لکسوس LS 2018؛ اسب رام نشدنی ژاپنی
۴۵۹۱۰۷
۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰
۵۲۶۶ 
لکسوس، برند لوکس تویوتا، در نمایشگاه خودرویی دیترویت از نسل جدید LS، پرچمدار خانواده سدان های خود، رونمایی کرد و وعده داد که تا پایان سال جاری میلادی آن را روانه بازار می کند.
وب سایت عصر خودرو: لکسوس، برند لوکس تویوتا، در نمایشگاه خودرویی دیترویت از نسل جدید LS، پرچمدار خانواده سدان های خود، رونمایی کرد و وعده داد که تا پایان سال جاری میلادی آن را روانه بازار می کند.
 
 لکسوس LS۲۰۱۸؛ اسب رام نشدنی ژاپنی

به نقل از لفتلین نیوز، به نگاهی به لکسوس 2018 LS می توان فهمید که سر تا پای این خودرو نسبت به نسل قبلی تغییر کرده است. لوکس ساز ژاپنی در نسل جدید LS از یک پلتفرم جدید لوکس جهانی موسوم به GA-L که سال گذشته با معرفی LC500 معرفی کرد، بهره برده است.

LS 2018 هم کم ارتفاع تر و هم سبک تر شده است. فاصله بین دو محور 1.3 اینچ طولانی تر از محور نسخه کنونی LS است، اما به مدد مواد سبک جدید کار شده از جمله آلومینیوم، این خودرو 90 کیلوگرم سبک تر از مدل قبلی خود است.
 
لکسوس LS۲۰۱۸؛ اسب رام نشدنی ژاپنی 

در این نسخه پیشرانه نیز تغییر کرده و کاملا بروز شده است. خودروساز ژاپنی به جای تکیه بر یک موتور V8، از یک موتور V6 توربوشارژ دوتایی استفاده کرده است.

این موتور 415 اسب بخار نیرو و 599 نیوتن متر گشتاور ایجاد می کند که هر دو مولفه نسبت به موتور V8 بالاتر هستند.
 
لکسوس LS۲۰۱۸؛ اسب رام نشدنی ژاپنی 

پیشرانه غیرقابل مهار این اسب سرکش بوسیله یک گیربکس 10 دنده اتوماتیک به چرخها منتقل می شود. لکسوس مدعی است که سرعت LS 2018 ظرف 4.5 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر در ساعت می رسد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج