نحوه انتخاب صحيح كاغذ ديواري
۵۱۶۸
۲۸ تير ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۳
۱۶۳۳۷۷ 
انتخاب يك كاغذديواري صحيح و خوب كاري سخت و هراسناك است؛ به خصوص اگر قبلا اين كار را انجام نداده باشيد.

برترین مجله اینترنتی ایران


انتخاب يك كاغذديواري صحيح و خوب كاري سخت و هراسناك است؛ به خصوص اگر قبلا اين كار را انجام نداده باشيد. دليل سختي کار اين است كه تنوع بيشماري از كاغذديواري از لحاظ طرح و رنگ و هم‌چنين جنس پشت كاغذ ديواري در بازار موجود است كه بايد از بين اين تنوع بيشمار، مناسب‌ترين گزينه را براي دكوراسيون خانه خود انتخاب و استفاده كنيد.

با اين حال اين اطمينان را به شما مي‌دهيم كه راه‌هايي براي تسهيل اين فرايند وجود دارد.  يكي از مهم‌ترين راه‌ها براي‌ آسان‌تر شدن انتخاب، اين است كه شما قبل از رفتن به فروشگاه‌ها براي انتخاب و خريد، ايده و طرحي واضح و شفاف از آنچه مي‌خواهيد داشته باشيد. در ادامه مطلب نيز راه‌هايي را به شما پيشنهاد مي‌كنيم كه با در نظر داشتن آنها  بتوانيد انتخابي از سر آگاهي داشته باشيد. در اين مطلب در مورد اينكه چرا، كجا و چگونه بايد از كاغذديواري استفاده كنيد، اطلاعاتي در اختيار شما قرار خواهيم داد.

چرا كاغذ ديواري؟

ممكن است اين سوال وجود داشته باشد كه اگر انتخاب و نصب كاغذ ديواري سخت و پر از دردسر است، چرا بايد از آن استفاده كرد؟ چرا به جاي آن از رنگ‌آميزي براي ديوارها استفاده نكنيم؟ در جواب بايد بگوييم يكي از مهم‌ترين دلايل اين است كه طرح‌ها و رنگ‌هايي كه به وسيله كاغذديواري مي‌توان روي ديوار به وجود آورد، در حقيقت با  نقاشي ديوارها غيرممكن است.

رنگ‌آميزي ديوارها كاري بسيار عالي و ايده‌آل است، اما به شرطي كه تمايل به تك‌رنگ بودن ديوارها داشته باشيد يا بخواهيد از دو رنگ متفاوت با هم، اما ساده براي ديوار‌هاي مجاور استفاده كنيد. اما اگر تمايل داريد طرح و نقشي خاص را با جلوه‌اي جذاب و متمايز بر ديوار داشته باشيد يا منظره‌اي ديدني را روي ديوار خانه خود ايجاد كنيد، تنها راه، استفاده از كاغذديواري است؛ زيرا در صورتي كه شما در زمينه هنر طراحي و نقاشي توانايي خوبي نداشته باشيد، ايجاد طرح و نقش زيبا روي ديوار، مطمئنا از توان شما خارج خواهد بود، بنابراين اينجاست كه كاغذ ديواري بهترين گزينه براي دكوراسيون است.

كاغذ ديواري را مي‌توان به نحوه‌هاي مختلف روي ديوارهاي يك فضا نصب كرد. براي مثال مي‌توان تمام ديوارها را با يك مدل كاغذ ديواري پوشش داد یا براي برجسته كردن نقطه كانوني، تنها يك ديوار اتاق را كاغذديواري كرد؛ هم‌چنين مي‌توان براي هر ديوار، از كاغذديواري‌ با طرح‌هاي متفاوت استفاده كرد. هم‌چنين مي‌توانيد تنها نيمه پاييني ديوار را كاغذ كنید و نيمه فوقاني را با رنگي هماهنگ و مناسب رنگ‌آميزي كنيد؛ يا بالعكس، نيمه پاييني را با كاغذديواري طرح‌دار و نيمه فوقاني را با كاغذ ديواري ساده و با رنگي متناسب بپوشانيد.

از طرف ديگر؛ در جاهايي كه رنگ‌آميزي ديوارها نمي‌تواند جلوه مطلوب و مورد نظر شما را به وجود آورد، مي‌توان از كاغذديواري استفاده كرد. براي مثال، اگر ديوارهاي خانه شما فرمي نازيبا و بد دارند مي‌توان از كاغذديواري براي پوشاندن عيوب ديوار بهره گرفت. همچنين ديوارهاي پوشيده شده با كاغذديواري‌هاي مرغوب خيلي سريع‌تر و آسان‌تر از ديوارهاي رنگ شده تميز مي‌شوند. بنابراين كاغذديواري براي فضاهايي كه ديوارهايش زود به زود نياز به تميز كردن دارند، مانند آشپزخانه يا اتاق كودك، گزينه مناسب‌تري است.


كجا به دنبال كاغذديواري برويم؟

كاغذ ديواري را مي‌توان در فروشگاه‌هاي مخصوص خود و هم‌چنين فروشگاه‌هاي مجازي بيابيد. خريد كاغذديواري از طريق اينترنت ايده خوبي نيست، زيرا بافت، طرح و رنگ كاغذديواري‌ها در عكس، هرگز مانند آنچه واقعا هستند مشخص نيست. هم‌چنين اگر شما به فروشگاه‌ها مراجعه كنيد اين شانس را داريد كه بتوانيد نمونه‌اي از گزينه‌هاي انتخابي خود را به خانه بياوريد و با وسايل و مبلمان خانه‌تان تطبيق دهيد و جلوه آنها را با نورپردازي موجود در خانه، هم در روز و هم در شب مشاهده كنيد، سپس بهترين و مناسب‌ترين گزينه را انتخاب كنيد. در صورتي‌که اين امكان براي شما در خريد اينترنتي وجود ندارد.


چگونه مناسب‌ترين كاغذ ديواري را بيابيم؟

·         همانطور كه گفتيم، به دليل وجود تنوع بسيار زياد كاغذديواري‌ها و احتمال گنگ شدن هنگام خريد، مهم است كه حتما قبل از اينكه براي خريد بيرون برويد، ايده و طرحي را در ذهن داشته باشيد و كاملا بدانيد كه چه مي‌خواهيد. براي اين كار از مجلات و وب‌سايت‌هاي دكوراسيوني بازديد كنيد و تصاوير فضاهايي كه در آنها از كاغذ ديواري استفاده شده را ببينيد، چه كسي مي‌داند! شايد در اين ميان طرح و رنگ مورد علاقه و مناسب براي دكوراسيون خانه خود را بيابيد و تنها براي يافتن آن به بازار برويد.

·       راه ديگر براي شروع اين است كه ابتدا به رنگ‌هاي موجود، نوع كف‌پوش و سبك دكوراسيون خانه خود و وسايل و مبلمان موجود در دكوراسيون خانه‌تان توجه و تعيين كنيد كه در اصل آنها داراي چه سبك و جلوه‌اي هستند؛ سپس به دنبال كاغذديواري متناسب با همان سبك برويد. يك كاغذديواري ناهماهنگ با سبك دكوراسيون، مي‌تواند جلوه كل دكوراسيون را تخريب كند. براي مثال، اگر سبك دكوراسيون خانه شما ساده و مدرن است، نصب كاغذ دیواري گل‌دار و پر زرق و برق به كلي جلوه دكوراسيون شما را تخريب خواهد كرد.

·      فكر كردن به مبلمان و وسايل موجود در خانه، عناصر دكوراتيو و موكت يا ديگر كف‌پوش‌هاي موجود در فضا نيز ايده خوب ديگري است. براي مثال اگر در خانه خود كاناپه‌اي سبز رنگ در اتاق نشيمن داريد، مسلما انتخاب يك كاغذ ديواري صورتي مي‌تواند تخريب كننده دكوراسيون فضا باشد. كاغذ ديواري بايد متناسب و هماهنگ با رنگ و سبك وسايل موجود در فضا باشد.

·      اگر برايتان مقدور است، بهتر است نمونه رنگ يا رنگ‌هاي اصلي دكوراسيون فضا را با خود هنگام انتخاب كاغذ ديواري داشته باشيد تا بتوانيد آن را با كاغذ ديواري‌ها تطبيق دهيد. هم‌چنين توصيه ديگر ما اين است كه حتما از فروشنده كمك بگيريد؛ او را در جريان رنگ و طرحي (راه راه، طرح‌هاي هندسي، خلوت يا شلوغ)  كه در ذهن داريد قرار دهيد. براي مثال از او بخواهيد آلبوم‌هاي موجود در فروشگاه را كه طرح‌هاي موجود در آن نزديك به طرح و رنگ مد نظر شماست برايتان بياورد.

·       اگر ذهنيت واضحي در مورد آنچه که‌ مي‌خواهيد، نداريد، به فروشنده بگوييد كل آلبوم‌هاي موجود در فروشگاه را براي يافتن بهترين گزينه‌ در اختیارتان قرار دهد. در خصوص موارد موجود در هر آلبوم و نحوه قرارگيري نمونه‌ها در آن، از فروشنده راهنمايي بخواهيد و پس از آن ابتدا يك دور به صورت سريع و گذرا صفحات را ورق بزنيد؛ و تنها مواردي را كه فكر مي‌كنيد با دكوراسيون خانه شما هماهنگ است نشانه بگذاريد. پس از بازديد از كل آلبوم‌ها، به سراغ موارد علامت گذاشته شده برويد، اين بار با دقت بيشتر و آرام‌تر آنها را مشاهده كنيد و با نمونه رنگ دكوراسيون خانه خود تطبيق دهيد. از ميان اين موارد بهترين و مناسب‌ترين گزينه‌ها را انتخاب كرده و از فروشنده بخواهيد تا نمونه‌اي از آن را در اختیار شما بگذارد تا براي تصميم و انتخاب نهايي آنها را به خانه بياوريد؛ سپس گزينه‌اي را كه بهترين جلوه را در نورپردازي شب و روز خانه شما داشت انتخاب كنيد.


هزينه و قيمت كاغذديواري


قيمت كاغذ ديواري‌ها مقداري گيج كننده است. قيمتي كه در آلبوم‌ها براي هر نوع كاغذ ديواري قيد شده است براي يك رول از كاغذديواري است. در حالي كه رول‌هاي كاغذديواري‌ها براي فروش دو برابر يا سه برابر يك رول تكي توليد مي‌شوند. اين كار سبب گمراهي افراد در محاسبه هزينه‌ها مي‌شود؛ اما اين كار دليل دارد.

فروش كاغذ ديواري‌ها در رول‌هاي دو برابر و سه برابر، مي‌تواند متراژ بيشتري كاغذ ديواري را نسبت به يك رول واحد در اختيار شما بگذارد. يك رول واحد تنها داراي 4 متر و 11.5 سانتي‌متر (13.5 فوت) كاغذ ديواري‌ است در حالي كه رول‌هاي دو برابر داراي 8 متر و 23 سانتي‌متر ( 27 فوت) كاغذديواري هستند. بنابراين اگر طول ديوار شما 2 متر و 75 سانتي‌متر (9فوت) است، شما تنها مي‌توانيد سه رديف كاغذ ديواري از يك رول واحد روي آن ديوار قرار دهيد.

رول‌هاي كاغذ ديواري داراي عرض‌هاي مختلفي نيز هست. انواع اروپايي آنها داراي عرض 52 سانتي‌متر (20.5 اينچ) است در حالي كه رول كاغذديواري‌هاي آمريكايي عرض 68.5 سانتي‌متر (27 اينچ) دارد. يعني مسلما شما مي‌توانيد مقدار بيشتري از ديوار را با يك رول كاغذديواري آمريكايي نسبت به يك رول كاغذديواري اروپايي بپوشانيد.  مورد ديگري كه روي قيمت كاغذديواري تاثير مي‌گذارد؛ طرحي است كه انتخاب مي‌كنيد. به طور كلي دو نوع طرح براي كاغذديواري وجود دارد: طرح‌هاي مستقيم و صاف و طرح‌هاي منحني شكل. طرح‌هاي مستقيم و صاف مانند طرح‌های راه راه عمودي و افقي كه بايد در قسمت درزها تنظيم شوند و طرح‌هاي منحني شكل نيز مانند طرح‌هاي گلدار و هندسي هستند كه باز هم بايد در قسمت درزها تنظيم شوند. اين تنظيمات در قسمت درزها به طوري كه دنباله طرح‌ها از رديفي به رديف ديگر رعايت شود، نياز به متراژ بيشتري كاغذديواري دارد كه در اين زمينه و اينكه طرح انتخابي شما به چه مقدار متراژ اضافه نياز دارد، بايد از فروشنده كمك بگيريد.

از اين رو بايد حتما ديوارهای اتاق را با دقت اندازه‌گيري كنيد و هنگام سفارش آنها را به همراه داشته باشيد. در نظر گرفتن در و پنجره‌ها را فراموش نكنيد. حتي توصيه مي‌شود به همراه متراژ، طرحي ساده از فضا را روي كاغذ پياده كره و به همراه داشته باشيد. زماني كه متراژ لازم را براي كاغذ ديواري محاسبه كرديد، توصيه مي‌كنيم يك يا دو رول  كاغذ ديواري اضافه از حد نياز را خريداري كنيد تا در صورت اشتباه در اندازه‌گيري يا خراب شدن قسمتي از كاغذديواري، بتوانيد از آن مقدار اضافي استفاده كنيد.
انواع كاغذ ديواري


اين مهم است كه در مورد رايج‌ترين انواع كاغذ ديواري‌هاي موجود، در هنگام خريد اطلاعاتي داشته باشيد. اساسا كاغذديواري‌هايي كه داراي پوشش وينيل هستند بادوام‌ترين انواع كاغذديواري‌ها محسوب می‌شوند. اين نوع از كاغذديواري‌ها هم‌چنين قابل شست‌وشو و ضد آب هستند. همين نوع از كاغذديواري خود به دو نوع تقسيم مي‌شود: نوع اول در قسمت پشت كاغذ ديواري داراي لايه‌اي از وينيل است و نوع دوم داراي لايه‌اي از وينيل در قسمت روي كاغذ ديواري است كه مسلما نوع دوم دوام بيشتري دارد. نوع اول قابل شست‌وشو و ضد آب است و راحت‌تر از روي ديوار كنده مي‌شود. بنابراين نوع دوم كاغذ ديواري‌هاي داراي پوشش وينيل، مي‌توانند مناسب‌ترين گزينه براي انتخاب باشند.
انتشار یافته: 52
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
20:30 - 1390/05/29
mohemtar az kaghaz divari nahveye nasbe oone chon man divaramo kaghaz divari karm o hala hamash chasbeshoon va shode !
Iran, Islamic Republic of
19:51 - 1390/07/28
با سلام: من يه گالري دارم و هز سايت شما بهزديد كردم جالبه. به نظر من فروشنده بيشترين نقش رو در انتخاب كاغذ ديواري مشتري دارد
Iran, Islamic Republic of
12:53 - 1390/11/25
لطفا در رابطه با خرید کاغذ دیواری پشت تلویزیون بنده را راهنمایی فرمایید و مدلهای مناسب را نمایش دهید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۸
سلام عزیز به نظر من کاغذ پشت تلویزیون با زمینه سفید و طرح مشکی باشه بهتره
میانه -اگه بازم کاری داشتی در خدمتم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۵
سلام ممنون از راهنماییهای خوبتون.میخواستم اگه ممکنه راجع به کاغذ دیواری پشت تلویزیون راهنمایی بفرمایید
فریور
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
من کاغذ دیواری پست تلویزیون از شرکت شهر کاغذ دیواری تهیه کردم خیلی راضی هستم. چون کاملاً به من و خانواده مشاوره دادن و تمام نکات لازم رو گفتن. توی نت سرچ کنین اسم شرکت رو شماره دادن
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1391/01/15
سلام من مبل راحتیم کرم وقهوه ایه با غذاخوری که همون رنگه .ویه دستم مبل سلطنتی دارم که رنگش سبز کم رنگ مایل به کاهو یی هست .لطفا هر چه سریعتر راهنماییم کنید که چه نوع وچه رنگ کاغددیواری استفاده کنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۵
سلام نظرتون راجع به کاغذ دیواری پشت تلویزیون چیه.مرسی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۳
راهدار سبز کمرنگ با قهوه ای
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1391/01/19
با سلام من خودم کار کاغذ دیوار یانجام میدهم لطفا از مزایایی بیشترش توضیح دهید
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۴
کاغذ دیواری باعث ایجاد عایق در ساختمان می گردد
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1391/03/02
سلام تقریبا برای یک اپارتمان 85متری دوخوابه هزینه کاغذدیواری چقدر میشه ؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۳
500 هزار تومان
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1391/03/24
چندين روز بود كه دنبال همچين مطالبي ميگشتم و پيدا نكردم. واقعا سايت بسيار جالب و كاملي است . فقط قيمت ها را هم تا حدودي مشخص ميكرديد بسيار عالي بود. ممنون از راهنمايي هاي شما و خدا قوت.
Iran, Islamic Republic of
09:28 - 1391/04/06
سلام ،آيا كاغذ ديواري طرح آجر ميتواند گزينه مناسبي براي ديوار پشت تلويزيون باشد؟نظرتان راجع به رنگ و طرح كاغذ ديواري براي اشپزخانه به وي‍‍زه ما بين كابينت ها چيست؟
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1391/04/15
سلام ممنون از راهنماییتون نظرتون درباره کاغذ دیواری پشت تلویزیون چیه
پاسخ ها
محمد 2
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۳
سلام ممنون از راهنماییتون نظرتون درباره کاغذ دیواری پشت تلویزیون چیه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۳
عاليه ولي مزخرفه دهاتي ميشه.
معلوم ميشه كه از روستا اومدي.
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1391/04/23
salam nazaretun dar rabete ba kaghaz divari cafee shap nesf sange maloone meshki nesf kaghaz divari ghahvei chie?/
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1391/04/24
سلام من مبل خونم مشکی و تقره اییه به نظرتون کاغذ دیواریم چه رنگی باشه بهتره؟
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1391/04/28
آقا
آدرس فروشگاه هاي معتبر هم ميگذاشتيد
Canada
22:41 - 1391/05/03
عالی بود، طرح ها خیلی قشنگ بودن
من ددنبال فروشگاهی هستم که طرح آخر این آدرسو داشته باشه:
http://www.koodakcity.com/kids-room/wallpaper/
اگر بشه لیست فروشگاه ها رو بذارید وبه من راهنمایی کنین واقعا ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1391/05/04
عملکرد نوشتاری شما از نظر روانشناسی طراحی داخلی مناسب بود امادگی خود جهت نمایندگی در شهرستان لامرد فارس اعلام می دارم
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1391/05/23
salam baraye tarkibe rang va kaghaz divariye manzel pishnahade mode roozetoon chist
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1391/07/03
پذیرایمان کاغذ دیواری نارنجی با طلایی زدیم به نظرتان خوبه?
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۳
خيلي زشته
Iran, Islamic Republic of
04:52 - 1391/09/15
سلام
مبلمان خانه ما قهوه ای وروکش ان نسکافه ای با گلهای قهوایست به نظر شما کاغذ دیواری باید چه طرح ورنگی باشد .
با سپاس
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۳
سياه پركلاغي يا سفيد يكدست
Iran, Islamic Republic of
17:31 - 1391/09/17
سلام
نحوه انتخات رنگ وطرح کاغذ برای حال پذیرایی واتاق خواب چگونه باید باشد؟
با تشکر
Iran, Islamic Republic of
11:37 - 1391/10/10
سلام
من در شهر ساحلی در شمال کشور زندگی میکنم آیا میتونم دیوار منزلم رو کاغذ دیواری کنم از نظررطوبت آب وهوا برای دوام دیوارها مشکلی پیش نمیاد؟
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1391/12/01
سلام. به نظر شما كاغذ ديواري پذيرايي و اتاق خواب چه رنگي مناسبه البته منزل ما كلا ً64 متره . ميخوام تاريك نشه. البته پنجره داره.
پاسخ ها
زینب
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۹
فضاهای کوچیک کاغذ دیواری یا باید طرح ساده یا گلهای ظریف داشته باشه
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1391/12/08
پذیرایی 40مترکاغذدیواری نارنجی باگلهای زردانتخاب کردم مبل وپرده ازچه رنگهایی انتخاب بشه ممنون؟
Iran, Islamic Republic of
16:03 - 1392/03/07
ازراهنىايي تان متشكرم ميشه لطفا راهنمايي ديگري كنيد كه با كاغذ ديواري كالباسي رنگ چه رنگهايي براي مبل وپرده هارموني دارد
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1392/04/17
ضمن تشکر برای فضای نشیمن در حدود 16 متر مربع که دیوارها سفید هستند یک دیوار 240 سانتی تا سقف که می خوام کاغذ دیواری کنم و روی اونو lcd نصب کنم و رنگ نیم ست مبلمان هم بنفش می باشد چه طرح و چه رنگی مناسب است؟ ممنون
Iran, Islamic Republic of
11:11 - 1392/07/10
سلام میخوام فعلا یک دیوار پذیراییمو که نزدیک آشپزخونست کاغذ دیواری کنم خواهش میکنم کمکم کنید زیاد وقت ندارم-پرده و مبلمان و میز ناهارخوریم قهوهای ونگه ست کف سرامیک کرم و کابینت هم سفید و کاپوچینو براق-من یه طرح کلاسیک که کرم و قهوه ای کمرنگ انتخاب کردم نمیخوام خیلی تیره بشه-خونه 95متر-ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1392/07/26
سلام خسته نباشید نظرتون درمورد کاغذ دیواری برای مغازه چیه ؟
البته مغازه خیلی بزرگ نیست .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۳
اگه كله پزي باشه مدل گوسفندي
اگه اپارتي باشه مدل روغن سوخته
بقيش هرچي باشه مشكلي نداره
Iran, Islamic Republic of
09:31 - 1392/11/16
salam
moble kenare tv b range kerem hast va yek nafareha sabze tire ,mishe baraye namaye poshte tv rahnamai konid?
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1393/02/08
كانابه قهوه اي سوخته دارم با مبل تكي ابي اسماني كلدار ،فرش قهوه اي سوخته ريز ماهي و وسايل جوبي قهوه اي تيره ،ميخوام از رنك ابي يا رنكي به جز قهوه اي براي ديوارها كاغذ ديواري بكيرم با برده ممنون ميشم راهنماييم كنين
Iran, Islamic Republic of
22:47 - 1393/02/13
سلام.من یک آپارتمان 75 متری دارم.میخواستم یک نوع کاغذ دیواری انتخاب کنم که هم خونمو بزرگتر نشون بده و هم قیمتش مناسب باشه.لطفا راهنمایی بفرمایید.ممنون
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1393/02/18
سلام
تو اصفهان هرکی کاغذ دیواری بانصب رایگان خواست تماس بگیره
09131144034
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۳
من ميخوام بفرست
ادرسم:
تهران سركوچه
Iran, Islamic Republic of
17:32 - 1393/12/03
باسلام ما یه قسمت از آشپزخونه رو انداختیم تو هال آیا میشه رو کاشی هاش کاغذ دیواری زد ؟ممنون میشم جواب بدین
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1393/12/25
به نظر من برای پشت تلویزیون سنگ بهتر از کاغذ دیواریه و شیک تر میشه
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1394/04/30
سلام
من مبلام سبز رنگ با گل های صورتی
به نظرتون چه رنگ کاغذ دیواری بزنم ؟؟؟
لطفا راهنماییم کنید
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1394/06/13
من 13 سالمه
و از رنگ میزم خوشم نمیاد
به نظر شما چه رنگی وبا چه طرحی خوبه
لطفا جواب بدید
Iran, Islamic Republic of
21:02 - 1394/07/27
فرش کرم زرشکی. چ رنگ مبل و کاغذ دیواری انتخاب کنم.کاغذ دیواری پشت تلوزیون و روبروی تلوزیون رو شلوغ انتخاب کن یا ساده
Iran, Islamic Republic of
15:34 - 1394/10/12
سلام
روی کاغذ دیواری که طرح ساده دارد برچسب یا همون استیکر زد خوب میشه ؟
اگر نه برای یه اتاق دخترانه کوچک چه نوع کاغذ دیواری خوبه که به اتاق روح بده ممنون اگر سریع تر جواب بدین
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1395/11/03
از نظر امنيتي كاغذ ديواري در آشپزخانه مي خواستم راهنمائي بفرماييد
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج