درمان چاقی موضعی و مفرط با لیزر لیپولیز دکتر تقی پور
۵۶۱۲۸
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۶
۷۵۱۰۲۲ 
رپورتاژ آگهی
با این روش می توان چربی ها و چاقی های موضعی را که نسبت به رژیم غذایی و ورزش مقاوم شده اند به نحو موثر و کامل از بین برد.
درمان چاقی موضعی و مفرط با لیزر لیپولیز دکتر تقی پور  لیپوماتیک چیست و چه فرقی با روش های قبلی دارد؟

آخرین تکنولوژی کم تهاجمی لیپوساکشن توسط ارتعاشات است. این روش به کمک انرژی ارتعاشات  سبب حذف چربی های مازاد بدن به موثرترین نحو ممکن می شود. این روش اگر توسط یک جراح با تجربه و کار آزموده انجام شود، می تواند با کمترین میزان آسیب بافتی، به مطلوبترین نتیجه ممکنه برسد. با این روش می توان چربی ها و چاقی های موضعی را که نسبت به رژیم غذایی و ورزش مقاوم شده اند به نحو موثر و کامل از بین برد. در ادامه دکتر محمد علی تقی پور، متخصص جراحی (پلاستیک و ترمیمی) به شما می گوید که این روش چگونه می تواند به شما کمک کند.

در حال حاضر جدیدترین روش رفع چربی ها لیپوماتیک است در این روش از انرژی حاصل از تشدید ارتعاشات برای ریز كردن چربی ها و راحت كشیده شدن آنها استفاده می شود. این روش ملایمترین و در عین حال قدرتمندترین روش برای كشیدن چربی هاست. بسیار انتخابی عمل می كند و بزرگترین حسن لیپوماتیک این است كه در كار با آن رگ ها، اعصاب و بافت همبندی موجود در ناحیه، دست نخورده باقی می ماند و درست به این دلیل است كه در انتها ظاهری صاف و هموار ایجاد می شود و ترمیم نیز سریعتر اتفاق می افتد. درد آن كمتر است و تورم و كبودی نیز به حداقل خود می رسد. به دلیل حساسیت بسیار بالای پروب این روش، شكل دهی به بدن یا اصطلاحا پیكرتراشی حاصل از آن دقیق تر است و به شكل هنرمندان های صورت می گیرد.

لیپوماتیک تنها روشی است كه در عرض نیم ساعت می توان از آن برای درمان سلولیت استفاده و نتیجه را تنها پس از یك جلسه درمان مشاهده كرد.

درمان چاقی موضعی و مفرط با لیزر لیپولیز دکتر تقی پور

درمان چاقی موضعی و مفرط با لیزر لیپولیز دکتر تقی پور چگونه چندكاره بودن لیپوماتیک توانمندی آن را چندبرابر كرده است ؟

كلا مدالیته های مختلف این روش باعث افزایش توانمندی آن شده است که به ترتیب از این قرار است:

::. دقت این مدالیته به قدری است كه می تواند با رفع چربی روی عضلات، شكل و ظرافت عضلات زیر پوست را بیشتر نمایان كند و در نتیجه افراد ورزشكار می توانند از دیده شدن عضلات شكم و سایر نواحی بدنشان (بدون نیاز به استفاده از داروهای هورمونی مضر) بیشتر لذت ببرند.

::. با این مدالیته، چربی خارج شده را می توان به راحتی در نواحی دیگر بدن به منظور شكل دهی و برجسته سازی آن نواحی استفاده كرد و تاحدی جایگزین پروتز برای آن نواحی است.
::. از این مدالیته هم می توان برای تزریق چربی های به دست آمده در سینه ها (به ویژه بعد از زایمان و قطع شیردهی) سود برد و عملا دو جراحی را در یك مرحله انجام داد. لازم به توضیح است كه چربی حاصل از لیزر لیپولیز برای تزریق در نواحی دیگر كارایی ندارد چون چربی ذوب شده است.

::. در واقع می توان گفت كه تنها روشی است كه در عرض نیم ساعت می توان از آن برای درمان سلولیت استفاده كرد و نتیجه را تنها پس از یك جلسه درمان مشاهده كرد.

درمان چاقی موضعی و مفرط با لیزر لیپولیز دکتر تقی پور


درمان چاقی موضعی و مفرط با لیزر لیپولیز دکتر تقی پور آیا روش كار در لیپوماتیک با لیزر لیپولیز متفاوت است؟

خیر، در این روش نیز همانند روش های قبلی محلول تاموسنت در ناحیه تزریق می شود كه موجب كرختی و جمع شدن رگ های ناحیه و سست شدن چربی در آنجا می شود و سپس با پروب كوچكتری، این چربی ها ریز شده و كشیده می شود. در پایان عمل نیز ماساژ ناحیه انجام می شود. سوراخ های ایجاد شده نیز نسبت به روش های قبلی به دلیل كوچك بودن پروب ها كوچكتر است.

درمان چاقی موضعی و مفرط با لیزر لیپولیز دکتر تقی پور لیپوماتیک برای چه ناحیه هایی از بدن قابل استفاده است؟

همانگونه كه گفته شد این روش حساسیت های خیلی بالایی دارد لذا علاوه بر اینكه مثل روش های قبلی برای نواحی شكم، پهلوها، ران ها، كمر، پشت و باسن قابل استفاده است، آن را می توان برای نواحی حساسی چون غبغب، گردن، سینه، بازوها، زانو و حتی مچ پا نیز به راحتی استفاده کرد.

درمان چاقی موضعی و مفرط با لیزر لیپولیز دکتر تقی پور آیا عوارض بعد از لیپوماتیک متفاوت از بقیه روش هاست؟

یكسری موارد نظیر كبودی و تورم در این روش نیز هست ولی نسبت به سایر روش ها كمتر است چون رگ های ناحیه دست نخورده تر است و در عرض یك هفته برطرف می شود. پوست ناحیه نیز ظرف یك ماه سفتی و قوام طبیعی خود را باز می یابد. جمع شدن مایع زیر پوست در این روش بسیار كمتر از روش های قبلی است. از موارد دیگری كه باید مورد اشاره قرار بگیرد این است كه ترس از آمبولی در لیپوماتیک خیلی اندك است و لذا می توان به راحتی حجم های بالایی از چربی را در یك جلسه خارج كرد.

درمان چاقی موضعی و مفرط با لیزر لیپولیز دکتر تقی پور مزایای لیپوماتیک نسبت به سایر روش های مشابه چیست؟

خارج سازی حجم بالاتری از چربی در یك جلسه امكان پرداختن بیشتر به ظرافت و نمایان سازی بافت های زیرین نظیر عضله از روی پوست امكان برگرداندن انحناهای طبیعی بدن جهت هر چه زیباتر ساختن ناحیه عوارض كمتر و بهبودی سریعتر ظاهر هموارتر و صاف تر عدم وجود ترشحات بعدی امكان استفاده از چربی خارج شده برای شكل دهی نواحی دیگر بدن.

درمان چاقی موضعی و مفرط با لیزر لیپولیز دکتر تقی پور
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج