۷۵۱۷
۱۲ شهريور ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۵
۲۵۳۸۰ 
او همچنان افسرده است
مهمترین چهره صنعت سرگرمی ایران، در 30 سال گذشته، و کسی که بیش از هرکسی لبخند را به صورت ما آورده است، از افسردگی مزمن و آزاردهنده‌اش خلاص نمی‌شود. گرچه از زاویه بیرونی اینطور به‌نظر می‌رسد که این کمدین برجسته حال خوب و صورتی خندان دارد.
برترین مجله اینترنتی ایران
شاید هرگز باور نکنید، اما حقیقت دارد. مهمترین چهره صنعت سرگرمی ایران، در 30 سال گذشته، و کسی که بیش از هرکسی لبخند را به صورت ما آورده است، از افسردگی مزمن و آزاردهنده‌اش خلاص نمی‌شود. گرچه از زاویه بیرونی اینطور به‌نظر می‌رسد که این کمدین برجسته حال خوب و صورتی خندان دارد.

مهران مدیری این‌بار در جشن حافظ اعلام کرد که افسرده است. او پیش از این بارها در یادداشت‌های کوتاهش که در مطبوعات به چاپ رسیده نیز اعلام کرده بود که حوصله‌ای برایش نمانده و خلاصه اینکه: «حالش خوب نیست.» و این دوگانه‌ای است تعجب‌برانگیز، چراکه او در سه سال گذشته بدون تعطیلی درگیر ساخت مجموعه موفق قهوه تلخ بوده که مهم‌ترین کار کمدی صنعت نمایش ایران محسوب شده است. مدیری که نوروز دو سال پیش، آخرین مصاحبه مطبوعاتی‌اش را با مجله زندگی ایرانی انجام داده، از آن پس در پاسخ به خبرنگاران برای گفت‌وگو به یک جواب بسنده می‌کند: «به شما یادداشت می‌دهم و یک عکس خوب...»

ماه پیش مجله دیار عکسی سیاه و سفید و در حالت خواب رفته از وی منتشر کرد که نشان‌دهنده وضع و حالی بود که او دچارش است. عکسی که با یادداشت شخصی مدیری همراه بود. کسی که تاکید دارد حوصله لبخند از زندگی‌اش خارج است. گرچه زندگی روزمره او در دفتر آرامش در خانه بزرگ خیابان بوسنی در منطقه فرشته می‌گذرد. جایی که سال‌هاست لوکیشن تولیدات اوست. مدیری هر روز مسیر خانه تا لوکیشن را با خودروی شخصی‌اش می‌پیماید و با خوش و بشی سریع با نگهبانان و عوامل به اتاقش می‌خزد. جایی که سکوتش گهگاه با دوستان نزدیک او شکسته می‌شود. دوستانی که حلقه آنها خیلی هم وسیع نیست. اعضای گروه کارگردانی هر روز با او جلسه دارند و بازیگران و صحنه‌گردانان هم لاجرم هر روز مدیری را می‌بینند، اما حلقه دوستان خیلی وسیع نیست. آدم‌هایی مثل سیامک انصاری، برادران آقاگلیان، علیرضا عصار، حامد بهداد و یکی، دو نفر دیگر.

 او در این سال‌ها زندگی شخصی خود را هم به شدت از دید مطبوعاتی جماعت دور نگه داشته و اطلاعات زیادی از او در دست نیست. جز اینکه یکی از مهم‌ترین آدم‌های زندگی آقای کارگردان، مار خوش خط و خالی به اسم آرمیتاست که مدیری علاقه زیادی به او دارد. ماری که در حال حاضر هم به لوکیشن آورده شده تا همیشه جلوی چشم باشد... و این فقط یکی از علایق عجیبی است که او را از سایرین متفاوت می‌کند.

شاید این حال مدیری، مربوط به دورانی باشد که او تبدیل به ستاره اصلی تلویزیون ایران شد و سپس با بی‌رحمی از آسمان به زیر کشیده شد و چند سالی به محاق رفت. دورانی که او آموخت سلوک یک ستاره مهم‌ترین عامل در موفقیت‌های بعدی است. اگر او روی خوشی به دوربین‌ها – مگر آنکه دوربین قهوه تلخ باشد – نشان نمی‌دهد برای این است که سرک کشیدن‌ها به زندگی او، دورانی سخت را برایش رقم زد.

مدیری که حتی دریافت دکترای افتخاری از یک دانشگاه آمریکایی هم حال او را تغییر نداد، در حال حاضر در انتظار پایان کار طراحان صحنه لوکیشن قهوه تلخ است تا سری جدید را کلید بزند. در این روزها کار او فکر کردن و مرور نقشه‌هایی است که برای آینده دارد.

او در همان مصاحبه آخر گفته بود که دوست دارد فیلمی بسازد که بالاتر از همه استانداردهای فعلی سینمای ایران باشد. شاید تعبیر شدن این رویا لبخندی موقتی روی صورت آقای کارگردان بیاورد. نابغه‌ای که در دورانی سخت و پر از سوءتفاهم به موفقیت رسید. دورانی که هر موضع‌گیری و هر جمله می‌تواند بهایی سخت‌تر از تصور به همراه داشته باشد.

او به زودی دوباره به جمع ما بازخواهد گشت. زمانی که در ابتدای سری جدید قهوه تلخ از روی متنی با بینندگان صحبت می‌کند و با تپق‌های عمدی و لبخندهای کمرنگ دل کسانی که به او خیره شده‌اند را می‌برد. این کاری است که او در آن متبحر است. گرچه حال درونش آنقدر متفاوت باشد که وقتی به دوستانش می‌رسد، بگوید: «نه، حالم خوب نیست.»خاطره‌ای از یک عکس

مهران مدیری به ندرت عکاسی به جز سعیدعباس اصفهانی، عکاس مجموعه قهوه تلخ را به خلوت خود راه می‌دهد. تصویری که در صفحه  مقابل می‌بینید، یکی از معدود عکس‌های عکاسان دیگر از اوست. اما مدیری دراین عکس لبخند به لب داشت و اجازه انتشار آن را نداد.سلبریتی ها و افسردگی‌های طبیعی

اگرچه شاید برخی تصور کنند که افسردگی دستاورد دنیای ماشینی امروز است، اما این یک بیماری قدیمی است که ممکن است چندان ربطی به شهرنشینی نداشته و حتی در روستاها حادتر از شهر باشد.

افسردگی، به همان میزان که می‌تواند انسان‌های عادی را دچار کند، می‌تواند گریبان چهره‌های  نامدار هنری، ورزشی، سیاسی و... را نیز در سراسر دنیا بگیرد.

شاید یکی از دلایل عمده افسردگی ستاره‌های مشهور جهان این باشد که آنها به تمام چیزهایی که دیگران (و حتی خودشان) روزی آرزوی دست یافتن به آنها را داشته‌اند، رسیده‌اند و گاهی این می‌شود نقطه پایان شوق زندگی. چرا که از منظر مادی، پول، شهرت ، امکانات و... معمولا به تدریج جذابیت خود را از دست داده و عادی می‌شوند.پیش و بیش از این‌هاست که باید به ابعاد عمیق‌تری از زندگی توجه کرد. نمی‌توان منکر اهمیت جنبه‌های مادی زندگی شد، اما تمرکز بی‌چون‌وچرا بر این دغدغه‌هاست که هدف انسان از زندگی را دچار اغتشاش می‌کند.در برخی دیگر از افراد، نوسانات دوره‌ای خُلقی به چشم می‌خورد و مثلا در دوره‌ای خلق‌و‌خوی خلاق و پرانرژی داشته و در برهه‌ای، خُلقیات کم‌روحیه و بی‌انگیزه را تجربه می‌کنند.

گزینه دیگری نیز وجود دارد که احتمالا به بحث موردنظر ما نزدیک‌تر بوده و بیشتر درباره هنرمندان و کمدین‌ها صدق می‌کند. آن هم این‌که افرادی که در یک اثر هنری به صورت پررنگ و فعال دیده شده و ویترین آن اثر به شمار می‌روند، ممکن است در دنیای زندگی شخصی خود، شخصیت درون‌گرا و آرامی داشته باشند که با آن ظاهر بیرونی تفاوت دارد. این است که از روی نمود بیرونی رفتار یک ستاره، لزوما نمی‌توان به منویات درونی او پی برد و باید به حریم خصوصی او احترام گذاشت.
انتشار یافته: 60
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:46 - 1390/06/12
طنز ایران خیلی به مهران مدیری مدیونه و همنین طور ما مردم.خیلی دوستش دارم . امیدوارم که به زودی حالش بهتر بشه .
پاسخ ها
salam
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۳
اميدواريم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:22 - 1390/06/12
با نظر پریناز موافقم
در حال حاضر مهران مدیری تنها کارگردان طنز پردازه که مردم تاحالا روش خیلی حساب کردن. خدماتی که تا به حال به مردم و تلویزیون کرد رو نباید نا دیده گرفت. کما اینکه بعد از سریال نوروزی مرد 2000چهره به جرات میشه گفت تلویزیون و طنز تم جدید و جزاب تری نداشته.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۳
اميدواريم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:29 - 1390/06/13
بسیار به آقای مهران مدیری علاقه دارم و برایش آرزوی سلامتی می کنم
UNITED STATES
08:10 - 1390/06/13
بنام خدا به شخصه مهران مدیری را دوست دارم وبرایش دعا میکنم از هر گزندی مصون باشد وبماند.کلیپی دیدم که در آمریکا از او بعنوان دکتر مدیری یاد شد.ولازم است بگویم...نردبان خلق ما ومنیست....لاجرم این نردبان بشکستنیست.هرکس که بالاتر نشست استخوانش سختتر خواهد شکست.نه در شادی ونه در غم هرگز خدا را فراموش نکن.مرد آن است که در کشاکش دهر سنگ زیرین آسیاب باشد.گرشاه شدی مغرور نگشتی مردی...گر خوار شدی مایوس وافسرده نشدی مردی...تقدیم به دکتر مهران مدیری.علی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:27 - 1390/06/13
به نظر من تو ی این دوره زمونه همه ما یه جورایی افسرده هستیم و از اون رنج می بریم و مجبوریم تظاهر به خوش بودن بکنیم. خدا به هممون کمک کنه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:09 - 1390/06/13
سلام روز همه كسايي كه نظر منو ميخونن بخير و شادي باشه. از اين خبري كه در مورد آقاي مديري خوندم بسيار دلم گرفت چون خود منم همينطور هستم . افسرده و بدون لبخند و از خدا ميخوام كه اگه من نميخندم . حداقل مديري بخنده چون با خنده اين انسان دل خيليا شاد ميشه . انشاالله
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:39 - 1390/06/13
مي گويند "زيباست كه ببينيم كسي ميخنددو زيباتر اينكه بداني خودت باعث خنده اش شدي"
بنابراين آقاي مديري گرامي كه هميشه باعث شادي مردم شده اندنمي توانند افسرده باشنداميدوارم اگر غباري باعث كدورت ذهنشان شده بزودي برطرف گردد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:55 - 1390/06/13
بیماری افسردگی در بین کمدین های دنیا شایع بوده که میتوان از بیماری کمدینهایی چون چارلی چاپلین و نیز نورمن ویزدام نام برد .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:18 - 1390/06/13
افرادي چون مهران مديري رو ماها بايد حمايت كنيم تابدونه كه طرفدار داره وافسرده نشه...
من افرادي روميبينم به فيلمهاي ايشان علاقه دارن ولي بهاشو نمي پردازن ....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:43 - 1390/06/13
من اسمشو میذارم نابغهء فرصت طلب که داره کم کم وجدانش بیدار میشه و واقعیت های جامعه رو درک میکنه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:11 - 1390/06/13
امیدوارم حالشون بهتر بشه. واقعاٌ از ما که کاری ساخته نیست. افرادی با صراحت و زیرکی مث آقای مدیری و فردوسی پور لایق حمایت و محبت اند.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:10 - 1390/06/13
برای آقای مدیری آرزوی سلامتی میکنم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:16 - 1390/06/13
سخته واقعا سخته که بشنوی آدمی که یه ملت و بخندونه خودش از خندیدن فاصله داره، کاش می شد دیدش شاید بتونیم خندرو به لباش برگردونیم...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:23 - 1390/06/13
b nazarm az beine hamey in b estelah 3ryalahaye tanz faghat une k mardomo ahmagh farz nemikone.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:57 - 1390/06/14
یه روز یه مردی رفت پیش روانپزشک و از ناراحتی هاش گفت، دکتر بهش گفت برو فلان جا یه سیرکی هست که دلقک اون سیرک آدمها رو خیلی میخندونه. برو حتما خوب میشی. اون مرد گفت ببخشید آقای دکتر من همون دلقکم!!..........
بامید روزی که غم از جامعه مون دور بشه
آخه یه هنرمند طناز دردای گریبانگیر جامعه اش رو یه جور دیگه میبینه و یه جور دیگه باید نشون بده تا مردم بخندند و این درد داره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:41 - 1390/06/14
aaaaaaaaakhey azizam mehran jooonam bayad bedune ke hame mardom dustesh daran in ba arzeshtarin chizeeee shayad ru anten nabashe ama tu dele ma ke hamishe hast vaghti ye tanzo mibinim emkan nadare in harf ru zabune kasi nayad khub bud vali kare mehran modiri ye chize dgastaaa
AFGHANISTAN
11:49 - 1390/06/14
خدانکه روزی بشه که اقای مدیری نتونه بخند من ارزو بهبودی ایشان رادارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:09 - 1390/06/14
من نمیتونم باور کنم آقای مدیری افسرده شده این چهره ولبخندتنهاچهره و لبخندیه که هیچوقت برای من تکراری نمیشه دوست دارم به زودی شاهکار مهران را با اون حس قوی و جاذبه بی نظیر ببینم
وقتی وجودخدا را عمیق درک کرده باشی میفهمی هیچ مشکلی وجود نداره که بخاطرش دلتنگ بشیم یا.....
من مطمئن هستم آقای مدیری میتونن همیشه خوب وسلامت باشن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:17 - 1390/06/14
از صمیم قلبم ناراحتم و از صمیم قلبم ارزوی بهبودی میکنم برای بزرگ مرد طنز ایران
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:28 - 1390/06/14
گر منم هر کاری می سازم هزار جاشو سانسور کنند و داستان ماجرا رو عوض کنند و سریالم و پخش نکنن و ... افسرده می شم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:05 - 1390/06/14
دلم گرفت.من هروقت کارای ایشون را میبینم از ته دل میگم خدایا دلش را شاد کن که همیشه دل مارو شاد میکنه.الان هم براش دعا میکنم.مدیری یک دونه است و تکرار نشدنی .قدرش را بدونیم .الان که هست قدرش را بدونیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:00 - 1390/06/14
با تمام وجود از خدا می خواهم که حالشان خوب بشه حال کسی که ما همه ایرانی ها رو سال های سال خندوندکسی که مردم و جامعه رو خوب می شناخت و همه ی افراد یک خانواده رو کنار هم جمع می کرد. گفتن حقیقت بعضی ها رو خیلی ناراحت کرد و مهران مدیری تاوان سختی برای این مسئله داد. او خیلی از زشتی های رفتار ما رو در برره به تصویر کشید.
GERMANY
22:37 - 1390/06/14
توکشورماهمه چیزباسیاست قاطی میشه هنرمنداهم ازان ماجرامصون نیستن کسیکه واسه ی تموم ایده های هنریش باید جوابگوی سیاسیون باشه ونتونه راحت حرفاشو بزنه خوب معلومه که ....به هرحال برای جناب اقای مدیری ارزوی صحت وسلامت کامل دارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:37 - 1390/06/14
خدا کنه اقایه مهران مدیرئ زود تر خوب شود.دوستان برایه بهبودی اقایه مدیزی دعا کنید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:55 - 1390/06/14
man kheyli karaye aghaye modiri ro doost daram va barash arezooye movafaghiyat mikonam
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:33 - 1390/06/15
من با نظر مریم کاملا موافقم و امیدوارم که یه روزی این مشکلات از صحنه سینمای کشور و همینطور جاهای دیگر پاک شود. من واقعا آقای مدیری را دوستش دارم و امیدوارم هرچه زودتر وقتی دوستاش را میبینه بشون یگه حالم خیلی خوبه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:36 - 1390/06/15
من هم با نظر بقیه موافقم اقای مدیری شاهکار طنز ایرانند...برایشان ارزوی بهبودی وسلامتی دارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:04 - 1390/06/15
بهتريني مهران مديري
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:37 - 1390/06/15
یادته نشسته بودی یواشکی ساندویج میخوردی ؟ من که خوب یادمه!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:01 - 1390/06/15
مدیری یک دونه است و تکرار نشدنی .قدرش را بدونیم .الان که هست قدرش را بدونیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:31 - 1390/06/15
امیدوارم حالش خوبشه اما بعضیا نمیزارن این کمیدین ما با فیلمهایش دل مردم رو شاد کنن و همیشه جلوی پایش سنگ میاندازن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:38 - 1390/06/15
امیدوارم حالشون زود خوب بشه
دوستت داریم آقای مدیری
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:40 - 1390/06/15
امیدوارم هرچه زودتر حالشون خوب بشه
دوستت داریم آقای مدیری
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:59 - 1390/06/15
من هم با نظر مریم موافقم و اینکه فکر میکنم این بیماری اپیدمی شده و حتی واکسن اون هم پیدا نشده خیلی ها هستند که الان سالهاست که با این بیماری دست و پنجه نرم میکنند به زور داروهای آرامبخش کمی بهتر هستند . که اونهم به شدت آدمها را چاق میکنه و خلاصه خداجان همه مریضها را شفا بده بخصوص بیماران روحی و افسرده را . به امید سلامتیشون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:49 - 1390/06/15
kheyly narahat shodam omidvaram haleshoon zood khoob beshe
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:03 - 1390/06/16
titre khabar jaleb nist mehrane modiri khahad khandid
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:45 - 1390/06/16
اشخاصی که بیشتر از دیگران می خندند یا به عبارتی چهره خندانی دارند . غم وغصه درون آنها بیشتر است .
پیامبر اکرم (ٌص) می فرماید:
خنده زیاد دل را می میراند.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:07 - 1390/06/16
من فکر میکنم برای همه ما یه زمانی برای افسردگی هست.این زندگی ماشینی همه ما رو افسرده کرده.امیدوارم بتونن با مشکلاتشون کنار بیان ،همانطور که ما سعی میکنیم .
POLAND
10:44 - 1390/06/16
عجیب نیست ماتا زنده ایم قدرهمدیگر را نمیدانیم ودر واقع مرده پرستیم ووقتی کسی ازبین ما رفت تعریف و تمجید کنیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:59 - 1390/06/16
باوجودوالده محترم ایشان که ازمدرسین علوم قرآنی هستندامیدوارم که دعای خیر بدرقه راهشان باشد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:38 - 1390/06/16
بنام خدا به شخصه مهران مدیری را دوست دارم وبرایش دعا میکنم از هر گزندی مصون باشد وبماند.کلیپی دیدم که در آمریکا از او بعنوان دکتر مدیری یاد شد.ولازم است بگویم...نردبان خلق ما ومنیست....لاجرم این نردبان بشکستنیست.هرکس که بالاتر نشست استخوانش سختتر خواهد شکست.نه در شادی ونه در غم هرگز خدا را فراموش نکن.مرد آن است که در کشاکش دهر سنگ زیرین آسیاب باشد.گرشاه شدی مغرور نگشتی مردی...گر خوار شدی مایوس وافسرده نشدی مردی...تقدیم به دکتر مهران مدیری.علی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:14 - 1390/06/16
سلام امیدوارم خبری رو که شنیدم دروغ باشه چون مهران مدیری فقط یه دونه است کسی که کوچکترین و ریزترین کارهای مردم رو زیر نظر داره آدم نکته بین و آدم شناس و به معنای واقعی استاد. اگر صحت داشته باشه میدونم که از مشکل خودش به راحتی بر میاد. من دعا میکنم که هر جا هست سالم و پر کار باشه. مهران جان خدا همیشه با تو بوده و هست. همینی که دلمون شاد میشه به کارای شما ایشاالله که خدا همیشه شاد نگهت داره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:39 - 1390/06/16
مهران مدیری تکرار ناپذیر است قدرش را بدانیم او قادر است میلونها نفر از هموطنان مارا بخنداند حالا همه ما باید به کمک کنیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:55 - 1390/06/16
اگر تو مسابقه قهوه تلخ می بردم الان نه من افسرده بودم نه مدیری امتحانش مجانیه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:13 - 1390/06/16
شاید ضعف ما در این است که برای بهترین شدن در یک زمینه تمام داشته هایمان را زیر پا میذاریم و همه زندگی رو برای رسیدن به آنچه میخواهیم فدا میکنیم و این میشود که وقتی به آن میرسیم دیگر روحیه و شادی و شوری نداریم تا از ان لذت ببریم و این میشه قصری در بیابان .....
امیدوارم این مطلب شایعه ای بیش نباشه عزیزی که دل همه رو شاد میکنه از خدا میخوام که دلشو همیشه شاد نگه داره ....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:16 - 1390/06/16
شاید ضعف ما در این است که برای بهترین شدن در یک زمینه تمام داشته هایمان را زیر پا میذاریم و همه زندگی رو برای رسیدن به آنچه میخواهیم فدا میکنیم و این میشود که وقتی به آن میرسیم دیگر روحیه و شادی و شوری نداریم تا از ان لذت ببریم و این میشه قصری در بیابان .....
امیدوارم این مطلب شایعه ای بیش نباشه عزیزی که دل همه رو شاد میکنه از خدا میخوام که دلشو همیشه شاد نگه داره ....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:09 - 1390/06/16
salam khaili narahatam barat doaa mikonam agay modiri aziz mardom
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:10 - 1390/06/16
salam khaili narahatam barat doaa mikonam agay modiri aziz mardom
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:25 - 1390/06/16
قربونش برم!
چرا افسرده است و قتی این همه آدم دوسش دارن؟
خیلی دوسش دارم!
الهی زودتر خوب شی!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:17 - 1390/06/16
maloome ke afsordast age ye aghab moonde ham mehran modiri ro bebine mifahme afsordast az bachegim har vaght mididamesh eyne rooz baram roshan bood ke shadidan dochare afsordegiye
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:16 - 1390/06/17
شاید ضعف ما در این است که برای بهترین شدن در یک زمینه تمام داشته هایمان را زیر پا میذاریم و همه زندگی رو برای رسیدن به آنچه میخواهیم فدا میکنیم و این میشود که وقتی به آن میرسیم دیگر روحیه و شادی و شوری نداریم تا از ان لذت ببریم و این میشه قصری در بیابان .....
امیدوارم این مطلب شایعه ای بیش نباشه عزیزی که دل همه رو شاد میکنه از خدا میخوام که دلشو همیشه شاد نگه داره ....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:45 - 1390/06/18
سلام خوب هستيد من واقعا سما رو دوست دارم براي شما ارزوي موفقيت ميكنم من به همه ي سريال هاي شما نگاه كردم واز شما ممنونم و ارزوي تندرستي براي شما سريال هاي شما واقعا جالب و خوب و اموزنده هستند با تشكر مسعود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:37 - 1390/06/19
سلام ! آقای مدیری این حرفا رو تکذیب کرده!
الهی شکر!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:32 - 1390/07/07
asheghetam mehran joon omivaram hamishe salamat va shad bashi ta ma ham az labkhande to lezat bebarim
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:33 - 1390/09/10
سلام
خسته نباشيد.
خيلي وقته دلم مي خواد طنز مهران مديري رو از تلويزيون ببينم هميشه شبها حوصلم سر ميره ميگم يادش بخير شبهايي كه پاي برنامه هاي مهران مديري مي نشستيم
واقعا طنز توي شبكه هاي سيما جايگاهي نداره
هركسي باعث اين مشكل شده خدا ازش نگذره مگه ما به خنده و شادي نياز نداريم؟ اميدوارم ساليان سال مهران مديري رو در تلويزيون ببينيم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:21 - 1391/07/17
مهران مدیری افسرده نیست ونبوده شایدناراحت باشه ازیه سری چیزا که اونم واقعاحق داره ولی افسرده نیست
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج