۴۹۴۷۶
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۶
آرامش را درب منزلتان بکارید
از گذرها و پیاده راه های ماسه ای و آجری گرفته تا گذرهای سنگی و بتونی، این گذرهای زیبا گزینه ها خوبی برای طراحی فضای سبز حیاط و باغچه شما فراهم می کنند.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 67168

مجله اینترنتی برترین ها
برترین ها: از گذرها و پیاده راه های ماسه ای و آجری گرفته تا گذرهای سنگی و بتونی، این گذرهای زیبا گزینه ها خوبی برای طراحی فضای سبز حیاط و باغچه شما فراهم می کنند.
1. سنگ های بزرگ کار شده داخل چمن، گذر ساده و خوبی برای مسیر بین حیاط و گاراژ هستند. حتی تازه کارها هم می توانند خودشان این گذر را در عرض یک روز تعطیل، در حیاط بسازند.


2. گذر آجری گزینه خوبی برای بسیاری از خانه ها است. در این نوع گذر، آجرها را می توان به مدل های مختلفی کنار هم چید و برای آن حاشیه هم انتخاب کرد. طرح موجی، سبدی و جناغی هم مدل های خوبی برای گذر آجری هستند.


3. گذر پالت چوب بازیافتی، به این گذر کوتاه باغچه ای بین حیاط و گاراژ، نمایی روستایی داده است. فضاهای قرار داده شده بین تخته ها، برای رشد گیاهان زیبا از زیر آن مناسب است.


4. شن و ماسه فقط مناسب مسیرهای اختصاصی نیست. این ماده چندکاره به رنگ ها و سایزهای فراوانی وجود دارد. در اینجا، تخته ها به شکل راه آهن یا پله چیده شده اند و رنگ شیک آنها روی رنگ طوسی ماسه ها به چشم می آید.


5. لاشبرگ هم یک ماده مقرون به صرفه برای درست کردن گذر است که برای تازه کارها هم درست کردنش آسان است. این نوع گذر که با سنگ های رودخانه حاشیه بندی می شوند، در کنار باغچه لاله و ایجاد فضایی طبیعی و بکر مناسب است.


6. سنگفرش برای درست کردن گذر میان باغچه ها پارک بسیار مناسب است. ولی از مواد و مصالح دیگر کمی گرانتر است و نگهداری از آن از موارد ارزانتر کمتر هزینه برمی دارد.


7. اگر می خواهید گذری زیبا داشته باشید و قیمتش برایتان مهم نیست، یک گذر هنری با سنگریزه بدهید برایتان بسازند که بینندگان آن واقعاً تحت تأثیر قرار بگیرند. این نوع گذر که اصولاً تجملی است باید توسط یک هنرمند ماهر نصب شود. هر کدام از این نوع گذرها برای خودشان یک اثر هنری هستند.


8. گذرهای سنگی ظاهر کلاسیک و مرتبی دارند. از لحاظ طرح و رنگ هم انتخاب ها فراوان است. در اینجا، ویژگی طبیعی این سنگ ها، جذابیت خاصی به گذر داده است.


9. بتون در این دوره و زمانه نسبت به گذشته، انتخاب های بیشتری در دسترس ما می گذارد. این روزها، می توان به بتون، رنگ و طرح داد تا شبیه سنگ و سنگفرش های دیگر شود. این مدل بتون طرح گرم و زیبایی دارد که اصلاً شما را به یاد بتون سنتی و قدیمی نمی اندازد.


10. گل های آویشن که بین این سنگ ها سبز شده اند، زیبایی و عطر مست کننده فضا را بیشتر می کنند و در عین حال مراقبت و نگهداری از این مدل گذر سنگین نیست.


اگر شما هم می خواهید برای باغچه یا حیاط خود گذری بسازید، دست به کار شوید. چون انتخاب های زیادی دارید و باید زودتر تصمیم بگیرید.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
UNITED STATES
02:37 - 1392/02/30
یه آدرسی یا کسی رو معرفی کنید لطف برترین های عزیز
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج