انتقاد از ثبت نام موتورسیکلت‌ها برای طرح ترافیک
۵۷۰۰۸۲
۰۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۹
۲۷۱۷ 
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: ثبت نام از موتورسیکلت‌ها برای ورود به محدوده طرح ترافیک غیرقانونی است.
خبرگزاری مهر: عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: ثبت نام از موتورسیکلت‌ها برای ورود به محدوده طرح ترافیک غیرقانونی است.
 
ابوالفضل قناعتی با اشاره به اعلام شهرداری برای ثبت نام در سامانه طراحی شده برای طرح ترافیک موتورسیکلت‌ها گفت: در مصوبه گذشته شورا به شهرداری تکلیف شده ظرف سه ماه سازوکار ورود موتورسیکلت‌ها به محدوده طرح ترافیک باهمکاری پلیس راهور تعریف و به شورا ارائه شود.

وی با بیان اینکه در بند ۶ مصوبه گذشته شورا، تأکید شده بود این سازوکار باید مورد تصویب شورای شهر قرار بگیرد ادامه داد: هنوز از سوی شهرداری این سازو کار به شورا ارائه نشده بنابراین تا زمانی که این موضوع مصوبه شورا را نداشته باشد، قیمت‌های آن مشخص نشود و در نهایت برای تأیید نهایی به شورای عالی ترافیک نرود هر گونه اقدامی در این زمینه غیرقانونی است.

قناعتی تأکید کرد: نباید بدون فراهم کردن زیرساخت‌ها، ثبت نام انجام شود و پروژه‌ای که مشخص نیست که چه زمانی به سرانجام برسد را آغاز کنیم تا شش سال بعد مردم همچنان پیگیر این موضوع نباشند.

به گزارش خبرنگار مهر، از صبح امروز مدیران ترافیکی شهر تهران اعلام کرده بودند که موتورسیکلت‌ها، تنها اطلاعات خود را برای بررسی ورود به محدوده طرح ترافیک در سامانه ثبت کنند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1396/05/01
اتلاف وقت در ترافیک:
بر اساس رده بندی موسسه تحقیقاتی Numbeo، ایران در رده نخست اتلاف وقت شهروندان در ترافیک را دارد.

بعد از ایران نیز روسیه در جایگاه دوم قرار دارد.
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1396/05/01
تا کی این مردم باید موش آزمایشگاهی بهضی مسئولان باشند ده یازده سال قبل این تجربه ناموفق آزمایش شد و لالا باز هم.......
Iran, Islamic Republic of
16:14 - 1396/05/01
گزینه های موجود در سایت گزینه های میخره ایست متاسفانه ....بار حمل میکنید با مساعر من هم همسر وبچه هامو حمل میکنم هم خرید هامو در کدام از مناطق 22گانه تردد میکنید واقعا که .....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج