام داده و چند سال میگذره تقریبا دوسال پیش برای پاک کردن تاتو اقدام کرده که گفتن با رنگ سیاه کل طرح و پوشاندن اما بعد از یکی دوسال اون طرح پاک نشده و واضح هستش برای پاک کردن قطعی اون چه راهی هست ؟
برای لیزر کردن ناحیه باید موهای سرش را بزنه یا نه ؟
آیا با لیزر کردن رنگ موهای اون نقطه تغییر رنگ پیدا میکنه یا خیر ؟
Iran, Islamic Republic of
02:51 - 1396/03/30
سلام من ٢ساله ابروهامو هاشور زدم ميخوام پاك كنم از چند نفر شنيدم كه با سركه پاك ميشه كسي تجربه داره ?
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1396/04/09
پس جواب این همه سوال کجاپیداکنیم منن مشکل تتودارم جوابمم تواین سوالا بو
Iran, Islamic Republic of
17:22 - 1396/05/06
سلام من سه روز هست تاتو کردم. میخوام پاکشون کنم خیلی بد شده کرمان هستم لطفا راهنمایی کنید
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
کیوی بزن عالیه
Iran, Islamic Republic of
00:42 - 1396/05/19
سلام دوستان منم سه سالی بود ابروهامو تتو کرده بودم خیلی کج و کوله و افتضاح بود این آخرا دیگه نمی تونستم تحملشون کنم تا اینکه از روش سرکه استفاده کردم .. سرکه سفید و سدر را با هم قاطی کنید ی ربع بذارین رو ابروهاتون بعد بشورین روزی یکی دو بار .. باورتون نمیشه این معجزست بعد چند روز بسته به رنگ و عمق تتو پاک میشه فقط صبور باشین واسه منو که پاک کرد امیدوارم مشکل شما هم حل بشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
سرکه چی باشه
اعظم
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
سلام عزیزم.سرکه و سدر میزنی پوستت چجوری میشهچون شاغلم و تاتوی لب دارم میخام پاک کنم ظاهرپوست زشت میشه؟
Iran, Islamic Republic of
04:42 - 1396/05/24
دوستان من سرکه زدم روی دستم با نمک تتو روی دستم هست.با لیف و.کیسه کشیدم روش،بعدم الکل زدم و پماد تتراساکلین کمرنگ شده.البته دو روزه دارم میزنم
Iran, Islamic Republic of
20:24 - 1396/09/11
خواهشا خواهشا دنبال تتو وهاشور نرید. من من 1ماهه تتو کردم. خیلی خیلی پشیمانم. حداقل اون موقع باریک بود با مداد خودم درست میکردم. الان انقدر کلفت وزشته که کاریش نمیشه کرد
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1396/09/13
سلام منابروهامو تاتو کردم الان پشیمونم دکتری هست تو مازندران ابروهامو پاک کنخ
Iran, Islamic Republic of
08:49 - 1396/10/04
تو رو خدا تاتو چشم نکنید فقط پشیمانی از ما عبرت بگیرید که نمی تومیم پاک کنیم برا ما هم دعا کنید که خدا ما رو ببخشه و خودش یه راهی جلو ما بزاره که این غلطمون پاک بشه خییییلی پشیمانم
Iran, Islamic Republic of
22:41 - 1396/10/26
خانما من با وایتکس ابروهام رو پاک کردم خیلی کمرنگ شده خیلی عالیه با گوش پاک کن انقدر زدم توی وایتکس و زدم به ابرو که زخم شد و به جوهر تتو رسید وگوش پاک کن کاملا سیاه شد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
مگه میشه دردنداره
Iran, Islamic Republic of
03:28 - 1397/01/06
وااااااا با وایتکس؟؟؟ میدونی چقدر پوست اسیب میبینه؟ سرطان زاست
United Kingdom
03:56 - 1397/01/28
سلام بچه ها من سال ۸۰ زدم لیزر هم کردم نرفته الان هم دنبال راه حل واسه پاک کردنش میکردم نمیتونم تو مجالس لباس های باز و زیبا بپوشم خجالت میکشم اگه راه حلی پیدا کردین حتما به همه بگین متشکرم
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1397/01/31
سلام من یک ماه پیش سایه ابرو زدم اما خیلی پهن زد برام وگفت ارایشگره که جمع میشه نشد رفتم پیشش گفت رنگ کرم میزنم پاک میشه زده فعلا که زخمه ایا پاک میکنه اون قسمتی روکه زده یانه کسی اینکار انجام داده تابحال؟؟
Iran, Islamic Republic of
09:38 - 1397/02/11
سلام خسته نباشید من سه روزه ابروهامو تتو زدم خیلی پشیمونم دارم دیوونه میشم به فکر خودکشیم همه نا امیدم کردن دیگه پاک نمیشه خیلی تابه تاست.عجب غلطی کردم.تو رو خدا بگید چکارکنم؟دکترخوب توی کاشان هست که بشه با لیزر رفعش کرد
Iran, Islamic Republic of
21:05 - 1397/02/24
هرکی این کامنتو میخونه ترو جان جدتش تاتو نکن من 10بار لیزر کردم تا الان حدود 11میلیون ب قراننننن هزینه کردم هردکتری بگین رفتم پاک نمیشه پدرم در اومد اززندگیو کارم انداختنم بیرون بیچارم کرد تاتو معافیت دادن بخاطر تاتو بهم.ب فکر خود کشیم ب والله راهای دیگه برای قشنگ شدن هست نکنید من و بدبخت کرد تاتو ن زندگی دارم ن چیزی دیوونه شدم نکنیدددددددددددددد
Iran, Islamic Republic of
15:34 - 1397/03/05
من یک سوال دارم. من خط چشم تاتو کردم اما تاتوم پخش شد. بعد روی کبودی اطراف ختم چشم سایه روشن زدن. حالاپخش شدگیش نصفش خاکستریه نصفش سفید. میشه اگر کسی تجربه مشابه داره به من بگه؟
Iran, Islamic Republic of
15:34 - 1397/03/05
من یک سوال دارم. من خط چشم تاتو کردم اما تاتوم پخش شد. بعد روی کبودی اطراف ختم چشم سایه روشن زدن. حالاپخش شدگیش نصفش خاکستریه نصفش سفید. میشه اگر کسی تجربه مشابه داره به من بگه؟
Iran, Islamic Republic of
02:12 - 1397/03/30
سلام من تتو ابرو زدم حدود 4سال پیش خیلی خیلی پهن و مشکی بود امروز جلسه ی ششم لیزرم رو رفتم خیلی پاک شده فقط دم ابروم مونده البته دکتر گفت فقط جاهایی که ما نداره رو میشه زد اونجاهایی که موداره نمیشه به این خاطر که موهاش میریزه فقط راه اصلی و درست پاک کردن تتو لیزر هست من خیلی راهاا رو رفتم اما از هیچ کدوم مثل لیزر جواب نگرفتم مشهد کلینیک سیماطب رفتم
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1397/04/09
سلام من الان نزدیک سه ماهه سایه ابرو برام زدن منم برام پهن وتابه تا زدن دو بار برام پاک کرد ولی کمی از ش پاک شده به نظرتان چه چیزی بزنم پاک بشه
Iran, Islamic Republic of
13:38 - 1397/04/19
منم تاتو كرده بودم يكم پررنگ بود ويتامين آچشمي زدم هي پاك كردم بعد رنگ ابرو گذاشتم روشن شد اما بازم نرفت آخر يه خانومي تو آرايشگاه خدا خيرش بده يه سرم بهم داد زدم به مدت دوماه هي پوست انداخت و الان كاملا رفته از خانومه پرسيدم چي بود اين دارو گفت داروي ميخچه و پينه فقط نبايد رو پوست بكنارهاي ابروهاتون بريزه و احتياط كنيد تو چشمتونم نره
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1397/05/05
سلام عزیزان من کارم به مرگ کشیده از دست تاتوابرو4ساله تاتو کردم فقط 10درصدپاک شده توشکل خودش مونده قهواه ی پررنگ بود الان قرمز شده بخاطرپاک شدنش به هیچ دکتری نمیرم چون علاج نداره خواهشم اینه که یه راهی پیدا کنین اولش نمیدونستم بعدش فهمیدم کلا گناهه و اصلا نمازوروزه وغسل کلا باطن میباشد مگر اینکه پاک بشه اگه ماسگی برای پاک کردنش هس لطفا بگین تا استفاده کنیم شاید گناه از سرم یه کم کم بشه مچکرم از شما بخدا از حضرت فاطمه ی زهرا شرمنده ام که نمیدونم اون دنیا چی جوابشو بدم
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1397/05/05
سلام عزیزان من کارم به مرگ کشیده از دست تاتوابرو4ساله تاتو کردم فقط 10درصدپاک شده توشکل خودش مونده قهواه ی پررنگ بود الان قرمز شده بخاطرپاک شدنش به هیچ دکتری نمیرم چون علاج نداره خواهشم اینه که یه راهی پیدا کنین اولش نمیدونستم بعدش فهمیدم کلا گناهه و اصلا نمازوروزه وغسل کلا باطن میباشد مگر اینکه پاک بشه اگه ماسگی برای پاک کردنش هس لطفا بگین تا استفاده کنیم شاید گناه از سرم یه کم کم بشه مچکرم از شما بخدا از حضرت فاطمه ی زهرا شرمنده ام که نمیدونم اون دنیا چی جوابشو بدم
Iran, Islamic Republic of
03:41 - 1397/06/27
سلام دوستان گل برای تاتو عرضم ب خدمتون با سرکه سیب طبیعی وپودر سدر مخلوط کنید ۱۰تا۱۲جلسه بزنید وهر جلسه ۲ساعت روی پوست باشه وبعد ماساژ بدید تاتون کامل میره نگران نباشید میتونید اینکار رو ادمه بدبد تاکامل کامل بره
پاسخ ها
dorsa
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۳۰
سلام عزیزم. این روش واقعا جواب میده؟؟ من یک ماه و نیمه که چشممو خط چشم زدم و ابروهامو میکروبلید کردم ولی اصلا راضی نیستم.خواهش میکنم جواب بدین. ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1397/06/28
سلام میخام تاتوی ابروم پاک کنم باچه کرمی پاک کنم اسم کرم برام بفرستین
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1397/06/28
سلام میخام تاتوی ابروم پاک کنم باچه کرمی پاک کنم اسم کرم برام بفرستین
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1397/06/28
سلام میخام تاتوی ابروم پاک کنم باچه کرمی پاک کنم اسم کرم برام بفرستین
Canada
22:26 - 1397/07/15
سلام خواهرم ابروهاش هاشور داشت و چشماش تتو با دو جلسه پاک کرد خانم ترانه الوندی تو اینستا اسمشو لاتینی بزنید نمونه کارای پاک کردنش میاد هزینه همش شد۴میلیون ،کارش خوب بود پاک شد هر دو
Iran, Islamic Republic of
05:01 - 1397/07/24
سلام ‌ من دو هفته ست که تاتوابرو و خط چشمو ترمیم کردم خیییییلی پشیمونم که این کارو کردم شوهرمم اصلا خوشش نمیاد . خیلی ناراحتم اصلا دوسشون ندارم . خیر نبینن این ارایشگرا . خط چشمو که زدم خیلی خوب شده بود بهم گفت پایین چشمتم بزن ،منم گفتم حتما خوب میشه ، افتضاح شد مثلا بین مژه میخواست بزنه . کلی از مژه هام پایینتر زده شدم عین زن قدیمیا که خط چشم میزدن . بخدا دارم افسردگی میگیرم . توروخدا دعا کنین زود پاک بشه
Iran, Islamic Republic of
18:01 - 1397/07/25
دوستان من الان سایه ابرو زدم ۱ساله بعد بااب نمک زدم ابرو هام سوخته پوستش اصلا تاتو ام پاک نشده چز کار کنم
Iran, Islamic Republic of
19:54 - 1397/07/30
من هنوز تو کفه اون خانمم که گفته با وایتکس پاک کردم
United Arab Emirates
04:18 - 1397/08/22
سلام به همه منم مثل شما مشکل تاتو داشتم با ی روش خانگی خیلی کمرنگ شده خدارو شکر سرکه سیب ارگانیک و سدر و با هم مخلوط کنید روی قسمت تاتو بزنید و روش نایلون بکشید به مدت 2 ساعت بعد بشورید و روغن ویتامین E بزنین ی روز درمیون به مدت 7 بار مرسی از همه
Iran, Islamic Republic of
22:08 - 1397/09/12
به قول ننم ابریشم تابیده حسنی ک خدا داده
مگه مرض دارین خودتونو دسکاری میکنین
والا به قران.
Iran, Islamic Republic of
23:03 - 1397/09/19
منم تاتو رنگی زدم حدود دو سال پیش. تا الان حدود ۸ بار رفتم لیزر . ولی تاتوم پاک نشد بدتر پهن شد. تازه اسکارم شده جاش
Iran, Islamic Republic of
23:03 - 1397/09/19
منم تاتو رنگی زدم حدود دو سال پیش. تا الان حدود ۸ بار رفتم لیزر . ولی تاتوم پاک نشد بدتر پهن شد. تازه اسکارم شده جاش
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1397/09/25
سلام ميخام تتو خودم را پاك كونم جئتوري پاك كونم
Iran, Islamic Republic of
15:11 - 1397/10/03
به نظر شما سایه ابرو زودتر پاک میشه یا تاتو
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1397/10/14
خانوما ناراحت نباشین من هم تاتو کردم ولی الان با رنگ بدن پوشوندمش خیلی خوب شده.
Iran, Islamic Republic of
02:58 - 1397/11/17
آیا راهی هست که بشه فهمید تاتو چند وقت پیش به صورت دقیق زده شده؟!
Iran, Islamic Republic of
21:26 - 1397/11/17
سلام،من دو هفته هست خط چشم کشیدم خیلی پشیمون ،تو رو خدا اگه راهی هست بگین که زود پاک شه
Iran, Islamic Republic of
06:32 - 1397/11/27
سلام من سه چهار روز میکروبیلدینگ کردم خیلی پهن ناراضی ام راهی هست پاک کنم؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج