راز کشف جسد زن جوان، مقابل خانه‌ نیمه کاره
۶۰۲۲۲۷
۲۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۱
۱۶۵۸۳ 
28 شهریور 89 پلیس جسد زن جوانی را در مقابل خانه‌ای نیمه کاره در خیابان گرگان تهران پیدا کرد. تحقیقات مقدماتی نشان داد مقتول 32 ساله، بهاره نام داشته و برای مصرف شیشه با چند مرد در ارتباط بوده است.
روزنامه ایران نوشت: 28 شهریور 89 پلیس جسد زن جوانی را در مقابل خانه‌ای نیمه کاره در خیابان گرگان تهران پیدا کرد. تحقیقات مقدماتی نشان داد مقتول 32 ساله، بهاره نام داشته و برای مصرف شیشه با چند مرد در ارتباط بوده است.

 پلیس در تحقیقات بعدی چندین مظنون را بازداشت کرد اما به نتیجه‌ای نرسید. تا اینکه با بررسی تلفن همراه زن جوان مشخص شد که ساعاتی پیش از کشف جسد، مرد 37 ساله‌ای به نام «محمد» بیش از 30 بار با مقتول تماس گرفته است.

با دستگیری این مظنون او اتهام قتل را رد کرد و مدعی شد دو دوستش به نام‌های گل آقا و عباس که به افغانستان گریخته‌اند، در زمینه مصرف مواد مخدر با بهاره در ارتباط بوده‌اند و به همین خاطر چندین بار با گوشی موبایل وی به بهاره زنگ زده‌اند و آنها قاتل هستند.

در شرایطی که اولیای دم شناسایی نشده بودند با مدارکی که علیه محمد به دست آمد وی در شعبه 74دادگاه کیفری سابق استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و به درخواست دادستان به قصاص محکوم شد.حکم صادره در شعبه 13 دیوان عالی کشور تحت رسیدگی موشکافانه قرار گرفت و قضات دیوان عالی کشور با مطرح کردن دو ایراد حکم صادره را شکستند و با طرح دو ایراد پرونده برای رسیدگی دوباره به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

دیروز صبح محمد در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک تهران به ریاست قاضی اصغرعبدالهی و با حضور دو مستشار محاکمه شد. در ابتدای این جلسه مادر بهاره که به همراه برادر مقتول در جلسه حاضر شده بود، به قضات گفت: «من و پسرم در مشهد زندگی می‌کنیم. 10سال قبل بهاره ازدواج کرد و به تهران آمد اما یکسال بعد وقتی به مشهد آمد فهمیدیم از همسرش جدا شده است. از او خواستم تا برای زندگی در مشهد بماند اما قبول نکرد و سرخود به تهران آمد. به همین خاطر من در این مدت هیچ خبری از او نداشتم. تا اینکه از اداره ثبت احوال با پسرم تماس گرفتند و گفتند بهاره چند سال قبل در تهران کشته شده است. حالا من حاضرم با گرفتن دیه، از قاتل دخترم بگذرم.»

قضات پس از شنیدن اظهارات این زن وارد شور شدند تا درباره حکم پرونده تصمیم بگیرند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1396/06/29
هه از خداش بوده دخترش بمیره بیاد دیه بگیره ، حوادث آدمهای مشهد چقد زیاده ، مثلا مشهد شهر مذهبی هستش
Iran, Islamic Republic of
10:41 - 1396/06/29
وزیر کشور....میدونی چند هزار ایرانی توسط این افغانیها تا حالا کشته شده اند چندین هزار نفر را معتاد کرده اند و .....در آلمان به خاطر آزار و اذیت یک زن در جشن کریسمس در دو سال قبل مدارک اقامت کلیه افغانیها بررسی شده و بسیاری از آنها را بیرون ریخته اتد.. بیدار شو....
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1396/06/29
چطور مادریه که هفت سال ازبچش بیخبره حالا اومده دنبال دیه؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1396/06/29
کاربر 10:41 واقعا چرا انقد دروغ اونم راجع به اتفاق در سطح جهانی سر و صدا به پا کرد متخلفین اون حادثه همگی عرب و آفریقایی بودن والا تهمت زدن گناه داره حتی اگر طرف مقابل افغان باشه اونم در مورد موضوعی که هر کس دنبال اخبار روز باشه ازش خبر داره شما اگر جایی سراغ داری که گفته هات رو ثابت کنی لینک بذار بعد از خوندن اگر حرفی که زدی درست بود من همینجا ازت عذر خواهی میکنم در غیر این صورت دروغ تحویل مردم نده
جنایتکار در هر قوم و ملیتی هست ما هم معصوم نیستیم
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1396/06/30
شاید خود مادره توقتل دست داشته باشه شکی نیست
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1396/06/30
کاملا ضايع هست فقط برا گرفتن ديه اومده..... حيف اسم مادر ک روى اينجور زنها بزارن... اين دختر تو.ى دامن مثلا مادر تو تربيت شده تو هم توى اين ماجرا مقصرى... بجاى تربيت کردن درست دنبال پولش بودى اوف بر تو..
Iran, Islamic Republic of
07:05 - 1396/06/31
واقعا مادر باشی و بیای ای حرفو بزنی خیلی حرفه واقعا حیف اسم زن و مادر و فاحشه اصلا براش متاسفی کممه باید بزنیم تو سر بخاطر ای حرف بدرود
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج