امان از این فوتبال بی‌رحم!
۵۱۶۴۸۸
۳۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۳
۱۸۳۵۸ 
بغض و اشک سهم یادگار کاپیتان فقید
فرزند مرحوم هادی نوروزی در حالی که خودش را از دو سال پیش برای جشن قهرمانی پرسپولیس آماده کرده بود در عین بی‌توجهی عوامل این باشگاه و مسئولان ورزشگاه، از شرکت در مراسم قهرمانی محروم شد تا بغض و اشک سهم کودک خردسال کاپیتان فقید این تیم از این جشن شود.
خبرگزاری ایسنا: فرزند مرحوم هادی نوروزی در حالی که خودش را از دو سال پیش برای جشن قهرمانی پرسپولیس آماده کرده بود در عین بی‌توجهی عوامل این باشگاه و مسئولان ورزشگاه، از شرکت در مراسم قهرمانی محروم شد تا بغض و اشک سهم کودک خردسال کاپیتان فقید این تیم از این جشن شود.

مراسم قهرمانی امروز پرسپولیس در حالی برگزار شد که بزرگ‌ترین غایب این مراسم هانی نوروزی فرزند کاپیتان فقید پرسپولیس یعنی هادی نوروزی بود. در حالی که بعد از درگذشت نوروزی در اوایل لیگ پانزدهم پرسپولیسی‌ها متفق‌القول به دنبال کسب قهرمانی و اهدای جام به روح کاپیتان تیم‌شان بودند و قصد داشتند هانی نوروزی به عنوان فرزند کاپیتان این تیم جام را بالای سر ببرد آن‌ها در گام پایانی لیگ پانزدهم ناکام ماندند تا اشک‌های هانی نوروزی در این مراسم جلوه ویژه‌ای به خود بگیرد.

لیگ شانزدهم هم با وعده قهرمانی و اهدای جام به کاپیتان فقید این تیم کلید خورد و پرسپولیسی‌ها که بیش از همیشه به کسب عنوان قهرمانی نزدیک بودند بارها این شعار که قهرمانی را به نوروزی اهدا خواهند کرد سر می‌دادند.

در روزهای بعد از مسجل شدن قهرمانی این تیم در تبریز ویدئوکلیپ‌هایی از خوشحالی هانی نوروزی از این اتفاق در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و این کودک که یادگار کاپیتان پرسپولیس بود و از دو سال پیش خودش را برای بالا بردن جام و شرکت در مراسم قهرمانی آماده کرده بود بیش از همه خوشحال بود.

هانی که در روز دیدار با پدیده هم از قبل از شروع بازی به همراه عمو و پدربزرگ خود در ورزشگاه حاضر شده بود تا به همراه هم‌بازیان پدرش جام قهرمانی را بالای سر ببرد در اتفاقی عجیب توسط نیروی انتظامی از ورود به زمین منع شد که در این کشمکش او به زمین هم خورد اما خوشبختانه اتفاق جدی برای هانی رخ نداد.

در حالی که خیلی از اهالی فوتبال و هواداران پرسپولیس و گزارشگر بازی هم از غیبت عجیب هانی نوروزی در این مراسم می‌گفتند هیچ کدام از بازیکنان، کادر فنی و مسئولان باشگاه پرسپولیس، پیگیر غیبت فرزند کاپیتان فقید این تیم نبودند و آن‌هایی که از دو سال پیش قول اهدای جام به هانی نوروزی فرزند او را می‌دادند به یاد هانی نبودند و به فکر گرفتن عکس و شرکت در جشن قهرمانی بودند.

در اواخر این بازی پدربزرگ هانی نوروزی که از این اتفاقات دلخور و ناراحت بود وارد اتاقک عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی هم شد تا گلایه‌های خود را از این بی‌توجهی سرخ‌پوشان و ممانعت از ورود آن‌ها به زمین اعلام کند.

بدون شک تلخ‌ترین اتفاق در این مراسم غیبت هانی بود و از این جشن بزرگ تنها بغض و گریه برای فرزند کاپیتان باقی ماند تا برای همیشه کسانی که وعده اهدای جام به او را داده بودند اما به آن عمل نکردند، در ذهنش باقی بماند.
انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1396/01/30
هانی، تو غصه نخور و یادت باشه پدرت یه مرد بود نه مثله خیلیا که یادشون رفته مرد هیچ وقت زیر قولش نمیکنه یا شایدن اینا مرد نیستن.
Iran, Islamic Republic of
21:13 - 1396/01/30
من خودم پرسپولیسی تیرم.ولی واقعا جام بخوره تو سر اون مسئولاو بازیکنای بی غیرت که فقط بلدن شعار بدن.خداییش کی میخواد جواب گریه های اون بچه ی معصوم رو بده؟؟؟؟؟؟
Germany
21:25 - 1396/01/30
شرم بر این فوتبال. چرا اون طفل معصوم رو الکی امیدوار کرده بودین؟ بازیکنان متاسفانه فقط به فکر خودشون هستن. اون از بی معرفتیشون در رابطه با رضاییان که وصله ناجور خطابشون می کنن و این هم از از یاد بردن هادی نوروزی!!!
Iran, Islamic Republic of
21:29 - 1396/01/30
من یه پرسپولیسیم دیگه نه فوتبال نگاه میکنم نه طرفدار هیچ تیمی نیستم واقعا متاسفم واسه باشگاه پرسپولیس که از بچه ۶ماه تا بچه بیرانوند تو زمین بودن ولی به هانی اجازه ندادن به خدا فوتبال ارزش دل شکستن یه بچه یتیم نداره خدا حافظ پرسپولیس وعواملی که سر حرفشون نموندن وفقط حرف مفت زدن
Iran, Islamic Republic of
21:48 - 1396/01/30
ما هم بیشتر بغض داریم تا شادی
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1396/01/30
خدا لعنتشون کنه که به بچه ام رحم نکردن
Iran, Islamic Republic of
21:57 - 1396/01/30
خدایا چی بگم یعنی لنگی مکتب لونگ رو به همه نشون داد واقعا خوشحالم که لونگی نیستم
Iran, Islamic Republic of
22:00 - 1396/01/30
اون قسمتش که میگه بازیکنا پیگیر نبودن دروغ میگه
حتی بازیکنا خاستن جام را به راهرو ببرن که به دست هانی برسونن ولی بازم نیروی انتظامی نذاشت
واقعا چقد بعضی از نویسنده ها برای جلب توجه پست و بی شعور میشن
Iran, Islamic Republic of
22:10 - 1396/01/30
خیییییییییییییییییییییییلی ناراحت کننده اس!!!!!!!!!!!!!!!!!
البته جشن خییییییییییییییییییییییلی قشنگی بوووووووود با بچه های خرد سال بازیکن ها که خیییییییییلی دوس داشتنی بودن ولی
متاسفانه دل پسر کاپیتان فقید تییییییییییم رو شکستن خییییلی ناراحت کننده شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! امیدوارم که با یه مراسم اختصاصی برای خانواده ی عزییییییییز هادی نوروزی دلجویی کنن و لحظات شاااد ایی رو برای هانی جاااان فراهم کنن با یه برنامه ریزی
خووووووووووووووب و دقیق !!!!! حیف شد---هانی جاااان اشکال نداره
عزیییییییییییزم --- زحمات هادی نوروزی هبچوقت از یادها نمیره برای پرسپولیس---بی برنامگی مسئولا باعث شد یادگار هادی حداقل حقی که حضوووورش توی اهدای جام بود نتووووونه حاضر باشه و دلش بشکنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1396/01/30
فقط هانی اضافه بود؟؟!
Iran, Islamic Republic of
01:13 - 1396/01/31
متاسفم هیچ کدومشون به یادهانی نبودن چرانیست همه خوشحال بودن میرقصیدن ازکاپیتان تیم مدیرعامل بعیدبودسراغی ازهانی نگیرن البته موقعه نشون دادن خودشون بودکه زحمت کشیدیم نه هانی قول قراراونافقط فیلم حرف بود
Iran, Islamic Republic of
03:10 - 1396/01/31
خاک برسرشون
Iran, Islamic Republic of
06:45 - 1396/01/31
بین بازیکنا فقط پول حرف اول و می زنه اخلاق در فوتبال ما مرده.
Iran, Islamic Republic of
09:16 - 1396/01/31
یادتونه دو سال پیش علی دایی در مورد تبلیغاتی بودن کسانی که به ظاهر به هانی نوروزی توجه می کنند هشدار داده بود؟!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
09:18 - 1396/01/31
یادتونه دو سال پیش علی دایی در مورد تبلیغاتی بودن کسانی که به ظاهر به هانی نوروزی توجه می کنند هشدار داده بود؟!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1396/01/31
اقا هادی ما هوادارا شرمنده ایم و خجالت میکشیم از کاری که یه مشت بی جنبه و بی معرفت انجام دادن..هانی عزیز خیلی میخوایمت...تلاش کن مثل بابات مقتدر باشی
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1396/01/31
ازین خانواده چندش طلبکتر حالم بهم میخوره
این همه بچه یتیم ریخته تو کشور اما این یکی امامزادست
Iran, Islamic Republic of
14:49 - 1396/02/01
اونقدر این ماجرا را بزرگ نکنید ! پدر و عمو و همسر آقای نوروزی پسرتون واسه بازی در پرسپولیس میلیاردها تومن پول گرفته ! مجانی که بازی نکرده که ازش تختی ساختید! و اگر صحبت از تعصب و غیرتش هم هست کاش یک جو از آن غیرت در وجود شما بود تا از احساسات پانی و هواداران استفاده نکنید و نزدیک بازی حساس پرسپولیس و الهلال تیم را از لحاظ روانی بهم نریزید
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج